Загальна кількість округів 200
Загальна кількість виборчих дільниць 29 989
Орієнтовна кількість виборців 30 225 048
Усі регіони
Вн
Вл
Днп
Днц
Жт
Зк
Зп
ІФ
Кв
Крв
Лг
Лв
Мк
Од
Пл
Рв
См
Тр
Хрк
Хрс
Хм
Чрк
Чрв
Чрг
Квм
ЗВО
Регіон ТВО Орієнтовна кількість виборців Кількість виборчих дільниць Межі округу
Вн ТВО №11 173 066 114 частина міста Вінниці (виборчі дільниці № 051477 – 051547, 051575 – 051586, 051669, 051672, 051673), частина Вінницького району (виборчі дільниці № 050130 – 050135, 050137, 050145, 050149, 050154 – 050156, 050161, 050162, 050164 – 050167, 050185 – 050192, 051671, 051675)
Вн ТВО №12 178 455 116 частина міста Вінниці (виборчі дільниці № 051435 – 051476, 051548 –051569, 051571 –051574, 051587 – 051590, 051670, 051674), частина Вінницького району (виборчі дільниці № 050125 – 050129, 050138 – 050144, 050146 – 050148, 050150 –050153, 050157 – 050160, 050163, 050168 – 050184)
Вн ТВО №13 146 372 235 міста Козятин, Хмільник, Калинівський, Козятинський, Хмільницький райони
Вн ТВО №14 160 031 270 місто Жмеринка, Барський, Жмеринський, Літинський, Тиврівський райони
Вн ТВО №15 148 825 214 Мурованокуриловецький, Томашпільський, Тульчинський, Чернівецький, Шаргородський райони
Вн ТВО №16 134 650 192 місто Могилів-Подільський, Крижопільський, Могилів-Подільський, Піщанський, Чечельницький, Ямпільський райони
Вн ТВО №17 157 587 214 місто Ладижин, Бершадський, Гайсинський, Теплицький, Тростянецький райони
Вн ТВО №18 135 774 295 Іллінецький, Липовецький, Немирівський, Оратівський, Погребищенський райони
Вл ТВО №19 139 721 222 міста Володимир-Волинський, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Іваничівський, Любомльський райони
Вл ТВО №20 157 877 314 Горохівський, Локачинський, Луцький, Рожищенський, Турійський райони
Вл ТВО №21 152 892 249 місто Ковель, Ковельський, Ратнівський, Старовижівський, Шацький райони
Вл ТВО №22 155 661 84 місто Луцьк
Вл ТВО №23 159 063 260 Камінь-Каширський, Ківерцівський, Любешівський, Маневицький райони
Днп ТВО №24 151 546 86 Індустріальний район, частина Самарського району (виборчі дільниці № 121444 – 121463, 121467 – 121475, 121477 – 121479, 121481) міста Дніпра
Днп ТВО №25 141 964 83 Чечелівський район, частина Амур-Нижньодніпровського району (виборчі дільниці № 121063, 121064, 121071 –121077, 121084, 121087 – 121103) міста Дніпра
Днп ТВО №26 136 054 74 Шевченківський район, частина Центрального району (виборчі дільниці № 121286 – 121291, 121293 – 121298, 121310 – 121315) міста Дніпра, селище міського типу Авіаторське Дніпровської міської ради
Днп ТВО №27 135 413 87 Соборний район, частина Самарського району (виборчі дільниці № 121464 – 121466, 121480), частина Центрального району (виборчі дільниці № 121299 – 121309, 121316, 121317) міста Дніпра
Днп ТВО №28 141 286 77 Новокодацький район, частина Амур-Нижньодніпровського району (виборчі дільниці № 121059 – 121062) міста Дніпра
Днп ТВО №29 143 637 86 частина Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпра (виборчі дільниці № 121046 – 121058, 121065 – 121070, 121078 –121083, 121085, 121086, 121104), Дніпровський, Петриківський райони
Днп ТВО №30 155 634 82 Дніпровський, Південний райони, частина Заводського району (виборчі дільниці № 121012 – 121021, 121028, 121030, 121036 – 121038, 121040 – 121043) міста Кам’янське
Днп ТВО №31 164 015 98 Покровський район, частина Тернівського району (виборчі дільниці № 121694 – 121728, 121730 – 121733, 121780) міста Кривий Ріг, селища Гірницьке, Коломійцеве, села Новоіванівка, Тернуватий Кут Криворізької міської ради
Днп ТВО №32 164 900 93 Довгинцівський район, частина Саксаганського району (виборчі дільниці № 121638 – 121683, 121690 – 121693, 121788) міста Кривий Ріг
Днп ТВО №33 139 327 88 Металургійний район, частина Інгулецького (виборчі дільниці № 121611 – 121619, 121636), частина Саксаганського (виборчі дільниці № 121684 – 121689) районів, Центрально-Міський район міста Кривий Ріг, селище Авангард Криворізької міської ради
Днп ТВО №34 146 751 137 міста Вільногірськ, Жовті Води, Верхньодніпровський, П’ятихатський, Царичанський райони
Днп ТВО №35 158 600 113 міста Нікополь, Покров, Нікопольський район
Днп ТВО №36 150 040 101 міста Павлоград, Першотравенськ, Тернівка, Павлоградський район
Днп ТВО №37 143 786 146 частина Інгулецького (виборчі дільниці № 121620 – 121635, 121637), частина Тернівського (виборча дільниця № 121729) районів міста Кривий Ріг, Апостолівський, Криворізький, Софіївський, Широківський райони
Днп ТВО №38 145 286 137 місто Новомосковськ, Магдалинівський, Новомосковський, Юр’ївський райони
Днп ТВО №39 145 242 156 місто Синельникове, Васильківський, Межівський, Петропавлівський, Покровський, Синельниківський райони
Днп ТВО №40 139 990 129 місто Марганець, частина Заводського району міста Кам’янське (виборчі дільниці № 121022 – 121027, 121029, 121031 –121035, 121039, 121044, 121045), Криничанський, Солонянський, Томаківський райони
Днц ТВО №45 45 697 38 міста Авдіївка, Ясинувата, Київський район міста Донецька, Ясинуватський район
Днц ТВО №46 150 483 163 міста Бахмут, Лиман, частина Бахмутського району (виборчі дільниці № 140041 – 140086, 140643 – 140660)
Днц ТВО №47 133 737 114 місто Слов’янськ, Олександрівський, Слов’янський райони
Днц ТВО №48 147 647 92 місто Краматорськ
Днц ТВО №49 144 119 126 міста Дружківка, Костянтинівка, Костянтинівський, Покровський райони
Днц ТВО №50 153 624 115 міста Добропілля, Мирноград, Покровськ, Добропільський район
Днц ТВО №51 2 690 2 Микитівський, Центрально-Міський райони міста Горлівки, частина Бахмутського району (виборчі дільниці № 141523, 141527)
Днц ТВО №52 63 562 56 міста Дебальцеве, Торецьк, Калінінський район міста Горлівки, частина Бахмутського району (виборчі дільниці № 140681 – 140687, 140690)
Днц ТВО №57 162 653 117 Кальміуський район, частина Лівобережного району (виборчі дільниці № 142356 – 142411) міста Маріуполь
Днц ТВО №58 156 178 98 Приморський, Центральний райони міста Маріуполь
Днц ТВО №59 153 824 159 міста Вугледар, Новогродівка, Селидове, Великоновосілківський, Мар’їнський райони
Днц ТВО №60 121 396 131 Бойківський, Волноваський, Мангушський, Нікольський, Новоазовський райони, частина Лівобережного району міста Маріуполь (виборчі дільниці № 140376, 140377)
Жт ТВО №62 166 744 106 частина Богунського району (виборчі дільниці № 181338 –181372, 181382 – 181386, 181388, 181389, 181399 – 181403), Корольовський район міста Житомира
Жт ТВО №63 158 985 225 місто Бердичів, Андрушівський, Бердичівський, Попільнянський, Ружинський райони
Жт ТВО №64 157 729 299 місто Коростень, Коростенський, Лугинський, Овруцький, Олевський райони
Жт ТВО №65 148 560 278 місто Новоград-Волинський, Баранівський, Ємільчинський, Новоград-Волинський, Пулинський райони
Жт ТВО №66 163 943 296 місто Малин, Брусилівський, Коростишівський, Малинський, Народицький, Радомишльський, Хорошівський, Черняхівський райони
Жт ТВО №67 166 420 248 частина Богунського району міста Житомира (виборчі дільниці № 181373 – 181381, 181387, 181390 – 181398), Житомирський, Любарський, Романівський, Чуднівський райони
Зк ТВО №68 155 869 144 міста Ужгород, Чоп, Ужгородський район
Зк ТВО №69 156 348 133 місто Мукачево, частина Берегівського (виборчі дільниці № 210003 – 210005, 210012, 210013, 210015, 210017, 210019, 210021, 210029 – 210032, 210035), частина Іршавського (виборчі дільниці № 210172 – 210180, 210203 – 210212, 210223 – 210228), частина Мукачівського (виборчі дільниці № 210303 – 210330, 210332 – 210339, 210343 – 210345, 210347 – 210365) районів
Зк ТВО №70 162 099 212 Великоберезнянський, Воловецький, Міжгірський, Перечинський, Свалявський райони, частина Мукачівського району (виборчі дільниці № 210278 – 210302, 210331, 210340 – 210342, 210346)
Зк ТВО №71 152 559 103 місто Хуст, Хустський район, частина Іршавського (виборчі дільниці № 210168 –210171, 210181 – 210183, 210185 – 210190, 210192 – 210195, 210198 – 210202), частина Тячівського (виборчі дільниці № 210479 –210481, 210504, 210516, 210522 – 210524, 210529, 210534, 210535, 210537, 210538) районів
Зк ТВО №72 172 496 104 Рахівський район, частина Тячівського району (виборчі дільниці № 210474 – 210478, 210482 – 210503, 210505 – 210515, 210517 – 210521, 210525 – 210528, 210530 – 210533, 210536, 210539 – 210547, 210809)
Зк ТВО №73 146 339 115 місто Берегове, Виноградівський район, частина Берегівського (виборчі дільниці № 210001, 210002, 210006 – 210011, 210014, 210016, 210018, 210020, 210022 – 210028, 210033, 210034, 210036), частина Іршавського (виборчі дільниці № 210184, 210191, 210196, 210197, 210213 – 210222) районів
Зп ТВО №74 136 368 74 Комунарський район, частина Олександрівського району міста Запоріжжя (виборчі дільниці № 230811, 230814, 230820 – 230832, 230834 – 230836, 231128)
Зп ТВО №75 154 746 80 Дніпровський, Заводський райони міста Запоріжжя
Зп ТВО №76 157 161 90 Вознесенівський, Хортицький райони міста Запоріжжя
Зп ТВО №77 135 637 73 Шевченківський район, частина Олександрівського району міста Запоріжжя (виборчі дільниці № 230809, 230810, 230812, 230813, 230815 – 230819)
Зп ТВО №78 150 194 140 місто Бердянськ з населеними пунктами Бердянської міської ради, Бердянський, Більмацький, Розівський, Чернігівський райони
Зп ТВО №79 166 264 149 місто Енергодар, Василівський, Великобілозерський, Кам’янсько-Дніпровський райони, частина Оріхівського району (виборчі дільниці № 230376 – 230386, 230388 – 230392, 230394 – 230399, 230401 –230406, 230408 – 230414)
Зп ТВО №80 156 176 112 місто Мелітополь, Мелітопольський район
Зп ТВО №81 156 035 231 місто Токмак, Веселівський, Михайлівський, Приазовський, Приморський, Токмацький, Якимівський райони
Зп ТВО №82 151 370 177 Гуляйпільський, Вільнянський, Запорізький, Новомиколаївський, Пологівський райони, частина Оріхівського району (виборчі дільниці № 230387, 230393, 230400, 230407)
ІФ ТВО №83 168 358 102 Межі: частина міста Івано-Франківська (виборчі дільниці № 260855 – 260884, 260887 – 260907, 260911 – 260917, 260919 – 260943, 260946 – 260960, 261040, 261041, 261043)
ІФ ТВО №84 162 493 192 місто Бурштин, частина міста Івано-Франківська (виборчі дільниці № 260885, 260886, 260908 – 260910, 260918, 260944, 260945, 261037, 261042), Тисменицький, Тлумацький райони, частина Галицького району (виборчі дільниці № 260087 – 260089, 260099 – 260105, 260110 – 260129, 260131, 260132, 260134 – 260139, 260141 – 260153, 260155 – 260162, 260164, 261038)
ІФ ТВО №85 137 490 166 місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони, частина Галицького району (виборчі дільниці № 260106 – 260109, 260130, 260133, 260140, 260154)
ІФ ТВО №86 144 360 139 місто Болехів з населеними пунктами Болехівської міської ради, Долинський, Рожнятівський райони, частина Богородчанського району (виборчі дільниці № 260008, 260009, 260014, 260015, 260020 – 260023, 260027, 260034 – 260039, 260045, 260046)
ІФ ТВО №87 147 629 117 місто Яремче з населеними пунктами Яремчанської міської ради, Надвірнянський район, частина Богородчанського (виборчі дільниці № 260001 – 260007, 260010 – 260013, 260016 – 260019, 260024 – 260026, 260028 – 260033, 260040 – 260044), частина Коломийського (виборчі дільниці № 260329 – 260338, 260408) районів
ІФ ТВО №88 154 822 161 місто Коломия, Городенківський район, частина Коломийського району (виборчі дільниці № 260339 – 260407, 260409 – 260411)
ІФ ТВО №89 140 128 157 Верховинський, Косівський, Снятинський райони
Кв ТВО №90 149 219 97 місто Біла Церква
Кв ТВО №91 148 807 165 місто Фастів, Макарівський, Фастівський райони, частина Києво-Святошинського (виборчі дільниці № 320562, 320578 – 320582, 320597, 320598, 320607 – 320609, 320612 – 320614, 320617, 320618, 320624, 320628 – 320640, 320642, 321418), частина Сквирського (виборчі дільниці № 320872 –320874, 320878, 320879, 320883 – 320885, 320887 – 320889, 320893, 320894, 320896 – 320900, 320902, 320903) районів
Кв ТВО №92 148 820 216 Білоцерківський, Володарський, Ставищенський, Таращанський, Тетіївський райони, частина Сквирського району (виборчі дільниці № 320862 – 320871, 320875 – 320877, 320880, 320881, 320886, 320890 – 320892, 320895, 320901, 320904 – 320909)
Кв ТВО №93 139 023 178 міста Переяслав-Хмельницький, Ржищів, Богуславський, Кагарлицький, Миронівський, Рокитнянський райони
Кв ТВО №94 152 186 136 міста Васильків, Обухів, Васильківський, Обухівський райони
Кв ТВО №95 203 059 108 місто Ірпінь, частина Києво-Святошинського району (виборчі дільниці № 320559 – 320561, 320563 –320577, 320583 –320596, 320599 – 320606, 320610, 320611, 320615, 320616, 320619 – 320623, 320625 – 320627, 320641, 320643, 320644, 321402 – 321406, 321412 – 321416, 321421 – 321423, 321427 – 321429)
Кв ТВО №96 185 644 202 міста Буча, Славутич, Бородянський, Вишгородський, Іванківський, Поліський райони
Кв ТВО №97 179 516 135 міста Березань, Бровари, Баришівський район, частина Броварського району (виборчі дільниці № 320226 – 320250, 320253 – 320272, 320276, 320277)
Кв ТВО №98 177 418 186 місто Бориспіль, Бориспільський, Згурівський, Переяслав-Хмельницький, Яготинський райони, частина Броварського району (виборчі дільниці № 320251, 320252, 320273 – 320275)
Крв ТВО №99 164 745 110 частина Подільського (виборчі дільниці № 350894 – 350936), частина Фортечного (виборчі дільниці № 350814 –350869, 350874, 350875, 350882 – 350890) районів міста Кропивницького
Крв ТВО №100 146 957 232 частина Подільського (виборчі дільниці № 350892, 350893), частина Фортечного (виборчі дільниці № 350876 –350881) районів міста Кропивницького, Бобринецький, Вільшанський, Добровеличківський, Компаніївський, Кропивницький, Новоукраїнський райони, селище міського типу Нове міської ради міста Кропивницького (виборчі дільниці № 350870 – 350873, 350891)
Крв ТВО №101 139 333 201 Благовіщенський, Гайворонський, Голованівський, Маловисківський, Новоархангельський, Новомиргородський райони
Крв ТВО №102 140 895 185 міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони
Крв ТВО №103 142 863 187 місто Олександрія, Долинський, Олександрійський, Петрівський, Устинівський райони
Лг ТВО №105 9 714 7 Жовтневий район, частина Кам’янобрідського району міста Луганська (виборчі дільниці № 441419 – 441432), частина Новоайдарського району (виборчі дільниці № 441404 – 441408, 441413)
Лг ТВО №106 102 674 74 місто Сєвєродонецьк, частина міста Кадіївка (виборчі дільниці № 441212 – 441232, 441249 – 441251, 441258 –441260, 441262), частина Попаснянського району (виборчі дільниці № 440393 – 440396, 440398 – 440421, 440424)
Лг ТВО №107 103 634 63 місто Лисичанськ, частина міста Кадіївка (виборчі дільниці № 441233 – 441248, 441252 – 441257), частина міста Первомайськ (виборчі дільниці № 440975 – 440980, 440987, 440988), частина Попаснянського району (виборчі дільниці № 440381 – 440392, 440422, 440423)
Лг ТВО №112 65 550 42 міста Брянка, Голубівка, Рубіжне, частина міста Первомайськ (виборчі дільниці № 440981 – 440986, 440989 – 440994, 441014, 441015), частина Попаснянського району (виборчі дільниці № 440787, 440995 – 441003, 441005 – 441013)
Лг ТВО №113 146 757 200 Білокуракинський, Кремінський, Сватівський, Старобільський, Троїцький райони, частина Новоайдарського району (виборчі дільниці № 440257 – 440283)
Лг ТВО №114 106 583 150 Біловодський, Марківський, Міловський, Новопсковський, Слов’яносербський, Станично-Луганський райони, частина Новоайдарського району (виборчі дільниці № 440467, 440477, 440478, 440501, 440502, 440509)
Лв ТВО №115 169 548 94 Сихівський район, частина Личаківського району міста Львова (виборчі дільниці № 461925 – 461928, 461931, 461935, 461936, 461940 –461942, 461947 – 461950, 461954 – 461959, 461962 – 461975,462159)
Лв ТВО №116 171 494 81 Залізничний район, частина Шевченківського району міста Львова (виборчі дільниці № 462109 – 462113, 462119 – 462129, 462137 – 462150, 462154, 462164)
Лв ТВО №117 169 673 97 Галицький, Франківський райони, частина Шевченківського району міста Львова (виборчі дільниці № 462130 – 462136, 462153)
Лв ТВО №118 171 519 139 частина Личаківського (виборчі дільниці № 461929, 461930, 461933, 461934, 461937 – 461939, 461943 – 461946, 461951 – 461953, 461960, 461961), частина Шевченківського (виборчі дільниці № 462095 – 462108, 462114 – 462118, 462151, 462152, 462162) районів міста Львова, Пустомитівський район
Лв ТВО №119 148 810 248 Бродівський, Буський, Радехівський райони, частина Кам’янка-Бузького району (виборчі дільниці № 460614 – 460618, 460622, 460623, 460625 – 460643, 460649 – 460653, 460658, 460663, 460664, 460670 – 460679)
Лв ТВО №120 150 070 243 Городоцький, Мостиський райони, частина Самбірського району (виборчі дільниці № 461059 – 461136, 461140 – 461147)
Лв ТВО №121 168 621 143 міста Борислав, Дрогобич, Трускавець, Дрогобицький район
Лв ТВО №122 179 000 206 Жовківський, Яворівський райони
Лв ТВО №123 153 090 251 місто Новий Розділ, Золочівський, Миколаївський, Перемишлянський райони
Лв ТВО №124 143 060 155 місто Червоноград, Сокальський район, частина Кам’янка-Бузького району (виборчі дільниці № 460619 – 460621, 460624, 460644 –460648, 460654, 460656, 460657, 460659 – 460662, 460665 – 460669)
Лв ТВО №125 159 488 260 місто Самбір, Сколівський, Старосамбірський, Турківський райони, частина Самбірського району (виборчі дільниці № 461137 – 461139)
Лв ТВО №126 146 789 219 міста Моршин, Стрий, Жидачівський, Стрийський райони
Мк ТВО №127 144 465 125 місто Очаків, Заводський район міста Миколаєва, Миколаївський, Очаківський райони
Мк ТВО №128 162 459 89 Інгульський, Корабельний райони міста Миколаєва
Мк ТВО №129 144 328 106 Центральний район міста Миколаєва, Вітовський район
Мк ТВО №130 137 225 233 Баштанський, Березнегуватський, Казанківський, Новобузький, Новоодеський, Снігурівський райони
Мк ТВО №131 151 201 189 міста Вознесенськ, Южноукраїнськ, Березанський, Веселинівський, Вознесенський, Доманівський, Єланецький райони
Мк ТВО №132 137 316 184 місто Первомайськ, Арбузинський, Братський, Врадіївський, Кривоозерський, Первомайський райони
Од ТВО №133 168 346 85 Київський район міста Одеси
Од ТВО №134 169 569 87 частина Малиновського району міста Одеси (виборчі дільниці № 511159 – 511218, 511220, 511222 – 511244, 511447, № 511450)
Од ТВО №135 176 427 98 Приморський район міста Одеси
Од ТВО №136 177 292 90 частина Малиновського (виборчі дільниці № 511219, 511221), частина Суворовського (виборчі дільниці № 511340 – 511365, 511374 –511434, 511448) районів міста Одеси
Од ТВО №137 131 551 200 територія Балтської міської об’єднаної територіальної громади, місто Подільськ, Балтський, Кодимський, Окнянський, Подільський, Савранський райони
Од ТВО №138 145 422 239 Ананьївський, Березівський, Іванівський, Любашівський, Миколаївський, Ширяївський райони, частина Лиманського району (виборчі дільниці № 510473 – 510498, 510521, 510522)
Од ТВО №139 172 144 141 місто Южне, частина Суворовського району міста Одеси (виборчі дільниці № 511366 – 511373), Великомихайлівський, Захарівський, Роздільнянський райони, частина Біляївського (виборчі дільниці № 510222, 510223, 510230, 510237, 510238, 510241 – 510243, 510246, 510248, 510249, 510252, 510257, 510263 – 510265, 510268, 510269, 510276, 510277, 511452), частина Лиманського (виборчі дільниці № 510499 – 510520, 510523, 511443) районів
Од ТВО №140 184 015 113 територія Біляївської міської об’єднаної територіальної громади, міста Теплодар, Чорноморськ, Овідіопольський район, частина Біляївського району (виборчі дільниці № 510224, 510231 – 510236, 510239, 510240, 510244, 510245, 510247, 510250, 510253 – 510256, 510258 –510262, 510266, 510270 –510275, 510278 – 510281)
Од ТВО №141 150 713 145 місто Білгород-Дністровський, Білгород-Дністровський, Татарбунарський райони, частина Кілійського району (виборчі дільниці № 510407 – 510423, 510425 – 510428, 510431, 510435, 510439, 510440)
Од ТВО №142 153 900 154 Арцизький, Саратський, Тарутинський райони, частина Болградського (виборчі дільниці № 510283 – 510290, 510296, 510298 –510315, 510317, 510318), частина Кілійського (виборчі дільниці № 510424, 510429, 510430, 510432 – 510434, 510436 – 510438) районів
Од ТВО №143 138 859 113 місто Ізмаїл, Ізмаїльський, Ренійський райони, частина Болградського району (виборчі дільниці № 510291 – 510295, 510297, 510316)
Пл ТВО №144 146 118 85 Подільський, Шевченківський райони міста Полтави
Пл ТВО №145 151 637 133 Київський район міста Полтави, Котелевський, Полтавський райони
Пл ТВО №146 135 741 84 частина Автозаводського району (виборчі дільниці № 531040 –531085, 531099, 531100), Крюківський район міста Кременчука
Пл ТВО №147 134 366 186 місто Миргород, Диканський, Зіньківський, Миргородський, Решетилівський, Шишацький райони
Пл ТВО №148 140 882 216 місто Лубни, Великобагачанський, Оржицький, Семенівський, Хорольський райони, частина Лубенського району (виборчі дільниці № 530474 – 530487, 530489 – 530494, 530504 – 530506, 530522 – 530531)
Пл ТВО №149 137 769 216 Карлівський, Кобеляцький, Козельщинський, Машівський, Новосанжарський, Чутівський райони
Пл ТВО №150 140 306 128 місто Горішні Плавні, частина Автозаводського району міста Кременчук (виборчі дільниці № 531086 – 531098), Глобинський, Кременчуцький райони
Пл ТВО №151 133 479 213 місто Гадяч, Гадяцький, Гребінківський, Лохвицький, Пирятинський, Чорнухинський райони, частина Лубенського району (виборчі дільниці № 530495 – 530503, 530507 – 530518, 530520, 530521)
Рв ТВО №152 164 331 100 частина міста Рівного (виборчі дільниці № 560901 – 560913, 560915 – 560974, 560984 – 561007, 561011, 561013)
Рв ТВО №153 172 871 232 місто Острог, частина міста Рівного (виборчі дільниці № 560975 – 560983), Гощанський, Корецький, Острозький, Рівненський райони
Рв ТВО №154 172 630 261 місто Дубно, Демидівський, Дубенський, Здолбунівський, Млинівський, Радивилівський райони
Рв ТВО №155 174 838 213 місто Вараш, Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський, Рокитнівський райони
Рв ТВО №156 168 989 200 Березнівський, Костопільський, Сарненський райони
См ТВО №157 170 049 100 Ковпаківський район, частина Зарічного району міста Сум (виборчі дільниці № 590884 – 590895, 590926 – 590943, 591015, 591016), село Піщане Сумської міської ради з населеними пунктами Піщанської сільської ради
См ТВО №158 164 955 191 частина Зарічного району міста Сум (виборчі дільниці № 590896 – 590925, 590944 – 590946), Білопільський, Краснопільський, Сумський райони
См ТВО №159 131 352 220 місто Глухів, Глухівський, Путивльський, Середино-Будський, Ямпільський райони, частина Кролевецького (виборчі дільниці № 590260 –590274, 590276 – 590278, 590280, 590282 – 590284, 590287, 590288, 590291, 590295 – 590299), частина Конотопського (виборчі дільниці № 590176, 590177, 590181 – 590183, 590185, 590188, 590190 – 590192, 590196 – 590198, 590210, 590213), частина Шосткинського (виборчі дільниці № 590679 – 590688, 590694 – 590699) районів
См ТВО №160 133 570 95 міста Конотоп, Шостка, частина Конотопського (виборчі дільниці № 590179, 590180, 590200, 590207, 590208), частина Кролевецького (виборчі дільниці № 590275, 590279, 590281, 590285, 590286, 590289, 590290, 590292 – 590294), частина Шосткінського (виборчі дільниці № 590675 –590678, 590689 – 590693, 590700 – 590702) районів
См ТВО №161 134 625 224 місто Ромни, Буринський, Липоводолинський, Недригайлівський, Роменський райони, частина Конотопського району (виборчі дільниці № 590172 – 590175, 590178, 590184, 590187, 590189, 590193 – 590195, 590199, 590201 – 590206, 590209, 590211, 590212, 590214 –590218)
См ТВО №162 134 794 170 міста Лебедин, Охтирка, Великописарівський, Лебединський, Охтирський, Тростянецький райони
Тр ТВО №163 171 737 85 частина міста Тернополя (виборчі дільниці № 611096 – 611177, 611179 – 611181)
Тр ТВО №164 165 109 308 місто Кременець, Збаразький, Лановецький, Підволочиський, Шумський райони, частина Кременецького району (виборчі дільниці № 610544 – 610552, 610554 – 610573, 610585 – 610587, 610591, 610592, 610596 – 610604, 610607, 610609, 610610, 610613 – 610616, 611186)
Тр ТВО №165 170 071 307 місто Бережани, частина міста Тернополя (виборчі дільниці № 611092 – 611095), Бережанський, Зборівський, Козівський, Підгаєцький, Тернопільський райони, частина Кременецького району (виборчі дільниці № 610542, 610543, 610553, 610588 – 610590, 610593 – 610595, 610605, 610606, 610608, 610611, 610612)
Тр ТВО №166 161 904 271 Бучацький, Гусятинський, Монастириський, Теребовлянський райони
Тр ТВО №167 144 180 212 місто Чортків, Борщівський, Заліщицький, Чортківський райони
Хрк ТВО №168 160 054 91 Шевченківський район міста Харкова
Хрк ТВО №169 158 441 101 Київський район, частина Московського району міста Харкова (виборчі дільниці № 631415 – 631421, 631481 – 631484, 631525 – 631527)
Хрк ТВО №170 152 805 82 частина Московського району міста Харкова (виборчі дільниці № 631422 – 631446, 631451 – 631461, 631467 – 631480, 631485 – 631492, 631506 – 631524, 631528 – 631532)
Хрк ТВО №171 149 042 84 Немишлянський район, частина Індустріального (виборчі дільниці № 631533 – 631536, 631699), частина Слобідського (виборчі дільниці № 631354 – 631372) районів міста Харкова
Хрк ТВО №172 151 660 79 частина Індустріального (виборчі дільниці № 631537 – 631587, 631589, 631590, 631692, 631693, 631702, 631703), частина Московського (виборчі дільниці № 631447 – 631450, 631462 – 631466, 631493 – 631505) районів міста Харкова
Хрк ТВО №173 142 826 79 Основ’янський район, частина Слобідського району міста Харкова (виборчі дільниці № 631316 – 631343, 631345, 631346, 631348 – 631353, 631373 – 631375, 631689)
Хрк ТВО №174 153 165 95 Новобаварський, Холодногірський райони міста Харкова
Хрк ТВО №175 142 462 111 місто Люботин, Дергачівський район, частина Харківського району (виборчі дільниці № 630810 – 630813, 630817 – 630819, 630829 – 630831, 630833 –630836, 630840 – 630844, 630848 – 630859, 630874 – 630879, 630881)
Хрк ТВО №176 140 102 158 місто Чугуїв, Великобурлуцький, Вовчанський, Дворічанський, Печенізький, Чугуївський райони
Хрк ТВО №177 145 576 163 міста Ізюм, Куп’янськ, Борівський, Ізюмський, Куп’янський, Шевченківський райони
Хрк ТВО №178 134 279 161 місто Первомайський, Балаклійський, Барвінківський, Близнюківський, Первомайський райони
Хрк ТВО №179 147 728 189 місто Лозова, Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський райони
Хрк ТВО №180 136 007 180 Богодухівський, Валківський, Золочівський, Коломацький, Краснокутський, Нововодолазький райони, частина Харківського району (виборчі дільниці № 630820 – 630822)
Хрк ТВО №181 150 032 108 Зміївський район, частина Харківського району (виборчі дільниці № 630779 – 630809, 630823 – 630828, 630832, 630837 – 630839, 630846, 630847, 630860 – 630873, 630880, 630882, 630883)
Хрс ТВО №182 155 095 98 частина Дніпровського (виборчі дільниці № 650622 – 650653, 650662 – 650670, 650783), частина Суворовського (виборчі дільниці № 650726 – 650768, 650773 – 650782) районів міста Херсона з населеними пунктами Дніпровської та Суворовської районних у місті Херсоні рад
Хрс ТВО №183 158 378 107 Корабельний район, частина Дніпровського (виборчі дільниці № 650654 – 650661, 650671), частина Суворовського (виборчі дільниці № 650769 – 650772) районів міста Херсона з населеними пунктами Дніпровської, Суворовської та Корабельної районних у місті Херсоні рад, Білозерський район
Хрс ТВО №184 165 921 190 місто Нова Каховка з населеними пунктами Новокаховської міської ради, Бериславський, Великолепетиський, Великоолександрівський, Високопільський, Горностаївський, Нововоронцовський райони
Хрс ТВО №185 167 626 212 місто Каховка, Верхньорогачицький, Генічеський, Іванівський, Каховський, Нижньосірогозький, Новотроїцький райони, частина Чаплинського району (виборчі дільниці № 650534 – 650538, 650544 – 650546, 650548, 650562, 650563).
Хрс ТВО №186 173 061 166 місто Гола Пристань, Голопристанський, Каланчацький, Олешківський, Скадовський райони, частина Чаплинського району (виборчі дільниці № 650539, 650541 – 650543, 650547, 650549 –650561)
Хм ТВО №187 143 785 82 частина міста Хмельницького (виборчі дільниці № 681455 – 681530, 681532, 681533, 681535, 681536, 681560, 681562)
Хм ТВО №188 149 279 191 частина міста Хмельницького (виборчі дільниці № 681427 – 681454, 681559, 681563, 681565, 681566), Волочиський, Хмельницький райони
Хм ТВО №189 142 321 284 місто Нетішин, Білогірський, Ізяславський, Красилівський, Теофіпольський райони
Хм ТВО №190 145 124 221 міста Славута, Шепетівка, Полонський, Славутський, Шепетівський райони
Хм ТВО №191 130 024 273 місто Старокостянтинів, Віньковецький, Деражнянський, Летичівський, Старокостянтинівський, Старосинявський райони
Хм ТВО №192 143 303 270 Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький, Ярмолинецький райони
Хм ТВО №193 147 223 216 місто Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський, Новоушицький райони
Чрк ТВО №194 140 182 84 Придніпровський район, частина Соснівського району міста Черкас (виборчі дільниці № 711039 – 711042, 711044, 711049, 711080 –711100)
Чрк ТВО №195 140 071 159 частина Соснівського району міста Черкас (виборчі дільниці № 711043, 711045 – 711048, 711050 – 711067, 711074 – 711079), Драбівський, Чигиринський, Чорнобаївський райони
Чрк ТВО №196 140 863 218 Городищенський, Катеринопільський, Корсунь-Шевченківський, Шполянський райони, частина Канівського (виборчі дільниці № 710263, 710266, 710274, 710280 – 710285, 710287, 710289 –710291, 710298 – 710303), частина Лисянського (виборчі дільниці № 710403, 710404, 710411, 710412, 710420, 710421, 710433), частина Тальнівського (виборчі дільниці № 710563 – 710565, 710567, 710569 – 710576, 710578, 710579, 710582 –710585, 710587 – 710590, 710593 – 710597) районів
Чрк ТВО №197 134 557 142 міста Золотоноша, Канів, частина Соснівського району міста Черкас (виборчі дільниці № 711030 – 711038, 711068 – 711073), Золотоніський район, частина Канівського (виборчі дільниці № 710264, 710265, 710267 –710273, 710275 – 710279, 710286, 710288, 710292 – 710297, 710304 – 710309), частина Черкаського (виборчі дільниці № 710691, 710696, 710697, 710700, 710701, 710706, 710709 – 710713, 710716 – 710719, 710722 –710725, 710735, 710736) районів
Чрк ТВО №198 138 397 135 місто Сміла, Кам’янський, Смілянський райони, частина Черкаського району (виборчі дільниці № 710690, 710692 – 710695, 710698, 710699, 710702 – 710705, 710707, 710708, 710714, 710715, 710720, 710721, 710726 – 710734, 710737)
Чрк ТВО №199 134 212 186 місто Ватутіне, Жашківський, Звенигородський, Маньківський райони, частина Лисянського (виборчі дільниці № 710397 – 710402, 710405 –710410, 710413 – 710419, 710422 – 710432, 710434, 710435), частина Тальнівського (виборчі дільниці № 710548 – 710562, 710568, 710580, 710586, 710591, 710592) районів
Чрк ТВО №200 149 646 173 місто Умань, Монастирищенський, Уманський, Христинівський райони, частина Тальнівського району (виборчі дільниці № 710566, 710581)
Чрв ТВО №201 174 116 108 Першотравневий, Шевченківський райони, частина Садгірського району міста Чернівців (виборчі дільниці № 730480, 730487 –730492)
Чрв ТВО №202 175 923 167 Вижницький, Кіцманський, Путильський райони, частина Сторожинецького району (виборчі дільниці № 730338 – 730351, 730355 –730361, 730364 – 730366, 730368 – 730375, 730378, 730381 – 730387, 730390 –730394)
Чрв ТВО №203 175 205 134 частина Садгірського району міста Чернівців (виборчі дільниці № 730481 – 730486), Герцаївський, Глибоцький, Новоселицький райони, частина Сторожинецького району (виборчі дільниці № 730352 – 730354, 730362, 730363, 730367, 730376, 730377, 730379, 730380, 730388, 730389, 730562)
Чрв ТВО №204 164 921 156 місто Новодністровськ, Заставнівський, Кельменецький, Сокирянський, Хотинський райони
Чрг ТВО №205 143 417 83 Деснянський район, частина Новозаводського району міста Чернігова (виборчі дільниці № 741086, 741096 – 741099)
Чрг ТВО №206 141 086 173 частина Новозаводського району міста Чернігова (виборчі дільниці № 741061 – 741085, 741087 – 741095, 741100 – 741106, 741108), Ріпкинський, Чернігівський райони
Чрг ТВО №207 129 567 251 місто Новгород-Сіверський, Городнянський, Коропський, Корюківський, Новгород-Сіверський, Семенівський, Сновський, Сосницький райони
Чрг ТВО №208 130 393 200 Бахмацький, Борзнянський, Куликівський, Менський, Талалаївський райони, частина Ічнянського району (виборчі дільниці № 740197 – 740201, 740204, 740208, 740209, 740215, 740218, 740221, 740225, 740228, 740231, 740232, 740235, 740236, 740239, 740240)
Чрг ТВО №209 132 982 168 місто Ніжин, Варвинський, Ніжинський, Носівський, Срібнянський райони, частина Ічнянського району (виборчі дільниці № 740202, 740203, 740205 – 740207, 740210, 740212 – 740214, 740216, 740217, 740219, 740220, 740222 – 740224, 740226, 740227, 740229, 740230, 740233, 740234, 740237, 740238)
Чрг ТВО №210 139 790 217 місто Прилуки, Бобровицький, Козелецький, Прилуцький райони
Квм ТВО №211 178 906 89 Голосіївський район міста Києва
Квм ТВО №212 190 426 90 частина Дарницького району міста Києва (виборчі дільниці № 800086 – 800156, 800205 – 800214, 801073, 801074, 801076 – 801078, 801082, 801097, 801098, 801103)
Квм ТВО №213 167 120 80 частина Деснянського району міста Києва (виборчі дільниці № 800215 – 800227, 800236 – 800243, 800254 – 800270, 800273 – 800304, 801068 – 801071, 801079, 801080, 801088 – 801090, 801104)
Квм ТВО №214 165 496 81 частина Дніпровського району міста Києва (виборчі дільниці № 800350 – 800353, 800366, 800369 – 800407, 800431 – 800434, 800438 – 800470)
Квм ТВО №215 161 343 81 частина Деснянського (виборчі дільниці № 800228 – 800235, 800244 – 800253, 800271, 800272, 800305 – 800341, 801072, 801081), частина Дніпровського (виборчі дільниці № 800342 – 800349, 800354 – 800365, 800367, 800368) районів міста Києва
Квм ТВО №216 157 422 76 частина Дарницького (виборчі дільниці № 800157 – 800204, 801075), частина Дніпровського (виборчі дільниці № 800408 – 800430, 800435 –800437) районів міста Києва
Квм ТВО №217 162 396 79 частина Оболонського району міста Києва (виборчі дільниці № 800471 –800547, 800577, 800578)
Квм ТВО №218 150 675 77 частина Оболонського (виборчі дільниці № 800548 – 800576, 800579 – 800582), частина Святошинського (виборчі дільниці № 800781 – 800822, 801091, 801100) районів міста Києва
Квм ТВО №219 163 041 85 частина Святошинського району міста Києва (виборчі дільниці № 800702 –800780, 800823 – 800827, 801106)
Квм ТВО №220 149 944 76 Подільський район міста Києва
Квм ТВО №221 181 586 104 Печерський район, частина Солом’янського (виборчі дільниці № 800828 – 800843, 800850, 800851, 800865, 800869 – 800871, 800873, 800877 – 800885, 800887 – 800891, 800950 – 800956, 800958, 801086), частина Шевченківського (виборчі дільниці № 800961 – 800964, 800966, 800967, 800975) районів міста Києва
Квм ТВО №222 166 540 87 частина Солом’янського району міста Києва (виборчі дільниці № 800844 –800849, 800852 – 800864, 800866 – 800868, 800872, 800874 –800876, 800886, 800892 – 800949, 800957, 801102)
Квм ТВО №223 171 902 101 частина Шевченківського району міста Києва (виборчі дільниці № 800965, 800968 – 800974, 800976 – 801066)
ЗВО 435 133 101