Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Вінницька область, Територіальний виборчий округ № 16

Дільниць - 192

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
050510 вул.Небесної Сотні, 6, с.Висока Гребля, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24612
школа, фойе
с.Андріяшівка, с.Висока Гребля
050511 вул.Щаслива, 1, с.Кринички, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24612
сільський клуб, зала
с.Кринички
050512 вул.Сонячна, 29, с.Вербка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24623
будинок культури, фойє
с.Вербка, с.Долинка, с.Шуми
050513 вул.Шкільна, 13А, с.Вільшанка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24624
будинок культури, танцювальна зала
с.Вільшанка, с.Доярня, с-ще Рудник, с-ще Файгород
050515 вул.Соборна, 15, с.Гарячківка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24622
будинок культури, актова зала
с.Гарячківка, с.Одаї
050517 вул.Фалаштинських, 6, с.Голубече, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24606
будинок культури, фойє
с.Голубече
050518 вул.Клубна, 6, с.Княжа Криниця, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24606
сільський клуб, зала
с.Красне, с.Княжа Криниця, с.Сонячне
050519 вул.Благовіщенська, 62, с.Городківка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24615
будинок культури, зала
с.Городківка – вул.Берегового, вул.Бичковського, вул.Благовіщенська: 11–104; вул.Бузкова, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Дажицького: 2–10, 12, 14, 16; вул.Дерибасівська, вул.Жовтого, вул.Комарова, вул.Кошового, вул.Лєрмонтова, вул.Миру, вул.М’ястківська, вул.Островського, вул.Поповича, вул.Садова, вул.Солов’їна, вул.Терешкової, вул.Трублаїні, вул.Тургенєва, вул.Чкалова, вул.Шумилівська: 86, 88–90, 96–108, 117–153; вул.Яворівська, пров.Жовтого, пров.Лєрмонтова, пров.Островського, пров.Яворівський, пров.1-й Благовіщенський, пров.1-й Грушевського, пров.1-й Трублаїні, пров.1-й Чкалова, пров.2-й Благовіщенський, пров.2-й Грушевського, пров.2-й Трублаїні, пров.2-й Чкалова, пров.3-й Благовіщенський, пров.3-й Трублаїні, пров.4-й Благовіщенський, пров.5-й Благовіщенський
050521 вул.Лесі Українки, 9, с.Городківка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24615
професійний будівельний ліцей, клас гуртожитку
с.Городківка – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.Грушева, вул.Дружби, вул.Кармелюка, вул.Квітнева, вул.Лесі Українки, вул.Незалежної України, вул.Озерна, вул.Першотравнева, вул.Подільська, вул.Яблунева, вул.1-го Грудня
050522 вул.Шкільна, 14, с.Городківка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24615
Школа №2 спортивна зала
с.Городківка – вул.Вербова, вул.Весняна, вул.Гоголя, вул.Григорія Коваля, вул.Дабіжанська, вул.Дажицького: 11, 13, 15; вул.Джерельна, вул.Заболотного, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Мазуркевича, вул.Нахімова, вул.Панфілова, вул.Пирогова, вул.Пушкіна, вул.Тіниста, вул.Учительська, вул.Хліборобська, вул.Чайковського, вул.Черешнева, вул.Черняховського, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шумилівська: 3–83, 87, 91–95, 115; пров.Гоголя, пров.Григорія Коваля, пров.Джерельний, пров.Мазуркевича, пров.Тінистий, пров.Шевченка, пров.1-й Дабіжанський, пров.1-й Пушкіна, пров.2-й Дабіжанський, пров.2-й Пушкіна
050524 вул.Миру, 44, с.Дахталія, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24614
будинок культури, мала зала
с.Дахталія
050525 вул.Центральна, 11, с.Мар’янівка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24614
сільський клуб, фойє
с.Мар’янівка, с-ще Мар’янівське
050526 вул.Лесі Українки, 115А, с.Джугастра, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24620
школа, клас української мови
с.Джугастра – вул.Гагаріна, вул.Лесі Українки: 96–132; вул.Шевченка: 86А–206; с-ще Суха Долина
050527 вул.Шкільна, 28А, с.Джугастра, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24620
будинок культури, велика зала
с.Джугастра – вул.Лесі Українки: 4–84; вул.Чехова, вул.Шевченка: 11–80; вул.Шкільна
050528 вул.Шкільна, 10, с.Леонівка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24621
будинок культури, фойє
с.Леонівка, с.Петрунівка
050529 вул.Бортняка, 2, с.Жабокрич, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24640
будинок культури, мала зала
с.Жабокрич
050531 вул.Чоботарська, 14, с.Заболотне, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24631
будинок культури, фойє
с.Заболотне
050532 вул.1-го Травня, 5, с.Кісниця, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24613
сільський клуб, зала
с.Кісниця
050533 вул.Сонячна, 1Б, с.Красносілка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24625
будинок культури, танцювальна зала
с.Красносілка, с-ще Вигода, с.Залісся
050534 вул.Перемоги, 112, с.Зеленянка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24626
сільський клуб, зала
с.Зеленянка
050535 вул.Центральна, 61, с.Крикливець, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24641
будинок культури, молодіжна зала
с.Крикливець
050536 вул.Баденюка Мойсея, 46, с.Іллівка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24642
сільський клуб, зала
с.Іллівка
050537 вул.Шевченка, 107, с.Куниче, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24632
будинок культури, зала
с.Куниче
050538 вул.Миру, 86, с.Павлівка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24643
будинок культури, зала
с.Павлівка
050539 вул.Комарова, 11, с.Савчине, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24610
Будинок культури, кабінет директора
с.Савчине, с.Теклівка
050540 вул.Службова, 5, с.Соколівка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24633
школа, їдальня
с.Соколівка – вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Службова, вул.Терешкової, вул.Територія лікарні, вул.Територія підстанції Рем, вул.Територія цукрового заводу, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Івана Франка, пров.Руданського
050541 вул.Соборна, 2, с.Соколівка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24633
будинок культури, велика зала
с.Соколівка – вул.Вишнева, вул.Дубини, вул.Заболотного, вул.Калабаліних, вул.Лісовий кордон, вул.Макаренка, вул.Подільська, вул.Радгоспна, вул.Садова, вул.Соборна
050542 вул.Толстого, 2, с.Левків, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24634
школа, фойє
с.Левків
050543 вул.Центральна, 91В, с.Тернівка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24605
будинок культури, фойє
с.Тернівка – вул.Затишна, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Незалежності України, вул.Перемоги, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Центральна: 1–130, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 162, 164–166, 170, 172, 174–186; вул.Шевченка: 1–122; пров.Соборний, пров.Центральний, пров.Шевченка, Лісовий кордон
050544 вул.Івана Кожедуба, 1, смт Крижопіль, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24600
адміністративна будівля ПП "Кряж", лекційна зала
с.Тернівка – вул.Бичковського, вул.Заболотного, вул.І.Франка, вул.Кринична, вул.Л.Українки, вул.Центральна: 131, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159–161А, 163, 167–169, 171, 173–173А, 188–240; вул.Шевченка: 125–136; вул.8-го Березня, пров.Бичковського
050546 вул.Центральна, 25, с.Шарапанівка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24630
будинок культури, фойє
с.Шарапанівка
050547 вул.Соборна, 1, смт Крижопіль, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24600
будинок культури, танцювальна зала
смт Крижопіль – вул.Анатолія Бортняка, вул.Андрія Долейка: 1, 8; вул.Андрія М’ястківського, вул.Б.Хмельницького, вул.Володимира Свідзінського, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гаврилюка, вул.Гагаріна, вул.Героїв Крут, вул.Героїв України: 34, 36А, 56, 58–66; вул.Гетьмана Мазепи, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Євтихія Непийводи, вул.Залізної дивізії, вул.І.Богуна, вул.Івана Кожедуба, вул.Крижопільська, вул.Кульбачної, вул.Л.Толстого, вул.О.Вишні, вул.Павлова, вул.Південна, вул.П.Мирного, вул.Поштова, вул.Садова, вул.Симиренків, вул.Сідора Беларського: 1–18; вул.Сміщука, вул.Сонячна, вул.Сотника Кантемира, вул.Степана Руданського, вул.Тургенєва, вул.Фалаштинських, вул.Чабанюка: 10, 12, 14–28; вул.Юрія Тютюнника, вул.8-го Березня, пров.Б.Хмельницького, пров.Євтихія Непийводи, пров.Південний, пров.Поштовий, пров.Сонячний, пров.Степана Руданського, пров.Фалаштинських, пров.1-й В’ячеслава Чорновола, пров.1-й Гаврилюка, пров.2-й В’ячеслава Чорновола, пров.2-й Гаврилюка, пров.3-й В’ячеслава Чорновола
050548 вул.Героїв України, 55, смт Крижопіль, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24600
кінотеатр "Мир", друге фойє
смт Крижопіль – вул.А.Малишка, вул.Андрія Долейка: 12–29; вул.Базарна, вул.Будівельна, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Войцеха Дажицького, вул.Героїв України: 2–33, 36, 37–45, 57; вул.Горіхова, вул.Данила Нечая, вул.Докучаєва, вул.Ентузіастів, вул.І.Франка, вул.Кароля Вишневського, вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Нижня, вул.Олексія Береста, вул.Омельяновича-Павленка, вул.Перемоги, вул.Пирогова, вул.Північна, вул.Подільська, вул.Сідора Беларського: 20–25; вул.Слов’янська, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Тіниста, вул.Черняховського, вул.Чоботарська, вул.Ювілейна, вул.Яна Засідателя, вул.1-го Травня, пров.Андрія Долейка, пров.Данила Нечая, пров.Олексія Береста, пров.Перемоги, пров.Суворова
050549 вул.Чабанюка, 7, смт Крижопіль, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24600
професійний будівельний ліцей, фойє
смт Крижопіль – вул.Андрія Долейка: 2–7, 9–10А; вул.Берегового, вул.Бичковського, вул.Василя Стуса, вул.Героїв України: 48–54, 71–160; вул.Заболотного, вул.Залізнична будка 1230 км, вул.Затишна, вул.Корольова, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Маслія, вул.Мічуріна, вул.Одеська, вул.Олександра Савченка, вул.Олімпійська, вул.Полковника Зеленського, вул.Пушкіна, вул.Сергія Бойка, вул.Соборна, вул.Спорта, вул.Театральна, вул.Трублаїні, вул.Чабанюка: 2–9, 11, 13; вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ярослава Мудрого, пров.Олександра Савченка, пров.Полковника Зеленського, пров.Соборний, пров.Трублаїні, пров.1-й Чабанюка, пров.2-й Чабанюка
050550 вул.Благовіщенська, 106, с.Городківка, Крижопільський р-н, Вінницька обл., 24615
виправний центр №113, клас службової підготовки
Державна установа "Крижопільський виправний центр (№113)"
050671 вул.Соборна, 56, смт Вендичани, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24032
будинок культури, зал
смт Вендичани – вул.Березівська, вул.Боброва, вул.Б.Хмельницького, вул.Вендичанська, вул.Вишнева, вул.Гевка, вул.Гоголя, вул.Кільцева, вул.Л.Українки, вул.М.Демченка, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.О.Кошового, вул.Прикордонна, вул.Рибна, вул.Соборна, вул.Шевченка, пров.Боброва, пров.Яровий
050672 вул.Соборна, 73, смт Вендичани, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24032
середня школа, спортивний зал
смт Вендичани – вул.Відродження, вул.Вінницька, вул.Грушевського, вул.Дубініна, вул.Єдності, вул.Заводська, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.О.Леонової, вул.Поплавського, вул.Привокзальна, вул.Робітнича, вул.Семенюка, вул.Цукрова, вул.Юності, вул.28 Червня, вул.40-р Перемоги, пров.Дубиніна, пров.Юності, пров.1-й провулок Дубініна, пров.2-й провулок Дубініна
050673 вул.Тарасівська, 51, с.Тарасівка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24032
сільський клуб, зал
с.Тарасівка
050674 вул.Шевченка, 2/1, с.Борщівці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24033
Борщівецький сільський клуб, зал
с.Борщівці, с.Підлісне
050675 вул.Левадівська, 3, с.Бернашівка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24020
сільський клуб, глядацький зал
с.Бернашівка
050676 вул.Центральна, 18, с.Бандишівка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24054
сільський клуб, зал для глядачів
с.Бандишівка
050677 вул.Зарічна, 11, с.Бронниця, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24052
будинок культури, зал
с.Бронниця, с-ще Криштофівка
050678 вул.Шкільна, 15, с.Григорівка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24052
Клуб, хол
с.Григорівка, с-ще Нова Григорівка
050679 вул.Вишнева, 44, с.Оленівка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24053
школа, зал
с.Оленівка
050680 вул.Базарна, 2, с.Грушка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24050
будинок культури, фойє
с.Грушка
050681 вул.Сонячна, 21, с.Садки, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24050
сільський клуб, глядацький зал
с.Вільне, с.Садки
050682 вул.Центральна, 29, с.Слобода-Шлишковецька, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24051
школа, фойє
с.Слобода-Шлишковецька
050683 вул.Центральна, 27, с.Жеребилівка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24010
сільська рада, актовий зал
с.Жеребилівка
050684 вул.Шкільна, 26, с.Іракліївка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24010
початкова школа, клас початкової школи
с.Іракліївка
050685 вул.Старицького, 1, с.Карпівка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24045
дошкільний навчальний заклад, ігрова
с.Карпівка
050686 вул.Незалежності, 7, с.Козлів, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24021
будинок культури, фойє
с.Козлів
050687 вул.М.Михайлюка, 71, с.Липчани, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24022
сільський клуб, зал
с.Липчани
050688 вул.Шевченка, 37, с.Нагоряни, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24023
фельдшерсько-акушерський пункт, зал
с.Нагоряни
050689 вул.Шевченка, 46, с.Конева, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24042
будинок культури, зал
с.Конева
050690 вул.М.Старицького, 1, корп.2, с.Садова, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24042
сільський клуб, фойє
с.Садова
050691 вул.Овсяннікова, 2, с.Кремінне, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24027
сільський клуб, глядацький зал
с.Кремінне
050692 вул.Соборна, 15А, с.Кричанівка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24034
будинок культури, зал
с.Кричанівка
050693 вул.Свободи, 46, с.Кукавка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24011
будинок культури, зал
с.Кукавка
050694 вул.Жовтнева, 1, с.Ломазів, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24013
школа, спортивний зал
с.Ломазів
050695 вул.Піонерська, 47, с.Нижчий Ольчедаїв, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24013
сільський клуб, коридор
с.Нижчий Ольчедаїв
050696 вул.Центральна, 8А, с.Мервинці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24063
школа, спортивний зал
с.Мервинці, с.Новомикільськ
050697 вул.Юності, 20, с.Немія, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24006
сільський клуб, глядацький зал
с.Немія
050698 вул.Соборна, 10, с.Озаринці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24041
будинок культури, фойє
с.Озаринці
050699 вул.Гагаріна, 7, с.Пилипи, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24046
будинок культури, фойє
с.Пилипи, с.Петрівка
050700 вул.Центральна, 4, с.Шлишківці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24046
початкова школа, зал
с.Шлишківці
050701 вул.В.Ігнатьєва, 4, с.Серебринці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24014
сільський клуб, зал
с.Серебринці
050702 вул.Миру, 5/2, с.Грабарівка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24015
сільський клуб, зал
с.Грабарівка
050703 вул.Соборна, 138, с.Серебрія, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24026
будинок культури, зал
с.Серебрія
050704 вул.Шевченка, 28, с.Сказинці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24044
будинок культури, зал
с.Сказинці, с-ще Коштуля
050706 вул.Шевченка, 117, с.Воєводчинці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24043
сільський будинок культури, зал
с.Воєводчинці – вул.В.Косіянчука, вул.Залісна, вул.Кринична, вул.Лесі Українки, вул.Сонячна, вул.Шевченка
050707 вул.Центральна, 7А, с.Сліди, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24035
будинок культури, зал
с.Сліди
050708 вул.Марії Руденко, 135, с.Слобода-Яришівська, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24016
будинок культури, зал
с.Слобода-Яришівська
050709 вул.Лесі Українки, 24, с.Яструбна, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24016
сільський клуб, зал
с.Яструбна
050710 вул.Наддністрянська, 2, с.Суботівка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24060
сільська рада, зал засідань
с.Суботівка
050711 вул.Шкільна, 1, с.Садківці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24061
школа, коридор
с.Садківці
050712 вул.Незалежності, 9, с.Сугаки, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24031
будинок культури, фойє
с.Сугаки
050713 вул.Сонячна, 2, с.Тропове, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24030
будинок культури, зал
с.Тропове
050714 вул.1-го Травня, 4/59, с.Хоньківці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24020
будинок культури, фойє
с.Хоньківці
050715 вул.Миру, 217, с.Юрківці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24040
будинок культури, зал
с.Юрківці
050716 вул.Головна, 1, с.Яришів, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24024
будинок культури, зал
с.Яришів
050717 вул.Монастирська, 78, с.Лядова, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24025
сільський клуб, зал
с.Лядова
050718 вул.Дністровська, 39, с.Яруга, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24062
будинок культури, зал
с.Яруга
050719 вул.Шевченка, 127, с.Івонівка, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24063
сільський клуб, зал
с.Івонівка
050720 вул.Миру, 1, с.Воєводчинці, Могилів-Подільський р-н, Вінницька обл., 24043
приміщення установи, актовий зал
Державна установа "Могилів-Подільська виправна колонія №114"
050892 вул.Центральна, 46, смт Піщанка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24700
школа №1-гімназія, спортзал
смт Піщанка – вул.Визволення, вул.Вишнева, вул.Довженка, вул.Європейська, вул.Київська, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Олімпійська, вул.Пирогова, вул.Степова, вул.Центральна, вул.Чехова, пров.Фізкультурний, пров.Шевченка
050893 вул.Центральна, 38, смт Піщанка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24700
районний будинок культури, приміщення для засідань
смт Піщанка – вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Вокзальна, вул.Грушевського, вул.Джерельна, вул.Коцюбинського, вул.Мічуріна, вул.Муравського, вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Подільська, вул.Садова, вул.Травнева, вул.Шевченка, пров.Вербовий, пров.Виноградний, пров.Дружби, пров.Заболотного, пров.Комунальний, пров.Коцюбинського, пров.Криничний, пров.Подільський, пров.Садовий
050894 вул.Шкільна, 2, смт Піщанка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24700
школа №2, спортзал
смт Піщанка – вул.Барвінкова, вул.Богуна, вул.Ветеранська, вул.Вінницька, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горіхова, вул.І.Франка, вул.Козацька, вул.Короленка, вул.Лісова, вул.Назарія Яремчука, вул.Незалежності, вул.Підгаєцького, вул.Ранкова, вул.Рябчинської, вул.Сковороди, вул.Толстого, вул.Українська, вул.Урожайна, вул.Шкільна, пров.Б.Хмельницького, пров.Гагаріна, пров.Л.Українки, пров.Медовий, пров.Ранковий, пров.Рябчинської, пров.Тімірязєва, пров.Урожайний
050895 вул.Центральна, 1, с-ще Трудове, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24703
клуб ВК №59, приміщення для засідань
с-ще Трудове
050896 вул.Шевченка, 12, смт Рудниця, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24723
селищний клуб, великий зал
смт Рудниця
050897 вул.Коцюбинського, 7, с.Болган, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24712
Болганська ЗОШ I-III ст., актова зала
с.Болган
050898 вул.Андрія Добраня, 1, с.Гонорівка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24736
будинок культури, приміщення для засідань
с.Гонорівка, с-ще Козацьке
050899 вул.Шевченка, 35, с.Брохвичі, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24700
сільський клуб, приміщення для засідань
с.Брохвичі
050900 вул.Центральна, 35, с.Городище, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24731
будинок культури, приміщення для засідань
с.Городище
050902 вул.Центральна, 15, с.Грабарівка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24711
сільський клуб, приміщення для засідань
с.Грабарівка, с.Верхня Слобідка
050903 вул.Тараса Шевченка, 67, с.Дмитрашківка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24714
будинок культури, приміщення для засідань
с.Дмитрашківка
050904 вул.Лесі Українки, 26А, с-ще Миколаївка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24703
приміщення адмінбудинку "Сад України", їдальня
с-ще Миколаївка
050905 вул.Центральна, 43, с.Кукули, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24713
будинок культури, приміщення для засідань
с.Кукули
050906 вул.Центральна, 56, с.Миролюбівка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24720
будинок культури, приміщення для засідань
с.Миролюбівка
050907 вул.Центральна, 39, с.Рудницьке, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24730
будинок культури, приміщення для засідань
с.Рудницьке
050908 вул.Миру, 31, с.Ставки, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24721
будинок культури, актовий зал
с.Ставки
050909 вул.Соборна, 31, с.Студена, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24715
будинок культури, приміщення для засідань
с.Студена – вул.Барвінкова, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Джерельна, вул.Затишна, вул.Кармелюка, вул.Ковалевської, вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.Макаренка, вул.Менделєєва, вул.Незалежності, вул.Пирогова, вул.Пушкіна, вул.Ранкова, вул.Соборна, вул.Терешкової, вул.Тичини, вул.Толстого, вул.Урожайна, вул.Чехова, пров.Героїв Майдану, пров.Гоголя, пров.Кармелюка, пров.Л.Українки, пров.Макаренка, пров.Озерний, пров.Ранковий, пров.Соборний, пров.Урожайний
050910 вул.Подільська, 31, с.Студена, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24715
автогараж СВК "Прогрес", приміщення автогаражу
с.Студена – вул.Героїв Льотчиків, вул.Героїв Майдану, вул.Дружби, вул.Калинова, вул.Климентія Домінчена, вул.Козацька, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Невського, вул.Перемоги, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Юлії Рябчинської, вул.Ярова, пров.Кутузова, пров.Перемоги, пров.Сергія Кічмаренка, пров.Український
050911 вул.Марії Вакалюк-Дорошенко, 54, с-ще Червона Поляна, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24715
сільський клуб, приміщення для засідань
с.Затишне, с-ще Червона Поляна
050912 вул.Центральна, 4, с-ще Чабанове, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24716
сільський клуб, приміщення для засідань
с-ще Палійове, с-ще П’ятихатка, с-ще Чабанове
050913 вул.Центральна, 45, с.Трибусівка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24710
будинок культури, приміщення для засідань
с.Трибусівка, с.Калинівка
050914 вул.Центральна, 20, с.Козлівка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24734
сільський клуб, приміщення для засідань
с.Козлівка
050915 вул.Тараса Шевченка, 11, с.Рибки, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24735
сільський клуб, приміщення для засідань
с.Рибки
050916 вул.Перемоги, 1, с.Чорномин, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24732
будинок культури, приміщення для засідань
с.Чорномин
050917 вул.Залізнична, 8, с-ще Попелюхи, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24733
сільський клуб, приміщення для засідань
с-ще Попелюхи
050918 вул.Чкалова, 8, с.Яворівка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24722
будинок культури, приміщення для засідань
с.Яворівка
050919 вул.Центральна, 42, смт Піщанка, Піщанський р-н, Вінницька обл., 24700
приміщення районної лікарні, кімната ДВК
Піщанська лікарня планового лікування
051320 вул.Молодіжна, 1, с.Берізки-Чечельницькі, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24834
будинок культури, фойє
с.Берізки-Чечельницькі
051321 вул.Правобережна, 141, с.Білий Камінь, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24814
будинок культури, зал
с.Білий Камінь
051322 вул.Шевченка, 1, с.Бритавка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24823
сільська рада, кімната засідань
с.Бритавка
051323 вул.Київська, 1Б, с.Бондурівка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24810
будинок культури, зал
с.Бондурівка
051324 вул.Лісова, 41, с.Дохно, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24811
цех переробки деревини, кімната засідань
с.Дохно
051325 вул.Соборна, 125, с.Вербка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24821
сільська школа, актовий зал
с.Вербка
051326 вул.Гагаріна, 1, с.Василівка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24821
ФАП, кабінет фельдшера
с.Василівка
051327 вул.Вовча, 1, с.Демівка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24832
сільська бібліотека, зал
с.Демівка
051328 вул.Центральна, 74А, с.Каташин, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24812
будинок культури, зал
с.Каташин
051329 вул.Миру, 50, с.Жабокричка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24813
будинок культури, зал
с.Жабокричка
051330 вул.Центральна, 104, с.Куренівка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24822
будинок культури, зал
с.Куренівка
051331 вул.Миру, 48, с.Луги, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24820
будинок культури, фойє
с.Луги
051332 вул.Володі Сліпенчука, 1, с.Любомирка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24833
будинок культури, фойє
с.Любомирка
051333 вул.Центральна, 133, с.Ольгопіль, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24830
будинок культури, зал
с.Ольгопіль – вул.Дружби, вул.Інтернаціональна, вул.Лесі Українки, вул.Садова, вул.Центральна, вул.Шляхова, пров.Інтернаціональний, пров.Центральний
051334 вул.Дружби, 15, с.Ольгопіль, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24830
сільська школа, кімната відпочинку
с.Ольгопіль – вул.Гагаріна, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Козацька, вул.Молодіжна, вул.Шевченка, вул.80 Гвардійська, пров.80 Гвардійської
051335 вул.Центральна, 225, с.Рогізка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24815
будинок культури, зал
с.Рогізка
051336 вул.Центральна, 225, с.Рогізка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24815
медпункт, кабінет фельдшера
с.Тарасівка
051337 вул.Мазурівка, 3, с.Стратіївка, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24831
будинок культури, зал
с.Стратіївка
051338 вул.Підгаєцького, 222, с.Тартак, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24805
Тартацька сільська рада, кімната засідань
с.Тартак – вул.Миру, вул.Набережна, вул.Парк Перемоги, вул.Підгаєцького: 126–221; вул.Фабрична, вул.Шевченка: 2–107; с.Анютине
051339 вул.Підгаєцького, 100, с.Тартак, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24805
школа, класна кімната
с.Тартак – вул.Підгаєцького: 1–125А; вул.Покровська, вул.Шевченка: 110–225;
051340 вул.Слобода, 6, с.Попова Гребля, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24824
школа, коридор
с.Попова Гребля, с.Новоукраїнка
051341 вул.Героїв Майдану, 29, смт Чечельник, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24800
будинок культури, хол
смт Чечельник – вул.Антонішина, вул.Василя Стуса, вул.Вишнева, вул.Героїв Майдану, вул.Жовтнева, вул.Зарічна: 317–380; вул.Затишна, вул.Зелененького, вул.Калинова, вул.Комарова, вул.Лесі Українки, вул.Мирна, вул.Нова, вул.Орлова, вул.Паркова, вул.Свято-Михайлівська, вул.Сонячна: 1–99; вул.Спортивна, вул.1 Травня, пров.1 провулок Орлова, пров.2 провулок Орлова, пров.3 провулок Орлова
051342 вул.Сонячна, 199, смт Чечельник, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24800
школа №2, спортзал
смт Чечельник – вул.Біднюка, вул.Богдана Хмельницького, вул.Васі Курки, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Заводська, вул.Зарічна: 1–315; вул.Ольшевського, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сонячна: 100–335; вул.Циганська, вул.Шевченка, пров.1 провулок Шевченка, пров.2 провулок Шевченка
051343 вул.Антонішина, 60, смт Чечельник, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24800
вул.Антонішина, 60, смт Чечельник, Чечельницький р-н, Вінницька обл., 24800
Комунальне некомерційне підприємство "Чечельницька центральна районна лікарня" Чечельницької районної ради Вінницької області
051396 вул.Свободи, 154/2, м.Ямпіль, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24500
школа №2, к.2
м.Ямпіль – вул.Богуна Івана, вул.Висоцького, вул.Вінницька, вул.Гайдамацька, вул.Генерала Кульчицького, вул.Гетьмана Полуботка, вул.Гетьманська, вул.Гонти, вул.Горіхова, вул.Д.Нечая, вул.Дорошенка, вул.Замостянська, вул.Київська, вул.Кібенка, вул.Ковпака, вул.Козацька, вул.Кутузова, вул.Лесі Українки, вул.Літова, вул.Ломоносова, вул.Мар’яни Зависної, вул.Нова Лісова, вул.Нова Яблунева, вул.Правика В., вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.С.Камінського, вул.Старицького, вул.Стуса В., вул.Франка І., вул.Черешнева, пров.Виноградний, пров.Висоцького, пров.Гетьманський, пров.Д.Нечая, пров.Замостянський, пров.Кутузова, пров.Правика В., просіка Білянський ліс, просіка Урочище Карпова
051397 вул.Соборна, 40, м.Ямпіль, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24500
спортивна школа, к.2
м.Ямпіль – вул.Виноградна: 1–70, 72–102, 104–105, 107, 109, 111, 113–115, 117, 119, 121, 123–125А, 257; вул.Володимирська, вул.Героїв, вул.Гоголя, вул.Дністрянська, вул.Замкова, вул.Зарічна, вул.Козацької слави, вул.Корольова, вул.Молодіжна, вул.Подолянка, вул.Свободи: 85, 89, 91, 93/22, 97–97/22, 99/2, 103, 127, 131–182; вул.Соборна, вул.Тичини, вул.Шевченка, вул.Яна Замойського, пров.Шкільний
051398 вул.Свободи, 134, м.Ямпіль, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24500
районний будинок культури, к.2
м.Ямпіль – вул.Виноградна: 71, 103, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 126–255, 259–411; вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Житня, вул.Затишна, вул.Кожухаря, вул.Коцюбинського, вул.Леонтовича: 1–20, 22, 26А, 28; вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.М.Козачинського, вул.Незалежності, вул.Пирогова, вул.Прорізна, вул.Пушкіна, вул.Свободи: 65, 69/2, 71, 73, 83, 124–126, 128; вул.Святомиколаївська, вул.Сонячна, вул.Хмельницького Б., вул.Щаслива, пров.Дружби, пров.Житній, пров.Кожухаря, пров.Мічуріна, пров.Незалежності, пров.Пирогова, пров.Почтовий
051399 вул.Незалежності, 1, м.Ямпіль, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24500
школа №1, к.2
м.Ямпіль – вул.Автотранспортна, вул.Будівельна, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул.Довбуша, вул.І.Виговського, вул.Леонтовича: 21, 23–25, 27, 29–76; вул.Мистецька, вул.Набережна, вул.Наддністрянська, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Прикордонників, вул.Савіна, вул.Сарматська, вул.Свободи: 1–64, 66–68, 70, 72, 74–82/69, 84–84/68, 86, 90, 92–92А, 96, 98, 100–102, 104–118; вул.Чайковського, вул.Черняховського, вул.1 Травня, пров.Весняний, пров.Леонтовича, пров.Савіна
051400 вул.Молодіжна, 22, с.Безводне, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24530
будинок культури, к.2
с.Безводне, с.Прилужне
051401 вул.Мар’яни Зависної, 42, с.Буша, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24523
будинок культури, к.2
с.Буша, с.Держанка
051402 вул.Б.Хмельницького, 66, с.Дорошівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24524
будинок культури, к.2
с.Дорошівка, с.Слобода-Бушанська
051403 вул.Центральна, 84, с.Велика Кісниця, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24546
будинок культури, к.2
с.Велика Кісниця – вул.Виноградна: 44, 50–52, 56, 58, 60–62, 66, 101–107; вул.В.Стуса, вул.Дністровська, вул.Зарічна, вул.І.Франка, вул.Кооперативна, вул.М.Вовчка, вул.М.Коцюбинського, вул.Морозова, вул.Наддністрянська, вул.Незалежності: 1–12, 16; вул.Перемоги, вул.Першотравнева: 5, 12, 18, 20, 22, 24; вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Прикордонна, вул.Рильського, вул.Ринкова, вул.Свободи, вул.Солідарності: 2–24, 26, 28–30; вул.Солов’я, вул.Сонячна, вул.Староміська: 10, 14–32; вул.Целіка, вул.Центральна: 1–162, 164, 166–209; вул.Шевченка: 2/1, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; вул.Шкільна, вул.Юності, вул.Ясинова, пров.Дністровський, пров.Незалежності, пров.Ринковий, пров.Юності
051404 вул.Шевченка, 89, с.Велика Кісниця, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24546
школа, к.2
с.Велика Кісниця – вул.Виноградна: 2/2–43, 45–49, 53, 57, 59, 63–65, 69–87; вул.Гагаріна, вул.Кремінна, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Незалежності: 15, 17–291; вул.Першотравнева: 7–11, 15–17, 19, 21, 23, 25–97; вул.Солідарності: 25, 27, 32–56; вул.Староміська: 5–9, 13; вул.Харісова, вул.Центральна: 163, 165; вул.Шевченка: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37–120; пров.Незалежності України, пров.Першотравневий, пров.Пушкіна, пров.Садовий
051405 вул.Урсола, 28, с.Гальжбіївка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24504
будинок культури, к.2
с.Гальжбіївка
051406 вул.Шкільна, 16, с.Біла, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24505
сільський клуб, к.2
с.Біла, с.Улянівка
051407 вул.Дністрова, 7, с.Оксанівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24505
сільський клуб, к.2
с.Оксанівка
051408 вул.Центральна, 15, с.Дзигівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24531
сільська рада, к.2
с.Дзигівка – вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Горького: 1–2, 5, 7, 9, 11, 27, 31–39, 45–47, 49–55, 57, 61, 63, 65–67, 77/2–84, 89–90; вул.Грушева, вул.Коритна, вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Народна, вул.Першотравнева, вул.Свердлова, вул.Селянина, вул.Толстого, вул.Центральна: 1–30, 123; вул.Церковна, вул.Шевченка, вул.Ярова
051409 вул.Центральна, 63, с.Дзигівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24531
будинок культури, к.2
с.Дзигівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Горького: 20–26, 30–30А, 44, 48, 56, 58, 62, 64, 68–76А; вул.Джерельна, вул.Добрянського, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Кринична, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Незалежна, вул.Пирогова, вул.Сонячна, вул.Трофімова, вул.Українська, вул.Центральна: 33, 75–79, 81–83, 87, 91–97, 103–105, 107, 109, 113–121; вул.Шамури, с.Дзюброве
051410 вул.Центральна, 65, с.Дзигівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24531
школа, к.2
с.Дзигівка – вул.Військова, вул.Військове містечко, вул.Горького: 4, 6, 8, 10, 14–16, 88; вул.Квітнева, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Олександра Кудими, вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Центральна: 55–64, 80, 84–86, 90, 98–100, 106, 108, 110–112; вул.Шкільна
051411 вул.Центральна, 87, с.Довжок, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24544
будинок культури, к.2
с.Довжок
051412 вул.Рутковського, 118, с.Качківка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24533
сільська рада, к.2
с.Качківка
051413 вул.Віктора Наконечного, 2, с.Клембівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24532
амбулаторія, к.2
с.Клембівка – вул.Гагаріна, вул.Джерельна: 32, 44, 52, 54–145; вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Кошового: 20–179; вул.Лісова, вул.Млинна, вул.Перемоги: 15, 18–56; вул.Щаслива, пров.Лісовий, пров.Фабричний
051414 вул.Віктора Наконечного, 36, с.Клембівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24532
будинок культури, к2
с.Клембівка – вул.Весняна, вул.Вилницька, вул.Виноградна, вул.Віктора Наконечного, вул.Господарська, вул.Джерельна: 1–31, 35–43, 45, 53; вул.Дружби, вул.Зоряна, вул.Кошового: 1–19; вул.Кринична: 1–31, 33–35, 38–43, 47; вул.Миру: 2–18, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 40, 86, 89; вул.Набережна, вул.Перемоги: 1–14, 16; вул.Петра Кравчика, вул.Правди, вул.Чумацька, вул.Шевченка: 2–46, 52; вул.Шкільна, вул.Юності, вул.8 Березня: 1–30, 33, 37, 43; пров.Шевченка, пров.Шкільний
051415 вул.Пирогова, 55, с.Клембівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24532
початкова школа, к.2
с.Клембівка – вул.Вишнева, вул.Заводська, вул.Захисників України, вул.Квітнева, вул.Кооперативна, вул.Корольова, вул.Кринична: 32, 36, 44–46, 49–69; вул.Ланова, вул.Ломоносова, вул.Миру: 20, 22, 24, 26–26А, 28, 30, 32, 34, 37–39, 41–85, 87, 91–95; вул.Молодіжна, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Шевченка: 51, 53–186; вул.8 Березня: 32, 34–36, 38–40, 44–182; пров.Вишневий, пров.Пірогова
051416 вул.Грушевського, 46, с.Михайлівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24527
будинок культури, к.2
с.Михайлівка
051417 вул.Соборна, 21, с.Петрашівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24525
будинок культури, к.2
с.Петрашівка
051418 вул.Шевченка, 32, с.Миронівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24526
школа, к.2
с.Миронівка, с.Хмелівщина
051419 вул.Центральна, 25, с.Писарівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24535
сільський клуб, к.2
с.Писарівка
051420 вул.Лесі Українки, 29, с.Пороги, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24512
сільський клуб, к.2
с.Пороги
051421 вул.Шевченка, 15, с.Добрянка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24513
фельдшерський пункт, к.2
с.Добрянка, с.Франківка
051422 вул.Незалежності, 55, с.Ратуш, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24534
сільський клуб, к.2
с.Ратуш
051423 пл.Перемоги, 3, с.Русава, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24510
сільський клуб, к.2
с.Русава
051424 вул.Центральна, 9, с.Нечуївка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24510
сільський клуб, к.2
с.Нечуївка
051425 вул.Вишнева, 8, с.Северинівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24540
сільський клуб, к.2
с.Северинівка
051426 вул.Прикордонна, 56, с.Іванків, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24540
фельдшерський пункт, к.2
с.Іванків
051427 вул.Привітна, 1А, с.Придністрянське, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24541
сільський клуб, к.2
с.Придністрянське
051428 вул.Шевченка, 35, с.Слобода-Підлісівська, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24541
сільський клуб, к.2
с.Слобода-Підлісівська
051429 вул.Соборна, 52, с.Підлісівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24541
школа,к.2
с.Підлісівка
051430 вул.Центральна, 49А, с.Тростянець, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24520
сільський клуб, к.2
с.Тростянець – вул.Виноградна, вул.Гагаріна: 29, 31–35, 37, 39–41, 43, 51, 66–102; вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Лесі Українки, вул.Мостова, вул.Набережна: 53, 59, 63, 67–69, 73–124; вул.Подільська: 24–74; вул.Польова, вул.Садова, вул.Центральна: 28, 31–38, 41–100; вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.Виноградний, пров.Подільський, пров.Центральний, пров.Шевченка, с.Регляшинці
051431 вул.40 річчя Перемоги, 6А, с.Гонорівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24522
будинок культури, к.2
с.Тростянець – вул.Гагаріна: 1–28, 30, 36, 38, 42, 44–50, 52–60; вул.Горького, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1–51, 54, 60–62, 64–66, 70–72; вул.Подільська: 1–19; вул.Центральна: 2–27, 29, 40; вул.Шкільна, пров.Молодіжний, пров.Шкільний, с.Гонорівка
051432 вул.Миру, 14А, с.Вітрівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24521
сільський клуб, к.2
с.Вітрівка, с.Лаврівка
051433 вул.Центральна, 71, с.Цекинівка, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24545
будинок культури, к.2
с.Цекинівка
051434 вул.Пирогова, 1, м.Ямпіль, Ямпільський р-н, Вінницька обл., 24500
Ямпільська районна лікарня, к.2
Ямпільська центральна районна лікарня
051638 вул.Полтавська, 23, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000
школа №5, хол
м.Могилів-Подільський – вул.Верхня Вокзальна, вул.Вокзальна, вул.Завойського, вул.Івана Франка, пров.І Верхній Вокзальний: 1, 3–3 к.А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–59; пров.Івана Франка, пров.ІІ Верхній Вокзальний, пров.ІІІ Верхній Вокзальний
051639 вул.Полтавська, 23, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000
школа №5, хол зворотньої сторони
м.Могилів-Подільський – вул.Ігоря Римара та Сергія Ковриги, вул.М.Гудзія, вул.Параскеївська, вул.Полтавська, пров.Параскеївський, пров.Полтавський
051640 пров.Олени Пчілки, 11, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000
школа №1, коридор
м.Могилів-Подільський – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельників, вул.Гірна, вул.Заводська, вул.Івана Гонти, вул.Козацька, вул.Марії Руденко, вул.Текстильна, вул.Тропініна, вул.Устима Кармелюка, пров.Богдана Хмельницького, пров.І Верхній Вокзальний: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; пров.Пушкіна, пров.Тропініна, просп.Героїв: 45–45А, 49/2, 51, 55, 57, 59–59/3, 61, 63, 76–186/2;
051641 вул.Василя Стуса, 58, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000
монтажно-економічний коледж, гуртожиток, кімната відпочинку
м.Могилів-Подільський – вул.Грецька, вул.Стависька: 75–77;
051642 вул.Шолом Алейхема, 1А, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000
гімназія, спортзал
м.Могилів-Подільський – вул.Василя Стуса, вул.Стависька: 47–48, 50–73;
051643 вул.Ринкова, 33, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000
гімназія, хол
м.Могилів-Подільський – вул.Ринкова, вул.Руданського, вул.Стависька: 1А–46, 49; вул.Столярна, вул.Шолом Алейхема, вул.8 Березня, пл.Соборна, пров.І Столярний, пров.ІІ Столярний, пров.Соборний, пров.Стависький
051644 вул.Київська, 36, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000
клуб медичного коледжу, актовий зал
м.Могилів-Подільський – вул.Вірменська, вул.Гоголя, вул.Сагайдачного, пл.Шевченка: 2–4; пров.Глинського, пров.І Сагайдачного, пров.ІІ Сагайдачного, пров.Сагайдачного
051645 вул.Київська, 38/2, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000
школа №4, спортзал
м.Могилів-Подільський – вул.Володимирська, вул.Київська, вул.Покровська, пл.В’ячеслава Чорновола: 1, 4–4/52; пл.Шевченка: 5/14;
051646 пров.Олени Пчілки, 11, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000
школа №1, їдальня
м.Могилів-Подільський – вул.Верхня Карпівська, вул.Героїв Крут, вул.Озаринецька, вул.Олени Пчілки, вул.Симона Петлюри, вул.Січових Стрільців, пл.В’ячеслава Чорновола: 2–3; пров.Олени Пчілки, просп.Героїв: 2–44, 46, 50/2–50/55, 52/1–54, 56, 58, 60, 62, 64–72/2; тупик Героїв Крут, тупик І Озаринецький, тупик ІІ Озаринецький
051647 вул.Київська, 38/2, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000
школа №4, актовий зал
м.Могилів-Подільський – вул.Академіка Заболотного, вул.Верхня Зарічна, вул.Зарічна, вул.Карпівська, вул.Ракова Шийка, вул.Садова, вул.Тельнюка: 3, 5–9, 11, 13, 15А–15/17, 17; вул.Шаргородська, пров.Заболотного, пров.І Шаргородський, пров.ІІ Шаргородський, пров.ІІІ Шаргородський
051648 пров.І Коцюбинського, 35, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000
ДЮСШ, Спортзал
м.Могилів-Подільський – вул.Дорошенка, вул.Івана Мазепи, вул.Коцюбинського, вул.Тельнюка: 4–4/32, 10, 12, 14, 16, 18; вул.Шевченка, пров.І Коцюбинського, пров.І Шевченка, пров.ІІ Коцюбинського, просп.Незалежності: 1–48/2;
051649 просп.Незалежності, 110/2, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000
Школа №3, правий коридор
м.Могилів-Подільський – вул.Буянова, вул.Виноградна, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Полкова, вул.Старицького, вул.Фізкультурна, вул.Ярмаркова, пров.Виноградний, пров.Грушевського, пров.ІІ Шевченка, пров.Незалежності, пров.Шкільний, просп.Незалежності: 49–129/1А, 131/2, 141, 143, 145–145Б, 149, 151–167, 169–279;
051650 просп.Незалежності, 110/2, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000
школа №3, лівий коридор
м.Могилів-Подільський – вул.Дністровська, просп.Незалежності: 130–130А, 132–140, 142, 144, 146–148, 150, 168, 283–293;
051651 просп.Незалежності, 315, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000
Приватне акціонерне товариство №Могилів-Подільське АТП-10508"
м.Могилів-Подільський – вул.Спортивна, просп.Незалежності: 295–311;
051652 вул.Острівська, 296, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000
МКП "ДСОТ "Подільська перлина"", їдальня
м.Могилів-Подільський – вул.Вишнева, вул.Острівська, пров.Острівський
051653 вул.Молодіжна, 14, с-ще Сонячне, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000
магазин "Фортуна 2", бенкетна зала
с-ще Одая, с-ще Сонячне
051654 вул.Полтавська, 89/2, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000
міське територіальне медичне об’єднання, актовий зал
Комунальне некомерційне підприємство "Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування" Могилів-Подільської міської ради
051655 просп.Незалежності, 62, м.Могилів-Подільський, Вінницька обл., 24000
обласна туберкульозна лікарня, коридор
Комунальний заклад "Могилів-Подільський обласний протитуберкульозний санаторій для дорослих"