Графік надання ефірного часу на суспільно-політичних загальнонаціональних каналах Суспільного телебачення
Національної суспільної телерадіокомпанії України

Кандидат на пост Президента України Перший етап Другий етап
Номер згідно жеребкування Дата та час надання телеефіру (радіоефіру) Номер згідно жеребкування Дата та час
Балашов Геннадій Вікторович 12 03.03.2019 20:08 12 15.03.2019 20:08
Безсмертний Роман Петрович 2 01.03.2019 19:30 2 13.03.2019 19:30
Богомолець Ольга Вадимівна 34 10.03.2019 19:30 34 24.03.2019 19:30
Богословська Інна Германівна 24 06.03.2019 20:08 24 19.03.2019 20:08
Бойко Юрій Анатолійович 14 04.03.2019 19:30 14 16.03.2019 19:30
Бондар Віктор Васильович 41 12.03.2019 19:10 41 28.03.2019 19:10
Ващенко Олександр Михайлович 15 04.03.2019 19:49 15 16.03.2019 19:49
Вілкул Олександр Юрійович 19 05.03.2019 19:49 19 17.03.2019 19:49
Габер Микола Олександрович 21 06.03.2019 19:10 21 19.03.2019 19:10
Гриценко Анатолій Степанович 37 11.03.2019 19:10 37 26.03.2019 19:10
Данилюк Олександр Володимирович 4 01.03.2019 20:08 4 13.03.2019 20:08
Дерев’янко Юрій Богданович 17 05.03.2019 19:10 17 17.03.2019 19:10
Журавльов Василь Миколайович 6 02.03.2019 19:30 6 14.03.2019 19:30
Зеленський Володимир Олександрович 30 09.03.2019 19:30 30 23.03.2019 19:30
Каплін Сергій Миколайович 39 11.03.2019 19:49 39 26.03.2019 19:49
Кармазін Юрій Анатолійович 10 03.03.2019 19:30 10 15.03.2019 19:30
Кива Ілля Володимирович 27 07.03.2019 19:49 27 21.03.2019 19:49
Корнацький Аркадій Олексійович 16 04.03.2019 20:08 16 16.03.2019 20:08
Кошулинський Руслан Володимирович 35 10.03.2019 19:49 35 24.03.2019 19:49
Кривенко Віктор Миколайович 38 11.03.2019 19:30 38 26.03.2019 19:30
Купрій Віталій Миколайович 40 11.03.2019 20:08 40 26.03.2019 20:08
Литвиненко Юлія Леонідівна 44 12.03.2019 20:08 44 28.03.2019 20:08
Ляшко Олег Валерійович 8 02.03.2019 20:08 8 14.03.2019 20:08
Мороз Олександр Олександрович 23 06.03.2019 19:49 23 19.03.2019 19:49
Наливайченко Валентин Олександрович 32 09.03.2019 20:08 32 23.03.2019 20:08
Насіров Роман Михайлович 26 07.03.2019 19:30 26 21.03.2019 19:30
Новак Андрій Яремович 43 12.03.2019 19:49 43 28.03.2019 19:49
Носенко Сергій Михайлович 18 05.03.2019 19:30 18 17.03.2019 19:30
Петров Володимир Володимирович 29 09.03.2019 19:10 29 23.03.2019 19:10
Порошенко Петро Олексійович 13 04.03.2019 19:10 13 16.03.2019 19:10
Ригованов Руслан Олександрович 7 02.03.2019 19:49 7 14.03.2019 19:49
Скоцик Віталій Євстафійович 9 03.03.2019 19:10 9 15.03.2019 19:10
Смешко Ігор Петрович 42 12.03.2019 19:30 42 28.03.2019 19:30
Соловйов Олександр Миколайович 25 07.03.2019 19:10 25 21.03.2019 19:10
Тарута Сергій Олексійович 33 10.03.2019 19:10 33 24.03.2019 19:10
Тимошенко Юлія Володимирівна 36 10.03.2019 20:08 36 24.03.2019 20:08
Тимошенко Юрій Володимирович 1 01.03.2019 19:10 1 13.03.2019 19:10
Шевченко Ігор Анатолійович 31 09.03.2019 19:49 31 23.03.2019 19:49
Шевченко Олександр Леонідович 11 03.03.2019 19:49 11 15.03.2019 19:49

Графік надання ефірного часу на суспільно-політичних загальнонаціональних каналах Суспільного радіо
Національної суспільної телерадіокомпанії України

Кандидат на пост Президента України Перший етап Другий етап
Номер згідно жеребкування Дата та час надання телеефіру (радіоефіру) Номер згідно жеребкування Дата та час
Балашов Геннадій Вікторович 21 06.03.2019 20:25 21 15.03.2019 21:44
Безсмертний Роман Петрович 11 04.03.2019 20:25 11 13.03.2019 21:44
Богомолець Ольга Вадимівна 33 08.03.2019 21:07 33 21.03.2019 20:44
Богословська Інна Германівна 29 07.03.2019 21:25 29 19.03.2019 21:07
Бойко Юрій Анатолійович 8 02.03.2019 21:07 8 13.03.2019 20:44
Бондар Віктор Васильович 10 02.03.2019 21:44 10 13.03.2019 21:25
Ващенко Олександр Михайлович 25 06.03.2019 21:44 25 16.03.2019 21:25
Вілкул Олександр Юрійович 30 07.03.2019 21:44 30 19.03.2019 21:25
Габер Микола Олександрович 13 04.03.2019 21:07 13 14.03.2019 20:44
Гриценко Анатолій Степанович 35 08.03.2019 21:44 35 21.03.2019 21:25
Данилюк Олександр Володимирович 38 09.03.2019 21:07 38 26.03.2019 20:44
Дерев’янко Юрій Богданович 22 06.03.2019 20:44 22 16.03.2019 20:25
Журавльов Василь Миколайович 31 08.03.2019 20:25 31 19.03.2019 21:44
Зеленський Володимир Олександрович 28 07.03.2019 21:07 28 19.03.2019 20:44
Каплін Сергій Миколайович 36 09.03.2019 20:25 36 21.03.2019 21:44
Кармазін Юрій Анатолійович 34 08.03.2019 21:25 34 21.03.2019 21:07
Кива Ілля Володимирович 1 01.03.2019 20:25 1 11.03.2019 21:44
Корнацький Аркадій Олексійович 15 04.03.2019 21:44 15 14.03.2019 21:25
Кошулинський Руслан Володимирович 17 05.03.2019 20:44 17 15.03.2019 20:25
Кривенко Віктор Миколайович 24 06.03.2019 21:25 24 16.03.2019 21:07
Купрій Віталій Миколайович 27 07.03.2019 20:44 27 19.03.2019 20:25
Литвиненко Юлія Леонідівна 23 06.03.2019 21:07 23 16.03.2019 20:44
Ляшко Олег Валерійович 4 01.03.2019 21:25 4 12.03.2019 21:07
Мороз Олександр Олександрович 18 05.03.2019 21:07 18 15.03.2019 20:44
Наливайченко Валентин Олександрович 37 09.03.2019 20:44 37 26.03.2019 20:25
Насіров Роман Михайлович 7 02.03.2019 20:44 7 13.03.2019 20:25
Новак Андрій Яремович 32 08.03.2019 20:44 32 21.03.2019 20:25
Носенко Сергій Михайлович 12 04.03.2019 20:44 12 14.03.2019 20:25
Петров Володимир Володимирович 3 01.03.2019 21:07 3 12.03.2019 20:44
Порошенко Петро Олексійович 26 07.03.2019 20:25 26 16.03.2019 21:44
Ригованов Руслан Олександрович 19 05.03.2019 21:25 19 15.03.2019 21:07
Скоцик Віталій Євстафійович 9 02.03.2019 21:25 9 13.03.2019 21:07
Смешко Ігор Петрович 20 05.03.2019 21:44 20 15.03.2019 21:25
Соловйов Олександр Миколайович 41 11.03.2019 20:25 41 28.03.2019 20:25
Тарута Сергій Олексійович 40 09.03.2019 21:44 40 26.03.2019 21:25
Тимошенко Юлія Володимирівна 2 01.03.2019 20:44 2 12.03.2019 20:25
Тимошенко Юрій Володимирович 42 11.03.2019 20:44 42 28.03.2019 20:44
Шевченко Ігор Анатолійович 16 05.03.2019 20:25 16 14.03.2019 21:44
Шевченко Олександр Леонідович 39 09.03.2019 21:25 39 26.03.2019 21:07