Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

м.Київ, Територіальний виборчий округ № 214

Дільниць - 81

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
800350 вул.Райдужна, 53, м.Київ, 02218
спеціалізована школа №265, коридор, права сторона, 2-й поверх
м.Київ – бульв.Перова: 15Б–15В; вул.Райдужна: 31–37, 41–43, 45–47;
800351 вул.Райдужна, 53, м.Київ, 02218
спеціалізована школа №265, гардероб, 1-й поверх
м.Київ – бульв.Перова: 11–11В, 13–13/2, 15–15А;
800352 вул.Райдужна, 53, м.Київ, 02218
спеціалізована школа №265, коридор, 2-й поверх
м.Київ – бульв.Перова: 3, 5–5А, 7, 9–9В; вул.Райдужна: 55–59Б; вул.Старосільська: 26–52А;
800353 вул.Старосільська, 2, м.Київ, 02125
вище професійне училище №25, коридор, 2-й поверх
м.Київ – вул.Марка Черемшини, вул.Райдужна: 44, 50, 61–71; вул.Старосільська: 2; просп.Алішера Навої: 1;
800366 вул.Сулеймана Стальського, 26А, м.Київ, 02139
школа №4, вестибюль, 1-й поверх
м.Київ – вул.Івана Микитенка: 21–25; вул.Курнатовського: 6; вул.Сулеймана Стальського: 24Б–28;
800369 вул.Сулеймана Стальського, 12, м.Київ, 02125
школа №158, коридор, 1-й поверх
м.Київ – бульв.Перова: 30–34/2; вул.Петра Запорожця: 9А–9Б; вул.Сулеймана Стальського: 4–10;
800370 вул.Сулеймана Стальського, 12, м.Київ, 02125
школа №158, коридор, 2-й поверх
м.Київ – вул.Курнатовського: 9–11Б; вул.Сулеймана Стальського: 14–20;
800371 бульв.Перова, 3, м.Київ, 02125
спеціалізована школа-інтернат №14, вестибюль, 1-й поверх
м.Київ – бульв.Перова: 20–22, 24–24Б, 26; вул.Петра Запорожця: 3, 5–5А, 7–7А, 9;
800372 вул.Сулеймана Стальського, 12, м.Київ, 02125
школа №158, коридор, 3-й поверх
м.Київ – вул.Курнатовського: 5А–5Б; вул.Петра Запорожця: 11–11В, 13–13Б, 15–15Б, 17–17А, 19–21;
800373 бульв.Перова, 1, м.Київ, 02125
спеціальна школа-інтернат №26, вестибюль, 1-й поверх
м.Київ – бульв.Перова: 1–1Б, 18–18Б; вул.Петра Запорожця: 4, 6, 8, 10, 12, 14А, 14/3, 16;
800374 бульв.Перова, 14А, м.Київ, 02125
школа №201, рекреація, права сторона, 2-й поверх
м.Київ – бульв.Перова: 8, 10–10А, 12/92, 14, 16–16Г; вул.Петра Запорожця: 8Б–8В, 14Б, 18, 26А;
800375 бульв.Перова, 14А, м.Київ, 02125
школа №201, рекреація, ліва сторона, 2-й поверх
м.Київ – вул.Воскресенська: 11–11А; просп.Алішера Навої: 57–90;
800376 бульв.Перова, 14А, м.Київ, 02125
школа №201, рекреація, ліва сторона, 1-й поверх
м.Київ – бульв.Перова: 2/1, 4, 6; вул.Воскресенська: 2–10, 12А–18Б;
800377 вул.Челябінська, 5, м.Київ, 02002
спеціалізована школа №65, рекреація, 1-й поверх
м.Київ – вул.Золота, вул.Каховська, вул.Комбінатна, вул.Маланюка Євгена, вул.Митрополита Андрея Шептицького: 7, 21, 57–76; вул.Прибережна, вул.Прибережна Садова, вул.Призалізнична Садова, вул.Силікатна, вул.Цегельна, вул.Челябінська: 7–9; вул.1 Садова, вул.10 Садова, вул.11 Садова, вул.12 Садова, вул.13 Садова, вул.15 Садова, вул.16 Садова, вул.17 Садова, вул.18 Садова, вул.2 Садова, вул.24 Садова, вул.28 Садова, вул.29 Садова, вул.3 Садова, вул.31 Садова, вул.32 Садова, вул.33 Садова, вул.34 Садова, вул.35 Садова, вул.4 Канальна, вул.4 Садова, вул.5 Садова, вул.6 Канальна, вул.6 Садова, вул.7 Садова, вул.8 Садова, пров.Слобідський, пров.1 Садовий, пров.3 Садовий, пров.4 Садовий, Броварський проспект: 9В; ст.Київ Дніпровський 21 км
800378 вул.Митрополита Андрея Шептицького, 5А, м.Київ, 02002
Український колеж імені В.О. Сухомлинського, спортивна зала №1, 1-й поверх
м.Київ – вул.Микільсько-Слобідська: 1А, 6, 6Б–6В; вул.Митрополита Андрея Шептицького: 3А–3Г; вул.Панельна
800379 вул.Челябінська, 7В, м.Київ, 02002
школа джазового та естрадного мистецтв, хол
м.Київ – вул.Митрополита Андрея Шептицького: 24В–24Г; вул.Челябінська: 9Б–19;
800380 вул.Челябінська, 5, м.Київ, 02002
спеціалізована школа №65, вестибюль, 1-й поверх
м.Київ – вул.Митрополита Андрея Шептицького: 10–20А, 22В–24; вул.Чернігівська: 51;
800381 вул.Митрополита Андрея Шептицького, 5А, м.Київ, 02002
Український колеж імені В.О. Сухомлинського, зимовий сад, 1-й поверх
м.Київ – вул.Микільсько-Слобідська: 2Б–4Д, 6А, 6/2;
800382 вул.Митрополита Андрея Шептицького, 5А, м.Київ, 02002
Український колеж імені В.О. Сухомлинського, 1-й поверх
м.Київ – вул.Митрополита Андрея Шептицького: 1А–3;
800383 вул.Челябінська, 5, м.Київ, 02002
спеціалізована школа №65, їдальня, 1-й поверх
м.Київ – вул.Нестайка Всеволода, вул.Челябінська: 1–5Б;
800384 вул.Генерала Жмаченка, 26, м.Київ, 02192
Київський технікум готельного господарства, вестибюль актової зали
м.Київ – вул.Генерала Жмаченка: 26–28; вул.Миропільська: 31–39; вул.Міста Шалетт: 5–7;
800385 вул.Міста Шалетт, 1А, м.Київ, 02192
школа №258, хол, 1-й поверх
м.Київ – вул.Космічна: 1/10–3; вул.Миропільська: 23/16–29; вул.Міста Шалетт: 3, 10–14; вул.Юності: 7–7А, 9–14; Дарницький бульвар: 8Б–8В;
800386 вул.Міста Шалетт, 1А, м.Київ, 02192
школа №258, молодша школа, хол, 1-й поверх
м.Київ – Дарницький бульвар: 10–21;
800387 вул.Міста Шалетт, 1А, м.Київ, 02192
школа №258, рекреація, 1-й поверх
м.Київ – Дарницький бульвар: 7–8, 9;
800388 вул.Миропільська, 13А, м.Київ, 02192
ЖЕД-411, актова зала, 1-й поверх
м.Київ – вул.Космічна: 8В–12; вул.Миропільська: 13–21; вул.Олександра Бойченка: 13, 15, 17;
800389 вул.Юності, 5, м.Київ, 02192
Навчально-виховний комплекс №183 "Фортуна", рекреація, 1-й поверх
м.Київ – вул.Космічна: 4–8Б; вул.Юності: 8А;
800390 вул.Олександра Бойченка, 16А, м.Київ, 02192
дошкільний навчальний заклад НВК "Домінанта", спортивно-музична зала, 1-й поверх
м.Київ – вул.Андрія Малишка: 31–33; вул.Миропільська: 3; вул.Олександра Бойченка: 14, 16;
800391 вул.Юності, 1, м.Київ, 02192
суспільно-гуманітарна гімназія НВК "Домінанта", спортивна зала, 1-й поверх
м.Київ – вул.Олександра Бойченка: 2/6–4; Дарницький бульвар: 1–4А;
800392 вул.Юності, 3, м.Київ, 02192
школа №204 НВК "Домінанта", хол, 1-й поверх
м.Київ – вул.Олександра Бойченка: 5–11; вул.Юності: 2–6А, 8/2;
800393 вул.Андрія Малишка, 25/1, м.Київ, 02192
ЖЕД-411, актова зала, 1-й поверх
м.Київ – вул.Андрія Малишка: 21–21А, 23–29А, 35–37; вул.Олександра Бойченка: 12;
800394 вул.Андрія Малишка, 25/1, м.Київ, 02192
ЖЕД-411, актова зала, 1-й поверх
м.Київ – вул.Андрія Малишка: 9–19А, 21Б;
800395 бульв.Перова, 2, м.Київ, 02125
КТЗ "Ровесник", павільон
м.Київ – вул.Генерала Жмаченка: 8–18; просп.Визволителів
800396 бульв.Перова, 2, м.Київ, 02125
КТЗ "Ровесник", павільон
м.Київ – вул.Андрія Малишка: 3; вул.Генерала Жмаченка: 2–4;
800397 вул.Будівельників, 37, м.Київ, 02100
спеціалізована школа №148, вестибюль, 2-й поверх
м.Київ – вул.Бажова: 10, 12–15/20; вул.Будівельників: 34/1, 36–43/12; вул.Краківська: 5, 7, 11; вул.Попудренка: 16–18А; пров.Будівельників: 3;
800398 вул.Попудренка, 34, м.Київ, 02094
Київська міська курортна бальнеолікарня профспілок України, хол, 1-й поверх
м.Київ – бульв.Праці: 5–10; вул.Краківська: 14/6, 16; вул.Пожарського: 5, 7, 9–15; вул.Попудренка: 22/14–32;
800399 вул.Червоноткацька, 12, м.Київ, 02100
школа №99, вестибюль, 1-й поверх
м.Київ – бульв.Праці: 1–3; вул.Бажова: 6–9А, 11/8; вул.Краківська: 6, 10, 12; вул.Червоноткацька: 16, 17, 19, 23, 25, 27/2;
800400 вул.Будівельників, 37, м.Київ, 02100
спеціалізована школа №148, вестибюль, 2-й поверх
м.Київ – вул.Академіка Баха, вул.Будівельників: 28/15–33, 35; вул.Краківська: 4; вул.Попудренка: 6; вул.Тороповського Георгія: 1–37А; вул.Червоноткацька: 7, 11/11; пров.Будівельників: 2/8, 4–36;
800401 вул.Червоноткацька, 12, м.Київ, 02100
школа №99, вестибюль, 2-й поверх
м.Київ – бульв.Верховної Ради: 1А–3А, 13; вул.Бажова: 3, 5; вул.Будівельників: 21/9–27А; вул.Тороповського Георгія: 40–49/5; вул.Червоноткацька: 8А–10, 14;
800402 бульв.Верховної Ради, 15, м.Київ, 02100
дитяча школа мистецтв №6, хол
м.Київ – бульв.Верховної Ради: 17, 19–21В, 23А–23Б; вул.Бажова: 1–2, 4; вул.Пожарського: 1; вул.Червоноткацька: 16А–16Б, 18–18Б;
800403 вул.Краківська, 20, м.Київ, 02094
Центр технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва "Зміна", фойє, 1-й поверх
м.Київ – вул.Краківська: 13А–13В, 15/17, 18; вул.Мініна: 9–18; вул.Пожарського: 8–8А; вул.Червоноткацька: 20, 29;
800404 просп.Юрія Гагаріна, 19, м.Київ, 02094
спеціалізована школа №129, коридор, ліва сторона, 1-й поверх
м.Київ – бульв.Верховної Ради: 25–25А, 27–27Б, 29–29А; вул.Берегова, вул.Мініна: 1, 3; вул.Пожарського: 2–4, 6; вул.Червоноткацька: 20А–22Б, 24–24А, 26; Броварський проспект: 20, 20А, 20Б, 22Б, 22Г, 23А, 24А, 30, 32, 32А;
800405 просп.Юрія Гагаріна, 19, м.Київ, 02094
спеціалізована школа №129, коридор, ліва сторона, 2-й поверх
м.Київ – бульв.Верховної Ради: 31–33/1; вул.Краківська: 25Б–32Б; вул.Мініна: 2, 4–8; вул.Попудренка: 38/16–46/2; вул.Хоткевича Гната, вул.Червоноткацька: 30–43; вул.Юрія Поправки
800406 просп.Юрія Гагаріна, 11, м.Київ, 02094
гімназія №176, вестибюль, 1-й поверх
м.Київ – бульв.Верховної Ради: 10, 12А, 14–16Б, 18–18Б, 22–22Б, 24–24А;
800407 вул.Будівельників, 10, м.Київ, 02100
спеціалізована школа №188, вестибюль, 1-й поверх
м.Київ – бульв.Верховної Ради: 8/20, 10А; вул.Будівельників: 4–4А, 6А–8А, 12–12Б, 14, 16, 18; просп.Юрія Гагаріна: 5/2;
800431 вул.Будівельників, 10, м.Київ, 02100
спеціалізована школа №188, коридор, 1-й поверх
м.Київ – вул.Будівельників: 1–3, 5; вул.Чупринки Григорія: 8–8А; просп.Миру: 2/3, 6; просп.Юрія Гагаріна: 3–3А;
800432 просп.Миру, 11, м.Київ, 02105
школа №146, вестибюль, 1-й поверх
м.Київ – вул.Будівельників: 9–11, 13, 15, 17, 19; вул.Чупринки Григорія: 5, 7–7А; просп.Миру: 8–12, 14;
800433 просп.Соборності, 12В, м.Київ, 02105
гімназія №167, вестибюль, ліва сторона, 1-й поверх
м.Київ – вул.Чупринки Григорія: 1/10–4А, 6; просп.Миру: 3–5, 7; просп.Соборності: 4, 6, 8/2, 10/1, 12, 14–16А, 18–18А;
800434 просп.Миру, 11, м.Київ, 02105
школа №146, коридор, 1-й поверх
м.Київ – вул.Тампере: 8–10, 12–12Б, 14, 16, 18/19; просп.Миру: 13–13В, 15–19/18;
800438 вул.Каунаська, 2, м.Київ, 02160
школа №66, коридор, 2-й поверх
м.Київ – вул.Регенераторна: 4 к.1–4 к.8;
800439 вул.Каунаська, 2, м.Київ, 02160
школа №66, коридор, 2-й поверх
м.Київ – вул.Регенераторна: 4 к.9–4 к.17;
800440 вул.Плеханова, 2, м.Київ, 02002
спеціалізована школа №125, спортивна зала, 1-й поверх
м.Київ – вул.Євгена Сверстюка, вул.Плеханова: 4Б; вул.Раїси Окіпної: 1–3Б, 4–4А, 8; вул.Чернігівська: 38/7;
800441 вул.Ованеса Туманяна, 2, м.Київ, 02002
ліцей №208, рекреація прибудови, 1-й поверх
м.Київ – вул.Ованеса Туманяна, вул.Плеханова: 4А, 6; вул.Флоренції: 9–12Б;
800442 вул.Раїси Окіпної, 6, м.Київ, 02002
школа №128, хол, 1-й поверх
м.Київ – вул.Раїси Окіпної: 3В, 5–7А, 9–18; вул.Флоренції: 1/11–5;
800443 вул.Ентузіастів, 29/3, м.Київ, 02154
гімназія №136, коридор, 1-й поверх
м.Київ – бульв.Шамо Ігоря: 16, 20–20/1; вул.Ентузіастів: 29, 29/2–37;
800444 вул.Ентузіастів, 29/3, м.Київ, 02154
гімназія №136, коридор, 2-й поверх
м.Київ – бульв.Шамо Ігоря: 14; вул.Ентузіастів: 23–27, 29/1;
800445 бульв.Шамо Ігоря, 18/2, м.Київ, 02154
Педагогічний інститут Київського університету імені Бориса Грінченка, хол
м.Київ – вул.Ентузіастів: 15–21/1;
800446 бульв.Шамо Ігоря, 17, м.Київ, 02154
школа №182, актова зала, 1-й поверх
м.Київ – бульв.Шамо Ігоря: 19–19/1; вул.Ентузіастів: 39–47/1; Русанівська набережна: 22–24/51;
800447 бульв.Шамо Ігоря, 17, м.Київ, 02154
школа №182, актова зала, 1-й поверх
м.Київ – Русанівська набережна: 12–20;
800448 вул.Ентузіастів, 7/4, м.Київ, 02154
спеціалізована школа №137, коридор, 2-й поверх
м.Київ – бульв.Шамо Ігоря: 13–13А, 15; Русанівська набережна: 10–10/1; Русанівський бульвар: 1, 3, 5, 9, 11/11;
800449 вул.Ентузіастів, 7/4, м.Київ, 02154
спеціалізована школа №137, вестибюль, 1-й поверх
м.Київ – бульв.Шамо Ігоря: 6, 10–12; вул.Ентузіастів: 7/2–7/3, 9/1–9/2, 13;
800450 вул.Ентузіастів, 7/4, м.Київ, 02154
спеціалізована школа №137, вестибюль, 2-й поверх
м.Київ – бульв.Шамо Ігоря: 2/7, 4; вул.Ентузіастів: 7–7/1, 9, 11–11/1;
800451 бульв.Шамо Ігоря, 5, м.Київ, 02154
школа №141, виставкова зала, 1-й поверх
м.Київ – бульв.Шамо Ігоря: 1/5, 3; вул.Ентузіастів: 3–5/1; Русанівська набережна: 4–6;
800452 бульв.Шамо Ігоря, 5, м.Київ, 02154
школа №141, їдальня, 1-й поверх
м.Київ – бульв.Шамо Ігоря: 7; Русанівська набережна: 8–8/1; Русанівський бульвар: 2, 4, 6, 10, 12;
800453 вул.Миколайчука Івана, 9А, м.Київ, 02152
гімназія №191, актова зала, 2-й поверх
м.Київ – просп.Павла Тичини: 1, 3–3А, 5–5/1, 9А–9Б;
800454 просп.Павла Тичини, 22Б, м.Київ, 02152
школа № 81, вестибюль, ліва сторона, 2-й поверх
м.Київ – бульв.Амвросія Бучми: 2, 4, 6–6Г, 8; просп.Павла Тичини: 11;
800455 вул.Миколайчука Івана, 9А, м.Київ, 02152
гімназія №191, фойє, 1-й поверх
м.Київ – вул.Миколайчука Івана: 3–9;
800456 вул.Миколайчука Івана, 17А, м.Київ, 02152
школа №195, коридор, 1-й поверх
м.Київ – бульв.Амвросія Бучми: 1, 3, 5/1, 7; вул.Миколайчука Івана: 13–15/1;
800457 вул.Миколайчука Івана, 17А, м.Київ, 02152
школа №195, коридор, права сторона, 2-й поверх
м.Київ – вул.Березняківська: 6–10; просп.Павла Тичини: 11А, 13, 19, 21;
800458 просп.Павла Тичини, 22Б, м.Київ, 02152
школа №81, вестибюль, права сторона, 1-й поверх
м.Київ – вул.Березняківська: 16Б; просп.Павла Тичини: 20–20А, 22А–26Б;
800459 вул.Миколайчука Івана, 17А, м.Київ, 02152
школа №195, актова зала, 2-й поверх
м.Київ – вул.Березняківська: 2–4; вул.Миколайчука Івана: 17–21;
800460 просп.Павла Тичини, 22Б, м.Київ, 02152
школа №81, вестибюль, ліва сторона, 1-й поверх
м.Київ – вул.Березняківська: 12–16; просп.Павла Тичини: 28;
800461 вул.Березняківська, 30Б, м.Київ, 02152
Навчально-виховний комплекс №30 "Еконад", спортивна зала, 1-й поверх
м.Київ – вул.Березняківська: 16А, 20–22Б;
800462 вул.Березняківська, 30Б, м.Київ, 02152
Навчально-виховний комплекс №30 "Еконад", вестибюль, права сторона, 1-й поверх
м.Київ – вул.Березняківська: 24–30А;
800463 вул.Юрія Шумського, 6Б, м.Київ, 02098
ЖЕД-407, актова зала
м.Київ – просп.Павла Тичини: 6–9, 10, 12А;
800464 вул.Березняківська, 32, м.Київ, 02098
навчально-виховний комплекс №209 "Сузір’я", рекреація, ліва сторона, 1-й поверх
м.Київ – вул.Юрія Шумського: 1–4А, 6–8; просп.Павла Тичини: 14А–18Б;
800465 вул.Березняківська, 32, м.Київ, 02098
навчально-виховний комплекс №209 "Сузір’я", рекреація, права сторона, 1-й поверх
м.Київ – просп.Павла Тичини: 2, 4, 12Б–12В; Дніпровська набережна: 1, 1А, 3, 5А, 5Б, 7А;
800466 вул.Березняківська, 34, м.Київ, 02098
школа №228, вестибюль, права сторона, 1-й поверх
м.Київ – Дніпровська набережна: 7, 9, 9А, 11, 13;
800467 вул.Березняківська, 34, м.Київ, 02098
школа №228, їдальня, ліва сторона, 1-й поверх
м.Київ – вул.Березняківська: 36, 38–38А; Дніпровська набережна: 11А;
800468 вул.Березняківська, 32, м.Київ, 02098
навчально-виховний комплекс №209 "Сузір’я", рекреація, права сторона, 2-й поверх
м.Київ – вул.Березняківська: 34А–34Б, 36Б–36Г; вул.Юрія Шумського: 5, 8А–10;
800469 вул.Петра Запорожця, 26, м.Київ, 02125
Київська міська клінічна лікарня №3, актова зала
Київська міська клінічна лікарня № 3
800470 вул.Краківська, 13, м.Київ, 02094
Київська міська клінічна лікарня №2, актова зала
Київська міська клінічна лікарня № 2