Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Житомирська область, Територіальний виборчий округ № 63

Дільниць - 225

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
180001 вул.Садова, 1, м.Андрушівка, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13401
Андрушівська ЗОШ №1, І-ІІІ ст., актова зала
м.Андрушівка – вул.Веселкова, вул.Вобяна, вул.Гагаріна, вул.Гастелло, вул.Зазулінського: 1–8, 10, 14; вул.Київська: 1–78, 82, 84, 90, 92; вул.Львівська, вул.Мічуріна, вул.Садова: 1–3; вул.Софіївська: 1–26; вул.Станційна, вул.Учительська, вул.Щаслива, пл.Т.Г.Шевченка, пров.Вобяна, пров.Гусаковського (Станційний), пров.Львівський, пров.Мічуріна
180002 вул.Тітова, 34, м.Андрушівка, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13402
районна поліклініка, каб. №22
м.Андрушівка – вул.Ботанічна, вул.Б.Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Герцена, вул.Комарова, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Східна, вул.Тітова, вул.Чернишевського, вул.Чехова, вул.Ювілейна
180003 вул.Благовіщенська, 10, м.Андрушівка, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13401
ветлікарня, зала засідань
м.Андрушівка – вул.Берегова, вул.Благовіщенська, вул.І.Франко: 1–62, 66, 68–80; вул.Київська: 81, 83, 85–89, 91, 93–95; вул.Озерна, вул.Соборності, вул.Соснова, вул.Софіївська: 27–56; вул.Толстого, пров.II-й Благовіщенський, пров.I-й Благовіщенський, пров.І.Франко
180004 вул.Шкільна, 5, м.Андрушівка, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13401
Андрушівська гімназія, каб.4
м.Андрушівка – вул.Заводська, вул.Зазулінського: 9, 11, 16–50; вул.Корольова, вул.Лермонтова, вул.Лисенко: 2–10А; вул.Матросова, вул.Механізаторів, вул.Нова, вул.Радіщева, вул.Садова: 7–9А; вул.тер.Сільгосптехніки, вул.Тургенєва, вул.Шкільна, пров.Островського
180005 вул.Сонячна, 2, м.Андрушівка, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13401
клуб спиртзаводу, фойє
м.Андрушівка – вул.Академіка Павлова, вул.Володимирська, вул.Горького, вул.Джури (Північна), вул.Енергетична, вул.Європейська, вул.Житомирська: 50–61; вул.Квітнева: 34–57; вул.Клубна, вул.Котляревського, вул.Людмили Волошки, вул.Мечнікова, вул.Миру, вул.Незалежна, вул.Сонячна, пров.Горького, пров.Квітневий, пров.Котляревського, пров.Сонячний, пров.Шевченка
180006 вул.Лисенко, 29А, м.Андрушівка, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13401
Міжрайонне управління водного господарства, актова зала
м.Андрушівка – вул.Будівельників, вул.Залізнична, вул.К.Маркса, вул.Лисенко: 16–46; вул.Незалежності, вул.Хлібна, вул.Цегельна, вул.Шевченка, пров.Залізничний, пров.К.Маркса, пров.Лисенко, пров.Урожайний, пров.2-й Лисенко
180007 вул.Белінського, 3, м.Андрушівка, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13401
Андрушівська ЗОШ І-ІІ ст., актова зала
м.Андрушівка – вул.Белінського, вул.Дмитрівська, вул.Ломоносова, вул.Мирна, вул.Пушкіна, вул.Робітнича, пров.Белінського, пров.Ломоносова, пров.Польовий
180008 вул.Ярослава Мудрого, 67, м.Андрушівка, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13401
КП "Комсервіс", зала засідань
м.Андрушівка – вул.Верескова, вул.Грушевського, вул.Житомирська: 1–48; вул.І.Франко: 65, 67; вул.Квітнева: 1–31; вул.Некрасова, вул.Першотравнева, вул.Ярослава Мудрого, вул.8-го Березня, пров.Грушевського, пров.Першотравневий, пров.8-го Березня
180009 вул.Терещенка, 5Б, смт Червоне, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13434
Червоненський центр дозвілля, спортивна зала
смт Червоне – вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Ів.Франко, вул.Квітнева, вул.Клубна, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Паркова, вул.Першотравнева, вул.Пушкіна, вул.Східна, вул.Терещенка, вул.Чкалова, вул.Щаслива, вул.8-Березня, пров.Крилова
180010 вул.Кооперативна, 3, смт Червоне, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13434
школа, спортивна зала
смт Червоне – вул.Бердичівська, вул.Вишнева, вул.Кооперативна, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Польовий Тік, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Базарний, пров.Бердичівський, пров.Кооперативний
180011 вул.Центральна, 18, с.Антопіль, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13414
будинок культури, актова зала
с.Антопіль
180012 вул.Івана Франка, 2, с.Бровки Перші, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13444
клуб, фойє
с.Бровки Перші
180013 вул.Соборна, 36, с.Ярешки, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13445
ветдільниця, кімната прийому громадян
с.Ярешки
180014 вул.Молодіжна, 2Б, с.Великі Мошківці, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13416
сільрада, зала урочистих подій
с.Великі Мошківці
180015 вул.Житомирська, 105/10, с.Волиця, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13424
будинок культури, танцювальна зала
с.Волиця
180016 вул.Кооперативна, 1, с.Волосів, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13411
сільрада, зала урочистих подій
с.Волосів, с.Града
180017 вул.Ватутіна, 1, с.Гальчин, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13432
сільрада, зала засідань
с.Гальчин
180018 пл.Миру, 4, с.Глинівці, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13415
клуб, фойє
с.Глинівці
180019 вул.Миру, 1А, с.Городківка, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13450
сільрада, обрядова зала
с.Городківка
180020 вул.Бердичівська, 1, с.Забара, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13430
сільський клуб, актова зала
с.Забара
180021 вул.Набережна, 1А, с.Котівка, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13428
клуб, актова зала
с.Котівка
180022 вул.Першотравнева, 55, с.Зарубинці, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13425
сільрада, обрядова зала
с.Зарубинці
180023 вул.1-го Травня, 93, с.Лісівка, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13403
клуб, фойє
с.Лісівка, с.Тарасівка
180024 вул.Мельника, 105, с.Іванків, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13410
будинок культури, глядацька зала
с.Іванків
180025 вул.Миру, 1, с.Івниця, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13420
сільрада, зала урочистих подій
с.Івниця, с.Борок
180026 вул.Центральна, 9, с.Камені, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13451
сільрада, зала засідань
с.Камені, с.Бровки Другі, с.Жерделі
180027 вул.Гагаріна, 2А, с.Крилівка, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13435
сільрада, обрядова зала
с.Крилівка
180028 вул.Центральна, 1А, с.Лебединці, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13446
сільрада, актова зала
с.Лебединці
180029 вул.Центральна, 61А, с.Любимівка, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13426
сільрада, зала урочистих подій
с.Любимівка
180030 вул.Центральна, 31, с.Мала П’ятигірка, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13453
сільрада, обрядова зала
с.Мала П’ятигірка
180031 вул.Клубна, 3, с.Малі Мошківці, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13431
сільрада, обрядова зала
с.Малі Мошківці
180032 вул.Окунєва, 25В, с.Мостове, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13441
центр дозвілля, фойє
с.Мостове
180033 вул.Левицького, 55А, с.Міньківці, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13440
сільрада, обрядова зала
с.Міньківці
180034 вул.Шкільна, 1А, с.Городище, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13429
клуб, фойє
с.Городище
180035 вул.Центральна, 26А, с.Нехворощ, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13433
клуб, зала засідань
с.Нехворощ
180036 вул.Лісова, 24, с-ще Новоівницьке, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13419
будинок культури, фойє
с-ще Новоівницьке
180037 вул.Шевченка, 14, с.Нова Котельня, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13412
центр дозвілля, актова зала
с.Нова Котельня
180038 вул.Центральна, 1, с.Павелки, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13442
сільрада, зала засідань
с.Павелки
180039 вул.Центральна, 2, с.Гарапівка, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13443
центр дозвілля, фойє
с.Гарапівка
180040 пл.Миру, 2, с.Стара Котельня, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13413
будинок культури, танцювальна зала
с.Стара Котельня
180041 вул.Житомирська, 58, с.Старосілля, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13417
клуб, глядацька зала
с.Старосілля
180042 вул.Шевченка, 1, с.Степок, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13421
сільрада, зала засідань
с.Степок
180043 вул.Центральна, 22, с.Корчмище, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13427
приймальна
с.Корчмище
180044 вул.Київська, 36А, с.Яроповичі, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13423
сільрада, обрядова зала
с.Яроповичі
180045 вул.Тітова, 34, м.Андрушівка, Андрушівський р-н, Житомирська обл., 13402
районна лікарня, стаціонар, фойє
Андрушівська центральна районна лікарня
180102 вул.Червоний промінь, 3, смт Гришківці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13337
Гришковецька гімназія, фойє
смт Гришківці – вул.Ватутіна, вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Житомирська: 1/2–87, 89, 93, 95, 97, 99, 101, 103; вул.Каштанова, вул.Квітнева, вул.Корольова, вул.Крилова, вул.Лугова, вул.Макаренка, вул.Миру: 3–39, 41–41А, 43, 45, 47, 49; вул.Найдіна, вул.Осипенка, вул.Піщана, вул.Приозерна, вул.Сєрова, вул.Соборна, вул.Спартаківська, вул.Старий шлях, вул.Травнева, вул.Українська, вул.Червоний промінь, вул.Шевченка: 3–13; вул.Яблунева, вул.9-го Січня, пров.Ватутіна, пров.Весняний, пров.Горького, пров.Житомирський, пров.Каштановий, пров.Корольова, пров.Луговий, пров.Макаренка, пров.Миру, пров.Соборний, пров.Старий шлях, пров.Червоний промінь, пров.2 Каштановий, пров.2 Старий шлях, пров.2 Червоний промінь, пров.3 Каштановий, пров.4 Каштановий, пров.5 Каштановий
180103 вул.Шевченка, 34, смт Гришківці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13337
Дмитрівська школа, спортивна зала
смт Гришківці – вул.Грушевського, вул.Житомирська: 88, 90–92, 94, 96, 98, 100–100А, 102, 104–193; вул.Затишна, вул.Злагоди, вул.Лісова, вул.Миру: 40, 42, 44, 46, 48, 50–103; вул.Піорунського, вул.Садова, вул.Сергія Сідлецького, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 14–43/58; вул.40-річчя Перемоги, вул.8-го Березня, пров.Затишний, пров.Злагоди, пров.Сергія Сідлецького, пров.Чкалова, пров.Шкільний, пров.2 Злагоди
180104 вул.Павла Ящука, 10, с.Андріяшівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13364
клуб, зала
с.Андріяшівка
180105 вул.Молодіжна, 42, с.Бистрик, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13370
будинок культури, зала
с.Бистрик, с.Житинці
180106 вул.Шевченка, 7, с.Буряки, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13365
школа, фойє
с.Буряки
180107 вул.Центральна, 17, с.Великі Низгірці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13352
будинок культури, зала
с.Великі Низгірці, с.Нова Олександрівка
180108 вул.Миру, 25Е, с.Велика П’ятигірка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13361
будинок культури, зала
с.Велика П’ятигірка, с.Лісове
180109 вул.Козацька, 151, с.Мирне, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13361
управління водного господарства, актова зала
с.Любомирка, с.Мирне
180110 вул.Центральна, 53А, с.Гальчин, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13322
фельдшерський пункт, фойє
с.Гальчин, с.Сьомаки
180111 вул.Гагаріна, 8А, с.Гардишівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13345
сільська рада, зала засідань
с.Гардишівка
180112 вул.Лісова, 40А, с.Кустин, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13341
клуб, зала
с.Кустин
180113 вул.Центральна, 30, с.Закутинці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13353
школа, актова зала
с.Закутинці
180114 вул.Ватутіна, 1Б, с.Сингаївка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13353
клуб, мала зала
с.Сингаївка
180115 вул.Центральна, 14, с.Малі Гадомці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13353
фельдшерський пункт, фойє
с.Малі Гадомці
180116 вул.Стадіонна, 1, с.Іванківці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13371
будинок культури, зала
с.Іванківці
180117 вул.Героїв Майдану, 8, с.Семенівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13372
клуб, зала
с.Семенівка
180118 вул.Миру, 17, с.Красівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13350
сільська рада, обрядова зала
с.Красівка
180119 вул.Сікорського, 36, с.Дубівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13351
клуб, зала
с.Дубівка
180120 вул.Центральна, 1, с.Малосілка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13340
будинок культури, зала
с.Малосілка, с-ще Берізки
180121 вул.Незалежності, 51, с.Маркуші, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13373
школа, спортивна зала
с.Маркуші
180122 вул.Віталія Лонського, 53, с.Обухівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13373
клуб, зала
с.Обухівка
180123 вул.Шевченка, 54А, с.Мирославка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13341
будинок культури, зала
с.Мирославка
180124 вул.Шкільна, 37А, с.Демчин, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13342
клуб, зала
с.Демчин
180125 пров.Верещака, 2, с.Никонівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13324
будинок культури, зала
с.Никонівка
180126 вул.Соборна, 2А, с.Кукільня, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13325
клуб, зала
с.Кукільня
180127 вул.Дружби, 2А, с.Озадівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13360
школа, спортивна зала
с.Озадівка
180128 вул.Братів Міцкевичів, 9А, с.Лісова Слобідка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13360
фельдшерський пункт, фойє
с.Богданівка, с.Костянтинівка, с.Лісова Слобідка
180129 вул.Михайлова, 10, с.Осикове, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13334
сільська рада, к.5
с.Осикове, с.Дубова
180130 вул.Ватутіна, 52А, с.Агатівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13335
клуб, зала
с.Агатівка
180131 вул.Центральна, 41, с.Половецьке, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13336
школа, фойє
с.Половецьке
180132 вул.Центральна, 6А, с-ще Хмельове, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13336
клуб, зала
с-ще Хмельове
180133 вул.Воронцова, 6, с.Романівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13319
школа, фойє
с.Романівка, с.Бенедівка
180134 вул.Соборна, 18, с.Райгородок, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13362
школа, фойє
с.Райгородок, с.Лемеші
180135 вул.Гагаріна, 2, с.Мартинівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13362
клуб, кінозала
с.Мартинівка
180136 вул.Центральна, 23, с.Райки, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13333
клуб, зала
с.Райки – вул.Кут, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Погриби, вул.Польова, вул.Поперечна, вул.Трипільська, вул.Центральна: 2–653; вул.Широка
180137 вул.Миру, 16, с.Рея, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13321
школа, фойє
с.Рея
180138 вул.А.Міцкевича, 1А, с.Гвіздава, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13321
фельдшерський пункт, к.1
с.Гвіздава
180139 вул.Центральна, 7А, с.Садки, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13354
клуб, зала
с.Садки
180140 вул.Лесі Українки, 14А, с.Великі Гадомці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13354
будинок культури, зала
с.Великі Гадомці
180141 вул.Остальського, 24, с.Скаківка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13326
сільська рада, зала
с.Скаківка
180142 вул.Перемоги, 57, с.Журбинці, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13326
клуб, зала
с.Журбинці
180143 вул.Квітнева, 18, с.Хмелище, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13327
клуб, зала
с.Хмелище
180144 вул.Миру, 22, с.Скраглівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13343
школа, спортивна зала
с.Скраглівка
180145 вул.Миру, 34А, с.Підгородне, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13344
фельдшерський пункт, фойє
с.Підгородне
180146 вул.Карпенка, 10, с.Слободище, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13330
будинок культури, зала
с.Слободище
180147 вул.Олександра Сокорчука, 34, с.Старий Солотвин, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13320
школа, спортивна зала
с.Старий Солотвин
180148 вул.40-річчя Перемоги, 7, с.Новий Солотвин, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13320
клуб, фойє
с.Новий Солотвин
180149 вул.Джозефа Конрада, 3, с.Терехове, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13375
школа, спортивна зала
с.Терехове
180150 вул.Стадіонна, 11А, с.Кикишівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13376
фельдшерський пункт, к.2
с.Кикишівка
180151 вул.Двірська, 1, с.Хажин, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13374
школа, спортивна зала
с.Хажин
180152 вул.Осівка, 1А, с.Швайківка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13331
будинок культури, зала
с.Швайківка
180153 вул.Усадьби, 1Б, с.Катеринівка, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13332
клуб, зала
с.Катеринівка
180154 вул.Центральна, 29, с.Райки, Бердичівський р-н, Житомирська обл., 13333
клуб виправної колонії, зала
Державна установа "Райківська виправна колонія (№73)"
180869 вул.Соборна, 19, смт Корнин, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13514
селищна рада, зала засідань
смт Корнин – вул.Бузкова, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Ганни Ткаченко, вул.Грушевського, вул.Дружби народів, вул.Зуєва, вул.Ірпінська, вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Королівська, вул.Лисівська, вул.Лугова, вул.Медична, вул.Морозівка, вул.Народицька, вул.Нова, вул.Піщана, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Семена Палія, вул.Соборна: 1–39; вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Урожайна, вул.Херсонська, вул.1-го Травня, пров.Ганни Ткаченко, пров.1-го Травня
180870 пров.Студентський, 5, смт Корнин, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13514
школа №1, фойє
смт Корнин – вул.Воскресенська, вул.Генерала Пилипенка, вул.Гранітна, вул.Дачна, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Карла Маркса, вул.Личі, вул.Лісна, вул.Мельнична, вул.Набережна, вул.Нижня, вул.Польова, вул.Раківка, вул.Соборна: 40–98; вул.Шкільна, пров.Гранітний, пров.Карла Маркса, пров.Личі, пров.Мельничний, пров.Мокрий, пров.Нижній, пров.Студентський, пров.Фруктовий, пров.Шкільний
180871 вул.Богдана Хмельницького, 22, с-ще Корнинське, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13515
будинок культури, фойє
с-ще Корнинське
180872 вул.Перемоги, 10, с.Королівка, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13514
фельдшерський пункт, фойє
с.Королівка
180873 вул.Б.Хмельницького, 12, смт Попільня, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13501
будинок культури, фойє
смт Попільня – вул.Аеродромна, вул.Б.Хмельницького: 10–63; вул.Віталія Шайдюка, вул.Героїв Майдану, вул.Горького, вул.К.Маркса, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Романа Щербатюка, вул.Фомічова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.40-річчя Перемоги, пров.Б.Хмельницького, пров.Віталія Шайдюка, пров.К.Маркса, пров.Фомічова, пров.Шевченка
180874 вул.Горького, 42, смт Попільня, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13501
гімназія, спортивна зала
смт Попільня – вул.Ватутіна, вул.Велика Польова, вул.Вишнева, вул.Вітрука, вул.Володимирська, вул.Грушевського, вул.Житня, вул.Залізнична, вул.Каштанова, вул.Космонавтів, вул.Молодогвардійців, вул.Набережна, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Рильського, вул.Сонячна, пров.Ватутіна, пров.Вишневий, пров.Житній, пров.Залізничників, пров.Каштановий, пров.Молодогвардійців
180875 вул.Київська, 40, смт Попільня, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13501
районна поліклініка, фойє
смт Попільня – вул.Б.Хмельницького: 64–87; вул.Житомирська, вул.Київська, вул.Молодіжна, вул.Садова, пров.Житомирський, пров.Ігоря Юрченка, пров.Київський, пров.Комунальний, пров.Мічуріна, пров.Садовий
180876 вул.Заводська, 51, с.Андрушки, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13543
будинок культури, фойє
с.Андрушки, с-ще Новопаволоцьке
180877 вул.Птіцина, 3, с.Білки, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13517
сільська рада, актова зала
с.Білки
180878 вул.Травнева, 114, с.Мохначка, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13518
клуб, актова зала
с.Мохначка
180879 вул.Паценка, 30А, с.Василівка, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13541
школа, актова зала
с.Василівка
180880 вул.Центральна, 1, с.Великі Лісівці, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13525
будинок культури, танцювальна зала
с.Великі Лісівці
180881 вул.Миру, 8, с.Голуб’ятин, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13547
сільська рада, актова зала
с.Голуб’ятин
180882 вул.Шевченка, 18, с.Єрчики, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13530
будинок культури, фойє
с.Єрчики, с.Яблунівка
180883 вул.Миру, 24, с.Велика Чернявка, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13530
кафе ПАФ "Єрчики", фойє
с.Велика Чернявка
180884 вул.Першотравнева, 3, с.Квітневе, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13532
будинок культури, танцювальна зала
с.Квітневе
180885 вул.Джерельна, 2, с.Кам’янка, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13504
клуб, фойє
с.Кам’янка
180886 вул.Гагаріна, 10, с.Котлярка, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13523
будинок культури, танцювальна зала
с.Котлярка
180887 вул.Шкільна, 2А, с.Красногірка, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13542
школа, фойє
с.Красногірка
180888 вул.Центральна, 99, с.Криве, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13522
будинок культури, фойє
с.Криве, с.Рудка
180889 вул.Липківська, 58, с.Липки, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13521
будинок культури, фойє
с.Липки, с.Бухалівщина
180890 вул.Харківська, 3, с.Лисівка, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13511
школа, спортивна зала
с.Лисівка, с.Мишерине
180891 вул.Рад, 14, с.Лучин, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13512
сільська рада, зала засідань
с.Лучин
180892 вул.Перемоги, 1А, с.Макарівка, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13544
школа, фойє
с.Макарівка
180893 вул.Лозовицька, 31А, с.Миролюбівка, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13524
клуб, глядацька зала
с.Миролюбівка – вул.З.Космодем’янської, вул.Канюки, вул.Лозовицька, вул.Першотравнева, вул.Садиби, вул.Садова: 1–38; вул.Шевченка
180894 вул.Миру, 1А, с.Миролюбівка, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13524
будинок культури, фойє
с.Миролюбівка – вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Польова, вул.Рильського, вул.Садова: 40–57; вул.Шкільна
180895 вул.Молодіжна, 1, с.Новоселиця, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13537
будинок культури, фойє
с.Новоселиця
180896 вул.Містечко, 14, с.Паволоч, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13545
сільська рада, актова зала
с.Паволоч
180897 вул.Жовтнева, 8, с.Соколів Брід, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13545
клуб, фойє
с.Соколів Брід
180898 вул.Миру, 190А, с.Парипси, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13536
школа, фойє
с.Парипси
180899 вул.Центральна, 4, с.Попільня, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13501
будинок культури, танцювальна зала
с.Попільня
180900 вул.Миру, 2Б, с.Почуйки, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13534
будинок культури, глядацька зала
с.Почуйки
180901 вул.Рильського, 1, с.Романівка, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13531
школа, фойє
с.Романівка
180902 вул.Шевченка, 31, с.Кошляки, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13531
клуб, фойє
с.Дехтярка, с.Кошляки
180903 вул.Б.Семенова, 2, с.Саверці, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13535
будинок культури, танцювальна зала
с.Саверці, с.Піски
180904 вул.Шкільна, 1, с.Сокільча, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13525
сільська рада, актова зала
с.Сокільча, с.Маркова Волиця
180905 вул.Миру, 5А, с.Ставище, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13533
будинок культури, хол
с.Ставище
180906 вул.Миру, 2, с.Строків, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13546
школа, фойє
с.Строків
180907 вул.Ірпінська, 38А, с.Сущанка, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13513
сільська рада, зала засідань
с.Сущанка
180908 вул.Центральна, 35, с.Турбівка, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13510
сільська рада, актова зала
с.Турбівка
180909 вул.Велика Житомирська, 1А, с.Харліївка, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13540
будинок культури, мала зала засідань
с.Харліївка
180910 вул.Містечкова, 37, с.Ходорків, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13520
будинок культури, фойє
с.Ходорків, с-ще Відродження, с.Пустельники
180912 вул.Київська, 40, смт Попільня, Попільнянський р-н, Житомирська обл., 13501
районна лікарня, актова зала
Попільнянська центральна районна лікарня Попільнянської районної ради
181022 вул.Шкільна, 1А, с.Березянка, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13651
будинок культури, фойє
с.Березянка, с.Причепівка, с.Чехова
181023 вул.В.Матвійчука, 2, с.Бистрик, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13635
будинок культури, фойє
с.Бистрик
181024 вул.Шкільна, 28, с.Бистріївка, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13612
школа, фойє
с.Бистріївка
181025 вул.Миру, 1, с.Білилівка, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13642
будинок культури, танцювальна зала
с.Білилівка, с.Котелянка
181026 вул.Переселенська, 1, с.Йосипівка, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13642
клуб, актова зала
с.Йосипівка
181027 вул.Демчука, 1, с.Вербівка, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13615
будинок культури, фойє
с.Вербівка
181028 вул.Низький Куток, 40, с.Трубіївка, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13616
клуб, зала засідань
с.Трубіївка
181029 вул.Миру, 4/1, с.Верхівня, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13613
будинок культури, фойє
с.Верхівня
181030 вул.Дружби, 1/1, с.Мусіївка, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13614
клуб, актова зала
с.Мусіївка
181031 вул.Заріччя, 2, с.Вишневе, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13633
клуб, танцювальна зала
с.Вишневе
181032 вул.Шевченка, 22, с.Вільнопілля, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13634
сільська рада, зала засідань
с.Вільнопілля
181033 вул.Шкільна, 54, с.Вчорайше, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13610
школа, фойє
с.Вчорайше, с.Лісове
181034 вул.Клубна, 24, с.Голубівка, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13645
будинок культури, танцювальна зала
с.Голубівка
181035 вул.Польова, 6, с.Черемуха, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13645
клуб, фойє
с.Черемуха
181036 вул.Колгоспна, 17, с.Городок, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13648
сільська рада, зала засідань
с.Городок
181037 вул.Центральна, 2, с.Дерганівка, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13640
сільська рада, актова зала
с.Дерганівка
181038 вул.Центральна, 6, с.Мар’янівка, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13641
клуб, актова зала
с.Кордонівка, с.Мар’янівка
181039 вул.Шкільна, 5, с.Нова Чорнорудка, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13621
сільська рада, фойє
с.Нова Чорнорудка
181040 вул.Механізаторів, 1А, с-ще Звиняче, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13621
фельдшерсько-акушерський пункт, фойє
с-ще Звиняче
181041 вул.Кооперативна, 72, с.Зарудинці, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13646
школа, фойє
с.Зарудинці, с-ще Городоцьке
181042 вул.Ружинська, 24, с.Зоряне, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13606
клуб, танцювальна зала
с.Зоряне
181043 вул.Кооперативна, 55, с.Карабчиїв, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13630
сільська рада, зала засідань
с.Карабчиїв
181044 вул.Вишнева, 5, с.Княжики, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13644
будинок культури, актова зала
с.Княжики
181045 вул.Багірова, 21, с.Сахни, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13644
клуб, фойє
с.Сахни
181046 вул.Перемоги, 21, с.Крилівка, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13623
школа, актова зала
с.Крилівка
181047 вул.Село, 20, с.Ярославка, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13624
клуб, зала засідань
с.Ярославка
181048 вул.Центральна, 6, с.Малі Низгірці, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13626
будинок культури, фойє
с.Малі Низгірці
181049 вул.Хрустицького, 40, с.Мала Чернявка, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13622
клуб, зала відпочинку
с.Мала Чернявка
181050 вул.Центральна, 7, с-ще Першотравневе, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13622
ТОВ "Архат", зала засідань
с-ще Першотравневе
181051 вул.Центральна, 13А, с.Мовчанівка, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13650
будинок культури, фойє
с.Мовчанівка, с-ще Мовчанівське
181052 вул.Центральна, 42, с.Немиринці, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13643
будинок культури, фойє
с.Немиринці, с.Зелене
181053 вул.Центральна, 45, с.Огіївка, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13647
клуб, актова зала
с.Огіївка
181054 вул.Центральна, 36, с.Плоска, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13632
клуб, актова зала
с.Плоска
181055 вул.Набережна, 13, с.Прибережне, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13636
клуб, глядацька зала
с.Прибережне
181056 вул.Кооперативна, 28, с.Рогачі, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13653
сільська рада, актова зала
с.Рогачі
181057 вул.40-річчя Перемоги, 48, с.Роставиця, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13625
будинок культури, актова зала
с.Роставиця
181058 вул.О.Бурди, 43, смт Ружин, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13601
будинок культури, фойє
смт Ружин – вул.Антоновича, вул.Бірюкова: 13 к.А–17 к.Б; вул.Горького, вул.Грушевського: 1–56; вул.Київська: 35–84; вул.Кооперативна, вул.Набережна, вул.Небесної Сотні, вул.Нова, вул.О.Бурди, вул.Першотравнева, вул.Спєшнєва: 1–23; вул.Шкільна, пров.Бистричок, пров.Житомирський, пров.Новий
181059 вул.Київська, 36, смт Ружин, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13601
спортшкола, спортивна зала
смт Ружин – вул.Бірюкова: 22–86; вул.Героїв Чорнобиля, вул.Гибала, вул.Грушевського: 57–93; вул.Жилко, вул.Індустріальна, вул.Квітнева, вул.Київська: 2 к.А–33; вул.Колгоспна, вул.Лесі Українки, вул.Паволоцька, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Перших Комунарів, вул.Польова, вул.Садова, вул.Семенчука, вул.Спєшнєва: 24–67; вул.Стадіонна, вул.Шевченка, пров.Вишневий, пров.Геннадія Шкляра, пров.Індустріальний, пров.Колгоспний, пров.Миру, пров.Садовий, пров.Спєшнєва
181060 вул.Деркача, 2, с.Заріччя, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13605
школа, спортивна зала
с.Заріччя
181061 вул.Ружинська, 73, с.Топори, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13652
будинок культури, фойє
с.Топори
181062 вул.Свободи, 40, с.Чорнорудка, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13620
будинок культури, фойє
с.Чорнорудка
181063 вул.Центральна, 57, с.Шпичинці, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13611
сільська рада, зала засідань
с.Шпичинці
181064 вул.Центральна, 68, с.Ягнятин, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13631
будинок культури, фойє
с.Ягнятин
181065 вул.Київська, 30, смт Ружин, Ружинський р-н, Житомирська обл., 13601
лікарня, фойє
Ружинська районна центральна лікарня
181225 вул.Бистрицька, 89А, м.Бердичів, Житомирська обл., 13308
їдальня Дєвєтьярової, обідня зала
м.Бердичів – вул.Аширбекова: 24–100; вул.Бистрицька: 119–189; вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Герцена, вул.Гетьмана Виговського, вул.Гоголя, вул.Довженка, вул.Калинова, вул.Лесі Українки, вул.Миколи Лисенка, вул.Ніни Сосніної, вул.Радісна, вул.Рильського, вул.Сімака, вул.Ціолковського, вул.Яблунева, пров.Гоголя, пров.Довженка, пров.І Герцена, пров.ІІ Герцена, пров.Лесі Українки, пров.Рильського, пров.Сімака, пров.Ціолковського, пров.Яблуневий
181226 вул.Бистрицька, 32/21, м.Бердичів, Житомирська обл., 13308
школа №11, фойє
м.Бердичів – вул.Аширбекова: 2А–22; вул.Березнева: 24А, 26/38–28, 30/56, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44/2, 47–89; вул.Бистрицька: 1–117/2; вул.Ботанічна, вул.Дружби, вул.Жуковського, вул.Інтернаціоналістів, вул.Львівська: 13/2–50, 52; вул.Януша Тишкевича, вул.Ярослава Мудрого, пров.Аширбекова, пров.Березневий, пров.Бистрицький, пров.Ботанічний, пров.Дружби, пров.Жуковського
181227 вул.Львівська, 56А, м.Бердичів, Житомирська обл., 13308
дитячий садок №5, музична зала
м.Бердичів – вул.Березнева: 1–24, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; вул.Бразульського, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Львівська: 51, 53–74А; вул.Огибна, вул.Південна, вул.Романівська, вул.Стара, пров.Бразульського, пров.Зелений, пров.І Південний, пров.ІІ Південний, пров.ІІІ Південний, пров.Козацький, пров.Космічний, пров.Львівський, пров.Романівський, пров.Свічний
181228 вул.Олега Реготуна, 7, м.Бердичів, Житомирська обл., 13308
школа №8, зала
м.Бердичів – вул.Генерала Горбатова, вул.Генерала Панфілова: 1–15, 17, 19, 21–23, 25–29; вул.Зарічна, вул.Івана Федорова, вул.Матеріальна: 2/28–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Олега Реготуна, вул.Свічна: 1А–67, 69, 71–71А; вул.Хазяйственна, вул.Чуднівська: 2–78/12; вул.30-річчя Перемоги: 15, 17, 32–36/34; пров.Братів Міцкевичів, пров.Зарічний, пров.І Матеріальний, пров.Івана Федорова, пров.ІІ Матеріальний, пров.Лабораторний, пров.Пасхальний, пров.Хазяйственний
181229 вул.Чуднівська, 156, м.Бердичів, Житомирська обл., 13308
МКП "Бердичівкомунсервіс", актова зала
м.Бердичів – вул.Генерала Панфілова: 16–16А, 18, 20, 24, 31–41; вул.Кутузова, вул.Матеріальна: 21, 23–23А, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–62; вул.Мічуріна, вул.Перемоги, вул.Свічна: 68, 70, 72–100; вул.Суворова, вул.Фруктова, вул.Черняховського, вул.Чуднівська: 79–174; пров.Веселий, пров.І Суворова, пров.І Чуднівський, пров.ІІ Суворова, пров.ІІ Чуднівський, пров.Мічуріна, пров.Перемоги: 1–3, 5–31; пров.Фруктовий
181230 вул.Молодогвардійська, 2А, м.Бердичів, Житомирська обл., 13312
коледж економіки, промисловості та права, вестибюль
м.Бердичів – вул.Житомирська: 15, 23–23А, 29; вул.Маложитомирська: 1–13, 15; вул.Миру, вул.Молодогвардійська, вул.Руська: 25–25А, 27, 29, 31/18, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–49, 51, 53, 55, 57, 59; вул.Сакко і Ванцетті: 3–13, 15, 19; вул.Староміська, вул.Толстого: 2–17/19; вул.Урожайна: 1/44–12, 14, 16–16А; вул.Чернишевського, вул.Шолом-Алейхема: 25/23–70; вул.30-річчя Перемоги: 3А–12, 16, 18–30; пров.Житомирський, пров.Тихий, пров.Урожайний
181231 вул.Житомирська, 43, м.Бердичів, Житомирська обл., 13312
міський відділ РАЦСу, обрядова зала
м.Бердичів – вул.Житомирська: 35–45, 47–49, 51–53; вул.Маложитомирська: 14, 16–41; вул.Руська: 1–16, 21, 23; вул.Сакко і Ванцетті: 14, 16–18, 20/1–25/19; вул.Толстого: 20–25; вул.Шолом-Алейхема: 3–24; пров.Маложитомирський, пров.Сакко і Ванцетті
181232 вул.Руська, 26, м.Бердичів, Житомирська обл., 13312
дитячий садок №28, музична зала
м.Бердичів – вул.Варварівська, вул.Всеволода Нестайка, вул.Житомирська: 55–63, 65А, 67/1, 69/2, 71, 75/2; вул.Олімпійська: 2/48–51, 53; вул.Прорізна, вул.Річна, вул.Руська: 18–18Б, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34/20, 36/11, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 58–58А, 60–78; вул.Соснова, вул.Урожайна: 13, 15, 17–44; пров.Варварівський, пров.Олімпійський, пров.Річний, пров.Сосновий
181233 вул.Михайла Грушевського, 5А, м.Бердичів, Житомирська обл., 13312
ліцей №15, вестибюль
м.Бердичів – вул.Академіка Павлова, вул.Житомирська: 18–22, 24–28, 32, 46/1, 50–50Б, 64, 66, 68, 70/2; вул.Здоров’я: 2/40–10/37, 14, 16, 18, 20, 22, 24–28; вул.Короленка: 3–13/56, 15/72, 17, 19–19А, 21, 23, 25; вул.Лілі Карастоянової: 33–35, 41, 43, 45/28, 49–55; вул.Михайла Грушевського: 3–19В, 21/31; вул.Пушкіна: 1–18/37; вул.Транспортна, вул.Шевченка: 23–23А, 25А–80/18; пров.Поштовий
181234 вул.Житомирська, 74А, м.Бердичів, Житомирська обл., 13303
профтехучилище №12, загальне приміщення, 2-й поверх
м.Бердичів – вул.Волонтерська, вул.Волховбуду, вул.Житомирська: 72, 79/2, 89–91, 93, 95, 97–105; вул.Залізнична, вул.Івана Франка, вул.Міліцейська, вул.Олімпійська: 52, 54–85; вул.Робітнича, вул.Санаторна, вул.Цадика, вул.Чехова, вул.Шкіряників, вул.8 Березня, пров.Залізничний, пров.Івана Франка, пров.Цадика
181235 вул.Святої Покрови, 11, м.Бердичів, Житомирська обл., 13303
дитячий садок №4, музична зала
м.Бердичів – вул.Олімпійська: 86–110; вул.Раскової, вул.Святої Покрови, пров.Раскової, пров.Святої Покрови
181236 вул.Житомирська, 78, м.Бердичів, Житомирська обл., 13303
адмінбудинок району електромереж, актова зала
м.Бердичів – вул.Житомирська: 86, 92/1, 94, 96, 109–127; вул.Котляревського, вул.Паризької Комуни: 1–9/15; пров.Котляревського
181237 вул.Паризької Комуни, 49, м.Бердичів, Житомирська обл., 13303
школа №17, актова зала
м.Бердичів – вул.Валерія Вітківського, вул.Варшавська, вул.Василя Стуса, вул.Героїв Крут, вул.Коцюбинського, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Олімпійська: 116–128; вул.Паризької Комуни: 10–88; вул.Піщана, вул.Поліни Гельман, вул.Сєрова, вул.Спартаківська, вул.Тургенєва, вул.16 Липня, пров.І Варшавський, пров.ІІ Варшавський, пров.Коцюбинського, пров.Сєрова, пров.Спартаківський
181238 вул.Житомирська, 104/2, м.Бердичів, Житомирська обл., 13303
школа №6, к.2
м.Бердичів – вул.Будівельників, вул.Вільхова, вул.Генерала Ватутіна, вул.Житниченка, вул.Житомирська: 129–149/1; вул.Івана Огієнка: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–44А, 46, 48–109; вул.Квітнева: 53, 55, 57–90; вул.Крилова, вул.Максима Кривоноса, вул.Мурованка, вул.Нова: 41, 45, 47, 49–112; вул.Озетівська, вул.Олександра Пителя, вул.Піонтковського: 44–98/82; вул.Пригородна, вул.Радислава Атішева, вул.Українська, пров.Вільховий, пров.Генерала Ватутіна, пров.І Піонтковського, пров.ІІ Піонтковського, пров.Крилова, пров.Макаренка, пров.Озетівський, пров.Олександра Пителя, пров.Український
181239 вул.Піонтковського, 7, м.Бердичів, Житомирська обл., 13303
автошкола, вестибюль
м.Бердичів – вул.Владислава Буковинського, вул.Генерала Леселідзе, вул.Гулака-Артемовського, вул.Завадського, вул.Заводська, вул.Івана Богуна, вул.Івана Огієнка: 1/50–31, 33, 35, 37, 39, 41/63, 43/56, 45–45А, 47/53; вул.Квітнева: 1/58–52, 54, 56; вул.Мебельників, вул.Мучна, вул.Нова: 1/56–40, 44, 46, 48/63; вул.Олександра Ковальчука, вул.Піонтковського: 2–42; вул.Юрія Панасюка, пров.Заводський, пров.Олександра Ковальчука, пров.Червонотравневий
181240 вул.Червона, 57, м.Бердичів, Житомирська обл., 13304
школа №7, вестибюль
м.Бердичів – вул.Вишнева, вул.Корольова, вул.Леона Ліпецького, вул.Озерна, вул.Профспілкова, вул.Рафінадна, вул.Романа Абрамова, вул.Червона, пров.І Червоний, пров.ІІ Червоний, пров.Корольова, пров.Леона Ліпецького, пров.Профспілковий
181241 вул.Низгірецька, 117, м.Бердичів, Житомирська обл., 13304
дитячий садок №25, музична зала
м.Бердичів – вул.Білопільська: 3–3А, 5, 7–7А, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23–23А, 25, 27, 31, 35; вул.Жовта, вул.Ломоносова, вул.Низгірецька: 1Г, 5–123; пров.І Низгірецький, пров.ІІ Низгірецький
181242 вул.Білопільська, 44, м.Бердичів, Житомирська обл., 13307
колегіум №14, спортивна зала
м.Бердичів – вул.Білопільська: 4–4Б, 6–6Б, 8–8А, 10–12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28–30, 32–34, 36–100; вул.Газопровідна, вул.Механізаторська, пров.Газопровідний, пров.Михайла Степанюка
181243 вул.Семенівська, 37, м.Бердичів, Житомирська обл., 13306
профтехучилище №4, фойє
м.Бердичів – вул.Богданівська: 36/1, 38–38А, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76–148; вул.Металістів: 78–95; вул.Новоіванівська: 69/9–112; вул.Олександра Венгера: 3, 5/1, 7/1, 13, 19–21; вул.Семенівська: 16/1, 18, 20/2–22/1, 24–103; вул.Чкалова, пров.Станційний, пров.Чкалова, пров.4 Семенівський, пров.5 Семенівський, пров.6 Семенівський
181244 вул.Семенівська, 4, м.Бердичів, Житомирська обл., 13306
школа №10, хол
м.Бердичів – вул.Богданівська: 21/39, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39; вул.Гранична, вул.Новоіванівська: 23, 25, 31, 33, 35–35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49/5, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67/8; вул.Олександра Венгера: 2, 4, 6, 12, 14–18; вул.Семенівська: 3–15, 17, 19–19А, 23–23А; пров.Ветеринарний, пров.І Семенівський, пров.ІІ Семенівський, пров.Новоіванівський
181245 пл.Мистецька, 1, м.Бердичів, Житомирська обл., 13306
міський Палац культури, фойє, 2-й поверх
м.Бердичів – вул.Богунська, вул.Європейська: 67/2, 69–69А, 71, 73, 84–128; вул.Стадіонна
181246 вул.Богунська, 31Б, м.Бердичів, Житомирська обл., 13306
дитячий садок №22, музична зала
м.Бердичів – вул.Богданівська: 41, 43–45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67/14, 69/17, 71–71А, 73, 75/16; вул.Гостинна, вул.Левадна, вул.Металістів: 3–76/17; вул.Новоіванівська: 3, 5/29, 7, 9, 11, 19–22, 24, 26–30, 32–32А, 34А–34Б, 36–36А, 38–38А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–58/2, 60/1, 62, 64–64А, 66, 68; вул.Польова, вул.Трудова: 5–27, 30; пров.Богданівський, пров.Левадний, пров.Металістів
181247 вул.Одеська, 41, м.Бердичів, Житомирська обл., 13302
будівельний ліцей, фойє
м.Бердичів – вул.Гірська, вул.Євгена Старікова: 4, 6, 8; вул.Зоряна, вул.Одеська: 34/2, 36/1; вул.Осипенко, вул.Солдатська, вул.Трудова: 28–29, 31–39; пров.Євгена Старікова, пров.Солдатський, пров.Трудовий
181248 вул.Одеська, 45, м.Бердичів, Житомирська обл., 13302
школа №12, фойє
м.Бердичів – вул.Елінг, вул.Одеська: 38/2, 40/1–41, 49–51А, 53–57А, 59, 61, 63, 67–98; вул.Шевиріна, вул.Шкільна, в/ч А0804
181249 вул.Братів Міхеєвих, 6, м.Бердичів, Житомирська обл., 13302
спортивна школа, зала боксу
м.Бердичів – вул.Братів Міхеєвих: 2–2Б, 4, 6–8, 10; вул.Євгена Старікова: 1–3, 5, 7, 9–15; вул.Одеська: 40А, 42–46, 52, 64Б;
181250 вул.Євгена Старікова, 17, м.Бердичів, Житомирська обл., 13302
будинок офіцерів, лекційна зала
м.Бердичів – вул.Братів Міхеєвих: 1, 3, 5–5А, 9, 11; вул.Євгена Старікова: 21–29; вул.Одеська: 58, 60–60А, 62–62Б, 64, 66–66А; в/ч А0241, в/ч А2128, в/ч А2149, в/ч А2837, в/ч А2840, в/ч А2927, в/ч А2953, в/ч А3091, в/ч 20658, в/ч 32500
181251 вул.Вінницька, 53, м.Бердичів, Житомирська обл., 13302
школа №4, вестибюль
м.Бердичів – вул.Богданівська: 3–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32–34/2; вул.Вербна, вул.Вінницька: 49, 51, 57, 59, 61, 63, 65, 67–69, 71; вул.Данилівська: 19, 21–25/1А; вул.Новоіванівська: 4–4А, 6, 8, 10, 12–18/31; вул.Одеська: 4–33/2, 35, 37; вул.Січових Стрільців, пров.Данилівський
181252 вул.Вінницька, 42, м.Бердичів, Житомирська обл., 13302
гуртожиток педагогічного коледжу, актова зала
м.Бердичів – вул.Вінницька: 25–48, 50, 52–56А, 58–58А, 60, 62, 64, 66, 70, 72–92/2; пров.Вінницький
181253 вул.Вінницька, 10, м.Бердичів, Житомирська обл., 13301
центральна бібліотека, читальна зала
м.Бердичів – вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Європейська: 1–9; вул.Житомирська: 2/6–14; вул.Косогірська, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Торгова, пл.Соборна, пров.Косогірський
181254 вул.Джозефа Конрада, 3, м.Бердичів, Житомирська обл., 13301
гімназія №2, вестибюль
м.Бердичів – вул.Віталія Дульчика, вул.Героїв України: 3–24, 35, 37, 39, 43–45; вул.Джозефа Конрада, вул.Європейська: 11/1, 13А–13/2, 15, 23А–25А; вул.Лілі Карастоянової: 11/14–23, 25, 27; вул.Садова: 4–16, 19, 21, 23, 25–25А; вул.Шевченка: 3, 11–20/1, 24; пров.Віталія Дульчика
181255 вул.Європейська, 18/8, м.Бердичів, Житомирська обл., 13301
школа №5, спортивна зала
м.Бердичів – вул.Вінницька: 1/2–24; вул.Генерала Луппова, вул.Європейська: 10, 12, 14, 20, 28–32/1Б; вул.Максима Залізняка, вул.Рибна, вул.Свободи, вул.Сергія Ковтуна, вул.Театральна, вул.Шевченка: 4–8; пров.Пляжний, пров.Свободи, пров.Театральний
181256 вул.Європейська, 51, м.Бердичів, Житомирська обл., 13302
школа №1, вестибюль
м.Бердичів – вул.Володимирська, вул.Героїв України: 26/17–34, 36, 38, 40–42, 46–79; вул.Данилівська: 5–18, 20; вул.Європейська: 36–66, 68–68А, 70, 72, 74–80; вул.Маріїнська: 3–10/52; вул.Медична, пров.Володимирський
181257 вул.Михайла Грушевського, 27, м.Бердичів, Житомирська обл., 13312
школа №18, зала
м.Бердичів – вул.Богдана Хмельницького: 1, 3, 4–5, 6–55; вул.Здоров’я: 11/47–13/36, 15, 17, 19, 21, 23, 30–36/49В; вул.Короленка: 14, 16, 18–18А, 20, 22, 24, 26–53/61; вул.Лілі Карастоянової: 30, 38–40А, 42, 44, 46/12; вул.Маріїнська: 12/51–23/74; вул.Михайла Грушевського: 23/28, 25–25А, 29–31/26, 33, 35, 37, 39–41, 45–90/64; вул.Пушкіна: 19–101; вул.Садова: 18, 20, 22, 24–24А, 26, 28, 30, 32–51/30Б; вул.Сергія Гадіулліна, вул.Сергія Сідлецького, пров.Короленка, пров.Пушкіна
181258 вул.Богдана Хмельницького, 2, м.Бердичів, Житомирська обл., 13312
дитячий садок №7, музична зала
м.Бердичів – вул.Богдана Хмельницького: 1А, 3А, 5А; вул.Лілі Карастоянової: 24, 26, 29; вул.Михайла Грушевського: 20, 22, 24, 28–28А, 32/29, 34/26, 36, 38, 44; вул.Садова: 27, 29–29А, 31/34;
181259 пров.Перемоги, 4, м.Бердичів, Житомирська обл., 13308
геріатричний пансіонат, хол, 2-й поверх
м.Бердичів – пров.Перемоги: 4;
181260 вул.Європейська, 52, м.Бердичів, Житомирська обл., 13301
обласний госпіталь, актова зала
Комунальне некомерційне підприємство "Госпіталь ветеранів війни" Житомирської обласної ради
181261 вул.Здоров’я, 1, м.Бердичів, Житомирська обл., 13312
міська лікарня, актова зала адмінкорпусу
Бердичівська центральна міська лікарня
181262 вул.Санаторна, 22, м.Бердичів, Житомирська обл., 13312
районна лікарня, їдальня терапевтичного відділення
Центральна районна лікарня Бердичівського району
181263 вул.Низгірецька, 2, м.Бердичів, Житомирська обл., 13306
виправний центр №108, фойє клубу
Державне підприємство "Бердичівський виправний центр (№108)"
181264 вул.Низгірецька, 1, м.Бердичів, Житомирська обл., 13306
виправна колонія №70, їдальня для засуджених
Державне підприємство "Бердичівська виправна колонія (№70)"