Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Івано-Франківська область, Територіальний виборчий округ № 84

Дільниць - 192

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
260087 вул.Я.Осмомисла, 1, м.Галич, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77101
Народний дім, фойє
м.Галич – вул.Бічна, вул.Грушевського, вул.І.Франка, вул.Караїмська, вул.Коновальця, вул.Коротка, вул.Майдан Різдва, вул.Н.Вівчаренко: 13, 19; вул.Новгородська, вул.С.Височана, вул.Святого Миколая, вул.Січинського, вул.Стуса, вул.Черемшини, вул.Чорновола, вул.Шекети, вул.Я.Осмомисла, пл.Волі
260088 вул.Львівська, 9, м.Галич, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77101
школа №2, спортивний зал
м.Галич – вул.Б.Хмельницького, вул.Вітовського, вул.Дністровська, вул.Заводська, вул.Київська, вул.Колійова, вул.Лесі Українки, вул.Лози, вул.Львівська, вул.Мазепи, вул.Нова, вул.С.Бандери, вул.С.Чорноти, вул.Трудова
260089 вул.Шевченка, 7, м.Галич, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77101
школа №1, актовий зал
м.Галич – вул.Винниченка, вул.Галич-Гора «Кут», вул.Гора, вул.Д.Галицького, вул.Донецька, вул.Замкова, вул.Зелена, вул.Н.Вівчаренко: 1–12, 14–18, 20–38; вул.Незалежності, вул.Садова, вул.Січових стрільців, вул.Станіславська, вул.Стефаника, вул.Шевченка, вул.Шептицького
260090 вул.Степана Бандери, 60, м.Бурштин, Івано-Франківська обл., 77111
школа №1, актовий зал
м.Бурштин – вул.Б.Лепкого, вул.Б.Хмельницького, вул.Валова, вул.Вітовського, вул.Гагаріна, вул.Герцена, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Коротка, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Над рудкою, вул.Надпотоком, вул.Нова, вул.Поперечна, вул.Поповича, вул.Сагайдачного, вул.Степана Бандери: 50–144; вул.Торгова, вул.Шевченка, вул.Юхвітова, пров.Франка
260091 вул.Ольги Басараб, 1, м.Бурштин, Івано-Франківська обл., 77111
Бурштинський торговельно економічний коледж, актовий зал
м.Бурштин – вул.Волі, вул.Грушевського, вул.Д.Галицького, вул.Івасюка, вул.Квіткова, вул.Лісна, вул.Мазепи, вул.Миколайчука, вул.Незалежності, вул.Ольги Басараб, вул.Полуботка, вул.Проектна, вул.Сонячна, вул.Стефаника, вул.урочище Під краками, вул.Яремчука
260092 вул.Коновальця, 3, м.Бурштин, Івано-Франківська обл., 77111
школа №3, фойє
м.Бурштин – вул.Василя Стуса: 1–14; вул.Польова
260093 вул.Калуська, 4, м.Бурштин, Івано-Франківська обл., 77111
Бурштинський енергетичний коледж, читальний зал
м.Бурштин – вул.Василя Стуса: 15–24; вул.Коновальця
260094 вул.Енергетиків, 15, м.Бурштин, Івано-Франківська обл., 77111
музична школа, актовий зал
м.Бурштин – вул.Будівельників, вул.Енергетиків, вул.Міцкевича, вул.Петлюри, вул.Степана Бандери: 1–49;
260095 вул.Міцкевича, 4, м.Бурштин, Івано-Франківська обл., 77111
Палац культури "Прометей", фойє
м.Бурштин – вул.Романа Шухевича, вул.Січових Стрільців: 1, 3, 5, 9, 11;
260096 вул.Січових Стрільців, 18, м.Бурштин, Івано-Франківська обл., 77111
школа №2, актовий зал
м.Бурштин – вул.Калуська
260097 вул.Січових Стрільців, 31, м.Бурштин, Івано-Франківська обл., 77111
міська гімназія, актовий зал
м.Бурштин – вул.Січових Стрільців: 2, 4А, 6–8, 10, 12–21;
260098 вул.Перемоги, 1А, с.Вигівка, м.Бурштин, Івано-Франківська обл., 77113
клуб, великий зал
с.Вигівка
260099 вул.Вічевий майдан, 1, смт Більшівці, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77146
будинок культури, фойє
смт Більшівці
260100 вул.Галицька, 38, с.Блюдники, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77161
Народний дім, актовий зал
с.Блюдники
260101 вул.С.Бандери, 9, с.Темирівці, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77156
бібліотека, читальний зал
с.Темирівці
260102 вул.Незалежності, 62, с.Пукасівці, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77157
школа, кабінет медсестри
с.Пукасівці
260103 вул.Б.Хмельницького, 1, с.Ганнівці, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77159
сільський клуб, актовий зал
с.Ганнівці
260104 вул.Довга, 20, с.Курипів, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77158
школа, актовий зал
с.Курипів
260105 вул.Т.Шевченка, 18, с.Бовшів, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77132
будинок культури, танцювальний зал
с.Бовшів
260110 вул.Молодіжна, 70, с.Делієве, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77173
сільський клуб, зал
с.Делієве
260111 вул.Центральна, 69, с.Бишів, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77175
сільський клуб, зал
с.Бишів
260112 вул.Шевченка, 11А, с.Демешківці, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77134
школа-сад, актовий зал
с.Демешківці
260113 вул.Миру, 2А, с.Німшин, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77135
будинок культури, актовий зал
с.Німшин
260114 вул.Шкільна, 38, с.Придністров’я, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77185
сільський клуб, актовий зал
с.Придністров’я
260115 вул.Вишнева, 32А, с.Поплавники, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77184
школа, каб.2
с.Поплавники
260116 вул.Шевченка, 50, с.Дем’янів, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77131
будинок культури, актовий зал
с.Дем’янів
260117 вул.Центральна, Народний дім, с.Дитятин, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77140
народний дім, фойє
с.Дитятин
260118 вул.Шкільна, 35, с.Хохонів, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77142
школа, фойє
с.Хохонів
260119 вул.Шевченка, ФАП, с.Набережне, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77141
фельдшерсько-акушерський пункт, приймальня
с.Набережне
260120 вул.Центральна, 22А, с.Дорогів, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77152
школа, фойє
с.Дорогів
260121 вул.Центральна, 61А, с.Колодіїв, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77153
школа, приміщення початкових класів
с.Колодіїв
260122 пл.Незалежності, 3, с.Дубівці, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77172
будинок культури, фойє
с.Дубівці
260123 вул.Франка, Сільський клуб, с.Жалибори, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77126
сільський клуб, актовий зал
с.Жалибори
260124 просп.Шевченка, 1, с.Задністрянське, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77133
Народний дім, танцювальний зал
с.Задністрянське
260125 вул.Галицька, 15А, с.Залуква, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77160
народний дім, фойє
с.Залуква
260126 вул.Шевченка, 6А, с.Шевченкове, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77187
сільський клуб, зал
с.Шевченкове
260127 вул.Січових стрільців, 11, с.Кінашів, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77125
школа
с.Кінашів
260128 вул.Шевченка, 10, с.Кінчаки, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77180
будинок культури, актовий зал
с.Кінчаки, с.Озерце, с.Садки
260129 вул.Чорновола, 1, с.Кремидів, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77179
сільський клуб, актовий зал
с.Кремидів
260131 вул.Богдана Хмельницького, 25, с.Коростовичі, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77122
сільський клуб, зал
с.Коростовичі
260132 вул.Богдана Хмельницького, 61, с.Куропатники, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77119
сільський клуб, зал
с.Куропатники
260134 вул.Галицька, Будинок культури, с.Кукільники, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77143
будинок культури, фойє
с.Кукільники
260135 вул.Шевченка, Школа, с.Загір’я-Кукільницьке, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77139
школа, актовий зал
с.Загір’я-Кукільницьке
260136 вул.Шевченка, 67, с.Курів, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77127
сільський клуб, актовий зал
с.Курів
260137 вул.Центральна, 117, с.Лани, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77174
сільський клуб, актовий зал
с.Лани
260138 вул.Галицька, 45, с.Маріямпіль, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77181
будинок культури, актовий зал
с.Маріямпіль – вул.Берегова, вул.Вовчківська, вул.Галицька, вул.Дністровська, вул.І.Франка, вул.Лесі Українки, вул.Меліоративна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Тернопільська, вул.Чорновола, вул.Шевченка: 1–2, 4–10;
260139 вул.Галицька, 32А, с.Водники, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77176
сільський клуб, актовий зал
с.Водники
260141 вул.Тернопільська, 13, с.Медуха, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77145
адмінбудинок сільської ради, зал засідань
с.Медуха, с.Ворониця
260142 вул.Городецька, 10, с.Межигірці, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77171
сільський клуб, зал
с.Межигірці
260143 вул.Шкільна, 13, с.Нараївка, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77191
будинок культури, фойє
с.Нараївка
260144 вул.Шкільна, 1, с.Насташине, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77110
школа, спортивний зал
с.Насташине
260145 вул.Івасюка, 4, с.Куничі, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77114
сільський клуб, зал засідань
с.Куничі
260146 вул.Церковна, 15А, с.Нові Скоморохи, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77123
школа, їдальня
с.Нові Скоморохи
260147 вул.Воїнів УПА, 140, с.Старі Скоморохи, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77124
сільський клуб, актовий зал
с.Підшумлянці, с.Старі Скоморохи
260148 вул.І.Франка, 122А, с.Озеряни, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77120
сільський клуб, зал
с.Озеряни
260149 вул.Т.Шевченка, 106А, с.Слобода, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77121
сільський клуб, зал
с.Слобода
260150 вул.Зелена, 2А, с.Перлівці, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77150
сільський клуб, актовий зал
с.Перлівці
260151 вул.Центральна, 42, с.Острів, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77151
сільський клуб, актовий зал
с.Острів
260152 вул.Шевченка, 16А, с.Суботів, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77155
сільський клуб, актовий зал
с.Суботів
260153 вул.Лесі Українки, 58А, с.Поділля, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77128
сільський клуб, зал
с.Поділля
260155 вул.Польова, 1, с.Старий Мартинів, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77130
сільський клуб, зал
с.Старий Мартинів
260156 вул.Шевченка, Сільський клуб, с.Різдвяни, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77186
сільський клуб, зал
с.Різдвяни
260157 вул.Т.Шевченка, 50, с.Новий Мартинів, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77129
сільський клуб, зал
с.Новий Мартинів
260158 вул.Івана Франка, 14, с.Тенетники, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77116
адмінбудинок сільської ради, зал засідань
с.Тенетники
260159 вул.Центральна, 114А, с.Тумир, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77182
сільський клуб, зал
с.Тумир
260160 просп.Незалежності, 1, с.Тустань, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77170
будинок культури, танцювальний зал
с.Тустань
260161 вул.Шевченка, 1, с.Яблунів, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77144
сільський клуб, зал
с.Яблунів
260162 вул.Н.Вівчаренко, 36, м.Галич, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77101
вестиб’юль І-го поверху головного корпусу
Комунальний заклад "Галицька центральна районна лікарня"
260163 вул.Романа Шухевича, 18, м.Бурштин, Івано-Франківська обл., 77111
Бурштинська міська лікарня, бібліотека
Комунальний заклад «Бурштинська міська лікарня»
260727 вул.Галицька, 32, м.Тисмениця, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77401
центр культури та дозвілля "Відродження", фойє
м.Тисмениця – вул.Б. Лепкого, вул.Вишенського, вул.Галицька, вул.Княгиницького, вул.Кокорна, вул.Крушельницької, вул.Лесіва, вул.Мартовича, вул.Монастирська, вул.Невідомого Солдата
260728 вул.Галицька, 15, м.Тисмениця, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77401
народний дім, фойє
м.Тисмениця – вул.Вербова, вул.Вірменська, вул.Г. Артемовського, вул.Гоголя, вул.Запорізька, вул.пл. Ринок, вул.Пшениківська, вул.С. Наливайка, вул.Федьковича
260729 вул.Вербова, 9, м.Тисмениця, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77401
хутрофірма "Тисмениця", зал
м.Тисмениця – вул.Богуна, вул.Волосенків, вул.Галана, вул.Горбаля, вул.Грушевського, вул.Данила Галицького, вул.Зелена, вул.Колійова, вул.Коломийська, вул.Костя Левицького, вул.Курбаса, вул.Лесі Українки, вул.Марії Підгірянки, вул.Молодіжна, вул.Орлика, вул.Островського, вул.Сагайдачного, вул.Серафимовича, вул.Сонячна, вул.Стефаника, вул.Стуса, вул.Франка, вул.Чорновола, вул.Шевська, вул.Яремчука
260730 вул.Липова, 14, м.Тисмениця, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77401
школа, фойє (центральний вхід)
м.Тисмениця – вул.Богдана Хмельницького, вул.Височана, вул.Вільшанецька: 1–79; вул.Вісконта, вул.Довбуша, вул.Довженка, вул.Липова, вул.Набережна, вул.Об’їздна, вул.Полуботка, вул.Поповича, вул.Січових Стрільців, вул.Тисова
260731 вул.Слобода, 2, м.Тисмениця, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77401
клуб "Слобода", зал
м.Тисмениця – вул.Америка, вул.Вільшанецька: 80–132; вул.Івасюка, вул.Січинського, вул.Слобода, пров.Америка
260732 вул.Шевченка, 51, м.Тисмениця, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77401
ТзОВ "Будгаз", зал 1 поверх (фойє)
м.Тисмениця – вул.Волощуків, вул.Голуба, вул.Кушнірська, вул.Мазепи, вул.Незалежності, вул.Пільна, вул.Сірка, вул.Степана Гаврилюка, вул.Царинка, вул.Шевченка, вул.8-го Березня
260733 вул.Ст. Бандери, 54, смт Єзупіль, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77411
народний дім, зал
смт Єзупіль
260734 вул.Січових стрільців, 50, смт Лисець, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77455
Лисецький НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів
смт Лисець
260735 вул.Шевченка, 23, с.Березівка, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77461
школа, спортзал
с.Березівка
260736 вул.Шевченка, 89, с.Братківці, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77462
школа, спортзал
с.Братківці
260737 вул.Осередок, 95, с.Вільшаниця, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77440
будинок культури, зал
с.Вільшаниця
260738 вул.Незалежності, 2А, с.Ганнусівка, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77431
будинок культури, зал
с.Ганнусівка
260739 вул.Т.Шевченка, 26, с.Добровляни, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77438
сільська бібліотека
с.Добровляни
260740 вул.Лесі Українки, 5, с.Довге, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77433
НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів дошкільний навчальний заклад", спортзал
с.Довге
260741 вул.Незалежності, 77, с.Драгомирчани, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77454
будинок культури, зал
с.Драгомирчани
260742 вул.Липова-Осада, 22Г, с.Загвіздя, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77450
будинок культури, зал-фойє
с.Загвіздя – вул.Академічна, вул.Берегова, вул.Білоуса, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вербова, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Воїнів УПА, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Данила Галицького, вул.Забудівельна, вул.Замкнута, вул.Зарінкова, вул.Зелена, вул.Івасюка, вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Княгині Ольги, вул.Ленкавського, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Надрічна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Паркова, вул.Підгірка, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.Станіславська
260743 вул.Липова-Осада, 22Г, с.Загвіздя, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77450
будинок культури, бібліотека
с.Загвіздя – вул.Березова, вул.Липова-Осада, вул.Мазепи, вул.Сковороди, вул.Сонячна, вул.Стефаника, вул.Університетська, вул.Франка, вул.Шевченка, вул.Шухевича, вул.Ювілейна, вул.1 травня
260744 вул.Миру, 1, с.Клубівці, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77443
сільська рада, депутатська кімната
с.Клубівці
260745 вул.Л.Українки, 26А, с.Клузів, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77424
сільська рада, зал урочистих подій
с.Клузів, с.Угринів – вул.Івана Мазепи, вул.Тролейбусна, вул.Хіміків
260746 вул.Незалежності, 23, с.Козина, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77410
сільська рада, зал
с.Козина
260747 вул.Лесі Українки, 1, с.Колодіївка, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77435
школа, їдальня
с.Колодіївка
260748 вул.Незалежності, 4, с.Липівка, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77463
будинок культури, зал
с.Липівка, с.Нова Липівка, с.Студинець
260749 вул.Лесі Українки, 1, с.Майдан, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77420
школа, хол
с.Майдан
260750 вул.Суха Ліщина, 6, с.Нова Гута, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77419
сільський клуб, хол
с.Нова Гута
260751 вул.Шкільна, 2А, с.Марківці, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77470
школа, хол
с.Марківці
260752 вул.Слобідська, 1А, с.Одаї, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77469
сільський клуб, зал
с.Одаї
260753 вул.Просвіти, 31А, с.Милування, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77437
сільський клуб, зал
с.Милування
260754 вул.Грушевського, 21А, с.Нові Кривотули, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77473
будинок культури, малий зал
с.Нові Кривотули
260755 вул.Грушевського, 21А, с.Нові Кривотули, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77473
школа, спортзал
с.Терновиця
260756 вул.П. Когуча, 4, с.Павлівка, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77421
школа, спортзал
с.Павлівка
260757 вул.Шевченка, 94, с.Підлісся, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77451
будинок культури, зал
с.Підлісся
260758 вул.Шевченка, 37, с.Підлужжя, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77442
будинок культури, зал
с.Підлужжя
260759 вул.Січових Стрільців, 2, с.Підпечери, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77441
будинок культури, великий зал
с.Підпечери
260760 вул.Шевченка, 104, с.Побережжя, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77430
сільська бібліотека
с.Побережжя
260761 вул.Монастирська, 6, с.Посіч, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77449
сільська рада, кімната
с.Посіч
260762 вул.І.Франка, 10, с.Пшеничники, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77407
школа, спортзал
с.Пшеничники, с.Погоня
260763 вул.Шевченка, 40, с.Радча, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77457
школа, хол
с.Радча
260764 вул.І. Франка, 57А, с.Рибне, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77412
сільський клуб, зал
с.Рибне
260765 вул.Гостинець, 99А, с.Рошнів, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77436
адмінбудинок, актовий зал
с.Рошнів
260766 вул.Зузука Дмитра Федоровича, 7, с.Сілець, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77414
будинок культури, фойє
с.Сілець
260767 вул.Незалежності, 51, с.Слобідка, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77472
школа, фойє
с.Слобідка
260768 вул.Лесі Українки, 9, с.Старі Кривотули, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77474
школа, актовий зал
с.Старі Кривотули – вул.Б.Хмельницького, вул.Галицька, вул.Грушевського, вул.Івасюка Володимира, вул.Каштанів, вул.Красилівська, вул.Лесі Українки: 1А–55, 58–70; вул.Лісова, вул.Макаренка, вул.Молодіжна, вул.Надії, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Пархоменка, вул.Петра Майстра, вул.Проектна, вул.Січових Стрільців, вул.Спортивна, вул.Степана Бандери, вул.Шевченка
260769 вул.Франка, 1, с.Красилівка, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77475
сільський клуб, актовий зал
с.Старі Кривотули – вул.Лесі Українки: 56–57, 71–101А; вул.Франка, с.Красилівка
260770 вул.І. Франка, 86А, с.Старий Лисець, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77452
будинок культури, зал 1
с.Старий Лисець – вул.Барвінкова, вул.Берегова, вул.В. Стуса, вул.В. Чорновола, вул.Весняна, вул.В.Івасюка, вул.Г. Хоткевича, вул.Гайова, вул.Є.Коновальця, вул.Кохана, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Мазепи, вул.Мазурська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Н. Яремчука, вул.Набережна, вул.Новоселів, вул.О. Кобилянської, вул.С. Бандери, вул.Соборності, вул.Сонячна, вул.Стефаника, вул.Тракторна, вул.Черемшини, вул.Шевченка-Нова, В/Ч 3072
260771 вул.І. Франка, 1, с.Старий Лисець, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77452
будинок культури, зал 2
с.Старий Лисець – вул.Б. Хмельницького, вул.Біологічна, вул.Довбуша, вул.Залисецька, вул.Зелена, вул.І. Франка, вул.Кармелюка, вул.Квітнева, вул.Коцюбинського, вул.Лисецька, вул.Лісова, вул.М. Вовчка, вул.М. Грушевського, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.Т.Шевченка, вул.Цвинтарна, вул.Шкільна
260772 вул.Центральна, 51А, с.Стебник, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77453
школа, спортзал
с.Стебник
260773 вул.Шкільна, 28, с.Стриганці, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77432
школа, спортзал
с.Стриганці
260774 вул.Галицька, 5Б, с.Тязів, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77415
будинок культури, зал
с.Тязів
260775 вул.Незалежності, 223А, с.Угринів, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77423
будинок культури, зал
с.Угринів – вул.Богдана Хмельницького, вул.Богуна, вул.Вислобоцького, вул.Висока, вул.Вишнева, вул.Галицька, вул.Галицька 1, вул.Грушевського, вул.Джерельна, вул.Довбуша, вул.Довга Нива, вул.Дорошенка, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Злагоди, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Кармелюка, вул.Квіткова, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Лесі Українки, вул.Липова, вул.Максима Кривоноса, вул.Масив УБР, вул.Миру, вул.Незалежності: 165, 167, 169–169А, 171, 173, 175, 177, 179–181, 185, 187, 189–191, 193, 195–197, 199, 201, 203–203А, 205, 207, 209–209Б, 211–213, 215–215А, 217–219, 221, 225, 227, 229, 233–235, 237–239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253–255, 257, 259–259А, 346–458; вул.Нова, вул.Полуботка, вул.Польова, вул.Правди, вул.Пушкіна, вул.Ремонтна, вул.Сагайдачного: 1, 7; вул.Садова, вул.Самостійна, вул.Сонячна, вул.Станіславська, вул.УБР, вул.УБР Церковна, вул.Церковна, вул.Шайбана, вул.Шухевича, пров.Гетьманський, пров.Дорошенка
260776 вул.Незалежності, 85, с.Угринів, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77423
Народний дім, зал
с.Угринів – вул.А.Шептицького, вул.Березівська, вул.Боднарчик, вул.Верхня, вул.Весняна, вул.Військова, вул.Вільна, вул.Вільшана, вул.Гоголя, вул.Горішня, вул.Грушева, вул.Гуцульська, вул.Дачна, вул.Довженка, вул.Івасюка, вул.Калуське шосе, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Незалежності: 1–163, 166, 168, 170–170А, 172, 174, 176, 178, 182–184А, 186, 188, 192, 194, 198–198А, 200, 202, 204, 206, 208–208А, 210, 214, 216, 220–220А, 222, 226–226А, 228, 230–232А, 236, 240, 242, 244–244А, 246–246А, 248, 250, 252–252А, 256, 258, 262–344; вул.Петлюри Симона, вул.Помаранчева, вул.Попельницька, вул.Проектна, вул.Сагайдачного: 2–5; вул.Свободи, вул.Симоненка, вул.Солов’їна, вул.Стефаника, вул.Струмкова, вул.Тернопільська, вул.Тополина, вул.Українська, вул.Шашкевича, вул.Шевченка, вул.Я. Галана, вул.Яблунева, вул.Яремчука
260777 вул.Молодіжна, 10А, с.Узин, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77434
школа, актовий зал
с.Узин
260778 вул.Шевченка, 26, с.Хом’яківка, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77408
будинок культури, зал
с.Хом’яківка
260779 вул.Січових Стрільців, 9, с.Черніїв, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77460
будинок культури, зал
с.Черніїв – вул.Бистрицька, вул.Б.Лепкого, вул.Верховинська, вул.Вишнева, вул.В.Кіндрата, вул.Гетьмана Мазепи, вул.Д.Галицького, вул.Дружби, вул.І.Стефінина, вул.І.Франка, вул.Калнишевського, вул.Князя Святослава, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Надвірнянська, вул.Надвірнянська ГРП, вул.Надвірнянська-Нова, вул.Нова, вул.О.Олеся, вул.Павлика, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Стасюка, вул.Учительська, вул.Шевченка, вул.Ясна
260780 вул.Грушевського, 7, с.Черніїв, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77460
школа, спортзал
с.Черніїв – вул.Берегова, вул.Б.Хмельницького, вул.Грушевського, вул.Гуцульська, вул.Джерельна, вул.Довбуша, вул.Дорошенка, вул.Д.Січинського, вул.Зелена, вул.Злуки, вул.Івасюка, вул.Князя Володимира, вул.Ковпака, вул.Колійова, вул.Комарова, вул.Коновальця, вул.Костомарова, вул.Марковецька, вул.Мартовича, вул.Медична, вул.Меліоративна, вул.М.Підгірянки, вул.Надрічна, вул.О.Кобилянської, вул.Осьмомисла, вул.Підгайська, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Сагайдачного, вул.С.Бандери, вул.Стефаника, вул.Стуса, вул.Терешкової, вул.Урожайна, вул.Хвильового, вул.Черемшини, вул.Чорновола, вул.Ярослави Стецько
260781 вул.Незалежності, 2, с.Чорнолізці, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77471
школа, фойє
с.Чорнолізці
260782 вул.Клубна, 1А, с.Чукалівка, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77458
будинок культури, зал
с.Чукалівка
260783 вул.Галицька, 55, с.Ямниця, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77422
школа, фойє
с.Ямниця – вул.Гагаріна, вул.Івасюка, вул.Коцюбинського, вул.Л. Українки, вул.Нижникевича, вул.Нова, вул.Стефаника, вул.Тичини, вул.Франка, вул.Черемшини, вул.Шевченка, вул.Яремчука, пров.Залізничний, пров.Молодіжний, пров.Поповича, пров.Привокзальний
260784 вул.Галицька, 55, с.Ямниця, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77422
школа, спортзал
с.Ямниця – вул.Бандери, вул.Білозіра, вул.В. Савчака, вул.Вільна, вул.Галицька, вул.Глібова, вул.Зелена, вул.Небесної Сотні, вул.Незалежності, вул.Р. Шухевича, вул.Рильського, вул.Самостійна, вул.Смицнюка, вул.Сонячна, вул.Старицького, вул.Хмельницького, пров.Київський
260785 вул.К.Левицького, 81А, м.Тисмениця, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77400
протитуберкульозний диспансер, актовий зал
Тисменицький протитуберкульозний диспансер
260786 вул.Радчанська, 10, смт Лисець, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл., 77455
центральна районна лікарня, конферензал
Комунальне некомерційне підприємство "Лисецька центральна районна лікарня"
260787 вул.Грушевського, 2, м.Тлумач, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78001
народний дім, фойє
м.Тлумач – вул.Винниченка, вул.Вільна, вул.Грушевського, вул.Княгині Ольги, вул.Коцюбинського, вул.М. Підгірянки, вул.О. Терпеливця, вул.Паркова, вул.Поповича, вул.9-те Травня
260788 вул.Макуха, 11, м.Тлумач, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78001
школа, актовий зал
м.Тлумач – вул.Башта, вул.Братів Лепких, вул.Будівельників, вул.Загребля, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Кармелюка, вул.Коновальця, вул.Лєрмонтова, вул.Макуха, вул.О. Кобилянської, вул.Плебанія, вул.Пушкіна, вул.Січових Стрільців, вул.Сотника Орлика, вул.Шухевича, вул.1-ше Травня, пл.Данила Галицького, пров.1-ше Травня
260789 вул.Берегового, 2, м.Тлумач, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78001
дитячий садок "Дюймовочка", актовий зал
м.Тлумач – вул.Берегового, вул.Бічна, вул.Богуна, вул.Бринського, вул.Вавілова, вул.Василика, вул.Вишнева, вул.Довбуша, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Заболотного, вул.Івасюка, вул.Колійова, вул.Л. Українки, вул.Ломоносова, вул.М. Мелінишина, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Назаренка, вул.Незалежна, вул.Озерна, вул.Польова, вул.Промислова, вул.С. Бандери, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Симоненка, вул.Стефаника, вул.Стуса, вул.Українська, вул.Урочище Березина, вул.Чорновола, вул.Шашкевича, вул.Я. Мудрого, вул.Я. Стецько, вул.Яворницького, вул.24 Серпня, пров.Миру, пров.Промисловий, пров.Я. Мудрого, пров.Я. Стецько
260790 вул.Шевченка, 18, м.Тлумач, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78001
дитячий садок "Сонечко", спортзал
м.Тлумач – вул.Б. Хмельницького, вул.Верховної Ради, вул.Вітовського, вул.Гориста, вул.І. Сірка, вул.І. Франка, вул.Котляревського, вул.Лисенка, вул.Н. Яремчука, вул.П. Могили, вул.Плав’юка, вул.С. Височана, вул.Шевченка, пров.І. Франка, пров.Котляревського, пров.Шевченка
260791 вул.ім.Михайла Погорєлового, 2А, смт Обертин, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78060
школа, їдальня
смт Обертин – вул.Владики М. Кучм’яка, вул.Гагаріна, вул.Гарасимівська, вул.Грушевського, вул.Жуківська, вул.І. Сірка, вул.ім.Михайла Погорєлового, вул.Мазепи, вул.Маковея, вул.Мартовича, вул.Механізаторів, вул.Отця Дмитра Винника, вул.Перемоги, вул.Сагайдачного, вул.Січових Стрільців, вул.Стефаника, вул.Українська, пл.Незалежності, пров.Гарасимівський, пров.І. Сірка, пров.Мазепи, пров.Маковея, пров.Механізаторів, пров.Перемоги, пров.Січових Стрільців, пров.Снятинський, завулок І. Сірка
260792 вул.Незалежності, 11, смт Обертин, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78060
народний дім, зал
смт Обертин – вул.Б. Хмельницького, вул.Базарна, вул.Вакарівка, вул.Галагана, вул.Довбуша, вул.Зачорнова, вул.Зелена, вул.І. Франка, вул.Канал, вул.Коцюбинського, вул.Л. Українки, вул.Незалежності, вул.Черемшини, вул.Шевченка, пл.Коцюбинського, пров.Б. Хмельницького, пров.Базарна, пров.Галагана, пров.І. Франка, пров.Коцюбинського, пров.Незалежності, пров.Черемшини, пров.Шевченка
260793 вул.Січових Стрільців, 92, с.Гончарів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78063
школа, спортзал
с.Гончарів
260794 вул.Перемоги, 13, с.Бортники, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78033
народний дім, фойє
с.Бортники
260795 вул.Гора, 46, с.Братишів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78014
школа, актовий зал
с.Братишів, с.Загір’я
260796 вул.Шевченка, 15А, с.Будзин, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78022
клуб, зал
с.Будзин, с.Мостище, с.Суходіл
260797 вул.І. Франка, 39, с.Одаїв, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78039
клуб, зал
с.Одаїв
260798 вул.М. Підгірянки, 79Д, с.Вікняни, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78021
клуб, зал
с.Вікняни
260799 вул.Л. Українки, 67, с.Гавриляк, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78052
клуб, зал
с.Гавриляк
260800 вул.Шевченка, 1А, с.Гарасимів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78051
народний дім, фойє
с.Гарасимів
260801 вул.Василенчука, 5А, с.Гостів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78032
клуб, зал
с.Гостів
260802 вул.Грушевського, 53, с.Гринівці, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78006
школа, актовий зал
с.Гринівці
260803 вул.Городенка, 39А, с.Грушка, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78043
народний дім, зал
с.Грушка, с.Мельники
260804 вул.Вигін, 12, с.Делева, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78023
клуб, зал
с.Делева, с.Луг
260805 вул.Січових Стрільців, 1Б, с.Долина, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78024
клуб, зал
с.Долина
260806 вул.Незалежності, 27А, с.Живачів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78044
школа, фойє
с.Живачів
260807 вул.Незалежності, 66, с.Жуків, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78053
клуб, зал
с.Жуків
260808 вул.Шевченка, 23, с.Олещин, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78066
клуб, зал
с.Олещин
260809 вул.І. Франка, 26, с.Ісаків, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78042
клуб, зал
с.Ісаків
260810 вул.Січових Стрільців, 4, с.Колінці, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78005
школа, фойє
с.Колінці
260811 вул.Люлька, 1, с.Королівка, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78030
школа, фойє
с.Королівка
260812 вул.Центральна, 87В, с.Кутище, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78020
народний дім, зал
с.Кутище, с.Грабичанка, с.Лиса Гора
260813 вул.Гостинець, 37, с.Надорожна, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78016
школа, актовий зал
с.Надорожна
260814 вул.Дністерська, 14А, с.Нижнів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78013
народний дім, фойє
с.Нижнів, с.Бушкалик, с.Купелів, с.Смерклів
260815 вул.Центральна, 9, с.Озеряни, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78045
школа, їдальня
с.Озеряни
260816 вул.Грушевського, 123, с.Олеша, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78040
народний дім, актовий зал
с.Олеша – вул.Анішевська, вул.Б. Хмельницького, вул.Вербова, вул.Грушевського: 80–84, 88, 90, 92, 94, 96–169; вул.І. Франка, вул.Л. Українки, вул.Мазлі, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Пшенична Гора, вул.Федакова, вул.Чабарівка, вул.Швабівка
260817 вул.Грушевського, 121, с.Олеша, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78040
сільська рада, зал засідань
с.Олеша – вул.Воїнів УПА, вул.Грушевського: 1–79, 85–87, 89–89А, 91–91А, 93, 95; вул.Зелена, вул.Нівра, вул.Перелісок, вул.Р. Шухевича, вул.Радівка, вул.С. Бандери, вул.Січових Стрільців, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.27-ме Вересня, с.Соколівка
260818 вул.Центральна, 25А, с.Олешів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78011
школа, фойє
с.Олешів
260819 вул.Шевченка, 45А, с.Буківна, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78008
школа, каб.2
с.Буківна
260820 вул.М. Підгірянки, 42А, с.Антонівка, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78009
школа, спортивна кімната
с.Антонівка
260821 вул.Л. Українки, 1А, с.Остриня, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78012
клуб, зал
с.Остриня
260822 вул.Шевченка, 4А, с.Палагичі, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78015
народний дім, зал
с.Палагичі
260823 вул.Центральна, 35А, с.Локітка, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78055
клуб, зал
с.Локітка
260824 вул.Церковна, 5А, с.Попелів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78056
клуб, зал
с.Попелів
260825 вул.Центральна, 51А, с.Гончарівка, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78054
клуб, зал
с.Гончарівка
260826 вул.Незалежності, 31, с.Петрилів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78010
школа, фойє
с.Петрилів
260827 вул.Л. Українки, 24, с.Новосілка, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78007
клуб, зал
с.Новосілка
260828 вул.Тернопільська, 2, с.Діброва, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78026
клуб, зал
с.Вільне, с.Діброва, с.Золота Липа
260829 вул.Незалежності, 1, с.Петрів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78041
сільська рада, кімната засідань
с.Петрів
260830 вул.Незалежності, 4, с.Сокирчин, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78047
клуб, зал
с.Сокирчин
260831 вул.Шевченка, 76А, с.Підвербці, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78046
школа, актовий зал
с.Підвербці
260832 вул.І. Франка, 7, с.Прибилів, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78031
школа, фойє
с.Прибилів
260833 вул.Миру, 1, с.Пужники, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78034
клуб, зал
с.Пужники
260834 вул.Шевченка, 4, с.Тарасівка, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78057
сільська рада, кімната засідань
с.Тарасівка
260835 вул.Осередок, 15, с.Хотимир, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78050
клуб, зал
с.Хотимир
260836 вул.Хотимирська, 68, с.Жабокруки, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78058
клуб, зал
с.Жабокруки
260837 вул.Центральна, 1В, с.Яківка, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78064
клуб, фойє
с.Яківка
260838 вул.Винниченка, 84, м.Тлумач, Тлумацький р-н, Івано-Франківська обл., 78000
Тлумацька центральна районна лікарня, хол корпусу №1
Тлумацька центральна районна лікарня
260885 вул.Гайова, 10, с.Вовчинець, м.Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., 76491
Вовчинецька школа, фойє
с.Вовчинець – вул.Василя Симоненка, вул.Вербова, вул.Веселкова, вул.Весняна, вул.Г.Соколовської, вул.Європейська, вул.Затишна, вул.Західна, вул.Й.Новогродського, вул.Ключна, вул.М.Дебенка, вул.Отця Бабина, вул.Патріарха Володимира, вул.Потічна, вул.Приозерна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Хмельницького, вул.Яблунева, вул.2000-річчя Різдва Хрестового, вул.24 Серпня, пров.Зелений, пров.Ключний, пров.Південний
260886 вул.Вовчинецька, 35, с.Вовчинець, м.Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., 76491
будинок культури, актова зала
с.Вовчинець – вул.Берегова, вул.Богуна, вул.В.Бугая, вул.Височана, вул.Вовчинецька, вул.Гайдея, вул.Гайова, вул.Героїв УПА, вул.Є.Коновальця, вул.Живописна, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Мельника, вул.Місячна, вул.Новоселицька, вул.Прийми, вул.Степана Бандери, вул.Чумака, вул.Шевченка, пров.Гайдея, пров.Криничний, пров.Перекопський, пров.Підгірний, пров.Підлузький
260908 вул.Зарічна, 75А, с.Микитинці, м.Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., 76494
Народний дім, актова зала
с.Микитинці – вул.Борців, вул.Вишнева, вул.Вітрова, вул.Горішня, вул.Грицишина, вул.Декабристів, вул.Дзівінського, вул.Дорошенка, вул.Зарічна, вул.Західна, вул.Квіткова, вул.Коротка, вул.Крушельницької, вул.Липова, вул.Лугова, вул.Надрічна, вул.Північна, вул.Просвіти, вул.Світла, вул.Сірка, вул.Східна, вул.Чебрецева, вул.Черепкова, вул.Ясенева, пров.Бузковий, пров.Дорошенка
260909 вул.Юності, 7, с.Микитинці, м.Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., 76494
ліцей автотранспорту і будівництва, актова зала
с.Микитинці – вул.Тисменицька, вул.Юності, пров.Юності
260910 вул.Тополина, 22, с.Угорники, м.Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., 76492
Угорницька ЗОШ, актовий зал
с.Угорники – вул.Берегова, вул.Василькова, вул.Ентузіастів, вул.Івана Підкови, вул.Калинова, вул.Кринична, вул.Купальська, вул.Лозова, вул.Лугова, вул.Львівська, вул.Новорічна, вул.Підгірна, вул.Повстанців, вул.Привітна, вул.Прикарпатська, вул.Просвіти, вул.Садова, вул.Сєченова, вул.Стрілецька, вул.Тисменицька, вул.Церковна, вул.Черемхова, вул.Шкільна, вул.Яблунева
260918 вул.Берегова, 4В, с.Хриплин, м.Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., 76495
Народний дім с.Хриплин, актова зала
с.Хриплин
260944 вул.22 Січня, 141А, с.Крихівці, м.Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., 76493
Крихівецька школа, спортивний зал
с.Крихівці – вул.Аматорська, вул.Вивізна, вул.Вишнева, вул.Д.Галицького: 46, 48, 50, 52–70; вул.Івана Сірка, вул.Кобзаря, вул.Крайна, вул.Криховецька: 55, 57–57А, 59–59А, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77–77А, 81–81А, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101–218А; вул.Крушина, вул.Липова, вул.Межева, вул.Межева-Сад, вул.Сонячна, вул.16 Липня, вул.22 Січня: 143А, 145–147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 168–502;
260945 вул.Криховецька, 1В, с.Крихівці, м.Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., 76493
Народний дім, актова зала
с.Крихівці – вул.Виноградна, вул.Гамалії, вул.Гонти, вул.Г.Сковороди, вул.Д.Галицького: 1–45, 47, 49, 51; вул.Довженка, вул.Затишна, вул.Кераміків, вул.Криховецька: 1–54А, 56–56А, 58, 60–60А, 62–62А, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78–80, 82, 84–84Б, 86–86Б, 88, 90–90Б, 92–94, 96, 98, 100; вул.Нова, вул.Окружна, вул.Професора Пелиха, вул.Радісна, вул.Роксолани, вул.Соборна, вул.Хомишина, пров.Будівельний, пров.Надії, пров.Родинний, Сад ’Дружба’
261037 вул.Тополина, 22, с.Угорники, м.Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., 76492
Угорницька ЗОШ, хол
с.Угорники – вул.Вереснева, вул.Вчительська, вул.Гайова, вул.Ганушевських, вул.Дитяча, вул.Козацька, вул.Миколи Микитина, вул.Надгора, вул.Настуні Івасишин, вул.Ольги Рошкевич, вул.Підпечерська, вул.Східна, вул.Тополина, вул.Федорченко, вул.Явора-Святослава
261038 вул.Вічевий майдан, 1, смт Більшівці, Галицький р-н, Івано-Франківська обл., 77146
Початкова школа І ст., клас - музей
с.Слобідка Більшівцівська
261042 вул.22 Січня, 166В, с.Крихівці, м.Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., 76493
Народний дім, актовий зал
с.Крихівці – вул.Бистрицька, вул.Блакитна, вул.Вербова, вул.Весела, вул.Веселкова, вул.Весняна, вул.Вільна, вул.Вільхова, вул.Гайдамацька, вул.Двірська, вул.Джерельна, вул.Зарічна, вул.Західна, вул.Калинова, вул.Кленова, вул.Коротка, вул.Лугова, вул.Меблева, вул.Місячна, вул.Незалежності, вул.Новорічна, вул.Опришків, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Приозерна, вул.Садова, вул.Січового Стрільця Петріва, вул.Слобідська, вул.Чумацька, вул.Шкільна, вул.Шуткова, вул.Ясна, вул.22 Січня: 1–142А, 144, 148, 150, 152–152А, 154, 156, 158, 160, 162, 164–164А, 166–166А; вул.24 Серпня