Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Херсонська область, Територіальний виборчий округ № 186

Дільниць - 166

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
650235 вул.Ларіонова, 132, м.Гола Пристань, Херсонська обл., 75600
гімназія, вестибюль
м.Гола Пристань – вул.Дніпрова, вул.Дружби, вул.Зарічкова, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Козацька, вул.Ларіонова, вул.Лермонтова, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Надії, вул.Новоселів, вул.Парусна: 1, 3–3А, 9–17, 19, 21–21/4, 23/5, 25, 27, 31–31/4, 33, 35, 37–37Б, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 63; вул.Патона, вул.Перемоги, вул.Північна, вул.Пушкіна, вул.Райдужна, вул.Садова, вул.Соснова, вул.Толстого, вул.Троїцька, вул.200-річчя Голої Пристані: 36, 38, 42, 44, 46–48А, 50–125; пров.Будівельників, пров.Кулика, пров.Матросова, пров.Молодіжний, пров.Некрасова
650236 вул.Санаторна, 72, м.Гола Пристань, Херсонська обл., 75600
санаторій "Гопри", вестибюль
м.Гола Пристань – вул.Грушевського, вул.Каховська, вул.Київська, вул.Кошового, вул.М.Браги, вул.Миколаївська, вул.Парусна: 61, 63А–63/25, 65–126; вул.Радісна, вул.Санаторна: 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 39, 41, 43/45, 45, 47–70/2; вул.Фіалкова, вул.Херсонська, вул.200-річчя Голої Пристані: 3–35/32, 37, 41, 43, 45, 49; пров.Довженка, пров.Коцюбинського, пров.Левадний
650237 вул.Каштанова, 5, м.Гола Пристань, Херсонська обл., 75600
районний будинок культури, вестибюль
м.Гола Пристань – вул.Горького, вул.Каштанова, вул.К.Маркса: 4, 8, 12, 14А–16, 20–42, 46–60, 68–96; вул.Озерна: 2–2А, 4, 6–6А, 8, 12, 14, 16, 18А, 20, 22, 24, 26, 28А, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Олешківська, вул.Парусна: 2–2А, 6–8, 18А, 20, 22, 24, 26, 28–30, 32, 34, 36, 38, 40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52/21, 54, 56–58, 60, 62/26, 64/27; вул.Покришева: 2–74; вул.Санаторна: 2Г–18, 20, 22, 24, 26–28, 30, 32–32А, 34–38, 40, 42, 44, 46; вул.Учбова, вул.1 Травня: 7–11, 15, 19, 23–23/2, 29, 41, 49, 53, 55, 57, 59, 61–63А, 65, 69, 71, 75, 81, 83, 85, 87А, 89; пров.Бульварний, пров.Виноградний, пров.Енгельса: 4, 6–10, 12, 14, 16, 18А–20А; пров.І.Франка, пров.Комунальний, пров.Курортний, пров.Л.Українки, пров.Макаренка, пров.Нафтовий, пров.Портовий: 2А, 6, 8–32; пров.Поштовий
650238 вул.1 Травня, 38, м.Гола Пристань, Херсонська обл., 75600
школа №4, вестибюль
м.Гола Пристань – вул.Берегова: 2А–73, 77–111; вул.Гоголя, вул.Дм.Ульянова, вул.К.Маркса: 7–7А, 11, 13, 17–17А, 43, 61, 100–184; вул.Набережна: 1–60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78–78/44, 80, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98–100, 102, 104, 106, 108–112, 114, 116, 118, 122, 124; вул.Озерна: 1–1А, 3–3А, 5, 7, 9–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25–25А, 27, 29–29А, 31, 33, 35, 37, 40–108; вул.Паркова, вул.Покришева: 75/19–132, 134, 136, 138, 140, 144, 146/28; вул.Спортивна, вул.Суботи, вул.Чорноморська: 1–95А, 97–97Б, 99; вул.1 Травня: 12А, 16–18, 20, 24–28, 30–40А, 42–48А, 50–52, 54, 56, 58, 60, 95, 99–101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117–117Б, 119–119А, 121, 123, 125, 127, 129–131, 133, 137, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153; вул.24-ї Гвардійської дивізії, пров.Воскресенський, пров.Енгельса: 3, 5–5А, 11–11/1, 13–13/2, 15, 17; пров.Мальовничий, пров.Маяковського, пров.Новий, пров.Портовий: 3–5, 7; пров.Прикордонний, пров.Сонячний, пров.Тургенєва, пров.Ушакова, пров.Чкалова
650239 вул.1 Травня, 62, м.Гола Пристань, Херсонська обл., 75600
школа №1, вестибюль
м.Гола Пристань – вул.Берегова: 75, 113–203А; вул.Висовіна, вул.Гончарова, вул.Комарова, вул.Набережна: 61, 63, 65, 67, 69, 71–73, 75–75А, 77, 79, 81–85, 87/39, 89, 91/16, 93А–93/11, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 113, 115, 117, 119–121, 123, 125–298; вул.Покришева: 133А, 135, 137, 139, 141–143/27, 145, 147–190; вул.Полякова, вул.1 Травня: 64–64А, 66–68, 70, 72–74, 76–80/32, 82, 84, 86, 88–88А, 90–94, 98, 155–157, 159, 161, 163, 165, 167–167А, 169, 171–171В, 173, 175–175Ж, 177–177Б, 179, 181, 183–183А, 185–187А, 189, 193, 195, 197–199, 201–201А; пров.Гастелло, пров.Зірковий, пров.Піонерський, пров.Суворова, пров.Торговий, пров.Шевченка, пров.Шкільний
650240 вул.Депутатська, 32, м.Гола Пристань, Херсонська обл., 75600
автопідприємство-16540, кімната відпочинку
м.Гола Пристань – вул.Березнева, вул.Гагаріна, вул.Депутатська, вул.Ігнатченка, вул.Кленова, вул.Корольова, вул.Лісна, вул.Мінська, вул.Прибережна, вул.Свободи, вул.Співдружності, вул.Таврійська, пров.Декабристів, пров.Дубініна, пров.Жовтневий, пров.Королюка, пров.Корчагіна, пров.М.Вовчка, пров.Південний, пров.Піщаний, пров.Рідний, пров.Чумацький
650241 вул.Московська, 2, м.Гола Пристань, Херсонська обл., 75600
Приморське управління водного господарства, фойє
м.Гола Пристань – вул.Беляєва, вул.Вишнева, вул.Єсеніна, вул.Зоряна, вул.Кобзарська, вул.Лісгосп, вул.Л.Шевцової, вул.Мамкіної, вул.Миколи Тіля, вул.Московська, вул.СГТ Ветеран, вул.СГТ Кварц, вул.Степова, вул.Стрельченка, вул.урочище "Лісовий кордон", вул.Фермерська, вул.Чайковського, вул.Чорноморська: 96–96Б, 98–98А, 100–103, 105–175; вул.Яковенка, вул.1 Травня: 102, 104, 106, 108, 110–112/2, 114, 116, 118, 120–120А, 122, 124, 126А, 128, 132, 134–134А, 138–140, 142, 144, 146/2, 148, 150, 152, 154–154А, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170–170А, 172–172А, 174, 176, 178–178А, 180А, 182, 184А, 188, 190–192А, 194–194А, 196, 200, 202–341; пров.Андреуса, пров.Енергетиків, пров.З.Космодем’янської, пров.С.Олійника, пров.Тюленіна, пров.У.Громової, пров.Щасливий, пров.9 Січня
650242 вул.Чорноморська, 103А, м.Гола Пристань, Херсонська обл., 75600
геріатричний пансіонат, фойє
м.Гола Пристань – вул.Чорноморська: 103А;
650243 80, с.Білогрудове, м.Гола Пристань, Херсонська обл., 75600
бібліотека-філія, фойє
с.Білогрудове
650244 вул.Українська, 25, с.Велика Кардашинка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75610
будинок культури, фойє
с.Велика Кардашинка
650245 вул.Шкільна, 52, с.Мала Кардашинка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75612
бібліотека, фойє
с.Мала Кардашинка
650246 вул.Шевченка, 85А, с.Кардашинка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75611
школа, вестибюль
с.Кардашинка
650247 вул.Лісова, 17В, с.Кохани, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75611
фельдшерський пункт, фельдшерський кабінет
с.Кохани
650248 вул.Дубинди, 22, с.Геройське, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75620
сільський будинок культури, вестибюль
с.Геройське
650249 вул.Центральна, 158, с.Гладківка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75633
сільський будинок культури, фойє
с.Гладківка
650250 вул.Київська, 14А, с.Рідна Україна, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75633
медичний пункт, вестибюль
с.Рідна Україна
650251 вул.Гагаріна, 19, с.Малі Копані, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75632
сільський будинок культури, фойє
с.Малі Копані, с.Буркути
650252 вул.Степова, 57А, с.Рибальче, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75621
школа, вестибюль
с.Рибальче, с-ще Виноградне, с.Забарине
650253 вул.Чернігівська, 24, с.Пам’ятне, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75624
сільський клуб, вестибюль
с.Пам’ятне
650254 вул.Паркова, 27, с-ще Садове, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75622
сільський будинок культури, вестибюль
с-ще Садове, с.Братське
650255 вул.Українська, 1, с.Іванівка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75623
сільський клуб, фойє
с-ще Вільна Дружина, с.Іванівка
650256 вул.Першотравнева, 40А, с.Стара Збур’ївка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75630
школа, вестибюль
с.Стара Збур’ївка – вул.Б.Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Військове містечко, вул.Героїв України, вул.Дніпрова чайка, вул.Іосифа Борткевича, вул.Кутузова, вул.Лісна, вул.Л.Шевцової, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1, 2–255; вул.Нахімова, вул.Панаса Ковпака, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Святотроїцька, вул.Соснова, вул.Степова, вул.Східна, вул.Тюленіна, вул.Українська, вул.Фортечна, вул.Ярмаркова, вул.24 Гвардійської дивізії, пров.Базарний, пров.Виноградний, пров.Козацький, пров.Кривий, пров.Лісний, пров.Набережний, пров.Партизанський, пров.Першотравневий, пров.Портовий, пров.Рибний, пров.Шкільний, пров.Ягідний
650257 вул.Больнична, 18, с.Нова Збур’ївка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75631
сільський будинок культури, вестибюль
с.Нова Збур’ївка – вул.Больнична, вул.Бригада, вул.Будинок культури, вул.Виноградна: 1–25, 27; вул.Військове містечко, вул.Воєнна: 28, 30, 32–227; вул.З.Космодем’янської: 2–2А, 4, 6, 8, 14, 16, 18; вул.Зоряна: 92–129, 131, 135–135Б, 137, 139, 141, 143–145, 149, 151, 153; вул.Кузнечна: 1–12, 14–16, 18, 20, 22–24; вул.Миру, вул.О.Кошевого: 1–19; вул.Первомайська, вул.Пшенична: 64, 66–70, 72, 74–273; вул.Робоча: 1–9, 51; вул.Садова: 2, 6, 8–10, 12, 14–187; вул.Степова, вул.Центральна: 95–102, 104, 105А–304; вул.Шкільна: 44–70; пров.Базарний, пров.Виноградний, пров.Воєнний, пров.Мельничний, пров.Чумацький
650258 вул.Шкільна, 31, с.Нова Збур’ївка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75631
школа №3, вестибюль
с.Нова Збур’ївка – вул.Воєнна: 1–27, 29, 31; вул.Дніпрова, вул.З.Космодем’янської: 1, 3, 5, 7, 9–13, 15, 17, 19–93; вул.Зоряна: 1–89; вул.Лісна, вул.Піщана, вул.Пшенична: 1–63, 65, 71, 73; вул.Ринкова, вул.Садова: 1, 2Б–5А, 7, 11, 13; вул.У.Громової, вул.Центральна: 1–93, 103А, 105; вул.Шевченка, вул.Шкільна: 1–43; пров.Безим’яний, пров.Український
650259 вул.Центральна, 239, с.Нова Збур’ївка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75631
школа №2, вестибюль
с.Нова Збур’ївка – вул.Виноградна: 26, 28–197; вул.Вишнева, вул.Гастело, вул.Декабристів, вул.Зоряна: 130, 132–134, 136, 138, 140, 142, 146–148, 150, 152, 154–211; вул.Квіткова, вул.Кузнечна: 13, 17, 19, 21, 25–64; вул.Матросова, вул.Молодіжна, вул.О.Кошевого: 20–24; вул.Робоча: 13–49, 55–81; вул.САТП-2109, вул.Суворова, вул.Шкільна: 71–133; пров.Зоряний, пров.Кузнечний, пров.Щасливий
650260 вул.Незалежності, 25, с.Новофедорівка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75652
сільський будинок культури, фойє
с.Новофедорівка
650261 вул.Миру, 2, с.Залізний Порт, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75653
школа, вестибюль
с.Залізний Порт
650262 вул.Благодатна, 51А, с.Бехтери, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75650
сільський будинок культури, вестибюль
с.Бехтери – вул.Абрикосова, вул.Благодатна, вул.Вишнева, вул.Лиманівська, вул.Суворова, вул.Українська, вул.Шкільна, вул.1 Травня, пров.Степовий, пров.Суботи
650263 вул.Шкільна, 3, с.Бехтери, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75650
школа, вестибюль
с.Бехтери – вул.Будівельників, вул.Виноградна, вул.Кутузова, вул.Лебедина, вул.Лікарняна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Погранична, вул.Садова, вул.Степова, вул.Таврійська, вул.Ушакова, вул.Чорноморська, пров.Озерний, пров.Торговий
650264 вул.Фальц-Фейна, 43, с.Новочорномор’я, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75651
сільський клуб, фойє
с.Новочорномор’я
650265 вул.Шкільна, 13, с.Добропілля, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75663
школа, вестибюль
с.Добропілля, с-ще Новоселівка
650266 вул.Урожайна, 47, с-ще Світанок, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75663
сільський клуб, фойє
с-ще Світанок
650267 вул.Іванівська, 37, с.Київка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75663
сільський клуб, фойє
с.Київка
650268 вул.Тараса Шевченка, 33, с.Долматівка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75662
школа, вестибюль
с.Долматівка
650269 вул.Перемоги, 17А, с.Збур’ївка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75643
сільський клуб, танцювальний зал
с.Збур’ївка, с.Тендрівське
650270 вул.Морська, 67, с.Облої, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75643
сільський клуб, фойє
с.Облої
650271 вул.Миру, 14, с.Олександрівка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75640
сільський клуб, фойє
с.Олександрівка, с.Вільна Україна
650272 вул.Південна, 6, с.Очаківське, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75640
сільський клуб, фойє
с.Очаківське
650273 вул.Центральна, 52А, с.Круглоозерка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75654
сільський будинок культури, фойє
с.Круглоозерка
650274 вул.Миру, 26А, с.Приморське, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75655
сільський клуб, фойє
с.Приморське
650275 вул.Слави, 16А, с.Нововолодимирівка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75660
сільский будинок культури, фойє
с.Нововолодимирівка
650276 пров.Шкільний, 2, с.Зеленотропинське, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75661
сільський клуб, фойє
с.Зеленотропинське
650277 вул.Миру, 9А, с.Сліпушинське, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75660
сільський клуб, фойє
с.Сліпушинське
650278 вул.Паркова, 21, с.Новософіївка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75664
будинок молоді, вестибюль
с.Новософіївка
650279 пров.Центральний, 2, с.Петрівка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75664
сільський клуб, фойє
с.Петрівка
650280 пров.Торговий, 1, с.Калинівка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75664
сільський клуб, фойє
с.Калинівка
650281 пров.Промисловий, 7, с.Олексіївка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75642
сільський клуб, фойє
с.Олексіївка
650282 вул.Миру, 14А, с-ще Чорноморське, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75641
школа, вестибюль
с-ще Чорноморське, с.Суворовка, с.Чорноморські Криниці
650283 вул.Центральна, 24А, с.Лиманівка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75641
сільський клуб, фойє
с.Лиманівка
650284 вул.Віктора Заїки, 15В, с.Чулаківка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75635
сільський будинок культури, малий концертний зал
с.Чулаківка
650285 вул.Центральна, 410В, с.Таврійське, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75656
сільський будинок культури, фойє
с.Таврійське
650286 вул.Конотопа, 7, с.Великий Клин, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75634
адміністративна будівля Дослідного господарства, фойє
с.Великий Клин
650287 Голопристанська виправна колонія №7, с.Стара Збур’ївка, Голопристанський р-н, Херсонська обл., 75630
виправна колонія №7, актовий зал
Державна установа "Голопристанська виправна колонія (№7)"
650323 вул.Чорноморська, 7, смт Каланчак, Каланчацький р-н, Херсонська обл., 75800
районний будинок культури, фойє, 2-й поверх
смт Каланчак – вул.Будівельників, вул.З.Космодем’янської: 1–9, 12, 13А–14А, 15А–16, 17А–18, 20, 22, 24–24Б, 26–26А, 28, 30, 32, 36, 40; вул.І.Дніпровського, вул.І.Кудрі, вул.Комарова: 1–26; вул.Лисенка, вул.Михайлівська, вул.Молодогвардійців, вул.Нова, вул.Олександра Берези, вул.Скадовська: 4–23, 25, 27Б; вул.Херсонська, вул.Чорноморська: 5–49; пров.Спортивний, пров.Шкільний, шосе Аварійний скид, шосе РЕМ-1 Північно-Кримський канал 83 км, шосе Шлюз 78 км ПКК
650324 вул.Шевченка, 53, смт Каланчак, Каланчацький р-н, Херсонська обл., 75800
школа №2, їдальня
смт Каланчак – вул.Автодорога Каланчак - Новопавлівка, 1 км + 450 м, вул.Б.Хмельницького, вул.Затишна, вул.Каховська, вул.Л.Українки, вул.Маличенка, вул.Матросова, вул.Мельнична, вул.Молодіжна, вул.Робоча, вул.Теплична, вул.Українська, вул.Чаплинська, вул.Шевченка, вул.Шмідта, вул.8 Березня, пров.Виноградний, пров.Вишневий, пров.Зарічний, пров.Зелений, пров.Північний, пров.Соборності, пров.Степовий, пров.Східний
650325 вул.Перекопська, 17, смт Каланчак, Каланчацький р-н, Херсонська обл., 75800
селищний будинок культури "Жовтневий", глядацька зала
смт Каланчак – вул.Гагаріна, вул.І.Кулика, вул.ім. Паризької Комуни, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Кримська, вул.Левицького, вул.Перекопська, вул.Першотравнева, вул.Преображенська, вул.Садова, вул.Сімферопольська, вул.Степова, вул.Таврійська, вул.Тарана, вул.Толбухіна, вул.Хорлівська, пров.Запорожчука, пров.Південний, пров.Роздольний, пров.Сонячний
650326 пров.Західний, 5, смт Каланчак, Каланчацький р-н, Херсонська обл., 75800
селищний будинок культури "Партизан", концертна зала
смт Каланчак – вул.Гоголя, вул.З.Космодем’янської: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30А–31, 33–35, 37–39, 41–122; вул.Калинова, вул.Комарова: 27–137; вул.Партизанська, вул.Скадовська: 24, 26, 28–138; вул.Урус-Мартанівська, вул.Харченка, вул.Чорноморська: 50–193; пров.Дружби, пров.Західний, пров.Курчатова, пров.Мирний, пров.Перемоги
650327 вул.Поштова, 39, с.Новокиївка, Каланчацький р-н, Херсонська обл., 75804
сільський будинок культури, фойє
с.Новокиївка
650328 вул.Шкільна, 17, с.Новопавлівка, Каланчацький р-н, Херсонська обл., 75820
сільський будинок культури, малий зал
с.Новопавлівка
650329 вул.Шевченко, 54Б, с.Новоолександрівка, Каланчацький р-н, Херсонська обл., 75821
сільський будинок культури, фойє
с.Новоолександрівка
650330 вул.Шевченка, 28, смт Мирне, Каланчацький р-н, Херсонська обл., 75822
школа, фойє
смт Мирне
650331 вул.Миру, 22Б, с.Гаврилівка Друга, Каланчацький р-н, Херсонська обл., 75832
сільський будинок культури, фойє
с.Гаврилівка Друга, с.Бабенківка Перша
650332 вул.Українська, 7А, с.Олександрівка, Каланчацький р-н, Херсонська обл., 75840
адмінбудівля, актова зала
с.Олександрівка
650333 вул.Шкільна, 1, с.Олексіївка, Каланчацький р-н, Херсонська обл., 75841
школа, фойє, 1-й поверх
с.Олексіївка, с.Приморське
650334 пров.Шкільний, 6, с.Привілля, Каланчацький р-н, Херсонська обл., 75811
сільська рада, актова зала
с.Привілля, с.Бабенківка Друга
650335 вул.Шкільна, 1, с.Максима Горького, Каланчацький р-н, Херсонська обл., 75812
школа, фойє, 1-й поверх
с.Вербове, с.Максима Горького
650336 вул.Виноградна, 1А, с-ще Роздольне, Каланчацький р-н, Херсонська обл., 75810
сільський будинок культури, фойє
с-ще Роздольне
650337 вул.Шкільна, 31, с.Хорли, Каланчацький р-н, Херсонська обл., 75813
сільська рада, кімната святкових обрядів
с.Хорли
650338 вул.Шевченка, 23, с.Преображенка, Каланчацький р-н, Херсонська обл., 75830
адмінбудівля сільської ради, актова зала
с.Преображенка, с.Ставки
650339 вул.50-річчя Перемоги, 2, с.Макарівка, Каланчацький р-н, Херсонська обл., 75831
сільський будинок культури, актова зала
с.Макарівка, с.Пам’ятник, с.Польове
650340 пров.Шкільний, 1, с.Каїрка, Каланчацький р-н, Херсонська обл., 75805
навчально-виховний комплекс, спортивна зала
с.Каїрка
650456 вул.Шмідта, 24, м.Скадовськ, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75700
центральна районна лікарня, актова зала
м.Скадовськ – вул.Гуманенка: 8, 10–14, 16; вул.Джарилгацька: 286–296; вул.Івана Франка, вул.Шмідта: 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 78, 80, 90, 92, 94, 96, 98, 100–102, 106, 108, 110, 153А–173; вул.33-ї Гвардійської Дивізії
650457 вул.Шмідта, 30, м.Скадовськ, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75700
школа №3, рекреація, 1-й поверх
м.Скадовськ – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гагаріна: 222–236; вул.Гуманенка: 1–7, 9А, 15–15А, 17; вул.Джарилгацька: 278–284; вул.Заводська, вул.Затишна: 120–122В, 124–126, 128, 130, 132–138, 140–142, 144, 150, 152, 154, 156–186; вул.Козацька, вул.Лісопаркова, вул.Лугова, вул.Маріїнська: 172, 174, 176–176А, 193А–201; вул.Миколи Височенко, вул.Набережна: 65–69А; вул.Південна, вул.Польова, вул.Прикордонна, вул.Робітнича, вул.Святоюріївська: 331–331А; вул.Скіфська, вул.Слов’янська, вул.Таврійська, вул.Чорноморська, вул.Чумацька, вул.Шмідта: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22–22А, 26, 28, 32–32А, 34, 36, 38–38Б, 40; вул.45 років Перемоги, пров.Заводський, пров.Промисловий
650458 вул.Гагаріна, 152, м.Скадовськ, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75700
Скадовська гімназія, фойє
м.Скадовськ – вул.Вячеслава Чорновола: 2–4, 8, 10–12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–60А, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84–86, 88, 90, 92, 96, 98; вул.Гагаріна: 125–127, 129, 131, 135, 137–139, 141, 143, 145, 147, 149, 153–218, 238; вул.Джарилгацька: 159А–161, 165–165А, 167, 173, 175, 177, 179, 181–183, 189–193, 195–197, 218А–274; вул.Іллінська, вул.Короленка, вул.Маріїнська: 114–116, 118, 120, 126–171, 173, 175, 177–189; вул.Морська, вул.Набережна: 17–63; вул.Незалежності: 134, 136, 138–138А, 140, 142–144, 146, 148, 150, 152–152А, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188–249; вул.Поповича: 110, 112, 114, 116–120, 122, 124, 126, 128, 130, 136, 138, 140, 142, 148–209; вул.Пушкіна, вул.Святоюріївська: 205–327А; вул.Софіївська: 200, 202–202А, 204–204А, 210, 212, 216, 220, 222, 224, 226–228, 230, 235–275; вул.Шмідта: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23–25, 27, 29–31, 33, 35, 37, 39, 41–51, 53, 55, 57–59, 61, 63, 65, 67–69, 71, 73–77, 79, 81–89, 91, 93, 95, 97, 99, 103–105, 107, 109, 111–135А;
650459 вул.Мангубінська, 64, м.Скадовськ, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75700
адмін.будівля Скадовського управління водного господарства, актова зала, 2-й поверх
м.Скадовськ – вул.Балтазарівська, вул.Віталія Бєлікова: 120, 124–141; вул.Вячеслава Чорновола: 5, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23–25, 27, 29–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–55А, 57, 59, 61–61А, 63, 65–67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93–95, 97, 99; вул.Гагаріна: 91–97, 103, 105, 107, 109–109А, 111, 113–122, 128, 130, 132–134А, 136, 140, 142, 144, 146, 148, 150; вул.Джарилгацька: 137–141, 143, 145–145А, 147–147Б, 172, 174, 176, 178–178А, 180, 188, 194, 200–214; вул.Затишна: 108, 110–112, 114, 116, 147–149, 151, 153, 155; вул.Маріїнська: 106, 108, 110, 117, 119, 121; вул.Набережна: 3–5; вул.Незалежності: 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112–122, 124–126, 128, 130, 132, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167–169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183–183А, 185, 187; вул.Пасічника: 132–142; вул.Поповича: 72, 74, 76, 82, 84–86, 88, 90, 94, 96, 98, 100–109, 111, 113, 115, 121, 123, 125, 127, 129, 133–135, 137, 139, 141, 143; вул.Портова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32–32А, 34, 36–38, 40, 42, 44, 46, 48, 52А, 54, 56–58А, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84–86, 88, 90, 92, 94, 96–96А, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122–122А, 124, 128, 130–132, 134, 136, 138–140, 142, 144–144А, 146, 150, 152, 154–154А, 156, 158–158А, 164, 166–172; вул.Святоюріївська: 168–204; вул.Скадовської авіагрупи, вул.Софіївська: 164, 168, 176, 178, 180, 182–184, 190, 192, 198, 201, 203, 205–209, 211, 215, 217–219А, 221–221А, 223, 225, 229–229А, 231; вул.Шевченка: 23; вул.Ювілейна
650460 вул.Сергіївська, 6, м.Скадовськ, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75700
кінотеатр "Скадовськ", фойє
м.Скадовськ – вул.Андрія Коваленка, вул.Віталія Бєлікова: 89–119Б, 121; вул.Гагаріна: 69, 71, 73, 75–77, 79–83, 85, 88, 102, 104, 106, 108, 110, 112; вул.Генерала Токарева, вул.Джарилгацька: 107–111, 113, 115, 117, 119, 121–123, 127, 129, 131–131А, 133, 135, 142, 144, 146, 148–158, 162–164, 166, 168; вул.Затишна: 92–92А, 98, 102–104, 106, 113, 115, 117–119, 123, 127, 129, 131–131А, 139, 143, 145; вул.Мангубінська: 2–12А, 14–18, 20, 22, 24, 34, 40–42, 44–48, 50–52, 54А, 56–60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76–78, 80, 82, 84, 86, 90–90А, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106–108, 110, 112, 114, 118, 120, 122–178; вул.Маріїнська: 84–84А, 86–105, 107, 109, 111–113А; вул.Миру, вул.Михайла Грушевського, вул.Незалежності: 84, 86, 88, 90, 92, 94, 123, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141; вул.Пасічника: 7–9, 11, 13, 15, 108–130; вул.Петра Сагайдачного, вул.Північна, вул.Поповича: 50, 52, 54, 56, 58, 64–66, 81, 83, 87, 89, 91, 95, 97, 99; вул.Портова: 1, 3, 5, 7, 9, 11–11А, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49–51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71–73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, 95–95А, 97, 99, 101, 103, 105, 107–107А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125–127, 129, 133, 135, 137–137А, 141, 143, 145, 147–149, 151, 153, 155, 157–157Б, 159–163, 165; вул.Святоюріївська: 146–167; вул.Софіївська: 138–142, 144, 150, 152, 154–158, 173–175, 177, 179, 181, 187–189, 191, 193–195; вул.Степова, вул.Шевченка: 1–22, 24–154А; вул.Шостаковича, пров.Гетьманський, пров.Молодіжний, пров.30 років Перемоги
650461 вул.Маріїнська, 66, м.Скадовськ, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75700
районний будинок культури, фойє
м.Скадовськ – вул.Віталія Бєлікова: 51–88; вул.Гагаріна: 45–49, 53–53А, 55, 57, 61–66, 70, 72, 74, 78, 84, 86; вул.Джарилгацька: 63, 65–67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83–85, 87, 89, 91–91А, 98–106, 112, 114, 116, 118, 120, 124–126, 128, 130, 132, 134, 136; вул.Затишна: 53–89, 93–97, 99–101, 105, 107, 109; вул.Курортна: 2А, 4, 6, 8–8А, 10–10А, 12, 14, 16, 18, 20–22, 26–26А, 28–28А, 32, 40–40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86–86А, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116–116А, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136–138, 140, 142, 144, 146, 148; вул.Мангубінська: 13, 19, 21, 23, 25–31, 37, 43, 49, 53, 55, 61, 63–65А, 67, 69, 71А, 73, 75, 79, 81, 83, 85–85Б, 87, 91–91А, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109–109А, 111, 113, 115–117, 119, 121; вул.Маріїнська: 52, 54, 56–83, 85; вул.Незалежності: 64, 66, 68, 70, 72, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111; вул.Олександрівська, вул.Пасічника: 78–98; вул.Поповича: 34, 36, 38–38А, 40, 42–42Б, 44, 67–71, 73–73А, 75, 77–79; вул.Святоюріївська: 101, 103–143; вул.Сергіївська, вул.Софіївська: 100–100Б, 102, 104, 106, 108, 112, 114–116, 118, 120, 128–137, 143, 145–149, 151, 153, 159–163, 165–167;
650462 вул.Маріїнська, 34, м.Скадовськ, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75700
навчально-виробничий комбінат, фойє
м.Скадовськ – вул.Віталія Бєлікова: 2–48; вул.Гагаріна: 25, 29, 31–44, 50–52, 54, 56, 58; вул.Джарилгацька: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35–35А, 37, 41, 43–60, 64, 68, 70, 72–74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92–94; вул.Єлизаветівська: 48, 50, 52–54, 56, 60, 62, 64, 66–66А, 68, 70, 74, 76, 82, 84, 86, 88–88А, 90А, 92–94, 96, 98, 100, 102–102А, 104, 106, 108–108А, 110, 112, 114, 116–118, 122, 124–126, 128, 130, 132, 136; вул.Затишна: 1–51; вул.Курортна: 1, 3, 5, 7–7А, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23–25, 27, 29–31, 33–39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–53А, 55, 57, 59–59А, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75–75Д, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97–99, 101, 103, 105, 107, 109, 111А, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127–127А, 129–129А, 131А–131Б, 133, 135, 139, 141, 143, 145–145А, 147, 149–159А; вул.Лазурна: 42–139; вул.Маріїнська: 29, 31–51, 53, 55; вул.Незалежності: 32–63, 65, 67, 69, 71, 73–83, 85, 87, 89–89Б, 91, 93; вул.Пасічника: 10, 12, 14, 16–72; вул.Поповича: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22–24, 26, 28, 31А, 35, 37, 39, 41, 43, 45–49, 51, 53, 55, 57, 59–63; вул.Святоюріївська: 40, 42–42А, 44–44А, 46, 50, 54–100, 102–102А; вул.Сергія Скадовського, вул.Софіївська: 50, 52, 54, 56–58, 60, 66, 68–70, 76–96, 101, 103, 105, 107, 109–111А, 113, 117, 119, 121–125; вул.Чкалова
650463 вул.Покровська, 7, м.Скадовськ, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75700
школа №2, фойє
м.Скадовськ – вул.Андрея Шептицького, вул.Весняна, вул.Гагаріна: 1–24, 26–28, 30; вул.Горького, вул.Джарилгацька: 1А–10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38–40, 42; вул.Єлизаветівська: 1–47, 49–49А, 51–51А, 55, 57–59, 61, 63, 65, 67, 69, 71–73, 75, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 99–99А, 101, 103, 105, 107–107Б, 109, 111, 113, 115, 119, 123–123А, 127, 129, 131, 133–135, 137–141; вул.Івана Шульги, вул.Лазурна: 2–41; вул.Маріїнська: 1–27, 29А; вул.Незалежності: 1–31; вул.О.Гончара, вул.Пасічника: 2–6; вул.Покровська, вул.Поповича: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–17, 19, 21, 25, 27, 29; вул.Свободи, вул.Святоюріївська: 2–39, 41, 43, 45–45А, 49, 51; вул.Софіївська: 1–49, 51, 53, 55, 59, 61–65, 67, 71–71А; вул.Цукур, пров.Лісний, пров.Марії Жолобової, пров.Торговий, Топази
650464 вул.Студентська, 13, с-ще Антонівка, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75705
будинок культури, фойє
с-ще Озерне, с-ще Антонівка
650465 вул.Шкільна, 19, с.Володимирівка, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75721
школа, спортзал
с.Володимирівка, с.Лиманське, с.Новоросійське
650466 вул.Кобзаря, 3, с.Красне, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75720
будинок культури, фойє
с.Красне, с-ще Степне
650467 вул.Жовтнева, 53, смт Лазурне, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75722
будинок культури, фойє
смт Лазурне
650468 вул.Шкільна, 63, с.Михайлівка, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75710
будинок культури, малий зал
с.Михайлівка
650469 вул.Шкільна, 13, с.Карабулат, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75711
школа, майстерня
с.Біленьке, с.Карабулат, с.Новосілка, с.Промінь, с.Труд
650470 просп.Миру, 24, с.Новомиколаївка, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75712
Палац культури, фойє
с.Новомиколаївка – вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Кооперативна, вул.Лихни, вул.Молодіжна, вул.Паркова, вул.Робітнича, вул.Степова, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пров.Гвардійський, просп.Миру
650471 просп.Миру, 20, с.Новомиколаївка, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75712
школа, фойє
с.Новомиколаївка – вул.Вишнева, вул.Колгоспна, вул.Космонавтів, вул.Південна, вул.Піонерська, вул.Поштова
650472 вул.Соборна, 62А, с.Приморське, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75750
будинок культури, фойє
с.Приморське
650473 вул.Центральна, 67, с.Олександрівка, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75740
будинок культури, фойє
с.Олександрівка, с.Малоолександрівка, с.Хатки
650474 вул.Шкільна, 28, с.Миколаївка, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75742
сільський клуб, актова зала
с.Миколаївка
650475 вул.Перемоги, 1, с-ще Благодатне, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75743
будинок культури, глядацька зала
с-ще Благодатне, с-ще Грушівка, с-ще Зелене
650476 вул.Грушевська, 2, с-ще Петропавлівка, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75742
школа, фойє
с.Радісне, с-ще Петропавлівка
650477 вул.Шкільна, 2, с-ще Таврія, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75741
сільська рада, актова зала
с-ще Таврія
650478 вул.Вишнева, 40, с-ще Вишневе, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75741
сільський клуб, актова зала
с-ще Вишневе
650479 вул.Чорноморська, 55, с.Тарасівка, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75751
школа, спортзал
с.Тарасівка
650480 вул.Поштова, 23, с.Новоукраїнка, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75752
сільський клуб, актова зала
с.Дарівка, с.Новоукраїнка
650482 вул.40 років Перемоги, 27, с.Улянівка, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75731
будинок культури, глядацька зала
с.Улянівка
650483 вул.Шевченка, 20, с.Андріївка, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75731
сільський клуб, глядацька зала
с.Андріївка
650484 вул.Гірського, 20, с.Шевченко, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75732
сільська рада, актова зала
с.Шевченко, с.Мала Андронівка, с.Петрівка
650485 вул.Ладичука, 29, с.Широке, Скадовський р-н, Херсонська обл., 75730
сільська рада, зала засідань
с.Широке, с.Велика Андронівка, с.Гостроподолянське
650486 вул.Пароходна, 28, м.Олешки, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75100
будинок культури, музичні кабінети, 2-й поверх
м.Олешки – вул.Бойка, вул.Велика Садова: 1–56; вул.Гвардійська: 1–102, 104–126; вул.Горького, вул.Євгена Матвєєва, вул.Івана Мазепи: 1–50, 52, 54, 56–56/2; вул.Крилова: 2–165; вул.Кучугурна, вул.Набережна, вул.Пароходна: 3–37; вул.Першотравнева: 1–160А; вул.Пролетарська: 54–114; вул.Річна, вул.Софіївська: 1–58; вул.Чернишевського, вул.8 Березня, пров.Будівельний, пров.Військовий, пров.Гвардійський, пров.Дачний, пров.Корабельний, пров.Кузнечний, пров.Лодочний, пров.Маркуцин Берег, пров.Мельничний, пров.Морський, пров.Підлісний, пров.Ракитний: 2–27, 29; пров.Садовий, пров.Санаторний, пров.Спортивний, пров.Театральний
650487 вул.Софіївська, 45, м.Олешки, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75100
школа №2, хол, 1-й поверх
м.Олешки – вул.Велика Садова: 59–100, 102, 104–106, 110–112, 114; вул.Івана Мазепи: 51, 53, 55, 57–122; вул.Олімпійська: 26–84, 87–87А, 89, 91, 95, 97–97А; вул.Паркова: 2–103; вул.Пароходна: 44–69/2, 71; вул.Поштова, вул.Пролетарська: 7–50; вул.Софіївська: 64–81/3, 85–85/1, 87; пров.Василя Стуса, пров.Новий, пров.Перемоги, пров.Піонерський, пров.Піщаний, пров.Поштовий
650488 вул.Гвардійська, 31, м.Олешки, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75100
центр дитячої творчості, мала зала
м.Олешки – вул.Байдукова, вул.Декабристів: 1–42А; вул.Дніпровська: 1–43А, 45, 47, 51–53, 57, 61–63, 65; вул.Калганова, вул.Літвінова: 3–34А; вул.Молодіжна, вул.Нижня: 1–102, 106, 108–108А, 110–110А, 112–116З, 118–118В, 120, 122, 124–124А, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138; вул.Олімпійська: 1–22; вул.Херсонська, вул.Шевченка: 3–91, 92А–93, 95, 97А, 101; вул.Шкільна: 1–39; пров.Вузький, пров.Західний, пров.Казармений, пров.Кожущенка, пров.Пристанський, пров.Річковий, пров.Сонячний, пров.Український
650489 вул.Шевченка, 113А, м.Олешки, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75100
Олешківська дільнична ветеринарна лікарня, хол
м.Олешки – вул.Богдана Хмельницького: 2–36; вул.Декабристів: 97–200; вул.Дніпровська: 44, 46, 48–50, 54–56, 58–60, 64, 68–109; вул.Михайла Грушевського: 1А–40, 42; вул.Нижня: 103–105, 107, 109, 111, 117, 119, 121, 123, 125, 127–127А, 129, 131, 133, 135, 137, 139–324; вул.Одеська, вул.Озерна, вул.Пироцького, вул.Тимчика, вул.Шевченка: 92, 94, 96, 98, 104–240; вул.Шкільна: 40–72; пров.Бузковий, пров.Калиновий, пров.Квітковий, пров.Київський, пров.Колгоспний, пров.Лебединий, пров.Малий, пров.Мирний, пров.Московський, пров.Озерний, пров.Олега Ольжича, пров.Частника, пров.Шевченка, пров.Шукшина, пров.Ягідний
650490 вул.Літвінова, 83, м.Олешки, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75100
район електромереж та енергозбуту, актовий зал, 2-й поверх
м.Олешки – вул.Артилерійська, вул.Голопристанська, вул.Декабристів: 43–95; вул.Київська, вул.Космонавтів, вул.Лагерна, вул.Леваневського: 2–80, 82–82А; вул.Літвінова: 39–92; вул.Олешківської Січі, вул.Пушкіна, вул.Санаторна, вул.Южакова, пров.Вишневий, пров.Голопристанський, пров.Енергетиків, пров.Каштановий, пров.Литвинова, пров.Лунний, пров.Південний, пров.Полтавський, пров.Тихий
650491 вул.Декабристів, 98, м.Олешки, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75100
опорний пункт, к.3
м.Олешки – вул.Богдана Хмельницького: 37–91А; вул.Ігоря Сікорського: 15–74; вул.Кудієвського, вул.Леваневського: 81, 83–152; вул.Михайла Грушевського: 41, 43–82; вул.Панкєєвих, вул.Папаніна, вул.Роздольна, вул.Юхима Михайлова, вул.Янтарна, пров.Абрикосний, пров.Баштанний, пров.Горіховий, пров.Горобинний, пров.Зелений, пров.Каховський, пров.Квітучий, пров.Парниковий, пров.Прудний, пров.Райдужний
650492 вул.Софіївська, 80, м.Олешки, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75100
ДП "Олешківське лісомисливське господарство", актова зала
м.Олешки – вул.Велика Садова: 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 173, 177, 181, 183, 185–185Г, 187–187А, 189, 191–220; вул.Івана Виговського, вул.Лісна: 39, 41, 43, 47, 49, 57, 61–122; вул.Луки Балашова, вул.Мічуріна, вул.Олімпійська: 86–86/2, 88, 90, 94, 96, 98–182; вул.Паркова: 106–120; вул.Пароходна: 134, 140–140А, 142–146, 148, 150–152, 154, 156, 158–225; вул.Соснова, вул.Софіївська: 82–84А, 86–86/10, 88–199; вул.Торгова, вул.Шаталова, пров.Артилерійський, пров.Березовий, пров.Блакитний, пров.Василя Симоненка, пров.Виноградний, пров.Глиняний, пров.Дубовий Гай, пров.Зоряний, пров.Лесі Українки, пров.Лісопарковий, пров.Матросова, пров.Медичний, пров.Медовий, пров.Миколаївський, пров.Овочевий, пров.Північний, пров.Польовий, пров.Ярмарочний, Садове товариство ’Нєчаєво’, Учгосп в/ч А1836
650493 вул.Пароходна, 141Б, м.Олешки, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75100
Стадіон "Старт", хол
м.Олешки – вул.Велика Садова: 101–101А, 103, 107А–109, 113, 115–154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170–172, 174–176, 178–180, 182, 184, 186, 188, 190; вул.Ігоря Сікорського: 1–12; вул.Лісна: 1–38, 40, 42, 44–46, 48, 52–56, 58–60; вул.Пароходна: 70, 74–133, 135–139А, 141–141В, 147, 149, 153, 155, 157; вул.Польова, вул.Робоча, пров.Лісний тупик
650494 Житлоселище, 1А, м.Олешки, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75100
школа №4, спортивний зал, 1-й поверх
м.Олешки – вул.Куліша, вул.Першотравнева: 165–191, 193, 197–223; вул.Східна: 2; пров.Заводський, Житлоселище: 1, 3–8, 15–18;
650495 Житлоселище, 19, м.Олешки, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75101
школа мистецтв, приміщення актового залу
м.Олешки – вул.Гвардійська: 103, 131А–140, 150–156; вул.Крилова: 167–173; вул.Першотравнева: 192, 194; вул.Східна: 39; Житлоселище: 2, 11–14, 19–21;
650496 Житлоселище, 10А, м.Олешки, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75101
КП "Побут", актова зала
м.Олешки – вул.Арктична, вул.Винрозсадник, вул.Гордієнка, вул.Груднева, вул.Запорізька, вул.Кар’єрна, вул.Квіткова, вул.Козацька, вул.Миру: 7; вул.Молдавська, вул.Олешківська, вул.Перемоги, вул.Пролетарська: 122; вул.Східна: 1, 3–38, 40–48; вул.Таврійська, вул.Травнева, вул.Фабрична, вул.Фермерська, вул.Центральна, вул.Чорноморська, вул.4 - Східна, пров.Ракитний: 28; пров.2 - Східний
650497 вул.Промислова, 1, м.Олешки, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75100
ліцей, хол, 1-й поверх
м.Олешки – вул.Гвардійська: 143; вул.Промислова, с.Саги – вул.Аметистова, вул.Козацький Шлях, вул.Кринична, вул.Лісна, вул.Піщана, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Шляхова, пров.Виноградний, пров.Вишневий, с-ще Пойма
650498 Житлоселище, 1А, м.Олешки, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75100
школа №4, хол, 1-й поверх
м.Олешки – вул.Миру: 1–5; вул.Пролетарська: 6;
650499 вул.Бойка, 43А, с.Саги, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75101
будинок культури, актовий зал
с.Саги – вул.Бойка, вул.Молодіжна, вул.Підлісна, пров.Молодіжний
650500 вул.Самойлова, 13, с.Подо-Калинівка, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75124
будинок культури, зал
с.Подо-Калинівка – вул.Вишнева, вул.Жовтнева, вул.Лесі Українки, вул.Лісна: 2, 4, 6, 8, 10, 12–12А; вул.Миру, вул.Островського, вул.Польова, вул.Самойлова, вул.Сонячна, вул.Шкільна
650501 вул.Центральна, 58, с.Подо-Калинівка, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75124
сільський клуб, зал
с.Подо-Калинівка – вул.Лісна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 14–130; вул.Степова, вул.Центральна, пров.Волі, пров.Праці, пров.Східний, пров.Хліборобів
650502 вул.Центральна, 16, с.Стара Маячка, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75125
сільській клуб, зал
с.Стара Маячка
650503 вул.Першотравнева, 21/3, с.Підстепне, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75112
сільська рада, кабінет голови, 1-й поверх
с.Підстепне
650504 вул.Перемоги, 3/3, с.Піщанівка, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75112
сільський клуб, актова зала
с.Піщанівка
650505 вул.Гагаріна, 1Б, с.Раденськ, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75113
школа, вестибюль, 1-й поверх
с.Раденськ – вул.Абрикосова, вул.Безіменна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вереснева, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Добровольського, вул.Енергетиків, вул.Жовтнева, вул.Західна, вул.Інтернаціональна, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Нарожного, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Пушкіна, вул.Раденська, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Таврійська, вул.Червонофлотська, вул.Шкільна, пров.Гвардійський, пров.Інтернаціональний, пров.Нарожного, пров.Технічний, пров.Труда, Лісництво, Садове товариство «Здоров’я»
650506 вул.Гагаріна, 2А, с.Раденськ, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75113
будинок культури, танцювальний зал
с.Раденськ – вул.Гвардійська, вул.Горького, вул.Декабристів, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Космонавтів, вул.Крилова, вул.Миру, вул.Олексія Бугаєнка, вул.Островського, вул.Північна, вул.Польова, вул.Пролетарська, вул.Сонячна, вул.Тимчика, вул.Шевченко, вул.Ювілейна, вул.40 років Перемоги, вул.49 Гвардійської Стрілкової дивізії, пров.Залізничний, пров.Козацький, пров.Спортивний, пров.8 Березня, В/ч А 1996
650507 вул.Центральна, 35, с.Челбурда, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75115
сільський клуб, зал
с.Челбурда
650508 вул.Зарічна, 87В, с.Солонці, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75109
будинок культури, кіноконцертний зал
с.Солонці, с-ще Підлісне
650509 вул.Вишнева, 64, смт Брилівка, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75143
елеватор, актова зала
смт Брилівка – вул.Будівельна, вул.Вишнева, вул.Елеваторна, вул.Космонавтів, вул.Липая, вул.Лікарняна, вул.Миру, вул.Новоселівська, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Привокзальна, вул.Шевченко, вул.8 Березня, пров.Залізничний, пров.Іскри, пров.Луний, пров.Молодіжний, пров.Новоселівський, пров.Північний, пров.Пушкіна, пров.Робочий, пров.Сонячний, пров.Спортивний
650510 пл.Ювілейна, 10, смт Брилівка, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75143
селищна рада, вестибюль
смт Брилівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Весняна, вул.Дніпровська, вул.Дорожна, вул.Дружби, вул.Запорізька, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Новокиївська, вул.Олешківська, вул.Садова, вул.Степова, вул.Таврійська, вул.Українська, вул.Херсонська, вул.Центральна, пл.Меліораторів, пл.Ювілейна, пров.Мирний
650511 вул.Благодатна, 24, с.Мирне, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75143
сільський клуб, концертна зала
с.Мирне
650512 вул.Соборна, 123, смт Нова Маячка, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75120
будинок культури, малий зал
смт Нова Маячка – вул.Дніпровська: 166–166А, 168–249; вул.Монастирська: 122–122В, 124–126, 128, 132, 134–200; вул.Одеська: 135–214; вул.Рафтопулло, вул.Садова: 52, 156–160, 166–168, 170–215, 217–231; вул.Соборна: 108, 116–305; вул.Степова: 140–166;
650513 вул.Соборна, 76, смт Нова Маячка, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75120
ПАТ ім.Латиських стрільців, зал засідань
смт Нова Маячка – вул.Алєєва, вул.Климака: 50–78, 80–117; вул.Пирогова: 48–90; вул.Ринкова: 60–137; вул.Соборна: 2, 6, 8, 12, 14, 18, 20–22, 24, 28, 30, 32–34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–48А, 50, 54А–54Б, 56, 58–60, 62, 64, 66, 70, 72, 78, 82–84, 86, 90, 92, 94–96, 98–100; вул.1 Травня: 103, 105, 107, 109–111, 113–115, 119–137; вул.9-го Січня: 41, 45, 47–89; пров.Кримський, пров.Перекопський: 33, 37–39Б;
650514 пров.Робітничий, 13, смт Нова Маячка, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75120
Новомаячківська експлуатаційна дільниця, зал засідань
смт Нова Маячка – вул.Горького, вул.Мельнична, вул.Основська, вул.Петровського, вул.Червона, вул.Шевченко, вул.1 Травня: 4, 6–8А, 10, 12, 14–18, 20, 22, 24, 26, 28–28А, 30, 32, 34–36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 64, 66–68, 72–76, 78, 82, 84, 88, 92, 94, 96–100, 104, 106, 108, 112, 116; пров.Мельничний, пров.Перекопський: 1–31, 40–64; пров.Робітничий
650515 вул.Садова, 133, смт Нова Маячка, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75120
школа, к.5, 1-й поверх
смт Нова Маячка – вул.Дніпровська: 59, 67, 69–165, 167; вул.Монастирська: 62–121, 123, 127А, 129–131А, 133; вул.Одеська: 39–41А, 43, 46–134; вул.Садова: 54–56, 60, 63, 68, 70, 74, 76–155, 161–165, 169, 216; вул.Степова: 1–5, 22–138; вул.Телеграфна: 1–3, 10, 12–12А, 14–16, 18–31; вул.Шкільна, Майновий комплекс
650516 вул.Алєєва, 39, смт Нова Маячка, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75120
музична школа, фойє
смт Нова Маячка – вул.Жовтнева, вул.Климака: 1–49, 79; вул.Молодіжна, вул.Пирогова: 1–46; вул.Ринкова: 1–59; вул.1 Травня: 1–3, 5, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43–45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61–63, 65, 71, 77, 79, 83, 85–87, 91, 93, 95; вул.9-го Січня: 1А–40, 42–44, 46; пров.Білоцерківський, пров.Військовий, пров.Мар’ївський, пров.Перекопський: 32, 36; пров.Південний, пров.Український
650517 вул.Соборна, 119, смт Нова Маячка, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75120
селищна рада, кабінет спеціалістів
смт Нова Маячка – вул.Гоголя, вул.Громадянська, вул.Дніпровська: 2–58, 60–64, 68; вул.Квітуча, вул.Монастирська: 1–61; вул.Одеська: 1–38, 42–42А, 44; вул.Садова: 2–51, 53, 57–59, 61, 64–66, 69, 71–73, 75; вул.Соборна: 1, 5, 7, 9, 13, 15–17, 19, 23, 25–27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49–49А, 51–53, 55, 57, 61, 63, 65, 67–69, 71, 73–74, 79–81, 85, 87, 91, 93, 97, 101–105, 109–115; вул.Степова: 10–20; вул.Телеграфна: 5–9, 11, 13, 17; вул.Толстого, пл.Свободи, пров.Ремісничий, пров.Сонячний
650518 вул.Центральна, 14, с-ще Абрикосівка, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75134
будинок культури, зал
с-ще Абрикосівка
650519 вул.Карла Маркса, 67А, с.Великі Копані, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75131
міжшкільний навчально-виробничий комбінат, актова зала
с.Великі Копані – вул.Бібліотечна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Горького, вул.Декабристів, вул.Енгельса, вул.Жовтнева: 2–25, 27, 29А, 31, 33; вул.Карла Маркса: 1–69, 71–73, 77; вул.Кононенко, вул.Кооперативна, вул.Костіна, вул.Крайня, вул.Лесі Українки, вул.Лінійна: 22А–30, 34, 36, 40, 44, 46, 48, 52; вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Північна, вул.Піонерська, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Пролетарська: 1–28; вул.Радянська: 1, 3, 5, 7–9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29–31, 33–45; вул.Садова, вул.Сільська, вул.Соборна: 1–94; вул.Спартака, вул.Суворова, вул.Суворова II, вул.Таврична, вул.Чалбаська, вул.Червонофлотська, вул.Чумацька, вул.Шевченко, вул.8-го Березня, пров.Бригадний, пров.Вишневий, пров.Дачний, пров.Ковальний, пров.Маяк, пров.Першотравневий, пров.Радгоспний, пров.Спортивний
650520 вул.Андреєва, 16, с.Великі Копані, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75131
школа, актова зала
с.Великі Копані – вул.Андреєва, вул.Артилерійська, вул.Дружби, вул.Жовтнева: 26, 28, 30, 32, 34–149; вул.Карбишева, вул.Карла Маркса: 70, 76, 78–93; вул.Листопадна, вул.Лінійна: 5–19, 31–33, 35, 37–39, 41–43, 45, 47, 49–51, 53–154; вул.Мозгальова, вул.Олексія Болдирєва, вул.Охременко, вул.Прикордонна, вул.Пролетарська: 30–136; вул.Радянська: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16–18, 20, 22, 24, 26, 28, 32; вул.Робоча, вул.Соборна: 97–127; вул.Сонячна, вул.Станційна, вул.Східна, вул.Українська, вул.Червоноармійська, вул.Шкільна, вул.40 років Перемоги, вул.50 років Перемоги, вул.9-го Січня, пров.Дорожній, пров.Пушкіна, пров.Степовий, Комплекс будівель та споруд Оберіг, Лісгосп
650521 вул.Лесі Українки, 17, с.Добросілля, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75133
будинок культури, фойє
с.Добросілля
650522 вул.Суворова, 12, с.Виноградове, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75144
школа, вестибюль, 1-й поверх
с.Виноградове – вул.Комарова, вул.Ларіонова, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Павлівська, вул.Південна, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Східна, вул.Таврійська, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Чалбаська, вул.Часника, вул.Чорноморська, вул.Шевченко, вул.Шкільна: 1–3, 7, 9, 13, 15–30; вул.8 березня, Житлоселище лісництво, Житлоселище ПМК
650523 вул.Поповича, 2А, с.Виноградове, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75144
будинок культури, танцювальний зал
с.Виноградове – вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Миколаєва, вул.Миру, вул.Олешківська, вул.Партизанська, вул.Поповича, вул.Соценко, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Титова, вул.Шкільна: 4–6А, 8, 10–12, 14–14А; вул.Щаслива
650524 вул.Мічуріна, 85, с.Козачі Лагері, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75110
сільська рада, актова зала
с.Козачі Лагері – вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Кримська, вул.Миру, вул.Мічуріна: 1–92, 98–100, 102, 104, 106, 108, 112, 116; вул.Набережна: 1–136; вул.Олешківська, вул.Покровська: 1–102; вул.Садова: 1–77; вул.Черемхова, вул.Шевченка: 1–111А; вул.Шкільна: 1–104; пров.Горького, пров.Кошовий, пров.Кринківський, пров.Лікарський, пров.Лісний, пров.Матросова, пров.Маяковського, пров.Молодіжний, пров.Панфілова, пров.Пушкіна, пров.Солевізний, пров.8 Березня
650525 вул.Шевченка, 44, с.Козачі Лагері, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75110
школа, вестибюль
с.Козачі Лагері – вул.Виноградна, вул.Каховська, вул.Мічуріна: 93–97, 101, 103, 105, 107, 109–111, 115, 119–346; вул.Набережна: 138–258; вул.Першотравнева, вул.Покровська: 103–231; вул.Садова: 78–184; вул.Українська, вул.Шевченка: 113–214; вул.Шкільна: 105–259; пров.Аптекарський, пров.Гагаріна, пров.Дружби, пров.Олега Гребінського, пров.Олександра Костини, пров.Сонячний, пров.Спортивний, пров.Титова, пров.Федора Лозенка, пров.Чернишевського, пров.Ярослава Сінька, Дніпровське лісництво
650526 вул.Остапа Вишні, 307А, с.Кринки, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75111
школа, вестибюль
с.Кринки
650527 вул.Мічуріна, 2А, с.Костогризове, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75130
будинок культури, хол
с.Костогризове, с.Поди
650528 вул.Садова, 97, с.Тарасівка, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75140
будинок культури, фойє
с.Тарасівка
650529 вул.Ротмістрова, 1, с.Привітне, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75142
будинок культури, фойє
с.Рідне, с.Привітне
650530 вул.Ювілейна, 11, с.Клини, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75141
ТДВ "Світанок", актова зала
с.Клини
650531 вул.Центральна, 20, с-ще Щасливе, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75123
будинок культури, фойє
с-ще Щасливе, с.Марченка, с.Привільне
650532 вул.Дружби народів, 35, с-ще Ювілейне, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75126
будинок культури, актова зала
с-ще Ювілейне
650533 вул.Молодіжна, 13, с.Дружне, Олешківський р-н, Херсонська обл., 75126
сільський клуб, актовий зал
с.Дружне
650539 вул.Торгова, 17, с.Балтазарівка, Чаплинський р-н, Херсонська обл., 75212
сільський будинок культури, фойє
с.Балтазарівка, с.Морозівка, с.Рачівка
650541 просп.Новікова, 9, с.Григорівка, Чаплинський р-н, Херсонська обл., 75240
сільський будинок культури, малий зал
с.Григорівка
650542 вул.Миру, 12А, с.Долинське, Чаплинський р-н, Херсонська обл., 75224
школа, актова зала
с.Долинське
650543 вул.Центральна, 11, с.Іванівка, Чаплинський р-н, Херсонська обл., 75244
сільський будинок культури, фойє
с.Іванівка
650547 вул.Гагаріна, 24, с.Надеждівка, Чаплинський р-н, Херсонська обл., 75226
сільська рада, актова зала
с.Надеждівка
650549 вул.Миру, 6, с.Павлівка, Чаплинський р-н, Херсонська обл., 75241
сільський будинок культури, фойє
с.Павлівка, с.Нововолодимирівка
650550 вул.Тимошенко, 30А, с.Першокостянтинівка, Чаплинський р-н, Херсонська обл., 75242
сільський будинок культури, фойє
с.Першокостянтинівка
650551 вул.Центральна, 23, с.Преображенка, Чаплинський р-н, Херсонська обл., 75213
сільський будинок культури, концертна зала
с.Преображенка, с.Благодатне
650552 вул.Дружби, 39, с.Скадовка, Чаплинський р-н, Херсонська обл., 75211
адмінбудівля СТОВ "Нива", зала засідань
с.Скадовка, с.Білоцерківка
650553 вул.Шкільна, 17, с.Строганівка, Чаплинський р-н, Херсонська обл., 75243
сільський будинок культури, танцювальна зала
с.Строганівка
650554 вул.Кудрі, 7, с.Хлібодарівка, Чаплинський р-н, Херсонська обл., 75234
сільський будинок культури, фойє
с.Хлібодарівка, с.Веселе Друге
650555 вул.Центральна, 39, с.Хрестівка, Чаплинський р-н, Херсонська обл., 75225
сільський будинок культури, фойє
с.Хрестівка, с.Світле
650556 вул.Грушевського, 21, смт Чаплинка, Чаплинський р-н, Херсонська обл., 75200
Аграрний ліцей, учбовий корпус, фойє
смт Чаплинка – вул.Кудрі: 5–53, 55–57, 59, 61–61А, 63; вул.Лесі Українки: 1–26, 28; вул.Таврійська: 1–54, 56; вул.Турбаївська: 1–42; вул.Франко, вул.Шевченко: 1–51, 53, 55, 57;
650557 вул.Грушевського, 38А, смт Чаплинка, Чаплинський р-н, Херсонська обл., 75200
комунальний заклад "Культурно-мистецький Центр", малий зал, 2-й поверх
смт Чаплинка – вул.Грушевського: 1–45, 49, 51, 55–55А, 73, 77, 79, 81, 83, 85; вул.Декабристів, вул.Космонавтів, вул.Кудрі: 54, 58, 60, 62, 64–129; вул.Лесі Українки: 27, 29–46; вул.Лисенка, вул.Миру, вул.Паркова, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Таврійська: 55, 57–129; вул.Турбаївська: 45–75; вул.Хмельницького, вул.Шевченко: 52, 54–54А, 56, 58–104; пров.Базарний
650558 вул.Грушевського, 56, смт Чаплинка, Чаплинський р-н, Херсонська обл., 75200
школа №3, фойє
смт Чаплинка – вул.Асканійська, вул.Глінки, вул.Гончара, вул.Грушевського: 48, 50–50А, 52, 70–72, 74–76, 78–78А, 80–80Б, 82А, 84, 86–187; вул.Дружби, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Котляревського, вул.Кримська, вул.Куліша, вул.Меліораторів, вул.Південна, вул.Попова, вул.Сонячна, вул.Спартака, вул.Східна, вул.50 років Перемоги, с.Червоний Яр
650559 вул.Декабристів, 16, смт Чаплинка, Чаплинський р-н, Херсонська обл., 75200
спеціалізована школа №1, спортзала
смт Чаплинка – вул.Західна, вул.Корольова, вул.Лермонтова, вул.Матросова, вул.Молодіжна, вул.Партизанська, вул.Північна, вул.Преображенська, вул.Хліборобів, вул.Чорноморська, вул.Шкільна
650560 вул.Корольова, 18, смт Чаплинка, Чаплинський р-н, Херсонська обл., 75200
будинок дитячої творчості, спортзала
смт Чаплинка – вул.Белінського, вул.Гагаріна, вул.Гвардійська, вул.Довженка, вул.Каланчацька, вул.Оборонна, вул.Островського, вул.Перекопська, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Храмова, вул.Чехова, вул.Чкалова
650561 вул.Урожайна, 15, с.Нове, Чаплинський р-н, Херсонська обл., 75200
школа, фойє
с.Нове