Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Львівська область, Територіальний виборчий округ № 120

Дільниць - 243

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
460149 вул.Окружна, 104, с.Андріянів, Городоцький р-н, Львівська обл., 81564
школа, к.2, 1-й поверх
с.Андріянів
460150 вул.Шкільна, 70, с.Бартатів, Городоцький р-н, Львівська обл., 81551
школа, к.1, 1-й поверх
с.Бартатів, с.Воля-Бартатівська
460151 вул.Шкільна, 15, с.Братковичі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81524
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Братковичі
460152 вул.Театральна, 169В, с.Березець, Городоцький р-н, Львівська обл., 81570
школа, к.8, 2-й поверх
с.Березець
460153 вул.Митрополита Йова Борецького, 39, с.Бірче, Городоцький р-н, Львівська обл., 81555
школа, к.3, 1-й поверх
с.Бірче, с.Піски
460154 вул.Миру, 22, с.Бучали, Городоцький р-н, Львівська обл., 81560
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Бучали
460155 вул.Центральна, 3, с.Вишня, Городоцький р-н, Львівська обл., 81540
Народний дім, к.2, 1-й поверх
с.Вишня, с.Яремків
460156 вул.Львівська, 16, смт Великий Любінь, Городоцький р-н, Львівська обл., 81555
санаторій "Любінь Великий", бібліотека, 1-й поверх
смт Великий Любінь – вул.А.Шептицького, вул.В.Стуса, вул.В.Чорновола, вул.Джерельна, вул.Є.Коновальця, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Курортна, вул.Лугова, вул.Львівська: 3–62, 65, 67, 69, 71–71 к.А, 73–79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–103, 105, 107–109 к.А, 111, 113, 115, 117–121, 123, 125, 127, 129–129 к.А, 131, 133, 135, 137, 139; вул.М.Грушевського, вул.Мельничука, вул.П.Орлика, вул.П.Сагайдачного, вул.С.Бандери, вул.Сонячна, вул.Тебенщина, вул.У.Кармелюка, вул.Червоної Калини, вул.22-го Січня
460157 вул.Січових Стрільців, 2, смт Великий Любінь, Городоцький р-н, Львівська обл., 81555
школа, спортивна зала, 1-й поверх
смт Великий Любінь – вул.Бічна О.Довбуша, вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Великого, вул.В.Івасюка, вул.Волинська, вул.Вчительська, вул.Галицька, вул.Городоцька, вул.Довженка, вул.Залізнична, вул.Замкова, вул.І.Миколайчука, вул.Київська, вул.Кудрява, вул.Липова, вул.Л.Українки, вул.Львівська: 122, 124, 126–126 к.А, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144–144 к.А, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174–174 к.А, 176–176 к.А, 178, 180, 182, 184, 281–440; вул.О.Довбуша: 1–59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97; вул.Олімпійська, вул.Подільська, вул.Сільськогосподарська, вул.Січових Стрільців
460158 вул.Львівська, 173, смт Великий Любінь, Городоцький р-н, Львівська обл., 81555
школа мистецтв, дзеркальна зала, 1-й поверх
смт Великий Любінь – вул.В.Стефаника, вул.І.Багряного, вул.Кам’янка, вул.Коротка, вул.Львівська: 64, 66–66 к.А, 68, 70, 72, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 110, 112, 114, 116, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185–279; вул.М.Заньковецької, вул.Оболонь, вул.О.Довбуша: 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76–80 к.А, 82–82 к.А, 84, 86–86 к.А, 88, 90, 92, 94, 96, 98–261; вул.О.Олеся, вул.С.Крушельницької, вул.Т.Шевченка
460159 вул.Зелена, 41А, с.Вовчухи, Городоцький р-н, Львівська обл., 81507
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Вовчухи
460160 вул.Шкільна, 2, с.Галичани, Городоцький р-н, Львівська обл., 81523
школа, к.2, 4, 1-й поверх
с.Галичани
460161 вул.Джерельна, 59А, с.Годвишня, Городоцький р-н, Львівська обл., 81500
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Годвишня
460162 вул.Перемишльська, 28, м.Городок, Городоцький р-н, Львівська обл., 81500
школа №3, фойє, 1-й поверх
м.Городок – вул.А.Шептицького, вул.Виговського, вул.Горішня, вул.Д.Галицького, вул.Заводська, вул.Заставська, вул.І.Сірка, вул.Перемишльська: 17–102; вул.П.Калнишевського, вул.Св.Миколая, вул.Скітник, вул.У.Кармелюка
460163 вул.Комарнівська, 66, м.Городок, Городоцький р-н, Львівська обл., 81500
АПП "Львівське", к.5, 2-й поверх
м.Городок – вул.В.Стуса, вул.Г.Сковороди, вул.Запорізької Січі, вул.Комарнівська, вул.Л.Українки, вул.М.Грушевського, вул.М.Менцинського, вул.М.Павлика, вул.П.Мирного, вул.Промислова, вул.Соборна
460164 вул.майдан Гайдамаків, 5, м.Городок, Городоцький р-н, Львівська обл., 81500
Народний дім "Просвіта", праве крило, 1-й поверх
м.Городок – вул.Б.Лепкого, вул.Валова, вул.Джерельна, вул.Д.Яворницького, вул.Є.Коновальця, вул.І.Франка, вул.Коротка, вул.Л.Мартовича, вул.майдан Гайдамаків, вул.М.Гоголя, вул.М.Коцюбинського, вул.Незалежності, вул.Нижні Пасіки, вул.Паркова, вул.Перемишльська: 3 к.Б–15; вул.Підгай, вул.Шкільна, вул.Я.Мудрого
460165 вул.П.Сагайдачного, 27, м.Городок, Городоцький р-н, Львівська обл., 81500
філія Городоцького райавтодору, актова зала, 1-й поверх
м.Городок – вул.Біласа, вул.Верхні Пасіки, вул.В.Стефаника, вул.Галицька, вул.Г.Григоренка, вул.Г.Хоткевича, вул.Данилишина, вул.Зарицького, вул.І.Крип’якевича, вул.Княгині Ольги, вул.М.Кривоноса, вул.М.Чурай, вул.М.Шашкевича, вул.Нова, вул.П.Дорошенка, вул.Підгір’я, вул.П.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.С.Крушельницької, вул.Т.Шевченка, вул.Українська
460166 вул.Л.Мартовича, 1, м.Городок, Городоцький р-н, Львівська обл., 81500
Городоцька районна Мала академія мистецтв ім.П.Андрусіва, к.3, 1-й поверх
м.Городок – вул.Будзановського, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Винниченка, вул.В.Івасюка, вул.Г.Кірпи, вул.І.Вишенського, вул.І.Котляревського, вул.Львівська: 3–95, 97, 99, 101, 103–105, 113–115, 117, 119–121, 123–123 к.А, 125–129, 131–133, 135, 141–145, 150; вул.М.Лисенка, вул.Огієнка, вул.Озаркевича, вул.П.Андрусіва, вул.Р.Шухевича, вул.Стасюка, вул.Тарнавського, вул.Чайківського
460167 вул.В.Чорновола, 8А, м.Городок, Городоцький р-н, Львівська обл., 81500
школа №5, фойє, 1-й поверх
м.Городок – вул.Артищівська, вул.Б.Антонича, вул.Володимира Великого, вул.В.Симоненка, вул.В.Чорновола, вул.Гетьмана Полуботка, вул.Д.Вітовського, вул.І.Богуна, вул.І.Вергуна, вул.І.Мазепи, вул.К.Левицького, вул.Кульчицької, вул.Львівська: 96, 98, 100, 102–102А, 106–110 к.А, 116, 118–118А, 122, 124, 130, 134, 136–138, 147, 151–281 к.А, 285, 287, 291–293, 303–465; вул.Маковея, вул.М.Заньковецької, вул.М.Черемшини, вул.Н.Кобринської, вул.О.Басараб, вул.О.Довбуша, вул.О.Кобилянської, вул.С.Бандери, вул.Січинського, вул.С.Людкевича, вул.Сонячна, вул.С.Петлюри, вул.Яворівська
460168 вул.Львівська, 729, м.Городок, Городоцький р-н, Львівська обл., 81500
Народний дім, фойє, 1-й поверх
м.Городок – вул.Львівська: 284–284 к.Б, 286, 290–290 к.Б, 296–302, 469–798;
460169 вул.Авіаційна, 122, м.Городок, Городоцький р-н, Львівська обл., 81500
школа №4, спортивна зала, 1-й поверх
м.Городок – вул.Авіаційна
460170 вул.Козацька, 1, с.Градівка, Городоцький р-н, Львівська обл., 81532
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Градівка
460171 вул.Нова, 17, с.Грімне, Городоцький р-н, Львівська обл., 81565
школа, фойє, 1-й поверх
с.Грімне
460172 вул.Зелена, 15, с.Добряни, Городоцький р-н, Львівська обл., 81530
школа, коридор, 1-й поверх
с.Добряни, с.Підмогилка
460173 вул.Сонячна, 87А, с.Долиняни, Городоцький р-н, Львівська обл., 81506
школа, кабінет української мови, 1-й поверх
с.Долиняни
460174 вул.Сонячна, 61, с.Дроздовичі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81501
Школа, фойє, 1-й поверх
с.Дроздовичі
460175 вул.Передміська, 93, с.Дубаневичі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81541
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Дубаневичі
460176 вул.Січових Стрільців, 17, с.Заверешиця, Городоцький р-н, Львівська обл., 81511
школа, спортивна зала, 1-й поверх
с.Заверешиця, с.Зушиці
460177 вул.Підгірна, 54, с.Завидовичі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81533
Завидовицький НВК, к.4, 13, 14, 1-й поверх
с.Завидовичі, с.Залужани
460178 вул.Підгайська, 20, с.Зашковичі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81534
школа, їдальня, 1-й поверх
с.Зашковичі
460179 вул.Гайова, 57, с.Зелений Гай, Городоцький р-н, Львівська обл., 81531
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Зелений Гай
460180 вул.Зелена, 62, с.Катериничі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81562
НД, зала
с.Катериничі, с.Литовка
460181 вул.Т.Г.Шевченка, 108, с.Керниця, Городоцький р-н, Львівська обл., 81550
Керницький НВК, фойє, 1-й поверх
с.Керниця, с.Велика Калинка, с.Любовичі
460182 вул.Річна, 38, с.Кліцько, Городоцький р-н, Львівська обл., 81564
школа, кабінет математики, 1-й поверх
с.Кліцько, с.Заболоття, с.Якимчиці
460183 вул.Львівська, 2, м.Комарно, Городоцький р-н, Львівська обл., 81562
школа, спортивна зала, 1-й поверх
м.Комарно – вул.Башта, вул.Гайдамацька, вул.Гора: 1–15, 18–172; вул.Городоцька: 1–27, 29 к.А, 31–31 к.Б, 35, 39–93; вул.Діброва, вул.Зелена, вул.Зелена Бічна, вул.Злуки, вул.І.Богуна, вул.Кос-Анатольського, вул.Лип’я, вул.Л.Українки, вул.Львівська, вул.Львівська Бічна, вул.М.Коса, вул.М.Коцюбинського, вул.Молодіжна, вул.Ольхового, вул.Петрика, вул.Розливка, вул.Сонячна, вул.Тершаківця, вул.Т.Шевченка, вул.Черника, вул.Щирецька
460184 вул.Січових Стрільців, 40, м.Комарно, Городоцький р-н, Львівська обл., 81562
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
м.Комарно – вул.Галицька, вул.Гончарська, вул.Гора: 17; вул.Городоцька: 28–28 к.Б, 30, 32, 36; вул.Замкова, вул.І.Франка, вул.Коротка, вул.О.Утриска, вул.Полева, вул.Річкова, вул.Самбірська, вул.Січових Стрільців, вул.Троїцька, вул.Шевська, вул.Ю.Дрогобича, пл.І.Франка
460185 вул.Центральна, 2, с.Коропуж, Городоцький р-н, Львівська обл., 81542
Школа, спортзал, 1-й поверх
с.Коропуж
460186 вул.Польова, 4, с.Косівець, Городоцький р-н, Львівська обл., 81555
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Косівець
460187 вул.Центральна, 19, с.Лівчиці, Городоцький р-н, Львівська обл., 81574
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Лівчиці
460188 вул.Морозівка, 8А, с.Лісновичі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81520
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Лісновичі
460189 вул.Кринична, 9, с.Малий Любінь, Городоцький р-н, Львівська обл., 81555
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Малий Любінь
460190 вул.Лугова, 183, с.Мавковичі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81552
Мавковицький НВК, фойє, 1-й поверх
с.Артищів, с.Мавковичі
460191 вул.Черлянська, 1А, с.Мальованка, Городоцький р-н, Львівська обл., 81555
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Мальованка, с.Поріччя, с.Поріччя-Грунтове
460192 вул.Зелена, 6, с.Милятин, Городоцький р-н, Львівська обл., 81530
Народний Дім, зала, 1-й поверх
с.Бар, с.Милятин
460193 вул.Шкільна, 15, с.Мильчиці, Городоцький р-н, Львівська обл., 81531
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Мильчиці
460194 вул.Головна, 102, с.Монастирець, Городоцький р-н, Львівська обл., 81557
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Монастирець, с.Поляна, с.Тершаків
460195 вул.Жовтнева, 315, с.Мости, Городоцький р-н, Львівська обл., 81557
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Мости
460196 вул.Січових Стрільців, 25А, с.Мшана, Городоцький р-н, Львівська обл., 81512
школа, їдальня, 1-й поверх
с.Мшана
460197 вул.Дрогобицька, 1А, с.Нове Село, Городоцький р-н, Львівська обл., 81573
адмінбудинок сільської ради, к.1, 1-й поверх
с.Нове Село
460198 вул.Т.Шевченка, 2А, с.Переможне, Городоцький р-н, Львівська обл., 81561
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Переможне – вул.Зелена: 64–288; вул.Центральна: 77–652;
460199 вул.П.Сагайдачного, 1, с.Переможне, Городоцький р-н, Львівська обл., 81561
ННВЦ "Комарнівський", актова зала, 1-й поверх
с.Переможне – вул.Бічна, вул.Б.Хмельницького, вул.Двохрядна, вул.Зелена: 1–63; вул.Лесі Українки, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.П.Сагайдачного, вул.Т.Шевченка, вул.Центральна: 1–76; вул.Шкільна
460200 вул.Центральна, 1, с.Підзвіринець, Городоцький р-н, Львівська обл., 81574
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Підзвіринець, с.Грабине
460201 вул.Зарічна, 33, с.Побережне, Городоцький р-н, Львівська обл., 81531
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Побережне
460202 вул.Шевченка, 110, с.Повітно, Городоцький р-н, Львівська обл., 81510
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Повітно, с.Залужжя
460203 вул.Садова, 20, с.Поріччя Задвірне, Городоцький р-н, Львівська обл., 81535
школа, коридор, 1-й поверх
с.Поріччя Задвірне
460204 вул.Весела, 47, с.Путятичі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81531
Народний Дім, Актова зала, 1-й поверх
с.Путятичі
460205 вул.Центральна, 50Б, с.Речичани, Городоцький р-н, Львівська обл., 81520
адмінбудинок сільської ради, актова зала, 1-й поверх
с.Речичани
460206 вул.Т.Шевченка, 42, с.Родатичі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81521
школа, спортивна зала, 1-й поверх
с.Родатичі, с.Молошки
460207 вул.Жовтнева, 11, с.Романівка, Городоцький р-н, Львівська обл., 81542
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Романівка
460208 вул.Оріхова, 42А, с.Стоділки, Городоцький р-н, Львівська обл., 81553
школа, к.1, 1-й поверх
с.Стоділки
460209 вул.Огородня, 3Б, с.Суховоля, Городоцький р-н, Львівська обл., 81513
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Суховоля – вул.Бічна Зелена, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Великого, вул.Д.Галицького, вул.Довбуша, вул.Залізняка, вул.Залуг, вул.Зелена, вул.Зимноводська, вул.І.Гонти, вул.І.Сірка, вул.І.Франка, вул.Кобилянської, вул.Липова, вул.Львівська, вул.Н.Яремчука, вул.Огородня, вул.Окружна, вул.Підлісна, вул.С.Бандери, вул.Соборна, вул.Тарнавського, вул.Чорновола, вул.Шкільна, вул.Шкільна Бічна, вул.Явірна
460210 вул.Шкільна, 1А, с.Суховоля, Городоцький р-н, Львівська обл., 81513
школа, коридор, 2-й поверх
с.Суховоля – вул.Архипенка, вул.Броварі, вул.Броварі Бічна, вул.Виноградна, вул.В.Івасюка, вул.Відродження України, вул.Вітовського, вул.Вітовського Бічна, вул.Гайдамацька, вул.Гайова, вул.Головних Інженерів, вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Є.Коновальця, вул.Залізнична, вул.Коротка, вул.Кругова, вул.Лісна, вул.Локомотив, вул.Л.Українки, вул.Мисливська, вул.Мисливська Бічна, вул.М.Приймаченко, вул.Озерна, вул.Південна, вул.Плановик, вул.Поетична, вул.Полуботка, вул.Рибальська, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Східна, вул.Шевченка, вул.Шухевича, вул.Ягідна
460211 вул.В.Великого, 119, с.Татаринів, Городоцький р-н, Львівська обл., 81571
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Татаринів, с.Паланики
460213 вул.Весела, 11А, с.Тулиголове, Городоцький р-н, Львівська обл., 81572
Школа, к.4, 1-й поверх, каб. фізики
с.Тулиголове
460214 вул.Вишнева, 198, с.Тучапи, Городоцький р-н, Львівська обл., 81522
школа, кабінет для молодших класів, 1-й поверх
с.Тучапи
460215 вул.Піддублянська, 31, с.Угри, Городоцький р-н, Львівська обл., 81553
Угрівський НВК, кабінет української мови, 1-й поверх
с.Угри
460216 вул.Тараса Шевченка, 8, с.Хишевичі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81543
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Хишевичі
460217 вул.8-го Березня, 72, с.Черляни, Городоцький р-н, Львівська обл., 81554
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Черляни
460218 вул.Вербицького, 25А, с.Черлянське Передмістя, Городоцький р-н, Львівська обл., 81500
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
с.Черлянське Передмістя
460219 вул.Солонична, 61, с.Чуловичі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81562
школа, к.1, 1-й поверх
с.Чуловичі
460220 вул.Шкільна, 10, с.Шоломиничі, Городоцький р-н, Львівська обл., 81532
адмінбудинок сільської ради, к.1, 1-й поверх
с.Шоломиничі
460221 вул.М.Коцюбинського, 18, м.Городок, Городоцький р-н, Львівська обл., 81500
Городоцька центральна районна лікарня, актова зала, 2-й поверх
Комунальний заклад Городоцької районної ради «Городоцька центральна районна лікарня»
460743 вул.М.Грушевського, 18, м.Мостиська, Мостиський р-н, Львівська обл., 81300
народний дім, танцювальний зал, 1-й поверх;
м.Мостиська – вул.А.Сахарова, вул.Б.Лепкого, вул.Виговського, вул.В.Івасюка, вул.Дорошенка, вул.Є.Гребінки, вул.З.Скварка, вул.І. Миколайчука, вул.І.Богуна, вул.І.Вишенського, вул.Княгині Ольги, вул.Конотопської битви, вул.М.Вербицького, вул.М.Гоголя, вул.М.Грушевського: 4А–10, 12–14А, 24, 26–26А, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–44, 46; вул.М.Хвильового, вул.Незалежності, вул.Н.Левицького, вул.О.Маковея, вул.П.Грабовського, вул.П.Орлика, вул.П.Панча, вул.Р.Шухевича, вул.Словацького, вул.Яворницького, вул.Я.Мудрого: 1–47, 49, 51, 53, 55, 57, 61–63, 65, 67, 71, 73, 75–77, 79, 81, 83, 85, 89–89Д, 91–91А, 93, 95–95Б, 97–97А, 99, 101, 103–105, 113–113В, 417; вул.Я.Яреми
460744 вул.А.Міцкевича, 7, м.Мостиська, Мостиський р-н, Львівська обл., 81300
школа №1, спортивний зал, 2-й поверх;
м.Мостиська – вул.Академіка Крип’якевича, вул.А.Міцкевича, вул.Білозіра, вул.Валова, вул.Галицька: 3, 7, 9–11, 13–19, 21, 23, 25, 27–29, 31–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–49, 51–53, 55–91; вул.Є.Патона, вул.Завада, вул.Загороди, вул.І.Мазепи, вул.І.Павла ІІ, вул.І.Підкови, вул.І.Франка, вул.Л.Курбаса, вул.О.Довбуша, вул.Пекарська, вул.Поповича, вул.Січова, вул.Т.Костюшка, вул.16 Липня, пл.Ринок: 8–46;
460745 вул.Т.Шевченка, 2, м.Мостиська, Мостиський р-н, Львівська обл., 81300
школа №2, вестибюль, 2-й поверх;
м.Мостиська – вул.А.Чайковського, вул.Б.Антонича, вул.Будзиновського, вул.Б.Хмельницького, вул.Гайдамацька, вул.Галицька: 2, 4–4/2, 8, 12, 20, 22, 24, 26, 30–30А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 50, 54–54А; вул.Глібова, вул.Зелена, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.М.Грушевського: 11–11А, 19–23, 25, 27, 29, 31, 33–33Б, 35, 37, 39, 45, 47; вул.М.Менцинського, вул.Перемишльська, вул.Перемишльська бічна, вул.П.Мирного, вул.Полуботка, вул.Промислова, вул.П.Сагайдачного, вул.С.Людкевича, вул.Т.Шевченка: 1–34, 36, 40, 42, 44, 46, 50; вул.Федьковича, пл.Ринок: 2–5;
460746 вул.П.Сагайдачного, 9, м.Мостиська, Мостиський р-н, Львівська обл., 81300
школа №3, їдальня, 1-й поверх;
м.Мостиська – вул.В.Великого, вул.В.Липинського, вул.В.Стуса, вул.Героїв Крут, вул.Г.Сковороди, вул.І.Багряного, вул.Коновальця, вул.М.Аркаса, вул.М.Коперніка, вул.М.Коцюбинського, вул.М.Лисенка, вул.Н.Кобринської, вул.Олени Теліги, вул.О.Фредра, вул.С.Бандери, вул.С.Крушельницької, вул.С.Наливайка, вул.Стрілецька, вул.Т.Шевченка: 35А, 37–39, 41, 43, 45–45А, 47, 51–249; вул.У.Кравченко, вул.1 Грудня, пров.Новий, автодорога Мостиська-Самбір-Борислав-Дрогобич
460747 вул.Рудниківська, 52, м.Мостиська, Мостиський р-н, Львівська обл., 81300
школа, кл.5В, 1-й поверх;
м.Мостиська – вул.Вишнева, вул.Годинівська, вул.Залізнична, вул.М.Бажана, вул.М.Шашкевича, вул.Огієнка, вул.Петрушевича, вул.Польова, вул.Рудниківська, вул.Садова, вул.С.Байдали, вул.Східна, вул.Я.Мудрого: 48, 50, 52, 54–54А, 56–56Г, 58–60А, 64, 66, 68–70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92А, 94, 96–96А, 98–98А, 100–100В, 102, 106–112, 114–408, 419–493; вул.22 Січня
460748 пл.Івана Франка, 4, м.Судова Вишня, Мостиський р-н, Львівська обл., 81340
народний дім, актова зала
м.Судова Вишня – вул.Вишнева, вул.Глиняна, вул.Грушевського, вул.Д.Галицького, вул.Д.Галицького бічна, вул.Довженка, вул.Заводська, вул.Заводська-бічна, вул.І.Вишенського, вул.Квітнева, вул.Кільцева, вул.Кути, вул.Лермонтова, вул.Паркова, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Річна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Садова бічна: 1–2, 4; вул.Яворницького, пл.Івана Франка, пров.Банний, пров.Спаський
460749 вул.Гончара, 1, м.Судова Вишня, Мостиський р-н, Львівська обл., 81340
школа, спортивний зал
м.Судова Вишня – вул.Б.Антонича, вул.Берегова, вул.Б.Хмельницького, вул.Вербицького, вул.Г. Хоткевича, вул.Гончара, вул.Д.Вітовського, вул.Дмитрасевича, вул.Є.Коновальця, вул.Загороди: 1–41, 43–43А, 45, 47–47А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Зелена, вул.Зелена-бічна, вул.Івасюка, вул.Княгині Ольги, вул.Котляревського, вул.Нова, вул.О.Довбуша, вул.Пекарська, вул.Симоненка, вул.Сірка, вул.Стефаника, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шухевича, вул.1 Грудня, вул.1 Листопада: 37, 39, 41;
460750 вул.В.Стуса, 12, м.Судова Вишня, Мостиський р-н, Львівська обл., 81340
дитячий виховний заклад, спортивний зал
м.Судова Вишня – вул.В.Стуса, вул.Гайдамацька, вул.Грабовського, вул.І.Франка, вул.Коцюбинського, вул.Лісозаводська, вул.Л.Українки, вул.М.Шашкевича, вул.Польова, вул.Садова бічна: 3; вул.С.Бандери, вул.Станційна, вул.Я. Мудрого, вул.1 Листопада: 1–36А, 38–38А, 40–40А, 42–94; вул.1 Листопада-бічна, пров.Поштовий
460751 вул.Передмістя, 78А, м.Судова Вишня, Мостиський р-н, Львівська обл., 81340
народний дім, актова зала
м.Судова Вишня – вул.Загороди: 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–56Б, 58–58А, 60, 62–290; вул.Передмістя, пров.Сонячний
460752 вул.Центральна, 74, с.Арламівська Воля, Мостиський р-н, Львівська обл., 81315
народний дім, актова зала
с.Арламівська Воля
460753 вул.Зелена, 1, с.Баличі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81325
сільська рада, зал засідань
с.Баличі, с.Хатки(Шегинівська сільська громада)
460754 вул.М.Менцинського, 130, с.Великі Новосілки, Мостиський р-н, Львівська обл., 81309
школа, кл.2
с.Великі Новосілки, с.Малі Новосілки
460755 вул.Зелена, 64, с.Королин, Мостиський р-н, Львівська обл., 81348
народний дім, каб.2
с.Королин
460756 вул.Миру, 118, с.Берегове, Мостиський р-н, Львівська обл., 81334
сільська рада, зал засідань
с.Берегове, с.Пісок
460757 вул.Лісова, 94А, с.Заріччя, Мостиський р-н, Львівська обл., 81335
народний дім, актова зала
с.Заріччя(Мостиська міська громада)
460758 вул.В.Івасюка, 46, с.Годині, Мостиський р-н, Львівська обл., 81307
коридор
с.Годині
460759 вул.Центральна, 4, с.Гостинцеве, Мостиський р-н, Львівська обл., 81332
сільська рада, актова зала
с.Гостинцеве
460760 вул.М.Грушевського, 18, м.Мостиська, Мостиський р-н, Львівська обл., 81300
народний дім, каб.2
с.Завада
460761 вул.Бережанська, 8, с.Підгать, Мостиський р-н, Львівська обл., 81317
школа, кл.2
с.Підгать
460762 вул.Т.Шевченка, 3А, с.Гусаків, Мостиський р-н, Львівська обл., 81353
школа, спортивний зал
с.Гусаків, с.Боєвичі
460763 вул.М.Рильського, 20, с.Гориславичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81319
народний дім, актова зала
с.Гориславичі
460764 вул.Б.Хмельницького, 42, с.Радохинці, Мостиський р-н, Львівська обл., 81354
народний дім, актова зала
с.Радохинці
460765 вул.Шкільна, 22, с.Дидятичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81380
Народний дім, актова зала
с.Дидятичі, с.Кульматичі
460766 вул.Центральна, 12А, с.Вовчищовичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81381
народний дім, танцювальний зал
с.Велика Діброва, с.Вовчищовичі, с.Мала Діброва
460767 вул.Центральна, 18, с.Дмитровичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81383
школа, їдальня
с.Дмитровичі, с.Загороди, с.Заріччя(Судововишнянська міська громада)
460768 вул.Центральна, 44, с.Волостків, Мостиський р-н, Львівська обл., 81382
школа, кл.2
с.Волостків
460769 вул.Зелена, 7, с.Бортятин, Мостиський р-н, Львівська обл., 81343
народний дім, актова зала
с.Бортятин
460770 вул.Зелена, 96, с.Довгомостиська, Мостиський р-н, Львівська обл., 81342
школа, актова зала
с.Довгомостиська
460771 вул.Шкільна, 6, с.Княжий Міст, Мостиський р-н, Львівська обл., 81344
школа, ігрова кімната
с.Княжий Міст, с.Новосільці
460772 вул.Центральна, 69А, с.Зав’язанці, Мостиський р-н, Львівська обл., 81384
школа, спортивний зал
с.Зав’язанці, с.Топільниця
460773 вул.Східна, 16А, с.Ніговичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81395
народний дім, актова зала
с.Кропильники, с.Ніговичі, с.Солтиси
460774 вул.Східна, 15В, с.Княгиничі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81345
каб.2
с.Княгиничі
460775 вул.Сонячна, 14А, с.Костильники, Мостиський р-н, Львівська обл., 81357
народний дім, зал засідань
с.Костильники
460776 вул.Центральна, 55, с.Золотковичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81355
народний дім, танцювальний зал
с.Золотковичі
460777 вул.Вербова, 8А, с.Боляновичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81356
народний дім, танцювальний зал
с.Боляновичі
460778 вул.Миру, 58, с.Мочеради, Мостиський р-н, Львівська обл., 81349
житловий будинок, к.2
с.Мочеради
460779 вул.Лісова, 48, с.Іорданівка, Мостиський р-н, Львівська обл., 81339
народний дім, танцювальний зал
с.Іорданівка
460780 вул.Л.Українки, 18, с.Крисовичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81360
сільська рада, каб.2
с.Крисовичі
460781 вул.Зелена, 2, с.Нагірне, Мостиський р-н, Львівська обл., 81376
школа, кл.2
с.Нагірне
460782 вул.Грабовського, 30, с.Чишки, Мостиський р-н, Львівська обл., 81361
народний дім, каб.1
с.Чишки
460783 вул.Шевченка, 5, с.Крукеничі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81364
народний дім, каб.2
с.Крукеничі
460784 вул.22 Січня, 13, с.Острожець, Мостиський р-н, Львівська обл., 81394
народний дім, каб.2
с.Острожець
460785 вул.Центральна, 20, с.Воля-Садківська, Мостиський р-н, Львівська обл., 81316
школа, кл.2
с.Воля-Садківська
460786 вул.Т.Шевченка, 113, с.Липники, Мостиський р-н, Львівська обл., 81371
школа, кл.2
с.Липники, с.Добощівка
460787 вул.Зелена, 4, с.Стрілецьке, Мостиський р-н, Львівська обл., 81390
школа, кл.2
с.Стрілецьке
460788 вул.Центральна, 4, с.Малнів, Мостиський р-н, Львівська обл., 81310
народний дім, актова зала
с.Малнів, с.Дубинки, с.Загорби – вул.Вишнева
460789 вул.Широка, 14, с.Мелешки, Мостиський р-н, Львівська обл., 81388
народний дім, каб.2
с.Загорби – вул.Липова, с.Мазури, с.Мелешки
460790 вул.отця Дуцька, 88, с.Малнівська Воля, Мостиський р-н, Львівська обл., 81311
школа, кл.2
с.Малнівська Воля, с.Мартини, с.Петики, с.Пихи, с.Рожаки
460791 вул.Центральна, 13, с.Макунів, Мостиський р-н, Львівська обл., 81377
каб.2
с.Берці, с.Макунів
460792 вул.Погулянка, 8, с.Малі Мокряни, Мостиський р-н, Львівська обл., 81385
народний дім, танцювальний зал
с.Малі Мокряни, с.Великі Мокряни, с.Шишоровичі
460793 вул.Центральна, 2, с.Мишлятичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81352
школа, спортивний зал
с.Мишлятичі, с.Конюшки, с.Липки
460794 вул.Центральна, 6, с.Ганьковичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81318
народний дім, каб.2
с.Ганьковичі, с.Толуковичі
460796 вул.Перемоги, 17, с.Тамановичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81398
Народний дім, каб.1
с.Тамановичі
460797 вул.Машиністів, 19, с.Мостиська Другі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81320
школа, кл.2
с.Мостиська Другі
460798 вул.Окружна, 1, с.Підліски, Мостиський р-н, Львівська обл., 81373
школа, вестибюль
с.Підліски
460799 вул.Центральна, 5, с.Вишенька, Мостиський р-н, Львівська обл., 81374
народний дім, каб.2
с.Вишенька
460800 вул.Миру, 125, с.Пнікут, Мостиський р-н, Львівська обл., 81362
школа, вестибюль
с.Пнікут
460801 вул.Тарасівка, 1, с.Буховичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81363
школа, кл.2
с.Буховичі
460802 вул.Т.Шевченка, 33, с.Поповичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81350
школа, кл.2
с.Поповичі
460803 вул.Центральна, 38, с.Плешевичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81378
народний дім, актова зала
с.Плешевичі
460804 вул.Т.Шевченка, 2, с.Циків, Мостиський р-н, Львівська обл., 81391
народний дім, актова зала
с.Циків
460805 вул.Сонячна, 75, с.Раденичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81372
школа, вестибюль
с.Раденичі, с.Хатки(Мостиська міська громада)
460806 вул.Шкільна, 29, с.Чижевичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81392
школа, кл.2
с.Чижевичі
460807 вул.Центральна, 103, с.Соколя, Мостиський р-н, Львівська обл., 81314
школа, вестибюль
с.Соколя, с.Качмарі, с.Колодка, с.Корчунок, с.Максимці
460808 вул.Бойки, 11, с.Крив’яки, Мостиський р-н, Львівська обл., 81358
народний дім, каб.2
с.Крив’яки
460809 вул.Зелена бічна, 2, с.Стоянці, Мостиський р-н, Львівська обл., 81370
сільська рада, кабінет урочистих подій
с.Стоянці
460810 вул.Майданова, 73А, с.Санники, Мостиський р-н, Львівська обл., 81387
школа, кл.2
с.Санники
460811 вул.Мостова, 117А, с.Мистичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81389
школа, кл.2
с.Мистичі
460812 вул.Центральна, 54, с.Твіржа, Мостиський р-н, Львівська обл., 81330
сільська рада, зал засідань
с.Твіржа
460813 вул.Центральна, 1, с.Хоросниця, Мостиський р-н, Львівська обл., 81331
школа, кл.2
с.Хоросниця
460814 вул.Садова, 32, с.Вуйковичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81327
народний дім, актова зала
с.Вуйковичі, с.Завадів, с.Слабаш
460815 вул.Миру, 65, с.Тщенець, Мостиський р-н, Львівська обл., 81323
народний дім, каб.2
с.Тщенець
460816 вул.Дружби, 33, с.Волиця, Мостиський р-н, Львівська обл., 81324
народний дім, каб.2
с.Волиця
460817 вул.І.Франка, 23, с.Хідновичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81351
школа, кабінет географії
с.Хідновичі
460818 вул.Л.Українки, 58, с.Боратичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81305
народний дім, каб.2
с.Боратичі
460819 вул.Центральна, 21, с.Тишковичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81396
народний дім, каб.2
с.Тишковичі
460820 вул.Центральна, 8, с.Судковичі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81386
школа, кл.2
с.Судковичі
460821 вул.Центральна, 11, с.Хлиплі, Мостиський р-н, Львівська обл., 81366
народний дім, актова зала
с.Хлиплі
460822 вул.Сонячна, 2, с.Ятвяги, Мостиський р-н, Львівська обл., 81365
народний дім, актова зала
с.Ятвяги
460823 вул.М.Шашкевича, 9, с.Черневе, Мостиський р-н, Львівська обл., 81312
школа, кл.2
с.Черневе
460824 вул.М.Шашкевича, 4, с.Старява, Мостиський р-н, Львівська обл., 81313
школа, кл.2
с.Заверхи, с.Старява
460825 вул.Дружби, 59, с.Шегині, Мостиський р-н, Львівська обл., 81321
школа, майстерня
с.Шегині
460826 вул.М.Шашкевича, 1, с.Биків, Мостиський р-н, Львівська обл., 81326
народний дім, актова зала
с.Биків
460827 вул.Т.Шевченка, 3, с.Буців, Мостиський р-н, Львівська обл., 81322
коридор
с.Буців
460830 вул.Перемишльська, 9, м.Мостиська, Мостиський р-н, Львівська обл., 81300
Мостиська КЦРЛ, терапевтичне відділення, актова зала
Мостиська комунальна центральна районна лікарня
461059 вул.Шевченка, 4, с.Бабина, Самбірський р-н, Львівська обл., 81455
Бабинська сільська рада, зала урочистих подій
с.Бабина
461060 вул.Миру, 1, с.Береги, Самбірський р-н, Львівська обл., 81455
Народний дім, глядацька зала
с.Береги
461061 вул.Миру, 14, с.Пиняни, Самбірський р-н, Львівська обл., 81456
Народний дім, глядацька зала
с.Пиняни
461062 вул.Ярослава Мудрого, 3, с.Бісковичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81457
Народний дім, глядацька зала
с.Бісковичі, с.Заріччя(Бісковицька сільська громада), с.Рудня
461063 вул.Карпатська, 15А, с.Блажів, Самбірський р-н, Львівська обл., 81482
Народний дім, глядацька зала
с.Блажів
461064 вул.Карпатська, 68А, с.Воля-Блажівська, Самбірський р-н, Львівська обл., 81483
Народний дім, актова зала
с.Воля-Блажівська
461065 вул.Загірна, 41А, с.Звір, Самбірський р-н, Львівська обл., 81484
Народний дім, актова зала
с.Звір
461066 вул.Ів. Франка, 75, с.Велика Білина, Самбірський р-н, Львівська обл., 81467
Народний дім, глядацька зала
с.Велика Білина, с.Велика Хвороща
461067 вул.Шевченка, 44, с.Мала Білина, Самбірський р-н, Львівська обл., 81468
школа, коридор
с.Мала Білина
461068 вул.Дублянська, 24, с.Велика Озимина, Самбірський р-н, Львівська обл., 81478
школа, класна кімната
с.Велика Озимина
461069 вул.В.Федика, 12, с.Мала Озимина, Самбірський р-н, Львівська обл., 81478
Народний дім, актова зала
с.Мала Озимина
461070 вул.Шевченка, 18, с.Верхівці, Самбірський р-н, Львівська обл., 81421
Народний дім, танцювальна зала
с.Верхівці
461071 вул.Сонячна, 5, с.Рогізно, Самбірський р-н, Львівська обл., 81421
Народний дім, танцювальна зала
с.Рогізно
461072 вул.Шевченка, 77, с.Викоти, Самбірський р-н, Львівська обл., 81454
Народний дім, актова зала
с.Викоти
461073 вул.Шевченка, 10А, с.Вільшаник, Самбірський р-н, Львівська обл., 81481
Вільшаницька сільська рада, зала засідань
с.Вільшаник, с.Глибоч, с.Трояни
461074 вул.І. Франка, 36, с.Черхава, Самбірський р-н, Львівська обл., 81481
Народний дім, глядацька зала
с.Черхава
461075 вул.Василенко, 82, с.Баранівці, Самбірський р-н, Львівська обл., 81424
Народний дім, актова зала
с.Баранівці, с.Малі Баранівці
461076 вул.М. Шашкевича, 61, с.Берестяни, Самбірський р-н, Львівська обл., 81423
Народний дім, фойє
с.Берестяни
461077 вул.В. Цимбрили, 24, с.Воля-Баранецька, Самбірський р-н, Львівська обл., 81422
Народний дім, актова зала
с.Воля-Баранецька, с.Волиця, с.Копань
461078 вул.Сонячна, 29, с.Міжгайці, Самбірський р-н, Львівська обл., 81424
Народний дім, актова зала
с.Красниця, с.Міжгайці
461079 вул.Центральна, 55, с.Вощанці, Самбірський р-н, Львівська обл., 81432
Народний дім, актова зала
с.Вощанці
461080 вул.Пасічна, 3, с.Канафости, Самбірський р-н, Львівська обл., 81432
Народний дім, актова зала
с.Канафости
461081 вул.Шкільна, 19, с.Воютичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81453
Народний дім, зала засідань
с.Воютичі, с.Заріччя(Воютицька с/р), с.Язи
461082 вул.Ів.Франка, 99, с.Гординя, Самбірський р-н, Львівська обл., 81466
Народний дім, актова зала
с.Гординя
461083 вул.Самбірська, 31, с.Городище, Самбірський р-н, Львівська обл., 81477
Народний дім, фойє
с.Городище
461084 вул.Заставна, 1, с.Сіде, Самбірський р-н, Львівська обл., 81478
школа, класна кімната
с.Сіде
461085 вул.Шевченка, 29, смт Дубляни, Самбірський р-н, Львівська обл., 81470
Народний дім №1, актова зала
смт Дубляни – вул.Визволення, вул.Вишнева, вул.Відродження, вул.Грушевського, вул.Завадка, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Коновальця, вул.Лісна, вул.Л.Українки, вул.Маслозаводська, вул.Молодіжна, вул.Пекарська, вул.Почтова, вул.Сагайдачного, вул.Січ.Стрільців, вул.Сонячна, вул.Ст. Бандери, вул.Тиха, вул.Шевченка
461086 вул.Ів.Франка, 58, смт Дубляни, Самбірський р-н, Львівська обл., 81470
Народний дім №2, актова зала
смт Дубляни – вул.Ів.Франка, вул.Шухевича
461087 вул.Самбірська, 2, с.Калинів, Самбірський р-н, Львівська обл., 81464
Народний дім, актова зала
с.Калинів
461088 вул.Сагайдачного, 1, с.Кружики, Самбірський р-н, Львівська обл., 81464
Народний дім, актова зала
с.Кружики
461089 вул.Грушевського, 12, с.Корналовичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81463
Районний дитячий будинок змішаного типу "Рідний дім", спортзал
с.Корналовичі
461090 вул.Центральна, 27, с.Бірчиці, Самбірський р-н, Львівська обл., 81425
Народний дім, глядацька зала
с.Бірчиці, с.Нові Бірчиці
461091 вул.Шкільна, 1А, с.Корничі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81425
школа, класна кімната
с.Корничі
461092 вул.Д.Поливки, 196, с.Кульчиці, Самбірський р-н, Львівська обл., 81476
Навчально-виховний комплекс, актова зала
с.Кульчиці
461093 вул.Стрілецька, 9, с.Ваньковичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81433
Народний дім, актова зала
с.Ваньковичі
461094 вул.Стрілецька, 2, с.Купновичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81433
Народний дім, актова зала
с.Купновичі
461095 вул.Зелена, 3, с.Нижнє, Самбірський р-н, Львівська обл., 81433
Народний дім, актова зала
с.Нижнє
461096 вул.Січових стрільців, 2, с.Залужани, Самбірський р-н, Львівська обл., 81472
школа, класна кімната
с.Залужани
461097 вул.Шкільна, 12, с.Лука, Самбірський р-н, Львівська обл., 81472
школа, класна кімната
с.Лука
461098 вул.Шевченка, 30, с.Майнич, Самбірський р-н, Львівська обл., 81472
Народний дім, глядацька зала
с.Майнич
461099 вул.Шкільна, 13, с.Луки, Самбірський р-н, Львівська обл., 81435
Народний дім, актова зала
с.Загір’я(Луківська сільська громада)
461100 вул.Шкільна, 11, с.Луки, Самбірський р-н, Львівська обл., 81435
Навчально-виховний комплекс, актова зала
с.Луки
461101 вул.Шкільна, 9, с.Острів, Самбірський р-н, Львівська обл., 81435
Народний дім, глядацька зала
с.Острів
461102 вул.Ів.Франка, 47, с.Чернихів, Самбірський р-н, Львівська обл., 81435
Народний дім, глядацька зала
с.Чернихів
461103 вул.Шевченка, 49, с.Вістовичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81444
Народний дім, глядацька зала
с.Вістовичі
461104 вул.Нова, 2, с.Михайлевичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81434
школа, фойє
с.Михайлевичі
461105 вул.Весела, 16, с.Шептичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81434
Народний дім, глядацька зала
с.Шептичі
461106 вул.Центральна, 38А, с.Зарайське, Самбірський р-н, Львівська обл., 81426
Народний дім, глядацька зала
с.Зарайське, с.Климівщина
461107 вул.Центральна, 13, с.Ковиничі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81426
Народний дім, глядацька зала
с.Ковиничі
461108 вул.Садова, 3, с.Містковичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81426
Адмінбудинок с.Містковичі, фойє.
с.Містковичі
461109 вул.Підгір’я, 6, с.Лопушно, Самбірський р-н, Львівська обл., 81485
школа, класна кімната
с.Лопушно
461110 вул.Центральна, 21, с.Лукавиця, Самбірський р-н, Львівська обл., 81485
Народний дім, глядацька зала
с.Лукавиця
461111 вул.Центральна, 22А, с.Монастирець, Самбірський р-н, Львівська обл., 81485
Народний дім, глядацька зала
с.Монастирець
461112 вул.Центральна, 62, с.Сприня, Самбірський р-н, Львівська обл., 81485
Народний дім, глядацька зала
с.Сприня
461113 вул.Центральна, 2, с.Никловичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81430
Никловицька сільська рада, зала засідань
с.Никловичі
461114 вул.Центральна, 77, с.Орховичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81430
Народний дім, глядацька зала
с.Загір’я(Никловицька с/р), с.Орховичі
461115 пл.Авіації, 1А, м.Новий Калинів, Самбірський р-н, Львівська обл., 81464
Народний дім, танцювальна зала
м.Новий Калинів
461116 вул.Шевченка, 69, с.Долобів, Самбірський р-н, Львівська обл., 81437
школа, класна кімната
с.Долобів
461117 вул.Головна, 72, с.Новосілки-Гостинні, Самбірський р-н, Львівська обл., 81438
Народний дім, актова зала
с.Новосілки-Гостинні
461118 вул.Весела, 35, с.Хлопчиці, Самбірський р-н, Львівська обл., 81436
школа, актова зала
с.Хлопчиці
461119 вул.Шкільна, 19, с.Лановичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81452
школа, класна кімната
с.Лановичі
461120 вул.І.Франка, 53, с.Максимовичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81451
школа, класна кімната
с.Максимовичі
461121 вул.Центральна, 8, с.П’яновичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81450
Народний дім, зала урочистих подій
с.П’яновичі, с.Тарава
461122 вул.Шкільна, 69, с.Підгайчики, Самбірський р-н, Львівська обл., 81444
Народний дім, глядацька зала
с.Підгайчики
461123 вул.Центральна, 26, с.Конюшки-Королівські, Самбірський р-н, Львівська обл., 81446
Народний дім, глядацька зала
с.Конюшки-Королівські, с.Конюшки-Тулиголівські, с.Круковець
461124 вул.Центральна, 47, с.Новий Острів, Самбірський р-н, Львівська обл., 81474
Народний дім, глядацька зала
с.Новий Острів
461125 вул.Сонячна, 2, с.Погірці, Самбірський р-н, Львівська обл., 81445
школа, актова зала
с.Погірці
461126 вул.Галицька, 17А, с.Задністря, Самбірський р-н, Львівська обл., 81473
ФАП, фойє
с.Задністря
461127 вул.Шевченка, 1, с.Нагірне, Самбірський р-н, Львівська обл., 81473
Народний дім, актова зала
с.Нагірне
461128 вул.Галицька, 143, с.Ралівка, Самбірський р-н, Львівська обл., 81473
Народний дім, актова зала
с.Ралівка – вул.Галицька: 3–3А, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25–25А, 27, 29, 33, 35–35А, 37, 39, 41–270; вул.Грушевського, вул.Живущого, вул.Закрита, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Кульчицька, вул.Кульчицька-бічна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Ставкова, вул.Чайковського, вул.Черемшини, вул.Шашкевича, с.Хатки
461129 вул.І.Франка, 27, с.Ралівка, Самбірський р-н, Львівська обл., 81473
школа, фойє
с.Ралівка – вул.Бандрівського, вул.В.Великого, вул.Відродження, вул.Галицька: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14–16, 18, 20, 22, 24, 26, 28–28А, 30–32, 34, 36, 38, 40–40А; вул.Галицька бічна, вул.Заводська, вул.Заводська бічна, вул.І.Франка, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.О.Кобилянської, вул.Павлика, вул.Розділена, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Шевченка, вул.Шевчука
461130 вул.І.Франка, 28, с.Ралівка, Самбірський р-н, Львівська обл., 81473
Ралівська сільська рада, кабінет спеціалістів
с.Ралівка – вул.В.Стуса, вул.Гагаріна, вул.Драгоманова, вул.Дружби, вул.Заньковецької, вул.Коротка, вул.Л.Українки, вул.Польова, вул.Поповича, вул.Придністрянська, вул.Церковна, вул.Ясна, пров.Відкритий
461131 вул.Шкільна, 34, с.Роздільне, Самбірський р-н, Львівська обл., 81432
школа, класна кімната
с.Роздільне
461132 пл.Відродження, 22, м.Рудки, Самбірський р-н, Львівська обл., 81440
Народний дім, фойє, 1-й поверх
м.Рудки – вул.Банкова, вул.Гайдамацька, вул.Ів.Франка, вул.Коновальця, вул.Лесі Українки, вул.Мазепи, вул.Молочарська, вул.Онишкевича, вул.Пекарська, вул.Польова, вул.П.Орлика, вул.Садова: 26–26А, 28, 30, 32А, 35–59; вул.Стрілецька, вул.Стуса, вул.Східна, вул.Чайковського, вул.Чорновола, пл.Відродження
461133 пл.Відродження, 22, м.Рудки, Самбірський р-н, Львівська обл., 81440
Народний дім, танцювальна зала, 1-й поверх
м.Рудки – вул.Весела, вул.Весела бічна, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Івасюка, вул.Коцюбинського, вул.Лісна, вул.Озерна, вул.Паркова, вул.Паркова бічна, вул.Садова: 1–25, 27–27А, 29, 31, 33–33Б; вул.Самбірська, вул.Сонячна, вул.Стефаника, вул.Топольна, вул.Фредро, вул.Церковна
461134 пл.Відродження, 22, м.Рудки, Самбірський р-н, Львівська обл., 81440
Народний дім, актова зала, 1-й поверх
м.Рудки – вул.Б.Лепкого, вул.Валова, вул.Весняна, вул.Вишнянська, вул.Галицька, вул.Грушевського, вул.Данилишина, вул.Довженка, вул.Електрична, вул.Зарічна, вул.Зарічна бічна, вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Лисенка, вул.Набережна, вул.Січ.Стрільців, вул.Ст.Бандери, вул.Ст.Бандери бічна, вул.Тиха, вул.Торгова, вул.Торгова бічна, вул.Шашкевича, вул.Шашкевича бічна, вул.Шевченка
461135 вул.І. Франка, 59, с.Вербівка, Самбірський р-н, Львівська обл., 81420
Народний дім, танцювальна зала
с.Вербівка, с.Колонія, с.Мала Вербівка
461136 вул.Л. Українки, 8, с.Садковичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81420
Народний дім, актова зала.
с.Садковичі, с.Владипіль
461140 вул.Миру, 1, с.Задністряни, Самбірський р-н, Львівська обл., 81474
Народний дім, глядацька зала
с.Задністряни, с.Малинів
461141 вул.Рудківська, 11, с.Подільці, Самбірський р-н, Львівська обл., 81445
Народний дім, глядацька зала
с.Подільці
461142 вул.Центральна, 3, с.Сусолів, Самбірський р-н, Львівська обл., 81448
Народний дім, глядацька зала
с.Сусолів
461143 вул.Шевченка, 1, с.Колбаєвичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81443
Народний дім, актова зала
с.Колбаєвичі
461144 вул.Січових Стрільців, 20, с.Чайковичі, Самбірський р-н, Львівська обл., 81442
Народний дім, актова зала
с.Чайковичі
461145 вул.Вишнева, 151, с.Бережниця, Самбірський р-н, Львівська обл., 81480
Народний дім, глядацька зала
с.Бережниця, с.Млин
461146 вул.Шкільна, 45, с.Чуква, Самбірський р-н, Львівська обл., 81480
Народний дім, танцювальна зала
с.Чуква
461147 вул.Шевченка, 15А, м.Рудки, Самбірський р-н, Львівська обл., 81440
Рудківська районна лікарня, адміністративний корпус
Рудківська районна лікарня