Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Кіровоградська область, Територіальний виборчий округ № 102

Дільниць - 185

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
350214 вул.Миру, 14, с.Богданівка, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27431
школа №1, вестибюль
с.Богданівка – вул.Аксьонова, вул.Гагаріна, вул.Діброви, вул.Залізнична, вул.Комарова, вул.Миру, вул.Підгірного, вул.Трояндова, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.30 років Перемоги, с.Кучерівка
350215 вул.Перемоги, 1/1, с.Богданівка, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27432
школа №2, вестибюль
с.Богданівка – вул.Арсенальна, вул.Б.Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Гончарна, вул.Джерельна, вул.Київська, вул.Ковпака, вул.Козацька, вул.Кузнєцова, вул.Лесі Українки, вул.Перемоги, вул.Підлісна, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Степова, вул.Трудова, вул.Франка, вул.Чайковського
350217 вул.Незалежності, 2, с.Володимирівка, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27452
школа, вестибюль
с.Володимирівка
350218 вул.Мирна, 1, с.Саблине, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27415
школа, їдальня
с.Саблине
350219 вул.Кооперативна, 14А, с.Новороманівка, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27414
сільський клуб, глядацька зала
с.Новороманівка
350220 вул.Шкільна, 1, с.Диківка, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27428
школа, вестибюль молодших класів
с.Диківка
350221 вул.Поштова, 8, с.Дмитрівка, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27422
школа №2, вестибюль
с.Дмитрівка – вул.Гагаріна, вул.Добровольського, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Нечаєва: 36–38, 40–43, 51–73; вул.Озерна, вул.Поштова, вул.Селищна, вул.Центральна: 197, 199–201, 203, 205, 207, 209, 211–217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233–235, 237, 239, 241, 243–243А, 245, 247, 253–496; пл.Перемоги, пров.Васильєва, пров.Гаражний, пров.Дамбовий, пров.Пчельнікова
350222 вул.Шкільна, 1, с.Дмитрівка, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27422
школа №1, вестибюль
с.Дмитрівка – вул.Кримська, вул.Нечаєва: 46–50А, 85–87; вул.Садова, вул.Центральна: 1–196, 198, 202, 204, 206, 208, 210, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 250–252; вул.Шкільна, пров.Дачний, пров.Євплова
350223 вул.Миру, 42, с.Дмитрівка, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27424
ліцей №3, вестибюль
с.Дмитрівка – вул.Миру, вул.Набережна, вул.Новомиколаївська, вул.Партизанська, вул.Степова, вул.Шамівська, пров.Квітневий, пров.Левадний, пров.Луняченко, пров.Центральний, с.Калинівка
350224 вул.Христофорівська, 2, с.Дмитрівка, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27422
сільський клуб №2, глядацька зала
с.Дмитрівка – вул.Кавказька, вул.Кільцева, вул.Коцюбинського, вул.Нечаєва: 2–35, 39; вул.Нова, вул.Новоінгульська, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Христофорівська, вул.Шевченка, пров.Вишневий, с.Долина
350225 вул.Центральна, 1А, с.Гостинне, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27402
сільський клуб, глядацька зала
с.Гостинне
350226 вул.Кооперативна, 1, с.Веселий Кут, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27425
сільський клуб, глядацька зала
с.Веселий Кут
350227 вул.Козацька, 56А, с.Плоске, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27426
сільський клуб, вестибюль
с.Плоске
350228 вул.Шевченка, 1, с.Іванківці, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27420
сільська рада, зала засідань
с.Іванківці
350229 вул.Центральна, 29, с.Юхимове, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27421
фельдшерський пункт, вестибюль
с.Заломи, с.Юхимове
350230 вул.Миру, 41, с.Казарня, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27443
сільський будинок культури, мала зала
с.Казарня, с.Барвінівка, с.Нововодяне
350231 вул.Центральна, 60, с.Глибока Балка, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27429
фельдшерський пункт, вестибюль
с.Глибока Балка, с.Мілова Балка, с.Новополяна
350232 вул.Центральна, 31, с.Макариха, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27427
сільський будинок культури, мала зала
с.Макариха, с.Новопокровка
350233 вул.Центральна, 1, с.Мошорине, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27453
сільський будинок культури, мала зала
с.Мошорине
350234 вул.Шкільна, 18А, с.Васине, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27454
сільський клуб, глядацька зала
с.Васине
350235 вул.Центральна, 45, с.Пантазіївка, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27451
сільський будинок культури, мала зала
с.Пантазіївка, с.Веселка, с.Троянка
350236 вул.Викреста, 14, с.Петрове, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27450
школа, спортивна зала
с.Петрове, с.Новоолександрівка, с.Сокільники
350239 вул.Центральна, 22, с.Суботці, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27444
сільський будинок культури, мала зала
с.Суботці – вул.Благодатна, вул.Вишнева, вул.Степова, вул.Урожайна, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Яблунева, вул.8 березня, пров.Центральний
350240 вул.Шкільна, 1, с.Суботці, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27444
школа, вестибюль
с.Суботці – вул.Абрикосова, вул.Берегова, вул.Дерибасова, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Залізничників, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Перспективна, вул.Південна, вул.Садова, вул.Шкільна, пров.Шкільний
350241 вул.1-го Травня, 4, с.Костянтинівка, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27417
фельдшерський пункт, каб.1
с.Костянтинівка, с.Коханівка
350243 вул.Центральна, 67, с.Трепівка, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27440
школа, вестибюль
с.Трепівка, с.Новотрепівка
350244 вул.Шкільна, 25А, с.Топило, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27423
школа, вестибюль
с.Топило
350245 вул.Центральна, 19, с.Копані, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27418
фельдшерський пункт, каб.2
с.Копані
350246 вул.Прибережна, 4, с.Зелений Гай, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27441
фельдшерський пункт, каб.1
с.Зелений Гай
350247 вул.Центральна, 1А, с.Долино-Кам’янка, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27442
фельдшерський пункт, каб.1
с.Долино-Кам’янка
350248 вул.Київська, 31, с.Цибулеве, Знам’янський р-н, Кіровоградська обл., 27430
сільська рада, вестибюль
с.Цибулеве
350364 вул.Лесі Українки, 69, с.Верблюжка, Новгородківський р-н, Кіровоградська обл., 28223
адмінприміщення ПП "Гарант", актова зала
с.Верблюжка – вул.Бєляєва: 4–62, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84; вул.Задніпряного, вул.Крайня, вул.Кринична, вул.Лесі Українки, вул.Стрепетова, вул.Хутірська
350365 вул.Дружна, 58, с.Верблюжка, Новгородківський р-н, Кіровоградська обл., 28223
адмінприміщення ПП АФ"Престиж", актова зала
с.Верблюжка – вул.Бєляєва: 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85–200; вул.Гагаріна, вул.Дружна, вул.Калинова, вул.Кобилянського, вул.Набережна, вул.Погребняка, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.223-ї стрілецької дивізії, пров.Зарічний
350366 вул.Скопенка, 31, с.Верблюжка, Новгородківський р-н, Кіровоградська обл., 28223
сільський будинок культури, фойє
с.Верблюжка – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Генича, вул.Дачна, вул.Козацька, вул.Межова, вул.Новікова, вул.Самохіна, вул.Скопенка, вул.Степова, вул.Українська
350367 вул.Центральна, 13, смт Новгородка, Новгородківський р-н, Кіровоградська обл., 28200
школа №1, фойє
смт Новгородка – вул.Авер’янова, вул.Вишнева: 1–39, 41, 43, 45, 47, 49, 51–51А, 53, 55, 57; вул.Дружби: 1–42, 44–46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68–70; вул.Інгульська: 1–8; вул.Квітнева: 2–9, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29–29А, 31, 33, 35, 37, 39–39Б; вул.Комарова, вул.Криворізька, вул.Кришталева, вул.Маяковського, вул.Миру: 1–116, 118, 120, 122, 124–128; вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Пушкіна: 2–2Б, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Тиха, вул.Центральна, пров.Зоряний, пров.Новий, пров.Першотравневий, пров.Святковий, пров.Степовий, пров.Шевченка, пров.8-го Березня
350368 вул.Дружби, 89, смт Новгородка, Новгородківський р-н, Кіровоградська обл., 28200
ПП ПА "МЮННТ",їдальня, 1-й поверх
смт Новгородка – вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Герцена, вул.Глібова, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Дружби: 43, 47, 49–49А, 51, 53, 55–55А, 57, 59, 61, 63, 65–67, 71–132; вул.Зарічна, вул.Кринична, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Матросова, вул.Прадуна, вул.Сергія Кіяшка, вул.Українська, пров.Дружби, с.Воронцівка
350369 вул.Миру, 199, смт Новгородка, Новгородківський р-н, Кіровоградська обл., 28200
школа №2, фойє
смт Новгородка – вул.Миру: 117, 119, 121, 123, 130–338; вул.Незалежна: 40А–42Б, 44, 48, 52А, 54–56, 58–58А, 64, 66–66А, 68–70, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 92–426; вул.Степова, пров.Івана Франка, пров.Коцюбинського, пров.Садовий
350370 вул.Калинова, 14, корп.А, смт Новгородка, Новгородківський р-н, Кіровоградська обл., 28200
адмінприміщення ПП АФ "Перспектива", хол
смт Новгородка – вул.Інгульська: 10А–20; вул.Калинова, вул.Молодіжна, вул.Незалежна: 3–39, 43, 45–47, 49–52, 53, 57, 59–63, 65, 67–67А, 71–75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; пров.Дорожний, пров.Лермонтова, пров.Некрасова, пров.Парковий, пров.Пушкіна, пров.Тихий
350371 вул.Квітнева, 74, смт Новгородка, Новгородківський р-н, Кіровоградська обл., 28200
школа №3, спортивна зала
смт Новгородка – вул.Берегова, вул.Вишнева: 40, 42–42А, 44, 46–46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58–187; вул.Грушевського, вул.Єсеніна, вул.Затишна, вул.Квітнева: 10–16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–144; вул.Козацька, вул.Крилова, вул.Кропивницького, вул.О.Бельдемана, вул.Пушкіна: 1–1А, 3–3А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19–132; вул.Сергія Лашкула, вул.Тернова, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Добролюбова, пров.Тесленка
350372 вул.Степова, 5, с.Новомиколаївка, Новгородківський р-н, Кіровоградська обл., 28216
школа, обрядова зала
с.Новомиколаївка, с.Спільне
350373 вул.Миру, 3, с.Петрокорбівка, Новгородківський р-н, Кіровоградська обл., 28220
школа, фойє
с.Петрокорбівка, с.Білопіль, с.Корбомиколаївка
350374 вул.Перемоги, 5, с.Дубівка, Новгородківський р-н, Кіровоградська обл., 28221
фельдшерсько-акушерський пункт, коридор
с.Дубівка
350375 вул.Миру, 1, с.Вершино-Кам’янка, Новгородківський р-н, Кіровоградська обл., 28211
адмінприміщення ПСП "Вершинокам’янське", актова зала
с.Вершино-Кам’янка
350376 вул.Шевченка, 45, с.Інгуло-Кам’янка, Новгородківський р-н, Кіровоградська обл., 28215
школа, фойє
с.Інгуло-Кам’янка
350377 вул.Привокзальна, 3А, с.Куцівка, Новгородківський р-н, Кіровоградська обл., 28227
початкова школа, каб.3
с.Куцівка, с.Просторе
350378 вул.Миру, 8, с.Білозерне, Новгородківський р-н, Кіровоградська обл., 28228
сільський будинок культури, танцювальна зала
с.Білозерне, с.Ручайки
350379 вул.Центральна, 9, с.Митрофанівка, Новгородківський р-н, Кіровоградська обл., 28210
дитячий садок, актова зала
с.Митрофанівка
350380 вул.Молодіжна, 48, с.Новоандріївка, Новгородківський р-н, Кіровоградська обл., 28212
школа, фойє
с.Новоандріївка, с.Бережинка
350381 вул.Шевченка, 26, с.Рибчине, Новгородківський р-н, Кіровоградська обл., 28213
дитячий садок, актова зала
с.Веселе, с.Перше Травня, с.Рибчине
350382 вул.Перемоги, 4, с.Велика Чечеліївка, Новгородківський р-н, Кіровоградська обл., 28205
сільський клуб, концертна зала
с.Велика Чечеліївка
350383 вул.Зарубіна, 4, с.Спасове, Новгородківський р-н, Кіровоградська обл., 28222
сільський будинок культури, танцювальна зала
с.Спасове
350384 вул.Шкільна, 14, с.Тарасівка, Новгородківський р-н, Кіровоградська обл., 28214
школа, фойє
с.Тарасівка
350385 вул.Набережна, 17А, с.Козирівка, Новгородківський р-н, Кіровоградська обл., 28214
фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет лікаря
с.Козирівка, с.Ольгівка
350501 вул.Шкільна, 78, смт Олександрівка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27300
ТОВ "Прем’єрагро", червоний куток
смт Олександрівка – вул.Волгоградська, вул.Волкова, вул.Герцена, вул.Достоєвського, вул.Іскрянська, вул.Кам’янська, вул.Комарова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Одеська, вул.О.Куценова, вул.Партизанська, вул.Піщана, вул.Польова, вул.Садова, вул.Севастопольська, вул.Толстого, вул.Тясминська, вул.Холодноярська, вул.Чкалова: 1–90; вул.Щаслива, пров.Кам’янський, пров.Матросова, пров.Ринковий, пров.Тясминський
350502 вул.Незалежності України, 42А, смт Олександрівка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27300
селищна рада, сесійна зала
смт Олександрівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Героїв Крут, вул.Гоголя, вул.Київська, вул.Незалежності України: 1–20, 26–74; вул.Ринкова, вул.Сонячна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Героїв Крут, пров.Заводський, пров.Зелений, пров.Київський, пров.Територія цукрозаводу, пров.Шевченка
350503 вул.Незалежності України, 89, смт Олександрівка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27300
школа №2, фойє
смт Олександрівка – вул.Адамівський, вул.Гагаріна, вул.Гната Юри, вул.Григорія Сковороди, вул.Зарічна, вул.Івана Сірка, вул.Калинова, вул.Короленка, вул.Космонавтів, вул.Мацієвича, вул.Незалежності України: 76–142; вул.Павловського, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Раєвського, вул.Робітнича, вул.Свободи, вул.Сергія Єсеніна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Тиха, вул.Тітова, вул.Франка, вул.Чехова, пров.Гагаріна, пров.Івана Сірка, пров.Калиновий, пров.Квітковий, пров.Космонавтів, пров.Лермонтова, пров.Мирний, пров.Незалежності України, пров.Перемоги, пров.Південний, пров.Свободи, пров.Степовий
350504 вул.Коцюбинського, 2, смт Олександрівка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27300
будинок культури, фойє
смт Олександрівка – вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Володимирська, вул.Горького, вул.Івана Богуна, вул.Коцюбинського, вул.Курганна, вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Пушкіна, вул.Чкалова: 91–195А; пров.Вишневий, пров.Горького, пров.Кривий, пров.Набережний, пров.Некрасова, пров.Пушкіна, пров.Чкалова, пров.Шкільний
350505 вул.Залізнична, 3Б, смт Олександрівка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27300
філія КПЛПО, кабінет сільськогосподарської техніки
смт Олександрівка – вул.Вокзальна, вул.Володимира Винниченка, вул.Декабристів, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Нахімова, вул.Хутірська, вул.Чернишевського, вул.Чигиринська, пров.Вокзальний, пров.Дружби, пров.Івана Богуна, пров.Кутузова, пров.Лісний, пров.Піщаний, пров.Хутірський
350506 вул.В’ячеслава Чорновола, 1, с.Китайгород, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27309
сільський клуб, фойє
с.Китайгород, с.Северинівка
350507 вул.Центральна, 55, смт Єлизаветградка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27341
Будинок культури, дискозал
смт Єлизаветградка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гоголя, вул.Івана Франка, вул.Партизанська: 2–69; вул.Погребняка: 1–50; вул.Ринкова, вул.Снісаренка, вул.Центральна: 1–107, 110–124; вул.Шевченка, вул.Шулима, пров.Банний, пров.Садовий
350508 вул.Центральна, 106, смт Єлизаветградка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27341
школа, фойє
смт Єлизаветградка – вул.Вишнева, вул.Глібка, вул.Горького, вул.Партизанська: 71–196; вул.Південна, вул.Погребняка: 52–139; вул.Степова, вул.Центральна: 108, 126–268; пров.Береговий, пров.Інгулецький, с.Плішки
350509 вул.Центральна, 1, с.Бовтишка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27335
сільська рада, сесійна зала
с.Бовтишка
350511 вул.Центральна, 47, с.Бірки, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27321
будинок культури, фойє
с.Бірки – вул.Берегова, вул.Ветеранів, вул.Визволення, вул.Горіхова, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Комарова, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Мостова, вул.Незалежності, вул.Сагайдачного, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Береговий, пров.Калиновий, пров.Мостовий
350512 вул.Горького, 5А, с.Бірки, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27321
сільський клуб, фойє
с.Бірки – вул.Горького, вул.Іванова, вул.Лесі Українки, вул.Миколаївська, вул.Набережна
350513 вул.Молодіжна, 8, с.Букварка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27345
сільська рада, сесійна зала
с.Букварка, с.Роздолля, с.Тарасівка
350514 вул.Молодіжна, 1А, с.Веселе, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27307
сільський клуб, зал
с.Веселе
350515 вул.Центральна, 2А, с.Польове, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27335
магазин, торговий зал
с.Польове
350516 вул.Миру, 6А, с.Гайове, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27306
Сільський клуб, актова зала
с.Гайове
350517 вул.Шкільна, 1, с.Вищі Верещаки, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27315
школа, фойє
с.Вищі Верещаки
350518 вул.Шкільна, 6, с.Любомирка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27316
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Бурякове, с.Любомирка, с.Настине
350519 вул.Центральна, 13, с.Голикове, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27333
будинок культури, фойє
с.Голикове
350520 вул.Шевченка, 1, с.Кримки, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27334
сільський клуб, фойє
с.Кримки
350521 вул.Шевченка, 99А, с.Івангород, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27324
будинок культури, малий зал
с.Івангород
350522 вул.Шевченка, 1А, с.Стримівка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27324
сільський клуб, фойє
с.Стримівка
350523 вул.Анатолія Дейнека, 1, с.Красносілка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27330
сільська рада, сесійна зала
с.Красносілка
350524 вул.Центральна, 1, с.Бандурове, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27331
сільський клуб, хол
с.Бандурове
350525 вул.Центральна, 75, с.Красносілля, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27326
будинок культури, фойє
с.Красносілля, с.Гутницька
350527 вул.Пушкіна, 7, с.Михайлівка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27340
сільська рада, обрядовий кабінет
с.Михайлівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Європейська, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Кравцівка, вул.Механізаторська, вул.Миру, вул.Мостова, вул.Польова, вул.Романа Бойка, вул.Шевченка, пров.Біляївський, пров.Медовий, пров.Ясеновий
350528 вул.Пушкіна, 8, с.Михайлівка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27340
школа, рекреаційний кабінет
с.Михайлівка – вул.Молодіжна, вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Центральна, с.Григорівка
350529 вул.Третя, 2, с.Несваткове, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27308
громадський центр, зал
с.Несваткове
350530 вул.Лесі Українки, 47, с.Підлісне, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27342
будинок культури, фойє
с.Підлісне
350531 вул.Молодіжна, 12, с.Родниківка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27343
будинок культури, зал
с.Родниківка, с.Липівка, с.Мар’янівка
350532 вул.Центральна, 27, с.Ясинуватка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27344
сільський клуб, зал
с.Могилів Курінь, с.Ясинуватка
350533 вул.Шкільна, 1, с.Розумівка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27336
будинок культури, зал
с.Розумівка, с.Миколаївка
350534 вул.Павловського, 5, с.Соснівка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27322
будинок культури, зал
с.Соснівка
350535 вул.Перемоги, 81А, с.Нижчі Верещаки, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27323
клуб-бібліотека, к. 1
с.Нижчі Верещаки
350536 пров.Першотравневий, 16, с.Ставидла, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27332
сільська рада, актовий зал
с.Ставидла, с.Хайнівка
350537 вул.Центральна, 52, с.Нова Осота, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27314
сільський клуб, фойє
с.Нова Осота
350538 вул.Центральна, 96, с.Стара Осота, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27311
будинок культури, фойє
с.Стара Осота
350539 вул.Центральна, 79, с.Поселянівка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27338
сільський клуб, фойє
с.Поселянівка
350540 вул.Центральна, 4, с.Іванівка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27312
фельдшерсько-акушерський пункт, будинок лікаря
с.Іванівка
350541 вул.Партизанська, 29, с.Триліси, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27310
сільський клуб, ігровий зал
с.Триліси, с.Антонівка
350543 вул.Семена Неживого, 2, с.Цвітне, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27320
будинок культури, фойє
с.Цвітне, с.Ружичеве
350544 вул.Гагаріна, 16А, с.Ясинове, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27325
сільський клуб, зал
с.Ясинове, с.Біляївка, с.Омельгород
350545 вул.Тітова, 235, смт Лісове, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27346
школа, актовий зал
смт Лісове
350546 вул.Незалежності України, 22А, смт Олександрівка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл., 27300
виправний центр №104, їдальня
Державна установа "Олександрівський виправний центр (№104)"
350595 вул.Перемоги, 4, с.Камбурліївка, Онуфріївський р-н, Кіровоградська обл., 28113
будинок культури, гримерна кімната
с.Камбурліївка
350596 вул.Центральна, 27, с.Вишнівці, Онуфріївський р-н, Кіровоградська обл., 28130
будинок культури, актовий зал
с.Вишнівці, с.Лозуватка
350597 вул.Центральна, 20, с.Василівка, Онуфріївський р-н, Кіровоградська обл., 28115
будинок культури, хол, 1-й поверх
с.Василівка
350598 вул.Гагаріна, 1, с.Млинок, Онуфріївський р-н, Кіровоградська обл., 28123
адмінбудинок СК "Україна", зал засідань
с.Млинок, с.Морозівка
350599 вул.Лугова, 70, с.Петрівка, Онуфріївський р-н, Кіровоградська обл., 28123
будинок культури, хол
с.Петрівка, с.П’ятомиколаївка
350600 вул.Сухомлинського, 4, смт Павлиш, Онуфріївський р-н, Кіровоградська обл., 28110
школа №1, хол
смт Павлиш – вул.Горького, вул.Калинова, вул.Коцюбинського, вул.Озерна, вул.Перемоги: 1–106, 108, 110, 112, 114, 120, 122; вул.Поштова, вул.Рідодубська, вул.Сухомлинського: 1–16, 25–25А, 31; вул.Центральна, вул.Ягідна, пров.Вишневий, пров.Коцюбинського, пров.Поштовий, пров.Сухомлинського, пров.Центральний, с.Шевченка
350601 вул.Сухомлинського, 33Б, смт Павлиш, Онуфріївський р-н, Кіровоградська обл., 28110
будинок культури, хол
смт Павлиш – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вокзальна, вул.генерала Калашника, вул.Калюжного, вул.Ковалівська, вул.Кості Омельяненка, вул.Котляревського, вул.Кохна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Павлика Морозова, вул.Садова, вул.Сухомлинського: 18–24, 26–30, 32–81; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.1-го Травня, пров.Вокзальний, пров.Залізничний, пров.Новий, пров.Садовий, пров.Тихий, пров.1-го Травня
350602 вул.Перемоги, 188А, смт Павлиш, Онуфріївський р-н, Кіровоградська обл., 28110
школа №2, спортзал
смт Павлиш – вул.Анатолія Комара, вул.Гагаріна, вул.Павла Носенка, вул.Перемоги: 107, 109, 111, 113, 115–119, 121, 125–351; вул.Тесленка
350603 вул.Гагаріна, ФАП, с.Браїлівка, Онуфріївський р-н, Кіровоградська обл., 28110
фельдшерсько-акушерський пункт, к.2
с.Браїлівка
350604 вул.Шкільна, 70, с.Зибкове, Онуфріївський р-н, Кіровоградська обл., 28131
школа, хол
с.Зибкове
350605 вул.Шкільна, 15, с.Успенка, Онуфріївський р-н, Кіровоградська обл., 28120
школа, хол
с.Успенка, с.Дача
350606 вул.Центральна, 135, с.Куцеволівка, Онуфріївський р-н, Кіровоградська обл., 28122
сільський клуб №1, хол
с.Куцеволівка – вул.Гагаріна, вул.Зайвого, вул.Зелена, вул.Козуба, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Пушкіна, вул.Сазонова, вул.Степова, вул.Центральна, с.Ясинуватка
350607 вул.Молодіжна, 22, с.Куцеволівка, Онуфріївський р-н, Кіровоградська обл., 28122
будинок культури №2, хол
с.Куцеволівка – вул.Глухова, вул.Калашникова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Першотравнева, вул.Тітова, вул.Шашла, вул.Шевченка
350608 вул.Риндака, 8, с.Деріївка, Онуфріївський р-н, Кіровоградська обл., 28121
школа, хол
с.Деріївка
350609 вул.Перемоги, 2, с.Омельник, Онуфріївський р-н, Кіровоградська обл., 28114
будинок культури, хол
с.Омельник, с.Байдакове
350610 вул.Центральна, 1, смт Онуфріївка, Онуфріївський р-н, Кіровоградська обл., 28100
будинок культури, хол, 1-й поверх
смт Онуфріївка – вул.А.Комара, вул.Берегова, вул.Весняна, вул.Вільна, вул.Волкова, вул.Гагаріна, вул.Графа Толстого, вул.Грушевського, вул.Дерибасівська, вул.Жуланова, вул.Квітнева, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Семирічна, вул.Соборна, вул.116 Дивізії, вул.40 років Перемоги
350611 вул.Центральна, 24, смт Онуфріївка, Онуфріївський р-н, Кіровоградська обл., 28100
школа, хол, 1-й поверх
смт Онуфріївка – вул.Вишнева, вул.Затишна, вул.Калюжного, вул.Козачий Шлях, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Магістральна, вул.Набережна, вул.Назаренка, вул.Новоселівка, вул.Першотравнева, вул.Поштова, вул.Садова, вул.Скляра, вул.Степова, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Ювілейна
350612 вул.Петропавлівська, 63А, с.Попівка, Онуфріївський р-н, Кіровоградська обл., 28104
будинок культури, хол
с.Попівка, с.Калачівка, с.Любівка, с.Солдатське
350613 вул.Центральна, 11А, с.Костянтинівка, Онуфріївський р-н, Кіровоградська обл., 28104
будинок культури, хол
с.Костянтинівка, с.Павловолуйськ
350614 вул.Утєва, 2, с.Мар’ївка, Онуфріївський р-н, Кіровоградська обл., 28132
школа, хол
с.Мар’ївка, с.Федорівка
350649 вул.Центральна, 42, с.Велика Андрусівка, Світловодський р-н, Кіровоградська обл., 27520
будинок культури, хол
с.Велика Андрусівка
350650 вул.Центральна, 37, с.Калантаїв, Світловодський р-н, Кіровоградська обл., 27521
сільський клуб, хол
с.Калантаїв, с.Сніжкова Балка
350651 вул.1 Травня, 55А, с.Велика Скельова, Світловодський р-н, Кіровоградська обл., 27541
школа, хол
с.Велика Скельова
350652 вул.Центральна, 14, с.Глинськ, Світловодський р-н, Кіровоградська обл., 27532
будинок культури, хол
с.Глинськ, с.Арсенівка, с.Ганнівка, с.Семигір’я
350655 вул.Центральна, 71, с.Григорівка, Світловодський р-н, Кіровоградська обл., 27533
будинок культури, хол
с.Григорівка, с.Кобзарівка, с.Оврагове, с.Перехрестівка, с.Яремівка
350656 вул.Гагаріна, 99, с.Захарівка, Світловодський р-н, Кіровоградська обл., 27545
будинок культури, хол
с.Захарівка, с.Аудиторівка, с.Серебряне
350657 вул.Центральна, 122, с.Іванівка, Світловодський р-н, Кіровоградська обл., 27544
вул.Центральна, 118, с.Іванівка, Світловодський р-н, Кіровоградська обл., 27544
с.Іванівка
350658 вул.Паркова, 20, с.Микільське, Світловодський р-н, Кіровоградська обл., 27530
адмінбудинок сільської ради, хол
с.Микільське
350659 вул.Українська, 78, с.Золотарівка, Світловодський р-н, Кіровоградська обл., 27531
будинок культури, хол
с.Бугруватка, с.Золотарівка
350660 вул.Миру, 55В, с.Миронівка, Світловодський р-н, Кіровоградська обл., 27540
адмінбудинок сільської ради, хол
с.Миронівка
350661 вул.Центральна, 34, с.Озера, Світловодський р-н, Кіровоградська обл., 27542
адмінбудинок сільської ради, хол
с.Озера, с.Олексіївка
350662 вул.Поштова, 2, с.Талова Балка, Світловодський р-н, Кіровоградська обл., 27543
сільський клуб, хол
с.Талова Балка
350663 вул.Центральна, 123, с.Павлівка, Світловодський р-н, Кіровоградська обл., 27519
вул.Центральна, 123, с.Павлівка, Світловодський р-н, Кіровоградська обл., 27519
с.Павлівка
350664 вул.Свердлівська, 108А, с.Вільне, Світловодський р-н, Кіровоградська обл., 27524
школа, хол
с.Вільне
350665 вул.Миру, 2, с.Подорожнє, Світловодський р-н, Кіровоградська обл., 27522
сільський будинок культури, хол
с.Подорожнє, с.Бабичівка
350666 вул.Буйна, 1А, с.Нагірне, Світловодський р-н, Кіровоградська обл., 27523
клуб, хол
с.Нагірне
350667 вул.Миру, 1А, с.Федірки, Світловодський р-н, Кіровоградська обл., 27535
школа, хол
с.Федірки
350668 вул.Миру, 10, с.Сніжкове, Світловодський р-н, Кіровоградська обл., 27537
фельдшерський пункт, хол
с.Сніжкове
350718 вул.Михайла Грушевського, 13, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27400
центр дитячої та юнацької творчості, танцювальна зала
м.Знам’янка – вул.Братів Лисенків, вул.Героїв Крут: 3; вул.Лісний масив, вул.Михайла Грушевського: 1–18; вул.Павлова, вул.Партизанська: 19, 21, 25, 27, 29, 31; вул.Сінний Пункт, вул.Станційна: 1–25; вул.Трудова, вул.Церковна, вул.295 км, вул.298 км, вул.299 км, пров.Павлова, пров.Станційний, просп.Шкільний
350719 вул.Глібка, 28, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27400
територіальний центр, зала засідань
м.Знам’янка – вул.Гагаріна, вул.Глібка: 2–28, 32; вул.Матросова: 27, 29; вул.Михайла Грушевського: 20–31;
350720 вул.Михайла Грушевського, 30, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27400
міський Палац культури, мала зала, 2-й поверх
м.Знам’янка – вул.Володимира Винниченка: 48/1–97; вул.Глібка: 29–31, 33–62; вул.Дмитрівська: 21А–23, 25–29, 31, 33, 38/2, 44, 58–74; вул.Матросова: 2А–18, 33–81; вул.Михайла Грушевського: 33–53; вул.Михайла Лінніка: 55–77; вул.Мусоргського: 1; вул.Партизанська: 11; вул.Федора Горбунова: 39, 43–46, 48, 50–60, 62–76А; вул.Чайковського: 3–28, 30, 32, 34;
350721 вул.Коцюбинського, 23, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27400
управління з експлуатації газового господарства, актова зала
м.Знам’янка – вул.В’ячеслава Чорновола: 32, 34/4; вул.В’ячеслава Шкоди, вул.Генерала Дерев’янка, вул.Гладуна, вул.Глінки, вул.Дев’ятого Грудня, вул.Декабристів, вул.Дмитрівська: 35, 39–41, 56; вул.Ігоря Сікорського, вул.Козацька: 1–74; вул.Коцюбинського, вул.Максима Залізняка, вул.Мусоргського: 4–54/9; вул.Незалежності, вул.Новоселів, вул.Партизанська: 1–10/20, 12–18, 20, 24, 26, 28, 30, 32–62; вул.Північна, вул.Проліскова, вул.Прохорової, вул.Світанкова, вул.Січових Стрільців, вул.Скирди, вул.Урожайна, вул.Ціолковського, вул.Чехова, вул.50 років Перемоги, пров.Глінки, пров.Декабристів, пров.Локомотивний
350722 вул.Михайла Грушевського, 30, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27400
міський Палац культури, зала "Камертон", 2-й поверх
м.Знам’янка – вул.Володимира Винниченка: 2–47; вул.Героїв Крут: 28–47; вул.Гетьмана Виговського, вул.Деповська, вул.Дмитрівська: 2–19А, 24, 30, 32–32/1, 34; вул.Кримська, вул.Матросова: 28; вул.Михайла Лінніка: 1–46; вул.Олега Малицького, вул.Станційна: 28–75; вул.Федора Горбунова: 1/55–33, 39/15–39/20, 47, 49, 61; вул.Шевченка
350723 вул.Переможців, 41, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27400
товариство "Колос", актова зала
м.Знам’янка – вул.В’ячеслава Чорновола: 24, 33, 39–53; вул.Єсеніна, вул.Козацька: 77; вул.Олександрійська, вул.Переможців, вул.Чайковського: 29, 31, 33, 35–158; пров.Гвардійський, пров.Левка Мацієвича: 22–47; пров.Олекси Гірника: 27–52; пров.Спортивний, пров.Тупий, пров.Чайковського, пров.1 Поперечний: 32/1–51; пров.2 Поперечний: 37–42;
350724 вул.Київська, 23, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27406
міський спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України, актова зала
м.Знам’янка – вул.Віктора Голого: 75, 77, 79–81, 83, 85, 87; вул.В’ячеслава Чорновола: 2, 8–10, 18–20, 27; вул.Григорія Сковороди, вул.Київська, вул.Маяковського: 1–39, 40/8–41, 43–88; вул.Некрасова, пров.Григорія Сковороди, пров.Добролюбова, пров.Жасміновий, пров.Кутузова, пров.Лермонтова, пров.Некрасова, пров.Пилипа Орлика, пров.Толстого: 4–8, 19; пров.Чернишевського
350725 вул.В’ячеслава Чорновола, 2, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27406
школа №3, актова зала
м.Знам’янка – вул.Василя Сухомлинського, вул.Віктора Голого: 1–74, 76, 78, 82, 84/29, 86, 88–90А, 92–94, 96–96А, 100–104; вул.В’ячеслава Чорновола: 3–7, 15, 21; вул.Дружби, вул.Калинова: 1–102, 105, 107; вул.Леваневського, вул.Станційна: 115–173; пров.Левка Мацієвича: 9–21; пров.Олекси Гірника: 5–24; пров.1 Поперечний: 8–30; пров.2 Поперечний: 5–30;
350726 вул.В’ячеслава Чорновола, 2, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27406
школа №3, мала спортивна зала
м.Знам’янка – вул.Привокзальна: 1, 3, 7, 9, 11, 13, 17;
350727 вул.Калинова, 113, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27406
музична школа, зала хореографії
м.Знам’янка – вул.Калинова: 104, 106, 108–114; вул.Привокзальна: 5, 15;
350728 вул.Привокзальна, 22, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27406
центр дитячої та юнацької творчості, кімната для занять
м.Знам’янка – вул.Віктора Голого: 116–122А; вул.Енергетиків: 19; вул.Привокзальна: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18–22;
350729 вул.Маяковського, 40, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27406
центральна бібліотека, хол
м.Знам’янка – вул.Виноградна, вул.Віктора Голого: 91, 95, 97–99; вул.Волошкова, вул.Гулака-Артемовського, вул.Енергетиків: 4–16, 20; вул.Каштанова, вул.Колійно-машина станція, вул.Маяковського: 40, 42; вул.Сагайдачного, вул.Тіниста, вул.Трояндова, вул.305 км, вул.306 км, вул.312 км, вул.314 км, пров.Толстого: 12/36;
350730 вул.Свободи, 2/15, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27405
школа №4, спортивна зала
м.Знам’янка – вул.Абрикосова: 64, 67–141; вул.Комарова: 31–31/14, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–122; вул.Назарова: 25–94; вул.Осадчого: 43–95; вул.Свободи: 42–42/20, 44–109; вул.Шмідта: 28–56А; вул.8 Березня: 31–112; пров.Абрикосовий, пров.Лісний, пров.Транспортний, пров.1 Парковий, пров.2 Парковий
350731 вул.Свободи, 2/15, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27405
школа №4, вестибюль
м.Знам’янка – вул.Абрикосова: 1–63/2, 65; вул.Комарова: 1–30А, 32, 34, 36, 38, 40–42А, 44–44А, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Назарова: 1–24А; вул.Олега Антонова, вул.Осадчого: 1–41; вул.Свободи: 1–41, 43; вул.Сергія Капелюхи, вул.Чумацький Шлях, вул.Шмідта: 2–27; вул.1 Робоча, вул.2 Робоча, вул.3 Робоча, вул.4 Робоча, вул.5 Робоча, вул.6 Робоча, вул.7 Робоча, вул.8 Березня: 2–30; вул.8 Робоча, пров.Квітковий, пров.Надії, пров.Назарова, пров.Прохідний
350732 вул.Соборна, 155, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27406
Знам’янська дистанція захисних лісонасаджень, учбовий клас
м.Знам’янка – вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Дачна, вул.Польова, вул.Соборна: 15–178; вул.Філоненка, пров.Будівельників, пров.Вишневий, пров.Дачний, пров.Макаренка, пров.Польовий, пров.Садовий, пров.Соборний
350733 вул.Олени Теліги, 6, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27403
гуртожиток професійно-технічного училища №12, хол
м.Знам’янка – вул.Василя Стуса, вул.Героїв Чорнобиля: 1А, 3–5, 7, 9, 12; вул.Гоголя, вул.Дмитра Єфремова, вул.Дмитра Яворницького, вул.Дніпровська, вул.Зоряна, вул.І Підлісна, вул.Ломоносова, вул.Набережна: 1А–23; вул.Олексія Береста, вул.Олени Теліги: 1–35, 37, 39, 41–47/7; вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Селянська, вул.Соборна: 2/9–13/5; вул.Челюскіна: 1–25; вул.Чкалова, вул.Ярослава Мудрого, пров.Шкільний
350734 вул.Олени Теліги, 69, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27403
школа №1, спортивна зала
м.Знам’янка – вул.Березова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Весняна, вул.Галочкіна, вул.Генерала Кульчицького, вул.Героїв Чорнобиля: 2, 5А–6А, 7А, 9А–11А; вул.Кленова, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Набережна: 30–41; вул.Нижньонабережна, вул.Олени Теліги: 36, 38, 40, 50–98; вул.Осипенка, вул.Осіння, вул.Соломії Крушельницької, вул.Сонячна, вул.Тополина, вул.Українська, вул.Франка, вул.Харківська, вул.Херсонська, вул.Челюскіна: 27–51/31; вул.Черняховського, вул.Яблунева, пров.Богдана Хмельницького, пров.Гоголя, пров.Заводський, пров.Миру, пров.Олени Теліги, пров.Український, пров.Херсонський
350735 вул.1 Травня, 9, смт Знам’янка Друга, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27410
школа №7, спортивна зала
смт Знам’янка Друга – вул.Бацанова, вул.Блок Пост Західний, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Калинова, вул.1 Травня
350736 вул.Шевченка, 11, смт Знам’янка Друга, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27410
школа №6, спортивна зала
смт Знам’янка Друга – вул.Андреєва, вул.Вереснева, вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Козіна, вул.Космонавтів, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.296 км, вул.40 років Перемоги, пров.Вересневий
350737 вул.Перспективна, 56, смт Знам’янка Друга, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27410
селищний будинок культури, мала зала
смт Знам’янка Друга – вул.Ананьєва, вул.Будинок лісника, вул.Гоголя, вул.Друга Підводянська, вул.Колгоспна, вул.Панаріна, вул.Пасічна, вул.Перспективна, вул.Підводянська, вул.Підлісна, вул.Преображенська, вул.Пугачова, вул.Шмідта, пров.Київський, пров.Шмідта
350738 пров.Шкільний, 1, с.Водяне, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27413
Чорноліська лісна школа
с.Водяне
350739 вул.Михайла Грушевського, 15, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27400
комунальний заклад "Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка", актова зала
Комунальний заклад "Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка"
350740 вул.Гагаріна, 27Т, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., 27400
комунальний заклад "Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка", хол
Комунальний заклад "Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка"
350785 вул.Робітнича, 2, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27507
школа №9, фойє, 2-й поверх
м.Світловодськ – вул.Заводська: 1–61; вул.Захисників України: 1–58, 60–60А, 62; вул.Максима Залізняка, вул.Новогеоргіївська: 1–22; вул.Ревівська: 1–58, 60–62А; вул.Робітнича, вул.Соборності України: 2–17, 19;
350786 вул.Захисників України, 83, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27507
філія центру дитячої та юнацької творчості, кімната для занять, 1-й поверх
м.Світловодськ – вул.Заводська: 63–85; вул.Закамінська, вул.Захисників України: 59, 61, 63–86А; вул.Новогеоргіївська: 24–42; вул.Новогеоргіївське лісництво, вул.Ревівська: 59, 63–86; вул.Скубіївська, вул.Соборності України: 18, 20–45; пров.Вітрівський
350787 вул.Робітнича, 2, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27507
школа №9, спортивна зала, 2-й поверх
м.Світловодськ – вул.Бондарівська, вул.Висоцького, вул.Гайдамацька: 14–20; вул.Гетьманська: 47–74; вул.Дмитра Чижевського, вул.Змитницька, вул.Золотарівська: 157, 159, 163, 165–179, 181–264; вул.Качанівська, вул.Клочківська, вул.Колобородська, вул.Коропівська, вул.Космонавтів, вул.Магдебурзького права: 48, 50, 52, 54–77А; вул.Миру: 95–234; вул.Набережна, вул.Незалежності: 208, 210, 212, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236–267; вул.Остапа Вишні, вул.Рибальська, вул.Січових Стрільців: 101, 103–271; вул.Тясьминська, вул.Чигиринська: 59, 61–92; вул.Чкалова, пров.Набережний, тупик Новогеоргіївський, тупик Новофедорівський
350788 вул.Миру, 47, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27502
школа №5, к.5, 1-й поверх
м.Світловодськ – бульв.Молодіжний, бульв.Перемоги, вул.Віталія Кулікова, вул.Гайдамацька: 1–7; вул.Гвардійська, вул.Гетьманська: 1–46; вул.Гончарна, вул.Каширівська, вул.Магдебурзького права: 1–47, 49–49А, 51, 53; вул.Матросова: 33–52; вул.Миколи Кисельова, вул.Михайла Остроградського, вул.Незалежності: 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 142, 144, 146–207, 209, 211, 213–215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235; вул.Нінелі Бокій, вул.Павлівська, вул.Самусівська, вул.Толстого, вул.Чайковського: 1–5, 7; вул.Чигиринська: 1–58, 60; вул.2-а Проектна, вул.3-я Проектна, вул.4-а Проектна, вул.5-а Проектна, вул.6-а Проектна, вул.8-а Проектна, пров.Володимира Івасюка, пров.Польовий, пров.Проектний, пров.Слави, тупик Гірський
350789 вул.Миру, 47, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27502
школа №5, к.6, 1-й поверх
м.Світловодськ – вул.Воронівська, вул.Гайдамацька: 9–11; вул.Золотарівська: 1–156, 158, 160–162, 164, 180; вул.Кутузова, вул.Матросова: 1–32А; вул.Миру: 1–94; вул.Нахімова, вул.Незалежності: 1–119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133–135, 137, 139–141, 143, 145; вул.Нова, вул.Павла Бута, вул.Підлісна, вул.Січових Стрільців: 1–99А; вул.Сотника Михайла Майбороди: 1–50; вул.Чайковського: 6, 8–16, 18;
350790 вул.Чайковського, 19, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27502
бібліотека-філія №3
м.Світловодськ – вул.Лесі Українки, вул.Михайла Грушевського: 4–4Б, 6; вул.Сотника Михайла Майбороди: 51–73; вул.Ушакова, вул.Холодноярська: 8–8А, 10А; вул.Чайковського: 17, 19–26А; вул.8-го Березня: 1–87, 90–90А;
350791 вул.Будівельників, 10, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27500
центр дитячої та юнацької творчості, клас вокального колективу, 1-й поверх
м.Світловодськ – вул.Віталія Куцевича, вул.Героїв України: 75, 77; вул.Михайла Грушевського: 3, 5, 7–19, 21, 23–29; вул.Слобідська, вул.Сотника Михайла Майбороди: 74–135; вул.Холодноярська: 1А–5А, 9; вул.Чаплищанська, вул.8-го Березня: 89, 91–148;
350792 вул.Приморська, 70А, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27500
школа №7, вестибюль, 1-й поверх
м.Світловодськ – вул.Будівельників: 2–16; вул.Михайла Грушевського: 31А–37; вул.Приморська: 64–68;
350793 вул.Приморська, 70А, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27500
школа №7, вестибюль, 1-й поверх
м.Світловодськ – вул.Будівельників: 18–20; вул.Приморська: 70–74; вул.Січових Стрільців: 100–100А, 102;
350794 бульв.Дніпровський, 20, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27500
територіальний центр соціального обслуговування, актова зала, 1-й поверх
м.Світловодськ – бульв.Дніпровський: 14–20; вул.Героїв України: 63, 65–67, 69, 71–73; вул.Михайла Грушевського: 20, 22; вул.Приморська: 56–62;
350795 вул.Героїв України, 55, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27500
школа №10, кімната для відпочинку, 1-й поверх
м.Світловодськ – бульв.Дніпровський: 2–12; вул.Героїв України: 53–57, 59, 61; вул.Приморська: 46–54;
350796 вул.Героїв України, 55, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27500
школа №10, кімната для відпочинку, 1-й поверх
м.Світловодськ – вул.Богуна: 1, 3, 5; вул.Героїв України: 45, 47, 49, 74, 76, 78А–106; пров.Індустріальний
350797 вул.Героїв України, 56, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27500
навчально-виховний комплекс №4, коридор, 1-й поверх
м.Світловодськ – вул.Анатолія Солов’яненка, вул.Богуна: 2, 4–4А, 6–24; вул.Ватутіна, вул.Вільна, вул.Героїв України: 41, 58, 60, 62, 64–64А, 68, 70; вул.Григорія Сковороди, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Липівська, вул.Пушкіна, вул.3-го Грудня
350798 вул.Ювілейна, 1, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27500
пансіонат "Славутич", фойє, 1-й поверх
м.Світловодськ – вул.Героїв України: 37, 39; вул.Приморська: 38–44; вул.Ювілейна
350799 вул.Приморська, 16, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27501
міський Палац культури, фойє, 1-й поверх
м.Світловодськ – вул.Вадима Бойка: 3, 5; вул.Героїв України: 13–15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 36, 38, 40, 42–44, 46, 48, 52; вул.Гоголя, вул.Приморська: 18–32;
350800 вул.Приморська, 12, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27501
професійно-технічне училище №5, вестибюль, 1-й поверх
м.Світловодськ – вул.Гагаріна: 3–10; вул.Героїв України: 1–12; вул.Городоцька: 1–9; вул.Миколи Лисенка: 1, 5; вул.Приморська: 6–14; вул.Чорноморівська: 4, 12; вул.Шевченка: 1, 3, 5, 7–11А;
350801 вул.Вадима Бойка, 2, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27501
Палац спорту, вестибюль, 1-й поверх
м.Світловодськ – вул.Богдана Хмельницького: 36–103, 107, 109–109А; вул.Вадима Бойка: 2А, 13, 17–25; вул.Героїв України: 16, 18, 20, 22, 24, 26–28, 30, 32–34; вул.Героїв Чорнобиля: 1, 3, 5, 7–7Б; вул.Гетьмана Марка Жмайла: 2, 4, 6, 8–8А, 10, 12–14, 16, 18, 22–22А, 24, 26, 28, 30; вул.Конька: 2, 6, 10–12; вул.Мічуріна, вул.Павлова, вул.Українська: 1–54, 56, 58, 60, 62, 64; вул.Червона, пров.Нагірний
350802 вул.Вадима Бойка, 8, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27501
школа №1, коридор, 1-й поверх
м.Світловодськ – вул.Богдана Хмельницького: 21, 23, 25–27, 29–29А, 31, 33–35; вул.Вадима Бойка: 4, 10–12, 14, 27; вул.Володимира Сосюри: 1–54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; вул.Героїв Чорнобиля: 9, 13, 15, 17–23, 41; вул.Гетьмана Петра Сагайдачного, вул.Городоцька: 57–71; вул.Зелена: 1–83, 88, 92, 94, 96, 98; вул.Конька: 1, 3–5, 9, 18–31; вул.Лісозаводська, вул.Пам’яті Героїв, вул.Першотравнева: 1–44, 46, 50, 52, 54–54А, 58; вул.Правди, вул.Садова: 14–28А; вул.ТОВ «Аврора» Садова-9, вул.Шкільна, пров.Василя Стуса, пров.Пилипа Орлика
350803 вул.Вадима Бойка, 8, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27501
школа №1, коридор, 2-й поверх
м.Світловодськ – вул.Богдана Хмельницького: 104–106, 108, 110–215; вул.Вишнева, вул.Віктора Соколова, вул.Володимира Сосюри: 55–55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67–110; вул.Героїв Чорнобиля: 2, 4, 6, 8, 10–12, 14, 16, 30–30А, 34–36В; вул.Гетьмана Марка Жмайла: 3, 5–5А, 7, 9, 11–11Б, 15, 17–17А, 19–21, 23, 25, 27, 29, 31–96; вул.Дмитра Яворницького: 1–19; вул.Зелена: 85–87, 89–91, 93, 95, 97–97А, 99–158А; вул.Івана Франка: 2–27, 29, 33, 35; вул.Комарова: 1–25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; вул.Конька: 33–63; вул.Котляревського: 1–22, 24, 26; вул.Крилівська, вул.Партизанська: 1–12; вул.Першотравнева: 45, 47–49, 51–51А, 53, 55–57, 59–132А, 137–137А; вул.Покровська, вул.Софіївська, вул.Сухомлинського, вул.Табурищанська: 2–42; вул.Тимірязєва: 1–30, 32, 34, 36, 38; вул.Українська: 55–55А, 57, 59, 61, 63, 65–106; пров.Ломоносова: 1–1А, 3–5; пров.Панаса Мирного, пров.Спортивний
350804 вул.Героїв Чорнобиля, 36, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27503
контора заводу "Спецзалізобетон", адміністративний корпус, фойє, 1-й поверх
м.Світловодськ – вул.Героїв Чорнобиля: 33–33В; вул.Дмитра Яворницького: 21–105; вул.Дружби, вул.Івана Мазепи, вул.Івана Франка: 28, 30–32, 34, 36–107; вул.Козацька, вул.Комарова: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–119В; вул.Котляревського: 23–23А, 25, 27–38; вул.Крилівське лісництво, вул.Макаренка, вул.Михайлівська, вул.Новоселів, вул.Озерна, вул.Партизанська: 13–90; вул.Першотравнева: 133–136, 138–224; вул.Табурищанська: 43–82; вул.Тимірязєва: 31, 33, 35, 37, 39–106; вул.Тобілевича, пров.Залізничний, пров.Зарічний, пров.Комарова, пров.Кропивницького, пров.Ломоносова: 2–2А; пров.Луговий, пров.Некрасова, пров.Озерний, пров.Першотравневий, пров.Степовий
350805 вул.Городоцька, 15, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27501
політехнічний коледж, актова зала, 1-й поверх
м.Світловодськ – вул.Богдана Хмельницького: 1–20, 22, 24, 28, 30–30А, 32; вул.Вадима Бойка: 2Б–2В; вул.Гагаріна: 17–30; вул.Городоцька: 17–55А; вул.Київська, вул.Миколи Лисенка: 4А–4Б; вул.Мистецька, вул.Обсерваторна, вул.Садова: 1–13; вул.Чорноморівська: 1Б–3, 5–11А, 13–24; вул.Шевченка: 2, 4, 6;
350807 вул.Труда, 35, смт Власівка, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27552
будинок культури, зал шлюбної реєстрації, 2-й поверх
смт Власівка – вул.Березова, вул.Героїв Дніпра, вул.Грушевського, вул.Долинська, вул.Енергетична, вул.Ентузіастів, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Колгоспна, вул.Котельникова, вул.Лісна, вул.Молодіжна: 32–34, 36, 38–40, 59; вул.Незалежності, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Полтавська, вул.Приморська, вул.Сонячна, вул.Труда: 1–32, 34–54; вул.Чкалова, вул.Чумацька, вул.Шевченка: 1–41, 43, 45, 47–49, 51, 53, 55, 57, 59, 65; пров.Новий, пров.Робочий
350808 вул.Труда, 35, смт Власівка, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27552
будинок культури, вестибюль, 1-й поверх
смт Власівка – вул.Будівельна, вул.Космонавтів, вул.Лівобережна, вул.Молодіжна: 1, 2–16, 22; вул.Піщана, вул.Східна: 4–4А, 6–10; вул.Труда: 33, 56–84;
350809 вул.Молодіжна, 15, смт Власівка, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27552
дитячий сектор, актова зала, 1-й поверх
смт Власівка – вул.Висоцького, вул.Жовтнева, вул.Кременчуцька, вул.Молодіжна: 17–19, 23–31, 35, 37, 41–55; вул.Степова, вул.Шевченка: 42–42А, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60–64, 66–97; пров.Сергія Даниленка
350810 вул.Східна, 3, смт Власівка, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27552
лікарська амбулаторія, лікувально-фізкультурний кабінет, 2-й поверх
смт Власівка – вул.Дніпровська, вул.Молодіжна: 1А–1Г; вул.Приозерна, вул.Східна: 3, 5, 12; вул.Центральна
350811 вул.Східна, 1, смт Власівка, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27552
пансіонат для ветеранів війни та праці, вестибюль, 2-й поверх
смт Власівка – вул.Східна: 1;
350812 вул.Павлова, 16, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27500
терапевтичний корпус ЦРЛ, лікувально-фізкультурний кабінет, 2-й поверх
Світловодська центральна районна лікарня
350813 вул.Героїв України, 110, м.Світловодськ, Кіровоградська обл., 27501
хірургічний корпус ЦРЛ, кабінет лікувальної фізкультури, 1-й поверх
Світловодська центральна районна лікарня