Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Черкаська область, Територіальний виборчий округ № 198

Дільниць - 135

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
710230 вул.Заводська, 4, м.Кам’янка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20801
АТП 17142, актова зала
м.Кам’янка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вербівська, вул.Володимира Івасюка, вул.Данила Кононенка, вул.Заводська, вул.Лисенка Миколи, вул.Олеся Весняного, вул.Перемоги: 38–151; вул.Почаївська, вул.Чайковського, пров.Богдана Хмельницького
710231 вул.Покровська, 31, м.Кам’янка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20801
Сортодослідна станція, актова зала
м.Кам’янка – вул.Благовісна, вул.Гагаріна, вул.Дмитра Коломійця, вул.Кам’янська, вул.Лісна, вул.Малинова, вул.Миру, вул.Перемоги: 1–37; вул.Петра Калнишевського, вул.Повстанська, вул.Польова, вул.Українська, вул.Холодноярської Республіки, пров.Кам’янський, пров.1 Український, пров.2 Український, пров.3 Український, пров.4 Український
710232 вул.Героїв Майдану, 55, м.Кам’янка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20801
школа №2, фойє
м.Кам’янка – вул.Будівельна, вул.Весела, вул.Весняна, вул.Володимира Великого, вул.Волонтерська, вул.Гайдамацька, вул.Галочкіна, вул.Героїв Майдану: 49–116; вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Кароля Шимановського, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Нечуй-Левицького, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Піонерська, вул.Покровська, вул.Різдвяна, вул.Тясминська, вул.Щаслива, пров.Будівельний, пров.Першотравневий, пров.Покровський, пров.1 Тясминський, пров.2 Тясминський
710233 вул.Сердюка, 1, м.Кам’янка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20801
Будинок культури, фойє
м.Кам’янка – вул.Грушевського, вул.Зелена, вул.Івана Гонти, вул.Льва Толстого, вул.Людмили Борисової: 64–64Б, 66–66А, 68, 70, 72–74, 79А–132; вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Привокзальна, вул.Сердюка, вул.Стельмаха, вул.Степова, вул.Ярослава Мудрого, вул.1-го Грудня, пров.Молодіжний, пров.Привокзальний, пров.Сердюка, пров.Станційний, пров.Ярослава Мудрого, пров.1 Грудня, пров.2 Людмили Борисової, пров.3 Людмили Борисової
710234 вул.Героїв Майдану, 18А, м.Кам’янка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20801
школа №1, фойє
м.Кам’янка – вул.Героїв Майдану: 1–23; вул.Задніпровського: 2, 4, 6–6/2, 8, 10, 12–14/1, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Івана Франка, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Лермонтова, вул.Людмили Борисової: 1–63, 65, 67, 69, 71, 75–77; вул.Максима Залізняка, вул.Машинобудівна, вул.Незалежності, вул.Партизанська, вул.Петра Василини: 12–72; вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.сотника Компанійця, вул.Тростянка, пров.Козацький, пров.Максима Кривоноса, пров.Партизанський, пров.Сокільський, пров.Сонячний, пров.Старопокровський, пров.1 Людмили Борисової
710235 вул.Чехова, 6, м.Кам’янка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20801
"Райавтодор", фойє
м.Кам’янка – вул.Героїв Крут, вул.Герцена, вул.Григорія Сковороди, вул.Добролюбова, вул.Зв’язківців, вул.Івана Виговського, вул.Івана Сірка, вул.Кіровоградська, вул.Кравченка, вул.Марії Шкаліберди, вул.Педагогічна, вул.Петра Василини: 4–8; вул.Попова, вул.Садова, вул.Смірнова, вул.Тургенєва, вул.Черкаська, вул.Чехова, вул.Шевченка: 2–14, 18–187; вул.Юнацька, вул.Юрія Горліса-Горського, вул.Яблунева, пров.1 Садовий, пров.1 Шевченка: 1–32, 34, 36, 38, 40, 42–66; пров.2 Шевченка, пров.3 Садовий
710236 вул.Людмили Борисової, 4, м.Кам’янка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20801
районна бібліотека, фойє
м.Кам’янка – вул.Геологічна, вул.Костянтина Гудзенка, вул.Шевченка: 16–16А; пров.Петра Гулака-Артемовського, пров.1 Шевченка: 33, 35, 37, 39–39А, 41; пров.3 Шевченка
710237 вул.Декабристів, 9, м.Кам’янка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20801
Будинок культури, фойє
м.Кам’янка – вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Галі Кудрі, вул.Героїв Майдану: 24–45; вул.Гоголя, вул.Декабристів: 3–7, 11А, 13, 15, 17, 21, 23, 25/1, 27/1–27/2, 29, 31; вул.Задніпровського: 1–1/2, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21–21/1, 23, 25–25/2, 27, 29, 31/1–31/2, 33, 35, 37, 39, 41–57; вул.Миколаївська, вул.Набережна, вул.Пушкіна, вул.Реміснича, пров.Галі Кудрі, пров.Пушкіна, пров.1 Гоголя, пров.1 Задніпровського, пров.2 Гоголя, пров.2 Задніпровського
710238 вул.Декабристів, 68, м.Кам’янка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20801
школа №3, їдальня
м.Кам’янка – в’їзд ж.д. 239 км., вул.Берегова, вул.Віктора Курноса, вул.Войцехівського Євгенія, вул.Декабристів: 2, 10, 12, 14, 16, 18–20, 22, 24, 26, 28, 30–30А, 32–161; вул.Дружби, вул.Євгена Коновальця, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Олександра Захаренка, вул.Павла Скоропадського, вул.Петра Харченка, вул.Радіщева, вул.Селищна, вул.Шкільна, вул.50 ти річчя Визволення, пров.Данила Кононенка, пров.50 ти річчя Визволення
710239 вул.Перемоги, 22, с.Баландине, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20843
Будинок культури, фойє
с.Баландине
710240 вул.Центральна, 26, с.Вербівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20841
школа, фойє
с.Вербівка, с-ще Калинівка
710241 вул.Холодноярська, 95, с.Грушківка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20810
школа, фойє
с.Грушківка
710242 вул.Максима Залізняка, 10, с.Жаботин, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20822
школа, фойє
с.Жаботин, с-ще Сокирне
710243 вул.Шевченка, 6, с.Флярківка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20826
сільський клуб, концертний зал
с.Флярківка
710244 вул.Шевченка, 73А, с.Катеринівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20831
Будинок культури, фойє
с.Катеринівка
710245 вул.Перемоги, 3, с.Косарі, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20813
Косарська загальноосвітня школа
с.Косарі – вул.Івана Франка, вул.Молодіжна, вул.Холодноярська, вул.Шевченка, пров.Церковний
710246 вул.Перемоги, 3, с.Косарі, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20813
школа, фойє
с.Косарі – вул.Берегова, вул.Вишнева, вул.Залізнична, вул.Модестова, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Тясминська, вул.Шкільна, пров.Модестова
710247 вул.Героїв Холодного Яру, 71, с.Коханівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20833
сільський клуб, фойє
с.Коханівка
710248 вул.Центральна, 3, с.Лебедівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20840
дитячий садок, кімната №1
с.Лебедівка, с-ще Копійчана
710249 вул.Зозулевича, 38, с.Лубенці, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20820
школа, фойє
с.Лубенці, с-ще Грекове
710250 вул.Лигіна, 54, с.Куликівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20821
Будинок культури, фойє
с.Куликівка
710251 вул.Центральна, 12, с.Лузанівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20830
школа, фойє
с.Лузанівка
710252 вул.Героїв Майдану, 27, с.Михайлівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20825
Будинок культури, фойє
с.Михайлівка, с-ще Лісове
710253 вул.Покровська, 6, с.Радиванівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20832
Будинок культури, малий зал
с.Радиванівка
710254 вул.Центральна, 32, с.Олянине, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20835
ФАП, кімната №2
с-ще Богданівське, с.Олянине
710255 вул.Слобідська, 8, с.Райгород, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20824
Будинок культури, фойє
с.Райгород
710256 вул.Хліборобів, 1, с.Ярове, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20827
фельдшерський пункт, кабінет фельдшера
с.Ярове
710257 вул.Кам’янська, 8, с.Ребедайлівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20811
школа, фойє
с.Ребедайлівка
710258 вул.Воронкова, 18, с.Ревівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20816
Будинок культури, фойє
с.Ревівка
710259 вул.Вишнева, 17, с.Пляківка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20812
сільський клуб, фойє
с.Пляківка
710260 вул.Центральна, 54, с.Телепине, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20842
Будинок культури, фойє
с.Телепине
710261 вул.Героїв Майдану, 13, с.Тимошівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20815
Будинок культури, фойє
с.Тимошівка
710262 вул.Казаряна, 3, с.Юрчиха, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20814
Будинок культури, фойє
с.Юрчиха
710510 вул.Незалежності, 5, с.Балаклея, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20722
школа №1, вестибюль
с.Балаклея – вул.Андрія Буця, вул.Добросусідська, вул.Довженка, вул.Євгена Тарана, вул.Жовтнева, вул.імені Олега Швеця, вул.Комарова, вул.Лесі Українки, вул.Миру: 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149–322; вул.Незалежності, вул.Остапа Вишні, вул.Перемоги, вул.Поповича: 1–18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; вул.Пушкіна, вул.Святомиколаївська, вул.Симиренка: 2–2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–121; вул.Сніховського, вул.Тітова, вул.Шевченка: 81, 83, 85, 87, 89, 91–322; вул.Шкільна, пров.Верхній, пров.Космічний, пров.Леонова, пров.Липовий, пров.Лісний, пров.Червоний, пров.Шевченка
710511 вул.Коцюбинського, 9, с.Балаклея, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20721
школа №2, вестибюль, 2-й корпус
с.Балаклея – вул.Героїв Майдану, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Макаренка, вул.Миру: 1–104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148; вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Низька, вул.Польова, вул.Симиренка: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; вул.Фермерська, вул.Філатова, вул.Франка, вул.Черняховського, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–80, 82, 84, 86, 88, 90; вул.Юності, пров.Аптечний, пров.Будівельний, пров.Дружби, пров.Козацький, пров.Макаренка, пров.Малий, пров.Світанковий, пров.Силікальцитний, пров.Тихий, пров.Ювілейний, роз’їзд будинки МПС, квартира лісництва, кооператив ’Здоров’я’
710512 вул.Довга, 19, с.Балаклея, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20722
школа №3, вестибюль, 1-й корпус
с.Балаклея – вул.Гагаріна, вул.Довга, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Підгірна, вул.Пожежна, вул.Поповича: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–240; вул.Раї Мишенко, вул.Тані Мачулки, вул.Тиха, пров.Нижній, пров.Осінній
710513 вул.Миру, 36, с.Теклине, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20723
школа, спортивна зала
с.Теклине
710514 вул.Химичів, 1В, с.Березняки, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20746
будинок культури, мала зала
с.Березняки
710515 вул.Івана Нечуй-Левицького, 108, с.Велика Яблунівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20745
школа, спортивна зала
с.Велика Яблунівка
710516 вул.Котляра, 4, с.Голов’ятине, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20740
школа, спортивна зала
с.Голов’ятине
710517 пров.Набережний, 4, с.Гуляйгородок, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20739
фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
с.Гуляйгородок
710518 вул.Шевченка, 111, с.Малий Бузуків, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20738
сільський клуб, глядацька зала
с.Малий Бузуків
710519 пров.Зоряний, 4, с.Залевки, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20742
сільський клуб, глядацька зала
с.Залевки
710520 вул.Кобзарська, 2, с.Ковалиха, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20734
школа, вестибюль
с.Ковалиха
710521 вул.Миру, 1, с.Костянтинівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20724
школа, вестибюль
с.Костянтинівка
710522 вул.Незалежності, 206, с.Будки, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20761
сільський клуб, глядацька зала
с.Будки
710523 вул.Карпенка Карого, 2, с.Плоске, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20762
будинок культури, глядацька зала
с.Плоске
710524 вул.Центральна, 2, с.Куцівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20750
будинок культури, фойє
с.Куцівка
710525 вул.Центральна, 18, с.Макіївка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20754
будинок культури, фойє
с.Макіївка
710526 вул.Красна, 53, с.Буда-Макіївка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20755
сільський клуб, глядацька зала
с.Буда-Макіївка
710527 вул.Центральна, 4, с.Мельниківка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20728
школа, вестибюль
с.Мельниківка
710528 вул.Центральна, 9, с.Мала Смілянка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20730
сільський клуб, фойє
с.Мала Смілянка
710529 вул.Шкільна, 11, с.Миколаївка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20732
школа, 2-й корпус
с.Миколаївка
710530 вул.Докучаєва, 17, с-ще Холоднянське, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20731
будинок культури, фойє
с-ще Холоднянське
710531 вул.Центральна, 130, с.Мале Старосілля, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20720
школа, вестибюль
с.Мале Старосілля
710532 вул.Благовісна, 3, с.Носачів, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20727
школа, вестибюль
с.Носачів – вул.Благовісна, вул.Гагаріна, вул.Молодіжна, вул.Новоселівська, вул.Центральна: 1–119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165–167, 169, 171, 173, 175, 177, 179; вул.Шевченка, пров.Дібрівка, пров.Мельниківський, пров.Молодіжний, пров.Набережний, пров.Нечуя-Левицького, пров.Озерний, пров.Степовий, пров.Тимоша Носача
710533 вул.Центральна, 279, с.Носачів, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20727
дитячий садок "Ромашка", вестибюль
с.Носачів – вул.Грушева, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Садова, вул.Центральна: 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180–337; вул.Шкільна, пров.Космонавтів, пров.Лесі Українки
710534 вул.Миру, 28, с.Ленське, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20737
фельдшерсько-акушерський пункт, к.3
с.Ленське
710535 вул.Михайла Брайчевського, 5, с.Пастирське, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20756
будинок культури, глядацька зала
с.Пастирське, с-ще Богунове
710536 вул.Шкільна, 58, с.Плескачівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20743
будинок культури, фойє
с.Плескачівка
710537 вул.Кобзаря, 69, с.Шевченка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20744
сільський клуб, фойє
с.Шевченка
710538 вул.Центральна, 84, с.Попівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20735
сільська рада, зал засідань
с.Попівка
710539 вул.Княжа, 25, с-ще Червоне, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20747
селищний клуб, фойє
с-ще Червоне
710540 вул.Михайлівська, 18, с.Ротмістрівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20726
школа, актова зала
с.Ротмістрівка, с-ще Вовківка
710541 вул.Гагаріна, 1, с.Самгородок, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20752
будинок культури, фойє
с.Самгородок
710542 вул.Шевченка, 80А, с.Санжариха, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20736
школа, спортивна зала
с.Санжариха
710543 вул.Дмитра Лопатка, 35, с.Сердюківка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20753
будинок культури, глядацька зала
с.Сердюківка
710544 вул.Центральна, 25, с.Сунки, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20741
будинок культури, мала зала
с.Сунки
710545 вул.Графа Олексія Бобринського, 1, с.Ташлик, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20751
сільська рада, каб.2
с.Ташлик – вул.братів Гончаренків, вул.Васі Хільченка, вул.Веселова, вул.Гагаріна, вул.Графа Олексія Бобринського, вул.Іванова, вул.Княжа, вул.Кутузова, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Павлова, вул.Садова, вул.Симиренківська, вул.Трипільська, вул.Уляни Сокур, пров.Вишневий, пров.Івана Сірка, пров.Козацький, пров.Підгірний, пров.Пластунівський
710546 вул.Богдана Хмельницького, 14, с.Ташлик, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20751
будинок культури, мала актова зала
с.Ташлик – вул.Богдана Хмельницького, вул.Воїнів-миротворців, вул.Володимира Винниченка, вул.Гоголя, вул.Дерев’янка, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Краснова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Небесної Сотні, вул.Нечуя-Левицького, вул.Пушкіна, вул.Соборна, вул.Степова, вул.Тодося Осьмачки, вул.Трудова, вул.Філатова, вул.Холодноярська, вул.Шевченка, пров.Шевченка, с-ще Степок
710547 вул.Центральна, 33, с.Тернівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20733
сільська рада, актова зала
с.Тернівка
710690 вул.Соборна, 4, смт Ірдинь, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19630
Ірдинський будинок культури, зал
смт Ірдинь
710692 вул.Гагаріна, 214, с.Білозір’я, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19635
Білозірська ЗОШ І-ІІ ступенів-філія ОНЗ "Білозірська ЗОШ І-ІІІ ступенів", фойє
с.Білозір’я – вул.Андрія Бідана: 121–280; вул.Гагаріна: 109, 111, 113, 115, 119–121, 123, 125, 127, 129–497; вул.Данила Нарбута, вул.Івана Мірошніченка, вул.Миколи Лисенка, вул.Мошляка: 112–183; вул.Озірна, вул.Перемоги, вул.Філатова, вул.Чмиренка: 182–190, 195–198, 202, 204, 206–437; вул.Шевченка, пров.Івана Мірошніченка, пров.Пластунівський, Відомчий будинок
710693 вул.Незалежності, 243, с.Білозір’я, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19635
Центр культури та дозвілля Білозірської сільської ради, обрядова зала
с.Білозір’я – вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гагаріна: 1–108, 110, 112–112А, 114, 116–118, 122, 124, 126, 128; вул.Гайдамацька, вул.Героїв Майдану, вул.Дружби, вул.Єдності, вул.Ломоносова, вул.Мошляка: 27–29, 31–111А; вул.Незалежності: 1–131, 133, 135, 137, 141, 143, 145, 147–149, 151–153, 157А, 159, 163–177, 179–179А, 181, 183, 185, 187, 189; вул.Соборності, вул.Тичини, вул.Чмиренка: 95–181, 191–193, 201, 203, 205; вул.50-річчя Визволення села, пров.Волонтерський, пров.Гагаріна, пров.Ломоносова, пров.Новий, 4 км
710694 вул.Л.Українки, 3, с.Білозір’я, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19635
ОНЗ "Білозірська ЗОШ І-ІІІ ступенів", актова зала
с.Білозір’я – вул.Берегова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Віктора Єременка, вул.Горіхова, вул.Гусарова, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Ірдинська, вул.Л.Українки, вул.Менделєєва, вул.Мічуріна, вул.Мошляка: 1–26, 30; вул.Незалежності: 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146–146А, 150, 154–156, 158, 160, 178, 180, 182, 184–184А, 186, 188, 190–241, 249, 251, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 277, 279–279А, 281, 283, 287, 289–325, 329; вул.Нова, вул.Олексія Стрижаченка, вул.Свободи, вул.Суворова, вул.Ткаченка, вул.Тясминське лісництво, вул.Черняховського, вул.Чмиренка: 1–94; пров.Богдана Хмельницького, пров.Віктора Єременка, пров.Героїв Майдану, пров.Івана Франка, пров.Л.Українки, пров.Менделєєва, пров.Мічуріна, пров.Рильського, пров.Свободи, пров.Ткаченка, пров.Чехова
710695 вул.Незалежності, 333, с.Білозір’я, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19635
Білозірська ЗОШ І ступеня-філія ОНЗ "Білозірська ЗОШ І-ІІІ ступенів", спортивна зала
с.Білозір’я – вул.Андрія Бідана: 1А–119; вул.Атамановського, вул.Вишнева, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Залізнична, вул.Захисників Вітчизни, вул.Козацька, вул.Кутузова, вул.Лісова, вул.Михайла Грушевського, вул.Незалежності: 246–248, 250, 252–258А, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272–276, 278–278Б, 280, 282–282А, 284–286, 288, 326, 333–449; вул.Партизанської слави, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Смілянська, пров.Андрія Бідана, пров.Гоголя, пров.Кобзарський, пров.Кутузова, пров.Михайла Грушевського, с-ще Баси
710698 вул.Свято-Троїцька, 95, с.Вергуни, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19641
школа, фойє
с.Вергуни
710699 вул.Шевченка, 26, с.Нечаївка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19642
школа, актовий зал
с.Нечаївка
710702 вул.Б.Хмельницького, 12, с.Дубіївка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19631
будинок культури, фойє
с.Дубіївка – вул.Алєксєєва, вул.Богуна, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Крайня, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Піщана, вул.Польова, вул.Різдвяна, вул.Сидоренка, вул.Тимошенка, вул.Тракторна, вул.Шишаєва, вул.Я.Мудрого, В/ч А3177
710703 вул.1 Травня, 1, с.Дубіївка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19631
адмінбудинок, актовий зал
с.Дубіївка – вул.Гайдара, вул.Гайова, вул.Грушевського, вул.Залізнична, вул.Ігнаткіна, вул.Космонавтів, вул.Лісна, вул.М.Залізняка, вул.О.Столяра, вул.Партизанська, вул.Симоненка, вул.Чекаленка, вул.Червоненка, вул.Шевченка, вул.1 Травня, вул.8 Березня, В/ч А3193
710704 вул.Благовісна, 100А, с.Думанці, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19645
будинок культури, танцювальний зал
с.Думанці
710705 вул.Монастирська, 46А, с.Чубівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19648
сільський клуб, актовий зал
с.Чубівка
710707 вул.Центральна, 50, с.Леськи, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19640
школа, фойє
с.Леськи – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гайова, вул.Гоголя, вул.Дніпровська, вул.Косогірна, вул.Лесі Українки, вул.Набережна, вул.Надгірна, вул.Нижня, вул.Північна, вул.Придніпровська, вул.Пушкіна: 1–78; вул.Фіронова, вул.Черкаська, вул.Чигиринська, вул.Шевченка, пров.Вишневий, пров.Гагаріна, пров.Косогірний
710708 вул.Центральна, 54, с.Леськи, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19640
будинок культури, фойє
с.Леськи – вул.Василини, вул.Виноградна, вул.Гуриненка, вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Медова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Пушкіна: 91–105; вул.Садова, вул.Центральна, вул.Яблунева, пров.Різдвяний
710714 вул.Шевченка, 26/1, с.Сагунівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19644
школа, актовий зал
с.Сагунівка – вул.Академіка Корольова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Гоголя, вул.Горова, вул.Горького, вул.Жовтнева, вул.Козацька, вул.Кримська, вул.Лесі Українки, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Пушкіна, вул.Харківська, вул.Черкаська, вул.Шкільна, вул.Ярославська
710715 вул.Лесі Українки, 77/3, с.Сагунівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19644
будинок культури, зал засідань
с.Сагунівка – вул.Благовісна, вул.Богуна, вул.Дніпровська, вул.Зелена, вул.Київська, вул.Лісова, вул.Медова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Хутірська, вул.Черкаська Косова, вул.Шевченка, вул.Ярова
710720 вул.Героїв України, 79, с.Степанки, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19632
будинок культури, актовий зал
с.Степанки
710721 вул.Володимирська, 18, с.Бузуків, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19633
фельшерсько-акушерський пункт, фойє
с.Бузуків
710726 вул.Шевченка, 69А, с.Хацьки, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19634
будинок культури, актовий зал
с.Хацьки – вул.Берегова, вул.Бобринського, вул.Вишнева, вул.Героїв України: 79–224; вул.Джулаївка, вул.Забрід, вул.Залізнична, вул.Калатур, вул.Козацька, вул.Піонерська: 1–41, 45, 47, 49, 51; вул.Польова, вул.Садова, вул.Софіївська, вул.Тищенка: 1–41; вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.11 км Смілянського шоссе, роз’їзд 898 км
710727 вул.Героїв України, 80, с.Хацьки, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19634
сільська рада, зал засідань
с.Хацьки – вул.Ватутіна, вул.Героїв України: 2–78; вул.Зоряна, вул.Лесі Українки, вул.Михайлівська, вул.Піонерська: 42, 46, 48, 50, 52–101; вул.Пшеничного, вул.Святославська, вул.Тищенка: 43–82; вул.Франка, вул.Холодноярська, пров.Холодноярський
710728 вул.Шевченка, 57А, с.Худяки, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19643
будинок культури, фойє
с.Худяки
710729 вул.Центральна, 7, с.Хутори, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19603
будинок культури, обрядовий зал
с.Хутори
710730 вул.Небесної Сотні, 52, с.Червона Слобода, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19604
школа №1, спортивний зал
с.Червона Слобода – вул.Данила Нарбута, вул.Івана Богуна, вул.Івана Піддубного, вул.Іллі Іделя: 67, 71, 73–73А, 75–75А, 77–147А; вул.Катерини Білокур: 44–72; вул.Кузнеця, вул.Небесної Сотні, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Садова, вул.Франка, вул.Чигиринський шлях: 50–50А, 54, 56, 58/1–60, 62, 64, 66, 82/1, 88; вул.Шевченка, пров.Дачний, пров.Івана Ведули, пров.Мирний, пров.Молодіжний, пров.Парковий, пров.Садовий, пров.Шевченка, пров.Шкільний, пров.Ювілейний
710731 вул.Чигиринський шлях, 127, с.Червона Слобода, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19604
ЗОШ І-ІІІ ст.№2, спортивний зал
с.Червона Слобода – вул.Гайдамацька, вул.Героїв Майдану, вул.Змагайлівська, вул.Івана Котляревського, вул.Леськівська, вул.Олександра Довженка, вул.Павлова, вул.Пирогова, вул.Рибальська, вул.Соборна, вул.Старосільська, вул.Філатова, вул.Чигиринський шлях: 40, 42–42А, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110–112, 114–116, 118, 120, 124–133, 134–281;
710732 вул.Чигиринський шлях, 129, с.Червона Слобода, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19604
будинок культури, обрядовий зал
с.Червона Слобода – вул.Б.Вишневецького, вул.Берегова, вул.Берегова-промислова, вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Івана Мазепи, вул.Іллі Іделя: 1/35–66, 68–70, 72, 74, 76; вул.Катерини Білокур: 11–21; вул.Князя Володимира, вул.Князя Володимира/Катерини Білокур, вул.Комарова, вул.Лісова, вул.М.Залізняка, вул.Мічуріна, вул.Нова, вул.Петра Калнишевського, вул.Пилипа Орлика, вул.Покровська, вул.Пономаренка, вул.Придніпровська, вул.Пушкіна, вул.Скіфська, вул.Черкаська, вул.Чигиринський шлях: 20–24, 55А–55/1, 57/2, 61, 63, 65, 67–81, 83–87, 89–95, 97/1, 99/2, 101, 103, 105–105А, 107–107/1, 109–109/2, 113, 117, 119, 121–123/1В, 133А–133Б; пров.Вишневий, пров.Івана Гонти, пров.Степовий, пров.Толстого
710733 вул.Чигиринський шлях, 5А, с.Червона Слобода, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19604
"Імпрес", зал засідань
с.Червона Слобода – вул.Волі, вул.В.Стуса, вул.Гоголя, вул.Добровольців, вул.Дорошенка, вул.Дружби, вул.Київська, вул.Л.Українки, вул.Миколи Леонтовича, вул.Михайла Вербицького, вул.Олени Теліги, вул.Першотравнева, вул.Різдвяна, вул.Сагайдачного, вул.Свято-Троїцька, вул.Сидоренка, вул.Симоненка, вул.Супруна, вул.Фестивальна, вул.Чигиринський шлях: 6–18/27, 25–39, 41, 43–49/2, 51–53, Б/Н; вул.50-річчя Перемоги
710734 вул.Гагаріна, 30, с.Чорнявка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19646
будинок культури, актовий зал
с.Чорнявка
710737 вул.Пирогова, 3, с.Червона Слобода, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19604
актова зала
Черкаська центральна районна лікарня
710902 вул.Сунківська, 12, м.Сміла, Черкаська обл., 20709
школа №6, вестибюль
м.Сміла – вул.Героїв Холодноярців, вул.гетьмана Опари, вул.Євгенії Єршової, вул.Кам’янська, вул.капітана Береста, вул.Миколи Зерова, вул.Михайла Яхненка, вул.Польова, вул.Саксаганського, вул.Соломії Крушельницької, вул.Сунківська: 1–10, 11–74/2; вул.Ткаченка, пров.Восток, пров.Гостинний, пров.Євгенії Єршової, пров.Залевківський, пров.Кам’янський, пров.Миколи Зерова, пров.Перемоги, пров.Саксаганського, пров.Тополиний, пров.Цегельний
710903 вул.Семена Морочковського, 1, м.Сміла, Черкаська обл., 20709
автошкола ТСО, актова зала
м.Сміла – вул.Данила Виговського, вул.Доватора, вул.Достоєвського, вул.Жигулівська, вул.Зелена, вул.Малишка, вул.Михайла Старицького, вул.Молокова, вул.Профспілкова, вул.Ростовська, вул.Садова, вул.Семена Морочковського, вул.Сунківська: 10(в/ч 3335), 105; вул.Тясминська, пров.Данила Виговського, пров.Доватора, пров.Достоєвського, пров.Молокова, пров.Ростовський, пров.Садовий, пров.Семена Морочковського, пров.Сонячний, пров.Сунківський, пров.Тясминський
710904 вул.Героїв Небесної Сотні, 16, м.Сміла, Черкаська обл., 20701
школа №5, спортивна зала
м.Сміла – вул.В’ячеслава Чорновола: 16–141; вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Ромена Роллана, вул.Ротондівська: 1–18, 20; вул.Фруктова, вул.Шолом-Алейхема, пров.В’ячеслава Чорновола, пров.Героїв Небесної Сотні, пров.Житомирський, пров.Мічуріна, пров.Ромена Роллана
710905 вул.Героїв Небесної Сотні, 16, м.Сміла, Черкаська обл., 20701
школа №5, фойє
м.Сміла – вул.генерала Дерев’янка, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Незалежності: 2–21, 23, 27, 29, 31; вул.Ротондівська: 19, 22–56; вул.Соборна: 93/39–103; пров.Шкільний
710906 вул.Соборна, 125, м.Сміла, Черкаська обл., 20701
гімназія, фойє
м.Сміла – вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.Графська, вул.Ентузіастів, вул.Зоряна, вул.Михайла Максимовича, вул.Молодогвардійська, вул.Незалежності: 49, 51, 55; вул.Орлова, вул.родини Бобринських: 1–55; вул.Севастопольська: 56–58А; вул.Соборна: 108, 112, 116, 118; вул.Успенська, вул.Черняховського, пров.Графський, пров.Дмитра Дібрівного, пров.Ентузіастів, пров.Успенський
710907 вул.Соборна, 100, м.Сміла, Черкаська обл., 20701
міський будинок культури, фойє
м.Сміла – бульв.графа О.Бобринського, вул.В’ячеслава Чорновола: 4; вул.Житомирська, вул.Канарського, вул.Ковальська, вул.Михайла Дорошенка, вул.Музична, вул.Незалежності: 22, 24–26, 28, 30, 32–43, 45, 47; вул.Папаніна, вул.Перемоги, вул.Пилипа Орлика, вул.Севастопольська: 26–52/3; вул.Соборна: 75, 77, 90; вул.Типографська, вул.Яблочкова, пров.Бобринського
710908 вул.Соборна, 73, м.Сміла, Черкаська обл., 20701
школа-колегіум №3, їдальня
м.Сміла – вул.Бєлякова, вул.Дніпровська, вул.Зарічна: 32; вул.Крилова, вул.Островського, вул.Соборна: 1–73А, 76, 82–88; вул.Черкаська, вул.Ширшова, пров.Аптекарський, пров.Бєлякова, пров.Крилова, пров.Червоний, пров.Черкаський, с-ще Ірдинівка
710909 вул.Юрія Кондратюка, 9, м.Сміла, Черкаська обл., 20701
школа №2, коридор
м.Сміла – вул.Міщенка, вул.отаманів Соколовських, вул.Паторжинського, вул.Севастопольська: 1–25А; вул.Сенатора, вул.Софіївська, вул.Юрія Кондратюка, пров.Бєлгородський, пров.Курський, пров.Сенатора, пров.Софіївський, пров.Юрія Кондратюка
710910 вул.Юрія Кондратюка, 9, м.Сміла, Черкаська обл., 20701
школа №2, коридор
м.Сміла – вул.Березова, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горького: 87, 89–126; вул.Гречківська, вул.Івана Пічкура, вул.Максима Величка: 68, 70, 72–109; вул.Одеська: 2–52; вул.осавула Василя Бурки, вул.Осіння, вул.отамана Івана Підкови, вул.Пушкіна, вул.Смоленська, вул.Тимірязєва: 91–130А; вул.Титова, вул.Трипільська: 92–137; вул.Червономіська, вул.Чмиренка, вул.1 Грудня: 88, 90, 92–126; вул.8 Березня, пров.Лаврентія Похилевича, пров.Одеський, пров.Пушкіна, пров.Тимофія Медведєва, пров.Чмиренка
710911 вул.Незалежності, 66, м.Сміла, Черкаська обл., 20702
школа №1, актовий зал
м.Сміла – вул.Горького: 1–86, 88; вул.Івана Піддубного, вул.Лаврентія Похилевича, вул.Максима Величка: 2–67, 69, 71; вул.Надії Світличної, вул.Незалежності: 44, 46, 48, 50, 52–54, 57–68, 78; вул.Одеська: 53–67; вул.Тимірязєва: 2–90А; вул.Трипільська: 4–4А, 6, 8, 10–22, 24, 26–28, 32, 34, 36–48, 50–88; вул.1 Грудня: 6–87, 89, 91; пров.Короткий, пров.Посадочний, пров.Трипільський
710912 вул.Незалежності, 90А, м.Сміла, Черкаська обл., 20702
початкова школа №4, актовий зал
м.Сміла – вул.Алатирська, вул.Канашська, вул.Кольцова, вул.Курчатова, вул.Лесі Українки, вул.Механічна, вул.Надії Курченко, вул.Незалежності: 85; вул.Нечуя-Левицького, вул.Остапа Вишні, вул.Романа Шухевича, вул.Слов’янська, вул.Тургенєва, вул.Уманська: 1–14, 15, 17–34/2; вул.Шишкіна, вул.Юрова, пров.Кольцова, пров.Курчатова, пров.Лесі Українки, пров.Механічний, пров.Новий, пров.Остапа Вишні, пров.Степана Разіна, пров.Тихий, пров.Тургенєва, пров.Уманський, пров.Федосіївський, пров.Цукровий, пров.Юровий
710913 вул.1 Грудня, Школа, м.Сміла, Черкаська обл., 20702
початкова школа №1, спортзал
м.Сміла – вул.Незалежності: 80, 88, 90–90Б, 92, 96, 98, 102, 112, 120А; вул.Трипільська: 3, 5, 7, 9, 23, 25, 29–31, 33, 35, 49; вул.Уманська: 14А, 16;
710914 вул.Заводська, 20, м.Сміла, Черкаська обл., 20702
школа №4, коридор
м.Сміла – вул.Заводська, вул.Любомирська, вул.Михайла Драгоманова, вул.Нахімова, вул.Незалежності: 71–77, 79, 81–83, 87, 89, 91, 93–95, 97, 99–101, 107–109, 115; вул.Ольги Олійник, вул.першодрукаря Івана Федорова: 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120–120А, 122, 124, 126, 127А–206; вул.Покровська, вул.Рафінадний бульвар, вул.родини Бобринських: 110, 117–173; вул.Семена Палія, вул.Федора Матушевського, пров.Миколи Аркаса, пров.Нахімова, пров.Ольги Павловської
710915 вул.Соборна, 125, м.Сміла, Черкаська обл., 20701
гуртожиток СТХТ, кімната самопідготовки
м.Сміла – вул.Київська, вул.Надії, вул.Одеська: 73–105; вул.Олександра Амфітеатрова, вул.Платона Майбороди, вул.родини Бобринських: 56–109, 111–115; вул.Соборна: 109–111, 113, 117, 119–176, 178, 180, 182, 184, 186–188, 190–200; вул.Сріблянська, вул.Технічна, пров.Платона Майбороди, пров.Рафінадний, пров.Серебрянський, пров.Симбірський, пров.Технічний, пров.Толбухіна, пров.Яцьківський
710916 вул.Віри Гордієнко, 108, м.Сміла, Черкаська обл., 20705
АТП-17128, червоний куточок, 2-й поверх
м.Сміла – вул.Віри Гордієнко: 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82–84, 86–197; вул.Герцена, вул.Нижньозаводська, вул.першодрукаря Івана Федорова: 3–105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119–119А, 121, 123, 125, 127; вул.Ромейка, вул.Симбірська, вул.Соборна: 177, 179, 181, 183, 185, 189, 204–266; пров.Вересневий, пров.Віри Гордієнко, пров.Заводський, пров.Левенцова, пров.Лермонтова, пров.Макаренка, пров.Мальовничий, пров.першодрукаря Івана Федорова, пров.Попова, пров.Раскової, пров.Ромейка, пров.Транзитний, пров.Шмідта
710917 вул.Івана Франка, 18, м.Сміла, Черкаська обл., 20704
клуб ім.Франка, фойє
м.Сміла – вул.Броніслава Козловського, вул.Енергетична, вул.Євгенія Войцехівського, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Ломоносова, вул.Матросова, вул.Менделєєва, вул.Мечникова, вул.Некрасова, вул.Олекси Бакуменка, вул.Пермська, вул.Різдвяна, вул.Світанкова, вул.Северина Наливайка, вул.Смирнова, вул.Чехова, пров.Євгенія Войцехівського, пров.Клавдії Шульженко, пров.Некрасова, пров.Чехова
710918 вул.Мазура, 26, м.Сміла, Черкаська обл., 20708
ЦППРК, вестибюль
м.Сміла – вул.Мазура: 12–22; вул.Ржевська, вул.Тараса Шевченка: 42, 44, 54, 59–60, 71–75;
710919 вул.Рєпіна, 47, м.Сміла, Черкаська обл., 20708
школа №11, фойє, 1-й поверх
м.Сміла – вул.Мазура: 5; вул.Філатова: 6–6А, 8, 10, 12;
710920 вул.Рєпіна, 47, м.Сміла, Черкаська обл., 20708
школа №11, фойє, 1-й поверх
м.Сміла – вул.Павлова: 46; вул.Рєпіна, пров.Павлова
710921 вул.Кременчуцька, 6, м.Сміла, Черкаська обл., 20705
БК ім.Т.Шевченка, рожева зала, 2-й поверх
м.Сміла – вул.Весела, вул.Коцюбинського: 1–9; вул.Кударя, вул.Олександра Довженка, вул.Павлова: 1–44А, 46 ЧОПЛ; вул.Тараса Шевченка: 21–41, 43, 45–53, 55–58, 61–66; вул.Філатова: 1–5, 7, 9, 11, 13–49; вул.Юрія Пасхаліна, пров.Далекосхідний, пров.Залізничний
710922 вул.Кременчуцька, 6, м.Сміла, Черкаська обл., 20705
БК ім.Т.Шевченка, фойє
м.Сміла – вул.Василя Симоненка, вул.Далекосхідна, вул.Івана Багряного, вул.Коцюбинського: 16–52; вул.Кременчуцька, вул.Леся Курбаса, вул.Мазура: 31–51; вул.Полтавська, вул.Радищева, вул.28 Червня, пров.Василя Симоненка, пров.Івана Багряного, пров.Уральський, пров.Юрія Дрогобича
710923 вул.Лобачевського, 2, м.Сміла, Черкаська обл., 20705
школа №10, вестибюль
м.Сміла – вул.Захисників України: 1–20, 26–29; вул.Кооперативна, вул.Лобачевського, пров.Кооперативний, пров.Лобачевського, пров.Тараса Шевченка, пров.Чайковського
710924 вул.Лобачевського, 2, м.Сміла, Черкаська обл., 20705
школа №10, вестибюль
м.Сміла – вул.Богдана Хмельницького: 2–7, 17, 19; вул.Горліса-Горського, вул.Північновокзальна, вул.Тараса Шевченка: 2–19; вул.Телеграфна, пров.Богдана Хмельницького, пров.Вокзальний, пров.Якова Водяного
710925 вул.Захисників України, 33, м.Сміла, Черкаська обл., 20706
школа №12, коридор
м.Сміла – вул.академіка Вернадського, вул.Богдана Хмельницького: 10–16, 18, 20–37, 39, 50А; вул.Добролюбова, вул.Захисників України: 25А, 35–76; вул.Лісна, вул.Переяславська, пров.Захисників України, пров.Переяславський
710926 вул.Захисників України, 33, м.Сміла, Черкаська обл., 20706
школа №12, коридор
м.Сміла – вул.Богдана Хмельницького: 38, 40–48, 50, 52–64;
710927 вул.40-річчя Перемоги, 18, м.Сміла, Черкаська обл., 20706
БДЮТ "Родинний дім", хореографічний зал
м.Сміла – вул.40-річчя Перемоги: 4–6, 10–22;
710928 вул.Богдана Хмельницького, 51А, м.Сміла, Черкаська обл., 20706
школа №7, вестибюль
м.Сміла – вул.Богдана Хмельницького: 49, 51; вул.Кармелюка: 78–80, 86; вул.40-річчя Перемоги: 8;
710929 вул.Богдана Хмельницького, 51А, м.Сміла, Черкаська обл., 20706
школа №7, вестибюль
м.Сміла – вул.Кармелюка: 74–76, 82;
710930 пров.Амурський, 1, м.Сміла, Черкаська обл., 20705
БК СЕМЗ, хол
м.Сміла – вул.Василя Стуса, вул.Віри Гордієнко: 1–52/2, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85–85А; вул.Волгоградська, вул.Героїв УПА, вул.Коробейника, вул.Лисова, вул.Мінська, вул.Мірошниченка, вул.Орєшкова, вул.Платона Симиренка, пров.Амурський, пров.Василя Стуса, пров.Волгоградський, пров.Західний, пров.Кримський, пров.Пугачова
710931 вул.Громова, 71, м.Сміла, Черкаська обл., 20707
школа №13, спортзал
м.Сміла – вул.академіка Григорія Проскури, вул.Вавілова, вул.Верещагіна, вул.Громова: 13, 17, 21, 23, 25, 27–27А, 29–31, 33, 35, 37, 39, 41–43, 45–47, 49–49Б, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–65, 67–67А, 70–302; вул.Зарічна: 3–17; вул.Івана Дороганевського, вул.Комарова, вул.Корольова, вул.Левенця, вул.Льва Толстого, вул.Михайла Морозенка, вул.Можайського, вул.Олекси Гірника, вул.Отамана Тараса Боровця, вул.Сєдова, вул.Старшини Шевченка, вул.Тичини, вул.Трохима Зіньківського, вул.Туполєва, вул.Юрія Тютюнника, пров.Вавілова, пров.Левенця, пров.Олекси Гірника, пров.Трохима Зіньківського
710932 вул.Кармелюка, 38, м.Сміла, Черкаська обл., 20703
школа №15, їдальня
м.Сміла – вул.Баха, вул.Берегова, вул.Богдана Скробута, вул.Будівельників, вул.Весняна, вул.Героїв Крут, вул.Григорія Сковороди, вул.Декабристів, вул.Дружби, вул.Івана Мазепи, вул.Калинова, вул.Карбишева, вул.Кармелюка: 1–68; вул.Каштанова, вул.Луганська, вул.Львівська, вул.Олімпійська, вул.Пирогова, вул.полковника Болбочана, вул.Рилєєва, вул.Сергія Єсеніна, вул.Софії Ковалевської, вул.Терешкової, вул.Ювілейна, пров.Баха, пров.Береговий, пров.Богдана Скробута, пров.Кармелюка, пров.Леоніда Бикова, пров.Львівський, пров.Софії Ковалевської
710933 вул.Івана Мазепи, 64, м.Сміла, Черкаська обл., 20703
клуб М. Яблунівки, глядацька зала
м.Сміла – вул.Абрикосова, вул.Глібова, вул.Жуковського, вул.Затишна, вул.Клубна, вул.Котляревського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Праці, вул.Станіславського, вул.Стеценка, вул.Сурикова, вул.Ціолковського, пров.Глібова, пров.Дружби, пров.Жуковського, пров.Котляревського, пров.Праці, пров.Робочий, пров.Станіславського, Казарма 923 км., 217 км., 223 км.
710934 вул.Олега Кошового, 23, м.Сміла, Черкаська обл., 20707
будинок кварткому №21, актовий зал
м.Сміла – вул.Вільямса, вул.Громова: 1–11А, 14–16/2, 18–20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–60А, 62, 66, 68; вул.Заслонова, вул.Івана Ле, вул.Квіткова, вул.композитора Лисенка, вул.Леваневського, вул.Нагорного, вул.Олега Кошового, вул.Олени Журливої, вул.Сєрова, вул.Смілянська, пров.Вільямса, пров.Громова, пров.Леваневського, пров.Смілянський
710935 вул.Павлова, 46, м.Сміла, Черкаська обл., 20708
обласна психіатрична лікарня, фойє конференц залу
Комунальне некомерційне підприємство "Черкаська обласна психіатрична лікарня Черкаської обласної ради"
710936 вул.Героїв Холодноярців, 82, м.Сміла, Черкаська обл., 20709
міська лікарня, хол
Смілянська міська лікарня
710937 вул.Софіївська, 2, м.Сміла, Черкаська обл., 20700
районна лікарня, фойє
Смілянська центральна районна лікарня ім.Софії Бобринської
710938 вул.Тараса Шевченка, 1, м.Сміла, Черкаська обл., 20705
залізнична лікарня, хол перед лабораторією
Комунальний заклад "Смілянська міська лікарня ім.Т.Шевченка" Смілянської міської ради