Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Чернігівська область, Територіальний виборчий округ № 206

Дільниць - 173

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
000001 вул. Реміснича, 2, м. Чернігів, 14000
кабінет медичної частини (1 поверх адміністративної будівлі)
Державна установа "Чернігівський слідчий ізолятор"
740641 вул.Центральна, 143, смт Добрянка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15011
музична школа, актова зала
смт Добрянка – вул.Артазеєва, вул.Байдакова, вул.Б.Хмельницького: 1А–138; вул.Григор’єва: 1–59; вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Поліська, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Святодимитріївська: 2–119, 129–131, 133–135, 141, 143, 149, 151; вул.Центральна: 1–163, 167, 169, 173–177;
740642 вул.Преображенська, 7, смт Добрянка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15011
школа, фойє
смт Добрянка – вул.Б.Хмельницького: 139–196; вул.Гагаріна, вул.Григор’єва: 60–164; вул.Залиман, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Площа Центральна, вул.Преображенська, вул.Самійленко, вул.Святодимитріївська: 126–128, 132, 136–140, 142, 144–146, 150, 153–174; вул.Смирнова С.Г. героя СРСР, вул.Троїцька, вул.Центральна: 166, 168, 170, 178–405; вул.Шевченко, пров.Коцюбинського
740643 вул.Павла Тичини, 105, с.Вербівка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15011
сільський клуб, фойє
с.Аткильня, с.Вербівка
740644 вул.Центральна, 3, смт Замглай, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15005
школа, спортивна зала
смт Замглай
740645 вул.Красна площа, 3, смт Любеч, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15041
школа, спортивна зала
смт Любеч, с-ще Гірки, с.Кукарі
740646 вул.Красна площа, 30, смт Радуль, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15021
школа, спортивна зала
смт Радуль, с.Новосілки, с.Переділ
740647 вул.Миру, 31, с.Лопатні, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15021
сільський клуб, актова зала
с.Корчев’я, с.Лопатні
740648 вул.Святомиколаївська, 43, смт Ріпки, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15000
гімназія, спортивна зала
смт Ріпки – вул.Васильєва, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Дніпровська, вул.Довженка, вул.Дружби, вул.Д.Шелупця, вул.Зарічна, вул.Ім. В.П.Ткаченка, вул.Київська, вул.Комарова, вул.Короленка, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Приозерна, вул.Садова, вул.Святомиколаївська: 1–100; вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Українська, вул.Чернігівська, вул.Шевченка: 1–94, 96, 98–100, 102, 104, 108, 110А, 112, 114, 116–116А, 118, 120; пров.Короленка, пров.Приозерний
740649 вул.Пирогова, 5, смт Ріпки, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15000
школа №2, фойє
смт Ріпки – вул.Б.Хмельницького, вул.Вереснева, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Грициніна, вул.Деснянська, вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Кільцева, вул.Козацька, вул.Купріївська, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Любецька, вул.Медова, вул.Незалежності, вул.Пирогова, вул.Південна, вул.Поліська, вул.Промислова, вул.Святкова, вул.Святомиколаївська: 101–178А; вул.Соборна, вул.Софіївська, вул.Урожайна, вул.Шкільна, вул.Яблунева, пров.Васильєва, пров.Кільцевий, пров.Південний, пров.Пільський
740650 вул.Васильєва, 41, смт Ріпки, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15000
будинок творчості дітей, актова зала
смт Ріпки – вул.Д.Куриленка, вул.Лермонтова, вул.Паркова, вул.Піщанівська, вул.Попудренка, вул.Пушкіна, вул.Софії Русової, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 95, 97, 101, 103, 105–107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121–318; вул.1 Травня, вул.40 років Перемоги, вул.8 Березня, пров.Лермонтова, пров.Чкалова, с.Глиненка
740651 вул.Вокзальна, 16, смт Ріпки, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15000
селищний клуб, фойє
смт Ріпки – вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Залізничників, вул.Зелена, вул.Пасічна, вул.Польова, вул.Трудова
740652 вул.1 Травня, 6А, с.Велика Вісь, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15073
сільський клуб, фойє
с.Велика Вісь
740653 вул.1 Травня, 100, с.Звеничів, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15073
сільський клуб, фойє
с.Звеничів
740654 вул.Шкільна, 2, с.Великий Зліїв, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15051
школа, спортивна зала
с.Великий Зліїв, с.Вороб’їв, с.Малий Зліїв, с.Петрики, с.Пушкіне, с.Чисті Лужі
740655 вул.Перемоги, 23, с.Вербичі, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15015
школа, фойє
с.Вербичі
740656 вул.Пушкіна, 1, с.Вишневе, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15070
школа, спортивна зала
с.Вишневе, с.Чумак
740657 вул.Центральна, 53Б, с.Буянки, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15070
сільський клуб, фойє
с.Буянки
740658 вул.Чернігівська, 6, с.Голубичі, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15072
будинок культури, актова зала
с.Голубичі
740659 вул.Першотравнева, 79, с.Горностаївка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15010
сільський клуб, актова зала
с.Горностаївка, с.Гута-Ткачова, с.Строївка, с.Чижівка
740661 вул.Шевченко, 10, с.Грабів, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15023
сільський клуб, актова зала
с.Грабів, с.Пилипча, с.Чудівка
740662 вул.Любецька, 12, с.Губичі, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15081
адмінприміщення (колишня контора КСП), фойє
с.Губичі, с.Гуньківка, с.Лісківка, с.Редьківка, с.Шкуранка
740663 вул.Курманова, 56, с.Миси, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15081
фельдшерський пункт, фойє
с.Миси
740664 вул.Миру, 26, с.Гучин, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15064
контора ТОВ "Україна", зала засідань
с.Гучин, с.Трудове, с.Ямище
740665 вул.Перемоги, 21, с.Даничі, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15060
сільська рада, зала засідань
с.Даничі, с.Мутичів, с.Присторонь
740666 вул.Петренка, 4, с.Задеріївка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15020
сільський клуб, актова зала
с.Задеріївка, с.Кам’янка, с.Пізнопали, с.Плехтіївка, с.Суслівка
740667 вул.Нова, 2А, с.Клубівка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15014
сільська рада, актова зала
с.Клубівка, с.Вир, с.Лизунова Рудня, с.Олександрівка Друга
740668 вул.Шевченка, 16, с.Красківське, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15061
сільська рада, зала засідань
с.Красківське
740669 вул.Озерна, 9, с.Убіжичі, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15062
будинок культури, актова зала
с.Убіжичі
740670 вул.Промислова, 29А, с.Ловинь, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15031
школа, каб.3
с.Ловинь
740671 вул.Центральна, 24, с.Малинівка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15043
школа, актова зала
с.Малинівка, с.Голубівка, с.Довгуни, с.Коробки, с.Маньки, с.Пищики
740672 вул.Центральна, 8, с.Малий Листвен, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15063
сільський клуб, актова зала
с.Малий Листвен, с.Бихольцохівка
740673 вул.Дружби, 3, с.Суличівка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15063
сільський клуб, актова зала
с.Суличівка
740674 вул.Квітнева, 6, с.Мохначі, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15040
сільський клуб, фойє
с.Мохначі, с-ще Пересаж, с.Семаки, с.Углова Рудня
740675 вул.Центральна, 29, с.Галків, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15040
адмінприміщення (колишня школа), фойє
с.Галків, с.Губарі
740676 вул.Тітова, 69, с.Неданчичі, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15046
школа, каб.3
с.Неданчичі, с.Грабівка, с.Комарівка, с.Мекшунівка, с.Нова Рудня, с.Рудня, с.Гута
740678 вул.Шевченка, 2, с.Новоукраїнське, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15071
сільська рада, зала засідань
с.Новоукраїнське
740679 вул.30 років Перемоги, 51, с.Нові Яриловичі, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15013
сільський клуб, актова зала
с.Нові Яриловичі, с.Киселівка, с.Нова Папірня, с.Сиделівка, с.Скиток, с.Старі Яриловичі
740681 вул.Шкільна, 4, с.Олешня, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15030
школа, спортивна зала
с.Олешня
740682 вул.Шевченка, 150, с.Олександрівка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15030
сільський клуб, актова зала
с.Заводське, с.Олександрівка
740683 вул.Партизанська, 124А, с.Грибова Рудня, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15030
сільський клуб, актова зала
с.Грибова Рудня
740684 вул.Шкільна, 11, с.Павлівка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15053
сільський клуб, актова зала
с.Духанки, с.Павлівка, с.Шумани
740685 вул.Центральна, 24, с.Петруші, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15050
сільський клуб, фойє
с.Петруші, с.Бахани, с.Кислі
740686 вул.Братська, 3, с.Кратинь, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15050
адмінприміщення (колишня школа), класна кімната
с.Зубахи, с.Кратинь, с.Рашкова Слобода, с.Сенюки
740688 вул.Річкова, 13, с.Пушкарі, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15052
сільський клуб, актова зала
с.Пушкарі, с.Високинь, с.Молочки, с.Тамарівка
740689 вул.Перемоги, 15, с.Сибереж, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15074
будинок культури, актова зала
с.Сибереж
740690 вул.Центральна, 51А, с.Великі Осняки, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15074
фельдшерський пункт, к.3
с.Великі Осняки
740691 вул.Чернігівська, 15, с.Смолигівка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15044
сільська рада, зала засідань
с.Смолигівка, с.Березівка, с.Клонів, с.Розсудів, с.Скитьки, с.Тулія
740692 вул.Шевченка, 2А, с.Тараса Шевченка, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15054
сільська рада, зала засідань
с.Тараса Шевченка, с.Корольча
740693 вул.Молодіжна, 19, с.Мокрі Велички, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15054
контора лісництва, зала засідань
с.Мокрі Велички, с.Вертеча
740694 вул.Соборна, 9, смт Ріпки, Ріпкинський р-н, Чернігівська обл., 15000
центральна районна лікарня, зала засідань
Комунальний заклад "Ріпкинська центральна районна лікарня"
740811 вул.Михайлівська, 135, с.Андріївка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15554
школа, спортивна зала
с.Андріївка
740812 вул.Герасименка, 26, с.Анисів, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15560
школа, спортивна зала
с.Анисів
740813 вул.Шкільна, 10, с.Лукашівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15560
школа, клас народознавства
с.Лукашівка
740814 вул.Центральна, 6А, с.Боровики, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15546
сільська рада, к.3
с.Боровики, с.Будище, с.Василева Гута, с.Ворохівка, с.Ліски, с.Лісне, с.Хатилова Гута
740815 вул.Механізаторів, 2, с.Боромики, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15532
будинок культури, кабінет директора
с.Боромики, с.Петрове
740816 вул.Лісова, 1В, с.Снов’янка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15534
школа, спортивна зала
с.Моргуличі, с.Снов’янка
740817 вул.Польова, 24, с.Буди, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15564
сільська рада, к.2
с.Буди
740818 вул.Центральна, 26А, с.Ведильці, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15542
сільська рада, актова зала
с.Ведильці
740819 вул.Дружби, 2А, с.Малійки, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15542
фельдшерсько-акушерський пункт, к.3
с.Малійки
740820 вул.Танкістів, 12, смт Гончарівське, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15558
будинок офіцерів, танцювальна зала, 1-й поверх
смт Гончарівське – вул.Танкістів: 1–8, 10, 84–88, військова частина А1815, військова частина А3321;
740821 вул.Танкістів, 12, смт Гончарівське, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15558
будинок офіцерів, фойє, 2-й поверх
смт Гончарівське – вул.Танкістів: 9А, 11Б–68, 90–92;
740822 вул.Танкістів, 82А, смт Гончарівське, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15558
гімназія, фойє
смт Гончарівське – вул.Артилеристів, вул.Лісова, вул.Танкістів: 70–82;
740823 вул.Святошинська, 67, с.Дніпровське, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15545
будинок культури, фойє
с.Дніпровське, с.Старик, с.Шмаївка
740824 вул.Миру, 17, с.Повідов, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15545
школа, к.3
с.Загатка, с.Повідов, с.Прохорів
740825 вул.Любецька, 2, с.Довжик, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15511
сільська рада, к.3
с.Довжик
740826 вул.Молодіжна, 1, с.Табаївка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15511
сільський клуб, фойє
с.Рогощі, с.Табаївка, с.Унучки
740827 вул.Садова, 1А, с.Жеведь, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15556
сільська рада, к.4
с.Жеведь
740828 вул.Незалежності, 28, с.Жукотки, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15517
будинок культури, фойє
с.Жукотки, с.Гірманка, с.Левоньки
740829 вул.Дружби, 33, с.Іванівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15562
будинок культури, танцювальна зала
с.Іванівка
740830 вул.Шкільна, 32, с.Количівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15563
школа, спортивна зала
с.Количівка
740831 вул.Лісова, 1, с.Ягідне, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15562
школа, фойє
с.Ягідне
740832 вул.Тракторна, 10, с.Кархівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15551
сільська рада, к.3
с.Кархівка, с.Леньків Круг
740833 вул.Грачова, 3, с.Ковпита, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15544
будинок культури, фойє
с.Ковпита, с.Шульгівка
740834 вул.Соснова, 8, с.Жидиничі, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15544
сільський клуб, фойє
с-ще Ревунів Круг, с.Жидиничі
740835 вул.Перемоги, 11, с.Киїнка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15505
школа, актова зала
с.Киїнка
740836 вул.Іллінська, 41, с.Жавинка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15583
школа, актова зала
с.Гущин, с.Жавинка
740837 вул.Нова, 1А, с.Киселівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15530
навчально-виховний комплекс, спортивна зала
с.Киселівка, с.Березанка
740838 вул.Шевченка, 50, с.Брусилів, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15531
школа, спортивна зала
с.Брусилів, с.Кобилянка
740839 вул.Зелена, 4, с.Красне, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15572
школа, спортивна зала
с.Красне
740840 вул.Лозова, 1А, с.Скорінець, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15572
сільський клуб, к.3
с.Скорінець
740841 вул.Лугова, 39, с.Золотинка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15572
сільський клуб, актова зала
с.Золотинка
740842 вул.Першотравнева, 1, с.Кувечичі, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15512
будинок культури, фойє
с.Кувечичі
740843 вул.Шевченка, 71А, с.Ладинка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15570
будинок культури, фойє
с.Ладинка, с.Друцьке
740844 вул.Миру, 11, с.Левковичі, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15550
будинок культури, актова зала
с.Левковичі, с.Кругле, с.Льгівка
740845 вул.Дружби, 38, с.Зайці, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15552
сільський клуб, читальна зала
с.Зайці
740846 вул.Молодіжна, 5Б, с.Льгів, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15559
сільська бібліотека, актова зала
с.Льгів
740847 вул.Миру, 1, смт Михайло-Коцюбинське, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15552
будинок культури, фойє
смт Михайло-Коцюбинське
740848 вул.Перемоги, 19, с.Мохнатин, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15513
сільська рада, актова зала
с.Мохнатин, с.Юр’ївка
740849 вул.Миру, 9, с.Мньов, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15540
школа, спортивна зала
с.Мньов, с.Глядин, с.Пустинки, с.Храпате, с-ще Центральне
740850 вул.Свиридовського, 54, с.Новий Білоус, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15501
сільський клуб, танцювальна зала
с.Новий Білоус, с.Кошівка
740851 вул.Продольна, 1А, с.Деснянка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15501
сільський клуб, зала засідань
с.Деснянка
740852 вул.Чернігівська, 4, смт Олишівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15575
будинок культури, фойє
смт Олишівка – вул.Зарічна, вул.Кузнецька, вул.Лісова, вул.Садова, вул.Чернігівська, вул.Шевченка, пров.Кузнецький, пров.Лісовий, пров.Нафтовиків, пров.Новий, пров.О.Кошового, пров.Південний, пров.Польовий, пров.Поштовий, пров.Садовий, пров.Чернігівський, пров.Шосейний
740853 вул.Шкільна, 11, смт Олишівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15575
школа, фойє
смт Олишівка – вул.Газопровід, вул.Козацька, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Озерна, вул.Шкільна, пров.Вишневий, пров.Козацький, пров.Набережний, пров.Озерний, пров.Північний, пров.Пушкіна, пров.Шевченка, пров.Шкільний
740854 вул.Троїцька, 70, с.Пакуль, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15543
школа, актова зала
с.Пакуль, с.Линея, с.Семенягівка
740855 вул.Комка, 13, с.Пильня, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15543
фельдшерсько-акушерський пункт, к.3
с.Завод, с.Папірня, с.Пильня, с.Рудня
740856 вул.Нова, 6, с.Піски, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15533
будинок культури, танцювальна зала
с.Піски
740857 вул.Староніжинська, 18, с.Підгірне, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15533
клуб-бібліотека, зала засідань
с.Єньків, с.Підгірне
740858 вул.Чернігівська, 54, с.Петрушин, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15521
сільський клуб, актова зала
с.Петрушин
740859 вул.Центральна, 37, с.Пльохів, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15516
сільська рада, зала засідань
с.Пльохів, с.Бірки, с.Скугарі
740860 вул.Волгоградська, 16Б, с.Трисвятська Слобода, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15581
школа, актова зала
с.Трисвятська Слобода
740861 вул.30 років Перемоги, 2Д, с.Павлівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15503
будинок культури, актова зала
с.Павлівка
740862 вул.Процька, 12, с.Редьківка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15518
навчально-виховний комплекс, спортивна зала
с.Редьківка
740863 вул.Перемоги, 7, с.Рудка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15514
сільська рада, зала засідань
с.Рудка
740864 вул.Весняна, 4, с.Селянська Слобода, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15517
сільський клуб, актова зала
с.Селянська Слобода
740865 вул.Молодіжна, 7, с.Роїще, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15520
школа, спортивна зала
с.Роїще
740866 вул.Я.Лизогуба, 21, смт Седнів, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15522
селищна рада, актова зала
смт Седнів
740867 вул.Центральна, 3, с-ще Нове, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15527
дитячий садок, к.3
с-ще Нове
740868 вул.Дружби, 94, с.Серединка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15573
школа, фізичний кабінет
с.Серединка
740869 вул.Шосейна, 7А, с.Топчіївка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15574
сільська бібліотека, к.2
с.Сіножацьке, с.Топчіївка
740870 вул.Молодіжна, 10, с.Слабин, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15555
будинок культури, актова зала
с.Слабин, с.Мажугівка, с.Якубівка
740871 вул.Дружби, 76, с.Слобода, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15564
сільська рада, зала засідань
с.Слобода, с.Вікторівка, с.Драчівщина
740872 вул.Нова, 17, с.Смолин, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15557
будинок культури, спортивна зала
с.Смолин
740873 вул.Лугова, 1К, с.Козероги, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15556
клуб-бібліотека, к.3
с.Козероги
740874 вул.Гастелло, 11А, с.Старий Білоус, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15504
школа, актова зала
с.Старий Білоус
740875 вул.Незалежності, 4, с.Терехівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15525
сільська рада, депутатська кімната
с.Терехівка
740876 вул.Чернігівська, 4, с.Малинівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15525
сільська бібліотека, к.2
с.Малинівка, с.Стаси
740877 вул.Дружби, 3, с.Товстоліс, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15525
фельдшерсько-акушерський пункт, к.3
с.Товстоліс
740878 вул.Подільська, 1А, с.Вознесенське, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15535
навчально-виховний комплекс, спортивна зала
с.Вознесенське
740879 вул.Яцевська, 28, с.Новоселівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15502
школа, к.3
с.Новоселівка
740880 вул.Шевченка, 55, с.Халявин, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15524
сільська рада, зала засідань
с.Халявин
740881 вул.Дружби, 4, с.Полуботки, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 14039
фельдшерсько-акушерський пункт, к.3
с.Полуботки, с.Шевченка
740882 вул.Дружби, 25Б, с.Хмільниця, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15510
сільська рада, актова зала
с.Хмільниця
740883 вул.Перемоги, 16, с.Рівнопілля, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15582
сільський клуб, танцювальна зала
с.Рівнопілля
740884 вул.Центральна, 41А, с.Рябці, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15510
контора сільськогосподарського підприємства, к.3
с.Рижики, с.Рябці
740885 вул.Миру, 41, с.Черниш, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15526
школа, коридор
с.Черниш
740886 вул.Сновська, 35, с.Клочків, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15528
школа, коридор
с.Клочків
740887 вул.Перемоги, 40, с.Шестовиця, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15561
будинок культури, фойє
с.Шестовиця
740888 вул.Садова, 8, с.Шибиринівка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15515
сільський клуб, фойє
с.Шибиринівка, с.Москалі
740889 вул.Садова, 7А, с.Антоновичі, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15515
сільський клуб, фойє
с.Антоновичі
740890 вул.4 км Гомельського шоссе, 6, Чернігівський р-н, Чернігівська обл., 15524
Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня, комплекс 2, актова зала, 4-й поверх
Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня, комплекс 2"
741061 вул.Толстого, 17, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14008
школа №4, 1-й корпус, спортивна зала, 2-й поверх
м.Чернігів – вул.Десняка: 3–17, 23; вул.Єлецька, вул.Лесі Українки: 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–46; вул.Лисенка, вул.Лісковицька: 18–46; вул.Нахімова, вул.Старостриженська, вул.Тиха, вул.Толстого: 1–31, 34–34А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54; вул.Успенська, пров.Гайовий, пров.Нахімова, пров.Тихий
741062 вул.Толстого, 17, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14008
школа №4, 1-й корпус, коридор, 1-й поверх
м.Чернігів – вул.Бланка, вул.Варзара, вул.Іллінська, вул.Лісковицька: 4–17; вул.Сіверянська, вул.Толстого: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–51, 53, 55–74, 76, 78, 80; вул.Урочище Святе, вул.Ушакова, вул.Феодосія Углицького, пров.Ушакова
741063 вул.Ушинського, 10, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14014
професійний ліцей побуту, танцювальна зала
м.Чернігів – вул.Висока, вул.ГРС-2, вул.Енергетиків, вул.Загородня, вул.Івана Мазепи: 78–78А; вул.Кропивницького: 46–46Г, 50, 52–54, 56–56А, 58А, 64, 66–66А, 68, 72–231; вул.Придеснянська, вул.Старопосадська, вул.Ушинського
741064 вул.Толстого, 148, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14014
школа №24, актова зала
м.Чернігів – вул.Кропивницького: 2–45, 47–49, 51, 55, 57, 59–63, 65, 67, 69–71; вул.Толстого: 102–104, 106, 114, 118–124, 126–128, 130, 132, 134, 136, 138–138А, 140–140А, 142, 144, 146–154А; вул.110-й кілометр
741065 вул.Івана Мазепи, 110, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14001
ПАТ "Хімтекстильмаш", к.216
м.Чернігів – вул.Горобинова, вул.Дьошина, вул.Зарічна, вул.Івана Мазепи: 68–72А; вул.Індустріальна, вул.Малинова, вул.Мурахтова, вул.Павлівська, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Полянська, вул.Чкалова, пров.Дьошина, пров.1-й Зарічний, пров.2-й Зарічний
741066 вул.Текстильників, 27, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14001
школа №34, фойє
м.Чернігів – вул.Текстильників: 4–11Б, 13, 15–15А, 17/43; пров.Дмитра Самоквасова
741067 вул.Текстильників, 27, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14001
школа №34, фойє
м.Чернігів – вул.Білогірська, вул.Льговська, вул.Михайло-Коцюбинське шосе, вул.Світанкова, вул.Славутицька, вул.Слов’янська, вул.Солов’їна, вул.Текстильників: 3, 12, 14, 16, 18–41;
741068 вул.Текстильників, 30, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14001
школа №14, фойє
м.Чернігів – вул.Дмитра Самоквасова: 13, 16, 18–23; вул.Ціолковського, вул.Чудінова
741069 вул.Дмитра Самоквасова, 8, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14001
палац культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, вестибюль
м.Чернігів – вул.Дмитра Самоквасова: 1–12, 15, 17;
741070 вул.Івана Мазепи, 58, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14017
дошкільний навчальний заклад № 14, спортивна зала
м.Чернігів – вул.Івана Мазепи: 54–60А; вул.Музична, вул.Толстого: 81–101, 105, 107–111, 115–117А, 125–125А, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145; пров.Музичний, пров.2-й Толстого
741071 вул.Малясова, 14, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14017
школа №17, спортивна зала
м.Чернігів – вул.Ватутіна, вул.Віхніна, вул.Вороного, вул.Гнєдаша, вул.Іоанна Максимовича, вул.Колоскових, вул.Малясова, вул.Межова, вул.Миколи Василенка, вул.Промислова: 1–37, 40–44; вул.Сковороди, вул.Суворова, вул.Толстого: 75, 77, 79; вул.Фабрична, пров.Межовий, пров.Попудренка
741072 просп.Перемоги, 16, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14017
дошкільний навчальний заклад № 34, ігрова кімната
м.Чернігів – вул.Івана Мазепи: 46, 48; вул.Попудренка: 1–10А, 12–12Б; просп.Перемоги: 13, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 40, 43;
741073 вул.Івана Мазепи, 35, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14017
школа №6, їдальня
м.Чернігів – вул.Івана Мазепи: 25–31, 33, 36–43А; вул.Краснодонців, вул.Олегове поле, просп.Перемоги: 10, 12, 14, 18;
741074 пров.Коцюбинського, 4, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14000
обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, 3-й корпус, їдальня
м.Чернігів – вул.Кирпоноса, вул.Князя Чорного: 1, 2, 6, 14, 16; вул.Коцюбинського: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37А, 39А; вул.Магістратська: 4, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 17А, 19, 19А; вул.Реміснича: 4–22; вул.Святомиколаївська: 1, 3А, 4, 4А; вул.Хлібопекарська: 2–21, 24, 32; пров.Коцюбинського: 2–2А, 4А–5;
741075 вул.Коцюбинського, 8, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14000
школа №20, їдальня
м.Чернігів – вул.Десняка: 18–21, 24–66А; вул.Коцюбинського: 2, 2А, 4, 4А, 6, 6А, 9, 10, 11, 12, 14, 20, 22, 22А, 22Б, 22В, 22Г, 24, 28, 28А, 28Б, 30, 32; вул.Лесі Українки: 3–22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 49–71; вул.Хлібопекарська: 23, 25–29, 34–48; вул.Холодний Яр, пров.Коцюбинського: 3–3А, 5А–8; просп.Перемоги: 45, 47, 54, 56, 58, 71, 75;
741076 вул.Попудренка, 14, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14017
міський центр зайнятості, каб.1
м.Чернігів – вул.Бориса Луговського, вул.Воскресенська: 12, 14, 16, 18–47; вул.Зої Космодем’янської, вул.Марковича, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Олексія Бакуринського: 17–17А, 20Г–65; вул.Попудренка: 11, 15–37; пров.Марковича, пров.1-й Воскресенський, пров.2-й Воскресенський, просп.Перемоги: 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 55, 59, 63, 64, 67;
741077 вул.Реміснича, 56, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14000
професійний ліцей залізничного транспорту, спортивна зала
м.Чернігів – вул.Воскресенська: 1–11, 13–13В, 15, 17; вул.Івана Мазепи: 2–13; вул.Любецька: 11; вул.Олексія Бакуринського: 6–16, 18–20; вул.Реміснича: 31–58; вул.Ринкова, пров.Олексія Бакуринського
741078 вул.Івана Мазепи, 23, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14017
міський палац культури, фойє
м.Чернігів – вул.Івана Мазепи: 20–22, 32, 34; вул.Любецька: 2–9А, 15–31;
741079 вул.Старобілоуська, 15, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14017
міська дезінфекційна станція, актова зала
м.Чернігів – вул.Івана Мазепи: 18–18З, в/ч Т0500; вул.Пирогова: 22–22А;
741080 вул.Любецька, 40, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14021
школа №13, коридор, 2-й поверх
м.Чернігів – вул.Андрія Мовчана: 1–4; вул.Вячеслава Радченка: 14, 18, 20, 38, 42–46А, 48, 50, 52, 57–75А; вул.В’ячеслава Чорновола: 15; вул.Декабристів: 50–89; вул.Дружби, вул.Кринична, вул.Любецька: 34–42, 45, 47; вул.Остапа Вишні, вул.Пирогова: 1–8Б; вул.Поліська, вул.Поліський Яр, вул.Ревуцького, вул.Самострова: 28–38; вул.Старобілоуська: 61А–61Б; пров.Андрія Мовчана, пров.Поліський
741081 вул.Любецька, 40, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14021
школа №13, фойє, 1-й поверх
м.Чернігів – вул.Івана Богуна: 38, 41–41А, 43, 45–58; вул.Самострова: 13–27А;
741082 вул.Івана Богуна, 55, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14021
Чернігівський державний обласний навчально-курсовий комбінат, зала
м.Чернігів – вул.В’ячеслава Чорновола: 4–13, 15А–42А; вул.Івана Богуна: 40, 42, 44; вул.Садова
741083 вул.Шевчука, 11, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14005
ліцей №32, фойє
м.Чернігів – вул.Заводська, вул.Пугачова, вул.Шевчука, вул.1-ї Гвардійської Армії: 1–3, 5, 7, 9, 13, 15–51;
741084 вул.Шевчука, 11, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14005
ліцей №32, фойє
м.Чернігів – вул.Самострова: 6–11; вул.1-ї Гвардійської Армії: 4, 6, 8, 10–12/6, 14;
741085 вул.Василя Прохорського, 2А, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14021
дошкільний навчальний заклад №66, спортивна зала
м.Чернігів – вул.Андрія Мовчана: 5–46, 48; вул.Василя Прохорського, вул.Декабристів: 23–49; вул.Довга: 44–44А, 46, 48, 50–107А; вул.Любецька: 44–44В, 46–46Б, 48–59, 62А–71, 73–77; вул.Мартина Небаби: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14А, 14Б, 15, 16, 16А, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 41А, 42, 43, 43А, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 52А, 53, 53А, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67; вул.Низова, вул.Ріпкинська, вул.Франка, вул.Червона, вул.Широка, пров.Широкий
741087 вул.Леоніда Пашина, 12, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14010
геріатричний пансіонат, галерея
м.Чернігів – вул.Леоніда Пашина: 12;
741088 просп.Перемоги, 1, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14017
вокзал станції Чернігів, зала очікування
м.Чернігів – вул.Жабинського, вул.Івана Мазепи: 45, 47, 49–51; вул.Привокзальна, пров.Вокзальний
741089 вул.Старобілоуська, 18, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14017
дошкільний навчальний заклад №7, музична зала
м.Чернігів – вул.Вячеслава Радченка: 1–13, 15–17, 19, 21–37, 39–41, 47А, 49, 51, 55; вул.В’ячеслава Чорновола: 45–56А; вул.Залізнична, вул.Пирогова: 15А–21, 23–31; вул.Старобілоуська: 2–61; пров.Старобілоуський
741090 вул.Харківська, 5, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14010
дошкільний навчальний заклад №57, музична зала
м.Чернігів – вул.Герцена, вул.Дніпровська: 1, 5, 7–9, 11–27; вул.Житомирська, вул.Заньковецької: 1–26, 29, 31–68; вул.Мечникова, вул.Миру, вул.Подусівська, вул.Попова, вул.Саксаганського, вул.Севастопольська, вул.Сєрікова, вул.Танкістів, вул.Тургенєва, вул.Харківська: 3А, 9–12; вул.Хмельницького, вул.Чайкіної, вул.2-й кілометр, пров.Дніпровський, пров.Заньковецької, пров.Подусівський, пров.Попова, пров.Сєрікова
741091 вул.Дніпровська, 35, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14010
клуб "Ровесник", спортивна зала
м.Чернігів – вул.Дніпровська: 2–4, 6–6А, 10, 31–35; вул.Заньковецької: 28, 30; вул.Харківська: 2, 6–8;
741092 вул.Гагаріна, 27, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14010
школа №21, фойє
м.Чернігів – вул.Березова, вул.Білоруська, вул.Верені, вул.Весняна, вул.Гагаріна: 32–125; вул.Глинки, вул.Казарма 172 км, вул.Леоніда Пашина: 5–11, 13–17; вул.Макаренка, вул.Одеська, вул.Олександра Тищинського, вул.Радіо, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Сумська, вул.Транспортна, вул.Федора Уманця, вул.Цимбаліста, пров.Білоруський, пров.Транзитний, пров.Транспортний, пров.Хмельницького
741093 вул.Гагаріна, 24, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14010
школа №18, спортивна зала
м.Чернігів – вул.Гагаріна: 2–31; вул.Дмитра Дорошенка, вул.Керченська, вул.Кримська, вул.Кутузова, вул.Московська, вул.Нечуя-Левицького, вул.Панаса Мирного, вул.Перемоги, вул.21-го Вересня
741094 вул.Орловська, 6, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14021
дошкільний навчальний заклад санаторного типу №58 "Лісова казка", музична зала
м.Чернігів – вул.Глібова, вул.Гребінки, вул.Григорія Кочура, вул.Євгена Гуцала, вул.Курська, вул.Мінська, вул.Невського, вул.Орловська: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38–42, 44–117; вул.Полєтаєва, вул.Степана Носа, пров.Курський, пров.Мінський, пров.Невського, пров.Полєтаєва
741095 вул.Нафтовиків, 3, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14026
гуртожиток ДП "Чернігівнафтогазгеологія", вестибюль
м.Чернігів – вул.Андрусенка, вул.Батюка, вул.Блажкуна, вул.Богушевича, вул.Брестська, вул.Бузкова, вул.Володимира Неговського, вул.Геологічна, вул.Комка, вул.Красносільського: 1–20А, 21А–23, 24–26, 28–37, 58–70, 72, 74, 76–78, 80–82, 84, 86, 88–158; вул.Львівська, вул.Нафтовиків, вул.Прорізна, вул.Рильського, вул.Руднєва, пров.Нафтовиків
741100 вул.Незалежності, 42А, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14026
школа №35, коридор, 2-й поверх
м.Чернігів – вул.Елеваторна, вул.Земнухова, вул.Івана Молявки, вул.Квітнева, вул.Масанівська, вул.Незалежності: 46, 56; вул.Трудова, пров.Івана Молявки, пров.Масанівський
741101 вул.Незалежності, 42А, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14026
школа №35, фойє, 1-й поверх
м.Чернігів – вул.Красносільського: 47; вул.Незалежності: 2, 14, 16, 24, 50, 68–72, 76, 80–82;
741102 вул.Незалежності, 42А, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14026
школа №35, фойє, 1-й поверх
м.Чернігів – вул.Василя Бульби, вул.Забарівська, вул.Костромська, вул.Красносільського: 49; вул.Незалежності: 18–22, 40, 48, 52, 60–62; вул.Пилипа Морачевського, вул.Стратилата, вул.Черкаська, пров.Забарівський, пров.Костромський
741103 вул.Красносільського, 89, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14026
ДП "Чернігівський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України", каб.25
м.Чернігів – вул.Красносільського: 71А, 85–85А; вул.Незалежності: 15, 74, 78;
741104 вул.Незалежності, 20, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14026
дошкільний навчальний заклад №75, спортивна зала
м.Чернігів – вул.Красносільського: 21, 23А, 27, 71, 71Б, 73–73А, 75, 79, 83, 87; вул.Незалежності: 12–12Б; вул.Орловська: 1–23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–35А, 37, 43; вул.Тульська
741105 вул.Пирогова, 16, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14005
обласна дитяча лікарня, учбова кімната
Комунальний лікувально–профілактичний заклад «Чернігівська обласна дитяча лікарня»
741106 вул.В’ячеслава Чорновола, 24, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14005
обласний кардіологічний диспансер, актова зала
Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Чернігівський обласний кардіологічний диспансер"
741108 вул.Промислова, 38, м.Чернігів, Чернігівська обл., 14014
виправна колонія №44, спортивна зала
Державна установа "Чернігівська виправна колонія (№44)"