Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Чернігівська область, Територіальний виборчий округ № 210

Дільниць - 217

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
740047 вул.Незалежності, 44, м.Бобровиця, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17400
районний будинок культури, фойє
м.Бобровиця – вул.Будівельна, вул.Гагаріна, вул.Енгельса, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Лупицька, вул.Майнівська, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Незалежності: 8–53, 59–61; вул.Олега Бичка, вул.Петра Сагайдачного, вул.Пролетарська, вул.Стадіонна, вул.Чернігівська, вул.Ювілейна
740048 вул.Франка, 42, м.Бобровиця, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17400
школа мистецтв, актова зала
м.Бобровиця – вул.Карла Маркса, вул.Марії Ярошевської, вул.Михайлівська: 52, 54, 56–171; вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Робкорівська, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Тичини, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Франка, вул.Червона, вул.Червоний Маяк, вул.Щаслива, вул.Я. Мудрого
740049 вул.Незалежності, 58А, м.Бобровиця, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17400
школа №1, вестибюль
м.Бобровиця – вул.Бричанська, вул.Вереснева, вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Зелена, вул.Комунарська, вул.Космонавтів, вул.Лукашівська, вул.Михайлівська: 1–51, 53–53А, 55; вул.М.Мольченка: 3–51; вул.Незалежності: 56–58, 62–101, 103, 105, 107, 109–109А, 113, 117, 119, 121–123, 125–127Ж; вул.Покровська, вул.С. Змачинського, вул.Світанкова, вул.Стрілецька, вул.Шевченка, вул.30 років Перемоги: 1–47, 51, 53; вул.8 Березня
740050 вул.Горького, 112, м.Бобровиця, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17400
ПАТ "Хлібна база №83, колишній магазин, торгова зала
м.Бобровиця – вул.Богдана Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Вокзальна, вул.Горького, вул.Жукова, вул.Карнаухова, вул.Механізаторська, вул.Миру, вул.Незалежності: 102, 104, 106, 108, 110, 114, 118, 120, 124, 128–229; вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Чапаєва, вул.Широка, с.Вишневе
740051 вул.30 років Перемоги, 155, м.Бобровиця, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17400
школа №2, вестибюль
м.Бобровиця – вул.Відродження, вул.Героїв Крут, вул.Гоголя, вул.Декабристів, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.Квітнева, вул.Колгоспна, вул.Космічна, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.М.Мольченка: 52–120; вул.Нова, вул.Остерська, вул.Паризької Комуни, вул.Поліщука, вул.Попудренка, вул.Профспілкова, вул.Робоча, вул.Тельмана, вул.Толстого, вул.1 Травня, вул.30 років Перемоги: 48–50, 52, 55–257;
740052 вул.Авіації, 21, с.Макарівка, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17401
сільський клуб, глядацька зала
с.Макарівка
740053 вул.Шевченка, 1А, с.Травкине, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17400
бригадний будинок ПСП "Обрій" актова зала
с.Затишшя, с.Травкине, с.Урожайне
740054 вул.Миру, 1, с-ще Мирне, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17415
контора ТОВ "Земля і воля", зала засідань
с-ще Мирне
740055 вул.30-річчя Перемоги, 6, с.Білоцерківці, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17432
школа, вестибюль
с.Білоцерківці
740056 вул.Шутова, 4, с.Браниця, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17410
школа, вестибюль
с.Браниця
740057 вул.Центральна, 49, с.Бригинці, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17433
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Бригинці
740058 вул.Миру, 35В, с.Веприк, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17443
сільський будинок культури, фойє
с.Веприк
740059 вул.Гагаріна, 10, с.Вороньки, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17442
школа, вестибюль, 1-й поверх
с.Вороньки
740060 вул.Кичі, 30, с.Гаврилівка, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17451
сільський клуб, глядацька зала
с.Гаврилівка, с.Запоріжжя, с.Українка
740061 вул.Молодіжна, 13, с.Горбачі, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17412
сільський клуб, зала
с.Горбачі, с.Зелене
740062 вул.Братів Лисенко, 1, с.Кобижча, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17411
адміністративне приміщення, зала засідань
с.Кобижча – вул.Авіації, вул.Братів Лисенко: 2–7; вул.Будівельна, вул.Вербова, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Гончарова, вул.Дружби, вул.Застанційна, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Комунальна, вул.Кооперативна, вул.Л. Українки, вул.Литвина, вул.Мирна, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Натоківка, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Павла Тичини, вул.Поштова, вул.Правди, вул.Пристанційна, вул.Пушкіна, вул.Стражнікова, вул.Тітова, вул.Успенського, вул.Франка: 1–9; вул.Хутірець, вул.Шкільна, пров.Вокзальний, пров.Галини Кузьменко, пров.Гончара, пров.Партизанський
740063 вул.Кашталянівка, 158, с.Кобижча, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17411
дитячий садок, вестибюль
с.Кобижча – вул.Бібліотечна, вул.Богуна, вул.Болотна, вул.Братів Лисенко: 8–86; вул.Б.Хмельницького: 1–4, 7–13, 15–19; вул.В.Лобановського, вул.Г. Берізки, вул.Гайова, вул.Галини Кузьменко, вул.Горки, вул.Горького, вул.Зарічна, вул.Земська, вул.З.Космодем’янської, вул.Івана Мазепи, вул.Кашталянівка, вул.Козарський шлях, вул.Космічна, вул.К.-Основ’яненка, вул.Кутузова, вул.Лебедівка, вул.М. Олешка, вул.Механізаторська, вул.Н.Яремчука, вул.П. Мирного, вул.Перемоги, вул.Піскова, вул.Попудренка, вул.Савинська, вул.Садова, вул.Трипільська, вул.Чкалова, вул.Якова Рощепія, пров.Раковий
740064 вул.Братів Лисенко, 1, с.Кобижча, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17411
адміністративне приміщення, бібліотека, 2 поверх
с.Кобижча – вул.Берегова, вул.Буглаківка, вул.Б.Хмельницького: 6, 14, 21–37; вул.Васильківська, вул.Дараганівська, вул.Київська, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Ломоносова, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Радіщева, вул.Салтикова-Щедріна, вул.Сковороди, вул.Толстого, вул.Франка: 12–22; вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.30 років Перемоги
740065 вул.Миру, 72, с.Козацьке, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17450
будинок фольклору, фойє
с.Козацьке, с.Миколаїв
740066 вул.Незалежності, 4, с.Марківці, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17421
школа, вестибюль
с.Марківці
740068 вул.Миру, 25, с.Нова Басань, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17461
школа, вестибюль
с.Нова Басань – вул.Абрикосова, вул.Авіації, вул.Базарна, вул.Березівка, вул.Вербова, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Гайова, вул.Гончарівка, вул.Заболотна, вул.Зелений гай, вул.ім. Анастасії Павленко, вул.ім. Володимира Комарова, вул.ім. Гната Краснухи, вул.ім. Дмитра Гладкого, вул.ім. Жуковського, вул.ім. Івана Компанця, вул.ім. Короленко, вул.ім. Олександра Матросова, вул.ім. Олександра Нестеренко, вул.ім. Павла Тичини, вул.ім. Сергія Корольова, вул.ім. Суворова, вул.ім. Феодосія Кириченко, вул.ім. Челюскінців, вул.ім. Чкалова, вул.ім. Шевченко: 1–65А; вул.Калинова, вул.Кільцева, вул.Крута, вул.Лимарівка, вул.Медова, вул.Механізаторська, вул.Миру, вул.Низова, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Погребнівка, вул.Поштова, вул.Пришкільна, вул.Промислова, вул.Солов’їна, вул.Стадіонна, вул.Старобасанська, вул.Тиха, вул.Ткацька, вул.Фестивальна, вул.Циганівка, вул.30-річчя Перемоги, вул.50-річчя Перемоги
740070 вул.ім. Лесі Українки, 74, с.Нова Басань, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17461
школа №2, вестибюль
с.Нова Басань – вул.Берегова, вул.Ветеранів війни, вул.Гулого М., вул.Заводська, вул.Зелена, вул.ім. Гагаріна, вул.ім. Гастелло, вул.ім. Лесі Українки, вул.ім. Миколи Островського, вул.ім. Нахімова, вул.ім. Шевченко: 66–108; вул.ім. 8-го Березня, вул.Кузнечна, вул.Лозова, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Новоселиця, вул.Піщана, вул.Полонського М., вул.Польова, вул.Савонівка, вул.Садова, вул.Софіївська, вул.Удодівка, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.Якубівка
740071 вул.Центральна, 25А, с.Новий Биків, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17452
сільський будинок культури, танцювальна зала, 1-й поверх
с.Новий Биків
740072 вул.Акімова, 74, с.Старий Биків, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17453
навчально-виховний комплекс, кімната фольклору
с.Старий Биків, с-ще Чистопілля
740073 вул.Незалежності, 1, с.Озеряни, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17430
школа, вестибюль
с.Озеряни, с.Молодіжне, с.Майнівка, с.Плуг
740074 вул.30 річчя Перемоги, 25, с.Олександрівка, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17441
сільський будинок культури, танцювальна зала
с.Олександрівка, с.Катеринівка, с.Лідин
740075 вул.Центральна, 11, с.Наумівка, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17413
сільський клуб, вестибюль
с.Наумівка
740076 вул.Конторська, 2, с.Осокорівка, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17413
сільський клуб, глядацька зала
с.Осокорівка
740077 вул.Шевченка, 4, с.Петрівка, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17454
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Петрівка
740078 вул.Тичини, 4А, с.Піски, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17460
адміністративне приміщення старостинського округу, зала засідань
с.Піски
740079 вул.Центральна, 45, с.Рудьківка, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17420
сільський будинок культури, танцювальна зала
с.Рудьківка, с.Коношівка, с.Хомівці
740080 вул.Литвиненка, 3, с.Свидовець, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17440
навчально-виховний комплекс, вестибюль
с.Свидовець, с.Буглаки, с.Татарівка
740081 вул.30-річчя Перемоги, 4/2, с.Соколівка, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17462
сільський клуб, танцювальна зала
с.Соколівка, с.Мочалище, с.Рокитне
740082 вул.Партизанська, 1, с.Бірки, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17461
ТОВ "Злагода СБ", зала засідань
с.Бірки, с.Красне
740084 вул.Миру, 18А, с.Стара Басань, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17423
сільський будинок культури, фойє
с.Стара Басань
740085 вул.Миру, 12А, с.Сухиня, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17420
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Сухиня
740086 вул.30-річчя Перемоги, 50, с.Щаснівка, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17431
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Щаснівка, с.Гарт, с.Осовець
740087 вул.Незалежності, 39, с.Ярославка, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17422
школа, вестибюль
с.Ярославка
740088 вул.Олега Бичка, 1, м.Бобровиця, Бобровицький р-н, Чернігівська обл., 17400
районна лікарня, актова зала
Комунальний лікувально–профілактичний заклад «Бобровицька центральна районна лікарня»
740241 вул.Каштанова, 4, с.Берлози, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17005
будинок культури, актова зала
с.Берлози, с.Гламазди, с.Сивухи
740242 вул.Ремезівська, 12, с.Часнівці, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17008
сільський клуб, к.2
с.Часнівці – вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Ремезівська, вул.Центральна, вул.1 Травня
740243 вул.Братів Гжицьких, 1, с.Часнівці, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17008
геріатричний пансіонат, к.1
с.Часнівці – вул.Братів Гжицьких
740244 вул.Б.Хмельницького, 11, с.Білейки, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17004
школа, к.1
с.Білейки, с.Кривицьке, с.Новики, с.Опеньки, с.Шами
740245 вул.О.Довженка, 10А, с.Тарасів, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17000
сільський клуб, к.1
с.Тарасів
740246 вул.Незалежності, 60А, с.Білики, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17044
сільський клуб, к.2
с.Білики, с.Жилин Млинок, с.Набільське
740247 вул.Миколи Сєдова, 25, с.Туманська Гута, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17084
фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
с.Туманська Гута
740248 вул.Шевченка, 41, с.Бірки, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17060
будинок культури, актова зала
с.Бірки, с.Дешки, с.Романьки, с.Самсони
740249 вул.Гагаріна, 16, с.Жуківщина, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17047
адмінприміщення (колишня школа), к.2
с.Жуківщина, с.Крені
740250 вул.Гагаріна, 38, с.Бобруйки, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17070
сільський клуб, к.2
с.Бобруйки
740251 вул.Т.Г.Шевченка, 2Б, с.Бригинці, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17082
будинок культури, актова зала
с.Бригинці, с.Корніїв, с.Мирне, с.Пізнє, с.Риків
740252 вул.Миру, 44А, с.Карасинівка, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17082
сільський клуб, к.1
с.Карасинівка
740253 вул.Шевченка, 30, с.Булахів, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17070
будинок культури, актова зала
с.Булахів
740254 вул.Незалежності, 69, с.Вовчок, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17032
приміщення адміністративної будівлі, к.2
с.Вовчок
740255 вул.Центральна, 118, с.Данівка, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17080
школа, к.1
с.Данівка, с.Курганське
740256 вул.Київська, 174, с.Євминка, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17071
школа, к.1
с.Євминка
740257 вул.Центральна, 81, с.Карпилівка, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17023
школа, вестибюль
с.Карпилівка
740258 вул.Центральна, 47, с.Виповзів, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17026
сільський клуб, к.2
с.Виповзів
740259 вул.Українська, 41, с.Лутава, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17023
сільський клуб, к.2
с.Лутава
740260 вул.Слов’янська, 36Б, с.Кіпті, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17050
будинок культури, бібліотека
с.Кіпті
740261 вул.Центральна, 89, с.Короп’є, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17022
будинок культури, актова зала
с.Короп’є
740262 вул.Волкова, 77, с.Лошакова Гута, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17010
сільський клуб, к.2
с.Лошакова Гута
740263 вул.Миру, 2, с.Косачівка, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17010
сільська рада, к.2
с.Косачівка, с.Бір
740264 вул.Шевченка, 48, с.Тужар, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17011
школа, к.1
с.Сорокошичі, с.Тужар
740265 вул.Свято-Покровська, 59, с.Красилівка, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17031
будинок культури, к.2
с.Красилівка, с.Шпаків
740266 пров.Шкільний, 2, с.Крехаїв, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17073
сільський клуб, к.2
с.Крехаїв
740267 вул.Розумовських, 2А, с.Лемеші, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17052
школа, к.1
с.Лемеші, с.Боярівка, с.Шолойки, с.Шапіхи
740268 вул.Селянська, 10, с.Шуляки, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17052
сільський клуб, к.1
с.Горбачі, с.Шуляки
740269 вул.Незалежності, 1А, с.Пісоцьке, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17050
сільський клуб, к.2
с.Пісоцьке
740270 вул.Центральна, 25, с.Лихолітки, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17000
школа, к.2
с.Лихолітки
740271 вул.Чернігівська, 41, с.Максим, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17020
будинок культури, актова зала
с.Максим
740272 вул.Центральна, 25, с.Лебедівка, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17020
сільський клуб, к.2
с.Лебедівка
740273 вул.Центральна, 59, с.Соколівка, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17020
сільський клуб, к.2
с.Соколівка
740274 вул.А.Мольченка, 2, с.Морівськ, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17021
сільська рада, к.2
с.Морівськ
740275 вул.Руднянська, 18, с.Рудня, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17021
фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
с.Рудня
740276 вул.Центральна, 13А, с.Отрохи, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17021
фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
с.Отрохи
740277 вул.Набережна, 10, с.Надинівка, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17030
сільська рада, к.2
с.Надинівка
740278 вул.Лесі Українки, 54, с.Нічогівка, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17082
школа, к.1
с.Нічогівка
740279 вул.30 років Перемоги, 1, с.Новий Шлях, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17037
будинок культури, актова зала
с.Новий Шлях, с.Розівка
740280 вул.Центральна, 16А, с.Одинці, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17061
сільський клуб, к.1
с.Одинці
740281 пров.Гагаріна, 9А, с.Волевачі, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17061
будинок культури, актова зала
с.Бабарики, с.Волевачі
740282 вул.Партизанська, 13А, с.Кошани, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17061
фельдшерсько-акушерський пункт, к.2
с.Кошани
740283 вул.Гайова, 29, с.Озерне, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17072
сільська рада, к.1
с.Озерне
740284 вул.К.Матюшко, 1, с.Олбин, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17040
будинок культури, актова зала
с.Олбин
740285 вул.бр.Кузьменків, 1, с.Савинка, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17084
сільський клуб, к.2
с.Димерка, с.Савинка
740286 вул.Центральна, 51, с.Борсуків, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17041
сільський клуб, к.2
с.Борсуків, с.Самійлівка
740287 вул.Пушкіна, 1, с.Олексіївщина, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17006
сільський клуб, к.1
с.Олексіївщина, с.Жеребецьке, с.Закревське, с.Тополі
740288 вул.А.Горбача, 16, с.Єрків, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17081
сільський клуб, к.2
с.Гарбузин, с.Єрків
740289 вул.Миру, 32А, с.Омелянів, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17084
сільська рада, к.2
с.Омелянів, с-ще Калитянське, с.Привітне
740290 вул.Поліська, 14, с.Пархимів, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17042
сільська рада, к.2
с.Пархимів
740291 вул.Коротенка, 48, с.Котів, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17043
сільський клуб, к.1
с.Котів
740292 вул.М.Мартиненка, 31, с.Патюти, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17051
будинок культури, актова зала
с.Патюти
740293 вул.Шевченка, 70А, с.Гладке, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17056
сільський клуб, к.2
с.Гладке
740294 вул.Довженка, 45А, с.Будище, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17051
сільський клуб, к.1
с.Будище
740295 вул.Центральна, 7, с.Мостище, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17085
сільська рада, к.1
с.Мостище
740296 вул.Шевченка, 4А, с.Пилятин, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17054
будинок культури, актова зала
с.Пилятин
740297 вул.Шкільна, 44, с.Підлісне, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17033
школа, к.2
с.Підлісне
740298 вул.Садова, 1, с.Гайове, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17050
фельдшерсько-акушерський пункт, к.2
с.Гайове
740299 вул.Наукова, 18, с-ще Прогрес, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17035
будинок культури, к.2
с-ще Прогрес
740300 вул.Центральна, 75, с.Савин, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17072
сільська рада, к.1
с.Савин
740301 вул.Київська, 44, с.Сираї, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17081
сільська рада, к.2
с.Сираї, с.Карпоки
740302 вул.Чернігівська, 56, с.Сокирин, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17081
фельдшерсько-акушерський пункт, к.2
с.Сокирин
740303 вул.Шевченка, 40, с.Скрипчин, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17062
сільський клуб, к.1
с.Скрипчин, с.Пушкарі
740304 вул.Українська, 52А, с.Ставиське, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17053
сільський клуб, к.2
с.Ставиське
740305 вул.Миру, 40, с.Блудше, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17053
магазин, к.2
с.Блудше, с.Нова Гребля
740306 вул.Миру, 3, с.Хрещате, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17034
сільська рада, к.2
с.Хрещате
740307 вул.Миру, 40, с.Гальчин, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17034
фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
с.Гальчин
740308 вул.Шевченка, 32, с.Чемер, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17036
сільська рада, к.2
с.Чемер
740309 вул.Довженка, 34, смт Десна, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17024
гімназія, вестибюль, 1-й поверх
смт Десна – вул.Довженка: 30, 32, 36, 38, 40–40А, 42–42А, 44–44А, 46–46А, 48–50А;
740310 вул.Довженка, 34, смт Десна, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17024
школа, вестибюль
смт Десна – в/ч А1414, в/ч А3435, в/ч А3838, в/ч пп В1286
740311 вул.Рибалка, 4, смт Десна, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17024
будинок офіцерів, вестибюль, 2-й поверх
смт Десна – вул.Гнєдаша, вул.Довженка: 43А, 47А–47Б; вул.Молодіжна, вул.Рибалка, вул.Франка: 26–48; вул.Ювілейна: 5А;
740312 вул.Рибалка, 4, смт Десна, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17024
будинок офіцерів, танцювальна зала, 1-й поверх
смт Десна – в/ч А1048: в/ч; в/ч А1317
740313 вул.Довженка, 34, смт Десна, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17024
гімназія, вестибюль, 2-й поверх
смт Десна – вул.Довженка: 1–29, 31, 33–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; вул.Франка: 2–24; вул.Ювілейна: 2–4; в/ч А0665, в/ч А1048: 1; в/ч А1613, в/ч А1622, в/ч А2718, в/ч А4224, в/ч А4302, в/ч 33 полігон
740314 вул.Свято-Преображенська, 29, смт Козелець, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17000
школа №3, вестибюль
смт Козелець – вул.Ак.Неговського, вул.Вознесенська, вул.Івана Котляревського, вул.Короленка, вул.Л.Українки, вул.Миколи Леонтовича, вул.Набережна, вул.Низова, вул.Перемоги, вул.родини Богомольців, вул.Свято-Миколаївська: 1–31А, 33–33Г, 35–35Д, 37–37А, 39, 41, 43–43А, 45, 47, 49, 51; вул.Свято-Преображенська, вул.Франка, вул.Ф.Сидорука, вул.Юрія Левітанського, вул.1 Травня, пров.Будівельний, пров.Героїв Крут, пров.Григорія Стеценка, пров.Короленка, пров.Коцюбинського, пров.Л.Українки, пров.Поліський, пров.Річний, пров.Свято-Миколаївський, пров.Сєдова, пров.Шкільний, пров.1 Травня
740315 вул.Соборності, 29, смт Козелець, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17000
районний будинок культури, вестибюль
смт Козелець – вул.Амосова, вул.Волонтерська, вул.Гагаріна, вул.Євгенія Лоскота, вул.Івана Мазепи, вул.Калинова, вул.Космонавтів, вул.Маліновського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Озерна, вул.Олексія Береста, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Поповича, вул.Робоча, вул.Святкова, вул.Слов’янська, вул.Соборності: 1–56; вул.Східна, вул.Чехова, пров.Незалежності, пров.Пантелеймона Куліша
740316 вул.Магістральна, 13, смт Козелець, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17000
Козелецьке АТП - 17440, актова зала
смт Козелець – вул.Віктора Онищенка, вул.Декабристів, вул.Київська, вул.Комунальна, вул.Крилова, вул.Магістральна, вул.Марії Гортинської, вул.Садова, вул.Солов’їна, вул.Ціолковського, вул.Шевченка, вул.8 Березня, пров.Заводський, пров.Київський, пров.Привітний, пров.Ягідний
740317 вул.Соборності, 72, смт Козелець, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17000
школа №2, вестибюль
смт Козелець – вул.Анатолія Свидницького, вул.Гоголя, вул.Жуковського, вул.Зарічна, вул.Івана Богуна, вул.Каденюка, вул.Комарова, вул.Ланова, вул.Лермонтова, вул.Мікушева, вул.Нова, вул.Остерська, вул.Петра Савчука, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Пономаренко, вул.Промислова, вул.Селянська, вул.Соборності: 58–147А; вул.Старозаводська, вул.Фізкультурна, вул.Челюскінців, пров.Жуковського, пров.Селянський, пров.Соборності, пров.Фізкультурний
740318 вул.сім’ї Розумовських, 41, смт Козелець, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17000
технікум ветеринарної медицини, вестибюль
смт Козелець – вул.Бобровицька, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Зелена, вул.Івана Сочивця, вул.Івана Шевченка, вул.Маньківського, вул.Мічуріна, вул.Олени Теліги, вул.Покорського, вул.Покровська, вул.Пушкіна, вул.Розанова, вул.Свято-Миколаївська: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52–151; вул.сім’ї Розумовських, вул.Толстого, пров.Покорський, пров.Студентський
740319 вул.А.О.Грановського, 3, м.Остер, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17044
міський будинок культури, вестибюль
м.Остер – вул.А.О.Грановського: 2–23, 25–25А; вул.Ватутіна, вул.В.Г.Штепи, вул.Весняна, вул.Воробйова, вул.Деснянська, вул.Дніпровської флотилії, вул.Зайцева: 3–54, 58, 60, 62, 64, 66, 68–68А, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96; вул.Затишна, вул.Збанацького, вул.Колесника, вул.К.Тарашкевича, вул.Набережна, вул.Незалежності: 1–26, 28, 30; вул.Нова, вул.Революції: 1–30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; вул.Рибальська, вул.Соборна, вул.Шевченка: 1–44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; вул.1 Травня: 4–30;
740320 вул.Зайцева, 94, м.Остер, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17044
гімназія, фойє
м.Остер – вул.А.О.Грановського: 24, 26–101; вул.Броварська, вул.Б.Хмельницького: 51, 58–122; вул.В.А.Бондаренка, вул.Гагаріна: 56, 58–58А, 60, 62, 64–64А, 66, 68, 70–78; вул.Гвардійська, вул.Гоголя, вул.Зайцева: 55–57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91–91А, 93, 95, 97–202; вул.Коваля, вул.Козацька, вул.Лісового, вул.Малиновського, вул.М.Грушевського, вул.М.Коцюбинського, вул.Низова, вул.Оболонська, вул.О.Довженка, вул.О.М.Овчарова, вул.Партизанська, вул.П.Г.Пекура, вул.Петрова, вул.Рильського, вул.Родини Птухи, вул.Романа Співака, вул.Садова, вул.Сахарова, вул.Свободи, вул.Старогородська, вул.Ювілейна, вул.8 Березня: 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31–110; пров.Лісового, пров.Посадського, пров.Родини Птухи
740321 вул.8 Березня, 5, м.Остер, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17044
коледж будівництва та дизайну, вестибюль
м.Остер – вул.А.Г.Розанова, вул.Беца, вул.Білоножко, вул.Б.Хмельницького: 1–50, 52–57; вул.Винокурова, вул.Вишнева, вул.Вознесенська, вул.Гагаріна: 1–55, 57А, 59, 61–61А, 63–63А, 65А, 67, 69; вул.Генерала Солонини, вул.Гетьмана Остряниці, вул.Гнідаша, вул.Зарічна, вул.І.Валюшкевича, вул.Квітнева, вул.Л.Українки, вул.Мічуріна, вул.Мономаха, вул.Незалежності: 27, 29, 34–140; вул.Озерна, вул.Олега Васюка, вул.Революції: 31, 33, 35–35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47–82; вул.Рибалко, вул.Черняховського, вул.Шевченка: 45–45А, 47, 49, 51, 53, 55, 57–96; вул.Ю.Циби, вул.1 Травня: 31–53; вул.30-років Перемоги, вул.8 Березня: 1–10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; пров.Мономаха, пров.Успенський
740322 вул.Романа Музики, 53, с.Любечанинів, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17046
будинок культури, актова зала
с.Любечанинів
740323 вул.Лісова, 46, с.Поліське, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17044
сільський клуб, актова зала
с.Беремицьке, с.Поліське
740324 вул.Сім’ї Розумовських, 45, смт Козелець, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17000
центральна районна лікарня, терапевтичне відділення
Козелецька центральна районна лікарня
740325 вул.В.А.Бондаренка, 32, м.Остер, Козелецький р-н, Чернігівська обл., 17044
районна лікарня, хол неврологічного відділення
Комунальний заклад Остерської міської ради "Остерська міська лікарня"
740581 вул.Шевченка, 28, с.Білорічиця, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17526
будинок культури, фойє
с.Білорічиця, с.Бажанівка, с.Боротьба, с.Димирівка
740582 вул.Центральна, 17, с.Білошапки, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17594
будинок культури, фойє
с.Білошапки
740583 вул.Михайлівська, 16А, с.Богданівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17582
будинок культури, фойє
с.Богданівка, с.Глинщина, с.Тополя, с.Турківка
740584 вул.Мороза, 45, с.Бубнівщина, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17593
будинок культури, фойє
с.Бубнівщина
740585 пров.Шкільний, 2, с.Валки, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17533
школа, актова зала
с.Валки
740586 вул.Незалежності, 20А, с.Боршна, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17533
будинок культури, фойє
с.Боршна
740587 вул.Миру, 38, с.Мільки, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17533
школа, к.3
с.Мільки
740588 вул.Героїв війни, 42, с.Велика Дівиця, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17521
школа, фойє
с.Велика Дівиця
740589 вул.Ветеранська, 21В, с.Онищенків, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17582
сільський клуб, к.3
с.Даньківка, с.Нетягівщина, с.Онищенків, с.Стасівщина
740590 вул.Героїв війни, 91, с.Манжосівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17508
будинок культури, фойє
с.Дідівці, с.Єгорівка, с.Манжосівка
740591 вул.Шевченка, 19А, с.Дубовий Гай, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17590
сільська рада, к.3
с.Дубовий Гай
740592 вул.Панченка, 30, с.Дмитрівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17525
будинок культури, фойє
с.Дмитрівка, с.Світанкове
740593 вул.Михайлівська, 36, с.Заїзд, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17543
будинок культури, фойє
с.Заїзд
740594 вул.Київська, 10, с.Петрівське, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17543
фельдшерський пункт, к.3
с.Петрівське, с.Тихе
740595 вул.Шевченка, 108А, с.Замістя, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17544
сільська рада, к.3
с.Замістя
740596 вул.Мирюти, 13, с.Маціївка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17544
фельдшерський пункт, к.3
с.Маціївка
740597 пров.Ярмарковий, 6, с.Густиня, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17544
Свято-Троїцький монастир, фельдшерський пункт, к.3
с.Густиня, с.Капустенці
740598 вул.Покровська, 9, с.Знам’янка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17561
будинок культури, танцювальна зала
с.Знам’янка, с.Зарудка
740599 вул.Прилуцька, 3, с.Івківці, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17580
школа, фойє
с.Івківці
740600 вул.Златоустівська, 37, с.Голубівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17580
школа, їдальня
с.Голубівка
740601 вул.Григорія Степанюка, 32, с.Канівщина, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17571
будинок культури, глядацька зала
с.Канівщина, с.Кроти, с.Сухоставець
740602 вул.Шкільна, 2, с.Ковтунівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17590
сільська рада, к.3
с.Ковтунівка
740603 вул.Незалежності, 1, с.Колісники, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17540
будинок культури, глядацька зала
с.Колісники, с.Левки
740604 вул.Свято-Миколаївська, 14, с.Красляни, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17552
будинок культури, фойє
с.Красляни, с.Рибці
740605 вул.Вознесенська, 8, с.Лиски, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17552
фельдшерський пункт, к.3
с.Лиски
740606 вул.Пирятинська, 17, с.Крутоярівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17594
сільська рада, к.3
с.Крутоярівка
740607 вул.Миру, 114, смт Ладан, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17583
школа, їдальня
смт Ладан – в’їзд Прилуцький, вул.Боярська, вул.Б.Руденка, вул.В.Бульби, вул.Ветеранська, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Гоголя, вул.І.Франка, вул.Крилова, вул.Миру: 79–81, 83–95, 97, 99, 101; вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Новосельська, вул.Озерна, вул.Підгірська, вул.Погодіна, вул.Прилуцька, вул.П’ятихатки, вул.Рокосовського, вул.1 Зелена, вул.1-го Травня, вул.2 Зелена, вул.40 років Перемоги, пров.Гоголя
740608 вул.Миру, 114, смт Ладан, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17583
гімназія, к.3
смт Ладан – вул.Заводська, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Матросова, вул.Миру: 17А, 19А, 95А; вул.Мічуріна, вул.Петра Зайця, вул.Шевченка, вул.Ярова, пров.Заводський
740609 вул.Миру, 77, смт Ладан, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17583
будинок культури, фойє
смт Ладан – вул.Миру: 37–37А, 61, 69, 71–71А, 73–75А, 96, 98, 100, 104–112;
740610 вул.Миру, 77А, смт Ладан, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17583
селищна рада, актова зала
смт Ладан – в’їзд Колективний, вул.Берегова, вул.Б.Харитонова, вул.Б.Хмельницького, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Дорошенка, вул.Журавська, вул.Краслянська, вул.Лісна, вул.Машинобудівників, вул.Микитенка, вул.Миру: 1–17, 18–19, 20–36, 38–60, 62–68, 70, 72, 76–78, 82; вул.Низова, вул.О.Вишні, вул.Покровська, вул.Поліська, вул.Поточна, вул.Соборна, вул.Спартака, вул.Стадіонна, вул.Трудова, вул.Удайська, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.1-а Стадіонна, пров.Героїв Чорнобиля, пров.Г.Сковороди, пров.Заудайський, пров.Кооперативний, пров.Кузнечний, пров.Микитенка
740611 вул.Садова, 1, с.Подище, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17583
школа, фойє
с.Подище
740612 вул.Незалежності, 14, смт Линовиця, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17584
будинок культури, фойє
смт Линовиця – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вокзальна, вул.Гайова, вул.Генерала Свириденка, вул.Заводська, вул.Івана Франка, вул.Каті Чаленко, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Незалежності: 1–155, 157; вул.Нове життя, вул.Польова, вул.Робітнича, вул.Сагайдачного, вул.Спартака, вул.Тополева, вул.8 Березня, пров.Ставковий, пров.Шевченка
740613 вул.Якова де Бальмена, 25, смт Линовиця, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17584
школа, фойє
смт Линовиця – вул.Берегова, вул.Братів Ярошенків, вул.Вишнева, вул.Володимирська, вул.Генерала Редьки, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Грушевського, вул.Живахівська, вул.Зелена, вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 156, 159–241; вул.Панаса Мирного, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Перше Травня, вул.Протопівська, вул.Пушкіна, вул.Удайцівська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шляхова, вул.Яблунева, вул.Якова де Бальмена, пров.Живахівський
740614 вул.Домонтовича, 103, с.Лісові Сорочинці, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17540
школа, к.3
с.Лісові Сорочинці, с.Стрільники
740615 вул.Миру, 86, с.Мазки, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17524
сільська рада, к.3
с.Мазки, с.Приозерне, с.Ладівщина
740616 вул.Івана Франка, 37Б, с.Малківка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17581
школа, фойє
с.Малківка, с.Сухоярівка
740617 вул.Слобідська, 12А, смт Мала Дівиця, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17523
будинок народної творчості, фойє
смт Мала Дівиця – вул.Берегова, вул.Бурімська, вул.Володимирівська, вул.Гагаріна, вул.Гетьманська, вул.Глібова, вул.Грінченка, вул.Грушевського, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Ломоносова, вул.Марківська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Осіння, вул.Панаса Мирного, вул.Пилипа Орлика, вул.Пушкіна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Святотроїцька, вул.Слобідська, вул.Франка, вул.Шатурівська, вул.Шевченка, вул.8 Березня, пров.Комунальний, с.Клеці
740618 вул.Космонавтів, 2, смт Мала Дівиця, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17523
навчально-виробничий комбінат, фойє
смт Мала Дівиця – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Галкінська, вул.Героя України О.Міхнюка, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Польова, вул.Чернігівська, пров.Павлова, пров.Прилуцький, пров.Чернігівський
740619 вул.Шевченка, 32, с.Перше Травня, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17523
фельдшерський пункт, к.3
с.Новий Лад, с.Перше Травня, с.Шевченка
740620 вул.Перемоги, 13, с.Нетяжино, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17572
сільська рада, к.3
с.Нетяжино, с.Нова Тарнавщина, с.Покрівка
740621 вул.Канакіна, 27, с.Нова Гребля, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17586
сільська рада, к.3
с.Нова Гребля, с.Лутайка, с.Мокляки
740622 вул.Незалежності, 31, с.Обичів, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17520
школа, фойє
с.Обичів
740623 пров.Вознесенський-1, 9, с.Радьківка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17520
фельдшерський пункт, к.3
с.Заудайка, с.Радьківка
740624 вул.Шевченка, 40, с.Охіньки, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17550
будинок культури, фойє
с.Охіньки, с.Пручаї
740625 вул.Козацький шлях, 69, с.Переволочна, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17551
будинок культури, глядацька зала
с.Переволочна
740626 вул.Іллінська, 46, с.Петрівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17522
школа, к.3
с.Петрівка
740627 вул.Івана Франка, 29, с.Пологи, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17562
магазин, торгівельна зала
с.Піддубівка, с.Пологи, с.Тарасівка
740628 вул.Ніжинська, 127, с.Погреби, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17560
сільська рада, к.3
с.Погреби, с.Миколаївка
740629 вул.Рудівська, 8, с.Рудівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17570
сільська рада, к.3
с.Рудівка
740630 вул.Центральна, 71, с.Ряшки, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17530
будинок культури, фойє
с.Ряшки, с.Оникіївка
740631 вул.Шевченка, 11, с.Сергіївка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17592
будинок культури, старе приміщення бібліотеки
с.Сергіївка
740632 вул.Вишнева, 7А, с.Сухоліски, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17592
сільський клуб, фойє
с.Сухоліски
740633 вул.Покровська, 32, с.Смош, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17531
будинок культури, фойє
с.Смош, с.Лісове
740634 вул.Богоявленська, 40, с.Високе, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17531
сільський клуб, глядацька зала
с.Високе, с.Заудаївське
740635 вул.Закарпатська, 2А, с.Сухополова, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17542
школа, фойє
с.Сухополова, с.Білещина, с.Пирогівці, с.Ярова Білещина
740636 вул.Закарпатська, 1, с.Сухополова, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17542
сільський клуб, актова зала
с.Полова
740637 вул.Миру, 94, с.Товкачівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17541
будинок культури, фойє
с.Товкачівка
740638 вул.Шевченка, 26, с.Удайці, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17585
будинок культури, актова зала
с.Удайці
740639 вул.Михайлівська, 108, с.Полонки, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17585
фельдшерський пункт, к.3
с.Полонки
740640 вул.Яблунева, 25, с.Яблунівка, Прилуцький р-н, Чернігівська обл., 17591
будинок культури, фойє
с.Яблунівка, с.Яблунівське
740949 вул.Вавілова, 16, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
Прилуцька дослідна станція ІС НААН, актова зала
м.Прилуки – вул.Ботанічна, вул.Вавілова, вул.Володимира Симиренка, вул.Дубинського, вул.Заїздська, вул.Західна, вул.Інтернаціоналістів, вул.Київська: 2–9, 13, 15, 17–17 к.А, 19–19А, 21–21 к.2, 23; вул.Коробова, вул.Лермонтова, вул.Маслова, вул.Мединська, вул.Низова, вул.Ніжинська, вул.Панченка, вул.Трубарівська, вул.Чернігівська, пров.Західний, пров.Мединський, пров.Низовий, пров.Ніжинський, пров.Трубарівський, пров.1 Заїздський, пров.1 Лермонтова, пров.1 Чернігівський, пров.2 Заїздський, пров.2 Лермонтова, пров.2 Чернігівський, пров.3 Заїздський, пров.3 Лермонтова
740950 вул.Київська, 78, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
Прилуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, актова зала
м.Прилуки – в’їзд 2 Квашинський, вул.Алгазіна, вул.Дмитра Шкоропада: 2–32; вул.Ждановича, вул.Івана Скоропадського: 1–11; вул.Квашинська, вул.Київська: 10–12, 14, 16, 18, 20, 22–22 к.А, 24–89, 91, 93, 95–99, 101, 103–103 к.А, 105–107, 109–109А, 111–111Б, 113–113А, 115, 117, 119, 121–121 к.А, 123, 125–125 к.А, 127, 129, 133–143, 145–149, 151, 153, 155, 157–163, 165–169, 171, 173, 175–179, 181–185, 187, 191–193 к.3, 195, 197–197/1, 199; вул.Миколаївська: 1–9, 11, 13, 15, 17; вул.Миколи Андріяшева, вул.Нова, вул.Партизанська, вул.Чкалова, пров.Затишний, пров.Квашинський, пров.Миколи Андріяшева, пров.Некрасова, пров.Партизанський, пров.Чкалова, пров.1 8 Березня, пров.2 8 Березня
740951 вул.Київська, 243, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
медичне училище, актова зала
м.Прилуки – в’їзд Андріївський, в’їзд Військовий, в’їзд Івана Скоропадського, в’їзд Квашинський, в’їзд Козачий, в’їзд 1 Костянтинівський, в’їзд 1 Травня, вул.Андріївська: 1–103, 105–105 к.А, 107, 109, 111, 113, 115; вул.Ветеранська: 2, 6, 8, 10, 12–14, 16–18, 22, 24, 26, 28, 30–34, 36, 38–40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52–99; вул.Дмитра Шкоропада: 63–95; вул.Івана Скоропадського: 12–69Г; вул.Іванівська: 53 к.А, 55, 57–92; вул.Київська: 90, 92, 94, 100, 102–102А, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 118–118 к.2, 120, 122, 124–124Б, 126, 128, 130–132 к.2, 203–215, 217–229, 231–233, 235, 237–237 к.А, 239, 241, 243 к.А; вул.Костянтинівська: 2–48, 50, 52, 54, 66–70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90–90 к.3; вул.Кругова, вул.Миколаївська: 10, 12, 14–14 к.А, 16, 18–67/1; вул.1 Козача, вул.1 Травня: 2–47, 51, 53, 55, 57–67; вул.2 Козача, пров.Ветеранський, пров.Лікарняний, пров.Прорізний, пров.1 Змагання, пров.1 Івана Скоропадського, пров.1 Іванівський, пров.1 Костянтинівський, пров.2 Андріївський, пров.2 Змагання, пров.2 Івана Скоропадського, пров.2 Костянтинівський, пров.2 1 Травня, пров.3 Змагання
740952 вул.Ветеранська, 2, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
школа №2, коридор
м.Прилуки – в’їзд Опанасівський, в’їзд Тупий, в’їзд 1 Миколаївський, в’їзд 2 Миколаївський, вул.Ветеранська: 3–5, 7–7 к.1, 9, 11, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37–37 к.Б, 41, 43, 45, 47, 49, 51; вул.Земська: 2–2 к.А, 8 к.2, 10–14 к.1, 16–20, 22, 24, 28–28 к.2, 30, 32–36 к.А, 38, 40; вул.Івана Скоропадського: 70–102; вул.Іванівська: 1–52, 54, 56; вул.Київська: 144, 150, 152–152/1 к.1Б, 154, 156 к.1–156 к.4, 251–251В, 253, 259–259/1, 261–261 к.2, 263, 267, 269, 271–271 к.А; вул.Костянтинівська: 49, 51, 53, 55–65, 71, 73–75, 77–77Б, 79–79 к.А, 81, 83, 85; вул.Миколаївська: 70–112; вул.Незалежності: 68–70В; пров.2 Іванівський
740953 вул.Миколаївська, 107, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
школа №7, зала-фойє
м.Прилуки – вул.Івана Скоропадського: 108; вул.Київська: 164, 275, 279; вул.Костянтинівська: 89, 91–101; вул.Миколаївська: 114–116 к.А, 118–122; вул.Незалежності: 78–80; вул.Юрія Коптєва: 2, 4–4 к.А, 6–22, 26 к.Б–26 к.В, 34, 58–74;
740954 вул.Земська, 36, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
філія школи №7, спортивна зала
м.Прилуки – вул.Земська: 3–5, 9–9А, 15, 21, 23, 25–27, 29, 31, 37, 39, 44–77А; вул.1 Травня: 48–50 к.А, 52, 54, 56, 73, 87; пров.Павленків Яр
740955 вул.Вокзальна, 22, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
гімназія №5, вестибюль
м.Прилуки – вул.Вокзальна: 8–14, 32–36, 38, 40–46, 54; вул.Київська: 170, 172 к.А, 174; вул.Костянтинівська: 106–110; вул.Миколаївська: 117; вул.Юрія Коптєва: 3, 5, 25, 27–31, 35–37; вул.1 Травня: 97–99;
740956 вул.Саксаганського, 14, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
школа №3, фойє-коридор
м.Прилуки – в’їзд Гетьмана Сагайдачного, в’їзд Ракітний, в’їзд Челюскінців, в’їзд 1 Гетьмана Сагайдачного, в’їзд 2 Гетьмана Сагайдачного, в’їзд 3 Гетьмана Сагайдачного, в’їзд 4 Гетьмана Сагайдачного, в’їзд 5 Гетьмана Сагайдачного, в’їзд 6 Гетьмана Сагайдачного, в’їзд 7 Гетьмана Сагайдачного, вул.Андріївська: 104, 106, 108, 110–110 к.А, 112, 114, 116–161 к.А; вул.Зіньковича, вул.Молодіжна, вул.Паризької Комуни: 2–12, 14, 16; вул.Ракітна, вул.Спартака, вул.Челюскінців, пров.Заводський, пров.Зіньковича, пров.1 Андріївський, пров.1 Молодіжний, пров.1 Ракітний, пров.2 Молодіжний, пров.2 Ракітний, пров.3 Молодіжний, пров.4 Молодіжний
740957 вул.18 Вересня, 29, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
філія школи №3, групова кімната
м.Прилуки – в’їзд Саксаганського, в’їзд 18 Вересня, вул.Героїв Крут, вул.Олега Кошового, вул.Саксаганського, вул.18 Вересня, пров.Героїв Крут, пров.Саксаганського, пров.1 Олега Кошового, пров.18 Вересня, пров.2 Олега Кошового, пров.3 Олега Кошового, пров.4 Олега Кошового
740958 пров.Гетьмана Сагайдачного, 24, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
служба транспорту підприємства ПВЕМ, актова зала
м.Прилуки – вул.Богданівська, вул.Валентика, вул.Гетьмана Сагайдачного: 29, 31, 33, 35, 37, 39–118; вул.Данчичева, вул.Добросусідська, вул.Дубогаївська, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Климачівська, вул.Нечуя-Левицького, вул.Оранжерейна: 1–4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; вул.Осипа Бодянського, вул.Пилипа Орлика: 2–2 к.А, 4, 6, 8, 10, 12, 14–14 к.А; вул.Полтавська, вул.Сєрова, вул.Сухоярівська, вул.Тімірязєва, вул.Тополина, вул.Франка: 34–36, 38, 40–52, 54–56А, 58–118; вул.Хуторянська, вул.Яблунівська, вул.Яготинська, пров.Валентика, пров.Гетьмана Сагайдачного, пров.Пилипа Орлика, пров.Сєрова, пров.Тімірязєва, пров.1 Дослідний, пров.2 Дослідний, пров.3 Дослідний, пров.4 Дослідний
740959 вул.Садова, 149А, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
дошкільний навчальний заклад №2, музична зала
м.Прилуки – вул.Вокзальна: 47–53, 55–61В; вул.Гетьмана Сагайдачного: 1–28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Дружби Народів, вул.Едуарда Усова, вул.Зелена, вул.Зелена 744 км, вул.Короленка, вул.Короленка 743км, вул.Малківська, вул.Миколи Міхновського, вул.Миколи Яковченка, вул.Оранжерейна: 5, 7–7 к.А, 9, 11, 13, 15, 17–73; вул.Паризької Комуни: 13, 15, 17–60; вул.Пилипа Орлика: 1 к.А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–58; вул.Садова: 116–116 к.А, 118, 120, 122, 124–124Б, 126, 139–151; вул.Франка: 2–33, 37, 39, 53, 57; вул.1 Південна, вул.1 Травня: 68–72 к.А, 74–78; вул.2 Південна, пл.Привокзальна, пров.Залізничний, пров.Миколи Міхновського, пров.Франка, пров.1 Зелений, пров.1 Оранжерейний, пров.1 Паризької Комуни, пров.1 Південний, пров.2 Зелений, пров.2 Оранжерейний, пров.2 Паризької Комуни, пров.2 Південний, пров.3 Південний, МШС
740960 вул.Садова, 135, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
школа №14, актова зала
м.Прилуки – вул.Вокзальна: 37, 39; вул.Гімназична: 96–138; вул.Садова: 98–98 к.1А, 100, 104, 108–108 к.А, 110–110 к.1, 117–117 к.Б, 119–119Б, 121, 123, 125, 127–137; вул.1 Травня: 107–135;
740961 вул.1 Травня, 80, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
Центр творчості дітей та юнацтва, хореографічна зала
м.Прилуки – вул.Вокзальна: 19–31; вул.Гімназична: 73, 75–75А, 77–90 к.1Б; вул.Гнідаша: 16, 18, 20–24, 26–26А, 28, 30; вул.Костянтинівська: 115–149 к.А, 151–151 к.А, 153–153А, 155, 159, 161, 163–163 к.1Б, 165, 167–169; вул.Котляревського: 90–90 к.3, 92, 94, 96, 100–104; вул.Миколаївська: 131–140; вул.Садова: 64–70, 80, 90, 93–97, 99, 101–103 к.Б, 105–107, 109, 111;
740962 вул.Київська, 190, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
гімназія №1, їдальня
м.Прилуки – вул.Вокзальна: 3–7; вул.Гімназична: 27, 29, 31, 33, 35–35 к.2, 37, 39–72 к.А, 74–74 к.В, 76; вул.Гнідаша: 4–15, 17, 19–19А, 25–25А, 27, 29, 33–35 к.В, 37, 39–39 к.А, 41; вул.Київська: 180–180 к.315, 186, 188, 194, 196–196 к.3, 198, 303, 305–305 к.2, 313, 319, 321, 323; вул.Котляревського: 42, 44, 46–46А, 48, 50, 52, 54–56, 64–64 к.А, 66, 70, 72, 74–76, 78–80, 82, 84, 86; вул.Садова: 31–31 к.А, 33–63, 73–79, 81–89, 91; вул.Соборна: 2, 6–40; вул.Шевченка: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30–34, 36, 38, 40–40В, 42, 44, 46–46 к.А; пров.Ковальський, пров.1 Гімназичний, пров.1 Соборний
740963 вул.Галаганівська, 12, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
Центр науково-технічної творчості молоді, вестибюль
м.Прилуки – в’їзд Галаганівський, в’їзд Котляревського, в’їзд 1 Береговий, в’їзд 1 Гоголя, в’їзд 2 Гоголя, в’їзд 3 Гоголя, вул.Берегова: 1–59, 63–69; вул.Галаганівська, вул.Гімназична: 1–25, 28, 30–30А, 32–32 к.2, 34, 36, 38; вул.Гоголя: 1–78; вул.Котляревського: 1–38; вул.Набережна, вул.Пушкіна: 1–20, 22–22В, 24, 30, 32, 34, 36–38, 40, 42, 44, 46; вул.Садова: 1–30, 32; вул.Соборна: 3–5; вул.Шевченка: 2–17, 19–19 к.2, 21, 23–23 к.1, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–63А, 65, 67, 69, 73, 75; пров.Валовий, пров.Набережний, пров.2 Гімназичний, пров.3 Гімназичний
740964 вул.Шевченка, 107, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
комплекс "Нафтовик", зала їдальні
м.Прилуки – в’їзд Величківський, в’їзд Житній, в’їзд Петропавлівський, в’їзд 1 Шарапівський, в’їзд 2 Береговий, в’їзд 2 Удайський, в’їзд 2 Шарапівський, в’їзд 3 Береговий, в’їзд 4 Гоголя, в’їзд 5 Гоголя, вул.Берегова: 88, 90, 94, 96, 98–171; вул.Берегова Рута, вул.Волошинівська, вул.Гоголя: 117–194; вул.Житня: 1–71, 73–73 к.А; вул.Лугова, вул.Михайлівська: 3, 5, 7, 9, 11, 13–13 к.А, 15, 17–19, 21, 23, 29, 31, 33, 35, 37–37 к.А, 39, 41, 43; вул.Перемоги: 1–71; вул.Петропавлівська: 1–42, 44, 46, 48; вул.Шарапівська, вул.Шевченка: 107, 111–113, 117, 119, 121, 123, 125, 129, 131, 133, 135–137А, 139, 141, 143, 145–149, 151, 153, 155, 157, 161, 163, 165–169, 171, 173, 175, 177, 179; пров.Волошинівський, пров.Прирічний, пров.1 Петропавлівський, пров.1 Удайський, пров.2 Петропавлівський, пров.3 Удайський
740965 вул.Київська, 337, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
професійний ліцей, фойє
м.Прилуки – в’їзд 2 Ярмарковий, вул.Берегова: 62, 72–87, 89, 91, 95, 97; вул.Гнідаша: 36, 38, 40, 42–55, 57, 59, 61; вул.Гоголя: 82–115; вул.Київська: 339/1, 341 к.А, 343–343 к.2, 345, 347–347 к.3, 349, 351–351Б, 353, 355; вул.Котляревського: 71, 73, 77, 81, 83, 85, 87, 91, 93–93 к.А, 95, 97–99 к.2; вул.Михайлівська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20–20А, 22–22 к.А, 24–28, 30, 32, 34–34А, 36, 38, 40–40Б, 42, 44, 50, 52, 54, 56; вул.Пушкіна: 21, 23, 25–29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47–51, 53, 59–61, 63–73 к.3; вул.Соборна: 55–81Б, 83–83 к.А; вул.Шевченка: 74, 76–101, 103, 105; вул.Ярмаркова: 1–40, 41 к.2–54, 60, 62, 64, 66, 68, 88–114; пров.Жуковського, пров.Михайлівський, пров.Північний, пров.2 Пушкіна, пров.5 Грудня
740966 вул.Котляревського, 65, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
міська центральна бібліотека, зала
м.Прилуки – вул.Гнідаша: 56, 58, 60, 62–77; вул.Київська: 216–216 к.А, 230–230 к.Д, 327, 329, 331, 333, 335–335 к.3; вул.Котляревського: 41, 43, 45, 47, 49–49 к.А, 51–51 к.А, 53, 57–59, 65–65 к.А, 67–69; вул.Пушкіна: 52, 54–58, 62–62 к.2В, 76–83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; вул.Соборна: 43–53 к.2; вул.Шевченка: 50, 52, 54–54 к.А, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70–72; вул.Ярмаркова: 41–41 к.1, 70, 72, 74–74 к.А, 76–82; пров.Гастелло, пров.Котляревського
740967 вул.Київська, 232, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
школа №6, вестибюль
м.Прилуки – вул.Івана Мельниченка: 3, 5–5 к.В, 7, 9, 11, 13, 18–42; вул.Костянтинівська: 150–150 к.Б, 152, 154–154 к.А, 156–156 к.Б, 160, 162, 164, 166, 170–175, 177, 179, 181, 187, 189, 191, 193–195, 197, 199–199 к.І, 203, 205, 207, 209–209 к.А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223–223Ж; вул.Петропавлівська: 80, 84; вул.Пушкіна: 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96–103, 105–107, 109, 111, 113, 115, 117, 119–119А, 121, 123, 125–125А, 127, 129; пров.Іподромний
740968 пров.Фізкультурника, 24, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
школа №9, вестибюль
м.Прилуки – в’їзд Парковий, в’їзд 1 Ярмарковий, в’їзд 1-й Гетьмана Івана Виговського, в’їзд 2-й Гетьмана Івана Виговського, в’їзд 3-й Гетьмана Івана Виговського, вул.Гвардійська: 2–50; вул.Гетьмана Івана Виговського, вул.Залізнична: 1–56; вул.Івана Мельниченка: 2, 4, 6, 8, 10, 12–12 к.А, 14–16 к.В; вул.Кооперативна, вул.Лесі Українки: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18–22, 24, 26, 28; вул.Льва Толстого, вул.Миколи Маркевича, вул.Ольги Кобилянської, вул.Паркова, вул.Перемоги: 206–228; вул.Пирятинська, вул.Промислова, вул.Пушкіна: 104–104 к.А, 108–108 к.А, 110, 112, 114, 116–116 к.А, 118, 120, 122, 124, 126, 128–128/1, 130–173; вул.Січових Стрільців: 1–37, 39, 41; вул.Східна, вул.Ярмаркова: 55–59, 61, 63, 65–65 к.А, 67, 69, 71, 73, 75, 118–138Б; пров.Ладанський, пров.Лесі Українки, пров.Парковий, пров.Пирятинський, пров.Січових Стрільців, пров.Східний, пров.Фізкультурника, пров.1 Пушкіна, пров.1 Східний, пров.1 1 Травня, пров.1-й Гетьмана Івана Виговського, пров.2 Східний, пров.2-й Гетьмана Івана Виговського
740969 вул.Київська, 375, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
школа №10, коридор
м.Прилуки – в’їзд Цегельний, вул.Житня: 72, 74–133, 135, 137, 139, 141, 143; вул.Київська: 236–236 к.А, 238, 240, 242, 244–250 к.1, 252–252 к.А, 254–258, 260, 262, 264–266 к.А, 268, 270, 272–274А, 359–411; вул.Костянтинівська: 227–227 к.Б, 229, 231 к.1А, 233, 235–239; вул.Коцюбинського: 3–18, 20; вул.Михайлівська: 45–49 к.А, 51, 53, 55, 59–67; вул.Перемоги: 73–86, 88, 90–92, 94, 96, 100, 104, 106, 108–110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134; вул.Петропавлівська: 43, 45, 47, 49–79, 81–83, 85; вул.Соборна: 82, 85–159, 161–163, 165–167, 169–169 к.А; вул.Шевченка: 102, 104–104 к.А, 106, 108, 114–116, 118, 120, 122, 124, 126–128, 130, 132–132А, 134, 138, 140–140 к.1А, 142, 144, 150, 152, 154, 156, 158–160, 162, 164, 170, 172, 174, 176, 178, 180–182, 184; пров.Житній, пров.1 Коцюбинського, пров.2 Коцюбинського, пров.2 Кустівський, пров.2 Соборний, пров.2 Удайський, пров.2 Шевченка
740970 вул.Київська, 473, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
комітет самоорганізації населення №5, зала засідань
м.Прилуки – в’їзд Польовий, вул.Аерофлотська, вул.Богдана Хмельницького: 2–4, 6, 8, 10; вул.Герцена, вул.Дачна, вул.Єгорівська, вул.Київська: 278, 282–302, 304, 306–312 к.А, 314, 320 к.А, 322, 324–326, 328, 330, 332, 334, 336–338, 340, 342, 344, 346, 348 к.А–348 к.Б, 350, 352–352 к.А, 354, 413–519; вул.Костянтинівська: 245–283; вул.Коцюбинського: 19, 24–62; вул.Миколи Костомарова, вул.Олександра Івахненка, вул.Перемоги: 87, 89, 93, 95, 97–97А, 101–103, 105–105 к.А, 107, 111, 113, 115, 117; вул.Підлісна, вул.Плискунівська, вул.Поліни Осипенко: 1–7, 9, 11, 13, 15, 17–21; вул.Польова: 1–34; вул.Раскової: 1–21; вул.Руська, вул.Соборна: 160, 164, 168, 170–214 к.А; вул.Шевченка: 183, 186–225А; пров.Городній, пров.Миколи Костомарова, пров.Олександра Івахненка, пров.Польовий, пров.Руський, пров.Трудовий, пров.1 Шевченка
740971 вул.Перемоги, 170, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
Гуманітарно-педагогічний коледж ім.І.Я.Франка, фойє
м.Прилуки – в’їзд 1 Богунський, в’їзд 1 Вишневий, в’їзд 2 Богунський, в’їзд 2 Вишневий, вул.Авіації, вул.Білецького-Носенка, вул.Богдана Хмельницького: 5, 7, 9, 13–46; вул.Богунська, вул.Добролюбова, вул.Житня: 134, 136, 138, 140, 142, 144–179; вул.Костянтинівська: 176–176 к.1, 178, 180, 182, 188–188А, 190, 192, 196, 198, 200–202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224–226, 228, 230, 232, 234; вул.Любові Забашти, вул.Перемоги: 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133–133 к.А, 135–162, 164–172; вул.Поліни Осипенко: 8, 10, 12, 14, 16, 27–49; вул.Польова: 37–94; вул.Раскової: 24–81 к.А; пров.Любові Забашти, пров.1 Богунський, пров.1 Чехова, пров.2 Богунський, пров.3 Костянтинівський
740972 вул.Фабрична, 140, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
дошкільний навчальний заклад №19, музично-спортивна зала
м.Прилуки – в’їзд Густинський, в’їзд Ковалевської, в’їзд Конотопський, в’їзд Лапинський, вул.Боброва: 1–68; вул.Густинська, вул.Ковалевської, вул.Межова, вул.Незалежності: 1–66; вул.Піщана, вул.Сорочинська: 27–31, 33–87; пров.Густинський, пров.1 Боброва, пров.1 Межовий, пров.2 Боброва, пров.2 Межовий, пров.3 Межовий
740973 вул.Сорочинська, 36, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
школа №13, коридор
м.Прилуки – в’їзд Боброва, в’їзд 1 Іоасафа Бєлгородського, в’їзд 2 Іоасафа Бєлгородського, вул.Боброва: 70–120; вул.Георгія Вороного, вул.Іоасафа Бєлгородського, вул.Миру, вул.Пирогівська, вул.Родини Горленків, вул.Сорочинська: 1–26 к.А, 32–32 к.А; вул.Тургенєва, вул.Фабрична: 1 к.А–86 к.А, 88; вул.Чайковського, вул.Шкільна, пров.Піщаний, пров.Родини Горленків, пров.Сорочинський, пров.Сосновий, пров.Тургенєва, пров.Фабричний, пров.Чайковського, пров.1 Пирогівський, пров.2 Пирогівський
740974 вул.Незалежності, 16, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
філія школи №13, спортивна зала
м.Прилуки – в’їзд Кар’єрний, вул.Замостянська, вул.Кар’єрна, вул.Колективна, вул.Лісна, вул.Петра Дорошенка, вул.Фабрична: 87–87 к.А, 89–144 к.В; пров.Петра Дорошенка, пров.Тютюновий, пров.1 Замостянський, пров.2 Замостянський, пров.3 Замостянський, пров.4 Замостянський
740975 вул.Гвардійська, 90, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
філія школи №9, спортивна зала
м.Прилуки – в’їзд Будівельників, в’їзд 1 Гостинний, в’їзд 2 Гостинний, вул.Будівельників, вул.Варвинська, вул.Гвардійська: 92–113; вул.Голубівська, вул.Гостинна, вул.Дідівська, вул.Івківська, вул.Індустріальна: 13; вул.Копилівська, вул.Лохвицька, вул.Миколи Куриленка, вул.Нафтовиків, вул.Перемоги: 163, 176–204; вул.Половецька, вул.Польова: 100–102; вул.Степова, вул.Чехова, пров.Голубівський, пров.Лохвицький, пров.2 Чехова, пров.3 Чехова, пров.4 Чехова
740976 вул.Гвардійська, 90, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
дошкільний навчальний заклад №27, спортивна зала №2
м.Прилуки – в’їзд 1 Гвардійський, в’їзд 2 Гвардійський, вул.Гвардійська: 54–88 к.2; вул.Грушевського, вул.Журавська, вул.Залізнична: 62–82; вул.Івана Мазепи, вул.Індустріальна: 2–7А; вул.Ладанська, вул.Лесі Українки: 1–3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 23, 25, 27, 29–51; вул.Лісовської, вул.Макаренка, вул.Могилевського, вул.Польова: 102 к.А–112; вул.Січових Стрільців: 38, 40, 42–61; пров.Івана Мазепи
740977 Військове містечко № 12, школа №12, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
школа №12, їдальня
м.Прилуки – Військове містечко № 12: 96–157; Військове містечко № 17
740978 Військове містечко № 12, 7, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
дошкільний навчальний заклад №3, музично-спортивна зала
м.Прилуки – Військове містечко № 12: 1–95, в/ч А1832, в/ч А2442, в/ч А2816, в/ч А4245, в/ч А4245 к.В/Ч, в/ч А26385, в/ч А42180, в/ч 64204; В/Ч А4245
740979 вул.Київська, 56, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
КЛПЗ "Прилуцька центральна міська лікарня", фойє фізіотерапевтичного відділення
Комунальний лікувально–профілактичний заклад «Прилуцька центральна міська лікарня»
740981 вул.Київська, 98, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
Прилуцька центральна районна лікарня, зала
Прилуцька центральна районна лікарня
740982 вул.Київська, 234, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500
Прилуцька виховна колонія, бібліотека
Державна установа "Прилуцька виховна колонія"