Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Харківська область, Територіальний виборчий округ № 176

Дільниць - 158

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
000001 вул. Гвардіївська, 1, м. Чугуїв, Харківська обл., 63503
Відділення військової служби правопорядку Харківського зонального відділу військової служби правопорядку
630215 вул.Привокзальна, 4, смт Великий Бурлук, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62602
бурякопункт, зала, 1-й поверх.
смт Великий Бурлук – вул.Будівельників, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Чайковського, с.Жуків Яр, с.Манцівка
630216 вул.Паркова, 3, смт Великий Бурлук, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62602
будинок культури, фойе, 1-й поверх.
смт Великий Бурлук – вул.Весняна, вул.Горна, вул.Зелена, вул.Леоніда Проценка, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Паркова, вул.Світла, вул.Сільгосптехніка, вул.Слобожанська: 1–43, 45, 47, 49–49А, 51, 53; вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Слобожанський
630217 вул.Паркова, 11А, смт Великий Бурлук, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62602
школа, фойє, 1-й поверх.
смт Великий Бурлук – вул.Виноградна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Дорожня, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Підгірна, вул.Пушкіна, вул.Степна, вул.Транспортна, вул.Трудова, вул.Харківська, пров.Ветеринарний, пров.Гусарова, пров.Пушкіна, пров.Транспортний, мікрорайон, с.Балка
630218 вул.Мирна, 1, с.Горяне, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62602
ПСП "МАЯК", зала, 1-й поверх.
смт Великий Бурлук – вул.Громової, вул.Декоративна, вул.Медична, вул.Осіянська, с.Буряківка – вул.Чкалова: 2–58, 65, 69, 73; с.Горяне, с.Новоселівка, с.Юр’ївка
630219 вул.Сільгосптехніка, 10А, смт Великий Бурлук, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62602
адмінбудівля сільгосптехніки, зал засідань, 1-й поверх
смт Великий Бурлук – вул.Слобожанська: 44, 46, 48, 50, 52, 54–129; с.Буряківка – вул.Чкалова: 60–64, 66–68, 70–72, 74–174; с.Заміст, с.Михайлівка
630220 вул.Центральна, 1, с-ще Канівцеве, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62650
сільський клуб, зала, 1-й поверх.
с-ще Канівцеве, с-ще Литвинівка
630221 вул.Українська, 18А, с.Плоске, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62607
школа, спортивна зала, 1-й поверх.
с.Голубівка, с.Лебедівка, с.Плоске, с.Яєчне
630222 вул.Лісна, 1, смт Приколотне, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62630
Приколотнянська селищна рада, актова зала, 1-й поверх
смт Приколотне – вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Лісна, вул.Ольшанського, вул.Ринкова, вул.Садова, вул.Філімонова, вул.Харківська, вул.Центральна, вул.Ціолковського, вул.Щербаня Володимира, пров.Зелений, пров.Риночний, пров.Харківський, с.Гогине
630223 вул.Шкільна, 2, смт Приколотне, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62630
школа, фойє, 1-й поверх.
смт Приколотне – вул.Білгородська, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вільна, вул.Горького, вул.Дачна, вул.Західна, вул.З.Б. 85 км., вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Овражна, вул.Пасічна, вул.Перемоги, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Світла, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Виноградний, пров.Вишневий, пров.Шкільний, пров.1 Травня
630224 вул.Шкільна, 7, с.Андріївка, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62642
школа, спортзал, 1-й поверх.
с.Андріївка, с.Рогозянка, с-ще Садовод, с.Стецьківка
630225 вул.Центральна, 26, с.Зарубинка, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62620
фельдшерсько-акушерський пункт, фойє, 1-й поверх
с.Довгеньке, с.Зарубинка
630226 вул.Синько, 26Б, с.Вільхуватка, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62620
будинок культури, фойє, 1-й поверх.
с.Вільхуватка, с.Анискине, с.Водяне
630227 вул.Трудова, 58А, с.Устинівка, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62620
школа, фойє, 1-й поверх
с.Івашкине, с.Комісарове, с.Устинівка, с.Широке
630228 вул.Центральна, 52, с.Гнилиця, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62609
будинок культури, фойє, 2-й поверх.
с.Гнилиця, с.Аркушине, с.Зелений Гай
630229 вул.Молодіжна, 6, с.Гнилиця Перша, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62609
клуб, зала, 1-й поверх.
с.Гнилиця Перша
630230 вул.Центральна, 24А, с.Григорівка, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62640
ліцей, актова зала, 1-й поверх.
с.Григорівка, с.Амбарне, с-ще Соніно
630231 вул.Польова, 8, с.Катеринівка, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62641
будинок культури, фойє, 1-й поверх.
с.Катеринівка, с-ще Микільське
630232 вул.Миру, 3, с.Малий Бурлук, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62624
клуб, глядацька зала, 1-й поверх
с.Малий Бурлук
630233 вул.Осипова, 17, с.Шевченкове, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62627
школа, спортзал, 1-й поверх.
с.Шевченкове(Малобурлуцька с/р)
630234 вул.Центральна, 86, с.Мілове, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62622
школа, спортзал, 1-й поверх.
с.Мілове, с.Чугунівка, с.Шев’яківка
630235 вул.Шкільна, 10, с.Нова Олександрівка, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62653
школа, фойє, 1-й поверх.
с.Нова Олександрівка, с.Красне, с.Лозове, с.Полковниче, с.Шевченкове(Новоолександрівська с/р)
630236 вул.Центральна, 2, с-ще Підсереднє, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62608
будинок культури, фойє, 1-й поверх.
с-ще Підсереднє, с-ще Дорошенкове, с-ще Малахове, с-ще Сірий Яр
630237 мікрорайон, 35, с.Рублене, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62610
школа, фойє, 1-й поверх.
с.Рублене, с.Артільне, с.Березники, с.Крейдянка, с.Озерне, с.Потихонове
630238 вул.Праці, 5, с-ще Федорівка, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62625
дитячий садок, гральна зала, 1-й поверх.
с-ще Миколаївка, с-ще Федорівка, с.Довжанка, с-ще Курганне, с.Слизневе
630239 вул.Шкільна, 6, с.Хатнє, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62626
школа, спортзал, 1-й поверх.
с.Хатнє, с-ще Красноярське
630240 вул.Центральна, 17, с-ще Червона Хвиля, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62650
навчально-виховний комплекс, спортзал, 1-й поверх.
с-ще Червона Хвиля, с-ще Зелений Гай, с-ще Куп’єваха, с-ще Нова Олександрівка
630241 вул.40 років Перемоги, 18, с.Чорне, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62613
ліцей, спортзал, 1-й поверх.
с.Чорне, с.Грачівка, с.Купине, с.Лобанівка, с.Нефедівка
630242 вул.Центральна, 28, с.Шипувате, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62651
школа, фойє, 1-й поверх
с.Шипувате, с.Веселе, с.Нестерівка, с.Середній Бурлук, с-ще Шипувате
630243 пл.Колокольцова, 1, м.Вовчанськ, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62503
будинок культури, хол
м.Вовчанськ – вул.квартал Сонячний, вул.Колокольцова, вул.Короленка, вул.Пушкіна, вул.Соборна: 1–94 к.В, 102, 104, 108, 112–112 к.А, 114, 116; пров.Гоголя, пров.Шишкінський
630244 вул.Гагаріна, 12, м.Вовчанськ, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62504
ліцей №2, хол
м.Вовчанськ – вул.Будівників, вул.Гагаріна, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Гоголя, вул.Духовна, вул.Ігнатьєва: 1, 3, 5–7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21–25, 27–29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51–53, 55, 57, 61–63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77–79, 85, 87, 89, 91, 93, 95–111 к.А; вул.Набережна, вул.Привокзальна, вул.Стадіонна, вул.Торгова, вул.Шевченка, пров.Менделєєва, пров.Піддубного І., пров.Слобожанський, пров.Харківський
630245 вул.Зарічна, 26, м.Вовчанськ, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62503
школа, хол
м.Вовчанськ – вул.Амосова, вул.Благовіщенська, вул.Герлегівська, вул.Городищенська, вул.Горького, вул.Запорозської Січі, вул.Зарічна, вул.Зернова, вул.Коцюбинського М., вул.Лермонтова, вул.Металіста, вул.Перемоги, вул.Поліни Осипенко, вул.Старочудного М., вул.Степова, вул.Східна, вул.Хлібороба, вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Лермонтова, пров.Поліни Осипенко, пров.Садовий, пров.Старочудного М., пров.Хлібороба, пров.Шкільний, пров.8 Березня
630246 вул.Мірошніченко Євгенії, 29, м.Вовчанськ, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62501
школа, хол
м.Вовчанськ – вул.Бульби Т., вул.Верхня: 13 к.А; вул.Вільхова, вул.Ігнатьєва: 2–2 к.В, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26–26 к.А, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58–60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80–84, 86, 88, 90, 92, 94; вул.Ігоря Князя, вул.Карпатська, вул.Київська, вул.Кисляківська, вул.Конституції, вул.Лесі Українки, вул.Мірошніченко Євгенії, вул.Мудрого Ярослава, вул.Надії Волкової, вул.Обозна, вул.Озерна, вул.Олександра Матросова, вул.Сєрова, вул.Фабрична, вул.Черкаська, пров.Вишневий, пров.Героїв Чорнобиля, пров.Кисляківський, пров.Лісовий, пров.Успенський, пров.Черняховського
630247 вул.Соборна, 93А, м.Вовчанськ, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62504
Вовчанський технікум ХНТУСГ імені Петра Василенка, хол
м.Вовчанськ – вул.Верхня: 1–13, 14–133; вул.Івана Франка, вул.Молодіжна, вул.Прилужна, вул.Селянська, вул.Соборна: 95–101, 103, 105–107, 109–111, 113, 115, 117–180; вул.Фонтанна, вул.Харківська, вул.Широка, пров.Нижній, пров.Селянський
630248 вул.Пролетарське поле, 11, м.Вовчанськ, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62501
дитсадок, актова зала
м.Вовчанськ – вул.Герцена, вул.Зелена, вул.Миру, вул.Польова: 3, 5, 7, 9, 11, 13–15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; вул.Пролетарська, вул.Пролетарське поле, вул.Рубіжанське шосе, вул.Свободи
630249 вул.Гоголя, 27, м.Вовчанськ, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62503
гімназія №1, хол
м.Вовчанськ – вул.Авіаційна, вул.Бекетова, вул.Бикова Л., вул.Гатищанська, вул.Дружби, вул.Затишна, вул.Мільйонна, вул.Новоселівська, вул.Олеся Досвітнього, вул.Ольги Княгині, вул.Орлова, вул.Слобожанська, вул.Соснова, вул.Чехова, вул.1 Травня, пров.Кузнечний, пров.Станичний, с.Плетенівка
630250 вул.Чкалова, 13, м.Вовчанськ, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62502
школа, хол
м.Вовчанськ – вул.Богдана Хмельницького, вул.Ветеренарна, вул.Вишнева, вул.Господарська, вул.Гурканівська, вул.Дорошенко, вул.Завгородня, вул.Лугова, вул.Польова: 2, 4–4 к.А, 6–6 к.Е, 8–8 к.А, 10, 12, 16–18, 20, 22, 24, 26–26 к.А, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–74; вул.Сковороди, вул.Станична, вул.Тіниста, вул.Чапліївська, вул.Чкалова, пров.Господарський, пров.Дорошенко, пров.Завгородній, пров.Ломоносова, пров.Чкалова
630251 вул.Заводська, 2А, смт Білий Колодязь, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62540
будинок культури, хол
смт Білий Колодязь – вул.Вишнева, вул.Вовчанська, вул.Героїв України: 27, 29, 31–112 к.А, 116–128; вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Новозаводська, вул.Підгірна, вул.Пушкіна, вул.Слобожанська, вул.Степова, вул.Хлібороба, вул.Шевченка, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Залізничний, пров.Кооперативний, пров.Нагірний, пров.Ранковий, пров.Садовий, пров.Спортивний, пров.Сучасний, пров.Тихий, пров.1 Травня, ЖД 64 км, ЖД 71 км, с.Земляний Яр
630252 пров.Грушевського, 2, смт Білий Колодязь, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62540
школа, хол
смт Білий Колодязь – вул.Блінова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Верхня, вул.Героїв України: 1–26, 28–28 к.А, 30, 114; вул.Заводська, вул.Іванівська, вул.Калинова, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Олександрівська, вул.Польова, вул.Селянська, вул.Шкільна, пров.Грушевського, пров.Підлісний, пров.Польовий, пров.Скалонівський, пров.Сонячний, пров.Юнацький, с.Волохівське
630253 вул.Шевченка, 51, смт Вільча, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62500
селищна рада, зала засідань
смт Вільча
630254 вул.Перемоги, 21, смт Старий Салтів, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62560
будинок культури, хол
смт Старий Салтів – вул.Благодатна, вул.Велика, вул.Донецька, вул.Івана Франка, вул.Кіселик, вул.Кордон, вул.Культури, вул.Лесі Українки, вул.Марченко, вул.Молодівська, вул.Набережна, вул.Перемоги, вул.Північна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Світла, вул.Свободи, вул.Семенова, вул.Сибірська, вул.Слобідська, вул.Сонячна, вул.Тверетинова, вул.Червона, вул.Щербака, вул.1 Травня, вул.9 Серпня, пров.Банний, пров.Садовий, пров.Свободи, пров.Сільрадівський, пров.Стадіонний
630255 вул.Перемоги, 34, смт Старий Салтів, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62560
школа, хол
смт Старий Салтів – вул.Богдана Хмельницького, вул.Дружби, вул.Європейська, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Ліни Костенко, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Міжнародна, вул.Молодівський шлях, вул.Некрасова, вул.Пушкіна, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Харківська, вул.Чернишевського, вул.Шевченко, вул.8 Березня
630256 вул.Центральна, 55, с.Зарічне, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62561
будинку культури, хол
с.Березники, с.Металівка, с.Зарічне
630257 вул.Миру, 10, с.Вовчанські Хутори, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62508
школа, хол
с.Вовчанські Хутори, с.Зибине, с.Покаляне, с.Тихе
630258 вул.Колокольцова, 41, с.Волохівка, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62520
школа, хол
с.Волохівка, с.Бочкове, с.Караїчне
630259 вул.Центральна, 30, с.Гатище, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62509
приміщення Гатищенської філії КЗ "Вовчанський ліцей №1", фойє
с.Гатище, с.Бугруватка, с.Огірцеве, с.Приліпка
630260 вул.Дмитрівська, 96, с.Гонтарівка, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62570
сільська рада, кабінет голови
с.Гонтарівка, с.Радькове, с.Широке
630261 вул.Миру, 3, с.Вишневе, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62570
будинку культури, хол
с.Вишневе
630262 вул.Перемоги, 17/1, с.Томахівка, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62571
школа, фойє
с.Дідівка, с.Паськівка, с.Середівка, с.Томахівка
630263 пров.Клубний, 155А, с.Варварівка, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62510
будинок культури, фойє
с.Миколаївка, с.Варварівка(Варварівська с/р), с.Хрипуни
630264 вул.Центральна, 254, с.Землянки, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62512
школа, хол
с.Землянки, с.Бударки
630265 вул.Центральна, 89, с.Іванівка, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62521
школа, фойє
с.Іванівка
630266 вул.Перемоги, 115, с.Захарівка, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62521
сільський клуб, актова зала
с.Захарівка
630267 вул.Шевченко, 37А, с.Василівка, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62522
приміщення відділення зв’язку, кабінет №2
с.Благодатне, с.Василівка
630268 вул.Миру, 29, с.Котівка, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62546
будинок культури, кабінет директора
с.Котівка, с.Бережне
630269 вул.Першотравнева, 53А, с.Молодова, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62563
будинок культури, актова зала
с.Молодова
630270 вул.Центральна, 37, с.Нестерне, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62511
сільський клуб, фойє
с.Нестерне, с.Дегтярне, с.Кругле, с.Піщане, с.Шабельне
630271 вул.Центральна, 29, с.Новоолександрівка, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62545
будинок культури, хол
с.Новоолександрівка, с.Бакшеївка, с.Вірівка
630272 вул.Шевченко, 1, с.Лозова, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62545
приміщення їдальні, фойє
с.Лозова
630273 вул.Шкільна, 119, с.Охрімівка, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62515
школа, хол
с.Охрімівка, с.Чайківка
630274 вул.Центральна, 128А, с.Мала Вовча, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62516
школа, хол
с.Мала Вовча, с.Рибалкине
630275 вул.Миру, 59, с.Петропавлівка, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62544
навчально-виховний комплекс, спортзал
с.Петропавлівка, с.Ганнопілля, с.Гарбузівка
630276 вул.Шкільна, 1А, с.Пільна, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62541
школа, хол
с.Пільна, с.Українське
630277 вул.Перемоги, 5, с.Бугаївка, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62550
будинок культури, хол
с.Бугаївка, с.Сосновий Бір
630278 вул.Садова, 10А, с.Шевченкове Перше, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62551
колишня школа, фойє
с.Шевченкове Перше
630279 вул.ім.Біловодського, 40, с.Різникове, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62513
будинок культури, фойє
с.Різникове, с.Бузове, с.Красний Яр, с.Лошакове, с.Лукашове, с.Сердобине, с.Черняків
630280 вул.Зарічна, 1А, с.Рубіжне, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62534
сільська рада, хол
с.Верхній Салтів, с.Замулівка, с.Українка, с.Рубіжне, с.Байрак, с.Варварівка(Рубіжненська с/р)
630281 вул.Спартака, 441, с.Стариця, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62530
сільський будинок культури, фойє
с.Стариця, с.Ізбицьке
630282 вул.Щербака, 4, с.Хотімля, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62572
школа, хол
с.Хотімля, с.Перківка
630283 вул.Харківська, 74А, с.Лиман, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62536
адміністративне приміщення, фойє
с.Лиман, с.Синельникове, с.Цегельне
630284 вул.Хлібороба, 39, с.Симинівка, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62531
сільський клуб, фойє
с.Симинівка, с.Графське
630286 вул.Центральна, 49А, с.Лосівка, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62533
Лосівський фельдшерський пункт, хол
с.Верхня Писарівка, с.Лосівка, с.Шестерівка
630287 вул.Центральна, 23, с.Кирилівка, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62573
школа, хол
с.Кирилівка, с.Москалівка, с.Погоріле
630288 вул.Шкирівка, 15, с.Шестакове, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62562
школа, хол
с.Шестакове, с.Федорівка
630289 вул.Центральна, 31, с.Юрченкове, Вовчанський р-н, Харківська обл., 62543
будинок культури, фойє
с.Юрченкове, с.Шевченкове
630290 вул.35-ї Гвардійської дивізії, 12, смт Дворічна, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62702
районний будинок культури, танцювальна зала
смт Дворічна – вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.ім. Шевченка, вул.Куп’янська, вул.Медицинська, вул.Мельнична, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Нова, вул.Осіння, вул.Партизанська: 1–114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 130, 132, 134, 136; вул.Підгірна, вул.Садова, вул.Слобожанська, вул.35-ї Гвардійської дивізії, пров.Високий, пров.Зелений, пров.Лісний, пров.Луговий, пров.Мисливський, пров.Парковий, пров.Підгірний, пров.Річний, пров.Світлий, пров.Спортивний, пров.Театральний, пров.Шкільний
630291 вул.Ветеринарна, 18, смт Дворічна, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62702
КП "Дворічна", зала засідань
смт Дворічна – вул.Будівельників, вул.Ветеринарна, вул.Зарічна, вул.Лозова, вул.Набережна, вул.Нижньо-Набережна, вул.Партизанська: 115, 117, 119, 121, 123, 125–127, 129, 131, 133, 135, 137–179; вул.Сонячна, вул.Соснова, пров.Зарічний, пров.Нижньо-Набережний, пров.Піщаний, пров.Сагунівський, пров.Сонячний, пров.Торговий
630292 вул.Центральна, 18, с.Западне, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62702
школа, вестибюль
с.Западне
630293 вул.Миру, 140, с.Вільшана, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62732
сільський будинок культури, актова зала
с.Вільшана
630294 вул.Центральна, 76, с.Лиман Перший, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62733
фельдшерсько-акушерський пункт, хол
с.Лиман Перший, с.Масютівка
630295 вул.Нова, 3, с.Першотравневе, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62734
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Першотравневе
630296 вул.Центральна, 2, с.Богданівське, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62724
сільський будинок культури, актова зала
с.Богданівське
630297 вул.Поштова, 38, с.Кам’янка, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62710
школа, вестибюль
с.Кам’янка, с.Бологівка, с-ще Дворічанське, с.Красне Перше
630298 вул.Центральна, 86, с.Тополі, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62712
бібліотека, читальна зала
с.Строївка, с.Тополі
630299 вул.Центральна, 5А, с.Колодязне, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62713
сільська рада, зала засідань
с.Колодязне
630300 вул.Миру, 54, с.Обухівка, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62713
сільський клуб, актова зала
с.Новоужвинівка, с.Обухівка
630301 вул.Центральна, 44, с.Одрадне, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62713
сільський клуб, актова зала
с.Одрадне
630302 пл.Перемоги, 20, с.Кутьківка, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62730
сільський будинок культури, актова зала
с.Кутьківка, с.Довгеньке, с.Касянівка, с.Лозова Друга, с.Лозова Перша
630303 вул.Центральна, 73, с.Лиман Другий, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62722
школа, спортивна зала
с.Лиман Другий
630304 вул.Шкільна, 43, с.Миколаївка, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62721
школа, вестибюль
с.Миколаївка, с.Нежданівка, с.Павлівка, с.Петрівка
630305 вул.Мечниківська, 8, с.Новоєгорівка, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62740
школа, спортивна зала
с.Новоєгорівка, с.Берестове, с.Іванівка
630306 вул.Центральна, 10, с.Великий Виселок, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62741
сільський клуб, актова зала
с.Великий Виселок
630307 вул.9 Травня, 3, с.Гракове, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62740
адмінбудинок ПП "Ельдар плюс", зала засідань
с.Гракове
630308 вул.Концевича Андрія Дмитровича, 1, с.Терни, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62742
сільський клуб, актова зала
с.Мальцівка, с.Терни
630309 вул.Центральна, 123, с.Петро-Іванівка, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62720
адмінбудинок сільської ради, зала засідань
с.Петро-Іванівка, с.Митрофанівка, с.Нововасилівка, с.Новомлинськ, с.Фиголівка
630310 пл.Центральна, 3, с-ще Тополі, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62715
сільський будинок культури, актова зала
с.Піски, с.Піщанка, с-ще Тополі
630311 вул.Чкалова, 17, с.Рідкодуб, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62723
сільський будинок культури, актова зала
с.Рідкодуб, с.Васильцівка, с.Водяне, с.Плескачівка, с.Путникове
630312 вул.Центральна, 3, с.Тавільжанка, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62731
сільський будинок культури, актова зала
с.Тавільжанка – вул.Зелена, вул.Лісна, вул.Перемоги: 94–258; вул.Першотравнева, вул.Садова: 44–249; вул.Спортивна, вул.Центральна
630313 вул.Привокзальна, 51, с-ще Дворічне, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62701
школа, спортивна зала
с.Тавільжанка – вул.Зарічна, вул.Перемоги: 1–92; вул.Садова: 1–43; вул.Старе лісництво, с.Гороб’ївка, с.Гряниківка, с-ще Дворічне
630314 вул.Миру, 8, с.Токарівка, Дворічанський р-н, Харківська обл., 62743
сільський клуб, актова зала
с.Токарівка, с.Добролюбівка, с.Мечнікове, с.Петрівське
630734 вул.Незалежності, 56, смт Печеніги, Печенізький р-н, Харківська обл., 62801
районний будинок культури, мала зала
смт Печеніги – вул.Б.Хмельницького, вул.Зелена, вул.Конституції, вул.Незалежності: 53–69; вул.Партизанська, вул.Рибна, вул.Садова, вул.Харківська: 68, 70, 72, 74, 84–84Б, 86–258; вул.Шевченка, вул.1-го Травня, пров.Базарний, пров.Б.Хмельницького, пров.Донецький, пров.Дружби, пров.Конституції, пров.Левадний, пров.Партизанський, пров.Підгірний, пров.Рибний, пров.Шевченка, пров.1-го Травня, тупик Шевченка, тупик 1-го Травня
630735 вул.Незалежності, 48, смт Печеніги, Печенізький р-н, Харківська обл., 62801
ліцей імені Г.Семирадського, вестибюль
смт Печеніги – вул.Берегова, вул.Ветеринарна, вул.Дачна, вул.Карапиша, вул.М.Кулика: 1–44, 46, 48, 50–50А, 52, 56, 58, 60, 62–64, 66, 70, 76; вул.Незалежності: 1–49; вул.Поштова, вул.Робоча, вул.Соснова, вул.Харківська: 2–67, 69, 71, 73, 75–83, 85; пров.Береговий, пров.Гагаріна, пров.Дачний, пров.Карапиша, пров.Незалежності, пров.Польовий, пров.Харківський, тупик Береговий, тупик Поштовий, Чугуїв-Печеніги-Великий Бурлук 15км+650м
630736 вул.Яблунева, 72, смт Печеніги, Печенізький р-н, Харківська обл., 62801
школа, коридор
смт Печеніги – вул.Горького, вул.Зінченка, вул.Лісна, вул.Л.Толстого, вул.М.Кулика: 45, 47, 49, 51, 53–55Б, 57, 59, 61, 65, 67–69, 71–75, 77–158; вул.Північна, вул.Чурилова, вул.Яблунева, пров.Безим’яний, пров.Гоголя, пров.Західний, пров.Зелений, пров.Кам’яний, пров.Лісний, пров.М.Кулика, пров.Чурилова, пров.Шкільний
630738 вул.Назарова, 30, с.П’ятницьке, Печенізький р-н, Харківська обл., 62809
сільський клуб, актова зала
с.П’ятницьке
630739 вул.Центральна, 5, с.Кицівка, Печенізький р-н, Харківська обл., 62801
сільський клуб, актова зала
с.Кицівка
630740 вул.Шкільна, 3, с.Приморське, Печенізький р-н, Харківська обл., 62801
сільський клуб, актова зала
с.Приморське
630741 вул.Камишева, 2А, с.Артемівка, Печенізький р-н, Харківська обл., 62821
навчально-виховний комплекс, коридор
с.Артемівка
630742 вул.Молодіжна, 65, с.Борщова, Печенізький р-н, Харківська обл., 62810
сільський клуб, актова зала
с.Борщова, с.Ганнівка, с.Гарашківка, с.Гуслівка, с.Першотравневе
630743 вул.Гагаріна, 1Б, с.Мартове, Печенізький р-н, Харківська обл., 62820
культурно-спортивний комплекс, вестибюль
с.Мартове
630744 вул.Шкільна, 3, с.Новий Бурлук, Печенізький р-н, Харківська обл., 62822
навчально-виховний комплекс, коридор
с.Новий Бурлук
630884 вул.Олега Горбачова, 150, смт Введенка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63520
Введенський навчально-виховальний комплекс, фойє
смт Введенка
630885 вул.Центральна, 16, с.Тернова, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63521
Селищна рада, зала засідань
с.Тернова – вул.Будівників, вул.Б.Хмельницького, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Кожедуба, вул.Лермонтова, вул.Листвяна, вул.Лісна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Свободи, вул.Слобожанська, вул.Фестивальна, вул.Центральна: 1–133, 135, 137, 139, 141–143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173–173В; вул.Чехова, вул.Чугуївська, вул.2-га Лісна, пров.Залізничний, пров.Зелений, пров.Лермонтова, пров.Лісний, пров.Свободи, пров.Центральний, пров.Чехова, пров.Чугуївський
630886 вул.Центральна, 251, с.Тернова, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63521
Тернівська школа, фойє
с.Зауддя, с.Тернова – вул.Дружби, вул.Клубна, вул.Короленка, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Річна, вул.Рубіжна, вул.Садова, вул.Світла, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Центральна: 134, 136, 138, 140, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174–365; вул.Шкільна, пров.Верхній, пров.Дружби, пров.Клубний, пров.Короленка, пров.Миру, пров.Мічуріна, пров.Річний, пров.Світлий, пров.Спортивний
630887 вул.Центральна, 16, с.Тернова, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63521
Селищна рада, зала обрядів
с.Зелений Колодязь, с.Світанок
630888 вул.Миру, 6, смт Есхар, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63524
Будинок культури, фойє, 2-й поверх
смт Есхар – вул.Б.Хмельницького: 1–4, 6, 8, 10, 12; вул.Вишнева, вул.Генерала Каруни, вул.Горького: 10, 12, 14–15, 15Б–18, 20, 22, 24, 26; вул.Квітуча, вул.Літвінова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Молодіжна: 6–6Б, 8, 12, 14, 16, 18–24, 26, 28, 33–43; вул.Паркова, вул.Перемоги: 1–12; вул.Польова, вул.Рєпіна, вул.Слобідська, вул.Шевченка, вул.Шершавіна, пров.Б.Хмельницького: 1; пров.Горького, пров.Миру, пров.Польовий, Б/в ’Сіверський Дінець’
630889 вул.Молодіжна, 2, смт Есхар, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63524
Есхарівська школа, фойє, 2-й поверх
смт Есхар – вул.Артема - с/т «ВАСИЛЕК», вул.Будівельників, вул.Б.Хмельницького: 5, 7, 9, 11, 13–56; вул.Горького: 1–9Д, 11, 13А, 15А, 19, 21, 23, 25, 27–38, ГУРТОЖ.; вул.Дружби, вул.Євстаф’єва, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Молодіжна: 1–5, 7, 9–11, 13, 15, 17, 25, 27, 29–32А; вул.Перемоги: 14–38; вул.Рождественська, вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Центральна - С/т ’ЗЕНІТ’, вул.Щаслива, вул.1Травня, вул.1-ша Набережна, вул.152Стрілецької дивізії, пл.Робоча, пров.Б.Хмельницького: 2–7; пров.Заводский, пров.1Травня
630890 вул.Осіння, 18, смт Кочеток, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63513
Кочетоцька школа, фойє
смт Кочеток – вул.В.Гончаренко, вул.Гагаріна, вул.Донецька, вул.Зелена, вул.Літвінова, вул.Осіння, вул.Першотравнева, вул.Чугуївська, пров.Гагаріна, пров.Літвінова
630891 вул.Радужна, 41, смт Кочеток, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63513
Кочетоцька санаторна школа-інтернат, фойє
смт Кочеток – вул.Веремієвої, вул.Володимирівська, вул.Горького, вул.Горянська, вул.Джерельна -СТ ’Мімоза’, вул.Дружби, вул.Історична, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Польова, вул.Пушкінська, вул.Радужна, вул.Рєпіна, вул.Свободи, вул.Цегельна -СТ ’Акація’, вул.Шевченка, пров.Горького, пров.Радужний
630892 вул.Михайлівська, 71, смт Малинівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63525
Малинівська гімназія, фойє і коридор, 1-й поверх
смт Малинівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Горького, вул.Козацька, вул.Михайлівська, вул.Мічуріна, вул.Польова, вул.Рєпіна, вул.Чугуївська, вул.Шевченка, пров.Михайлівський, пров.Мічуріна, пров.Польовий, пров.Річний, пров.Чугуївський, пров.Шевченка
630893 вул.Пушкіна, 1, смт Малинівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63525
Будинок культури, глядацька зала
смт Малинівка – вул.Базарна, вул.Вишнева: 1–55, 57; вул.Є.Ткаченко: 1–69А; вул.Заозерна, вул.Некрасова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Соїча, вул.Широка: 1–53; вул.Шкільна: 1–113; вул.Ювілейна, вул.1Травня, пров.Базарний, пров.Вишневий, пров.ІІ Шкільний: 6–15; пров.Пушкіна, пров.Садовий, майдан 1Травня
630894 вул.Шкільна, 120, смт Малинівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63525
Малинівська школа №2, кабінет математики і кабінет історії
смт Малинівка – вул.Вишнева: 56, 58–107; вул.Віктора Луговського, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Є.Ткаченко: 70–162; вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Світла, вул.Соборна, вул.Соснова, вул.Харківська, вул.Чкалова, вул.Широка: 54–135; вул.Шкільна: 114–133; вул.Шляхова, пров.Дачний, пров.Залізничний, пров.ІІ Шкільний: 1–5; пров.Лісний, пров.Молодіжний, пров.Піщаний, пров.Сосновий, пров.Шкільний, Зона №01, комплекс будівль та споруд №2, Зона №01, комплекс будівль та споруд №4, Малинівське лісництво, 62 км дільниці Основа-Куп’янськ, 65 км дільниці Основа-Куп’янськ
630895 вул.Гагаріна, 32, смт Новопокровка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63523
Новопокровський навчально-виховальний комплекс, спортивна зала
смт Новопокровка – вул.В.Вєсіча, вул.Весняна, вул.Віри, вул.Заводська: 1–91; вул.Залізнична, вул.Космічна, вул.Леонова, вул.Лісна, вул.Любові, вул.Надії, вул.Осіння, вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Річна, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.1Травня, пров.Космічний, пров.Польовий, пров.Шевченка, пров.1Травня, тупик 1Травня
630896 вул.імені В.Вішталя, 14, смт Новопокровка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63523
Будинок культури, фойє
смт Новопокровка – вул.Бадядіна, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Дворянська, вул.Дружби, вул.Заводська: 93–125; вул.Зоряна, вул.імені В.Вішталя, вул.Лугова, вул.Маєвського, вул.Миру, вул.Покровська, вул.Садова, вул.Світла, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Фестивальна, вул.Центральна, вул.Чугуївська, с-ще Роздольне
630897 вул.Свободи, 1, смт Чкаловське, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63544
Будинок культури, 1 частина спортивної зали
смт Чкаловське – вул.Миру: 19–23; вул.Свободи, вул.Чкалова: 23, 27–34;
630898 вул.Свободи, 1, смт Чкаловське, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63544
Будинок культури, 2 частина спортивної зали
смт Чкаловське – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Залізнична, вул.Інженерна, вул.Миру: 5–17, 25–37; вул.Новоселів, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Чкалова: 1–22, 24–26, 36; вул.Шевченка, вул.Ювілейна, пров.Чкалова, 77км.+300м. дільниці Основа-Куп’янськ Південної зализниці, с.Гаврилівка, с-ще Дослідне, с.Миколаївка(Чкаловська селищна громада)
630899 вул.Центральна, 89А, с.Нова Гнилиця, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63542
Новогнилицька школа, фойє
с.Нова Гнилиця
630900 вул.Миру, 1, с.Базаліївка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63531
Базаліївська школа, фойє
с.Базаліївка
630901 вул.Перемоги, 24, с.Велика Бабка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63510
Великобабчанський навчально-виховальний комплекс, їдальня
с.Велика Бабка, с.Піщане
630902 вул.Миру, 3, с.Волохів Яр, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63552
Волохово-Ярський навчально-виховальний комплекс, спортивна зала
с.Волохів Яр
630903 вул.Перемоги, 12, с.Гракове, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63542
Граківська школа, фойє
с.Гракове, с.Ртищівка
630904 пров.Перемоги, 1, с-ще Залізничне, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63543
Адмінбудівля елеватора, їдальня
с-ще Залізничне
630905 пров.Шкільний, 2, с.Зарожне, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63511
Зарожненський навчально-виховальний комплекс, спортивна зала
с.Зарожне, с.Тетлега
630906 вул.Центральна, 1, с.Іванівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63551
Іванівський навчально-виховальний комплекс, фойє
с.Іванівка, с.Михайлівка, с.Степове, с.Студенок
630907 вул.Миру, 1А, с.Кам’яна Яруга, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63512
Кам’яноярузький навчально-виховальний комплекс, спортивна зала
с.Кам’яна Яруга
630908 вул.майдан Шкільний, 5, с.Коробочкине, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63540
Коробочкинський навчально-виховальний комплекс, фойє
с.Коробочкине – вул.Виноградна, вул.Високогірна, вул.Гоголя, вул.Громової, вул.Дачна, вул.Закубанська, вул.Кооперативна, вул.Куп’янська, вул.Лермонтова, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Рєпіна, вул.Ростовська, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.ст.Коробочкине, вул.Успенська, вул.Чугуївська, вул.Шевченка, пров.Гагаріна, пров.Джерельний, пров.Кошевого, пров.Миру, пров.Польовий, пров.Пушкіна, пров.Шевченка, с.Осиковий Гай
630909 вул.майдан Шкільний, 1, с.Коробочкине, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63540
Сільська рада, фойє
с.Коробочкине – вул.Центральна
630910 вул.Миру, 50, с.Леб’яже, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63530
Будинок культури, актова зала
с.Леб’яже, с.Миколаївка(Чкаловська селищна громада), с.Пушкарне, с.Таганка
630911 вул.Маслова, 1А, с.Мосьпанове, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63550
Мосьпанівська школа, їдальня
с.Мосьпанове
630912 вул.Шевченко, 46, с.Стара Гнилиця, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63541
Старогнилицька школа, спортивна зала
с.Стара Гнилиця
630913 вул.Миру, 52А, с.Стара Покровка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63523
Старопокровська школа, фойє і коридор
с.Стара Покровка, с.Поди
630914 вул.Шкільна, 8А, с.Юрченкове, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63532
Юрченківська школа, спортивна зала
с.Юрченкове
631072 вул.Зароженська, 14, м.Чугуїв, Харківська обл., 63503
школа №4, хол
м.Чугуїв – вул.Балакірєва, вул.Басейна, вул.Військова, вул.Воєводська, вул.Горна, вул.Дарвіна, вул.Донецька, вул.Достоєвського, вул.Зароженська, вул.Зачуговська, вул.Зоряна, вул.Каржавіна, вул.Квітуча, вул.Кононенка, вул.Кочетокська, вул.Кошового Олега, вул.Лермонтова, вул.Липова, вул.Миру, вул.Мухіна, вул.Незалежності, вул.Нижня Зачуговка, вул.Новосадова, вул.Ростовська, вул.Сіверська, пл.Червона, пров.Зароженський, пров.Зачуговський, пров.Миру, пров.Червоний, Зачуговський кут
631073 м-н ’Авіатор’, 58А, м.Чугуїв, Харківська обл., 63501
навчально-виховний комплекс №6, спортивна зала, 2-й поверх
м.Чугуїв – вул.Кременецька, вул.Лугова, вул.Харківська: 1–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–63 к.1, 65, 67, 69, 71, 73, 81, 83–87; пров.Кременецький, пров.Луговий, пров.1-й Кременецький, пров.2-й Кременецький, пров.3-й Кременецький, пров.4-й Кременецький, пров.5-й Кременецький, тупик Харківський, м-н ’Авіатор’: 27–45, 51–81, 133, 141–143;
631074 м-н ’Авіатор’, 58А, м.Чугуїв, Харківська обл., 63501
навчально-виховний комплекс №6, спортивна зала
м.Чугуїв – м-н ’Авіатор’: 50, 82–119, 137–140, 149–163, в/ч А-4104, в/ч А0643;
631075 пл.Аграрна, 10А, м.Чугуїв, Харківська обл., 63503
аграрний ліцей, хол
м.Чугуїв – вул.Зелена Долина: 2–4, 6, 8–12, 14–22, 26, 28–30, 32–34, 36, 40–50; вул.Зозулі, вул.Преображенська, вул.Садова, вул.Степова, вул.Терешкової, вул.Чапаєва, вул.Червоної Калини, пл.Аграрна, пров.Преображенський, пров.Степовий, пров.Терешкової, пров.Чапаєва, пров.Червоної Калини
631076 пл.Уланська, 1А, м.Чугуїв, Харківська обл., 63503
гімназія №5, хол
м.Чугуїв – вул.Зелена Долина: 5, 7, 13, 25, 27, 31, 35, 37; вул.Короленка, вул.Леонова: 2; вул.Медова, вул.Старонікольська: 2–22; вул.Уланська, вул.Харківська: 122, 124, 126; вул.Шевченка, пл.Уланська, пров.Короленка, пров.Медовий
631077 вул.Червономанєжна, 18, м.Чугуїв, Харківська обл., 63503
навчально-виховний комплекс №8, хол
м.Чугуїв – вул.Кожедуба: 26; вул.Музейна: 1–5, 10–22; вул.Панєжди Петра, вул.Перемоги, вул.Харківська: 52, 54, 56, 58–58 к.2, 60, 62, 64, 66, 68 к.1–68 к.2, 70–70 к.3, 72, 74–76Б, 97–103, 105; вул.Червономанєжна, пров.Червономанєжний
631078 вул.Харківська, 112, м.Чугуїв, Харківська обл., 63503
БДЮТ, кабінет естетичного виховання
м.Чугуїв – бульв.Комарова, вул.Старонікольська: 26–46; вул.Харківська: 78, 82, 94, 104, 114–116, 123, 125 к.1, 129 к.1, 137, 147, 149, 153, 155, 157; пров.Відомчий
631079 вул.Кожедуба, 24, м.Чугуїв, Харківська обл., 63503
ДЮСШ, спортивна зала
м.Чугуїв – вул.Кожедуба: 4–20; вул.Музейна: 7–9, 27; вул.Фортечний узвіз, пров.Гвардійський
631080 вул.Гвардійська, 34, м.Чугуїв, Харківська обл., 63503
школа №2, спортивна зала
м.Чугуїв – вул.Гвардійська: 1–14; вул.Горького, вул.Жадановського, вул.Карбишева, вул.Купальний спуск, вул.Литвінова, вул.Манежна, вул.Остряниці Якова, вул.Річна, вул.Старонікольська: 49–64; вул.Чернишевського, пл.Соборна, пров.Литвінова
631081 вул.Гвардійська, 20, м.Чугуїв, Харківська обл., 63503
школа №1, спортивна зала
м.Чугуїв – вул.Бідного Дем’яна, вул.Гагаріна, вул.Гвардійська: 16–74, 76, 78, 80; вул.Давній вал, вул.Зелена, вул.Леонова: 1, 3–45; вул.Стадіонна, вул.Харківська: 165, 167, 169, 171, 173; вул.1 Травня, пров.Гагаріна, пров.Стадіонний
631082 пл.Матросова, 1А, м.Чугуїв, Харківська обл., 63503
школа №7, хол
м.Чугуїв – вул.Бориса Чичибабіна, вул.Вишнева, вул.Героїв Чорнобильців, вул.Дачна, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Листяна, вул.Музична, вул.Робоча, вул.Слобідська, вул.Харківська: 130, 134–136, 138–146, 148, 150–152, 154–154 к.2, 156, 158, 175–175 к.2, 177–179, 181, 183, 185, 187–187А, 191, 193, 195, 197, 199–201, 203–247; вул.Чайковського, пл.Матросова, пров.Мічуріна, пров.Музичний, пров.Чайковського
631083 вул.Дружби, 7А, м.Чугуїв, Харківська обл., 63506
гуртожиток, актова зала
м.Чугуїв – вул.Абрикосова, вул.Будівельників, вул.Виноградна, вул.Дружби, вул.Злобіна Анатолія, вул.Зміївська, вул.Ломоносова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Північна, вул.Східна, пров.Злобіна Анатолія, пров.Південний, Будинок оператора газового господарства, с.Василів Хутір
631084 пл.Матросова, 1А, м.Чугуїв, Харківська обл., 63503
школа №7, спортивна зала
м.Чугуїв – вул.Ватутіна, вул.Запорожців, вул.Літературна, вул.Маяковського, вул.Пирогова: 1–37; вул.Світла, вул.Фабрична, вул.Харківська: 132, 160–164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 180, 182–182 к.3, 184, 186, 188, 192–192 к.1, 194, 196–196А, 198, 202, 251А–269; вул.Хмельницького Богдана, вул.Чкалова, вул.Шолохова, пров.Ватутіна, пров.Індустріальний, пров.Пирогова, пров.Привокзальний, пров.Фабричний, ж/б 52 км, ж/б 53 км
631085 вул.Осинівська, 48, м.Чугуїв, Харківська обл., 63503
КУ "ЦСРДІЛІ "ШАНС", хол
м.Чугуїв – вул.Берегова, вул.Вокзальна, вул.Гвардійська: 75, 77, 79, 81–116 к.2; вул.Добролюбова, вул.Заводська, вул.Калмицька, вул.Кравцова, вул.Крилова, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Осинівська, вул.Пирогова: 38–72; вул.Підгірна, вул.Пушкіна, вул.Рєпіна, вул.Спортивна, вул.Успенська, вул.Чехова, пл.Набережна, пл.Різдвяна, пров.Добролюбова, пров.Калмицький, пров.Набережний, пров.Осинівський, пров.Підгірний, пров.Пушкіна, пров.Рєпіна
631086 вул.Горішного, 121А, м.Чугуїв, Харківська обл., 63505
Клугино-Башкирівська школа, хол
м.Чугуїв – вул.Горішного: 1/217, 139–142, в/ч А-0501, в/ч А-1993; в/м №2, с.Клугино-Башкирівка
631087 вул.Горішного, 121А, м.Чугуїв, Харківська обл., 63505
Клугино-Башкирівська школа, спортивна зала
м.Чугуїв – вул.Горішного: 121–138;
631088 вул.Гвардійська, 52, м.Чугуїв, Харківська обл., 63503
лікарня, хол
Комунальний заклад охорони здоров’я «Чугуївська центральна районна лікарня ім.М.І.Кононенка»