Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Дніпропетровська область, Територіальний виборчий округ № 37

Дільниць - 146

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
120001 вул.Мічуріна, 8, м.Апостолове, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53802
центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, їдальня, 1-й поверх
м.Апостолове – вул.Аеродромна, вул.Бабаєва, вул.Будівельників, вул.Визволення: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65–81; вул.Волошкова, вул.Гагаріна: 41, 43–117; вул.Гетьмана Сагайдачного: 43, 45, 47, 49, 51–98; вул.Комарова, вул.Лебедина, вул.Мисливська, вул.Мічуріна, вул.Набережна: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11–11А, 13–13А, 15, 17–19, 21, 23, 25, 27, 29; вул.Нагірна, вул.Новоселів, вул.Озерна, вул.Осипенко, вул.Перемоги, вул.Прибрежна, вул.Робоча, вул.Степова, вул.територія комбінату промбудматеріалів, вул.територія Цегельного заводу, вул.Тімірязєва, вул.Трояндова, вул.Центральна: 146–146А, 148, 150, 152, 154, 156–181; вул.Чернишевського, вул.Шевченко: 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–81; вул.8 Березня, пров.Веселий, пров.Вишневий, пров.Воронезький, пров.Квітневий
120002 вул.Визволення, 30, м.Апостолове, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53802
школа №3, фойє, 1-й поверх
м.Апостолове – вул.Визволення: 1–7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37А, 39, 41, 43–43А, 45, 47; вул.Голобородько, вул.Дмитра Яворницького, вул.Ентузіастів, вул.Єсеніна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Кільцева, вул.Кленова, вул.Кошового, вул.Леоніда Глібова, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Медична, вул.Музична: 29–134; вул.Набережна: 2; вул.Незалежності, вул.Персикова, вул.Свободи, вул.Тениста, вул.Фартушного, вул.Фестивальна, вул.Центральна: 75, 77, 79–145, 147, 149, 151, 153, 155; вул.Чехова, вул.Шкільна: 4, 8, 10–94; вул.Яблунева, вул.Ярмаркова, пров.Армійський, пров.Березовий, пров.Валентини, пров.Верхній, пров.Весняний, пров.Мінський, пров.Північний, пров.Сонячний, пров.Ювілейний, пров.Ясний
120003 вул.Центральна, 74, м.Апостолове, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53802
будинок культури " Сучасник ", фоє, я - ий поверх
м.Апостолове – вул.Ветеранів, вул.Визволення: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–26, 28, 30, 32, 34А, 37, 38; вул.Дружби, вул.Затишна, вул.Кашпурова: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–40А, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Криворізька, вул.Кухарєва, вул.Миру, вул.Музична: 1–28; вул.Набережна: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54–54А, 56, 58–58Б, 60–60Б, 62, 64, 66, 68–68А; вул.Нахімова: 2, 4, 5А–25; вул.Олеся Гончара: 13, 15, 17, 19, 21, 23А, 25, 27, 32А–46Б; вул.Першотравнева, вул.Покровська: 1–111, 113, 115, 117, 119, 121; вул.Соснова, вул.Толстого, вул.Центральна: 6, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–74, 76, 78; вул.Шитова, вул.Шкільна: 1–3, 5–7, 9–9Б; вул.Шмідта, вул.Щаслива, пров.Васильковий, пров.Горіховий, пров.Дніпровський, пров.Крутий, пров.Олімпійський, пров.Осінній: 6–6Б, 8–14; пров.Сміливий, пров.Червоний, пров.Чумацький
120004 вул.Олеся Гончара, 13, м.Апостолове, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53802
школа №4, актова зала, 1-ий поверх
м.Апостолове – вул.Авангардна, вул.Барвінкова, вул.Вокзальна: 1–28, 30–30А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92А, 98–104; вул.Гоголя, вул.Елеваторна, вул.Івана Франка, вул.Каманіна, вул.Кашпурова: 2, 4; вул.Квіткова, вул.Київська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–38; вул.Медова, вул.Набережна: 31–31Д, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–47А, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69–93; вул.Нахімова: 1, 3, 5; вул.Олеся Гончара: 1–12Б, 14, 16, 18, 20, 22А, 24А–24Б, 26–26Б, 28–30А; вул.Остапа Вишні, вул.Рекордна: 1–110, 112, 114, 116–136; вул.Садиба РОСТ, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Тиха, вул.Центральна: 2–5, 8–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; вул.Чкалова, вул.Шевченко: 1–3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19; пров.Осінній: 1–5, 7; пров.Спортивний
120005 вул.Вокзальна, 51, м.Апостолове, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53802
будинок науки і техніки, фойє
м.Апостолове – вул.Вокзальна: 29, 31, 33–33А, 35, 37–37А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67А, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91–91Б, 93–96, 106–126; вул.Горького, вул.Залізнична, вул.Казарма, вул.Казарма 36 км., вул.Казарма 365 км., вул.Казарма 368 км, вул.Казарма 370 км, вул.Казарма 38 км, вул.Казарма 40 км, вул.Казарма 47 км, вул.Кашпурова: 1, 3, 5, 7, 9–9Б, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–39А, 41, 43, 45–45А, 47, 49, 51–69; вул.Козацька, вул.Локомотивна, вул.Лугова, вул.Нєкрасова, вул.Нова, вул.Олександра Довженка, вул.Пожарського, вул.Покровська: 112, 114–114А, 116, 118, 120, 122–136; вул.Рекордна: 111, 113, 115, 138–140; пров.Брянський, пров.Космонавтів, пров.Молодіжний, пров.Плодовий, пров.Тупий
120006 вул.Богдана Хмельницького, 106, м.Апостолове, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53802
школа №1, фойє, 1 поверх
м.Апостолове – вул.Богдана Хмельницького, вул.Визволення: 40–40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 83–95; вул.Гагаріна: 1–40, 42; вул.Гетьмана Сагайдачного: 1–42, 44, 46, 48, 50; вул.Енергетична, вул.Київська: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13–13А, 15–15А, 17, 19, 21, 23; вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Ломоносова, вул.Пушкіна, вул.Ремзаводська, вул.Світанкова, вул.Світла, вул.Титова, вул.Тополина, вул.Шевченко: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–39, 40А–41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; пров.Нижній
120007 вул.Східна, 1А, с-ще Українка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53805
будинок культури, вестибюль
с-ще Українка, с.Новомар’янівка
120008 просп.Незалежності, 5, м.Зеленодольськ, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53860
ліцей, актова зала, 1-ий поверх
м.Зеленодольськ – вул.Будівельна: 13–17; вул.Дубки, вул.Енергетична: 1, 7, 9–11, 16; вул.Наташи Малаєвої, вул.Петропавлівська, просп.Незалежності: 1–6, 8, 10, 14, 16, 18, 20; с.Мала Костромка
120009 вул.Спортивна, 3, м.Зеленодольськ, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53860
школа №1, їдальня, 1-ий поверх
м.Зеленодольськ – вул.Будівельна: 1–7А; вул.Енергетична: 2–6, 8, 12; вул.Паркова, вул.Святкова: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21; пров.Молодіжний
120010 вул.Рибалко, 7, м.Зеленодольськ, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53860
школа №2, спортзал, 1-й поверх
м.Зеленодольськ – вул.Рибалко: 1–9, 11; вул.Садова: 11–25;
120011 вул.Спортивна, 6, м.Зеленодольськ, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53860
палац культури " Ювілейний", хол, 2-ий поверх
м.Зеленодольськ – вул.Набережна, вул.Садова: 1–9В; вул.Святкова: 2–2 к.24, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20; просп.Незалежності: 7, 9, 11–13А к.45, 15, 17–17А к.45, 19, 21–23;
120012 вул.Енергетична, 10, м.Зеленодольськ, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53860
центр позашкільної роботи, актова зала
м.Зеленодольськ – вул.Енергетична: 14, 18–30; вул.Рибалко: 10, 12–16;
120013 вул.Шкільна, 200, с.Володимирівка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53803
навчально-виховний комплекс, вестибюль, 1-й поверх
с.Володимирівка, с.Сергіївка, с.Шевченко
120014 вул.Фартушного, 21, с.Велика Костромка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53861
школа, хол
с.Велика Костромка
120015 вул.Центральна, 36, с.Вільне, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53811
школа, спортзал
с.Вільне, с.Веселі Чумаки, с.Єлизаветпілля, с.Новоукраїнське
120016 вул.Центральна, 17, с.Кам’янка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53830
школа, хол, 1-ий поверх
с.Кам’янка
120017 вул.Залізнична, 2, с-ще Жовте, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53803
школа, хол
с-ще Жовте, с.Червона Колона
120018 вул.Центральна, 37, с.Новоіванівка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53831
школа, актова зала
с.Новоіванівка, с.Слов’янка, с.Тарасо-Григорівка
120019 вул.Садова, 22, с.Грушівка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53850
школа, хол
с.Грушівка – вул.Богдана Хмельницького: 1–111; вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Віталія Короля, вул.Зелена: 1–99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125; вул.Калинова, вул.Каховська, вул.Козацька: 1–22, 24–24А, 26, 28, 30, 32–32А, 34–48; вул.Кутянська, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1–75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109–109А, 111, 113, 115; вул.Ніколенко, вул.Олега Литвина, вул.Олександра Довженка: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–69; вул.Південна, вул.Придніпровська, вул.Приморська, вул.Садова, вул.Титова, вул.Українська, вул.Шосейна: 1–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52–60; вул.Ювілейна, вул.Яблунева: 1–23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–51;
120020 вул.Шкільна, 3, с.Грушівка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53850
школа, хол
с.Грушівка – вул.Базарна, вул.Бахірєва, вул.Богдана Хмельницького: 112–185; вул.Грушівська, вул.Зелена: 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126–229; вул.Івана Сірка, вул.Козацька: 23, 25, 27, 29, 31, 33, 50–64; вул.Мирна, вул.Набережна: 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114–114А, 116–153; вул.Олександра Довженка: 2, 4, 6, 8, 10, 12–12А, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 143А; вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Чкалова, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.Шосейна: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 62–116; вул.Яблунева: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 53–78; пров.Макара Ткачова, пров.Петра Карамушка
120021 вул.Центральна, 15, с-ще Гранітне, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53850
початкова школа, хол
с-ще Гранітне
120022 вул.Степова, 36, с.Усть-Кам’янка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53853
школа-сад, спортзал
с.Усть-Кам’янка
120023 вул.Центральна, 20, с.Мар’янське, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53842
школа №2, вестибюль, 1-ий поверх
с.Мар’янське – вул.Анатолія Краснобаєва, вул.Богдана Хмельницького, вул.Весела, вул.Вільна, вул.Вузлова, вул.Глінки, вул.Дніпровська, вул.Запорізька, вул.Івана Франка, вул.Кам’яна, вул.Левадна, вул.Мечникова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Олеся Гончара, вул.Петра Дорошенка, вул.Рибацька, вул.Терешкова, вул.Тернівка, вул.Трикутника, вул.Центральна, вул.Червона
120024 вул.Шкільна, 5, с.Мар’янське, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53842
школа №1, вестибюль, 1-й поверх
с.Мар’янське – вул.Бережного, вул.Вишнева, вул.Всеволода Нестайка, вул.Гагаріна, вул.Григорія Сковороди, вул.Громова, вул.Дмитра Апостола, вул.Дмитра Черевка, вул.Житселища, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Каховська, вул.Кооперативна, вул.Кошового, вул.Кузнечна, вул.Лесі Українки, вул.Леуса, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Новоселів, вул.Першого Травня, вул.Прибалочна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шолохова, вул.8 Березня
120025 вул.Вишнева, 9, с.Михайлівка, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53820
школа, їдальня
с.Михайлівка
120026 вул.Шкільна, 22, с.Михайло-Заводське, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53803
школа, їдальня, 1-й поверх
с.Михайло-Заводське
120027 вул.Калинова, 21А, с.Широчани, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53803
школа, актова зала
с.Катеринівка, с.Широчани
120028 вул.Каштанова, 8, с.Нива Трудова, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53810
будинок культури "Юність", танцювальний зал
с.Нива Трудова – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Космонавтів, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Українська, вул.Чумацька, вул.Шевченка: 1–7; вул.Шкільна: 1, 3, 5–42; с.Садове, с.Солдатське, с.Зоряне
120029 вул.Південна, 7, с.Нива Трудова, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53810
школа, фойє, 1-ий поверх
с.Нива Трудова – вул.Південна, вул.Шевченка: 8–42; вул.Шкільна: 2, 4;
120030 вул.Центральна, 86, с.Перше Травня, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53840
сільський клуб,танцювальний зал
с.Перше Травня, с.Нова Січ, с.Новосеменівка
120031 вул.Плющенка, 5, с.Запорізьке, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53841
будинок культури, концертний зал
с.Запорізьке
120032 вул.Світла, 59, с-ще Токівське, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53853
школа, хол, 1-й поверх
с-ще Токівське
120033 вул.Шкільна, 90, с.Червоний Тік, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53852
школа, актова зала
с-ще Тік, с-ще Червоний Запорожець, с.Червоний Тік
120034 вул.Медична,63, м.Апостолове, Апостолівський р-н, Дніпропетровська обл., 53802
Апостолівська центральна районна лікарня, актова зала
Комунальний заклад "Апостолівська центральна районна лікарня" Дніпропетровської обласної ради
120147 вул.Центральна, 100, с.Софіївка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53050
школа, фойє
с.Софіївка, с.Іванівка(Софіївська с/р)
120148 вул.Меліоративна, 2А, с.Вільне, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53032
Червоношахтарська школа, фойє
с.Вільне, с.Надія
120149 вул.Шкільна, 10, с.Ранній Ранок, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53054
школа, фойє
с.Гейківка, с.Іванівка(Гейківська с/р), с.Кривбас, с.Новий Кременчук, с.Павлівка, с.Ранній Ранок
120150 вул.Молодіжна, 2А, с.Грузьке, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53021
адміністративно-торгівельний комплекс, спортивна зала
с.Грузьке, с.Анастасівка, с.Тернівка
120151 вул.Центральна, 108А, с.Новолозуватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53021
сільський клуб, фойє
с.Новолозуватка
120152 вул.Ставкова, 54, с.Зелений Гай, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53061
школа, фойє
с.Зелений Гай, с.Кудашівка, с-ще Мусіївка, с.Новий Мир, с-ще Червона Поляна
120153 вул.Шкільна, 5, с.Данилівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53060
школа, фойє
с.Данилівка, с.Зелений Луг
120154 вул.Толстого, 52, с.Лозуватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53020
школа №2, фойє
с.Лозуватка – вул.Богуна, вул.Гвардійська, вул.Казанська, вул.Козача, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Нова: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18–29; вул.Новосільська, вул.посьолок Завода, вул.Свято-Миколаївська, вул.Степова, вул.Толстого, вул.Українська, вул.Центральна: 30–93; вул.Широка, вул.8-го Березня, пров.Гвардійський, пров.Кутузова, пров.Лермонтова, пров.Первомайський, пров.Свято-Миколаївський, пров.Степовий 1 квартал, пров.Толстого, пров.Український
120155 вул.Миру 4 квартал, 40, с.Лозуватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53020
початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад "Криворізька районна музична школа", к.3
с.Лозуватка – вул.Гоголя, вул.Дерев’янка, вул.Дружби, вул.Калачевського, вул.Кривбасівська: 1–51; вул.Лікарняна, вул.Миру 4 квартал, вул.Приймака, вул.Пушкіна, вул.Святкова, вул.Центральна: 1–28; вул.Шевченка, вул.Юбілейна, пров.Верхній, пров.Дружби, пров.Зелений, пров.Калачевського, пров.Лікарняний, пров.Марічка, пров.Миру, пров.Набережний 4 квартал, пров.Нижній, пров.Пушкіна, пров.Річковий, пров.Святковий, пров.Червоний, пров.Шевченка, пров.2-й Зелений
120156 вул.Миру 3 квартал, 1Б, с.Лозуватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53020
школа №1, фойє
с.Лозуватка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Вербна, вул.Глінки, вул.Енергетиків, вул.Зелений Гай, вул.Івана Франка, вул.Калинова, вул.Комарова, вул.Кривбасівська: 52–95А; вул.Миру 3 квартал, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1А, 3А, 4А–5А, 9–10; вул.Некрасова, вул.Польова, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.станція Гряковата, вул.Суворова, вул.Театральна, вул.Тимофієва, вул.Трофіменка, вул.Троянд, вул.Центрально-Міська, вул.Чкалова 5 квартал, вул.Южна, пров.Вишневий, пров.Зарічний, пров.ІІ Суворова, пров.ІІ Театральний, пров.ІІ Шкільний, пров.Калиновий, пров.Комарова, пров.Набережний 6 квартал, пров.Суворова, пров.Театральний, пров.Троянд, пров.Шкільний, с.Мар’янівка
120157 вул.Чкалова 8 квартал, 31, с.Лозуватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53020
будинок культури, фойє
с.Лозуватка – вул.Виноградна, вул.Лесі Українки, вул.Матросова, вул.Набережна: 1, 2–3, 4, 7–8; вул.Нова: 1А, 2А, 3А, 4А, 5А, 6А, 7А, 8А, 9А, 10А, 11А, 12А, 13А, 14А, 15А, 16А, 17А; вул.Павла Проценка, вул.Чкалова 8 квартал, вул.Щастя, пров.Виноградний, пров.Затишний, пров.ІІ Матросова, пров.Кам’яний, пров.Квітковий, пров.Матросова, пров.Набережний 8 квартал, пров.Нагорного, пров.Осипенко, пров.Садовий, пров.Світлова, пров.Степовий 8 квартал, пров.Чкалова, пров.1-й Чкалова, пров.2-й Чкалова, с.Базарове, с.Новоганнівка, с.Раєво-Олександрівка
120158 вул.Гагаріна, 12, с.Чкаловка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53020
сільська рада, фойє
с.Чкаловка
120159 вул.Театральна, 1А, с.Радіонівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53031
школа, фойє
с.Грузька Григорівка, с.Дружба, с.Інгулець, с.Радіонівка
120160 вул.Нікопольська, 7, смт Радушне, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53081
селищна рада, фойє
смт Радушне – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Заводська: 5–13; вул.Залізнична, вул.Марчука, вул.Матросова, вул.Нікопольська: 1, 7, 9, 11; вул.Пушкіна, вул.Степова, вул.Транспортна: 34–82;
120161 вул.Шкільна, 15, смт Радушне, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53081
школа, спортзал
смт Радушне – вул.Антимонова, вул.Артеменка, вул.Барагаєва, вул.Будівельна, вул.Васильця, вул.Весела, вул.Вільна, вул.Вокзальна, вул.Газовиків, вул.Гожі, вул.Григорія Гайдара, вул.Дубкова, вул.Заводська: 1–4; вул.Зелена, вул.Іванова, вул.Карпенка, вул.Квіткова, вул.Клубна, вул.Криворізька, вул.Лікарняна, вул.Лісна, вул.Медвицького, вул.Менделєєва, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Нікопольська: 3–6А, 8, 10, 14–50; вул.Носкова, вул.Південна, вул.Підстепна, вул.Попова, вул.Робітнича, вул.Садова, вул.Спічака, вул.Транспортна: 1–10; вул.Центральна, вул.Цика, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.40 років Перемоги
120162 вул.Азарнова, 22, смт Христофорівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53052
школа, фойє, 1-й поверх
смт Христофорівка
120163 вул.Центральна, 1А, с.Веселе, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53080
школа, актова зала
с.Веселе, с.Бурлацьке, с.Львів, с.Нова Зоря, с.Новий Шлях, с.Новомар’янівське
120164 вул.Українська, 2Б, с.Глеюватка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53001
школа, фойє
с.Глеюватка, с.Веселий Кут, с.Красна Балка, с.Новоіванівка
120165 вул.Підстепна, 29А, с.Златоустівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53073
будинок культури, фойє
с.Златоустівка, с.Андрусівка, с.Кам’янське, с.Новогригорівка
120166 вул.Центральна, 65В, с.Новожитомир, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53072
фельдшерсько-акушерський пункт, фойє
с.Водяне, с-ще Нові Садки, с.Новожитомир, с.Трудове
120167 вул.Центральна, 59Д, с.Красівське, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53071
будинок культури, фойє
с.Красівське, с.Красне, с.Садове, с.Суворовка
120168 вул.Садова, 24, с.Надеждівка, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53042
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Надеждівка, с.Братсько-Семенівка, с.Маяк, с-ще Пичугине
120169 вул.Рората, 101, с.Недайвода, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53012
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Недайвода, с.Зоря, с.Тернуватка
120170 вул.Садова, 46, с.Новопілля, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53003
сільська рада, обрядова зала
с.Новопілля, с.Дніпровка, с-ще Лісопитомник, с.Червоні Поди
120171 вул.Садова, 46, с.Новопілля, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53003
сільська рада, фойє
с.Златопіль, с.Золота Поляна, с.Коломійцеве, с.Новомайське, с.Степове
120172 вул.Березова, 8, с.Шевченківське, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53040
початкова школа-сад, музична зала
с.Шевченківське, с.Кам’яне Поле
120173 вул.Південна, 44, с.Зелене Поле, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53041
школа, фойє
с.Високе Поле, с.Зелене Поле, с.Лісове, с.Новопокровка
120174 вул.Гагаріна, 11, с.Червоне, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53010
Червонозабійницька школа, актова зала
с.Червоне, с-ще Рудничне, с.Чабанове
120175 вул.Гагаріна, 18, с.Червоне, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53010
будинок культури, фойє
с.Гомельське, с.Калинівка
120176 вул.Овсяннікова, 21А, с.Запорожець, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 52181
фельдшерсько-акушерський пункт, фойє
с.Запорожець
120177 вул.Центральна, 1К, с.Широке, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53070
школа, фойє
с.Широке, с.Вільний Посад, с.Вільний Табір, с.Новоселівка, с.Романівка, с.Шевченкове
120178 вул.Вишнева, 31А, с.Кривбас, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53054
Гейківська психоневрологічна лікарня, актова зала
Комунальний заклад "Гейківська психоневрологічна лікарня" Дніпропетровської обласної ради"
120179 вул.Вишнева, 1А, с.Новомайське, Криворізький р-н, Дніпропетровська обл., 53003
Криворізька центральна районна лікарня, актова зала
Комунальний заклад «Криворізька центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради»
120563 вул.Чкалова, 1, смт Софіївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53100
школа №1, актовий зал
смт Софіївка – вул.Больнична, вул.Восточна, вул.Дружби, вул.Зайця, вул.Затишна, вул.Київська, вул.Лесі Українки, вул.Меліоративна, вул.Михайла Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Садова, вул.Тракторна, вул.Широка, вул.Ювілейна, вул.Южна, вул.236-ої Стрілецької дивізії, пров.Парковий, пров.Садовий
120564 вул.Поштова, 10, смт Софіївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53100
професійно технічний ліцей, їдальня
смт Софіївка – вул.Джерельна, вул.Карпенка, вул.Каштанова: 1–73, 75, 77, 79, 81–83; вул.Квітнева, вул.Мальовнича, вул.Мельнична, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Новоселів, вул.Поштова, вул.Сонячна, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–57, б/н; вул.Шкільна, пров.Больничний, пров.Джерельний, пров.Квітневий, пров.Незалежності, пров.Чкалова
120565 вул.Степова, 13, смт Софіївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53100
ТОВ "Злагода", актовий зал
смт Софіївка – вул.Гагаріна, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Криворізька, вул.Набережна, вул.Охотнича, вул.Першотравнева, вул.Степова, вул.Українська, вул.Хліборобів, вул.Чухаленка, вул.8-го Березня
120566 вул.Центральна, 50, смт Софіївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53101
будинок культури №1, зал
смт Софіївка – вул.Вербова, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Залізнична, вул.Запорізька, вул.Кам’янка, вул.Лугова, вул.Межова, вул.Мостова, вул.Прогресівська, вул.Центральна, вул.Шовкова, вул.6-ої Орловської дивізії
120567 вул.Каштанова, 118, смт Софіївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53100
школа №2, коридор
смт Софіївка – вул.Каштанова: 74, 76, 78, 80, 83А–215; вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Харківська, вул.Шевченка: 58–107;
120568 вул.Центральна, 58, с.Петрове, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53107
школа, коридор
с.Широке, с.Михайлівка, с.Петрове, с.Тарасівка
120569 вул.Кооперативна, 16, с.Любимівка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53141
будинок культури, фойє
с.Любимівка
120570 вул.Каштанова, 31, с.Вакулове, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53172
школа, спортивний зал
с.Вакулове, с.Петропавлівка, с.Садове, с.Українка, с.Явдохівка
120571 вул.Шкільна, 20, с.Мар’ївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53111
школа, спортивний зал
с.Калашники, с.Дачне, с.Мар’ївка(Вакулівська сільська громада), с.Павлівка
120572 вул.Лермонтова, 35, с.Новоолексіївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53111
будинок культури, хол
с.Новоолексіївка
120573 вул.Квітнева, 1, с.Миколаївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53180
школа, фойє
с.Миколаївка, с.Зелене, с.Катерино-Наталівка, с-ще Лошкарівка, с.Назарівка, с.Петрівка
120574 вул.Миру, 5, с.Володимирівка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53180
школа, кабінет фізики
с.Вільне Життя, с.Володимирівка(Софіївська селищна громада), с.Катеринівка, с.Непереможне, с.Олександро-Білівка
120575 вул.Квітнева, 4, с.Новоюлівка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53150
будинок культури, фойє
с.Новоюлівка, с.Новопетрівка
120576 вул.Центральна, 23, с.Авдотівка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53151
будинок культури, фойє
с.Авдотівка, с.Степове, с.Трудолюбівка
120577 вул.Клубна, 7, с.Кам’янка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53160
школа, фойє
с.Кам’янка, с.Ізлучисте
120578 вул.Татарця, 121, с.Вишневе, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53161
будинок культури, фойє
с.Вишневе, с.Новохортиця
120579 вул.Центральна, 22, с.Олексіївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53161
будинок культури, фойє
с.Олексіївка
120580 вул.Затишна, 97, с.Нововасилівка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53170
сільська рада, зал засідань
с.Нововасилівка, с.Базавлучок, с.Новоподільське, с.Тернуватка
120581 вул.Шкільна, 40, с.Жовте, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53171
школа, спортивний зал
с.Жовте, с.Нові Ковна, с.Нововітебське, с.Одрубок
120582 вул.Постного, 60, с.Запорізьке, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53140
будинок культури, фойє
с.Запорізьке, с.Братське
120583 вул.Молодіжна, 5, с.Мар’є-Дмитрівка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53132
школа, фойє
с.Мар’є-Дмитрівка, с.Довгівка, с.Ковалеве, с.Кринички, с.Спокойствіє, с.Червоне Поле, с.Червоний Яр
120584 вул.Весняна, 56, с.Ордо-Василівка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53110
школа, спортивний зал
с.Ордо-Василівка, с.Володимирівка(Ордо-Василівська с/р), с.Зав’ялівка, с.Мотина Балка, с.Новомихайлівка, с.Райполе
120585 вул.Центральна, 1А, с.Мар’ївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53173
школа, фойє
с.Мар’є-Костянтинівка, с.Мар’ївка(Ордо-Василівська с/р)
120586 вул.Шкільна, 7, с.Сергіївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53112
школа, актовий зал
с.Кодак, с.Сергіївка
120587 вул.Привокзальна, 24, с-ще Девладове, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53132
будинок культури, фойє
с-ще Девладове, с.Гончарове, с.Грушки, с.Зелений Гай
120588 вул.Гончарова, 42, с.Водяне, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53130
будинок культури, фойє
с.Водяне, с.Веселе Поле
120589 вул.30-річчя Перемоги, 70, с.Перше Травня, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53120
будинок культури, фойє
с.Перше Травня, с.Вербове, с.Ганно-Миколаївка, с.Любе, с.Нова Зоря, с.Олександрівка, с-ще Потоцьке, с.Южне
120590 вул.Молодіжна, 1Б, с.Криничувате, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53122
будинок культури, зал
с.Андріївка, с.Криничувате
120591 вул.Центральна, 22А, с.Макорти, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53121
будинок культури, фойє
с.Макорти – вул.Саксаганська, вул.Центральна: 1–2, 4–173, б/н;
120592 вул.Карпенка, 1, смт Софіївка, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53100
Софіївська центральна районна лікарня, консультаційно-діагностичний центр, коридор, 2-й поверх
Комунальний заклад «Софіївська центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради»
120593 вул.Центральна, 3, с.Макорти, Софіївський р-н, Дніпропетровська обл., 53102
Софіївська виправна колонія №45, будівля їдальні для засуджених
Державна установа "Софіївська виправна колонія (№45)"
120636 вул.Центральна, 18, с.Радевичеве, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53760
сільський клуб, хол
с.Радевичеве
120637 вул.Державна, 26, с.Андріївка, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53702
школа, спортивна зала
с.Андріївка, с.Веселий Став, с.Городуватка, с.Могилівка
120638 вул.Зарічна, 1А, с.Зелена Балка, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53710
школа, хол
с.Зелена Балка, с.Курганка, с.Макарівка, с.Нове, с.Червоний Ранок, с.Шведове
120639 вул.Чкалова, 58, с.Інгулець, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53714
сільський клуб, хол
с.Інгулець
120640 вул.Шкільна, 5, с.Новолатівка, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53772
Новоселівська школа, спортивна зала
с.Новоселівка, с.Латівка, с.Новолатівка, с.Стародобровільське
120642 вул.Центральна, 64А, с.Новомалинівка, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53721
сільська рада, обрядова зала, 2-й поверх
с.Зелений Став, с.Казанківка, с.Малинівка, с.Новомалинівка
120643 вул.Мацюці, Школа, с.Червоне, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53720
школа, фойє
с.Червоне, с.Дем’янівка, с.Полтавка, с.Широка Долина, с.Яблунівка
120644 вул.Молодіжна, Школа, с.Олександрія, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53723
школа, спортивна зала
с.Олександрія, с.Плугатар
120645 вул.Шкільна, 1, с.Явдотівка, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53722
школа, фойє
с.Мирне, с.Явдотівка
120646 вул.Шкільна, 20, с.Олександрівка, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53730
школа, актова зала
с.Олександрівка, с.Нове Життя
120647 вул.Шкільна, 28, с.Миролюбівка, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53731
КЗ Миролюбівський загальноосвітній навчальний заклад, актова зала
с.Миролюбівка, с.Свистунове
120648 вул.Шкільна, 28, с.Гречані Поди, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53732
Калинівська школа, спортивна зала
с.Гречані Поди, с.Калинівка, с.Красний Під, с.Трудолюбівка
120649 вул.Молодіжна, 4, с.Степове, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53733
школа, спортивна зала
с.Степове, с.Кравці
120650 вул.Степова, 15, с.Водяне, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53700
школа, хол
с.Водяне – вул.Воїнів-афганців, вул.Магістральна, вул.Молодіжна: 1–29; вул.Степова, пров.Молодіжний, пров.Молодіжний 1, пров.Молодіжний 2, пров.Молодіжний 3, пров.Молодіжний 4, пров.Молодіжний 5, пров.Польовий, пров.Поштовий, с.Кряжове, с.Озерне, с.Подове, с.Пологи
120651 вул.Центральна, 8, с.Благодатне, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53751
школа, фойє
с.Григорівка, с.Надія, с.Новоукраїнка, с.Одрадне, с.Подидар, с.Благодатне
120652 вул.Шкільна, 31А, с.Запоріжжя, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53750
школа, фойє
с.Запоріжжя, с.Весела Дача, с.Дачне, с.Кошове, с.Оленівка, с.Спаське
120653 вул.Центральна, 63, с.Шестірня, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53761
школа, спортивна зала
с.Шестірня, с.Ганнівка
120654 вул.Кооперативна, 20, с.Новокурське, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53762
школа, фойє
с.Новокурське
120655 вул.Центральна, 25, с.Вишневе, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53703
Український сільський клуб, актова зала
смт Миколаївка, с.Вишневе, с.Зелений Гай
120656 вул.Молодіжна, 50, с.Карпівка, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53742
будинок культури, актова зала
с.Карпівка, с.Цвіткове, с.Широка Дача
120657 вул.Центральна, 10, с.Тихий Став, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53759
будинок культури, фойє
с.Розівка, с.Тихий Став
120658 вул.Соборна, 189, смт Широке, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53700
філія "Широківський райавтодор", актова зала, 2-й поверх
смт Широке – вул.Балківська, вул.Лермонтова, вул.Некрасова, вул.Овражна, вул.Піщана, вул.Руднична, вул.Соборна: 154Б, 156А–156Б, 158–162А, 164–167, 187–215; вул.Степова, вул.Челюскіна, вул.Шеменкова, вул.Шульгіна, пров.Балківський
120659 вул.Соборна, 149, смт Широке, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53700
Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців, каб.11
смт Широке – вул.Больнична, вул.Глінки, вул.Зарічна, вул.Злагоди, вул.Кам’яногірка, вул.Пугачова, вул.Світанкова, вул.Соборна: 124, 130, 132–154А, 154В, 157, 163, 169–185;
120660 вул.Соборна, 104, смт Широке, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53700
районний будинок культури, танцювальна зала
смт Широке – вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Карнаушенко, вул.Разіна, вул.Різдвяна, вул.Свободи, вул.Соборна: 89–123, 125–126, 131–131А; вул.Шкільна, пров.Веселковий, пров.Вільний, пров.Джерельний, пров.Затишний, пров.Мирний, пров.Тихий
120661 вул.Соборна, 111, смт Широке, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53700
дитячо-юнацька спортивна школа, спортивна зала
смт Широке – вул.Ведміцького, вул.Водяна, вул.Горіхова, вул.Далекосхідна, вул.Дружби, вул.Казбек, вул.Київська, вул.Кооперативна, вул.Курила, вул.мікрорайон Східний, вул.Незалежності, вул.Польова, вул.П.Тичини, вул.Слов’янська, вул.50 років Визволення, пров.Колодязний, пров.Східний
120662 вул.Покровська, 20, смт Широке, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53700
комунальний заклад "Широківський районний Будинок дитячої творчості", актова зала
смт Широке – вул.Молодіжна, вул.Покровська, пров.Каштановий, пров.Поштовий
120663 вул.Соборна, 4, смт Широке, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53700
школа № 2, фойє
смт Широке – вул.Гоголя, вул.Космонавтів, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Нагірна, вул.Озерна, вул.Пушкіна, вул.Реви, вул.Слобідська, вул.Соборна: 1–87; вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Хліборобів, вул.Чкалова, пров.Бузковий, пров.Вербовий, пров.Зоряний, пров.Калиновий, пров.Святковий, пров.Тополиний, пров.Урожайний, пров.Яблуневий
120664 вул.Набережна, 120, смт Широке, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53700
школа №1, шкільна їдальня
смт Широке – вул.Антона Лисечка, вул.Благовіщенська, вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Захисників Вітчизни, вул.Західна, вул.Інгулецька, вул.Козацька, вул.Кренкеля, вул.Набережна, вул.Садова, вул.Церковна, вул.Шевченка, вул.Широківська
120665 вул.Казбек 17/1, смт Широке, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53700
Широківська центральна районна лікарня, адміністративний корпус, актова зала
Комунальний заклад «Широківська центральна районна лікарня Дніпропетровської обласної ради»
120666 вул.Молодіжна, 33, с.Водяне, Широківський р-н, Дніпропетровська обл., 53734
Широківський виправний центр № 75, актова зала, 2-й поверх
Державна установа "Широківський виправний центр (№75)"
121620 вул.Ніколокозельська, 20, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102
центр туризму, фойє, 1-й поверх
м.Кривий Ріг – вул.Багратіона, вул.Березнегувата, вул.Геодезична, вул.Гоголя, вул.Горлівська, вул.Киргизька, вул.Кочубея, вул.Льотна, вул.Наукова, вул.Ніколокозельська, вул.Нова, вул.Павла Чубинського, вул.Панфьорова, вул.Салютна, вул.Таджицька, вул.Уральська, вул.Флобера, вул.Хутірська, вул.Церетелі, вул.Чавдара, вул.Чайок, вул.Чапека, вул.Чернишевського, вул.Шаляпіна, вул.Шевцової, вул.Шувалова, пров.Єршова
121621 вул.Прохідна, 44А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50052
амбулаторія загальної практики - сімейної медицини № 1, фойє, 1-й поверх
м.Кривий Ріг – вул.Біла гірка, вул.Бузкова, вул.Гданська, вул.Героїзму, вул.Дубова Гора, вул.Жовтонога, вул.Листопадова, вул.Мордовська, вул.Надії, вул.Ненецька, вул.Половецька, вул.Прохідна, вул.Сім’ї Демиди, вул.Тиха, вул.Удегейська, вул.Фіалкова, вул.Філіппова, вул.Червоногірська, вул.Чуковського
121622 вул.Абрикосова, 1А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50073
школа №101, фойє
м.Кривий Ріг – вул.Абрикосова, вул.Вереснева, вул.Весела, вул.Зеленівська, вул.Зимівникова, вул.Калинова, вул.Кампанелли, вул.Овочеводів, вул.Робітнича, вул.Родини Добровольських, вул.Спортивна, вул.Щедра, вул.Яновського, вул.Ясна
121623 вул.Остапа Вишні, 6А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102
дільниця № 3 ТОВ"УЮТ-2011", актова зала, 1-й поверх
м.Кривий Ріг – вул.Будівельна, вул.Бурщицька, вул.Бухарестська, вул.Веселкова, вул.Відводівська, вул.Гімалайська, вул.Гуренка, вул.Дворжака, вул.Дружби, вул.Енергетична, вул.Каткова: 1–5; вул.Макіївська, вул.Нижня, вул.Новорічна, вул.Остапа Вишні, вул.Переможців, вул.Садова, вул.Староінгулецька, вул.Сухомлинського, вул.Юна, вул.Ялинкова
121624 вул.Каткова, 20, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102
школа №100, спортивна зала, 2-й поверх
м.Кривий Ріг – вул.Каткова: 7, 9–15, 25; вул.Рудна: 3–40; просп.Седнєва
121625 просп.Перемоги, 2А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102
Палац культури "Інгулець", танцювальна зала, 1-й поверх
м.Кривий Ріг – вул.Каткова: 21–23; вул.Сонячна: 12, 14–24; просп.Перемоги: 1, 3, 5–7, 9, 13;
121626 вул.Сонячна, 10, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102
школа №102, їдальня, 2-й поверх
м.Кривий Ріг – вул.Гірників: 1/2–26; вул.Сонячна: 3–9, 13;
121627 вул.Гірників, 30, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102
школа №59, вестибюль, 1-й поверх
м.Кривий Ріг – вул.Гірників: 28–34, 50–52; просп.Перемоги: 15, 19, 21, 23–27, 33–33А, 35;
121628 просп.Перемоги, 2А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102
Палац культури "Інгулець", дзеркальна зала, 2-й поверх
м.Кривий Ріг – просп.Перемоги: 8, 10–12, 16–18, 20, 22, 30–30А, 34, 36;
121629 вул.Каткова, 35, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102
школа №114, фойє, 1-й поверх
м.Кривий Ріг – вул.Каткова: 31–55; просп.Перемоги: 2, 4;
121630 вул.Каткова, 8, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102
Інгулецький коледж КНУ, фойє, 1-й поверх
м.Кривий Ріг – вул.Каткова: 6, 8А, 57; вул.Левицького, вул.Мартовича, вул.Мирослава Андрущука, вул.Найденка, вул.Недєліна: 20–32, 51–53; вул.Панкова, вул.Плємяшова
121631 вул.Недєліна, 25, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102
Центр дитячо-юнацької творчості "Ріднокрай", к.8, 1-й поверх
м.Кривий Ріг – вул.Гірників: 44; вул.Каткова: 59–61; вул.Недєліна: 2–12, 55–59; просп.Перемоги: 38–38А;
121632 вул.Недєліна, 25, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102
Центр дитячо-юнацької творчості "Ріднокрай", фойє, 2-й поверх
м.Кривий Ріг – вул.Гірників: 48; просп.Перемоги: 37–37А, 39–41, 43, 45, 47;
121633 вул.Недєліна, 41А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102
школа №99, фойє, 1-й поверх
м.Кривий Ріг – вул.Каткова: 63–65; вул.Недєліна: 37–49; просп.Перемоги: 42, 44, 46;
121634 вул.Олександра Станкова, 7А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102
гімназія №127, фойє, 1-й поверх
м.Кривий Ріг – вул.Олександра Станкова: 9, 17–23; просп.Перемоги: 48–55;
121635 вул.Олександра Станкова, 7А, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102
гімназія №127, спортивна зала, 1-й поверх
м.Кривий Ріг – вул.Каткова: 69–71; вул.Озерна, вул.Олега Купріянця, вул.Олега Ричкова, вул.Олександра Станкова: 1–7, 13–15; вул.Рудна: 49; вул.Сергія Заїки, вул.Федора Дацка, вул.Юрія Кажанова
121637 вул.Каткова, 2, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50102
Криворізька міська лікарня №17, адмінбудинок, зала засідань, 1-й поверх
Комунальний заклад «Криворізька міська лікарня №17» Дніпропетровської обласної ради
121729 вул.Брестська, 21, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50066
школа №76, актова зала, 1-й поверх
м.Кривий Ріг – вул.Брестська, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Луганська, вул.Мирівська, вул.Недайводська, вул.Океанська, вул.Острівна, вул.Пухова, вул.Ризька, вул.Таллінська, вул.Театральна, вул.Уманська