Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Чернівецька область, Територіальний виборчий округ № 203

Дільниць - 134

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
000001 вул. Шкільна, 2Б, с. Михальча, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл.
їдальня
Відділення стаціонарного догляду для постійного та тимчасового проживання (с. Михальча) Сторожинецького територіального центру
730042 вул.Нікіфора В., 8, м.Герца, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60501
будинок дозвілля дітей та молоді, мала зала
м.Герца
730043 вул.Шкільна, 4, с.Байраки, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60540
школа, фойє
с.Байраки
730044 вул.Шкільна, 34А, с.Підвальне, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60541
школа, спортивна зала
с.Підвальне
730045 вул.Головна, 265У, с.Буківка, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60546
будинок культури, велика зала
с.Буківка
730046 вул.Головна, 269А, с.Годинівка, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60524
будинок культури, велика зала
с.Годинівка
730047 вул.Головна, 8А, с.Луковиця, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60525
клуб, мала зала
с.Луковиця
730048 вул.Головна, 56, с.Горбова, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60522
будинок народної творчості, велика зала
с.Горбова – вул.Банна, вул.Гірська, вул.Джерельна, вул.Дружби, вул.Захарія, вул.Зелена, вул.Іллі Замфіра, вул.Квіткова, вул.Кітанка, вул.Лісова, вул.Лішманени, вул.Мазиль, вул.Молдавська, вул.Молодіжна, вул.Музикальна, вул.Прескурень, вул.Річна, вул.Руська, вул.Спатарени, вул.Хумарія, вул.Шкільна, пров.Захарія, пров.Іллі Замфіра, пров.1 Іллі Замфіра, пров.2 Іллі Замфіра, пров.2 Хумарія, пров.4 Іллі Замфіра, пров.4 Хумарія, пров.6 Іллі Замфіра, пров.6 Хумарія, пров.8 Іллі Замфіра
730049 вул.Шкільна, 6, с.Банчени, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60523
початкова школа, кл.4
с.Банчени
730050 вул.Головна, 39, с.Велика Буда, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60531
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Велика Буда
730051 вул.Молодіжна, 49, с.Мала Буда, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60532
будинок фолькльору, велика зала
с.Мала Буда
730052 вул.Садова, 4, с.Круп’янське, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60533
клуб, велика зала
с.Круп’янське
730053 вул.Шевченка, 1А, с.Куликівка, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60545
клуб, велика зала
с.Куликівка
730054 вул.Горіхова, 7, с.Могилівка, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60512
клуб, глядацька зала
с.Могилівка
730055 вул.І.Германа, 51, с.Великосілля, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60511
школа, кабінет біології
с.Великосілля
730056 вул.Центральна, 42, с.Лунка, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60510
будинок культури, мала зала
с.Лунка
730057 вул.Центральна, 29А, с.Молниця, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60513
будинок культури, мала зала
с.Молниця
730058 вул.М.Емінеску, 63, с.Остриця, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60520
школа, приміщення їдальні
с.Остриця – вул.Александрі, вул.Богдана Хмельницького: 17–22; вул.Боянівська, вул.Г.Асакі, вул.Дерелуй, вул.Долинська, вул.І.Франка, вул.Кишинівська, вул.Ломоносова, вул.Магалянська, вул.М.Емінеску: 8–9, 35–75; вул.Молодіжна: 10А; вул.Мостова: 13–18; вул.Першотравнева, вул.Посольська, вул.Пушкіна, вул.Чернівецька, пров.Молодіжний, пров.Молодійський, пров.Невський, пров.пров. 1 Першотравневий, пров.пров. 2 Першотравневий, пров.Пушкіна, пров.1 Івана Франка, пров.2 Івана Франка, пров.3 Івана Франка, пров.4 Івана Франка
730059 вул.М.Емінеску, 63, с.Остриця, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60520
школа, спортивна зала
с.Остриця – вул.Берегова, вул.Богдана Хмельницького: 23–52; вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Зоряна, вул.Київська, вул.Л.Кобилиці, вул.Л.Українки, вул.М.Емінеску: 1–7, 10–33; вул.Молодіжна: 1–10, 11–45; вул.Мостова: 8–11; вул.Новоселицька, вул.Приміська, вул.Припрутська, вул.Червоноармійська, вул.Шевченка, вул.Штефана Великого, вул.Щорса, вул.28 червня, пров.пров. 3 Шевченка, пров.Чагорський, пров.1 Горького, пров.1 Молодіжний, пров.1 Шевченка, пров.1 28 Червня, пров.2 Горького, пров.2 Молодіжний, пров.2 Шевченка, пров.3 Горького
730060 вул.Центральна, 2, с.Петрашівка, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60542
школа, спортивна зала
с.Петрашівка
730061 вул.Верхня, 5А, с.Тернавка, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60543
будинок культури, фойє
с.Тернавка
730062 вул.Центральна, 1047А, с.Дяківці, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60544
клуб, зала
с.Дяківці
730063 вул.Центральна, 289Б, с.Хряцька, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60530
будинок культури, фойє
с.Хряцька
730064 вул.Емінеску, 43, с.Цурень, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60521
будинок культури, велика зала
с.Цурень
730065 вул.Пам’яті Героїв, 2, с.Маморниця, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60521
клуб, актова зала
с.Маморниця
730066 вул.Центральна, 1, с.Маморниця Вама, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60521
школа, спортивна зала
с.Маморниця Вама
730067 вул.Героїв Небесної Сотні, 71, смт Глибока, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60400
школа, спортзал
смт Глибока – вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.Вінницька, вул.Володимира Івасюка, вул.Героїв Небесної Сотні: 1–102; вул.Данила Галицького, вул.Д.Щербаня, вул.Запорізька, вул.Канюка, вул.Київська, вул.Миру, вул.Михайла Грушевського, вул.Молдавська, вул.Одеська, вул.Полтавська, вул.Симона Петлюри, вул.Соборності України, вул.Сокирянська, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Стуса, вул.Ткачука, вул.Українська, вул.Цвинтарна, вул.Яремчука, пров.Соборності України, пров.Сонячний, пров.Степовий, пров.Український, пров.Центральний
730068 вул.Борців за волю України, 3, смт Глибока, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60400
будинок культури, актова зала
смт Глибока – вул.Бобруйська, вул.Борців за волю України, вул.Будівельників, вул.Вашківська, вул.Вижницька, вул.Виноградівська, вул.В.Чорновола, вул.Гомельська, вул.Житомирська, вул.Заболотна, вул.І.Франка, вул.Конотопська, вул.Лісна, вул.Лужанська: 1–1Б, 3–6; вул.Л.Українки, вул.Мінська, вул.Немирівська, вул.Новицького, вул.Новоселицька, вул.Обертинська, вул.Петра Сагайдачного, вул.Прип’ятська, вул.Путилівська, вул.Січових Стрільців, вул.Снятинська, вул.Стрійська, вул.Т.Шевченка, вул.Хотинська, вул.Чортківська, вул.Юлдашева, вул.14 гвардійської дивізії, пров.Глибоцький, пров.Житомирський, пров.Лісний, пров.Немирівський, пров.Петра Сагайдачного, пров.Путилівський, пров.Стрійський
730069 вул.І.Бойка, 4, смт Глибока, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60400
професійний ліцей, фойє навчального корпусу №1
смт Глибока – вул.Базарна, вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Залізнична, вул.І.Бойка, вул.Лук’яна Кобилиці, вул.Паркова, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.10-ї річниці Незалежності України, пров.Базарний, пров.Виконкомівський, пров.Гагаріна, пров.І.Бойка, пров.Першотравневий, пров.Польовий
730070 вул.Т.Шевченка, 5, смт Глибока, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60400
ліцей, актова зала
смт Глибока – вул.Алекулова, вул.Благовісна, вул.Буковинського Віче, вул.Василя Симоненка, вул.В.Великого, вул.Вишнева, вул.Героїв Крут, вул.Героїв Небесної Сотні: 104–165А; вул.Глибоцької Січі, вул.Д.Ботушанської, вул.Довбуша, вул.Дружби Народів, вул.Євгена Гакмана, вул.Євгена Коновальця, вул.Заводська, вул.Заставнянська, вул.Княгині Ольги, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Кошового, вул.Лужанська: 2–2А, 7–15; вул.М.Марченко, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Н.Левицького, вул.Новосибірська, вул.Об’їздна, вул.О.Доброго, вул.О.Кобилянської, вул.П.Дорошенка, вул.Пирогова, вул.П.Чубинського, вул.Річкова, вул.Садова, вул.С.Єфремова, вул.Сучавська, вул.Фастівська, вул.Чернівецька, вул.Чумацька, вул.Ю.Федьковича, вул.Яготинська, вул.Я.Мудрого, вул.Я.Стецько, вул.24 Серпня, пров.Буковинського Віче, пров.Космонавтів, пров.О.Кобилянської, пров.Сучавський, пров.Фастівський, пров.Центральний 2-й
730071 вул.Центральна, 40, с.Багринівка, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60441
клуб, актова зала
с.Багринівка
730072 вул.Головна, 222, с.Валя Кузьмина, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60411
школа, спортзал
с.Валя Кузьмина
730073 вул.Центральна, 19, с.Димка, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60407
навчально-виховний комплекс, фойє другого поверху
с.Димка
730074 вул.В.Александрі, 49А, с.Волока, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60413
школа, спортзал
с.Волока – вул.Александру чел Бун, вул.В.Александрі, вул.Гагаріна, вул.Г.Асакі, вул.Г.Енеску, вул.Гоголя, вул.Д.Кантеміра, вул.Зарічна, вул.І.Крянге, вул.Комарова, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.М.Вітязу, вул.М.Емінеску, вул.Н.Яремчука, вул.О.Кобилянської, вул.Політаєва, вул.Пушкіна, вул.Руська, вул.Тінеретулуй, вул.Трандафірілор, вул.Т.Шевченка, вул.Чехова, вул.Чіпріяна Порумбеску, вул.Штефан чел Маре, пров.Александру чел Бун, пров.Александру чел бун 2-й, пров.В.Александрі, пров.В.Александрі №3, пров.В.Александрі №4, пров.Гагаріна №1, пров.Г.Енеску №1, пров.М.Вітязу, пров.М.Емінеску, пров.М.Емінеску 2-й, пров.Т.Шевченка
730075 вул.Штефан чел Маре, 56, с.Грушівка, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60414
школа, спортзал
с.Волока – вул.Ю.Федьковича, с.Грушівка
730076 вул.Головна, 62Б, с.Йорданешти, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60421
будинок культури, актова зала
с.Йорданешти
730077 вул.Синюка, 3, с.Кам’янка, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60427
школа, спортзал
с.Кам’янка – вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.Винниченка, вул.В.Стуса, вул.Гакмана, вул.Головна: 1–151; вул.Гуцульська, вул.Д.Галицького, вул.Кам’янська, вул.Ланова, вул.Л.Кобилиці, вул.М.Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Перелісна, вул.Синюка, вул.Сіретська, вул.Т.Шевченка, вул.Щербаня, вул.Ю.Тимошенко, вул.Ю.Федьковича
730078 вул.О.Кобилянської, 5, с.Кам’янка, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60427
будинок культури, актова зала
с.Кам’янка – вул.Гагаріна, вул.Головна: 152–294; вул.Д.Воробчука, вул.Довбуша, вул.І.Франка, вул.Князя Володимира, вул.Л.Українки, вул.М.Емінеску, вул.Незалежності, вул.Н.Яремчука, вул.О.Кобилянської, вул.П.Сагайдачного, вул.Садова, вул.С.Лазоренка, вул.Українська, вул.Штефана Великого, вул.Ягідна, вул.8 Березня
730079 вул.Центральна, 18, с.Карапчів, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60420
клуб, актова зала
с.Карапчів
730080 вул.Шкільна, 1А, с.Коровія, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60410
школа, спортзал
с.Коровія
730081 вул.О.Кобилянської, 8, с.Корчівці, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60426
будинок культури, актова зала
с.Корчівці
730082 вул.Центральна, 82А, с.Купка, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60425
будинок культури, актова зала
с.Купка
730083 вул.Головна, 77, с.Луковиця, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60416
школа, коридор ІІ корпусу
с.Луковиця
730084 вул.Шкільна, 4, с.Кут, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60416
школа, спортзал
с.Кут
730085 вул.Центральна, 69А, с.Михайлівка, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60408
клуб, актова зала
с.Михайлівка
730086 вул.Центральна, 17А, с.Червона Діброва, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60409
школа, спортзал
с.Червона Діброва
730087 вул.Головна, 29Г, с.Молодія, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60415
будинок культури, актова зала
с.Молодія – вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.Весняна, вул.Головна: 1, 3, 5–5А, 7–11, 13, 15, 19А, 21–21Д, 23–23А, 29–29Д, 31, 35, 37, 41–41А, 43–43Д, 47, 51, 55–57Б, 59, 61, 63, 65, 69–69А, 77–79, 85, 194; вул.І.Франка, вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Корольова, вул.Медична, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Сонячна, вул.С.Флореску, вул.Українська, вул.28-го Червня, пров.Квітковий, пров.Молодіжний, пров.Церковний, пров.Ю.Гагаріна
730088 вул.Буковинська, 70, с.Молодія, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60415
школа, фойє
с.Молодія – вул.Головна: 2, 4, 6, 12, 14, 16–18, 20, 22–22Б, 24–28, 30, 34, 36–36В, 38–40, 42, 44А–46А, 48–50, 52, 58, 60, 62, 64, 66–68, 70–76, 81–84, 86–192А; вул.Колгоспна, вул.Л.Українки, вул.М.Заньковецької, вул.Митрополита Володимира, вул.М.Коруляка, вул.О.Кобилянської, вул.Поповича, вул.Руська, вул.Садова, вул.Т.Шевченка, вул.Шт.Великого, пров.Колгоспний, пров.Соборний, пров.Титова
730089 вул.Міхая Емінеску, 16А, с.Опришени, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60445
будинок культури, актова зала
с.Опришени
730090 вул.Центральна, 5А, с.Слобідка, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60449
клуб, актова зала
с.Слобідка
730091 вул.Шкільна, 1, с.Нижні Синівці, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60447
школа, спортзал
с.Нижні Синівці
730092 вул.Головна, 8, с.Верхні Синівці, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60446
клуб, актова зала
с.Верхні Синівці
730093 вул.Головна, 75, с.Станівці, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60432
клуб, актова зала
с.Станівці – вул.Буковинська, вул.В.Постевки, вул.Головна: 1–83А, 85–85А, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 137, 147, 178; вул.Ентузіастів, вул.І.Крянге, вул.І.Франка, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Т.Шевченка, вул.Ю.Федьковича, вул.9-го Травня, пров.Александру чел бун, пров.Ватутіна, пров.Соломонова
730094 вул.Головна, 151, с.Станівці, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60432
школа, спортзал
с.Станівці – вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Головна: 84–84А, 86, 88–89, 92, 94, 96, 98, 100, 101А–102, 103А–104, 106, 108, 110–112, 114–136, 138–146, 148–177, 178А–260; вул.Заводська, вул.І.Миколайчука, вул.Комарова, вул.Лесі Українки, вул.Лєрмонтова, вул.М.Емінеску, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.О.Кобилянської, вул.Пушкіна, вул.Руська, вул.Українська, вул.Церковна, вул.Чернівецька, вул.Штефана чел Маре, пров.Б.Хмельницького
730095 вул.Головна, 1, с.Старий Вовчинець, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60440
будинок культури, актова зала
с.Старий Вовчинець
730096 вул.Білокриницька, 25, с.Біла Криниця, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60442
клуб, актова зала
с.Біла Криниця
730097 вул.Шкільна, 1А, с.Стерче, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60438
клуб, актова зала
с.Стерче
730098 вул.Центральна, 22, с.Сучевени, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60422
школа, спортзал
с.Сучевени
730099 вул.Центральна, 35, с.Петричанка, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60423
школа, спортзал
с.Петричанка
730100 вул.Буковинська, 61, с.Просіка, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60424
школа, спортзал
с.Просіка
730101 вул.Центральна, 1Г, с.Просикуряни, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60424
клуб, актова зала
с.Просикуряни
730102 вул.Головна, 57, с.Тарашани, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60430
клуб, актова зала
с.Тарашани
730103 вул.Паркова, 2С, с.Привороки, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60431
клуб, актова зала
с.Привороки
730104 вул.Головна, 51, с.Тереблече, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60435
будинок культури, актова зала
с.Тереблече
730105 вул.Головна імені Іллі Василаша, 48, с.Горбівці, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60437
клуб, актова зала
с.Горбівці
730106 вул.Головна, 29, с.Турятка, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60433
будинок культури, фойє
с.Турятка
730107 вул.Центральна, 13, с.Поляна, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60434
клуб, актова зала
с.Поляна
730108 вул.Незалежності, 73, с.Чагор, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60412
будинок культури, актова зала
с.Чагор – вул.Базарна, вул.Богатирська, вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.Винниченка, вул.Вишнева, вул.Гостинна, вул.Жукова, вул.Захисників Вітчизни, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.І.Мазепи, вул.Київська, вул.Локаторна, вул.Л.Українки, вул.М.Грушевського, вул.Миру, вул.М.Черемшини, вул.Незалежності, вул.О.Гончара, вул.Олімпійська, вул.Польова, вул.Приміська, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Українська, вул.1-а Приміська, вул.2-а Приміська, вул.3-я Приміська, вул.4-а Приміська, вул.5-а Приміська, вул.6-а Приміська, вул.7-а Приміська, пров.Буковинський, пров.Київський, пров.Л.Українки, пров.Незалежності, пров.Новий, пров.Сагайдачного, пров.Садовий, пров.Сонячний, пров.Сьомий Олімпійський, пров.1-й Олімпійський, пров.2-й Олімпійський, пров.3-й Олімпійський, пров.4-й Олімпійський, пров.5-й Олімпійський, пров.6-й Олімпійський
730109 вул.Шевченка, 60, с.Чагор, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60412
школа, зал шкільної їдальні
с.Чагор – вул.В.Івасюка, вул.Горького, вул.Добросусідська, вул.Дружби народів, вул.І.Миколайчука, вул.Інтернаціональна, вул.І.Франка, вул.Л.Кобилиці, вул.М.Емінеску, вул.Міжнародна, вул.М.Коцюбинського, вул.Молодіжна, вул.Нікітіна, вул.Н.Яремчука, вул.О.Кобилянської, вул.Перемоги, вул.Шевченка, вул.Штефана Великого, вул.Ю.Федьковича, пров.Інтернаціональний, пров.І.Франка, пров.Л.Кобилиці, пров.Нікітіна, пров.О.Кобилянської, пров.Штефана Великого, пров.Ю.Федьковича
730110 вул.Головна, 48, с.Черепківці, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60444
будинок культури, актова зала
с.Черепківці
730111 вул.Головна, 52А, с.Новий Вовчинець, Глибоцький р-н, Чернівецька обл., 60444
школа, спортзал
с.Новий Вовчинець
730236 вул.Центральна, 112, м.Новоселиця, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60300
будинок культури, фойє
м.Новоселиця – вул.Б. Хмельницького, вул.Буковинська, вул.В. Івасюка, вул.Вишнева, вул.Габи, вул.Героїв Майдану, вул.Горіхова, вул.Ємінеску, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Зеленогайська, вул.Карбишева, вул.Квіткова, вул.Клубна, вул.Кошового Олега, вул.Кремльова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Михайла Грушевського, вул.Некрасова, вул.О. Вишні, вул.О. Кобилянської, вул.Придорожна, вул.Птухіна, вул.Пушкіна, вул.Річна, вул.Садова, вул.Серікова, вул.Центральна: 72, 84, 98, 102А–104А, 130–224А; вул.Чернівецька, вул.Чкалова, вул.Шкільна, вул.1 Травня, пров.Героїв Майдану, пров.Зеленогайський, пров.Клубний, пров.Михайла Грушевського, пров.Придорожний, пров.Центральний, пров.2-й Зеленогайський
730237 вул.Центральна, 47, м.Новоселиця, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60300
гімназія, спортзал
м.Новоселиця – вул.Автомобілістів, вул.Богуна, вул.Гвардійська, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Джона Ріда, вул.Довбуша, вул.Долинянська, вул.Європейська, вул.Короленка, вул.Котляревського, вул.Крилова, вул.Л. Толстого, вул.Л. Українки, вул.Лермонтова, вул.Олексія Риндюка, вул.П. Мирного, вул.Паркова, вул.Промислова, вул.Прутська, вул.Раскової, вул.Селищанська, вул.Суворова, вул.Центральна: 33–35Б, 39, 41–41А, 43, 45, 55А, 57–57А, 59, 61, 67–71, 73–83А, 85–97А, 99–101Б, 105–111; вул.Шевченка, вул.Шкіля, вул.28 Червня, вул.8 Березня, пров.Крилова, пров.Л.Толстого, пров.П. Мирного, пров.Парковий, пров.Прутський, пров.Селищанський 1-й, пров.Селищанський 2-й, пров.1-й Шевченка, пров.1-й 28 Червня, пров.2-й Шевченка, пров.2-й 28 Червня
730238 вул.Привокзальна, 42, м.Новоселиця, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60300
ліцей, спортзал
м.Новоселиця – вул.Банна, вул.Бессарабська, вул.Бондаренка, вул.Гейне, вул.Глібова, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.І. Франка, вул.Коберідзе, вул.Комарова, вул.Макаренка, вул.Миколи Мозгового, вул.Молодіжна, вул.Новоселицька, вул.Окружна, вул.Пирогова, вул.Привокзальна, вул.Ринкова, вул.Різдвяна, вул.Складська, вул.Х. Олентиря, вул.Хотинська, вул.Центральна: 1–32Б, 36, 40, 42, 44, 46–54, 56, 58–58А, 60, 62; пров.Базарний, пров.Бессарабський, пров.Гейне, пров.Глібова, пров.Карамзіна, пров.Комарова, пров.Пирогова, пров.Складський, пров.Хотинський, пров.Шкільний
730239 вул.О. Кобилянської, 44А, с.Балківці, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60360
будинок культури, зал
с.Балківці
730240 вул.Шкільна, 1, с.Берестя, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60333
школа, спортзал
с.Берестя
730241 вул.Головна, 72, с.Бояни, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60321
Боянська школа, актовий зал
с.Бояни – вул.Бзові, вул.В.Александрі, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Волгоградська, вул.Гагаріна: 1–2, 3–6, 8–10, 11–12, 13–14, 15–16, 17–18, 19–20, 21–22, 23, 26, 27–28, 29–30, 31–32, 33–43, 45, 47, 49–50, 53, 55–57, 59, 81А; вул.Головна, вул.Довбуша, вул.Долина, вул.Зелена, вул.І. Бота, вул.І.Мороза, вул.Інтернаціональна, вул.Кам’яна, вул.Магалянська, вул.Мічуріна, вул.Монастирська, вул.М.Руссу, вул.Наукова, вул.Некульче, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Польська: 1–16, 17А–21, 22, 23А, 24А–25; вул.Порумбеску, вул.Припрутська, вул.Прутська, вул.Руська: 1–19, 21–25, 27, 33, 37–43; вул.Федьковича, вул.Черемошська, вул.Чернівецька, вул.Шевченка, вул.Шепетівка, вул.Штефан чел Маре
730242 вул.Шкільна, 1, с.Бояни, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60321
Боянська гімназія, фойє
с.Бояни – вул.Апостольська, вул.Білоруська, вул.Буковинська, вул.Варарія, вул.Гагаріна: 2А, 6А, 10А, 12А, 14А, 16А, 18А, 20А, 22А, 24, 26А, 28А, 30А, 32А, 44, 46, 48, 51–52А, 54, 58, 60–81, 82–277; вул.Глиницька, вул.Ємінеску, вул.Індєпєндєнцєй, вул.Крянге, вул.Миру, вул.Молдавська, вул.Надрічна, вул.Орихівська, вул.Польська: 17, 21А, 23, 24, 26–32; вул.Рідківська, вул.Ростовська, вул.Руська: 20, 26, 28–32, 34–36; вул.Свободи, вул.Унірій, вул.Хотинська, вул.Шкільна, пров.Шкільний
730243 вул.Головна, 173Б, с.Ванчиківці, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60351
будинок культури, зал
с.Ванчиківці
730244 вул.Головна, 22, с.Динівці, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60331
будинок культури, фойє
с.Динівці
730245 вул.Окружна, 5, с.Довжок, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60334
школа, спортзал
с.Довжок
730246 вул.Центральна, 124, с.Драниця, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60356
будинок культури, актовий зал
с.Драниця
730247 вул.Сагайдачного, 1, с.Жилівка, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60342
школа, спортзал
с.Жилівка
730248 вул.О. Вишні, 39А, с.Зелений Гай, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60307
школа, спортзал
с.Зелений Гай
730249 вул.Центральна, 94, с.Костичани, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60352
будинок культури, фойє
с.Костичани – вул.Александрі В., вул.Б. Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Галкіна, вул.Горького М., вул.Заставнянська, вул.Кишинівська, вул.Л. Українки, вул.Миру, вул.Мисливська, вул.Прикордонна, вул.Річна, вул.Садова, вул.Федьковича, вул.Центральна: 81–224; вул.28 Червня
730250 вул.Головна, 45, с.Котелеве, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60340
будинок культури, зал
с.Котелеве
730251 вул.Григорія Нандриша, 63, с.Магала, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60313
будинок культури, фойє
с.Магала, с.Прут
730252 вул.Колгоспна, 3, с.Остриця, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60315
клуб, великий зал
с.Остриця
730253 вул.Центральна, 64, с.Малинівка, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60322
будинок культури, зал
с.Малинівка
730254 вул.Головна, 79, с.Мамалига, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60364
будинок культури, фойє
с.Мамалига
730255 вул.Суворова, 9, с.Кошуляни, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60364
ДВЗ №2, ігровий зал
с.Кошуляни
730256 вул.Свято-Миколаївська, 12, с.Маршинці, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60309
школа, спортзал
с.Маршинці – вул.Басарабська, вул.Бондаренка, вул.Буковинська, вул.Гоголя, вул.Довбуша, вул.Емінеску, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Космодем’янської, вул.Крянге: 6; вул.Матросова, вул.М.Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Ринкова, вул.Річкова, вул.Руська, вул.Свято-Миколаївська, вул.Українська, вул.Фестивальна, вул.Центральна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13А, 15–17, 19, 21, 23, 25, 27, 29–29А, 31–31А, 33, 35, 37А, 39–39А, 41–41Б, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81–81А, 83, 85, 89, 91, 93, 95–97, 99, 101–101А, 103, 105–105А, 107–109, 111, 113, 115, 117, 121–125, 127, 129, 131, 133, 135–135Б, 137, 139, 141, 143, 145, 147А–147Б, 149, 151, 153, 155, 157–161, 163–167, 171, 173, 175–185, 187–195, 197–199Б, 211, 221; пров.Буковинський, пров.Матросова, пров.М.Грушевського, пров.Фестивальний, пров.Центральний
730257 вул.Центральна, 96, с.Маршинці, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60309
клуб, зал
с.Маршинці – вул.Б. Хмельницького, вул.В.Александрі, вул.Гагаріна, вул.Г.Асакі, вул.Дружби, вул.І. Франка, вул.Крайня, вул.Крянге: 2–3, 8–44; вул.Кучеренка, вул.Л. Українки, вул.Лисенка, вул.Мересьєва, вул.Мічуріна, вул.Молдавська, вул.О. Кобилянської, вул.Прутська, вул.Суворова, вул.Університетська, вул.Центральна: 2, 4, 6–6А, 8, 10, 12, 14, 18–18А, 20, 22–22А, 24, 26, 28–28А, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62–62А, 64, 66–66Б, 68, 70, 72, 74, 76, 78–78А, 80, 82, 84, 86–88, 90, 92, 94, 98, 100–100А, 102, 104–104А, 106, 110, 112, 114, 116, 118–120, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144–144А, 146–146А, 148, 150, 152, 154, 156, 162, 170, 172, 174, 186, 196, 206, 212, 226–236; вул.Ю.Федьковича, пров.Амосова, пров.В.Александрі, пров.Гагаріна, пров.Галана, пров.Г.Асакі, пров.І. Франка, пров.Мересьєва, пров.О. Кобилянської, пров.Олімпійський, пров.Суворова, пров.Тургєнєва, пров.Університетський
730258 вул.Центральна, 28, с.Несвоя, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60361
школа, спортзал
с.Несвоя
730259 вул.Головна, 31, с.Подвірне, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60363
будинок культури, великий зал
с.Подвірне
730260 вул.Центральна, 94А, с.Припруття, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60321
школа, фойє
с.Припруття
730261 вул.Садова, 1, с.Рингач, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60330
сільська рада, зал засідань
с.Рингач
730262 вул.І.Миколайчука, 17А, с.Шишківці, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60330
будинок культури, зал
с.Шишківці
730263 вул.Ярошинська, 4, с.Рідківці, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60312
будинок культури, фойє
с.Рідківці – вул.Богуна, вул.Б.Хмельницького, вул.Винниченка, вул.Героїв Крут, вул.Героїв Майдану, вул.Г.Сковороди, вул.Дніпропетровська, вул.Довбуша, вул.Долинянська, вул.Здоров’я, вул.І.Франка, вул.Коновальця, вул.Кривоноса, вул.Кримська, вул.Круглецька, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Н. Яремчука, вул.О. Кобилянської, вул.О.Вишні, вул.Олеся Гончара, вул.П. Мирного, вул.Перемоги, вул.П.Орлика, вул.П.Тичини, вул.Сагайдачного, вул.С.Бандери, вул.Св. Луки, вул.Січових Стрільців, вул.Суворова, вул.Цілинна, вул.Шептицького, вул.Шухевича, вул.Щастя, вул.Ярошинська, пров.Богуна, пров.Буковинський, пров.Б.Хмельницького, пров.В.Івасюка, пров.Гагаріна, пров.Героїв Крут, пров.Долинянський, пров.Луговий, пров.Молодіжний, пров.П. Мирного, пров.Пушкіна, пров.Св. Луки, пров.Суворова, пров.Шептицького
730264 вул.Головна, 3, с.Рокитне, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60320
сільська рада, зал засідань
с.Рокитне
730265 вул.О. Кобилянської, 2, с.Слобода, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60323
будинок культури, зал
с.Слобода
730266 вул.Шкільна, 1, с.Стальнівці, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60362
будинок культури, великий зал
с.Стальнівці
730267 вул.Головна, 63Д, с.Строїнці, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60308
будинок культури, фойє
с.Строїнці
730268 вул.Центральна, 150, с.Тарасівці, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60350
сільська рада, бібліотека
с.Тарасівці – вул.Бесарабська, вул.Буковинська, вул.Воскресенська, вул.Гагаріна: 25, 27–88; вул.Горького, вул.Грушевського, вул.І.Крянге, вул.Калинова, вул.Кармелюка, вул.Ломоносова, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Новоселицька, вул.О. Кобилянської: 4А, 6А, 17, 19, 22–50; вул.Покровська, вул.Прутська, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Тарасовецька, вул.Федьковича, вул.Центральна: 2–2А, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30–30А, 32, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 72, 74–76, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94–96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112–112А, 114, 116, 120, 124, 126, 128А, 130, 132, 136, 138, 140–144, 146, 148–148А, 152, 154, 156, 158, 160–162, 166, 168, 170, 172–174, 176–176А, 178–180, 182, 184, 186, 188, 190–192, 194, 196–196А, 198, 200, 202, 204, 206, 210, 212, 214, 218–220, 222, 226, 228, 230, 232–232А, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246–248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 266, 268, 270, 272, 274, 280–342; вул.Чкалова, вул.1Травня, вул.28 Червня, пров.Б. Хмельницького, пров.Гоголя, пров.О. Кобилянської, пров.Соборний, пров.Центральний
730269 вул.Шкільна, 1, с.Тарасівці, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60350
школа, їдальня
с.Тарасівці – вул.Гагаріна: 1–24, 26; вул.Європейська, вул.Зелена, вул.І. Франка, вул.Княгині Ольги, вул.Матросова, вул.М.Емінеску, вул.Миру, вул.О. Кобилянської: 1–4, 5А–6, 7–16, 18, 20; вул.Пирогова, вул.Природна, вул.Пушкіна, вул.Суворова, вул.Фермерська, вул.Центральна: 1, 3, 5–7А, 9, 11, 13, 15, 17–17А, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33–35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67–71, 73, 77–79А, 81, 83, 85, 87–89, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117–119, 121–123, 125, 127, 129, 131, 133–135, 137, 139, 145А, 147, 149–151, 153, 155, 157, 159, 163–165, 167, 169, 171, 175, 177, 181, 183, 185, 187, 189, 193, 195, 197, 199, 201А, 203, 205, 207–209, 211, 213, 215–217, 221, 223–225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263–265, 267, 269, 271, 273, 275–279; вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Гагаріна, пров.Матросова, пров.М.Емінеску, пров.Миру, пров.Пирогова, пров.Суворова, пров.Фермерський, пров.Шевченка
730270 вул.Топорівська, 136, с.Топорівці, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60311
будинок культури, зал
с.Топорівці – вул.Буковинська, вул.Володівська, вул.Грушевського, вул.Довбуша, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.І. Франка, вул.Калинівська: 2–6, 10–12, 14, 16, 18, 20–22, 24, 26–26А, 28–56; вул.Кармелюка, вул.Київська, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Новоселицька, вул.Облогівська, вул.П. Ілащука, вул.П. Мирного, вул.Пушкіна, вул.Рогожівська, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Ставищанська, вул.Топорівська: 47, 51–167; вул.Українська, вул.Федьковича
730271 вул.Шевченка, 6, с.Топорівці, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60311
школа, актовий зал
с.Топорівці – вул.Богуна, вул.Винниченка, вул.Воробкевича, вул.Гагаріна, вул.Горянська, вул.Гуківська, вул.Дружби, вул.Заліснянська, вул.Заярська, вул.Калинівська: 7–9, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27; вул.Капітанський горб, вул.Л. Кобилиці, вул.Л. Українки, вул.Левадинська, вул.Мартовича, вул.Молодіжна, вул.О. Кобилянської, вул.Польова, вул.Топорівська: 2–46, 48; вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Яворницького
730272 вул.Центральна, 27, с.Форосна, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60341
будинок культури, фойє
с.Форосна
730273 вул.Головна, 43С, с.Черленівка, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60345
будинок культури, фойє
с.Черленівка
730274 вул.Головна, 20, с.Чорнівка, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60310
сільський клуб, великий зал
с.Чорнівка
730275 вул.Центральна, 17, с.Щербинці, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60344
школа, спортзал
с.Щербинці
730276 вул.Центральна, 82А, с.Костичани, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60352
школа, їдальня
с.Костичани – вул.Базарна, вул.Емінеску М, вул.Квіткова, вул.Крянге, вул.Лікарняна, вул.О. Кобилянської, вул.Провулкова, вул.Прутська, вул.Центральна: 1–80; вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Базарний, пров.Центральний
730277 вул.Григорія Нандриша, 1, с.Буда, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60314
ДНЗ "Інжераш", ігрова кімната
с.Буда
730278 вул.Небесної Сотні, 9, с.Рідківці, Новоселицький р-н, Чернівецька обл., 60312
школа, фойє
с.Рідківці – вул.Гагаріна, вул.Зелена, вул.І.Миколайчука, вул.Лисенка, вул.Магалянська, вул.Миханюка, вул.Небесної Сотні, вул.Новосілля, вул.Пушкіна, вул.Рідківська, вул.Федьковича, вул.Чернівецька, вул.Чоровола, вул.Шевченка, пров.Баланецький, пров.Воробкевича, пров.Галана, пров.Дорошенка, пров.Дружби, пров.Здоров’я, пров.Зелений, пров.Коновальця, пров.М.Вовчка, пров.Миру, пров.Миханюка, пров.П.Орлика, пров.Спартака, пров.Стуса, пров.Чорновола, пров.Шкільний
730352 вул.Головна, 20Б, с.Великий Кучурів, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59052
школа, фойє
с.Великий Кучурів – вул.Адзарова, вул.Ватутіна, вул.Весняна, вул.Володимира Бузенка: 56–56А, 60, 62, 64, 66, 68, 70–70А, 72, 74, 78, 80, 91–119; вул.Глиснянська, вул.Головна: 2–25; вул.Д.Ботушанської, вул.Дружби, вул.З.Космодем’янської, вул.Каденюка, вул.Кобилянської, вул.Колгоспна, вул.Котляревського, вул.Макаренко, вул.Молодіжна, вул.М.Суховерського, вул.М.Черемшини, вул.О.Кошового, вул.П.Амбросій, вул.Перемоги, вул.П.Поповича, вул.Сторожинецька, вул.Турлуцька, вул.Т.Шевченка: 29, 31–112; вул.Українська, вул.Шибакова, пров.Адзарова, пров.Весняний, пров.Глінки, пров.Д.Ботушанської, пров.Дереглуйський, пров.З.Космодем’янської, пров.Колгоспний, пров.Котляревського, пров.Котовського, пров.Л.Українки, пров.М.Суховерського, пров.П.Амбросій, пров.Поштовий, пров.Сторожинецький, пров.Шибакова, пров.1-й Д.Ботушанської, пров.1-й Колгоспний, пров.1-й Макаренка, пров.1-й М.Суховерського, пров.1-й Турлуцький, пров.1-й Шибакова, пров.2-й Колгоспний, пров.2-й Макаренка, пров.2-й Турлуцький, пров.2-й Шевченка, пров.2-й Шибакова, пров.3-й Колгоспний, пров.3-й Макаренка, пров.3-й Шибакова, пров.4-й Колгоспний, пров.4-й Шевченка
730353 вул.Головна, 20, с.Великий Кучурів, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59052
будинок культури, концертна зала
с.Великий Кучурів – вул.Агенора Артемовича, вул.Бауска, вул.В.Івасюка, вул.В.Лобановського, вул.Володимира Бузенка: 3–55, 57–59, 61–61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75А–77, 79, 81–89; вул.В.Терешкової, вул.Головна: 26–48Б, 51–51Б, 55–55Г, 57А; вул.Д.Ончуленка, вул.Жукова, вул.Закарпатська, вул.І.Сушинського, вул.І.Франка, вул.Калинова, вул.Кармелюка, вул.Карпатська, вул.К.Беженар, вул.Лісова, вул.Огієнко, вул.Польова, вул.Рязанська, вул.Світанкова, вул.Тетеріна, вул.Т.Шевченка: 1–28, 30–30А; вул.Фрунзе, вул.Ю.Федьковича, пров.Вишневий, пров.Володимира Бузенка, пров.Гребінки, пров.Д.Ончуленка, пров.Залізнодорожний, пров.І.Сушинського, пров.І.Франка, пров.Кармелюка, пров.Польовий, пров.Тетеріна, пров.Український, пров.Шевченка, пров.1-й Головний, пров.1-й Кармелюка, пров.1-й Терешкової, пров.1-й Тетеріна, пров.1-й Фрунзе, пров.2-й Головний, пров.2-й Д.Ончуленка, пров.2-й Кармелюка, пров.2-й Сушинського, пров.2-й Терешкової, пров.2-й Тетеріна, пров.2-й Фрунзе, пров.28 Червня, пров.3-й Кармелюка, пров.3-й Фрунзе, пров.3-й Шевченка, пров.4-й Фрунзе
730354 вул.Центральна, 64, с.Годилів, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59053
школа, спортивна зала
с.Великий Кучурів – вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.Винниченка, вул.Виноградна, вул.Висоцького, вул.Володимира Великого, вул.Г.Артемовського, вул.Герцена, вул.Головна: 50–50Б, 52–54Б, 56–56А, 58–226; вул.Горіхова, вул.Г.Сковороди, вул.Джерельна, вул.Дубинська, вул.Є.Гакмана, вул.Жасмінна, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Івана Мазепи, вул.І.Миколайчука, вул.Київська, вул.Княгині Ольги, вул.Ковальчука, вул.Кохановського, вул.Лук’яна Кобилиці, вул.Миколаївська, вул.Миру, вул.М.Рильського, вул.Мрія, вул.Нікітіна, вул.О.Пчілки, вул.Проліскова, вул.П.Сагайдачного, вул.П.Тичини, вул.Річкова, вул.Свободи, вул.Смерекова, вул.Солов’їна, вул.Спортивна, вул.Степана Бандери, вул.Степова, вул.Стеценка, вул.Трояндова, вул.Чапаєва, вул.Чернівецька, вул.Чкалова, вул.Я.Стецька, вул.1 Травня, пров.Буковинський, пров.Б.Хмельницького, пров.Герцена, пров.Горіховий, пров.Київський, пров.Миру, пров.Річковий, пров.Чернівецький, пров.Чкалова, пров.1-й Б.Хмельницького, пров.1-й Володимира Великого, пров.1-й Горіховий, пров.1-й Кохановського, пров.1-й Миру, пров.1-й Пролісковий, пров.1-й Сагайдачного, пров.1-й Сковороди, пров.2-й Горіховий, пров.2-й Сагайдачного, пров.2-й Сковороди, пров.2-й Чернівецький, пров.3-й Головний, пров.3-й Миру, пров.3-й Сагайдачного, пров.4-й Головний, пров.4-й Сагайдачного, пров.5-й Головний
730362 вул.Шкільна, 1, с.Кам’яна, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59050
школа, актова зала
с.Кам’яна – вул.Бросківська, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.В.Кожелянка, вул.Гагаріна, вул.Героїв Крут, вул.Головна: 8, 10, 14–14А, 16, 22, 24, 26–28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–48, 50, 52, 54, 56, 60–62, 64–76; вул.Горіхова, вул.Грушевського, вул.Європейська, вул.Жасмінна, вул.І.Франка, вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Кобилянська, вул.Коновальця, вул.Лісна, вул.Львівська, вул.Михальчанська, вул.Некрасова, вул.О.Довбуша, вул.Озерна, вул.П.Мирного, вул.Річкова, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.Соснова, вул.Сторожинецька, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Яремчука, вул.8 Березня, с.Глибочок(Кам’янська с/р)
730363 вул.Головна, 1, с.Кам’яна, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59050
будинок культури, мала зала
с.Кам’яна – вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.Годилівська, вул.Головна: 7, 9–9А, 11–13, 15, 21–21А, 23, 25, 29, 31–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57–59, 63; вул.Дачна, вул.Дружби народів, вул.Зелена, вул.Івасюка, вул.Іллі Валявського, вул.І.Мазепи, вул.Колгоспна, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Кучурівська, вул.Л.Кобилиці, вул.Л.Українки, вул.Миколайчука, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Монастирська, вул.Нагірна, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.П.Орлика, вул.Пушкіна, вул.Снячівська, вул.Трудова, вул.Українська, вул.Федьковича, вул.Хутірська, вул.Чернівецька, вул.1 Травня, пров.Весняний, пров.Сагайдачного, пров.Січових стрільців, пров.Стуса, пров.Федьковича, пров.Шухевича
730367 вул.Героїв Майдану, 37А, с.Михальча, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59040
школа, фойє
с.Михальча
730376 вул.М.Емінеску, 1, с.Ропча, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59032
будинок культури, глядацька зала
с.Ропча – вул.Б.Хашдеу: 1–76Г; вул.І.Лунгуляк, вул.Лісова, вул.М.Емінеску, вул.Озерна, вул.П.Мовіле, вул.Сторожинецька
730377 вул.М.Емінеску, 3, с.Ропча, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59032
школа, актова зала
с.Ропча – вул.Б.Хашдеу: 77–184; вул.В.Александрі, вул.І.Крянге, вул.Миру, вул.Польова
730379 вул.Головна, 10А, с.Снячів, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59005
будинок національної творчості, мала зала
с.Снячів
730380 вул.Головна, 5Б, с.Глибочок, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59051
клуб, зала
с.Глибочок(Великокучурівська сільська громада)
730388 вул.Пантівська, 5, с.Тисовець, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59054
будинок культури, актова зала
с.Тисовець – вул.Аграрна, вул.Вишнева, вул.В.Івасюка, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Квітнева, вул.Коцюбинського, вул.Макаренка, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.О.Кошового, вул.Пантівська, вул.Південна, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Руська, вул.Садова, вул.Снячівська, вул.Тиха, вул.Українська, вул.Франка, вул.Чапаєва, вул.Чернівецька, вул.Чоботаря, вул.Шкільна, вул.Яблунева, вул.28 Червня: 1–58; пров.Вишневий, пров.Городній, пров.Квітневий, пров.Польовий, пров.Садовий, пров.Сонячний, пров.Сторожинецький, пров.Франка, пров.Центральний, пров.Шкільний
730389 вул.Привокзальна, 2Д, с.Тисовець, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59054
торгівельно-розважальний комплекс "Зарінок", зала
с.Тисовець – вул.Буковинська, вул.Ватутіна, вул.Г.Дущак, вул.Герцена, вул.Гребінки, вул.Зарічна, вул.Кільцева, вул.Лісна, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Некрасова, вул.Підлісна, вул.Привокзальна, вул.Річна, вул.Тисовецька, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Ю.Федьковича, вул.28 Червня: 59–179; пров.Кривий, пров.Лісний, пров.Луговий, пров.Молодіжний, пров.Пантівський, пров.Світловий, пров.Степний
730481 вул.Ярослава Мудрого, 17, м.Чернівці, Чернівецька обл., 58007
ВАТ "Чернівецький олійно-жировий комбінат", актовий зал
м.Чернівці – вул.Вишнева, вул.Георгія Гонгадзе, вул.Горобинова, вул.Грибна, вул.Дрогобича Юрія, вул.Заводська, вул.Клима Антона, вул.Коломийська: 2, 9–9Б; вул.Леутського Корнія, вул.Межова, вул.Мошинська, вул.Народна, вул.Таврійська, вул.Фестивальна, вул.Чудейська, вул.Ярослава Мудрого: 1–36, 38, 40, 44, 52, 56, 58; пров.Вишневий, пров.Горобиновий, пров.Фестивальний, пров.1-й Заводський, пров.1-й Залізничний, пров.1-й Садовий, пров.2-й Заводський, пров.2-й Залізничний, пров.2-й Садовий, пров.3-й Заводський, пров.3-й Залізничний, пров.4-й Заводський, пров.4-й Залізничний, пров.5-й Залізничний, пров.6-й Залізничний, пров.7-й Залізничний, пров.8-й Залізничний, проїзд Заводський, завулок Денисівський, завулок Заводський
730482 вул.Хотинська, 23, м.Чернівці, Чернівецька обл., 58007
школа №19, актовий зал
м.Чернівці – вул.Денисівська, вул.Енергетична, вул.Мисливська, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Новожучківська, вул.Робоча, вул.Рокитянська, вул.Хотинська: 3А–45, 46–47, 50–54, 55–56; вул.Ягідна, пров.Старожучківський, пров.1-й Набережний, пров.1-й Поштовий, пров.1-й Рокитянський, пров.2-й Набережний, пров.2-й Поштовий, пров.2-й Рокитянський, пров.3-й Рокитянський
730483 вул.Хотинська, 47, м.Чернівці, Чернівецька обл., 58020
Чернівецький машинобудівний ліцей, актовий зал
м.Чернівці – вул.Вільховецька, вул.Городня, вул.Хмелівська, вул.Хотинська: 45А–45Д, 47А–49М;
730484 вул.Дібровецька, 5А, м.Чернівці, Чернівецька обл., 58025
школа №31, актовий зал
м.Чернівці – вул.Голубівська, вул.Калинівська, вул.Маміна-Сибіряка Дмитра, вул.Межиріцька, вул.Молодогвардійська, вул.Новгородська, вул.Пігуляка Дарія, вул.Річна, вул.Селезнівська, вул.Січова, вул.Слобідська, вул.Суходольська, вул.Таманська, вул.Ткачука Петра, пров.Межиріцький, пров.Річний, пров.Селезнівський, пров.Січовий, пров.Ткачука Петра, пров.1-й Калинівський, пров.2-й Калинівський, пров.3-й Калинівський, завулок Річний, завулок Січовий, завулок 1-й Січовий
730485 вул.Дібровецька, 5А, м.Чернівці, Чернівецька обл., 58025
школа №31, фойє
м.Чернівці – вул.Александрі Васіле: 132, 134–179; вул.Амбросій Параски, вул.Армійська, вул.Артемона Монастирського, вул.Бабляка Володимира, вул.Бажанського Івана, вул.Безпалка Осипа, вул.Братня, вул.Василька Миколи, вул.Виговського Івана, вул.Волонтерська, вул.Гориста, вул.Гостинна, вул.Джерельна, вул.Дібровецька, вул.Журавлина, вул.Калнишевського Петра, вул.Кар’єрна, вул.Козацька, вул.Коновальця Євгена, вул.Лощинова, вул.Лугова, вул.Лукіяновича Дениса, вул.Нандріша Георгія, вул.Опришківська, вул.Панорамна, вул.Переїзна, вул.Полуботка Павла, вул.Світла, вул.Синюка Івана, вул.Смерекова, вул.Стрімка, вул.Теліги Олени, вул.Тернівська, вул.Хотинська: 54В, 58–173; вул.Художня, вул.Чумацька, вул.Широка, пров.Джерельний, пров.Дібровецький, пров.Луговий, пров.Переїзний, пров.Стрімкий, пров.1-й Джерельний, пров.1-й Лукіяновича Дениса, пров.1-й Хотинський, пров.2-й Лукіяновича Дениса, пров.3-й Александрі Васіле, пров.3-й Лукіяновича Дениса, пров.4-й Лукіяновича Дениса, пров.6-й Лукіяновича Дениса, завулок Лукіяновича Дениса
730486 вул.Юнацька, 1, м.Чернівці, Чернівецька обл., 58025
музична школа №3, клас піаніно
м.Чернівці – вул.Александрі Васіле: 2–131А, 133–133В; вул.Василевської Ванди, вул.Вербицького Михайла, вул.Виноградна, вул.Вишневецького Дмитра, вул.Гетьмана Дорошенка, вул.Дивногорська, вул.Дунайська: 1–39, 39В–40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–58А, 60; вул.Камчатська, вул.Карбишева Дмитра генерала, вул.Кубинська, вул.Лісна, вул.Міхновського Миколи, вул.Надрічна, вул.Омська, вул.Підгірна, вул.Свободи, вул.Сєрова Валентина, вул.Солов’їна, вул.Танкістів, вул.Юнацька, пров.Виноградний, пров.Гетьмана Дорошенка, пров.Надрічний, пров.1-й Александрі Васіле, пров.1-й Гетьмана Дорошенка, пров.1-й Сєрова Валентина, пров.2-й Александрі Васіле
730562 вул.Черешнева, 2А, с.Годилів, Сторожинецький р-н, Чернівецька обл., 59053
клуб, актова зала
с.Годилів
730563 вул.Головна, 65, с.Горбова, Герцаївський р-н, Чернівецька обл., 60522
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст., спортзал
с.Горбова – вул.Вікторія, вул.Г.Асакі, вул.Головна, вул.І.Крянге, вул.Кемпінг, вул.Кішкарія, вул.М.Емінеску, вул.Польова, вул.Прутська, вул.Ружіна, вул.Садова, вул.Сатул-Ноу, вул.Сініхеу, пров.1 Ружіна, пров.2 Головний, пров.2 Ружіна, пров.4 Головний, пров.6 Головний