Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Одеська область, Територіальний виборчий округ № 138

Дільниць - 239

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
510001 вул.Незалежності, 20, м.Ананьїв, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66400
міська рада, сесійна зала
м.Ананьїв – вул.Ватутіна, вул.Виноградова Вані, вул.Вольфковича, вул.Дворянська: 1–22, 26, 28–28А, 30–30А, 34, 36, 38–38А, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54–54А, 56; вул.Єврейська: 1–66, 68, 70–72А, 74–76; вул.Зарічна, вул.Лесі Українки, вул.Незалежності: 2–37; вул.Пироженко Максима, вул.Тилігульська, пров.Буженка Васі, пров.Єрмоленка Володі, пров.Єсеніна, пров.Некрасова, пров.Парковий, пров.Партизанський, пров.Спортивний, пров.Шкільний
510002 вул.Соборна, 44, м.Ананьїв, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66400
школа-інтернат, коридор, 1-й поверх
м.Ананьїв – вул.Героїв України: 2–34, 36, 38, 42–44, 46, 50; вул.Козака Ананія, вул.Маріїнського Євгена, вул.Ніщинського: 2–4А; вул.Одеська, вул.Соборна: 1–55; вул.Суворова, вул.Шевченко: 2–22, 25;
510003 вул.Пушкіна, 36, м.Ананьїв, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66400
гімназія, коридор, 1-й поверх
м.Ананьїв – вул.Весняна, вул.Героїв України: 35, 37, 39–41А, 45, 47–49, 51–80; вул.Дворянська: 23–25, 27, 29, 31–33А, 35, 37–37Б, 39, 41–41А, 43, 45, 47, 49–51, 53, 55, 57–120; вул.Затишна, вул.Лукашевича, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 42–137; вул.Пирогова: 1–2, 4–4А, 6, 8, 10, 12, 14–14А, 16, 18; вул.Пролетарська: 1–38, 40–40А, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Пушкіна: 1–53, 55, 57, 59, 61–63А, 65; вул.Ткаченко Валерія, вул.Чкалова, пров.Будівельний, пров.Кутузова, пров.Сонячний, пров.Франка Івана
510004 вул.Ніщинського, 7, м.Ананьїв, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66400
Ананьївський професійний ліцей, актовий зал клубу
м.Ананьїв – вул.Заводська, вул.Ніщинського: 7–69; вул.Успенська, пров.Братський, пров.Каштановий, пров.Кошевого Олега, пров.Кузнєцова, пров.Нагорний
510005 вул.Пушкіна, 52, м.Ананьїв, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66400
ліцей, актова зала
м.Ананьїв – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Пирогова: 3–3А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19–66; вул.Пролетарська: 39, 41, 43–43А, 45, 47, 49–49А, 52–112; вул.Пушкіна: 54, 56, 58, 60, 64, 66–119; вул.Садова, пров.Козацький, пров.Комарова, пров.Малий, пров.Першого Травня, пров.Піддубного, пров.Столиці Євгена, пров.Чикаленко Євгена
510006 вул.Гагаріна, 1, м.Ананьїв, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66400
технікум, бібліотека нижнього корпусу
м.Ананьїв – вул.Берегова, вул.Горького, вул.Єврейська: 67, 69, 73, 77–150; вул.Соборна: 56–98; вул.Хмельницького Богдана, вул.Шевченко: 24–24А, 26–67; пров.Зелений, пров.Космодем’янської Зої, пров.Маяковського, пров.Мирний, пров.Непомнящого Ігоря, пров.Південний, пров.Східний
510007 вул.Успенська, 23, с.Ананьїв, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66421
сільська рада, к.5
с.Ананьїв – вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Тилігульська, вул.Тіниста, вул.Успенська, вул.Челюскіна, вул.Шевченка, пров.Зарічний, пров.Подгорний, пров.Тихий
510008 вул.Лесі Українки, 20, с.Ананьїв, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66424
школа №6, спортивний зал
с.Ананьїв – вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул.Зелена, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Франка
510009 вул.Центральна, 26, с.Селиванівка, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66427
ФАП, робоча кімната
с.Селиванівка
510010 вул.Вишнева, 2, с.Ананьїв, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66422
сільська рада, сесійний зал
с.Ананьїв – вул.Абрикосова, вул.Безімянна, вул.Будівельна, вул.Веселкова, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Водна, вул.Заовражна, вул.Западна, вул.Зарічна, вул.Колхозна, вул.Крилова, вул.Л.Українки, вул.Маяковського, вул.Мельнична, вул.Мирна, вул.Набережна, вул.Невського, вул.Ніщинського, вул.Пастера, вул.Пірогова, вул.Поліщука, вул.Річкова, вул.Садова, вул.Селянська, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Тичини, вул.Фонтанна, вул.Франка, вул.Центральна, пров.Безводний, пров.Кузнечний, пров.Мельнічний, пров.Фонтанний
510011 вул.Шевченка, 211, с.Ананьїв, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66423
будинок культури, зал урочистих подій
с.Ананьїв – вул.Б.Хмельницького, вул.Весняна, вул.Зелена, вул.Медова, вул.Молодіжна, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Степна, вул.Тилігульська, вул.Шевченка: 121–278; вул.Шкільна
510012 вул.Шевченка, 68, с.Ананьїв, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66423
школа №5, к.1
с.Ананьїв – вул.Берегового, вул.Гагаріна, вул.Грушевська, вул.Дружби, вул.Красна, вул.Лермонтова, вул.Народна, вул.Некрасова, вул.Одеська, вул.Пушкіна, вул.Терешкової, вул.Толстого, вул.Фермерська, вул.Хеймана, вул.Шевченка: 1–117; вул.Юності, пров.Соборний
510013 вул.Тараса Шевченка, 51, с.Байтали, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66412
школа, коридор, 1-й поверх
с.Байтали
510014 вул.Зарічна, 128, с.Гандрабури, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66428
школа І-ІІІ ст., навчальна кімната
с.Гандрабури – вул.Валерія Стасюка, вул.Василя Кондратенка, вул.Верхня, вул.Зарічна, вул.Кольцова, вул.Короленко, вул.Павла Багни, вул.Пархоменко, пров.Богдана Ступки, пров.Больничний, пров.Гагаріна, пров.Євгена Доги, пров.Каштановий, пров.Крилова, пров.Купріна, пров.Некрасова, пров.Піщаний, пров.Садовий, пров.Толстого, пров.Франко, пров.Хліборобів
510015 вул.Шкільна, 9, с.Гандрабури, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66428
школа І-ІІ ст., ігровий зал
с.Гандрабури – вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Івана Мороза, вул.Лермонтова, вул.Липецька, вул.Львівська, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Орлова, вул.Павлова, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Репіна, вул.Шкільна, пров.Весняний, пров.Виноградний, пров.Вишневий, пров.Затишний, пров.Зелений, пров.Колхозний, пров.Короткий, пров.Кримський, пров.Крутий, пров.Лісний, пров.Луговий, пров.Луцький, пров.Малий, пров.Мельнічний, пров.Михайла Еменеску, пров.Мостовий, пров.Сонячний, пров.Степовий, пров.Щедріна
510016 вул.Центральна, 115А, с.Долинське, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66442
школа №4, коридор, 1-й поверх
с.Долинське – вул.Центральна: 63–219; пров.Данилевського, пров.Івана Франка
510017 вул.Перемоги, 10, с.Долинське, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66442
будинок культури, глядацький зал
с.Долинське – вул.Виноградова, вул.Гагаріна, вул.Котляревського, вул.Макаренко, вул.Мечнікова, вул.Педагогічна, вул.Перемоги, вул.Свято-Успенська: 1–25; вул.Центральна: 1–62; пров.Водопровідний, пров.Дружби, пров.Молодіжний, пров.Шкільний
510018 вул.Свято-Успенська, 208А, с.Долинське, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66442
колишня школа №5, спортивний зал
с.Долинське – вул.Свято-Успенська: 26–308; пров.Вишневський, пров.Прифермерський
510019 вул.Шевченка, 63А, с.Долинське, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66442
колишня школа №3, навчальний кабінет
с.Долинське – вул.Шевченка: 82–327; пров.Дорожний, пров.Мирний, пров.Сонячний, пров.Степовий
510020 вул.Грушевського, 5, с.Долинське, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66442
Долинська НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія", фойє
с.Долинське – вул.Грушевського, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Миронівська, вул.Шевченка: 1–81; вул.Яблунева, с.Красне
510021 вул.Михайла Грушевського, 43, с.Жеребкове, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66410
школа №1, фойє
с.Жеребкове – вул.Балкова, вул.Будівельна, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Георгія Берегового, вул.Гоголя, вул.Григорія Сковороди, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Зернова, вул.Лісна, вул.Механізаторів, вул.Михайла Грушевського, вул.Набережна, вул.Новоселів, вул.Північна, вул.Привокзальна, вул.Пушкінська, вул.Радісна, вул.Райдужна, вул.Середня, вул.Степова, вул.Шевченко, пров.Будівельний, пров.Весняний, пров.Залізничний, пров.Зарічний, пров.Зелений, пров.Зерновий, пров.Лісний, пров.Мирний, пров.Михайла Грушевського, пров.О.Довженко, пров.Осиповський, пров.Північний, пров.Шкільний, с.Струтинка
510022 вул.Пушкінська, 44, с.Жеребкове, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66410
школа №2, коридор, 1-й поверх
с.Жеребкове – вул.Арсенальна, вул.О.Довженко, вул.Польова, вул.Садова, вул.Спортивна
510023 вул.Ярослава Мудрого, 22, с.Михайлівка, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66411
магазин, торговий зал
с.Михайлівка
510024 вул.Шкільна, 19, с.Коханівка, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66440
сільська рада, зал засідань
с.Коханівка, с.Боярка
510025 вул.Центральна, 1Б, с.Великобоярка, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66430
сільська рада, зал засідань
с.Кохівка, с.Великобоярка
510026 вул.Л.Українки, 107Б, с.Шелехове, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66431
клуб, актовий зал
с.Шелехове
510027 вул.Богдана Хмельницького, 69Б, с.Новогеоргіївка, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66420
сільська рада, зал засідань
с.Новогеоргіївка
510028 вул.Т.Г.Шевченка, 4/1, с.Новоселівка, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66441
школа, коридор, 1-й поверх
с.Новоселівка, с.Благодатне, с.Бондарі, с.Калини, с.Пасицели
510029 вул.Миру, 67, с.Новоолександрівка, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66434
будинок культури, кінозал
с.Новоолександрівка, с.Козаче, с.Новоіванівка, с.Шевченкове
510030 вул.Центральна, 3, с.Точилове, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66413
школа, навчальна кімната
с.Точилове
510031 вул.Центральна, 63, с.Романівка, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66433
сільський клуб, глядацький зал
с.Романівка, с.Дружелюбівка, с.Новодачне
510032 вул.Центральна, 55, с.Шимкове, Ананьївський р-н, Одеська обл., 66432
магазин, робоча кімната
с.Шимкове, с.Амури, с.Вербове
510118 вул.Центральна, 50, с.Анатолівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67320
будинок культури, фойє
с.Анатолівка, с.Антонівка, с.Веселе, с.Красне
510120 вул.Центральна, 27, с.Балайчук, Березівський р-н, Одеська обл., 67334
контора, к.1
с.Балайчук
510121 вул.Матросова, 1, м.Березівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67300
районний будинок культури, фойє
м.Березівка – вул.Горького, вул.Карбишева, вул.Матросова, вул.Молодіжна: 1–43, 45, 47–49, 51–57; вул.Набережна, вул.Одеська, вул.Побєди: 3–17, 20–22, 24, 26, 28–56; вул.Свято-Миколаївська: 1–14, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; вул.Тімірязєва, пл.Генерала Плієва, пл.ім.Шевченка, пров.Новий, пров.Одеський, пров.Побєди, пров.Тімірязєва
510122 пл.Генерала Плієва, 19, м.Березівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67300
кінотеатр "Побєда", фойє
м.Березівка – вул.Вишнева, вул.Відродження, вул.Зарічна, вул.Лісна, вул.Мисливська, вул.Паркова: 5–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; вул.Пушкінська, вул.Тилігульська, вул.Чкалова, вул.Чорноморська, вул.Шевченка, пров.Вишневий, пров.Український, пров.Чорноморський, Лісництво, Насосна станція, 1214 км
510123 вул.М.Грушевського, 4, м.Березівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67300
школа №2, спортивний зал
м.Березівка – вул.Володарського, вул.Гагаріна, вул.Єврейська, вул.Київська, вул.Княгині Ольги, вул.Кондрашова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Слави, пров.Гагаріна, пров.Миру, пров.Мічуріна
510124 вул.М.Грушевського, 5, м.Березівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67300
школа №3, фойє
м.Березівка – вул.Бессарабська, вул.Добровольського, вул.Інтернаціональна, вул.М.Грушевського, вул.Незалежності, вул.Паркова: 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–123; вул.Посмітного, вул.Свято-Миколаївська: 14А, 16, 18, 20, 22, 24, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–183; вул.Сєвєрна, вул.Танасчишина: 24, 25А–133; вул.Шаховцева, вул.31-го Березня, пров.Шаховцева
510125 вул.Побєди, 15, м.Березівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67300
Березівський професійний аграрний ліцей, фойє
м.Березівка – вул.Больнична, вул.Б.Хмельницького, вул.Ведути, вул.Виноградна, вул.Генерала Гнідо, вул.Дачна, вул.Дроздова, вул.Європейська, вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки, вул.Маяковського, вул.Молодіжна: 44, 46, 50; вул.Побєди: 19 к.ГУРТ., 23, 25, 27–27А, 60–66; вул.Радісна, вул.Радужна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Танасчишина: 1–23А, 25;
510126 вул.Пристанційна, 7, м.Березівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67300
кафе "Українські страви", обідня зала
м.Березівка – вул.Данілішина, вул.Залізнична, вул.З.Космодем’янської, вул.Південна, вул.Пристанційна
510127 вул.Чеська, 26А, с.Веселинівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67319
сільський клуб, глядацький зал
с.Веселинівка
510128 вул.Центральна, 30, с.Виноградне, Березівський р-н, Одеська обл., 67341
сільський клуб, фойє
с.Виноградне, с.Садове
510129 вул.Лермонтова, 1, с.Вікторівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67350
сільська рада, актова зала
с.Вікторівка
510130 вул.Молодіжна, 6А, с.Танівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67355
сільський клуб, глядацький зал
с.Танівка, с.Червоне
510131 вул.Гагаріна, 5, с.Гуляївка, Березівський р-н, Одеська обл., 67353
будинок культури, фойє
с.Гуляївка, с.Одрадна Балка, с.Сахарове
510132 вул.Першотравнева, 31, с.Демидове, Березівський р-н, Одеська обл., 67312
сільська рада, каб.4
с.Демидове
510134 вул.Дачна, 11, с.Виноград, Березівський р-н, Одеська обл., 67315
початкова школа, кл.2
с.Виноград
510135 вул.Т.Г.Шевченка, 34, с.Заводівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67313
будинок культури, фойє
с.Заводівка
510136 вул.Шевченко, 5А, с.Зброжківка, Березівський р-н, Одеська обл., 67301
сільський клуб, фойє
с.Зброжківка
510137 вул.Вишнева, 1, с.Зеленопілля, Березівський р-н, Одеська обл., 67363
будинок культури, фойє
с.Зеленопілля
510138 вул.Шевченка, 149, с.Софіївка, Березівський р-н, Одеська обл., 67359
будинок культури, хол
с.Златоустове, с.Софіївка
510139 вул.Паркова, 18А, с.Чудське, Березівський р-н, Одеська обл., 67316
дитячий навчальний заклад, вестибюль
с.Чудське
510140 вул.Одеська, 1А, с.Кудрявка, Березівський р-н, Одеська обл., 67309
школа, актова зала
с.Кудрявка
510141 вул.Шевченка, 32А, с.Ланове, Березівський р-н, Одеська обл., 67302
сільський клуб, зал
с.Ланове
510142 вул.Центральна, 82А, с.Маринове, Березівський р-н, Одеська обл., 67333
школа, спортивний зал
с.Маринове
510143 вул.Першотравнева, 15, с.Мар’янівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67345
сільський клуб, глядацький зал
с.Мар’янівка
510144 вул.Центральна, 40, с.Михайло-Олександрівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67314
школа, фойє
с.Михайло-Олександрівка
510145 вул.Центральна, 67, с.Нейкове, Березівський р-н, Одеська обл., 67323
сільський клуб, глядацький зал
с.Нейкове
510146 вул.Миру, 1Ж, с.Новоселівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67330
приміщення столової ТОВ ім.Шевченко, фойє
с.Новоселівка, с.Новоподільське
510147 вул.Центральна, 22А, с.Онорівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67338
сільський клуб, глядацький зал
с.Онорівка
510148 вул.Центральна, 22, с.Основа, Березівський р-н, Одеська обл., 67361
будинок культури, фойє
с.Основа
510149 вул.Шкільна, 7, с.Петрівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67362
школа, фойє
с.Іванівка, с.Петрівка
510150 вул.Миру, 27, с.Рівне, Березівський р-н, Одеська обл., 67329
дитячий навчальний заклад, кл.3
с.Рівне
510151 вул.Євгена Кравця, 3А, смт Раухівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67308
школа, їдальня
смт Раухівка
510152 вул.Ломоносова, 35А, с.Роздол, Березівський р-н, Одеська обл., 67307
сільський клуб, зал
с.Роздол
510153 вул.Миру, 40, с.Розквіт, Березівський р-н, Одеська обл., 67324
школа, спортивний зал
с.Розквіт, с.Кринички, с.Шутове
510154 вул.Шкільна, 6, с.Ряснопіль, Березівський р-н, Одеська обл., 67360
школа, фойє
с.Ряснопіль, с.Сухине
510155 вул.Центральна, 1, с.Семихатки, Березівський р-н, Одеська обл., 67342
сільський клуб, зал
с.Семихатки
510156 вул.Центральна, 17, с.Ставкове, Березівський р-н, Одеська обл., 67322
сільська рада, зал урочистих подій
с.Ставкове, с.Данилівка
510157 вул.Центральна, 12Б, с.Степанівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67351
будинок культури, глядацький зал
с.Степанівка, с.Донська Балка, с.Донське, с.Карнагорове, с.Косівка
510158 вул.Центральна, 41А, с.Травневе, Березівський р-н, Одеська обл., 67343
сільський клуб, зал
с.Травневе
510159 вул.Миру, 24, с.Улянівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67365
сільський клуб, зал
с.Улянівка
510160 вул.Миру, 1А, с.Вишневе, Березівський р-н, Одеська обл., 67339
сільський клуб, зал
с.Вишневе
510161 вул.Миру, 28, с.Новокальчеве, Березівський р-н, Одеська обл., 67340
будинок культури, фойє
с.Новокальчеве
510162 вул.Шевченка, 28А, с.Михайлівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67311
сільський клуб, глядацький зал
с.Михайлівка, с.Котовка, с.Юркове
510163 вул.Річна, 36, с.Чижове, Березівський р-н, Одеська обл., 67305
сільський клуб, фойє
с.Чижове
510164 вул.Центральна, 40А, с.Чорногірка, Березівський р-н, Одеська обл., 67352
сільський клуб, глядацький зал
с.Чорногірка
510165 вул.Маркевича, 1, с.Шевченкове, Березівський р-н, Одеська обл., 67331
будинок культури, глядацька зала
с.Чигирин, с.Шевченкове
510166 вул.Ціммера, 3А, с.Яснопілля, Березівський р-н, Одеська обл., 67310
будинок культури, актова зала
с.Яснопілля, с.Новогригорівка
510167 вул.Больнична, 6, м.Березівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67300
Березівська центральна районна лікарня, актова зала
Комунальне некомерційне підприємство "Березівська центральна районна лікарня" Березівської районної ради Одеської області
510345 вул.Степова, 76, с.Адамівка, Іванівський р-н, Одеська обл., 67233
сільський клуб, зала
с.Адамівка
510346 вул.Перемоги, 11, с.Баланини, Іванівський р-н, Одеська обл., 67200
сільський клуб, фойє
с.Баланини
510347 вул.Центральна, 39, с.Баранове, Іванівський р-н, Одеська обл., 67230
приміщення сільської ради, зала засідань
с.Баранове, с.Малинівка
510348 вул.Стрекалова, 65А, с.Білка, Іванівський р-н, Одеська обл., 67231
будинок культури, зала
с.Білка, с.Маслове
510349 вул.Преображенська, 118, с.Великий Буялик, Іванівський р-н, Одеська обл., 67224
сільська рада, фойє
с.Великий Буялик
510350 вул.Матросова, 28, с.Блонське, Іванівський р-н, Одеська обл., 67231
сільський клуб, зала
с.Блонське
510351 вул.Садова, 14, с.Богунове, Іванівський р-н, Одеська обл., 67220
Школа НВК-дитячий садок. вестибюль
с.Богунове
510352 вул.Анастасіївська, 134, с.Бузинове, Іванівський р-н, Одеська обл., 67200
будинок культури, зала
с.Бузинове
510353 вул.Болгарська, 8А, с.Верхній Куяльник, Іванівський р-н, Одеська обл., 67233
філія Бузинівської школи, актова зала
с.Верхній Куяльник, с.Нижній Куяльник
510354 вул.Миру, 35А, с.Гудевичеве, Іванівський р-н, Одеська обл., 67223
Гудевичевська школа, спортивна зала
с.Вовкове, с.Гудевичеве
510355 вул.Олександра Чеського, 35А, с.Джугастрове, Іванівський р-н, Одеська обл., 67222
Джугастрівська школа, спортивна зала
с.Джугастрове, с.Новакове, с.Соколове
510356 вул.Центральна, 95, смт Іванівка, Іванівський р-н, Одеська обл., 67200
будинок культури, велика зала
смт Іванівка – вул.Адмірала Кузьміна, вул.Виноградна, вул.Миколи Огренича, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.30 років Перемоги, пров.Братів Колосових, пров.Братів Тупчиєнкових, пров.Південний
510357 вул.Новоселів, 18А, смт Іванівка, Іванівський р-н, Одеська обл., 67200
Іванівська школа, вестибюль
смт Іванівка – вул.Бориса Дерев’янка, вул.Новоселів, вул.Степова, вул.8 Березня, пров.Комарова
510358 вул.30 років Перемоги, 15А, с.Калинівка, Іванівський р-н, Одеська обл., 67221
Калинівська школа, актова зала
с.Калинівка
510359 вул.30-річчя Перемоги, 41, с.Конопляне, Іванівський р-н, Одеська обл., 67220
Актова зала
с.Конопляне, с.Силівка, с.Шерове
510360 вул.Олейнікова, 26, с.Лізинка, Іванівський р-н, Одеська обл., 67224
сільський клуб, зала
с.Лізинка
510361 вул.Шкільна, 38, с.Люботаївка, Іванівський р-н, Одеська обл., 67220
сільський клуб, зала
с.Люботаївка, с.Тарасівка
510362 вул.Центральна, 25А, с.Михайлопіль, Іванівський р-н, Одеська обл., 67210
сільська рада, вестибюль
с.Михайлопіль, с.Козлове, с.Марціянове
510363 вул.Садова, 1А, с.Нові Шомполи, Іванівський р-н, Одеська обл., 67244
магазин, торгова зала
с.Нові Шомполи
510364 вул.Центральна, 37, с.Павлинка, Іванівський р-н, Одеська обл., 67243
Павлинська школа, фойє
с.Павлинка, с.Букачі
510365 вул.Шкільна, 4А, смт Петрівка, Іванівський р-н, Одеська обл., 67240
Петрівська школа №1, вестибюль
смт Петрівка – вул.Армійська: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; вул.Грушова, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Миру, вул.Мічуріна: 5–54; вул.Одеська, вул.Перемоги, вул.Садова, вул.Театральна, вул.Тениста, вул.Ушинського, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.1-го Травня, пров.Театральний
510366 вул.Миру, 1Б, смт Петрівка, Іванівський р-н, Одеська обл., 67240
клуб КХП, зала
смт Петрівка – вул.Армійська: 1–3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; вул.Виноградна, вул.Залізнична, вул.Калинова, вул.Кисельова, вул.Мічуріна: 2; вул.Новоселів, вул.Південна, вул.Покровська, вул.Привокзальна, вул.Сонячна, вул.Тюріна, вул.8-го Березня, пров.Зоряний, пров.Тихий, с.Улянівка
510367 вул.Калинова, 3, смт Петрівка, Іванівський р-н, Одеська обл., 67240
Петрівська школа №2, вестибюль
смт Петрівка – вул.Лядова, вул.Фінська
510368 вул.Садова, 1, с.Прохорове, Іванівський р-н, Одеська обл., 67200
сільський клуб, зала
с.Прохорове
510369 вул.Миру, 6, смт Радісне, Іванівський р-н, Одеська обл., 67212
Радісненська школа, вестибюль
смт Радісне
510370 вул.Незалежна, 2, с.Руська Слобідка, Іванівський р-н, Одеська обл., 67232
сільський клуб, зала
с.Руська Слобідка
510371 вул.Каткова, 2, с.Северинівка, Іванівський р-н, Одеська обл., 67232
Северинівський НВК І-ІІІ ст. - Дитячий садок, спортзал
с.Северинівка
510372 вул.Виноградна, 23, с.Созонівка, Іванівський р-н, Одеська обл., 67243
магазин, торгівельна зала
с.Василівка, с.Созонівка
510373 вул.Заливна, 16, с.Сухомлинове, Іванівський р-н, Одеська обл., 67230
сільський клуб, зала
с.Причепівка, с.Сухомлинове
510374 пров.Шкільний, 14, с.Знам’янка, Іванівський р-н, Одеська обл., 67211
Червонознам’янська школа, фойє
с.Знам’янка – вул.Лісова, вул.Поліни Осіпенко, вул.Привокзальна, вул.Пушкінська, вул.Садова, вул.Сербіна, вул.Ставкова, вул.Цезарівська, вул.Шевченко, вул.Шкільна, пров.Високий, пров.Пісчаний, пров.Шкільний, пров.Шмідта
510375 вул.Лікарняна, 9А, с.Знам’янка, Іванівський р-н, Одеська обл., 67211
Знам’янської ЗЗСО І-ІІІ ступенів, клас 2
с.Знам’янка – вул.Армійська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Генерала Плієва, вул.ДРП, вул.Лікарняна, вул.Маршала Малиновського, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Новоселів, вул.Сонячна, пров.Херсонський, пров.40 років Перемоги
510376 вул.Олімпійська, 56Г, с.Черняхівське, Іванівський р-н, Одеська обл., 67231
Черняхівська школа, зала
с.Жовте, с.Черняхівське
510377 вул.Шевченко, 10, с.Шаманівка, Іванівський р-н, Одеська обл., 67243
сільський клуб, зала
с.Шаманівка
510378 вул.Миру, 1, с.Шеметове, Іванівський р-н, Одеська обл., 67231
сільський клуб, фойє
с.Шеметове
510379 вул,Центральна, 121, смт Іванівака, Іванівський р-н, Одеська обл., 67200
районна поліклініка, дитяча консультація
Комунальний заклад "Іванівська районна Ценртральна лікарня" Іванівської районної ради
510473 вул.Гоголя, 2, с.Кремидівка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67540
будинок культури, фойє
с.Кремидівка
510474 вул.Центральна, 80, с.Христо-Ботеве, Лиманський р-н, Одеська обл., 67540
Христо-Ботівська школа, спортивна зала
с.Христо-Ботеве, с.Нове
510475 вул.Центральна, 9, с.Благодатне, Лиманський р-н, Одеська обл., 67540
Благодатненська школа, спортивна зала
с.Благодатне
510476 вул.Новоселів, 1, с-ще Степове, Лиманський р-н, Одеська обл., 67540
сільський клуб, актова зала
с-ще Степове
510477 вул.Центральна, 8, с.Старі Шомполи, Лиманський р-н, Одеська обл., 67522
будинок культури, актова зала
с.Старі Шомполи, с.Великі Ламзаки, с.Касяни, с.Якова
510478 вул.Сонячна, 4, с.Трояндове, Лиманський р-н, Одеська обл., 67520
будинок культури, актова зала
с.Трояндове
510479 вул.Центральна, 22, с.Ониськове, Лиманський р-н, Одеська обл., 67521
Ониськівська школа, спортивна зала
с.Ониськове
510480 вул.Зелена, 10, с.Ставки, Лиманський р-н, Одеська обл., 67514
Ставківська школа, спортивна зала
с.Ставки
510481 вул.8 Березня, 19А, с.Новомиколаївка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67511
будинок культури, актова зала
с.Новомиколаївка, с.Капітанівка
510482 вул.Попсуйко, 11А, с.Олександрівка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67512
будинок культури, актова зала
с.Олександрівка(Новомиколаївська с/р)
510483 вул.Центральна, 74, с.Сербка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67510
будинок культури, фойє
с.Сербка, с.Вишневе
510484 вул.Шевченка, 2, с.Курісове, Лиманський р-н, Одеська обл., 67512
будинок культури, актова зала
с.Курісове
510485 вул.Центральна, 14, с.Каїри, Лиманський р-н, Одеська обл., 67514
будинок культури, актова зала
с.Каїри, с.Нове Селище
510486 просп.40 річчя Визволення, 3, смт Доброслав, Лиманський р-н, Одеська обл., 67500
Доброславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія", спортивна зала
смт Доброслав – вул.Аграрна, вул.Вчительська, вул.Героїв АТО, вул.Гр.Десанта, вул.Заводська, вул.Київська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нова Садова, вул.Овчаренко, вул.Одеська, вул.Південна, вул.Промислова, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Східна, вул.Тіниста, вул.Чорноморська, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.6 Армії, просп.Незалежності, просп.40 річчя Визволення
510487 вул.Центральна, 70, смт Доброслав, Лиманський р-н, Одеська обл., 67500
СВК "Світанок", актова зала
смт Доброслав – вул.Б.Хмельницького, вул.Ветеринарна, вул.Вишнева, вул.Грубніка, вул.Зоряна, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Мічуріна, вул.Незалежності, вул.Новоселів, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Серпнева, вул.Суворова, вул.Українська, вул.Центральна, вул.8 Березня, с.Зоринове, с.Шевченкове-Кут
510488 вул.Молодіжна, 41, с.Вовківське, Лиманський р-н, Одеська обл., 67503
Вовківська школа, спортивна зала
с.Вовківське, с.Улянівка
510489 вул.Центральна, 1А, с.Калинівка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67530
сільський клуб, фойє
с.Калинівка, с.Тилігульське, с.Широке
510490 вул.Центральна, 34, с.Кордон, Лиманський р-н, Одеська обл., 67531
будинок культури, актова зала
с.Кордон, с.Мар’янівка
510491 вул.Нижня, 10, с.Пшонянове, Лиманський р-н, Одеська обл., 67531
сільський клуб, актова зала
с.Пшонянове
510492 вул.Шкільна, 26, с.Дмитрівка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67532
будинок культури, фойє
с.Дмитрівка, с.Бутівка
510493 вул.Суворова, 54, с.Любопіль, Лиманський р-н, Одеська обл., 67586
будинок культури, фойє
с.Любопіль, с.Ранжеве
510494 вул.Миру, 3, с.Першотравневе, Лиманський р-н, Одеська обл., 67541
будинок культури, актова зала
с.Першотравневе – вул.Будівельна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Дунаєва, вул.Київська, вул.Комарова, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Одеська, вул.Садова, вул.Урожайна, вул.Фурмана, вул.Шевченка, вул.108 Гвардійської дивізії, пров.Дорожний, с.Кінне, с.Степанівка
510495 вул.Учительська, 3, с.Першотравневе, Лиманський р-н, Одеська обл., 67541
Першотравнева школа, спортивна зала
с.Першотравневе – вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Польова, вул.Степова, вул.Стребкова, вул.Торгова, вул.Учительська, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.Щепоткіна, пров.Молодіжний, пров.Спортивний, с.Зоря Труда
510496 вул.Гагаріна, 31, с.Нова Вільшанка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67541
сільський клуб, фойє
с.Міщанка, с.Нова Вільшанка, с.Порт
510497 вул.Олексія Ставніцера, 57, с.Визирка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67543
будинок культури, актова зала
с.Визирка, с.Воронівка
510498 вул.Центральна, 1Д, с.Іванове, Лиманський р-н, Одеська обл., 67542
Сільська рада, актова зала
с.Іванове
510521 вул.Цвєтаєва, 1, с.Сичавка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67555
будинок культури, актова зала
с.Сичавка, с.Кошари
510522 вул.Грубніка, 27, смт Доброслав, Лиманський р-н, Одеська обл., 67500
Комунальна установа "Лиманська центральна районна лікарня", фойє відділення
Комунальна установа "Лиманська центральна районна лікарня"
510611 вул.Центральна, 56, с.Агафіївка, Любашівський р-н, Одеська обл., 66548
будинок культури, кінозал
с.Агафіївка, с.Пилипівка
510612 вул.Центральна, 57, с.Бобрик Перший, Любашівський р-н, Одеська обл., 66531
школа, фойє
с.Бобрик Перший, с.Арчепитівка
510613 пров.Шкільний, 7, с.Бобрик Другий, Любашівський р-н, Одеська обл., 66533
школа, спортивна зала
с.Бобрик Другий
510614 вул.Мічуріна, 62, с.Янишівка, Любашівський р-н, Одеська обл., 66532
школа, фойє
с.Янишівка
510615 вул.Центральна, 110, с.Бокове, Любашівський р-н, Одеська обл., 66542
школа, актова зала
с.Бокове, с.Велике Бокове, с.Заплази, с.Чайківка
510616 вул.Молодіжна, 25, с.Петрівка, Любашівський р-н, Одеська обл., 66544
школа, актова зала
с.Петрівка
510617 вул.Сонячна, 30, с.Гвоздавка Перша, Любашівський р-н, Одеська обл., 66519
будинок культури, глядацька зала
с.Гвоздавка Перша
510618 вул.Свято-Михайлівська, 6, с.Гвоздавка Друга, Любашівський р-н, Одеська обл., 66520
школа, спортивна зала
с.Гвоздавка Друга
510619 вул.Молодіжна, 96, с.Солтанівка, Любашівський р-н, Одеська обл., 66521
дитячий садок, спортивна зала
с.Солтанівка
510620 вул.Молодіжна, 1, с.Шликареве, Любашівський р-н, Одеська обл., 66522
школа, фойє
с.Василівка, с.Володимирівка, с.Чабанівка, с.Шликареве
510621 вул.Шкільна, 3, смт Зеленогірське, Любашівський р-н, Одеська обл., 66513
будинок культури, фойє
смт Зеленогірське
510622 вул.Центральна, 28, с.Іванівка, Любашівський р-н, Одеська обл., 66523
сільська рада, актова зала
с.Іванівка(Любашівська селищна громада), с.Степанівка
510623 вул.Перемоги, 2, с.Антонівка, Любашівський р-н, Одеська обл., 66524
сільський клуб, бібліотека
с.Агеївка, с.Антонівка
510624 вул.Шевченка, 66, с.Кричунове, Любашівський р-н, Одеська обл., 66530
будинок культури, фойє 2
с.Кричунове, с.Адамівка
510625 вул.Володимира Князя, 152, смт Любашівка, Любашівський р-н, Одеська обл., 66502
школа-ліцей, фойє
смт Любашівка – вул.Володимира Князя: 101–101А, 103, 109, 111, 113–180; вул.Глінки, вул.Дімітрова, вул.Добролюбова, вул.Квіткова, вул.Кошового, вул.Кутузова, вул.Михайлівська, вул.Некрасова, вул.Папаніна, вул.Сайкіна, вул.Тиха, вул.Толстого, вул.Южна, вул.Яблунева, вул.8 Березня, пров.Добролюбова, пров.Кутузова, пров.Михайлівський, пров.Тихий, пров.Толстого
510626 вул.Софіївська, 77, смт Любашівка, Любашівський р-н, Одеська обл., 66502
школа-гімназія, фойє
смт Любашівка – вул.Героїв України, вул.Гоголя: 1–17; вул.Горького: 47–47В, 49–49А, 51–51А, 53, 55, 57, 59–59А, 61–64Б, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86; вул.Достоєвського, вул.Косвенна, вул.Космічна, вул.Мічуріна, вул.Осіпенко, вул.Пушкіна: 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64–95; вул.Свердлова, вул.Софіївська: 51, 53, 55, 57, 59–59А, 63, 67–106, 110, 112; вул.Тельмана, вул.Терешкової, вул.Тургенєва, вул.Шевченка: 47–47А, 48А–64; пров.Героїв України, пров.Мічуріна, пров.Осіпенко
510627 вул.Софіївська, 47, смт Любашівка, Любашівський р-н, Одеська обл., 66502
лікарня, фойє
смт Любашівка – вул.Баумана, вул.Белінського, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Горіхова, вул.Городня, вул.Дальня, вул.Довженка, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Зої Космодем’янської, вул.Інкубаторна, вул.Мала Спортивна, вул.Матросова, вул.Мирна: 47, 49–49А, 51, 53, 55–55Б, 57–57А, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79–128; вул.Набережна, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Софіївська: 1–50, 52, 54, 56, 58, 60–62, 64; вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Чайковського, пров.Белінського, пров.Виноградний
510628 вул.Мирна, 31А, смт Любашівка, Любашівський р-н, Одеська обл., 66502
ТОВ "Агро-Нордік", фойє
смт Любашівка – вул.Горького: 1–46, 48, 50–50А, 52, 54, 56, 58, 60; вул.Джерельна, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Мирна: 1–46, 48–48А, 50, 52, 54–54А, 56, 58–60А, 62, 64, 66, 68–68А, 70, 72, 74–74А, 76, 78; вул.Пушкіна: 1–47, 49, 51, 53–53А, 55, 57–57А, 59, 61, 63; вул.Пшенична, вул.Садова, вул.Тіньова, вул.Чапаєва: 1–12, 14, 16, 18, 20, 22–22А; вул.Чичеріна, пров.Горького, пров.Джерельний, пров.Малий, пров.Мельничний
510629 пров.Промисловий, 1, с.Мала Василівка, Любашівський р-н, Одеська обл., 66563
будинок культури, зал засідань
с.Мала Василівка, с.Велика Василівка, с.Михайлівка, с.Новоолександрівка
510630 вул.Степана Олійника, 49, с.Комарівка, Любашівський р-н, Одеська обл., 66565
будинок культури, фойє
с.Комарівка
510631 вул.Молодіжна, 2, с.Новоселівка, Любашівський р-н, Одеська обл., 66540
будинок культури, кінозал
с.Новоселівка
510632 вул.Шевченка, 28, с.Демидівка, Любашівський р-н, Одеська обл., 66541
будинок культури, фойє
с.Демидівка
510633 вул.Центральна, 50, с.Новокарбівка, Любашівський р-н, Одеська обл., 66551
сільський клуб, фойє
с.Новокарбівка, с.Бобрицьке, с.Сирівське, с.Чайківське, с.Шкарбинка
510634 вул.Шкільна, 1, с.Червоний Яр, Любашівський р-н, Одеська обл., 66552
школа, фойє
с.Дмитрівське, с.Червоний Яр
510635 вул.Центральна, 65, с.Познанка Перша, Любашівський р-н, Одеська обл., 66511
школа-дитсадок, спортивна зала
с.Познанка Перша, с.Познанка Друга
510636 вул.Миру, 63, с.Покровка, Любашівський р-н, Одеська обл., 66562
сільська рада, зал засідань
с.Покровка
510637 вул.Шкільна, 12, с.Олександрівка, Любашівський р-н, Одеська обл., 66504
вул.Шкільна, 12, с.Олександрівка, Любашівський р-н, Одеська обл., 66504
с.Сергіївка, с.Іванівка(Любашівська селищна громада), с.Нововоздвиженка, с.Олександрівка
510638 пров.Павла Чібашова, 1, с.Троїцьке, Любашівський р-н, Одеська обл., 66560
школа, їдальня
с.Троїцьке – вул.Виноградна: 1–72, 74, 76–78, 80, 82; вул.Золотогірська, вул.Лесі Українки, вул.Незалежності: 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 95, 97, 99–99А, 103, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137–288; вул.Пушкіна, вул.Ростислава Палецького, вул.Сагайдачного, вул.Свято-Троїцька, вул.Шевченка: 1–48; вул.Юрія Гагаріна, пров.Богуна, пров.Водопровідний, пров.Газовий, пров.Германа Титова, пров.Зоряний, пров.Мельничний, пров.Мирний, пров.Олександра Матросова, пров.Павла Чібашова, пров.Поштовий, пров.Світлий, пров.Середицької, пров.Сонячний, пров.Степовий
510639 вул.Незалежності, 25А, с.Троїцьке, Любашівський р-н, Одеська обл., 66560
школа-дитсадок, спортивна зала
с.Троїцьке – вул.Воїнів-інтернаціоналістів, вул.Незалежності: 2–74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88–90, 92–94, 96, 98, 100–102, 104–106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136; вул.Стельмаха, вул.Тилигульська, вул.Шевченка: 49–124; пров.Загребельного, пров.Івана Франка, пров.Лісовий, пров.Молодіжний, пров.Тичини, пров.Черняховського, с.Новотроїцьке
510640 вул.Грушевського, 22, с.Козачий Яр, Любашівський р-н, Одеська обл., 66558
сільський клуб, актова зала
с.Катеринівка Перша, с.Козачий Яр
510641 вул.Хмельницького, 26, с.Шайтанка, Любашівський р-н, Одеська обл., 66564
бібліотека, актова зала
с.Троїцьке – вул.Виноградна: 73, 75, 79, 81, 83–140; с.Шайтанка
510642 вул.Центральна, 21, с.Ясенове Перше, Любашівський р-н, Одеська обл., 66512
будинок культури, фойє
с.Ясенове Перше
510643 вул.Суворова, 153, с.Ясенове Друге, Любашівський р-н, Одеська обл., 66510
школа, фойє
с.Ясенове Друге
510644 вул.Центральна, 89А, с.Андрієво-Іванівка, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67021
будинок культури, актова зала
с.Андрієво-Іванівка, с.Добриднівка
510645 вул.Центральна, 30А, с.Антонюки, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67040
сільська рада, актова зала
с.Антонюки
510646 вул.Миру, 12А, с.Амбарів, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67042
школа, актова зала
с.Амбарів
510647 вул.Миру, 43А, с.Романівка, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67041
будинок культури, актова зала
с.Романівка
510648 вул.Лещенка Петра, 116А, с.Ісаєве, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67023
будинок культури, актова зала
с.Ісаєве – вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Лещенка Петра: 1–111; вул.Миру, вул.Новоселів, вул.Олексієнко, вул.Суворова, вул.Тилигульська, пров.Одеський, пров.Радісний
510649 вул.Набережна, 15, с.Ісаєве, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67023
Ісаївський аграрний ліцей, актова зала
с.Ісаєве – вул.Волинська, вул.Дружби, вул.Зоряна, вул.Космонавтів, вул.Лещенка Петра: 113–170; вул.Набережна, вул.Польова, вул.Шкільна, с.Новотроїцьке
510650 вул.Центральна, 106В, с.Левадівка, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67020
будинок культури, актова зала
с.Левадівка, с.Каховка
510651 вул.Лесі Українки, 13, смт Миколаївка, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67000
будинок культури, актова зала
смт Миколаївка – вул.Балківська, вул.Вишнева, вул.В.Карпішина, вул.Власова, вул.Гоголя, вул.Дачна, вул.Європейська, вул.Зарічна, вул.І.Франка, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нахімова, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Новоселів, вул.Південна, вул.Польова, вул.Пушкінська, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.С.Олійника, вул.Центральна, вул.Чернишевського, вул.Шевченко, вул.Шкільна
510652 вул.Гагаріна, 1В, смт Миколаївка, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67000
ДНЗ "Берізка", актова зала
смт Миколаївка – вул.Бузкова, вул.Гагаріна, вул.Дмитрівська, вул.І.Пастернака, вул.С.Корольова, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Чкалова, с.Перемога
510653 будинок культури, с.Ставкове, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67004
будинок культури, актова зала
с.Ставкове, с.Дружелюбівка
510655 будинок культури, с.Софіївка, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67005
будинок культури, актова зала
с.Софіївка
510656 вул.Шкільна, 1, с.Настасіївка, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67022
школа, каб.10
с.Настасіївка
510657 вул.Весела, 76А, с.Новогригорівка, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67022
школа, корп.2, каб.3
с.Новогригорівка, с.Піщана Петрівка
510658 вул.Шкільна, 10А, с.Новопетрівка, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67030
сільська рада, актова зала
с.Новопетрівка
510659 вул.Гагаріна, 9, с.Гвоздівка, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67031
будинок культури, актова зала
с.Гвоздівка
510660 вул.Лесі Українки, 1А, с.Переселенці, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67031
будинок культури, актова зала
с.Переселенці, с.Широке
510661 вул.Молодіжна, 29, с.Олексіївка, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67010
школа, фойє
с.Олексіївка, с.Морозова, с.Сухий Овраг
510662 вул.Перемоги, 23, с.Василівка, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67011
школа, спортивна зала
с.Василівка, с.Каре, с.Мала Дворянка, с.Чарівне
510663 вул.Миру, 12, с.Петрівка, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67051
школа, фойє
с.Петрівка, с.Сиротинка, с.Шевченка
510665 вул.Івана Франка, 7, с.Скосарівка, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67024
будинок культури, актова зала
с.Скосарівка, с.Веселе
510666 вул.Гагаріна, 11А, с.Богданівка, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67024
будинок культури, актова зала
с.Богданівка
510667 вул.Ламброва, 42, с.Стрюкове, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67050
будинок культури, актова зала
с.Стрюкове – вул.Водоп’янова, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Гусейнова, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Ламброва, вул.Маршала Жукова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Степова, вул.Філатова, вул.Центральна, пров.Павлова, пров.Перемоги, пров.Сільський, пров.Червоноармійський, просп.Шевченка
510668 вул.Максименка, 47, с.Стрюкове, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67050
контора ТОВ "Єврос", фойє
с.Стрюкове – вул.Ватутіна, вул.Ворошилова, вул.Гастело, вул.Генерала Доватора, вул.Генерала Петрова, вул.Зарічна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Ковпака, вул.Космонавтів, вул.Кузнєцова, вул.Ласточкіна, вул.Лесі Українки, вул.Максименка, вул.Олега Кошового, вул.Сергія Лазо, вул.Тиха, пров.Будьоного, пров.Жовтневий, пров.Зірковий, пров.Ольги Каясової, пров.Першотравневий, пров.Челюскінців, пров.Чкалова, с.Журівка, с.Мартинівка, с.Успенка
510669 вул.Центральна, 14, с.Ульяновка, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67032
будинок культури, актова зала
с.Ульяновка, с.Комарашеве, с.Мар’янівка, с.Новопокровка
510670 вул.Шкільна, 1, с.Шабельники, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67052
школа, фойє
с.Шабельники, с.Бірюкове, с.Нова Григорівка
510671 вул.Центральна, 1А, с.Жукове, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67053
будинок культури, актова зала
с.Жукове
510913 вул.Центральна, 6, с.Бердинове, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66850
сільський клуб, зал
с.Бердинове, с.Крижанівка(Армашівська с/р)
510914 вул.Центральна, 33, с.Бранкованове, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66821
школа, кл.1
с.Бранкованове, с.Самійлівка
510915 вул.Шевченка, 17, с.Валентинівка, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66823
сільський клуб, фойє
с.Валентинівка
510916 вул.Маліновського, 1, с.Вікторівка, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66813
школа, коридор
с.Вікторівка, с.Мар’ївка
510918 вул.Дружби, 4А, с.Григорівка, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66812
Григорівський будинок культури, глядацька зала
с.Григорівка, с.Канцурове, с.Трудолюбівка
510919 вул.Шевченко, 4, с.Петровірівка, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66860
палац культури, зала урочистостей
с.Петровірівка, с.Польове
510920 вул.Шкільна, 113, с.Ганно-Покровка, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66861
школа, спортивна зала
с.Катерино-Платонівка, с.Ганно-Покровка
510921 вул.Степова, 36, с.Копійкове, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66820
сільський клуб, зал
с.Володимирівка, с.Копійкове
510922 вул.Молодіжна, 45, с.Малігонове, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66820
школа, актова зала
с.Малігонове, с.Машенька
510923 вул.Молодіжна, 7Б, с.Макарове, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66840
КЗ "Макарівський освітній комплекс", актова зала
с.Макарове
510924 вул.Виноградна, 3А, с.Маркевичеве, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66862
школа, спортивна зала
с.Крижанівка(Катерино-Платонівська с/р), с.Маркевичеве, с.Новоукраїнка
510925 вул.Центральна, 6, с.Мар’янівка, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66814
будинок культури, зал
с.Мар’янівка, с.Суха Журівка
510926 вул.Кучеряби, 126, с.Миколаївка, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66810
школа, коридор, 1-й поверх
с.Миколаївка, с.Новопавлівка
510927 вул.Садова, 20, с.Никомаврівка, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66842
сільський клуб, зал
с.Никомаврівка
510928 вул.Центральна, 15, с.Новоандріївка, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66831
будинок культури, дискотечна зала, 1-й поверх
с.Новоандріївка, с.Докторове, с.Зірка, с.Січневе, с.Скосарівське
510929 вул.Центральна, 53, с.Новопетрівка Друга, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66864
будинок культури, фойє
с.Новопетрівка Перша, с.Новопетрівка Друга, с.Софіївка
510930 вул.Центральна, 115, с.Новосвітівка, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66851
сільський клуб, актова зала
с.Новосвітівка, с.Розкішне
510931 вул.Чкалова, 51, с.Новоєлизаветівка, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66863
сільська рада, актова зала
с.Новоєлизаветівка, с.Новостепанівка, с.Сирітське Друге, с.Сирітське Перше, с.Стара Єлизаветівка
510932 вул.Шкільна, 23, с.Олександрівка, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66811
КЗ "Олександрівський освітній комплекс", 1-й поверх
с.Олександрівка, с.Гребенюки, с.Флоринське
510933 вул.Мира, 1, с.Армашівка, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66850
школа, коридор
с.Армашівка – вул.Івана Франка, вул.Корольова, вул.Лесі Українки: 1–26, 28–43; вул.Матусяна, вул.Мира, вул.Молодіжна, вул.Пирогова, вул.Підгорна, вул.Ставкова, вул.Степова, вул.Т.Г.Шевченка, вул.Терешкової, вул.Центральна, вул.Шкільна, пров.Ветеранський
510934 вул.Шкільна, 11, с.Осинівка, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66841
будинок культури, обрядова зала
с.Осинівка, с.Виноградівка, с.Новогуляївка, с.Олександро-Вовкове, с.Яринославка
510935 вул.Дорожна, 2, с.Преображенка, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66832
будинок культури, вестибюль
с.Чорний Кут, с.Лідівка, с.Преображенка
510936 пров.Шкільний, 1А, с.Ревова, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66860
школа, фойє
с.Костянтинів, с.Ревова
510937 вул.Центральна, 65, с.Саханське, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66842
сільська рада, актова зала, 2-й поверх
с.Саханське
510938 вул.Центральна, 1, с.Старі Маяки, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66833
школа, фойє
с.Старі Маяки, с.Буци, с.Золочівське, с.Нові Маяки, с.Тимофіївка, с.Якимів Яр
510939 вул.Шкільна, 1, с.Чогодарівка, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66822
сільська рада, зала засідань
с.Чогодарівка, с.Качулове
510940 вул.Каштанова, 7, смт Ширяєве, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66800
ВЗП Ширяївської райспоживспілки, адмінбудівля, актова зала
смт Ширяєве – вул.Вишнева, вул.Генерала Гордійчука, вул.Європейська, вул.Зелена, вул.Каштанова, вул.Кобзаря, вул.Набережна, вул.Одеська, вул.Осіпенка, вул.Південна, вул.Подільська, вул.Садовникова, вул.Ульянівська, пров.Сонячний
510941 вул.Соборна, 72, смт Ширяєве, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66800
КЗ "Ширяївський освітній комплекс №1", вестибюль
смт Ширяєве – вул.Весняна: 1–61, 63–65, 67, 71–71А, 73, 75, 77; вул.Гагаріна, вул.Грушевського: 1–111, 121, 123, 131, 133, 135, 137, 139–141, 143; вул.Мічуріна, вул.Польова, вул.Правди, вул.Садова, вул.Соборна: 1–116, 118–126; вул.Степова: 1–30, 31; вул.Українська, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–136А, 138, 140, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162; вул.Шкільна, вул.Шклярука, пров.Базарний, пров.Лесі Українки, пров.Мічуріна
510942 вул.Коробченка, 12, смт Ширяєве, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66800
будинок культури, зала урочистих подій
смт Ширяєве – вул.Весняна: 62, 66, 68–70, 72, 74, 76, 79–270; вул.Горького: 1–107; вул.Грушевського: 114–120, 122, 124–128, 132–132А, 134, 136, 138, 142А, 144–217, 219, 223, 229, 233, 235, 239, 243–243А, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257–259, 261–263, 265, 267, 269; вул.Козацька, вул.Коробченка, вул.Космонавтів: 1–75; вул.Куяльницька, вул.Ломоносова: 1–130, 133–135А, 137, 139, 141, 143, 145–157, 159–177; вул.Маліновського: 2–122; вул.Манежна, вул.Миру, вул.Піщана, вул.Пушкінська, вул.Соборна: 117, 127–218; вул.Степова: 30А–30Г, 32–139; вул.Шевченка: 137, 139, 141, 143–145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163–242, 244–272, 274–278; с.Йосипівка, с.Одаї
510943 вул.Грушевського, 401, смт Ширяєве, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66800
КЗ "Гімназія І,ІІ ст. №3", спортивна зала
смт Ширяєве – вул.Виноградна, вул.Горького: 108–125; вул.Грушевського: 218, 220–222, 224–228, 230–232, 234, 236–238, 240–242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 260–260А, 264, 266, 268, 270–484; вул.Космонавтів: 82–98; вул.Ломоносова: 132, 136, 138, 140, 142, 144, 158, 179–259; вул.Маліновського: 126–156; вул.Михайлівська, вул.Шевченка: 243, 273, 282–287; с.Подільці
510944 вул.Лесі Українки, 27, с.Армашівка, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66850
вул.Лесі Українки, 27, с.Армашівка, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66850
Державна установа "Ширяївський виправний центр (№111)"
511435 вул.Чкалова, 50В, смт Миколаївка, Миколаївський р-н, Одеська обл., 67000
адмін. корпус, фоє
Миколаївська центральна районна лікарня
511436 вул.Грушевського, 94, смт Ширяєве, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66800
центральна районна лікарня, актова зала
Ширяївська центральна районна лікарня
511438 вул.Завокзальна, 6А, смт Любашівка, Любашівський р-н, Одеська обл., 66502
РМ ПМК, актова зала
смт Любашівка – вул.Антоніни Стахової, вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Житлове містечко, вул.Житлове містечко, ж/д будка-78 км, вул.Завокзальна, вул.Кузнечна, вул.Лермонтова, вул.Механізаторів, вул.Одеська, вул.Промислова, вул.Фадєєва, вул.ШЕД-894
511439 вул.Пирогова, 22, с.Вишневе, Любашівський р-н, Одеська обл., 66503
ФАП, кабінет фельдшера
с.Вишневе
511440 вул.Софіївська, 162, смт Любашівка, Любашівський р-н, Одеська обл., 66502
ПТУ, їдальня
смт Любашівка – вул.Висоцького, вул.Воїнів-інтернаціоналістів, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Кленова, вул.Марчука, вул.Миколаївська, вул.Світанкова, вул.Софіївська: 109, 111, 113–200; вул.Чкалова, вул.Шолохова, вул.1 Травня, пров.Зоряний, пров.Калиновий, пров.Миколаївський, пров.Світанковий, пров.Софіївський, пров.Чкалова, пров.Шолохова
511441 вул.Володимира Князя, 84, смт Любашівка, Любашівський р-н, Одеська обл., 66502
селищна рада, актова зала
смт Любашівка – вул.Академіка Корольова, вул.Водопровідна, вул.Володимира Князя: 1–100, 102, 104–108, 110, 112; вул.Гайдара, вул.Гоголя: 18–31; вул.Горького: 65–65А, 67, 69–69А, 71, 73, 75–75А, 77, 79, 81, 83, 85, 87–108; вул.Жукова, вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки, вул.Марка Вовчка, вул.Рєпіна, вул.Середня, вул.Сонячна, вул.Степана Разіна, вул.Чапаєва: 13, 15, 17–17А, 19, 21, 23–38; вул.Черняховського, вул.Чехова, вул.Шевченка: 1–46, 48; пров.Шевченка