Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Полтавська область, Територіальний виборчий округ № 148

Дільниць - 216

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
530001 пров.Шкільний, 5, смт Велика Багачка, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38300
школа, коридор
смт Велика Багачка – вул.Бузкова, вул.Гірська, вул.Гоголя, вул.Загороднього, вул.Зарічна, вул.Захарченка Геннадія, вул.Каштанова: 1–42, 44; вул.Лісова, вул.Механізаторів, вул.Миргородська, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Польова, вул.Рибальська, вул.Рудя Івана, вул.Скелі, вул.Сонячна, вул.Тітова, вул.Чекалових, вул.Черкаса, вул.Шевченка, вул.1 Травня, вул.40-річчя Перемоги, пров.Лісовий, пров.Святковий, пров.Шевченка, пров.Шкільний
530002 вул.Каштанова, 22, смт Велика Багачка, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38300
школа мистецтв, актовий зал
смт Велика Багачка – вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Європейська, вул.Затишна, вул.Каштанова: 43, 45–171; вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Марусенка, вул.Молодіжна, вул.Садова, вул.Степова, вул.Театральна, вул.Українська, вул.Шепеля Івана, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пров.Зелений, пров.Ювілейний
530003 вул.Миру, 57Б, с.Бутова Долина, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38300
нежитлова будівля "ПП Довіра 1", кім.2
с.Буряківщина, с.Бутова Долина
530004 вул.Шляхова, 13, с.Довгалівка, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38305
Довгалівська школа, коридор
с.Гарнокут, с.Довгалівка, с.Пилипенки, с.Шепелі
530005 пров.Луговий, 1, с.Байрак, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38306
школа, коридор
с.Байрак
530006 пров.Лісовий, 14, с.Затон, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38300
фельдшерсько-акушерський пункт, кім.2
с.Затон, с.Мала Решетилівка
530007 вул.Дружби, 2А, с.Багачка Перша, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38330
школа, коридор
с.Багачка Перша, с.Широке
530008 вул.Комарова, 16, с.Пушкареве, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38330
фельдшерсько-акушерський пункт, кім.2
с.Пушкареве
530009 вул.Центральна, 20, с.Семенівка, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38331
школа, коридор
с.Семенівка
530010 вул.Станіслава Горєва, 27, смт Гоголеве, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38310
будинок культури, приміщення для засідань
смт Гоголеве
530011 вул.Центральна, 2, с.Балаклія, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38334
школа, коридор
с.Балаклія, с.Колосівка, с.Писарівщина, с.Шипоші
530012 вул.Лесі Українки, 9, с.Білоцерківка, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38340
школа, коридор
с.Білоцерківка, с.Коноплянка, с.Лугове
530013 вул.Гоголя, 39, с.Красногорівка, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38341
школа, коридор
с.Герусівка, с.Красногорівка, с.Морозівщина, с.Сидорівщина
530014 вул.Шевченка, 22, с.Дзюбівщина, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38341
фельдшерсько-акушерський пункт, кім.2
с.Дзюбівщина
530015 вул.Перемоги, 39, с.Бірки, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38342
школа, коридор
с.Бірки, с.Баланди, с.Вишняківка, с.Стінки
530016 вул.Центральна, 112, с.Кротівщина, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38321
сільська рада, каб.2
с.Кротівщина, с.Лукаші, с.Скибівщина
530017 вул.Миру, 15, с.Мостовівщина, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38351
клуб, приміщення для засідань
с.Вишарі, с.Мостовівщина
530018 вул.Шкільна, 4А, с.Попове, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38352
клуб, приміщення для засідань
с.Попове
530019 вул.Центральна, 36А, с.Корнієнки, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38350
клуб, приміщення для засідань
с.Корнієнки, с.Цикали
530020 вул.Першотравнева, 1, с.Матяшівка, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38314
школа, коридор
с.Матяшівка
530021 вул.Шкільна, 3, с.Михайлівка, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38312
школа, коридор
с.Михайлівка
530022 вул.Котляревського, 2, с.Мар’янське, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38313
школа, коридор
с.Мар’янське
530023 вул.Шкільна, 1, с.Остап’є, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38354
кім.1
с.Остап’є, с.Запсілля, с.Нове Остапове, с.Олефіри, с.Підгір’я, с.Уханівка
530024 вул.Дружби, 38, с.Поділ, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38343
школа, коридор
с.Поділ
530025 вул.Миру, 55, с.Огирівка, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38343
клуб, приміщення для засідань
с.Огирівка
530026 вул.Шкільна, 1, с.Радивонівка, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38333
школа, коридор
с.Радивонівка, с.Володимирівка, с.Іванівка, с.Перекопівка, с.Мар’янівка
530027 вул.Шевченка, 40, с.Кравченки, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38353
фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2
с.Андрущине, с.Говори, с.Кравченки
530028 вул.Зелена, 18, с.Рокита, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38353
школа, коридор
с.Рокита
530029 вул.Комарова, 3, с.Степанівка, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38332
школа, коридор
с.Степанівка, с.Стефанівщина
530030 вул.Шевченка, 2, с.Устивиця, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38315
школа, коридор
с.Устивиця, с.Грянчиха, с.Дакалівка, с.Підлуки, с.Псільське
530031 вул.Чкалова, 3А, с.Суржки, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38320
сільський клуб, приміщення для засідань
с.Суржки
530032 вул.Миру, 17, с.Широка Долина, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38320
будинок культури, приміщення для засідань
с.Широка Долина
530033 вул.Миру, 19, с.Бехтерщина, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38320
сільський клуб, приміщення для засідань
с.Бехтерщина
530034 вул.Миру, 18, с.Якимове, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38322
будинок культури, каб.1
с.Якимове
530035 вул.Шкільна, 11, с.Балюки, Великобагачанський р-н, Полтавська обл., 38322
школа, коридор
с.Балюки
530474 вул.Харківська, 35, с.Засулля, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37552
філія "Лубенський райавтодор", актова зала
с.Засулля – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Запорожця, вул.Засульська, вул.Квітнева, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Костенюк: 1–4, 6, 8–8А, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36; вул.Лугова, вул.Молодіжна: 2–45, 47, 49, 51–55, 57, 59, 61; вул.Набережна, вул.Нова, вул.Піщана, вул.Польова, вул.Соснова, вул.Харківська, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, пров.І Костенюк, пров.ІІ Костенюк, пров.Комарова
530475 вул.Молодіжна, 78, с.Засулля, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37552
будинок культури, глядацький зал
с.Засулля – вул.І Річкова, вул.ІІ Річкова, вул.ІІІ Річкова, вул.Ковпака, вул.Костенюк: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17–19А, 21, 23, 25–25/2, 27–29, 31, 33, 35, 37–176; вул.Кошового, вул.Криворотька, вул.Матросова, вул.Молодіжна: 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62–160; вул.Новопроложена, вул.Чкалова, пров.І Чкалова, пров.Молодіжний 1, пров.Молодіжний 2, пров.Молодіжний 3
530476 вул.Миколенка, 3, с.Солониця, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37577
сільський клуб, фойє
с.Засулля – вул.Корніяченка, вул.Лісна, вул.Наливайка, вул.Тарасенка, с.Солониця
530477 вул.Молодіжна, 5, с.Войниха, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37554
школа, спортивна зала
с.Войниха, с.Куп’єваха
530478 вул.Молодіжна, 48, с.Тернівщина, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37553
сільський клуб, фойє
с.Тернівщина
530479 вул.П’ятикопа, 30, с.Піски, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37551
сільський клуб, актова зала
с.Піски
530480 вул.Центральна, 11, с.Мацківці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37574
будинок культури, фойє
с.Мацківці, с.Мацкова Лучка
530481 вул.Миру, 17, с.Шершнівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37573
будинок культури, актовий зал
с.Шершнівка, с.Назарівка
530482 вул.Шевченка, 4, с.Березівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37563
будинок культури, глядацький зал
с.Березівка, с.Кревелівка, с.Тотчине, с.Шинківщина
530483 вул.Леонтовича, 16, с.Новооріхівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37562
школа, фойє
с.Новооріхівка
530484 вул.Перемоги, 66А, с.Ромодан, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37564
сільський клуб, вестибюль
с.Величківка, с.Ромодан
530485 вул.Агромістечко, 3А, с.Оріхівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37560
школа, актова зала
с.Оріхівка
530486 вул.Урожайна, 53, с.Стадня, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37578
будинок культури, фойє
с.Барвінщина, с.Матяшівка, с.Свічківка, с.Стадня
530487 вул.Володимирська, 16, с.Крем’янка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37546
сільський клуб, глядацький зал
с.Крем’янка
530489 вул.Покровська, 106, с.Березоточа, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37535
школа, ігрова кімната
с.Березоточа – вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Козацька, вул.Молодіжна, вул.Покровська: 88, 90, 94, 96, 98, 100–104В, 108, 110, 112–112А, 116, 118, 120–191, 193, 195, 197; вул.Польова, вул.Садова, вул.Світанкова, пров.другий Гагаріна, пров.перший Гагаріна, пров.1 Світанкової, пров.2 Покровської, с.Суха Солониця
530490 вул.Покровська, 16А, с.Березоточа, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37535
дослідна станція лікарських рослин, зал вченої ради
с.Березоточа – вул.Паркова, вул.Покровська: 1–87, 89, 93, 95, 97, 99, 105–107, 109, 111, 113–115, 117, 119, 192, 194, 196, 198–214Б; вул.Свободи, пров.1 Покровської, тупик 1 Покровської
530491 вул.Іларіона Сухомлина, 39, с.Вовчик, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37533
будинок культури, фойє
с.Вовчик, с.Вовча Долина
530492 вул.Шевченка, 2А, с.Висачки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37534
фельдшерсько-акушерський пункт, фойє
с.Висачки, с.Кузубівка
530493 вул.Миру, 2, с.Литвяки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37531
школа, хол
с.Литвяки
530494 пров.Гагаріна, 1А, с.Покровське, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37532
сільський клуб, фойє
с.Покровське, с.Червоні Пологи
530504 вул.Посульська, 109В, с.Мгар, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37536
сільський клуб, фойє №1
с.Мгар
530505 вул.Дмитра Сірика, 31Б, с.Луки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37505
сільський клуб, фойє
с.Луки
530506 вул.Центральна, 87, с.Вільшанка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37524
будинок культури, фойє
с.Вільшанка
530522 вул.Халявицького, 12, с.Вищий Булатець, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37544
школа, актова зала
с.Вищий Булатець, с.Малий В’язівок
530523 вул.Вані Сацького, 1Г, с.Нижній Булатець, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37545
будинок культури, актова зала
с.Кононівка, с.Нижній Булатець
530524 вул.Українська, 27, с.Чуднівці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37587
сільський клуб, фойє
с.Чуднівці
530525 вул.Центральна, 64В, с.Ісківці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37572
школа, хол
с.Ісківці
530526 вул.Вербівчанка, 52А, с.Пулинці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37566
сільський клуб, фойє №1
с.Пулинці
530527 вул.Миру, 55, с.Михнівці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37570
будинок культури, фойє
с.Михнівці
530528 вул.Шевченка, 40, с.П’ятигірці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37567
сільський клуб, фойє
с.П’ятигірці
530529 вул.Миру, 13, с.Олександрівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37561
сільський клуб, фойє
с.Олександрівка
530530 вул.Дружби, 106, с.В’язівок, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37571
сільський клуб, концертна зала
с.В’язівок
530531 вул.Гагаріна, 4, с.Терни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37581
сільський клуб, фойє
с.Терни
530654 вул.Центральна, 16, смт Оржиця, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37700
школа, фойє
смт Оржиця – вул.Архипа Никоненка, вул.Висоцького, вул.Гагаріна, вул.Гелевера, вул.Генерала Костенка, вул.Данілова, вул.Дружби, вул.Євгена Коновальця, вул.Затишна, вул.Кільцева, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Партизанська, вул.П.Зінченка, вул.Садова, вул.Центральна: 2–17; вул.Черкаська, вул.Шевченка, вул.30-річчя Перемоги, вул.97 стрілецької дивізії
530655 вул.Центральна, 75, смт Оржиця, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37700
районний будинок культури, фойє
смт Оржиця – вул.Бумажкова, вул.Гоголя, вул.Дробницького, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Онбиша, вул.Центральна: 20–130; пров.Поштовий
530656 вул.Пушкіна, 22, с.Маяківка, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37715
сільський клуб, фойє
с.Маяківка
530657 просп.Миру, 2, смт Новооржицьке, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37714
будинок культури, актова зала
смт Новооржицьке
530658 вул.Центральна, 12, с.Воронинці, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37711
будинок культури, фойє
с.Воронинці, с.Козаче, с.Котляревське, с.Максимівщина, с.Новоселівка, с.Приймівщина
530659 вул.Шкільна, 25, с.Денисівка, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37732
школа, фойє
с.Денисівка, с.Теремецьке, с.Чмихалове
530660 вул.Миру, 157, с.Заріг, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37740
школа, фойє
с.Заріг
530661 вул.Широка, 15, с.Золотухи, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37733
приміщення сільської ради, фойє
с.Золотухи
530662 вул.Шкільна, 15А, с.Тарасенкове, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37734
будинок культури, фойє
с.Тарасенкове
530663 вул.Центральна, 65, с.Круподеринці, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37721
будинок культури, фойє
с.Круподеринці
530664 вул.Шкільна, 30, с.Вишневе, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37712
будинок культури, фойє
с.Вишневе, с.Нове
530665 вул.Центральна, 3, с.Тимки, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37725
дитячий садок, актова зала
с.Тимки
530666 вул.Шкільна, 2, с.Хоружівка, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37712
будинок механізатора, актова зала
с.Хоружівка
530667 вул.Центральна, 6, с.Несено-Іржавець, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37731
школа, актова зала
с.Несено-Іржавець
530668 вул.Центральна, 6, с.Іванівка, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37712
сільський клуб, актова зала
с.Іванівка
530669 вул.Центральна, 32, с.Лазірки, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37710
гуртожиток ПТУ-46, фойє
с.Лазірки – вул.Будівельна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Залізнична, вул.Заярська, вул.Котляревського, вул.Нова, вул.О.Кошового, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Широка: 3, 15А, 17А, 23, 25–31, 33–37, 41–43, 45–47, 49, 53, 59–63, 67, 69, 71, 75, 77, 79–81, 85, 89; пров.Миру, пров.Поштовий, пров.Шкільний
530670 вул.Широка, 28, с.Лазірки, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37710
будинок культури, фойє
с.Лазірки – вул.Дімовська, вул.Довжанська, вул.Калинова, вул.Медова, вул.Новоселівська, вул.Панаса Мирного, вул.Паризької Комуни, вул.Польова, вул.Травнева, вул.Широка: 2, 4–14, 16, 18–22, 24, 32, 38, 44, 48, 50–52, 54–58А, 64–66, 68, 70, 72–74, 76, 78А, 82–84, 86–88, 90–114; вул.50-річчя Перемоги, пров.Левадний, пров.Садовий
530671 пров.Адміністративний, 8, с.Лукім’я, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37751
школа, спортзал
с.Лукім’я, с.Загребля, с.Колодна
530672 вул.Шевченка, 38, с.Нижній Іржавець, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37751
сільський клуб, актова зала
с.Дмитрівка, с.Нижній Іржавець
530673 вул.Центральна, 25, с.Онішки, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37706
школа, фойє
с.Онішки
530674 вул.Богдана Нестеренка, 50, с.Плехів, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37752
школа, спортзал
с.Плехів
530675 вул.Миру, 51, с.Тарасівка, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37700
сільський клуб, фойє
с.Тарасівка
530676 вул.Володимира Несена, 42, с.Райозеро, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37730
школа, спортзал
с.Райозеро, с.Полуніївка
530677 вул.Бабака, 6В, с.Савинці, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37722
будинок культури, фойє
с.Савинці, с.Грабів
530678 вул.Центральна, 3, с.Сазонівка, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37723
приміщення сільської ради, кімната засідань
с.Сазонівка
530679 вул.Козацька, 1/2, с.Великоселецьке, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37750
школа, спортзал
с.Великоселецьке, с.Малоселецьке
530680 вул.Молодіжна, 1А, с.Старий Іржавець, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37741
приміщення сільської ради, кімната засідань
с.Старий Іржавець
530681 вул.Чкалова, 87, с.Чайківщина, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37742
будинок культури, фойє
с.Чайківщина
530682 вул.Центральна, 49, с.Чевельча, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37724
школа, фойє
с.Чевельча
530683 вул.Центральна, 13, с.Черевки, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37713
приміщення сільської ради, кімната засідань
с.Черевки, с.Заріччя, с.Сліпорід
530684 вул.Польова, 14, с.Хорошки, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37713
будинок культури, фойє
с.Хорошки
530685 вул.Широка, 17, с.Чутівка, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37743
будинок культури, фойє
с.Чутівка
530686 вул.Центральна, 21, с.Новий Іржавець, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37741
сільський клуб, актова зала
с.Новий Іржавець
530687 вул.Центральна, 60А, с.Яблуневе, Оржицький р-н, Полтавська обл., 37720
школа, фойє
с.Яблуневе, с.Загребелля, с.Залужне, с.Пилиповичі
530818 вул.Центральна, 59, с.Біляки, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38253
сільська рада, кімната засідань
с.Біляки, с.Грицаї, с.Поділ
530819 вул.Центральна, 12, с.Богданівка, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38241
сільський будинок культури, зал 1
с.Богданівка, с.Байрак, с.Курганне
530820 вул.Шевченка, 29А, с.Василівка, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38254
музична школа, актова зала
с.Василівка, с.Білогуби, с.Чаплинці
530821 вул.Миру, 88, с.Брусове, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38255
сільський будинок культури, гримерна
с.Брусове
530822 вул.Центральна, 64, с.Вереміївка, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38251
школа, фойє
с.Вереміївка, с.Карпиха
530823 вул.Мічуріна, 17А, с.Веселий Поділ, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38250
сільська рада, кімната засідань
с.Веселий Поділ
530824 вул.Перемоги, 37/1А, с.Паніванівка, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38273
сільський будинок культури, фойє
с.Паніванівка
530825 вул.Гагаріна, 21А, с.Горошине, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38220
сільський будинок культури, фойє
с.Горошине
530826 вул.Центральна, 52А, с.Старий Калкаїв, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38243
сільський клуб, фойє
с.Старий Калкаїв
530827 вул.Мищенкова, 15А, с.Гаївка, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38208
сільський клуб, фойє
с.Гаївка, с.Кукоби
530828 вул.Центральна, 11, с.Рокити, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38240
сільський клуб, фойє
с.Рокити, с.Нова Петрівка, с.Осокори
530829 вул.Центральна, 3, с.Калинівка, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38232
сільський будинок культури, фойє
с.Калинівка
530830 вул.Центральна, 33, с.Заїчинці, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38252
школа, фойє
с.Заїчинці, с.Середине
530831 вул.Центральна, 16В, с.Бакумівка, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38203
фельдшерсько-акушерський пункт, фойє
с.Бакумівка, с.Тройняки
530832 вул.Миру, 77, с.Іванівка, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38260
школа, фойє
с.Іванівка
530833 вул.Центральна, 45, с.Крива Руда, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38262
сільський будинок культури, фойє
с.Крива Руда
530834 вул.Незалежності, 3, с.Великі Липняги, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38242
сільська рада, фойє
с.Великі Липняги
530835 вул.Липова, 2, с.Малі Липняги, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38228
сільський клуб, фойє
с.Малі Липняги
530836 вул.Касяненка, 1, с.Наріжжя, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38211
сільська рада, кімната засідань
с.Наріжжя, с.Новий Калкаїв
530837 вул.Гагаріна, 68, с.Матвіївка, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38215
сільський клуб, зал
с.Матвіївка
530839 вул.Аеродромна, 2/4, с.Оболонь, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38230
школа, фойє
с.Оболонь – вул.Аеродромна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Котляревського, вул.Лазоренка, вул.Левадна, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Назарця, вул.Незалежності, вул.Позена, вул.Пушкіна, вул.Соборності: 4–5/2; вул.Спортивна, вул.Червоне Побережжя, пров.Аеродромний, пров.Котляревського, пров.Новий, с.Наталенки
530840 вул.Соборності, 17, с.Оболонь, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38230
терцентр обслуговування песіонерів, хол
с.Оболонь – вул.Білоуса, вул.Вільна, вул.Волошкова, вул.Докучаєва, вул.Дружби, вул.Івана Франка, вул.Лебедина, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Перемоги, вул.Романа Капація, вул.Садова, вул.Соборності: 20–136; вул.Степова, вул.Шевченка, вул.1 Травня, пров.Тупий
530841 вул.Джерельна, 17Б, с.Тукали, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38231
сільська бібліотека, читальний зал
с.Зікранці, с.Тукали
530842 вул.Центральна, 35, с.Очеретувате, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38270
сільський будинок культури, зал
с.Очеретувате
530843 вул.Демченко, 4, с.Вільне, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38217
сільський клуб, зал
с.Вільне
530844 вул.Миру, 5, с.Погребняки, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38221
школа, хол
с.Погребняки
530845 вул.Лісова, 26, с.Мирони, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38222
фельдшерсько-акушерський пункт, оглядовий кабінет
с.Мирони
530846 вул.Центральна, 27, с.Дем’янівка, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38223
ТОВ ім.Шевченка, кімната засідань
с.Дем’янівка
530847 вул.Центральна, 40, с.Пузирі, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38213
сільський будинок культури, зал
с.Пузирі, с.Василяки, с.Лукашівка, с.Строкачі
530848 вул.Перемоги, 1А, с.Бурбине, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38205
сільський клуб, зал
с.Бурбине
530849 вул.Миру, 48, с.Степанівка, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38261
ПП "Граніт-Агро", кімната засідань
с.Степанівка, с.Бурімка
530850 вул.Центральна, 67, с.Товсте, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38233
сільський будинок культури, фойє
с.Товсте, с.Бадьорівка
530851 вул.братів Шестопал, 29, с.Греблі, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38214
сільський клуб, фойє
с.Греблі, с.Слюзівка
530852 вул.Молодіжна, 1, с.Новоселиця, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38234
сільський клуб, зал
с.Нова Олександрівка, с.Новоселиця, с.Червоний Лиман
530853 вул.Спортивна, 3, с.Устимівка, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38271
фельдерський пункт, загальна кімната
с.Устимівка
530854 вул.Садова, 6, с.Вербки, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38272
школа, фойє
с.Вербки
530855 вул.Замулівська, 18, с.Герасимівка, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38209
сільський клуб, зал
с.Герасимівка, с.Шепелівка
530856 вул.Шевченка, 2Б, с.Єгорівка, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38216
сільський клуб, зал
с.Єгорівка
530857 вул.Шевченка, 1Г, с.Малинівка, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38247
сільський клуб, зал
с.Малинівка
530858 вул.Чкалова, 24, с.Худоліївка, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38210
сільська рада, кімната засідань
с.Худоліївка
530859 вул.Воїнів-інтернаціоналістів, 47, смт Семенівка, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38200
районний будинок культури, фойє
смт Семенівка – вул.Автомобілістів, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Воїнів-інтернаціоналістів, вул.Глібова, вул.Єдності, вул.Котляревського, вул.Лугова, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Семенченка, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Українська, вул.Урожайна, пров.Воїнів-інтернаціоналістів, пров.Соборний, пров.Степовий, пров.Тихий, пров.Український, пров.Шкільний, тупик Воїнів-інтернаціоналістів
530860 вул.Миру, 15, смт Семенівка, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38200
музична школа, актовий зал
смт Семенівка – вул.В. Шульги, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Квітнева, вул.Лермонтова, вул.Лисенка, вул.Л.Толстого, вул.Л.Українки, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 32–178; вул.Н.Курченко, вул.Нова, вул.О.Кошового, вул.П.Мирного, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Сухини, вул.Травнева, вул.Чехова, вул.Шевченка, пров.Горького, пров.Лікарняний, пров.Малий, пров.Озірний, пров.Садовий, пров.Спортивний, пров.Шевченка, тупик Шевченка
530861 вул.Ніколаєва, 2, смт Семенівка, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38200
клуб цукрозаводу, фойє
смт Семенівка – вул.Атамановського, вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Добівська, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Каденюка, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Матросова, вул.Набережна, вул.Незалежності: 5–29; вул.Ніколаєва, вул.Поповича, вул.Титова, вул.Транспортна, вул.Уточкіна, вул.Франка, вул.Хорольська, вул.Ціолковського, пров.Вокзальний, пров.Криворудний, пров.Польовий, пров.Радгоспний, пров.Транспортний, с.Тарасівка
530862 вул.Шевченка, 78, смт Семенівка, Семенівський р-н, Полтавська обл., 38200
лікарня, хол хірургічного відділення
Семенівська центральна районна лікарня
530863 вул.Незалежності, 110/3, м.Хорол, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37800
школа №1, їдальня
м.Хорол – вул.Василя Маковського, вул.Гоголя: 3–16, 22; вул.Заводська, вул.Зої Космодем’янської, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Небесної Сотні: 60, 62, 64, 66, 68, 70–72А, 76, 80–80/13; вул.Незалежності: 39, 41, 47, 51–53, 55, 57, 59, 63–63/11, 65, 71, 75–77, 79–83/1, 85–140; вул.Партизанська, вул.Петро-Павлівська, вул.Пушкіна, вул.Шевченка: 33–134/4; пров.Гірський, пров.Рівний, пров.Семенівський, пров.Шкільний, тупик Петро-Павлівський
530864 вул.Небесної Сотні, 33, м.Хорол, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37800
гімназія, хол
м.Хорол – вул.Берегова, вул.Бибиківська, вул.Зубанівська, вул.Івана Хмари, вул.Коцюбинського, вул.Лабівка, вул.Миргородська: 2А–12, 14–14А; вул.Небесної Сотні: 4–13, 15, 41, 43, 45–59, 61, 63, 65/15, 67, 69–69/15; вул.Незалежності: 72–74А, 78, 84–84/2; вул.Піски, вул.Ярмаркова, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Веселий, пров.Заливний, пров.Підгірний, пров.Родниковий, тупик Лабівський, тупик 8 Березня 1
530865 вул.Миргородська, 70, м.Хорол, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37800
школа №3, їдальня
м.Хорол – вул.Благовіщенська, вул.Боровиковського, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Вячеслава Чорновола, вул.Глибокодолинська, вул.Дружби, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Комарова, вул.Кошового, вул.Крилова, вул.Кутузова, вул.Лесі Українки, вул.Леуцького, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Миргородська: 13, 15–124; вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Мукіївка, вул.Нова, вул.Панаса Мирного, вул.Покровська, вул.Полтавська, вул.Привітна, вул.Самойлівка, вул.Сінна, вул.Сковороди, вул.Суворова, вул.Танкістів, вул.Хорольська, вул.Яблунева, пров.Будівельний, пров.Колективний, пров.Криничний, пров.Новоселів, пров.Перемоги, тупик Кошового 1, тупик Леуцького 1
530866 вул.Молодіжна, 7А, м.Хорол, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37800
школа №4, майстерня
м.Хорол – вул.Богдана Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Вокзальна, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Івана Богуна, вул.Молодіжна, вул.Небесної Сотні: 126, 128, 130, 134, 136, 138, 140, 142–204А; вул.Протічна, вул.Різдвяна, вул.Юрченка, пров.Вишневий, пров.Короткий, пров.Космонавтів, пров.Складський, пров.Хлібний, пров.Шовковий
530867 вул.Небесної Сотні, 73, м.Хорол, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37800
агропромисловий коледж, хол
м.Хорол – вул.Гагаріна, вул.Гастелло, вул.Гоголя: 17–21; вул.Грушевського, вул.Захоролля, вул.Заяр’я, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Кременчуцька, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Михайла Полонського, вул.Небесної Сотні: 73–75, 77, 81/2–125, 127, 129, 131–133Г, 135, 137, 139, 141; вул.Остапа Вишні, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Толстого, вул.Українська, вул.Челюскінців, вул.Чехова, пров.Банний, пров.Робітничий, пров.Фруктовий, тупик Лермонтова 1
530868 вул.Небесної Сотні, 38/1, м.Хорол, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37800
міжрегіональний центр, актовий зал
м.Хорол – вул.Василя Тютюнника, вул.Воскресенська, вул.Лагодинська, вул.Набережна, вул.Небесної Сотні: 14, 16–40, 42–42А, 44–44А; вул.Незалежності: 2/36–38, 40, 42–46, 48–50, 54, 56, 58/14, 60–60/5, 64, 68–68/2; вул.Шевченка: 3–30; пров.Круглий, пров.Ламаний
530869 вул.Київська, 55, м.Хорол, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37800
райсількомунгосп, кімната засідань
м.Хорол – вул.Березова, вул.Каштанова, вул.Київська, вул.Кирстівка, вул.Кобища, вул.Колоскова, вул.Корольова, вул.Лубенська, вул.Мальовнича, вул.Некрасова, вул.Островського, вул.Степанівка, вул.Степова, вул.Тереньківська, вул.Чигринівка, вул.Чкалова, вул.Шовгениха, пров.Бригадний, пров.Глибокий, пров.Київський, пров.Мирний, пров.Північний, пров.Польовий, пров.1 Травня, тупик Тереньківський
530870 вул.Шевченка, 6, с.Андріївка, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37850
школа, хол
с.Андріївка, с.Дубове, с.Новий Байрак, с.Третякове
530871 вул.Степова, 27, с.В’язівок, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37851
тракторна бригада, зал засідань
с.В’язівок, с.Софине
530872 вул.Шевченка, 35, с.Козубівка, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37852
будинок культури, зал
с.Козубівка
530873 вул.Лесі Українки, 46, с.Березняки, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37811
сільська рада, зал засідань
с.Березняки
530874 вул.Шевченка, 8, с.Вишняки, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37860
будинок культури, фойє
с.Вишняки
530875 вул.Гагаріна, 10, с.Вербине, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37863
сільський клуб, зал
с.Вербине
530876 вул.Садова, 3, с.Демина Балка, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37860
фельдшерсько-акушерський пункт, приймальна
с.Демина Балка, с.Павленки
530877 вул.Широка, 27, с.Костюки, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37860
сільський клуб, зал
с.Костюки
530878 вул.Шевченка, 62, с.Грушине, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37841
школа, клас світової літератури
с.Грушине, с.Бубереве, с.Кулиничі, с.Широке
530879 вул.Перемоги, 8, с.Клепачі, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37821
навчально-виховний комплекс, к.1
с.Клепачі, с.Іващенки
530880 вул.Берегова, 5В, с.Вергуни, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37873
будинок культури, зал
с.Вергуни
530881 вул.Миру, 68, с.Ковалі, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37840
сільська рада, зал засідань
с.Ковалі, с.Барилове
530882 вул.Боровиковського, 4, с.Мелюшки, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37840
школа, кл.2
с.Мелюшки
530883 вул.Молодіжна, 2, с.Мусіївка, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37830
будинок культури, зал
с.Мусіївка, с.Бурлаки, с.Дації, с.Лазьки, с.Мартинівка, с.Мищенки, с.Стара Мусіївка, с.Хоменки, с.Шкилі
530884 вул.Зелена, 13, с.Новачиха, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37820
будинок культури, зал
с.Новачиха, с.Зубенки, с.Левченки, с.Оріхівщина, с.Остапенки
530885 вул.Центральна, 1, с.Новоаврамівка, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37842
сільська рада, зал засідань
с.Новоаврамівка
530886 вул.Першотравнева, 55, с.Попівка, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37843
будинок культури, зал
с.Мала Попівка, с.Попівка
530887 вул.Центральна, 21, с.Петракіївка, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37805
сільський клуб, зал
с.Петракіївка
530888 вул.Гагаріна, 29/2, с.Куторжиха, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37805
бібліотека, фойє
с.Куторжиха, с.Середнє
530889 вул.Комарова, 68, с.Хвощівка, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37874
будинок культури, зал
с.Хвощівка
530890 вул.Вокзальна, 4, с.Вишневе, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37853
навчально-виховний комплекс, актовий зал
с.Вишневе, с.Гирине
530891 вул.Вишнева, 37, с.Єньки, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37853
сільський клуб, зал
с.Єньки, с.Лози, с.Садове
530892 вул.Шкільна, 30А, с.Покровська Багачка, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37812
будинок культури, фойє
с.Покровська Багачка, с.Настасівка
530893 вул.Шевченка, 18, с.Староаврамівка, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37823
Сільська рада, зал
с.Староаврамівка
530894 вул.Шевченка, 18, с.Бутівці, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37872
сільський клуб, зал
с.Бутівці
530895 вул.Центральна, 7, с.Стайки, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37823
сільський клуб, фойє
с.Стайки
530896 вул.Незалежності, 3, с.Княжа Лука, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37823
школа, зал
с.Княжа Лука
530897 вул.Шевченка, 20, с.Пристань, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37800
сільський клуб, фойє
с.Глибока Долина, с.Пристань, с.Радьки
530898 вул.Центральна, 35Б, с.Тарасівка, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37810
будинок культури, фойє
с.Тарасівка, с.Запорожчине, с.Іванці
530899 вул.Центральна, 34, с.Єрківці, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37810
сільський клуб, зал
с.Єрківці
530900 вул.Єршова, 48, с.Трубайці, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37861
будинок культури, зал
с.Трубайці, с.Кулики
530901 вул.Шевченка, 21, с.Бовбасівка, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37861
сільський клуб, зал
с.Бовбасівка
530902 вул.Шевченка, 47, с.Хильківка, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37831
будинок культури, фойє
с.Хильківка, с.Григорівка
530903 вул.Шевченка, 30, с.Шишаки, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37822
будинок культури, зал
с.Шишаки, с.Рибченки
530904 вул.Шевченка, 12, с.Павлівка, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37822
фельдшерсько-акушерський пункт, приймальна
с.Павлівка, с.Падусі
530905 вул.Центральна, 38, с.Штомпелівка, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37832
школа, хол
с.Штомпелівка, с.Коломійцеве Озеро, с.Лісянщина, с.Ставки
530906 вул.Центральна, 15Б, с.Ковтуни, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37832
сільський клуб, зал
с.Бочки, с.Ванжина Долина, с.Ковтуни, с.Лобкова Балка
530907 вул.Молодіжна, 10А, с.Наталівка, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37832
сільський клуб, зал
с.Варварівка, с.Наталівка, с.Шарківщина
530908 вул.Центральна, 134, с.Ялосовецьке, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37862
будинок культури, фойє
с.Ялосовецьке
530909 вул.8 Березня, 14Г, с.Бригадирівка, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37871
сільський клуб, зал
с.Бригадирівка, с.Червоне
530910 вул.Гурова, 1, с.Кривці, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37864
тракторна бригада, зал засідань
с.Кривці, с.Миколаївка
530911 вул.Молодіжна, 14А, с.Орликівщина, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37863
сільський клуб, зал
с.Барилівщина, с.Орликівщина
530912 вул.Центральна, 83В, с.Новоіванівка, Хорольський р-н, Полтавська обл., 37863
сільський клуб, зал
с.Лагодівка, с.Новоіванівка, с.Роплянське
531002 вул.Тернівська, 21, м.Лубни, Полтавська обл., 37500
лісотехнічний коледж, мала актова зала
м.Лубни – вул.Артеменка Петра, вул.Березова, вул.Гавсевича Петра, вул.Драгоманова Михайла: 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76–78, 80/1, 82, 84, 86–193; вул.Зайкевича, вул.Козакова Михайла, вул.Коренецького Михайла, вул.Лубенської Республіки, вул.Малика Володимира, вул.Малія Нестора, вул.Миронченка Петра, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Симоненка Василя, вул.Скаржинської Катерини, вул.Степова, вул.Тернівська, вул.18 Вересня, пров.Молодіжної, пров.1 Молодіжної, пров.1 Степової, пров.1 Тернівської, пров.2 Степової, пров.2 Тернівської, пров.3 Тернівської, пров.4 Тернівської, тупик Тернівської
531003 вул.Льва Толстого, 72, м.Лубни, Полтавська обл., 37500
школа №4, спортзал
м.Лубни – вул.Барки Василя, вул.Буценка Толі, вул.Гайдая Борі, вул.Глінки Михайла, вул.Горького Максима, вул.Донченка Олеся, вул.Кольцова Олексія, вул.Коцюбинського Михайла, вул.Лісна, вул.Льва Толстого, вул.Панаса Мирного, вул.Паркова, вул.П’ятикопа Михайла, вул.Сірика Дмитра, вул.Суворова Олександра, вул.Ушакова Федора, вул.Чайковського Петра, вул.Яблунева, пров.1 Льва Толстого, пров.1 П’ятикопа Михайла, пров.2 Льва Толстого, тупик Льва Толстого, тупик П’ятикопа Михайла, тупик 1 Сірика Дмитра, тупик 2 Сірика Дмитра
531004 вул.Драгоманова Михайла, 33, м.Лубни, Полтавська обл., 37500
автотранспортне підприємство №15355, зала засідань
м.Лубни – вул.Авіаторська, вул.Анни Керн, вул.Бузкова, вул.Бульварна, вул.Виноградна, вул.Гоголя Миколи, вул.Драгоманова Михайла: 1/7–53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69–71, 73, 75, 79, 81, 83–83А, 85; вул.Кобилянської Ольги, вул.Комарова Володимира, вул.Короленка Володимира: 67, 71, 73, 77, 79–79/1, 82–178; вул.Котляревського Івана, вул.Лесі Українки, вул.Мічуріна Івана, вул.Пушкіна Олександра, вул.Северина Наливайка, пл.академіка Бекетова Олексія, пров.1 Короленка Володимира, пров.2 Короленка Володимира, пров.3 Короленка Володимира, тупик Братської, тупик 1 Авіаторської, тупик 2 Авіаторської
531005 вул.генерала Ляскіна, 2, м.Лубни, Полтавська обл., 37500
школа №10, фойє
м.Лубни – вул.Братська, вул.генерала Ляскіна, вул.Громової Уляни, вул.Депутатська, вул.Достоєвського Федора, вул.Зелена, вул.Інститутська, вул.Курченко Надії, вул.Старо-Троїцька, вул.Ярослава Мудрого: 1–18, 22, 28; пров.генерала Ляскіна, пров.Достоєвського Федора, пров.Інститутської, тупик 1 Достоєвського Федора, тупик 2 Достоєвського Федора, тупик 3 Достоєвського Федора, садове товариство «Комунар»
531006 вул.Ярослава Мудрого, 23/1, м.Лубни, Полтавська обл., 37500
фінансово-економічний коледж, читальна зала
м.Лубни – вул.Григора Тютюнника, вул.Кошового Олега, вул.Ярослава Мудрого: 19/2, 23/1–27/2, 31–52/25; вул.1 Плютенці, вул.2 Плютенці, просп.Володимирський: 23;
531007 просп.Володимирський, 16, м.Лубни, Полтавська обл., 37500
кінотеатр "Київська Русь", фойє
м.Лубни – вул.генерала Рубцова, вул.гетьмана Дорошенка, вул.Гірська, вул.Зарічна, вул.Карпилівка, вул.Короленка Володимира: 4–66, 70А, 72, 74–76, 78, 80/2; вул.Крута Карпилівка, вул.Нижній Вал, вул.Олійниці, вул.Островського, вул.Поділ, вул.Франка Івана, вул.Халявицького Максима, вул.Хорольський спуск, вул.Шевченка Тараса, вул.1 Верхній Вал, вул.2 Верхній Вал, пл.Слави, пл.Ярмаркова, пров.Островського, пров.Шевченка Тараса, пров.1 Олійниці, пров.1 Поділ, пров.2 Олійниці, пров.2 Поділ, просп.Володимирський: 2–21; тупик Франка Івана, тупик 1 Верхній Вал
531008 вул.Монастирська, 3, м.Лубни, Полтавська обл., 37500
професійний ліцей, спортзал
м.Лубни – вул.Затишна, вул.Монастирська: 1/1–49, 51–76; вул.Садова, пл.майдан Володимирський, пров.1 Садової, пров.2 Садової, пров.3 Садової, пров.4 Садової, тупик Садової
531009 просп.Володимирський, 99, м.Лубни, Полтавська обл., 37502
Лубенське комунальне підприємство фірма "Житло", фойє
м.Лубни – вул.Безроди Анатолія, пров.Безроди Анатолія, просп.Володимирський: 95–97, 99, 101, 103–105, 111, 113, 115;
531010 вул.Чкалова Валерія, 17, м.Лубни, Полтавська обл., 37502
Лубнитеплоенерго, зала прийому громадян
м.Лубни – вул.Бєлоруса Владислава, вул.Гагаріна Юрія, вул.Чкалова Валерія, просп.Володимирський: 26–35;
531011 вул.Монастирська, 36, м.Лубни, Полтавська обл., 37500
школа №6, спортзал
м.Лубни – вул.Ботанічна, вул.Грушевського Михайла, вул.Кузні, вул.Монастирська: 50; вул.Першотравнева, вул.Свободи, вул.Щелканова Сергія, пров.1 Першотравневої, пров.2 Першотравневої, тупик Щелканова Сергія
531012 пров.Гвардійської, 17, м.Лубни, Полтавська обл., 37500
міський будинок культури, фойє
м.Лубни – вул.Вишневецьких, вул.Гвардійська, вул.Калнишевського Петра, вул.Леонтовича Володимира, пров.Гвардійської, пров.Калнишевського Петра, пров.1 Леонтовича Володимира, пров.2 Леонтовича Володимира, тупик Калнишевського Петра
531013 просп.Володимирський, 62/1, м.Лубни, Полтавська обл., 37502
школа №2, фойє
м.Лубни – вул.Дубовий гай, вул.Залізнична: 9/21–9/21А, 11, 15–15/2, 17, 19А, 25; вул.Козацька, вул.Крилова Івана, вул.Ломоносова Михайла, вул.Некрасова Миколи, вул.Руденко Людмили, вул.Шишкіна Івана, пров.Дубовий гай, пров.Некрасова Миколи, пров.1 Метеорологічної, пров.2 Метеорологічної, просп.Володимирський: 37–93; тупик Некрасова Миколи, тупик Руденко Людмили
531014 вул.Метеорологічна, 39, м.Лубни, Полтавська обл., 37502
міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту, актова зала
м.Лубни – вул.Богдана Хмельницького, вул.генерала Черняховського, вул.Кононівська, вул.Лермонтова Михайла, вул.Метеорологічна, вул.Польова, вул.Сонячна, пров.1 Залізничної, пров.1 Кононівської, пров.2 Залізничної, пров.2 Кононівської, пров.3 Кононівської, пров.4 Кононівської, пров.5 Кононівської, пров.6 Кононівської, пров.7 Кононівської, пров.8 Кононівської, тупик 1 Богдана Хмельницького, тупик 1 Лермонтова Михайла, тупик 2 Богдана Хмельницького, тупик 2 Лермонтова Михайла, тупик 3 Лермонтова Михайла, тупик 4 Лермонтова Михайла, тупик 5 Лермонтова Михайла, садове товариство «Комунальник»
531015 просп.Володимирський, 167, м.Лубни, Полтавська обл., 37502
ЗАТ Лубенський ремонтний завод, актова зала
м.Лубни – вул.Залізнична: 2–8А, 10, 12–14, 16, 18–18А, 20–24, 26–252; вул.Калинова, вул.Колективна, вул.Лугова, вул.Осовська, вул.Робітнича, вул.Сковороди Григорія, заїзд Залізничний будинок 175КМ, пров.Робітничої, пров.1 Осовської, пров.1 Сковороди Григорія, пров.2 Осовської, пров.2 Сковороди Григорія, пров.3 Залізничної, пров.3 Осовської, пров.3 Сковороди Григорія, пров.4 Осовської, пров.4 Сковороди Григорія, пров.5 Осовської, тупик Робітничої
531016 просп.Володимирський, 159, м.Лубни, Полтавська обл., 37502
міський комітет товариства сприяння оборони України, фойє
м.Лубни – вул.Барвінкова, вул.Заміська, вул.Індустріальна, вул.Кооперативна, вул.Луценка, вул.Маяковського Володимира, вул.Олександрівська: 162/28–254; вул.Поліни Осипенко, вул.Сацького Вані, вул.Фабрична, пров.1 Барвінкової, пров.1 Маяковського Володимира, пров.1 Поліни Осипенко, пров.1 Фабричної, пров.2 Барвінкової, пров.2 Маяковського Володимира, пров.2 Поліни Осипенко, пров.2 Фабричної, пров.3 Маяковського Володимира, пров.3 Поліни Осипенко, пров.3 Фабричної, пров.4 Поліни Осипенко, пров.4 Фабричної, пров.5 Фабричної, пров.6 Фабричної, просп.Володимирський: 140–182, 192, 194, 196–198, 200/2, 202/1–202/2, 206/1–206/2, 208; тупик Індустріальної
531017 просп.Володимирський, 104/1, м.Лубни, Полтавська обл., 37502
школа №8, актовий зал
м.Лубни – вул.Айвазовського Івана, вул.Будівельників, вул.Верстатобудівників, вул.Заводська, вул.Ініціативна, вул.Курчатова Гната, вул.Нова, вул.Олександрівська: 85, 87–89, 91, 93, 95, 97, 101, 107, 109, 111/47, 113, 115, 118/1–160; вул.Тракторна, пл.Вокзальна, пров.Верстатобудівників, пров.Тракторної, пров.1 Нової, пров.2 Нової, просп.Володимирський: 98А, 100, 102/2, 106–108/2, 112, 114, 116–138; тупик 1 Верстатобудівників, тупик 2 Верстатобудівників
531018 вул.Олександрівська, 40, м.Лубни, Полтавська обл., 37502
школа №7, спортзал
м.Лубни – вул.Вільшанська, вул.генерала Ватутіна, вул.Прикордонників, пров.1 генерала Ватутіна, пров.2 генерала Ватутіна, пров.3 генерала Ватутіна, пров.4 генерала Ватутіна, тупик генерала Ватутіна
531019 вул.Олександрівська, 8/2, м.Лубни, Полтавська обл., 37502
школа №3, фойє
м.Лубни – вул.Авангардна, вул.Дачна, вул.Декабристів, вул.Кам’янопотіцька, вул.Матросова Олександра, вул.Миру, вул.Незалежна, вул.Олександрівська: 2–83/50, 86, 90, 92–92/2, 94/1, 96, 98, 102–106, 108/2, 110, 112, 114, 116–116А; вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Покровська, вул.Рєпіна Іллі, вул.Українська, вул.Ціолковського Костянтина, вул.Чехова Антона, вул.Шкільна, вул.Ярська, пров.Авангардної, пров.Матросова Олександра, пров.1 Кам’янопотіцької, пров.1 Чехова Антона, пров.2 Кам’янопотіцької, пров.2 Чехова Антона, пров.3 Чехова Антона
531020 вул.Мистецька, 15, м.Лубни, Полтавська обл., 37500
районний будинок культури, фойє
м.Лубни – вул.Героїв Чорнобиля, вул.Дружби, вул.Єсеніна Сергія, вул.Інтернаціональна, вул.Лисенка Миколи, вул.Мистецька, вул.Новоселецька, вул.Остапа Вишні, вул.Південно-Кільцева, вул.Північно-Кільцева, вул.8 Березня, пров.1 Новоселецької, пров.1 Північно-Кільцевої, пров.2 Новоселецької, пров.2 Північно-Кільцевої, пров.3 Північно-Кільцевої, пров.8 Березня
531021 вул.Автомобільна, 4, м.Лубни, Полтавська обл., 37504
навчально-виховний комплекс №9, фойє
м.Лубни – вул.Автомобільна, вул.академіка Вернадського, вул.Братів Шеметів, вул.Вишнева, вул.генерала Тупікова, вул.Деповська, вул.Кизима Леоніда, вул.Київська, вул.Кривоноса Петра, вул.Круглицька, вул.Мгарська, вул.Новаківська, вул.Остряніна, вул.Яновської Любові, пров.академіка Вернадського, пров.1 Київської, пров.1 Круглицької, пров.1 Лубенського полку, пров.2 Київської, пров.2 Круглицької, пров.2 Лубенського полку, пров.3 Круглицької, пров.4 Круглицької, просп.Володимирський: 187–191, 193, 195, 199, 201–201/1, 203–205/2, 207, 209–255; тупик Деповської, тупик Яновської Любові, тупик 1 Круглицької, тупик 2 Круглицької