Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Черкаська область, Територіальний виборчий округ № 196

Дільниць - 218

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
710001 вул.Миру, 105, м.Городище, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19501
кінотеатр "Жовтень", фойє
м.Городище – вул.Братів Лебединцевих, вул.Володимира Мономаха, вул.Володимирська, вул.Героїв Холодного Яру, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Зелена, вул.Карбишева, вул.Маніжа, вул.Миру: 54–56, 64–66, 68–78, 82, 84–110, 124А–126, 130, 132, 134; вул.Олеся Гончара, вул.Остафія Дашкевича, вул.Слов’янська, вул.Тургенєва, вул.Черняховського, пров.Олександра Лана
710002 вул.Миру, 114, м.Городище, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19501
управління агропромислового розвитку, фойє
м.Городище – вул.Белінського, вул.Благовісна, вул.Воїнів Афганців, вул.Гагаріна, вул.Георгія Коваля, вул.Героїв Чорнобиля: 3–115; вул.Жуківська, вул.Заслонова, вул.Затишна, вул.Івана Богуна, вул.Конституції, вул.Коцюбинського, вул.Миру: 67–67 к.5, 81, 83, 113–117, 127–129, 131, 133, 135–157; вул.Нахімова, вул.Некрасова, вул.Олега Українського, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Толстого, вул.Трипільська: 2–52, 54, 56А; пров.Некрасова
710003 вул.Індустріальна, 5, м.Городище, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19501
Гуртожиток ПТУ №14, фойє
м.Городище – вул.Богдана Хмельницького, вул.Героїв Чорнобиля: 117–157/8; вул.Гетьманська, вул.Доватора, вул.Залізнична, вул.Івана Сірка, вул.Індустріальна, вул.Кожедуба, вул.Комарова, вул.Осипенка, вул.Переяслівська, вул.Пилипа Орлика, вул.Пугачова, вул.Рафінадна, вул.Спаська, вул.Театральна, вул.Трипільська: 53, 55, 57–179; вул.Трудова, вул.Фізкультурна, вул.Челюскіна, вул.Чехова, вул.8 Березня, пров.Гетьманський, пров.Індустріальний, пров.Кераміївський, пров.Кожедуба, пров.Комарова, пров.Менделєєва, пров.Робочий
710004 вул.Фізкультурна, 39, м.Городище, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19501
школа №1, коридор
м.Городище – вул.Водоп’янова, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Героїв Хасана, вул.Дружби Народів, вул.Короленка, вул.Маресьєва, вул.Михайла Марковського, вул.Петра Дорошенка, вул.Покровська: 240–363; вул.Стефанівська, пров.Ватутіна, пров.Водоп’янова, пров.В’ячеслава Чорновола, пров.Героїв Хасана, пров.Київський, пров.Лермонтова, пров.Михайла Марковського
710005 вул.Гулака-Артемовського, 90, м.Городище, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19501
будинок культури №1, фойє
м.Городище – вул.Гайдамацька, вул.Гулака-Артемовського: 52, 56, 60–143; вул.Івана Ле, вул.Княгині Ольги, вул.Покасева, вул.Покровська: 62, 68, 70, 72, 76, 78, 80–237; вул.Попова, пров.Вільямса, пров.Гайдамацький, пров.Гулака-Артемовського, пров.Княгині Ольги, пров.Лисенка, пров.Південний, пров.Покасевий, пров.Разіна, пров.Суворова
710006 пл.Миру, 2, м.Городище, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19501
Районний палац культури
м.Городище – вул.Волонтерська, вул.Гоголя, вул.Гулака-Артемовського: 1–51, 54–55, 59–59А; вул.Далекосхідна, вул.Загреблянська, вул.Миру: 1–53, 57–61; вул.Михайла Старицького, вул.Панфілова, вул.Покровська: 3–60, 63–67, 69, 71–71А, 73, 77, 79; вул.Сеченова, вул.Холодноярська, вул.Чуїшанська, пров.Гоголя, пров.Кутузова, пров.Лісний, пров.Панфілова, пров.Чуїшанський
710007 вул.1 Травня, 40, м.Городище, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19501
аграрний коледж, коридор
м.Городище – вул.Винниченка, вул.Гончарна, вул.Добролюбова, вул.Жуковського, вул.Івана Нечуй-Левицького, вул.Івана Франка, вул.Корольова, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова, вул.Мамая, вул.Миколи Артеменка, вул.Михайла Максимовича, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Павла Полуботка, вул.Шевченка: 1–52; вул.Юрія Тютюнника, вул.1 Травня: 2–150, 152–154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170–170А, 172–174, 176–178, 180, 182, 186, 188, 190, 192, 194, 196; пл.Миру, пров.Глінки, пров.Жуковського, пров.Івана Франка, пров.Козацький, пров.Корольова, пров.Лесі Українки, пров.Ломоносова, пров.Нагорного, пров.Садовий, пров.Юрія Тютюнника
710008 вул.Володимира Мономаха, 3А, м.Городище, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19501
школа №3, хол
м.Городище – вул.Відродження, вул.Григорія Сковороди, вул.Данила Кушніра, вул.Івана Підкови, вул.Котляревського, вул.Макаренка, вул.Матросова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Павлова, вул.Партизанська, вул.Петра Сагайдачного, вул.Правика, вул.Різдвяна, вул.Тімірязєва, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 53–118; вул.Ярослава Мудрого, вул.1 Грудня, вул.1 Травня: 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 175, 179, 181, 183, 187, 189, 191, 193, 195, 199–334; пров.Данила Кушніра, пров.Зої Космодем’янської, пров.Матросова, пров.Тімірязєва, пров.Ціолковського, пров.Чайковського
710009 вул.Северина Наливайка, 2, м.Городище, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19501
Будинок культури, глядацький зал
м.Городище – вул.Братів Яхненків, вул.Крилова, вул.Салтикова-Щедріна, вул.Северина Наливайка, вул.Симиренка, вул.Скіфська, вул.Степова, пров.Байдукова, пров.Крилова, пров.Симиренка
710010 вул.Шкільна, 43, м.Городище, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19501
Будинок культури, глядацький зал
м.Городище – вул.Остапа Вишні, вул.Шишкіна, вул.Шкільна, пров.Шишкіна, пров.Шкільний
710011 вул.Шевченка, 196, смт Вільшана, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19523
Вільшанська ЗОШ I-II ступенів, спортзал
смт Вільшана – вул.Вільшанська, вул.Гагаріна, вул.Гайдамацька, вул.Загреблянська, вул.Зарічна, вул.Захарова, вул.Зелена: 1–17; вул.Зоряна, вул.Калабердіна, вул.Квітнева, вул.Короленка, вул.Лесі Українки, вул.Максима Кривоноса, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нижня Набережна, вул.Партизанська, вул.Паустовського, вул.Свободи, вул.Травнева, вул.Шевченка: 61, 63, 67Б, 69, 75–75А, 79, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 101, 105, 202–256; пров.Загреблянський, пров.Захарова, пров.Короленка, пров.Травневий
710012 вул.Шевченка, 11, смт Вільшана, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19523
школа, каб.2
смт Вільшана – вул.Гоголя, вул.Зелена: 19–111; вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Нова, вул.Польова, вул.Правди, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.хутір Сагайдачний, вул.Шевченка: 1–60, 62, 64–66, 68, 70–74, 76–78Е, 80–84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98–100, 102–104, 106–184; пров.Коцюбинського, пров.Миру, пров.Набережний, пров.Партизанський, пров.Правди, пров.Пушкіна, пров.Шевченка
710013 вул.Привокзальна, 22, смт Цвіткове, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19537
Будинок культури, фойє
смт Цвіткове
710014 вул.Шевченка, 40, с.Будо-Орловецька, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19514
Сільський будинок культури, зала
с.Будо-Орловецька
710015 вул.Центральна, 15, с.Валява, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19520
Будинок культури, фойє
с.Валява – вул.Артема Гаркуші, вул.Асфальтна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Городищенська, вул.Дем’яна Лисенка, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Козацька, вул.Махині, вул.Молодіжна, вул.Нечуя-Левицького, вул.Панаса Мирного, вул.Пушкіна, вул.Рейтузова, вул.Садова, вул.Степана Кучера, вул.Франка, вул.Центральна: 2–84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; вул.Шевченка, вул.Щаслива, пров.Дем’яна Лисенка, пров.Дерев’янка, пров.Козацький, пров.Лісовий, пров.Нечуя-Левицького, пров.Павла Ткаченка, пров.Рейтузова, пров.Сапунова, пров.Центральний, пров.Черкаський, пров.Ювілейний
710016 вул.Іриніна, 39, с.Валява, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19520
Будинок культури, фойє
с.Валява – вул.Валі Котика, вул.Іриніна, вул.Лесі Українки, вул.Литвина, вул.Меліксетяна, вул.Селіванова, вул.Соснова, вул.Степова, вул.Центральна: 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–176; вул.Якова Нечипоренка, пров.Вишневий, пров.Ганни Повстянко, пров.Зої Космодем’янської, пров.Тихий
710017 вул.Шевченка, 45, с.Вербівка, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19531
школа, каб.2
с.Вербівка
710018 вул.Перемоги, 12, с.Воронівка, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19532
Будинок культури, фойє
с.Воронівка
710019 вул.Покрівська, 4, с.В’язівок, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19534
філія ПрАТ "Райз Максимко", каб.2
с.В’язівок – вул.Заводянська, вул.Козацька, вул.Корсунська, вул.Миру: 100–102, 104–106, 108, 110, 116–183; вул.Молодіжна, вул.Незалежна, вул.Перемоги, вул.Покрівська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Центральна: 1–12; вул.Шевченка, вул.1 Травня, пров.Вільний, пров.Затишний, пров.Симиренка
710020 вул.Центральна, 45, с.В’язівок, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19534
школа, каб.2
с.В’язівок – вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Лісова, вул.Миру: 1–98, 103, 107, 109, 113; вул.Озерна, вул.Привітна, вул.Соборна: 1–29; вул.Франка, вул.Центральна: 22–67; вул.Шкільна: 4–34, 38, 42, 44; вул.Ярова, пров.Тихий
710021 вул.Шкільна, 129, с.В’язівок, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19534
Будинок культури №2, фойє
с.В’язівок – вул.Вербна, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Кучера, вул.Липова, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Підгірна, вул.Соборна: 40–68; вул.Шкільна: 35, 39–41, 43, 47–198;
710022 вул.Миру, 73, с.Дирдин, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19509
Будинок культури, фойє
с.Дирдин
710023 вул.Соборна, 22, с.Журавка, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19521
Будинок культури, фойє
с.Журавка
710024 вул.Шевченка, 32, с.Зелена Діброва, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19526
Будинок культури, фойє
с.Зелена Діброва
710025 вул.Центральна, 3, с.Калинівка, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19517
Будинок культури, фойє
с.Калинівка
710026 вул.Центральна, 57/1, с.Ксаверове, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19516
Ксаверівський НВК, каб.2
с.Ксаверове
710027 вул.Симиренка, 4, с.Мліїв, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19511
Будинок культури, фойє
с.Мліїв – вул.Академіка Артеменка, вул.Лісна, вул.Новоселівка, вул.Павла Чубинського, вул.Симиренка, вул.Фесенка, вул.Цегельна, вул.Яхнів Хутір, пров.Береговий, пров.Новоселівський, пров.Павла Чубинського, пров.Яхнів
710028 вул.Данила Кушніра, 82, с.Мліїв, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19511
СЦКД, фойє
с.Мліїв – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Данила Кушніра: 1–90; вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Низька, вул.Ожина, вул.Садова, вул.Толстого, вул.Хутір Руденкове, вул.Шевченка, пров.Високий, пров.Толстого, пров.Шевченка, пров.Шкільний
710029 вул.Гараня, 12, с.Мліїв, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19511
гуртожиток, фойє
с.Мліїв – вул.Буркута, вул.Високе Загребелля, вул.Галина, вул.Гараня, вул.Данила Кушніра: 91–243А; вул.Низьке Загребелля, вул.Сосновка, вул.Спеціалістів, вул.Хутір Скіття, вул.Чехова, пров.Високе Загребелля, пров.Піщаний
710030 вул.Мурейки-1, 1, с.Орловець, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19515
Центр культури і дозвілля, фойє
с.Орловець
710031 вул.Жовтнева, 4, с.Петрики, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19522
будинок культури, фойє
с.Петрики, с.Сегединці
710032 пл.Дружби, 30, с.Петропавлівка, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19530
навчально-виховний комплекс, каб.2
с.Петропавлівка
710033 вул.Грушевського, 10, с.Старосілля, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19510
Будинок культури, фойє
с.Старосілля
710034 вул.Молодіжна, 6, с.Товста, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19525
Будинок культури, фойє
с.Товста
710035 вул.Центральна, 2, с.Хлистунівка, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19533
Будинок культури, фойє
с.Хлистунівка
710263 вул.Центральна, 3, с.Беркозівка, Канівський р-н, Черкаська обл., 19042
будинок культури, обрядова зала, 1-й поверх
с.Беркозівка, с.Лізки
710266 вул.Чупилки, 1, с.Горобіївка, Канівський р-н, Черкаська обл., 19050
школа, фойє, 1-й поверх
с.Горобіївка, с.Буда-Горобіївська
710274 вул.Центральна, 15, с.Копіювата, Канівський р-н, Черкаська обл., 19040
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Копіювата, с-ще Копіювате
710280 вул.206 Дивізії, 1, с.Мартинівка, Канівський р-н, Черкаська обл., 19041
сільська рада, зал урочистих подій, 1-й поверх
с.Мартинівка
710281 вул.Дружби, 1, с.Дарівка, Канівський р-н, Черкаська обл., 19047
сільський клуб, фойє, 1-й поверх
с.Дарівка, с.Ключники
710282 вул.Центральна, 2, с.Межиріч, Канівський р-н, Черкаська обл., 19035
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Межиріч
710283 вул.Жовтнева, 76, с.Лука, Канівський р-н, Черкаська обл., 19064
будинок культури, хол, 1-й поверх
с.Лука
710284 вул.Колгоспна, 24, с.Бабичі, Канівський р-н, Черкаська обл., 19036
сільський клуб, фойє, 1-й поверх
с.Бабичі
710285 вул.Незалежності, 42, с.Мельники, Канівський р-н, Черкаська обл., 19043
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Мельники, с.Голяки
710287 вул.Центральна, 101, с.Павлівка, Канівський р-н, Черкаська обл., 19044
школа, коридор, 1-й поверх
с.Новоукраїнка, с.Павлівка
710289 вул.Центральна, 90, с.Полствин, Канівський р-н, Черкаська обл., 19062
адмінбудинок, актова зала, 1-й поверх
с.Полствин
710290 вул.Виноградна, 14, с.Малий Ржавець, Канівський р-н, Черкаська обл., 19033
школа, фойє, 1-й поверх
с.Малий Ржавець
710291 вул.Молодіжна, 80, с.Попівка, Канівський р-н, Черкаська обл., 19060
будинок культури, актова зала, 1-й поверх
с.Попівка
710298 вул.Шевченка, 23, с.Степанці, Канівський р-н, Черкаська обл., 19031
будинок культури, глядацький зал, 1-й поверх
с.Степанці – вул.Гагаріна, вул.Київська, вул.Лісна, вул.Молодіжна, вул.Плисюка, вул.Тагіанесяна, вул.Шевченка, пров.Белого, пров.Близько, пров.Воронкова, пров.Гайдара, пров.Гоголя, пров.Грищенка, пров.Журавського, пров.Ковальова, пров.Котова, пров.Малика, пров.Смірнова, пров.Чкалова
710299 пров.Зелений, 4, с.Степанці, Канівський р-н, Черкаська обл., 19031
адмінбудинок лісгоспу, актова зала, 1-й поверх
с.Степанці – вул.Слобода, вул.Ткаченка, пров.Власихіна, пров.Гаркавого, пров.Головатого, пров.Головашова, пров.Зелений, пров.Лимаря, пров.Наконечного, пров.Праведнікова, пров.Родіна, пров.Стогнія, пров.Тичини, пров.Христюка, пров.Чайковського, с.Пилява
710300 вул.Київська, 239, с-ще Степанецьке, Канівський р-н, Черкаська обл., 19055
будинок культури, глядацька зала, 1-й поверх
с-ще Степанецьке
710301 вул.Центральна, 108, с.Таганча, Канівський р-н, Черкаська обл., 19052
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Таганча – вул.Березина, вул.Гагаріна, вул.Загребляної, вул.Клименка, вул.Комишинська, вул.Лука, вул.Паркова, вул.Перегонівська, вул.Центральна: 101–172; вул.Шевченка
710302 вул.Центральна, 46, с.Таганча, Канівський р-н, Черкаська обл., 19052
Школа, актова зала, 1-й поверх
с.Таганча – вул.Левада, вул.Молодіжна, вул.Петренка, вул.Центральна: 3–100; вул.Шпака, с.Поташня – вул.Левада
710303 вул.Гавриленка, 35, с.Поташня, Канівський р-н, Черкаська обл., 19053
фельдшерський пункт, зала, 1-й поверх
с.Таганча – вул.Л.І.Гавриленка, с.Поташня – вул.Гавриленка, вул.Дорошенка, вул.Ковриги, вул.Партизанська, вул.Поташнянська, пров.Тихий
710310 вул.Гагаріна, 78Д, с.Бродецьке, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20521
будинок культури, фойє
с.Бродецьке
710311 вул.Центральна, 14Б, с.Вербовець, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20516
Вербовецький НВК, зала
с.Вербовець
710312 вул.Третяка, 4В, с.Вікнине, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20510
Вікненська школа, фойє
с.Вікнине
710313 вул.Мічуріна, 45, с.Грушківка, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20509
будинок культури, зала
с.Грушківка
710314 вул.Тичини, 10А, с.Гончариха, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20530
будинок культури, к.1
с.Гончариха
710315 вул.Молодіжна, 17, с.Ромейково, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20512
будинок культури, к.1
с-ще Новоукраїнка, с.Ромейково
710316 вул.Комарова, 1А, с.Гуляйполе, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20520
Гуляйпільський навчально-виховний комплекс, фойє
с.Гуляйполе
710317 вул.Пушкіна, 4, с.Єлизаветка, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20544
будинок культури, зала
с.Єлизаветка
710318 вул.В.Чорновола, 1А, смт Єрки, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20505
Єрківська школа, фойє
смт Єрки – вул.Ватутіна, вул.В.Чорновола, вул.Героїв Майдану, вул.ім. В.Чумака, вул.Колгоспна, вул.Коцюбинського, вул.Крута, вул.Лесі Українки, вул.Нагорна, вул.Небесної Сотні, вул.Північна, вул.Чехова, вул.Щедріна, пров.Андреєва, пров.В.Чорновола, пров.Горний, пров.Горького, пров.ім. В.Чумака, пров.Небесної Сотні, пров.Садовий, пров.Чехова, пров.Шкільний, пров.Шмідта, пров.Щедріна
710319 вул.Звенигородська, 25, смт Єрки, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20505
будинок культури, зала
смт Єрки – вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Жовтнева, вул.Залізнична, вул.Звенигородська, вул.Льва Толстого, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Паризької Комуни, вул.Паркова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Сінна, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.211 км ж/д, вул.214 км ж/д, пров.Вокзальний, пров.Гагаріна, пров.Жовтневий, пров.Набережний, пров.Паризької Комуни, пров.Робочий, пров.Сінний
710320 вул.Залізняка, 39, с.Залізнячка, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20508
бібліотека, зала
с.Залізнячка
710321 вул.Миру, 121Б, с.Кайтанівка, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20515
будинок культури, зала
с.Кайтанівка
710322 вул.Соборна, 44, смт Катеринопіль, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20501
Катеринопільська школа №1, зала
смт Катеринопіль – вул.Василя Симоненка, вул.Ватутіна, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Залізнична, вул.Івана Мазепи, вул.Лесі Українки, вул.Лікарняна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Новонабережна, вул.Овражна, вул.Польова, вул.Руслана Бобурова, вул.Свободи, вул.Семена Гризла, вул.Фермерська, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, пров.Вишневий, пров.Набережний, пров.Шевченка, пров.Шкільний
710323 вул.Дружби, 9, смт Катеринопіль, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20501
будинок культури, мала зала
смт Катеринопіль – вул.Базарна, вул.Гагаріна, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Озірна, вул.Садова, вул.Сергія Єфремова, вул.Черкаська, вул.30-річчя Перемоги, пров.Енгельса, пров.Комарова, пров.Лісовий, пров.Озірний
710324 вул.Соборна, 38, смт Катеринопіль, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20501
Катеринопільський ліцей, зала
смт Катеринопіль – вул.Вільного Козацтва, вул.Загірна, вул.Соборна, вул.Ходюка
710325 вул.Шкільна, 3, с.Киселівка, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20513
Киселівський НВК, к.1
с.Киселівка
710326 вул.Шкільна, 9А, с.Лисича Балка, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20532
будинок культури, зала
с.Лисича Балка
710327 вул.Богдана Хмельницького, 13, с.Мокра Калигірка, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20540
будинок культури, зала
с.Мокра Калигірка, с.Любисток
710328 вул.Д. Пономаренка, 110А, с.Новоселиця, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20506
будинок культури, зала
с.Новоселиця
710329 вул.Шкільна, 16, с.Пальчик, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20522
будинок культури, зала
с.Пальчик, с.Луківка
710330 вул.Погорецького, 8, с.Петраківка, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20531
будинок культури, фойє
с.Петраківка
710331 вул.О.Кобилянської, 2/2, с.Потоки, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20533
сільська рада, актова зала
с.Потоки, с.Кобилянка
710332 вул.Центральна, 75, с.Радчиха, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20511
будинок культури, зала
с.Радчиха
710333 вул.Центральна, 66, с.Розсохуватка, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20507
будинок культури, зала
с.Розсохуватка
710334 вул.Погорецького, 20/1, с.Стійкове, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20535
будинок культури, зала
с.Стійкове
710335 вул.Шкільна, 12, с.Ступичне, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20514
будинок культури, зала
с.Ступичне
710336 вул.Благовісна, 71, с.Суха Калигірка, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20543
будинок культури, зала
с.Суха Калигірка
710337 вул.Центральна, 41, с.Шостакове, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20504
будинок культури, зала
с.Шостакове
710338 вул.Миру, 22, с.Ямпіль, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20523
будинок культури, зала
с.Ямпіль
710339 вул.Шкільна, 1/1, с.Ярошівка, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20545
Ярошівська школа, фойє
с.Ярошівка, с.Надвисся
710340 вул.Правобережна, 83, м.Корсунь-Шевченківський, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19402
ВАТ "ВБЗ ім.Б.Хмельницького", їдальня, 2-й поверх
м.Корсунь-Шевченківський – вул.Б. Хмельницького, вул.Гончариська, вул.Ковпака, вул.Комітет 103, вул.Кутузова, вул.Листвинська, вул.Лісова, вул.Марценюка, вул.Незалежності, вул.Правобережна, вул.Стеблівська, пров.Б. Хмельницького, пров.Лісовий, пров.Парковий
710341 вул.Ювілейна, 17А, м.Корсунь-Шевченківський, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19402
Районний центр зайнятості населення, фойє, 1-й поверх
м.Корсунь-Шевченківський – вул.В.Стуса, вул.В.Чорновола, вул.Декабристів, вул.Ентузіастів, вул.Єдності, вул.Корольова, вул.Некрасова, вул.П. Осипенко, вул.Романа Сокуренка, вул.Симоненка В., вул.Суворова, вул.Федоровича, вул.Ювілейна, вул.Яблунева, вул.4 Гвардійська, пров.Василя Авраменка, пров.Г.Жаданенка, пров.Некрасова, пров.П. Осипенко, пров.Романа Шухевича
710342 вул.Героїв Майдану, 11, м.Корсунь-Шевченківський, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19402
школа мистецтв, фойє, 1-й поверх
м.Корсунь-Шевченківський – вул.Героїв Майдану, вул.Льонченка, вул.П.Орлика, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Січових Стрільців, вул.Сошенка, вул.Франка, вул.Шевченка: 40–90; вул.Ярослава Мудрого: 1, 3, 5, 7, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 29, 31–37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 55; пров.Замковий, пров.Пушкіна
710343 вул.Захаренка академіка, 1, м.Корсунь-Шевченківський, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19402
Районний будинок культури, виставкова зала, 1-й поверх
м.Корсунь-Шевченківський – вул.Білоушенка Сергія, вул.Гагаріна, вул.Захаренка академіка, вул.Івана Виговського, вул.Кам’яна, вул.Короленка, вул.Корсунка, вул.Коцюбинського острів, вул.Леваневського, вул.Левченка, вул.Миру, вул.Освітянська, вул.Ремеслена, вул.Росьова, вул.Садова, вул.Шевченка: 6–38; вул.Шолом Алейхема, вул.Ярослава Мудрого: 2, 4, 6, 8–10, 12, 14–16, 18, 20, 22, 24–28, 30А, 38, 40, 42, 44, 46, 50; пров.Кам’яний, пров.Освітянський
710344 вул.Комарова, 3, м.Корсунь-Шевченківський, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19402
Украгровибухпром", кабінет бухгалтерії, 2-й поверх
м.Корсунь-Шевченківський – вул.Абрамцева, вул.В.Сергієнка, вул.Дорошенка, вул.І.Богуна, вул.Київська, вул.Комарова, вул.Кулішенка, вул.Молодіжна, вул.М.Старицького, вул.Польова, вул.Проектна, вул.Руднєва Семена, вул.Світанкова, вул.Харківця, вул.Хутірська, пров.Абрамцева, пров.І.Богуна, пров.Проектний, пров.Хутірський
710345 вул.Благовісна, 28, м.Корсунь-Шевченківський, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19402
школа №2, спортивна зала, 1-й поверх
м.Корсунь-Шевченківський – вул.Благовісна, вул.Визвольна, вул.Гетьманська, вул.Залізняка, вул.Карбишева, вул.Козацька, вул.Маяковського, вул.Мічуріна: 45А; вул.П.Чубинського, вул.Січова, вул.Сотницька, вул.Ярослава Мудрого: 79, 85–85А, 101, 109–112; пров.Мартанський, пров.Маяковського, пров.Сотницький
710346 вул.Ярослава Мудрого, 98, м.Корсунь-Шевченківський, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19402
Територіальний центр УПСЗН, їдальня
м.Корсунь-Шевченківський – вул.Гоголя, вул.Грабовського, вул.І.Змієвського, вул.Іллінська, вул.Лермонтова, вул.Лисенка М., вул.Мазепи, вул.Миколи Міхновського, вул.О.Топчія, вул.П. Янчевського, вул.Рильського, вул.Тартацька, вул.Тичини, вул.Чехова, вул.Шолохова, вул.Ярослава Мудрого: 48, 52–54, 56–77, 80–84, 86–100, 102–108, 113–119, 127, 131, 133, 135, 137, 141, 143; пров.Лермонтова, пров.Лисенка М., пров.П. Морозова, пров.Шолохова, пров.1 Травня
710347 вул.Ярослава Мудрого, 144, м.Корсунь-Шевченківський, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19402
Кафе ВАТ "Дана", банкетна зала
м.Корсунь-Шевченківський – вул.Ватутіна, вул.Володимира Рябошапки: 1, 3, 5, 7, 11–131; вул.Горіхова, вул.Грушевського, вул.Золотаренка, вул.Калинова, вул.Кармелюка, вул.Каштанова, вул.Кривоноса, вул.Мічуріна: 3–45, 47–88; вул.Морозенка, вул.Наливайка, вул.О.Щербака, вул.Палія, вул.Петра Нікітіна, вул.Сагайдачного, вул.Чубка, вул.Ярослава Мудрого: 122–126, 128–130, 132, 134, 136, 138–140, 142, 144–261, 263, 265–267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293–295; пров.Миру, пров.Мічуріна, пров.О.Щербака, пров.Палія, пров.Чубка
710348 вул.Костомарова, 29, м.Корсунь-Шевченківський, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19402
школа №5, фойє, 1-й поверх
м.Корсунь-Шевченківський – вул.Вишнева, вул.Володимира Рябошапки: 2, 4, 6, 8–10, 135–215; вул.Григорія Гуляницького, вул.Дяченка, вул.Кооперативна, вул.Костомарова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Урожайна, вул.Федоренка Б., вул.Чкалова, вул.Щедра, вул.Ярослава Мудрого: 262, 264, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 296–384; вул.2 Українського Фронту, пров.Ганни Гаврасієнко, пров.Кооперативний, пров.Мусія Вернигори, пров.Степовий
710349 вул.Ярослава Мудрого, 383, м.Корсунь-Шевченківський, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19402
Клуб Корсунь-Шевченківської дистанції колії ПЧ-8, концертна зала
м.Корсунь-Шевченківський – вул.Берегова, вул.Гарбузинська, вул.Героїв Крут, вул.Дружна, вул.Зарічна, вул.І. Нечуя-Левицького, вул.Л. Українки, вул.Макаренка, вул.Піщана, вул.Степана Бандери, вул.Стеценка, вул.Транспортна, вул.Уколова, вул.Чернишевського, вул.Черняховського, вул.Чіковані, вул.Я.Острозького, вул.Ярослава Мудрого: 385–449; пров.Береговий, пров.Гарбузинський, пров.Зарічний, пров.Макаренка, пров.Стеценка, пров.Транспортний, пров.Тупий, пров.Уколова, пров.Черняховського
710350 вул.Перемоги, 148, с.Гарбузин, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19409
Сільський будинок культури, концертна зала
с.Гарбузин
710351 вул.Толстого, 35, с.Саморідня, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19459
Сільський клуб, актова зала
с.Саморідня
710352 вул.Вишнева, 3, смт Стеблів, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19451
Професійно-технічне училище №39, спортивна зала
смт Стеблів – вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Заборовиця, вул.Затишна, вул.Козацька, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Осипенка, вул.Чіковані, вул.Чкалова, вул.Шевська, пров.Горького, пров.Затишний
710353 вул.Партизанська, 8, смт Стеблів, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19451
Будинок культури, фойє
смт Стеблів – вул.Анатолія Міцерука, вул.Богдана Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Заводська, вул.Колгоспна, вул.Л.Українки, вул.Марка Вовчка, вул.Незалежності, вул.Папаніна, вул.Партизанська, вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Тараса Шевченка, вул.Тітова, вул.Шкільна, вул.8 Березня, пл.Шевченка, пров.Гайовий, пров.Радківський, пров.Тихий
710354 вул.Нечуя-Левицького, 78А, смт Стеблів, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19451
Приміщення їдальні ПП "Ярославна"
смт Стеблів – вул.Зоряна, вул.Нечуя-Левицького: 4–85, 87–103, 105, 111; вул.П. Янчевського, вул.Подільська, вул.Пушкіна, вул.Фабрична, пров.Фабричний
710355 вул.Івана Франка, 44, смт Стеблів, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19451
Клуб ТОВ "Агрофірма"Корсунь", актова зала
смт Стеблів – вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Нечуя-Левицького: 86, 104, 106–109, 112–210; вул.Озерна, вул.Росьова, вул.Чехова, пров.Нечуя-Левицького, пров.Росьовий, пров.Чехова
710356 вул.Польова, 37, с.Бровахи, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19420
Сільський будинок культури, фойє
с.Бровахи, с.Буда-Бровахівська
710357 вул.Перемоги, 9, с.Виграїв, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19416
Сільський будинок культури, фойє
с.Виграїв
710358 вул.Піщана, 2, с.Переможинці, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19440
Сільський клуб, глядацька зала
с.Переможинці, с.Прутильці
710359 вул.Центральна, 28, с.Дацьки, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19441
Сільський будинок культури, хол
с.Дацьки
710360 вул.Чіковані, 24, с.Яблунівка, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19442
Сільський клуб, хол
с.Яблунівка
710361 вул.Лісова, 2, с.Деренковець, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19430
Сільський будинок культури, актова зала
с.Деренковець – вул.Братів Леонових, вул.Дачна, вул.Заозерна, вул.Крута, вул.Лілії Шитової, вул.Лісова, вул.Мальовнича, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Поштова, вул.Робоча: 2–8, 12–20, 26, 36; вул.Росьова, вул.Симиренка, вул.Трудівнича, вул.Тупа, вул.Центральна: 2А–57, 60–62, 72, 74, 78, 109; вул.Шевченка, пров.Базарний, пров.Зелений, пров.Колгоспний, пров.Крутий, пров.Мальовничий, пров.Поштовий, пров.Тупий, пров.Шевченка
710362 вул.Дружби, 126, с.Деренковець, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19430
Сільський клуб, фойє
с.Деренковець – вул.Берегова, вул.Весела, вул.Гирчина, вул.Григорова, вул.Дружби, вул.Колгоспна, вул.Піщана, вул.Польова, вул.Робоча: 10, 24, 28–34; вул.Садова, вул.Соборна, вул.Центральна: 59, 63–71, 73, 75, 79–107; пров.Піщаний, пров.Польовий
710363 вул.Центральна, 7А, с.Драбівка, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19426
Сільський будинок культури, фойє
с.Драбівка, с-ще Червоне
710364 вул.Центральна, 36, с.Завадівка, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19433
Сільський будинок культури, фойє
с.Завадівка
710365 вул.Богуславська, 1А, с.Заріччя, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19450
Сільський будинок культури, фойє
с.Заріччя
710366 вул.Ковалівська, 2, с.Склименці, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19460
Колишня сільська бібліотека, читацька зала
с.Склименці
710367 вул.Росьова, 31Б, с.Миколаївка, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19449
Сільський клуб, фойє
с.Миколаївка, с-ще Хлерівка
710368 вул.Соборна, 1, с.Квітки, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19446
Сільський будинок культури, фойє
с.Квітки
710369 вул.Леоніда Добровольського, 60А, с.Кичинці, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19414
Сільський будинок культури, фойє
с.Кичинці, с.Мірошниківка
710370 вул.Корсунська, 20, с.Корнилівка, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19421
Приміщення фельдшерсько-акушерського пункту
с.Корнилівка, с.Паськів
710371 вул.Новікова, 10, с.Комарівка, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19455
Навчально-виховний комплекс, їдальня
с.Комарівка
710372 вул.Благовісна, 18, с.Хильки, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19462
Сільський клуб, концертна зала
с.Хильки
710373 вул.Центральна, 45, с.Кошмак, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19432
Адмінприміщення сільської ради, актова зала, 1-й поверх
с.Кошмак, с.Миропілля
710374 вул.Перемоги, 45, с.Глушки, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19438
Колишній дитячий садочок, святкова зала
с.Глушки
710375 вул.Шкільна, 11, с.Моринці, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19457
школа, актова зала
с.Моринці, с-ще Берлютине
710376 вул.Шкільна, 8, с.Моринці, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19457
Сільський будинок культури, танцювальна зала
с.Ситники
710377 вул.Центральна, 168, с.Нетеребка, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19422
Сільський будинок культури, обрядова зала
с.Нетеребка, с-ще Сахнівське
710378 вул.Центральна, 102, с.Набутів, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19425
Сільський клуб, фойє
с.Набутів
710379 вул.Перемоги, 68, с.Петрушки, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19434
сільська рада, зала засідання
с.Петрушки
710380 вул.Шевченка, 16А, с.Листвина, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19435
Сільський будинок культури, танцювальна зала
с.Листвина
710381 вул.Молодіжна, 5, с.Пішки, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19410
Сільський будинок культури, глядацька зала
с.Пішки, с-ще Зелена Діброва
710382 вул.Лісова, 79, с.Нехворощ, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19411
Сільський клуб, фойє
с.Нехворощ
710383 вул.Героїв Майдану, 230, с.Сахнівка, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19424
Сільський будинок культури, зала
с.Сахнівка
710384 вул.Центральна, 19, с.Селище, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19443
Сільський будинок культури, фойє
с.Селище
710385 вул.Шевченка, 64, с.Тараща, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19465
приміщення фельдшерсько-акушерського пункту
с.Тараща
710386 вул.Шевченка, 36, с.Гута-Селицька, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19439
Сільський будинок культури, фойє
с.Гута-Селицька
710387 вул.Марченка, 2, с.Сидорівка, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19452
Сільський будинок культури, фойє
с.Сидорівка
710388 вул.Ювілейна, 5, с.Скрипчинці, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19461
Сільський клуб, актова зала
с.Гута-Стеблівська, с.Скрипчинці
710389 вул.Садова, 7, с.Сотники, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19415
Сільський будинку культури, зала
с.Сотники
710390 вул.Шевченка, 50А, с.Сухини, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19447
Сільського будинок культури, танцювальна зала
с.Сухини
710391 вул.Шевченка, 46, с.Черепин, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19431
Сільський будинок культури, фойє
с.Черепин
710392 вул.Грушевського, 11, с.Вільхівчик, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19437
Сільський клуб, фойє
с.Вільхівчик
710393 вул.Центральна, 5, с.Карашина, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19463
Сільський клуб, актова зала
с.Карашина
710394 вул.Соборна, 93, с.Шендерівка, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19453
Сільський будинок культури, зала урочистих подій
с.Шендерівка
710395 вул.Шевченка, 93, с.Шендерівка, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19453
Відділення зв’язку, операційна зала
с.Нова Буда
710396 вул.Ярослава Мудрого, 120, м.Корсунь-Шевченківський, Корсунь-Шевченківський р-н, Черкаська обл., 19400
Корсунь-Шевченківська центральна районна лікарня, актова зала, підвал
Корсунь-Шевченківська центральна районна лікарня
710403 вул.Миру, 56А, с.Будище, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19323
адмінбудинок, зал
с.Будище
710404 вул.Садова, 6А, с.Орли, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19329
сільський клуб, фойє
с.Орли
710411 вул.Миру, 53А, с.Журжинці, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19321
будинок культури, зал
с.Журжинці
710412 вул.Братів Касьяненків, 12, с.Петрівська Гута, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19319
сільський клуб, зал
с.Петрівська Гута
710420 вул.Б.Хмельницького, 15, с.Почапинці, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19322
школа, фойє
с.Почапинці
710421 вул.Центральна, 8, с.Верещаки, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19327
сільський клуб, зал
с.Верещаки
710433 вул.Березина, 66, с.Шестеринці, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19324
будинок культури, зал
с.Шестеринці
710563 вул.Садова, 2А, с.Білашки, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20433
сільський будинок культури, танцювальна зала
с.Білашки
710564 вул.Самойлова, 2А, с-ще Левада, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20436
Їдальня-ФАП, приміщення їдальні
с-ще Левада
710565 вул.Віті Проценка, 40А, с.Веселий Кут, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20414
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Веселий Кут
710567 вул.Героїв Небесної Сотні, 20, с.Глибочок, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20440
загальноосвітня школа, актова зала
с.Глибочок
710569 вул.Т.Г. Шевченка, 66, с.Заліське, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20420
дитячий садочок, актовий зал
с.Заліське
710570 вул.Дубковецького, 36, с-ще Здобуток, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20409
сільська рада, фойє
с-ще Здобуток, с-ще Тарасівка
710571 вул.Шевченка, 4, с.Зеленьків, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20443
сільський будинок культури, фойє
с.Зеленьків
710572 вул.Миру, 63, с.Кобринове, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20421
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Кобринове, с.Гуляйка
710573 вул.Жовтнева, 8, с.Кобринова Гребля, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20422
сільська рада, зала засідань
с.Кобринова Гребля
710574 вул.Шевченка, 73, с.Антонівка, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20418
сільський клуб, фойє
с.Антонівка
710575 вул.Шевченка, 6, с.Колодисте, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20450
сільський будинок культури, фойє
с.Колодисте
710576 вул.Миру, 1, с.Корсунка, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20441
сільський будинок культури, фойє
с.Корсунка, с.Довгеньке
710578 вул.Івана Мазепи, 8А, с.Криві Коліна, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20451
навчально-виховний комплекс, спортивна зала
с.Криві Коліна
710579 вул.Максима Залізняка, 16Б, с.Чеснопіль, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20452
сільський клуб, глядацька зала
с-ще Добрянка, с.Чеснопіль
710582 вул.Янківська, 90/3, с.Лісове, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20410
сільський будинок культури, фойє
с.Лісове
710583 вул.Лісова, 6, с.Піщана, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20455
сільський будинок культури, актова зала
с.Лоташеве, с.Піщана
710584 вул.Т.Г. Шевченка, 19, с.Майданецьке, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20442
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Майданецьке
710585 вул.Майданецька, 1, с-ще Новомайданецьке, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20445
сільський клуб, фойє
с-ще Новомайданецьке
710587 вул.Центральна, будинок культури, с.Онопріївка, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20412
будинок культури, глядацька зала
с.Онопріївка
710588 вул.Шевченка, 21А, с.Павлівка Друга, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20427
сільський клуб, глядацька зала
с.Кобиляки, с.Павлівка Друга
710589 вул.Платона Симиренка, 105, с.Павлівка Перша, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20454
сільський будинок культури, фойє
с.Павлівка Перша
710590 вул.8 Березня, 2, с.Папужинці, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20413
сільський будинок культури, фойє
с.Папужинці
710593 вул.Коцюбинського, 24, с.Соколівочка, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20423
загальноосвітня школа, фойє
с.Соколівочка
710594 вул.Польова, 27А, с-ще Степне, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20429
сільський клуб, фойє
с-ще Степне
710595 вул.Гагаріна, 1Б, с.Червоне, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20424
сільський клуб, фойє
с.Червоне
710596 вул.Свято-Покровська, 54А, с.Тальянки, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20434
Тальянківський коледж УНУС, фойє
с.Тальянки
710597 вул.Космонавтів, 9, с.Шаулиха, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20411
сільська рада, зала засідань
с.Шаулиха
710820 вул.Соборна, 8, м.Шпола, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20603
районний будинок культури, фойє
м.Шпола – вул.Анатолія Таранця, вул.Гвардійська, вул.Жуковського, вул.Івана Кожедуба, вул.Кавказька, вул.Лютнева: 1–56 к.А, 58; вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Подолинського, вул.Разіна, вул.Садова, вул.Соборна: 3–36 к.А, 37 к.А; вул.Танкістів, вул.Тарасова М.Г., вул.Ушакова, вул.Шкільна, пров.Поштовий
710821 вул.Лозуватська, 62, м.Шпола, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20603
кінотеатр "Космос", фойє
м.Шпола – вул.Берегова, вул.Виноградна, вул.Волонтерська, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Європейська, вул.Зарічна, вул.Івана Богуна, вул.Іцика Фефера, вул.Каштанова, вул.Кленова, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Лозуватська, вул.Максима Залізняка, вул.Орлова В.Ф., вул.Польова, вул.Серпнева, вул.Степана Бена, вул.Терешківська, вул.Трохима Зіньківського, вул.Шолохова, вул.Щедріна, пров.Волонтерський, пров.Іцика Фефера, пров.Каштановий, пров.Лисенка, пров.Лозуватський, пров.Польовий, пров.Терешківський, пров.Щедріна
710822 вул.Соборна, 18, м.Шпола, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20603
музична школа, фойє
м.Шпола – вул.Благодатна, вул.Вишнева, вул.Воїнів-миротворців, вул.Володимира Вернадського, вул.В.Симоненка, вул.Героїв Крут, вул.Затишна, вул.Івана Гонти, вул.Комарова, вул.Корольова, вул.Котляревського, вул.Краєвидна, вул.Ломоносова, вул.Мар’янівська, вул.Михайла Старицького, вул.Національна, вул.Незалежності, вул.Пилипа Орлика, вул.Рильського, вул.Святослава Хороброго, вул.Соборна: 37, 38–39; вул.400-річчя Шполи, пров.Володимира Вернадського, пров.Героїв Крут, пров.Котляревського, пров.Мар’янівський, пров.Незалежності
710823 вул.Івана Гончара, 95, м.Шпола, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20603
школа-ліцей №2, фойє
м.Шпола – вул.В.Котика, вул.Володимира Мономаха, вул.Зелена, вул.Івана Гончара, вул.Іванівська: 20 к.А–161; вул.Каландирця, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Лебединська, вул.Макаренка, вул.Михайла Грушевського, вул.Олександра Кондратюка: 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 203–227; вул.Попова, вул.Сергія Рощинського, вул.Франка, вул.Чайковського: 1–18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Чехова, пров.Чайковського
710824 вул.Соборна, 45, м.Шпола, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20603
міжшкільний виробничий комбінат, фойє
м.Шпола – вул.Благовісна: 2–34, 36, 38, 40, 42; вул.Б.Хмельницького, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Івана Носача, вул.Івана Піддубного, вул.Іванівська: 1–19; вул.Калигірська: 1–40 к.А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Колосовського, вул.Кооперативна, вул.Кутузова, вул.Лазарева І.Г., вул.Лермонтова, вул.Олександра Кондратюка: 1–121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153–201; вул.Рити Нещадименко, вул.Свободи, вул.Соборна: 40–140; вул.Степана Головацького, вул.Тургенєва, вул.Чайковського: 19, 21, 23, 25, 27–27/1, 29, 31, 33, 35, 37, 39–70; вул.Черняхівського, вул.Шевченка: 1–22, 24, 26; пров.Благовісний, пров.Івана Носача, пров.Калигірський, пров.Олександра Кондратюка, пров.Тургенєва, пров.Шевченка
710825 вул.Шевченка, 99, м.Шпола, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20603
будинок культури ім.Горького, фойє
м.Шпола – вул.Васильківська, вул.Дніпровська, вул.Дружби, вул.Зоряна, вул.Карбишева, вул.Колективна, вул.Короленка, вул.Лютнева: 57, 59–135; вул.Нахімова, вул.Перемоги, вул.Пірогова, вул.Прозора, вул.Степана Кожум’яки, вул.Толстого, вул.Шевченка: 23, 25, 27–136; вул.Ярослава Мудрого, пров.Дніпровський, пров.Колективний
710826 вул.Дар’ївська, 101, м.Шпола, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20603
контора СПОП "Відродження", актова зала
м.Шпола – вул.Акопяна, вул.Благовісна: 35, 37, 39, 41, 43–164; вул.Дар’ївська, вул.Забережна, вул.Калинова, вул.Крилова, вул.Привокзальна, вул.Чорновола, пров.Забережний, пров.Петра Сагайдачного
710827 вул.Слобідська, 120, м.Шпола, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20603
міська школа №5, фойє
м.Шпола – вул.Братів Коломійченків, вул.Василя Василька, вул.Довженка, вул.Е.М.Ярового, вул.Заводська, вул.Калигірська: 41–41 к.А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–103; вул.Левка Симиренка, вул.Лісова, вул.Миколи Амосова: 1–7, 9–39; вул.Миру, вул.Михайла Кравченка, вул.Низова, вул.Озерна, вул.Олександра Козиря, вул.Олександра Кунця, вул.Олекси Влизька, вул.Пушкіна, вул.Різдвяна, вул.Слобідська, вул.Суворова, вул.Ушинського, вул.Фоміна, вул.Цукрозаводська, вул.Челюскіна, вул.Яблунева, вул.Ягідна, пров.Олекси Влизька
710828 вул.Миколи Амосова, 10, м.Шпола, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20602
клуб райлікарні, конференцзал
м.Шпола – вул.Миколи Амосова: 8; вул.40-річчя Перемоги
710829 вул.Шкільна, 23, с.Антонівка, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20653
будинок культури, танцювальна зала
с.Антонівка, с.Глиняна Балка, с.Коротине
710830 вул.Центральна, 1, с.Бурти, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20610
сільська школа, фойє
с.Бурти
710831 вул.Центральна, 137, с.Васильків, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20624
будинок культури, фойє
с.Васильків – вул.Зарічна, вул.Кар’єрна, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Олександрівська, вул.Подільна, вул.Соборна, вул.Степова, вул.Хмільова, вул.Центральна: 1–226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 248–288А; пров.Береговий, пров.Головковий, пров.Дружби, пров.Залізничний, пров.Зелений, пров.Міжподільний, пров.Огородній, пров.Партизанський, пров.Піщаний, пров.Польовий, пров.Придорожній, пров.Прудянський, пров.Святковий, пров.Ставковий, пров.Травневий, пров.Шкільний, пров.8-го березня
710832 вул.Васильківська, 59А, с.Васильків, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20624
приміщення приватного кафе, танцювальна зала
с.Васильків – вул.Васильківська, вул.Перемоги, вул.Центральна: 227, 229, 231–231А, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245–247, 290–364; пров.Вишневий, пров.Набережний, пров.Перемоги, пров.Садовий
710833 пров.Шевченка, 3, с.Веселий Кут, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20655
будинок культури, глядацька зала
с.Веселий Кут, с.Витязеве, с.Козачани
710834 вул.Шкільна, 15А, с.Водяне, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20641
будинок культури, танцювальна зала
с.Водяне
710835 вул.Козацька, 133, с.Журавка, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20637
будинок культури, фойє
с.Журавка
710836 вул.Хрещатик, 50, с.Іскрене, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20623
будинок культури, глядацька зала
с.Іскрене, с.Георгіївка
710837 вул.Антонівська, 91А, с.Кавунівка, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20642
будинок культури, глядацька зала
с.Кавунівка
710838 вул.Новошкільна, 18, с.Капустине, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20622
будинок культури, глядацька зала
с.Капустине
710839 вул.Центральна, 50, с.Кримки, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20640
будинок культури, мала зала
с.Кримки
710840 вул.Центральна, 131, с.Лебедин, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20634
сільська рада, зала засідань
с.Лебедин – вул.Берегова, вул.Б.Хмельницького, вул.Гайдамацька, вул.Гоголя, вул.Київська, вул.Кожедуба, вул.Кооперативна, вул.Лісна, вул.Михайла Грушевського, вул.Науменка, вул.Незалежності, вул.Партизанська, вул.Петра Дорошенка, вул.Прошина, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Тракторна, вул.Центральна: 117, 119, 133–180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210; вул.Шевченка, пров.Київський, пров.Підлісний
710841 вул.Віктора Кравченка, 48, с.Лебедин, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20635
будинок культури, фойє
с.Лебедин – вул.Віктора Кравченка, вул.Гагаріна, вул.Декабристів, вул.Євгена Чикаленка, вул.Залізнодорожна, вул.Лесі Українки, вул.Лютнева, вул.Молодіжна, вул.Монастирська, вул.Небесної Сотні, вул.Орлова, вул.Паркова, вул.Посьолкова, вул.Преображенська: 61, 63–85; вул.Тур’яна, вул.Центральна: 1–116, 118, 120–132; пров.Євгена Чикаленка
710842 вул.Козацька, 71, с.Лебедин, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20635
сільський клуб, глядацька зала
с.Лебедин – вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Лермонтова, вул.Лип’янська, вул.Миру, вул.Олекси Влизька, вул.Перемоги, вул.Преображенська: 1–60, 62; вул.Турція, вул.Франка, вул.Центральна: 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211–290; вул.Шполянська, вул.Яворницького, Лісова сторожка
710843 вул.Івана Гончара, 1К, с.Лип’янка, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20650
будинок культури, фойє
с.Лип’янка, с.Межигірка
710844 вул.Центральна, 37, с.Лозуватка, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20621
школа, спортивна зала
с.Лозуватка, с.Кам’януватка
710845 вул.Центральна, 32, с.Мар’янівка, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20633
будинок культури, фойє
с.Мар’янівка
710846 вул.Степова, 11, с.Маслове, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20652
сільський клуб, глядацька зала
с.Маслове
710847 вул.Станіславська, 40, с.Матусів, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20630
школа №1, фойє
с.Матусів – вул.Байрачанська, вул.Ганзенка, вул.Героїв Крут, вул.Дворянська, вул.Козацька, вул.Кравченка, вул.Молодіжна, вул.Станіславська, вул.Хмельницького: 1–49, 51, 53, 55, 57, 59;
710848 вул.Тодося Осьмачки, 22, с.Матусів, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20630
контора фермерського господарства "Деметра", зала засідань
с.Матусів – вул.Заруддя, вул.Новошевченківська, вул.Полтава, вул.Тодося Осьмачки, вул.Хмельницького: 50, 52, 54, 56, 58, 60–140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 186; вул.Шевченка
710849 вул.Хмельницького, 243, с.Матусів, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20631
школа №2, фойє
с.Матусів – вул.Берегова, вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Івана Богуна, вул.Кооперативна, вул.Мар’янівська, вул.Перемоги, вул.Соборна, вул.Хмельницького: 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183–185, 187–320;
710850 вул.Центральна, 78, с.Надточаївка, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20612
будинок культури, фойє
с.Надточаївка
710851 вул.Центральна, 79, с.Нечаєве, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20651
будинок культури, глядацька зала
с.Нечаєве
710852 вул.Шевченка, 226, с.Сердегівка, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20614
сільська рада, актова зала
с.Сердегівка
710853 вул.Незалежності, 53, с.Сигнаївка, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20615
будинок культури, актова зала
с.Сигнаївка
710854 вул.Шевченка, 2, с.Скотареве, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20625
школа, спортивна кімната
с.Скотареве
710855 вул.Центральна, 21, с.Соболівка, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20644
будинок культури, глядацька зала
с.Соболівка
710856 вул.Центральна, 46, с.Станіславчик, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20611
сільський будинок культури, кімната відпочинку
с.Станіславчик
710857 вул.Миру, 2, с.Терешки, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20613
контора ЗАТ ім.Шевченка, актова зала
с.Терешки, с-ще Ховківка
710858 вул.Лютого-Лютенка, будинок культури, с.Товмач, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20643
будинок культури, фойє
с.Товмач
710859 вул.Т.Г.Шевченка, 30А, с.Топильна, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20620
будинок культури, фойє
с.Топильна
710860 вул.Томенка М.Д., 50, с.Ярославка, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20654
будинок культури, актова зала
с.Ярославка, с.Нова Ярославка
710861 вул.Миколи Амосова, 10, м.Шпола, Шполянський р-н, Черкаська обл., 20600
Райлікарня, кабінет лікувальної фізкультури
Шполянська центральна районна лікарня ім. братів М.С. і О.С. Коломійченків
711102 вул.Базарна, 5, смт Катеринопіль, Катеринопільський р-н, Черкаська обл., 20501
загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів№ 2
смт Катеринопіль – вул.В.Чорновола, вул.Івана Франка, пров.Івана Франка, пров.Карла Маркса