Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Київська область, Територіальний виборчий округ № 96

Дільниць - 202

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
000001 вул. Кургузова, буд. 3, м. Вишгород, Київська обл., 07301
Ізолятор тимчасового тримання №5 Головного управління Національної поліції в Київській області
320182 вул.Травнева, 64А, смт Бабинці, Бородянський р-н, Київська обл., 07832
селищна рада, обрядова зала
смт Бабинці – вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Дзюбина, вул.Заводська: 1–39, 41, 43, 45–46, 49–51, 55–59, 61А; вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Кооперативна, вул.Миру, вул.Нова, вул.Підсобне господарство, вул.Садова, вул.СТ«Ручейок -1», вул.Ромашкова, вул.Східна, вул.Травнева: 1–62, 67–67Б, 70–70А; вул.40 років Перемоги, пров.Козацький
320183 вул.Травнева, 68, смт Бабинці, Бородянський р-н, Київська обл., 07832
школа, їдальня
смт Бабинці – вул.В.Камінської, вул.Заводська: 40, 42, 44, 48, 52–52А, 60–60А, 61Б–97; вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Лісна, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Павла Чубинського, вул.Паркова, вул.Пасічна, вул.Польова, вул.Стадіонна, вул.Титова, вул.Травнева: 65, 69, 71–107; вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.В.Камінської, пров.Молодіжний, пров.Павла Чубинського
320184 вул.Незалежності, 2, с.Буда-Бабинецька, Бородянський р-н, Київська обл., 07832
сільський клуб, глядацька зала
с.Буда-Бабинецька
320185 вул.Паркова, 5, смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., 07801
школа №2, вестибюль
смт Бородянка – вул.Велика, вул.Джерельна, вул.Михайлівська, вул.Незалежності, вул.Нова: 2Б–42; вул.Паркова: 4–9; вул.Центральна: 304, 306–308, 365А–365Б, 371;
320186 вул.Центральна, 222, смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., 07801
школа №1, рекреація, коридор
смт Бородянка – вул.Авіаторів, вул.Богдана Хмельницького, вул.Ветеранів, вул.Житня, вул.Ігнатова, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Полтавська, вул.Польова, вул.Поштова, вул.Травнева, вул.Центральна: 1–303, 305–305Б, 309, 317, 319, 351А, 363–365; вул.Черкаська, вул.Чернігівська, вул.Чорновола, вул.Шевченка, пров.Електриків, пров.Здвижовий, пров.Млиновий, пров.Пляжний, пров.Польовий, пров.Рибальський, пров.Травневий
320187 вул.Паркова, 1А, смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., 07801
Палац культури ім.Т.Г.Шевченка, фойє
смт Бородянка – вул.Паркова: 1–3; вул.Семашка, вул.Центральна: 353–359, 367А–369А;
320188 пл.Київська, 3, смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., 07801
професійний аграрний ліцей, фойє
смт Бородянка – вул.Ботанічна, вул.Будівельників, вул.Весела, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Європейська, вул.Київська, вул.Ковельська, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Нова: 2; вул.Пушкінська, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Центральна: 310–316, 318, 320–342, 397А–429А; пл.Київська, пров.Будівельників, пров.Грушевського, пров.Коцюбинського
320189 вул.Привокзальна, 2, смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., 07801
школа І-ІІ ст., рекреація, коридор
смт Бородянка – вул.Абрикосова, вул.Автомобілістів, вул.Базарна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Дорожна, вул.Дружби, вул.Ентузіастів, вул.Заводська, вул.Запорізька, вул.Індустріальна, вул.Кібенка, вул.Ломоносова, вул.Машинобудівників, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Побутовиків, вул.Полупанова, вул.Правика, вул.Привокзальна, вул.Приозерна, вул.Радужна, вул.Свободи, вул.Селекційна, вул.Сільськогосподарська, вул.Сонячна, вул.Сумська, вул.Тернопільська, вул.Франка, вул.Хутірська, вул.Чорнобильська, пров.Вокзальний, пров.Дружнянський, пров.Франка, пров.Шкільний
320190 вул.Вербна, 4, смт Клавдієво-Тарасове, Бородянський р-н, Київська обл., 07850
Державне підприємство "Клавдіївське лісове господарство", актова зала
смт Клавдієво-Тарасове – вул.Варшавська, вул.Вербна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Київська, вул.Козацька, вул.Миколи Матвієнка, вул.Петлюри, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Старософіївська, вул.Тарасівська, вул.Текстильщиків, вул.Травнева, вул.Чайковського, вул.Чкалова, пров.Вербний, пров.Веселий, пров.Вишневий, пров.Гагаріна, пров.Європейський, пров.Луговий, пров.Миколи Матвієнка, пров.Молодіжний, пров.Орлика, пров.Петлюри, пров.Севастопольський
320191 вул.Франка, 9, смт Клавдієво-Тарасове, Бородянський р-н, Київська обл., 07850
шкільний клуб, актова зала
смт Клавдієво-Тарасове – вул.Амосова, вул.Генерала Небогатова, вул.Генерала Шовколовича, вул.Довженка, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Квіткова, вул.Короленка, вул.Коцюбинського, вул.Лісничий кордон, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Польова, вул.Почаївська, вул.Привокзальна, вул.Соборності, вул.Успенська, вул.Франка, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Генерала Шовколовича, пров.Джерельний, пров.Довженка, пров.Коцюбинського, пров.Привокзальний, пров.Соборності, пров.Успенський, пров.Центральний, пров.Шевченка, пров.Шкільний, с.Пороскотень
320192 вул.Богдана Хмельницького, 1, смт Немішаєве, Бородянський р-н, Київська обл., 07853
будинок культури, обрядова зала
смт Немішаєве – вул.Богдана Хмельницького, вул.Горького, вул.Гулака-Артемовського, вул.Заводська: 1–43; вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Кільцева, вул.Лесі Українки, вул.Медова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Осіння, вул.Перемоги, вул.Попова, вул.Радісна, вул.Різдвяна, вул.Садова, вул.Шевченка
320193 вул.Технікумівська, 1, смт Немішаєве, Бородянський р-н, Київська обл., 07853
будинок побуту, кімната засідань майстерні художньої творчості
смт Немішаєве – вул.Біохімічна, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Заводська: 44–48; вул.Паркова, вул.Технікумівська
320194 вул.Н.Сосніної, 12А, смт Пісківка, Бородянський р-н, Київська обл., 07820
гімназія, фойє
смт Пісківка – вул.Весняна, вул.Ковпака, вул.Лісова Поляна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Н.Сосніної, вул.Філіпова, вул.Шкільна, вул.Щаслива, пров.Набережний
320195 вул.Шкільна, 33, смт Пісківка, Бородянський р-н, Київська обл., 07820
школа, спортивна зала
смт Пісківка – вул.Гоголя, вул.Дачна, вул.Квітнева, вул.Лісна, вул.Нове Селище, вул.Новоселиця, вул.Руднянська, вул.Тетерівська
320196 вул.Шевченка, 2, смт Пісківка, Бородянський р-н, Київська обл., 07820
будинок культури, глядацька зала
смт Пісківка – вул.Ватутіна, вул.Весела, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Ніколаєнка, вул.Нова, вул.Південна, вул.Північна, вул.Поповича, вул.Привітна, вул.Пушкіна, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Юр’єва, вул.1-го Травня
320197 вул.Раска, 43, с.Раска, Бородянський р-н, Київська обл., 07820
сільський клуб, глядацька зала
с.Раска
320198 вул.Ярослава Мудрого, 1, с.Блиставиця, Бородянський р-н, Київська обл., 07835
будинок культури, фойє
с.Блиставиця
320199 вул.Центральна, 1, с.Дружня, Бородянський р-н, Київська обл., 07807
будинок культури, актова зала
с.Дружня
320200 вул.Вишнева, 78, с.Дмитрівка, Бородянський р-н, Київська обл., 07841
сільський клуб, актова зала
с.Дмитрівка
320201 вул.Гагаріна, 41, с.Озерщина, Бородянський р-н, Київська обл., 07841
сільський клуб, актова зала
с.Озерщина
320202 вул.Незалежності, 136Б, с.Загальці, Бородянський р-н, Київська обл., 07823
сільська рада, актова зала
с.Загальці, с.Гай
320203 вул.Миру, 2В, с.Нова Буда, Бородянський р-н, Київська обл., 07823
бібліотека, к.1, 2
с.Нова Буда
320204 вул.Поташня, 114Б, с.Поташня, Бородянський р-н, Київська обл., 07823
сільський будинок культури, актова зала
с.Бондарня, с.Поташня
320205 вул.Центральна, 102, с.Здвижівка, Бородянський р-н, Київська обл., 07830
будинок культури, актова зала
с.Здвижівка
320206 вул.Кооперативна, 113, с.Качали, Бородянський р-н, Київська обл., 07813
сільський клуб, фойє
с.Качали
320207 вул.Центральна, 71А, с.Галинка, Бородянський р-н, Київська обл., 07813
Фельдшерсько- акушерський пункт, приймальна кімната
с.Волиця, с.Галинка, с.Торф’яне
320208 вул.Короленко, 42А, с.Стара Буда, Бородянський р-н, Київська обл., 07813
Фельдшерсько- акушерський пункт, приймальна кімната
с.Стара Буда
320209 вул.Шкільна, 46В, с.Козинці, Бородянський р-н, Київська обл., 07855
будинок культури, фойє
с.Козинці
320210 вул.Шевченка, 16/1, с.Діброва, Бородянський р-н, Київська обл., 07855
сільський клуб, актова зала
с.Діброва
320211 вул.Шевченка, 100, с.Луб’янка, Бородянський р-н, Київська обл., 07831
школа, спортивна зала
с.Луб’янка
320212 вул.Миру, 25, с.Майданівка, Бородянський р-н, Київська обл., 07824
сільський клуб, актова зала
с.Майданівка, с.Вишняки, с.Язвинка
320213 вул.Покровська, 2В, с.Мигалки, Бородянський р-н, Київська обл., 07822
будинок культури, актова зала
с.Мигалки
320214 вул.Центральна, 1, с.Микуличі, Бородянський р-н, Київська обл., 07852
сільська рада, бібліотека
с.Микуличі
320215 вул.Коцюбинського, 1, с.Мирча, Бородянський р-н, Київська обл., 07810
школа, к.1
с.Мирча
320216 вул.Гагаріна, 71А, с.Тальське, Бородянський р-н, Київська обл., 07810
Фельдшерсько- акушерський пункт, к.1
с.Великий Ліс, с.Коблиця, с.Коблицький Ліс, с.Тальське
320217 вул.Михайлівська, 2А, с.Небрат, Бородянський р-н, Київська обл., 07814
сільський клуб, актова зала
с.Небрат
320218 вул.Іванківське шосе, 1, с.Берестянка, Бородянський р-н, Київська обл., 07814
сільський клуб, фойє
с.Берестянка
320219 вул.Центральна, 63А, с.Нова Гребля, Бородянський р-н, Київська обл., 07842
сільська рада, актова зала
с.Нова Гребля, с.Вабля
320220 вул.Кримська, 2, с.Нове Залісся, Бородянський р-н, Київська обл., 07811
Товариство з обмеженою відповідальністю "Агроконтраст", зала урочистостей
с.Нове Залісся
320221 вул.Харківська, 23А, с.Новий Корогод, Бородянський р-н, Київська обл., 07843
сільська рада, актова зала
с.Новий Корогод
320222 вул.Шевченка, 2Б, с.Озера, Бородянський р-н, Київська обл., 07834
будинок культури, актова зала
с.Озера
320223 вул.Привокзальна, 6, с.Пилиповичі, Бородянський р-н, Київська обл., 07840
будинок культури, актова зала
с.Пилиповичі
320224 вул.Кооперативна, 25Б, с.Шибене, Бородянський р-н, Київська обл., 07812
сільська рада, зала засідань
с.Шибене, с.Красний Ріг
320225 вул.Семашка, 3, смт Бородянка, Бородянський р-н, Київська обл., 07800
адмінкорпус, кабінет начмеда
Комунальний заклад Бородянської районної ради «Бородянська цернтральна районна лікарня»
320342 вул.Київська, 10, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300
Дніпровське басейнове управління водних ресурсів, хол
м.Вишгород – вул.Володимира Мономаха, вул.Глібова, вул.Київська: 2–12, 20; вул.КЛИДС №102, вул.Космонавтів, вул.Кургузова: 1А к.1; вул.Максимовича, вул.Набережна: 22; вул.Олександра Довженка, вул.Піщана, вул.Святославська, Квартал 87
320343 просп.Шевченка, 8, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300
районний центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді "Дивосвіт", фойє
м.Вишгород – вул.Космонавта Поповича, вул.Коцюбинського, вул.Набережна: 8–12; пров.Коцюбинського, пров.Прожекторний, просп.Шевченка: 2Д, 6А, 7–11;
320344 вул.Михайла Грушевського, 7Б, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300
дитяча юнацька спортивна школа, спортивна зала
м.Вишгород – вул.Ватутіна: 79; вул.Михайла Грушевського: 5–10; вул.Шолуденка: 13Б–328; пров.Квітковий, просп.Івана Мазепи: 1–4А, 6; мікрорайон ’Берізки’
320345 просп.Івана Мазепи, 9, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300
будинок культури "Енергетик", спортивна зала
м.Вишгород – вул.Дніпровська: 2–6; вул.Набережна: 4–6Г к.4; просп.Івана Мазепи: 11;
320346 просп.Івана Мазепи, 7А, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300
школа №1, учительська
м.Вишгород – вул.Богдана Хмельницького, вул.Дніпровська: 7–11; вул.Михайла Грушевського: 1–3; просп.Івана Мазепи: 5, 7–10;
320347 вул.Кургузова, 15, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300
спеціалізована школа "Сузір’я", хол
м.Вишгород – вул.Кургузова: 1А к.2–1А к.4, 3А–3Б, 11–11А;
320348 вул.Межигірського Спасу, 6, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300
ДП "Український державний науково-технічний центр антикризових технологій в промисловості", фойє
м.Вишгород – вул.Ватутіна: 1–78Б, 80–111В; вул.Дніпровська: 1; вул.Межигірського Спасу, вул.Набережна: 2; вул.Парусна, вул.Петра Калнишевського, вул.Садова 21, вул.Семена Палія, вул.Старосільська, вул.Шолуденка: 3–6А, 8; садове товариство «Дніпро-8», садове товариство «Межиріччя», садове товариство «Надія»
320349 вул.Шкільна, 14, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300
гімназія "Інтелект", фойє
м.Вишгород – вул.Василя Симоненка: 1А–2, 4–4В, 6; вул.Гриненка, вул.Лугова, вул.Шевченка, пл.Шевченка, пров.Дніпровський
320350 вул.Василя Симоненка, 3А, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300
Міський центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді "Джерело", зала
м.Вишгород – вул.Василя Симоненка: 1, 3, 5, 7–10; вул.Київська: 18; вул.Кургузова: 2, 4–10;
320351 просп.Івана Мазепи, 13, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300
музична школа, фойє
м.Вишгород – вул.Михайла Грушевського: 4; вул.Шолуденка: 6Б–7; просп.Івана Мазепи: 12–13/9;
320352 вул.Соборна, 20, смт Димер, Вишгородський р-н, Київська обл., 07330
будинок культури, актова зала
смт Димер – вул.В.Сухомлинського, вул.Генерала Григоренка, вул.Злагоди, вул.Івана Франка, вул.Молодіжна, вул.Небесної сотні, вул.Покровська, вул.Пономарьова, вул.Пугачова, вул.Пушкіна, вул.Родинна, вул.Соборна: 4–75, 88–108; вул.Сонячна, вул.Шевченка, вул.Яблунева, вул.Ярослава Мудрого
320353 вул.Бударіна, 9, смт Димер, Вишгородський р-н, Київська обл., 07330
школа, хол
смт Димер – вул.Акатова, вул.Благовісна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Бударіна, вул.Ватутіна, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Глибочицька, вул.Гоголя, вул.Зоряна, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Народна, вул.Олександра Довженка, вул.Революції, вул.Садова, вул.Толстого, с.Каменка
320354 вул.Соборна, 17, смт Димер, Вишгородський р-н, Київська обл., 07330
музична школа, фойє
смт Димер – вул.Вербна, вул.Вишнева, вул.Володимирська, вул.Дніпровська, вул.Космонавтів, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Пашкова, вул.Соборна: 79; вул.Спортивна
320355 вул.Петра Сагайдачного, 1А, с.Рикунь, Вишгородський р-н, Київська обл., 07330
фельдшерсько-акушерський пункт, зала
с.Рикунь
320356 вул.Центральна, 2, с.Абрамівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07314
сільська рада, фойє
с.Абрамівка, с.Дудки
320357 вул.Лісова, 2А, с.Савенки, Вишгородський р-н, Київська обл., 07314
сільський клуб, актова зала
с.Савенки
320358 вул.Київська, 30, с.Богдани, Вишгородський р-н, Київська обл., 07310
сільська рада, кабінет землевпорядника
с.Богдани, с.Овдієва Нива, с.Пилява, с.Ритні, с.Рихта
320359 вул.Лісова, 50, с.Вахівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07311
будинок культури, актова зала
с.Вахівка, с.Любидва
320360 вул.Соборна, 18, с.Вища Дубечня, Вишгородський р-н, Київська обл., 07344
будинок культури, фойє
с.Вища Дубечня
320361 вул.Київська, 54, с.Воропаїв, Вишгородський р-н, Київська обл., 07343
будинок культури, актова зала
с.Воропаїв
320362 вул.Свято-Троїцька, 66, с.Гаврилівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07350
будинок культури "Поліський", фойє
с.Гаврилівка – вул.Лісова, вул.Михайленка, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Північна, вул.Промислова, вул.Садова: 10–56; вул.Свято-Троїцька, вул.Шевченка: 16–29; вул.40-річчя Перемоги
320363 вул.Шевченка, 2А, с.Тарасівщина, Вишгородський р-н, Київська обл., 07350
фельдшерсько-акушерський пункт, зала
с.Тарасівщина
320364 вул.Соборна, 18, с.Глібівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07333
будинок культури, актова зала
с.Глібівка
320365 вул.Фастова, 5, с.Демидів, Вишгородський р-н, Київська обл., 07335
школа, фойє
с.Демидів – вул.Варвари Довженко, вул.Вербова, вул.Гуреєва, вул.Польова, вул.Річна, вул.Свято-Михайлівська, вул.Сонячна, вул.Стовпова, вул.Фастова, вул.40-річчя Перемоги, пров.Даценка, пров.Лесі Українки, пров.Шкільний, масив Молодіжний
320366 вул.Фастова, 3, с.Демидів, Вишгородський р-н, Київська обл., 07335
будинок культури, фойє
с.Демидів – вул.Богдана Хмельницького, вул.Васильєва, вул.Вишнева, вул.Ірпінська, вул.Київська, вул.Кільцева, вул.Маяковського, вул.Нагірна, вул.Нижній Вал, вул.Нова, вул.Поштова, вул.Прорізна, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.1-го Травня
320367 вул.Чубінідзе, 4, с.Жукин, Вишгородський р-н, Київська обл., 07341
школа, хол
с.Жукин, с.Ровжі
320368 вул.Біла, 60, с.Катюжанка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07313
школа, фойє
с.Катюжанка – вул.Біла, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишгородська: 1–65; вул.Волошкова, вул.Гагаріна, вул.Заводська: 1–2, 5, 7–9, 11, 13, 15, 17, 19–21, 23–57, 86; вул.Київська, вул.Кичигіна, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Пасічна, вул.Перемоги, вул.Поштова, вул.Прорізна, вул.Садова, вул.Святомихайлівська, вул.Сім’ї Дяківських, вул.Слобідська, вул.Хутірська, вул.Шевченка, вул.Шкільна
320369 вул.Заводська, 10А, с.Катюжанка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07313
гуртожиток, зала
с.Катюжанка – вул.Вербова, вул.Вишгородська: 66–153; вул.Вишнева, вул.Заводська: 3–4, 6, 10–10А, 12, 14, 16, 18, 22, 57А–85; вул.Зінченка, вул.Кругова, вул.Лісна, вул.Нова, вул.Олега Орлова, вул.Переселення, вул.Південна, вул.Покровська, вул.Ранкова
320370 вул.Київська, 19, с.Гута-Катюжанська, Вишгородський р-н, Київська обл., 07313
будинок культури, актова зала
с.Гута-Катюжанська
320371 вул.Соборна, 47, с.Козаровичі, Вишгородський р-н, Київська обл., 07332
школа, хол
с.Козаровичі
320372 вул.Соборна, 10, с.Лебедівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07360
сільський клуб, актова зала
с.Лебедівка
320373 вул.Тараса Шевченка, 1А, с.Литвинівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07334
пошта, зала
с.Литвинівка
320374 вул.40 років Перемоги, 30А, с.Лісовичі, Вишгородський р-н, Київська обл., 07334
бібліотека, читальна зала
с.Лісовичі, с.Миколаївка
320375 вул.Пролетарська, 63, с.Любимівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07321
будинок культури, актова зала
с.Любимівка, с.Андріївка, с.Сичівка
320376 вул.Визволителів, 51, с.Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл., 07352
школа, спортивна зала
с.Лютіж
320377 вул.Силкіна, 32А, с.Гута-Межигірська, Вишгородський р-н, Київська обл., 07352
будинок культури, актова зала
с.Гута-Межигірська
320378 вул.Шкільна, 13А, с.Нижча Дубечня, Вишгородський р-н, Київська обл., 07361
школа, спортивна зала
с.Нижча Дубечня
320379 вул.Свято-Покровська, 52, с.Нові Петрівці, Вишгородський р-н, Київська обл., 07354
школа №3, їдальня
с.Нові Петрівці – вул.Білого Спасу, вул.Богдана, вул.Богуна Івана, вул.Будівельників друга, вул.Будівельників перша, вул.Будівельників третя, вул.Валківська, вул.Вишгородська, вул.Володимирська, вул.Героїв Майдану, вул.Григорія Чубинського, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Івана Кудрі, вул.Івана Франка, вул.Ігорівська, вул.Ірпінська, вул.Каневська, вул.Київська, вул.Княгині Ольги, вул.Козацька, вул.Корольова, вул.Миколи Лисенка, вул.Миру, вул.Монастирецька, вул.Набережна, вул.Ново-Київська, вул.Новопрорізна, вул.Оболонська, вул.Озерна, вул.Петропавлівська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Свято-Покровська: 1–123; вул.Святославська, вул.Семена Палія, вул.Спаська, вул.Філімонівська, вул.Ярова, пров.Богдана, пров.Дачний, пров.Каневський, пров.Київський, пров.Корольова, м-в Вишгородський, м-в Лазарів Сад
320380 вул.Ярослава Мудрого, 14, с.Нові Петрівці, Вишгородський р-н, Київська обл., 07354
школа №1, вестибюль
с.Нові Петрівці – вул.Аптечна, вул.Бузкова, вул.Василя Сухомлинського, вул.Ватутіна, вул.Вінницька, вул.Гагаріна, вул.Грушевського Михайла, вул.Довженка Олександра, вул.Драгоманова Михайла, вул.Затишна, вул.Кримська, вул.Лілейна, вул.Лісова, вул.Луцька, вул.Молодіжна, вул.Музейна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Полунична, вул.Пушкіна, вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Старосільська, вул.Українська, вул.Шкільна, вул.Ярослава Мудрого, вул.1-го Травня, пров.В.Чорновола, пров.Пушкіна, пров.Соборний, пров.1-го Травня
320381 вул.Свято-Покровська, 220, с.Нові Петрівці, Вишгородський р-н, Київська обл., 07354
будинок культури, актова зала
с.Нові Петрівці – вул.Європейська, вул.Лесі Українки, вул.Марко Вовчок, вул.Межигірська, вул.Островського, вул.Петрівська, вул.Свято-Покровська: 124–244; вул.Шевченка, пров.Горького: 10;
320382 вул.Свято-Покровська, 272, с.Нові Петрівці, Вишгородський р-н, Київська обл., 07354
школа №2, їдальня
с.Нові Петрівці – вул.Богдана Хмельницького, вул.Веселкова, вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Гречка, вул.Колоскова, вул.Комарова, вул.Кузнечна, вул.Лермонтова, вул.Лермонтова-Новопрорізна, вул.Набережно-Дніпровська, вул.Одеська, вул.Покровська, вул.Преображенська, вул.Свято-Покровська: 246–399; вул.Святослава Князя, вул.Сонячна, вул.Яблунева, вул.Ягідна, пров.Горького: 1–7;
320383 вул.Центральна, 9Б, с.Новосілки, Вишгородський р-н, Київська обл., 07362
сільський клуб, зала
с.Новосілки
320384 вул.Шкільна, 1, с.Пірнове, Вишгородський р-н, Київська обл., 07342
школа, спортивна зала
с.Пірнове
320385 вул.Миру, 32, с.Федорівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07371
сільський клуб, зала
с.Рови, с.Круги, с.Розтісне, с.Федорівка
320386 вул.Центральна, 49, с.Рудня-Димерська, Вишгородський р-н, Київська обл., 07312
сільський клуб, актова зала
с.Рудня-Димерська, с.Володимирівка
320387 вул.Київська, 49А, с.Синяк, Вишгородський р-н, Київська обл., 07351
школа, фойє
с.Синяк, с.Червоне
320388 вул.Гагаріна, 10А, с.Раківка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07351
сільський клуб, актова зала
с.Вороньківка, с.Раківка
320389 вул.Князя Святослава, 165, с.Старі Петрівці, Вишгородський р-н, Київська обл., 07353
будинок культури, зала
с.Старі Петрівці – вул.Автомобілістів, вул.Благодатна, вул.Борисова, вул.Волкова, вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Дніпровська, вул.Дубрівська, вул.Заводська, вул.Івана Франка, вул.Казанська, вул.Калнишевського Гетьмана, вул.Князя Святослава: 3–165; вул.Короткевича, вул.Косінова, вул.Кремінського, вул.Лісна, вул.Мазепи, вул.Межигірська, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Оболонська, вул.Петрівська, вул.Польова, вул.Поповича, вул.Промислова, вул.Сагайдачного, вул.Стуса Василя, вул.Тітова, вул.Шевченка, вул.Юрківська, пров.Горіховий, пров.Дніпровський, пров.Кремінського, пров.Юрківський, Військове містечко №3, ур.Букаєвиця
320390 вул.Українська, 44, с.Сувид, Вишгородський р-н, Київська обл., 07340
будинок культури, зала
с.Сувид
320391 пров.Луговий, 1А, с.Боденьки, Вишгородський р-н, Київська обл., 07341
бібліотека, читальна зала
с.Боденьки
320392 вул.Миру, 3, с.Сухолуччя, Вишгородський р-н, Київська обл., 07320
сільська рада, каб.2
с.Сухолуччя
320393 вул.Набережна, 1, с.Толокунь, Вишгородський р-н, Київська обл., 07323
сільська рада, актова зала
с.Толокунь, с.Дмитрівка
320394 вул.Деснянська, 9, с.Хотянівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07363
будинок культури, хол
с.Хотянівка, с.Осещина
320395 вул.Колективна, 20Б, с.Ясногородка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07324
школа, фойє
с.Ясногородка
320396 вул.Кургузова, 1, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300
Центральна районна лікарня, актова зала
Вишгородська центральна районна лікарня
320397 урочище "Туровча лісова", 2, с.Лютіж, Вишгородський р-н, Київська обл., 07352
Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів №26, актова зала
Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів №26
320461 вул.Івана Проскури, 2, смт Іванків, Іванківський р-н, Київська обл., 07201
будинок культури, актова зала
смт Іванків – вул.Березовка, вул.Галіоса, вул.Григоренка, вул.Дружби, вул.Запрудська, вул.Київська: 31–133; вул.Комунальна, вул.К.Фещенко, вул.Марії Примаченко, вул.Миролюбна, вул.Миру, вул.Розважівська: 1, 3, 5–7, 15, 23, 25, 27, 31, 33–35, 37, 39, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 99, 101, 103, 105, 107, 109; вул.Садова, вул.Сосніних, вул.Тетерівська, вул.Чорнобильська, вул.Шевченка
320462 вул.Ярова, 6, смт Іванків, Іванківський р-н, Київська обл., 07201
школа №1, фойє
смт Іванків – вул.Біляєва, вул.Ватутіна: 32–136; вул.Гагаріна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Кибенка, вул.Київська: 1–27; вул.Молодіжна, вул.Мотрича, вул.Рильського, вул.Розважівська: 2, 4, 8–14, 18–22, 24, 26, 28, 32, 36, 38, 40–44, 46, 48–50, 52, 54, 56, 58–60, 64, 66, 68, 70–70 к.А, 72, 74–74 к.А, 76–78, 80, 82, 84, 86–86 к.А, 88–90, 92–98, 100, 102, 104, 106, 108, 110–156; вул.сім’ї Печковських, вул.Сонячна, вул.Толочина: 66, 68, 70, 72, 74, 78–209; вул.Черненка, вул.Ярова
320463 вул.Поліська, 65А, смт Іванків, Іванківський р-н, Київська обл., 07201
центр "Довір’я", каб.1
смт Іванків – вул.Базарна, вул.Гоголя, вул.Заводська: 2–24, 26, 28, 30; вул.Зоряна, вул.Івана Проскури: 55–110; вул.Лугова, вул.Михайлівська, вул.Підлісна, вул.Поліська, вул.Поліський шлях, вул.Саксаганського, вул.Сергієнка, вул.Струмкова, вул.Тесленка, вул.Франка, вул.8 Березня, пров.Зоряний, пров.Київський
320464 вул.Івана Проскури, 49, смт Іванків, Іванківський р-н, Київська обл., 07201
школа №2, фойє
смт Іванків – вул.Автомобілістів, вул.Ватутіна: 1–31; вул.В.Хоменка, вул.Енергетиків, вул.Жовтнева, вул.Заводська: 25, 27, 29, 31–72; вул.Івана Проскури: 5–54; вул.К.Терентюк, вул.Л.Бикова, вул.Лесі Українки, вул.Староцерковна, вул.Тетерівський узвіз, вул.Толочина: 1–65, 67, 69, 71, 73, 75–77; вул.1 Травня, пров.Автомобілістів
320465 вул.Шляхова, 1, с.Обуховичі, Іванківський р-н, Київська обл., 07254
будинок культури, актова зала
с.Обуховичі
320466 вул.Соборна, 69, с.Сукачі, Іванківський р-н, Київська обл., 07205
школа, фойє
с.Сукачі – вул.Лугова, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Рибацька, вул.Рибокомбінат, вул.Соборна, вул.Франка: 1–15; вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Шевченка
320467 вул.Дружби, 6, с.Сукачі, Іванківський р-н, Київська обл., 07205
сільський клуб, актова зала
с.Сукачі – вул.Будівельників, вул.Дружби, вул.Кибенка, вул.Кіровоградська, вул.Олександрійська, вул.П. Осідач, вул.Порожня, вул.Садова, вул.Світловодська, вул.Франка: 16–36; вул.Ходимчука, вул.Чорнобильська
320468 вул.Чорнобильська, 9, с.Горностайпіль, Іванківський р-н, Київська обл., 07222
школа, спортивна зала
с.Горностайпіль, с.Губин, с.Лапутьки
320469 вул.Шкільна, 11А, с.Шпилі, Іванківський р-н, Київська обл., 07260
будинок культури, актова зала
с.Шпилі
320470 вул.Шевченка, 77, с.Запрудка, Іванківський р-н, Київська обл., 07208
школа, фойє
с.Запрудка
320471 вул.Шкільна, 27, с.Розважів, Іванківський р-н, Київська обл., 07241
школа, фойє
с.Розважів, с.Шевченкове(Розважівська с/р)
320472 вул.Лесі Українки, 1, с.Кухарі, Іванківський р-н, Київська обл., 07243
школа, фойє
с.Кухарі, с.Яхнівка
320473 вул.Соборна, 193, с.Прибірськ, Іванківський р-н, Київська обл., 07253
будинок культури, фойє
с.Прибірськ
320474 вул.Червоний Шлях, 72, с.Оране, Іванківський р-н, Київська обл., 07250
сільський клуб, актова зала
с.Оране
320475 вул.Шкільна, 3В, с.Блідча, Іванківський р-н, Київська обл., 07261
школа, каб.2
с.Блідча
320476 вул.Соборна, 9, с.Феневичі, Іванківський р-н, Київська обл., 07263
будинок культури, фойє права сторона
с.Феневичі
320477 вул.Поліська, 11, с.Термахівка, Іванківський р-н, Київська обл., 07240
будинок культури, актова зала
с.Термахівка, с.Чкаловка
320478 вул.Миру, 94, с.Коленці, Іванківський р-н, Київська обл., 07262
сільський клуб, каб.2
с.Коленці, с.Коленцівське
320479 вул.Л. Бикова, 18А, с.Страхолісся, Іванківський р-н, Київська обл., 07225
будинок культури, каб.2
с.Страхолісся, с.Медвин
320480 вул.Т.Г.Шевченка, 1, с.Варівськ, Іванківський р-н, Київська обл., 07233
сільська рада, каб.2
с.Варівськ, с.Людвинівка, с.Рахвалівка
320481 пров.Мічурінський, 1А, с.Дитятки, Іванківський р-н, Київська обл., 07220
будинок культури, каб.2
с.Дитятки
320482 вул.Центральна, 10, с.Жміївка, Іванківський р-н, Київська обл., 07230
школа, фойє
с.Жміївка, с.Верхолісся
320483 вул.Центральна, 145, с.Мусійки, Іванківський р-н, Київська обл., 07211
сільськогосподарський виробничий кооператив "Мусійки", каб.1
с.Мусійки
320484 вул.Центральна, 20, с.Макарівка, Іванківський р-н, Київська обл., 07251
школа, фойє
с.Макарівка
320485 пров.Шевченка, 12, с.Олізарівка, Іванківський р-н, Київська обл., 07231
школа, спортивна зала
с.Олізарівка
320486 вул.Б.Хмельницького, 74В, с.Болотня, Іванківський р-н, Київська обл., 07281
фельдшерський пункт, каб.1
с.Болотня, с.Федорівка
320487 вул.Миру, 70, с.Станішівка, Іванківський р-н, Київська обл., 07266
сільський клуб, фойє
с.Станішівка
320488 вул.Поліська, 69, с.Кропивня, Іванківський р-н, Київська обл., 07234
Сільський клуб, фойє
с.Кропивня, с.Мокра Корма, с.Рудня-Сидорівська
320489 вул.Дружби, 1, с.Олива, Іванківський р-н, Київська обл., 07242
дитячий садок, фойє
с.Олива, с.Захарівка
320490 вул.Шляхова, 1А, с.Зорин, Іванківський р-н, Київська обл., 07221
фельдшерський пункт, каб.1
с.Зорин, с.Фрузинівка
320491 вул.Шкільна, 20, с.Розважів, Іванківський р-н, Київська обл., 07241
Молодіжний центр, зал засідань
с.Жеревпілля
320492 вул.Ставрівська, 40, с.Ставрівка, Іванківський р-н, Київська обл., 07265
сільський клуб, фойє
с.Ставрівка
320493 вул.Шкільна, 1, с.Заруддя, Іванківський р-н, Київська обл., 07244
сільський клуб, каб.2
с.Заруддя
320494 вул.Гагаріна, 4, с.Сидоровичі, Іванківський р-н, Київська обл., 07232
будинок культури, фойє
с.Сидоровичі, с.Буда-Полідарівська, с.Полідарівка
320495 вул.Сергієнка, 33Д, с.Підгайне, Іванківський р-н, Київська обл., 07238
сільський клуб, актова зала
с.Підгайне
320496 вул.Шкільна, 50А, с.Рудня-Тальська, Іванківський р-н, Київська обл., 07257
школа, фойє
с.Рудня-Тальська, с.Рудня-Шпилівська
320497 вул.Соборна, 2, с.Тетерівське, Іванківський р-н, Київська обл., 07245
сільський клуб, актова зала
с.Тетерівське
320498 вул.Миру, 9, с.Русаки, Іванківський р-н, Київська обл., 07252
дитячий садок, каб.1
с.Русаки
320499 вул.8 Березня, 10, с.Мала Макарівка, Іванківський р-н, Київська обл., 07298
сільський клуб, актова зала
с.Мала Макарівка
320500 вул.Лугова, 1А, с.Слобода-Кухарська, Іванківський р-н, Київська обл., 07259
фельдшерський пункт, каб.2
с.Калинове, с.Осовець, с.Слобода-Кухарська
320501 вул.Дружби, 46, с.Рудня-Левківська, Іванківський р-н, Київська обл., 07296
будинок культури, каб.2
с.Димарка, с.Рудня-Левківська, с.Шевченкове(Димарська с/р)
320502 вул.Миру, 4, с.Воропаївка, Іванківський р-н, Київська обл., 07206
сільський клуб, актова зала
с.Воропаївка
320503 вул.Лугова, 60Б, с.Пироговичі, Іванківський р-н, Київська обл., 07237
сільський клуб, каб.2
с.Пироговичі
320504 вул.Садова, 20Б, с.Доманівка, Іванківський р-н, Київська обл., 07207
сільський клуб, каб.2
с.Доманівка, с.Ковалівка
320505 вул.Садова, 50А, с.Піски, Іванківський р-н, Київська обл., 07213
будинок культури, каб.1
с.Піски, с.Карпилівка
320506 вул.Жовтнева, 29, с.Поталіївка, Іванківський р-н, Київська обл., 07247
сільський клуб, актова зала
с.Поталіївка
320507 вул.Миру, 53, с.Хочева, Іванківський р-н, Київська обл., 07284
фельдшерський пункт, каб.1
с.Степанівка, с.Хочева
320508 вул.Київська, 27, с.Леонівка, Іванківський р-н, Київська обл., 07294
сільський клуб, каб.2
с.Леонівка
320509 вул.Центральна, 33А, с.Соснівка, Іванківський р-н, Київська обл., 07264
сільський клуб, каб.2
с.Соснівка
320510 вул.Центральна, 106, с.Старі Соколи, Іванківський р-н, Київська обл., 07214
сільський клуб, каб.2
с.Старі Соколи, с.Нові Соколи, с.Потоки
320511 вул.Миру, 46Б, с.Зимовище, Іванківський р-н, Київська обл., 07292
фельдшерський пункт, каб.2
с.Зимовище
320512 вул.Правди, 6А, с.Нові Макалевичі, Іванківський р-н, Київська обл., 07227
сільський клуб, актова зала
с.Нові Макалевичі
320513 вул.8 Березня, 5А, с.Старовичі, Іванківський р-н, Київська обл., 07268
фельдшерський пункт, каб.1
с.Старовичі
320514 вул.Зої Космодем’янської, 49, с.Білий Берег, Іванківський р-н, Київська обл., 07204
медичний пункт тимчасового базування, каб.1
с.Білий Берег, с.Рокитна Слобода
320515 вул.Центральна, 106, с.Старі Соколи, Іванківський р-н, Київська обл., 07214
сільська рада, кімната для засідань
с.Красилівка
320516 вул.Недашківських, 2Б, с.Старий Міст, Іванківський р-н, Київська обл., 07229
сільський клуб, каб.1
с.Старий Міст
320517 вул.Жеревська, 12А, с.Жерева, Іванківський р-н, Київська обл., 07290
Жеревське лісництво, каб.1
с.Жерева
320518 вул.Поліська, 65, смт Іванків, Іванківський р-н, Київська обл., 07201
лікарня, статистичне відділення
Комунальне некомерційне підприємство Іванківської районної ради "Іванківська центральна районна лікарня"
320817 вул.Воздвиженська, 74В, смт Красятичі, Поліський р-н, Київська обл., 07053
будинок культури, актова зала
с.Дубова(Красятицька с/р), смт Красятичі, с.Міхлівщина, с.Лісове
320818 вул.Яблунева, 37, с.Вовчків, Поліський р-н, Київська обл., 07044
сільський клуб, фойє
с.Вовчків, с.Буда Вовчківська, с.Стовпне
320819 вул.Першотравнева, 61, с.Левковичі, Поліський р-н, Київська обл., 07052
сільський клуб, актова зала
с.Левковичі, с.Городещина, с.Дубова(Володарська с/р)
320820 вул.Покровська, 1, с.Залишани, Поліський р-н, Київська обл., 07054
cільська рада, зал засідань
с.Залишани, с.Вересня
320821 вул.Шевченка, 2, с.Зелена Поляна, Поліський р-н, Київська обл., 07035
Зеленополянський сільський клуб, фойє
с.Зелена Поляна
320822 вул.1-го Травня, 24, с.Луговики, Поліський р-н, Київська обл., 07031
школа, спортивний зал, 1-й поверх
с.Луговики, с.Зірка
320823 вул.Миру, 123, с.Максимовичі, Поліський р-н, Київська обл., 07040
Максимовицький будинок культури, актова зала
с.Максимовичі
320824 вул.Шляхова, 3, с.Мар’янівка, Поліський р-н, Київська обл., 07034
школа, спортивний зал, 1-й поверх
с.Мар’янівка
320825 вул.Лугова, 2, с.Млачівка, Поліський р-н, Київська обл., 07041
Млачівський сільський клуб, актова зала
с.Млачівка
320826 вул.Миру, 11, с.Романівка, Поліський р-н, Київська обл., 07051
Романівський сільський клуб, актова зала
с.Нівецьке, с.Черемошна, с.Романівка
320827 вул.Яблунева, 39, с.Рагівка, Поліський р-н, Київська обл., 07033
Рагівський сільський клуб, фойє
с.Рагівка
320828 вул.Тараса Шевченка, 25, с.Радинка, Поліський р-н, Київська обл., 07024
школа, їдальня, 1-й поверх
с.Радинка, с.Буда-Радинська, с.Омелянівка, с.Федорівка
320829 вул.Кості Іванова, 2, с.Стещина, Поліський р-н, Київська обл., 07050
Стещинський сільський клуб, актова зала
с.Стещина, с.Калинівка
320830 вул.Молодіжна, 1, с.Шкнева, Поліський р-н, Київська обл., 07043
Шкневський сільський клуб, актова зала
с.Шкнева, с.Стара Марківка
320831 вул.Воздвиженська, 7, смт Красятичі, Поліський р-н, Київська обл., 07053
Поліська центральна районна лікарня, фойє, 1-й поверх
Комунальне некомерційне підприємство Поліської районної ради "Поліська центральна районна лікарня"
321259 вул.Михайла Гориня, 2, м.Буча, Київська обл., 08292
дитячий центр творчості, хол
м.Буча – вул.Жовтнева, вул.Івана Руденка, вул.Левка Ревуцького, вул.Лермонтова, вул.Миколи Мурашка, вул.Михайла Гориня, вул.Островського: 1–32, 35; вул.Сім’ї Забарило, вул.Трудова, вул.Тюменцева-Хвилі, пров.Жовтневий, пров.Михайла Гориня, пров.Трудовий, 31 км
321260 вул.Енергетиків, 4, м.Буча, Київська обл., 08292
школа №4, хол
м.Буча – бульв.Богдана Хмельницького: 1–5, 9А; вул.Енергетиків: 12, 14, 16, 19–21; вул.Нове Шосе: 13, 15, 17; вул.Островського: 34, 36–38А;
321261 вул.Енергетиків, 4, м.Буча, Київська обл., 08292
школа №4, спортивна зала
м.Буча – вул.Героїв Майдану, вул.Енергетиків: 1–11, 13, 15, 17; вул.Польова: 3–26, 29, 98; пров.Героїв Майдану, пров.Санаторний
321262 вул.Пушкінська, 61Б, м.Буча, Київська обл., 08292
Центральний будинок культури, танцювальна зала
м.Буча – бульв.Богдана Хмельницького: 27; вул.Антонія Михайловського: 83–97; вул.Булгакова Михайла, вул.Вишнева, вул.Героїв Крут, вул.Лесі Українки, вул.Нове Шосе: 3, 5, 7, 11–11А, 24, 28–34, 42–42В; вул.Польова: 28, 30; вул.Пушкінська: 59А–59Б, 61–63, 72В–74/34; вул.Шевченка: 75–92; пров.Урожайний
321263 вул.Пушкінська, 61Б, м.Буча, Київська обл., 08292
Центральний будинок культури, актова зала
м.Буча – бульв.Богдана Хмельницького: 11–19; вул.А. Солов’яненка, вул.Березнева, вул.Богдана Ступки: 43А–66; вул.В. Кондратюка, вул.Васильківська, вул.Вербова, вул.Винахідників, вул.Виноградна, вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, вул.Волошкова, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Є. Коновальця, вул.Євгена Гребінки, вул.Євгена Патона, вул.Зелена, вул.І. Світличного, вул.Катерини Білокур: 1А; вул.Києво-Мироцька: 87–87А, 89–89А, 91–101, 103–182; вул.Київська, вул.Кринична, вул.Леха Качинського: 1А, 7; вул.М. Дунаєвського, вул.Малинова, вул.Меліоративна, вул.Мічуріна, вул.Новаторів, вул.Озерна, вул.Перебудівна, вул.Першотравнева, вул.Прогресивна, вул.Пшенична, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Фруктова, вул.Шкільна, вул.Ястремська, вул.1 лінія, вул.10 лінія, вул.11 лінія, вул.12 лінія, вул.2 лінія, вул.3 лінія, вул.4 лінія, вул.5 лінія, вул.6 лінія, вул.7 лінія, пров.Євгена Гребінки
321264 вул.Антонія Михайловського, 74, м.Буча, Київська обл., 08292
школа №1, спортивна зала
м.Буча – вул.Авіаторів, вул.Антонія Михайловського: 56, 58–60, 61/25–82; вул.Богдана Ступки: 1–40; вул.Вокзальна: 105–145; вул.Зої Гайдай, вул.Інститутська: 45–63А; вул.Катерини Білокур: 1, 2–21; вул.Леха Качинського: 4–6А; вул.Лісова, вул.Мельниківська, вул.Миколи Носова, вул.Нове Шосе: 1, 4, 6; вул.Пушкінська: 40–40/5, 42, 44–52, 59В; вул.Ярослава Мудрого, пров.Богдана Ступки, пров.Шевченка, в/ч А 2860 У
321265 вул.Шевченка, 14, м.Буча, Київська обл., 08292
школа №2, хол
м.Буча – вул.Антонія Михайловського: 1Б–55, 57, 61; вул.Валерія Марченка, вул.Василя Стефаника, вул.Ватутіна, вул.Грибоєдова, вул.Івана Багряного, вул.Івана Котляревського, вул.Інститутська: 1Н–44Л; вул.Кочубея, вул.Льва Симиренка, вул.Марко Вовчок, вул.Михайла Вербицького, вул.Некрасова, вул.Олександра Олеся, вул.Патріотів, вул.Полтавська, вул.Революції: 10–16Д; вул.Сілезька, вул.Тургенєва: 8–65; вул.Шевченка: 1–31, 34, 38–38Б, 40, 42; вул.Яснополянська, пров.Революції, пров.Тургенєва, пров.Яснополянський
321266 вул.Шевченка, 14, м.Буча, Київська обл., 08292
школа №2, спортивна зала
м.Буча – вул.Гоголя, вул.Дніпровська, вул.Івана Франка, вул.Камінського, вул.Києво-Мироцька: 2–51, 58, 60, 62, 64, 66–66А, 68–72, 74, 76–86, 88–88Ж; вул.Комарова, вул.Максима Ридзанича, вул.Миколи Гамалія, вул.Набережна, вул.Ново-Яблунська, вул.Пушкінська: 1Б–39А, 41–41Б, 43–43А; вул.Революції: 1–8А; вул.Сім’ї Красовських, вул.Старо-Яблунська, вул.Толстого, вул.Тургенєва: 1А–7; вул.Шота Руставелі, пров.Гоголя, пров.Максима Ридзанича, пров.Толстого
321267 вул.Яблунська, 15, м.Буча, Київська обл., 08292
будинок культури, актова зала
м.Буча – вул.Будівельна, вул.Остапа Вишні, вул.Склозаводська, вул.Стадіонна, вул.Яблунська: 1–24Б, 26–26А, 28, 30, 32, 34, 36, 38–42, 44, 46–46А, 48, 50–52А, 54–54А, 56–60, 62, 64, 66–68, 70, 72, 74, 76, 78–80, 90; пров.Будівельний тупік, пров.Остапа Вишні, пров.Яблунський
321268 вул.Яблунська, 144, м.Буча, Київська обл., 08292
Комунальне підприємство " Фірма "Агробудпостач", актова зала
м.Буча – вул.Волгоградська, вул.Вчительська, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Ж/д Водокачка, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Південна, вул.Рубежівська, вул.Садова: 20–86А; вул.Січових Стрільців, вул.Суворова, вул.Яблунська: 25–25А, 27–27Б, 29, 31, 33, 35, 37, 43–43/1, 45, 47, 49, 53, 55, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 81–89, 91–220, 221А–222, 224, 226, 228–342; пров.Волгоградський, пров.Вчительський, пров.Гагаріна, пров.Садовий, пров.Січових Стрільців, 33 км
321269 вул.Вокзальна, 46А, м.Буча, Київська обл., 08292
школа №3, спортивна зала
м.Буча – вул.Водопровідна, вул.Вокзальна: 1–72А, 74–76; вул.Григорія Сковороди, вул.Назарія Яремчука, вул.Перемоги, вул.Романа Шухевича, вул.Садова: 3–17; вул.Тихого Олекси, вул.Центральна, вул.Яблунська: 221, 223–223А, 225, 227, 342А–396; пров.Вокзальний, пров.Перемоги, пров.Тихого Олекси
321270 вул.Тарасівська, 32, м.Буча, Київська обл., 08292
Відкрите акціонерне товариство Науково дослідний інститут "Склопластиків і волокна", хол, 2-й поверх
м.Буча – вул.Дмитра Вишневецького, вул.Івана Кожедуба, вул.Тарасівська, пров.Дмитра Вишневецького, пров.Тарасівський
321364 просп.Дружби народів, 19, м.Славутич, Київська обл., 07100
школа №1, вестибюль
м.Славутич – Бєлгородський квартал: 7, 9–10; Вільнюський квартал, Ризький квартал
321365 вул.Курчатова, 17, м.Славутич, Київська обл., 07100
школа №2, вестибюль
м.Славутич – вул.Військових будівельників, вул.Військових будівельників, в/ч 3041, вул.77-ї Гвардійської дивізії, проїзд Каштановий, Київський квартал: 1–5, 7–118;
321366 просп.Дружби народів, 1, м.Славутич, Київська обл., 07100
школа №3, вестибюль
м.Славутич – Бакинський квартал, Єреванський квартал, Тбіліський квартал
321367 вул.77-ї Гвардійської дивізії, 1, м.Славутич, Київська обл., 07100
Палац дітей та молоді, вестибюль
м.Славутич – просп.Дружби народів, Бєлгородський квартал: 2–6; Московський квартал: 1–2; Невський квартал: 1–4;
321368 Центральна площа, 9, м.Славутич, Київська обл., 07100
КП "Кіноконцертний комплекс", фойє
м.Славутич – Бєлгородський квартал: 8; Київський квартал: 6; Московський квартал: 7–11; Таллінський квартал
321369 вул.Героїв Дніпра, 8, м.Славутич, Київська обл., 07100
школа №4, вестибюль
м.Славутич – Бєлгородський квартал: 11–44; Добринінський квартал: 9–15, 21–40; Добринінський квартал, вул.Майбутнього, Добринінський квартал, вул.Студентська, Добринінський квартал, проїзд Молодіжний, Невський квартал: 5–26; Печерський квартал
321370 Чернігівський квартал, 14, м.Славутич, Київська обл., 07100
КП "УФКСТ" спорткомплекс "Олімпієць", спортивна зала
м.Славутич – Добринінський квартал: 3, 16–18; Чернігівський квартал
321371 Тбіліський квартал, 2, м.Славутич, Київська обл., 07100
Фізкультурно-оздоровчий комплекс "Грація", спортзал
м.Славутич – Добринінський квартал: 1, 4–7; Московський квартал: 4–5, 13–59;
321372 вул.77-ї Гвардійської дивізії, 7, м.Славутич, Київська обл., 07100
ДЗ СМСЧ №5, стаціонарне відділення, 1-й поверх, хол
Комунальне некомерційне підприємство "Славутицька міська лікарня" Славутицької міської ради
321399 вул.Шкільна, 14, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300
гімназія "Інтелект", спортивна зала
м.Вишгород – вул.Шкільна, просп.Шевченка: 2Г, 3–6, 6Б;
321400 вул.Садова, 21, с.Гаврилівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07350
школа, фойє
с.Гаврилівка – вул.Дружби, вул.Миру, вул.Садова: 1–8; вул.Шевченка: 2–10;
321408 вул.Богдана Хмельницького, 1, смт Немішаєве, Бородянський р-н, Київська обл., 07853
будинок культури, глядацька зала
смт Немішаєве – вул.Інститутська, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.ОК СГТ «Ясна поляна»,вул.Зарічна, вул.ОК СГТ «Ясна поляна»,вул.Лісова, вул.ОК СГТ "Ясна поляна",вул.Лугова, вул.ОК СГТ «Ясна поляна»,вул.Центральна, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Чкалова, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.Ясна
321409 вул.Бориса Гмирі, 12, м.Буча, Київська обл., 08292
ДНЗ №7 "Перлинка", актова зала
м.Буча – бульв.Леоніда Бірюкова, вул.Бориса Гмирі, вул.Ворзельська, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Горького, вул.Депутатська, вул.Заводська, вул.Івана Виговського, вул.Нагорна, вул.Нове Шосе: 19, 25, 37–39, 49–63; вул.Ново-Лермонтова, вул.Переїздна, вул.Устима Кармелюка, пров.Заводський
321410 вул.Вокзальна, 104, м.Буча, Київська обл., 08292
школа №5, хол
м.Буча – бульв.Богдана Хмельницького: 6, 10; вул.Вокзальна: 73, 77–104; вул.Димитрова, вул.Києво-Мироцька: 57, 59–59А, 61–61А, 63, 65, 67, 73–73Б, 75, 90Б, 102; вул.Нова, вул.Нове Шосе: 8–8Б, 14, 16; вул.Пушкінська: 53–59, 60, 66–72А; вул.Шевченка: 33, 35–37, 39, 41–41А, 43–72А;
321420 вул.Кургузова, 15, м.Вишгород, Вишгородський р-н, Київська обл., 07300
спеціалізована школа "Сузір’я", рекреація
м.Вишгород – вул.Абрикосова, вул.Айвова, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Кургузова: 11Б–11В; вул.Малинова, вул.Михайла Грушевського: 12; вул.Ожинова, вул.Покровська, вул.Полунична, вул.Ромашкова, вул.Спаська, вул.Стадіонна 3, вул.Фіалкова, вул.Фруктова, вул.Центральна, вул.Яблунева, вул.Ягідна, пров.Андрія Первозванного, пров.Преображенський, В/Ч А2860 ’С’, В/Ч 3027, В/Ч 3077, масив Дідовиця, мікрорайон ГАЕС, садове товариство «Лісова поляна-1», садове товариство «Лісова поляна-2»
321430 вул.Князя Святослава, 171, с.Старі Петрівці, Вишгородський р-н, Київська обл., 07353
школа, вестибюль
с.Старі Петрівці – вул.Богдана Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Власова, вул.Героїв, вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.Заярська, вул.Князя Святослава: 168–261А; вул.Космонавтів, вул.Лесі Українки, вул.Лозова, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Садова, вул.Чигрина, вул.1-го Травня, пров.Богдана Хмельницького, пров.Виноградний, пров.Жовтневий, пров.Лісовий, пров.Молодіжний, пров.Садовий, пров.Сосюри, пров.Тичини, масив Пальметний сад, Садове товариство «Дніпро» Танкова, Садове товариство «Міраж»