Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Дніпропетровська область, Територіальний виборчий округ № 28

Дільниць - 77

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
121059 вул.Шолохова, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49080
школа №134, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Берегова: 204; вул.Висоцького: 2А; вул.Дементьєва: 6–8; вул.Шолохова: 5–7; шосе Донецьке: 6, 10;
121060 вул.Шолохова, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49080
школа №134, боковий коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Шолохова: 11–15, 25–29; шосе Донецьке: 12;
121061 вул.Шолохова, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49080
школа №134, боковий коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Дементьєва: 2, 12–14; вул.Шолохова: 19–23, 35–39А; пров.Вишневий
121062 вул.Саранська, 6, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49021
навчально-реабілітаційний центр №12, хол, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Крюкова, вул.Осипенко, вул.Передова: 1–92, 94, 96, 98, 100; вул.Придніпровська, вул.Саранська, пров.Бахчисарайський, пров.Осипенко, пров.Тульчинський
121371 вул.Золотоосіння, 26, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49028
школа №105, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Бібліотечна, вул.Бунчукова, вул.Висоцького, вул.Вишнева, вул.Віри Міляєвої, вул.Водяна, вул.Горького, вул.Громадянська, вул.Дачна, вул.Депутатська, вул.Дорофіївська, вул.Євгенії Василенко, вул.Залізнична, вул.Золотоосіння: 1–83, 85–85Б, 87–107; вул.Коротка, вул.Коханівська: 77–118; вул.Крутогірна, вул.Ламана, вул.Лермонтова, вул.Межова, вул.Михайла Лояна: 120–148; вул.Місячна, вул.Осіння, вул.Паланкова, вул.Паркова, вул.Петра Калнишевського, вул.Піщана, вул.Снігова, вул.Соснова, вул.Стадіонна, вул.Тернівська, вул.Торговельна, вул.Ударна, вул.Учительська, вул.Шкільна, пров.Вузький, пров.Горького, пров.Дачний, пров.Депутатський, пров.Дружби, пров.Залізничний, пров.Золотоосінній, пров.Ламаний, пров.Лермонтова, пров.Місячний, пров.Парковий, пров.Сніговий, пров.Спускний, пров.Стадіонний, пров.Торговельний, пров.Шкільний
121372 вул.Старий шлях, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49020
школа №124, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Василя Хитя, вул.Гайова, вул.Генерала Волівача, вул.Декоративна, вул.Козирева, вул.Коханівська: 1–76; вул.Лікарняна, вул.Мальвова, вул.Миколи Зерова, вул.Михайла Лояна: 2–116; вул.Природна, вул.Промислова, вул.Робітнича, вул.Сєрова, вул.Таромська, пров.Декоративний, пров.Зоряний, пров.Миколи Зерова, пров.Назарія Яремчука, пров.Робітничий, пров.Червоний
121373 вул.Старий шлях, 2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49020
школа №124, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Берегова, вул.Гірська, вул.Заборинська, вул.Звивиста, вул.Золотоосіння: 84–84Б, 86, 109–121; вул.Кошова, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Новоселівська, вул.Поперечна, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Сержанта Андрющенка, вул.Станційна, вул.Старий шлях, вул.Хизовська, вул.Ювілейна, пров.Івана Сохача
121374 вул.Академіка Кисловського, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49131
школа №123, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Айдарівська, вул.Академіка Вавилова, вул.Академіка Іванова, вул.Академіка Кисловського, вул.Академіка Лискуна, вул.Академіка Павлова, вул.Академічна, вул.Бортницька, вул.Дарвіна, вул.Дібровська, вул.Інститутська, вул.Казкова, вул.Кулішова, вул.Лісова, вул.Народна, вул.Наукова, вул.Пушкіна, пров.Академіка Павлова, пров.Виконкомівський, пров.Кулішова, пров.Лісовий, пров.Лояна, пров.Марти Головіної, пров.Пушкіна
121375 вул.Академіка Кисловського, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49131
школа №123, коридор, 3-й поверх
м.Дніпро – вул.Болбочана, вул.Волобуєва, вул.Генерала Ткаченка, вул.Данили Будницького, вул.Долинська, вул.Електрична, вул.Єфрейтора Пирогова, вул.Космічна, вул.Курака, вул.Металургів, вул.Нова, вул.Одарівська, вул.Олімпійська, вул.Рильського, вул.Ріжкова, вул.Славна, вул.Степова, вул.Футбольна, вул.Шевченка, вул.Шмідта, вул.8 Березня, пров.Генерала Ткаченка, пров.Новий, пров.Олімпійський, пров.Рильського, пров.Футбольний, пров.8 Березня
121376 вул.Проїжджа, 2Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49086
навчально-виховний комплекс №92, спортивна зала, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Богуна, вул.Василя Капніста, вул.Вишивана, вул.Гастелло, вул.Геологічна, вул.Гурзуфська, вул.Дальньоуральська, вул.Зелена балка, вул.Івана Гонти, вул.Кам’яногірська, вул.Курильська, вул.Майстрів, вул.Мукачівська: 121, 123, 125–125А, 127, 129–129Б, 131, 135–135А, 137, 141–141Б, 143–143Б, 145, 147–147Б, 149, 151, 153, 155–210; вул.Невельського, вул.Підгірна, вул.Попова, вул.Преси, вул.Проїжджа, вул.Простора, вул.Професійна, вул.Республіканська, вул.Сахалінська, вул.Хорольська, вул.Шушинська, пров.Берегині, пров.Дальньоуральський, пров.Майстрів, пров.Оберігу, пров.Преси, пров.Просторий, пров.Різдвяний, пров.Усть-Ілімський, пров.Хорольський, узвіз Крутий
121377 вул.Ясенова, 65, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49020
навчально-виховний комплекс №104, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Батальйонна, вул.Білецького, вул.Болятка, вул.Григорія Сковороди, вул.Нижня, вул.Новопокровська, вул.Полунична, вул.Похила, вул.Цілинна, вул.Широкий степ, вул.Ясенова, пров.Батальйонний, садове товариство «Рассвет»
121378 вул.Велика Діївська, 463, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49016
школа №94, добудова, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Абая, вул.Базарна, вул.Василя Стуса, вул.Дружби, вул.Задніпровська, вул.Заслонова, вул.Зоряна, вул.Івана Вишенського, вул.Кедрова, вул.Костромська, вул.Металоконструкцій, вул.Мукачівська: 1–120, 122, 124, 126, 128, 130, 132–134, 136, 138–140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154; вул.Олени Теліги, вул.Очаківська, вул.Поліська, вул.Приморська, вул.Прияружна: 1, 6, 8, 11–63; вул.Слави, вул.Товариська, вул.Фермерська, пров.Абая, пров.Білоруський, пров.Варязький, пров.Прияружний, пров.Слави, пров.Товариський
121379 вул.Велика Діївська, 463, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49016
школа №94, основна будова, хол, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Андрійченка, вул.Біла балка, вул.Братська, вул.Велика Діївська: 466, 468, 470, 474, 476, 478, 480, 482, 484, 486, 488, 494, 496, 498, 502, 506, 508, 510, 512, 531–561; вул.Двінська, вул.Дніпрельстанівська: 191–193, 195, 197, 199, 201, 205, 207, 209, 211, 213, 217–260А; вул.Доблесна: 1–30; вул.Дорогобузька, вул.Леся Танюка, вул.Навігаційна, вул.Покровська, вул.Руднична, пров.Андрійченка, пров.Братський, пров.Двінський, пров.Діївський, пров.Крутий, пров.Леся Танюка, пров.Львівський, пров.Покровський, пров.Тихорецький
121380 вул.Велика Діївська, 463, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49016
школа №94, основна будова, приміщення Червоного Хреста, кабінет праці, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Вагнера, вул.Велика Діївська: 282, 284, 286, 288, 290, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306–308, 310, 312, 314, 316–316А, 318–318Б, 320–320В, 322, 324–326, 328, 330–462, 467, 469, 471–473, 475, 477, 479, 481, 483, 485, 487, 491, 495, 497, 499–501, 503–505, 507, 509, 511, 515–529; вул.Герцена, вул.Глібова, вул.Десантна, вул.Десняка, вул.Криштофа Косинського, вул.Лавандова, вул.Миколи Куліша, вул.Миколи Садовського, вул.Наливайка, вул.Яблунева, пров.Вагнера, пров.Відродження, пров.Герцена, пров.Глібова, пров.Яблуневий
121381 вул.Велика Діївська, 213Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49018
КПНЗ "Міська флотілія юних моряків і річковиків" ДМР, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Велика Діївська: 210, 212–214, 216, 218–218А, 222–222,224, 224, 226, 228, 230, 232, 236–238, 240–242, 244, 246, 248–248А, 250, 252–252Б, 254–254А, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270–270А, 272, 274, 276, 278; вул.Відродження, вул.Вільямса: 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67–111, 113, 115, 117, 119, 121, 125, 127, 129, 131, 133–135, 137–137А, 139–139Б, 141–143В; вул.Галицька, вул.Гулака-Артемовського, вул.Єрмака, вул.Квіткова, вул.Костюшка, вул.Міська, вул.Омська, вул.Повстанська, вул.Прияружна: 1, 2–6, 7–8, 8А–10; вул.Таганська, пров.Галицький, пров.Квітковий, пров.Ніжинський, пров.Повстанський
121382 вул.Велика Діївська, 213Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49018
КПНЗ "Міська флотілія юних моряків і річковиків" ДМР, коридор 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Адмірала Макарова, вул.Велика Діївська: 165, 171–203, 211, 215, 217–217А, 219–221, 223, 225–225А, 227–227А, 229, 231, 233–235, 239, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257–257В, 259–259Б, 261–261А, 263–263А, 265–265А, 267–267А, 269, 271, 273, 275, 277, 279–281, 283А–283Б, 285, 287, 289, 291–293, 295, 297, 299–299А, 301, 303, 305–305Б, 309, 311, 313–313А, 315, 317, 319–319А, 321, 323А, 327, 329; вул.Вільямса: 12–46, 48–50А, 52, 54, 56, 58, 60, 62–64, 66; вул.Дніпрельстанівська: 2–190, 194, 196, 198, 200, 202–204, 206, 208, 210, 212, 214; вул.Заливна, вул.Лірницька, вул.Міцкевича, вул.Ніжинська, вул.Перспективна, пров.Короленка, пров.Міцкевича
121383 вул.Доблесна, 164, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49053
навчально-виховний комплекс №103, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Діївська, вул.Доблесна: 31–402; вул.Мисова, вул.Мінеральна, вул.Назарова, вул.Нарвська, вул.Рівна, вул.Ромоданівська, вул.Сухачівська, вул.Трифона Гладченка, вул.Фартушного, пров.Глухий, пров.Казахський, пров.Косинський, пров.Кривий, пров.Манежний, пров.Мінеральний, пров.Оксамитний, пров.Придорожний, пров.Ревіна, пров.Стрілецький, військове містечко №80, садівниче товариство «Надежда»
121384 вул.Юрія Кондратюка, 264, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49072
школа №84, роздягальня, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Академіка Задонцева, вул.Василя Дерев’янка, вул.Весела, вул.Вільямса: 112–112Л, 114, 116–116А, 118–118А, 120, 124–124А, 126–126Б, 128–128Б, 130, 132, 136, 138, 140, 147–167; вул.Данила Сахненка, вул.Дунайська, вул.Колективна, вул.Люби Шевцової, вул.Лютнева, вул.Марка Озерного, вул.Мисливська, вул.Рудна, вул.Спокійна, вул.Фронтова, вул.Чугуївська, вул.9 Травня, пров.Боткінський, пров.Джамбула Джабаєва, пров.Донбаський, пров.Курсовий, пров.Лютневий, пров.Народний, пров.Німанський, пров.Першотравневий, пров.Тюменський
121385 вул.Юрія Кондратюка, 264, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49072
школа №84, мала зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Весняна, вул.Зернова, вул.Юрія Кондратюка: 122, 124, 126, 128, 130, 134–343; вул.30-ї Іркутської дивізії, пров.Валдайський, пров.Зеленодольський, пров.Зенітний, пров.Рязанський, пров.Фронтовий
121386 вул.Юрія Кондратюка, 264, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49072
школа №84, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Автобусна, вул.Алчевська, вул.Біломорська, вул.Валдайська, вул.Гайдамацька, вул.Добровільна, вул.Ентузіастів, вул.Жигулівська, вул.Забайкальська, вул.Ільюшина, вул.Квітуча, вул.Ключова, вул.Лисенка, вул.Митищинська, вул.Новостепова, вул.Першотравнева, вул.Писемського, вул.Порохова, вул.Приазовська, вул.П’ятихатська, вул.Сонячна, вул.Толбухіна, вул.Тригірна, вул.Юпітерна, пров.Валуйський, пров.Гайдамацький
121387 вул.Юрія Кондратюка, 17А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128
палац творчості дітей та юнацтва, к.4, 1-й поверх; актова зала, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Ватутіна, вул.Велика Діївська: 3, 7, 18, 26–28, 51, 112–164, 167–169; вул.Гвоздична, вул.Кармалюка, вул.Можайського, вул.Орська, вул.Сталеварівська, вул.Чорногірська, вул.Юрія Кондратюка: 56–121, 123, 125, 127, 129, 131–133; пров.Брянський, пров.Вірменський, пров.Кленовий, пров.Кутаїський, пров.Лікарняний, пров.Малахітовий, пров.Рубіжний, пров.Червонокалиновий
121388 вул.Юрія Кондратюка, 17А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128
палац творчості дітей та юнацтва, к.1, 1-й поверх
м.Дніпро – бульв.Рубіновий: 8–12; вул.Шодуарівська: 3–5; вул.Юрія Кондратюка: 11; ж/м Покровський: 5А–5В, 5П;
121389 вул.Данила Галицького, 52, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49102
школа №91, к.44, 45, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Амундсена, вул.Волинська: 1–4, 7–7А; вул.Дагестанська, вул.Данила Галицького: 20–22, 24, 26–28, 30–40, 42, 44, 46, 48–50; вул.Зелена, вул.Кустанайська, вул.Сочинська, вул.Фосфорна: 1–10, 12, 14;
121390 вул.Данила Галицького, 52, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49102
школа №91, учительська, к.28, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Волинська: 5–5В, 11; вул.Данила Галицького: 25, 29, 51–57, 71–85;
121391 вул.Данила Галицького, 54, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49102
школа №93, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Ближня: 29; вул.Данила Галицького: 41, 43, 45, 47, 59–65; тупик Упертий
121392 вул.Данила Галицького, 54, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49102
школа №93, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Ближня: 7–27, 33; вул.Брюллова, вул.Данила Галицького: 8, 12, 14, 16–18, 23; вул.Фосфорна: 11, 13, 15;
121393 вул.Данила Галицького, 17, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49102
міський дитячо-молодіжний центр, зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Волинська: 6, 9, 20–75; вул.Данила Галицького: 1, 1К–7, 9А–11, 13, 15, 19; вул.Деземовська, вул.Електрозварна, вул.Правобережна, вул.Пряма, вул.Узбецька, вул.Уссурійська, вул.Шаляпіна, пров.Брюллова, пров.Волинський, пров.Дагестанський, пров.Прямий, тупик Волинський
121394 просп.Сергія Нігояна, 55, корп.1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49064
Дніпровський індустріальний коледж, фойє, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Алтайська: 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51 к.2, 51ГУРТ к.2; вул.Володимира Самодриги: 1–3, 5–28, 30, 32; вул.Гомельська: 55, 57, 59; вул.Камчатська: 53, 55, 57, 57А, 59, 61, 61А, 62, 62А, 62В, 64; вул.Караваєва: 1, 2–2А, 4, 6, 10–12; вул.Кості Гордієнка: 1–5; вул.Нестерова: 20, 20А, 21А, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 25, 27; вул.Олександрова: 2, 4–26; вул.Орловська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22; пл.Металургів, просп.Івана Мазепи: 1, 2–2А, 7, 9;
121395 просп.Сергія Нігояна, 55, корп.2, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49064
Дніпровський індустріальний коледж, фойє, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Бельгійська, вул.Володимира Івасюка: 1–5; вул.Качалова, вул.Марата, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Олександрова: 1, 3; вул.Тиверська, вул.Юнацька, пров.Тиверський, просп.Івана Мазепи: 1А, 2Б–3ГУРТ; просп.Сергія Нігояна: 50, 52, 52ГУРТ, 54, 55ГУРТ, 58, 61, 67, 74, 77А;
121396 вул.Володимира Самодриги, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49064
Дніпровський центр професійно-технічної освіти, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Володимира Івасюка: 11–25, 29, 33, 35–37, 39–43; вул.Володимира Самодриги: 4ГУРТ; вул.Кості Гордієнка: 7–25; вул.Полковника Горленка, просп.Івана Мазепи: 6, 8, 10–26, 28, 30;
121397 вул.Солідарності, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49017
КЗО "Гімназія №1" ДМР, вестибюль, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Володимира Самодриги: 33–34, 36, 38, 40, 42; вул.Караваєва: 1А, 3–3Б, 5, 7–9; вул.Орловська: 24, 24А, 28, 28А, 30;
121398 вул.Солідарності, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49017
КЗО "Гімназія №1" ДМР, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Авіаційна: 31–35; вул.Володимира Самодриги: 29, 31; вул.Дунаєвського: 32, 34; вул.Караваєва: 13ГУРТ–14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Орловська: 32, 32А, 34, 34А, 36; вул.Солідарності, просп.Івана Мазепи: 27ГУРТ, 29, 33ГУРТ, 35;
121399 вул.Новоорловська, 1А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49017
навчально-виховний комплекс №59, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Авіаційна: 16, 18; вул.Володимира Самодриги: 35, 37, 39, 41; вул.Кутузова: 12–17; вул.Новоорловська: 2–3, 5, 7, 11, 13, 15, 19, 21; вул.Орловська: 38, 40, 42, 44, 46; вул.Повітрофлотська: 13–18; вул.Талаліхіна, вул.Юркевича
121400 вул.Караваєва, 17А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49017
школа №5, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Авіаційна: 14; вул.Віктора Мерзленка: 1, 3, 5–7, 9–11, 13, 15; вул.Караваєва: 15, 17, 40, 42, 44–58; вул.Кутузова: 8–11; вул.Новоорловська: 4, 6, 8–10, 12, 14, 16, 18; вул.Повітрофлотська: 1–12; просп.Івана Мазепи: 37–39, 41, 43ГУРТ, 45, 47, 49;
121401 вул.Караваєва, 60, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49017
школа №74, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Василя Сидоренка: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9; вул.Віктора Мерзленка: 2, 4, 8, 12, 14, 17–40; вул.Давидова: 60; вул.Караваєва: 17А, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 58А–62; вул.Новоорловська: 17, 20, 22–41;
121402 вул.Караваєва, 60, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49017
школа №74, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Ажурна, вул.Данила Апостола, вул.Зовнішня, вул.Кам’янська: 30–38; вул.Машукова, вул.Рельєфна, вул.Черкаська, вул.Чигиринська, вул.Юдіна, пров.Черкаський, тупик Черкаський
121403 вул.Західна, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49035
школа №85, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Андрія Штогаренка, вул.Ахматової, вул.Гарнізонна, вул.Діамантна, вул.Кропивницького, вул.Петра Сокальського, вул.Станіслава Оріховського
121404 вул.Західна, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49035
школа №85, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Берінга: 1–35; вул.Білоріченська, вул.Демократична, вул.Добролюбова, вул.Докучаєва, вул.Західна, вул.Київська: 3, 5, 7, 9, 11, 13–13А, 15, 17, 19, 21, 23, 25–25А, 27, 29–29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49–51, 53, 55, 57, 59–61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 99, 103, 105, 107, 109; вул.Сергія Параджанова, вул.Сумська: 1–35; вул.Флангова
121405 просп.Металургів, 43, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49035
школа №50, їдальня, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Володимира Корецького, вул.Іси Мунаєва, вул.Паралельна, вул.Сіверянська, вул.Тупикова, вул.Хотинська, пров.Проектний, просп.Металургів
121406 просп.Металургів, 43, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49035
школа №50, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Берінга: 36–155; вул.Ковельська, вул.Криворізька: 70; вул.Погодіна, вул.Проектна, вул.Сєченова, вул.Сумська: 36–89; вул.Шишкіна, пров.Берінга, пров.Дністровський, проїзд Новокозловський, тупик Степовий
121407 вул.Олександра Красносельського, 30А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49035
навчально-виховний комплекс №4, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Азовська, вул.Аральська, вул.Грозненська, вул.Кавказька, вул.Карпатська, вул.Київська: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–24А, 26, 28, 30, 32, 34–34А, 36–36А, 38–38А, 40, 42; вул.Металургійна, вул.Мужності, вул.Олександра Красносельського, вул.Старокоротка, вул.Ташкентська, вул.Тираспільська, вул.Уляни Громової, вул.Чеботарьова, вул.Якова Острянина: 1–20;
121408 вул.Олександра Красносельського, 30А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49035
навчально-виховний комплекс №4, коридор, 3-й поверх
м.Дніпро – вул.Армавірська, вул.Військових залізничників, вул.Водіїв, вул.Гебріна, вул.Київська: 46, 48, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80–82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96–98, 100–102, 104, 106, 108, 110–124; вул.Конструктивна, вул.Машиністів, вул.Миргородська, вул.Олександра Невського, вул.Пам’ятна, вул.Піхотинців, вул.Сугака, вул.Тіниста, вул.Якова Острянина: 21–88; пров.Водіїв, шосе Криворізьке, військова частина
121409 вул.Володимира Івасюка, 51, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49017
Дніпровський індустріально-педагогічний технікум, вестибюль, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Авіаційна: 8, 12, 29; вул.Військовоморська, вул.Волзька, вул.Дунаєвського: 1–31, 33, 35; вул.Кам’янська: 1–27, 40;
121410 вул.Володимира Івасюка, 51, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49017
Дніпровський індустріально-педагогічний технікум, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Володимира Івасюка: 26–28, 30–32, 34, 38, 45, 53А–53ГУРТ; вул.Кутузова: 1–7; пров.Кам’янський, пров.Яровий, просп.Івана Мазепи: 32ГУРТ, 34, 36–36АГУРТ, 40, 42–42А, 44–44А, 46, 48, 50–56ГУРТ;
121411 вул.Авіаційна, 6, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49017
гуртожиток Дніпровського технолого-економічного коледжу, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Авіаційна: 1–7, 9–11, 13, 15, 17, 19–27; вул.Володимира Івасюка: 49; вул.Коксова
121412 просп.Свободи, 147, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49068
вечірня школа №11, коридор, кабінет української мови та літератури, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Байдаківська, вул.Баллінська, вул.Гвардійська, вул.Грузинська, вул.Деревлянська, вул.Дороніна, вул.Єлагінська, вул.Миколи Хвильового, вул.Підпільна, вул.Семена Бардадима, вул.Сухий острів, пл.Вереснева, пров.Грузинський, пров.Кіріна: 5; пров.Нагорний, просп.Свободи: 87, 95–97, 99, 101, 103, 105, 107–109, 111, 113–115, 117–117Б, 119–131, 133–133,135, 135, 137–202, 204–212, 214–216;
121413 просп.Свободи, 89А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49019
гуртожиток ПАТ "Дніпропетровський трубний завод", червоний куток, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Вербова, вул.Каховки, вул.Коккінакі, вул.Купріна, вул.Курінна, вул.Лубенська, вул.Марії Грінченко, вул.Павла Бута, вул.Платона Петряєва, вул.Числова, пров.Кіріна: 1–4, 7; пров.Лемешева, пров.Металургів, пров.Педюменський, пров.Проїзний, пров.Ризький, пров.Чорновусівський, просп.Свободи: 2–86, 88–94, 98, 100, 102, 104–104А, 106, 110, 112–112А, 116, 118–118А, 132, 134, 136;
121414 вул.Фортечна, 42А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49019
навчально-виховний комплекс № 72, фойє перед актовою залою, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Алеутська, вул.Кайдацька, вул.Крамнича, вул.Річкова, вул.Сибірська, вул.Старобазарна, вул.Фортечна, вул.Якірна, пров.Білозерський, пров.Бірюзовий, пров.Гребьонкіна, пров.Кибальчича, пров.Мармуровий, пров.Монтажників, пров.Рекордний, пров.Скадовський, пров.Сонячний, пров.Тайшетський, пров.Танковий, проїзд Вільний, проїзд Сурський
121415 просп.Свободи, 222, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49068
Філіал КЗК "Культурно-дозвіллєвий комплекс "Кайдацький"
м.Дніпро – вул.Горобинова, вул.Кобзарська: 1АГУРТ–2; вул.Романа Мстиславовича, вул.Якутська, пл.Новокодацька, пров.Вербний
121416 просп.Свободи, 218, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49068
школа №88, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Водостічна, вул.Ганни Барвінок, вул.Гранітна, вул.Зорі, вул.Кар’єрна, вул.Кобзарська: 12–19; вул.Корсунська, вул.Макіївська, вул.Орбітальна, вул.Панаса Мирного, вул.Північна, вул.Погоріла, вул.Скелювата, вул.Стройова, вул.Тарана, вул.Трудова, вул.Успенських, вул.Фатіми Гафурової, вул.Чорноземна, вул.Чукотська, пров.Кар’єрний, просп.Свободи: 203, 213, 217–409;
121417 вул.Коробова, 3Д, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128
школа №143, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Велика Діївська: 4 к.1–4 к.5; ж/м Червоний Камінь: 12–12А;
121418 вул.Коробова, 3Д, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128
школа №143, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – бульв.Рубіновий: 5–6; вул.Велика Діївська: 22–24Б; вул.Юрія Кондратюка: 7;
121419 вул.Коробова, 3Д, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128
школа №143, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Коробова: 5–12, 16–20, 24; вул.Шодуарівська: 7; ж/м Червоний Камінь: 5;
121420 ж/м Червоний Камінь, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128
міський комунальний заклад "Бібліотека-філія №4", вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Коробова: 1–2; вул.Набережна Заводська: 80К; вул.Шодуарівська: 1; ж/м Червоний Камінь: 3–4Г, 8–10;
121421 вул.Коробова, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128
школа №96, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – бульв.Рубіновий: 7; вул.Коробова: 4, 14, 22; вул.Савкіна: 2; ж/м Червоний Камінь: 13–22;
121422 вул.Коробова, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128
школа №96, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Савкіна: 4–8; вул.Шодуарівська: 9;
121423 вул.Коробова, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128
школа №96, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Велика Діївська: 4Б–6, 8–12; вул.Юрія Кондратюка: 1–5;
121424 вул.Метробудівська, 7, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128
навчально-виховний комплекс №106, початкова школа, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Метробудівська: 5; ж/м Покровський: 4А–4Д;
121425 вул.Метробудівська, 7, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128
навчально-виховний комплекс №106, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Велика Діївська: 44–46; вул.Максима Дія: 2; вул.Метробудівська: 1, 13, 17; ж/м Покровський: 4Ж–4З, 22Б;
121426 вул.Метробудівська, 7, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128
навчально-виховний комплекс №106, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Метробудівська: 3; ж/м Покровський: 3А–3П;
121427 вул.Велика Діївська, 42, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128
школа №97 імені П.І.Шкідченка, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Максима Дія: 8–15; вул.Юрія Кондратюка: 12–14;
121428 вул.Велика Діївська, 42, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128
школа №97 імені П.І.Шкідченка, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Максима Дія: 2Б–5; вул.Юрія Кондратюка: 10; ж/м Покровський: 5Д–5Н, 5Т–22А;
121429 вул.Велика Діївська, 42, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128
школа №97 імені П.І.Шкідченка, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Велика Діївська: 32–34; вул.Максима Дія: 21; вул.Юрія Кондратюка: 24–30;
121430 вул.Велика Діївська, 42, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128
школа №97 імені П.І.Шкідченка, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Велика Діївська: 36–40; вул.Юрія Кондратюка: 16;
121431 вул.Моніторна, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49018
школа №141, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – пров.Парусний: 9–13; пров.Штурманський: 1, 7;
121432 вул.Моніторна, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49018
школа №141, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Метробудівська: 8; вул.Моніторна: 2, 6; пров.Парусний: 19;
121433 вул.Моніторна, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49018
школа №141, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Велика Діївська: 52–56; вул.Метробудівська: 12, 14; вул.Моніторна: 1;
121434 пров.Парусний, 14, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49018
школа №132, рекреація, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Гідропаркова: 11; вул.Моніторна: 10;
121435 пров.Парусний, 14, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49018
школа №132, рекреація, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Велика Діївська: 62; вул.Гідропаркова: 15–17; вул.Моніторна: 5, 7;
121436 пров.Парусний, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49018
школа №54, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Гідропаркова: 1–9; вул.Набережна Заводська: 213–213А;
121437 пров.Парусний, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49018
школа №54, рекреація, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Метробудівська: 4; вул.Набережна Заводська: 143А; ж/м Парус: 1, 1Б–6;
121438 пров.Парусний, 3, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49018
школа №54, рекреація, 3-й поверх
м.Дніпро – пров.Парусний: 6–8; пров.Штурманський: 5; ж/м Парус: 1А;
121439 просп.Сергія Нігояна, 53, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49064
3-й поверх, актова зала.
Комунальний заклад "Міська клінічна лікарня №2" Дніпровської міської ради
121440 вул.Ближня, 31, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49102
2-поверх, фізкабінет.
Комунальний заклад "Міська клінична лікарня №4" Дніпровської міської ради
121441 вул.Велика Діївська, 111, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49128
1-й поверх, хол.
Комунальний заклад "Міська лікарня №5" Дніпровської міської ради
121442 вул.Ганни Барвінок, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49068
Хірургічний корпус, 1-й поверх, актова зала.
Комунальний заклад "Дніпровська міська клінічна лікарня №11" Дніпровської міської ради
121443 вул.Данила Галицького, 1А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49102
Дніпровська виправна колонія (№89), приміщення МСЧ, 1-й поверх
Державна установа "Дніпровська виправна колонія (№89)"