Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Рівненська область, Територіальний виборчий округ № 153

Дільниць - 232

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
560105 вул.Соборна, 4, смт Гоща, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35400
школа, фойє
смт Гоща – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Чорновола, вул.Глибока, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Драгоманова, вул.Дудаєва, вул.Енергетиків, вул.Є.Коновальця, вул.Івана Богуна, вул.Костомарова, вул.Коцюбинського, вул.Л.Українки, вул.Нагірна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.О.Теліги, вул.Павлова, вул.П.Орлика, вул.Промислова, вул.Пушкіна, вул.Р.Гойської, вул.Рівненська, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.С.Петлюри, вул.Східна, вул.У.Самчука, вул.Червона Долина, вул.Яблунева, вул.Яворницького, пров.П.Чубинського
560106 вул.Незалежності, 9, смт Гоща, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35400
ДЮСШ, фойє
смт Гоща – вул.Березовий Гай, вул.Валевських, вул.Вербовиця, вул.Гагаріна, вул.Д.Галицького, вул.Джерельна, вул.Замкова, вул.Застав’я, вул.Івана Федорова, вул.І.Франка, вул.Київська, вул.Княгині Ольги, вул.Князів Острозьких, вул.Князя Володимира, вул.Львівська, вул.Михайлівська, вул.Молодіжна, вул.Надгоринська, вул.Оселя, вул.Першотравнева, вул.Покровська, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.С.Наливайка, вул.Староєврейська, вул.Тиха, вул.Тітова, вул.Шевченка, пров.Вишневий, пров.Заводський, пров.Пекарський
560107 вул.Незалежності, 1, с.Бабин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35431
клуб, актовий зал
с.Бабин
560108 вул.Шевченка, 19А, с.Підліски, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35432
клуб, актовий зал
с.Підліски
560109 вул.В.Клімчука, 39, с.Бочаниця, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35409
школа, спортзал
с.Бочаниця
560110 вул.Шкільна, 15, с.Бугрин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35442
агротехнічний ліцей, кабінет іноземної мови
с.Бугрин, с.Зарічне
560111 вул.Шкільна, 8А, с.Угільці, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35448
школа, кабінет фізичної підготовки
с.Башине, с.Угільці
560112 вул.Шевченківська, 8А, с.Новоставці, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35443
ФАП, приймальна
с.Новоставці
560113 вул.О.Євтушенка, 33, с.Вільгір, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35444
школа, кабінет початкових класів
с.Вільгір, с.Колесники
560114 вул.Молодіжна, 27, с.Воскодави, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35423
школа, фойє
с.Воскодави
560115 вул.Шкільна, 15, с.Горбаків, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35433
центр народної творчості та дозвіллєвої роботи, фойє
с.Горбаків, с.Шкарів
560116 вул.Гудкова, 102А, с.Дорогобуж, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35434
школа, фойє
с.Дорогобуж
560117 вул.Центральна, 7, с.Іллін, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35465
школа, актовий зал
с.Іллін
560118 вул.Центральна, 45, с.Мнишин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35472
школа, вчительська
с.Мнишин
560119 вул.Набережна, 44А, с.Подоляни, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35455
клуб, службова кімната
с.Подоляни
560120 вул.Центральна, 6А, с.Томахів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35435
клуб, актовий зал
с.Томахів
560121 вул.Центральна, 21, с.Микулин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35471
клубна установа, фойє
с.Микулин
560122 вул.Мирна, 3, с.Дроздів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35416
клубна установа, фойє
с.Дроздів
560123 вул.Мирна, 19, с.Горбів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35456
ФАП, оглядовий кабінет
с.Горбів
560124 вул.Т.Г. Шевченка, 26, с.Дуліби, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35463
клуб, фойє
с.Дуліби
560125 вул.Шкільна, 59, с.Жаврів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35454
клуб, актовий зал
с.Жаврів, с.Глибочок
560126 вул.Мирна, 3А, с.Витків, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35461
ФАП, фойє
с.Витків
560127 вул.Шевченка, 19А, с.Красносілля, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35424
ФАП, фойє
с.Красносілля
560128 вул.Перемоги, 9, с.Чудниця, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35425
центр народної творчості та дозвіллєвої роботи, фойє
с.Чудниця
560129 вул.Шевченка, 26А, с.Кринички, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35410
сільська рада, зал засідань
с.Кринички, с.Ючин
560130 вул.Центральна, 50А, с.Річиця, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35473
клуб, актовий зал
с.Річиця
560131 вул.Дмитра Козачонка, 7А, с.Курозвани, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35451
школа, спортзал
с.Курозвани
560132 вул.М.Вершила, 53А, с.Андрусіїв, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35421
школа, спортивна кімната
с.Андрусіїв, с.Дружне
560133 вул.М.Грушевського, 46А, с.Вовкошів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35412
школа, класна кімната
с.Вовкошів
560134 вул.Миру, 2, с.Липки, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35420
сільська рада, актовий зал
с.Липки
560135 вул.Шкільна, 14, с.Майків, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35453
клуб, фойє
с.Майків
560136 вул.Шкільна, 150, с.Малинівка, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35422
школа, фойє
с.Малинівка
560137 вул.Зелена, 1А, с.Воронів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35418
ФАП, кабінет оглядовий
с.Воронів
560138 вул.Шевченка, 2А, с.Малятин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35413
сільська рада, кабінет голови сільської ради
с.Малятин, с.Мощони
560139 вул.Лісова, 17А, с.Матіївка, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35458
клуб, актовий зал
с.Матіївка, с.Мичів
560140 вул.Лісова, 19, с.Малятин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35413
школа, фойє
с.Пустомити
560141 вул.Бочаницька, 19А, с.М’ятин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35419
школа, класна кімната
с.М’ятин
560142 вул.Центральна, 21, с.Посягва, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35440
клуб, малий зал
с.Посягва, с.Олексіївка
560143 вул.Молодіжна, 39А, с.Сергіївка, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35428
ФАП, оглядовий кабінет
с.Сергіївка, с.Ясне
560144 вул.Центральна, 44Б, с.Русивель, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35452
центр народної творчості та дозвіллєвої роботи, актовий зал
с.Русивель
560145 вул.Л. Українки, 46Б, с.Пашуки, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35438
ФАП, кабінет завідуючого
с.Пашуки
560146 вул.Незалежності, 21, с.Рясники, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35430
клубний заклад, зала засідань
с.Рясники
560147 вул.Шкільна, 70, с.Дмитрівка, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35462
клубний заклад, зала засідань
с.Дмитрівка
560148 вул.Шкільна, 4, с.Садове, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35411
школа, фойє
с.Садове
560149 вул.Центральна, 3, с.Люцинів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35466
ФАП, кабінет оглядовий
с.Жалянка, с.Люцинів
560150 вул.Юзикевичів, 1А, с.Симонів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35408
центр народної творчості та дозвіллєвої роботи, великий зал
с.Симонів – вул.Глуха П’ята, вул.Набережна, вул.Надстав, вул.Новоселиця, вул.Осередок, вул.Підгайок, вул.Садова, вул.Тиха, вул.Хабарська: 60–156; вул.Юзикевичів
560151 вул.Вишнева, 11, с.Франівка, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35439
сільська рада, кабінет діловода
с.Симонів – вул.Комарова, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Хабарська: 1–59; с.Франівка
560152 вул.Вишнева, 1, с.Синів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35426
сільська рада, обрядовий зал
с.Синів
560153 вул.Центральна, 80А, с.Терентіїв, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35474
клуб, фойє
с.Терентіїв
560154 вул.Освіти, 1, с.Тучин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35415
центр народної творчості та дозвіллєвої роботи, фойє
с.Тучин
560155 вул.Квітнева, 81, с.Полівці, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35441
ФАП, оглядова кімната
с.Полівці
560156 вул.Шевченка, 7, с.Федорівка, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35450
центр народної творчості та дозвіллєвої роботи, фойє
с.Федорівка
560403 вул.Київська, 26, м.Корець, Корецький р-н, Рівненська обл., 34700
школа №3, вестибюль
м.Корець – вул.Аграрна, вул.Гагаріна, вул.Довга, вул.Дорошенка, вул.Заводська, вул.З.Тустановського, вул.І.Франка, вул.Київська: 1–53; вул.Корчик, вул.Марченка, вул.Мічуріна, вул.Монастирська, вул.М.Українець, вул.О.Кобилянської, вул.П. Мирного, вул.Поштова, вул.Просвіти, вул.Пушкіна, вул.Радківського, вул.Сагайдачного, вул.С.Бандери, вул.С.Вознюка, вул.Січових стрільців, вул.Спортивна, вул.Титова, вул.Т.Ляшука, вул.Українських повстанців, вул.Фабрична, вул.Шевченка, вул.1 Травня, вул.40-річчя Перемоги, пров.Довгий, пров.Мічуріна, пров.П.Мирного, пров.Поштовий, пров.Пушкіна, пров.Січових стрільців, пров.Фабричний, пров.Шевченка
560404 вул.Київська, 65, м.Корець, Корецький р-н, Рівненська обл., 34700
будинок культури, танцювальна зала
м.Корець – вул.Берездівська, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Володимирська, вул.Гарбарська, вул.Довженка, вул.Зелена, вул.Київська: 56–86, 92, 96–98, 100/1–104, 108, 110А, 112–112А, 114, 118–120; вул.Князів Корецьких, вул.Корецька, вул.Коротка, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Надрічна, вул.Незалежності, вул.Старомонастирська, вул.Шкільна, пл.Київська, пров.Володимирський, пров.Зелений, пров.Князів Корецьких, пров.Короткий, пров.Лесі Українки, пров.Незалежності, пров.Старомонастирський, пров.Шкільний
560405 вул.Володимирська, 14А, м.Корець, Корецький р-н, Рівненська обл., 34700
лікарня, велика актова зала
м.Корець – вул.Б.Грінченка, вул.Ватутіна, вул.Весняна, вул.В.Чорновола, вул.Гайдамацька, вул.Гастелло, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Гетьманська, вул.Грушевського, вул.Д.Галицького, вул.Є.Коновальця, вул.І.Богуна, вул.І.Гонти, вул.Київська: 89–89А, 93–95, 99, 105–107Б, 109–110, 111–111А, 113, 115, 126–266Д; вул.Козацька, вул.Костельна, вул.К.Савури, вул.Лермонтова, вул.М.Залізняка, вул.Миру, вул.М.Кривоноса, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Паркова, вул.Ринкова, вул.Садова, вул.С.Наливайка, вул.Тиха, вул.Толстого, вул.Шолохова, вул.50-річчя Перемоги, пл.В.Чорновола, пров.Ватутіна, пров.Гайдамацький, пров.Є.Коновальця, пров.Київський, пров.Костельний, пров.Миру, пров.М.Кривоноса, пров.Молодіжний, пров.Садовий, пров.С.Наливайка
560406 вул.Центральна, 27, с.Бриків, Корецький р-н, Рівненська обл., 34743
будинок культури, танцювальна зала
с.Бриків
560407 вул.Центральна, 1, с.Черниця, Корецький р-н, Рівненська обл., 34754
клуб, танцювальна зала
с.Черниця
560408 вул.Центральна, 1, с.Богданівка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34744
школа, спортивна зала
с.Богданівка
560409 вул.Корецька, 66, с.Весняне, Корецький р-н, Рівненська обл., 34713
будинок культури, танцювальна зала
с.Весняне
560410 вул.Центральна, 2, с.Велика Клецька, Корецький р-н, Рівненська обл., 34711
школа, фойє
с.Велика Клецька, с.Мала Клецька
560411 вул.Зелена, 13, с.Топча, Корецький р-н, Рівненська обл., 34712
клуб, танцювальна зала
с.Топча
560412 вул.Шкільна, 1, с.Великі Межирічі, Корецький р-н, Рівненська обл., 34725
школа-гімназія, кабінет біології
с.Великі Межирічі
560413 вул.Шевченка, 35Б, с.Застав’я, Корецький р-н, Рівненська обл., 34752
бібліотека, читальна зала
с.Застав’я
560414 вул.Церковна, 31Б, с.Дивень, Корецький р-н, Рівненська обл., 34726
Школа, класна кімната
с.Дивень
560415 вул.Шкільна, 35А, с.Колодіївка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34739
клуб, концертна зала
с.Колодіївка
560416 вул.Перемоги, 43, с.Гвіздів, Корецький р-н, Рівненська обл., 34706
школа, спортивна зала
с.Гвіздів
560417 вул.Центральна, 2, с.Головниця, Корецький р-н, Рівненська обл., 34742
будинок культури, велика танцювальна зала
с.Головниця
560418 вул.Центральна, 18В, с.Калинівка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34748
школа, фойє
с.Забара, с.Калинівка
560419 вул.Шевченка, 55, с.Даничів, Корецький р-н, Рівненська обл., 34741
клуб, танцювальна зала
с.Даничів
560420 вул.Шкільна, 8, с.Жадківка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34707
школа, кл.2
с.Жадківка
560421 вул.Миру, 24, с.Старий Корець, Корецький р-н, Рівненська обл., 34708
клуб, фойє
с.Старий Корець
560422 вул.Центральна, 13А, с.Залізниця, Корецький р-н, Рівненська обл., 34724
клуб, зала урочистих подій
с.Залізниця
560423 вул.Центральна, 12А, с.Іванівка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34734
клуб, танцювальна зала
с.Іванівка, с.Березівка
560424 вул.Центральна, 53, с.Коловерти, Корецький р-н, Рівненська обл., 34722
сільська рада, зала засідань
с.Коловерти
560425 вул.Київська, 18, с.Користь, Корецький р-н, Рівненська обл., 34740
будинок культури, танцювальна зала
с.Користь, с.Новини
560426 вул.Камінського, 83, с.Крилів, Корецький р-н, Рівненська обл., 34746
будинок культури, танцювальна зала
с.Крилів
560427 вул.Шкільна, 11, с.Морозівка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34709
Школа, актова зала
с.Морозівка, с.Голичівка
560428 вул.Грушевського, 2, с.Невірків, Корецький р-н, Рівненська обл., 34721
школа, кл.10
с.Невірків
560429 вул.Л.Українки, 1, с.Жорнівка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34716
школа, кл.2
с.Жорнівка
560430 вул.Незалежності, 10А, с.Новий Корець, Корецький р-н, Рівненська обл., 34705
клуб, танцювальна зала
с.Новий Корець
560431 вул.Шевченка, 4А, с.Річки, Корецький р-н, Рівненська обл., 34745
клуб, танцювальна зала
с.Річки, с.Козак, с.Річечина
560432 вул.Шевченка, 5, с.Копитів, Корецький р-н, Рівненська обл., 34719
школа, фойє
с.Ганнівка, с.Копитів
560433 вул.Центральна, 5, с.Самостріли, Корецький р-н, Рівненська обл., 34732
будинок культури, фойє
с.Самостріли
560434 вул.Шкільна, 48, с.Городище, Корецький р-н, Рівненська обл., 34727
школа, фойє
с.Городище
560435 вул.Шкільна, 2, с.Сапожин, Корецький р-н, Рівненська обл., 34733
школа, спортивна зала
с.Сапожин
560436 вул.Шкільна, 58А, с.Світанок, Корецький р-н, Рівненська обл., 34730
Будинок культури, танцювальна зала
с.Світанок
560437 вул.Грушевського, 13, с.Бранів, Корецький р-н, Рівненська обл., 34729
ФАП, кабінет фельдшера
с.Бокшин, с.Бранів
560438 вул.Шкільна, 3, с.Стовпин, Корецький р-н, Рівненська обл., 34731
школа, фойє
с.Стовпин
560439 вул.Вишнева, 20, с.Сторожів, Корецький р-н, Рівненська обл., 34714
школа, фойє
с.Сторожів
560440 вул.Шевченка, 120, с.Устя, Корецький р-н, Рівненська обл., 34710
Школа , спортзал
с.Устя
560441 вул.Шевченка, 13, с.Франкопіль, Корецький р-н, Рівненська обл., 34738
школа, фойє
с.Франкопіль
560442 вул.Шевченка, 26, с.Дерманка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34737
школа, фойє
с.Дерманка
560443 вул.Шкільна, 1, с.Харалуг, Корецький р-н, Рівненська обл., 34723
сільська рада, великий зал
с.Харалуг
560444 вул.Центральна, 34, с.Щекичин, Корецький р-н, Рівненська обл., 34720
Будинок культури, кімната засідень та ігрова кімната
с.Щекичин
560445 вул.Набережна, 11А, с.Мала Совпа, Корецький р-н, Рівненська обл., 34753
клуб, танцювальна зала
с.Мала Совпа
560569 вул.Центральна, 47, с.Білашів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35842
сільська рада, зала засідань
с.Білашів, с.Дерев’янче, с.Радужне
560570 вул.Шевченка, 34А, с.Точевики, Острозький р-н, Рівненська обл., 35847
сільський клуб, фойє
с.Точевики
560571 вул.1 Травня, 1, с.Бухарів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35811
сільська рада, актова зала
с.Бухарів, с.Завизів
560572 вул.Шкільна, 14, с.Михалківці, Острозький р-н, Рівненська обл., 35849
шкільна їдальня
с.Михалківці
560573 вул.Шевченка, 2, с.Вельбівно, Острозький р-н, Рівненська обл., 35809
школа, фойє
с.Вельбівно
560574 вул.Механізаторів, 1, с.Бадівка, Острозький р-н, Рівненська обл., 35853
школа, навчальний каб.2
с.Бадівка
560575 вул.Центральна, 75, с.Вілія, Острозький р-н, Рівненська обл., 35852
школа, спортивна зала
с.Вілія
560576 вул.Миру, 2А, с.Верхів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35825
будинок культури, фойє
с.Верхів, с.Лебеді, с.Шлях
560577 вул.Центральна, 80, с.Грем’яче, Острозький р-н, Рівненська обл., 35841
сільська рада, зала урочистих подій
с.Грем’яче, с.Грозів – вул.Озерна, вул.Центральна: 150–165, 167, 169, 171–175; с.Михайлівка
560578 вул.Набережна, 1, с.Грозів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35863
будинок культури, фойє
с.Грозів – вул.Білашівська, вул.Видумка, вул.Гора, вул.Джерел, вул.Діброва, вул.Жовтнева, вул.Зелена, вул.Коротка, вул.Курчунок, вул.Мирна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Святня, вул.Сорокова, вул.Старостинська, вул.Травнева, вул.Фігури, вул.Центральна: 166, 168, 170, 176–193; вул.Шкільна
560579 вул.Центральна, 32А, с.Кутянка, Острозький р-н, Рівненська обл., 35850
будинок культури, актова зала
с.Кутянка
560580 вул.Планова, 1А, с.Болотківці, Острозький р-н, Рівненська обл., 35861
школа, клас №1
с.Болотківці
560581 вул.Андреєва, 52А, с.Ілляшівка, Острозький р-н, Рівненська обл., 35819
сільський клуб, актова зала
с.Батьківці, с.Данилівка, с.Ілляшівка
560582 вул.Вигін, 1, с.Межиріч, Острозький р-н, Рівненська обл., 35855
будинок культури, танцювальна зала
с.Межиріч
560583 вул.Велика Слобідка, 68, с.Слобідка, Острозький р-н, Рівненська обл., 35858
сільський клуб, танцювальна зала
с.Прикордонне, с.Слобідка
560584 вул.Шевченка, 71, с.Милятин, Острозький р-н, Рівненська обл., 35865
сільський клуб, танцювальна зала
с.Милятин
560585 вул.Центральна, 75, с.Могиляни, Острозький р-н, Рівненська обл., 35832
сільський клуб, танцювальна зала
с.Могиляни, с.Черняхів
560586 вул.Шевченка, 2А, с.Мощаниця, Острозький р-н, Рівненська обл., 35833
будинок культури, танцювальна зала
с.Мощаниця
560587 вул.Шевченка, 15, с.Волосківці, Острозький р-н, Рівненська обл., 35827
сільський клуб, кабінет завідувача клубом
с.Волосківці
560588 вул.Шевченка, 1А, с.Кургани, Острозький р-н, Рівненська обл., 35828
сільський клуб, танцювальна зала
с.Кургани
560589 вул.Ювілейна, 3, с.Новомалин, Острозький р-н, Рівненська обл., 35843
сільський клуб, великий зал
с.Новомалин
560590 вул.Жовтнева, 9, с.Лючин, Острозький р-н, Рівненська обл., 35864
фельдшерсько-акушерський пункт, процедурна
с.Лючин
560591 вул.Центральна, 46, с.Новородчиці, Острозький р-н, Рівненська обл., 35851
будинок культури, актова зала
с.Новородчиці, с.Посива
560592 вул.Центральна, 38, с.Теремне, Острозький р-н, Рівненська обл., 35814
сільський клуб, актова зала
с.Теремне
560593 вул.Шкільна, 5А, с.Оженин, Острозький р-н, Рівненська обл., 35820
школа, спортивна зала
с.Оженин – вул.Вишнева, вул.Зелена, вул.І. Франка, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Краївська, вул.Кринична, вул.Л. Українки, вул.Мирна, вул.Містечко 4, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Огородника, вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шляхова, пров.Котляревського
560594 вул.Заводська, 31, с.Оженин, Острозький р-н, Рівненська обл., 35820
ВАТ НВП "Захід-цукор", актова зала
с.Оженин – вул.Б. Хмельницького, вул.Висока, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Дивака, вул.Залізнична, вул.Каденюка, вул.Квіткова, вул.Князів Острозьких, вул.Мальовнича, вул.Медова, вул.Сагайдачного
560595 вул.Заводська, 5А, с.Оженин, Острозький р-н, Рівненська обл., 35820
гуртожиток, актова зала
с.Оженин – вул.Заводська
560596 вул.Мирна, 35, с.Бродів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35831
школа, спортивна зала
с.Бродів
560597 вул.Мирна, 39А, с.Країв, Острозький р-н, Рівненська обл., 35823
будинок культури, фойє
с.Країв
560598 вул.Інтернаціоналістів, 26Б, с.Стадники, Острозький р-н, Рівненська обл., 35867
сільський клуб, актова зала
с.Стадники
560599 вул.Острозька, 74, с.Плоске, Острозький р-н, Рівненська обл., 35826
будинок культури, фойє
с.Плоске, с.Завидів
560600 вул.Незалежності, 25, с.Почапки, Острозький р-н, Рівненська обл., 35830
будинок культури, актова зала
с.Почапки
560601 вул.Центральна, 119, с.Розваж, Острозький р-н, Рівненська обл., 35866
Сільський клуб, актова зала
с.Розваж
560602 вул.Ватутіна, 25, с.Сіянці, Острозький р-н, Рівненська обл., 35812
сільський клуб, фойє
с.Сіянці
560603 вул.Б.Хмельницького, 6, с.Садки, Острозький р-н, Рівненська обл., 35836
сільський клуб, фойє
с.Кураж, с.Садки
560604 вул.Центральна, 5, с.Тесів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35810
школа, фойє
с.Тесів – вул.Б. Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Волянська, вул.Колгоспна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Хутірська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ю. Велігурського: 2–26, 28–30, 32, 38;
560605 вул.Садова, 16, с.Хрінів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35837
сільський клуб, актова зала
с.Тесів – вул.Ю. Велігурського: 27, 31, 33–36, 39–52; с.Хрінів
560606 вул.Климака, 1, с.Українка, Острозький р-н, Рівненська обл., 35824
школа, спортивна зала
с.Українка, с.Бубнівка, с.Вишеньки, с.Гай, с.Дубини
560607 вул.Шкільна, 8, с.Хорів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35840
будинок культури, фойє
с.Хорів
560608 вул.Б. Хмельницького, 117, с.Бродівське, Острозький р-н, Рівненська обл., 35862
Молитовний дім, зал, 1-й поверх
с.Бродівське
560655 вул.Радгоспна, 45, с.Біла Криниця, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35342
будинок культури, танцювальний зал
с.Біла Криниця – вул.Біла, вул.Бузкова, вул.Вербова, вул.Весела, вул.Веселкова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гарна, вул.Гарна 1, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Долинова, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Івана Франка, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Княгині Ольги, вул.Князя Романа, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Підлісна, вул.Погодіна, вул.Польова, вул.Приміська, вул.Приходька, вул.Радгоспна, вул.Рівненська, вул.Садова, вул.Світанкова, вул.Світла, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Травнева, вул.Уласа Самчука, вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Яблунева, вул.Ярослава Мудрого, вул.24 Серпня, Садовий масив Київський, Садовий масив Криниченька, Садовий масив Криниченька 2
560656 вул.Київська, 58, с.Антопіль, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35371
ФАП, їдальня
с.Біла Криниця – вул.Північна, вул.Серпнева, с.Антопіль
560657 вул.Піщана, 1, с.Глинки, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35308
школа, учительська
с.Глинки
560658 вул.Шкільна, 1А, с.Бронники, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35330
школа, фойє
с.Бронники
560659 вул.Миру, 14Б, с.Рогачів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35319
школа, спортивний зал
с.Рогачів
560660 вул.Монастирська, 39А, с.Білівські Хутори, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35309
ФАП, к.1
с.Білівські Хутори
560661 вул.Рівненська, 76А, с.Великий Житин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35340
будинок культури, фойє
с.Великий Житин
560662 вул.Княгині Ольги, 52Б, с.Малий Житин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35376
школа, спотрзал
с.Малий Житин
560663 вул.Шкільна, 14, с.Бармаки, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35372
дитячий садок "Джерельце", музична зала
с.Бармаки
560664 вул.Шевченка, 77, с.Велика Омеляна, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35360
будинок культури, хол
с.Велика Омеляна
560665 вул.Центральна, 5, с.Вересневе, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35397
будинок культури, актовий зал
с.Вересневе
560666 вул.Шевченка, 63, с.Верхівськ, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35336
сільський клуб, танцювальний зал
с.Верхівськ, с.Кривичі, с.Ясининичі
560667 вул.Козацька, 14, с.Макотерти, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35337
ФАП, к.1
с.Макотерти, с.Шостаків
560668 вул.Старослов’янська, 1, с.Пересопниця, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35369
ФАП, к.1
с.Пересопниця
560669 вул.Рівненська, 76, с.Городище, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35341
школа, коридор
с.Городище – вул.Абрикосова, вул.Бармацька, вул.Берегова, вул.Біла, вул.Василівська, вул.Вереснева, вул.Весела, вул.Виноградна, вул.Висока, вул.Вишнева, вул.Військова, вул.Волошкова, вул.Геодезична, вул.Героїв АТО, вул.Глибока, вул.Глиняна, вул.Городецька, вул.Городищенська, вул.Городищенська (СТ "Світанок"), вул.Гранична, вул.Грушева, вул.Дерманська, вул.Джерельна, вул.Дружби, вул.Енергетиків, вул.Європейська, вул.Житинська, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Іванівська, вул.Кавказька, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Козацька, вул.Коротка, вул.Костопільська, вул.Крута, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Лугова 1, вул.Мальовнича, вул.Михайлівська, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Нова, вул.Пасічна, вул.Польова, вул.Провулок Мирний, вул.Райдужна, вул.Рівненська: 1–78, 79–181; вул.Рівненська 112, вул.Садова, вул.Соломії Крушельницької, вул.Сонячна, вул.Спокійна, вул.Східна, вул.Тополева, вул.Хутір Високе, вул.Хутір Скомороха, вул.Шевченка, вул.Щаслива, вул.Яблунева, вул.Ялинова, пров.Вишневий, пров.Кавказький, пров.Крутий, пров.Мирний, с.Кругле
560670 вул.Першотравнева, 2, с.Городок, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35331
будинок культури, актовий зал
с.Городок – вул.Б. Хмельницького, вул.Барона Штейнгеля: 1–91, 93–137; вул.Бегенська, вул.Вербова, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Вишнева гора, вул.Гайова, вул.Гора, вул.Городоцька, вул.Зарічна, вул.Захаржевського, вул.Зелена, вул.Кленова, вул.Княгині Ольги, вул.Козацька, вул.Колгоспна, вул.Коротка, вул.Курганська, вул.Лесі Українки, вул.Лікарняна, вул.Лісова, вул.Луцька, вул.Мирна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Монастирська, вул.Н. Майструк, вул.Набережна, вул.Надії, вул.Незалежна, вул.Нова, вул.Новогородоцька, вул.Пересопницька, вул.Першотравнева, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Ринкова, вул.Рівненська, вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Сорочинська, вул.Ставецька, вул.Тиха, вул.Ткача, вул.Тракторна, вул.Українська, вул.Чабана, вул.Шевченка, вул.Шпанівська, вул.Яблунева, вул.Ясна, пров.Б. Хмельницького, пров.Бегенський, пров.Козацький, пров.Луцький, пров.Рольщикова
560671 вул.Центральна, 12, с.Карпилівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35332
будинок культури, актовий зал
с.Карпилівка, с.Понебель
560672 вул.Центральна, 45А, с.Михайлівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35358
сільський клуб, танцювальний зал
с.Михайлівка
560673 вул.Зелена, 7Б, с.Караєвичі, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35346
сільський клуб, танцювальний зал
с.Караєвичі
560674 вул.Центральна, 75, с.Метків, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35398
сільський клуб, танцювальний зал
с.Метків, с.Рубче
560675 вул.Шкільна, 8, с.Грушвиця Перша, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35347
будинок культури, фойє
с.Грушвиця Перша
560676 вул.Середній Гай, 1, с.Грушвиця Друга, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35364
сільська рада, фойє
с.Грушвиця Друга
560677 вул.Лісова, 47А, с.Мартинівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35349
сільський клуб, танцювальний зал
с.Дібрівка, с.Мартинівка
560678 вул.Козацький шлях, 42, с.Дядьковичі, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35361
сільський клуб, танцювалький зал
с.Дядьковичі
560679 вул.Троїцька, 47А, с.Милостів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35352
сільський клуб, танцювальний зал
с.Милостів
560680 вул.Центральна, 7, с.Жобрин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35310
сільська рада, актовий зал
с.Жобрин, с.Углище
560681 вул.Л. Українки, 44, с.Руда-Красна, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35365
сільський клуб, актовий зал
с.Мочулки, с.Руда-Красна
560682 вул.Шкільна, 40В, с.Забороль, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35324
сільський клуб, зал урочистих подій
с.Забороль, с.Боянівка
560683 вул.Шевченка, 8, с.Білів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35389
школа, кабінет третього класу
с.Білів, с.Диків
560684 вул.Центральна, 83, с.Голишів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35315
Голишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, актовий зал
с.Голишів, с.Застав’я
560685 вул.Чорновола, 9, с.Грабів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35316
сільський клуб, фойє
с.Грабів – вул.Адамківська, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.І. Франка, вул.Княгині Ольги, вул.Козацька, вул.Кривчука, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Оржівська, вул.Приходька, вул.С. Бандери, вул.Сім’ї Роботницьких, вул.Хутірська: 2–10, 29, 31–44; вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.І. Франка, пров.Шкільний
560686 вул.Євгенії Наумець, 122А, с.Дерев’яне, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35373
сільський клуб, зал
с.Дерев’яне
560687 пл.Володимира Плютинського, 2А/1, с.Зоря, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35314
палац культури, фойє
с.Зоря – вул.Будівельників, вул.Конституції: 9, 11–28; вул.1 Травня: 37, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–60; с.Грабів – вул.Хутірська: 1, 11–28, 30–30А; с.Сморжів
560688 пл.Володимира Плютинського, 2А/1, с.Зоря, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35314
палац культури, зимовий сад
с.Зоря – вул.Б. Хмельницького, вул.Вереснева, вул.Гагаріна, вул.Гідропаркова, вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.І. Франка, вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Козацької слави, вул.Константинівська, вул.Конституції: 1–8, 10, 31–38; вул.Коротка, вул.Котляревського, вул.Крушельницької, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Орловського, вул.Островського, вул.Паркова, вул.Промислова, вул.Пушкіна, вул.Різдвяна, вул.Роботницького, вул.Садова, вул.Сморжівська, вул.Тиха, вул.Хутірська, вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Юнацька, вул.1 Травня: 1–36, 38–43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; вул.50 річчя Возз’єднання, пл.Володимира Плютинського, пров.Мічуріна
560689 вул.Миру, 52, с.Новостав, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35378
школа, фойє
с.Новостав, с.Олишва
560690 вул.Михайлівська, 11А, с.Старожуків, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35317
сільський клуб, зал урочистих подій
с.Старожуків
560691 вул.Центральна, 41Б, с.Корнин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35304
будинок культури, зал урочистих подій
с.Корнин
560692 вул.Свободи, 18Д, с.Колоденка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35306
сільський клуб, зал урочистих подій
с.Колоденка – вул.Василя Червонія, вул.Гагаріна, вул.Жовтнева, вул.Зелена, вул.Колгоспна, вул.Ліни Костенко, вул.Мірющенка, вул.Нова, вул.Новодвірська, вул.Рівненська, вул.Свободи, вул.Січових Стрільців, вул.Шевченка, вул.1 Травня, пров.Василя Червонія, пров.Свободи, пров.Шевченка
560693 вул.Свободи, 22, с.Колоденка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35306
школа, спортзал
с.Колоденка – вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Волинська, вул.В.Поліщука, вул.Гарна, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Гірська, вул.Гранична, вул.Данила Галицького, вул.Зоряна, вул.Івана Франка, вул.Княгині Ольги, вул.Княжа, вул.Князя Володимира, вул.Князя Ігоря, вул.Красногірська, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Миколи Боголюбова, вул.Місячна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Надії, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Смотрицького, вул.Сонячна, вул.Хутір, вул.Яблунева, вул.Ясна, пров.Виноградний, пров.Глибокий, пров.Миколи Боголюбова
560694 вул.Шевченка, 20А, с.Загороща, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35305
сільський клуб, зал урочистих подій
с.Загороща
560695 вул.Шевченка, 17, с.Кустин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35322
сільський клуб, зал урочистих подій
с.Кустин, с.Решуцьк, с.Сергіївка
560696 вул.Шевченка, 1Б, с.Малий Шпаків, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35362
будинок культури, танцювальний зал
с.Малий Шпаків, с.Великий Шпаків, с.Плоска
560697 вул.Колгоспна, 56В, с.Заріцьк, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35381
ФАП, каб. 3
с.Заріцьк
560698 вул.Млинівська, 36А, с.Іваничі, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35363
навчально-виховний комплекс, актовий зал
с.Дворовичі, с.Іваничі, с.Переділи
560699 вул.Лесі Українки, 5А, с.Підгірці, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35379
сільський клуб, актовий зал
с.Гуменники, с.Підгірці
560700 вул.Приходька, 49, с.Нова Українка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35323
будинок культури, бібліотека
с.Нова Українка – вул.Видумка, вул.Лісова, вул.Приходька, вул.Радиславська, вул.Садова, пров.Садовий
560701 вул.Я. Федюри, 1А, с.Козлин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35374
сільський клуб, актовий зал
с.Козлин, с.Ремель
560702 вул.Шкільна, 13, с.Радиславка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35327
школа, кл.1
с.Радиславка
560703 вул.Хмільна, 34, с.Обарів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35307
будинок культури, актовий зал
с.Обарів – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вербова, вул.Вишнева, вул.Гарна, вул.Глибока, вул.Джерельна, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Кірова, вул.Коротка, вул.Крейдяна, вул.Малиновська, вул.Миколаївська, вул.Миру, вул.Млинівська, вул.Набережна, вул.Насікайла, вул.Нова, вул.Островського, вул.Паркова, вул.Приміська, вул.Провулок вісім, вул.Провулок два, вул.Провулок один, вул.Провулок п’ять, вул.Провулок сім, вул.Провулок три, вул.Провулок чотири, вул.Провулок шість, вул.Ринкова, вул.Рівненська, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Степана Бандери, вул.Тайкурівська, вул.Тиха, вул.Хмільна, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.Ювілейна, вул.Яблунева, пров.Заводський, пров.Ринковий, Садовий масив Зоряний
560704 вул.Гагаріна, 11, с.Ставки, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35385
сільський клуб, актовий зал
с.Ставки
560705 вул.Молодіжна, 5Г, с.Олександрія, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35320
Олександрійський ліцей, зал
с.Олександрія, с.Пухова
560706 вул.В.Стуса, 1, с.Нова Любомирка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35321
навчально-виховний комплекс "школа-ліцей", спортзал
с.Нова Любомирка, с.Три Копці
560707 вул.Зелена, 29А, с.Волошки, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35386
Центр дитячої та юнацької творчості, кл.1
с.Волошки, с.Свяття
560708 вул.Б. Хмельницького, 44А, с.Сухівці, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35335
школа, кл.1
с.Сухівці
560709 вул.Незалежності, 22, с.Радухівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35333
сільська рада, актовий зал
с.Радухівка
560710 вул.Шкільна, 5, с.Новожуків, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35334
школа, спортзал
с.Новожуків
560711 вул.Набережна, 17А, с.Новостав-Дальній, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35357
ФАП, к.1
с.Новостав-Дальній
560712 вул.Шкільна, 1А, с.Тайкури, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35351
НВК "школа сад", актовий зал
с.Тайкури, с.Порозове
560713 вул.Незалежності, 24, с.Шубків, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35325
школа, актовий зал
с.Шубків, с.Дуби
560714 вул.Мирна, 84, с.Гориньград Перший, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35326
школа, актовий зал
с.Гориньград Перший
560715 вул.Шкільна, 34, с.Рисв’янка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35344
школа, спортзал
с.Рисв’янка
560716 вул.Шкільна, 33, с.Гориньград Другий, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35343
школа, коридор
с.Гориньград Другий
560717 вул.Новоселів, школа, с.Котів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35375
школа, хол
с.Котів
560718 вул.Шевченка, 1, с.Великий Олексин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35302
школа, їдальня
с.Великий Олексин, с.Зозів
560719 вул.Шкільна, 2А, с.Шпанів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35301
школа, обідній зал
с.Малий Олексин
560720 вул.Шкільна, 3, с.Шпанів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35301
будинок культури, актовий зал
с.Шпанів
560721 вул.Робітнича, 15, с.Хотин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35303
сільський клуб, фойє
с.Ходоси, с.Хотин
560722 вул.Тиха, 16, смт Клевань, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35312
будинок культури, фойє
смт Клевань – вул.Вишнева, вул.Володимирська, вул.Заводська: 3–60, 61А–62, 64, 66, 68, 70; вул.Залізнична: 1–11А, 15–15А, 17, 19, 21, 23; вул.І.Франка: 1–47, 49–49А; вул.Козацька: 1–38А, 41, 43, 45, 49, 51, 53–53А, 55–57, 59, 61–61А, 69, 71, 73, 75–75А, 77, 79, 81, 85, 89, 91–91А; вул.Космонавтів, вул.Паркова, вул.Робітнича, вул.Сагайдачного: 1–18, 20–22Б, 26–26А; вул.Садова: 1–62, 64–68А; вул.Слов’янська: 1–54, 56, 58, 60, 62; вул.Тиха, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.1 Травня, пров.Соборний
560723 вул.Лісова, 6, смт Клевань, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35312
ДП "Клеванський держлісгосп", фойє
смт Клевань – вул.Вербова, вул.Гагаріна, вул.Гайдамацька, вул.Грибна, вул.Грушевського, вул.Дровальова, вул.Заводська: 61, 63, 65, 67, 69, 71–89; вул.Залізнична: 12–14А, 16–16А, 18–18А, 20, 22А, 29–133; вул.І.Франка: 48, 50–158; вул.Клеванська, вул.Козацька: 40–40А, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 58, 60–60А, 62–64, 70, 72, 74–74А, 76, 78, 80, 82–84, 86–88, 90, 92–161; вул.Л. Українки, вул.Лісова, вул.Мелещука, вул.Надії, вул.Незалежності: 2–18Е, 20–20Д; вул.Партизанська, вул.Пересопницька, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Роксолани, вул.Сагайдачного: 19–19А, 23–25А, 27–102; вул.Садова: 63, 70–84; вул.Слов’янська: 55, 57, 59, 61, 63–94; вул.Соборна, вул.Соснова, вул.Тополева, вул.Яблунева, пров.Гайдамацький, пров.І.Франка, пров.Надії, пров.Партизанський, пров.Сагайдачного, просп.Миру
560724 вул.Б. Хмельницького, 47, смт Клевань, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35311
КЗ "Клеванська школа інтернат", спортзал
смт Клевань – вул.Б. Хмельницького, вул.Біла, вул.Волинська, вул.Городище, вул.Госпітальна, вул.Дераженська, вул.Замкова, вул.Затишна, вул.Клима Савури, вул.Клубна, вул.Козака Колодки, вул.Корольова, вул.Коротка, вул.Лисенка, вул.Міцкевича, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Незалежності: 19, 21–69А; вул.Нова, вул.Носальчука, вул.О. Кобилянської, вул.Успенська, вул.Шевченка, пров.Б. Хмельницького, пров.Весняний, пров.Волинський, пров.Городище, пров.Госпітальний, пров.Дераженський, пров.Замковий, пров.Клубний, пров.Міцкевича, пров.Набережний, пров.Носальчука, пров.О. Кобилянської, пров.Успенський, пров.Шевченка
560725 вул.Молодіжна, 30, смт Квасилів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35350
Квасилівський професійний ліцей, фойє
смт Квасилів – вул.Молодіжна: 28–28Б, 32, 42, 44, 46, 48;
560726 вул.Молодіжна, 22, смт Квасилів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35350
навчально-виховний комплекс "школа-ліцей", фойє
смт Квасилів – вул.Молодіжна: 1–27, 29–31, 33–41, 43, 45, 47, 51–53; вул.Рівненська: 1–2;
560727 вул.Б. Хмельницького, 1А, смт Квасилів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35350
будинок культури, кімната громадської приймальні
смт Квасилів – вул.Б. Хмельницького, вул.Берегова, вул.Біла, вул.Вишнева, вул.Давня, вул.Дачна, вул.Залізнична, вул.Замкова, вул.Здолбунівська, вул.Зелена, вул.Індустріальна, вул.Коротка, вул.Мирна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Рівненська: 3В–84; вул.Соборна, вул.Тиха, вул.Тополина, вул.Хмільна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.1 Травня, пров.Здолбунівський, пров.Шкільний
560728 вул.Центральна, 1А, смт Оржів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35313
навчально-виховний комплекс "школа-колегіум", коридор
смт Оржів – вул.Армійська, вул.Богдана Хмельницького, вул.В/ч А 4559, вул.Гагаріна, вул.Джерельна, вул.Євгена Коновальця, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Клима Савура, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Паркова, вул.Підлісна, вул.Східна, вул.Шевченка, пров.Залізничний
560729 вул.Заводська, 3, смт Оржів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35313
будинок культури, актовий зал
смт Оржів – вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул.Заводська, вул.Лесі Українки, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Підгірна, вул.Робітнича, вул.Тиха, вул.Центральна, вул.40 річчя Перемоги
560730 вул.Дераженська, 39, смт Клевань, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35311
КЗ "РОГІВ", хол кардіологічного відділення
Комунальне підприємство "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради
560731 вул.Центральна, 1А, смт Клевань, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35311
Рівненська ЦРЛ, актова зала
Рівненська центральна районна лікарня
560732 с.Городище, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35341
Городищенська ВК №96, кабінет виховної роботи дільниці ПКТ
Державна установа "Городищенська виправна колонія (№96)"
560733 вул.Барона Штейнгеля, 92А, с.Городок, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35331
Городоцький ВЦ №131, клас службової підготовки, 1-й поверх
Державна установа "Городоцький виправний центр (№131)"
560894 пл.Декабристів, 6А, м.Острог, Рівненська обл., 35800
ЗНЗ №1, фойє
м.Острог – вул.Антона Павлюка, вул.Валова, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гальшки Острозької, вул.Городище, вул.Дмитра Яворницького, вул.Красногірська, вул.Леоніда Глібова, вул.Східна: 31, 33; вул.Татарська: 2–5, 65; вул.Юрія Гагаріна, пл.Декабристів
560895 пл.Декабристів, 6, м.Острог, Рівненська обл., 35800
НВК Гімназія, актовий зал
м.Острог – вул.Академічна, вул.Андрія Римші, вул.Богдана Хмельницького, вул.Братів Волинських, вул.Володимира Короленка, вул.Героїв Майдану, вул.Григорія Квітки-Основ’яненка, вул.Древлянська, вул.Замкова, вул.Князів Острозьких, вул.Лаврентія Тустановського, вул.Лесі Українки, вул.Максима Кривоноса, вул.Огородова, вул.Петра Чайковського, вул.Просвіти, вул.Ринок, вул.Самуеля Едельса, вул.Східна: 24–30, 32, 35/1–109; вул.Таращанська, вул.Фридерика Шопена, вул.Шкільна, пров.Горіховий, пров.Древлянський, пров.Лесі Українки, пров.Максима Залізняка, пров.Садовий, просп.Незалежності: 1–22А, 49–49В;
560896 вул.Татарська, 122А, м.Острог, Рівненська обл., 35800
ДПТНЗ "ОВПУ" училище, їдальня
м.Острог – вул.Академіка Кримського, вул.Академіка Малиновського, вул.Баштова, вул.Владислава Рильського, вул.Володимира Чепелюка, вул.Декабристів, вул.Дулібів, вул.Євгена Гребінки, вул.Івана Богуна, вул.Карпати, вул.Княгині Ольги, вул.Козацька, вул.Лідії Спаської, вул.Луцька, вул.Монастирська, вул.Олексія Андреєва, вул.Поштарка, вул.Пухова, вул.Сінна, вул.Станіслава Кардашевича, вул.Татарська: 10Б–64, 66–202; вул.Фабрична, вул.Федора Титова, пров.Безіменний, пров.Вишневий, пров.Горний, пров.Дулібів, пров.Луцький, пров.Марковичів, пров.Мічуріна, пров.Ольги Яновської, пров.Поштарка, пров.Сергія Козицького, пров.Суразького, пров.Уласа Самчука
560897 просп.Незалежності, 54, м.Острог, Рівненська обл., 35800
КМЦ Академії, танцювальний зал
м.Острог – вул.Берунська, вул.Бориса Тена, вул.Вереснева, вул.Весняна, вул.Воїнів-афганців, вул.Івана Маєвського, вул.Івана Нечуя-Левицького, вул.Івана Огієнка, вул.Кідри, вул.Михайла Грушевського, вул.Михайла Драгоманова, вул.Незалежності, вул.Олега Ольжича, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Петра Андрухова, вул.Полярна, вул.Професора Ковальського, вул.Рафаеля Шпізеля, вул.Сандомирська, вул.Семінарська, вул.Сонячна, вул.Старостинська, вул.Тараса Шевченка, вул.Університетська, вул.9 Травня, вул.900-річчя Острога, пров.Квітковий, пров.Пантелеймона Куліша, пров.Січових Стрільців, пров.Студентський, пров.Тихий, пров.Тополевий, просп.Незалежності: 26–46, 50–170; в/ч А-3993
560898 вул.Івана Федорова, 56, м.Острог, Рівненська обл., 35800
водоканал, актовий зал
м.Острог – вул.Байди, вул.Бельмаж, вул.Володимира Сальського, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Гранична, вул.Друга Лінія, вул.Заярова, вул.Івана Федорова, вул.Кирила Лукаріса, вул.Космонавтів, вул.Костянтина Ціолковського, вул.Кринична, вул.Криштофа Косинського, вул.Миколая Коперника, вул.Миколи Шугаєвського, вул.Олега Гапончука, вул.Осада, вул.Перша Лінія, вул.Польова, вул.Скульптора Сосновського, вул.Шимона Старовольського, вул.Яна Лятоша, пл.Івана Федорова, пров.Костянтина Ціолковського, пров.Криничний
560899 вул.Івана Вишенського, 3, м.Острог, Рівненська обл., 35800
ЗНЗ №3, спортивний зал
м.Острог – вул.Архітектора Покришкіна, вул.Братів Наливайків, вул.Вигон, вул.Герасима Смотрицького, вул.Гоголя, вул.Згоди, вул.Івана Вишенського, вул.Івана Франка, вул.Йосипа Новицького, вул.Київська, вул.Коротка, вул.Красностав, вул.Кримська, вул.Леоніда Ступницького, вул.Лісова, вул.Льва Толстого, вул.Миколи Костомарова, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Михайла Лермонтова, вул.Михайла Тучемського, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Новий План, вул.Павла Жолтовського, вул.Панаса Саксаганського, вул.Покровська, вул.П’ятигорця, вул.Слобідська, вул.Степова, вул.Сторожова, вул.Шота Руставелі, вул.Юзефа Крашевського, вул.Ярмаркова, пров.Вілійський, пров.Залізний, пров.Красностав, пров.Льва Толстого, пров.Набережний, пров.Покровський, пров.Слобідський, пров.Черепки
560900 просп.Незалежності, 40А, м.Острог, Рівненська обл., 35800
обласна психіатрична лікарня, актовий зал
Комунальний заклад «Острозька обласна психіатрична лікарня» Ріненської обласної ради
560975 вул.Гагаріна, 6, м.Рівне, Рівненська обл., 33003
міський палац культури, вестибюль
м.Рівне – вул.Академіка Грушевського: 2–2В, 4–4А, 6–37А; вул.Вротновських, вул.Гагаріна: 1–21; вул.Дружби, вул.Залізняка, вул.Івана Гонти, вул.Івана Сірка, вул.Кутузова, вул.Олександрійська, вул.Слави
560976 вул.Гагаріна, 53, м.Рівне, Рівненська обл., 33022
школа №13, спортивний зал
м.Рівне – вул.Гагаріна: 45–59; просп.Князя Романа: 7, 9–11, 13–15А;
560977 вул.Гагаріна, 67, м.Рівне, Рівненська обл., 33022
бібліотека-філія №10, читальний зал
м.Рівне – вул.Гагаріна: 22, 32–42, 61–67; вул.Костромська: 73–87; просп.Князя Романа: 1–5;
560978 вул.Гагаріна, 73, м.Рівне, Рівненська обл., 33022
дитячий садок №35, музичний зал
м.Рівне – вул.Гагаріна: 69–71; вул.Льонокомбінатівська: 1–3; просп.Князя Романа: 6, 8, 12–12А, 18;
560979 просп.Князя Романа, 14А, м.Рівне, Рівненська обл., 33022
школа №22, фойє
м.Рівне – вул.Гагаріна: 75–77; вул.Льонокомбінатівська: 5–9А, 19; просп.Генерала Безручка: 18–20;
560980 просп.Генерала Безручка, 26, м.Рівне, Рівненська обл., 33022
Рівненська гімназія "Гармонія", актовий зал
м.Рівне – вул.Льонокомбінатівська: 11–15; просп.Генерала Безручка: 14–16, 22, 28–30;
560981 вул.Фабрична, 4А, м.Рівне, Рівненська обл., 33016
гуртожиток, фойє
м.Рівне – вул.Фабрична: 1–4А, 14; просп.Генерала Безручка: 7–9;
560982 вул.Фабрична, 3, м.Рівне, Рівненська обл., 33016
дитячий садок №43, музичний зал
м.Рівне – вул.Фабрична: 5–5А, 16–18, 24; просп.Генерала Безручка: 5–5А, 24;
560983 вул.Фабрична, 20, м.Рівне, Рівненська обл., 33016
гуртожиток №9, актовий зал
м.Рівне – вул.Фабрична: 12, 20–22; просп.Генерала Безручка: 1А–1Б, 3А;
561009 вул.Ставківська, 40, с.Обарів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35307
школа, спортзал
с.Обарів – вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Кленова, вул.Короленка, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Озерна, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Ставківська, вул.Тополева, вул.Хіміків
561014 вул.СТ "Західний", масив "Західний-1", вул.Центральна, 1372, с.Нова Українка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35323
адміністративний центр садового товариства "Західний", хол
с.Нова Українка – СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Абрикосова, СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Березова, СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Бузкова, СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Вербова, СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Вишнева, СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Горобинова, СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Грушева, СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Квіткова, СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Кленова, СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Лісова, СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Лугова, СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Малинова, СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Овражна, СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Промислова, СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Садова, СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Соснова, СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Трояндова, СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Хіміків, СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Центральна, СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Яблунева, СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Горіхова, СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Жасмінова, СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Жемчужна, СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Каштанова, СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Лугова, СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Міська, СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Новоукраїнська, СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Підлісна, СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Пісочна, СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Полунична, СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Приходька, СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Райдужна, СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Рівненська, СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Ромашкова, СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Світла, СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Солов’їна, СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Сонячна, СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Соснова, СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Східна, СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Тернова, СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Тополева, СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Центральна, СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Янтарна, СТ “Західний”, масив “Райдуга”, вул.Гарна, СТ “Західний”, масив “Райдуга”, вул.Коротка, СТ “Західний”, масив “Райдуга”, вул.Лісова, СТ “Західний”, масив “Райдуга”, вул.Народна, СТ “Західний”, масив “Райдуга”, вул.Польова, СТ “Західний”, масив “Райдуга”, вул.Сонячна, СТ “Західний”, масив “Райдуга”, вул.Соснова, СТ “Західний”, масив “Райдуга”, вул.Щаслива, СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.1 лінія, СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.10 лінія, СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.11 лінія, СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.12 лінія, СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.2 лінія, СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.3 лінія, СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.4 лінія, СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.5 лінія, СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.6 лінія, СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.7 лінія, СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.8 лінія, СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.9 лінія, СТ “Льонок”, вул.1 лінія, СТ “Льонок”, вул.2 лінія, СТ “Льонок”, вул.3 лінія, СТ “Льонок”, вул.4 лінія, СТ “Льонок”, вул.5 лінія, СТ “Льонок”, вул.6 лінія, СТ “Нетканщик”, вул.10 лінія, СТ “Нетканщик”, вул.12 лінія, СТ “Нетканщик”, вул.6 лінія, СТ “Нетканщик”, вул.7 лінія, СТ “Нетканщик”, вул.8 лінія, СТ “Нетканщик”, вул.9 лінія, СТ “Прогрес”, вул.Висотна, СТ “Прогрес”, вул.Нижня, СТ “Прогрес”, вул.Пісочна, СТ “Прогрес”, вул.Приозерна, СТ “Прогрес”, вул.Центральна, пров.СТ “Західний”, масив “Західний-1”, пров.Садоводів, пров.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, пров.Джерельний, пров.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, пров.Зелений, пров.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, пров.Короткий, пров.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, пров.Озерний, пров.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, пров.Рожевий