Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Одеська область, Територіальний виборчий округ № 139

Дільниць - 141

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
510222 вул.Сонячна, 12, с.Августівка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67632
Будинок культури, актова зала
с.Августівка, с.Черевичне
510223 вул.Радянська, 32Б, с.Алтестове, Біляївський р-н, Одеська обл., 67660
сільський клуб, зала
с.Алтестове
510230 вул.Леніна, 64Б, с.Василівка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67613
будинок культури, зала
с.Василівка
510237 вул.Центральна, 46, с.Вигода, Біляївський р-н, Одеська обл., 67620
будинок культури, мала зала
с.Вигода – вул.Б.Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Залізнична, вул.Івана Франка, вул.Комарова, вул.Корольова, вул.Лесі Українки, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Новоселів, вул.Одеська, вул.Олімпійська, вул.Спортивна, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.Шилова, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.Южна, пров.Залізничний, пров.Комарова, пров.Миру, пров.Шилова, пров.Ювілейний, с.Сонячне
510238 вул.Елеваторна, 19, с.Вигода, Біляївський р-н, Одеська обл., 67620
Вигодянська амбулаторія, зала
с.Вигода – вул.Агап’єва, вул.Ак.Філатова, вул.Безпалько, вул.Будівельна, вул.Вінявського, вул.Елеваторна, вул.Зелена, вул.Київська, вул.Космонавтів, вул.Котляревського, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Піонерська, вул.Пушкінська, вул.Радісна, вул.Сєрєнєва, вул.Сонячна, вул.Степна, вул.Утьосова, вул.Ягідна, 1471 км, 1473 км, 1475 км, 1478 км, 1481 км
510241 вул.Клубна, 2Б, с.Дачне, Біляївський р-н, Одеська обл., 67625
школа №1, будівля спортивної зали
с.Дачне – вул.Автобусна, вул.Балтовська, вул.Б.Хмельницького, вул.Верхня, вул.Весняна, вул.ДРП-1, вул.Клубна, вул.Колхозна, вул.Лісова, вул.Нова, вул.Первомайська, вул.Преображенська: 1–84; вул.Садова, вул.Сєвєрна, вул.Троїцька, вул.Фруктова, вул.Хаджибеївська, пров.Верхній, пров.Горького, пров.Лісний, пров.Молочний, пров.Травневий, пров.Шампанський, пров.Шкільний, військова частина А3821, ДРП
510242 вул.Миру, 5, с.Дачне, Біляївський р-н, Одеська обл., 67624
будинок культури, фойє
с.Дачне – вул.Абрикосова, вул.Академічна, вул.Ак.Вавілова, вул.Березова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гаркавого, вул.Горіхова, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Желєзнодорожна, вул.Западна, вул.І.Франка, вул.Квіткова, вул.Кленова, вул.Кутузова, вул.Лазурна, вул.Ломоносова, вул.Миру, вул.Новоселівська, вул.Пирогова, вул.Покровська, вул.Пшенична, вул.Св.Діани, вул.Селекційна, вул.Сонячна, вул.Терешкової, вул.Тіниста, вул.Успенська, вул.Уютна, пров.Гаркавого, пров.Комарова, пров.Кошового, військова частина А 1818
510243 вул.Центральна, 27, с.Дачне, Біляївський р-н, Одеська обл., 67624
сільський клуб, зала
с.Дачне – вул.Володимирівська, вул.Дальницька, вул.Космонавтів, вул.Л.Толстого, вул.Молодіжна, вул.Новоселів, вул.Ольгієвська, вул.Паркова, вул.Педагогічна, вул.Радісна, вул.Софіївська, вул.Степова, вул.Титова, вул.Філатова, вул.Центральна, вул.Чижикова, вул.Чорноморська, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.Южна, пров.Ясний
510246 вул.Миру, 5, с.Іллінка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67630
будинок культури, зала
с.Іллінка, с.Тихе, с.Чоботарівка
510248 вул.Центральна, 65, с.Кам’янка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67610
будинок культури, зала
с.Кам’янка
510249 вул.Іванова, 2А, с.Латівка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67633
сільський клуб, зала
с.Латівка
510252 вул.Покровська, 1, с.Маринівка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67631
сільська рада, зала урочистих подій
с.Маринівка
510257 вул.Єлісєєва, 20, с-ще Набережне, Біляївський р-н, Одеська обл., 67632
Міжлиманська школа, фойє
с-ще Набережне
510263 вул.Центральна, 1, с.Нова Еметівка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67631
будинок культури, каб.1
с.Берегове, с.Нова Еметівка, с.Стара Еметівка
510264 вул.Пушкіна, 1, с-ще Нова Ковалівка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67630
сільський клуб, зала
с.Ковалівка, с-ще Нова Ковалівка
510265 вул.Іжаковського, 1А, с.Паліївка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67621
школа, актова зала
с.Паліївка, с.Зоряне
510268 вул.Широка, 39, с.Протопопівка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67632
сільський клуб, зала
с.Протопопівка
510269 вул.Гагаріна, 38, с.Секретарівка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67611
будинок культури, зала
с.Секретарівка, с.Михайлівка
510276 вул.Шкільна, 12, с.Холодна Балка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67660
школа, ліве крило
с.Холодна Балка
510277 вул.Центральна, 69, с.Червона Гірка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67612
Будівля Василівського споживчого товариства, актова зала
с.Червона Гірка
510319 вул.Садова, 95, с.Великозименове, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67134
школа, фойє
с.Великозименове, с.Марціянове
510320 вул.Центральна, 68А, с.Великокомарівка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67114
школа, спортивна зала
с.Великокомарівка, с.Дівоцьке, с.Платонівка
510321 вул.Центральна, 121, смт Велика Михайлівка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67100
будинок культури, фойє
смт Велика Михайлівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Богуславська, вул.Бузкова, вул.Ватутіна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Карбишева, вул.Книжкова, вул.Лермонтова, вул.Механізаторів, вул.Мічуріна, вул.Музична, вул.Набережна, вул.Надії, вул.Соборна, вул.Центральна: 100–143; вул.Чкалова, вул.Шкільна, пров.Зелений, пров.Стадіонний, пров.Терешкової
510322 вул.Пушкіна, 2А, смт Велика Михайлівка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67100
опорна ЗОШ I-III ступенів, спортивна зала, 1-й поверх
смт Велика Михайлівка – вул.Гоголя, вул.Інтернаціональна, вул.Калинова, вул.Липинського, вул.Лісна, вул.Матросова, вул.Мечнікова, вул.Молодіжна, вул.Північна, вул.Пушкіна, вул.Робітнича, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Центральна: 144–278; вул.Яблунева, вул.8 Березня, пров.Лесі Українки, пров.Попова, пров.Шкільний
510323 вул.Старомихайлівська, 29, смт Велика Михайлівка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67100
Актова зала, НВК ЗОШ I-III ступенів
смт Велика Михайлівка – вул.Варбанця, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Жуковського, вул.Івана Богуна, вул.Миру, вул.Старомихайлівська, вул.Центральна: 3–98А; вул.Чехова, вул.Шевченка
510324 пров.Сільрадівський, 5, с.Великоплоске, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67140
будинок культури, фойє
с.Великоплоске
510325 вул.Центральна, 61, с.Гребеники, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67144
будинок культури, глядацька зала
с.Гребеники, с.Юрківка, с.Єрмішкове
510326 вул.Садова, 12, с.Вишневе, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67123
будинок культури, танцювальна зала
с.Вишневе, с.Новоселівка(Вишневська с/р), с.Привільне, с.Сокорове
510327 вул.Шкільна, 11, с.Комарівка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67111
будинок культури, глядацька зала
с.Комарівка, с.Грушка, с.Трохимівка
510328 вул.Центральна, 7, с.Мигаї, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67151
сільська рада, каб.3
с.Мигаї, с.Залізничне, с-ще Мигаєве, с.Три Криниці
510329 вул.Лермонтова, 1, с.Новоборисівка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67121
будинок культури, глядацька зала
с.Новоборисівка, с.Добрий Лук, с.Дурбайли, с.Іванівка, с.Мацкули, с.Поплавка, с.Преображенка, с.Путилівка, с.Райки, с.Тятри
510330 вул.Покровська, 21, с.Новоолександрівка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67112
будинок культури, танцювальна зала
с.Новоолександрівка, с.Нові Бутори
510331 вул.Миру, 5А, с.Новопетрівка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67103
будинок культури, глядацька зала
с.Новопетрівка, с.Вакарське
510332 вул.Центральна, 23, с.Новосавицьке, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67143
будинок культури, глядацька зала
с.Новосавицьке
510333 вул.Центральна, 4А, с.Новоселівка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67150
будинок культури, глядацька зала
с.Новоселівка(Великомихайлівська селищна громада), с.Трудомирівка, с.Гірське, с.Кардамичеве
510334 вул.Шевченка, 17, с.Першотравневе, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67154
школа, спортивна зала
с.Першотравневе, с.Мартове, с.Данилівка, с.Заможне
510335 вул.Центральна, 1Б, с.Полішпакове, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67153
будинок культури, глядацька зала
с.Полішпакове, с.Козакове, с.Наливайкове
510336 вул.Центральна, 22, с.Полезне, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67120
будинок культури, глядацька зала
с.Полезне, с.Багачеве, с.Бессарабка, с.Водяне, с.Гіржове, с.Фрасине
510337 вул.Молодіжна, 59, с.Слов’яносербка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67142
школа, кл.6, їдальня, 1-й поверх
с.Слов’яносербка, с.Антоно-Ковач, с.Олег
510338 вул.Шевченка, 23, с.Соше-Острівське, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67110
сільська рада, актовий зал
с.Соше-Острівське, с.Кучурган
510339 вул.Центральна, 36, с.Стоянове, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67113
будинок культури, глядацька зала
с.Стоянове, с.Василівка, с.Муратове
510340 вул.Шкільна, 21, с.Тростянець, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67141
школа, спортивна зала
с.Тростянець, с.Кістельниця, с.Малоплоске, с.Новоантонівка, с.Орел, с.Покровка, с.Привілля
510341 вул.Миру, 2, смт Цебрикове, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67130
Будинок культури ,танцювальна зала
смт Цебрикове, с.Іринівка, с.Малоцебрикове, с.Мардарівка, с.Новопавлівка, с.Новороманівка, с.Оленівка, с.Ольгинове
510342 вул.Центральна, 69, с.Цибулівка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67132
школа, спортивна зала
с.Цибулівка, с.Малозименове, с.Поліно-Осипенкове
510343 вул.Центральна, 60, с.Воробіївка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67133
школа, фойє
с.Воробіївка, с.Воробйове, с.Юрашеве
510499 вул.Т.Г.Шевченка, 59Б, с.Кубанка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67561
сільський клуб, фойє
с.Кубанка, с.Новокубанка
510500 вул.Центральна, 8, с.Переможне, Лиманський р-н, Одеська обл., 67587
Переможненський клуб, актова зала
с.Переможне
510501 вул.Незалежності, 67, с.Красносілка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67560
сільський клуб, актова зала
с.Красносілка – вул.Армійська, вул.Вишнева, вул.Квіткова, вул.Лесі Українки, вул.Незалежності, вул.Новоселів, вул.Одеська, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Чорноморська, в/ч А3438
510502 вул.Набережна, 87А, с.Красносілка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67560
сільська рада, актовий зал
с.Красносілка – вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Польова, ОС «Степове», вул. Двадцять третя, ОС «Степове», вул. Двадцять четверта, ОС "Степове", вул.Двадцята, ОС «Степове», вул.Двадцять Дев’ята, ОС «Степове», вул.Двадцять друга, ОС «Степове», вул.Дев’ятнадцята, ОС «Степове», вул.Десята, ОС «Степове», вул.МТС, ОС "Степове", вул.Перша, ОС «Степове», вул.Сорок Друга, ОС «Степове», вул.Третя, ОС «Степове», вул.Тридцять сьома, ОС «Степове», вул.Центральна, ОС «Степове», вул.Четверта, СТ «Світанок», вул.Виноградна, СТ «Світанок», вул.Вишнева, СТ «Світанок», вул.Гориста, СТ «Світанок», вул.Грушова, СТ «Світанок», вул.Західна, СТ «Світанок», вул.Землянична, СТ «Світанок», вул.Клубнична, СТ «Світанок», вул.Радісна, СТ «Світанок», вул.Сливова, ст.Куліндорово, вул.Вокзальна, ст.Куліндорово, вул.Залізнична
510503 вул.Шкільна, 1А, с.Красносілка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67560
Красносільська школа, спортивна зала
с.Красносілка – вул.Вчительська, вул.Лісна, вул.Набережна, вул.Перемоги, вул.Прилиманна, вул.Радгоспна, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пров.Перемоги, пров.Ювілейний
510504 вул.Молодіжна, 13А, с.Ілічанка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67582
Адмінбудівля Одеської дистанції захисних лісонасаджень, фойє
с.Ілічанка
510505 вул.Перша Лиманна, 1А, с.Корсунці, Лиманський р-н, Одеська обл., 67583
Корсунська школа, спортивна зала
с.Корсунці
510506 вул.Одеська, 2, с.Олександрівка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67513
Олександрівська школа, спортивна зала
с.Олександрівка(Олександрівська с/р) – вул.Абрикосова, вул.Берегова, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Західна, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Лазурна, вул.Літейна, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Новоселів, вул.Одеська, вул.Олександрівська, вул.Радісна, вул.Садова, вул.Сибірська, вул.Сіренєва, вул.Тараса Шевченко, вул.Тіниста, вул.Франка І., вул.Цвіточна, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пл.Центральна, пров.Десантний, пров.Лікарняний, пров.Одеський, пров.Парашутний, пров.Сіренєвий, пров.Смарагдовий, пров.Тараса Шевченко ІІ, пров.Тараса Шевченко І-й, пров.Цвіточний, пров.Церковний
510507 вул.Комунальна, 35, с-ще Світле, Лиманський р-н, Одеська обл., 67513
Світлівська школа, спортивна зала
с-ще Світле
510508 вул.Театральна, 4, смт Нові Білярі, Лиманський р-н, Одеська обл., 67550
селищний клуб, фойє
смт Нові Білярі, с.Білярі, с.Булдинка, с.Григорівка
510509 вул.Ветеранів, 24, с.Крижанівка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67562
будинок культури, актова зала
с.Крижанівка – вул.Ак.Заболотного, вул.Атаманюка, вул.Ветеранів, вул.Гагаріна, вул.Миколаївська, вул.Морська, вул.Набережна, вул.Осипова, вул.Рибача, вул.Сонячна, вул.Центральна, пров.Виноградний, пров.ІІІ вул.Центральної
510510 пров.Шкільний, 1, с.Крижанівка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67562
Крижанівська школа, спортивна зала
с.Крижанівка – вул.Академіка Сахарова, вул.Астрономічна, вул.Бескоровайнова, вул.Варшавський проїзд, вул.Вишнева, вул.Віденська, вул.Ген.Бочарова, вул.Гонтаренко, вул.Дрезденська, вул.Лондонська, вул.Мадридська, вул.Марсельська, вул.Миру, вул.Міланська, вул.Приморська, вул.Проценко, вул.Радісна, вул.Рижська, вул.Садова, вул.Совхозна, вул.Софіївська, вул.Талінська, вул.Терешкової, вул.Хельсинська, вул.Ювілейна, вул.Ярошевської, пров.ІV вул.Центральної, пров.ІІ вул.Центральної, пров.Лісовий, пров.Молодіжний, пров.Шкільний, ДОС-1, МК-25
510511 вул.Касьяненко, 12, с-ще Ліски, Лиманський р-н, Одеська обл., 67584
ВАТ "ОДЕСАОБЛЕНЕРГО", фойє
с-ще Ліски
510512 вул.Степна, 4, с.Фонтанка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67571
сільська рада, фойє
с.Фонтанка – вул.Айвазовського, вул.Б.Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Вчительська, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горіхова, вул.Грецька, вул.Грушевського, вул.Дворянська, вул.Дерибасівська, вул.Дніпровська, вул.Західна, вул.Ів.Франка, вул.Катерининська, вул.Кільцева, вул.Курортна, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Морська, вул.Набережна, вул.Новоселів, вул.Паркова, вул.Патріотична, вул.Педагогічна, вул.Перемоги, вул.Приморська, вул.Рішельєвська, вул.Семенова: 1–34; вул.Січнева, вул.Спортивна, вул.Степна: 1–53; вул.Тіраспольська, вул.Чехова, вул.Шкільна, пров.Б.Хмельницького, пров.Дерибасівський, пров.Дніпровський, пров.Ів.Франка, пров.Кап.Марінеско, пров.Квітковий, пров.Кільцевий, пров.Набережний, пров.Парковий, пров.Потьомкіна, пров.Степний, пров.Травневий, пров.Уютний, пров.1-й Західний, пров.2-й Західний, пров.3-й Західний, ДБК «Золоті ключі», вул.Горіхова
510513 вул.Центральна, 41А, с.Фонтанка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67571
Фонтанська сільська амбулаторія, фойє
с.Фонтанка – вул.Вишнева, вул.Восточна, вул.Київська, вул.Кленова, вул.Кооперативна, вул.Котляревського, вул.Лермонтова, вул.Львівська, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Одеська, вул.Північна, вул.Піонерська, вул.Польова, вул.Радужна, вул.Садова, вул.Соснова, вул.Тиха, вул.Центральна: 4–44А; вул.Южна, просп.Висоцького
510514 вул.Центральна, 46, с.Фонтанка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67571
будинок культури, актова зала
с.Фонтанка – вул.Ватутіна, вул.Весела, вул.Врожайна, вул.Дачна, вул.Заставська, вул.Кап.Марінеско, вул.Лесі Українки, вул.Маяковського, вул.Миколаївська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.О.Кошевого, вул.Полтавська, вул.Преображенська, вул.Прикордонна, вул.Пушкіна, вул.С.Демянчука, вул.Семенова: 35–53А; вул.Серпнева, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Степна: 55–83; вул.Теніста, вул.Терешкової, вул.Центральна: 1–3 к.3; вул.Чорноморська, вул.Шевченко, вул.30 років Перемоги, вул.8 Березня, пров.Маяковського, пров.Пушкіна, СТ «Заря», вул.Лиманна 5
510515 вул.Степова, 105А, с.Вапнярка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67585
сільська бібліотека, читальний зал
с.Вапнярка
510516 вул.Центральна, 6, с.Нова Дофінівка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67572
сільський клуб, актова зала
с.Нова Дофінівка
510517 вул.Гвардійська, 90, смт Чорноморське, Лиманський р-н, Одеська обл., 67570
будинок культури, фойє
смт Чорноморське – вул.Гвардійська: 8–37, 40, 42–43, 45, 48–62;
510518 вул.Гвардійська, 39А, смт Чорноморське, Лиманський р-н, Одеська обл., 67570
Чорноморська школа, актова зала
смт Чорноморське – вул.Гвардійська: 38–39, 41, 44, 46–47; вул.Курортна, вул.Уютна, в/ч А0292, в/ч А0528, в/ч А0546, в/ч А0666, в/ч А0668, в/ч А0672, в/ч А0677, в/ч А0679, в/ч А0683, в/ч А1465, в/ч А1934, в/ч А1938, в/ч А2558, в/ч А2852, в/ч А3425, в/ч А3880, в/ч 63139, в/ч 63556
510519 вул.Сонячна, 5, смт Чорноморське, Лиманський р-н, Одеська обл., 67570
розважальний центр "Ковчег", фойє
смт Чорноморське – вул.Верхня Чабанка, вул.Нижня Чабанка, вул.Сонячна, в/ч А1032, в/ч А1045
510520 вул.Олімпійська, 5, с.Гвардійське, Лиманський р-н, Одеська обл., 67554
сільський клуб, фойє
с.Гвардійське
510523 пл.Центральна, 1, с.Олександрівка, Комінтернівський р-н, Одеська обл., 67513
КУ "Одеська облласна психіатрична лікарня №2", фойє
Комунальна установа "Одеська обласна психіатрична лікарня №2"
510727 вул.Щаслива, 54, м.Роздільна, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67400
школа №2, фойє, 1-й поверх
м.Роздільна – вул.Вишнева, вул.Генерала Карбишева, вул.Жовтнева: 19–188; вул.Затишна: 35, 37–39А, 41, 43, 45, 48–194; вул.Івана Франка, вул.Козацька: 25, 27–52, 54–211; вул.Миру, вул.Святого Інокентія: 1–15, 17–17А; вул.Тираспольська: 13–156; вул.Толстого, вул.Чорноморського козацтва: 1–30, 32; вул.Щаслива: 21, 23–180; пров.Артеменко, пров.Генерала Карбишева, пров.Затишний, пров.Польовий, пров.Поштовий, пров.Пушкінський, пров.Романа Шпака, пров.Сонячний, пров.Тираспольський, пров.Тінистий, пров.Чиркова, пров.Чорноморського козацтва, пров.Ювілейний
510728 вул.Тираспольська, 13, м.Роздільна, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67400
Роздільнянська дистанція колії №2, ДП "Одеська залізниця", 1-й поверх, зала для навчання
м.Роздільна – вул.Водопровідна, вул.Генерала Плієва, вул.Жовтнева: 1–18; вул.Затишна: 1–33, 36–36Б, 40–40А, 42, 44, 46; вул.Київська, вул.Кишинівська, вул.Козацька: 1–24, 26, 53; вул.Лермонтова, вул.Ольгіївська, вул.Південна, вул.Пушкінська, вул.Святого Інокентія: 16, 18–136; вул.Тираспольська: 1–11К; вул.Чорноморського козацтва: 31, 33–49; вул.Щаслива: 1–18, 22; пров.Благовіщенський, пров.Будівельний, пров.Водопровідний, пров.Гвардійський, пров.Зелений, пров.Київський, пров.Комарова, пров.Лермонтова, пров.Метеорологічний, пров.Мирний, пров.Роздільнянський, пров.Транспортний, пров.30 років Перемоги, пров.8-го Березня, Залізничний будинок, Залізничний розсадник, 1432км
510729 вул.40 років Перемоги, 9, м.Роздільна, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67400
ВАТ"Гідропрес", актова зала, 2-й поверх
м.Роздільна – вул.Виноградна, вул.Георгія Кірпи, вул.Калинова, вул.Молодіжна: 1–35А, 37, 39–53, 55–57, 61–61А, 63А, 65А, 67; вул.Північна, вул.Свято-Миколаївська, вул.40 років Перемоги, пров.Зірковий, пров.Сергія Марченка, БМП-823
510730 вул.Муніципальна, 15, м.Роздільна, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67400
школа №4, спортивна зала
м.Роздільна – вул.Європейська: 1–71; вул.Молодіжна: 36, 38–38А, 54, 58–60, 62, 64, 66, 68–165; вул.Муніципальна, вул.Незалежності, вул.Одеська, вул.Привокзальна, вул.1-го Травня, пров.Космонавтів, пров.Мічуріна, пров.Молодіжний, пров.Незалежний, пров.Одеський, пров.Привокзальний, пров.Свято-Миколаївський
510731 вул.Шевченка, 56, м.Роздільна, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67400
школа-гімназія №1, фойє, 1-поверх
м.Роздільна – вул.Володимира Самойлова: 1–75, 77, 81; вул.Джерельна, вул.Запрудна, вул.Міліцейська, вул.Московська, вул.Нахімова, вул.Поліни Осипенко, вул.Польова, вул.Сонячна, вул.Успенська, вул.Шевченка, вул.Ярослава Мудрого, пров.Заводський, пров.Московський, пров.Спортивний, пров.Тихий, пров.Шевченка, пров.1-го Травня, Військова частина А1357
510732 вул.Садова, 9, м.Роздільна, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67400
школа №3, актова зала
м.Роздільна – вул.Володимира Самойлова: 76, 78–80, 81А–105А; вул.Гоголя, вул.Горіхова, вул.Громова, вул.Європейська: 73–115А; вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Малиновського, вул.Новоселів, вул.Радісна, вул.Садова, вул.Старобазарна, вул.Степова, вул.Східна, вул.Троїцька, вул.Черняхівського, пров.Гагарінський, пров.Джерельний, пров.Дружний, пров.Лисенка, пров.Лісовий, пров.Шкільний, Гуртожиток ВАТ ГППЗ ’Роздільнянське’, 1439км
510733 вул.Центральна, 61, смт Лиманське, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67452
будинок культури №1, актова зала
смт Лиманське – вул.Абрикосова, вул.Б.Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Красна, вул.Лиманна: 1–91, 93, 95, 97–99, 103, 105–107, 109, 111, 115–115А, 117, 119, 121–123А, 125, 127, 129, 131, 133–135, 137, 139, 141, 145–145А, 147–149, 244; вул.Малиновського, вул.Паркова, вул.Польова, вул.Садова, вул.Центральна, вул.Чкалова, вул.Шевченко, пров.Горького, пров.Малиновського, пров.Одеський, пров.Тінистий, пров.Шкільний, Тваринництво
510734 вул.Лиманна, 245, смт Лиманське, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67452
будинок культури №2, актова зала
смт Лиманське – вул.В.Насосна, вул.Івана Шило, вул.Кленова, вул.Лиманна: 92, 94, 96, 100–102А, 104, 108, 110, 112–114А, 116, 118, 120, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142–144, 146, 150–243, 245–353А; вул.Н.Насосна, вул.Перемоги, вул.Підгірна, пров.Вишневий, пров.Клубний, пров.Механічний, пров.Мирний, пров.Овражний, пров.Північний, пров.Світлий, пров.Степовий, пров.Тепличний, пров.Цвіточний, пров.1 Травня
510735 БОС, смт Лиманське, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67453
будинок культури №3, актова зала
смт Лиманське – БОС, Військова частина 1869, Гуртожиток, Підстанція, фінське містечко
510736 вул.Богдана Хмельницького, 56, с.Бецилове, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67440
школа, фойє, 1-поверх
с.Бецилове, с.Старокостянтинівка
510737 пров.Шкільний, 3, с.Новоселівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67413
школа, фойє, 1-поверх
с.Желепове, с.Новоселівка
510738 вул.Наливаного, 53, с.Буцинівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67461
сільський клуб, актова зала
с.Буцинівка, с.Карпівка, с.Кузьменка, с.Міліардівка, с.Новодмитрівка
510739 вул.Центральна, 207В, с.Виноградар, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67472
школа, їдальня, 1-поверх
с.Виноградар, с.Будячки, с.Вакулівка, с.Новодмитрівка Друга, с.Миколаївка, с.Новоградениця, с.Перше Травня
510740 вул.О.Пікула, 100А, с.Гаївка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67411
школа, фойє, 1-поверх
с.Гаївка, с.Бугай, с.Нове(Гаївська с/р), с.Плавневе
510741 вул.Шевченка, 59А, с.Лучинське, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67483
фельшерсько-акушерський пункт, к.2
с.Лучинське
510742 вул.Центральна, 19Б, с.Єгорівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67470
Будинок культури, фойє
с.Єгорівка, с.Мале, с-ще Світлогірське, с.Хоминка
510743 вул.Софіївська, 22А, с.Болгарка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67471
Будинок культури, фойє
с.Болгарка, с.Єлизаветівка, с.Одрадове
510744 вул.Центральна, 41, с.Єреміївка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67442
будинок культури, актова зала
с.Єреміївка, с.Бринівка, с.Веселе, с.Поташенкове, с.Шеметове
510745 вул.Шкільна, 4, с.Бурдівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67443
сільський клуб, актова зала
с.Богнатове, с.Бурдівка
510746 вул.Шкільна, 1/1, с.Кам’янка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67432
школа, кабінет фізики
с.Кам’янка, с.Антонівка, с.Володимирівка, с.Матишівка, с.Покровка
510747 вул.Залізнична, 2, с.Благодатне, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67460
сільська рада, каб.№1
с.Благодатне, с.Андрієво-Іванове, с.Калантаївка, с.Карпове, с.Олександрівка
510748 вул.Центральна, 44, с.Кошари, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67423
школа, фойє, 1-поверх
с.Кошари, с.Лозове
510749 вул.Павла Каплуна, 109/4, с.Кучурган, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67450
будинок культури, фойє
с.Кучурган – вул.Вишнева, вул.Вінніка, вул.Гагаріна, вул.Львівська, вул.Миру, вул.Одеська, вул.Павла Каплуна: 1–178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 200, 202, 204, 206, 208–208Б, 210, 212; вул.Студентська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Виноградний, пров.Польовий
510750 вул.Павла Каплуна, 177А, с.Кучурган, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67450
школа, фойє
с.Кучурган – вул.Артеменка, вул.Виноградна, вул.Горіхова, вул.Комарова, вул.Матросова, вул.Молодіжна, вул.Павла Каплуна: 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197–199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213–366; вул.Південна, вул.Садова, вул.Торгова, вул.Філатова, пров.Одеський, пров.Сонячний, пров.Шкільний, Укрлєпрозорій
510751 вул.Будівельна, 6, с.Новокостянтинівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67410
сільський клуб, актова зала
с.Марківка, с.Вапнярка, с.Гетьманці, с.Новокостянтинівка, с.Петрівка
510752 вул.Куртівська, 58, с.Новоукраїнка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67441
школа, фойє, 1-поверх
с.Новоукраїнка, с.Капаклієве, с.Петро-Євдокіївка
510753 вул.Пушкінська, 79, с.Понятівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67422
сільський клуб, актова зала
с.Понятівка, с.Балкове
510754 вул.Центральна, 28А, с.Старостине, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67420
школа, спортивна зала
с.Старостине, с.Бакалове, с.Велізарове, с.Нові Чобручі
510755 вул.Центральна, 36, с.Слобідка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67421
школа, фойє
с.Надія, с.Новий Гребеник, с.Парканці, с.Слобідка, с.Сухе, с.Шевченкове
510756 вул.Дружби, 29, с.Степанівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67430
будинок культури, актова зала
с.Степанівка, с.Новокрасне
510757 вул.Шкільна, 57А, с.Павлівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67431
школа, к.2
с.Івано-Миколаївка, с.Павлівка, с.Труд-Куток
510758 вул.Сержанта Чернишова, 14, с.Степове, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67451
школа, фойє
с.Степове
510759 вул.Радісна, 26, с.Виноградівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67451
школа, фойє
с.Виноградівка
510760 вул.Суворова, 69А, с.Щербанка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67462
будинок культури, актова зала
с.Щербанка, с.Нове(Щербанська с/р), с.Новосільці
510761 вул.Покровська, 116, с.Яковлівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67412
школа, фойє, 1-й поверх
с.Яковлівка, с.Ангелінівка, с-ще Дружба, с.Розалівка, с.Широке
510894 школа, с.Василівка, Захарівський р-н, Одеська обл., 66730
школа, фойє
с.Василівка, с.Червона Стінка
510895 ФАП, с.Весела Балка, Захарівський р-н, Одеська обл., 66740
ФАП, фойє
с.Андрусова, с.Весела Балка, с.Дружелюбівка, с.Нова Григорівка
510896 школа, с.Войничеве, Захарівський р-н, Одеська обл., 66744
школа, фойє
с.Войничеве, с.Богданове Перше, с.Савчинське
510897 вул.Суворова, 34, смт Затишшя, Захарівський р-н, Одеська обл., 66740
селищна рада, каб.2
смт Затишшя – вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Елеваторна, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Київська, вул.Колгоспна, вул.Московська, вул.Перекопська, вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Північна, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Серьогіна, вул.Сінна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Торгова, вул.Центральна: 3–32; вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Молодіжний, пров.Поштовий, пров.Суворова, пров.Тихий, пров.Шкільний, Залізничні Будки, с.Скинешори
510898 вул.Центральна, 29, смт Затишшя, Захарівський р-н, Одеська обл., 66740
будинок культури, фойє
смт Затишшя – вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Західна, вул.Калинова, вул.Комарова, вул.Корольова, вул.Механізаторів, вул.Михайлівська, вул.Нова, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Центральна: 33–70; вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.Будівельний, пров.Гагаріна, пров.Одеський, с.Гедеримове Перше, с.Загір’я, с.Краснопіль
510899 будинок культури, с.Йосипівка, Захарівський р-н, Одеська обл., 66731
будинок культури, актова зала
с.Йосипівка, с.Самійлівка, с.Унтилівка
510900 школа, с.Карабанове, Захарівський р-н, Одеська обл., 66711
школа, фойє
с.Карабанове, с.Кошарка, с.Кримпулька, с.Нова Шибка, с.Новомиколаївка
510901 будинок культури, с.Торосове, Захарівський р-н, Одеська обл., 66743
будинок культури, фойє
с.Торосове, с.Володимирівка, с.Іванівка, с.Малорошове
510902 школа, с.Майорське, Захарівський р-н, Одеська обл., 66705
школа, фойє
с.Глибокояр, с.Майорське
510903 школа, с.Оленівка, Захарівський р-н, Одеська обл., 66710
школа, фойє
с.Мар’янівка, с.Дементівка, с.Оленівка, с.Петрівка(Мар’янівська с/р)
510904 школа, с.Новозаріцьке, Захарівський р-н, Одеська обл., 66721
школа, фойє
с.Новозаріцьке, с.Бірносове, с.Перше Травня, с.Федосіївка
510905 школа, с.Новопавлівка, Захарівський р-н, Одеська обл., 66703
школа, фойє
с.Балашове, с.Гірківка, с.Давидівка, с.Новопавлівка
510906 будинок культури, с.Онилове, Захарівський р-н, Одеська обл., 66722
будинок культури, фойє
с.Онилове, с.Жигайлове, с.Мала Топорівка
510907 будинок культури, с.Павлівка, Захарівський р-н, Одеська обл., 66733
будинок культури, фойє
с.Павлівка, с.Парканівка
510908 будинок культури, с.Первомайське, Захарівський р-н, Одеська обл., 66710
будинок культури, фойє
с.Первомайське
510909 школа, с.Перехрестове, Захарівський р-н, Одеська обл., 66720
школа, фойє
с.Перехрестове, с.Перехрестове Перше, с.Петрівка(Перехрестівська с/р)
510910 сільська рада, с.Росіянівка, Захарівський р-н, Одеська обл., 66706
сільська рада, зала для засідань
с.Росіянівка
510911 вул.Центральна, будинок культури, смт Захарівка, Захарівський р-н, Одеська обл., 66700
будинок культури, фойє
смт Захарівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Горького, вул.Дальня, вул.Жовтнева, вул.Медиків, вул.Михайлівська, вул.Нагірна, вул.Незалежності, вул.Одеська, вул.Першого Травня, вул.Соборна, вул.Успенська, вул.Центральна: 1–103; вул.Шкільна, вул.Шосейна, вул.Щаслива: 1–80А, 84, 131А; пров.Веселий, пров.Весняний, пров.Глухий, пров.Колодязний, пров.Луговий, пров.Нагірний, пров.Новий, пров.Одеський, пров.Першотравневий, пров.Профілактичний, пров.Ремісний, пров.Успенський, с.Стоянове
510912 вул.Центральна, 100, смт Захарівка, Захарівський р-н, Одеська обл., 66700
школа, фойє
смт Захарівка – вул.Адамівська, вул.Белінського, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Крута, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Михайла Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Поштова, вул.Пушкінська, вул.Садова, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Франка Івана, вул.Центральна: 105–188; вул.Шевченко, вул.Щаслива: 81–83, 85–131, 132–186; пров.Базарний, пров.Гагаріна, пров.Заводський, пров.Зелений, пров.Кучурганський, пров.Південний, пров.Покровський, пров.Пушкінський, пров.Садовий, пров.Світлий, пров.Севастопольський, пров.Тихий, пров.Центральний, пров.Шевченка, с.Єлизаветівка
511064 вул.Будівельників, 7, м.Южне, Одеська обл., 65481
комунальне підприємство "Готельно-житловий комплекс", актова зала
м.Южне – вул.Будівельників: 3–9; вул.Іванова: 18; вул.Приморська: 19; просп.Миру: 28;
511065 просп.Миру, 18, м.Южне, Одеська обл., 65481
школа №2 НВК - центр ПТУ, фойє старшої школи
м.Южне – вул.Будівельників: 1; вул.Приморська: 11–17, 21; просп.Григорівського десанту: 10;
511066 просп.Миру, 18, м.Южне, Одеська обл., 65481
школа №2 НВК - центр ПТУ, спортивна зала
м.Южне – вул.Іванова: 20; вул.Приморська: 5; просп.Григорівського десанту: 12–14; просп.Миру: 16, 20, 22, 26;
511067 пл.Перемоги, 1, м.Южне, Одеська обл., 65481
МПК "Дружба", фойє
м.Южне – вул.Новобілярська: 20–24, 28 к.1–30; вул.Т.Г.Шевченка: 1, 5; вул.Хіміків: 2–4;
511068 пл.Перемоги, 1, м.Южне, Одеська обл., 65481
МПК "Дружба", спортивна зала
м.Южне – вул.Іванова: 22–26; вул.Т.Г.Шевченка: 4, 7–9; вул.Хіміків: 6–10;
511069 вул.Хіміків, 10А, м.Южне, Одеська обл., 65481
Авторська школа М.П.Гузика, фойє
м.Южне – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Кедрова, вул.Комунальна, вул.Лугова, вул.Новобілярська: 26–26Б; вул.Одеська, вул.Сонячна, вул.Тіниста, вул.Хіміків: 1/3, 12–17; вул.Центральна, просп.Григорівського десанту: 19, 21; шосе Старомиколаївське
511070 просп.Григорівського десанту, 24А, м.Южне, Одеська обл., 65481
НВО ім.В.Чорновола, актова зала
м.Южне – вул.Хіміків: 18–22; просп.Григорівського десанту: 22А, 30/16;
511071 просп.Миру, 19А, м.Южне, Одеська обл., 65481
школа №1, фойє старшой школи
м.Южне – просп.Григорівського десанту: 20, 22, 23–28; просп.Миру: 13–15, 17–17А;
511072 просп.Миру, 19А, м.Южне, Одеська обл., 65481
школа №1, фойє молодшої школи
м.Южне – вул.Будівельників: 13–21; просп.Миру: 21, 23–25;
511366 вул.Суворовська 11-а, 2, м.Одеса, Одеська обл., 65069
школа №48, актова зала, 1-й поверх
м.Одеса – вул.Вишнева, вул.Дем’янова, вул.Красносільська, вул.Лінія 36-а, вул.Лінія 37-а, вул.Лінія 38-а, вул.Лінія 39-а, вул.Лінія 40-а, вул.Лінія 41-а, вул.Лінія 42-а, вул.Лінія 43-я, вул.Лінія 44-а, вул.Лінія 45-а, вул.Лінія 46-а, вул.Лінія 47-а, вул.Лінія 48-а, вул.Лінія 49-а, вул.Луцька, вул.Міцкевича, вул.Перемоги, вул.Пісочна, вул.Ракетна, вул.Рельєфна, вул.Роздольна, вул.Сімферопольська, вул.Соляна, вул.Центральна, вул.Яблучна, пров.Вишневий, пров.Пісочний
511367 вул.Суворовська 11-а, 2, м.Одеса, Одеська обл., 65069
школа №48, фойє, 1-й поверх
м.Одеса – вул.Дунаєвського, вул.Жоліо-Кюрі: 1–19, 20ПБ–21, 22ПБ–23, 24ПБ–25, 26ПБ–31, 33, 34ПБ–35; вул.Івана Луценка, вул.Курська: 1–115А; вул.Мелітопольська, вул.Наклонна, вул.Сєрогодського, вул.Суворовська 10-а: 25–37; вул.Суворовська 11-а: 26–35; вул.Суворовська 13-а, вул.Суворовська 15-а, вул.Суворовська 4-а: 26–50; вул.Суворовська 5-а: 21–34; вул.Суворовська 6-а: 25–36; вул.Суворовська 7-а: 25–36А; вул.Суворовська 8-а: 25–35; вул.Суворовська 9-а: 26–38; вул.Шептицького, вул.Штильова, пров.Дунаєвського 1-й, пров.Дунаєвського 2-й, пров.Дунаєвського 3-й, пров.Казковий, пров.Орловський, просп.Добровольського: 1–3, 5–23, 25–25Б, 27, 29, 31–31А, 33–33А, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–61;
511368 вул.Суворовська 11-а, 2, м.Одеса, Одеська обл., 65069
школа №48, вестибюль, 1-й поверх
м.Одеса – вул.Жоліо-Кюрі: 36ПБ–51, 53–57; вул.Марсельська: 1, 3, 5; просп.Добровольського: 63–69, 71–71А, 73–73А;
511369 вул.Марсельська, 6, м.Одеса, Одеська обл., 65069
школа №12, вестибюль, 1-й поверх
м.Одеса – вул.Жоліо-Кюрі: 52; вул.Марсельська: 7–20;
511370 вул.Марсельська, 6, м.Одеса, Одеська обл., 65069
школа №12, спортивна зала, 1-й поверх
м.Одеса – вул.Лінія 52-а, вул.Лінія 53-я, вул.Лінія 54-а, вул.Лінія 55-а, вул.Марсельська: 2А, 4; просп.Добровольського: 75–75А, 77–77А, 79–79А, 81–81А, 85;
511371 вул.Марсельська, 6, м.Одеса, Одеська обл., 65069
школа №12, фойє, 1-й поверх
м.Одеса – вул.Воронезька, вул.Курська: 123–159, 161А–161Б, 167; вул.Лінія 23-я, вул.Лінія 24-а, вул.Лінія 25-а, вул.Лінія 26-а, вул.Лінія 27-а, вул.Лінія 28-а, вул.Лінія 29-а, вул.Лінія 30-а, вул.Лінія 31-а, вул.Лінія 32-а, вул.Лінія 33-я, вул.Лінія 50-а, вул.Лінія 51-а, вул.Орловська, просп.Добровольського: 83, 87, 89, 93, 95, 97, 99, 101;
511372 вул.Академіка Заболотного, 9, м.Одеса, Одеська обл., 65069
Одеський центр профтехосвіти, їдальнія, 1-й поверх
м.Одеса – вул.Академіка Заболотного: 1, 3, 7–9, 11, 13–13А, 15; вул.Курська: 161–161 к.1, 163; вул.Тульська, просп.Добровольського: 105–109А, 111;
511373 вул.Академіка Заболотного, 9, м.Одеса, Одеська обл., 65069
Одеський центр профтехосвіти, спортивна зала, 1-й поверх
м.Одеса – вул.Академіка Заболотного: 17, 19, 21, 23, 25; вул.Жоліо-Кюрі: 22, 24, 60–64;
511443 пл.Центральна, 3, с.Олександрівка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67513
Олександрівська сільська рада, актовий зал
с.Олександрівка(Олександрівська с/р) – вул.Набережна, вул.Центральна
511452 вул.Миру, 1, с.Дачне, Біляївський р-н, Одеська обл., 67624
Дачненська НВК "Школа-гімназія", фойє
с.Дачне – вул.Армійська, вул.Больнична, вул.Весела, вул.Виноградна, вул.Волгоградська, вул.Звьоздна, вул.Київська, вул.Мічуріна, вул.МПС 1487 км, вул.МПС 1492 км, вул.МПС 1495 км, вул.Одеська, вул.Побєди, вул.Польова, вул.Преображенська: 85–175А; вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Спортивна, вул.Тиха, вул.Хворостіна, вул.Шахтарська, вул.95 МСД, пров.Аптечний, пров.Каштановий, пров.Київський, пров.Лазурний, пров.Матросова, пров.Мирний, пров.Морський