Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Тернопільська область, Територіальний виборчий округ № 164

Дільниць - 308

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
610328 вул.Івана Франка (бічна), 2А, с.Базаринці, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47305
для голосування поточне магазин ПП Складанюк В.Д., торговий зал
с.Базаринці
610329 вул.Довга, 24, с.Тарасівка, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47305
сільський клуб, танцювальний зал, вул.Довга, 22, с.Тарасівка
с.Малий Глибочок, с.Тарасівка
610330 вул.Лісова, 1, с.Чорний Ліс, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47305
сільський клуб, концертний зал
с.Чорний Ліс
610331 вул.Шкільна, 12, с.Бодаки, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47323
школа, актова зала
с.Бодаки
610332 вул.Центральна, 8, с.Бутин, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47313
Школа, актовий зал
с.Бутин
610333 вул.Кавказька, 13, с.Великі Вікнини, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47320
будинок культури, концертний зал
с.Великі Вікнини
610334 вул.Миру, 1, с.Малі Вікнини, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47320
сільський клуб, концертний зал
с.Малі Вікнини
610335 вул.Сільська, 26, с.Котюжини, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47320
культурно-спортивний комплекс, фойє
с.Котюжини
610336 вул.Коцюбинського, 5В, с.Великий Кунинець, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47311
будинок культури, концертний зал
с.Великий Кунинець
610337 вул.Гагаріна, 35, с.Малий Кунинець, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47311
сільський клуб, концертний зал
с.Малий Кунинець
610338 вул.Івана Франка, 66, с.Вищі Луб’янки, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47362
школа, спортивний зал
с.Вищі Луб’янки – вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Морозенка, вул.Шевченка: 56–83;
610339 вул.Богдана Хмельницького, 82, с.Новий Роговець, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47362
сільський клуб, концертний зал
с.Вищі Луб’янки – вул.Шевченка: 1–55; с.Новий Роговець
610340 вул.Грушевського, 21, смт Вишнівець, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47313
школа, фойє
смт Вишнівець – вул.Богуна, вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул.Д.Вишнівецького, вул.Дольна, вул.Залісецька, вул.Замкова, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Козубських, вул.Корибутів, вул.Кременецька, вул.Куліша, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Майдан Шевченка, вул.Миру, вул.Нова, вул.Новий Світ, вул.Петлюри, вул.Почаївська, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Шкільна, пров.Грушевського, пров.Кременецький, пров.Мазепи, пров.Садовий, с.Загороддя
610341 пров.Богдана Хмельницького, 7, смт Вишнівець, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47313
музична школа, фойє
смт Вишнівець – вул.Богдана Хмельницького, вул.Б.Харчука, вул.Вільна, вул.Дорошенка, вул.Котляревського, вул.Кривоноса, вул.Лисенка, вул.Лозівська, вул.Морозенка, вул.Нагірна, вул.Незалежності, вул.Польова, вул.Сагайдачного, вул.Стуса, вул.Троїцька, вул.Федьковича, вул.Шевченка, пров.Богдана Хмельницького, пров.Кривоноса
610342 вул.Широка, 2, с.Гніздичне, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47332
школа, актова зала
с.Гніздичне
610343 вул.Івана Франка, 25А, с.Хоми, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47332
школа, актова зала
с.Хоми
610344 вул.Центральна, 47, с.Чеснівський Раковець, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47332
сільський клуб, глядацький зал
с.Чеснівський Раковець
610345 вул.Шевченка, 7А, с.Дзвиняча, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47312
школа, фойє
с.Дзвиняча
610346 вул.Шкільна, 11, с.Доброводи, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47341
сільська рада, актова зала
с.Доброводи – вул.Богдана Хмельницького, вул.Івана Богуна, вул.Кінцева, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Молодіжна: 1–8, 10; вул.Музички, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Роздольського, вул.Садова, вул.Смакули, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Шевченка, вул.Шкільна
610347 вул.Лесі Українки, 42, с.Добромірка, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47363
сільська рада, актова зала
с.Добромірка
610348 вул.Шевченківська, 18, с.Залісці, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47310
будинок культури, танцювальний зал
с.Залісці
610349 вул.Збаразька, 1А, с.Залужжя, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47306
сільський клуб, концертний зал
с.Залужжя
610350 вул.Вишневецького, 50, с.Івашківці, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47306
сільський клуб, концертний зал
с.Івашківці
610351 вул.Морозенка, бічна, 1, с.Ліски, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47306
фельдшерсько-акушерський пункт, акушерський кабінет
с.Ліски
610352 вул.Шкільна, 2, с.Зарубинці, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47343
школа, спортивний зал
с.Зарубинці
610353 вул.Грушевського, 4А, с.Заруддя, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47333
школа, спортивний зал
с.Заруддя
610354 вул.Тимошенка, 32А, с.Витківці, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47333
сільський клуб, концертний зал
с.Витківці
610355 вул.Шевченка, 37Б, с.Олишківці, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47333
сільський клуб, концертний зал
с.Олишківці
610356 вул.Данила Галицького, 48, м.Збараж, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47302
гуртожиток професійно-технічного училища №25, актова зала
м.Збараж – вул.Богуна, вул.Волинська, вул.Данила Галицького, вул.Карпенка-Карого, вул.Морозенка, вул.Набережна, вул.Павлова, вул.Самчука, вул.Симона Петлюри, вул.Стефаника, шосе Максимівське
610357 вул.Богдана Хмельницького, 4, м.Збараж, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47302
міська рада, актова зала
м.Збараж – вул.Айвазовського, вул.Барвінкова, вул.Богдана Лепкого, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гвардійців Кантимирівців, вул.Героїв Крут, вул.Грушевського: 95; вул.Данила Нечая, вул.Дорошенка, вул.Дружби, вул.Дяченка, вул.Злуки, вул.Івана Сірка, вул.Козубських, вул.Корнійчука, вул.Космонавтів, вул.Кривоноса, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова, вул.Львівська, вул.М.Заньковецької, вул.Миколи Лисенка, вул.Незалежності, вул.Осипа Маковея, вул.Панаса Мирного, вул.Підзамче, вул.Подільська, вул.Січових Стрільців, вул.Соломії Крушельницької, вул.Сонячна, вул.Сосюри, вул.Стуса, вул.Стуса-Бічна, вул.Травнева, вул.Харчука, вул.Хліборобів, вул.Черняховського, вул.Шпитальна, вул.Яблунева, вул.Ярослава Мудрого, вул.Ярославни, вул.22 Січня
610358 вул.Чорновола, 1, м.Збараж, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47302
школа №2, фойє
м.Збараж – вул.Гонти, вул.Довга, вул.Коперника, вул.Корольова, вул.Мазепи, вул.Марусі Богуславки, вул.Паркова, вул.Просвіти, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Садовського, вул.Симиренка, вул.Тараса Бульби, вул.Тімірязєва, вул.Устима Голоднюка, вул.Чорновола
610359 вул.Незалежності, 5, м.Збараж, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47302
музична школа, актова зала
м.Збараж – вул.Володимира Великого, вул.Григорія Сковороди, вул.Грушевського: 3–57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83–83А, 85, 87; вул.Дмитра Клячківського, вул.Івана Прашка, вул.Івана Франка, вул.Івана Франка бічна, вул.Княгині Ольги, вул.Котляревського, вул.Куліша, вул.Лугова, вул.Майдан Франка, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Низька, вул.Оболоня, вул.Ольги Кобилянської, вул.Пігорева, вул.Поповича, вул.Рильського, вул.Родини Білинських, вул.Тараса Шевченка, вул.Федьковича, вул.Чехова, вул.Шолом Алейхема, вул.50-річчя УПА, вул.780-річчя Збаража
610360 вул.Грушевського, 68, м.Збараж, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47302
дитячий садочок №1, музичний зал
м.Збараж – вул.Володимира Івасюка, вул.Володимира Івасюка бічна, вул.Гайдамацька, вул.Генерала Павленка, вул.Гоголя, вул.Горбачевського, вул.Грушевського: 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70–70А, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88–93А, 96–143А; вул.Залізнична, вул.Князя Острозького, вул.Коцюбинського, вул.Майбороди, вул.Міцкевича, вул.Павла Полуботка, вул.Пушкіна, вул.Симоненка, вул.Степана Бандери, вул.Степана Руданського, вул.Технічна, вул.Тургенєва, вул.Чайковського
610361 вул.Заводська, 19, м.Збараж, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47302
школа №3, їдальня
м.Збараж – вул.Винниченка, вул.Вишнівецького, вул.Грушевського: 145–153; вул.Енергетична, вул.Єдності, вул.Заводська, вул.Заячківського, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Костромарова, вул.Кременецька, вул.Крип’якевича, вул.Леся Курбаса, вул.Літописця, вул.майдан Кармелюка, вул.Малевича, вул.Малюти, вул.Мистецька, вул.Наливайка, вул.Павла Тичини, вул.Репіна, вул.Роздольського, вул.Слов’янська, вул.Тихого, вул.Шашкевича, вул.Шота Руставелі, вул.Яворницького, вул.Ярослава Осмомисла
610362 вул.Нова, 2, с.Іванчани, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47340
сільська рада, кімната урочистих подій
с.Іванчани
610363 вул.Центральна, 53, с.Мала Березовиця, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47340
сільський клуб, фойє
с.Мала Березовиця
610364 вул.Молодіжна, 37, с.Капустинці, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47350
сільський клуб, концертний зал
с.Капустинці, с.Капустинський Ліс
610365 вул.Мельничина, 4, с.Мусорівці, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47350
сільський клуб, концертний зал
с.Зарудечко, с.Мусорівці
610366 вул.Центральна, 15, с.Киданці, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47374
сільський клуб, великий зал
с.Киданці
610367 вул.Бригадна, 2, с.Кобилля, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47334
школа, спортивний зал
с.Кобилля
610368 вул.Морозенка, 1, с.Колодне, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47335
сільська рада, концертний зал
с.Колодне – вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки, вул.Морозенка, вул.Шкільна, с.Глинчуки
610369 вул.Шкільна, 3, с.Колодне, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47335
школа, навчальний кабінет
с.Колодне – вул.Гагаріна, вул.Липова, вул.Прибережна, вул.Сагайдачного, вул.Степана Бандери, вул.Шевченка
610370 вул.Молодіжна, 4, с.Болязуби, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47335
сільський клуб, концертний зал
с.Болязуби
610371 вул.Гагаріна, 105, с.Коханівка, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47331
школа, спортивний зал
с.Коханівка
610372 вул.Березова, 42, с.Гнидава, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47331
сільський клуб, концертний зал
с.Гнидава
610373 вул.Шевченка, 34, с.Діброва, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47331
фельдшерсько-акушерський пункт, фойє
с.Діброва(Коханівська с/р)
610374 вул.Шкільна, 6, с.Красносільці, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47351
школа, спортивний зал
с.Красносільці
610375 вул.Стефаника, 59, с.Розношинці, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47353
будинок культури, концертний зал
с.Розношинці
610376 вул.Дружби, 67, с.Кретівці, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47382
школа, актова зала
с.Кретівці, с.Грицівці
610377 вул.Гагаріна, 32А, с.Лози, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47321
сільський клуб, концертний зал
с.Лози
610378 вул.Шкільна, 120А, с.Кривчики, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47321
будинок культури, концертний зал
с.Кривчики
610379 вул.Сонячна, 34, с.Максимівка, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47372
сільська рада, кабінет голови
с.Максимівка
610380 вул.Романтична, 1, с.Гори-Стрийовецькі, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47372
сільскьий клуб, концертний зал
с.Гори-Стрийовецькі
610381 вул.Шкільна, 12, с.Чагарі-Збаразькі, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47372
сільський клуб, концертний зал
с.Чагарі-Збаразькі
610382 вул.Богдана Хмельницького, 70, с.Нижчі Луб’янки, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47361
сільська рада, зал засідань
с.Нижчі Луб’янки
610383 вул.Нова, 14, с.Новики, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47342
сільський клуб, концертний зал
с.Новики
610384 вул.Шевченка, 52, с.Чумалі, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47342
сільський клуб, концертний зал
с.Опрілівці, с.Чумалі
610385 вул.Чорновола, 29, с.Охримівці, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47370
сільський клуб, концертний зал
с.Охримівці
610386 вул.Грушевського, 55А, с.Раковець, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47330
будинок культури, фойє
с.Раковець – вул.Грушевського, вул.Завадських, вул.Зелена, вул.Лесі Українки, с.Зашляхом
610387 вул.Богдана Хмельницького, 14А, с.Раковець, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47330
бібліотека, читальний зал
с.Раковець – вул.Богдана Хмельницького, вул.Шевченка
610388 вул.Надзбруччя, 10, с.Романове Село, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47375
сільський клуб, актовий зал
с.Романове Село
610389 вул.Максима Джули, 3, с.Синява, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47352
сільський клуб, концертний зал
с.Синява
610390 вул.Лесі Українки, 43, с.Синягівка, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47352
сільський клуб, концертний зал
с.Синягівка
610391 вул.Шлях, 37, с.Старий Вишнівець, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47322
сільський клуб, концертний зал
с.Старий Вишнівець – вул.Велика Квачівка, вул.Гора, вул.Мала Квачівка, вул.Січових Стрільців, вул.Слюсарчуки, вул.Сониця, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шлях
610392 вул.Центральна, 5, с.Кинахівці, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47322
сільський клуб, концертний зал
с.Кинахівці, с.Мишківці, с.Поляни
610393 вул.Січових Стрільців, 45, с.Федьківці, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47322
сільський клуб, концертний зал
с.Федьківці
610394 вул.Збаразька, 3А, с.Старий Вишнівець, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47322
пожежна частина, актова зала
с.Старий Вишнівець – вул.Весела, вул.Збаразька, вул.Польова, вул.Садова, вул.Яблунева, пров.Збаразький I, пров.Збаразький II
610395 вул.Старозбаразька, 142А, с.Старий Збараж, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47386
школа-сад, актова зала
с.Старий Збараж, с.Верняки
610396 вул.Грушевського, 5, с.Стриївка, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47371
школа, актова зала
с.Стриївка
610397 вул.Івана Франка, 1А, с.Травневе, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47371
школа, фойє
с.Травневе
610398 вул.Шкільна, 36, с.Чернихівці, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47370
школа, спортивний зал
с.Чернихівці
610399 вул.Тараса Шевченка, 79, с.Шили, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47360
сільський клуб, концертний зал
с.Шили
610400 вул.Сидіра Ковпака, 15, с.Діброва, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47360
школа, кл.1
с.Діброва(Шилівська с/р)
610401 вул.Шкільна, 18, с.Шимківці, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47336
школа, фойє
с.Шимківці
610402 вул.Івана Франка, 48, с.Решнівка, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47336
школа, фойє
с.Решнівка
610403 вул.Молодіжна, 9, с.Доброводи, Збаразький р-н, Тернопільська обл., 47341
ВК-63, виробнича зона приміщення підготовчого цеху
Державна установа "Збаразька виправна колонія №63"
610544 вул.Шевченка, 5, с.Білокриниця, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47013
сільський клуб, глядацький зал
с.Білокриниця
610545 вул.Лугова, 13, с.Андруга, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47013
сільський клуб, глядацький зал
с.Андруга
610546 вул.Глиняна, 19, с.Веселівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47071
сільський клуб, глядацький зал
с.Веселівка
610547 вул.Заброддя, 3, с.Лішня, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47013
сільський клуб, глядацький зал
с.Лішня
610548 вул.Дружби, 56, с.Будки, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47024
сільський клуб, глядацький зал
с.Будки
610549 вул.Ювілейна, 2, с.Валігури, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47022
сільський клуб, глядацький зал
с.Валігури
610550 вул.Шевченка, 4, с.Комарівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47022
сільський клуб, глядацький зал
с.Комарівка
610551 вул.Лесі Українки, 55А, с.Великі Бережці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47020
школа, спортивний зал
с.Великі Бережці, с.Малі Бережці
610552 вул.Молодіжна, 25, с.Іква, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47073
дитячий садок, каб.4
с.Іква, с.Хотівка
610554 вул.Миру, 57, с.Великі Млинівці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47017
сільський клуб, глядацька зала
с.Великі Млинівці
610555 вул.Миру, 1А, с.Підлісці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47078
сільський клуб, глядацький зал
с.Підлісці
610556 вул.Центральна, 8, с.Гаї, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47011
школа, актова зала
с.Гаї
610557 вул.Миру, 66, с.Града, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47072
фельдшерсько-акушерський пункт, фойє
с.Града
610558 вул.Теплична, 13, с.Діброва, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47011
готель "Почаївський світ", фойє
с.Діброва
610559 вул.Шкільна, 2, с.Кімната, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47021
школа, актова зала
с.Кімната
610560 вул.Широка, 8, с.Горинка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47042
сільська рада, зал засідань
с.Горинка
610561 вул.Підгірна, 22, с.Кушлин, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47042
сільський клуб, глядацький зал
с.Кушлин
610562 вул.Лісна, 2, с.Духів, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47042
сільський клуб, глядацький зал
с.Духів
610563 вул.Шкільна, 11, с.Дунаїв, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47023
школа, спортивний зал
с.Дунаїв
610564 вул.А.Свередюка, 1, с.Богданівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47023
школа, актова зала
с.Богданівка
610565 вул.Шевченка, 54, с.Куликів, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47023
сільський клуб, глядацький зал
с.Куликів
610566 вул.Миру, 23, с.Савчиці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47023
школа, актова зала
с.Савчиці
610567 вул.Центральна, 26, с.Жолоби, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47030
сільська рада, зал засідань
с.Жолоби
610568 вул.Центральна, 16А, с.Катеринівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47041
сільський клуб, глядацький зал
с.Катеринівка
610569 вул.Садова, 66А, с.Іванківці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47041
сільський клуб, глядацький зал
с.Іванківці
610570 вул.Центральна, 6, с.Рибча, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47041
сільський клуб, глядацький зал
с.Рибча
610571 вул.Центральна, 11, с.Колосова, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47033
сільська рада, зал засідань
с.Колосова
610572 вул.Шевченка, 70, с.Двірець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47033
сільський клуб, глядацький зал
с.Двірець
610573 вул.Лесі Українки, 21, с.Рудка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47031
фельдшерсько-акушерський пункт, каб.4
с.Рудка
610574 вул.Ляшуки, 56, м.Кременець, Тернопільська обл., 47003
будинок культури, глядацький зал
м.Кременець – вул.Грабівка, вул.Космонавтів, вул.Ляшуки, вул.Моргви, вул.Переліски, пров.Космонавтів, пров.Моргви І, пров.Моргви ІІ
610575 вул.Замкова, 41, м.Кременець, Тернопільська обл., 47003
школа №3, актова зала
м.Кременець – вул.Вербова, вул.Вивозова, вул.Вишнівецька, вул.Грушевського, вул.Замкова, вул.Климова, вул.Корнії: 1–55, 57–57А, 61, 63, 65, 67, 69–69А, 71, 73, 75–77, 79, 81–81А, 83; вул.Котляревського, вул.Красногірка, вул.Липовиця, вул.Липовиця І, вул.Липовиця ІІ, вул.Макова, вул.Першотравнева, вул.Плитниця, вул.Плитниця І, вул.Плитниця ІІ, вул.Садова, вул.Спадиста, вул.Шкільна, пров.Вивозовий, пров.Вишнівецький, пров.Вишнівецький І, пров.Вишнівецький ІІ, пров.Замковий, пров.Красногірка, пров.Почаївський, пров.Сільський, пров.Толстого, пров.Шкільний
610576 вул.Шевченка, 16, м.Кременець, Тернопільська обл., 47003
бібліотека ім.Словацького, фойє
м.Кременець – вул.Вериківського, вул.Гладка, вул.Глибока, вул.Глибокі Туники, вул.Глінки, вул.Горького, вул.Зелена, вул.Княжина, вул.Корнії: 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–72А, 74, 78, 80, 82–82А, 84–227; вул.Корольова, вул.Коцюбинського, вул.Липова, вул.Повздовжня, вул.Пушкіна, вул.Сільська, вул.Спокійна, вул.Спортова, вул.Старі Вали, вул.Ст.Детюка, вул.Тиха, вул.Толстого, вул.Туницька, вул.Уласа Самчука, вул.Ясна, пров.Пушкіна, пров.Ремісничий, пров.Ст.Детюка, пров.Туницький
610577 вул.Ліцейна, 1, м.Кременець, Тернопільська обл., 47003
педагогічний інститут, актова зала
м.Кременець – вул.Ботанічна, вул.Б.Харчука, вул.Драгоманова, вул.І.Франка, вул.Кривоноса, вул.Ліцейна, вул.Медова, вул.О.Платонової, вул.Осовиця, вул.Пасічна, вул.Словацького, вул.Чернихівського, вул.Шевченка: 1–57; вул.Шумська, пров.Ботанічний, пров.Високий, пров.Драгоманова, пров.Стрімкий, пров.Франка, пров.Шевченка, пров.Шумський
610578 вул.Шевченка, 58, м.Кременець, Тернопільська обл., 47003
будинок культури, глядацький зал
м.Кременець – вул.Базарна, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Глиняна, вул.Глинянка, вул.Джерельна, вул.Дівоча, вул.Дубенська: 1–9, 11; вул.Затишшя, вул.Козацька, вул.Козубського, вул.Лесі Українки, вул.Нова, вул.Олени Пчілки, вул.Сичівка, вул.Сичівка І, вул.Сичівка ІІ, вул.Шевченка: 63–109; пров.Джерельний, пров.Дубенський: 7А; пров.Козубського, пров.Сичівка
610579 вул.Дубенська, 51, м.Кременець, Тернопільська обл., 47003
клуб автобусного парку, глядацький зал
м.Кременець – вул.Березова, вул.Довга, вул.Дружби, вул.Дубенська: 10, 12–102, 104–108, 110–112; вул.Крейдяна, вул.Об’їздова, вул.Піддівича, вул.П.Мирного, вул.Потік Ірви, пров.Дубенський: 1–7, 8–14;
610580 вул.Санаторійна, 1, м.Кременець, Тернопільська обл., 47003
гуртожиток професійного ліцею, актова зала
м.Кременець – вул.Акімова, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Дубенська: 103, 109–109А, 113–157, 180; вул.Марценівка, вул.Олени Теліги, вул.Підлісна, вул.Піщана, вул.Санаторійна, вул.Стрілецька, пров.Гагаріна, пров.Огородовий, пров.Санаторійний, пров.Стрілецький
610581 вул.Мікрорайон 3, 6, м.Кременець, Тернопільська обл., 47004
гімназія, актова зала
м.Кременець – вул.Б.Хмельницького, вул.Дубенська: 158–179, 181–208; вул.Мікрорайон 3: 1–5А, 41; вул.Ювілейна, пров.Промисловий, пров.Хмельницького
610582 вул.Лятуринської, 11, м.Кременець, Тернопільська обл., 47002
школа №4, спортивний зал
м.Кременець – вул.Алея Підгірна, вул.Березина, вул.Відродження, вул.Вокзальна, вул.Гора Дівоча, вул.Курчатова, вул.Лятуринської, вул.Неприцького-Грановського, вул.Ольжича, вул.Р.Шухевича, пров.Березина, пров.Відродження, пров.Курчатова, пров.Ольжича
610583 вул.Мікрорайон 3, 7, м.Кременець, Тернопільська обл., 47004
гуртожиток медичного училища, актова зала
м.Кременець – вул.Горбача, вул.Куличівка, вул.Льотчиків-визволителів, вул.Мікрорайон 3: 7; вул.Степана Бандери, пров.Льотчиків-визволителів
610584 вул.107 Кременецької Дивізії, 5, м.Кременець, Тернопільська обл., 47001
школа №5, спортивний зал
м.Кременець – вул.Г.Гордасевич, вул.Петлюри, вул.107 Кременецької Дивізії
610585 вул.Петра Підмурного, 11, с.Крижі, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47010
сільський клуб, глядацький зал
с.Крижі
610586 вул.Шкільна, 5, с.Лідихів, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47050
школа, спортивний зал
с.Лідихів – вул.Боженка, вул.Джерельна, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.К.Каленика, вул.Козакова, вул.Кринична, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Мічуріна, вул.Незалежності, вул.Островського, вул.Садова, вул.Степана Бандери: 2, 4, 10–10А, 12, 14, 16, 20А, 22–22А, 24, 33; вул.Центральна: 2, 4, 12–14, 23; вул.Шевченка, вул.Шкільна
610587 вул.Центральна, 38, с.Лідихів, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47050
дитячий садок, каб.5
с.Лідихів – вул.Висока, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гагаріна, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Липова, вул.Львівська, вул.Озерна, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Революція Гідності, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Степана Бандери: 1–1А, 3, 5–7, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25–31; вул.Центральна: 1, 3–3А, 5–11, 15–22, 29–106; вул.17-вересня, вул.8-го Березня
610591 вул.Варшавська, 22, с.Лосятин, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47052
сільський клуб, глядацький зал
с.Лосятин
610592 вул.Центральна, 81, с.Борщівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47052
сільський клуб, глядацький зал
с.Борщівка
610596 вул.Шевченка, 46, с.Плоске, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47040
школа, актова зала
с.Плоске, с.Підлісне
610597 вул.Центральна, 2, с.Попівці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47034
школа, спортивний зал
с.Попівці, с.Весела
610598 вул.Гагаріна, 11А, с.Новий Кокорів, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47076
бібліотека, фойє
с.Новий Кокорів
610599 вул.Центральна, 31, с.Попівці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47034
приміщення приватного підприємця, фойє
с.Старий Кокорів
610600 вул.Шевченка, 2, м.Почаїв, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47025
будинок культури, глядацький зал
м.Почаїв – вул.Березина, вул.Верхня, вул.Гагаріна, вул.Галицька, вул.Злуки, вул.Квіткова, вул.Ковальська, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Лосятинська, вул.М.Вовчка, вул.Медова, вул.Миру, вул.Наливайка, вул.Нижня, вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Сагайдачного, вул.Сонячна, вул.Чайковського, вул.Я.Мудрого
610601 вул.Шевченка, 14, м.Почаїв, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47025
Почаївська районна комунальна лікарня, актова зала
м.Почаїв – вул.Варшавська, вул.Винниченка, вул.Воз’єднання, вул.Волинська, вул.Гайова, вул.Гоголя, вул.Граби, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Котляревського, вул.Липова: 2, 4–5; вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Макаренка, вул.Монастирська, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Остапа Вишні, вул.Паркова, вул.Польова, вул.Радивилівська, вул.Стельмащука, вул.Стефаника, вул.Тиха, вул.Хворостецького, вул.Шалівка, вул.Шатківського, вул.Юридика, вул.Ясна
610602 вул.Шевченка, 15, м.Почаїв, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47025
Почаївська загальноосвітня школа, спортивна зала
м.Почаїв – вул.Б.Хмельницького, вул.Дорошенка, вул.Дружби, вул.Заньковецької, вул.І.Франка, вул.Кременецька: 1–27Б, 30, 32, 36, 38–40, 42, 44, 46, 48, 54, 56–58, 60–68, 70–80; вул.Крушельницької, вул.Липова: 1, 3, 7–69; вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Фабрична
610603 вул.Шевченка, 33, м.Почаїв, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47025
комбінат комунальних підприємств, фойє
м.Почаїв – вул.Бригадна, вул.Вишнева, вул.Молодіжна, вул.М.Рожко, вул.Плетянка, вул.Промислова, вул.С.Жука, вул.Старотаразька, вул.Шевченка, вул.Шкільна
610604 вул.Кременецька, 31, м.Почаїв, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47025
гуртожиток професійно-технічного училища, фойє
м.Почаїв – вул.Героїв УПА, вул.Зелена, вул.Кременецька: 29, 31–31Б, 33–35, 37, 41, 43, 45, 47, 49–53, 55, 59, 69, 84–121;
610607 вул.Шкільна, 4, с.Сапанів, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47012
сільський клуб, глядацький зал
с.Сапанів
610609 вул.Шевченка, 22, с.Старий Почаїв, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47079
сільський клуб, глядацький зал
с.Старий Почаїв
610610 вул.Резніка, 7, с.Старий Тараж, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47051
сільська рада, зал засідань
с.Старий Тараж, с.Комарин
610613 вул.Сокілля, 3, с.Чугалі, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47070
сільський клуб, глядацький зал
с.Чугалі, с.Зеблози
610614 вул.Мануїльського, 16А, с.Бонівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47003
школа, актова зала
с.Бонівка
610615 вул.Центральна, 28, с.Шпиколоси, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47032
сільський клуб, глядацький зал
с.Шпиколоси
610616 вул.Воз’єднання, 19, м.Почаїв, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47025
Почаївська районна комунальна лікарня, фойє
Почаївська районна комунальна лікарня
610617 вул.1 Травня, 28, с.Бережанка, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47440
школа, харчоблок
с.Бережанка
610618 вул.Жовтнева, 55, с.Жуківці, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47440
сільський клуб, фойє
с.Жуківці
610619 пл.Відродження, 1, с.Білозірка, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47453
сільська рада, зал засідань
с.Білозірка
610620 вул.Миру, 18, с.Шушківці, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47453
дитячий садок, кабінет №1
с.Шушківці
610621 вул.Шевченка, 7, с.Борсуки, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47412
школа, актова зала
с.Борсуки
610622 вул.Василя Фольварочного, 47, с.Нападівка, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47415
школа, актова зала
с.Нападівка
610623 вул.Незалежності, 18, с.Синівці, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47412
школа, актова зала
с.Синівці
610624 вул.Широка, 56, с.Борщівка, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47410
сільський клуб, фойє
с.Борщівка
610625 вул.Лисини, 1, с.Буглів, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47443
сільська рада, зал засідань
с.Буглів, с.Люлинці, с.Огризківці
610626 вул.Першотравнева, 83, с.Ванжулів, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47442
сільський клуб, кабінет завідуючого
с.Ванжулів, с.Мала Карначівка
610627 вул.Центральна, 5, с.Великі Кусківці, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47413
сільська рада, зал засідань
с.Великі Кусківці
610628 вул.Лисенка, 45, с.Вербовець, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47430
сільська рада, зал засідань
с.Вербовець
610629 вул.Садова, 5А, с.Верещаки, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47434
сільський клуб, фойє
с.Верещаки
610630 вул.Пісочна, 42, с.Коржківці, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47433
фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет №1
с.Коржківці
610631 вул.Центральна, 22, с.Вишгородок, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47432
сільський клуб, фойє
с.Вишгородок, с.Соколівка
610632 вул.Центральна, 32, с.Влащинці, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47432
сільський клуб, фойє
с.Влащинці
610633 вул.Центральна, 31, с.Гриньки, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47450
сільська рада, зал засідань
с.Гриньки, с.Козачки
610634 вул.Центральна, 29, с.Грибова, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47461
сільський клуб, зал
с.Грибова
610635 вул.Миру, 2, с.Загірці, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47421
сільський клуб, фойє
с.Загірці
610636 вул.Михайлівка, 59, с.Михайлівка, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47421
школа, актова зала
с.Михайлівка
610637 вул.Гагаріна, 37, с.Іванківці, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47452
школа, актова зала
с.Іванківці
610638 вул.Островського, 16, с.Карначівка, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47431
фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет №1
с.Карначівка
610639 вул.Героїв Майдану, 1, с.Шили, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47431
сільська рада, зал засідань
с.Шили
610640 вул.Шкільна, 2, с.Краснолука, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47462
школа, актова зала
с.Краснолука
610641 вул.Шкільна, 2, м.Ланівці, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47402
будинок культури, фойє
м.Ланівці – вул.Берегова, вул.Винниченка, вул.Вишнева, вул.Волинська, вул.Грушевського, вул.Лесі Українки, вул.Листопадова, вул.Незалежності: 2–35; вул.Новосілка, вул.Польова, вул.Шевченка, вул.Шкільна
610642 вул.Незалежності, 43, м.Ланівці, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47402
Лановецький райавтодор, зал засідань
м.Ланівці – вул.Білозірська, вул.Білозірська-бічна, вул.Гайова, вул.Драгоманова, вул.Запорізьких Козаків, вул.Зарічна, вул.Котляревського, вул.Морозенка, вул.Незалежності: 37–88; вул.Підгірна, вул.Сонячна, вул.Травнева, вул.Травнева -бічна, вул.Українська, вул.Ювілейна, пров.Другий Драгоманова, пров.Перший Драгоманова
610643 вул.Садова, 1, м.Ланівці, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47402
професійно-технічне училище, актова зала
м.Ланівці – вул.Богайчука, вул.Богайчука-бічна, вул.Весняна, вул.Дружби, вул.Енергетична, вул.Жирак, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Кармелюка, вул.Колгоспна, вул.Лугова, вул.Нова, вул.Пряма, вул.Рівненська, вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.Східна, вул.Тернопільська
610644 вул.Набережна, 5, м.Ланівці, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47402
Територіальний центр соціального обслуговування, кабінет канцелярії
м.Ланівці – вул.Залізнична, вул.Квітнева, вул.Набережна, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, пров.Залізничний
610645 вул.Молодіжна, 32, м.Ланівці, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47402
школа, актова зала
м.Ланівці – вул.Березова, вул.Виробнича, вул.Вишнівецька, вул.Відродження, вул.Вільхова, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Джерельна, вул.Заводська, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Корольова, вул.Коротка, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Північна, вул.Поповича, вул.Робітнича, вул.Хлібна, вул.Хлібна-бічна, вул.Центральна
610646 вул.Б.Хмельницького, 57, с.Волиця, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47402
школа, актова зала
с.Волиця
610647 вул.8 Березня, 1, с.Малі Кусківці, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47402
школа, актова зала
с.Малі Кусківці
610648 вул.Матросова, 1, с.Оришківці, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47441
будинок культури, фойє
с.Оришківці
610649 вул.Миру, 38, с.Лопушне, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47433
дитячий садок, кабінет №1
с.Лопушне
610650 вул.Лесі Українки, 11, с.Пахиня, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47431
школа, актова зала
с.Пахиня
610651 вул.17 Вересня, 28А, с.Мала Білка, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47440
будинок культури, фойє
с.Мала Білка, с.Велика Білка, с.Мартишківці
610652 вул.Центральна, 37, с.Молотків, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47451
будинок культури, фойє
с.Молотків
610653 вул.Шкільна, 7А, с.Осники, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47451
школа, актова зала
с.Осники
610654 вул.Івана Марчука, 3, с.Москалівка, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47454
школа, актовий зал
с.Москалівка
610655 вул.Кленова, 39, с.Плиска, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47454
школа, актова зала
с.Плиска
610656 вул.Шевченка, 1, с.Передмірка, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47416
дитячий садок, кабінет №1
с.Передмірка
610657 вул.Шкільна, 6, с.Печірна, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47444
школа, актова зала
с.Печірна, с.Коростова
610658 вул.Центральна, 42, с.Кутиска, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47444
фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет №1
с.Кутиска
610659 вул.Центральна, 15, с.Снігурівка, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47411
школа, актова зала
с.Снігурівка, с.Мала Снігурівка
610660 пров.Манівський, 2, с.Маневе, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47411
фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет №1
с.Маневе
610661 вул.Підлісна, 28, с.Чайчинці, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47414
сільська рада, зал засідань
с.Чайчинці
610662 вул.Шкільна, 5, с.Юськівці, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47422
школа, актова зала
с.Юськівці
610663 вул.Центральна, 5, с.Якимівці, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47420
дитячий садок, кабінет №1
с.Якимівці
610664 вул.Шкільна, 21, с.Татаринці, Лановецький р-н, Тернопільська обл., 47420
школа, актова зала
с.Татаринці
610717 вул.Т.Шевченка, 66А, с.Богданівка, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47832
будинок культури, глядацький зал
с.Богданівка
610718 вул.Великий Вигін, 19, с.Воробіївка, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47824
школа, актова зала
с.Воробіївка
610719 вул.Шкільна, 10, с.Медин, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47873
школа, фойє
с.Медин
610720 вул.Вишнева, 4, с.Пеньківці, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47814
сільський клуб, глядацький зал
с.Пеньківці
610721 вул.Костельна, 1, с.Просівці, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47814
приватне домоволодіння , вітальня
с.Просівці
610722 вул.Відродження, 37, с.Галущинці, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47841
сільський будинок культури, глядацький зал
с.Галущинці
610723 вул.Гайова, 33, с.Гнилиці, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47820
будинок культури, глядацький зал
с.Гнилиці
610724 вул.Сонячна, 7, с.Городниця, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47854
школа, спортивний зал
с.Городниця
610725 вул.Шкільна, 19, с.Дорофіївка, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47833
сільський клуб, глядацький зал
с.Дорофіївка
610726 вул.Шевченка, 73А, с.Жеребки, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47843
школа, спортивний зал
с.Жеребки
610727 вул.Незалежності, 131, с.Зарубинці, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47871
школа, фойє
с.Зарубинці
610728 вул.Центральна, 45, с.Іванівка, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47855
сільський будинок культури, глядацький зал
с.Іванівка
610729 вул.Тернопільська, 32, с.Кам’янки, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47840
сільський будинок культури, глядацький зал
с.Кам’янки
610730 вул.Шкільна, 1, с.Мовчанівка, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47840
школа, спортивний зал
с.Мовчанівка
610731 вул.Січових Стрільців, 1, с.Качанівка, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47852
сільський будинок культури, фойє
с.Качанівка
610732 вул.І.Франка, 59, с.Клебанівка, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47830
будинок культури, глядацький зал
с.Клебанівка
610733 вул.Зелена, 52, с.Шевченкове, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47830
фельшердсько-акушерський пункт, кабінет завідуючого
с.Шевченкове
610734 вул.Задвір верхня, 2, с.Колодіївка, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47844
школа, актова зала
с.Колодіївка
610735 вул.Задвір верхня, 32, с.Колодіївка, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47844
адмінбудівля сільської ради, зал засідань
с.Панасівка
610736 вул.Т.Шевченка, 30, с.Кошляки, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47822
школа, фойє
с.Кошляки
610737 вул.Т.Шевченка, 30, с.Голотки, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47822
сільський клуб, глядацький зал
с.Голотки
610738 вул.Т.Г.Шевченка, 59, с.Криве, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47872
сільський клуб, глядацький зал
с.Криве
610739 вул.Шевченка, 13, с.Лисичинці, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47810
сільський клуб, глядацький зал
с.Лисичинці
610740 вул.Шевченка, 15, с.Шельпаки, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47810
сільський клуб, глядацький зал
с.Шельпаки
610741 вул.Сонячна, 1, с.Магдалівка, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47850
школа, фойє
с.Магдалівка
610742 вул.Л.Українки, 8, с.Теклівка, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47850
сільська рада, фойє
с.Митниця, с.Теклівка
610743 вул.Бойчука, 42, с.Мислова, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47800
сільська рада, зал засідань
с.Мислова
610744 вул.Л.Українки, 31А, с.Новосілка, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47874
сільський клуб, глядацький зал
с.Новосілка
610745 вул.Івана Франка, 41, с.Нове Село, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47811
будинок культури, глядацький зал
с.Нове Село
610746 вул.Шевченка, 55, с.Сухівці, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47876
сільський клуб, глядацький зал
с.Сухівці
610747 вул.Шевченка, 17, с.Гнилички, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47811
сільський клуб, глядацький зал
с.Гнилички
610748 вул.Садова, 17, с.Козярі, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47811
сільський клуб, глядацький зал
с.Голошинці, с.Козярі
610749 вул.Майдан Центральний, 2, с.Оріховець, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47853
будинок культури, глядацький зал
с.Оріховець
610750 вул.Кривляни, 182, с.Остап’є, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47861
школа, їдальня
с.Остап’є
610751 вул.Шевченка, 9, с.Пальчинці, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47821
школа, фойє
с.Пальчинці
610752 вул.Козацька, 2, с.Щаснівка, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47821
сільський клуб, глядацький зал
с.Щаснівка
610753 вул.Д.Галицького, 35, смт Підволочиськ, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47800
будинок культури, фойє
смт Підволочиськ – вул.Б.Хмельницького, вул.Грушевського: 1–19, 21, 23, 25; вул.Д.Галицького: 35, 43, 45, 47, 48А–49, 51, 79, 90–98; вул.Залізнична, вул.І.Франка, вул.Морозенка, вул.Наливайка, вул.П.Мстислава: 1–18; вул.Поповича, вул.Сірка, вул.Січ.Стрільців, вул.Шептицького, вул.Шухевичів: 1–32; пров.Січових Стрільців
610754 вул.Шевченка, 18, смт Підволочиськ, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47800
музична школа, фойє
смт Підволочиськ – вул.Василя Стуса, вул.Д.Галицького: 1–34, 38–42, 44, 46, 48, 50, 52–56, 58–60, 64, 72, 74; вул.Довженка, вул.І.Богуна, вул.Кармелюка, вул.Садова, вул.С.Крушельницької, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.22 Січня, вул.8 Березня, пров.С.Крушельницької, пров.Український
610755 вул.П.Мстислава, 54, смт Підволочиськ, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47800
гімназія імені І.Франка, фойє
смт Підволочиськ – вул.Героїв Крутів, вул.Довбуша, вул.Дорошенка, вул.Заньковецької, вул.Зелена: 1–14Б; вул.І.Мазепи, вул.Катерини Зарицької, вул.Кн.Володимира, вул.Корольова, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Л.Курбаса, вул.Л.Українки, вул.Львівська, вул.Миру, вул.М.Кривоноса, вул.М.Чурай, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.П.Мстислава: 20–58А; вул.Промислова, вул.Сагайдачного, вул.Сонячна, вул.Стефаника, вул.Тичини, вул.Чорновола, вул.1 Грудня, вул.60-річчя УПА
610756 вул.Надзбручанська, 54А, смт Підволочиськ, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47800
територіальний центр, актова зала
смт Підволочиськ – вул.Надзбручанська, вул.О.Гончара, вул.Петлюри, вул.Тернопільська, вул.Тернопільська-бічна, пров.Надзбручанський, пров.О.Гончара, пров.Тернопільський
610757 вул.Лисенка, 2, смт Підволочиськ, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47800
територіальний центр, актова зала
смт Підволочиськ – вул.Грушевського: 20, 22, 24, 26–41; вул.Д.Галицького: 57, 61–63, 65–71, 73А–73Б, 75–75А, 81–83, 104–134; вул.Зелена: 15; вул.Івасюка, вул.Кн.Острозького, вул.Козацька, вул.Лисенка, вул.Незалежності, вул.Осипова, вул.Степана Бандери, вул.Шухевичів: 33–63; пров.Козацький
610758 вул.Центральна, 52, с.Поділля, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47860
будинок культури, глядацький зал
с.Поділля
610759 вул.Миру, 6, с.Хоптянка, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47860
сільський клуб, глядацький зал
с.Хоптянка
610760 вул.Центральна, 43, с.Рожиськ, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47853
сільська рада, зал засідань
с.Рожиськ
610761 вул.Грушевського, 2, м.Скалат, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47851
міська рада, зал засідань
м.Скалат – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишневецького, вул.Грушевського, вул.Замкова, вул.Крушельницької, вул.Лермонтова, вул.Незалежності, вул.Полуботка, вул.Ринок, вул.Тернопільська: 1–21; вул.Т.Шевченка, вул.Чубинського, вул.Шухевича, просп.Шевченка
610762 просп.Шевченка, 15, м.Скалат, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47851
Скалатська ЗОШ І-ІІІ ст, спортзал
м.Скалат – вул.Винниченка, вул.Д.Галицького, вул.Ів.Франка, вул.Коновальця, вул.Кривоноса, вул.Л.Курбаса, вул.Л.Українки, вул.Наливайка, вул.Петлюри, вул.Стадіонна, вул.Стецька, вул.Чорновола, вул.Шашкевича
610763 вул.Тернопільська, 60, м.Скалат, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47851
ТК "Фортуна", актова зала
м.Скалат – вул.Бандери, вул.Барановського, вул.Богуна, вул.Драгоманова, вул.Й.Сліпого, вул.Калнишевського, вул.Мазепи, вул.Малишка, вул.О.Вітер, вул.Пулюя, вул.Сагайдачного, вул.Садовського, вул.Січ.Стрільців, вул.Сонячна, вул.Стуса, вул.Тернопільська: 22–96; вул.Шептицького, пров.Тернопільський
610764 вул.Зелена, 1А, с.Поплави, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47851
сільський клуб, глядацький зал
с.Поплави
610765 вул.Б.Хмельницького, 5А, с.Скорики, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47814
будинок культури, глядацький зал
с.Скорики
610766 вул.Віри Савич, 19А, с.Климківці, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47814
сільський клуб, глядацький зал
с.Климківці
610767 вул.Майдан Волі, 3, с.Староміщина, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47834
будинок культури, концертний зал
с.Староміщина
610768 вул.Т.Шевченка, 13Б, с.Старий Скалат, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47845
будинок культури, глядацький зал
с.Старий Скалат
610769 вул.Л.Українки, 22, с.Полупанівка, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47875
сільський клуб, глядацький зал
с.Полупанівка
610770 вул.Центральна, 44, с.Супранівка, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47831
будинок культури, глядацький зал
с.Супранівка
610771 вул.Центральна, 62, с.Коршилівка, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47831
сільський клуб, глядацький зал
с.Коршилівка
610772 вул.Центральна, 64А, с.Росохуватець, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47831
сільський клуб, глядацький зал
с.Росохуватець
610773 вул.Центральна, 31, с.Терпилівка, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47813
будинок культури, глядацький зал
с.Терпилівка
610774 вул.Центральна, 43, с.Лозівка, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47812
навчально виховний комплекс, актовий зал
с.Лозівка, с.Ободівка
610775 вул.Церковна, 2, с.Гущанки, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47812
сільський клуб, глядацький зал
с.Гущанки
610776 вул.Т.Г.Шевченка, 47, с.Токи, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47823
будинок культури, глядацький зал
с.Токи
610777 вул.І.Франка, 3, с.Турівка, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47862
будинок культури, глядацький зал
с.Турівка
610778 вул.Д.Галицького, 19, с.Фащівка, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47862
сільський клуб, глядацький зал
с.Тарноруда, с.Фащівка
610779 пров.Шевченка, 24, с.Хмелиська, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47842
сільський клуб, глядацький зал
с.Хмелиська
610780 вул.Центральна, 2, с.Чернилівка, Підволочиський р-н, Тернопільська обл., 47877
сільський клуб, концертний зал
с.Чернилівка
611034 вул.Центральна, 53, с.Андрушівка, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47111
комунальний заклад "Клуб села Андрушівка", фойє
с.Андрушівка
611035 вул.Українська, 36, с.Кутянка, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47111
школа, фойє
с.Кутянка, с.Руська Гута
611036 вул.Миру, 11А, с.Переморівка, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47111
будинок церковної громади, каб.2
с.Переморівка
611037 вул.Садова, 12, с.Биківці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47141
сільська рада, приймальна
с.Биківці
611038 вул.Кооперативна, 9, с.Боложівка, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47115
будинок культури, глядацький зал
с.Боложівка
611039 вул.Українська, 39, с.Бриків, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47140
Бриківський НВК "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - ДНЗ", актовий зал
с.Бриків, с.Коновиця
611040 вул.Шевченка, 107А, с.Васьківці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47113
сільський клуб, глядацький зал
с.Васьківці
611041 вул.Миру, 9А, с.Кути, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47172
будинок сімейного лікаря, приймальна
с.Кути
611042 вул.Центральна, 58Б, с.Малі Садки, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47104
сільський клуб, глядацький зал
с.Малі Садки
611043 вул.Садова, 7А, с.Великі Дедеркали, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47144
будинок культури, глядацький зал
с.Великі Дедеркали
611044 вул.Дружба, 1А, с.Малі Дедеркали, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47173
сільський клуб, глядацький зал
с.Малі Дедеркали
611045 вул.Дружби, 52, с.Вовківці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47171
сільський клуб, фойє
с.Вовківці
611046 вул.Приклубна, 2, с.Великі Загайці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47153
будинок культури, глядацький зал
с.Великі Загайці
611047 вул.Дедеркальська, 1, с.Малі Загайці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47153
фельдшерсько-акушерський пункт, оглядова
с.Малі Загайці, с.Тури
611048 вул.Шкільна, 15, с.Вілія, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47150
школа, спортивний зал
с.Вілія
611049 вул.Набережна, 42, с.Новосілка, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47150
фельдшерсько-акушерський пункт, маніпуляційна
с.Новосілка
611050 вул.Шкільна, 49А, с.Тетильківці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47175
школа, каб.2
с.Тетильківці
611051 вул.Садова, 2, с.Жолобки, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47125
сільська рада, зал засідань
с.Жолобки
611052 вул.Лісова, 24, с.Забара, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47122
фельдшерсько-акушерський пункт, приймальна
с.Забара
611053 вул.Каштанова, 11, с.Залісці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47122
школа, спортивний зал
с.Залісці
611054 вул.Миру, 4, с.Велика Іловиця, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47110
сільський клуб, танцювальний зал
с.Велика Іловиця
611055 вул.Ясенова, 8А, с.Мала Іловиця, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47110
фельдшерсько-акушерський пункт, приймальна
с.Антонівці, с.Мала Іловиця
611056 вул.Українська, 29, с.Кордишів, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47131
школа, фойє
с.Кордишів
611057 вул.Будівельників, 1, с.Мирове, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47131
сільський клуб, глядацький зал
с.Мирове
611058 вул.Весняна, 4, с.Літовище, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47112
сільський клуб, глядацький зал
с.Літовище, с.Сошище
611060 вул.Перемоги, 4, с.Людвище, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47130
сільський клуб, глядацький зал
с.Людвище
611061 вул.Центральна, 31А, с.Гриньківці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47164
сільський клуб, фойє
с.Гриньківці
611062 вул.Шкільна, 10, с.Матвіївці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47164
будинок культури, фойє
с.Матвіївці
611063 вул.Молодіжна, 2А, с.Мізюринці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47155
адміністративний будинок, каб.2
с.Мізюринці
611064 вул.Центральна, 29, с.Онишківці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47174
сільська рада, бібліотека
с.Онишківці
611065 вул.Центральна, 1, с.Підгайці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47162
будинок культури, фойє
с.Підгайці
611066 вул.Шевченка, 20, с.Кудлаївка, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47163
фельдшерсько-акушерський пункт, приймальна
с.Кудлаївка
611067 вул.Лановецька, 58А, с.Піщатинці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47163
сільський клуб, глядацький зал
с.Піщатинці
611068 вул.Миру, 2, с.Потуторів, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47142
сільський клуб, глядацький зал
с.Потуторів
611069 вул.В.Матевощука, 2, с.Радошівка, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47146
школа, фойє
с.Радошівка
611070 вул.І.Франка, 58, с.Рохманів, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47105
школа, спортивний зал
с.Рохманів
611071 вул.Дружби, 31А, с.Залужжя, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47105
школа, каб.2
с.Залужжя
611072 вул.Шкільна, 14, с.Обич, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47123
школа, спортивний зал
с.Обич
611073 вул.Шкільна, 2, с.Садки, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47143
школа, фойє
с.Садки
611074 вул.Шкільна, 12, с.Бірки, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47133
школа, фойє
с.Бірки
611075 вул.Центральна, 27, с.Соснівка, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47132
сільський клуб, глядацький зал
с.Соснівка
611076 вул.Садова, 20, с.Стіжок, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47120
Комунальний заклад "Клуб села Стіжок", танцювальний зал
с.Стіжок
611077 вул.Рудка, 1А, с.Сураж, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47114
будинок культури, глядацький зал
с.Сураж – вул.Долина, вул.Заріччя, вул.Малинів, вул.Місто, вул.Молодіжна, вул.урочище Суразька дача
611078 вул.Рудка, 1, с.Сураж, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47114
школа, спортивний зал
с.Сураж – вул.Березина, вул.Гребелька, вул.Загороди, вул.Рудка, вул.Турова, вул.Шуревщина
611079 вул.Підлісна, 73, с.Ходаки, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47114
сільський клуб, глядацький зал
с.Ходаки
611080 вул.Набережна, 1А, с.Темногайці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47154
комунальний заклад "Клуб села Темногайці", глядацький зал
с.Темногайці
611081 вул.Миру, 1А, с.Башківці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47124
сільський клуб, глядацький зал
с.Башківці
611082 вул.Миру, 29, с.Тилявка, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47124
сільська рада, зал засідань
с.Тилявка, с.Одерадівка
611083 вул.Центральна, 37А, с.Угорськ, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47121
комунальний заклад "Клуб села Угорськ", глядацький зал
с.Угорськ
611084 вул.Шевченка, 57, с.Цеценівка, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47151
сільський клуб, фойє
с.Цеценівка
611085 вул.Центральна, 30, с.Шкроботівка, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47145
сільська рада, зал засідань
с.Шкроботівка
611086 вул.Шкільна, 12, с.Новостав, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47133
школа, каб.2
с.Новостав
611087 вул.Горбівці, 60А, с.Шумбар, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47152
школа, каб.2
с.Шумбар
611088 вул.Українська, 39, м.Шумськ, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47101
школа №1, фойє
м.Шумськ – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Вілійська, вул.Волинська: 1–38, 40, 42, 44; вул.Гагаріна, вул.Данилевича, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.князя Острозького, вул.Майдан Незалежності, вул.Набережна, вул.Підгірна, вул.Свободи, вул.Стадіонна, вул.Суразька, вул.Українська: 1–49А, 51; вул.Чирянка, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.840-річчя Шумська, пров.Вишневий 1, пров.Вишневий 2, пров.Зелений, пров.Шевченка
611089 вул.Українська, 61, м.Шумськ, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47101
школа №2, фойє
м.Шумськ – вул.Будівельників, вул.Волинська: 39, 41, 43, 44А–138А; вул.Добровінського, вул.Енергетична, вул.Заводська, вул.І.Франка, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Народицька, вул.Озерна, вул.Промислова, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Українська: 50, 52–183; вул.У.Самчука, пл.Ринкова, пров.Волинський 1, пров.Волинський 2, пров.Добровінського, пров.Лесі Українки, пров.Миру I, пров.Миру IV, пров.Миру V, пров.Миру VI, пров.Миру VII, пров.Миру ІІ, пров.Миру ІІІ, пров.Озерний, пров.Ринковий №3
611090 вул.Обори, 5, с.Великі Дедеркали, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47174
районна комунальна лікарня, актова зала
Комунальне некомерційне підприємство Шумської районної ради "Великодедеркальська районна комунальна лікарня"
611091 вул.Енергетична, 1, м.Шумськ, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47100
центральна районна лікарня, актова зала
Комунальне некомерційне підприємство Шумської районної ради "Шумська центральна районна лікарня"
611184 вул.Перемоги, 18, с.Круголець, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47101
фельдшерський пункт, приймальна
с.Круголець
611186 вул.Фабрична, 17, м.Почаїв, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47025
Почаївська обласна комунальна психоневрологічна лікарня, актова зала
Почаївська обласна комунальна психоневрологічна лікарня