Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Харківська область, Територіальний виборчий округ № 180

Дільниць - 180

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
630122 вул.Комарова, 3, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103
лікарня, фойє, 1-й поверх
м.Богодухів – вул.Ватутіна, вул.Веселкова, вул.Вокзальна Набережна, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Івана Франка, вул.Індустріальна, вул.Комарова, вул.Кривоносова, вул.Ленська, вул.Лесі Українки, вул.Привокзальна Слобідка, вул.Соснова, вул.1-го Травня, вул.8-го Березня, пров.Залізничний, пров.Лесі Українки, пров.Лісний, пров.Сосновий, пров.1-го Травня, пров.8-го Березня
630123 вул.Шевченка, 33, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103
колегіум №2, фойє, 1-й поверх
м.Богодухів – вул.В. Сахна, вул.Заводська, вул.Ломоносова, вул.Млинова, вул.Третяківська, вул.Шевченка, пров.Будівельний, пров.Вокзальний, пров.Заводський, пров.Круглий, пров.Ломоносова, пров.Сонячний, пров.Третяківський
630124 вул.Троїцька, 15, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103
Центр дитячої та юнацької творчості, фойє
м.Богодухів – вул.Байдукова, вул.Горького, вул.Загорулька, вул.Молодіжна, вул.Охтирська, вул.Робітнича, вул.Троїцька, вул.Чалого, вул.Чкалова, пл.Театральна, пров.Байдукова, пров.Зоряний, пров.Краснокутський, пров.Охтирський, пров.Піщаний, пров.П’ятикутний, пров.Робітничий, пров.Чалого, пров.Чкалова
630125 пл.Соборності, 1, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103
будинок культури, вестибюль, 1-й поверх
м.Богодухів – вул.Гомолка, вул.Грайворонська: 1–48; вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Кооперативна, вул.Леонова, вул.Набережна, вул.Слобожанська, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Харківська, вул.Харківська Набережна, вул.Центральна: 1–18; вул.Чернієнка, пл.Зелена, пл.Незалежності, пл.Поштова, пл.Свято-Духівська, пл.Соборності, пров.Грайворонський, пров.Кооперативний, пров.Ринковий
630126 вул.Моргунова, 7, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103
ліцей №3, фойє, 1-й поверх
м.Богодухів – вул.Гагаріна, вул.Грайворонська: 49–100; вул.Григорія Сковороди, вул.Замісцева, вул.Козацька, вул.Міліцейська, вул.Монастирська, вул.Моргунова, вул.Пушкіна, вул.Українська, вул.Успенська, пл.Героїв Чорнобиля, пл.Праці, пров.Веденічева, пров.Григорія Сковороди, пров.Грінченка, пров.Зелений, пров.Лікарняний, пров.Монастирський, пров.Північний, пров.Покровський Подол, пров.Пушкіна, пров.Тупий, пров.Український, проїзд Дачний
630127 пл.Каразіна, 14, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103
гімназія №1, фойє, ліве крило, 1-й поверх
м.Богодухів – вул.Бєляєва: 66–72; вул.Вишнева, вул.Генерала Нікітіна, вул.Івченка, вул.Короленка, вул.Красивий Яр, вул.Оксенича, вул.Центральна: 19–264А; пров.Бєляєва, пров.Вишневий, пров.Волошковий, пров.Глобіна, пров.Гоголя, пров.Кленівський, пров.Короленка, пров.Красивий Яр, пров.Ударний, с.Москаленки, с.Паляничники
630128 пл.Каразіна, 14, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103
гімназія №1, фойє, праве крило, 1-й поверх
м.Богодухів – вул.Бєляєва: 1–65; вул.Веденічева, вул.Гімназійна, вул.Дем’янівська, вул.Історична, вул.Лозівська: 1–55А, 76; вул.Покровська, вул.Садовий Яр, вул.Солов’їна, пл.Каразіна, пров.Варанкіна, пров.Гімназійний, пров.Залиманівський, пров.Каразіна, пров.Латіна, пров.Лозівський, пров.Покровський, пров.Садовий, пров.Шпильки
630129 вул.8-го Мехкорпусу, 1/3, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103
ФОП Нечитайло В.Г., актова зала
м.Богодухів – вул.Благовіщенська, вул.Дерегуса, вул.Лозівська: 56–75А, 79–113; вул.Мічуріна, вул.Молокова, вул.Мусійчанська, вул.Новоселівка, вул.Оверченка, вул.Піщана, вул.8-го Мехкорпусу, пров.Благовіщенський, пров.Колодяжний, пров.Оверченка, пров.Харківський, пров.8-го Мехкорпусу, с.Мусійки
630130 вул.Миру, 21, с.Семенів Яр, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103
сільський клуб, актовий зал
м.Богодухів – вул.Садова, с.Семенів Яр
630131 вул.Катукова, 2, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103
райавтодор, актовий зал
м.Богодухів – вул.Катукова, вул.Космічна
630132 вул.Первухінська, 39, смт Гути, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62131
школа, спортивний зал
смт Гути, с.Первухинка, с.Першотравневе
630134 вул.Ємця, 6, смт Шарівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62153
будинок культури, глядацький зал
смт Шарівка – вул.Б. Хмельницького, вул.Ємця, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Макаренка, вул.Миколаївська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Пушкіна, вул.Санаторська, вул.Світла, вул.Фіалковських, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.30 років Перемоги, пров.Дачний, пров.Луговий, пров.Сосновий
630135 вул.Першотравнева, 6, с-ще Першотравневе, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62153
сільський клуб, глядацький зал
смт Шарівка – вул.Дружби, вул.Східна, с.Мар’їне(Шарівська с/р), с-ще Першотравневе
630136 вул.Миру, 23А, с.Вінницькі Івани, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62110
будинок культури, глядацький зал
с.Вінницькі Івани, с.Дегтярі, с.Коротке
630137 вул.Молодіжна, 5А, с.Губарівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62132
школа, спортивний зал
с.Губарівка
630138 вул.Слобідська, 30Б, с.Дмитрівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62114
сільський клуб, актова зала
с.Дмитрівка, с.Новософіївка, с.Щербаки
630139 вул.Воронівська, 26А, с.Матвіївка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62115
будинок культури, актовий зал
с.Бабаки, с.Горбанівка, с.Матвіївка, с.Новоукраїнка
630140 вул.Центральна, 7, с.Заброди, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62142
школа, фойє
с.Заброди – вул.Молодіжна: 1–26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; вул.Східна, вул.Центральна, пров.Польовий, с.Воскобійники, с.Філатове
630141 вул.Нова, 25, с.Новоселівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62143
сільський клуб, фойє
с.Заброди – вул.Молодіжна: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–93; вул.Набережна, с.Лозова, с.Новоселівка(Забродівська с/р)
630142 вул.Шкільна, 35, с.Зарябинка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62123
будинок культури, фойє
с.Зарябинка, с.Леськівка
630143 вул.Шкільна, 1Б, с.Івано-Шийчине, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62120
школа, спортивний зал
с.Івано-Шийчине
630144 вул.Заводська, 15, с.Братениця, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62121
школа, спортивний зал
с.Братениця, с.Тимофіївка
630145 вул.Центральна, 18, с.Кленове, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62140
школа, фойє
с.Кленове, с-ще Мала Іванівка, с-ще Таверівка
630146 вул.Шкільна, 11, с.Мерло, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62141
школа, спортивний зал
с.Мерло, с.Пісочин, с.Шигимагине
630147 вул.Центральна, 49, с.Крисине, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62144
сільський будинок культури, актовий зал
с.Крисине, с.Бабенки, с.Новоселівка(Крисинська с/р)
630148 вул.Харківська, 90/1, с-ще Максимівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62145
сільський клуб, глядацький зал
с.Кадниця, с-ще Максимівка
630149 вул.Горєлова, 6, с.Куп’єваха, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62112
сільська рада, зал засідань
с.Куп’єваха
630150 вул.Слобідська, 12, с.Олександрівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62156
сільський клуб, фойє
с.Олександрівка
630151 вул.Центральна, 31, с.Павлівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62133
школа, фойє
с.Павлівка
630152 вул.Шевченка, 31, с.Кручик, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62133
школа, спортивний зал
с.Кручик, с.Миролюбівка
630153 вул.Центральна, 1, с.Петропавлівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62160
школа, спортивний зал
с.Петропавлівка, с-ще Балабанівка, с.Яблучне
630154 вул.Тельмана, 41А, с.Полкова Микитівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62130
школа, спортивна зала
с.Полкова Микитівка
630155 вул.Центральна, 58, с.Сазоно-Баланівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62162
школа, спортивний зал
с.Сазоно-Баланівка, с.Вертіївка, с.Крупчине, с.Ріпки
630156 вул.Горького, 1А, с-ще Горького, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62145
дошкільний навчальний заклад, кабінет завідуючої, кімната для персоналу
с-ще Горького
630157 вул.Центральна, 18, с.Сінне, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62122
будинок культури, фойє
с.Сінне, с.Шийчине, с.Шуби
630158 пров.Садовий, 6, с-ще Степне, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62111
сільська рада, зал засідань
с.Гарбузи, с-ще Степне
630159 вул.Данилова, 15, с.Сухини, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62150
сільський клуб, актовий зал
с.Сухини, с.Скосогорівка
630160 вул.Центральна, 12, с-ще Гавриші, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62150
фельдшерський пункт, фойє
с-ще Гавриші, с.Кияни, с.Павлове
630161 вул.Шкільна, 1, с-ще Улянівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62113
школа, спортивна зала
с-ще Улянівка, с.Дев’ятибратове, с-ще Зарічне
630162 вул.Центральна, 6, с.Воскресенівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62113
сільський клуб, актовий зал
с.Воскресенівка, с.Іванівка
630163 вул.Центральна, 3, с.Корбині Івани, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62110
сільський клуб, фойє
с.Корбині Івани, с.Мар’їне(Улянівська с/р), с.Шкарлати
630164 вул.Слобожанська, 5, с.Хрущова Микитівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62152
сільська рада, зал засідань
с.Хрущова Микитівка
630165 вул.Молодіжна, 32, с-ще Вікторівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62161
школа, кл.6
с-ще Вікторівка, с.Байрак
630188 пл.Центральна, 5, м.Валки, Валківський р-н, Харківська обл., 63002
РНД "Іскра", фойє
м.Валки – в’їзд Ков’язький, в’їзд Пушкіна, вул.Благовіщенська: 1–18, 20, 22, 24; вул.Грабовського, вул.Ков’язька, вул.Лермонтова: 29, 31, 33–80; вул.Лісна, вул.Ломоносова, вул.Набережна, вул.Перекіпська, вул.Піщана, вул.Пушкіна, вул.Різдвяна, вул.Турушки, вул.Харківська: 3–10; вул.Хмельницького Б.: 1–29, 31; вул.1 Травня: 5–12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; пл.Центральна, пров.Ентузіастів, пров.Козацький, пров.Лесі Українки, пров.Нагорний, пров.Пушкіна, пров.Соборний, пров.Старовалківський, пров.Суворова, пров.Ушакова, пров.Ярмарочний, просп.Героїв Чорнобиля, просп.Сковороди Григорія
630189 вул.Харківська, 24, м.Валки, Валківський р-н, Харківська обл., 63002
ліцей, фойє
м.Валки – вул.Богодухівська, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Енергетична, вул.Іванська, вул.Кооперативна, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова: 1–28, 30, 32; вул.Минка, вул.Молодіжна, вул.Музейна, вул.Ольховського Андрія, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Садова, вул.Скіфська, вул.Стадіонна, вул.Харківська: 12–122; вул.Чехова, пров.Богодухівський, пров.Вишневий, пров.Іванський, пров.Кошового О., пров.Медовий, пров.Мошурівський, пров.Спортивний
630190 вул.Полтавська, 17, м.Валки, Валківський р-н, Харківська обл., 63001
школа, фойє
м.Валки – в’їзд Березовий, в’їзд Маяковського, вул.Болюбашівська, вул.Вусівська, вул.Гагаріна, вул.Гнідого, вул.Гоголя, вул.Зелена, вул.Кільцева, вул.Коваля І., вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Кузнечна, вул.Лугова, вул.Марєєва, вул.Маяковського, вул.Минківська, вул.Миру, вул.Панча Петра, вул.Полтавська, вул.Посуньківська, вул.Успенська, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.8 Березня, пров.Бойченка Івана, пров.Гнідого, пров.Гоголя, пров.Коваля І., пров.Комарова, пров.Маяковського, пров.Мічуріна, пров.Панча Петра, пров.Полтавський, пров.Сидоренка
630191 вул.1 Травня, 47, м.Валки, Валківський р-н, Харківська обл., 63002
ветеринарна лікарня, актова зала
м.Валки – в’їзд Хмельницького Б., вул.Благовіщенська: 19, 21, 23, 25–104; вул.Колгоспна, вул.Річна, вул.Торгова, вул.Хмельницького Б.: 30, 32–66; вул.1 Травня: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27–68; пров.Благовіщенський, пров.Будівельний, пров.Гончарний, пров.Заводський, пров.Іванова Данила, пров.Майський, пров.Мирного Панаса, пров.Новий, пров.Павловський, пров.Семикрасівський, пров.Хмельницького Б.
630192 вул.Центральна, 6, смт Ков’яги, Валківський р-н, Харківська обл., 63021
селищна рада, актова зала
смт Ков’яги – в’їзд Кооперативний, в’їзд Півненко, в’їзд Поштовий, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Космічна, вул.Лермонтова, вул.Молодіжна, вул.Північна, вул.Полтавська, вул.Польова, вул.Поштова: 1–63, 65, 67, 69, 71, 73; вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Харківська: 1–50, 52, 54, 56, 58; вул.Центральна: 1–67, 69, 71, 73; пров.Залізничний, пров.Лермонтова, пров.Полтавський, пров.Поштовий, пров.Пушкіна, пров.Садовий, пров.Центральний, тупик Лермонтова, с.Журавлі
630193 пл.Жовтнева, 1, смт Ков’яги, Валківський р-н, Харківська обл., 63021
школа, актова зала
смт Ков’яги – в’їзд Суворова, вул.Валківська, вул.Вишнева, вул.Генерала Соломатіна, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Глімбовського, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Долинна, вул.Енгельса, вул.Заповідна, вул.Зелена, вул.Кільцева, вул.Ковпака, вул.Комарова, вул.Короленка, вул.Котляревського, вул.Кузнечна, вул.Кутузова, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Нахімова, вул.Нова, вул.Перекіпська, вул.Поштова: 64, 66, 68, 70, 72, 74–100; вул.Риночна, вул.Сенівська, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Тернова, вул.Харківська: 51, 53, 55, 57, 59–96; вул.Центральна: 68, 70, 72, 75–233; вул.Чапаєва, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пл.Гур’єва, пл.Жовтнева, пров.Глімбовського, пров.Гур’єва, пров.Зелений, пров.Лісний, пров.Маяковського, пров.Суворова, пров.Харківський, тупик Запрудний, тупик Кузнечний, тупик Маяковського, тупик Шкільний, с.Розсохівка, с.Трохимівка, с.Халимонівка
630194 вул.Центральна, 3, смт Старий Мерчик, Валківський р-н, Харківська обл., 63011
школа, коридор
смт Старий Мерчик, с.Добропілля, с.Золочівське(Старомерчицька с/р)
630195 вул.Привокзальна, 13, с-ще Привокзальне, Валківський р-н, Харківська обл., 63013
меблева фабрика, актова зала
с-ще Газове, с.Мічурінське, с-ще Привокзальне
630196 вул.Шкільна, 4, с.Мізяки, Валківський р-н, Харківська обл., 63023
будинок культури, фойє
с.Баранове, с.Війтенки, с.Гринців Ріг, с.Коверівка, с.Мізяки, с.Рогівка, с.Тетющине
630197 пл.Центральна, 4, с.Благодатне, Валківський р-н, Харківська обл., 63052
контора СВК "Дружба", фойє
с.Благодатне, с.Крута Балка, с.Ландишове, с.Новоселівка
630198 вул.Шкільна, 2, с.Серпневе, Валківський р-н, Харківська обл., 63053
НВК, актова зала
с.Серпневе
630199 вул.Молодіжна, 5, с.Високопілля, Валківський р-н, Харківська обл., 63020
школа, фойє, 1-й поверх
с.Високопілля, с.Гвоздьове
630200 вул.Центральна, 7, с.Водопій, Валківський р-н, Харківська обл., 63040
сільська рада, зала засідань
с.Гонтів Яр, с.Водопій, с.Корсунівка, с.Круглик, с.Кузьмівка, с.Старі Валки
630201 вул.Центральна, 30, с.Заміське, Валківський р-н, Харківська обл., 63043
сільський клуб, актова зала
с.Заміське, с.Бугаївка, с.Бурякове, с.Корнієнкове, с.Косенкове, с.Мала Кадигробівка, с.Перепелицівка, с.Рудий Байрак, с.Тупицівка, с.Щербинівка
630202 вул.Центральна, 3, с.Кобзарівка, Валківський р-н, Харківська обл., 63044
сільська рада, кабінет голови
с.Кобзарівка, с.Данильчин Кут, с.Довжик, с.Зайцівка, с.Катричівка, с.Козаченківка, с.Шийки
630203 вул.Миру, 35, с.Костів, Валківський р-н, Харківська обл., 63024
будинок культури, актова зала
с.Костів, с.Гузівка, с.Колодківка, с.Семківка
630204 вул.Валківська, 5, с.Мельникове, Валківський р-н, Харківська обл., 63055
школа, актова зала
с.Мельникове, с.Вишневе, с.Велика Губщина, с.Михайлівка, с.Нестеренки, с.Різдвяне, с.Скельки, с.Суха Балка, с.Яхременки
630205 вул.Центральна, 10, с.Минківка, Валківський р-н, Харківська обл., 63046
школа, коридор
с.Минківка, с.Велика Кадигробівка, с.Водяна Балка, с.Гребінники, с.Лисконоги, с.Манили, с.Мірошники, с.Тугаївка
630206 вул.Центральна, 11, с.Новий Мерчик, Валківський р-н, Харківська обл., 63010
сільська рада, актова зала
с.Новий Мерчик
630207 вул.Калинова, 6, с.Огульці, Валківський р-н, Харківська обл., 63032
будинок культури, фойє
с.Огульці
630208 вул.Перемоги, 2, с.Олександрівка, Валківський р-н, Харківська обл., 63054
будинок культури, актова зала
с.Олександрівка, с.Корсунове, с.Рідкодуб, с.Соснівка
630209 вул.Центральна, 21, с.Перекіп, Валківський р-н, Харківська обл., 63022
школа, фойє
с.Перекіп
630210 вул.Рябухи М.Л., 5, с.Сидоренкове, Валківський р-н, Харківська обл., 63050
сільська рада, зала засідань
с.Сидоренкове, с.Завгороднє, с.Майдан, с.Мозолівка, с.Очеретове, с.Шелудькове
630211 вул.Миру, 25, с.Сніжків, Валківський р-н, Харківська обл., 63042
будинок культури, танцювальна зала
с.Сніжків, с.Вільхівське, с.Дорофіївка, с.Кантакузівка, с.Ясеневе
630212 вул.Широка, 68А, с.Черемушна, Валківський р-н, Харківська обл., 63033
сільський клуб, актова зала
с.Черемушна, с.Литвинівка, с.Піски, с.Яблунівка
630213 вул.Андрія Ваховського, 8, с.Шлях, Валківський р-н, Харківська обл., 63030
сільська рада, зала урочистих подій
с.Шарівка, с.Бурівка, с.Буцьківка, с.Золочівське(Шарівська с/р), с.Пасічне, с.Петренкове, с.Свинарі, с.Хворостове, с.Шевченкове, с.Шлях
630214 пров.Майський, 34, м.Валки, Валківський р-н, Харківська обл., 63002
лікарня, зала засідань
Комунальний заклад охорони здоров’я «Валківська центральна районна лікарня»
630443 вул.1-го Травня, 53, смт Золочів, Золочівський р-н, Харківська обл., 62203
школа №3, спортивна зала
смт Золочів – вул.Визволителів, вул.Дачна, вул.Золочівська, вул.ім.В.Я.Тупкаленка, вул.Каштанова, вул.Квітуча, вул.Коника: 50–131; вул.Корольова, вул.Матлаєва, вул.Набережна, вул.Польова, вул.Річкова, вул.Слобожанська, вул.Чалого: 51–74; вул.1-го Травня: 27, 29–29А, 33, 35–37, 39–68А; пров.Бродівський, пров.Вергуна, пров.Дуванський, пров.Клубний, пров.Ковальський, пров.Ленський, пров.Льодяний, пров.Матлаєва, пров.Підгірний, пров.Полярний, пров.Річковий, пров.Середній, пров.Слобожанський, пров.Сухий, с.Бугаї Другі, с.Розсохувате, с.Сніги
630444 вул.Перемоги, 1, смт Золочів, Золочівський р-н, Харківська обл., 62203
Будинок культури, фойє
смт Золочів – вул.Вознесенська: 1–12, 16; вул.Гагаріна, вул.Громадянська, вул.Зарічна, вул.Зінченка, вул.Коника: 1–49; вул.Мічуріна, вул.Нансена, вул.Перемоги, вул.Світличного, вул.Танкістів, вул.Толстого, вул.Центральна: 1–23, 32, 34, 36, 42; вул.1-го Травня: 4–26А, 28, 30–32, 34, 38; пл.Слобожанська, пров.Зарічний, пров.Земляний, пров.Космічний, пров.Лермонтова, пров.Родніковий, пров.Сінний, пров.Шкільний
630445 вул.Центральна, 25, смт Золочів, Золочівський р-н, Харківська обл., 62203
гімназія №1, вестибюль
смт Золочів – в’їзд Разіна, вул.Благодатна, вул.Боброва, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вокзальна, вул.Лобаса, вул.Онуфрієнко, вул.Привокзальна, вул.Пугачова, вул.Разіна, вул.Центральна: 31, 33, 35, 37–41, 50–108; вул.6 Серпня, вул.8-го березня, пров.Богдана Хмельницького, пров.Вересневий, пров.В’їздний, пров.Вокзальний, пров.Гагаріна, пров.Лікарняний, пров.Північний, пров.Пугачова, проїзд Разіна, с.Зрубанка
630446 вул.Клименка Віктора, 63, смт Золочів, Золочівський р-н, Харківська обл., 62203
школа №2, спортивна зала
смт Золочів – в’їзд Журавлиний, в’їзд Миколаївський, вул.Академіка Павлова, вул.Дружби, вул.Журавлина, вул.Злагоди, вул.Клименка Віктора, вул.Комарова, вул.Літвінова: 1–43, 47, 51, 53, 55, 59–63; вул.Лугова, вул.Макаренка, вул.Матросова, вул.Миколаївська, вул.Миру, вул.Народна, вул.Подільська, вул.Сковороди, вул.Слов’янська, вул.Українська, вул.Філатова, вул.Шевченка: 1–53; пров.Клименка Віктора, пров.Козацький, пров.Комарова, пров.Миколаївський, пров.Новий, пров.Новоселівський, пров.Сковороди, пров.Слов’янський, пров.Спортивний
630447 вул.Історична, 6, с.Литвинове, Золочівський р-н, Харківська обл., 62203
Литвинівська школа, каб.2
смт Золочів – в’їзд Молодіжний, вул.Вишнева, вул.Затишна, вул.Каденюка, вул.Калинова, вул.Конституції, вул.Літвінова: 44–46, 48–50, 52, 54, 56–58, 71–137; вул.Л.Українки, вул.Солов’їна, вул.Соснівська, вул.Стрижака, вул.Чехова, вул.Шевченка: 54–138; пров.Вишневий, пров.Левченко, пров.Літвінова, пров.Макарівський, пров.Молодіжний, пров.Серьогіна, пров.Сквозний, пров.Тихий, пров.Шевченко, с.Литвинове, с.Макариха, с.Орішанка
630448 вул.Вознесенська, 40, смт Золочів, Золочівський р-н, Харківська обл., 62203
контора "Сінтал Агро Трейд", актовий зал
смт Золочів – вул.Б.Потьомкіна, вул.Вознесенська: 15, 17–38; вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Кравченко, вул.Кренкеля, вул.Кущова, вул.Леваневського, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.Підгірна, вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Чалого: 1–49; вул.Чернишевського, пров.Квартальний, пров.Охотничий, пров.Сонячний, с.Березівка
630449 вул.1 Травня, 24А, с.Цапівка, Золочівський р-н, Харківська обл., 62231
Цапівський будинок культури, фойє
с.Цапівка
630450 вул.Приозерна, 1, с.Сковородинівка, Золочівський р-н, Харківська обл., 62241
Сковородинівський сільський клуб, зал
с.Сковородинівка
630451 вул.Центральна, 63, с.Велика Рогозянка, Золочівський р-н, Харківська обл., 62240
Великорогозянська сільська рада, актова зала
с.Велика Рогозянка
630452 вул.Центральна, 7, с.Гуринівка, Золочівський р-н, Харківська обл., 62242
Гуринівський сільський клуб, зал
с.Гуринівка
630453 вул.Шкільна, 35, с.Гур’їв Козачок, Золочівський р-н, Харківська обл., 62212
Гур’єво-Козачанська школа, фойє
с.Гур’їв Козачок, с.Сотницький Козачок
630454 вул.Центральна, 34, с.Баранівка, Золочівський р-н, Харківська обл., 62213
Баранівська школа, фойє
с.Андріївка, с.Баранівка
630455 вул.Миру, 89, с.Довжик, Золочівський р-н, Харківська обл., 62250
Довжанський будинок культури, фойє
с.Довжик – вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Матросова, вул.Мирошника, вул.Миру: 32–102; вул.Молодіжна, вул.Незалежна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Чорноглазівська, вул.40 років Перемоги, пров.Лєбєдєва, пров.Сонячний
630456 майдан Центральний, 8, с.Довжик, Золочівський р-н, Харківська обл., 62250
Довжицька сільська рада, кабінет сільського голови
с.Довжик – вул.Гагаріна, вул.Джерельна, вул.Затишна, вул.Лугова, вул.Миру: 2–31; вул.Нитянська, вул.Підгірна, вул.Річна, вул.Стрижака, вул.Тітова, вул.Шевченка, вул.1 Травня, майдан Центральний, с.Вікнине, с.Рідний Край
630457 вул.Шкільна, 1, с.Чорноглазівка, Золочівський р-н, Харківська обл., 62251
Чорноглазівський сільський клуб, фойє
с.Миронівка, с.Чорноглазівка
630458 майдан Конституції, 1, с-ще Калинове, Золочівський р-н, Харківська обл., 62251
Калиновецька школа, спортивна зала
с-ще Калинове, с.Карасівка
630459 вул.Клубна, 6В, с.Лютівка, Золочівський р-н, Харківська обл., 62230
Лютівська школа, 2-й поверх, фойє
с.Лютівка, с-ще Відродженівське
630460 пров.Слобожанський, 12, с.Мала Рогозянка, Золочівський р-н, Харківська обл., 62243
Малорогозянський сільський клуб, зал
с.Мала Рогозянка, с.Вільшанське, с.Зіньківське, с-ще Перемога
630461 вул.Привокзальна, 49, с-ще Одноробівка, Золочівський р-н, Харківська обл., 62215
Івашківська школа, спортивна зала
с-ще Одноробівка, с.Басове, с.Івашки, с-ще Перовське
630462 вул.Молодіжна, 25, с.Одноробівка, Золочівський р-н, Харківська обл., 62210
Одноробівський сільський будинок культури, фойє
с.Одноробівка, с-ще Муравське, с.Стогнії, с.Цилюрики
630463 вул.Центральна, 41, с.Петрівка, Золочівський р-н, Харківська обл., 62216
Петрівський сільський клуб, актова зала
с.Борохи, с.Гресі, с.Ковалі, с.Мартинівка, с.Петрівка, с.Постольне, с-ще Сніги
630464 вул.Центральна, 49, с.Олександрівка, Золочівський р-н, Харківська обл., 62214
Олександрівський клуб, фойє
с.Олександрівка, с.Завадське, с.Скорики, с-ще Тимофіївка, с.Широкий Яр
630465 вул.Центральна, 5, с.Писарівка, Золочівський р-н, Харківська обл., 62232
Писарівська сільська рада, актова зала
с.Писарівка, с.Малижине, с.Мерло
630466 вул.Центральна, 1, с.Рясне, Золочівський р-н, Харківська обл., 62233
Ряснянський сільський клуб, зал
с.Гур’їв, с.Рясне
630467 вул.8-го Березня, 1А, с.Леміщине, Золочівський р-н, Харківська обл., 62233
Леміщанський сільський клуб, зал
с.Леміщине, с.Морозова Долина
630468 вул.Центральна, 48, с.Світличне, Золочівський р-н, Харківська обл., 62221
Світличанський сільський клуб, зал
с.Світличне, с.Дуванка, с.Соснівка
630469 вул.Шкільна, 7, с.Макарове, Золочівський р-н, Харківська обл., 62222
Макарівська школа, коридор
с.Макарове, с.Турове
630470 вул.Угловського, 15, с.Уди, Золочівський р-н, Харківська обл., 62220
Удянська сільська рада, зал
с.Уди, с.Костянтинівка, с.Окіп, с.Червона Зоря
630471 вул.Центральна, 17, с-ще Малі Феськи, Золочівський р-н, Харківська обл., 62252
Феськівська школа, фойє
с.Феськи – вул.Абрикосова, вул.Молодіжна, вул.Рогозянська, вул.Трудова, вул.Хорошкова, вул.Ювілейна, пров.Механізаторів, с.Високе, с.Маяк, с-ще Першотравневе, с-ще Малі Феськи
630472 вул.Берестки, 5А, с.Феськи, Золочівський р-н, Харківська обл., 62252
Феськівська бібліотека, каб.2
с.Феськи – вул.Берестки, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Дачна, вул.Дергачівська, вул.Зарічанська, вул.Зелена, вул.Лугова, вул.Польова, вул.Річна, вул.Садова, вул.Семафорна, вул.Сумська, вул.Торгова, вул.Харківська, вул.Шевченка, вул.Шоферська, с.Головашівка, с.Чепелі
630520 вул.Гетьмана І.Мазепи, 10, смт Коломак, Коломацький р-н, Харківська обл., 63100
будинок культури, актова зала
смт Коломак – в’їзд Дарвіна, в’їзд Єгорова, в’їзд Єрмакова, в’їзд Загребельного, в’їзд Зелений, в’їзд Зоряний, в’їзд Миру, в’їзд Набережний, в’їзд Пушкіна, в’їзд Спортивний, в’їзд Степовий, в’їзд Ушакова, в’їзд Чайковського, вул.Базарна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Валківська, вул.Видна, вул.Володимира Великого, вул.Гетьмана І.Мазепи, вул.Глінки, вул.Гоголя, вул.Д. Бедного, вул.Дарвіна, вул.Єгорова, вул.Железного, вул.Зелена, вул.Кленова, вул.Комунальна, вул.Корольова, вул.Лісна, вул.Лозівська, вул.Лугова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Молодіжна: 1, 3–5, 7; вул.Набережна, вул.Нова, вул.Піддубного, вул.Пушкіна, вул.Сковороди, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Ушакова, вул.Франка, вул.Чайковського, вул.Чернишевського, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.18 Козацька Сотня, пров.Базарний, пров.Валківський, пров.Видний, пров.Дарвіна, пров.Кленовий, пров.Корольова, пров.Лісний, пров.Набережний, пров.Піддубного, пров.Соборний, пров.Сонячний, пров.Ушакова, пров.Шевченка, пров.Шкільний
630521 в’їзд Свободи, 2, смт Коломак, Коломацький р-н, Харківська обл., 63100
Коломацький ліцей, фойє
смт Коломак – в’їзд Вересневий, в’їзд Вишневий, в’їзд Молодіжний, в’їзд Першотравневий, в’їзд Свободи, в’їзд Слави, вул.Вереснева, вул.Вишнева, вул.Гвардійська, вул.Загребельного, вул.Л.Толстого, вул.Молодіжна: 2, 6, 8–115; вул.Перемоги: 1–76, 80, 84, 86, 88, 90; вул.Першотравнева, вул.Свободи, вул.Слави, вул.Яблунева, пров.Вересневий, пров.Вишневий, пров.Вільний, пров.Космічний, пров.Молодіжний, пров.Перемоги, пров.Першотравневий, пров.Свободи
630522 вул.Спортивна, 12, смт Коломак, Коломацький р-н, Харківська обл., 63109
гуртожиток, фойє
смт Коломак – в’їзд Грушевського, в’їзд Заводський, в’їзд Ліквідаторів Чорнобиля, вул.Будівельників, вул.Бурякопункт, вул.Грушевського, вул.Дорошенка, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Каштанова, вул.Котляревського, вул.Лермонтова, вул.Ліквідаторів Чорнобиля, вул.Л.Українки, вул.Миролюбна, вул.Перемоги: 77–79, 81–83, 85, 87, 89, 91–125; вул.Польова, вул.Спортивна, вул.Театральна, вул.Ціолковського, пров.Грушевського, пров.Заводський, пров.Лермонтова, пров.Польовий, с.Новоіванівське
630523 вул.Першотравнева, 2, с.Покровка, Коломацький р-н, Харківська обл., 63130
школа, фойє
с.Покровка, с.Гладківка, с.Панасівка, с.Трудолюбівка
630524 вул.Шкільна, 4, с.Різуненкове, Коломацький р-н, Харківська обл., 63110
Різуненківський ліцей, вестибюль
с.Різуненкове, с.Вдовичине, с.Гришкове, с.Гуртовівка, с.Крамарівка, с.Прядківка, с.Явтухівка
630525 вул.Зелена, 1, с.Мірошниківка, Коломацький р-н, Харківська обл., 63111
контора, кабінет №1
с.Ганнівка, с.Каленикове, с.Мірошниківка
630526 вул.Лермонтова, 1, с.Шелестове, Коломацький р-н, Харківська обл., 63131
Шелестівський ліцей, вестибюль
с.Шелестове, с.Білоусове, с.Григорівка, с.Нагальне, с.Пащенівка, с.Петропавлівка, с.Підлісне, с.Цепочкине
630527 вул.Олексія Чабана, 7, с.Шляхове, Коломацький р-н, Харківська обл., 63120
будинок культури, головна зала
с.Шляхове, с.Бровкове, с.Миколаївка
630528 вул.Слави, 25, с.Кисівка, Коломацький р-н, Харківська обл., 63121
контора, к.3
с.Андрусівка, с.Бондарівка, с.Дмитрівка, с.Кисівка, с.Латишівка, с.Логвинівка, с.Сургаївка
630529 вул.Гетьмана І.Мазепи, 9, смт Коломак, Коломацький р-н, Харківська обл., 63100
Центральна районна лікарня, каб.7
Комунальний заклад охорони здоров’я "Коломацька центральна районна лікарня"
630572 пров.Театральний, 12, смт Краснокутськ, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62002
будинок культури, фойє
смт Краснокутськ – вул.Берегова, вул.Бориса Зголи, вул.Гагаріна, вул.Горянська, вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Зарічна, вул.Лугова, вул.Миру: 1–124, 146; вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Основ’янська, вул.Першотравнева, вул.Піщана, вул.Садова, вул.Східна, вул.Челюскінців, пров.Березівський, пров.Веселий, пров.Весняний, пров.Вільшанський, пров.Городищанський, пров.Горянський, пров.Грушевий, пров.Дачний, пров.Дослідний, пров.Жолобок, пров.Зоряний, пров.Кооперативний, пров.Короткий, пров.Красноярський, пров.Крутий, пров.Лікарський, пров.Оболонський, пров.Основ’янський, пров.Першотравневий, пров.Підварчанський, пров.Поштовий, пров.Савинський, пров.Слобідський, пров.Сонячний, пров.Театральний, пров.Чернещанський
630573 вул.Єдності, 8, смт Краснокутськ, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62002
ЦДЮТ (центр дитячої та юнацької творчості), фойє
смт Краснокутськ – вул.Базарна, вул.Єдності, вул.Лесі Українки, вул.Перемоги, вул.Сонячна: 1–13, 15–17, 19, 23; пров.Базилевича, пров.Береговий, пров.Єдності, пров.Завгороднього, пров.Заклепенко, пров.Затишний, пров.Злагоди, пров.Каштановий, пров.Медовий, пров.Пригородній, пров.Пушкінський, пров.Садовий, пров.Світлий, пров.Тінистий, пров.Український, пров.Червоний, пров.Швейпромівський
630574 вул.Миру, 154А, смт Краснокутськ, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62002
фойє гімназії
смт Краснокутськ – вул.Заводська: 28–60; вул.Миру: 145–145Б, 147–458; вул.Охтирська: 5–69; вул.Шевченка: 1–39, 41, 43, 45, 47, 51, 53; вул.Ярова, пров.Дружби
630575 вул.Шевченка, 111/3, смт Краснокутськ, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62002
школа №2, спортивна зала
смт Краснокутськ – вул.Вигінчанська, вул.Заводська: 1–25; вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Квітуча, вул.Маяківська, вул.Молодіжна, вул.Новостроєнівська, вул.Охтирська: 71–172; вул.Партизанська, вул.Савінська, вул.Сонячна: 14, 18, 20–22, 24–41; вул.Трудова, вул.Шевченка: 40, 42, 44, 46, 48–50, 52, 54–138; вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.8 Березня, пров.Байрачанський, пров.Вигінчанський, пров.Глиняний, пров.Гоголя, пров.Квітучий, пров.Козацький, пров.Котелевський, пров.Охтирський, пров.Солов’їний, пров.Тихий, пров.Трактористів, пров.Тракторний, пров.Шевченко, пров.Яровий
630576 вул.Дружби, 23, с.Чернещина, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62008
клуб професійно-аграрного ліцею, глядацька зала
с.Основинці, с.Чернещина
630577 вул.Бабаченка, 27, с.Степанівка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62009
сільський клуб, глядацька зала
с.Ситники, с.Степанівка
630578 вул.Центральна, 91, смт Костянтинівка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62042
селищна рада, фойє
смт Костянтинівка, с-ще Кам’яно-Хутірське, с-ще Ковалівське, с-ще Степове(Костянтинівська с/р)
630579 вул.Слобожанська, 9, с.В’язова, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62040
школа, спортивна зала
с.В’язова, с.Михайлівка, с.Одрада, с.Олійники, с.Рандава
630580 вул.Центральна, 18, с.Каплунівка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62010
сільська рада, зала засідань
с.Каплунівка, с.Мойка
630581 вул.Шкільна, 7, с.Качалівка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62025
будинок культури, глядацька зала
с.Качалівка, с.Бузове, с.Карайкозівка, с.Кусторівка, с-ще Михайлівське, с.Павлюківка, с.Петрівське, с.Шевченкове
630582 вул.Хальзова, 18, с.Китченківка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62043
сільська рада, зала засідань
с.Китченківка, с.Благодатне, с.Ковальчуківка, с.Коломацький Шлях, с-ще Бузова, с.Настеньківка, с.Сергіївка
630583 вул.Слобожанська, 54, с.Козіївка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62011
будинок культури, глядацька зала
с.Козіївка – вул.Головченка, вул.Кільцева, вул.Мічуріна, вул.Новоселівська, вул.Рибна, вул.Слобожанська, пров.Головченка, пров.Кільцевий, пров.Кузнечний, пров.Новоселівський, пров.Слобожанський
630584 вул.Слобожанська, 91, с.Козіївка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62011
сільська рада, фойє
с.Козіївка – вул.Ватутіна, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Польова, вул.Пугачова, вул.Садова, вул.Сороківська, вул.Спортивна, вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.I-Козацький, пров.Козацький
630585 вул.Горького, 70А, с.Козіївка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62011
сільський клуб, фойє
с.Козіївка – вул.Горького, вул.Лугова, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Староодесянська, пров.Луговий, пров.Чистий, с.Прокопенкове, с.Ходунаївка
630586 вул.Центральна, 3, с.Городнє, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62012
будинок культури, глядацька зала
с.Городнє
630587 вул.Центральна, 109, с.Колонтаїв, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62030
СВК "Колонтаївський", актова зала
с.Колонтаїв, с.Капранське, с.Котелевка
630588 вул.Слобожанська, 118А, с.Любівка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62032
сільська рада, зала засідань
с.Любівка
630589 вул.Центральна, 41, с.Мурафа, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62020
сільська рада, зала засідань
с.Мурафа – вул.Базарна, вул.Богодухівська, вул.Ветеринарна, вул.Вигінчанська, вул.Гірська, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Зернова, вул.Калинова: 1–21, 23; вул.Київська, вул.Коломацька, вул.Комишанська, вул.Кусторянська, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Лісна, вул.Малинова, вул.Мальовнича, вул.Матросова, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Овражна, вул.Олександрівська, вул.Перемоги, вул.Переяславська, вул.Першотравнева, вул.Поштова, вул.Преображна, вул.Садова, вул.Селянська, вул.Слобожанська, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Углова, вул.Харківська, вул.Центральна: 53, 55, 59, 61, 63, 67, 75, 85, 87, 89, 91, 93–238; вул.Чехова, вул.Шкільна: 6, 9–19; вул.Яблунева, вул.Ярославська, пров.Аптекарський, пров.Б. Хмельницького, пров.Вербний, пров.Гайовий, пров.Зелений, пров.Квітучий, пров.Короткий, пров.Лісовий, пров.Лозовий, пров.Марка Вовчка, пров.Михайлівський, пров.Оболонний, пров.Огородній, пров.П. Мирного
630590 вул.Театральна, 1, с.Мурафа, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62021
сільський клуб, глядацька зала
с.Мурафа – вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Заводська, вул.Затишна, вул.Калинова: 22, 26–113; вул.Кропивницького, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Санаторна, вул.Соснова, вул.Сумська, вул.Театральна, вул.Харитоненка, вул.Центральна: 1–52, 54, 56–58, 60, 62, 64–66, 68–70, 78–84, 86, 88, 90, 92; вул.Чайковського, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Шишкіна, вул.Шкільна: 1–3, 7; пров.Глиняний, пров.Зоряний, пров.Луговий, пров.Піщаний, пров.Санаторний, пров.Слюсарний, с-ще Оленівське
630591 вул.Центральна, 77, с.Мирне, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62024
сільський клуб, глядацька зала
с.Мирне
630592 вул.Центральна, 6, с-ще Сорокове, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62023
сільський клуб, глядацька зала
с-ще Володимирівка, с-ще Лісне, с-ще Пильнянка, с-ще Сорокове
630593 вул.Шкільна, 1, с.Олексіївка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62051
сільська рада, фойє
с.Олексіївка, с-ще Прогрес
630594 вул.Перемоги, 4, с-ще Дублянка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62052
сільський клуб, глядацька зала
с-ще Дублянка, с.Сонцедарівка
630595 вул.Шкільна, 2, с.Княжа Долина, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62052
вул.Шкільна, 2, с.Княжа Долина, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62052
с.Бідило, с.Княжа Долина
630596 вул.Московська, 117А, с-ще Водяне, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62053
водянська сільська бібліотека
с-ще Водяне
630597 вул.Панаса Луньова, 4, с.Пархомівка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62013
школа, фойє
с.Пархомівка – вул.Б. Хмельницького, вул.Гризодубових, вул.Декришівська, вул.Долинна, вул.Івана Квітчатого, вул.Івана Малиша, вул.Кленова, вул.Клубна, вул.Комарова, вул.Кутузова, вул.Михайла Друзя, вул.Молодіжна, вул.Павла Сала, вул.Панаса Луньова, вул.Польова, вул.Суворова, вул.Харитоненків, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ярославського, вул.5 Гв. пов. дес. дивізії, вул.8 березня, пров.Зелений, пров.Курган, пров.1 травня, с.Гаркавець, с-ще Степове(Пархомівська с/р)
630598 вул.Євгена Лисенка, 1, с.Пархомівка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62013
сільська рада, кімната засідань
с.Пархомівка – вул.Докучаєва, вул.Євгена Лисенка, вул.Заводська, вул.Івана Кошкарьова, вул.Іванівка, вул.Конторська, вул.Кооперативна, вул.Малевича, вул.Мічуріна, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Північна, вул.Садова, вул.Ставкова, вул.Стадіонна, пров.Вишневий, пров.Мічуріна, с-ще Павлівка
630599 вул.Яблунева, 4, с.Рябоконеве, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62033
сільська рада, зала засідань
с.Рябоконеве, с.Березівка, с.Гринів Яр, с.Зубівка, с.Ковалівка, с.Комарівка, с.Хутірське
630600 вул.Шкільна, 18, с.Слобідка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62035
школа, спортивна зала
с.Слобідка
630601 вул.Горянська,1, смт Краснокутськ, Харківська обл., 62002
Краснокутська районна центральна лікарня, приймальне відділення
Комунальний заклад охорони здоров’я "Краснокутська центральна районна лікарня"
630670 вул.Паркова, 4, смт Бірки, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63220
Бірківська селищна рада, зала засідань
смт Бірки, с.Василівське, с.Ключеводське, с.Рябухине
630671 пл.імені Доценка, 11, с.Липкуватівка, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63221
Липкуватівський аграрний коледж, хол
с.Липкуватівка
630673 вул.Донця Григорія, 7, смт Нова Водолага, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63202
Нововодолазький ліцей № 1 Нововодолазької селищної ради Харківської області, актова зала
смт Нова Водолага – вул.Барвиста, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Глінки, вул.Джерельна, вул.Донця Григорія, вул.Зоряна, вул.Кутузова, вул.Ломоносова, вул.Михайлівська, вул.Мініна, вул.Мічуріна, вул.Морозова Олександра, вул.Невського, вул.Незалежності, вул.Нижня, вул.Островського Олександра, вул.Пшенична, вул.Суворова, вул.Фестивальна, вул.Чкалова, вул.Шахтаря, вул.Ярова, пров.Глінки, пров.Донця Григорія, пров.Ломоносова, пров.Суворова, пров.Яровий
630674 вул.Воскресінська, 7, смт Нова Водолага, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63202
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області, хол
смт Нова Водолага – в’їзд Кооперативний, вул.Богданова К.І., вул.Весела, вул.Ветеранів, вул.Воскресінська, вул.Громової, вул.Дачна, вул.Ентузіастів, вул.Іванова, вул.Каразіна, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Копьонкіна, вул.Левадна, вул.Лучна, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Нахімова, вул.Новотроїцька, вул.Олімпійська, вул.Перемоги, вул.Погрібняка Якима, вул.Преображенська, вул.Пугачова, вул.Рад, вул.Революції, вул.Реміснича, вул.Севастопольська, вул.Троїцька, вул.Українки Лесі, вул.Франка, вул.Чалунівська, вул.Чернишевського, вул.Чумацький шлях, вул.Шевченка, вул.Шорниківська, вул.Ярифонівська, вул.1-го Травня, вул.8-го Березня, пл.Кооперативна, пров.Воскресінський, пров.Козацький, пров.Кооперативний, пров.Левадний, пров.Чалунівський, пров.Ярифонівський
630675 вул.Донця Григорія, 1, смт Нова Водолага, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63202
Районний будинок культури, фойє
смт Нова Водолага – в’їзд Річний, в’їзд Чайковського, вул.Барвінкова, вул.Бондарівська, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Зелена, вул.Карамзіна, вул.Ковалів, вул.Комунальна, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Либи, вул.Некрасова, вул.Нетеченська, вул.Плеханова, вул.Річна, вул.Свободи, вул.Сковороди Г.С., вул.Чайковського, вул.Широка, вул.14-го Вересня, вул.40 років Перемоги: 3А–43А, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–63, 65; пров.Котляревського, пров.Коцюбинського, пров.Либи, пров.Чайковського, пров.Шпаківський
630676 вул.40 років Перемоги, 79, смт Нова Водолага, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63202
КЗ "Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс" Харківської обласної ради, актова зала
смт Нова Водолага – в’їзд Лісний, вул.Архитектурна, вул.Басейна, вул.Безіменна, вул.Європейська, вул.Затишна, вул.Карнетівська, вул.Кленова, вул.Комарівська, вул.Крайня, вул.Лісна, вул.Матросова, вул.Миколаївська, вул.Околиця, вул.Радьківська, вул.Сахарова, вул.Сірко, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Театральна, вул.Центральна, вул.Чайкіної Лізи, вул.Шовковиці, вул.40 років Перемоги: 44, 46, 48–48Б, 50, 52–52А, 54, 56, 64, 66–159; пров.Басейний, пров.Затишний, пров.Крайній, пров.Лісний
630677 вул.Васильківського Сергія, 26, смт Нова Водолага, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63202
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області,, хол, 1-й поверх
смт Нова Водолага – в’їзд Березовий, в’їзд Кошового, в’їзд Манюшко, в’їзд Чехова, в’їзд Шкільний, вул.Багалія, вул.Березова, вул.Будівельників, вул.Васильківського Сергія, вул.Весняна, вул.Грушевського, вул.Дніпровська, вул.Дружби, вул.Енергетична, вул.Загребельна, вул.Короленко, вул.Космодем’янської Зої, вул.Кошового, вул.Лермонтова, вул.Листопадна, вул.Макаренко, вул.Манюшко, вул.Миру, вул.МТС, вул.Нова, вул.Поезії, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Пролетарська, вул.Слобідська, вул.Слобідський край, вул.Сумцова, вул.Східна, вул.Херсонська, вул.Челюскіна, вул.Чехова, вул.Шкільна, вул.Ярославська, пл.Космодем’янської Зої, пл.Кошового, пл.Привокзальна, пров.Березовий, пров.Загребельний, пров.Короленко, пров.Космодем’янської Зої, пров.Кошового, пров.Манюшко, пров.Миру, пров.Травневий, пров.Шкільний
630678 вул.Заводська, 1А, смт Нова Водолага, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63202
ФОП Крамаренко Максим Володимирович, хол.
смт Нова Водолага – вул.Бірківська, вул.Буткова Євгена, вул.Гастелло, вул.Гіршмана, вул.Губкіна, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Зміївська, вул.Каштанова, вул.Космічна, вул.Лисенка, вул.Набережна, вул.Павлова, вул.Прорізна, вул.Пушкіна, вул.Тюленіна, вул.Харківська, пров.Гіршмана, пров.Пушкіна, пров.Харківський
630679 вул.Воскресінська, 270, с.Новоселівка, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63209
Комунальний заклад "Нововодолазький селищний будинок культури с.Новоселівка", глядацька зала
с.Новоселівка
630680 вул.Нова, 1, с.Ватутіне, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63212
будинок культури, хол
с.Ватутіне
630682 вул.Слобожанська, 101, с.Вільхуватка, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63217
сільський клуб, глядацька зала
с.Вільхуватка
630683 вул.Миру, 1, с.Знам’янка, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63214
Комунальний заклад "Сільський будинок культури с.Знам’янка" Нововодолазької с/р, фойє
с.Знам’янка, с.Мануйлове
630684 вул.Шкільна, 1, с.Федорівка, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63215
Федорівський навчально -виховний комплекс Нововодолазької селищної ради, каб.1
с.Брідок, с.Круглянка, с.Федорівка
630685 вул.Молодіжна, 68, с.Караван, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63240
сільський клуб, фойє
с.Караван, с.Завадівка, с.Червона Поляна
630686 вул.Центральна, 250, с.Мелихівка, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63260
будинок культури, фойє
с.Мелихівка
630687 вул.Зелена, 48, с.Парасковія, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63261
Парасковіївський сільський клуб, фойє
с.Парасковія
630688 вул.Слобідська, 105, с.Одринка, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63210
актовий зал Нововодолазької ОТГ Одринський старостинський округ №3
с.Одринка, с.Кут, с.Пластунівка
630689 вул.Воронцова О.П., 129, с.Нова Мерефа, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63249
Нововодолазька селищна рада ОТГ Ордівський старостинський округ №4, зала засідань
с.Ордівка, с.Нова Мерефа, с.Щебетуни
630690 вул.Ювілейна, 1, с.Охоче, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63262
Охоченська школа, їдальня
с.Охоче – вул.Богатирська, вул.Заозерна, вул.Зарічна, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Сонячна, вул.Ювілейна, с.Клинове
630691 вул.Миру, 62, с.Охоче, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63262
будинок культури, актова зала
с.Охоче – вул.Джерельна, вул.Миру, вул.Новоселів, вул.Північна, вул.Польова, пров.Північний
630692 вул.Центральна, 2, с.Просяне, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63230
Просянська сільська рада, зала засідань
с.Просяне – вул.Гоголя, вул.Зелена, вул.Макаренка, вул.Миру, вул.Польова, вул.Садова, вул.Світла, вул.Суворова: 27–33; вул.Тиха, вул.Центральна, вул.40 років Перемоги, пров.Гоголя, пров.Макаренка, пров.Пархоменка, пров.Центральний, пров.Шевченка, с.Новопросянське
630693 просп.Московський, 6, с.Просяне, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63230
будинок культури, фойє
с.Просяне – вул.Калинова, вул.Культури, вул.Молодіжна, вул.Олімпійська, вул.Перемоги, вул.Суворова: 2–16; вул.Чкалова, пров.Болгарський, пров.Кутузова, просп.Московський
630694 вул.Центральна, 4, с.Дерегівка, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63231
ТОВ "Норма", зала засідань
с.Дерегівка, с.Лихове
630695 вул.Молодіжна, 1, с.Рокитне, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63211
Рокитненська школа, хол
с.Рокитне, с.Мокра Рокитна
630696 вул.Миру, 3, с.Сосонівка, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63225
Сосонівський навчально-виховний комплекс Нововодолазької селищної ради Харківської області, хол
с.Сосонівка, с.Бражники, с.Головнівка, с.Княжне, с.Моськівка, с.Низівка, с.Стулепівка
630697 вул.Шкільна, 8, с.Станичне, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63232
Станичненська ЗОШ I-III ст., хол
с.Станичне, с.Білоусівка, с.Гаврилівка, с.Дегтярка, с.Ляшівка, с.Москальцівка, с.Печіївка
630698 вул.Шкільна, 6, с.Слобожанське, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63235
Комінтернівська ЗОШ I-IIIст., хол
с.Слобожанське
630699 вул.Вихорєва, 1, с.Литовки, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63243
Литовчанський навчально-виховний комплекс, актова зала
с.Винники, с.Литовки
630700 вул.Центральна, 60, с.Старовірівка, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63251
Старовірівська сільська рада, зала засідань
с.Старовірівка – вул.Горького, вул.Зелена, вул.Карпова, вул.Красноградська, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Первомайська, вул.Пушкіна, вул.Сотнікова, вул.Толстого, вул.Харківська, вул.Центральна, вул.Шкільна
630701 вул.Гагаріна, 35, с.Старовірівка, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63251
2 Старовірівська школа, хол
с.Старовірівка – вул.Апалькова, вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Комарова, вул.Лермонтова, вул.Павлова
630702 вул.Полтавський шлях, 6, с.Старовірівка, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63254
3 Старовірівська школа, каб.2
с.Старовірівка – вул.Молодіжна, вул.Орловська, вул.Піщана, вул.Полтавський шлях, пров.Світлий, с.Раківка
630703 вул.Победи, 5, с.Старовірівка, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63254
сільський клуб, мала зала
с.Старовірівка – вул.Вишнева, вул.Победи, вул.Польова
630704 вул.Паркова, сільський клуб, с.Муравлинка, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63259
сільський клуб, глядацька зала
с.Муравлинка
630705 вул.Карпова, 3, с.Дячківка, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63257
школа, хол
с.Дячківка
630706 вул.Центральна, 1, с-ще Палатки, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63258
Власівська школа, хол
с-ще Палатки
630707 вул.Ребрика, 102, с.Стара Водолага, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63213
Староводолазька загальноосвітня школа I-III ст. Нововодолазької селищної ради, кабінет укр.мови
с.Стара Водолага, с.Бахметівка, с.Павлівка
630708 вул.Пушкіна, 16, смт Нова Водолага, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63202
КЗОЗ "Нововодолазька ЦРЛ", корпус терапевтичного відділення, 1 поверх
Комунальний заклад охорони здоров’я "Нововодолазька центральна районна лікарня"
630820 вул.Пушкіна, 6/11, смт Манченки, Харківський р-н, Харківська обл., 62448
Манченківська селищна рада, актова зала
смт Манченки, с.Мищенки, с.Нестеренки, с-ще Санжари – в’їзд Спортивний, вул.Зернова, вул.Кільцева, вул.Станційна, пров.Спортивний
630821 вул.Фабрична, 15, с-ще Травневе, Харківський р-н, Харківська обл., 62447
ТОВ "Люботинська птахофабрика", актова зала
с-ще Барчани, с-ще Санжари – в’їзд Майський, вул.Абрикосова, вул.Благодатна, вул.Майська, вул.П. Барчана, вул.Спортивна, пров.Благодатний, пров.Майський, пров.П. Барчана, тупик Майський, с-ще Спартаси, с-ще Травневе
630822 вул.Шкільна, 40, с-ще Ударне, Харківський р-н, Харківська обл., 62448
Манченківський селищний клуб, актова зала
с.Горіхове, с.Гурине, с-ще Ударне