Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Дніпропетровська область, Територіальний виборчий округ № 35

Дільниць - 113

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
120264 вул.Соборна, 105, смт Червоногригорівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53283
сільське споживче товариство, к.2
смт Червоногригорівка – вул.Базарна, вул.Гагаріна, вул.Княжа: 1–18, 20, 28, 30; вул.Новікова, вул.Партизанська, вул.Підстепна, вул.Руднична, вул.Соборна, вул.Упорна, вул.Шевченка, вул.8 Березня, пров.Веселий, пров.Зірковий, пров.І Соборний, пров.ІІ Соборний, пров.ІІІ Соборний, пров.імені Ю.Тертичного, пров.Підстепний, пров.Шевченка
120265 вул.Ярмарочна, 43, смт Червоногригорівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53283
школа, фойє
смт Червоногригорівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Запорізька, вул.Зелена, вул.І.Сірка, вул.Каховська, вул.Княжа: 19, 21–27, 29, 31–144, 146–146А, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160; вул.Кутузова, вул.Лісова, вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.Нагорна, вул.Нова, вул.Підгорна, вул.Приморська, вул.Рибацька, вул.Чкалова, вул.Ярмарочна, пров.І Підгорний, пров.ІІ Підгорний, пров.Рибацький, пров.Тихий, пров.Шкільний
120266 вул.Залізнична, 28, смт Червоногригорівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53283
будинок культури, глядацька зала
смт Червоногригорівка – вул.Аграрна, вул.Берегова, вул.Вузлова, вул.Дніпровська, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Калинова, вул.Клубна, вул.Княжа: 145, 147, 149, 151, 153, 155–155А, 157, 159, 161–244; вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Перспективна, вул.Першотравнева, вул.Петра Троня, вул.Пугачова, вул.Пушкіна, вул.Соколи, вул.Суворова, вул.Черешнева, вул.Чернишева, вул.Шаркуна, пров.Вокзальний, пров.Садовий, пров.Сонячний, пров.Транспортний, пров.Центральний, пров.Чарівний, пров.Черняховського, пров.Ясний
120267 вул.Миронюка, 8А, с.Привільне, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53262
дитячий садок, к.1
с.Привільне
120268 вул.Центральна, 94В, с.Дмитрівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53261
будинок культури, фойє
с.Дмитрівка
120269 вул.Шкільна, 1, с.Борисівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53263
школа, фойє
с.Борисівка
120270 вул.Соборна, 23, с.Чистопіль, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53253
будинок культури, танцювальна зала
с.Чистопіль, с.Високопіль, с.Бекетівка, с.Мар’ївка, с.Олександрівка, с.Підгірне, с.Таврійське
120271 вул.Центральна, 8, с.Криничувате, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53244
школа, фойє
с.Криничувате, с.Голубівка, с.Довгівка, с.Дружба, с.Менделєєвка, с.Охотниче, с.Томаківське
120272 вул.Центральна, 9А, с.Веселе, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53245
будинок культури, світлиця
с.Веселе, с.Змагання, с.Лебединське, с.Лукіївка, с.Пахар
120273 вул.Центральна, 13, с.Лошкарівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53240
будинок культури, фойє
с.Лошкарівка, с.Головкове, с.Зелене, с.Межуївка, с.Сорочине, с.Христофорівка
120274 вул.Шкільна, 35, с.Приміське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53270
будинок культури, глядацька зала
с.Приміське, с.Старозаводське
120275 вул.Чкалова, 198А, с.Олексіївка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53272
будинок культури, глядацька зала
с.Олексіївка – вул.Берегова, вул.Зелена, вул.Молодіжна, вул.Овочева, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.40 р. Перемоги
120276 вул.Мостова, 31, с.Олексіївка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53272
школа, фойє
с.Олексіївка – вул.Б. Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Вчительська, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Казарма, вул.Ковпака, вул.Кооперативна, вул.Кузнечна, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Патона, вул.Першотравнева, вул.Сірка, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Українська, вул.8-ого Березня
120277 вул.Шкільна, 3, с.Новоіванівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53260
школа, спортивна зала
с.Новоіванівка
120278 вул.Центральна, 40Б, с.Високе, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53257
фельшерсько-акушерський пункт, к.3
с.Високе, с.Новоселівка
120279 вул.О.Копаниці, 4, с.Новософіївка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53252
будинок культури, фойє
с.Новософіївка, с.Степове, с.Путилівка, с.Хмельницьке
120280 вул.Центральна, 22Б, с.Павлопілля, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53250
школа, їдальня
с.Павлопілля, с.Водяне, с.Звізда, с.Іванівка, с.Маринопіль, с.Приют, с.Шишкине
120281 вул.Дідика, 13, с.Першотравневе, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53264
будинок культури, фойє
с.Першотравневе, с.Західне, с.Східне
120282 вул.Центральна, 12, с.Південне, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53265
школа, фойє
с.Південне
120283 вул.Маяковського, 24А, с.Капулівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53275
будинок культури, фойє
с.Капулівка
120284 вул.Шкільна, 16А, с.Покровське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53273
школа, їдальня
с.Покровське – вул.Безіменна, вул.Гагаріна, вул.Галайди: 1–106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128; вул.Горького: 1–47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Господарська, вул.Громова, вул.Дружби, вул.Івана Сірка, вул.Калинова, вул.Каховська: 1–23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–50, 53, 55, 57, 59, 61–113; вул.Л.Українки, вул.Мічуріна, вул.Набережна: 4–18; вул.Покровська, вул.Приморська, вул.Рожкова: 2, 4, 6, 8, 16–70; вул.Степна, пров.Зелений, пров.Крутий, пров.Новий, пров.Сонячний, пров.Тихий, с.Красне, с.Набережне
120285 вул.Калнишевського, 18Д, с.Покровське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53273
будинок культури, фойє
с.Покровське – вул.Вишнева, вул.Галайди: 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129–198; вул.Горького: 48–48А, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62–123; вул.Калнишевського, вул.Каховська: 24, 26, 28–28А, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52–52А, 54А, 56, 58, 60, 115–209; вул.Кооперативна, вул.Малухіна, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 19–111; вул.Погрищука, вул.Рожкова: 1, 3, 5, 7, 10–14, 72–146; вул.Сагайдачного, вул.Січового, вул.Шевченка, вул.Шепотинника, вул.Шкільна, вул.8-Березня
120286 вул.Зонова, 17, с.Катеринівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53284
сільський клуб, фойє
с.Катеринівка, с.Шахтар
120287 вул.Дніпростроївська, 47А, с.Придніпровське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53280
школа, спортивна зала
с.Придніпровське, с.Мусіївка
120288 вул.Будівельників, 22, с-ще Кам’янське, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53282
школа, спортивна зала
с-ще Кам’янське
120289 вул.Центральна, 70А, с.Чкалове, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53271
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Чкалове
120290 вул.Шкільна, 9, с.Шевченкове, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53242
школа, спортивна зала
с.Крутий Берег, с.Максимівка, с.Олександропіль, с.Шевченкове
120291 вул.Шкільна, 1, с.Шолохове, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53254
школа, фойє
с.Шолохове – вул.Базарна, вул.Вишнева, вул.Затишна, вул.Зоряна: 1–91; вул.І. Сірко: 1–80; вул.Івана Котляревського, вул.Івана Франка, вул.Лікарняна, вул.Ломана, вул.Максимчука, вул.Марії Тикви, вул.Молдавська, вул.М.Раскової, вул.Осипенко, вул.Папаніна, вул.Польова, вул.Поштова, вул.Пушкаря, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Таврійська, вул.Федорова, вул.Чуйкова, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.Ярова, вул.40р. Перемоги, пров.Вільний, пров.Крутий, пров.Ломаний
120292 вул.Зоряна, 146, с.Шолохове, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53254
дитячий садок, к.1
с.Шолохове – вул.Зоряна: 92–194; вул.І. Сірко: 82–278А; вул.Кренкеля, пров.Прямий
120293 вул.Козацька, 1А, с.Шолохове, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53254
Базавлуцький клуб, фойє
с.Шолохове – вул.Висока, вул.Горна, вул.Дальня, вул.Дорожна, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Світла
120294 вул.Шкільна, 1А, с.Миронівка, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., 53255
сільський клуб, фойє
с.Миронівка, с.Улянівка
120737 вул.Добролюбова, 47А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53225
школа №22, хол
м.Нікополь – вул.Ващенка Григорія, вул.Воїнів-афганців, вул.Володимира Бахірєва, вул.Гарагулі Костянтина, вул.Добролюбова: 50–50А, 52–52/1, 54, 56, 58, 62–116; вул.Коломенська, вул.Кронштадтська, вул.Мартинова Миколи, вул.Павлоградська, вул.Петра Брачка, вул.Польова, вул.Путилівська, вул.Смоленська, вул.Успенського: 1–52А; вул.Учительська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16–18, 20, 22–26, 28–44; вул.Хилинського, вул.Хохлова Костянтина, вул.Чортомлицька, вул.Щуренка Романа, пров.Горобиновий, пров.Калиновий, пров.Кленовий, пров.Тополиний
120738 вул.Добролюбова, 47А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53225
школа №22, хол
м.Нікополь – вул.Добролюбова: 21–23/1, 25, 27; вул.Кольцова: 19, 21, 23;
120739 вул.Добролюбова, 47, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53225
школа №19, хол
м.Нікополь – вул.Азовського: 26–26А; вул.Вернадського, вул.Гоголя: 1–18; вул.Добролюбова: 1–20, 24–24/2, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48; вул.Княгині Ольги, вул.Кольцова: 1–17; вул.Красуцького: 1–27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; вул.Лапинська: 379–379А, 381, 451, 488–510; вул.Ломоносова: 1–12А, 14, 16, 18, 20, 22, 24; вул.Матюка, вул.Мостова, вул.Пирогова: 1, 3, 5, 7, 9; вул.Прибережна, вул.Промислова, вул.Псковська, вул.Різдвяна: 2; вул.Слави, вул.Сулицька: 1–26, 27А–28; вул.Херсонська: 505–537; вул.9 Січня: 1–16; пров.Упорний
120740 вул.Корбута, 1А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53201
школа №23, хол
м.Нікополь – вул.Бакінська, вул.Декабристів, вул.Криворізька, вул.Лапинська: 333–333Б, 335А, 337, 339, 341, 343–343Б, 345–345Д, 347–347А, 349–349Д, 351–351В, 353–353А, 355, 357, 428–450А, 452–486; вул.Скіфська, вул.Слов’янська: 220–220А, 222, 224–224В, 228, 230, 232, 234А–234Б, 244–244А, 246, 248, 250–315; вул.Троїцького повстання: 229–282; вул.Херсонська: 278А, 298–298/2, 300А–300В, 302–302А, 304, 306–306Д, 308А, 318, 320–320Б, 324, 326, 328, 330, 332, 334–336, 338–340А, 342, 348–348А, 350, 352–352А, 356–356А, 358, 360–360А, 362–362Б, 431–501; вул.9 Січня: 17–97А; пров.Бахчисарайський, просп.Трубників: 99–119;
120741 вул.Корбута, 1А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53201
школа №23, хол
м.Нікополь – вул.Гетьмана Сагайдачного: 229–229А, 231, 233, 235, 237–237А, 239, 241–241/2, 243, 245, 247–247А, 249, 251–251А, 253–253А, 255, 257, 259, 263–310А; вул.Згоди, вул.Іртиська: 114, 116–135; вул.Корбута, вул.Лапинська: 233, 235, 237, 239, 241, 243, 249, 251, 253, 255, 257–263, 265А–265Б, 267–267А, 269, 271, 273, 275–275А, 277, 279, 281–281А, 283, 285–285А, 287–287Б, 289–289А, 291–291Б, 293–293Г, 295–295А, 297, 299–299А, 301–301А, 303–303А, 305, 307–307А, 309, 311, 313–313Б, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327–332, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358–362, 364–364А, 366–366А, 368–370, 372, 374, 376, 378, 380, 382–426; вул.Пестеля, вул.Рилєєва, вул.Слов’янська: 164–164А, 166, 168, 170–219Б, 221–221Б, 223–223А, 225–227, 229А, 231, 233, 235–243, 245, 247, 249; вул.Троїцького повстання: 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190–228Є; вул.Трубченка: 47–49, 51; вул.Херсонська: 284, 286–286Б, 288, 290–290А, 292–292А, 294–294А, 296, 322, 337, 341, 343–347, 349, 351, 353, 357–357А, 359, 361–361В, 363–429А; вул.Хліборобів, пров.Буксирний, пров.Донський, пров.Знам’янський, пров.Іжевський, пров.Квітневий, пров.Морський, пров.Рибальський, пров.Шкільний, просп.Трубників: 87–89;
120742 просп.Трубників, 48, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53201
спортивна школа "Трубник", спортивний зал
м.Нікополь – вул.Барнаульська: 2, 4, 6, 8, 12, 14–18, 22, 24, 26–34; вул.Трубченка: 43, 50А–50Б; просп.Трубників: 81–85;
120743 вул.Гагаріна, 161, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53201
школа №21, хол
м.Нікополь – вул.Барнаульська: 1, 3, 5, 7, 9–11, 13, 20, 23, 25; вул.Гагаріна: 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100–100Б, 102, 104, 108, 110, 112–114А, 116, 118–177; вул.Геннадія Жиздика, вул.Гетьмана Сагайдачного: 193–193Б, 195А, 197–197А, 201, 203–203А, 205–207А, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 225–228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242А, 244, 246–246А, 248–248А, 250, 252–252А, 254, 256, 258, 260–262; вул.Глинки, вул.Гончара: 2–17; вул.Івана Мазепи: 32–36; вул.Іртиська: 86–113, 115; вул.Лисенка, вул.Малиновського: 6, 8, 10, 12, 14, 16–16А, 18–18А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32–39, 41, 43, 45, 47, 49; вул.Михайла Грушевського: 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134А, 136–136А, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 152–152А, 154–223; вул.Надьожкіна: 3–20; вул.Плавнева: 1–21А, 23, 25–25Б, 27, 29, 31; вул.Слов’янська: 134, 136–138А, 140, 142–163, 165, 167, 169–169А; вул.Соборна, вул.Троїцького повстання: 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156–167Б, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183–183Б, 185, 187–187А, 189; вул.Трубченка: 10, 12–42, 44–46, 50; вул.Херсонська: 208–208А, 210, 212, 214, 216, 218–218В, 220, 222–222А, 224, 228, 230, 232, 234–236, 238–238Б, 240, 242, 244, 246–246А, 248–248Б, 250, 252, 254–254А, 256–256А, 258, 260, 262, 264, 266–268А, 270–270А, 272–272А, 274, 276, 278, 280, 282, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309–317А, 319, 321, 323А, 325, 327, 329, 331, 333–333А; вул.Чернишевського: 1–24, 26, 28; вул.Шмідта, пров.Базарний, просп.Трубників: 71–79;
120744 просп.Трубників, 46, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53201
школа №25, хол
м.Нікополь – вул.Авангардна, вул.Богомольця, вул.Бориса Мозолевського: 37, 39, 41, 45, 47, 49, 70–78; вул.Гастелло, вул.Зої Космодем’янської, вул.Івана Мазепи: 1–16, 18–20, 22, 24, 26, 28; вул.Малиновського: 2–5, 7, 9–9Б, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22/1–23А, 25, 27, 29, 31; вул.Надьожкіна: 1; вул.Трубченка: 5, 7, 9, 11–11А; вул.50 років НЗФ: 46, 48, 50, 52–58; просп.Трубників: 40, 42–69;
120745 вул.50 років НЗФ, 42, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53200
гімназія №7, хол
м.Нікополь – вул.Бориса Мозолевського: 25, 27–29, 31, 33, 48, 50–66; вул.Гагаріна: 74, 78, 80; вул.Героїв Чорнобиля: 25–27, 29, 31, 33, 35, 37–37А, 39, 41, 43–43А, 45, 47, 49–53, 55, 57, 59–61, 116–144; вул.Гончара: 1; вул.Івана Мазепи: 17, 21, 23, 25, 27, 29; вул.Класична: 13, 15, 19, 21–23; вул.Марганецька, вул.Михайличенка, вул.Олега Кошового, вул.Пилипа Орлика: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–26А, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50; вул.Трубченка: 1–1/3, 3, 8; вул.Чайковського, вул.50 років НЗФ: 22, 24, 26–30, 32, 34, 36, 38, 40–45, 47, 49, 51; просп.Трубників: 32, 34, 36;
120746 вул.Героїв Чорнобиля, 65, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53210
школа №13, хол
м.Нікополь – вул.Гагаріна: 62, 64, 68, 71–73, 75–77, 79, 81, 83–83А, 85, 87, 89–89А, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105–107, 109–109А, 111, 115, 117–117А; вул.Героїв Чорнобиля: 63, 67–69, 71, 73–75, 77, 79, 144А; вул.Івана Мазепи: 31; вул.Кармелюка: 45; вул.Каштанова: 58–58А, 60; вул.Михайла Грушевського: 70–70А, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88–121, 123, 125–125А, 127, 129, 131, 133, 135–135А, 137, 139, 141, 143, 145, 147–149, 151, 153; вул.Пилипа Орлика: 56–59В, 60–67; вул.Трубченка: 2, 4, 6; вул.Херсонська: 152, 154, 156–156А, 158, 160–160А, 162, 164–166, 168–170, 172, 174, 176, 178–178А, 180, 182, 184, 186–186А, 188–190, 192, 194А, 196, 198, 200, 202, 204, 206; просп.Трубників: 33, 35, 37–39, 41;
120747 вул.Каштанова, 62, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53222
школа №26, хол
м.Нікополь – вул.Бориса Мозолевського: 15, 17, 19, 21, 23, 30, 32, 34–36, 38, 40, 42–44Б, 46–46Б; вул.Волинська, вул.Героїв Чорнобиля: 23; вул.Каштанова: 15–42, 44, 46, 48–50, 52, 54, 56; вул.Класична: 1–12, 14, 16–18А, 20, 24–26; вул.Олександра Сухорукова, вул.Павла Загребельного, вул.Пилипа Орлика: 1–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37–37А, 39, 41, 43, 45–47, 49, 51–53, 59Г; вул.Світла: 1, 3, 5, 7–7А, 9–9А, 11, 13, 23; вул.50 років НЗФ: 4, 6, 8, 10, 12–14, 16, 18–18А, 20, 31, 33–33А, 35, 37, 39; просп.Трубників: 26–31А;
120748 вул.Гагаріна, 54А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53210
школа №5, хол
м.Нікополь – вул.Гагаріна: 35, 37–41, 43–61, 63, 65–67, 69; вул.Каштанова: 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65–65Б; вул.Михайла Грушевського: 38, 40–69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83–83А, 85, 87; вул.Станіславського: 40, 44, 46; вул.Херсонська: 114–114Б, 116, 118, 120–120А, 122, 124–124А, 126, 128–128А, 130, 132, 134–134А, 136, 138, 140, 142А, 144–144Б, 146, 148, 150; просп.Трубників: 19–19Б, 21–21/1, 23;
120749 вул.Лапинська, 254, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53222
школа №12, хол
м.Нікополь – вул.Білоруська: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 58–78; вул.Героїв Чорнобиля: 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95–97, 99, 146–160; вул.Гетьмана Виговського, вул.Гетьмана Сагайдачного: 135, 137, 139, 141, 143–143А, 145–147, 149, 151–151А, 153, 155, 157–192, 194, 196, 198–200, 202, 204, 208, 210, 212, 214–214А, 216, 218, 220, 222–224; вул.Іртиська: 54, 56–85; вул.І.Франка, вул.Київська, вул.Кобзарів, вул.Лапинська: 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179–179/2, 183А, 187–187А, 189, 191, 193, 195, 197–197/2, 199, 201, 203, 205, 207–207А, 209–209Б, 211, 213–213А, 215–217А, 219–219А, 221–232, 234, 236, 238, 240–240А, 242, 244–248, 250, 252–252/1, 254, 256, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284–284/1, 286, 288, 290–290/2, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304–304А, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324–324А, 326; вул.Малиновського: 40, 42–42/1, 44, 46, 48, 51–76; вул.Нова Абрикосова, вул.Одеська: 39А, 41–102; вул.Плавнева: 22, 24, 26, 28, 30, 32–89; вул.Приморська: 14–14А, 16, 18, 20, 22–65; вул.Серпанкова, вул.Січова, вул.Слов’янська: 84–84А, 86, 88, 90, 92–133, 135, 139, 141–141Б; вул.Троїцького повстання: 84–84А, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100–133, 135–135А, 137, 139, 141–141А, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155; вул.Херсонська: 229–229А, 231, 233, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 269, 271, 273–273А, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293; вул.Чернишевського: 25, 27–27А, 29–41; вул.Чехова: 41, 43, 45–65; пров.Амурський, пров.Кримський, пров.Кручений, пров.Млиновий, пров.Сінний, пров.Ударний, пров.Український, пров.Хасанівський
120750 вул.Козака Гонти, 4, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53222
автомобільна школа, хол
м.Нікополь – вул.Білоруська: 1–36А, 38, 40, 42–42/1, 44, 46, 48, 50–50Б, 52–56; вул.Воздвиженська, вул.Гетьмана Сагайдачного: 71–73, 75, 79, 81, 83–83А, 85, 87, 89–89А, 91, 93, 95, 97, 99–134А, 136–136А, 138, 140–140А, 142, 144, 148, 150, 152–152А, 154, 156; вул.Іртиська: 10–53, 55; вул.Кам’янська, вул.Каштанова: 62, 64, 66–91; вул.Козака Гонти, вул.Лапинська: 103, 105, 107–107А, 111, 113, 115, 117, 119–121, 123, 127, 129–131, 133, 135, 137–137В, 139, 141, 143, 145–160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180–182, 184–186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204–204А, 206–206А, 208, 210–210А, 212, 214–214А, 218, 220; вул.Одеська: 7–37А, 40–40А; вул.Поромна, вул.Портова, вул.Приморська: 1–12А, 15–15А, 17, 19, 21–21А; вул.Слов’янська: 32–32Б, 34, 36, 38, 40–83, 85, 87, 89, 91; вул.Станіславського: 29, 41–43, 45, 46А–60; вул.Троїцького повстання: 29–29Б, 31, 33, 35–83, 85, 87, 89, 91–93, 95, 97, 99; вул.Херсонська: 163, 167, 171, 173, 175, 177–177Б, 179, 181–181А, 183, 185, 187, 191А, 193, 195, 197, 199, 201–201А, 203–203А, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223–223/1, 225–227; вул.Чехова: 1–40, 42–42А, 44; вул.Щаслива, пров.Вільний, пров.Волзький, пров.Вузький, пров.Ковальський, пров.Ленський, пров.Очаківський, пров.Толстого, пров.Трубний, пров.Яблуневий
120751 вул.Лапинська, 130, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53222
школа №11, хол
м.Нікополь – вул.Бериславська, вул.Весела, вул.Гетьмана Сагайдачного: 1–70, 74, 76–78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94–94/2, 96–96А, 98–98А; вул.Грушка, вул.Іртиська: 1–9; вул.Лапинська: 24, 26–26А, 28, 30, 34–34А, 36, 38, 40, 42, 44–102, 104, 106, 108–110, 112, 114, 116, 118, 122, 124–126, 128, 132–132А, 134–134А, 136–136А, 138, 140, 142, 144; вул.Мелітопольська, вул.Менделєєва, вул.Московська, вул.Одеська: 2А–6; вул.Прорізна, вул.Санаторна, вул.Слов’янська: 1–30Б, 33, 35–35А, 37, 39; вул.Суворова, вул.Троїцького повстання: 1–28, 30, 32, 34; вул.Фабрична, вул.Херсонська: 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91–91Б, 93–93А, 95, 97, 99, 101, 103–105, 107, 109–109/1, 111–113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141–141А, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159–159А, 161–161Б; вул.Ялтинська, пров.Академіка Павлова, пров.Металістів, пров.Солдатський
120752 вул.Шульгіна, 2, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53213
гімназія №15, хол
м.Нікополь – вул.Гагаріна: 1–21, 23, 25, 29–29А, 31–33; вул.Кармелюка: 1–17; вул.Михайла Грушевського: 1–37, 39; вул.Новосільська, вул.Херсонська: 60, 80–80А, 82, 84, 86, 88, 90, 92–92А, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 108, 110; вул.Шульгіна, просп.Трубників: 1, 3, 5, 7, 9;
120753 вул.Станіславського, 7, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53210
педагогічне училище, хол
м.Нікополь – вул.Гагаріна: 22–22В, 23В–24А, 28, 30, 36, 42; вул.Івана Богуна, вул.Станіславського: 18–28, 36–38; просп.Трубників: 13–17;
120754 просп.Трубників, 18, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53210
металургійний технікум, хол
м.Нікополь – вул.Бориса Мозолевського: 2–14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; вул.Василя Стуса, вул.Ізмаїльська, вул.Каштанова: 43, 45, 47; вул.Раїси Кириченко, вул.Сімферопольська, вул.Станіславського: 4–16; вул.50 років НЗФ: 1, 3–3А, 5, 7, 9, 11, 15, 17–17А, 19, 21–21/4, 23, 25–25А; просп.Трубників: 8, 10–12Б, 20–20А, 22, 24–24/1;
120755 просп.Трубників, 16, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53213
професійний ліцей, хол
м.Нікополь – вул.Електрометалургів: 7–17/3, 50–53А, 58–58А; вул.50 років НЗФ: 1А–2/1; просп.Трубників: 2–2А, 4, 6;
120756 вул.Електрометалургів, 17А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53210
гуртожиток металургійного технікуму, хол
м.Нікополь – вул.Електрометалургів: 19/1–19/4, 54–56Б, 58Б; вул.Шевченка: 187, 203–205, 207; вул.50 років НЗФ: 2/2–2/7;
120757 вул.Електрометалургів, 33А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53219
гуртожиток педагогічного училища, хол
м.Нікополь – вул.Електрометалургів: 29, 31, 33–33А; вул.Каштанова: 1–14, 101; вул.Світла: 2–2Г, 4, 6, 8–8В, 10–10Б, 12, 14–22, 24–42;
120758 вул.Героїв Чорнобиля, 68, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53219
школа №2, хол
м.Нікополь – вул.Баха, вул.Героїв Чорнобиля: 7, 15–15А, 17–17А; вул.Губкіна, вул.Дружби: 9–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 31, 33, 35–75; вул.Електрометалургів: 62, 64, 66, 68–68А, 70–70А, 74, 76, 78, 80–80А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 100–108, 110–116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132–132А, 134, 136–136А, 138, 140, 142, 144–148, 150–152, 154–214; вул.Княжа: 39, 41; вул.Комарова, вул.Крилова, вул.Некрасова: 45; вул.Пугачова, вул.Радищева, вул.Тургенєва, пров.Залізничий, пров.Семафорний
120759 вул.Електрометалургів, 55, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53208
школа №6, хол
м.Нікополь – вул.Архангельська, вул.Газопровідна: 102–132; вул.Гайдамацька: 1–52, 54, 56, 58, 60–60А, 62, 64, 66, 68, 70–70А, 72–72А, 74, 76, 78–78А; вул.Глібова: 2–16; вул.Електрометалургів: 57, 59–61, 63, 65, 67, 69, 71–73, 75–75А, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93–97, 109, 117–117/2, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 149–149Г, 153; вул.Журавлина: 1–100А; вул.Лугова: 1–78, 80, 82; вул.Мурманська, вул.Північна: 1–87; вул.Степова: 1–80, 82, 84, 86; вул.Череповецька, вул.Чумацька: 1–81, 83, 85–85А;
120760 вул.Гайдамацька, 33, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53208
школа №14, хол
м.Нікополь – вул.Глібова: 1; вул.Кооперативна, вул.Передовиків: 1–80; вул.П.Мирного, вул.Полярна: 1–84, 86, 88, 90, 92, 94, 96–96А, 98–98А, 100, 102, 104, 106, 108–108А; вул.Святительська: 1–105; вул.Харківська: 1–48; вул.Чалого: 1–89, 91–91А, 93–93А, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113–113А, 115, 117, 119, 121–121А;
120761 вул.Герцена, 31, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53208
культурний центр "Ровесник", хол
м.Нікополь – вул.Гайдамацька: 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79–92; вул.Герцена, вул.Журавлина: 102–106/2; вул.Лугова: 79, 81, 83–139; вул.Магнітогорська: 62, 64, 66, 68–119; вул.Можайського: 86, 88, 90, 92, 94, 96–157; вул.Передовиків: 82–127; вул.Північна: 88–122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 138–142; вул.Полярна: 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109–121; вул.Святительська: 109; вул.Степова: 81, 83, 85, 87–142, 144, 146, 148; вул.Харківська: 50–72; вул.Чумацька: 82, 84, 86–143, 145, 147–147А;
120762 вул.Герцена, 31, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53208
культурний центр "Ровесник", танцювальний зал
м.Нікополь – вул.Вольвача Олега, вул.Газопровідна: 2–100; вул.Загородня, вул.Кустанайська, вул.Лугова: 140–192; вул.Магнітогорська: 1–61А, 63, 65, 67; вул.Можайського: 1–85, 87, 89, 91, 93, 95; вул.Озерна, вул.Північна: 123, 125, 127, 129, 131, 133–133Б, 135, 144–178; вул.Степова: 143, 145, 147, 149–194; вул.Чалого: 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122–183; вул.Чумацька: 144, 146, 148–185; пров.Спокійний, пров.Цілинний
120763 вул.Жигулівська, 63, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53221
агропромтехніка, хол
м.Нікополь – вул.Алтайська, вул.Богунська, вул.Горіхівська, вул.Електрифікаторів, вул.Затишна, вул.Княжа: 48–78, 87, 89–91; вул.Полігонна, вул.Ризька, пров.Тяговий
120764 вул.Завокзальна, 2А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53221
моторвагонне депо, хол
м.Нікополь – вул.Борзенка, вул.Борзенка II, вул.Васнецова, вул.Жигулівська, вул.Завокзальна, вул.Ізюмська, вул.Княжа: 1–38, 40, 42–46А; вул.Робкоопівська, вул.Славгородська, вул.Сонячна, вул.Фермерська, вул.Ціолковського, вул.Чкалова, вул.Шишкіна, пров.Деповський, пров.Малий, пров.Резервний, пров.Юріївський: 35–39/4;
120765 вул.Героїв Чорнобиля, 68, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53219
школа№2, хол
м.Нікополь – вул.Героїв Чорнобиля: 5, 54А, 56–56А, 58, 64–66, 70, 72, 76, 78, 80–80Б, 82, 84–84А, 86, 88, 90, 92, 94, 98–98А, 100; вул.Дружби: 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–26, 28–30, 32, 34; вул.Електрометалургів: 218; вул.Шевченка: 241–243;
120766 вул.Перспективна, 180, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53219
Нікопольський міський водоканал, хол
м.Нікополь – вул.Героїв Чорнобиля: 1–4, 6–6А, 8–14, 16–16А, 18–20, 24, 28, 30–30А, 32–32А, 34–34А, 36, 38, 40, 42, 44, 46А, 48–48А; вул.Перспективна: 183, 185–193; вул.Шевченка: 206, 208, 210–210/2, 212/1–214, 216, 218, 231–239;
120767 вул.Шевченка, 204, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53219
школа №20, хол
м.Нікополь – вул.Дружби: 2–8; вул.Шевченка: 200–202, 209, 211, 215, 217, 219–229;
120768 вул.Некрасова, 43А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53207
школа №10, хол
м.Нікополь – вул.Ватутіна: 2–2Б, 4–4В, 6–45; вул.Казанцева, вул.Кранобудівна, вул.Некрасова: 13, 15–15А, 17, 19, 21–28, 30, 32, 34, 36–38, 40–44, 46–51Б; вул.Піддубного: 47–57, 59, 61–72; вул.Ушинського: 2–2А, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20; вул.Черняхівського: 48–78; вул.Шевченка: 150, 184, 186, 188, 192, 194, 196, 198; пров.Липовий, пров.Робітничий
120769 вул.Шевченка, 180, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53213
Нікопольська центральна бібліотека, хол, 2-й поверх
м.Нікополь – вул.Першотравнева: 1; вул.Шевченка: 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 189–191, 193, 195–195/1, 197, 199;
120770 вул.Некрасова, 43А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53207
школа №10, хол
м.Нікополь – вул.Шевченка: 148–149А, 150/1–172, 174, 176, 178, 180, 182–182В;
120771 вул.Першотравнева, 13, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53207
школа №24, хол
м.Нікополь – вул.Ватутіна: 1, 3, 5–5А; вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Некрасова: 1–12, 14, 16, 18, 20, 29, 31–31Б, 33–33Г, 35, 39; вул.Патріотів України: 142А–144Б, 151А–151Б, 153А, 155, 157, 159–161А, 163–163Б; вул.Піддубного: 2–22, 58–58/3, 60–60А; вул.Черняхівського: 1–47; пров.Красний, пров.Ранковий
120772 вул.Патріотів України, 167, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53207
сільськогосподарський технікум, хол
м.Нікополь – вул.Бородінська: 2, 4, 6–6А, 8–23; вул.Куликовська, вул.Мечникова, вул.Мініна, вул.Нахімова, вул.Олександра Невського, вул.Патріотів України: 146–148, 152–152Б, 154, 156, 158, 162, 164–188/2; вул.Пожарського, вул.Полтавська, вул.Садова, вул.Севастопольська, вул.Ушакова, вул.Ушинського: 1–1А, 3, 5, 7, 9–11, 13, 15, 17, 19, 21–60; вул.8 Лютого, пров.Будівельний, пров.Залізний, пров.Середній, пров.Тульський
120773 вул.Шевченка, 87, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53224
школа №9, хол
м.Нікополь – вул.В.Усова: 26, 28, 30, 34, 36, 40, 44; вул.Електрометалургів: 20–28, 30, 32–32А, 34, 38–40А; вул.Шевченка: 91–93;
120774 вул.Шевченка, 67, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53211
школа №3, хол
м.Нікополь – вул.В.Усова: 24–25, 27, 29, 31–33, 35, 37–39, 41–43, 45–53; вул.Електрометалургів: 1–2, 4; вул.Шевченка: 71–85;
120775 вул.Херсонська, 5, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53211
Нікопольське медичне училище, хол
м.Нікополь – вул.Гетьманська, вул.Запорізька: 4–9, 13–23; вул.І.Сірка, вул.Котельникова, вул.Лапинська: 1–23А, 25, 27, 29–29А, 31–33, 35, 37, 39, 41–41А, 43; вул.Микитинська: 2–21; вул.Музейна, вул.Поштова, вул.Староцерковна, вул.Херсонська: 2–59, 61–77; вул.Шевченка: 1–28; пров.Береговий, пров.Весняний, пров.Глухий, пров.Звивистий, пров.Короткий, пров.Кривий, пров.Крутий, пров.Пляжний, пров.Прямий, пров.Таврійський, пров.Телеграфний, пров.Тихий, пров.Царичанський, узвіз Микитинський, узвіз Херсонський
120776 вул.Микитинська, 69, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53211
професійний ліцей, 2 корпус, хол
м.Нікополь – вул.В.Усова: 22, 23; вул.Шевченка: 30–48, 52;
120777 вул.Довгалівська, 5, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53211
школа №8, хол
м.Нікополь – вул.В.Усова: 3, 5–7, 13, 15, 17–19, 21; вул.Довгалівська: 2–20, 22–24; вул.Запорізька: 35А–43; вул.Микитинська: 33–57/1, 68Б–74; вул.Шевченка: 88;
120778 вул.Патріотів України, 111, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53200
школа №4, хол
м.Нікополь – вул.Братів Шиянів, вул.Електрометалургів: 35–36, 42–44Г; вул.Запорізька: 35; вул.Кар’єрна, вул.Патріотів України: 117–141; вул.Перспективна: 104А, 121–145, 184; вул.Преображенська, вул.Шевченка: 109, 111, 114А–129, 137–144;
120779 вул.Патріотів України, 94, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53200
культурно-дозвіллєвий центр, хол
м.Нікополь – вул.В.Усова: 10, 20, 22/1; вул.Партизанська, вул.Перспективна: 117–119; вул.Шевченка: 95–108, 110, 112–114, 130–134;
120780 вул.Патріотів України, 94, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53200
культурно-дозвіллєвий центр, танцювальний зал
м.Нікополь – вул.В.Усова: 2, 4–4/2, 8, 12, 14, 16; вул.Кальсіна, вул.Патріотів України: 89–97, 101–109/2;
120781 вул.Володимира Ємця, 51, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53207
управління міськгазу, хол
м.Нікополь – вул.Бородінська: 1, 3, 5–5А, 7; вул.Волошкова: 26–48; вул.Козацька: 48, 50, 52, 54–54Б, 56–56Б, 58; вул.Л.Українки: 10, 12, 14–14А, 16А, 20–28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–45Д; вул.Маяковського: 72, 74, 76, 78, 80–95; вул.Новикова-Прибоя: 36–36Б, 38–54; вул.Першотравнева: 2, 4, 6, 8–8А, 10–14, 16, 18–28, 30–81/1; вул.Серафимовича: 22–22А, 24–41; вул.Староливарна, вул.Ст.Разіна: 61–65, 67; вул.Фестивальна: 2–2/2, 4–31А; вул.Хлястикова: 67, 72–80;
120782 вул.Перемоги, 39, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53204
школа №18, хол
м.Нікополь – вул.Бєлгородська, вул.Бузкова, вул.Гродненська, вул.Житомирська, вул.Інгулецька, вул.Каховська: 1–29; вул.Ковельська: 31–33, 35, 37–39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–61, 63, 65–67А, 69, 71, 73, 75, 77–79, 81, 83; вул.Конотопська, вул.Курська: 59, 61–61А, 65–90; вул.Л.Українки: 28А–28Д, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–101, 105, 107, 109–109А, 163–165; вул.Межова: 54, 56–108; вул.Павла Богуша, вул.Перемоги: 18, 20, 22–59, 61; вул.Переяславська, вул.Першотравнева: 29, 84–130, 132–134, 136–140, 142–176; вул.Полоцька: 29–35А, 37, 39, 41–90; вул.Тіниста: 54–105; вул.Томаківська, вул.Фастівська, вул.Чернігівська, вул.8 Березня: 72–72А, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 99–101А;
120783 вул.Довгалівська, 5, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53211
школа №8, хол початкової школи
м.Нікополь – вул.Багратіона, вул.Барвиста, вул.Вільних матросів, вул.Володимира Ємця, вул.Гомельська: 1–8А, 11–12; вул.Довгалівська: 21, 25–115А, 119, 121, 123–123А, 125, 127, 129, 131, 133, 135–135/2, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161–161А, 163, 165–165А, 167, 169, 171–173/1, 175, 177, 179, 181, 183–183А, 185–185А, 187, 189, 191, 193; вул.Козацька: 1–47, 49, 51, 53, 55, 57, 59–69; вул.Костромська, вул.Кутузова, вул.Леваневського, вул.Л.Українки: 1–9, 11, 13, 15, 17–19А; вул.Л.Чайкіної, вул.Миргородська, вул.Нова, вул.Патріотів України: 99; вул.Переможців, вул.Підгірна: 1–12А; вул.Пінська: 1–25, 27, 29; вул.Пушкіна, вул.С.Перовської, вул.Ст.Разіна: 1–60А, 66, 68–92; вул.Таганрозька, вул.Хлястикова: 1–66, 68; вул.Цегельна, пров.Круглий, пров.Медичний, пров.Фронтовий
120784 вул.Довгалівська, 279, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53211
школа №16, хол
м.Нікополь – вул.Айвазовського, вул.Базавлуцька, вул.Байкальська, вул.Вітебська, вул.Волошкова: 2–24; вул.Гомельська: 9, 14–66; вул.Довгалівська: 116–118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146–146А, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166–166Ж, 168, 170, 174, 176, 178, 180, 182, 197, 199, 201, 203–205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223–223А, 227, 229, 231, 235, 237–239, 241, 243–261/2, 263–295; вул.Єрмака, вул.Ковельська: 1–30, 34, 36, 40; вул.Курська: 1–57, 60, 62–64А; вул.Максима Залізняка, вул.Маяковського: 1–71, 73, 75, 77, 79; вул.Межова: 1–53, 55; вул.Мирна, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Новикова-Прибоя: 1–35, 37; вул.Орловська: 10–32; вул.Перемоги: 2–17Б, 19–19В, 21А; вул.Підгірна: 14–39, 42–48А; вул.Пінська: 26–26А, 28–28А, 31–69; вул.Полоцька: 1–27А, 36–36Б, 38, 40; вул.Свято-Андріївська: 1–53; вул.Серафимовича: 1–21, 23; вул.Тіниста: 1–53; вул.Фестивальна: 1–1/1, 3; вул.8 Березня: 1–71, 73–73/2, 75, 77–77/1, 79, 81, 83, 85, 87–89;
120785 вул.Довгалівська, 244, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53204
школа №17, хол
м.Нікополь – вул.Ажгабатська, вул.Барвінківська, вул.Бризова, вул.Дніпровська, вул.Довгалівська: 184–184/2, 186, 188, 190, 192, 194–196, 198, 200, 202, 206А, 208, 210, 212, 214–214А, 216, 218, 220–220А, 222, 224–226, 228, 230, 232–234/2, 236, 240–240А, 242, 297–403; вул.Івана Підкови: 1–44; вул.Камська, вул.Короленка, вул.Кубанська, вул.Лермонтова, вул.Макаренка, вул.Мистецька: 1–40, 42; вул.Окська, вул.Рибна, вул.Рижикова: 2–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–51, 53, 55–55А, 59–59А, 61, 63–63А, 65, 67; вул.Софіївська, вул.Сурикова, вул.Терська, вул.Тимірязєва, вул.Уральська, пров.Дальній, пров.Лоцманський, пров.Мисливський, пров.Трудовий
120786 вул.Рижикова, 34, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53204
навчальний центр "НІКА", спортивний зал
м.Нікополь – вул.Брестська, вул.Довгалівська: 262; вул.Залиманна, вул.Івана Підкови: 53–73; вул.Каспійська, вул.Каховська: 43–45; вул.Ковельська: 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 62, 64–64А, 68–68А, 70, 72, 74, 76–76А, 80, 82, 84–90; вул.Котляревського, вул.Л.Українки: 102, 106, 108, 114, 167–171; вул.Мистецька: 41–41А, 43–64; вул.Мінська, вул.Нестерова, вул.Новгородська, вул.Новопавлівська, вул.Орловська: 34–60; вул.Перемоги: 60, 62–82; вул.Першотравнева: 131, 135, 141, 180–190; вул.Підгірна: 39А–39Є, 53–116Б; вул.Рижикова: 36, 38, 40–40Б, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 58, 60–60А, 62А, 64, 66, 68–277; вул.Свято-Андріївська: 54–148; вул.Тюменська, вул.Урожайна, вул.Цимлянська, вул.Читинська, вул.Чорноморська, пров.Грибоєдова, пров.Зелений, пров.Лошкарівський, пров.Східний, пров.Юріївський: 5;
120787 вул.Княжа, 96, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53221
культурний центр "Славутич", хол
м.Нікополь – вул.Княжа: 95–112;
120788 вул.Княжа, 82, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53221
центр здоров’я "Темп", хол
м.Нікополь – вул.Електрометалургів: 244А; вул.Княжа: 80–85/2, 88;
120789 вул.Микитина, 3, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53211
культурний центр "Оберіг", хол
м.Нікополь – вул.Азовського: 2–25, 27–38; вул.Астраханська, вул.Гоголя: 20–53; вул.Добролюбова: 31–31А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–47, 49–49/3, 51, 53, 55, 57, 59–61; вул.Єнісейська, вул.Західна, вул.Кольцова: 18–18А, 19А–20, 22, 24–83; вул.Красуцького: 28–28В, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50–115; вул.Лапинська: 363, 365, 367, 371–371А, 373, 375–375А, 377–377А, 512–532; вул.Ломоносова: 13–13А, 15–15А, 17–17А, 19, 21, 23, 25–42; вул.Пирогова: 2, 4, 6, 8, 10–14; вул.П.Осипенко, вул.Різдвяна: 3–72; вул.Сулицька: 27, 29–94; вул.Сумська, вул.Тютчева, вул.Успенського: 54–63А; вул.Учительська: 1–1А, 3–3А, 5–5А, 7–7Б, 9–9А, 11–11А, 13, 15, 19, 21, 27, 46–60; пров.Верхній, пров.Нижній, пров.Річковий, пров.Смоленський, пров.Спартаківський
120790 вул.Херсонська, 56/1, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53211
центр трудового навчання, хол
м.Нікополь – вул.Електрометалургів: 2А, 4А–6А; вул.Запорізька: 10–12, 25; вул.Микитинська: 29–31Б, 68А; вул.Отаманська, вул.Шевченка: 49–51А, 53–65;
120791 вул.Першотравнева, 13, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53207
школа №24, хол
м.Нікополь – вул.Першотравнева: 3, 5, 7–7Б, 9, 15–15Б, 17–17А;
120792 просп.Трубників, 50, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53201
Нікопольська міська лікарня №1, фойє
Комунальне підприємство "Нікопольська міська лікарня №1" Дніпропетровської обласної ради
120793 вул.Електрометалургів, 17А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53219
Нікопольський протитуберкульозний диспансер, фойє
Обласний комунальний заклад «Нікопольський протитуберкульозний диспансер»
120794 вул.Гагаріна, 49А, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53210
Нікопольський пологовий будинок, фойє
Комунальний заклад «Нікопольський пологовий будинок» Дніпропетровської обласної ради
120795 просп.Трубників, 50, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53201
Нікопольська міська лікарня №4, фойє
Комунальне підприємство "Нікопольська міська лікарня №4" Дніпропетровської обласної ради
120796 вул.Першотравнева, 58, м.Нікополь, Дніпропетровська обл., 53207
Нікопольська центральна района лікарня, зал засідань
Комунальний заклад "Нікопольська центральна районна лікарня" Дніпропетровської обласної ради
120831 вул.Калинова, 62, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300
Олександрівська школа, хол, 1-й поверх
м.Покров – вул.Калинова, вул.Лумумби Патріса, вул.Мічуріна, вул.Набережна: 1, 3, 5, 7А–36; вул.Павлова, вул.Першотравнева, вул.Суворова, вул.Чернишевського: 62–62Б, 64, 66, 68, 70, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 98, 100, 102–103, 106–199; вул.Шевченка: 85–85А, 87–222; вул.Шляхова: 49–49А, 51, 53, 55, 57, 59–61, 63, 65, 67, 69–69А, 71–71А, 73–75, 77–79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 97–97/1, 99–99Б, 101, 103, 105, 107–111, 113, 115–278А; пров.Алтайський, пров.Будівельний, пров.Молодіжний, пров.Річковий, пров.Тихий
120832 вул.Малки Івана, 6, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300
школа №2, їдальня, 1-й поверх
м.Покров – вул.Балкова, вул.Виборзька, вул.Вишнева, вул.Гірницька, вул.Гоголя, вул.Громової Ульяни, вул.Київська, вул.Клубна, вул.Кобзарська, вул.Короленка, вул.Космонавтів, вул.Кримська, вул.Малки Івана, вул.Матросова, вул.Мелітопольська, вул.Набережна: 2, 4, 6–6А; вул.Нова, вул.Новосельська, вул.Олександрівська, вул.Паркова, вул.Петропавлівська, вул.Північна, вул.Підгорна, вул.Праці, вул.П’ятихатки, вул.Робітнича, вул.Симонова, вул.Сірка Івана, вул.Слов’янська: 1–56, 60–68; вул.Сонячна, вул.Тімірязєва, вул.Транспортна, вул.Тургенєва, вул.Фабрична, вул.Чайковського, вул.Чернишевського: 1–61, 63, 65, 67, 69, 71–77А, 79, 81, 83–83А, 85–85А, 87, 89А, 91, 93–97, 99, 101, 105; вул.Чуйкова, вул.Шевченка: 5–84А, 86; вул.Шляхова: 2–48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 80, 82–82А, 84, 86, 88, 90, 92–96, 98, 100, 102, 104, 106, 112, 114; вул.Ясна, пров.Депутатський, пров.Довженка, пров.Зелений, пров.Знам’янський, пров.Ковпака, пров.Парковий, пров.Полтавський, пров.Польовий, пров.Поштовий, пров.Універсальний
120833 вул.Малки Івана, 6, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300
школа №2, хол, 1-й поверх
м.Покров – вул.Водопровідна, вул.Волгоградська, вул.Гастелла, вул.Грушевського, вул.Гудзя, вул.Дружби, вул.Іллюшина, вул.Каховська, вул.Кожедуба, вул.Кутузова, вул.Орлика Пилипа, вул.Панфілова, вул.Південна, вул.Пляжна, вул.Руднична, вул.Садова, вул.Севастопольська, вул.Скіфська, вул.Трудова, вул.Червоного Хреста, вул.Чкалова, вул.Шахтна, вул.Шкільна, вул.Шмідта, вул.Юності, пров.Ушакова
120834 вул.Осипенко Поліни, 36, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300
Чортомлицька школа, хол, 1-й поверх
м.Покров – вул.Аграрна, вул.Айвазовського, вул.Бородіно, вул.Вокзальна, вул.Гризодубової, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Зустрічна, вул.Історична, вул.Комарова, вул.Мирного Панаса, вул.Миру, вул.Молодогвардійська, вул.Мостова, вул.Нахімова, вул.Осипенко Поліни, вул.Перевальна, вул.Серьогіна, вул.Сєрова, вул.Слов’янська: 58; вул.Станційна, вул.Теплична, вул.Українки Лесі, вул.Українська, вул.Чортомлицька, вул.8 Березня, пров.Серьогіна
120835 вул.Перевізна, 48, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300
клуб с.Первізькі Хутори, хол, 1-й поверх
м.Покров – вул.Абрикосова, вул.Грибоєдова, вул.Дідика, вул.Добролюбова, вул.Запорізька, вул.Кошового, вул.Крилова, вул.Лермонтова, вул.Перевізна, вул.Печерського, вул.Чумацька, вул.Чумацька., пров.Степовий
120836 вул.Уральська, 2, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300
школа №4, хол, 1-й поверх
м.Покров – вул.Благодатна, вул.Глінки, вул.Дніпровська, вул.Затишна: 1–8, 10; вул.Курчатова: 2, 4–10А; вул.Партизанська: 9–23; вул.Підстепна, вул.Середи Григорія: 1, 3, 5, 7; вул.Титова, вул.Торгова: 1–22; вул.Уральська, вул.Хмельницького Богдана, пров.Пушкіна: 1–8; пров.Титова
120837 вул.Центральна, 5, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300
будинок творчості дітей і юнацтва, хол, 1-й поверх
м.Покров – вул.Гагаріна: 3, 8; вул.Затишна: 9, 11–15; вул.Курчатова: 1А, 3, 14–26; вул.Медична: 1, 5; вул.Центральна: 1–16; вул.Чехова: 15–17;
120838 вул.Горького, 12, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300
спортивна школа, спортивна зала, 1-й поверх
м.Покров – вул.Гагаріна: 2, 4–6, 10–14; вул.Горького: 1–25; вул.Медична: 2–4, 6–10; вул.Партизанська: 25–47; вул.Пушкіна, вул.Середи Григорія: 2, 4, 6, 8–14; вул.Торгова: 23–32, 36–42, 44; вул.Центральна: 17–26; вул.Чехова: 1, 3, 5, 7, 11–13; пров.Пушкіна: 9–22;
120839 вул.Центральна, 31, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300
ліцей, хол, 1-й поверх
м.Покров – вул.Героїв України: 1–1А; вул.Героїв Чорнобиля: 1–5, 7; вул.Горького: 26–31; вул.Медична: 12–20; вул.Партизанська: 55–61; вул.Торгова: 33–35, 43, 45–49 к.11, 49 к.13–59, 61; вул.Центральна: 27–32; вул.Чехова: 2, 4, 6, 8–10;
120840 вул.Центральна, 35, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300
школа №5, хол, 1-й поверх
м.Покров – вул.Героїв України: 3–7, 9; вул.Героїв Чорнобиля: 6, 8; вул.Медична: 11, 22–32; вул.Центральна: 33–40, 42, 44, 46;
120841 вул.Чіатурська, 6, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300
школа №6, хол, 1-й поверх
м.Покров – вул.Бункерна, вул.Героїв України: 8, 10–13 к.3; вул.Тикви Григорія: 2А–4А; вул.Чіатурська: 1–5, 7–7А, 9; вул.Шатохіна: 13;
120842 вул.Центральна, 39, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300
КРЦ ПАТ "Орджонікідзевський гірничо-збагачувальний комбінат", танцювальна зала, 1-й поверх
м.Покров – вул.Торгова: 49 к.12; вул.Центральна: 41, 43, 45, 47–54А; вул.Чіатурська: 6А, 8, 10; вул.Шатохіна: 15–23;
120843 вул.Шатохіна, 3, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300
садок №16, спортивна зала, 1-й поверх
м.Покров – вул.Героїв України: 2–2А; вул.Партизанська: 65–77; вул.Торгова: 60; вул.Шатохіна: 1–9;
120844 вул.Чайкіної Лізи, 10, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300
садок №21, музична зала, 1-й поверх
м.Покров – вул.Соборна: 1–15А; вул.Тикви Григорія: 12–20; вул.Чайкіної Лізи: 2, 4–8;
120845 вул.Чайкіної Лізи, 15, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300
школа №8, хол початкових класів, 1-й поверх
м.Покров – вул.Центральна: 57–61, 63–69, 73–79; вул.Чайкіної Лізи: 1, 3, 9–13;
120846 вул.Чайкіної Лізи, 15, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300
школа №8, центральний хол, 1-й поверх
м.Покров – вул.Зонова: 1–14, 16–18; вул.Тикви Григорія: 22–34; вул.Центральна: 81–87;
120847 вул.Чайкіної Лізи, 17, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300
училище, хол, 1-й поверх
м.Покров – вул.Зонова: 30–34; вул.Соборна: 23–31; вул.Центральна: 62, 71; вул.Чайкіної Лізи: 16–21;
120848 вул.Чайкіної Лізи, 29А, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300
школа №9, хол, 1-й поверх
м.Покров – вул.Незалежності, вул.Освіти, вул.Партизанська: 89–97; вул.Чайкіної Лізи: 22–25, 27, 33, 35–37, 39;
120849 вул.Чайкіної Лізи, 29, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300
садок №22, спортивна зала, 1-й поверх
м.Покров – вул.Соборна: 33–47; вул.Чайкіної Лізи: 26, 28–32, 34, 38, 40;
120850 вул.Шахтарська, 18, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300
клуб смт Гірницьке, актова зала, 1-й поверх
м.Покров – вул.Армійська, вул.Ватутіна, вул.Карбишева, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Нижня, вул.Привокзальна, вул.Рєпіна, вул.Свободи, вул.Фермерська, вул.Франка Івана, вул.Шахтарська
120851 вул.Медична, 19, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300
центральна лікарня, центральний хол приймального відділення, 1-й поверх
Комунальний заклад "Центральна міська лікарня м.Покров" Дніпропетровської обласної ради"
120852 вул.Зонова, 15, м.Покров, Дніпропетровська обл., 53300
Державна установа "Покровський виправний центр (№79)", актова зала, 1-й поверх
Державна установа "Покровський виправний центр (№79)"