Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Запорізька область, Територіальний виборчий округ № 79

Дільниць - 149

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
230028 м-н 40 років Перемоги, 10, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71601
Василівський коледж ТДАУ, вестибюль
м.Василівка – вул.Абрикосова, вул.Василькова, вул.Віктора Давидкова, вул.Запорізька, вул.Зарічна, вул.Івана Сірка, вул.Козацька, вул.Кошового, вул.Кравця, вул.Ліхачова, вул.Незалежності, вул.Підгірна, вул.Сергія Морозова, вул.Сімферопольська, вул.Славянська, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Українська, вул.Щаслива, пров.Гоголя, пров.Лісний, пров.Механічний, пров.Мирний, пров.Михайла Коцюбинського, пров.Пушкіна, м-н 40 років Перемоги
230029 бульв.Центральний, 1, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71601
міська рада, зала одружень
м.Василівка – вул.Берегова, вул.Гагаріна, вул.Державна, вул.Дмитра Яворницького, вул.Каштанова, вул.Лікарняна, вул.Набережна, вул.Привокзальна, вул.Приморська, вул.Сагайдачного, вул.Соборна: 1–30, 32, 34; вул.Театральна: 1–6, 8, 10; вул.Шевченка: 1–23, 25, 27, 29–31, 33, 35, 37–39, 41; пров.Аптечний, пров.Веселий, пров.Виконкомівський, пров.Дружби, пров.Космічний, пров.Черняховського, пров.Чумацький, Будинки заготпункту
230030 бульв.Центральний, 5, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71601
центр культури та дозвілля, танцювальна зала
м.Василівка – бульв.Центральний: 7–33; вул.Ватутіна, вул.Невського: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39; вул.Промислова, вул.Театральна: 7, 9, 11–19А; вул.Тополина, вул.Шевченка: 24, 26, 28, 32, 34, 36, 40, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87–99; вул.8 Березня, пров.Лінійний, пров.Південний, пров.Театральний, пров.Шкільний
230031 вул.Шевченка, 82, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71603
гімназія "Сузір’я", фойє
м.Василівка – бульв.Центральний: 35–39; вул.Дніпровська, вул.Затишна, вул.Московська, вул.Невського: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–93; вул.Першотравнева, вул.Шевченка: 42, 44, 46, 48, 50, 52–52А, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 101–145; пров.Богдана Хмельницького, пров.Елеваторний, пров.Єсеніна, пров.Зелений, пров.Осінній, пров.Толстого, пров.Чехова
230032 вул.Стадіонна, 23, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71602
школа №3, зала 1
м.Василівка – вул.Весняна, вул.Джерельна, вул.Залізнична: 11, 13, 15, 17, 19, 21–21/1, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–75; вул.Каховська: 1–109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159; вул.Лисогорська, вул.Софіївська: 1–131, 133, 135, 137, 139; пров.Бригадний, пров.Вараєва, пров.Гетьманський, пров.Глінки, пров.Щербакова, пров.Яблуневий
230033 вул.Стадіонна, 23, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71602
школа №3, зала 2
м.Василівка – вул.Довженка: 1–55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71–81; вул.Миру: 1–167, 169, 171, 173, 175, 177; вул.Мисливська, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Патріотична, вул.Переможна, вул.Садова, вул.Стадіонна, вул.Степна, вул.Чкалова, пров.Армійський, пров.Західний, пров.Леваневського, пров.Медовий, пров.Покровський, пров.Тихий
230034 вул.Стадіонна, 23, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71602
школа №3, зала 3
м.Василівка – вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Довженка: 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 83–103; вул.Залізнична: 2–10, 12, 14, 16–16А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 75А–125; вул.Зоряна, вул.Каховська: 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160–345; вул.Лесі Українки, вул.Маяковського, вул.Миру: 168, 170, 172, 174, 176, 178–196; вул.Остапа Вишні, вул.Партизанська, вул.Польова, вул.Соборна: 31–31А, 33, 35–152; вул.Софіївська: 132, 134, 136, 138, 140–171; вул.Чарівна, пров.Журавлиний, пров.Заводський, пров.Калиновий, пров.Кам’янський, пров.Полтавський, пров.Стрілецький, пров.Таврійський, пров.Урожайний, Платформа Чекрак
230035 вул.Героїв праці, 7, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630
гімназія "Софія", фойє
м.Дніпрорудне – вул.Героїв праці: 5–13; вул.Нижня, вул.Центральна: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21–27; вул.Шахтарська: 4–6; проїзд Гаражний, проїзд Центральний
230036 просп.Ентузіастів, 16, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630
кінотеатр "Сучасник", глядацька зала
м.Дніпрорудне – вул.Шахтарська: 8–22; просп.Ентузіастів: 4–12, 18, 20, 22;
230037 вул.Шахтарська, 38, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630
спеціальна школа "Світоч", фойє
м.Дніпрорудне – вул.Козацька, вул.Набережна: 2–6; вул.Паркова, вул.Східна, вул.Шахтарська: 28–46; пров.Незалежності, пров.Травневий, просп.Ентузіастів: 1–3;
230038 просп.Ентузіастів, 17, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630
гуртожиток ЗАТ ЗЗРК "Гірник", актова зала
м.Дніпрорудне – вул.Центральна: 33–39; просп.Ентузіастів: 15–17, 19, 21;
230039 просп.Ентузіастів, 23, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630
індустріальний коледж, фойє
м.Дніпрорудне – вул.Набережна: 8; вул.Центральна: 6, 8, 43–57;
230040 просп.Ентузіастів, 25, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630
професійний ліцей №26, спортивна зала
м.Дніпрорудне – вул.Центральна: 4, 12А–12Г; просп.Ентузіастів: 27 к.1–27 к.3;
230041 вул.Набережна, 13, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630
палац культури "Гірник", художня школа
м.Дніпрорудне – вул.Набережна: 12–14; вул.Центральна: 10, 12, 14, 16, 18–20;
230042 вул.Героїв праці, 25, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630
спеціальна школа "Талант", фойє, праворуч
м.Дніпрорудне – вул.Азовська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Героїв праці: 15–17, 21–49; вул.Каховська, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Пушкіна, вул.Степова, вул.Таврійська, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.50 років Перемоги
230043 вул.Героїв праці, 25, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630
спеціальна школа "Талант", фойє, ліворуч
м.Дніпрорудне – вул.Героїв праці: 19; вул.Зелена, вул.Молодіжна
230044 вул.Шкільна, 2Б, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71632
школа, фойє
м.Дніпрорудне – вул.Будівельників, вул.Дружби, вул.Запорізька, вул.Літня, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Павловська, вул.Приморська, вул.Тітова, вул.Шкільна, пров.Гірницький, пров.Гресовський, пров.Садовий, пров.Сонячний, пров.Тополиний, пров.1 Травня
230045 вул.Шкільна, 24, смт Степногірськ, Василівський р-н, Запорізька обл., 71611
селищна рада, каб.115, 1-й поверх
смт Степногірськ – вул.Аграрна, вул.Перемоги, вул.Садова, вул.Таврійська, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Балковий, пров.Гаражний, пров.Західний, пров.Молодіжний, пров.Північний, пров.Садовий, пров.Сільський, пров.Тракторний, пров.Фермерський, пров.Широкий, с.Лук’янівське, с.Степове
230046 вул.Шкільна, 24, смт Степногірськ, Василівський р-н, Запорізька обл., 71611
селищна рада, фойє, 2-й поверх
смт Степногірськ – вул.Дружби, вул.Запорізька, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Стадіонна, вул.Степова, вул.Східна, вул.Чарівна, вул.Шахтобудівельників, пров.Вишневий, пров.Вільний, пров.Горіховий, пров.Зелений, пров.Центральний
230047 вул.Лесі Українки, 2, смт Степногірськ, Василівський р-н, Запорізька обл., 71611
школа, фойє
смт Степногірськ – вул.Дачна, вул.Лесі Українки, вул.Промислова, вул.Сагайдачного, вул.Сухоіванівська, вул.Українська, пров.Залізничний, пров.Козачий, пров.Промисловий
230048 вул.Нижня, 6, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71632
адміністративний будинок ПРЗС, актова зала
с.Балки – вул.Веселкова, вул.Вишнева, вул.В.Чабаненка: 1–13, 15, 17, 19, 21, 23; вул.Дружбинська, вул.Енергетиків, вул.Миру: 1–52, 54, 56, 58; вул.Молодіжна, вул.Нова: 1–36, 38, 40, 42, 44; вул.Південна, вул.Пісчана, вул.Портова, вул.Пушкіна, вул.Річна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–73; вул.Садова: 1–56, 58, 60, 62, 64; вул.Східна, вул.Тітова, вул.1 Травня: 1–69; пров.Горького, пров.Затишний, пров.Кільцевий, пров.Оріховий, пров.Таврійський, пров.Шкільний
230049 вул.Каховська, 28, с.Балки, Василівський р-н, Запорізька обл., 71635
школа, спортивна зала
с.Балки – вул.В.Чабаненка: 14, 16, 18, 20, 22, 24–93, 95, 97, 99, 101, 103, 105; вул.Зимова, вул.І.Франка, вул.Каховська, вул.Космічна, вул.Миру: 53, 55, 57, 59–149, 151, 153; вул.Нова: 37, 39, 41, 43, 45–58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; вул.Пляжна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–61; вул.Річна: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30–30А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; вул.Садова: 57, 59, 61, 63, 65–172; вул.Трудова, вул.Широка, вул.1 Травня: 70–195, 197, 199, 201, 203, 205, 207; пров.Поштовий, пров.Соборний
230050 вул.Миру, 206, с.Балки, Василівський р-н, Запорізька обл., 71635
ТОВ АПК "Істок", актова зала
с.Балки – вул.Берегова, вул.В.Чабаненка: 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106–141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159; вул.Гагаріна: 1–17, 19; вул.Калинова, вул.Короленко, вул.Миру: 150, 152, 154–225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241; вул.Нова: 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71–92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; вул.Опанасенко, вул.Пляжна: 2, 4, 6, 8, 10–10А, 12, 14–14А, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–44А, 46, 48, 50, 52; вул.Ґрунтова, вул.Садова: 174–196; вул.Стадіонна, вул.Шахтарська, вул.1 Травня: 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208–268; вул.268 Стрілкового полку: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37–63; пров.Вузловий, пров.Зелений, пров.Осінній
230051 вул.Миру, 256, с.Балки, Василівський р-н, Запорізька обл., 71635
школа, спортивна зала
с.Балки – вул.В.Чабаненка: 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160–206; вул.Гагаріна: 18, 20–56; вул.Гоголя, вул.Західна, вул.Клубна, вул.Матросова, вул.Миру: 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242–309; вул.Некрасова, вул.Нова: 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107–156; вул.Степова, вул.Шевченко, вул.Шолохова, вул.1 Травня: 270–328; вул.268 Стрілкового полку: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36;
230052 вул.Калинова, 174, с.Верхня Криниця, Василівський р-н, Запорізька обл., 71622
школа, фойє
с.Верхня Криниця
230053 вул.Центральна, 20, с.Кам’янське, Василівський р-н, Запорізька обл., 71612
школа, спортивна зала
с.Кам’янське
230055 вул.Набережна, 95, с.Плавні, Василівський р-н, Запорізька обл., 71613
сільський клуб, фойє
с.Плавні
230056 вул.Гагаріна, 108, с.Лугове, Василівський р-н, Запорізька обл., 71620
сільська рада, фойє
с.Лугове, с.Лісне
230057 вул.Шахтарська, 95, с.Мала Білозерка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71672
гімназія "Дивосвіт", спортивна зала
с.Мала Білозерка – вул.Героїв, вул.Зарічна: 1–143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171–215; вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Харченко, вул.Шахтарська
230058 вул.Солодка, 1, с.Мала Білозерка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71671
школа №2, спортивна зала
с.Мала Білозерка – вул.Аграрна, вул.Верхня, вул.Гвардійська: 20–20А, 22, 24, 41–47; вул.Дружби, вул.Київська, вул.Паркова, вул.Першотравнева: 42, 44, 46, 48, 51–69; вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Солодка, вул.Танкістів, вул.4 Гвардійської дивізії
230059 вул.Гвардійська, 23, с.Мала Білозерка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71670
школа №1, фойє
с.Мала Білозерка – вул.Вишневського, вул.Гвардійська: 1–19, 21, 23, 25–39; вул.Зарічна: 144, 146–146А, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160–160А, 162, 164, 166, 168, 170, 217–237; вул.Межова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Партизанська, вул.Першотравнева: 1–41, 43, 45, 47, 49; вул.Поштова, вул.Промислова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Центральна, вул.Чкалова, пров.Чехова, пров.Шутова
230060 вул.Таврійська, 62, с.Мала Білозерка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71673
школа, фойє
с.Мала Білозерка – вул.Берегова, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Зелінського, вул.Межова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23–47; вул.Садова, вул.Таврійська, вул.Українська, вул.Червона, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.30 років Перемоги, с.Новобілозерка
230062 вул.Шкільна, 3, с.Орлянське, Василівський р-н, Запорізька обл., 71660
школа, спортивна зала
с.Орлянське – вул.Вишнева, вул.Зелена, вул.Кириченка, вул.Миру, вул.Пагіна: 1–62, 64; вул.Садова, вул.Степова: 1–33; вул.Центральна: 1–138, 140, 142, 144, 146, 148, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178; вул.Шкільна: 1–72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; с.Ясна Поляна
230063 вул.Центральна, 172, с.Орлянське, Василівський р-н, Запорізька обл., 71660
адміністративний будинок СВК "Орлянський", актова зала
с.Орлянське – вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Пагіна: 63, 65–164; вул.Степова: 35–153; вул.Центральна: 139, 141, 143, 145, 147, 149–151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179–378; вул.Шкільна: 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95–264;
230064 вул.Шкільна, 50В, с.Відножине, Василівський р-н, Запорізька обл., 71663
школа, фойє
с.Відножине
230065 вул.Гагаріна, 47, с.Тополине, Василівський р-н, Запорізька обл., 71664
школа, фойє
с.Тополине, с.Улянівка
230066 вул.Покровська, 85, с.Приморське, Василівський р-н, Запорізька обл., 71615
школа №2, фойє
с.Приморське – вул.Вербна, вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Залізнична: 1–57, 59, 61–61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81; вул.Покровська: 1–184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218–220А, 222, 224, 226, 228–228/2, 230–230А, 232, 234;
230067 вул.Східна, 76, с.Приморське, Василівський р-н, Запорізька обл., 71615
школа, фойє
с.Приморське – вул.Горького, вул.Залізнична: 58, 60, 62, 64, 66, 68–68В, 70–70Б, 72–72А, 74, 76, 78, 80–80А, 82–123А; вул.Молодіжна, вул.Набережна: 1–38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; вул.Покровська: 185, 187, 189, 191–191А, 193, 195, 197, 199–199/1, 201, 203, 205–205А, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 221, 223–223А, 225, 227, 229, 231, 233, 235–428А; вул.Стадіонна, вул.Східна, вул.Чарівна, вул.Ювілейна, вул.Юності, пров.Гагаріна, пров.Комарова, пров.Партизанський, пров.Строколіса, пров.Суворова, пров.Тихий, пров.Тургенєва, пров.Широкий, пров.Шкільний
230068 вул.Весела, 66, с.Приморське, Василівський р-н, Запорізька обл., 71610
школа №1, спортивна зала
с.Приморське – вул.Абрикосова, вул.Весела, вул.Героя Гнідого, вул.Гоголя, вул.Зелена, вул.Каховська, вул.Космічна, вул.Миру, вул.Набережна: 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–53А, 55, 57–188; вул.Писаренка, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Степна, вул.Центральна, вул.Шевченка
230069 вул.Чкалова, 82, с.Підгірне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71652
школа, фойє
с.Підгірне, с.Гладке
230070 вул.Миру, 69, с.Зелений Гай, Василівський р-н, Запорізька обл., 71654
фельдшерсько-акушерський пункт, маніпуляційна
с.Зелений Гай
230071 вул.Молодіжна, 36, с.П’ятихатки, Василівський р-н, Запорізька обл., 71621
сільський клуб, фойє
с.П’ятихатки, с.Жереб’янки, с.Лобкове
230072 пров.Культурний, 2, с.Малі Щербаки, Василівський р-н, Запорізька обл., 71614
сільський клуб, фойє
с.Малі Щербаки, с.Павлівка
230073 вул.Стадіонна, 2, с.Скельки, Василівський р-н, Запорізька обл., 71640
школа, фойє
с.Скельки – вул.Бондаренко, вул.Бригадна, вул.Дніпровська, вул.Каховська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Новоселів, вул.Приморська, вул.Степна, вул.Таврійська, вул.Шевченко, вул.30 років Перемоги, пров.Затишний
230074 вул.Стадіонна, 2, с.Скельки, Василівський р-н, Запорізька обл., 71640
школа, спортивна зала
с.Скельки – вул.Михайліченко, вул.Набережна, вул.Партизанська, вул.Стадіонна, вул.Центральна
230075 вул.Центральна, 1, с.Златопіль, Василівський р-н, Запорізька обл., 71641
сільський клуб, фойє
с.Златопіль, с.Маячка
230076 вул.Щаслива, 39, с.Шевченка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71643
школа, спортивна зала
с.Першотравневе, с.Шевченка
230077 вул.Миру, 48Б, с.Широке, Василівський р-н, Запорізька обл., 71650
школа, спортивна зала
с.Широке, с.Переможне, с.Тернувате
230078 вул.Перемоги, 35, с.Долинка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71651
школа, фойє
с.Грозове, с.Коновалова, с.Долинка
230079 вул.Лікарняна, 5, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71600
Василівська центральна районна лікарня, актова зала
Комунальна установа «Василівська центральна районна лікарня» Василівської районної ради Запорізької області
230080 вул.Зелена, 2, м.Дніпрорудне, Василівський р-н, Запорізька обл., 71630
Дніпрорудненська міська лікарня, хірургічний корпус, 2-й поверх, їдальня
Комунальна установа «Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області»
230081 вул.Степова, 24, с.Велика Білозерка, Великобілозерський р-н, Запорізька обл., 71400
ТОВ "Преображенське", їдальня, зала
с.Велика Білозерка – вул.Гірська, вул.Дружби, вул.Запорізька, вул.Козацька, вул.Кокка, вул.Піщана, вул.Степова, вул.Суворова: 2–100; вул.Тиха
230082 вул.Шкільна, 3, с.Велика Білозерка, Великобілозерський р-н, Запорізька обл., 71400
районний будинок культури, фойє
с.Велика Білозерка – вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, вул.Зелена, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Центральна: 1–193, 195, 201, 203–205, 209; вул.Чарівна, вул.Чонгарська: 1–55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 75–77, 81, 85, 87, 89; вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.8 Березня
230083 вул.Яблунева, 15, с.Велика Білозерка, Великобілозерський р-н, Запорізька обл., 71400
Великобілозерський сільський клуб, фойє
с.Велика Білозерка – вул.Берегова, вул.Мічуріна, вул.Південна, вул.Студентська, вул.Травнева, вул.Яблунева
230084 вул.Поштова, 1, с.Гюнівка, Великобілозерський р-н, Запорізька обл., 71410
школа, спортивна зала
с.Гюнівка, с.Зелена Балка
230085 вул.Червонофлотська, 12, с.Велика Білозерка, Великобілозерський р-н, Запорізька обл., 71401
школа №2, спортивна зала
с.Велика Білозерка – вул.Армійська, вул.Бригадна, вул.Верхня, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гвардійська, вул.Дніпровська: 27–207; вул.Московська, вул.Пархоменка: 117–228; вул.Перемоги: 73, 75, 77, 83–85, 152–190; вул.Покровська, вул.Польова, вул.Полярна, вул.Промислова, вул.Річна, вул.Студентська, вул.Челябінська, вул.Червонофлотська, вул.Чкалова, вул.Юності
230086 вул.Пархоменка, 65, с.Велика Білозерка, Великобілозерський р-н, Запорізька обл., 71404
школа "Первоцвіт", спортивна зала
с.Велика Білозерка – вул.Виноградна, вул.Дніпровська: 2–25; вул.Колгоспна, вул.Мостова, вул.Орденоносна, вул.Пархоменка: 1–116; вул.Перемоги: 1–72, 74, 76, 78–82, 86–150; вул.П’ятихатки, вул.Садова, вул.Сонячна
230087 вул.Центральна, 290, с.Велика Білозерка, Великобілозерський р-н, Запорізька обл., 71402
школа №4, фойє
с.Велика Білозерка – вул.Аграрна, вул.Мелітопольська, вул.Незалежності України, вул.Центральна: 194, 198, 202, 206–208, 210–383; вул.Чонгарська: 58, 60А, 62, 64, 66, 68, 70–74, 78–80, 84, 86, 88, 91–161;
230088 вул.Центральна, 66А, с.Новопетрівка, Великобілозерський р-н, Запорізька обл., 71411
сільський клуб, фойє
с.Качкарівка, с.Новопетрівка
230089 вул.Таврійська, 9, с.Велика Білозерка, Великобілозерський р-н, Запорізька обл., 71402
будинок культури Трудової сільради, фойє
с.Велика Білозерка – вул.Гоголя, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Суворова: 104–228; вул.Таврійська, вул.Трудова
230234 вул.Ярослава Мудрого, 101, м.Кам’янка-Дніпровська, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71304
гімназія "Скіфія", спортивна зала
м.Кам’янка-Дніпровська – вул.Богдана Хмельницького, вул.Генерала Лелюшенка, вул.Зелена: 3–70, 72–72А, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; вул.Лиманна: 1–68, 70, 72, 74, 76; вул.Молодіжна, вул.Олександрівська, вул.Таврійська, вул.Ярослава Мудрого, пров.Гвардійський
230235 вул.Гоголя, 40, м.Кам’янка-Дніпровська, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71304
навчально-виховний комплекс, хол
м.Кам’янка-Дніпровська – вул.Білозірська, вул.Гоголя: 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19А–19Б, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33–33А, 35–36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–56А, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86–86А, 88, 90–90А, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126; вул.Зелена: 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103–150А, 152, 154, 156–156А, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176–176А, 178, 180; вул.Лиманна: 69, 71, 73, 75, 77–291; вул.Слов’янська, вул.Шевченка: 1–174, 176; пров.Матросова, пров.Мічуріна, пров.Челюскіна
230236 вул.Гоголя, 3, м.Кам’янка-Дніпровська, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71304
будинок культури, хол
м.Кам’янка-Дніпровська – вул.Гоголя: 5–6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; вул.Горького, вул.Грязнова, вул.Зоряна, вул.Маяковського, вул.Осипенко, вул.Південна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Смирнова, вул.Сонячна, вул.Центральна: 1–237, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257–259, 261, 265–273, 275–277, 279, 281, 283, 285; вул.Чкалова
230237 просп.9 Травня, 29, м.Кам’янка-Дніпровська, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71304
Запорізький облавтодор, червоний куток
м.Кам’янка-Дніпровська – вул.Вишнева: 3–101, 103, 105, 107, 109, 111; вул.Каховська: 93, 95, 97, 103–196, 198, 200, 202, 204, 206–208, 210, 212, 214, 216, 218, 220–220А, 222, 224, 226; вул.Миру: 1–26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Міклея, вул.Набережна: 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78–126, 128, 130А, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184; вул.Чернишевського: 2–100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114; вул.Щаслива: 95–228, 230, 232, 234–234А, 236, 238, 240; пров.Дружби, пров.Космічний, пров.Попова, пров.Світлий, пров.Толстого: 25–57; просп.9 Травня: 14, 16–49;
230238 вул.Набережна, 81, м.Кам’янка-Дніпровська, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71304
районна споживча спілка, червоний куток
м.Кам’янка-Дніпровська – вул.Каховська: 12–92, 94, 96, 100–102; вул.Набережна: 3–65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; вул.Першотравнева, вул.Скіфська, вул.Щаслива: 2–94; пров.Виноградний, пров.Запорізький, пров.Толстого: 1–22; пров.Червоний, пров.Шульгіна, просп.9 Травня: 1–13, 15;
230239 пров.Олега Кошового, 16, м.Кам’янка-Дніпровська, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71304
технічна школа, к.3
м.Кам’янка-Дніпровська – вул.Гоголя: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127–256; вул.Зелена: 151–151А, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181–254; вул.Калинова, вул.Хуторська, вул.Шевченка: 175, 176Б–236; пров.Зелений, пров.Зої Космодем’янської, пров.Олега Кошового
230240 вул.Каховська, 207, м.Кам’янка-Дніпровська, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71304
школа №3, спортивна зала
м.Кам’янка-Дніпровська – вул.Амурська, вул.Вишнева: 102, 104, 106, 108, 110, 112–245; вул.Каховська: 197, 199, 201, 203, 205, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227–334А; вул.Межова, вул.Миру: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–82; вул.Набережна: 127–127А, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185–438; вул.Центральна: 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313; вул.Чернишевського: 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 116–204; вул.Щаслива: 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241–477; вул.1-Степова, вул.2-Степова, пров.Гастелло, пров.Достоєвського, пров.Приморський
230241 вул.Промислова, 4, м.Кам’янка-Дніпровська, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71304
місцеве комунальне підприємство "Карат", бібліотека
м.Кам’янка-Дніпровська – вул.Каховська: 3А–5; вул.Промислова
230242 вул.Поповий сад, 1, м.Кам’янка-Дніпровська, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71304
районна споживча спілка, хол
м.Кам’янка-Дніпровська – вул.Гагаріна, вул.Козацька, вул.Нагорна, вул.Поповий сад, вул.Центральна: 240, 242, 244, 246–246А, 248–248А, 250, 252, 254, 256, 260, 261А–262, 274, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314–322; пров.Долинський, пров.Кам’янський, пров.Новий
230243 пров.Центральний, 23, с.Благовіщенка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71330
будинок культури, хол
с.Благовіщенка – вул.Володимирська: 144, 146–146А, 148, 150, 152, 154–279; вул.Гагаріна, вул.Зоряна: 154, 156, 158, 160–255; вул.Кузнєцова: 40–140; вул.Миру: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 к.1, 34, 36, 38 к.6, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54–125; вул.Набережна, вул.Пушкіна: 36, 38, 40–160; вул.Шаталова, вул.Шевченко, вул.Ювілейна, пров.Гвардійський, пров.Дніпровський, пров.Степовий, пров.Центральний, пров.Широкий
230244 вул.Зоряна, 94, с.Благовіщенка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71330
лікарська амбулаторія, столова
с.Благовіщенка – вул.Вишнева, вул.Володимирська: 1–143, 145, 147, 149, 151, 153; вул.Горіхова, вул.Зоряна: 1–153, 155, 157, 159; вул.Кузнєцова: 1–39; вул.Миру: 1–17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–43, 45, 47, 49, 51, 53; вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Пушкіна: 2–35, 37, 39; вул.Троянд, пров.Больничний, пров.Весняна, пров.Садовий, пров.Урожайний, пров.Шкільний, с.Шляхове
230245 вул.Центральна, 156, с.Велика Знам’янка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71311
школа №2, хол
с.Велика Знам’янка – вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Заря, вул.Миру, вул.Патріотів, вул.Пушкіна, вул.Скіфська, вул.Центральна: 1А–214, 216, 218–220, 222, 224, 226, 228; вул.Шевченко
230246 вул.Калинова, 109А, с.Велика Знам’янка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71311
сільський будинок культури, хол
с.Велика Знам’янка – вул.Жуковського, вул.Калинова, вул.Солов’їна: 3–43; вул.Українська: 1–125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143–145, 147, 149; вул.Центральна: 215, 217, 221, 223, 225, 227, 229–343, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 361, 363; пров.Аптечний, пров.Басейний, пров.Больничний, пров.Квітучий, пров.Короткий, пров.Пивоварський: 1–3, 5, 7, 11, 13; пров.Поштовий, пров.Тавричеський
230247 вул.Соборна, 7, с.Велика Знам’янка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71311
школа №1, актова зала
с.Велика Знам’янка – вул.Верхня, вул.Зелена, вул.Польова, вул.Рози, вул.Соборна, вул.Солов’їна: 44–154; вул.Софіївська, вул.Степова: 350, 352, 356, 360–362, 364, 366–368А, 370, 372, 374, 376, 378, 380, 382, 384, 388, 390, 392, 398, 400, 402, 404, 406, 408–547; вул.Чкалова, вул.Шкільна: 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 100, 102–233, 235, 237, 239, 241, 245, 249–251, 253, 255, 257, 259–261, 263, 265–267, 269, 271, 273; пров.Пивоварський: 15, 17, 19, 21–23, 25;
230248 вул.Центральна, 553, с.Велика Знам’янка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71311
держпідприємство Запорізьке, хол
с.Велика Знам’янка – вул.Виноградна: 1–44, 46–48, 50, 52–52А, 54, 58–58А, 60, 64–66, 68, 70–74; вул.Коваля, вул.Олімпійська, вул.Українська: 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 146, 148, 150–266; вул.Центральна: 344, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360, 362, 364–513, 515, 517, 521–521А, 523, 525, 527, 529, 531, 533, 535, 537, 539, 541, 543, 545, 547, 549, 551; вул.Шкільна: 234, 236, 238, 240, 244, 246–248, 252, 254, 256, 258, 262, 264, 268, 270, 272, 274–331; пров.Гвардійський, пров.Нахімова, пров.Пивоварський: 4, 6, 8–10, 12, 14, 16, 18, 20, 24–24А;
230249 вул.Шкільна, 105, с.Велика Знам’янка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71311
школа №3, спортивна зала
с.Велика Знам’янка – вул.Бувіна, вул.Гоголя: 54, 58, 60, 64, 66, 77–103; вул.Загородня: 16–18, 20, 23–59; вул.Запорізька: 14, 16, 18–50; вул.Лиманна: 1–11, 15, 19, 21, 23, 25, 29–31; вул.Степова: 234, 238, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260–260А, 262, 264, 266, 269–347, 351, 353–355, 357–359А, 363, 365, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385–387, 389, 391, 393–397, 399, 401, 403, 405, 407; вул.Шкільна: 2–79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97–99, 101; пров.Свободний
230250 вул.Центральна, 596, с.Велика Знам’янка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71311
школа №4, хол
с.Велика Знам’янка – вул.Виноградна: 45, 49, 51, 53, 55–57, 59, 61–63, 67, 69, 76–110; вул.Водяна, вул.Дачна, вул.Каховська, вул.Криворізька, вул.Набережна, вул.Причальна, вул.Центральна: 514, 516, 518–520, 522, 524, 526, 528, 530, 532, 534, 536, 538, 540, 542, 544, 546, 548, 550, 552–687; вул.Яблунева, пров.Лісний, Хутір Коби, с.Новоолексіївка
230251 вул.Гоголя, 48, с.Велика Знам’янка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71311
Приміщення магазину "ФОП Афонін В.В.", торговий зал
с.Велика Знам’янка – вул.Восточна, вул.Гоголя: 1–53, 57, 59, 63, 65, 67–75; вул.Загородня: 2–11, 19А, 21А; вул.Запорізька: 2–13, 15, 17; вул.Звірогосподарство, вул.Лелюшенко, вул.Лиманна: 12–14, 18, 20, 22, 24, 26–28, 32–291; вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Нагорна, вул.Степова: 1–233, 235–237, 239–241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267; пров.Кривий, пров.Поперечний
230252 вул.Миру, 149А, с.Водяне, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71310
школа №1, столова
с.Водяне – вул.Гвардійська: 1–139; вул.Горького: 1–46, 48; вул.Дружби: 1–62, 65, 67, 69, 71; вул.Калинова: 1–52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; вул.Миру: 1–147, 149; вул.Нова, вул.Окатенка: 1–43; вул.Перемоги: 4–82; вул.Польова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20; вул.Скіфська: 1–107, 109, 111, 113–115, 117, 119; вул.Центральна: 1–119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137–139, 141; вул.Шевченка: 28–54, 57; пров.Межевий, пров.Партизанський, пров.Північний, пров.Причальний, пров.Робочий, пров.Степовий
230253 вул.Миру, 143Б, с.Водяне, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71310
будинок народної творчості, зала
с.Водяне – вул.Гвардійська: 140–213; вул.Горького: 47, 49–125; вул.Дружби: 64, 66, 68, 70, 73–166; вул.Калинова: 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73–94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 116; вул.Каховська, вул.Кучугурська: 2–52, 56, 60, 62, 64, 66, 68–70; вул.Миру: 148, 150–206, 212, 214, 218, 220; вул.Окатенка: 45–89; вул.Перемоги: 85–133; вул.Польова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17–19, 21–43; вул.Скіфська: 108, 110, 112, 116, 118, 120–185; вул.Центральна: 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 140, 142–185, 187, 189, 191, 193–195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 215, 217; вул.Шевченка: 56, 58–119; пров.Вербовий, пров.Зелений, пров.Мирний, пров.Рибальський, пров.Урожайний: 6, 8–47;
230254 пров.Морський, 10, с.Водяне, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71310
школа №2, спортивна зала
с.Водяне – вул.Гвардійська: 214–411; вул.Калинова: 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107–109, 111, 113, 115, 118–216; вул.Кучугурська: 55, 57–59, 61, 63, 65, 67, 71–122; вул.Миру: 207–211, 213, 215–217, 219, 221–410; вул.Окатенка: 91–137; вул.Перемоги: 135–175; вул.Таврійська, вул.Центральна: 186, 188, 190, 192, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212–214, 216, 218–369; пров.Козацький, пров.Морський, пров.Тихий, пров.Урожайний: 1–5, 7; МТФ-1, МТФ-2
230255 вул.9 Травня, 21А, с.Дніпровка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71321
медична амбулаторія, хол
с.Дніпровка – вул.Гагаріна, вул.Мира: 4–171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237–257; вул.Пишньова, вул.Центральна: 1–363, 365, Підстанція; вул.9 Травня: 2–129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143; пров.Шкільний
230256 вул.9 Травня, 128, с.Дніпровка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71321
дитячий садок, хол
с.Дніпровка – вул.Мира: 172–172А, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 259–329; вул.Молодіжна, вул.Садова, вул.Степова, вул.Тараканчикова, вул.Центральна: 364, 366–539; вул.9 Травня: 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144–293; пров.Білозерський, пров.Польовий, с.Мічуріна
230257 вул.Тараканчикова, 1, с.Дніпровка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71321
адміністративний будинок сільської ради, хол
с.Дніпровка – вул.Бузікова, вул.Першотравнева, вул.Підгірна, вул.Українка, вул.Хуторянка
230258 вул.Центральна, 4, с-ще Заповітне, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71333
адміністративний будинок сільської ради, актова зала
с-ще Заповітне, с.Степове
230259 вул.Широка, 71, с.Іванівка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71320
будинок культури, актова зала
с.Іванівка
230260 вул.Стрельникова, 2, с.Нововодяне, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71322
адміністративний будинок сільської ради, актова зала
с.Нововодяне
230261 вул.Центральна, 48Б, с.Новоукраїнка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71323
сільський клуб, зала
с.Новоукраїнка, с.Примірне
230262 вул.Центральна, 9, с.Новодніпровка, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71331
школа, хол
с.Новодніпровка
230263 вул.Фролова, 18, с.Подове, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71331
крамниця "Візит", хол
с.Подове
230264 вул.Миру, 15, с.Гуртове, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71331
сільський клуб, глядацька зала
с.Гуртове, с.Цвіткове
230265 вул.Набережна, 130, м.Кам’янка-Дніпровська, Кам’янсько-Дніпровський р-н, Запорізька обл., 71304
Кам’янсько-Дніпровська центральна районна лікарня, кабінет заступника головного лікаря
Комунальна установа «Кам’янсько-Дніпровська центральна районна лікарня»
230376 вул.Овчаренка, 12, м.Оріхів, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70500
дитяча юнацька спортивна школа, зала боротьби
м.Оріхів – вул.Лесі Українки: 1–39, 41, 43–45, 47–49, 51, 53, 55, 57, 87, 97, 99, 101–131; вул.Овчаренка: 3–60, 62, 64А, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90А, 92, 94, 96, 98; вул.Паркова: 40–76; пров.Дружний, пров.Заводський
230377 вул.Овчаренка, 156, м.Оріхів, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70500
професійний ліцей, спортивна зала
м.Оріхів – вул.Ветеринарна, вул.Водопровідна, вул.Героїв АТО, вул.Героїв Крут: 3А, 43–113; вул.Дмитра Донцова, вул.Івана Богуна, вул.Кільцева, вул.Космічна, вул.Лесі Українки: 40, 42, 46, 50, 52, 54, 56, 58–86, 88–96, 98, 100, 151–237; вул.Металістів, вул.Михайла Грушевського, вул.Овчаренка: 61–61А, 63, 65, 67–67А, 69, 71–71А, 73, 75, 77, 81–81А, 83, 85, 87, 88А–89, 91–91Б, 93–93А, 95, 97, 99–178; вул.Павла Сергієнка, пров.Весняний, пров.Вишневий, пров.Героїв АТО, пров.Дмитра Донцова, пров.Енергетиків, пров.Космічний, пров.Лермонтова, пров.Лесі Українки, пров.Металістів, пров.Олімпійський, пров.Партизан, пров.Шкільний
230378 вул.Покровська, 39, м.Оріхів, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70500
будинок культури, фойє
м.Оріхів – вул.Академіка Вернадського: 48, 50, 52, 54, 56, 58–63, 65–67, 69–69А, 71, 73; вул.Гоголя: 4–22, 25, 27, 29, 31, 33, 35–37; вул.Запорізька: 50, 57–57Б, 72; вул.Йогана Янцена: 14–14А, 16, 18–22, 26, 28, 30–43; вул.Марії Сокіл: 2–39, 41, 43; вул.Миру: 1–35, 37, 39–41, 43, 45; вул.Покровська: 42–123А; пров.Мирний, пров.Тихий
230379 вул.Запорізька, 9, м.Оріхів, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70500
КП “Оріхівський комунальник”, актова зала
м.Оріхів – вул.Академіка Вернадського: 1–47, 49, 51, 53, 55, 57; вул.Запорізька: 1–49А, 51; вул.Йогана Янцена: 1–13, 15, 17, 23–25, 27, 29А; вул.лікаря Лукашевича: 1–31; вул.Покровська: 1А–37; вул.Травнева: 4–57, 60, 62, 64, 66, 68–70, 72А; вул.Шевченка: 6–48, 52, 54, 56, 58, 60, 64–66; пров.Академіка Вернадського, пров.Травневий, пров.Шевченка
230380 вул.Гетьмана Сагайдачного, 109, м.Оріхів, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70500
школа №5, спортивна зала
м.Оріхів – вул.Гетьмана Сагайдачного: 1–227; вул.Кар’єрна, вул.Каштанова, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Пісочна, вул.Плодопитомник: 5; вул.Травнева: 59, 61–61А, 63–63А, 65, 67, 71, 73–148; пров.Василя Стуса, пров.Гетьмана Сагайдачного, пров.Дружби, пров.Залізничний, пров.Зої Космодем’янської, пров.Квітковий, пров.Комарова, пров.Луговий, пров.Матросова, пров.Оріхівський, пров.Чарівний
230381 вул.Шевченка, 71, м.Оріхів, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70500
дитяча юнацька спортивна школа, ігрова зала
м.Оріхів – вул.Гоголя: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38–125; вул.Івана Мазепи, вул.Київська, вул.лікаря Лукашевича: 35–121А; вул.Марії Сокіл: 40, 42, 44–95; вул.Миру: 36, 38, 42, 44, 46–172; вул.Спортивна, вул.Шевченка: 49–51, 53, 55, 57, 59, 61, 68–124; пров.Гоголя, пров.Дачний, пров.Зелений, пров.Лізи Чайкіної, пров.Марії Сокіл, пров.Новий, пров.Олега Кошового, пров.Перемоги, пров.Райдужний, пров.Робочий, пров.Садовий, пров.Український, пров.Чайковського, пров.Юрія Смірнова
230382 вул.Йогана Янцена, 78, м.Оріхів, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70500
гуртожиток сільськогосподарського технікуму, актова зала
м.Оріхів – вул.Академіка Вернадського: 64, 68, 70, 72, 74–137; вул.Героїв Крут: 1–3, 4–42А; вул.Гетьмана Сагайдачного: 229–294; вул.Громадянська, вул.Елеваторна, вул.Запорізька: 61–71, 73–134; вул.Йогана Янцена: 48–86 к.1; вул.Озерна, вул.Паркова: 1–38; вул.Покровська: 125–125А; вул.Приходька, вул.Стадіонна, вул.Суворова, вул.Таврійська, вул.Щаслива, пров.Водопровідний, пров.Гагаріна, пров.Гвардійський, пров.Громадянський, пров.Елеваторний, пров.Йогана Янцена, пров.Покровський, пров.Привокзальний, пров.Пушкіна, пров.Сонячний, пров.Стадіонний, пров.Суворова, пров.Таврійський, пров.Ювілейний
230383 вул.Привокзальна, 32А, м.Оріхів, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70500
ЗАТ “Агроводресурс”, зала засідань
м.Оріхів – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Козача, вул.Лісництво, вул.Лісомеліоративна, вул.Машинотракторна, вул.Новорічна, вул.Пелешка Миколи, вул.Південна, вул.Плодопитомник: 1–4; вул.Привокзальна, вул.Різдвяна, вул.Соборна, вул.Степна, вул.Українська, вул.Фестивальна, вул.Франка, вул.Шовкова, вул.Ювілейна, вул.95-ої Гвардійської стрілецької дивізії, пров.Машинотракторний, пров.Соборний, пров.Тупиковий, пров.Фестивальний, пров.Шовковий
230384 вул.Шкільна, 2, смт Комишуваха, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70530
школа, фойє
смт Комишуваха – вул.Богдана Хмельницького: 2–34; вул.Гагаріна, вул.Героїчна, вул.Гоголя, вул.Запорізька, вул.Зарічна, вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Леваневського, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Осипенко Поліни, вул.Першотравнева, вул.Річна, вул.Чарівна, вул.Шевченка, вул.Шкільна: 1–33, 42, 57; вул.8 Березня, с.Григорівське
230385 вул.Шкільна, 46, смт Комишуваха, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70530
школа, фойє
смт Комишуваха – вул.Богдана Хмельницького: 49–155; вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Залізнича, вул.Красна, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Московська, вул.Перемоги, вул.Підгірна, вул.Ростуща, вул.Свободи, вул.Севастопольська, вул.Смирнова, вул.Степна, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Чкалова, вул.Широка, вул.Шкільна: 34–41, 44–56, 58–69; пров.Весняний, пров.Московський, пров.Севастопольський, с.Одарівка
230386 вул.Верхня, 1, с.Білогір’я, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70551
сільський клуб, глядацька зала
с.Білогір’я, с.Лугівське, с.Новопокровка
230388 вул.Мельникова, 1, с-ще Зарічне, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70534
школа, спортивна зала
с-ще Зарічне, с.Жовтеньке
230389 вул.Запорізька, 201, с.Таврійське, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70542
школа, спортивна зала
с.Таврійське – вул.Запорізька: 134, 136, 138, 140, 142–142А, 144–146, 150, 152, 154–156, 160, 164, 168, 172–244; вул.Керамічна, вул.Козацька, вул.Космічна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Садова, пров.Дорожний, пров.Запасний, пров.Зелений, пров.Луговий, пров.Новий, пров.Общанський, пров.Промисловий, пров.П’ятихатки, пров.Станційний, пров.Тупік, пров.Франка, пров.Червоний, с.Любимівка
230390 вул.Шкільна, 22, с.Таврійське, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70540
будинок культури, фойє
с.Таврійське – вул.Берегова, вул.Ветеринарна, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Загорянська, вул.Запорізька: 2–133, 135, 137, 139, 141, 143, 149, 151, 153, 159, 161–163, 165–167, 169–171; вул.Квіткова, вул.Лермонтова, вул.Липнева, вул.Набережна, вул.Надії, вул.Патріотична, вул.Поштова, вул.Степна, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.Яблунева, пров.Калиновий, пров.Парковий, пров.Партизанський, пров.Піски, пров.Пушкіна, пров.Річний, пров.Тихий, пров.Уральський, пров.Шевченка
230391 вул.Садова, 9А, с.Копані, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70562
сільський клуб, глядацька зала
с.Копані
230392 вул.Миру, 294, с.Мала Токмачка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70550
будинок культури, фойє
с.Мала Токмачка – вул.Берегова, вул.Гагаріна, вул.Денисенка, вул.Зарічна, вул.Кольцева, вул.Конобаєва, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Могилянська, вул.Могучанська, вул.Молодіжна, вул.Патріотична, вул.Перемоги, вул.Пісочна, вул.Покровська, вул.Привокзальна: 1–6 к.2; вул.Проскурова, вул.Садова, вул.Стадіонна, вул.Степна, вул.Судинська, вул.Травнева, вул.Урожайна, вул.Чарівна, вул.Шевченка, пров.Глухий, пров.Новий, пров.Тихий, пров.Шкільний, залізнича станція
230394 вул.Яссана, 6, с.Мирне, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70560
будинок культури, фойє
с.Мирне
230395 вул.Центральна, 5, с.Нестерянка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70561
будинок культури, фойє
с.Нестерянка
230396 вул.Вишнева, 39, с.Новоандріївка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70543
будинок культури, глядацька зала
с.Новоандріївка, с.Щербаки
230397 вул.Хрусталькова, 100, с.Новоданилівка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70505
адміністративна будівля сільської ради, зала засідань
с.Новоданилівка
230398 вул.Шарова, 39, с.Новоіванівка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70513
адміністративна будівля сільської ради, зала засідань
с.Новоіванівка, с.Дружне, с.Дудникове, с.Кущове
230399 пров.Галустяна, 1, с.Новопавлівка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70544
школа, їдальня
с.Новопавлівка
230401 вул.Шкільна, 97, с-ще Новотавричеське, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70510
школа, спортивна зала
с-ще Новотавричеське, с.Вільне, с-ще Кирпотине, с.Тарасівка
230402 вул.Колгоспна, 101А, с.Оленівка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70511
школа-дитсадок, фойє
с.Оленівка
230403 вул.Захисників України, 49А, с.Новотроїцьке, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70515
селищна рада, хол
с.Новотроїцьке, с.Новорозівка
230404 вул.40 років Перемоги, 46А, с.Жовта Круча, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70515
сільський клуб, глядацька зала
с.Блакитне, с.Веселе, с.Жовта Круча, с.Славне
230405 вул.Центральна, 7, с.Новояковлівка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70536
будинок культури, фойє
с.Новояковлівка, с.Запасне
230406 вул.Шевченка, 64, с.Магдалинівка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70537
школа, фойє
с.Магдалинівка, с.Новобойківське
230408 пров.Виноградний, 13, с.Преображенка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70545
будинок культури, глядацька зала
с.Преображенка – вул.Берегова, вул.Виноградна, вул.Гагаріна: 2–4, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28–30; вул.Кооперативна, вул.Соснова, вул.Тітова, вул.Ударна, вул.8 Березня, пров.Богуна, пров.Виноградний, пров.Грязнова, пров.Лісний, пров.Тітова, пров.Ударний, пров.Чкалова, пров.Шкільний, пров.8 Березня, с.Васинівка
230409 вул.Польова, 1, с.Преображенка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70545
школа-дитсадок, фойє
с.Преображенка – вул.Вишнева, вул.Гагаріна: 5–9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 34–348; вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Городня, вул.Жуковського, вул.Колгоспна, вул.Комарова, вул.Макаренко, вул.Незалежності України, вул.Підгірна, вул.Піщана, вул.Польова, вул.Преображенська, вул.Садова, вул.Степова, вул.Труда, вул.Філатова, вул.Чехова, вул.Ювілейна, пров.Гагаріна, пров.Жуковського, пров.Зелений, пров.Короленко, пров.Піщаний, пров.Польовий, пров.Сергія Бублика, пров.Труда, пров.Чехова, пров.Ювілейний, с.Червона Криниця
230410 вул.Блакитна, 51, с.Щасливе, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70514
школа, фойє
с.Щасливе, с-ще Калинівка, с.Новомихайлівка, с.Трудолюбівка
230411 вул.Центральна, 143, с.Юрківка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70535
школа, їдальня
с.Юрківка
230412 вул.Ювілейна, 10, с.Ясна Поляна, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70512
школа, фойє
с.Ясна Поляна, с.Трудооленівка
230413 вул.Паркова, 2, м.Оріхів, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70500
адміністративний корпус лікарні, зала засідань
Комунальний заклад "Оріхівська центральна районна лікарня" Оріхівської районної ради Запорізької області
230414 вул.Привокзальна, 7, с.Мала Токмачка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70550
школа, фойє
Державна установа "Оріхівська виправна колонія (№88)"
230692 вул.Молодіжна, 3А, м.Енергодар, Запорізька обл., 71503
Інститут державного та муніципального управління імені Р.Г.Хеноха, хол, 1-й поверх
м.Енергодар – бульв.Юності: 1; вул.Молодіжна: 3–5, 9; вул.Промислова: 101; просп.Будівельників: 2–10;
230693 просп.Будівельників, 25, м.Енергодар, Запорізька обл., 71503
готель "Енергодар", хол, 1-й поверх
м.Енергодар – бульв.Юності: 3, 5–7; вул.Придніпровська, просп.Будівельників: 12–22;
230694 просп.Будівельників, 27Б, м.Енергодар, Запорізька обл., 71503
палац культури "Сучасник", фойє, 1-й поверх
м.Енергодар – вул.Молодіжна: 27 к.1–27 к.2, 29; просп.Будівельників: 24, 28; просп.Енергетиків: 2–4, 8, 12, 14;
230695 просп.Будівельників, 27Б, м.Енергодар, Запорізька обл., 71503
палац культури "Сучасник", фойє, 1-й поверх
м.Енергодар – вул.Лісова: 3, 5; вул.Центральна: 2 к.1–4; просп.Будівельників: 25Б, 29, 31;
230696 просп.Енергетиків, 7, м.Енергодар, Запорізька обл., 71503
навчально-виховний комплекс №1, коридор, 1-й поверх
м.Енергодар – бульв.Юності: 2, 4; вул.Молодіжна: 11–17, 19, 23, 25; просп.Енергетиків: 1, 5, 9, 11, 13;
230697 просп.Енергетиків, 6, м.Енергодар, Запорізька обл., 71503
школа №2, хол, 1-й поверх
м.Енергодар – вул.Молодіжна: 31–41; вул.Українська: 4–12, 14, 16, 18; просп.Будівельників: 30; просп.Енергетиків: 10;
230698 вул.Центральна, 6, м.Енергодар, Запорізька обл., 71503
культурно-діловий центр, фойє, 1-й поверх
м.Енергодар – вул.Лісова: 1 к.1–1 к.3, 7; вул.Набережна: 2; вул.Центральна: 8–16;
230699 вул.Набережна, 5, м.Енергодар, Запорізька обл., 71503
філія дитячої художньої школи, зал 2
м.Енергодар – вул.Лісова: 9–13; вул.Набережна: 4–14;
230700 вул.Лісова, 21, м.Енергодар, Запорізька обл., 71502
школа №4, фойє, 1-й поверх
м.Енергодар – вул.Курчатова: 2; вул.Лісова: 23–27; вул.Набережна: 16–26;
230701 вул.Лісова, 21Б, м.Енергодар, Запорізька обл., 71502
міжшкільний навчально-виробничий комбінат, корпус 2, хол, 1-й поверх
м.Енергодар – вул.Лісова: 4, 6, 15–19; просп.Будівельників: 41, 43;
230702 просп.Будівельників, 33, м.Енергодар, Запорізька обл., 71502
водогрязелікарня, хол, 1-й поверх
м.Енергодар – вул.Українська: 2, 13, 15, 17, 21; просп.Будівельників: 32–40;
230703 вул.Українська, 25А, м.Енергодар, Запорізька обл., 71504
багатопрофільна гімназія "Гармонія", молодший корпус, коридор, 1-й поверх
м.Енергодар – вул.Воїнів-Інтернаціоналістів: 8–14; вул.Курчатова: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; вул.Молодіжна: 75–77;
230704 вул.Українська, 25Б, м.Енергодар, Запорізька обл., 71504
художня школа, к.1, 1-й поверх
м.Енергодар – вул.Курчатова: 16, 18, 20, 22, 24, 26; вул.Молодіжна: 53; просп.Будівельників: 42;
230705 вул.Українська, 25А, м.Енергодар, Запорізька обл., 71504
багатопрофільна гімназія "Гармонія", старший корпус, коридор, 1-й поверх
м.Енергодар – вул.Молодіжна: 43–51; вул.Українська: 19, 27–41;
230706 вул.Молодіжна, 10, м.Енергодар, Запорізька обл., 71504
плавальний басейн, фойє, 1-й поверх
м.Енергодар – вул.Курчатова: 29–38; вул.Молодіжна: 8, 18, 20, 30, 55–71; вул.Промислова: 65;
230707 вул.Курчатова, 13, м.Енергодар, Запорізька обл., 71504
вузол зв’язку, вестибюль, 1-й поверх
м.Енергодар – вул.Воїнів-Інтернаціоналістів: 4–6, 18; вул.Курчатова: 4–14; просп.Будівельників: 44–46;
230708 вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, 32, м.Енергодар, Запорізька обл., 71504
навчально-виховний комплекс №5, вестибюль центрального входу, 1-й поверх
м.Енергодар – вул.Воїнів-Інтернаціоналістів: 42; вул.Козацька: 20, 22, 24, 26–38; вул.Молодіжна: 22, 24, 26–26Б, 28, 73, 79–97;
230709 вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, 32, м.Енергодар, Запорізька обл., 71504
навчально-виховний комплекс №5, вестибюль біля кабінета директора, 1-й поверх
м.Енергодар – вул.Воїнів-Інтернаціоналістів: 20–40, 44–46; вул.Козацька: 17;
230710 бульв.Каштановий, 1, м.Енергодар, Запорізька обл., 71504
школа №7, блок 2, коридор, 1-й поверх
м.Енергодар – бульв.Каштановий: 5–18; вул.Козацька: 25; вул.Молодіжна: 101–105; вул.Скіфська: 26–30;
230711 бульв.Каштановий, 1, м.Енергодар, Запорізька обл., 71504
школа №7, блок 3, коридор, 1-й поверх
м.Енергодар – бульв.Каштановий: 2А–4; вул.Козацька: 3, 7–9; вул.Скіфська: 2–22;
230712 вул.Козацька, 17, м.Енергодар, Запорізька обл., 71504
центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, зал, 1-й поверх
м.Енергодар – бульв.Каштановий: 2; вул.Козацька: 5, 11–16, 17А к.1–17А к.4, 21, 23;
230713 просп.Будівельників, 33, м.Енергодар, Запорізька обл., 71502
спеціалізована медико-санітарна частина №1, головний корпус, актова зала, 2-й поверх
Державний заклад «Спеціалізована медико–санітарна частина №1»