Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Сумська область, Територіальний виборчий округ № 161

Дільниць - 224

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
590060 вул.Центральна, 2, м.Буринь, Буринський р-н, Сумська обл., 41700
школа №3, спортивна зала
м.Буринь – вул.Архітектора Григор’єва, вул.Василя Стуса, вул.Великозахватівська: 101–329; вул.Гетьмана, вул.Городоцька, вул.Григорія Базими, вул.Двір заводу, вул.Заводська, вул.І.Франка, вул.Кооперативна, вул.Котляревського, вул.Кутузова, вул.Лікарняна, вул.Лучицького, вул.Миколи Безрукова, вул.Михайлівська, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Павлова, вул.Паркова, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Поляна, вул.Прасолова, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Тичини, вул.Толстого, вул.Трудова, вул.Тургенєва, вул.Центральна, вул.Чехова, вул.Яблунева, вул.1 Молодіжна, вул.2 Молодіжна, пров.Чехова
590061 пл.Першотравнева, 3, м.Буринь, Буринський р-н, Сумська обл., 41700
районний будинок культури, фойє
м.Буринь – вул.Великозахватівська: 1–99; вул.Вознесенська, вул.Д.Бєдного, вул.Зарічна, вул.Ковпака, вул.Лесі Українки, вул.Макаренка, вул.Паризької Комуни, вул.Першотравнева: 2–30/2; вул.Ринкова, вул.Степова, вул.Чашанська, вул.121 Стрілецької дивізії, вул.40 років Перемоги, пл.Першотравнева, пров.Вознесенський, пров.Горького
590062 вул.Шевченка, 2, м.Буринь, Буринський р-н, Сумська обл., 41700
школа №2, зала їдальні
м.Буринь – вул.Богдана Хмельницького, вул.Великохутірська, вул.Верзанська, вул.Вишнева, вул.Вільчанська, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гагаріна, вул.Г.Головенського, вул.Дронівська, вул.Єсеніна, вул.З.Космодем’янської, вул.Лисаківська, вул.Малиновського, вул.Марко Вовчок, вул.Матросова, вул.Олександра Довженка, вул.Олександрівська, вул.Першотравнева: 33–127; вул.Поліська, вул.Пушкіна, вул.Суворова, вул.Сухинівська, вул.Тімірязєва, вул.Чайковського, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шилівська, вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Г.Головенського
590063 вул.Макаренка, 3, м.Буринь, Буринський р-н, Сумська обл., 41700
школа №1, спортивна зала
м.Буринь – вул.Василя Симоненка, вул.Ватутіна, вул.Гоголя, вул.Залізнична, вул.Клепальська, вул.Кобзаря, вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Новоселівська, вул.Петра Калнишевського, вул.Пилипа Орлика, вул.Прорізна, вул.ст. Путивль 49км, вул.Чернишевського, пл.Привокзальна, пров.Белінського, пров.Гоголя, пров.Кобзаря
590064 вул.Шкільна, 1, с.Біжівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41762
сільська рада, актова зала
с.Біжівка, с.Болотівка, с.Голуби
590065 вул.Мельникова, 8, с.Бурики, Буринський р-н, Сумська обл., 41745
адмінприміщення Буриківської сільської ради, к.1
с.Бурики
590066 вул.Садова, 53, с.Романчукове, Буринський р-н, Сумська обл., 41745
приміщення фельдшерського пункту, к.2
с.Романчукове
590067 вул.Садова, 1, с.Верхня Сагарівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41733
адмінбудівля старостинського округу, к.1
с.Верхня Сагарівка
590068 вул.Паратівка, 20, с.Вознесенка, Буринський р-н, Сумська обл., 41742
адмінбудівля старостинського округу, фойє
с.Вознесенка, с.Коренівка, с.Сорока
590069 вул.Шкільна, 9, с.Воскресенка, Буринський р-н, Сумська обл., 41734
школа, спортивна зала
с.Воскресенка, с.Вікторинівка
590070 вул.Заглобівка, 1, с.Гвинтове, Буринський р-н, Сумська обл., 41710
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Гвинтове, с.Коновалове, с.Нечаївка, с.Шевченкове
590072 вул.Богдана Хмельницького, 3, с.Дяківка, Буринський р-н, Сумська обл., 41724
навчально-виховний-комплекс, к.2
с.Дяківка, с.Шпокалка
590073 вул.Центральна, 1, с-ще Кошарське, Буринський р-н, Сумська обл., 41724
фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
с.Гатка, с-ще Копилове, с-ще Кошарське, с.Сапушине
590074 вул.Сарничева, 1В, с.Жуківка, Буринський р-н, Сумська обл., 41750
будинок культури, глядацька зала
с.Жуківка, с.Кубракове, с.Нотаріусівка, с.Тимофіївка
590075 вул.Присеймівська, 30, с.Клепали, Буринський р-н, Сумська обл., 41723
сільська рада, обрядова зала
с.Клепали, с.Ігорівка
590076 вул.Шкільна, 5, с.Миколаївка, Буринський р-н, Сумська обл., 41736
навчально-виховний комплекс, спортивна зала
с.Миколаївка
590077 вул.Паркова, 58, с.Бошівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41737
сільський клуб, актова зала
с.Бошівка
590078 вул.Центральна, 35, с.Михайлівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41730
фельдшерсько-акушерський пункт №1, коридор
с.Михайлівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Зарічна, вул.Лесі Українки, вул.Пушкіна, вул.Центральна, вул.Шевченка, с.Бондарі, с.Темне
590079 вул.Шкільна, 1, с.Михайлівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41730
школа №1, коридор
с.Михайлівка – вул.Вишнева, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Шкільна, с.Нова Олександрівка
590080 вул.Центральна, 59, с.Олександрівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41713
навчально-виховний комплекс, спортивна зала
с.Олександрівка
590081 вул.Шкільна, 5, с.Піски, Буринський р-н, Сумська обл., 41720
школа, фойє
с.Піски, с.Новий Мир
590082 вул.Солдатенка, 4, с.Слобода, Буринський р-н, Сумська обл., 41714
навчально-виховний комплекс, актова зала
с.Слобода – вул.Вишнева, вул.Донецька, вул.Кутузова, вул.Синичівка, вул.Солдатенка, вул.Суворова, вул.Харківська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Ватутіна, пров.Горького, пров.Івана Франка, пров.Київський, пров.Клубний, пров.Московський, пров.Польовий, пров.Решетняківський, пров.Садовий, пров.Яблуневий, пров.1 Травня, с-ще Леонтіївка, с-ще Сорочинське
590083 вул.Заводська, 6, с.Слобода, Буринський р-н, Сумська обл., 41714
школа, актова зала
с.Слобода – вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Козлова, вул.Комарова, вул.Лесі Українки, вул.Маяковського, вул.Михайличенка, вул.Незалежності, вул.Центральна Майстерня, вул.Чехова, вул.1 Травня, пров.Гоголя, пров.Грушевий, пров.Лермонтова, пров.Миколаївський, пров.Пушкіна
590084 вул.Центральна, 5, с.Сніжки, Буринський р-н, Сумська обл., 41760
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Сніжки, с.Вишневий Яр, с.Молодівка, с.Пасьовини
590085 вул.Центральна, 4, с.Степанівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41717
сільська рада, актова зала
с.Степанівка, с.Чалищівка
590086 вул.Чкалова, 15, с.Суховерхівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41752
школа, коридор
с.Суховерхівка, с.Атаманське, с.Дмитрівка, с.Нижня Сагарівка
590087 вул.Центральна, 36, с.Успенка, Буринський р-н, Сумська обл., 41732
будинок культури, фойє
с.Успенка
590088 вул.Миру, 6, с.Хустянка, Буринський р-н, Сумська обл., 41746
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Хустянка, с.Шкуматове
590089 вул.Шкільна, 6, с.Харченки, Буринський р-н, Сумська обл., 41746
центр дозвіллєвої роботи, танцювальна зала
с.Харченки
590090 вул.Козацька, 2А, с.Ярове, Буринський р-н, Сумська обл., 41746
фельдшерський пункт, к.2
с.Ярове
590091 вул.Центральна, 10, с.Червона Слобода, Буринський р-н, Сумська обл., 41709
школа, зала їдальні
с.Червона Слобода, с.Чумакове
590092 вул.Лугова, 40, с.Дич, Буринський р-н, Сумська обл., 41709
будинок культури, глядацька зала
с.Дич
590093 вул.Павла Попова, 7, с.Черепівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41753
школа, коридор
с.Черепівка, с.Карпенкове
590094 вул.Перемоги, 16, с.Чернеча Слобода, Буринський р-н, Сумська обл., 41740
навчально-виховний комплекс, коридор
с.Чернеча Слобода
590095 вул.Кутузова, 15, м.Буринь, Буринський р-н, Сумська обл., 41700
центральна районна лікарня, к.2 поліклінічного відділення
Буринська центральна районна лікарня ім.професора М.П.Новаченка
590172 вул.В.Глуховця, 3, смт Дубов’язівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41655
школа, роздягальня
смт Дубов’язівка – вул.Анастасії Гребенькової, вул.Базарна, вул.Берегова, вул.В.Глуховця, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.Кооперативна, вул.Миколи Курсова, вул.Миколи Овдієнка, вул.Петра Лусти: 2–14; вул.Професійна, вул.Сонячна, вул.Сумська, вул.Трудова, вул.Фестивальна, заїзд двір цукрокомбінату, пров.Базарної, пров.вул.В.Глуховця, пров.Горького, пров.Кооперативної, пров.Миколи Курсова, пров.Професійної, пров.Трудової, пров.Фестивальної, с-ще Тополине
590173 вул.Петра Лусти, 38, смт Дубов’язівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41655
селищний будинок культури, к.2
смт Дубов’язівка – вул.Загребельна, вул.Колективна, вул.Конотопська, вул.Космонавтів, вул.Маяковського, вул.Медова, вул.Набережна, вул.Петра Лусти: 18–55; вул.Полтавська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.1 Травня, вул.40 років Перемоги, пров.вул.Медової, пров.1 Шевченка, пров.2 Шевченка, с-ще Білозерка
590174 вул.Центральна, 64, с.Сім’янівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41656
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Коханівка, с.Сім’янівка
590175 вул.Депутатська, 1А, с.Гамаліївка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41655
ТОВ "Ранок-Гамаліївка", ідальня
с.Гамаліївка, с.Полтавка
590178 вул.Дептівська, 1, с.Великий Самбір, Конотопський р-н, Сумська обл., 41664
сільський будинок культури, диско-зала
с.Великий Самбір, с.Броди
590184 вул.Центральна, 26, с.Дептівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41665
сільський будинок культури, фойє
с.Дептівка
590187 вул.Слави, 12, с.Курилівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41671
навчально-виховний комплекс, к.1
с.Курилівка, с.Капітанівка
590189 вул.Богдана Хмельницького, 21, с.Карабутове, Конотопський р-н, Сумська обл., 41672
сільський клуб, вестибюль
с.Карабутове, с.Нехаївка
590193 вул.Центральна, 11, с.Кошари, Конотопський р-н, Сумська обл., 41666
сільський будинок культури, фойє
с.Кошари, с.Андріївське, с.Нечаївське
590194 вул.Сумська, 198, с.Красне, Конотопський р-н, Сумська обл., 41670
контора ТОВ "Весна-Агро", зала засідань
с.Красне
590195 вул.Широка, 2, с.Лебедєве, Конотопський р-н, Сумська обл., 41670
навчально-виховний комплекс, к.2
с.Вишневе, с.Лебедєве
590199 вул.Суворова, 6, с.Малий Самбір, Конотопський р-н, Сумська обл., 41663
будинок культури, актова зала
с.Малий Самбір
590201 вул.Садова, 10, с.Михайло-Ганнівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41676
фельдшерський пункт, актова зала
с.Михайло-Ганнівка, с.Турутине, с.Улянівка, с.Фесівка
590202 вул.Центральна, 3, с.Пекарі, Конотопський р-н, Сумська обл., 41675
сільський клуб, глядацька зала
с.Пекарі
590203 вул.Братів Ковтун, 3, с.Попівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41627
школа, роздягальня
с.Попівка – вул.Братів Ковтун, вул.Весняна, вул.Вигін, вул.Виконкомівська, вул.Вишнева, вул.Журналістів, вул.Зелена, вул.Кооперативна, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Невського, вул.Покровська, вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Українська, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Щепкіна, вул.Ярківська, вул.8 Березня, пров.1-ий провулок вулиці Миру, пров.2-ий провулок вулиці Миру
590204 вул.Гуденка, 2А, с.Попівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41627
навчально-виховний комплекс, хол
с.Попівка – вул.Гуденка, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Карічін Хутір, вул.Квітнева, вул.Кутузова, вул.Молодіжна, вул.Омелівська, вул.Острівська, вул.Польова, вул.Сонячна, вул.Шкільна, пров.вулиці Дружби, пров.вулиці Квітневої, пров.1 Кутузова, пров.1-ий провулок вулиці Молодіжної, пров.2-ий провулок вулиці Молодіжної
590205 вул.Заводська, 21, с.Попівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41627
районний будинок культури, диско-зала
с.Попівка – вул.Батуринська, вул.Вирівська, вул.Заводська, вул.Кругова, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Озерна, вул.Перемоги, вул.Північна, вул.Портова, вул.Ранкова, вул.Садова, вул.Широка, пров.Садової, с.Селище
590206 вул.Молодіжна, 5, с.Тулушка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41628
навчально-виховний комплекс, хол
с.Тулушка
590209 вул.Соборна, 16, с.Салтикове, Конотопський р-н, Сумська обл., 41654
навчально-виховний комплекс, к.1
с.Салтикове, с-ще Білоусівка, с.Рокитне
590211 вул.Шкільна, 1, с.Соснівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41662
навчально-виховний комплекс, актова зала
с.Соснівка, с.Вільне, с-ще Шевченківське
590212 вул.Садова, 3, с.Тернівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41657
сільська рада, к.1
с.Тернівка
590214 пл.Козацької Слави, 31, с.Шаповалівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41660
будинок культури, актова зала
с.Шаповалівка, с.Привокзальне
590215 вул.Миру, 1, с.Шевченкове, Конотопський р-н, Сумська обл., 41667
ПАТ "Радгосп Шевченківський", актова зала
с.Шевченкове, с.Торговиця
590216 вул.Центральна, 1, с.Шпотівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41673
навчально-виховний комплекс, актова зала
с.Шпотівка
590217 вул.Шкільна, 43, с.Базилівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41673
об’єкт дозвільної роботи, фойє
с.Базилівка, с.Першотравневе
590218 пл.Бердицького, 5, с.Юрівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41674
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Юрівка
590329 вул.Миру, 32, с.Байрак, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42540
школа, фойє
с.Байрак, с.Довга Лука, с.Липівське
590330 вул.Шевченка, 10, с.Беєве, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42512
сільський клуб, фойє
с.Беєве, с.Мельникове, с.Куплеваха, с.Олещенкове
590331 вул.Молодіжна, 1, с.Берестівка, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42513
школа, фойє
с.Берестівка, с.Яловий Окіп
590332 вул.Центральна, 23, с-ще Суха Грунь, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42506
школа, спортивна зала
с-ще Суха Грунь, с.Веселе, с.Галаївець, с.Легуші, с.Чирвине
590333 вул.Беївська, 6, с.Капустинці, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42521
будинок культури, фойє
с.Капустинці, с.Гришки, с.Клюси, с.Тарасенки
590334 вул.Шкільна, 1, с.Кімличка, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42515
будинок культури, фойє
с.Кімличка
590335 вул.Щастя, 23, с.Колядинець, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42523
школа, фойє
с.Колядинець, с.Вовкове, с.Греки, с.Колісники, с.Костяни
590336 вул.Леусенка, 26, с.Великий Ліс, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42523
сільський клуб, глядацька зала
с.Великий Ліс
590337 вул.Полтавська, 17, смт Липова Долина, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42500
управління агропромислового розвитку, зал засідань
смт Липова Долина – вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Дмитра Сулими, вул.Зелена, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Онацького, вул.Полтавська, вул.Ставкова, вул.Щепкіна, вул.Яблунева, вул.8 Березня, пров.1-й Миру, пров.1-й Полтавської, пров.1-й Щепкіна, пров.2-й Полтавської, пров.3-й Полтавської, пров.4-й Полтавської
590338 вул.Короленка, 1, смт Липова Долина, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42500
школа, фойє
смт Липова Долина – вул.Басарабка, вул.Благовіщенська, вул.Бойківська, вул.Загорянка, вул.Короленка, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Набережна, вул.Оболоньська, вул.Покровська, вул.Пушкіна, вул.Троїцька, вул.1 Травня, пров.1-й Благовіщенської, пров.1-й Бойківської, пров.1-й Лермонтова, пров.1-й Оболоньської, пров.1-й Покровської, пров.1-й Роменської, пров.2-й Благовіщенської, пров.2-й Бойківської, пров.2-й Оболоньської
590339 вул.Роменська, 1, смт Липова Долина, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42500
будинок культури, фойє
смт Липова Долина – вул.Богдана Хмельницького, вул.Богуна, вул.Гагаріна, вул.Каті Зеленко, вул.Ковпака, вул.Лесі Українки, вул.Лікарняна, вул.Новіченка, вул.Польова, вул.Роменська, вул.Русанівська, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Тиріна, вул.Шевченка, пров.1-й Лікарняної, пров.1-й Русанівської, пров.2-й Лікарняної, пров.2-й Роменської, пров.3-й Лікарняної, пров.3-й Роменської, пров.4-й Роменської, пров.5-й Роменської, с.Червоногірка
590340 вул.Полтавська, 41, с.Побиванка, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42508
сільський клуб, фойє
с.Побиванка, с.Червона Долина
590341 вул.Покровська, 1, с.Лучка, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42547
будинок культури, фойє
с.Лучка, с.Бухалове
590342 вул.Дериземлі, 14, с.Московське, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42525
школа, спортивна зала
с.Московське, с.Аршуки, с.Весела Долина(Московська с/р), с.Воропаї, с.Стягайлівка, с.Хоменкове
590343 вул.Надлісся, 5, с.Панасівка, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42516
будинок культури, фойє
с.Панасівка
590344 вул.Шляхова, 2, с.Столярове, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42517
сільський клуб, глядацька зала
с.Липівка, с.Столярове
590345 вул.Миру, 2, с.Підставки, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42535
школа, фойє
с.Підставки, с.Мельники, с.Слобідка
590346 вул.Шкільна, 7, с.Подільки, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42530
школа, фойє
с.Подільки, с.Велика Лука, с.Весела Долина(Синівська сільська громада), с.Коломійцева Долина, с.Потопиха
590347 вул.Зелена, 1, с.Русанівка, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42545
школа, актова зала
с.Русанівка
590348 вул.Шевченка, 16А, с.Саї, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42520
будинок культури, фойє
с.Саї, с.Антоненкове, с.Голуби, с.Карпці, с.Мар’янівка, с.Нестеренки, с.Рудоман, с.Товсте
590349 вул.Шкільна, 1, с.Семенівка, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42510
школа, актова зала
с.Семенівка, с.Новосеменівка
590350 вул.Миру, 11, с.Синівка, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42533
школа, фойє
с.Синівка, с.Довжик
590351 вул.Демченко, 11, с.Яганівка, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42543
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Яганівка, с.Бугаївка, с.Грабщина
590352 вул.Кувардіна, 6, с.Яснопільщина, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42541
школа, спортивна зала
с.Яснопільщина, с.Іванівка, с.Коцупіївка, с.Макіївське
590353 вул.Лікарняна, 3, смт Липова Долина, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42500
центральна районна лікарня, актова зала
Липоводолинська центральна районна лікарня
590354 вул.Незалежності, 25, смт Недригайлів, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42100
школа, фойе
смт Недригайлів – вул.Бережок, вул.Вишнева, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Горького: 2–11, 13, 15/1–15/2, 17; вул.Заболотівка, вул.Лесі Українки, вул.Незалежності: 9–36Б; вул.Патріотів України, вул.Першотравнева, вул.Сумська: 10–43, 45, 47; вул.Шкільна, вул.Щебетунів, вул.Яценкова, пров.Лесі Українки, пров.Першотравневий
590355 вул.Шевченка, 2, смт Недригайлів, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42100
будинок культури, фойє
смт Недригайлів – вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Зарудка, вул.Івана Франка, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Паркова, вул.Петра Калнишевського, вул.Польова, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.Соборна, вул.Шевченка, пров.Зарудки, с.Пушкарщина
590356 вул.Шмідта, 28, смт Недригайлів, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42100
ВПУ, фойє
смт Недригайлів – вул.Горького: 12, 14, 16, 19–198; вул.Лісова, вул.Спортивна, вул.Шмідта, пров.Шмідта
590357 вул.Незалежності, 85, смт Недригайлів, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42100
ДП "Райавтодор", актовий зал
смт Недригайлів – вул.Капельгородського, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 37–85; вул.Нестора Кизенка, вул.Олександра Шовтути, вул.Ювілейна, пров.Береговий, пров.Ювілейний
590358 вул.Сумська, 112, смт Недригайлів, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42100
МНВК, фойє
смт Недригайлів – вул.Будівельна, вул.Лугова, вул.О. Кошового, вул.Сумська: 44, 46, 48–213; пров.1 Сумський, пров.2 Сумський
590359 вул.Сумська, 3, с.Віхове, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42100
ФАП, коридор
с.Вакулки, с.Віхове, с.Луки
590360 вул.Незалежності, 5, смт Терни, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42110
Культурно-просвітницький центр, коридор.
смт Терни – вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Європейська, вул.Заводська, вул.Заруддя: 7–9, 15–19, 21, 23, 27, 33; вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Паркова, вул.Чкалова, с.Мазне, с.Озерне, с.Шматове
590361 вул.Перемоги, 2, смт Терни, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42110
Долинський сільський клуб, кінозал
смт Терни – вул.Вишнева: 27, 39, 41, 47–69; вул.Героїв України, вул.Заруддя: 2, 12–14, 19А–20, 22, 26, 30, 39–131; вул.Івана Франка, вул.Кут, вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Новий Виселок, вул.Перемоги, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сільська, вул.Славна, вул.Урожайна, вул.Шкільна: 38–40, 46–129; вул.8-Березня, пров.Гоголя, пров.Ломоносова, пров.Чайковського, с.Бабакове, с.Долина, с.Холодне
590362 вул.Шкільна, 2, смт Терни, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42111
Тернівська ЗОШ I-III ступенів, фойє.
смт Терни – вул.Вишнева: 1–26, 28–38, 40, 42; вул.Горова, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Кооперативна, вул.Кутузова, вул.Лесі Українки, вул.Лучанська, вул.Макаренка, вул.Матросова, вул.Надрудка, вул.Прикордонна, вул.Свободи, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Чехова, вул.Шкільна: 3–37, 41–45; вул.Ювілейна, пров.Затишний, пров.Ковпака, пров.Луговий, пров.Миру, пров.Нахімова, с.Гострий Шпиль
590363 вул.Г. Трояна, 1, смт Терни, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42110
Колишнє приміщення Тернівської поліклініки, коридор.
смт Терни – вул.Ватутіна, вул.Г. Трояна, вул.Гастелло, вул.З.Космодем’янської, вул.Квітнева, вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Небесної Сотні, вул.Окіп, вул.Пушкіна, вул.Сільгосптехніка, вул.Суворова, вул.Шевченка, с.Володимирівка, с.Ківшик, с.Мала Черепівка
590364 вул.8 Березня, 11, с.Великі Будки, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42124
будинок культури, актовий зал
с.Великі Будки
590365 вул.Київський шлях, 14, с.Вільшана, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42127
школа, спортивний зал
с.Вільшана – вул.Горького, вул.Зарічна, вул.Миру, вул.Михайлівська, вул.Мічуріна, вул.Озерна, вул.Роменська, вул.Соборна, вул.Шкільна, с.Білоярське, с.Немудруї, с.Фартушине, с.Шаповалове
590366 вул.Київський шлях, 53, с.Вільшана, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42127
сільський будинок культури, фойє
с.Вільшана – вул.Інтернаціональна, вул.Київський шлях, вул.Першотравнева, вул.Рудка, вул.Садова, вул.Франка, вул.Чернишевського, вул.Шевченка, с.Весногірське, с.Реви, с.Філонове
590367 вул.Центральна, 32, с.Гринівка, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42132
сільський клуб с.Гринівка, глядацький зал.
с.Гринівка, с.Нелени, с.Якименки
590368 вул.М.Заїченко, 4, с.Деркачівка, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42123
будиинок культури, танцювальний зал
с.Деркачівка, с.Городище
590369 вул.Зарічна, 5, с.Засулля, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42107
адмінбудинок сільської ради, зал засідань.
с.Засулля, с.Дремове, с.Кореневе, с.Терешки, с.Цибуленки
590370 вул.Шевченка, 34, с.Баба, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42107
сільський клуб, зал
с.Баба, с.Берізки, с.Дігтярка, с.Холодний Яр
590371 вул.Любимова, 31Б, с.Зеленківка, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42125
сільський клуб, глядацький зал
с.Зеленківка, с.Сороколітове
590372 вул.Космонавтів, 1В, с.Комишанка, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42126
Сільський будинок культури, фойє.
с.Комишанка, с.Кушніри, с.Мірки, с.П’ятидуб
590373 вул.Молодіжна, 10, с.Зелене, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42120
сільський клуб, фойє
с.Зелене, с.Клин, с.Чемоданівка
590374 вул.Шкільна, 1А, с.Іваниця, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42120
школа, актовий зал
с.Іваниця
590375 вул.Кошового, 2, с.Козельне, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42146
будинок культури, фойє
с.Козельне, с.Хорол
590376 вул.Миру, 25А, с.Саєве, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42146
сільський клуб, фойє
с.Саєве
590377 вул.Мічуріна, 90А, с.Тимченки, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42146
сільський клуб, фойє
с.Тимченки
590378 вул.Київська, 56, с.Коровинці, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42140
Коровинський сільський будинок культури, фойе
с.Коровинці – вул.Засульська, вул.Київська: 1–114, 116; вул.Лан, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Свободи, вул.Соборна: 2–99, 104–106, 108; вул.Солов’їна, вул.Степова, вул.Хліборобська, вул.Шкільна, пров.Київський, пров.Миру
590379 вул.Київська, 113, с.Коровинці, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42140
адмінбудинок ТОВ "Довіра 2008", кабінет бухгалтерії та коридор
с.Коровинці – вул.Депутатська, вул.Дружби, вул.Київська: 115, 117–222; вул.Незалежності, вул.Соборна: 101–103, 107, 109–131; вул.Сонячна, вул.Шевченка, пров.Депутатський, с.Гай, с.Дігтярівка, с.Соснівка, с.Ракова Січ
590380 вул.Сільська, 42, с.Малі Будки, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42141
адмінбудинок с.Малі Будки, кім.1
с.Малі Будки
590381 вул.Центральна, 8, с.Мухувате, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42140
Сільський клуб с.Мухувате, кім.2
с.Бороданове, с.Зелений Гай, с.Мухувате, с.Перекір, с.Тимощенкове, с.Тютюнникове, с.Юхти
590382 вул.Шевченка, 10, с.Кулішівка, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42108
сільський клуб, глядацький зал
с.Кулішівка, с.Бродок, с.Костянтинів
590383 вул.Центральна, 14А, с.Курмани, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42137
будинок культури, кабінет директора
с.Курмани
590384 вул.Центральна, 13, с.Березняки, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42137
сільський клуб, глядацький зал
с.Березняки, с.Голубці
590385 вул.Центральна, 2, с.Маршали, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42133
будинок культури, фойє
с.Маршали
590386 вул.Центральна, 25, с.Рубанка, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42144
Сільський будинок культури, фойє.
с.Рубанка, с.Овеча
590387 вул.Рябова, 107, с.Сакуниха, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42142
сільський клуб, глядацький зал
с.Сакуниха
590388 вул.Перетічки, 72, с.Перетічки, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42143
сільський клуб, фойє
с.Велика Діброва, с.Перетічки, с.Лахнівщина
590389 вул.Центральна, 60, с.Томашівка, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42134
будинок культури, фойє
с.Томашівка
590390 вул.Сільська, 38, с.Беседівка, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42135
сільський клуб, фойє
с.Беседівка
590391 вул.Польова, 33, с.Коритище, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42136
ФАП, коридор
с.Закроївщина, с.Коритище
590392 вул.Садова, 53/2, с.Косенки, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42136
приміщення ФАПу, приміщення для прийому хворих
с.Косенки
590393 вул.Центральна, 3, с.Хоружівка, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42130
сільський будинок культури, актовий зал.
с.Хоружівка, с.Біж, с.Дараганове, с.Лаврове, с.Омелькове, с.Спартак
590395 вул.Духанівка, 25, с.Червона Слобода, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42145
сільський клуб, глядацький зал
с.Червона Слобода, с.Горькове
590396 вул.Молодіжна, 1, с.Мелешківка, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42145
сільський клуб, глядацький зал
с.Мелешківка
590397 вул.Шкільна, 12, смт Недригайлів, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42100
центральня районна лікарня, актовий зал
Недригайлівська центральна районна лікарня
590471 вул.Шкільна, 63, с.Анастасівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42075
школа, фойє
с.Анастасівка
590472 вул.Перемоги, 20А, с.Попівщина, Роменський р-н, Сумська обл., 42075
клуб, фойє
с.Закубанка, с.Попівщина, с.Саханське, с.Світівщина, с.Якимовичі
590473 вул.Миру, 6А, с.Новопетрівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42075
фельдшерсько-акушерський пункт, фойє
с.Новопетрівка
590474 вул.Центральна, 53, с.Андріївка, Роменський р-н, Сумська обл., 42078
сільський клуб, фойє
с.Андріївка, с.Холодник
590475 вул.Шкільна, 56А, с.Андріяшівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42087
школа, спортивний зал
с.Андріяшівка – вул.Берегова, вул.Польова, вул.Приозерна, вул.Соборна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, с.Луценкове, с.Новицьке
590476 вул.Соборна, 6, с.Андріяшівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42087
будинок культури, малий зал
с.Андріяшівка – вул.Київська, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Підгайна, с.Мельники
590477 вул.Центральна, 7А, с.Гудими, Роменський р-н, Сумська обл., 42088
сільський клуб, фойє
с.Гудими
590478 вул.Соборна, 23, с.Артюхівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42003
будинок культури, малий зал
с.Артюхівка, с.Лісківщина, с.Шумське
590479 вул.Роменська, 6, с.Басівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42035
школа, фойє
с.Басівка, с.Бессарабка, с.Велика Бутівка, с.Заріччя, с.Пшінчине
590480 вул.Конотопська, 68, с.Гаї, Роменський р-н, Сумська обл., 42036
школа, фойє
с.Гаї
590481 вул.Центральна, 28, с.Великі Будки, Роменський р-н, Сумська обл., 42035
об’єкт дозвіллевої роботи, фойє
с.Великі Будки, с.Вощилиха, с.Залуцьке
590483 бульв.Миру, 15, с.Біловод, Роменський р-н, Сумська обл., 42065
школа, фойє
с.Біловод, с.Веселий Степ, с.Марківське, с.Попівка
590484 вул.Горшкова, 6, с.Москалівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42065
об’єкт дозвіллевої роботи, малий зал
с.Москалівка
590485 вул.Київська, 60, с.Бобрик, Роменський р-н, Сумська обл., 42070
будинок культури, актовий зал
с.Бобрик, с-ще Біловодське, с.Лукашове, с.Новокалинівка
590486 вул.Молодіжна, 3А, с.Василівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42077
школа, спортивний зал
с.Василівка, с.Братське, с.Чисте
590487 вул.Центральна, 27, с.Великі Бубни, Роменський р-н, Сумська обл., 42037
будинок культури, танцювальний зал
с.Великі Бубни, с.Заїзд
590488 вул.Хандоги, 2, с.Матлахове, Роменський р-н, Сумська обл., 42012
об’єкт дозвіллевої роботи, танцювальний зал
с.Матлахове
590489 вул.Миру, 29, с.Посад, Роменський р-н, Сумська обл., 42037
об’єкт дозвіллевої роботи, танцювальний зал
с.Посад
590490 вул.Центральна, 36, с.Волошнівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42080
будинок культури, більярдний зал
с.Волошнівка
590491 вул.Миру, 2А, с.Галка, Роменський р-н, Сумська обл., 42040
будинок культури, фойє
с.Галка, с.Плужникове
590492 вул.Роменська, 14, с.Глинськ, Роменський р-н, Сумська обл., 42081
професійний аграрний ліцей, корпус 1, фойє
с.Глинськ, с.Сурмачівка
590493 вул.Центральна, 1, с.Чеберяки, Роменський р-н, Сумська обл., 42088
об’єкт дозвіллевої роботи, актовий зал
с.Чеберяки
590494 вул.Миру, 35Е, с.Гаврилівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42002
будинок культури, кімната щастя
с.Гаврилівка
590495 вул.Гнідаша, 4Б, с.Салогубівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42002
клуб, фойє
с.Ненадіївка, с.Салогубівка
590496 вул.Шкільна, 5А, с.Королівщина, Роменський р-н, Сумська обл., 42002
об’єкт дозвіллевої роботи, малий зал
с.Королівщина, с.Миколаївське, с.Чижикове
590497 вул.Садова, 6, с-ще Діброва, Роменський р-н, Сумська обл., 42032
сільський будинок культури, танцювальний зал
с-ще Діброва
590498 вул.Савченка, 69А, с.Хрещатик, Роменський р-н, Сумська обл., 42032
об’єкт дозвіллевої роботи, глядацький зал
с.Хрещатик
590499 вул.Центральна, 54, с.Володимирівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42032
клуб, кабінет для репетицій
с.Володимирівка, с.Федотове
590500 вул.Перемоги, 71А, с.Дзеркалька, Роменський р-н, Сумська обл., 42032
клуб, глядацький зал
с.Дзеркалька
590501 вул.Сонячна, 33, с.Косарівщина, Роменський р-н, Сумська обл., 42032
фельдшерський пункт, кабінет фельдшера
с.Косарівщина
590502 вул.40 річчя Перемоги, 2Б, с.Довгополівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42002
клуб, актовий зал
с.Довгополівка
590503 вул.Першотравнева, 32А, с.Левченки, Роменський р-н, Сумська обл., 42002
об’єкт дозвіллевої роботи, танцювальний зал
с.Левченки, с.Кропивинці
590504 вул.Першотравнева, 7А, с.Овлаші, Роменський р-н, Сумська обл., 42027
об’єкт дозвіллєвої роботи: танцювальний зал
с.Москівщина, с.Овлаші
590505 вул.Центральна, 2, с.Заруддя, Роменський р-н, Сумська обл., 42072
сільський клуб, глядацька зала
с.Заруддя, с.Велике, с.Мале
590506 вул.Роменська, 5, с.Коржі, Роменський р-н, Сумська обл., 42063
школа, актовий зал
с.Коржі, с.Зеленівщина, с.Садове
590507 вул.Глинська, 17, с.Ярмолинці, Роменський р-н, Сумська обл., 42063
сільський клуб, глядацький зал
с.Ярмолинці
590508 вул.Соснова, 15А, с.Піски, Роменський р-н, Сумська обл., 42063
фельдшерський пункт, приймальня
с.Піски
590509 вул.Калнишевського, 17, с.Малі Бубни, Роменський р-н, Сумська обл., 42055
сільський клуб, глядацький зал
с.Малі Бубни
590510 вул.Перемоги, 21Б, с.Бацмани, Роменський р-н, Сумська обл., 42002
об’єкт дозвіллєвої роботи: сценічна зала
с.Бацмани
590511 вул.Центральна, 9В, с.Миколаївка, Роменський р-н, Сумська обл., 42046
школа, фойє
с.Миколаївка, с.Горове
590512 вул.Прокопенка, 2Б, с.Житне, Роменський р-н, Сумська обл., 42048
школа, коридор
с.Житне, с.Погреби
590513 вул.Молодіжна, 2А, с.Калинівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42047
клуб, актовий зал
с.Калинівка
590514 вул.Шевченка, 37, с.Нова Гребля, Роменський р-н, Сумська обл., 42003
будинок культури, глядацький зал
с.Нова Гребля, с.Залатиха
590515 вул.Вишнева, 2, с.Голінка, Роменський р-н, Сумська обл., 42003
школа, фойє
с.Голінка
590517 вул.Новоселівка, 2А, с.Перекопівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42083
школа, фойє
с.Перекопівка, с.Бурбине, с.Губське
590518 вул.Соборна, 59, с.Перехрестівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42073
сільська рада, зала для урочистих подій
с.Перехрестівка – вул.Вишнева: 1–18, 20–47; вул.Гагаріна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Соборна, вул.Шкільна, вул.40-річчя Перемоги, пров.1 Соборної, пров.2 Соборної, пров.3 Соборної, пров.4 Соборної, пров.5 Соборної, с.Малярівщина, с.Олексіївка
590519 вул.Нова, 2, с.Кашпури, Роменський р-н, Сумська обл., 42074
клуб, глядацький зал
с.Бойкове, с.Зюзюки, с.Кашпури, с.Кузьменкове
590520 вул.Гагаріна, 28Б, с.Левондівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42000
клуб, глядацький зал
с.Левондівка, с.Савойське
590521 пл.Українська, 56, с.Плавинище, Роменський р-н, Сумська обл., 42024
будинок культури, хол
с.Плавинище
590522 вул.Конотопська, 4, с.Борозенка, Роменський р-н, Сумська обл., 42005
клуб, глядацький зал
с.Борозенка
590523 вул.Глущенка, 5А, с.Сененкове, Роменський р-н, Сумська обл., 42024
фельдшерський пункт, кабінет фельдшера
с.Загребелля, с.Кононенкове, с.Сененкове
590524 вул.Центральна, 13, с.Погожа Криниця, Роменський р-н, Сумська обл., 42000
школа, хол
с.Погожа Криниця, с.Галенкове, с.Степурине, с.Яковенкове
590525 пров.4 Центральної, 4, с.Пустовійтівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42020
будинок культури, фойє
с.Пустовійтівка, с.Скрипалі, с.Шилівське
590526 пров.2Шкільної, 1А, с.Вовківці, Роменський р-н, Сумська обл., 42022
клуб, зала
с.Вовківці
590527 вул.Герасимівська, 1А, с.Герасимівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42004
школа, коридор
с.Герасимівка
590528 пров.1 Клубної, 2А, с.Правдюки, Роменський р-н, Сумська обл., 42022
клуб, зала
с.Зінове, с.Правдюки
590529 пл.Миру, 3, с.Ріпки, Роменський р-н, Сумська обл., 42050
клуб, фойє
с.Ріпки, с.В’юнне
590530 вул.Миру, 74, с.Мокіївка, Роменський р-н, Сумська обл., 42012
будинок культури, фойє
с.Мокіївка
590531 вул.Центральна, 2А, с.Рогинці, Роменський р-н, Сумська обл., 42044
клуб, актовий зал
с.Авраменкове, с.Рогинці
590532 вул.40-річчя Перемоги, 51, с.Ведмеже, Роменський р-н, Сумська обл., 42045
будинок культури, фойє
с.Ведмеже
590534 вул.Шкільна, 8, с.Сміле, Роменський р-н, Сумська обл., 42033
навчально-виховний комплекс, коридор
с.Сміле – вул.Аптечна, вул.Базарна, вул.Бібліотечна, вул.Бузинівська, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Зарічка, вул.Засадки, вул.Клачівка, вул.Кобцівка, вул.Корольова, вул.Коцюбинського, вул.Кошиківська, вул.Краснянська, вул.Лісна, вул.Маслозаводська, вул.Петропавлівська: 17–35; вул.Полтавська, вул.Протасівська, вул.Пушкіна, вул.Реміснича, вул.Романовського, вул.Соборна: 81–155; вул.Старий шлях, вул.Торгова, вул.Франка, вул.Шкільна, вул.Ярівська, вул.9 Травня
590535 вул.Соборна, 49, с.Сміле, Роменський р-н, Сумська обл., 42033
будинок культури, танцювальний зал
с.Сміле – вул.Будівельна, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Герівка, вул.Герівський вигін, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Дружби народів, вул.Зв’язку, вул.Інкубаторна, вул.Калнишевського, вул.Квітнева, вул.Клубна, вул.Кожевна, вул.Козацький вал, вул.Кооперативна, вул.Лисогорівська, вул.Лугова, вул.Мельнична, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Низова, вул.Новоселів, вул.Персикова, вул.Петропавлівська: 1–16; вул.Підвальна, вул.Підстанція РЕМ, вул.Польова, вул.Прогрес, вул.Сахна, вул.Серпнева, вул.Соборна: 1–80; вул.Сотенна, вул.Степова, вул.Чуднівці, вул.Шевченка, вул.Яблунева, вул.1Травня, вул.8 Березня, пров.Соборної, с.Червоне
590536 вул.1 Травня, 55, с.Сулими, Роменський р-н, Сумська обл., 42030
школа, фойє
с.Сулими
590537 вул.Кооперативна, 6, с.Коновали, Роменський р-н, Сумська обл., 42030
клуб, актовий зал
с.Коновали
590538 вул.Роменська, 55, с.Хмелів, Роменський р-н, Сумська обл., 42034
навчально-виховний комплекс, спортивний зал
с.Хмелів – вул.Вишнева, вул.Вовни, вул.Заводська, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Першотравнева, вул.Покровська, вул.Прибережна: 1–2, 4, 6, 8–8А, 10; вул.Роменська, вул.Садова, вул.Северина, вул.Сонячна, вул.Шкільна, с.Заклимок
590539 вул.Конотопська, 9, с.Хмелів, Роменський р-н, Сумська обл., 42034
клуб, хол
с.Хмелів – вул.Волошкова, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Жилавська, вул.Квітнева, вул.Конотопська, вул.Лозова, вул.Правди, вул.Прибережна: 3, 5, 7, 9, 11–32; вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Українська, вул.Хмелівська, вул.Шевченка
590540 вул.Маяковського, 9, с.Хоминці, Роменський р-н, Сумська обл., 42003
будинок культури, актовий зал
с.Хоминці
590541 вул.Центральна, 25, с.Локня, Роменський р-н, Сумська обл., 42002
об’єкт дозвіллевої роботи, центральний зал
с.Дубина, с.Локня
590542 вул.Миру, 6, с.Ярошівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42084
об’єкт дозвіллевої роботи, танцювальний зал
с.Ярошівка
590543 вул.Вишнева, 19, с.Перехрестівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42073
Роменська виправна колонія (№56), клуб, актовий зал
Державна установа "Роменська виправна колонія (№56)"
590827 вул.Гетьмана Мазепи, 39, м.Ромни, Сумська обл., 42000
Центр позашкільної освіти, актова зала
м.Ромни – бульв.Московський: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–70; бульв.Свободи: 5, 7, 30–54; вул.Гетьмана Мазепи: 1–21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37–37А, 41, 43, 45, 49–49А, 51–51А, 53, 55Б; вул.Римаренків: 10–24; пров.1 Гетьмана Мазепи, пров.1 Римаренків, пров.2 Гетьмана Мазепи
590828 бульв.Шевченка, 6, м.Ромни, Сумська обл., 42000
будинок культури, фойє 2
м.Ромни – бульв.Свободи: 2–4, 6, 8–26; бульв.Шевченка: 2–19, 21, 25–29; вул.Аптекарська, вул.Коржівська: 100, 102, 104–127; пров.1 Аптекарської, пров.1 Свободи, пров.2 Аптекарської
590829 бульв.Шевченка, 16, м.Ромни, Сумська обл., 42000
Роменська СЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (початкові класи), коридор 1-го поверху
м.Ромни – бульв.Шевченка: 20, 22–24, 49–69; вул.Гостиннодвірська, вул.Монастирська: 8–10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32–32А, 34, 36, 38, 40–84; вул.Римаренків: 1–8; вул.Щербакова, пл.Гнідаша, пров.1 Монастирської, пров.2 Монастирської
590830 вул.Монастирська, 2, м.Ромни, Сумська обл., 42000
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, спортивна зала
м.Ромни – вул.Комарова: 33–62; вул.Монастирська: 1–7, 11–11А, 13, 15–17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33–33А, 35, 37, 39; вул.Петра Калнишевського: 35–37, 39, 41, 43, 45–65; вул.Пригородська, вул.Савченка, пл.Курилова, пров.1 Курилова, пров.1 Пригородської, пров.2 Пригородської, пров.3 Пригородської, пров.4 Пригородської, пров.5 Пригородської
590831 вул.Пушкіна, 15, м.Ромни, Сумська обл., 42000
Роменська СЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, вестибюль, 1-й поверх
м.Ромни – вул.Базарний спуск, вул.Комарова: 4–32; вул.Петра Калнишевського: 1–34, 38, 40, 42, 44; вул.Пушкіна, вул.Руденка, вул.Червоний узвіз, вул.Шкурата, пл.Базарна, пров.1 Пушкіна, пров.3 Покровського узвозу
590832 вул.Соборна, 33, м.Ромни, Сумська обл., 42000
Роменська СЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, фойє
м.Ромни – вул.Вознесенська, вул.Западинська: 1–79, 81, 83, 85, 87, 92; вул.Лермонтова, вул.Миколаївська, вул.Покровський узвіз, вул.Силенка, вул.Соборна: 14–50; пров.1 Вознесенської, пров.1 Покровського узвозу, пров.1 Соборної, пров.2 Западинської, пров.2 Покровського узвозу, пров.2 Соборної, пров.3 Западинської
590833 вул.Коржівська, 44, м.Ромни, Сумська обл., 42001
Роменське вище професійне училище, фойє, 1-й поверх
м.Ромни – вул.Коржівська: 24, 26–99, 101, 103; вул.Соборна: 2–13А;
590834 вул.Горького, 250, м.Ромни, Сумська обл., 42009
Роменський коледж КНЕУ, фойє, 1-й поверх
м.Ромни – вул.Горького: 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151–153, 155–155А, 157, 159–159А, 161, 163, 165–165А, 167, 169–171, 173, 175–177, 179, 181, 238–262; вул.Маяковського: 41, 43, 45, 53, 55–59, 61, 63, 65, 67–75, 77, 81, 83; пров.4 Горького
590835 вул.Всіхсвятська, 5, м.Ромни, Сумська обл., 42009
Роменська ЗОШ І-ІІ ступенів № 6, фойє, 1-й поверх
м.Ромни – вул.Всіхсвятська, вул.Маяковського: 76, 78–80, 82, 84–174; вул.8 Березня, пров.1 Всіхсвятської, пров.1 Западинської, пров.1 8 Березня, пров.5 Маяковського, пров.6 Маяковського, пров.7 Маяковського, пров.8 Маяковського
590836 пров.5 Маяковського, 3А, м.Ромни, Сумська обл., 42009
Роменський ДНЗ №3 "Оленка", музична зала
м.Ромни – вул.Березова: 2, 4, 6–8, 12–50А, 52–58; вул.Вахрамеєва, вул.Дудіна: 1; вул.Залізнична: 40, 44, 46, 48, 50, 52–52А, 54, 121–143Б; вул.Западинська: 80, 82–82А, 84, 86, 88–91, 93–283; вул.Індустріальна, вул.Макаренка, пров.1 Березової, пров.1 Вахрамеєва, пров.1 Макаренка, пров.2 Березової, пров.2 Вахрамеєва, пров.2 Макаренка, пров.3 Вахрамеєва, пров.3 Макаренка, пров.4 Вахрамеєва, пров.4 Западинської, пров.4 Маяковського, пров.5 Западинської
590837 вул.Дудіна, 43, м.Ромни, Сумська обл., 42009
Роменський ДНЗ №3 "Оленка", фойє, 1-й поверх
м.Ромни – вул.Адмірала Лозовського, вул.Березова: 1, 3, 5, 9, 51А, 62–92; вул.Дудіна: 2–97; вул.Електриків, вул.Лесі Українки, вул.Ляшенка, вул.Павла Ключини, вул.Парникова, вул.Стрельбицького, вул.Філатова, вул.Чехова, вул.Чкалова, пл.Танкова, пров.1 Адмірала Лозовського, пров.1 Дудіна, пров.1 Електриків, пров.1 Лесі Українки, пров.1 Павла Ключини, пров.1 Чехова, пров.1 Чкалова, пров.2 Адмірала Лозовського, пров.2 Дудіна, пров.2 Електриків, пров.2 Лесі Українки, пров.2 Ляшенка, пров.3 Адмірала Лозовського, пров.3 Дудіна, пров.3 Електриків, пров.4 Адмірала Лозовського, пров.4 Дудіна, пров.5 Адмірала Лозовського
590838 вул.Горького, 121, м.Ромни, Сумська обл., 42001
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11, спортивний зал
м.Ромни – вул.Горького: 69, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 109–136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 178, 180, 182–236; вул.Коржівська: 1–23, 25; вул.Маяковського: 1–40, 42, 44, 46–52, 54, 60, 62, 64, 66; пров.1 Коржівської, пров.1 Маяковського, пров.2 Маяковського, пров.3 Маяковського
590839 вул.Леоніда Полтави, 38, м.Ромни, Сумська обл., 42001
Роменський ДНЗ №7 "Калинка", музична зала
м.Ромни – вул.Академіка Йоффе, вул.Весняна, вул.Залізнична: 1–37А, 41–43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–117; вул.Каті Зеленко, вул.Короленко, вул.Леоніда Полтави, вул.Мельникова, вул.Першотравнева, вул.Харченка, вул.Шварца, пров.1 Залізничної, пров.1 Харченка, пров.1 Шварца, пров.2 Залізничної
590840 вул.Прокопенко, 76, м.Ромни, Сумська обл., 42006
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, вестибюль 1-го поверху
м.Ромни – вул.Коршака, вул.Коцюбинського, вул.Маршала Малиновського, вул.Партизанська, вул.Партизанський спуск, вул.Прокопенко: 2В–86, 91, 93, 95–95А, 97, 99, 101–101А; вул.Рожаліна, вул.Терновецька, пров.1 Коцюбинського, пров.1 Маршала Малиновського, пров.1 Прокопенко, пров.1 Терновецької, пров.2 Олексієнка, пров.2 Прокопенко
590841 вул.Прокопенко, 107А, м.Ромни, Сумська обл., 42006
Виробничий підрозділ "Кременчуцьке ТУ" філії "Центр БМР та ЕБіС" (Буддеталь), зала засідань
м.Ромни – вул.Бажанова, вул.Братів Баклай, вул.Варчука, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Генерала Карлова, вул.Затеркевич-Карпинської, вул.Захисників України, вул.Зелена, вул.Леньова, вул.Миру, вул.Молодості, вул.Некрасова, вул.Овсянникова, вул.Прокопенко: 88–90, 92, 94, 96, 98, 100, 102–152; вул.Птіцина, вул.Редькіна, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Степного фронту, пров.1 Братів Баклай, пров.1 Гагаріна, пров.1 Каті Зеленко, пров.2 Гагаріна, пров.3 Прокопенко, пров.4 Прокопенко, пров.5 Прокопенко, пров.6 Прокопенко
590842 вул.Горького, 46, м.Ромни, Сумська обл., 42001
Роменський коледж СНАУ, навчальний корпус 2, фойє, 1-й поверх
м.Ромни – бульв.Московський: 2–32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; вул.Гетьмана Мазепи: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38–40, 42, 44, 46–48, 50, 52, 54, 57–89А; вул.Горького: 1А–66, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88–108; пров.1 Горького, пров.2 Горького, пров.3 Горького
590843 вул.Конотопська, 50, м.Ромни, Сумська обл., 42005
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10, вестибюль, 1-й поверх
м.Ромни – вул.Конотопська, вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Олега Костюка, вул.Олексієнка, вул.Петропавлівська: 1, 3, 5, 7, 9–9Б, 11–11А, 13, 15; вул.Поповича, вул.Роменсько-Київської дивізії: 1–92Б, 94–94А, 96, 98; пров.1 Олексієнка, пров.1 Петропавлівської, пров.1 Роменсько-Київської дивізії
590844 вул.Конотопська, 46А, м.Ромни, Сумська обл., 42005
Роменський ДНЗ №2 "Журавка", музична зала
м.Ромни – вул.Волошенка, вул.Космонавтів, вул.Петра Вовни, вул.Петропавлівська: 2, 4, 6, 8, 10–10А, 12, 14А, 16–115А; вул.Пирогова, вул.Роменсько-Київської дивізії: 93, 95, 97, 99–114; вул.Семена Гаркуші, вул.Франко, пров.1 Конотопської, пров.1 Космонавтів, пров.1 Петра Вовни, пров.1 Пирогова, пров.1 Поповича, пров.1 Семена Гаркуші, пров.1 Франко, пров.2 Петра Вовни, пров.2 Петропавлівської, пров.2 Пирогова, пров.2 Франко, пров.3 Петра Вовни, пров.3 Петропавлівської, пров.3 Пирогова, пров.3 Франко, пров.4 Пирогова, пров.4 Франко, пров.5 Франко, с-ще Лучки
590845 вул.Берегова, 33, м.Ромни, Сумська обл., 42004
СТК ТСО України, учбовий корпус, к.1
м.Ромни – вул.Берегова, вул.Глинської, вул.Затишна, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Кошова, вул.Маркевича, вул.Науменка, вул.Оболонська, вул.Перемоги, вул.Прорізна, вул.Скіфська, вул.Чаговця, вул.Чернишевського, пров.1 Берегової, пров.1 Ковпака, пров.1 Козацької, пров.1 Маркевича, пров.1 Оболонської, пров.1 Перемоги, пров.1 Чаговця, пров.1 Чернишевського, пров.2 Берегової, пров.2 Ковпака, пров.2 Козацької, пров.2 Маркевича, пров.2 Перемоги, пров.2 Чернишевського, пров.3 Берегової, пров.3 Козацької, пров.3 Маркевича, пров.3 Перемоги, пров.4 Берегової, пров.4 Козацької, пров.5 Берегової, пров.6 Берегової, пров.7 Берегової
590846 вул.Полтавська, 32, м.Ромни, Сумська обл., 42004
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7, вестибюль
м.Ромни – вул.Антоненка-Давидовича, вул.Гоголя, вул.Декабристів: 1, 3–3А, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21–21А, 23–23А, 25–25А, 27, 33–33А, 35, 37, 39, 41–41А, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57–59А, 61, 63, 65, 67, 69, 71; вул.Засульська, вул.Лісна, вул.Механізаторів, вул.Нафтовиків, вул.Полтавська: 1–122, 129–129А, 131, 133, 135, 137, 139, 141; вул.Троїцька: 1–19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33–33А, 35, 37, 39; вул.Учительська, пров.1 Антоненка-Давидовича, пров.1 Декабристів, пров.1 Засульської, пров.1 Полетик, пров.1 Полтавської, пров.1 Троїцької, пров.1 Учительської, пров.1 9 Травня, пров.2 Антоненка-Давидовича, пров.2 Засульської, пров.2 Полетик, пров.2 9 Травня, пров.3 Засульської, пров.3 Полетик
590847 вул.9 Травня, 24Б, м.Ромни, Сумська обл., 42004
Роменський ДНЗ №8 "Дзвіночок", корпус 2, музична зала
м.Ромни – вул.Братів Потебні, вул.Воликівських, вул.Ковпака, вул.Пархоменка, вул.Полетик, вул.Суворова, вул.Українська, вул.Червона, пров.1 Братів Потебні, пров.1 Гвардійської, пров.1 Пархоменка, пров.1 Суворова, пров.1 Червоної, пров.2 Пархоменка, пров.2 Полтавської, пров.2 Червоної, пров.3 Полтавської, пров.3 Червоної, пров.4 Полетик, пров.4 Червоної, пров.5 Полетик, с.Колісникове
590848 вул.Полтавська, 32, м.Ромни, Сумська обл., 42004
Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7, спортивна зала
м.Ромни – вул.Борисяка, вул.Вашкевича, вул.Декабристів: 2, 4, 6, 8–8А, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26–26А, 28–32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54–54А, 56–56А, 60, 62, 64, 66, 68, 70–70А, 72; вул.Дружби, вул.Карасика, вул.Мічуріна, вул.Сумська, вул.9 Травня, пров.1 Борисяка, пров.1 Вашкевича, пров.1 Карасика, пров.1 Сумської, пров.2 Борисяка, пров.2 Вашкевича, пров.2 Карасика, пров.2 Сумської, пров.3 Борисяка, пров.3 Вашкевича, пров.3 Карасика, пров.3 Сумської, пров.4 Сумської
590849 вул.Троїцька, 94, м.Ромни, Сумська обл., 42004
Роменська ЗОШ І-ІІ ступенів № 8, фойє, 1-й поверх
м.Ромни – вул.Гвардійська, вул.Кавалерідзе, вул.Київська, вул.Коваленка, вул.Котляревського, вул.Ломоносова, вул.Полтавська: 124–128, 130, 132–132А, 134–134А, 136–136А, 138, 140, 142–192; вул.Троїцька: 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–125А; пров.1 Кавалерідзе, пров.1 Київської, пров.1 Котляревського, пров.2 Гвардійської, пров.2 Кавалерідзе, пров.2 Котляревського, пров.2 Троїцької, пров.3 Гвардійської, пров.4 Полтавської, пров.4 Троїцької
590850 бульв.Московський, 24, м.Ромни, Сумська обл., 42001
Роменська центральна районна лікарня, адміністративна будівля гаража, фойє
Роменська центральна районна лікарня
590851 бульв.Московський, 29, м.Ромни, Сумська обл., 42001
Комунальний заклад "Перша обласна спеціалізована лікарня", актова зала
Комунальний заклад Сумської обласної ради "Перша обласна спеціалізована лікарня м.Ромни"