Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Львівська область, Територіальний виборчий округ № 124

Дільниць - 155

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
460619 вул.Будівельна, 11, смт Добротвір, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80411
народний дім, зала для голосування
смт Добротвір – вул.Будівельна, вул.Енергетична, вул.Пушкіна: 6;
460620 вул.Івана Франка, 30, смт Добротвір, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80411
школа, зала для голосування
смт Добротвір – вул.В.Стуса, вул.Гагаріна, вул.Галицька, вул.Івана Франка, вул.Л.Українки, вул.Мазепи, вул.Миру, вул.Пушкіна: 1–4; вул.Сагайдачного: 1–2А; вул.Спортивна, вул.Шашкевича, вул.Шевченка, вул.Шкільна
460621 вул.Сагайдачного, 3, смт Добротвір, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80411
ВПУ-47, зала для голосування
смт Добротвір – вул.Сагайдачного: 4–13;
460624 вул.Івана Франка, 116А, с.Батятичі, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80423
народний дім, зала для голосування
с.Батятичі, с.Липники
460644 вул.Клубна, 1, с.Желдець, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80424
бібліотека, зала для голосування
с.Желдець, с.Красічин
460645 вул.Зелена, 1, с.Верени, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80424
народний дім, зала для голосування
с.Верени
460646 вул.Пасічна, 12, с.Воля-Жовтанецька, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80424
народний дім, зала для голосування
с.Високофедорівка, с.Воля-Жовтанецька
460647 вул.Шкільна, 11, с.Мазярка, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80424
магазин, зала для голосування
с.Мазярка
460648 вул.Підгірна, 1, с.Сокіл, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80425
народний дім, зала для голосування
с.Сокіл
460654 вул.Широка, 15, с.Зубів Міст, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80421
народний дім, зала для голосування
с.Грушка, с.Зубів Міст, с.Обидів, с.Ягідня, с.Рожанка
460656 вул.Центральна, 63, с.Незнанів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80415
сільська рада, зала для голосування
с.Незнанів, с.Гряда
460657 вул.Мазярня-Каранська, 73, с.Мазарня-Каранська, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80415
магазин, зала для голосування
с.Мазарня-Каранська
460659 вул.Центральна, 127, с.Полонична, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80416
народний дім, зала для голосування
с.Полонична
460660 вул.Миру, 52, с.Прибужани, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80420
сільська рада, зала для голосування
с.Прибужани, с.Гайок
460661 вул.Миру, 26, с.Руда, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80422
народний дім, зала для голосування
с.Руда
460662 вул.Пісочна, 11, с.Руда-Сілецька, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80422
школа, зала для голосування
с.Руда-Сілецька
460665 вул.Надбужна, 57, с.Сілець, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80413
сільська рада, зала для голосування
с.Сілець, с.Долини(Сілецька с/р), с.Перекалки, с.Тартак, с.Тичок
460666 вул.І.Франка, 2, с.Старий Добротвір, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80410
народний дім, зала для голосування
с.Старий Добротвір
460667 вул.Т.Шевченка, 33, с.Стриганка, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80410
народний дім, зала для голосування
с.Стриганка
460668 вул.М.Грушевського, 3, с.Тишиця, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80410
народний дім, зала для голосування
с.Тишиця
460669 вул.Центральна, 7, с.Матяші, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80411
народний дім, зала для голосування
с.Долини(Стародобротвірська с/р), с.Козаки, с.Кошаковські, с.Маїки, с.Матяші, с.Рогалі, с.Рокети
461205 вул.Піскова, 10, с.Пісочне, Сокальський р-н, Львівська обл., 80010
Народний дім, актова зала
с.Пісочне, с.Шихтарі
461206 вул.Полянка, 15, с.Старгород, Сокальський р-н, Львівська обл., 80010
Народний дім, актова зала
с.Старгород
461207 вул.Лісна, 1, с.Тудорковичі, Сокальський р-н, Львівська обл., 80010
Тудорковицька сільська рада, зала засідань
с.Тудорковичі
461208 вул.Б. Хмельницького, 34, с.Войславичі, Сокальський р-н, Львівська обл., 80011
школа, коридор
с.Войславичі
461209 вул.Українська, 48, с.Угринів, Сокальський р-н, Львівська обл., 80012
Народний дім, актова зала
с.Угринів
461210 вул.Зелена, 13, с.Ниновичі, Сокальський р-н, Львівська обл., 80013
Народний дім, актова зала
с.Ниновичі
461211 вул.Центральна, 22, с.Нісмичі, Сокальський р-н, Львівська обл., 80012
Народний дім, актова зала
с.Нісмичі
461212 вул.Т. Шевченка, 42, с.Хоробрів, Сокальський р-н, Львівська обл., 80013
Народний дім, актова зала
с.Хоробрів
461213 вул.Над Бугом, 45, с.Ульвівок, Сокальський р-н, Львівська обл., 80020
школа, спортзал
с.Ульвівок
461214 вул.Ланковецька, 71А, с.Теляж, Сокальський р-н, Львівська обл., 80015
школа, учбове приміщення
с.Теляж, с.Трудолюбівка
461216 вул.Волинська, 1, с.Перетоки, Сокальський р-н, Львівська обл., 80023
школа, коридор
с.Перетоки
461217 вул.І. Коробка, 3А, с.Скоморохи, Сокальський р-н, Львівська обл., 80022
Народний дім, актова зала
с.Скоморохи, с.Ромош
461218 вул.Зелена, 111, с.Стенятин, Сокальський р-н, Львівська обл., 80024
Народний дім, актова зала
с.Стенятин
461219 вул.Центральна, 60, с.Роятин, Сокальський р-н, Львівська обл., 80024
Народний дім, актова зала
с.Роятин
461220 вул.Куток, 62, с.Боб’ятин, Сокальський р-н, Львівська обл., 80030
школа, їдальня
с.Боб’ятин
461221 вул.Лучицька, 14, с.Лещатів, Сокальський р-н, Львівська обл., 80030
Народний дім, актова зала
с.Лещатів
461222 вул.Б. Хмельницького, 32, с.Шарпанці, Сокальський р-н, Львівська обл., 80031
Народний дім, актова зала
с.Ганівка, с.Шарпанці
461223 вул.Прибережна, 58, с.Лучиці, Сокальський р-н, Львівська обл., 80031
школа, актова зала
с.Лучиці
461224 вул.Миру, 57, с.Матів, Сокальський р-н, Львівська обл., 80032
школа, учбове приміщення
с.Матів
461225 вул.Сокальська, 11, с.Залижня, Сокальський р-н, Львівська обл., 80032
бібліотека, читальна зала
с.Залижня
461226 вул.Сокальська, 39, с.Смиків, Сокальський р-н, Львівська обл., 80032
Народний дім, актова зала
с.Смиків, с.Бодячів
461227 вул.Сокальська, 19, с.Шпиколоси, Сокальський р-н, Львівська обл., 80036
Народний дім, актова зала
с.Шпиколоси
461228 вул.Нова, 26, с.Княже, Сокальський р-н, Львівська обл., 80036
Народний дім, актова зала
с.Княже
461229 вул.Ів. Франка, 16, с.Фусів, Сокальський р-н, Львівська обл., 80037
Народний дім, актова зала
с.Фусів
461230 вул.Шевченка, 10, с.Перв’ятичі, Сокальський р-н, Львівська обл., 80034
Народний дім, гурткова кімната
с.Перв’ятичі
461231 вул.Михайла Панаса, 10, с.Спасів, Сокальський р-н, Львівська обл., 80035
школа, столова
с.Спасів
461232 вул.Сагайдачного, 16, с.Переспа, Сокальський р-н, Львівська обл., 80082
Народний дім, актова зала
с.Переспа
461233 вул.Шевченка, 19, с.Зубків, Сокальський р-н, Львівська обл., 80083
Народний дім, актова зала
с.Зубків
461234 вул.Т. Шевченка, 38Б, с.Волиця, Сокальський р-н, Львівська обл., 80080
адмінбудинок ПАФ "Білий Стік", актова зала
с.Волиця(Волицька с/р)
461235 вул.М. Грушевського, 34, с.Комарів, Сокальський р-н, Львівська обл., 80081
Народний дім, актова зала
с.Комарів
461236 вул.Франка, 24А, с.Копитів, Сокальський р-н, Львівська обл., 80033
Народний дім, актова зала
с.Копитів
461237 просп.Шевченка, 4Б, с.Тартаків, Сокальський р-н, Львівська обл., 80033
Народний дім, коридор
с.Тартаків, с.Бірки
461238 вул.Шевченка, 1Б, с.Романівка, Сокальський р-н, Львівська обл., 80033
Народний дім, актова зала
с.Романівка
461239 вул.Дмитра Штикала, 79, с.Ільковичі, Сокальський р-н, Львівська обл., 80026
Народний дім, актова зала
с.Ільковичі
461240 вул.Дружби, 3Б, с.Свитазів, Сокальський р-н, Львівська обл., 80025
Народний дім, актова зала
с.Свитазів
461241 вул.Першотравнева, 37, с.Суховоля, Сокальський р-н, Львівська обл., 80024
Народний дім, актова зала
с.Суховоля
461242 вул.Шевченка, 40, с.Равщина, Сокальський р-н, Львівська обл., 80001
Народний дім, актова зала
с.Равщина
461243 вул.В. Стуса, 6, с.Горбків, Сокальський р-н, Львівська обл., 80039
народний дім, актова зала
с.Горбків
461244 вул.Зелена, 125, с.Поториця, Сокальський р-н, Львівська обл., 80038
Народний дім, актова зала
с.Поториця
461245 вул.Шевченка, 4, с.Велике, Сокальський р-н, Львівська обл., 80001
Народний дім, актова зала
с.Велике
461246 вул.Підкови, 1, м.Сокаль, Сокальський р-н, Львівська обл., 80000
Сокальський професійний ліцей, вестибюль
м.Сокаль – вул.Бобинського, вул.Богуна, вул.Винниченка, вул.Віктора Курмановича, вул.Гагаріна, вул.Гашека, вул.Горького, вул.Грушевського, вул.Дишканта, вул.Драгоманова, вул.Замкова, вул.Замкова-верхня, вул.Замкова-нижня, вул.Заньковецької, вул.І. Сірка, вул.Івана Мазепи, вул.Калнишевського, вул.Кармелюка, вул.Коцюбинського, вул.Крип’якевича, вул.Кропивницького, вул.Матюка, вул.Мечнікова, вул.Миру, вул.Морозенка, вул.Н. Дорошенка, вул.Наливайка, вул.Ольги Кобилянської, вул.Петра Могили, вул.Петра Сагайдачного, вул.Підкови, вул.Симоненка, вул.Сковороди, вул.Сонячна, вул.Степана Бандери, вул.Тарнавського, вул.Толстого, вул.Шевченка, вул.Яворницького
461247 вул.А. Шептицького, 88, м.Сокаль, Сокальський р-н, Львівська обл., 80000
гімназія, їдальня
м.Сокаль – вул.Березовського, вул.В. Івасюка, вул.Вітовського, вул.Героїв УПА: 28, 57, 60–62; вул.Гоголя, вул.Григоренка, вул.І. Франка, вул.Коновальця, вул.Курбаса, вул.Лесі Українки, вул.Мишуги, вул.Міцкевича, вул.Ніжинська, вул.Св. Володимира, вул.Тартаківська, вул.Шухевича, пл.Січових Стрільців
461248 вул.А. Шептицького, 104, м.Сокаль, Сокальський р-н, Львівська обл., 80000
школа №2, коридор
м.Сокаль – вул.А. Шептицького: 106, 108–243; вул.Волошкова, вул.Героїв УПА: 53–53А, 54А–55, 58; вул.Довженка, вул.Зелена, вул.Лисенка, вул.Львівська, вул.Макаренка, вул.Макуха, вул.Набережна, вул.Над Бугом, вул.Садова, вул.Стефаника
461249 вул.Героїв УПА, 18, м.Сокаль, Сокальський р-н, Львівська обл., 80000
школа №3, коридор
м.Сокаль – вул.В. Макара, вул.Вагилевича, вул.Вишнева, вул.Героїв УПА: 8–9, 51, 54; вул.Данила Галицького, вул.К. Студинського, вул.Котляревського, вул.Кошового, вул.Кривоноса, вул.Леонтовича, вул.Людкевича, вул.М. Залізняка, вул.М. Рильського, вул.Миколайчука, вул.Мулявки, вул.Петлюри, вул.Петрушевича, вул.Полуботка, вул.Пушкіна, вул.С. Крушельницької, вул.Семенюка, вул.Старицького, вул.Українська, вул.Чорновола, вул.Шашкевича: 130–130Б, 132–132Б, 140, 142, 144, 146, 148, 151–167; вул.Я. Головацького, вул.Ярослава Мудрого
461250 вул.Героїв УПА, 68, м.Сокаль, Сокальський р-н, Львівська обл., 80000
школа №4, коридор
м.Сокаль – вул.Героїв УПА: 4–5, 10, 26–27, 41–50; вул.Св.Петра і Павла
461251 вул.Тартаківська, 10, м.Сокаль, Сокальський р-н, Львівська обл., 80000
школа-інтернат, коридор
м.Сокаль – вул.Героїв УПА: 1–3, 20–25, 29–33;
461252 вул.А. Шептицького, 24, м.Сокаль, Сокальський р-н, Львівська обл., 80000
Народний дім, хореографічна зала
м.Сокаль – вул.А. Шептицького: 1–102, 107; вул.Б. Хмельницького, вул.В. Стуса, вул.Чайковського, вул.Шашкевича: 1–129, 131, 133–139, 141, 143, 145, 147, 149;
461253 вул.Шевченка, 25, с.Забужжя, Сокальський р-н, Львівська обл., 80028
Народний дім, актова зала
с.Забужжя, с.Конотопи
461254 вул.Шевченка, 46Б, с.Опільсько, Сокальський р-н, Львівська обл., 80027
Народний дім, актова зала
с.Опільсько
461255 вул.Шевченка, 2, с.Бояничі, Сокальський р-н, Львівська обл., 80044
Народний дім, актова зала
с.Бояничі, с.Гатківка
461256 вул.Центральна, 21, с.Варяж, Сокальський р-н, Львівська обл., 80014
школа, коридор
с.Варяж
461257 вул.Широка, 27, с.Лубнівка, Сокальський р-н, Львівська обл., 80014
Народний дім, актова зала
с.Лубнівка
461258 вул.Белзька, 3, с.Русин, Сокальський р-н, Львівська обл., 80014
Народний дім, актова зала
с.Русин
461259 вул.Шкільна, 7, с.Лешків, Сокальський р-н, Львівська обл., 80014
школа, коридор
с.Лешків
461261 вул.Центральна, 50А, с.Гута, Сокальський р-н, Львівська обл., 80042
Народний дім, актова зала
с.Гута
461262 вул.Шептицького, 40Б, с.Савчин, Сокальський р-н, Львівська обл., 80044
Народний дім, актова зала
с.Савчин
461263 вул.Мазепи, 49/1, смт Жвирка, Сокальський р-н, Львівська обл., 80040
Жвирківська селищна рада, зала засідань
смт Жвирка – вул.Бандери, вул.Вокзальна, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Замкнена, вул.Зелена, вул.Л. Українки, вул.Львівська, вул.Мазепи, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Петлюри, вул.Садова, вул.Симоненка, вул.Січових Стрільців, вул.Федьковича, вул.Шевченка, вул.Шухевича, вул.1-го Травня
461264 вул.Хмельницького, 45, смт Жвирка, Сокальський р-н, Львівська обл., 80040
школа, актова зала
смт Жвирка – вул.Богуна, вул.Д. Галицького, вул.Довбуша, вул.Дорошенка, вул.Дружби, вул.Івасюка, вул.Кобилянської, вул.Кривоноса, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Морозенка, вул.Над Бугом, вул.Нац. Гвардії, вул.Полуботка, вул.Сагайдачного, вул.Стефаника, вул.Стуса, вул.Хмельницького, вул.Я. Мудрого
461265 вул.Українська, 33, с.Завишень, Сокальський р-н, Львівська обл., 80043
Народний дім, актова зала
с.Завишень
461266 вул.Сокальська, 1, с.Добрячин, Сокальський р-н, Львівська обл., 80053
Народний дім, актова зала
с.Добрячин
461267 вул.Шкільна, 30А, с.Борятин, Сокальський р-н, Львівська обл., 80052
школа, актова зала
с.Бережне, с.Борятин, с.Рудка
461268 вул.Лесі Українки, 14, с.Острів, Сокальський р-н, Львівська обл., 80051
школа, коридор
с.Острів
461269 вул.Шевченка, 22А, с.Себечів, Сокальський р-н, Львівська обл., 80045
школа, коридор
с.Себечів
461270 вул.Центральна, 31, с.Вербове, Сокальський р-н, Львівська обл., 80045
Народний дім, актова зала
с.Вербове
461271 вул.Л. Українки, 2Б, с.Муроване, Сокальський р-н, Львівська обл., 80050
школа, коридор
с.Муроване
461272 вул.Зелена, 3, с.Перемисловичі, Сокальський р-н, Львівська обл., 80046
Народний дім, актова зала
с.Перемисловичі
461273 вул.Зелена, 27, с.Цеблів, Сокальський р-н, Львівська обл., 80046
Народний дім, актова зала
с.Цеблів
461274 вул.Шевченка, 1, с.Заболоття, Сокальський р-н, Львівська обл., 80047
Народний дім, актова зала
с.Заболоття
461275 вул.Центральна, 4, с.Жужеляни, Сокальський р-н, Львівська обл., 80046
Народний дім, актова зала
с.Жужеляни
461276 вул.Нова, 34, с.Стаївка, Сокальський р-н, Львівська обл., 80060
Народний дім, актова зала
с.Стаївка
461277 вул.Центральна, 34А, с.Корчів, Сокальський р-н, Львівська обл., 80060
Народний дім, актова зала
с.Корчів
461278 вул.Жуковських, 1, м.Угнів, Сокальський р-н, Львівська обл., 80064
ліцей, їдальня
м.Угнів, с.Заставне
461279 вул.Прикордонна, 37Б, с.Піддубне, Сокальський р-н, Львівська обл., 80064
Народний дім, актова зала
с.Піддубне
461280 вул.Шевченка, 1, с.Карів, Сокальський р-н, Львівська обл., 80066
школа, коридор
с.Карів
461281 вул.Лісова, 1, с.Михайлівка, Сокальський р-н, Львівська обл., 80064
Народний дім, актова зала
с.Михайлівка
461282 вул.Б. Хмельницького, 10, с.Острівок, Сокальський р-н, Львівська обл., 80067
Народний дім, актова зала
с.Острівок
461283 вул.Шевченка, 21, с.Воронів, Сокальський р-н, Львівська обл., 80067
Народний дім, актова зала
с.Воронів
461284 вул.Шевченка, 70, с.Домашів, Сокальський р-н, Львівська обл., 80067
Народний дім, актова зала
с.Домашів
461285 вул.Травнева, 17, с.Діброва, Сокальський р-н, Львівська обл., 80086
школа, спортзал
с.Діброва
461286 вул.Міцкевича, 1, м.Белз, Сокальський р-н, Львівська обл., 80063
Народний дім, актова зала
м.Белз
461287 вул.Центральна, 2, с.Тяглів, Сокальський р-н, Львівська обл., 80070
Народний дім, актова зала
с.Тяглів
461288 вул.Сайка, 2, с.Хлівчани, Сокальський р-н, Львівська обл., 80070
школа, актова зала
с.Хлівчани
461289 вул.Центральна, 88, с.Низи, Сокальський р-н, Львівська обл., 80055
Народний дім, актова зала
с.Низи
461290 вул.Липнева, 30, с.Ванів, Сокальський р-н, Львівська обл., 80054
Народний дім, актова зала
с.Ванів
461291 вул.Центральна, 12, с.Глухів, Сокальський р-н, Львівська обл., 80054
Народний дім, актова зала
с.Глухів
461292 вул.Шахтарська, 36, с.Бендюга, Сокальський р-н, Львівська обл., 80084
Народний дім, актова зала
с.Бендюга
461293 вул.Шкільна, 24, с.Межиріччя, Сокальський р-н, Львівська обл., 80084
школа, спортзал
с.Межиріччя
461294 вул.Центральна, 7, с.Волсвин, Сокальський р-н, Львівська обл., 80085
школа, коридор
с.Волсвин, с.Городище
461296 присілок Копані вулиця Нова, 1, с.Сілець, Сокальський р-н, Львівська обл., 80086
школа, їдальня
с.Сілець – вул.Бічна Шевченка присілка Тетеревець, присілок Бірок, присілок Гостинець, присілок Дженджерівка, присілок Заболотня, присілок Копані вулиця В. Стуса, присілок Копані вулиця Галицька, присілок Копані вулиця І. Франка, присілок Копані вулиця Климова-Легенди, присілок Копані вулиця Миру, присілок Копані вулиця Н. Яремчука, присілок Копані вулиця Нова, присілок Копані вулиця С. Бандери, присілок Копані вулиця Св.Володимира, присілок Копані вулиця Сонячна, присілок Копані вулиця Українська, присілок Копані вулиця Шахтарська, присілок Копані вулиця Шевченка, присілок Копані переулок Зелений, присілок Параньки, присілок Підберезина, присілок Тетеревець
461297 присілок Солтиси, 757, с.Сілець, Сокальський р-н, Львівська обл., 80086
Сілецька сільська рада, зала засідань
с.Сілець – вул.Зарічна присілка Заболотня, вул.Івасюка присілка Зарудні, вул.Яти присілка Підрочин, присілок Вільшина, присілок Груби, присілок Зарудні, присілок Насалі, присілок Підрочин, присілок Солтиси
461298 вул.Свободи, 40, с.Пристань, Сокальський р-н, Львівська обл., 80072
Народний дім, актова зала
с.Піддовге, с.Пристань
461299 вул.Травнева, 22, с.Бутини, Сокальський р-н, Львівська обл., 80071
школа, їдальня
с.Бутини, с.Шишаки
461300 вул.Незалежності, 10, с.Двірці, Сокальський р-н, Львівська обл., 80073
школа, коридор
с.Двірці, с.Заріка
461301 вул.Шевченка, 3, с.Волиця, Сокальський р-н, Львівська обл., 80073
Народний дім, актова зала
с.Волиця(Великомостівська міська громада) – вул.Зелена, вул.Молодіжна, вул.Підлісна, вул.Погранична, вул.Рокитна, вул.Шевченка: 1, 2–68;
461302 вул.Шевченка, 1А, с.Волиця, Сокальський р-н, Львівська обл., 80073
Великомостівський пансіонат, актова зала
с.Волиця(Великомостівська міська громада) – вул.Шевченка: 1А;
461303 вул.Ващишина, 1, с.Куличків, Сокальський р-н, Львівська обл., 80077
школа, учбове приміщення
с.Куличків
461304 вул.Піщана, 18, с.Борове, Сокальський р-н, Львівська обл., 80076
Народний дім, актова зала
с.Борове
461305 вул.Шевченка, 30А, м.Великі Мости, Сокальський р-н, Львівська обл., 80074
школа, вестибюль
м.Великі Мости – вул.Б. Хмельницького: 1; вул.Винниченка, вул.Гонти, вул.Залізняка, вул.Західна, вул.Коновальця, вул.Крушельницької, вул.Л. Українки, вул.Лепкого, вул.Львівська: 1–117, 117В–118, 119А; вул.Мічуріна, вул.Паркова, вул.Сагайдачного, вул.Старомостівська: 1–63Б; вул.Степана Бандери, вул.Стуса, вул.Фабрична, вул.Франка, вул.Чупринки, вул.Шахтарська, вул.Шевченка, вул.Шептицького, вул.16 Липня, вул.19 Липня, вул.22 Січня, пл.Незалежності, пров.Стадіону
461306 вул.Шевченка, 9, м.Великі Мости, Сокальський р-н, Львівська обл., 80074
Народний дім, актова зала
м.Великі Мости – вул.Б. Хмельницького: 2–155; вул.Базарна, вул.Берегова, вул.Бічна Купичвільська, вул.Героїв УПА, вул.Грушевського, вул.Дорошенка, вул.Зелена, вул.Івасюка, вул.Кримська, вул.Купичвільська, вул.Курбаса, вул.Львівська: 117А–117Б, 119, 120–192; вул.Підкови, вул.Підлісна, вул.Рудка, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Старомостівська: 64–172; вул.Терешкової, вул.Червоної Калини, вул.1 Грудня
461307 вул.Нова, 10, с.Реклинець, Сокальський р-н, Львівська обл., 80078
школа, коридор
с.Реклинець
461308 вул.Шкільна, 12А, с.Стремінь, Сокальський р-н, Львівська обл., 80079
школа, коридор
с.Стремінь
461311 вул.Ярослава Мудрого, 26, м.Сокаль, Сокальський р-н, Львівська обл., 80000
лікарня, к.2
Комунальне некомерційне підприємство Сокальської районної ради Львівської області "Сокальська центральна районна лікарня"
461314 вул.8 Березня, 11, м.Белз, Сокальський р-н, Львівська обл., 80063
лікарня, к.2
Белзька районна лікарня
461315 вул.Сагайдачного, 39, м.Великі Мости, Сокальський р-н, Львівська обл., 80074
лікарня, к.2
Комунальна Установа "Заклад охорони здоров’я Великомостівської міської ради"
461816 вул.Шептицького, 15, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
школа №8, коридор
м.Червоноград – вул.Бандери: 16, 27–43; вул.Корольова: 30–38; вул.Мазепи: 4, 15, 19;
461817 вул.Шептицького, 17, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
школа №9, їдальня
м.Червоноград – вул.Сокальська: 26–32; вул.Шептицького: 25–33А;
461818 вул.Шептицького, 17, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
школа №9, вестибюль
м.Червоноград – вул.Бандери: 47–57; вул.Сокальська: 34–44;
461819 вул.Шептицького, 1, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
міська бібліотека для дітей, читальний зал
м.Червоноград – вул.Бандери: 23А–25; вул.Стуса: 19, 21–23; вул.Шептицького: 11–24;
461820 вул.Корольова, 11, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
школа-колегіум №3, їдальня
м.Червоноград – вул.Корольова: 13, 15, 17–19; вул.Мазепи: 6–14, 16–18, 20;
461821 вул.Корольова, 11, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
школа-колегіум №3, вестибюль
м.Червоноград – вул.Корольова: 2, 4, 6, 8–12, 14–14А, 16; вул.Набережна: 19–27;
461822 вул.Стуса, 3, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
ВПУ №11, вестибюль
м.Червоноград – вул.Сокальська: 10–24; вул.Стуса: 1–4, 7, 9;
461823 вул.Стуса, 15, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
гірничо-будівельний ліцей, вестибюль
м.Червоноград – вул.Стуса: 13, 17А; вул.Шептицького: 1–9А;
461824 вул.Стуса, 17, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
гірничо-економічний коледж, фойє
м.Червоноград – вул.Миру: 2; вул.Паркова: 2–8; вул.Стуса: 6, 8, 10–12, 14–16, 18, 20; просп.Шевченка: 13–13А, 17;
461825 вул.Бандери, 11, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
центральна міська бібліотека, читальний зал
м.Червоноград – вул.Бандери: 2–4, 8, 10, 12–14, 18; вул.Корольова: 1, 3, 5, 7; вул.Мазепи: 2, 23–25;
461826 вул.Бандери, 17, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
школа №12, вестибюль
м.Червоноград – вул.Бандери: 19А–23; вул.Стуса: 23А, 25, 27, 29–29А, 31–33А, 35–35А;
461827 вул.Бандери, 17А, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
гімназія, вестибюль
м.Червоноград – вул.Бандери: 1, 5–7, 9, 11, 15, 19; вул.Івасюка: 25–27А; вул.Стуса: 37, 39–41;
461828 вул.Шухевича, 1, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
навчально-виховний комплекс №10, вестибюль
м.Червоноград – вул.Паркова: 8А; вул.Сокальська: 2–8; вул.Шухевича: 2; просп.Шевченка: 3–3А, 5, 7, 9, 11;
461829 просп.Шевченка, 15, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
Народний дім, фойє
м.Червоноград – вул.Грушевського: 2, 4, 6, 8–8А; вул.Клюсівська: 7, 9, 11, 13, 15–17; вул.Купчинського, вул.Шухевича: 3–12;
461830 вул.Грінченка, 9, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
школа №5, їдальня
м.Червоноград – вул.Івасюка: 12, 14, 18–23; вул.Стуса: 38, 43–53;
461831 вул.Грінченка, 9, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
школа №5, вестибюль
м.Червоноград – вул.Грінченка: 1, 3, 5, 7, 11; вул.Івасюка: 3–11, 13, 15–17; вул.Миру: 37; вул.Стуса: 24, 26, 28, 30, 34, 36; просп.Шевченка: 21, 23, 25, 27;
461832 вул.Миру, 5, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
Будинок дитячої та юнацької творчості, танцювальний зал
м.Червоноград – вул.Грінченка: 2, 4, 6, 8–10, 12–16; вул.Миру: 1, 3–13А; вул.Набережна: 7–17;
461833 вул.Грушевського, 11, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
дитяча школа мистецтв, актовий зал
м.Червоноград – вул.Грушевського: 5, 7–7А, 9–19; вул.Чорновола: 18, 20, 23; вул.Шашкевича: 1, 9–11; просп.Шевченка: 4, 6, 8, 10, 12–12А, 14–16, 18–20, 22;
461834 вул.Клюсівська, 3, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
школа №2, їдальня
м.Червоноград – вул.Богуна, вул.Будівельна, вул.Винниченка: 1, 3; вул.Промислова, вул.Чорновола: 1, 3, 5, 7–17, 19, 21; просп.Шевченка: 1А;
461835 вул.Клюсівська, 19, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
школа №1, їдальня
м.Червоноград – вул.Клюсівська: 18–26; вул.Тарнавського, вул.Шкільна, просп.Шевченка: 24, 26–26А, 28–30;
461836 вул.Героїв Майдану, 2, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
Палац спорту, вестибюль
м.Червоноград – вул.Белзька, вул.Блаженної Йосафати Гордашевської, вул.Винниченка: 2, 4–10; вул.Героїв Майдану, вул.Грушевського: 1, 3; вул.Залізнична: 13–33; вул.Клюсівська: 1–6, 8, 10, 12, 14; вул.Наливайка, вул.Теодозія Савки, вул.Чорновола: 2–2А, 4, 6; вул.Шашкевича: 2–8;
461837 вул.Львівська, 15, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
Львівсько-Волинський ВГРЗ, спортзал
м.Червоноград – вул.Бічна Львівська, вул.Волинська, вул.Волошкова, вул.Галицька, вул.Задорожна, вул.Залізнична: 1–12; вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Кристинопільська, вул.Курбаса, вул.Л. Українки, вул.Лемківська: 31–142; вул.Лепкого, вул.Львівська, вул.Мала Садова, вул.Молодіжна, вул.Новодвірська, вул.Острівська, вул.Поповича, вул.Пчілки, вул.Садова, вул.Святого Володимира: 44–112; вул.Січнева, вул.Сонячна, вул.Стефаника, вул.Шевська, вул.9-Травня
461838 вул.Пушкіна, 4, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
школа №4, вестибюль
м.Червоноград – вул.Бобинського, вул.Бойка, вул.Вербова, вул.Вечірня, вул.Вишнева, вул.Вільна, вул.Водна, вул.Гайдамацька, вул.Гоголя, вул.Головна, вул.Гонти, вул.Грабовського, вул.Довбуша, вул.Забузька, вул.Заньковецької, вул.Й. Сліпого, вул.Княгині Ольги, вул.Короленка, вул.Коротка, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Крайня, вул.Крушельницької, вул.Лемківська: 1–29; вул.Лугова, вул.Мишуги, вул.Надрічна, вул.Нова, вул.Олеся, вул.Пушкіна, вул.Радехівська, вул.Річна, вул.Святого Володимира: 1–43А; вул.Спокійна, вул.Стрілецька, вул.Торова, вул.Травнева, вул.Франка, вул.Хмельницького, вул.Яворницького, пл.Соборна
461839 вул.Січових Стрільців, 10, смт Гірник, м.Червоноград, Львівська обл., 80191
Народний дім, танцювальний зал
смт Гірник
461840 вул.Галицька, 7А, м.Соснівка, м.Червоноград, Львівська обл., 80193
Народний дім, вестибюль
м.Соснівка – вул.Галицька: 7, 9; вул.Львівська: 7–41; вул.Театральна: 1, 3, 5, 7, 9; вул.22-Січня: 26;
461841 вул.Театральна, 14А, м.Соснівка, м.Червоноград, Львівська обл., 80193
навчально-виховний комплекс №13, вестибюль
м.Соснівка – вул.Затишна, вул.Театральна: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18–20; вул.22-Січня: 2–24; вул.28 Кілометр
461842 вул.Галицька, 3, м.Соснівка, м.Червоноград, Львівська обл., 80193
школа №14, коридор
м.Соснівка – вул.Галицька: 1–6; вул.Грушевського: 16, 18, 20, 22, 24, 26, 29–45; вул.Кривоноса: 3–5, 7; вул.Театральна: 11, 13, 15, 17; вул.Шахтарська: 46; вул.Шевченка: 1, 3, 5;
461843 вул.Шептицького, 2, м.Соснівка, м.Червоноград, Львівська обл., 80193
школа №7, їдальня
м.Соснівка – вул.Галицька: 8, 10; вул.Грушевського: 1–15, 17, 19, 21, 23, 25, 27; вул.Козацька, вул.Коротка, вул.Кривоноса: 1–2, 6, 8–12; вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Львівська: 1–5; вул.Миру, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Франка, вул.Шахтарська: 1–38; вул.Шашкевича, вул.Шевченка: 2, 4, 6–10; вул.Шептицького, пров.Привокзальний, пров.Східний
461845 вул.Івасюка, 2, м.Червоноград, Львівська обл., 80100
центральна міська лікарня, актовий зал
КП "Центральна міська лікарня Червоноградської міської ради"
461847 вул.Грушевського, 36, м.Соснівка, м.Червоноград, Львівська обл., 80193
Соснівська міська лікарня, кабінет сімейного лікаря
Соснівська міська лікарня комунального підприємства "Центральна міська лікарня Червоноградської міської ради"