Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Вінницька область, Територіальний виборчий округ № 15

Дільниць - 214

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
050721 вул.40-річчя Перемоги, 22, с.Бахтин, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23412
сільський будинок культури, приміщення для засідань
с.Бахтин
050722 вул.Кооперативна, 7, с.Бахтинок, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23412
бібліотека, каб.1
с.Бахтинок
050723 вул.Яблунева, 9, с.Воронівці, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23412
сільський клуб-бібліотека, сцена, глядацька зала
с.Воронівці
050724 вул.Коцюбинського, 7, с.Новосілка, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23412
сільський клуб, глядацька зала
с.Новосілка
050725 вул.Гагаріна, 9, с.Вербовець, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23420
сільський будинок культури, обрядова кімната
с.Вербовець
050726 вул.Головна, 5, с.Виноградне, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23421
сільський клуб, глядацька зала
с.Виноградне
050727 вул.Жовтнева, 4, с.Вищеольчедаїв, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23432
школа, вестибюль
с.Вищеольчедаїв – вул.Вишнева, вул.Жовтнева: 1–40; вул.Івана Франка, вул.Ковальського, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Невідомого солдата, вул.Польова, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Шевченка, пров.Сонячний
050728 пров.Український, 3, с.Вищеольчедаїв, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23432
лікарня, коридор, каб.1, каб.2
с.Вищеольчедаїв – вул.Гагаріна, вул.Джерельна, вул.Жовтнева: 41–96; вул.Зарічна, вул.Зоряна, вул.Квітнева, вул.Набережна, вул.Першотравнева, вул.Романа Коваля, вул.Українська, вул.Урожайна, вул.Ярова, пров.Жовтневий, пров.Молодіжний, пров.Український
050729 вул.Центральна, 2, с.Галайківці, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23423
дозвіллєвий центр, зал для дискотек
с.Галайківці
050730 вул.Головна, 25, с.Володимирівка, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23423
сільський клуб, глядацька зала
с.Володимирівка
050731 вул.Молодіжна, 3, с.Дерешова, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23414
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Дерешова
050732 вул.Вінницька, 1, с.Долиняни, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23415
сільський клуб-бібліотека, кімната гурткової роботи
с.Долиняни
050733 вул.Т.Г.Шевченка, 14, с.Кривохижинці, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23416
сільський клуб-бібліотека, бібліотека
с.Кривохижинці
050734 вул.Соборна, 1, с.Жван, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23424
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Жван, с.Кукурівка
050735 вул.Соборна, 23, с.Конищів, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23410
сільська рада, зал засідань
с.Конищів
050736 вул.Соборна, 18, с.Знаменівка, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23410
сільський клуб-бібліотека, зал
с.Знаменівка
050737 вул.Федора Коновалюка, 54, с.Ягідне, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23410
сільський клуб-бібліотека, бібліотека, зал
с.Ягідне
050738 вул.Центральна, 32, с.Котюжани, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23440
школа, вестибюль
с.Котюжани, с.Блакитне, с.Вільшанка
050739 вул.Миру, 82, с.Курашівці, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23430
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Курашівці
050740 вул.Лесі Українки, 16, с.Посухів, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23431
сільський клуб, сцена, глядацька зала
с.Балківка, с-ще Дігтярка, с.Посухів
050741 вул.Соборна, 5, с.Лучинець, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23453
сільська рада, зала засідань
с.Лучинець
050742 вул.Соборна, 26, с.Лучинчик, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23452
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Лучинчик, с.Глибока Долина
050743 вул.Центральна, 36, с.Михайлівці, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23411
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Михайлівці, с.Красне, с-ще Яр
050744 вул.Шкільна, 18, с.Морозівка, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23433
школа, коридор
с.Морозівка
050745 вул.Соборна, 72, смт Муровані Курилівці, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23400
школа №2, спортивний зал
смт Муровані Курилівці – вул.Березнева, вул.Богдана Хмельницького, вул.Бузкова, вул.Ватутіна, вул.Вербна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Джерельна, вул.Довбуша, вул.Житня, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Івана Франка, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Ломоносова, вул.Мирна, вул.Невського, вул.Подільська, вул.Руданського, вул.Садова, вул.Соборна: 2–52, 58, 60, 64; вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Тіниста, вул.Юності, вул.Ярова, вул.8-го Березня
050746 вул.Соборна, 78, смт Муровані Курилівці, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23400
районний будинок культури, картинна галерея
смт Муровані Курилівці – вул.Базарна, вул.Героїв Майдану, вул.Демократична, вул.Ентузіастів, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Лісова, вул.Нова, вул.Польова, вул.Соборна: 53–55, 59, 61–63, 65–141, 144, 146, 148–150, 152–158; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.500-річчя селища, пров.Героїв Майдану
050747 вул.О.Кошового, 2, смт Муровані Курилівці, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23400
школа-гімназія №1, коридор
смт Муровані Курилівці – вул.Ветеранів війни, вул.Горенчука, вул.Жовтнева, вул.Молодіжна, вул.О.Кошового, вул.Пирогова, вул.Проектна, вул.Пушкіна, вул.Світанкова, вул.Соборна: 143, 145, 147, 151, 160–204; вул.Сонячна, вул.Тімірязєва, пров.Жовтневий, пров.Тімірязєва
050748 вул.Рачкевич, 91, с.Наддністрянське, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23422
сільський клуб, глядацька зала
с.Наддністрянське
050749 вул.Гагаріна, 28, с.Немерче, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23450
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Немерче, с-ще Кукавка, с-ще Немерче, с.Струсове
050750 вул.Шевченка, 1, с.Вінож, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23450
сільський клуб-бібліотека, хол
с.Вінож, с.Кам’янецькі Хутори
050751 вул.Шкільна, 13, с.Обухів, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23441
школа, актова зала
с.Обухів, с-ще Котюжани, с-ще Малий Обухів
050752 вул.Покровська, 31, с.Берлядка, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23441
сільський клуб-бібліотека, глядацька зала
с.Берлядка
050753 вул.Соборна, 33, с.Привітне, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23443
ДНЗ "Сонечко" (колишня школа), їдальня
с.Привітне
050754 вул.40-річчя Перемоги, 1, с.Петримани, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23413
сільський клуб-бібліотека, глядацька зала
с.Петримани
050755 вул.Шевченка, 25, с.Житники, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23413
сільський клуб-бібліотека, глядацька зала
с.Житники
050756 вул.Київська, 6, с-ще Свидова, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23413
фельдшерсько-акушерський пункт, коридор, оглядова кімната
с-ще Золотогірка, с-ще Свидова
050757 вул.Коцюбинського, 4, с.Плоске, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23454
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Плоске – вул.Ганни Чубач: 1–33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49–55; вул.Жовтнева, вул.Зарічна: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 68–88; вул.Затишна, вул.Київська: 1–4, 6–34; вул.Коцюбинського, вул.Сонячна
050758 вул.Шевченка, 2, с.Плоске, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23454
сільський клуб-бібліотека, глядацька зала
с.Плоске – вул.Ганни Чубач: 34, 36–38, 40, 42, 44, 46, 48, 57; вул.Зарічна: 1–36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–66; вул.Київська: 5, 36–40; вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.40-річчя Перемоги
050759 вул.Шевченка, 41, с.Попелюхи, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23434
сільський клуб-бібліотека, глядацька зала
с.Попелюхи
050760 вул.Михайлівська, 5, с.Біляни, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23434
сільський клуб-бібліотека, глядацька зала
с.Біляни
050761 вул.Ганни Чубач, 4, с.Рівне, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23425
сільський будинок культури, приміщення для засідань
с.Рівне
050762 вул.Каденюка, 1, с.Нишівці, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23426
сільський клуб-бібліотека, бібліотека
с.Нишівці
050763 вул.Центральна, 15, с.Роздолівка, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23406
сільський клуб, глядацька зала
с.Роздолівка
050764 вул.Київська, 40, с.Дружба, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23407
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Дружба
050765 вул.Соборна, 14, с.Перекоринці, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23406
колишня школа, спортивний зал
с.Перекоринці
050766 вул.Шевченка, 59, с.Снітків, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23417
сільський будинок культури, вестибюль
с.Снітків, с.Рясне
050767 вул.Миру, 4, с.Степанки, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23444
сільський клуб-бібліотека, глядацька зала
с.Степанки
050768 вул.Соборна, 6, с.Горай, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23444
фельдшерсько-акушерський пункт, оглядова
с.Горай
050769 вул.Жовтнева, 87, смт Муровані Курилівці, Мурованокуриловецький р-н, Вінницька обл., 23400
центральна районна лікарня, зал засідань
Комунальне некомерційне підприємство "Мурованокуриловецька центральна районна лікарня"
051095 вул.Черняховського, 5, смт Томашпіль, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24200
районний будинок культури, зал
смт Томашпіль – вул.Андрія Малишка, вул.Богдана Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Данила Нечая, вул.Заводська, вул.Івана Богуна, вул.Ігоря Гаврилюка: 2–84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; вул.Квіткова, вул.Кирила Стеценка, вул.Криворучка, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Миколи Леонтовича, вул.Робітничо-Селянська, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Черняховського, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.1-Травня, пл.Тараса Шевченка, пров.Гагаріна, пров.Лесі Українки, пров.Миколи Леонтовича, пров.Черняхівського, пров.1-Травня
051096 вул.Ігоря Гаврилюка, 6, смт Томашпіль, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24200
районна дитячо-юнацька спортивна школа, спортивний зал
смт Томашпіль – вул.Івана Франка, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Робітнича, пров.Івана Франка
051097 вул.Ігоря Гаврилюка, 105, смт Томашпіль, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24200
районна санітарно-епідеміологічна станція, зал засідань
смт Томашпіль – вул.Білянська, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Грушевського, вул.Ігоря Гаврилюка: 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 104–166; вул.Калинова, вул.Космонавтів, вул.Нагірна, вул.Солов’їна, вул.Томашпільська, вул.Хуторянського, вул.Щаслива, вул.40-річчя Перемоги, пров.Лермонтова, пров.Солов’їний, пров.Чапаєва, пров.Щасливий, с-ще Горишківське
051098 вул.Островського, 2, смт Вапнярка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24240
школа №1, актовий зал
смт Вапнярка – вул.Василя Стуса, вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.Грушевського, вул.Енергетиків, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Кадука, вул.Кленова, вул.Косарєва, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Криворучка, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Незалежності: 142, 144, 146, 148–268; вул.Островського: 3–8, 12; вул.Пилипа Орлика, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Привокзальна: 22, 24–28, 30; вул.Садова, вул.Степова, вул.Черняховського, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Ярослава Мудрого, пров.Лісовий, пров.Чехова
051099 вул.Гагаріна, 6, смт Вапнярка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24240
будинок культури, фойє
смт Вапнярка – вул.Анатолія Колотія, вул.Барвінкова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вапнярська, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Каденюка, вул.Київська, вул.Кутузова, вул.Льва Толстого, вул.Молодіжна, вул.Островського: 9, 13–53; вул.Пирогова, вул.Подільська, вул.Пожарського, вул.Привокзальна: 32–34, 59; вул.Робітнича, вул.Сонячна: 2, 20; вул.Стадіонна, вул.Українська, вул.Урожайна, вул.Щаслива, підстанція
051100 вул.Шевченка, 56, смт Вапнярка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24240
школа №2, актовий зал
смт Вапнярка – вул.Горького, вул.Дем’яна Бєдного, вул.Європейська, вул.Інтернаціональна, вул.Килавчука, вул.Козацька, вул.Колгоспна, вул.Небесної сотні, вул.Незалежності: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–141, 143, 145, 147; вул.Привокзальна: 3–20, 23, 29, 35; вул.Пушкіна, вул.Сагайдачного, вул.Сонячна: 4–18; вул.Чайковського, вул.Шевченка, вул.Яблунева, пров.Суворова, пров.Чайковського, пров.Шевченка
051101 вул.Авіаторів, 145, смт Вапнярка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24240
школа №3, фойє
смт Вапнярка – вул.Авіаторів, вул.Дачна, вул.Житня, вул.Івана Кожедуба, вул.Лесі Українки, вул.Менделєєва, вул.Народна, вул.Нахімова, вул.Незалежності: 1, 3–3А, 5, 7, 9–9А, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; вул.Переможців, вул.Соснова, вул.Терешкової, вул.Титова, вул.Ярова, пров.Лесі Українки, БОС
051102 вул.Миру, 60, с.Антонівка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24213
будинок культури, зал
с.Антонівка
051103 вул.Центральна, 13, с.Велика Русава, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24210
будинок культури, фойє
с.Велика Русава
051104 вул.Зелена, 2, с.Вербова, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24246
будинок культури, актовий зал
с.Вербова
051105 вул.Молодіжна, 24, с.Вила, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24214
будинок культури, зал
с.Вила
051106 вул.Героїв Майдану, 47, с.Високе, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24247
будинок культури, зал
с.Високе
051107 вул.Лесі Українки, 13, с.Гнатків, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24232
будинок культури, к.1
с.Гнатків, с.Русава
051108 вул.Центральна, 30, с.Горишківка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24221
будинок культури, зал
с.Горишківка
051109 вул.Нагірняка, 2, с.Жолоби, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24224
будинок культури, зал
с.Жолоби
051110 вул.Центральна, 87, с.Кислицьке, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24226
будинок культури, зал
с.Кислицьке
051111 вул.Центральна, 56В, с.Колоденка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24245
клуб-бібліотека, зал
с.Колоденка
051112 вул.Соборна, 62, с.Комаргород, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24225
будинок культури, зал
с.Комаргород, с-ще Комаргородське
051113 вул.Героїв Майдану, 3, с.Липівка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24205
будинок культури, зал
с.Липівка
051114 вул.Івана Орлика, 1, с.Яришівка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24206
будинок культури, зал
с.Яришівка
051115 вул.Шкільна, 46, с.Марківка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24248
будинок культури, зал
с.Марківка
051116 вул.Молодіжна, 6, с.Антопіль, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24249
клуб-бібліотека, зал
с.Антопіль
051117 вул.Миру, 1, с.Нетребівка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24233
будинок культури, зал
с.Нетребівка
051118 вул.Пшеничнюка, 11, с.Олександрівка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24220
школа, актовий зал
с.Олександрівка, с.Благодатне, с.Забіляни
051119 вул.Дребота, 11, с.Паланка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24222
будинок культури, фойє
с.Паланка, с.Касянівка
051120 вул.Маяковського, 1, с.Вапнярки, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24227
школа, фойє
с.Вапнярки
051121 вул.Комсомольська, 35, с.Пеньківка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24211
будинок культури, зал
с.Пеньківка
051122 вул.Партизанська, 10, с.Пилипи-Борівські, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24215
сільська рада, зал засідань
с.Пилипи-Борівські
051123 вул.Вадима Тарабанова, 82, с.Калинка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24216
дитячий садок, актовий зал
с.Калинка
051124 вул.Центральна, 130, с.Ракова, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24262
будинок культури, фойє
с.Ракова
051125 вул.Миру, 102, с.Рожнятівка, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24212
школа, актовий зал
с.Рожнятівка
051126 вул.Тараса Шевченка, 59, с.Стіна, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24231
будинок культури, зал
с.Стіна
051127 вул.Соборна, 3, с.Яланець, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24234
школа, хол
с.Яланець
051128 вул.Ігоря Гаврилюка, 103, смт Томашпіль, Томашпільський р-н, Вінницька обл., 24200
центральна районна лікарня, хол
Томашпільська центральна районна лікарня
051165 вул.Воїна-афганця Олександра Подоляна, 19, м.Тульчин, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23600
школа №1, спортзал
м.Тульчин – вул.Академіка Малиновського, вул.Богдана Хмельницького, вул.Воз’єднання, вул.Воїна-афганця Олександра Подоляна, вул.Ганжі, вул.Декабристів, вул.Джерельна, вул.Добролюбова, вул.Жуковського, вул.Івана Богуна, вул.Івана Гонти, вул.Івана Сірка, вул.Каштанова, вул.Квітки-Основ’яненка, вул.Кленова, вул.Козацька, вул.Маланівська, вул.Мечнікова, вул.Миколи Лисенка, вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Ольги Копайгородської, вул.Павла Тичини, вул.Перова, вул.Пестеля, вул.Петра Захарова, вул.Петра Калнишевського, вул.Південна, вул.Польова, вул.Романа Чайковського, вул.Торгова, вул.Черняховського, вул.Юліуша Словацького, пров.Кармелюка, пров.Льва Толстого, пров.Мечнікова, пров.Некрасова, пров.Олеся Гончара, пров.Павла Чубинського, пров.Рилєєва, пров.Робітничий, пров.Романа Чайковського, пров.1 Пестеля, пров.2 Пестеля
051166 вул.Трембецького, 2, м.Тульчин, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23600
школа №2, хол 2-й поверх
м.Тульчин – вул.Відродження: 1–128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194; вул.Воїна-афганця Ігоря Андріїшина, вул.Воїна-афганця Олега Степанюка, вул.Коцюбинського, вул.Максима Кривоноса: 1–137; вул.Миколи Леонтовича: 70, 76, 80, 82, 84, 90, 92, 96, 100; вул.Трембецького, вул.Чернишевського, пров.Нахімова, пров.Озерний
051167 вул.Миколи Леонтовича, 43, м.Тульчин, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23600
школа-ліцей №3, спортивний зал
м.Тульчин – вул.Академіка Заболотного, вул.Броварська, вул.Віктора Святелика, вул.Гагаріна, вул.Глінки, вул.Достоєвського, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Києво-Подільська, вул.Короленка, вул.Кошового, вул.Кутузова, вул.Марка Вовчка, вул.Миколи Леонтовича: 3, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 39, 47; вул.Остапа Вишні, вул.Пушкіна, вул.Різдвяна, вул.Садова, вул.Северина Наливайка, вул.Спартака, вул.Успенська, вул.Шевченка, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Броварський, пров.Достоєвського, пров.Дружби, пров.Енергетиків, пров.Кирила Стеценка, пров.Макаренка, пров.Пушкіна, пров.Ринковий, пров.Тургенєва, пров.Успенський, пров.1 Глінки, пров.2 Глінки
051168 вул.Миколи Леонтовича, 55, м.Тульчин, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23600
корпус технікуму ветмедицини, хол
м.Тульчин – вул.Визволення, вул.Європейська, вул.Желюка, вул.Лермонтова, вул.Максима Залізняка, вул.Максима Рильського, вул.Миколи Леонтовича: 4, 6, 8, 10, 12–16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32–36, 40, 66, 68, 106, 108, 110; вул.Незалежності, вул.Ольги Кобилянської, вул.Перемоги, вул.Свідницького, вул.Суворова, вул.Халтуріна, пров.Брацлавський, пров.Леонтовича, пров.Максима Залізняка, пров.Свідницького, пров.Халтуріна
051169 вул.Миколи Леонтовича, 65, м.Тульчин, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23600
приміщення біолабораторії, хол 1-й поверх
м.Тульчин – вул.Анатолія Грубого, вул.Відродження: 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195–398; вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гоголя, вул.Данила Нечая, вул.Максима Кривоноса: 139–233; вул.Менделєєва, вул.Миколи Леонтовича: 59, 67Г, 69, 71–75, 77–79, 81, 83, 85–89, 91, 93–95, 97–99, 101–105, 107, 109, 111–132, 133А–142, 144, 146–146А, 148, 150–150А, 152, 154–154А, 156–156А, 158–158А, 160, 162, 164, 168; вул.Небесної Сотні, вул.Павлова, вул.Пилипа Орлика, вул.Пирогова, вул.Степана Руданського, пров.Артоболевського, пров.Бондарчука, пров.Дачний, пров.Зелений, пров.Лялі Ратушної, пров.Пирогова
051170 вул.Миколи Леонтовича, 133, м.Тульчин, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23600
Вище професійне училище №41, хол 1-й поверх
м.Тульчин – вул.Армійська, вул.Артоболевського, вул.Вишнева, вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Героїв Крут, вул.Гетьманська, вул.Заводська, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Миколи Леонтовича: 133, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165–167, 169–194; вул.Прорізна, вул.Скалецького, вул.Сонячна, вул.Тартачна, вул.Тімірязєва, вул.Я.Мудрого, вул.14 Березня, пров.Вишневий, пров.Заводський, пров.Котляревського
051171 вул.Соборна, 19, смт Кирнасівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23652
будинок культури №2, хол
смт Кирнасівка – вул.Зарічна, вул.І.Коваля, вул.І.Франка, вул.Першотравнева, вул.Пестеля, вул.Подільська, вул.Пушкіна, вул.Соборна: 2–34; пров.В.Чорновола, пров.Грушевського, пров.Зарічний, пров.Лікарняний, пров.Пестеля, пров.Святковий, с-ще Маркове
051172 вул.Незалежності, 2, смт Кирнасівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23652
селищна рада, 2-й поверх, зал засідань
смт Кирнасівка – вул.Богуна, вул.Б.Хмельницького, вул.Ветеринарна, вул.Вишнева, вул.Вчительська, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Набережна, вул.Незалежності: 1–53, 55, 57, 59, 61, 63; вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Соборна: 38–202; вул.Шевченка, вул.Ярова, пров.Весняний, пров.Космонавтів, пров.Тихий, пров.Шкільний
051173 вул.Спортивна, 1А, смт Кирнасівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23652
будинок культури №1, хол
смт Кирнасівка – вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Запорізьких козаків, вул.Козацька, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 54, 56, 58, 60, 62, 64–121; вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Терешкової, вул.50-річчя Перемоги, пров.Гагаріна, пров.Гоголя
051174 вул.Ліпіна, 5, смт Шпиків, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23614
школа, актовий зал
смт Шпиків – вул.Ватутіна, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Жарчинського, вул.Кагатна, вул.Кармелюка, вул.Каховка, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Медична, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Поштова, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Черняховського, вул.Шевченка, вул.40-річчя Перемоги, пров.Медичний, пров.Яблуневий, пров.1 Героїв Чорнобиля, пров.1 Набережний, пров.1 Садовий, пров.2 Героїв Чорнобиля, пров.2 Набережний, пров.2 Садовий, пров.3 Садовий, с.Винокурня, с-ще Соснівка, с.Шпиківка
051175 вул.Незалежності, 64, смт Шпиків, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23614
будинок культури, хол
смт Шпиків – вул.Базарна, вул.Бакайна, вул.Будівельна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Жовтнева, вул.Качури, вул.Комарова, вул.Комунальна, вул.Корольова, вул.Ліпіна, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Нахімова, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Перемоги, вул.Перше Травня, вул.Південна, вул.Стоянське шосе, вул.Чехова, пров.Молочний, пров.Парковий, пров.1 Вишневий, пров.1 Заводський, пров.1 Мічуріна, пров.2 Вишневий, пров.2 Заводський, пров.2 Мічуріна, с.Кленове
051176 вул.Центральна, 66, с.Білоусівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23663
будинок культури, хол
с.Білоусівка
051177 вул.Б. Хмельницького, 41А, с.Богданівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23662
школа, спортзал
с.Богданівка, с-ще Улянівка
051178 вул.Шевченка, 59, с.Бортники, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23612
сільська рада, хол
с.Бортники
051179 вул.Соборна, 1А, с.Ганнопіль, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23655
будинок культури, малий актовий зал
с.Ганнопіль
051180 вул.Молодіжна, 104Б, с.Дранка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23650
школа, коридор
с.Дранка
051181 вул.1 Травня, 39А, с.Одаї, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23651
школа, коридор
с.Одаї
051182 вул.Шевченка, 194, с.Журавлівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23641
школа, актовий зал
с.Журавлівка
051183 вул.Привокзальна, 41, с.Маяки, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23642
хлібоприймальний пункт, їдальня
с.Маяки
051184 вул.Шкільна, 25А, с.Заозерне, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23664
школа, спортивний зал
с.Заозерне
051185 вул.Лісова, 29, с.Василівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23665
сільський клуб, актовий зал
с.Василівка
051186 вул.Лісова, 7, с.Зарічне, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23624
школа, спортивний зал
с.Зарічне
051187 вул.Першотравнева, 161, с.Кинашів, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23607
школа, хол
с.Кинашів
051188 вул.Гагаріна, 68, с.Мазурівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23608
школа, спортивний зал
с-ще Капки, с.Мазурівка, с.Марусине
051189 вул.Набережна, 13А, с.Нестерварка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23609
школа, хол
с.Нестерварка
051190 вул.Соборна, 16, с.Клебань, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23660
школа, актовий зал
с.Клебань, с-ще Федьківка
051191 вул.Шевченка, 50А, с.Гути, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23661
бібліотека, кімната для голосування
с.Гути
051192 вул.Незалежності, 33, с.Копіївка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23623
школа, спортивний зал
с.Копіївка, с-ще Гуральня, с-ще Щурі
051193 вул.Учительська, 32А, с.Крищинці, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23631
будинок культури, малий зал
с.Крищинці
051194 вул.Миру, 28, с.Левківці, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23615
будинок культури, глядацький зал
с.Левківці, с.Бурдії
051195 вул.Незалежності, 30, с.Михайлівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23633
будинок культури, малий зал
с.Михайлівка
051196 вул.Шевченка, 44, с.Маньківка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23633
сільський клуб, хол
с.Маньківка
051197 вул.Івана Кальницького, 26, с.Печера, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23610
будинок культури, хол
с.Печера
051198 вул.Центральна, 3, с.Даньківка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23610
сільський клуб, хол
с.Даньківка
051199 вул.Івана Кальницького, 7, с.Петрашівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23611
сільський клуб, зал
с.Петрашівка
051200 вул.Центральна, 32, с.Сільниця, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23621
будинок культури, хол
с.Сільниця
051201 вул.Центральна, 12, с.Суворовське, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23643
школа, актовий зал
с.Суворовське – вул.Верхова, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Маяковського, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Садова, вул.Суворова: 1–72; вул.Центральна, вул.Черняховського, вул.Шевченка, вул.Ярова, вул.Ясенова, вул.Ясна, пров.Набережний, пров.Центральний, пров.Шевченка, пров.2Центральний
051202 вул.Жовтнева, 8, с.Суворовське, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23643
школа, актовий зал
с.Суворовське – вул.Братів Сташків, вул.Жовтнева, вул.Зарічна, вул.Леонтовича, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.М.Коцюбинського, вул.Першотравнева, вул.Суворова: 72В–136; вул.Шкільна, вул.Щаслива, пров.Ватутіна, с-ще Пестеля
051203 вул.Дружби, 82, с.Тарасівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23630
школа, хол
с.Тарасівка
051204 вул.Соборна, 2, с.Тиманівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23644
школа, спортивний зал
с.Тиманівка – вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Желюка, вул.Заболотного, вул.Козацька, вул.Майора Орєхова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Паркова, вул.Свободи, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шестопалька, вул.Шкільна, вул.Ярмаркова, пров.Горянський
051205 вул.Відродження, 49, с.Тиманівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23644
приміщення магазину, зал
с.Тиманівка – вул.Відродження, вул.Захара Дмитрика, вул.Івана Франка, вул.Лісова, вул.Подільська, вул.Якова Кокошка
051206 вул.Мельника, 26, с.Торків, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23613
школа, спортивний зал
с.Торків
051207 вул.Жовтнева, 12А, с.Холодівка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23632
будинок культури, малий зал
с.Холодівка
051208 вул.Шевченка, 70, с.Шура-Копіївська, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23622
будинок культури, хол
с.Шура-Копіївська, с.Калинівка
051209 вул.Незалежності, 58, с.Юрківка, Тульчинський р-н, Вінницька обл., 23620
будинок культури, хол
с.Юрківка, с.Станіславка
051285 вул.Святомиколаївська, 198, смт Чернівці, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24100
школа №1, спортзал
смт Чернівці – вул.Вінницька, вул.Гагаріна, вул.Комарова, вул.Миру, вул.Містечкова, вул.Набережна: 32–152; вул.Павлівська, вул.Подільська, вул.Садова, вул.Святомиколаївська: 77, 81–83, 85, 87–87А, 95, 101, 105, 107, 109, 120–243; вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Тімірязєва, вул.40 років Перемоги: 2, 4–6, 10, 12, 16–62; вул.600 - річчя Чернівців, пров.Садовий, пров.Святомиколаївський
051286 вул.Святомиколаївська, 11, смт Чернівці, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24100
школа №2, приміщення для засідань
смт Чернівці – вул.Волошкова, вул.Джерельна, вул.Зоряна, вул.Липнева, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Набережна: 1–31; вул.Привітня, вул.Сагайдачного, вул.Святомиколаївська: 1–73/14, 80, 84, 86, 94, 98, 104, 106, 108, 110–118; вул.Селянина, вул.Тиха, вул.Шевченка, вул.40 років Перемоги: 3, 7–9, 11, 13, 66–82; пров.Джерельний, пров.40 років Перемоги
051287 вул.Польова, 2/64, с.Йосипівка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24100
сільський клуб, зал
с.Йосипівка
051288 вул.Мостова, 12, с.Бабчинці, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24132
школа, приміщення для засідань
с.Бабчинці – вул.Весняна, вул.Гірська, вул.Залізнодорожна, вул.Кузнєчна, вул.Лісова, вул.Мартинюка: 32–161; вул.Мирна, вул.Моївська, вул.Мостова, вул.Ново-Побутова, вул.Перемоги, вул.Садова, вул.Шевченка
051289 вул.Соборна, 12, с.Бабчинці, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24132
будинок культури, приміщення для засідань
с.Бабчинці – вул.Безводна: 13–78; вул.Гвардійська, вул.Кругова, вул.Мартинюка: 4–31; вул.Молодіжна, вул.Новоселів, вул.Покровська, вул.Поштова: 1–35, 55–73; вул.Селянина, вул.Соборна: 23–64; вул.Солдатська, вул.Степова, вул.Травнева, вул.Чернівецька, вул.8 - Березня, пров.Безводний, пров.Чернівецький
051290 вул.Незалежності, 38, с.Бабчинці, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24132
будинок культури, зал
с.Бабчинці – вул.Авер’янова, вул.Безводна: 1–12; вул.Бушанка, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гамулівська, вул.Дзигівська, вул.Зарічна, вул.Зірка, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Польова, вул.Поштова: 36–38, 77–83; вул.Пушкіна, вул.Руданського, вул.Соборна: 1–22; вул.Стельмаха, вул.Шкільна, пров.Незалежності, с.Гамулівка
051291 вул.Квітнева, 41, с.Вазлуївка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24132
сільський клуб, зал
с.Вазлуївка, с.Майорщина
051292 вул.Жовтнева, 55, с.Нове Життя, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24132
сільський клуб, зал
с.Нове Життя
051293 вул.Центральна, 11, с.Березівка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24111
будинок тваринника, їдальня
с.Березівка – вул.Величко, вул.Гагаріна, вул.Комарова, вул.Миру, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Прибережна, вул.Селянська, вул.Сулейманова, вул.Центральна: 2, 9–66; вул.Чернявського, пров.Комарова, пров.Перемоги, пров.Центральний
051294 вул.Центральна, 7, с.Березівка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24111
будинок культури, приміщення для засідань
с.Березівка – вул.Дружби, вул.Ільєнка, вул.Лесі Українки, вул.Михайлюка, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Мочар, вул.Незалежності, вул.Піонерська, вул.Селянина, вул.Центральна: 3; вул.Червоноармійська, вул.Шевченко, пров.Ільєнко
051295 вул.Сонячна, 38А, с.Лужок, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24111
сільський клуб, зал
с.Лужок
051296 вул.Щаслива, 2, с.Біляни, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24110
школа, спортзал
с.Біляни – вул.Джерельна, вул.Івана Франка, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Сосновського, вул.Щаслива, пров.Гонти, пров.Квітковий, пров.Прибережний, пров.Сагайдачного
051297 пров.Миру, 2, с.Біляни, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24110
сільський будинок культури, малий зал
с.Біляни – вул.Виноградна, вул.Волошкова, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Пирогова, вул.Шевченка, вул.8-го Березня, пров.Богуна, пров.Миру, пров.Святковий
051298 вул.Перемоги, 23, с.Борівка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24123
будинок культури, приміщення для засідань
с.Борівка – вул.Боженка, вул.Б.Хмельницького, вул.Визвольна, вул.Вітковського, вул.Герцена, вул.Дримченків, вул.Зарічна, вул.Калинова, вул.Кармелюка, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Л. Українки, вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.Мороза, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Пивовара, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Ринкова, вул.Соборна: 2/2–30; вул.Суворова, вул.Шевченка, вул.Ярова, пров.Козацький, пров.Кутузова, пров.Незалежності, с-ще Степок
051299 вул.Дружби, 33, с.Борівка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24123
сільський клуб, зал
с.Борівка – вул.Безуглого, вул.Бузкова, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Жовтнева, вул.Затишна, вул.І. Франка, вул.Михайлівська, вул.Молодіжна, вул.Оксамитова, вул.Покровська, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Свідри, вул.Соборна: 32–134; вул.Тиха, вул.Травнева, пров.Маяк
051300 вул.Радгоспна, 8, с-ще Трактове, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24123
сільськогосподарське публічне акціонерне товариство "Моївське", їдальня
с-ще Трактове
051301 вул.Центральна, 29, с.Вила-Ярузькі, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24130
будинок культури, приміщення для засідань
с.Вила-Ярузькі
051302 вул.Варшка, 45, с.Букатинка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24131
сільський клуб, зал
с.Букатинка
051303 вул.Миру, 22, с.Володіївці, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24120
будинок культури, приміщення для засідань
с.Володіївці, с-ще Ясне
051304 вул.Перемоги, 1, с.Пелинівка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24121
сільський клуб, приміщення для засідань
с.Пелинівка
051305 вул.Миру, 68, с.Гонтівка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24112
школа, приміщення для засідань
с.Гонтівка, с.Вишневе, с.Камінське
051306 вул.Л.Українки, 42А, с.Котлубаївка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24112
сільський ФАП, оглядова зала
с.Котлубаївка
051307 вул.Соборна, 4А, с.Лозове, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24114
сільський будинок культури, зал
с.Лозове
051308 вул.Весняна, 1, с.Коси, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24114
сільський клуб, зал
с.Коси
051309 вул.Набережна, 3, с.Скалопіль, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24114
сільський клуб, зал
с.Скалопіль
051310 вул.Незалежності, 90, с.Мазурівка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24106
Мазурівська ЗОШ І-ІІІ ст.
с.Мазурівка – вул.Героїв України, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Жовтнева, вул.Затишна, вул.Козацька, вул.Ліщинського, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Небесної Сотні, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Українська, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 2–46; вул.40 років Перемоги, пров.Шевченка, с.Грабовець, с-ще Туліїв
051311 вул.Шкільна, 10, с.Мазурівка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24106
школа, спортзал
с.Мазурівка – вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Зарічна, вул.Їжаківського, вул.Коцюбинського, вул.Новоселів, вул.Тарасівка, вул.Шевченка: 47–99; вул.Шкільна
051312 вул.Селянська, 37, с.Абрамівська Долина, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24106
школа, коридор
с.Абрамівська Долина
051313 вул.Кутузова, 112, с.Весняне, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24106
сільський клуб, зал
с.Весняне, с.Ромашка, с-ще Скорячий Яр
051314 вул.Героїв України, 73В, с.Моївка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24133
сільський будинок культури, хол
с.Моївка, с-ще Степне
051315 вул.Церковна, 1, с.Саїнка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24122
будинок культури, приміщення для засідань
с.Саїнка, с.Вівчарня
051316 вул.Незалежності, 86, с.Сокіл, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24124
сільський будинок культури, зал
с.Сокіл
051317 вул.Перемоги, 19, с.Шендерівка, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24113
сільський клуб, зал
с.Шендерівка
051318 вул.Партизанська, 5, с.Дубина, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24113
приватна оселя, зал
с.Дубина
051319 вул.Вінницька, 25, смт Чернівці, Чернівецький р-н, Вінницька обл., 24100
центральна районна лікарня, актовий зал
Комунальне некомерційне підприємство "Чернівецька центральна районна лікарня Чернівецької районної ради"
051344 вул.Комсомольська, 23, с.Гибалівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23507
Гибалівська школа, спортивний зал
с.Гибалівка
051345 вул.Щорса, 21, с.Дерев’янки, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23508
сільський будинок культури, зал
с.Борівське, с.Дерев’янки, с.Кропивня, с-ще Лукашівка, с-ще Мишівське, с.Роля, с.Сурогатка
051346 вул.Шевченка, 8, с.Голинчинці, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23552
школа, коридор
с.Голинчинці, с-ще Синьожупанники
051347 вул.Шкільна, 4, с.Деребчин, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23532
Деребчинська школа, спортивний зал
с.Деребчин – вул.Б.Хмельницького, вул.Василівська, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.ім.М.Пирогова, вул.І.Франка, вул.Миру, вул.Паркова, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.30 річчя Перемоги, с.Аристівка, с.Володимирка
051348 вул.Героїв Майдану, 62, с.Деребчин, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23532
сільський будинок культури, хол
с.Деребчин – вул.Виноградна, вул.Героїв Майдану, вул.Зарічна, вул.З.Космодем’янської, вул.Космонавтів, вул.Л.Українки, вул.Матросова, вул.М.Сабліна, вул.Нагірна, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Шолохова, с.Мала Деребчинка
051350 вул.Коцюбинського, 105, с.Семенівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23532
сільський клуб, хол
с.Семенівка
051351 вул.Нова, 1, с.Вербівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23532
бібліотека, хол
с.Вербівка
051352 вул.Заводська, 3, с.Джурин, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23545
сільський будинок культури, хол
с.Джурин – вул.Адамівська, вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Лісова, вул.Мурафська, вул.Першотравнева, вул.Північна, вул.Робоча, вул.Смавзюка, вул.Шевченка: 81, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 99–354; пров.ІІ-Північний, пров.І-Північний
051353 вул.Смавзюка, 59, с.Джурин, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23545
контора СТОВ "Мрія", зал
с.Джурин – вул.Базарна, вул.Богуна, вул.Героїв Майдану, вул.Залізнична, вул.Залізнодорожня, вул.Колгоспна, вул.Кооперативна, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Очаківська, вул.Панаса Мирного, вул.Покутинська, вул.Польова, вул.Почтова, вул.Пушкіна, вул.Річна, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Центральна, вул.Шевченка: 1–80, 82, 84, 86, 88, 90, 92–94, 96, 98; вул.Шкільна, пров.Покутинський, пров.Шевченка, пров.Шкільний
051354 вул.Суворова, 1, с.Зведенівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23551
школа, кабінет трудового виховання
с.Зведенівка
051355 вул.Центральна, 8, с.Івашківці, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23516
сільський будинок культури, обрядова кімната
с.Івашківці
051356 вул.Л.Українки, 43, с.Калитинка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23553
сільська рада, кабінет секретаря
с.Калитинка
051357 вул.Миру, 3, с.Покутине, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23554
будинок культури, актовий зал
с.Покутине
051358 вул.Молодіжна, 2, с.Козлівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23514
Козлівська школа, хол
с.Козлівка, с.Мальовниче
051359 вул.Центральна, 21, с.Конатківці, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23517
сільський будинок культури, хол
с.Конатківці
051360 вул.Центральна, 67, с.Копистирин, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23526
сільський будинок культури, глядацький зал
с.Копистирин
051361 вул.Вишнева, 88, с.Клекотина, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23525
сільський будинок культури, хол
с.Клекотина – вул.Богуна, вул.Висоцького, вул.Вишнева: 1А–2А, 7–8, 12–12А, 13А–14, 15А–16А, 17А–20А, 24–28А, 29А–30, 34–35, 38, 40–42, 44, 45А–48А, 50, 52–52А, 53А–28А1; вул.Грушевського, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Квітнева, вул.Лесі Українки: 6, 8, 10, 14, 16; вул.Лісова, вул.Павла Сайнецького, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Шкільна, вул.19-го березня
051362 вул.Вишнева, 41, с.Клекотина, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23525
Клекотинська школа, актовий зал
с.Клекотина – вул.Березова, вул.Вишнева: 1, 3–6Б, 9, 13, 15, 17, 21–23, 29, 31–33, 37, 39, 43 к.2, 45, 49, 51, 53; вул.Вінніченка, вул.Гагаріна, вул.Івана Франка, вул.Кругова, вул.Лесі Українки: 1–5, 7, 9, 11–13, 15, 17–33; вул.Молодіжна, вул.Морозенка, вул.Набережна, вул.Соборна, вул.Черешнева, вул.Шевченка
051363 вул.Миру, 165, с.Лозова, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23540
Лозівський будинок культури, танцювальний зал
с.Лозова
051364 вул.Соборна, 6, с.Теклівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23541
Теклівський будинок культури, хол
с.Теклівка
051365 вул.Коцюбинського, 32А, с.Мурафа, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23530
Будинок культури, хол
с.Мурафа
051366 вул.Шевченка, 60Г, с.Довжок, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23531
Довжанський будинок культури, хол
с.Довжок
051367 вул.Центральна, 42, с.Михайлівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23523
сільський будинок культури, актовий зал
с.Михайлівка
051368 вул.Сонячна, 7, с.Носиківка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23513
сільський будинок культури, зал
с.Носиківка
051369 вул.Центральна, 16А, с.Андріївка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23513
сільський клуб, приміщення для засідань
с.Андріївка
051370 вул.Симонишеного, 50, с.Пасинки, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23520
сільський клуб, актовий зал
с.Пасинки
051371 вул.Жовтнева, 10, с.Пеньківка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23521
будинок культури, актовий зал
с.Пеньківка
051372 вул.Олега Кошового, 31, с.Бабина Долина, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23521
клуб-бібліотека, читацький зал
с.Бабина Долина
051373 вул.Героїв Майдану, 40, с.Перепільчинці, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23511
сільський будинок культури, хол
с.Перепільчинці
051374 вул.Свято-Покровська, 4, с.Писарівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23543
сільський будинок культури, хол
с.Писарівка, с.Дубинки
051375 вул.1-Травня, 34, с.Плебанівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23510
будинок культури, танцювальний зал
с.Плебанівка
051376 вул.Шевченка, 26, с.Калинівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23512
сільський клуб, зал
с.Калинівка
051377 вул.Суворова, 34, с.Політанки, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23542
сільський будинок культури, обрядовий зал
с.Політанки, с-ще Лісничівка
051378 вул.Центральна, 25А, с.Руданське, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23515
сільський будинок культури, танцювальний зал
с.Руданське
051379 вул.Центральна, 92/2, с.Рахни-Лісові, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23536
сільський будинок культури, актовий зал
с.Рахни-Лісові – вул.Вишнева, вул.Вчительська, вул.Гагаріна, вул.Г.Ніколайчука, вул.Жовтнева, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Комарова, вул.Макаренко, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Пушкіна, вул.Центральна: 1–89; вул.Чапаєва, вул.Шкільна, вул.Шолохова, вул.Щаслива, вул.Щорса, пров.Комарова
051380 вул.Макаренко, 3, с.Рахни-Лісові, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23536
школа №1, коридор
с.Рахни-Лісові – вул.Богуна, вул.Гоголя, вул.Горіхова, вул.Горького, вул.Дружна, вул.Залізнична, вул.Карла Маркса, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нахімова, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Світла, вул.Суворова, вул.Українська, вул.Центральна: 91–131; вул.Чехова, вул.Шевченка, пров.Робочий, пров.Чехова
051381 вул.Горького, 13, с.Садківці, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23555
сільський будинок культури, хол
с.Садківці
051382 вул.Центральна, 148, с.Сапіжанка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23556
сільський клуб, глядацький зал
с.Сапіжанка
051383 вул.Першотравнева, 11, с.Слобода-Шаргородська, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23505
школа, приміщення їдальні
с.Слобода-Шаргородська
051384 вул.Шкільна, 1, с.Будне, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23506
сільський клуб, фойє
с.Будне, с.Грелівка
051385 вул.Миру, 21, с.Стрільники, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23534
сільський клуб, приміщення для засідань
с.Стрільники
051386 вул.Коцюбинського, 40, с.Лопатинці, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23534
будинок культури, приміщення для засідань
с.Лопатинці
051387 вул.Соборна, 2, с.Федорівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23522
сільський будинок культури, хол
с.Федорівка
051388 вул.Івана Цурканя, 25, с.Хоменки, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23544
сільський будинок культури, хол
с.Хоменки, с.Нові Хоменки
051389 вул.Незалежності, 34А, с.Юліямпіль, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23550
сільська рада, зал
с.Юліямпіль, с-ще Юліямпільське
051390 вул.Садова, 1А, с.Ярове, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23550
сільський будинок культури, зал
с.Ярове
051391 вул.Миру, 1А, с.Юхимівка, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23524
сільський будинок культури, зал
с.Юхимівка
051392 вул.Героїв Майдану, 217, м.Шаргород, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23500
районний будинок культури, хол
м.Шаргород – вул.В.Чорновола, вул.Героїв Крут, вул.Героїв Майдану: 104–261, 270–270А; вул.Греля, вул.Івана Павла ІІ, вул.Княгині Ольги, вул.Копайгородського, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Маліванчука, вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Островського, вул.Поштова, вул.Свято Миколаївська, вул.Свято Флоріанівська, вул.Січових Стрільців, вул.С.Нігояна, вул.Шолом Алейхем
051393 вул.Героїв Майдану, 272У, м.Шаргород, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23500
спортивний комплекс, спортивний зал
м.Шаргород – вул.Будівельників, вул.Ватутіна, вул.Героїв Майдану: 263–269, 271–301, 303; вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Грушевського, вул.Зелена, вул.Квітнева, вул.Леонтовича, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Руданського, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Соломії Крушельницької, вул.Шкільна, с.Поляна
051394 вул.Героїв Майдану, 373, м.Шаргород, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23500
Шаргородська школа №2, спортивний зал
м.Шаргород – вул.Адама Міцкевича, вул.Бевза, вул.Вишнева, вул.В.Стуса, вул.Героїв Майдану: 302, 305–387; вул.Героїв Панфіловців, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Захандревича, вул.Івана Франка, вул.Інтернаціональна, вул.Корольова, вул.Лугова, вул.Малишка, вул.Миру, вул.М.Мандибури, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Небесної сотні, вул.Олега Кошового, вул.Подільська, вул.Пролетарська, вул.Сонячна, вул.Т.Г.Шевченка, вул.Урожайна, вул.Ярослава Мудрого, вул.8-го Березня, вул.9-го Травня, шосе Жмеринське
051395 вул.В.Чорновола, 9, м.Шаргород, Шаргородський р-н, Вінницька обл., 23500
Шаргородська центральна районна лікарня, коридор
Комунальне некомерційне підприємство "Шаргородська центральна районна лікарня" Шаргородської районної ради Вінницької області