Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Черкаська область, Територіальний виборчий округ № 199

Дільниць - 186

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
710084 вул.Соборна, 49, м.Жашків, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19201
районний будинок культури, фойє
м.Жашків – вул.Благовісна, вул.Будівельників, вул.Громового, вул.Захисників України, вул.Каштанова, вул.Київська, вул.Кленова, вул.Клинківського, вул.Медова, вул.Миру, вул.Нова, вул.Об’їздна, вул.Одеська, вул.Олексія Береста, вул.Порфирія Димуцького, вул.Райдужна, вул.Ринкова, вул.Саксаганського, вул.Святкова, вул.Соборна: 2–48/2, 57; вул.Учительська, вул.Філатова, вул.Чуйкова, вул.1 Травня, вул.9-го Січня, пров.Благовісний, пров.Грабовського, пров.Європейський, пров.Одеський, пров.Райдужний, пров.Ринковий, пров.Шевченка, пров.Ягідний
710085 вул.Соборна, 102, м.Жашків, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19201
школа №3, фойє, 1-й поверх
м.Жашків – вул.академіка Амосова, вул.Весняна, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Кармелюка, вул.Крилова, вул.Курчатова, вул.Лугова, вул.Макаренка, вул.Мересьєва, вул.Містечкова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Поповича, вул.Сергія Короля, вул.Соборна: 52–56, 61–132; вул.Степана Разіна, вул.Сусаніна, вул.Терешкової, вул.Хрещатик, вул.Черкаська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.8-го Березня, пров.Академіка Амосова, пров.Гірський, пров.Кармелюка, пров.Курчатова, пров.Містечковий, пров.Набережний, пров.Петра Давиденка, пров.Ударний, пров.Шкільний
710086 вул.Перемоги, 38, м.Жашків, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19201
аграрно-технологічний професійний ліцей, фойє, 1-й поверх
м.Жашків – вул.Виноградна, вул.Вокзальна, вул.Глібова, вул.Голівська, вул.Декабристів, вул.Дунаєвського, вул.Загородня, вул.Івана Ляшенка, вул.Ковпака, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Лікарняна, вул.Малинова, вул.Маслозаводська, вул.Матросова, вул.Миколи Лисенка, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Натанівська, вул.Остапа Вишні, вул.Павлова, вул.Панаса Мирного, вул.Перемоги, вул.Петра Власюка, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Рильського, вул.Робітнича, вул.Серпнева, вул.Солов’їна, вул.Сосюри, вул.Тесленка, вул.Чкалова, вул.Яблунева, пров.Аптечний, пров.Вокзальний, пров.Голівський, пров.Івана Ляшенка, пров.Лікарняний, пров.Матросова, пров.Панаса Мирного, пров.Перемоги, пров.Петра Власюка, пров.Польовий, пров.Солов’їний
710087 вул.княгині Ольги, 41, м.Жашків, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19201
школа №5, спортзал
м.Жашків – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.Гагаріна, вул.Гайдара, вул.героїв АТО, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Григорія Сковороди, вул.Грушевського, вул.Залізнична, вул.Зоряна, вул.Івана Сірка, вул.княгині Ольги, вул.Князя Володимира, вул.Космонавтів, вул.Кутузова, вул.Лесі Українки, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Молодогвардійців, вул.Привітна, вул.Репіна, вул.Світанкова, вул.Тичини, вул.Тітова, вул.Толстого, вул.Тургенєва, вул.Щастя, вул.Юрія Кондратюка, вул.Ярослава Мудрого, пров.Івана Сірка, пров.Молодогвардійців, пров.Привітний
710088 вул.Заводська, 4, м.Жашків, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19202
міський будинок культури, фойє
м.Жашків – вул.Берегова, вул.Віктора Лисака, вул.Восьмипланівка, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гоголя, вул.Горіхова, вул.Євгенії Любомської, вул.Заводська, вул.Лермонтова, вул.Миколи Островського, вул.Нахімова, вул.Новосельська, вул.Олександра Корнійчука, вул.Паркова, вул.Пушкіна, вул.Сахалінська, вул.Сєдова, вул.Совича, вул.Спортивна, вул.Франка, вул.Чайковського, вул.Челюскіна, вул.Чехова, пров.Віктора Лисака, пров.Парковий, пров.Чехова
710089 вул.Городищанська, 58, м.Жашків, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19201
школа №4, спортзал
м.Жашків – вул.Василя Стуса, вул.Городищанська, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Комарова, вул.Короленка, вул.Лісна, вул.Михайла Драгоманова, вул.Олександра Довженка, вул.Панфілова, вул.Папаніна, вул.Патріотів, вул.Північна, вул.Романа Шухевича, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Урожайна, вул.Черняхівського, пров.Городищанський, пров.Дружби, пров.Лановий, пров.Лісний, пров.Північний, пров.Садовий
710090 вул.Миру, 6, с.Баштечки, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19222
будинок культури, фойє
с.Баштечки
710091 вул.Центральна, 37А, с.Безпечна, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19251
сільська рада, актова зала
с.Безпечна
710092 вул.Миру, 111, с.Бузівка, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19243
будинок культури, фойє
с.Бузівка
710093 вул.Лесі Українки, 1, с.Вільшанка, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19245
сільська рада, фойє
с.Вільшанка
710094 вул.Миру, 65, с.Вороне, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19234
будинок культури, фойє
с.Вороне
710095 вул.Миру, 12, с.Житники, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19240
сільська рада, актова зала
с.Житники
710096 вул.Григор’єва, 4А, с.Зелений Ріг, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19235
будинок культури, актова зала
с.Зелений Ріг
710097 вул.Т.Г.Шевченка, 22, с.Конела, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19251
будинок культури, фойє
с.Конела
710098 вул.Центральна, 8, с.Конельська Попівка, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19254
будинок культури, фойє
с.Конельська Попівка
710099 вул.Шкільна, 3, с.Конельські Хутори, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19252
будинок культури, фойє
с.Конельські Хутори
710100 вул.Польова, 2А, с.Медувата, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19252
будинок торгівлі, кімната № 1
с.Медувата
710101 вул.В.Парубка, 59, с.Королівка, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19297
сільський клуб, актова зала
с.Королівка
710102 вул.Ювілейна, 1, с.Кривчунка, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19215
сільський будинок культури, актова зала
с.Кривчунка
710103 вул.Слави, 19, с.Леміщиха, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19213
будинок культури, актова зала
с.Леміщиха
710104 вул.Ентузіастів, 4, с.Литвинівка, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19209
будинок культури, актова зала
с.Литвинівка
710105 вул.Миру, 36, с.Марійка, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19232
сільський клуб, фойє
с.Марійка
710106 вул.Молодіжна, 10, с.Нагірна, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19223
будинок культури, фойє
с.Нагірна, с-ще Костянтинівка, с.Побійна
710107 вул.Незалежності, 2, с.Нова Гребля, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19226
будинок культури, фойє
с.Нова Гребля
710108 вул.Ігоря Холо, 3, с.Олександрівка, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19212
будинок культури, актова зала
с.Олександрівка
710109 вул.Людвіга Свободи, 14, с.Острожани, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19250
школа, фойє
с.Острожани
710110 вул.Миру, 47, с.Охматів, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19233
Будинок культури, фойє
с.Охматів
710111 вул.Різдвяна, 16, с.Павлівка, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19221
будинок культури, актова зала
с.Павлівка
710112 вул.Центральна, 72, с.Пугачівка, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19241
будинок культури, фойє
с.Пугачівка
710113 вул.Перемоги, 4, с.Сабадаш, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19231
сільська рада, фойє
с.Сабадаш
710114 вул.Героїв Небесної Сотні, 72, с.Скибин, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19210
школа, фойє
с.Скибин
710115 вул.Вишнева, 20, с.Соколівка, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19253
будинок культури, фойє
с.Соколівка
710116 вул.Каштанова, 1, с.Сорокотяга, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19230
будинок культури, фойє
с.Сорокотяга
710117 вул.Незалежності, 1, с.Тетерівка, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19214
сільська рада, актова зала
с.Тетерівка
710118 вул.Центральна, 9, с.Тинівка, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19220
школа, фойє
с.Тинівка
710119 вул.Набережна, 2, с.Тихий Хутір, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19211
сільська рада, актова зала
с.Тихий Хутір
710120 вул.Миру, 35, с.Хижня, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19236
будинок культури, фойє
с.Хижня, с.Одай
710121 вул.Шевченка, 36, с.Червоний Кут, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19225
будинок культури, фойє
с.Червоний Кут
710122 вул.Ватутіна, 3, с.Шуляки, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19242
школа, фойє
с.Шуляки, с-ще Адамівка
710123 вул.Лікарняна, 19, м.Жашків, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19200
Жашківська центральна районна лікарня, стаціонарне відділення, кабінет фізіотерапії, 1-й поверх
Жашківська центральна районна лікарня
710124 вул.Михайла Грушевського, 51, м.Звенигородка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20202
школа №5, спортивна зала
м.Звенигородка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Лазарєва, вул.Лівобережна, вул.Михайла Грушевського: 1–80, 82, 84, 86–88, 90, 92–92А, 94; вул.Михайла Старицького, вул.Олександра Довженка, вул.Пилипа Орлика: 1–25А, 27–27А, 29–29А, 31–33А, 35; вул.Сінна площа, вул.Танкістів, вул.Червонянська, пров.Багачівський, пров.Вишневий, пров.Вільямса, пров.Дружби, пров.Єрківський, пров.Івана Гонти, пров.Івана Огієнка, пров.Кавказький, пров.Каленика Мишковича, пров.Комарова, пров.Космонавтів, пров.Матросова, пров.Михайла Чалого, пров.Овражний, пров.Південний, пров.Підгорний, пров.П.Мирного, пров.Радонівський, пров.Рибальський, пров.Чайки, пров.Червоний, пров.Шкільний
710125 вул.Пилипа Орлика, 42, м.Звенигородка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20202
адміністративний будинок ДЕД, кімната техніки безпеки
м.Звенигородка – вул.Благовісна: 79, 81, 83–83А, 85–87, 89, 91–93, 95–148; вул.Василя Стуса: 1–26А, 28–44; вул.Дружби: 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76–136; вул.Крилова, вул.Некрасова, вул.Олександра Кошиця: 2–4, 6, 8, 10, 12; вул.Павла Скоропадського, вул.Пилипа Орлика: 26, 28, 30, 34, 36–99А; вул.Софії Терещенко: 1А–14, 16, 18–30А; вул.Тургєнєва, вул.Шмідта: 1–36; вул.Щедріна, пров.Богдана Хмельницького, пров.Валерія Кравченка, пров.Вокзальний, пров.Сонячний, пров.Студентський, пров.Чайковського, пров.Чехова, пров.Юрія Горліс-Горьського, просп.Шевченка: 104, 106, 108, 110, 114–120, 122–124, 126–150;
710126 просп.Шевченка, 121А, м.Звенигородка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20202
школа ім.Т.Г.Шевченка, фойє
м.Звенигородка – вул.Василя Стуса: 27, 46–52; вул.Дениса Давидова: 52, 54, 56–64, 66, 68–70, 72; вул.Кримського: 48, 50, 52–52А, 54, 56–56Д, 58, 60, 62–62А, 64, 66, 68–101; вул.Софії Терещенко: 15–15А, 17–17А, 32–42; вул.Шмідта: 37–66; пров.Івана Бардика, просп.Шевченка: 97, 99, 101–103, 105, 107, 109, 111–113, 121, 125;
710127 просп.Шевченка, 94, м.Звенигородка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20202
школа №3, фойє
м.Звенигородка – вул.Благовісна: 63, 65–65А, 67–78, 80, 82, 84, 88, 90, 94; вул.Вячеслава Чорновола: 1–56, 58, 60, 62–62А; вул.Дениса Давидова: 36, 38, 40, 44, 46–50; вул.Дружби: 44, 46, 48–48А, 50–61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75; вул.Кримського: 38, 40, 42, 44–44А, 47, 49, 51, 53–53А, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; вул.Олександра Кошиця: 1, 5–5А, 7, 9, 11–11А, 13, 18, 20, 22, 24, 26, 28–30, 32А, 34, 36; вул.Шевченка: 3–35Б, 37, 39, 41, 43–43А, 45; просп.Шевченка: 69–96, 98, 100;
710128 просп.Шевченка, 43, м.Звенигородка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20202
районний будинок культури, фойє
м.Звенигородка – вул.Благовісна: 1–62, 64, 66; вул.Василя Симоненка: 1–25, 29, 31, 35, 37, 39, 41; вул.Вячеслава Чорновола: 57, 59, 61, 63–83, 84–84А, 86, 88, 90, 92, 94, 96–96А, 98, 100–100А, 102–102А, 104–104В, 106–106А; вул.Дениса Давидова: 2–35, 37–37А; вул.Дружби: 1–43, 45, 47, 49–49А; вул.Івана Сошенка: 1–50, 52–52А, 54, 56, 58–58Б, 60, 62, 64, 70; вул.Кримського: 1–37В, 39–39А, 41, 43, 45; вул.Марії Примаченко, вул.Михайла Грушевського: 81, 83, 85, 89, 91, 93, 94А–183; пров.Антона Радецького, пров.Березки, пров.Віктора Погорілого, пров.Грибоєдова: 1–9, 11–13; пров.Заводський, пров.Івана Богуна, пров.Київський, пров.Короленка, пров.Олени Теліги, пров.Павлова, пров.Петра Болбочана, пров.Робочий, пров.Тичини, просп.Шевченка: 15–65А;
710129 вул.Героїв Небесної Сотні, 23, м.Звенигородка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20202
школа №4, фойє
м.Звенигородка – вул.Бульварна: 2–2В, 4–6, 8–8А; вул.В’ячеслава Липинського, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Замкова, вул.Івана Сошенка: 51, 53, 55, 57–57А, 59, 61–61А, 63, 65–69А, 71–110; вул.Миколи Шмигельського, вул.Нижня Хлипнівська, вул.Піщана, вул.Свободи: 1Б–73, 75, 77А, 79–79Б, 81; вул.Скеляста, вул.Сунична, вул.Тиха, вул.Ярослава Мудрого: 1–43А, 45–45Б, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61; пров.Автобусний, пров.Армії УНР, пров.Гірський, пров.Гудзівський, пров.Замковий, пров.Зарічний, пров.Ігоря Сікорського, пров.Кримського, пров.Левка Биковського, пров.Лікарняний, пров.Л.Українки, пров.Малиновий, пров.Маяковського, пров.Миколи Гірника, пров.Миру, пров.Новий, пров.Прикордонників, пров.Сосюри, пров.28Січня, просп.Шевченка: 1–11Б;
710130 вул.Вячеслава Чорновола, 126, м.Звенигородка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20202
будинок для престарілих, кімната профспілки
м.Звенигородка – вул.Бульварна: 3–3Б, 7, 9–92; вул.Вячеслава Чорновола: 101, 103–103А, 105, 107–126; вул.Гоголя, вул.Звенигородська: 53–53А, 55, 57, 59, 61, 63–63Б, 65–67, 73–124; вул.Криницького, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Освітянська, вул.Свободи: 74, 76–76Б, 78, 80–80Г, 82–135; вул.Чкалова, вул.Ярослава Мудрого: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–60, 62–105; пров.Будівельників, пров.Віктора Коновала, пров.Волкова, пров.Зелений, пров.Івана Крашановського, пров.князя Костянтина Острозького, пров.Ломоносова, пров.Луговий, пров.Нагірний, пров.О.Кошового, пров.Олексія Стеблівського, пров.Перемоги, пров.Північний, пров.Поповича, пров.Садовий
710131 вул.Олександра Кошиця, 38, м.Звенигородка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20202
СПТУ №16, фойє
м.Звенигородка – вул.Бандуриста Варченка, вул.Василя Симоненка: 26–28А, 30, 32–34, 36, 38, 40, 42–78; вул.Василя Хамка, вул.Вячеслава Чорновола: 83А–83Б, 85–85А, 87, 89–89А, 91–91А, 93, 95, 97, 99–99А; вул.Дениса Давидова: 39, 41–43, 45, 51, 53, 55, 65, 67, 71, 79–101; вул.Залізнична, вул.Звенигородська: 1–52А, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68–72Б; вул.Козачанська, вул.лейтенанта Жовтобрюха, вул.лейтенанта Хохлова, вул.Макаренка, вул.Олега Тітаренка, вул.Олександра Кошиця: 13А–17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33–33А, 35, 37–60; вул.ст.Гудзівка, вул.Суворова, вул.Черняховського, вул.Шевченка: 36, 38, 40, 42, 44–44А, 46–73; вул.Шполянська, вул.Ювілейна, вул.50-річчя Перемоги, вул.600-річчя Звенигородки, пров.Гагаріна, пров.Грибоєдова: 10, 14–21; пров.Козачанський, пров.Левадний, пров.Л.Толстого, пров.Олександра Кониського, пров.Черкаський, пров.Чернишевського, пров.Черняховського, пров.Шполянський
710132 просп.Шевченка, 10, м.Звенигородка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20202
будинок школяра, актова зала
м.Звенигородка – вул.Гайдамацька, вул.Героїв Євромайдану, вул.Замостянська, вул.Київська, вул.Мічуріна, вул.Неморозька, вул.Правобережна, вул.Пушкіна, вул.Рижанівська, вул.Семена Гризла, вул.Трипільська, вул.Чернячанський спуск, пров.Глінки, пров.Замостянський, пров.Івана Підкови, пров.І.Франка, пров.Крученики, пров.Кузнєчний, пров.Мельничний, пров.Мічуріна, пров.О.Вишні, пров.Озірянський, пров.Отамана Цвітковського, пров.Очеретяний, пров.Пушкіна, пров.Стебнянський
710133 вул.Червона, 67Б, м.Звенигородка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20202
ДПА-сервіс, виробниче приміщення
м.Звенигородка – вул.Червона, санаторій Радон
710134 вул.Т.Г. Шевченка, 4, с.Багачівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20241
сільський будинок культури, фоє
с.Багачівка
710135 вул.Ярослава Мудрого, 9, с.Михайлівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20242
сільський клуб, фойє
с.Михайлівка, с.Павлівка
710137 вул.Саннікова, 49А, с.Боровикове, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20215
школа, спортивна зала
с.Боровикове
710138 вул.Демченка, 26, с-ще Юркове, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20229
сільський клуб, фойє
с-ще Юркове
710139 вул.Шевченка, 7, с.Будище, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20213
будинок культури, фойє
с.Будище
710140 вул.Незалежності, 1А, с.Вільховець, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20260
адміністративний будинок, обрядова зала
с.Вільховець – вул.А.Малишка, вул.В.Чорновола, вул.Дружби, вул.Катеринопільська, вул.Колгоспна, вул.Кооперативна, вул.Меліоративна, вул.М.Залізняка, вул.Мічуріна, вул.Незалежності, вул.Піщана, вул.Попівська, вул.Садова, вул.х. Кравченкове, вул.Чапаєва, вул.Шевченка, вул.Щорса, пров.Биковського, пров.Гагаріна, пров.Кооперативний, пров.Лермонтова, пров.Миру, пров.О.Довженка, пров.Шкільний
710141 вул.Заводська, 1, с.Вільховець, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20260
середня школа, фойє
с.Вільховець – вул.Братська, вул.Вишнева, вул.Ентузіастів, вул.Заводська: 2А–4; вул.Комарова: 1–24; вул.Павлова, вул.Пустовітівська, пров.Дорожний, пров.Пирогова
710142 вул.Заводська, 8, с.Вільховець, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20260
клуб цукрозаводу, бібліотека
с.Вільховець – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Стуса, вул.Горького, вул.Заводська: 1, 6–16; вул.Залізнична, вул.Кар’єрна, вул.Каштанова, вул.Комарова: 25–104А; вул.Кринична, вул.Лісова, вул.М.Любарського, вул.Молодіжна, вул.Надії, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.П’ятихатки, вул.Свободи, вул.Сонячна, вул.Франка, вул.х. Луки, вул.Цегельна, вул.Шпильова, пров.Ватутіна, пров.Гоголя, пров.Комінтерна, пров.Л.Українки, пров.М.Любарського, пров.Новий, пров.Островського, пров.Робочий, пров.Чехова, пров.Чубаря
710143 вул.Богдана Хмельницького, 84, с.Водяники, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20232
школа, спортивна зала
с.Водяники
710144 вул.Шкільна, 10, с.Гудзівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20225
школа, спортивна зала
с.Гудзівка
710145 вул.Центральна, 72, с.Гусакове, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20263
адміністративний будинок, зала засідань
с.Гусакове
710146 просп.Соборності, 9, с.Княжа, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20243
будинок культури, фойє
с.Княжа
710147 вул.Свободи, 7, с.Кобиляки, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20234
школа, ігрова кімната
с.Кобиляки
710148 вул.Центральна, 39, с.Козацьке, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20240
будинок культури, фойє
с.Козацьке
710149 вул.Миру, 25, с.Мизинівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20224
школа, фойє
с.Мизинівка
710150 вул.Центральна, 40, с.Стара Буда, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20228
контора, їдальня
с.Стара Буда
710151 вул.Шевченка, 44, с.Моринці, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20210
сільська бібліотека, каб.2
с.Моринці – вул.Валова, вул.Вишнева, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Дачна, вул.Долинна, вул.Затишна, вул.Космонавтів, вул.Кринична, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Новоселів, вул.Піщана, вул.Травнева, вул.Шевченка: 32–141; пров.Дачний, пров.Космонавтів, пров.Миру, пров.Травневий
710152 вул.Д.Овчаренка, 34, с.Моринці, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20210
Будинок культури, фойє
с.Моринці – вул.Берегова, вул.Горіхова, вул.Д.Овчаренка, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Кольцова, вул.Л.Українки, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Святкова, вул.Староморинська, вул.Шевченка: 2–31; вул.Щаслива, вул.Щепкіна, вул.Яблунева, вул.Ярова, пров.Береговий, пров.Шкільний, пров.Щасливий
710153 вул.Центральна, 15, с.Гнилець, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20211
сільський клуб, фойє
с.Гнилець
710154 вул.Шевченка, 57, с.Неморож, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20222
будинок культури, фойє
с.Неморож
710155 вул.8 Березня, 8, с.Мурзинці, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20223
ФАП, каб.2
с.Мурзинці
710156 вул.Мічуріна, 58, с.Озірна, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20226
сільська рада, обрядова зала
с.Озірна
710157 вул.Героїв Майдану, 19, с.Пединівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20212
школа, фойє
с.Пединівка, с-ще Шампанія
710158 вул.Горошка, 59, с.Попівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20236
будинок культури, зала засідань
с.Попівка
710159 вул.Скіфська, 17, с.Рижанівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20233
будинок культури, фойє
с.Рижанівка
710160 вул.Театральна, 7, с.Ризине, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20235
будинок культури, фойє
с.Ризине
710161 вул.Чайковського, 74, с.Стебне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20208
будинок культури, фойє
с.Стебне
710162 вул.Дружби, 2Б, с.Стецівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20246
будинок культури, фойє
с.Стецівка
710163 вул.Ювілейна, 34, с.Тарасівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20216
будинок культури, фойє
с.Тарасівка
710164 вул.Трояна, 1, с.Хлипнівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20220
сільський клуб, фойє
с.Хлипнівка
710165 вул.Шевченка, 63, с.Майданівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20221
будинок культури, фойє
с.Майданівка
710166 вул.Лугова, 26, с.Чемериське, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20231
школа, фойє
с.Чемериське, с.Барвінок
710167 вул.Центральна, 34, с.Чижівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20230
школа, фойє
с.Чижівка
710168 вул.Шостацького, 33, с.Чичиркозівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20244
школа, фойє
с.Чичиркозівка
710169 вул.Т.Г. Шевченка, 53, с.Шевченкове, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20214
будинок культури, танцювальна зала
с.Шевченкове – вул.Бондарівська: 1–27; вул.Брюлова, вул.Гулака-Артемовського: 2–106; вул.Зелеського, вул.Кобзарівська, вул.Марка Вовчка, вул.Мирна: 4А–5, 7, 13, 15–15А, 17, 19, 25; вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Рилєєва, вул.Сошенка, вул.Т.Г. Шевченка: 1–68; вул.Толстого, вул.Уськова, пров.Брюлова, пров.Вільний, пров.Григоровича, пров.Гулака-Артемовського, пров.Калиновий, пров.Квітковий, пров.Керелівський, пров.Космонавтів, пров.Мирний, пров.Некрасова, пров.Олріджа: 1–2, 6–28; пров.Пестеля, пров.Пирогова, пров.Радищева, пров.Сокирка М.П., пров.Сошенка, пров.Т.Г. Шевченка, пров.Тихий, пров.Чернишевського, пров.Честахівського
710170 вул.Т.Г. Шевченка, 74, с.Шевченкове, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20214
коледж, актова зала
с.Шевченкове – вул.Бондарівська: 28–46; вул.Василя Жуковського, вул.Гулака-Артемовського: 108–110; вул.Дружби, вул.Дядченка, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Мирна: 1–4, 6, 8–10, 14, 16, 18, 22–24, 26–38; вул.Т.Г. Шевченка: 71–198; пров.Вербовий, пров.Дружби, пров.Дядченка, пров.Зелеського, пров.Каховського, пров.Лермонтова, пров.Лесі Українки, пров.Максимовича, пров.Олріджа: 4–5; пров.Семеренка, пров.Сераковського, пров.Толстого, с.Демкове, с-ще Кононове-Івасів
710171 вул.Центральна, 152, с.Юрківка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20245
школа, фойє
с.Юрківка – вул.Гоголя, вул.Добролюбова, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Звенигородська, вул.Кар’єрна, вул.Ланова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Польова, вул.Поповича: 2–32; вул.Садова, вул.Спеціалістів, вул.Центральна, вул.Шевченка: 2–106, 108, 110–112; вул.1Травня, пров.Кар’єрний, пров.Кримського, пров.Садовий, пров.Тітова
710172 вул.Шолохова, 5, с.Юрківка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20245
будинок культури, актова зала
с.Юрківка – вул.Безіменна, вул.Ватутінська, вул.Гагаріна, вул.Дениса Бабченка, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Нова, вул.Поповича: 32А–38; вул.Сонячна, вул.Чайковського, вул.Шевченка: 107–107А, 109–109Б, 113–170; вул.Шолохова, пров.Шевченка, пров.Шолохова
710173 вул.Героїв Небесної Сотні, 79, м.Звенигородка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20200
центральна районна лікарня, фойє
Звенигородська центральна районна лікарня
710397 вул.Гетьманський шлях, 1, смт Лисянка, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19301
районний будинок культури, фойє
смт Лисянка – вул.Будівельників, вул.Вільного козацтва, вул.Гоголя, вул.Інтернаціоналістів, вул.Київська, вул.Кобзарська, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Нечуя-Левицького, вул.Нова, вул.Олега Коваля, вул.Поштова, вул.Санаторна, вул.Юрія Тютюнника, вул.400-річчя Лисянки, пл.Миру, пров.Гоголя, пров.Іллі Шульги, пров.Козацький, пров.Миру, пров.Набережний, пров.Поштовий
710398 вул.Гетьманський шлях, 13, смт Лисянка, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19301
школа №1, фойє
смт Лисянка – вул.академіка Івана Слєщинського, вул.Берегового, вул.Б.Хмельницького, вул.Вокзальна, вул.Володимира Великого, вул.Гетьманський шлях, вул.Громова, вул.Замкова, вул.Зарічна, вул.Івана Мазепи, вул.Космонавтів, вул.Котляревського, вул.Ланова, вул.Максима Кривоноса, вул.Нагірна, вул.Овражна, вул.Олексія Зінченка, вул.Пушкіна, вул.Семена Височана, вул.Симиренківська, вул.Ударна, вул.Шевченка, пров.Богуславський, пров.Б.Хмельницького, пров.Гайдамацький, пров.Київський, пров.Олексія Зінченка, пров.Пилипа Орлика, пров.Северина Наливайка, пров.Ударний, пров.Шевченка, хутір Ватутіна
710399 вул.Небесної сотні, 10, смт Лисянка, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19301
школа №2, спортивна зала
смт Лисянка – вул.Бужанська, вул.Гагаріна, вул.Джерельна, вул.Звенигородська, вул.Івана Франка, вул.імені Глущенка, вул.Комунальна, вул.Лесі Українки, вул.Лисянська, вул.Лісова, вул.Михайла Грушевського, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Небесної сотні, вул.Олега Стукала, вул.Садова, вул.Тищика, вул.Тракторна, вул.Хіміча, вул.Червона, вул.Ястребцова, пров.Бужанський, пров.Комунальний, пров.Михайла Грушевського, пров.Небесної сотні
710400 вул.Ястребцова, 49, с.Босівка, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19341
будинок культури, зал
с.Босівка
710401 вул.Шкільна, 27, с.Товсті Роги, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19339
сільський клуб, фойє
с.Товсті Роги
710402 вул.50-річчя Перемоги, 61, с.Боярка, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19311
будинок культури, танцювальний зал
с.Боярка
710405 вул.Центральна, 9, с.Бужанка, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19333
будинок культури, зал
с.Бужанка
710406 вул.Центральна, 46А, с.Виноград, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19340
школа, фойє
с.Виноград
710407 вул.ім.Галкіна, 19, с.Вотилівка, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19314
школа, їдальня
с.Вотилівка
710408 вул.Ювілейна, 30, с.Дашуківка, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19330
сільська рада, зал
с.Дашуківка
710409 вул.Центральна, 4, с.Дібрівка, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19326
сільський клуб, зал
с.Дібрівка
710410 вул.ім.Черняховського, 3, с.Жаб’янка, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19334
сільський клуб, зал
с.Жаб’янка
710413 вул.Шкільна, 1, с.Кам’яний Брід, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19331
школа, спортивна зала
с.Кам’яний Брід
710414 вул.Шкільна, 1, с-ще Мар’янівка, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19344
будинок культури, фойє
с-ще Мар’янівка
710415 вул.Адама Рокицького, 60, с.Розкошівка, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19347
сільський клуб, фойє
с.Розкошівка
710416 вул.ім.Шевченка, 96, с.Петрівка-Попівка, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19313
сільський клуб, зал
с.Петрівка-Попівка
710417 вул.Медвинська, 1А, с.Писарівка, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19337
сільський клуб, зал
с.Писарівка
710418 вул.Слави, 34, с.Погибляк, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19316
будинок культури, фойє
с.Погибляк
710419 вул.Лісова, 15, с-ще Дубина, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19317
сільський клуб, фойє
с-ще Дубина
710422 вул.Центральна, 7, с.Ріпки, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19332
сільський клуб, зал
с.Ріпки
710423 вул.Н.Зборовської, 13, с.Рубаний Міст, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19343
сільський клуб, фойє
с.Рубаний Міст
710424 вул.Слави, 48, с.Семенівка, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19315
будинок культури, зал
с.Семенівка
710425 вул.Поштова, 46А, с.Смільчинці, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19325
школа, фойє
с.Смільчинці
710426 вул.Вишнева, 47А, с.Ганжалівка, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19328
сільський клуб, зал
с.Ганжалівка
710427 пров.Перемоги, 1А, с.Тихонівка, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19348
сільський клуб, зал
с.Тихонівка
710428 вул.Мереняшева, 142А, с.Федюківка, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19312
будинок культури, зал
с.Федюківка
710429 вул.Лавріненка, 7А, с.Хижинці, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19320
школа, кабінет для засідань
с.Хижинці
710430 вул.Кооперативна, 49, с.Чеснівка, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19318
сільський клуб, зал
с.Чеснівка
710431 вул.Центральна, 57, с.Чаплинка, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19310
будинок культури, зал
с.Чаплинка
710432 вул.50-річчя Перемоги, 35, с.Шушківка, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19336
сільський клуб, фойє
с.Шушківка
710434 вул.Миру, 1Г, с.Шубині Стави, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19342
будинок культури, зал
с.Шубині Стави
710435 вул.Шевченка, 3, с.Яблунівка, Лисянський р-н, Черкаська обл., 19335
сільський клуб, зал
с.Яблунівка, с.Кучківка
710436 вул.Юрія Гагаріна, 1, смт Буки, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20114
будинок культури, фойє
смт Буки
710437 вул.Шевченка, 22, смт Маньківка, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20101
будинок культури, фойє
смт Маньківка – вул.Берегова, вул.Довженка, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Леонова, вул.Леонтовича, вул.Луб’янська, вул.Малиновського, вул.Мічуріна, вул.Нова, вул.Олімпійська, вул.Садова, вул.Скоробрехи, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Українська, вул.Червоного Хреста, вул.Шевченка, вул.Широкий Берег, вул.Яблунева, пров.Малиновського, пров.Сонячний, пров.Шевченка
710438 вул.Леонтовича, 20, смт Маньківка, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20101
школа мистецтв, фойє
смт Маньківка – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.В’ячеслава Липинського, вул.Івана Сірка, вул.Івана Франка, вул.Катерини Білокур, вул.Медова, вул.Набережна, вул.Піонерська, вул.Райдужна, вул.Різдвяна, вул.Степова, вул.Чуйкова, вул.40 років Перемоги, вул.50 років Перемоги, пров.Вишневий, пров.Райдужний, пров.Різдвяний, пров.Хрисанфа Ящуржинського
710439 вул.Соборна, 56, смт Маньківка, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20101
школа-гімназія, фойє
смт Маньківка – вул.Благодатна, вул.Гагаріна, вул.Довга, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Патона, вул.Промислова, вул.Соборна, вул.Федюкова, пров.Довгий, пров.Молодіжний, пров.Промисловий, пров.Соборний
710440 вул.Павлова, 16, смт Маньківка, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20101
районна лікарня, актовий зал
смт Маньківка – вул.Броварська, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Комарова, вул.Павлова, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Філатова, пров.Зоряний, пров.Павлова, пров.Філатова
710441 вул.Кинашівська, 27, смт Маньківка, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20101
будинок культури, фойє
смт Маньківка – вул.Весняна, вул.Гайдамацька, вул.Гоголя, вул.Зої Космодем’янської, вул.Кинашівська, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Макаренка, вул.Польова, вул.Чехова, пров.Суворова, с-ще Жолудькове
710442 вул.Шевченка, 39, с.Багва, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20112
будинок культури, танцювальний зал
с.Багва, с.Улянівка
710443 вул.Благовісна, 61, с.Березівка, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20116
сільська рада, каб.2
с.Березівка
710444 вул.Молодіжна, 2А, с.Поминик, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20144
будинок культури, фойє
с.Поминик
710445 вул.Центральна, 6, с.Дзензелівка, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20141
будинок культури, каб.1
с.Дзензелівка
710446 вул.Центральна, 51, с.Добра, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20142
будинок культури, фойє
с.Добра
710447 вул.Заводська, 2А, с.Іваньки, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20132
будинок культури
с.Іваньки – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельна, вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Ігоря Щербини: 55–199; вул.Клопотовського, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Кутузова, вул.Миколи Самборського, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Полківницька: 1–76; вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Руденка, вул.Суворова, вул.Цукрова, вул.Шевченка, пров.Заводський, пров.Козацький, пров.Кутузова, пров.Миру, пров.Суворова
710448 вул.Ігоря Щербини, 6, с.Іваньки, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20132
школа, фойє
с.Іваньки – вул.Аптекарська, вул.Бригадна, вул.Дивного, вул.Захарова, вул.Ігоря Щербини: 2–54; вул.Красноставська, вул.Лесі Українки, вул.Максима Залізняка, вул.Мічуріна, вул.Пампухівська, вул.Полківницька: 77–208; вул.Садова, вул.Соборна, вул.Українська, вул.Федора Парія, вул.Чумацька, вул.Шкільна, вул.Яблунева, вул.30-річчя Перемоги, вул.40-річчя Перемоги, пров.Бригадний, пров.Вільямса, пров.Ігоря Щербини, пров.Клубний, пров.Короленка, пров.Павлова, пров.Пампухівський, пров.Полківницький, пров.Поштовий, пров.Садовий, пров.Чумацький, пров.Шкільний
710449 вул.Тараса Шевченка, 34, с.Тимошівка, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20129
адмінприміщення, каб.2
с.Тимошівка
710450 вул.Шевченка, 31, с.Кислин, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20110
будинок культури, фойє
с.Кислин
710451 вул.генерала Андрія Дрофи, 49, с.Кищенці, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20121
будинок культури, фойє
с.Кищенці
710452 вул.Лесі Українки, 2А, с.Крачківка, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20123
будинок культури, актовий зал
с.Крачківка
710453 вул.Центральна, 21, с.Кривець, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20115
будинок культури, фойє
с.Кривець, с-ще Рудка
710454 вул.Перемоги, 1, с.Кути, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20113
будинок культури, фойє
с.Кути
710455 вул.Центральна, 1А, с.Молодецьке, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20146
будинок культури, фойє
с.Молодецьке
710456 вул.Центральна, 6, с.Нестерівка, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20140
будинок культури, фойє
с.Нестерівка
710457 вул.Шевченка, 79, с.Паланочка, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20133
Будинок культури
с.Паланочка
710458 вул.Шкільна, 7А, с.Подібна, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20143
сільська рада, актовий зал
с.Подібна
710459 вул.Шевченка, 1, с.Попівка, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20120
будинок культури, актовий зал
с.Попівка, с-ще Зелений Гай, с.Філіція
710460 вул.Зінчук, 75, с.Поташ, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20109
школа, фойє
с.Поташ
710461 вул.Молодіжна, 48А, с.Роги, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20145
будинок культури, танцювальна зал
с.Роги
710462 вул.Шевченка, 51, с.Русалівка, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20111
будинок культури, фойє
с.Русалівка
710463 вул.Центральна, 5, с.Харківка, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20130
будинок культури, фойє
с.Харківка
710464 вул.Ватутіна, 54А, с.Мала Маньківка, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20131
сільський клуб, актовий зал
с.Мала Маньківка
710465 вул.Шевченка, 83, с.Чорна Кам’янка, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20122
адміністративний будинок, актовий зал
с.Чорна Кам’янка
710466 вул.Центральна, 23, с.Юрпіль, Маньківський р-н, Черкаська обл., 20125
сільський клуб, фойє
с.Юрпіль
710548 вул.1-го Травня, 59, м.Тальне, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20401
дитячий садочок "Берізка", музична зала, 2-й поверх
м.Тальне – вул.Гагаріна: 3–9, 11, 13–17, 19, 21, 25; вул.Матросова, вул.Набережна, вул.Соборна: 1–42; вул.1-го Травня
710549 вул.Вільних Козаків, 83, м.Тальне, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20401
дитячий садочок "Світлячок", музична зала, 2-й поверх
м.Тальне – вул.Вільних Козаків, вул.Гагаріна: 29, 31, 35, 37–39, 41, 43, 45–75; вул.Гірська, вул.Гоголя, вул.Лермонтова, пров.Гірський
710550 вул.Майданецька, 1, м.Тальне, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20401
загальноосвітня школа №2, фойє, 1-й поверх
м.Тальне – вул.Базарна, вул.Ватутіна: 1–33, 35, 37–37Б; вул.Гагаріна: 10–10А, 12, 18, 20, 22–24, 26–28, 30, 32–34, 36, 40, 42, 44, 77–123; вул.Комунальна, вул.Менделєєва, вул.Рєпіна, вул.Свободи: 1–81, 83, 85, 87, 91–91А, 93, 95; вул.Суворова, вул.Чорновола: 1–54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; вул.Шевченка: 1А–38Б, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; пров.Річковий, пров.Свободи, пров.Суворова
710551 вул.Майданецька, 15, м.Тальне, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20401
дитячий садочок "Ромашка", музична зала, 1-й поверх
м.Тальне – вул.Майданецька, вул.Перемоги
710552 вул.Замкова, 93, м.Тальне, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20401
Тальнівський будівельно-економічний коледж УДАУ, ауд.101, 1-й поверх
м.Тальне – вул.Ватутіна: 34, 36, 38–85; вул.Замкова: 58, 60, 62–95; вул.Лісова, вул.Різдвяна, вул.Самойлова: 1–4, 5–53; вул.Чорновола: 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77–116; вул.Шевченка: 39–39А, 41, 43, 45, 47, 49, 51–51А, 53, 55, 57, 59, 61–61А, 63–96; пров.Ватутіна, пров.Шевченка
710553 вул.Самойлова, 2, м.Тальне, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20401
дитячий садочок "Струмочок", музична зала, 1-й поверх
м.Тальне – вул.Героїв Чорнобиля, вул.Графська, вул.Замкова: 2–56, 59, 61; вул.Кутузова, вул.Паркова, вул.Самойлова: 4А; пров.Кутузова, пров.Садовий
710554 вул.Святотроїцька, 58, м.Тальне, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20401
ветеринарна лікарня, фойє, 1-й поверх
м.Тальне – вул.Івана Богуна, вул.Святотроїцька, вул.Скворцова, вул.Юрія Паращука, пров.Заводський, пров.Івана Богуна, пров.Співочий
710555 вул.Соборна, 144, м.Тальне, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20401
школа-інтернат, фойє, 1-й поверх
м.Тальне – вул.Гончарівська, вул.Лісова Поляна, вул.Пушкіна, вул.Сергія Ярошенка, вул.Соборна: 152–156; вул.Черняховського, вул.Чехова, пров.Двухбабного, пров.Новий, пров.Чехова
710556 вул.Соборна, 120, м.Тальне, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20401
районний будинок дітей та юнацтва, групова кімната, 1-й поверх
м.Тальне – вул.Віті Проценка, вул.Соборна: 46–146А; вул.Шкільна, пров.Будівельників, пров.Виноградний, пров.Віті Проценка, пров.Піщаний, пров.Тимошенка, пров.Шкільний
710557 вул.Небесної Сотні, 15, м.Тальне, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20401
загальноосвітня школа №1, фойє, 1-й поверх
м.Тальне – вул.Вишнева, вул.Вокзальна: 1–19, 21, 23, 25, 27, 31–31А, 33, 35, 37, 39; вул.Інженерна, вул.Небесної Сотні: 1–66, 68–70, 72, 74, 76, 78–78А, 80, 82, 86–86А, 88, 90–90А, 92–92А, 94, 96–96Б, 98Б, 100; вул.Православна, пров.Вишневий, пров.Героїв
710558 пров.Зелений, 5, м.Тальне, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20401
дит. садочок " Золотий ключик", музична зала, 2-й поверх
м.Тальне – вул.Гордашівська, вул.Енергетиків, вул.Котляревського, вул.Крилова, вул.Лесі Українки, вул.Небесної Сотні: 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83–85А, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–180; вул.Островського, вул.Пилипа Орлика, вул.Філатова, вул.Яблунева, пров.Гордашівський, пров.Зелений, пров.Павлова
710559 вул.Незалежності, 1Б, м.Тальне, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20401
клуб ПСП ім. Чкалова, актова зала
м.Тальне – вул.Багряна, вул.Веселокутська, вул.Грушевського, вул.Доманицького, вул.Дорошенка, вул.Затишна, вул.Їжакевича, вул.Калинова, вул.Космонавтів, вул.Некрасова, вул.Олександра Шевцова, вул.Сагайдачного, вул.Сонячна, вул.Урожайна, вул.Хлібна, вул.80-ї Гвардійської Дивізії, пров.Грушевського, пров.Дорошенка, пров.Затишний, пров.Малий, пров.Некрасова, пров.Польовий, пров.Тичини, пров.Урожайний, пров.Ювілейний
710560 вул.Вокзальна, 107, м.Тальне, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20401
ТОВ "Інтерагросс", актова зала
м.Тальне – вул.Барвінкова, вул.Вокзальна: 20, 22, 24, 26, 28–30А, 32, 34, 36–36Б, 38, 40–191; вул.Горького, вул.Партизанська, вул.Праці, вул.Чкалова, пров.Горького
710561 вул.Толстого, 5А, м.Тальне, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20401
дитячий садочок "Сонечко", музична зала, 1-й поверх
м.Тальне – вул.Короленка, вул.Коцюбинського, вул.Лисюченка, вул.Робітнича, вул.Толстого, пров.Толстого
710562 пров.Робітничий, 1, м.Тальне, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20401
загальноосвітня школа №3, фойє, 1-й поверх
м.Тальне – вул.Богдана Хмельницького, вул.Василя Симоненка, вул.Глінки, вул.Залізнична, вул.Івана Гонти, вул.Івана Франка, вул.Кар’єрна, вул.Лисенка, вул.Миру, вул.Олега Кошового, вул.Олександра Довженка, вул.Саксаганського, вул.Свободи: 82, 84, 86, 88–90, 92, 94, 96–213; вул.Трипільська, вул.Чайковського, вул.Чумацька, вул.8-го Березня, пров.Молодіжний, пров.Робітничий, пров.Чайковського
710568 вул.Івана Богуна, 131, с.Гордашівка, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20431
сільська рада, зала засідань
с.Гордашівка
710580 вул.Шкільна, 50, с.Лащова, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20415
сільська рада, зала засідань
с.Лащова
710586 вул.Центральна, 5, с.Мошурів, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20432
сільський будинок культури, приміщення фойє
с.Мошурів
710591 вул.Шевченка, 114Б, с.Поташ, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20430
сільська рада, зала засідань
с.Поташ
710592 вул.Центральна, 14В, с.Романівка, Тальнівський р-н, Черкаська обл., 20416
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Романівка
710862 вул.Ювілейна, 12, м.Ватутіне, Черкаська обл., 20251
лабораторія КПТМ, фойє
м.Ватутіне – вул.Будівельна, вул.Залізняка, вул.Індустріальне шосе, вул.Ювілейна: 1, 7–11, 13–19; просп.Ватутіна: 25;
710863 просп.Ватутіна, 32, м.Ватутіне, Черкаська обл., 20251
територіальний центр УПСЗН, кімната відпочинку
м.Ватутіне – вул.Ювілейна: 2–4Б; просп.Ватутіна: 30А–34;
710864 вул.Миру, 3А, м.Ватутіне, Черкаська обл., 20251
дитячий садок №7 "Сонечко", музична зала
м.Ватутіне – вул.Ювілейна: 6–6В, 12, 21–31; просп.Ватутіна: 34А;
710865 вул.Миру, 5А, м.Ватутіне, Черкаська обл., 20251
школа №2, фойє
м.Ватутіне – вул.Залізнична: 97–101; вул.Миру: 5, 7–26;
710866 пл.Соборності, 1, м.Ватутіне, Черкаська обл., 20251
міський Палац культури, фойє
м.Ватутіне – вул.Євгена Іванченка: 1–14; вул.Миру: 1–4, 6; вул.Франка: 1–15; просп.Ватутіна: 19–21, 26–28;
710867 вул.Захисників України, 44, м.Ватутіне, Черкаська обл., 20251
школа №1, фойє
м.Ватутіне – вул.Вокзальна: 23–81; вул.Героїв-чорнобильців: 28–88; вул.Євгена Іванченка: 15–22; вул.Залізнична: 75–95; вул.Захисників України: 25, 27, 36–68; вул.Зоряна, вул.Лесі Українки, вул.Франка: 17–19; пров.Семена Гризла, пров.Соломії Крушельницької, пров.Червоний, просп.Дружби
710868 вул.Лермонтова, 8А, м.Ватутіне, Черкаська обл., 20251
ТОВ "Майстер", виробнича кімната
м.Ватутіне – вул.Євгена Іванченка: 26–26Б; вул.Лермонтова
710869 просп.Ватутіна, 8, м.Ватутіне, Черкаська обл., 20251
школа №5, актова зала, 1-й поверх
м.Ватутіне – вул.Березова, вул.Водяна, вул.Гайдара, вул.Козацька, вул.Короленка, вул.Літня, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Нєкрасова, вул.Пушкіна, вул.Радісна, вул.Садова, вул.Чайковського, вул.Шкільна, вул.Шполка, пров.Філатова, просп.Ватутіна: 1–9, 22;
710870 вул.Звенигородська, 6, м.Ватутіне, Черкаська обл., 20251
ВВУЖКГ, зала засідань
м.Ватутіне – вул.Безіменна, вул.Виноградна, вул.Вокзальна: 1–22; вул.Героїв-чорнобильців: 1–26; вул.Горіхова, вул.Горького, вул.Госпітальна, вул.Григорія Сковороди, вул.Європейська, вул.Жовтнева, вул.Залізнична: 3–69; вул.Захисників України: 3–24А, 26, 28–34; вул.Звенигородська, вул.Київська, вул.Коцюбинського, вул.Першобудівників, вул.Робоча, вул.Свято-Успенська, вул.Сервісна, вул.Сонячна, вул.Храмова, вул.Шевченка, вул.8-го Березня, пров.Затишний, пров.Під’їздний, пров.Фруктовий
710871 вул.В.Інтернаціоналістів, 1, м.Ватутіне, Черкаська обл., 20251
Багатопрофільний регіональний центр професійної освіти у Черкаській області, відділення м.Ватутіного
м.Ватутіне – вул.Богдана Хмельницького, вул.В.Інтернаціоналістів, вул.Гагаріна, вул.Герцена, вул.Глінки, вул.Гоголя, вул.Грибоєдова, вул.Добролюбова, вул.Дружня, вул.Крилова, вул.Кутузова, вул.Лисенка, вул.Макаренка, вул.Народна, вул.Нахімова, вул.Павлова, вул.Пірогова, вул.Пугачьова, вул.Суворова, вул.Тімірязева, вул.Толстого, вул.Тургенєва, вул.Ушакова, вул.Ціолковського, вул.Чернишевського, вул.Чехова, вул.Щедріна, вул.Юрківська, пров.Глєбова, пров.Дніпропетровський, пров.Донський, пров.Жуковського, пров.Звенигородський, пров.Шахтарський
710872 вул.Чернишевського, 2, м.Ватутіне, Черкаська обл., 20251
школа №6, фойє, 1-й поверх
м.Ватутіне – вул.Джерельна, вул.Комунальна, вул.Корольова, вул.Космонавтів, вул.Кривошеї, вул.Нова, вул.Олени Лосєвої, вул.Осіння, вул.Островського, вул.Переїзд 220 км, вул.Перемоги, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Преображенська, вул.Пролетарська, вул.Шовковична, вул.2-га Кар’єрна, вул.5-та Кар’єрна, пров.Матросова, пров.Степовий
710873 вул.Кривошеї, 113, м.Ватутіне, Черкаська обл., 20253
вул.Кривошеї, 113, адміністративне приміщення вантажно-транспортого управління
м.Ватутіне – вул.Аварійна, вул.Багачівська, вул.Басейна, вул.Берегова, вул.Мічуріна, вул.Розрізна, вул.Спаська, вул.Чкалова, пров.Басейний, пров.Річковий
710874 вул.Комарова, 58, с.Скаливатка, м.Ватутіне, Черкаська обл., 20255
сільський будинок культури,гурткова кімната
с.Скаливатка
710875 вул.Чайковського, 11, м.Ватутіне, Черкаська обл., 20250
міська лікарня, фойє, 1-й поверх
Комунальне некомерційне підприємство "Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради"