Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Сумська область, Територіальний виборчий округ № 160

Дільниць - 95

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
590179 вул.Широка, 1, с.Вирівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41630
сільський клуб, актова зала
с.Вирівка, с.Лисогубівка, с.Таранське
590180 вул.Заводська, 68, с-ще Заводське, Конотопський р-н, Сумська обл., 41631
професійний аграрний ліцей, навчальний корпус №1, к. 1
с-ще Заводське, с-ще Питомник, с.Сарнавщина
590200 вул.Центральна, 4, с.Мельня, Конотопський р-н, Сумська обл., 41640
об’єкт дозвіллєвої роботи, актова зала
с.Мельня
590207 вул.Лікарівка, 20, с.Присеймів’я, Конотопський р-н, Сумська обл., 41642
сільський клуб, диско-зала
с.Присеймів’я, с.Нове, с.Озаричі
590208 вул.Шевченка, 43, с.Чорноплатове, Конотопський р-н, Сумська обл., 41642
навчально-виховний комплекс, актова зала
с-ще Залізничне, с.Калишенкове, с.Мар’янівка, с.Чорноплатове
590275 вул.Чайківка, 7, с.Алтинівка, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41346
школа, фойє
с.Алтинівка
590279 вул.Центральна, 16, с.Гречкине, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41317
будинок культури, актова зала
с.Гречкине, с.Васильківщина, с.Воронцове, с.Дідівщина, с.Заріччя, с.Пиротчине
590281 вул.Мічуріна, 70, с.Добротове, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41344
НВК, фойє
с.Добротове, с.Терехове
590285 вул.Хутірська, 46, с.Лапшине, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41354
центр дозвілля, актова зала
с.Лапшине
590286 вул.Успенська, 2, с.Спаське, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41354
Спаський сільський будинок культури, актова зала
с.Спаське
590289 вул.Широка, 10, с.Любитове, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41355
сільський клуб, актова зала
с.Любитове
590290 вул.Спортивна, 4, с.Майорівка, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41346
Сільський центр дозвілля, глядацька зала
с.Майорівка
590292 вул.Центральна, 110, с.Обтове, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41340
школа, фойє
с.Обтове – вул.Баштовок, вул.Берег, вул.Вишнева, вул.Г. Храпая, вул.Першотравнева, вул.Соборна, вул.Центральна, пров.Вишневий
590293 вул.Кінашовка, 56, с.Обтове, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41340
ТОВ "Десна", кабінет директора
с.Обтове – вул.Ватутіна, вул.Кінашовка, вул.Новоселівка, вул.Садова, пров.Кінашовський, пров.Шевченка, с.Губарівщина, с.Погорілівка
590294 вул.Перемоги, 56, с.Реутинці, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41343
вул.Перемоги, 56, с.Реутинці, Кролевецький р-н, Реутинська ЗОШ, їдальня
с.Реутинці, с.Артюхове, с.Боцманів, с.Грибаньове, с.Ніжинське
590675 вул.Н.-Сіверська, 2, смт Вороніж, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41140
школа імені П.О.Куліша, новий корпус, вестибюль
смт Вороніж – вул.В.Ф.Кайдаша, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Івана Абрамова, вул.Київська, вул.Кленова, вул.Козацька, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Миколи Терещенка, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Н.-Сіверська, вул.Папаніна, вул.Спаська, вул.Толстого, вул.Шрамченків, вул.Ярова, вул.40 років Перемоги, вул.6 Гвардійської дивізії, пров.Горького, пров.Лесі Українки, пров.Мічуріна
590676 вул.Н.-Сіверська, 2, смт Вороніж, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41140
школа імені П.О.Куліша, старий корпус, вестибюль
смт Вороніж – вул.Адаменка, вул.Берегова, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Зарічна, вул.І.М.Кожедуба, вул.Клочка, вул.Корді, вул.Короленка, вул.Матросова, вул.Михайлівська, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Шевченка, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Клочка, пров.Матросова, пров.Пантелеймона Куліша, пров.Садовий, пров.Шевченка, пров.8 Березня, с.Масиків
590677 вул.Кошового, 18, смт Вороніж, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41140
ТОВ "Контакт-плюс", їдальня
смт Вороніж – вул.Березова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Колгоспна, вул.Колеснікова, вул.Кошового, вул.Купальська, вул.Леваневського, вул.Мірошниченка, вул.Некрасова, вул.Озерна, вул.Покровська, вул.Поліська, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Солов’їна, вул.Тополина, вул.Франка, вул.Чехова, пров.Леваневського, пров.Привокзальний, пров.Франка
590678 вул.Тидня, 23, смт Вороніж, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41140
навчально-виховний комплекс, вестибюль
смт Вороніж – вул.Глухівська, вул.Дорошенківська, вул.Дружби, вул.Конотопська, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Тидня, вул.Шекери, вул.Яблунева, пров.Глухівський, пров.Тидня, с.Курдюмівка
590689 вул.Калинова, 147, с.Клишки, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41145
клуб, актова зала
с.Клишки – вул.Зарічна: 71, 79, 94–154; вул.Калинова: 50, 52, 54, 56–169; вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Садова, вул.Шевченка, с.Холодівщина
590690 вул.Калинова, 1А, с.Клишки, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41145
школа, спортивна зала
с.Клишки – вул.Бойка, вул.Зелена, вул.ім.Ковтуна, вул.Калинова: 1–49, 51, 53, 55; вул.Мічуріна, вул.Нова, вул.Українська, вул.1 Травня, вул.45 років Перемоги, пров.Бойка, пров.Гагаріна, пров.Зелений, пров.Калиновий, пров.Північний, пров.Польовий, пров.Тополянський, пров.1 Травня, пров.45 років Перемоги
590691 вул.Зелена, 2Б, с.Клишки, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41145
будинок культури, актова зала
с.Клишки – вул.Вишнева, вул.Зарічна: 1–70, 72–78, 80–88; вул.Миру, вул.Покровська, вул.Приозерна, вул.Пушкіна, вул.П’ятака, пров.Вишневий, пров.Зарічний, пров.Миру, пров.Партизанський, пров.Пушкіна, пров.П’ятака, пров.1-й провулок Приозерний, с.Московське
590692 вул.Солотвинська, 38Б, с.Солотвине, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41145
фельдшерський пункт, к.1
с.Великий Ліс, с.Заболотне, с.Солотвине
590693 вул.Суворова, 5, с.Ковтунове, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41122
школа, фойє
с.Ковтунове, с.Богданка, с.Чорні Лози
590700 вул.Перемоги, 41, с.Тиманівка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41144
клуб, к.1
с.Тиманівка, с.Бензики
590701 вул.Миру, 190, с.Лушники, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41146
Будинок культури, глядацька зала
с.Лушники
590702 вул.Центральна, 2, с.Чапліївка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41143
школа, коридор
с.Чапліївка
590752 вул.Професійна, 108, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
колійна машинна станція №119, адмінкорпус, к.1
м.Конотоп – вул.Виговського, вул.Володимира Вернадського, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Грибоєдова, вул.Декабристів, вул.Дмитра Вишневецького: 66–150; вул.Дмитра Вишневецького, Грибоєдова, вул.Дмитра Карпенка, вул.Єсеніна, вул.Івана Мазепи, вул.Івана Франка: 54–65; вул.Квітки-Основ’яненка, вул.Куколка, вул.Лукіна, вул.ПМС-119 вагон гурт., вул.Професійна: 50, 52, 54, 58–60, 62, 64, 66, 68, 72, 78, 82, 86–88, 90, 92, 94–96, 98, 100, 102, 104, 106, 108–108 к.4, 112–114, 116, 118–281; пров.1 Виговського, пров.1 Івана Франка, пров.1 Квітки-Основ’яненка, пров.2 Івана Франка, пров.2 Квітки-Основ’яненка, пров.3 Квітки-Основ’яненка, пров.4 Дмитра Вишневецького, пров.5 Дмитра Вишневецького
590753 вул.Січових Стрільців, 29, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
Конотопська школа №14, коридор, 1-й поверх
м.Конотоп – вул.Анатолія Шульги: 77, 79, 81, 83–106; вул.Григорія Мацейко, вул.Дмитра Вишневецького: 1–62 к.А; вул.Івана Франка: 35–51; вул.Колісна, вул.Лісна, вул.Ніжинська: 75, 77, 79, 81, 83–153; вул.Професійна: 101, 103, 105, 107, 109–111, 115, 117; вул.Січових Стрільців: 33–51; вул.Трудова: 79–108; вул.Ціолковського, вул.Чайковського, вул.1 Травня: 36–113; пров.1 Дмитра Вишневецького, пров.2 Дмитра Вишневецького, пров.3 Дмитра Вишневецького
590754 вул.Богдана Хмельницького, 91, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
Конотопська школа №13, вестибюль
м.Конотоп – вул.Анатолія Шульги: 1–76, 78, 80, 82; вул.Богдана Хмельницького: 50, 52–54, 56–58, 62, 64, 66, 68, 80, 82, 84, 86, 93–197; вул.Вільямса, вул.Довженка, вул.Достоєвського, вул.Івана Франка: 1–33; вул.Ігоря Сікорського, вул.Космонавтів, вул.Леся Курбаса, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Новоселівська, вул.Пилипа Орлика: 42–87; вул.Серафимовича, вул.Смілянського, вул.Соснівська, вул.Трудова: 1 к.А–78; вул.1 Травня: 1–35; пров.1 Новоселівської, пров.1 Пилипа Орлика, пров.1 Серафимовича, пров.2 Пилипа Орлика, пров.2 Роменської, пров.2 Серафимовича, пров.3 Пилипа Орлика, пров.3 Серафимовича
590755 вул.Богдана Хмельницького, 24, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
"Конотопський міський палац культури", вестибюль
м.Конотоп – вул.Богдана Хмельницького: 26, 28–28 к.А; вул.Гоголя, вул.Котельна, вул.Коцюбинського, вул.Кузнечна, вул.Ливарна, вул.Ніжинська: 3–74, 76, 78, 80, 82; вул.Ніжинська,Кузнечна, вул.Ореста Квача, вул.Панова, вул.Пилипа Орлика: 1–41; вул.Професійна: 7, 9–11, 13, 15, 17, 21, 25–49, 51, 53, 55–57, 61, 63, 65, 67, 69–71, 73–77 к.А, 79–81, 85, 89, 91–91 к.А, 93, 97, 99; вул.Січових Стрільців: 2–26; вул.Слюсарна, пров.1 Гоголя, пров.1 Коцюбинського, пров.1 Ніжинської, пров.1 Професійної, пров.2 Ніжинської, пров.2 Професійної, пров.3 Ніжинської, пров.3 Професійної, пров.4 Ніжинської, пров.5 Ніжинської, пров.6 Ніжинської
590756 вул.6 Вересня, 1, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
ДПТНЗ "Конотопське ВПУ", фойє
м.Конотоп – вул.Андрія Ваховського, вул.Богдана Хмельницького: 3–25, 26 к.А–27, 29–49, 51, 55, 59–61, 63, 65, 67, 69–79, 81, 83, 85, 87–89; вул.Василя Стуса, вул.Вишнева, вул.Григорія Сковороди, вул.Кобзарів, вул.Максима Рильського, вул.Південна, вул.Професійна: 1–6, 8, 12–12 к.ГУРТ., 14, 16, 18–20, 22–24; вул.Стаханівська, вул.Суворова, вул.Таїрова, вул.Ушакова, вул.Фізкультурна, вул.Чкалова, вул.6 Вересня, пл.Європейська площа, пров.1 Богдана Хмельницького, пров.2 Богдана Хмельницького, пров.2 Григорія Сковороди, пров.3 Богдана Хмельницького, пров.3 Григорія Сковороди, пров.4 Богдана Хмельницького, пров.4 Григорія Сковороди
590758 вул.Свободи, 57, корп.ГУРТ., м.Конотоп, Сумська обл., 41600
гуртожиток, вестибюль, 1-й поверх
м.Конотоп – вул.Гастелло, вул.Горького, вул.Деповська: 1–85, 87–95; вул.Залізнична, вул.Крилова, вул.Перемоги, вул.Пирогова, вул.Пряма, вул.Тургенєва, вул.Шолохова, вул.Щаслива, пров.1 Гастелло, пров.1 Залізничної, пров.1 Перемоги, пров.1 Пирогова, пров.1 Прямої, пров.1 Тургенєва, пров.1 Щасливої, пров.2 Залізничної, пров.2 Перемоги, пров.2 Пирогова, пров.2 Тургенєва, пров.2 Щасливої, пров.3 Залізничної, пров.3 Пирогова, пров.3 Щасливої, пров.4 Пирогова
590759 вул.Ярослава Мудрого, 2, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
Конотопська школа №12, вестибюль
м.Конотоп – вул.Авіаторів, вул.Ананьєва, вул.Деповська: 86, 101–130; вул.Івана Богуна: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37–56; вул.Клубна: 26, 28, 30, 32, 34, 36–38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–58, 60, 62, 64, 66–71, 77, 79–89; вул.Кооперативна, вул.Кооперативна, Лермонтова, вул.Крилова, Ананьєва, вул.Лермонтова: 15–23; вул.Маяковського, вул.Мірошниченка, вул.Надколійна, вул.Осіння, вул.Петра Дорошенка, вул.Прорізна: 36, 38, 40, 42, 44–87, 89, 93; вул.Прорізна,Кооперативна, вул.Рєпіна, вул.Спортивна, вул.Степана Разіна: 21–40; вул.Юрія Липи, вул.Ярослава Мудрого, пров.1 Мірошниченка, пров.1 Успенсько-Троїцької, пров.2 Авіаторів, пров.2 Успенсько-Троїцької, пров.3 Успенсько-Троїцької
590760 вул.Клубна, 2, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
будинок науки і техніки КДЗП, фойє
м.Конотоп – вул.Варениці, вул.Євгена Коновальця: 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84–193; вул.Клубна: 4–25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65; вул.Олега Кошового, вул.Прорізна: 4–35, 37, 39, 41, 43; вул.Рокосовського: 53–115; вул.Санжаревського: 1–3, 5, 7, 11; вул.Толбухіна, вул.Чехова, вул.Широка, пров.1 Варениці, пров.1 Деповської, пров.1 Євгена Коновальця, пров.1 Клубної, пров.1 Клубної, Прорізної, пров.2 Деповської, пров.2 Євгена Коновальця, пров.3 Євгена Коновальця, пров.3 Рокосовського, пров.4 Євгена Коновальця, пров.4 Рокосовського
590761 вул.Свободи, 8, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
Конотопська школа №11, актова зала
м.Конотоп – вул.Блінова, вул.Бориса Олійника, вул.Головіна, вул.Євгена Коновальця: 12, 14–26, 28–67, 69, 71, 73, 75, 77, 79–81, 83; вул.Лермонтова: 1–12; вул.Новоселиця, вул.Павлова: 8–10; вул.Рокосовського: 3–52; вул.Садова: 83, 87–131; вул.Санжаревського: 4, 6, 8–10, 12–36; вул.Свободи, вул.Степана Разіна: 1–18; вул.Толстого, вул.Толстого, Кооперативна, пров.1 Рокосовського, пров.1 Свободи, пров.2 Рокосовського, пров.2 Свободи, просп.Миру: 68, 70, 72–72 к.А, 74, 80, 82–83, 85–91;
590762 вул.Рябошапка, 25Б, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
Конотопська дитяча музична школа №2, концертна зала
м.Конотоп – вул.Рябошапка, пров.3 Рябошапка
590763 вул.Клубна, 150, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
Конотопська школа №3, фойє
м.Конотоп – вул.Клубна: 119, 121–139; вул.Успенсько-Троїцька: 138–150;
590764 вул.Клубна, 74, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
автошкола ТСОУ, актова зала
м.Конотоп – вул.Клубна: 74 к.А–76, 78–78 к.ГУРТ., 103–117, 119 к.А–119 к.Б; вул.Прорізна: 88, 90–92;
590765 просп.Миру, 65, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
Конотопська школа №10, коридор, 1-й поверх
м.Конотоп – вул.Депутатська: 44–121; вул.Задесенка: 69, 71–74; вул.Київська, вул.Ковпака: 19, 26–36; вул.Колективна: 2 к.Б–44; вул.Колійна, вул.Лісового: 49–55; вул.Мало-Садова, вул.Павлова: 3; вул.Парківська, вул.Прохоренка, вул.Садова: 38–82, 84; пров.1 Колективної: 4–6; пров.2 Колективної, пров.2 Садової, пров.3 Колективної: 3; пров.4 Колективної, просп.Миру: 33, 35, 37–67 к.А, 69, 71–71 к.А, 73, 75–79, 81, 84, 93–123;
590766 просп.Миру, 38, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
Конотопська філія ЄУ, актова зала
м.Конотоп – вул.Депутатська: 1–41; вул.Жуковського, вул.Задесенка: 1–45, 47, 49, 51; вул.Лісового: 35–48; пров.1 Жуковського, пров.1 Лісового, пров.3 Колективної: 4–22; пров.4 Генерала Тхора, пров.5 Колективної, пров.6 Колективної, просп.Миру: 11, 13–15, 17, 19–19 к.А, 21, 23, 25;
590767 вул.Генерала Тхора, 46, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
Конотопська дитяча музична школа №1, актова зала
м.Конотоп – вул.Висока: 27; вул.Генерала Тхора: 60–99, 110, 112, 114; вул.Колективна: 45–81; вул.Лісового: 3–33;
590768 пл.Миру, 4, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
Конотопський міський центр культури і дозвілля "Кінотеатр Мир", фойє
м.Конотоп – вул.Богушевича, вул.Братів Лузанів: 47–68; вул.Висока: 6, 37, 39, 41–90; вул.Григорія Гуляницького, вул.Євгена Коновальця: 2–2А; вул.Миколи Амосова, вул.Осипенка, пл.Миру: 5–7; просп.Миру: 9;
590769 вул.Короленка, 6, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
Конотопська школа №5, їдальня
м.Конотоп – вул.Висока: 1–3, 8–25, 38, 40; вул.Генерала Тхора: 33–58; вул.Жарікова, вул.Короленка, вул.Островського, пл.Миру: 1–3; просп.Миру: 7;
590770 вул.Садова, 39, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
політехнічний технікум КІСумДУ, вестибюль
м.Конотоп – вул.Братів Лузанів: 46; вул.Євгена Коновальця: 3–11, 13, 27; вул.Задесенка: 46, 48, 50, 52–68, 70; вул.Івана Богуна: 4–20, 22, 24, 26–26 к.В, 28, 30, 32, 34–36 к.Б; вул.Ковпака: 3–18, 20–24; вул.Садова: 3–37; пров.1 Івана Богуна, пров.1 Колективної: 7–16; пров.1 Садової, пров.2 просп.Миру, пров.3 Лісового, просп.Миру: 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24–24 к.ГУРТ., 26 к.А–32, 34, 36;
590771 просп.Миру, 6, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
ЦДЮТ, актова зала, 2-й поверх
м.Конотоп – вул.Братів Лузанів: 36–41; вул.Успенсько-Троїцька: 35, 37, 39, 41, 43, 45, 55, 57, 72–72 к.ГУРТ., 74, 76, 78, 80–86, 88, 90–98;
590772 вул.Братів Лузанів, 21, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
Конотопська гімназія, спортивна зала
м.Конотоп – вул.Батуринська: 19, 21–65; вул.Братів Лузанів: 3–35; вул.В.Липинського, вул.Волочаївська, вул.Волочаївська, Успенсько-Троїцька, вул.Гвардійська, вул.Красногірська: 16–20 к.А, 23–55; вул.Лідова, вул.Олександрівська: 35, 37, 39–157; вул.Соборна: 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–84; вул.Успенсько-Троїцька: 13–15, 17–17 к.А, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 36, 38, 40, 42, 44, 46–54, 56, 60–66, 68, 70; вул.Шевченка: 14–16, 18–80; пров.1 Батуринської, пров.1 Волочаївської, пров.1 Красногірської, пров.1 Лідова, пров.1 Олександрівської, пров.1 Шевченка, пров.2 Красногірської, пров.2 Лідова, пров.2 Олександрівської, пров.2 Соборної, пров.2 Шевченка, пров.3 Лідова, пров.3 Олександрівської, пров.3 Соборної, пров.4 Олександрівської, пров.5 Олександрівської
590773 просп.Червоної Калини, 15, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
Конотопська дитяча художня школа Конотопської міської ради Сумської області, актова зала
м.Конотоп – вул.Генерала Тхора: 4 к.Б–32; вул.Красногірська: 3–15, 21; вул.Лазаревського, вул.Успенсько-Троїцька: 3–12, 16, 18–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32–34; просп.Миру: 1–4 к.А; просп.Червоної Калини: 18–29;
590774 вул.Виконкомівська, 12, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
Конотопська школа №2, к.21, 22
м.Конотоп – вул.Батуринська: 6; вул.Виконкомівська, вул.Володимира Великого, вул.Драгомирова: 2–19; вул.Конотопських дивізій , Виконкомівська, вул.Кутузова, вул.Михайла Сусло, вул.Олександрівська: 3–34, 36, 38; вул.Рибалка, вул.Сарнавська: 3–39, 41; вул.Сарнавська,Драгомирова, вул.Соборна: 9–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; вул.Ярківська: 4–53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 93; пл.Конотопських дивізій, пл.Ярмаркова, пров.1 Володимира Великого, пров.1 Рибалка, пров.1 Сарнавської, пров.2 Володимира Великого, пров.2 Рибалка, пров.2 Сарнавської, пров.3 Володимира Великого, пров.3 Ярмаркової, пров.4 Володимира Великого, пров.4 Ярмаркової, пров.5 Володимира Великого., просп.Червоної Калини: 2–14;
590775 просп.Червоної Калини, 7, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
будинок культури "Зоряний", фойє, 1-й поверх
м.Конотоп – вул.Батуринська: 5–5 к.ГУРТ., 7–17, 20; вул.Вирівська: 2–21, 23, 24, 26, 28–50; вул.Володимира Шухова, вул.Драгомирова: 20–42; вул.Дружби, вул.Квартальна, вул.Кругова, вул.Лисенка, вул.Михайла Грушевського: 2–68, 70; вул.Олени Теліги, вул.Петра Сагайдачного, вул.Пластунська, вул.Поперечна, вул.Проектна, вул.Сергія Нігояна, вул.Тимірязєва, вул.Шевченка: 1–13, 17; пров.1 Вирівської, пров.1 Дружби, пров.1 Михайла Грушевського, пров.1 Петра Сагайдачного, пров.1 Пластунської, пров.2 Дружби, пров.2 Михайла Грушевського., пров.2 Петра Сагайдачного, пров.3 Михайла Грушевського, пров.4 Михайла Грушевського
590778 вул.Вирівська, 23А, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
Конотопська школа №9, актова зала
м.Конотоп – вул.Вирівська: 21 к.А–21 к.Б, 23 к.Б, 25, 27; вул.Металістів
590779 вул.Вирівська, 50А, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
ФОК ДЮСШ ім.М.Маміашвілі, ігрова зала
м.Конотоп – вул.Будівельників: 4–18, 40; вул.Вирівська: 52–58; вул.Вирівська територія заводу Мотордеталь
590780 вул.Будівельників, 24, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
ДПТНЗ "Конотопське ПТУ", коридор навчального корпусу
м.Конотоп – вул.Будівельників: 24–38, 44; вул.Михайла Грушевського: 69, 71 к.А–112;
590781 вул.Сарнавська, 38А, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
Конотопська школа №9, вестибюль
м.Конотоп – вул.Весняна, вул.Дарвіна, вул.Зелена, вул.Літня, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Нахімова, вул.Плеханова, вул.Пугачова, вул.Пугачова, Молодіжна, вул.Сарнавська: 40, 42–198; вул.Торфяна, вул.Яблунева, вул.Ярківська: 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90–92, 94–219; пров.1 Дарвіна, пров.1 Мічуріна, пров.1 Нахімова, пров.1 Плеханова, пров.1 Пугачова, пров.1 Яблуневої, пров.1 Ярківської, пров.2 Дарвіна, пров.2 Мічуріна, пров.2 Нахімова, пров.2 Плеханова, пров.2 Пугачова, пров.2 Ярківської, пров.3 Дарвіна, пров.3 Мічуріна, пров.3 Нахімова, пров.3 Пугачова, пров.3 Рибалка, пров.3 Сарнавської, пров.3 Ярківської, пров.4 Дарвіна, пров.4 Мічуріна, пров.4 Сарнавської, пров.5 Дарвіна, пров.5 Мічуріна, пров.5 Сарнавської, пров.6 Мічуріна, пров.6 Сарнавської, пров.7 Мічуріна, пров.7 Сарнавської
590782 вул.Конотопських партизанів, 27, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
Конотопська школа №7, вестибюль
м.Конотоп – вул.Завгородня, вул.Івана Скоропадського: 2–37 к.А; вул.Інтернатна: 1 к.А–17; вул.Козацька, вул.Конотопських партизанів, вул.Кочемазова, вул.Механічна, вул.Набережна: 4, 8–64; вул.Північна, вул.Поліська, вул.Різдв’яна, вул.Робітничо-Селянська: 2–20; вул.Руденка: 1–8, 10, 12–14 к.А, 16–18; вул.Санчакова, вул.Цілинна, вул.9 Січня, пров.1 Завгородньої, пров.1 Козацької, пров.1 Конотопських партизанів, пров.1 Кочемазова, пров.1 Північної, пров.1 Поліської, пров.2 Кочемазова, пров.2 Північної, пров.2 Цілинної, пров.3 Кочемазова, пров.3 Північної, пров.4 Кочемазова, пров.4 Північної, пров.5 Кочемазова, пров.5 Північної, пров.6 Кочемазова, пров.6 Північної, пров.7 Кочемазова, пров.7 Північної
590783 вул.Івана Скоропадського, 62, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
Конотопська школа №7, вестибюль
м.Конотоп – вул.Берегова, вул.Генерала Обруча, вул.Героїв Крут, вул.Добролюбова, вул.Євгенія Бірюкова, вул.Зарічна, вул.Івана Скоропадського: 42–75; вул.Інтернатна: 19–77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95 к.А, 97, 99, 101, 103–105, 109; вул.Княгині Ольги, вул.Коломійченка, вул.Лесі Українки, вул.Марусі Чурай, вул.Набережна: 1–3, 5–7; вул.Паризької Комуни, вул.Пушкіна, вул.Робітничо-Селянська: 21–101; вул.Родимцева, вул.Руденка: 9, 11, 15, 19–42; вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Чернишевського, вул.8 Березня, пров.1 Берегової, пров.1 Євгенія Бірюкова, пров.1 Зарічної, пров.1 Івана Скоропадського, пров.1 Інтернатної, пров.1 Пушкіна, пров.1 Робітничо-Селянської, пров.1 Сонячної, пров.2 Євгенія Бірюкова, пров.2 Зарічної, пров.2 Інтернатної, пров.2 Пушкіна, пров.2 Робітничо-Селянської, пров.2 Сонячної, пров.3 Євгенія Бірюкова, пров.3 Зарічної, пров.3 Інтернатної, пров.3 Пушкіна, пров.3 Робітничо-Селянської, пров.3 Сонячної, пров.4 Пушкіна, пров.5 Пушкіна, пров.6 Пушкіна, пров.7 Пушкіна
590784 вул.Миші Немолота, 12, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
індустріально-педагогічний технікум КІСумДУ, вестибюль
м.Конотоп – вул.Генерала Тхора: 103–109, 111, 113, 115–177 к.А; вул.Заозерна, вул.Інтернатна: 78, 80–82, 84, 86, 88, 90 к.А, 92, 94, 96, 98, 100, 102–102 к.А, 106–108, 110–197; вул.Котляревського, вул.Миші Немолота, вул.Наді Волкової, вул.Некрасова, вул.Сумська, пров.1 Заозерної, пров.2 Заозерної, пров.3 Заозерної, пров.4 Заозерної, пров.4 Інтернатної, пров.5 Генерала Тхора, пров.6 Генерала Тхора, пров.8 Пушкіна, пров.9 Пушкіна
590785 вул.Короленка, 18А, с.Підлипне, м.Конотоп, Сумська обл., 41626
Підлипненська школа, їдальня
с.Підлипне – вул.Бойківка, вул.Г.Тхора, вул.Заозерна, вул.Зарічна, вул.Короленка, вул.Майдан Революції, вул.Набережна, вул.Сумська, пров.1 Бойківки, пров.1 Г.Тхора, пров.1 Короленка, пров.1 Сумської, пров.3 Сумської, с.Калинівка, с.Лобківка
590786 вул.Майдан Революції, 1, с.Підлипне, м.Конотоп, Сумська обл., 41626
сільський центр культури та дозвілля, бібліотека
с.Підлипне – вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Затишна, вул.Лазаревського, вул.Лесі Українки, вул.Лисого, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Олега Кошового, вул.Осіння, вул.Островського, вул.Республіканська, вул.Соколина, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Червона, вул.Шевченка, вул.1 Травня, пров.1 Дружби, пров.1 Лазаревського, пров.1 Лесі Українки, пров.1 Островського, пров.1 Республіканської, пров.1 Шевченка, пров.2 Островського
590787 вул.Успенсько-Троїцька, 120, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
Конотопське трамвайне управління, актова зала
м.Конотоп – вул.Гагаріна, вул.Клубна: 97–99 к.Б; вул.Панфілова, вул.Успенсько-Троїцька: 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 87–87 к.В, 89–89 к.А, 100–134; пров.4 Успенсько-Троїцької
590788 вул.Бориса Олійника, 88, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
відділкова лікарня станції Конотоп, червоний куток
Комунальне некомерційне підприємство Конотопської міської ради "Конотопська міська лікарня"
590789 вул.Миколи Амосова, 5, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
Конотопська центральна районна лікарня, терапевтичний корпус, вестибюль
Комунальне некомерційне підприємство Конотопської міської ради "Конотопська центральна районна лікарня ім. академіка Михайла Давидова"
590790 вул.Батуринська, 2, м.Конотоп, Сумська обл., 41600
Конотопський виправний центр №130, клуб установи
Державна установа "Конотопський виправний центр (№ 130)"
590852 вул.Гагаріна, 21, м.Шостка, Сумська обл., 41100
Шосткинський центр професійно-технічної освіти, каб.103
м.Шостка – вул.Гагаріна, вул.Західна, вул.Кооперативна, вул.Лазурна, вул.Піщана, вул.Поліська, вул.Річна, вул.Світла, вул.Фабрична, вул.Хутірська, пров.Лазурний 1-й, пров.Лазурний 2-й, пров.Світлий, пров.Хутірський
590853 вул.Грушевського, 8, м.Шостка, Сумська обл., 41100
гуртожиток Шосткинського центру професійно-технічної освіти, зала, 1-й поверх, ліворуч
м.Шостка – вул.Весняна, вул.Грушевського: 8, 15–17; вул.Депутатська: 10–12, 15/1–17; вул.Щедріна, пров.Депутатський, пров.Щедріна
590854 вул.Чернігівська, 10, м.Шостка, Сумська обл., 41108
школа №1, спортивна зала, 1-й поверх
м.Шостка – вул.Індустріальна, вул.Прорізна, вул.Свободи: 1–19; пров.Прорізний
590855 вул.Чернігівська, 20, м.Шостка, Сумська обл., 41108
спорткомплекс, вестибюль, 1-й поверх
м.Шостка – вул.Свемовська: 4А–5, 6–6А; вул.Шевченка, пров.Шевченка
590856 вул.Чернігівська, 5, м.Шостка, Сумська обл., 41108
дитяча школа мистецтв, вестибюль, 1-й поверх
м.Шостка – вул.Горького: 4, 24; вул.Музична, вул.Ціолковського: 4, 6, 8; вул.Чернігівська: 7, 9–11, 13, 15–17;
590857 вул.Ціолковського, 10, м.Шостка, Сумська обл., 41108
школа №12, спортивна зала
м.Шостка – вул.Свемовська: 5А, 7–10; вул.Ціолковського: 12, 14, 16, 22, 24;
590858 вул.Чернігівська, 10, м.Шостка, Сумська обл., 41108
школа №1, 1-й поверх, праве крило
м.Шостка – вул.Свемовська: 1–4; вул.Чернігівська: 12–12А, 14, 19–21А;
590859 вул.Свободи, 18, м.Шостка, Сумська обл., 41100
центр естетичного виховання, фойє, 1-й поверх
м.Шостка – вул.Горького: 3, 5–9; вул.Депутатська: 2–9, 13; вул.Знаменська: 1–3, 5; вул.Свободи: 21, 23, 25, 27;
590860 вул.Депутатська, 1, м.Шостка, Сумська обл., 41100
ТОВ "Будівельно-монтажне управління-3", фойє, 2-й поверх
м.Шостка – вул.Горького: 1, 3А; вул.Знаменська: 3А–4; вул.Садовий бульвар: 5–5А, 9;
590861 вул.Матросова, 1, м.Шостка, Сумська обл., 41100
школа №7, спортивна зала, 1-й поверх
м.Шостка – вул.Бєлінського, вул.Герцена, вул.Горького: 20; вул.Грушевського: 1–7, 9–13; вул.Каштанова, вул.Крилова, вул.Матросова, вул.Набережна, вул.Пушкіна, вул.Садовий бульвар: 15А; вул.Свободи: 22, 24, 26, 29–31, 33/2–35; вул.Українська, пров.Набережний
590862 вул.Садовий бульвар, 13, м.Шостка, Сумська обл., 41100
центр культури і дозвілля, зала, 2-й поверх
м.Шостка – вул.Знаменська: 6–12А; вул.Івана Євдокименка, вул.Різдвяна, вул.Садовий бульвар: 8, 10–12, 16–20, 26–57, 79; вул.Чернігівська: 2–4, 8; пров.Івана Євдокименка
590863 вул.Миру, 11, м.Шостка, Сумська обл., 41100
центральна міська бібліотека, фойє
м.Шостка – вул.Марата: 19–24; вул.Миру: 13, 15, 49–51;
590864 вул.Сумська, 2, м.Шостка, Сумська обл., 41103
школа №9, каб.5
м.Шостка – вул.Богуна, вул.Бузкова: 14–53; вул.Виноградна, вул.Галана, вул.Гречка, вул.Єсеніна, вул.Квіткова, вул.Котляревського, вул.Лугова, вул.Маяковського, вул.Остапа Вишні, вул.Панаса Мирного, вул.Першотравнева, вул.Рідна, вул.Святомиколаївська: 82–108; вул.Суворова, вул.Сумська, вул.Тиха, вул.Ушинського, вул.Хмельницького, вул.Шолохова, пров.Виноградний, пров.Воронізький, пров.Григорія Сковороди, пров.Квітковий, пров.Котляревського, пров.Луговий, пров.Остапа Вишні, пров.Сергія Коворотного, пров.Сумський, пров.Ушинського 1-й, пров.Ушинського 2-й
590865 вул.Воронізька, 38, м.Шостка, Сумська обл., 41103
Шосткинське вище професійне училище, фойє, 2-й поверх
м.Шостка – вул.Авіації, вул.Бакинська, вул.Воронізька, вул.Докучаєва, вул.Кармелюка, вул.Київська, вул.Нахімова, вул.Південна, вул.Покровська, вул.Разіна, вул.Святомиколаївська: 3–80; вул.Соборна, вул.Чкалова, вул.Шалімова, пров.Авіації, пров.Бакинський, пров.Чкалова
590866 вул.Родини Кривоносів, 28, м.Шостка, Сумська обл., 41103
Шосткинська філія "Райавтодор", фойє, 2-й поверх
м.Шостка – вул.Ватутіна, вул.Григорія Сковороди, вул.Довженка, вул.Кленова, вул.Кобилянської, вул.Комарова, вул.Корнійчука, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Мазепи, вул.Осипенка, вул.Родини Кривоносів, вул.Садова, вул.Сергія Коворотного, вул.Сонячна, вул.Тичини, вул.Ушакова, вул.Франка, вул.9-го Травня, пров.Ватутіна 1-й, пров.Ватутіна 2-й, пров.Кобилянської, пров.Комарова, пров.Сонячний 1-й, пров.Сонячний 2-й, пров.Ушакова
590867 вул.Інститутська, 1, м.Шостка, Сумська обл., 41100
Шосткинський хіміко-технологічний коледж ім.І.Кожедуба, фойє, 2-й поверх
м.Шостка – вул.Бузкова: 1–13; вул.Гончарова, вул.Грибоєдова, вул.Джерельна, вул.Калинова, вул.Кожедуба, вул.Красна Поляна, вул.Кшенського, вул.Миру: 14, 18; вул.Молодіжна, вул.Павлова, вул.Садовий бульвар: 6; вул.Спаська, вул.Ціолковського: 1–3, 5–5А, 7, 9А–11, 13–13А, 15, 17–21А, 23, 25–29А; вул.Челюскінців, вул.2-го Вересня, пров.Джерельний, пров.Маяковського, пров.Молодіжний, пров.Павлова, пров.Спаський, пров.2-го Вересня
590868 вул.Марата, 24А, м.Шостка, Сумська обл., 41100
школа №5, фойє, 1-й поверх
м.Шостка – вул.Марата: 24А–25, 28–28А, 41–45; вул.Привокзальна
590869 вул.Свободи, 38, м.Шостка, Сумська обл., 41100
центр естетичного виховання, танцзала, 1-й поверх
м.Шостка – вул.Миру: 2–5, 8–11; вул.Свободи: 32, 43–43А, 45, 47, 49А;
590870 вул.Свободи, 38, м.Шостка, Сумська обл., 41100
центр естетичного виховання, зала, 2-й поверх, праворуч
м.Шостка – вул.Миру: 7, 12; вул.Садовий бульвар: 23; вул.Свободи: 28–28Б, 37–42, 44, 46; вул.Січнева, пров.Короленка: 1–5, 7–9;
590871 вул.Свободи, 38, м.Шостка, Сумська обл., 41100
центр естетичного виховання, 2-й поверх, ліворуч
м.Шостка – вул.Короленка, вул.Марата: 26, 30; вул.Садовий бульвар: 73; вул.Свободи: 49, 51;
590872 вул.Свободи, 70, м.Шостка, Сумська обл., 41100
школа №11, актова зала, 2-й поверх
м.Шостка – вул.Декабристів, вул.Зелена, вул.Некрасова: 1–15А, 17–19, 21–38; вул.Онупрієнка: 5–9, 72; вул.Партизан, вул.Свободи: 55–103; пров.Некрасова, пров.Онупрієнка
590873 вул.Марата, 43, м.Шостка, Сумська обл., 41100
Шосткинське медичне училище, актова зала
м.Шостка – вул.Марата: 32/1, 47; вул.Студентська, пров.Короленка: 6; пров.Марата
590874 вул.Робоча, 5, м.Шостка, Сумська обл., 41100
Шосткинська громадська організація "Турбота", актова зала, 1-й поверх
м.Шостка – вул.Марата: 30А; вул.Робоча
590875 вул.Онупрієнка, 12, м.Шостка, Сумська обл., 41106
ТОВ "Харківенергоремонт", вестибюль, 2-й поверх
м.Шостка – вул.Ветеринарна, вул.Онупрієнка: 11, 17–17А; вул.6-ї Гвардійської Дивізії
590876 вул.Свободи, 70, м.Шостка, Сумська обл., 41100
школа №11, спортивна зала, 2-й поверх
м.Шостка – вул.Некрасова: 16–16А, 20–20А; вул.Онупрієнка: 15;
590877 вул.Шкільна, 6, м.Шостка, Сумська обл., 41104
школа №6, фойє
м.Шостка – вул.Вознесенська, вул.Зоряна, вул.Колодка, вул.Механізаторів, вул.Сакко і Ванцетті, вул.Скоропадського, вул.Троїцька, вул.Чехова, вул.Шкільна, пров.Вознесенський, пров.Зарічний, пров.Зоряний, пров.Скоропадського, пров.Чехова, пров.Шкільний
590878 вул.Озерна, 29, м.Шостка, Сумська обл., 41109
школа №8, актова зала
м.Шостка – вул.Вишнева, вул.Красна: 3–39; вул.Кутузова, вул.Лісна, вул.Менделєєва, вул.Озерна: 2–25, 27, 31–39; вул.Тімірязєва, вул.Ясна Поляна, пров.Красний: 9; пров.Озерний, пров.Тімірязєва, пров.Ясна Поляна
590879 вул.Бульварна, 2, м.Шостка, Сумська обл., 41101
БК ім.Куйбишева, фойє, 1-й поверх
м.Шостка – вул.Березова Роща: 1–29, 33, 39, 41; вул.Бульварна: 5, 7, 9, 13–48; вул.Волошкова, вул.Джамбула, вул.Коцюбинського, вул.Кошового, вул.Народна, вул.Паркова, вул.Слобідська: 1–34, 49–65А; вул.Соснова, вул.Східна, вул.Чайковського: 1–41; вул.Чернишевського, вул.Ярова, пров.Джамбула 1-й, пров.Джамбула 2-й, пров.Джамбула 3-й, пров.Джамбула 4-й, пров.Джамбула 5-й, пров.Джамбула 6-й, пров.Народний, пров.Парковий, пров.Сосновий, пров.Східний, пров.Чайковського, пров.8-го Березня
590880 вул.Заводська, 30, м.Шостка, Сумська обл., 41101
школа №4, фойє, 2-й поверх
м.Шостка – вул.Бульварна: 1–4, 6, 11–12; вул.Заводська, вул.Слобідська: 35–37; пров.Заводський, пров.Слобідський
590881 вул.Бульварна, 8, м.Шостка, Сумська обл., 41101
гуртожиток №3, кімната відпочинку, 1-й поверх
м.Шостка – вул.Березова Роща: 30–32, 34–38, 40, 42–111; вул.Будівельна, вул.Бульварна: 8, 10; вул.Ветеранська, вул.Крупецька, вул.Лобачевського, вул.Ломоносова, вул.Нова, вул.Новаторів, вул.Перемоги, вул.Північна, вул.Польова, вул.Спортивна, вул.Стальського, вул.Степова, вул.Трудова, вул.Тургенєва, вул.Чайковського: 43–45; вул.8-го Березня, пров.Будівельний, пров.Ломоносова, пров.Спортивний, пров.Стальського
590882 пров.Красний, 2, м.Шостка, Сумська обл., 41109
профілакторій "Лісний", їдальня
м.Шостка – вул.Вінниця, вул.Красна: 1; вул.Озерна: 26, 28, 39А–43; пров.Вінниця 1-й, пров.Вінниця 2-й, пров.Вінниця 3-й, пров.Красний: 5–7;
590883 вул.Щедріна, 1, м.Шостка, Сумська обл., 41100
ЦРЛ, фойє
Комунальний заклад Шосткинська центральна районна лікарня, комунальний лікувально-профілактичний заклад Сумської обласної ради «Шосткинський міжрайонний протитуберкульозний диспансер», Сумський обласний клінічний госпіталь для інвалідів війни терапевтичне відділення в м.Шостка