Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Дніпропетровська область, Територіальний виборчий округ № 36

Дільниць - 101

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
120351 вул.Шевченка, 32Г, с.Богданівка, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51464
школа, фойє
с.Богданівка – вул.Багата: 1–47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101; вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Затишна, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Мирна, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Піщана, вул.Річна: 1–102; вул.Світла, вул.Соснова, вул.Українська: 1–132; вул.Чкалова: 1–99, 101, 103, 105, 107–107А, 109, 111, 113, 115, 117–117А; вул.Шевченка: 1–90, 92, 94, 96–96А, 98–98А, 100, 102, 104, 106, 108, 110–110А; пров.Горького, пров.Лісний, пров.Парковий, пров.Піщаний, пров.Поштовий, пров.Тихий, пров.Центральний, пров.Шевченка
120352 вул.Шкільна, 15, с.Богданівка, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51464
неповна школа, фойє
с.Богданівка – вул.Багата: 48, 50, 52–52А, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102–263; вул.Кузнечна, вул.Маяковського, вул.Нова Степова, вул.О.Кошового, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Річна: 103–155; вул.Романькова, вул.Садова, вул.Степова, вул.Українська: 133–222; вул.Чкалова: 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118–233; вул.Шевченка: 91–91Б, 93, 95–95А, 97, 99, 101–101А, 103–103А, 105, 107–107А, 109, 111–158; вул.Шкільна, пров.Західний, пров.Маяковського, пров.Річний, пров.Садовий, пров.Самарський, пров.Степовий, пров.Чкалова
120353 вул.Садова, 46А, с.Шахтарське, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51464
фельдшерський пункт, приймальна
с.Мерцалівка, с.Шахтарське
120354 вул.Центральна, 27, с.Самарське, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51464
магазин, фойє
с.Самарське
120355 вул.Першотравнева, 130, с.Богуслав, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51486
дитячий садок "Малятко", спортивний зал
с.Богуслав – вул.Вишнева, вул.Затишна: 1–4, 6, 8, 10; вул.Калинова: 1–39, 42, 44–44Г; вул.Каштанова, вул.Лінейна, вул.Набережна, вул.Першотравнева: 1–147, 149, 151, 153, 155–155В, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207–207А, 209, 211–211А, 213–213А, 215, 217–219, 221, 223, 225–227, 229, 231, 233, 235–235А, 237, 241, 245, 247–251, 253–257, 259–259А, 261А, 263, 265–265А, 267–267А, 269–269А, 271–271А, 273, 275, 277, 279, 281–281А; вул.Соборна: 1–22, 23, 25, 27, 29, 31–33, 35, 37–37А, 39–39А, 41–41А, 43–47, 49, 51, 53, 55, 57, 59–59А, 118, 122, 124, 128, 136, 138, 144, 146, 154, 160, 162, 164, 168, 174; вул.Степова: 1–41, 43, 47–65, 67, 69–69А, 73–81, 83–95, 97–113А, 115–117, 121–137, 139–191; вул.Центральна: 1–27, 28, 30, 32, 34, 36–36А; пров.Кленовий, пров.Підлісний, пров.Піщаний, пров.Поповича, пров.Самарський, пров.Слобожанський, пров.Сосновий
120356 вул.Центральна, 64, с.Богуслав, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51486
будинок культури, вестибюль
с.Богуслав – вул.Генерала Гладкого, вул.Залізничників, вул.Затишна: 5, 7, 9–9А, 10А–88А; вул.Калинова: 41–41А, 43, 44Д–95; вул.Нова, вул.Першотравнева: 148–148А, 150–150А, 152–152А, 154, 156, 158, 160А, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174–176, 178–178А, 180, 182, 184, 186, 188, 190–192, 194, 196, 198–198А, 200–200А, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 220, 222–222А, 224, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 242–244, 246, 252, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282–499; вул.Соборна: 22А, 24–24А, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 48–48А, 50, 52–52А, 54, 56, 58, 60–117, 119–121, 123, 125–127, 129–135, 137, 139–143, 145, 147–151, 155–159А, 161, 163, 165–167, 169–173, 177А–187; вул.Степова: 42, 44–46, 66, 68, 70–72, 82, 96, 114, 120, 138, 193–291; вул.Центральна: 27А, 29, 31–31А, 33, 35, 39–104; пров.Зарічний, пров.Озерний, пров.Партизанський, пров.Пушкіна, пров.Садовий, пров.Спартака, пров.Шевченка
120357 вул.Центральна, 25В, с.Булахівка, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51470
школа, їдальня
с.Булахівка, с.Червона Долина
120358 вул.Матросова, 13, с.Вербки, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51453
школа, фойє
с.Вербки – вул.Вишнева: 1–82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96–96А, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114; вул.Горького: 3–61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75–77А; вул.Зарічна, вул.Кутузова, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Перемоги: 7–66, 68, 70, 72, 74; вул.Самарська, вул.Сонцева, вул.Харківська, вул.Чкалова, вул.Шевченко: 21–109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129;
120359 вул.Миру, 73, с.Вербки, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51453
центр позашкільної освіти, зала
с.Вербки – вул.Вишнева: 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105–105Б, 107, 109, 111, 113, 115–202; вул.Гоголя, вул.Горького: 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78–93; вул.Залізнична, вул.Калинова, вул.Ковпака, вул.Коротка, вул.Кутова, вул.Лісова, вул.Надії Безрук, вул.Перемоги: 67, 69, 71, 73, 75–106; вул.Піщана, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.СШБ, вул.Хутірська, вул.Шевченко: 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130–157; вул.40 років Перемоги, пров.Дружби, пров.Затишний, пров.Піщаний
120360 вул.Самарська, 18, с.Нові Вербки, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51453
фельдшерський пункт, приймальна
с.Нові Вербки
120361 вул.Степова, 3, с.Морозівське, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 49422
фельдшерський пункт, приймальна
с.Морозівське
120362 вул.Центральна, 28, с.В’язівок, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51452
школа, фойє
с.В’язівок – вул.Бригадна, вул.Вербова, вул.Горького, вул.Кузнечна, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Озерна, вул.Осипенко, вул.Перша Набережна, вул.Першотравнева, вул.Пушкіна, вул.Сонячна: 3–37, 39, 41–43, 47, 49, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67–187; вул.Українська, вул.Центральна: 1–38, 40, 46–46А, 50; пров.Лиманський, пров.Шкільний, с.Веселе
120363 вул.Центральна, 67, с.В’язівок, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51452
будинок культури, зала
с.В’язівок – вул.Вишнева, вул.Друга Набережна, вул.Дружби, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Осіння, вул.Садова, вул.Самарська, вул.Сонячна: 38, 40, 44–46, 48–48А, 50, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 189–231; вул.Степова, вул.Філатова, вул.Центральна: 39, 41–45, 47–49, 52–114; вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.Базарний, пров.Бригадний, пров.Вербовий, пров.Веселий, пров.Зарічний, пров.Кривий, пров.Лісний
120364 вул.Миру, 17А, с.Карабинівка, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51471
школа, фойє
с.Карабинівка, с-ще Мінеральні Води
120365 вул.Молодіжна, 28, с.Лиманське, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51471
сільський клуб, зала
с.Лиманське, с.Новоолександрівське
120366 пров.П’ятихатки, 1А, с.Кочережки, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51450
Народний дім, фойє
с.Кочережки – вул.Абрикосова, вул.Гагаріна, вул.Козацька, вул.Нагорна, вул.Пушкіна, вул.Шевченка: 103–232; вул.Яблунева, вул.Ярова, пров.Озерний, пров.П’ятихатки, пров.Степовий, пров.Титова, с.Жолобок
120367 вул.Зарічна, 13, с.Кочережки, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51450
адмінприміщення, коридор
с.Кочережки – вул.Вишнева, вул.Зарічна, вул.Кузнечна, вул.Лісна, вул.Межова, вул.Миколи Лисенка, вул.Мостова, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–102; с.Підлісне
120368 вул.Соборна, 104, с.Межиріч, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51473
будинок культури, фойє
с.Межиріч – вул.Західна, вул.Космічна, вул.Молодіжна: 1–21, 23; вул.Нова, вул.Привокзальна, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Бровченка і Черевика, пров.Дружби, пров.Затишний, пров.Крайній, пров.Межовий: 2; пров.Озерний, пров.Робочий, пров.Тихий, пров.Чумака, пров.Шкільний, с.Червона Нива
120369 вул.Зелена, 72, с.Межиріч, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51473
школа №2, коридор
с.Межиріч – вул.Вишнева, вул.Зелена, вул.Мавринська, вул.Молодіжна: 22, 24–133; вул.Набережна, вул.Нечуй-Левицького, вул.Осипенко, вул.Спортивна, вул.Широка, вул.Яцуненка, пров.Гоголя, пров.Козацький, пров.Котляревського, пров.Межовий: 1, 3–5; пров.Миру, пров.Осипенківський, пров.Пляжний, с-ще Новоселівське
120370 вул.Центральна, 24, с.Оженківка, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 49418
фельдшерський пункт, приймальна
с.Домаха, с.Дачне, с.Оженківка
120371 вул.Молодіжна, 5, с.Нова Дача, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 49417
будинок культури, фойє
с.Нова Дача, с.Кохівка
120372 вул.Горького, 17, с.Нова Русь, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 49417
школа, фойє
с.Нова Русь, с.Зелене, с.Мар’ївка
120373 вул.Гагаріна, 7, с.Поперечне, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 49417
будинок культури, фойє
с.Поперечне, с.Новомиколаївське, с.Свідівок, с.Степ
120374 вул.Перемоги, 11, с.Привовчанське, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 49418
школа, коридор
с.Привовчанське
120375 вул.Вишнева, 46А, с.Малоолександрівка, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 49418
сільський клуб, глядацька зала
с.Малоолександрівка
120376 вул.Центральна, 105Г, с.Троїцьке, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51491
будинок культури, актова зала
с.Троїцьке, с.Левадки
120377 вул.Шкільна, 2А, с.Вербове, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл., 51491
сільський клуб, актова зала
с.Вербове
120853 вул.Героїв України, 8Б, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №6, ліве крило, фойє
м.Павлоград – вул.Героїв України: 2–25; вул.Зарічна, вул.Кабака, вул.Сташкова: 22, 27; пров.Зарічний, пров.Мостовий
120854 вул.Героїв України, 8Б, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №6, праве крило, фойє
м.Павлоград – вул.Сташкова: 1–1А, 3–21, 23–25;
120855 вул.Кільцева, 8А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №11, праве крило, фойє
м.Павлоград – вул.Заводська: 23–36, 39; вул.Підсобне ПХЗ, вул.Сташкова: 2;
120856 вул.Кільцева, 8А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №11, ліве крило, фойє
м.Павлоград – вул.Братська, вул.Весела, вул.Грибоєдова, вул.Деповська, вул.Жовтоблакитна, вул.Заводська: 1–19; вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Кільцева: 4–7; вул.Клубна, вул.Лінійна, вул.Польова, вул.Самарська, вул.Сінна, вул.Спартака, вул.Хмельницького Богдана, вул.Чайковського, вул.Чкалова, вул.Шосейна, пров.Добрий, пров.Залізничний, пров.Чкалова
120857 вул.Кільцева, 8А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №11, центр, фойє
м.Павлоград – вул.Героїв України: 1; вул.Заводська: 37, 41–55; вул.Кільцева: 1–3;
120858 вул.Харківська, 15, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
ПРАТ "Завод Павлоградхіммаш", прохідна
м.Павлоград – вул.Бахчисарайська, вул.Ватутіна, вул.Вереснева, вул.Гастелло, вул.Гоголя, вул.Жуковського Василя, вул.Конжукова Доментія, вул.Короленка, вул.Кутузова Михайла, вул.Лермонтова, вул.Матросова, вул.Толстого Льва, вул.Травнева, вул.Харківська: 15А–24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–58, 60, 62, 64–70, 72, 74–74А, 76А;
120859 вул.Озерна, 87, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №9, ліве крило, фойє
м.Павлоград – вул.Алєксєєва: 1–69; вул.Березова, вул.Будинського, вул.Вернадського Володимира, вул.Глінки, вул.Захави Бориса: 1А–50, 52, 54, 56–56А; вул.Західна: 1–11, 13–15, 17, 19–21, 23, 25, 27, 29; вул.Космонавтів: 1–50, 52–56, 58, 60–60А, 62, 64, 66, 68; вул.Перемоги, вул.Світличної Ганни: 105–137; вул.Степового Фронту: 17–17А, 19, 21–47, 49, 51А–224; вул.Суворова, вул.Центральна: 14–18, 20, 22, 28А; вул.Чернишевського, вул.Чехова, вул.Ясенева, проїзд Горобиновий, проїзд Івовий, проїзд Малиновий
120860 вул.Озерна, 87, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №9, праве крило, спортивна зала
м.Павлоград – вул.Громадянська: 96–122; вул.Озерна: 84–88, 96–115; вул.Полтавська: 1–72, 74, 76–78/2, 80; вул.Робоча: 114–281; вул.Центральна: 36–40, 42, 44А–44/50, 46, 56, 58, 62, 70;
120861 вул.Озерна, 59, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №1, ліве крило, фойє
м.Павлоград – вул.Громадянська: 1–51А; вул.Озерна: 1–45; вул.Робоча: 1–81А; вул.Степового Фронту: 4–16, 18, 20, 48, 50; вул.Харківська: 76Б; вул.Центральна: 1;
120862 вул.Озерна, 59, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №1, праве крило, фойє
м.Павлоград – вул.Озерна: 92–94; вул.Харківська: 80, 84, 86, 90, 106, 114; вул.Центральна: 19, 21, 23–25, 29–35;
120863 вул.Світличної Ганни, 63, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
Павлоградський коледж Національного технічного університету, фойє
м.Павлоград – вул.Миру: 1–102; вул.Світличної Ганни: 1–48, 57–59, 61; вул.Успенська: 1–69, 73, 75, 77, 79, 81–81/2, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105; вул.Харківська: 25, 27, 29, 31–33, 35, 37, 39–39А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 71, 73, 75, 77–79, 83–83А, 85, 87–89, 91–105, 107–113, 115–152; вул.Центральна: 41, 43, 45, 51;
120864 вул.Центральна, 49, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
КБУ "МКДЦ", приміщення, глядацька зала
м.Павлоград – вул.Авіаційна, вул.Весняна: 15–25; вул.Вільхова, вул.Дорожня, вул.Київська, вул.Коротка: 1–43, 45, 47, 51, 53, 55–59, 61, 63, 65, 67, 69; вул.Маяковського, вул.Осьмухіна, вул.Партизанська, вул.Пасвольського Лео, вул.Світличної Ганни: 52, 60, 62; вул.Соборна, вул.Східна, вул.Талаліхіна, вул.Фабрична, вул.Чайкіної Лізи, пров.Запорізький
120865 вул.Соборна, 3, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №3, спортивна зала
м.Павлоград – вул.Михайленка Андрія, вул.Прибера, вул.Свободи, вул.Тичини Павла, вул.Шевченка: 1–54, 56–60, 62–72, 76–88; вул.Широка, вул.Шутя, пров.Благодатний, пров.Ветеринарний, пров.Піщаний, пров.Повстання, пров.Садовий, пров.Спаський, пров.Східний, пров.Хорошева
120866 вул.Соборна, 3, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №3, каб.3
м.Павлоград – вул.Ветеринарна, вул.Грушевського Михайла, вул.Донецька, вул.Караванченка, вул.Космічна, вул.Куликової, вул.Лютікова, вул.Павлоградська, вул.Повстання, вул.Сковороди Григорія
120867 вул.Полтавська, 96, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
КБУ "МКДЦ", приміщення, танцювальна зала
м.Павлоград – вул.Алєксєєва: 71–97; вул.Берегова, вул.Захави Бориса: 51, 53, 55, 57А–133; вул.Західна: 12–12А, 16–16А, 18–18А, 22, 24, 26, 28, 31–61; вул.Ковната, вул.Космонавтів: 51, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69–126; вул.Миру: 104–301; вул.Мічуріна, вул.Озерна: 120–247А; вул.Полтавська: 73, 75, 79, 81, 83–94, 98–100, 102–106А, 108, 110–116, 132–138; вул.Пчілки Олени, вул.Сметаніна, вул.Хижняка, вул.Цілинна, пров.Кривий, пров.Московський
120868 вул.Полтавська, 148, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №2, спортивна зала
м.Павлоград – вул.Горького: 151, 153, 161–181; вул.Дніпровська: 100–102, 104–116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134–136, 138, 140, 142, 144–144А, 146, 148–150, 152; вул.Добролюбова: 14–75; вул.Крилова, вул.Некрасова: 10–51; вул.Південна, вул.Полтавська: 81А, 95, 101, 107, 109, 117–129, 140–160; вул.Світличної Ганни: 65–87; пров.Комунальний, пров.Першотравневий, пров.Полтавський
120869 вул.Центральна, 61, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
КБУ "МКДЦ", приміщення, фойє
м.Павлоград – вул.Володимирська: 1–21, 23–33/4; вул.Герцена, вул.Горького: 21–150, 152, 154–154Б; вул.Ковальська, вул.Коротка: 44А, 46, 48–50, 52, 54, 60, 62, 64–64Б, 66, 68, 70–99; вул.Рєпіна: 1–71, 73–95; вул.Сєрова Валентина, вул.Спортивна, вул.Успенська: 70А–72А, 74, 76, 78–78А, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94–94А, 96, 98, 100, 102, 104, 106–149; вул.Центральна: 57, 59, 63–67, 77–90; вул.Шевченка: 55, 61, 73, 89–152; пров.Музейний
120870 вул.Центральна, 71А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №17, фойє
м.Павлоград – вул.Володимирська: 22; вул.Дніпровська: 117, 119, 121, 123/1–123/2, 125/1–125/2, 126А–127, 129, 131, 133; вул.Добролюбова: 2–11; вул.Довженка Олександра, вул.Мазепи Івана: 66–134А; вул.Некрасова: 2–3; вул.Рєпіна: 72; вул.Центральна: 69, 71–75, 96/1–96/3; пров.Бешти, пров.Троїцький
120871 вул.Синельникова Кирила, 2Б, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №16, фойє, 1-й поверх
м.Павлоград – вул.Аеродромна, вул.Бабенка, вул.Берестова, вул.Гончара Олеся, вул.Дніпровська: 30–30А, 32, 36, 38, 40, 44, 48–48А, 50–54А, 56, 58–60, 62, 64, 66–66А, 68, 74, 76–99, 103; вул.Коцюбинського Михайла, вул.Ломоносова, вул.Менделеєва, вул.Можайського: 1–3А, 5–5А, 7, 9, 11–11А, 13–31; вул.Пушкіна, вул.Селянська, вул.Синельникова Кирила, вул.Франка, пров.Берестовий, пров.Вербовий, пров.Задорожній, пров.Здоров’я, пров.Луганський, пров.Миру, пров.Покровський, пров.Пушкіна, пров.Радищева, пров.Синельниківський, пров.Спортивний
120872 вул.Синельникова Кирила, 2Б, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №16, фойє, 2-й поверх
м.Павлоград – вул.Луганська, вул.Можайського: 4, 6, 8–8А, 10, 12; вул.Челюскінців: 6–15/2; вул.35-ї Дивізії
120873 вул.Синельникова Кирила, 2А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №15, ліве крило, фойє
м.Павлоград – вул.Підгірна, пров.Кирпичний, пров.Набережний, пров.Підгірний, пров.1-Ушинського, пров.2-Ушинського, пров.3-Челюскінців
120874 вул.Синельникова Кирила, 2А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №15, праве крило, фойє
м.Павлоград – вул.Дніпровська: 2–29, 31, 33–35, 37, 39, 41, 47, 49, 55, 57, 61, 63–63А, 65, 67, 69–71А, 75; вул.Кооперативна, вул.Набережна, вул.Осіння, вул.Світла, вул.Ушинського, вул.Челюскінців: 16–31; вул.Червона, вул.Шахтарська, просп.Шахтобудівників
120875 вул.Богуна Івана, 39, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №13, ліве крило, каб.3
м.Павлоград – вул.Богуна Івана, вул.Визволення, вул.Ковпака, вул.Кодацька, вул.Лисенка Миколи, вул.Молодіжна, вул.Надрічна, вул.8 Березня, пров.Петропавлівський
120876 вул.Богуна Івана, 39, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №13, праве крило, каб.4
м.Павлоград – вул.Національна, вул.Парманіна Олександра, вул.Підлісся, вул.Плеханова, вул.Садова, вул.Сонячна, пров.Вишневий, пров.Вовчка Марка, пров.Надрічний, пров.Полуничний, пров.Черніхова Якова
120877 вул.Дніпровська, 243, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №12, праве крило, фойє
м.Павлоград – вул.Гірницька, вул.Дніпровська: 137, 139, 141, 143, 145, 147, 151–151А, 153–280, 284–286, 294, 296, 298, 300, 302, 304–306, 308–310, 312, 316, 320, 322, 324, 326; вул.Сірка Івана: 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149–149А, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169–173, 175–177, 179, 181–183, 187, 189, 191, 193–408; вул.Щастя, вул.Яворницького Дмитра: 98, 100, 102, 106, 110, 112–112А, 114–116А, 118, 120, 122–124, 126–126А, 128, 130, 132, 134, 136–138, 142, 144–144А, 146–146А, 148, 150–150А, 152, 154–154А, 156–156А, 158–365;
120878 вул.Дніпровська, 243, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №12, ліве крило, фойє
м.Павлоград – вул.Виговського Івана, вул.Лікарняна, вул.Мазепи Івана: 1–65А; вул.Макаренка, вул.Сергеєва Ценського, вул.Шахтарської слави, вул.Шияна Григорія, пров.Бірюзовий, пров.Будівельний, пров.Виговського Івана, пров.Декабристів, пров.Крутий, пров.Лікарняний, пров.Макаренка, пров.Сурікова, пров.Удачі, пров.Урожайний, пров.Хороброго Святослава, пров.Хутірський, пров.Шкільний, пров.Щасливий
120879 вул.Сірка Івана, 35, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №14, фойє
м.Павлоград – вул.Артільна, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Павлова, вул.Попова, вул.Сірка Івана: 1–128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168–168А, 174, 178, 180, 184–185, 188, 190, 192; вул.Тимірязєва, вул.Українська, вул.Фестивальна, вул.Яворницького Дмитра: 1–97, 99–99А, 101, 103–105, 107–109, 111, 113, 117А, 119–119А, 121, 125, 127, 129, 131–131А, 133, 135–135А, 139–141, 143–143А, 145А, 147, 149, 151, 153, 155А, 157; пров.Бригадний, пров.Дальній, пров.Донський, пров.Каштановий, пров.Клиновий, пров.Котляревського, пров.Попова, пров.Річковий
120880 вул.Дніпровська, 400А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №20, праве крило, фойє
м.Павлоград – вул.Дніпровська: 281–283, 287–293, 295, 297, 299, 301, 303, 307, 311, 313–315, 317–319, 321, 323, 325, 327–401; вул.Дружби
120881 вул.Дніпровська, 400А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №20, ліве крило, фойє
м.Павлоград – вул.Квіткова, вул.Котіна, вул.Лиманська, вул.Літня, вул.Мікрорайонна, вул.Пугачова, вул.Разіна, вул.Сагайдачного Петра, вул.Свєтлова, вул.Севастопольська, вул.Слов’янська, вул.Тепла, вул.Тиха, пров.Геологів, пров.Разіна
120882 вул.Малиновського, 2, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №19, ліве крило, фойє
м.Павлоград – вул.Балашовська: 2, 4, 6, 8, 12, 14; вул.Войнової: 2–6; вул.Дніпровська: 405–499; вул.Індюкова, вул.Милосердова Володимира, вул.Новоселицька, пров.Машинобудівників
120883 вул.Малиновського, 2, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №19, праве крило, фойє
м.Павлоград – вул.Балашовська: 9–11, 13; вул.Войнової: 8–20;
120884 вул.Малиновського, 2, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №19, центр, фойє
м.Павлоград – вул.Балашовська: 1, 3, 5, 7; вул.Гагаріна: 4–10, 28–34, 38; вул.Малиновського
120885 вул.Промислова, 11, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
Західно-Донбаський професійний ліцей, їдальня
м.Павлоград – вул.Промислова: 9/1–36/1;
120886 вул.Верстатобудівників, 5В, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №5, ліве крило, фойє
м.Павлоград – вул.Гагаріна: 19–21, 36; вул.Кравченка: 1, 3, 5, 6А–12А; вул.Промислова: 2–8;
120887 вул.Верстатобудівників, 5В, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №5, центр, фойє
м.Павлоград – вул.Верстатобудівників: 1–2, 3, 5, 7–7А, 9, 13–13А, 15; вул.Водопровідна, вул.Гагаріна: 11–17, 22–26;
120888 вул.Верстатобудівників, 5В, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №5, праве крило, фойє
м.Павлоград – вул.Верстатобудівників: 2А, 4, 6, 8, 10–12, 14, 20; вул.Кравченка: 2–2Б, 4, 6; вул.Нова: 30;
120889 вул.Корольова Сергія, 3, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
загальноосвітня школа №4, ліве крило, 1-й поверх
м.Павлоград – вул.Нова: 1–14, 18–28;
120890 вул.Корольова Сергія, 3, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
загальноосвітня школа №4, праве крило, 2-й поверх
м.Павлоград – вул.Достоєвського, вул.Корольова Сергія: 1, 6/2–8; вул.Нова: 16; вул.Поштова, вул.Станційна, вул.Терьошкіна
120891 вул.Преображенська, 4А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №18, праве крило, фойє, 2-й поверх
м.Павлоград – вул.Ватоліної: 1А; вул.Дніпровська: 571–595; вул.Корольова Сергія: 2; вул.Преображенська: 1–5, 7–24;
120892 вул.Преображенська, 4А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №18, праве крило, фойє, 1-й поверх
м.Павлоград – вул.Ватоліної: 1, 4–19; вул.Весняна: 1–9; вул.Карбишева, вул.Комарова: 2, 4, 6, 8, 10; вул.Корольова Сергія: 2/1–4/1; вул.Ливарна, вул.Паркова, вул.Преображенська: 6;
120893 вул.Будівельна, 1, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
гуртожиток шахти Героїв космосу, актова зала
м.Павлоград – вул.Будівельна: 1–10, 26, 32; вул.Комарова: 3–3А, 5, 7, 11–13А;
120894 вул.Західнодонбаська, 8, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №8, праве крило, каб.3
м.Павлоград – вул.Будівельна: 22–24, 28–30; вул.Західнодонбаська: 20, 22, 30–32, 43–47; вул.Комарова: 1;
120895 вул.Західнодонбаська, 8, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №8, ліве крило, спортивна зала
м.Павлоград – вул.Західнодонбаська: 10, 12–14, 16, 18, 21, 23–26, 28; вул.Комарова: 9, 15, 17–21;
120896 вул.Комарова, 7А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
школа №7, спортивна зала
м.Павлоград – вул.Дніпровська: 543–569; вул.Західнодонбаська: 3–7А; вул.Комарова: 14, 16;
120897 вул.Західнодонбаська, 29А, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
Павлоградський міський ліцей, спортивна зала
м.Павлоград – вул.Західнодонбаська: 11/1–11/2, 15, 17, 19, 27, 29, 35–39; вул.Новоросійська, вул.Федорової Тетяни, пров.Дніпровський
120899 вул.Зелена, 10, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
Павлоградський протитуберкульозний диспансер, дитяче відділення
Комунальний заклад "Дніпропетровське обласне кліничне лікувально-профілактичне об’єднання "Фтизіатрія" Дніпропетровської обласної ради"
120900 вул.Шевченка, 63, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
Павлоградська міська лікарня № 1, хол поліклініки
Комунальний заклад «Павлоградська міська лікарня № 1» Дніпропетровської обласної ради
120901 вул.Плеханова, 9, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
Павлоградська центральна районна лікарня, лікувально-фізкультурний кабінет
Комунальний заклад "Павлоградська центральна районна лікарня" Дніпропетровської обласної ради
120903 вул.Дніпровська, 541, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
Павлоградська міська лікарня №4, зал засідань
Комунальний заклад «Павлоградська міська лікарня №4» Дніпропетровської обласної ради
120905 вул.Кобзаря, 15А, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800
територіальний центр соціального обслуговування, їдальня, 1-й поверх
м.Першотравенськ – вул.Верхня, вул.Кобзаря: 2, 4, 6, 12–12А; вул.Молодіжна: 1–10; вул.Підстанція №110, вул.Театральна, вул.Шахтарської Слави: 30–34;
120906 вул.Шахтарської Слави, 28, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800
школа №4, вестибюль, 1-й поверх
м.Першотравенськ – вул.Кобзаря: 1–1А, 3–3А, 5–5А, 9–11, 13; вул.Чайковського: 1–1Б, 3–5А; вул.Шахтарської Слави: 24;
120907 вул.Шахтарської Слави, 16, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800
гірничий ліцей, актовий зал, 1-й поверх
м.Першотравенськ – вул.Героїв космосу, вул.Гірників, вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Зоряна, вул.Котляревського, вул.Ломоносова, вул.Мечникова, вул.Миру, вул.Сташкова, вул.Травнева, вул.Українська, вул.Чайковського: 2, 7, 12, 14; вул.Шахтарська, вул.Шахтарської Слави: 5, 18; вул.Шкільна: 23; пров.Грушевий, пров.Квітковий, пров.Тополиний
120908 вул.Шахтарської Слави, 7, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800
будинок культури, фойє, 1-й поверх
м.Першотравенськ – вул.Паркова, вул.Чайковського: 9–11, 13; вул.Шахтарської Слави: 9, 11, 13, 15; вул.Шкільна: 2, 6, 25–31;
120909 вул.Шкільна, 12, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800
школа-інтернат, фойє, 1-й поверх
м.Першотравенськ – вул.Затишна, вул.Кобзаря: 7, 14–24; вул.Кутузова, вул.Молодіжна: 11–53; вул.Пушкіна: 1–6; вул.Суворова, вул.Таїсії Бровко, вул.Шахтарської Слави: 2–4, 6–8, 10, 12, 14, 16–17, 19–23, 25–27; вул.Шевченка, вул.Шкільна: 8, 10, 12, 14, 16, 33, 45–49;
120910 вул.Ювілейна, 12, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800
школа №2, фойє, 1-й поверх
м.Першотравенськ – вул.Горького: 2–4; вул.Пушкіна: 7–16; вул.Чайковського: 15, 17, 19, 23–23А; вул.Ювілейна: 8–10, 14, 16;
120911 вул.Ювілейна, 12, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800
школа №2, актовий зал, 1-й поверх
м.Першотравенськ – вул.Горького: 1, 5–8, 10; вул.Шкільна: 37–41; вул.Ювілейна: 13–13А, 15, 17–30;
120912 вул.Горького, 15, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800
школа №3, фойє, 1-й поверх
м.Першотравенськ – вул.Горького: 9, 11–12, 13–14; вул.Чайковського: 16, 18, 25, 27–27А, 29, 31, 33; вул.Шкільна: 1, 3–5, 7, 9, 11, 13, 15, 17–21А, 23А; вул.Ювілейна: 11;
120913 вул.Горького, 15, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800
школа №3, актовий зал, 1-й поверх
м.Першотравенськ – вул.Будівельна, вул.Гагаріна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; вул.Горького: 12А, 16–25, 27; вул.Крилова, вул.Пирогова, вул.Південна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Чайковського: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34–60; пров.Виноградний
120914 вул.Гагаріна, 39, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800
школа №5, фойє №1, 1-й поверх
м.Першотравенськ – вул.Гагаріна: 6, 14, 16, 17А–33, 35А–37; вул.Горького: 26–26А, 28;
120915 вул.Гагаріна, 39, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800
школа №5, фойє №2, 1-й поверх
м.Першотравенськ – вул.Гагаріна: 2, 4, 8, 10, 12–12А, 16А, 35; вул.Молодіжна: 55А–71;
120916 вул.Шахтарської Слави, 1, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., 52800
центральна міська лікарня, хол фізіотерапевтичного відділення, 1-й поверх
Комунальний заклад "Першотравенська центральна міська лікарня" Дніпропетровської обласної ради"
120936 вул.Лермонтова, 19А, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500
гуртожиток №12, хол, 1-й поверх
м.Тернівка – вул.Благодатна, вул.Будівельна, вул.Дніпровська: 11–17; вул.Західно-Донбаська, вул.Золотиста, вул.Київська, вул.Курська: 22–32; вул.Лермонтова: 4–16, 17–18, 19–20; вул.Мічурінська, вул.Новоселівська, вул.Осіння, вул.Північна, вул.Пушкіна: 1, 3–3А, 5, 7; вул.Радужна, вул.Різдвяна, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Спаська, вул.Сташкова, вул.Степова, вул.Тернівська, вул.Українська, пров.Благодатний, пров.Будівельний, пров.Сонячний
120937 вул.Перемоги, 17А, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500
школа №7, коридор, 1-й поверх
м.Тернівка – вул.Перемоги: 13–33;
120938 вул.Перемоги, 17А, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500
школа №7, вестибюль, 1-й поверх
м.Тернівка – вул.Перемоги: 1–11А; вул.Шахтарська
120939 вул.Миру, 19, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500
школа №6, вестибюль, 1-й поверх
м.Тернівка – вул.Курська: 2А–2Б; вул.Миру
120940 вул.Миру, 19, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500
школа №6, коридор, 1-й поверх
м.Тернівка – бульв.Героїв Космосу, вул.Харківська: 7–23;
120941 вул.Сергія Маркова, 8, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500
ЦДТ, хол, 1-й поверх
м.Тернівка – бульв.Шахтарської слави: 6–6А; вул.Володі Дубініна, вул.Лермонтова: 30; вул.Маяковського: 15, 17, 19, 21–27; вул.Молодіжна, вул.Преображенська, вул.Робоча, вул.Сергія Маркова: 2–6;
120942 вул.Сергія Маркова, 9, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500
школа №4, актова зала, 1-й поверх
м.Тернівка – бульв.Шахтарської слави: 1, 3, 5; вул.Вишнева, вул.Вільна, вул.Дніпровська: 6А; вул.Квіткова, вул.Лермонтова: 16А, 18А, 20А–28; вул.Літня, вул.Новорічна, вул.Пісочна, вул.Сергія Єсеніна, вул.Сергія Маркова: 10–20; вул.Тиха, вул.Тіниста, вул.Травнева, вул.Фабрична, пров.Преображенський
120943 вул.Маяковського, 14, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500
школа №5, актова зала, 1-й поверх
м.Тернівка – вул.Дніпровська: 1, 3–6, 7–9; вул.Ігоря Петрова, вул.Курська: 2, 4–20; вул.Маяковського: 1–11; вул.Некрасова, вул.Нікітіна, вул.Нова, вул.Пушкіна: 2, 4, 6А, 8А–12А; вул.Самарська, пров.Нікітіна, пров.Парковий, пров.Самарський
120944 вул.Маяковського, 14, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500
школа №5, коридор, 1-й поверх
м.Тернівка – бульв.Шахтарської слави: 2–2А, 4–4А; вул.Дніпровська: 2; вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки, вул.Маяковського: 16, 18, 20; вул.Павла Тичини, вул.Сергія Маркова: 1–1А; вул.Спортивна, пров.Івана Франка, пров.Лесі Українки
120945 вул.Чкалова, 103, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500
школа №1, вестибюль, 1-й поверх
м.Тернівка – вул.Вознесенська: 142–284; вул.Волкова, вул.Зіркова, вул.Івана Богуна, вул.Космонавтів, вул.Кренкеля, вул.Льоні Голікова, вул.Набережна, вул.Приточилівка, вул.Троїцька: 118–212; вул.Харківська: 25–79; вул.Чкалова, вул.Шахтобудівників, пров.Вознесенський, пров.Дружби, пров.Івана Богуна, пров.Кренкеля, пров.Шахтобудівників
120946 вул.Вознесенська, 50, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500
клуб Сергія Маркова, хол
м.Тернівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Весняна, вул.Вознесенська: 1–141; вул.Гагаріна, вул.Глиняна, вул.Горького, вул.Зарічна, вул.Кузнєчна, вул.Лозова, вул.Лугова, вул.Олега Кошового, вул.Полтавська, вул.Престольна, вул.Річна, вул.Титова, вул.Троїцька: 1–117; вул.Чайковського, вул.Шевченка, пров.Троїцький, с.Зелена Долина
120947 вул.Маяковського, 22, м.Тернівка, Дніпропетровська обл., 51500
Тернівська центральна міська лікарня, хол, 2-й поверх
Комунальний заклад «Тернівська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради»
121783 вул.Шевченка, 102, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400
Павлоградський пологовий будинок, фойє
Комунальний заклад "Павлоградський пологовий будинок" Павлоградської міської ради