Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Вінницька область, Територіальний виборчий округ № 18

Дільниць - 295

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
050319 вул.Тараса Шевченка, 68, с.Борисівка, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22708
Борисівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, спортивна кімната
с.Борисівка
050320 вул.Соборна, 138, м.Іллінці, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22700
СТОВ ім.Шевченка, актовий зал
м.Іллінці – вул.Варварівська, вул.Ватутіна: 51–106; вул.Ентузіастів, вул.Слов’янська, вул.Соборна: 67–165; вул.Тімірязєва, пров.Барбари Сангушко, пров.Лялі Ратушної, пров.Слов’янський
050321 вул.Івана Франка, 2, м.Іллінці, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22700
НВК школа-гімназія №2, хол
м.Іллінці – вул.Берегова, вул.Ватутіна: 1–50; вул.Волошкова, вул.Грушевського, вул.Івана Франка, вул.Лялі Ратушної, вул.Максима Кривоноса, вул.Набережна, вул.Ніщинського, вул.Нова, вул.Полуботка, вул.Сагайдачного, вул.Соборна: 34–66; вул.Черняховського, вул.Шевченка, пров.Береговий, пров.Івана Франка, пров.Максима Кривоноса, пров.Набережний
050322 вул.Соборна, 20, м.Іллінці, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22700
будинок культури, фойє
м.Іллінці – вул.Бойка, вул.Європейська: 1А–27; вул.Зодчих, вул.Незалежності: 4, 6, 8, 10; вул.Пестеля, вул.Соборна: 1–31; пров.Бойка, пров.Пестеля
050323 вул.Студентська, 2, м.Іллінці, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22700
Іллінецький державний аграрний коледж, фойє
м.Іллінці – вул.Вишнева, вул.Європейська: 29–110; вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Олександра Багнюка, вул.Польова, вул.Ринкова, вул.Сонячна, вул.Студентська, вул.Хлібна, вул.Юності, пров.Волонтерів, пров.Європейський, пров.Студентський, пров.Хлібний
050324 вул.Незалежності, 41, м.Іллінці, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22700
школа №1, коридор головного корпусу
м.Іллінці – вул.Василя Стуса, вул.Велика Голицька, вул.Весняна, вул.Відродження, вул.Гагаріна, вул.Голицька, вул.Данила Нечая, вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Заводська, вул.Заміська, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Івана Гонти, вул.Іжевського, вул.Калинова, вул.Карбишева, вул.Козацька, вул.Незалежності: 1–3, 5, 7, 9, 11–125; вул.Петра Дорошенка, вул.Пушкіна, вул.Радісна, вул.Садівнича, вул.Садова, вул.Світла, вул.Свободи, вул.Устима Кармелюка, вул.Фестивальна, вул.Ціолковського, вул.Чкалова, вул.Щаслива, вул.Яблунева, пров.Світанковий, пров.Солов’їний
050325 вул.Вільшанська, 50Г, м.Іллінці, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22700
школа №3, актовий зал
м.Іллінці – вул.Б.Хмельницького: 77–81; вул.Вільшанська, вул.Вінницька, вул.Джупинівська, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Кутузова, вул.Лебедина, вул.Лесі Українки, вул.Льва Толстого, вул.Павлівська, вул.Панаса Мирного, вул.Перемоги, вул.Пирогова, вул.Подільська, вул.Суворова
050326 вул.Європейська, 3, м.Іллінці, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22700
адмінбудинок ТОВ "Іллінецький цукровий завод", їдальня
м.Іллінці – вул.Б.Хмельницького: 1–74; вул.Залізнодорожна, вул.Івана Богуна, вул.Морозівська, вул.Першотравнева, вул.Шкільна, вул.2-га вулиця Б.Хмельницького, пров.Б.Хмельницького
050327 вул.Перемоги, 5, с.Неменка, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22700
будинок культури, зал
с.Неменка
050328 вул.Центральна, 36, смт Дашів, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22740
СТОВ "Дашівське рибоводне господарство", актовий зал
смт Дашів – вул.Б.Хмельницького, вул.І.Франка, вул.Козацька, вул.Колгоспна, вул.Набережна, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Прибережна, вул.Центральна, пров.Банківський, пров.Громадянський, пров.Заводський, пров.Колгоспний, пров.Короткий, пров.Кошового, пров.Кривий, пров.Липовий, пров.Шкільний
050329 вул.Горького, 9, смт Дашів, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22740
будинок культури, танцювальний зал
смт Дашів – вул.Володіна, вул.Горького, вул.Зелена, вул.Івана Богуна, вул.Івана Котляревського, вул.Калашника, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Пушкіна, вул.Чкалова, вул.8 Березня, пров.Вишневий, пров.Інтернаціональний, пров.Низовий, пров.Поштовий, пров.Скалистий, пров.Шевченка
050330 вул.Михайла Грушевського, 1, смт Дашів, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22740
комбікормовий завод, актовий зал
смт Дашів – вул.Визволителів, вул.Гагаріна, вул.Кобилянської, вул.Космодем’янської, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Михайла Грушевського, вул.Михайлівська, вул.Некрасова, вул.Пилипенка, вул.Соборна, вул.Старобазарна, вул.Стародашівська, пров.Безовий, пров.Березовий, пров.Глинистий, пров.Гористий, пров.Грушевий, пров.Завалля, пров.Зарічанський, пров.Кільцевий, пров.Комунальний, пров.Крутий, пров.Майдан, пров.Максима Кривоноса, пров.Малий, пров.Мальовничий, пров.Партизанський, пров.Рівний, пров.Робочий, пров.Садовий, пров.Селянський, пров.Собовий, пров.Тихий, пров.Тупіковий, пров.Фабричний, пров.Фруктовий, пров.Яблуневий, пров.Яристий
050331 вул.Центральна, 3А, с.Бабин, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22714
будинок культури, зал
с.Бабин, с.Дашів
050332 вул.Шевченка, 105, с.Даньківка, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22715
клуб, зал
с.Даньківка
050333 вул.Жовтнева, 1, с.Білки, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22744
школа, актовий зал
с.Білки
050334 вул.Сонячна, 6, с.Привільне, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22744
магазин-їдальня, зал
с.Привільне
050335 вул.Центральна, 2, с.Василівка, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22727
будинок культури, фойє
с.Василівка, с.Кабатня
050336 вул.Шкільна, 8, с.Городок, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22753
будинок культури, фойє
с.Городок, с-ще Первомайське
050337 вул.Перемоги, 46, с.Чортория, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22754
клуб, фойє
с.Чортория
050338 вул.Центральна, 81, с.Жадани, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22730
сільська рада, зал засідань
с.Жадани
050339 вул.Гагаріна, 1А, с.Сорока, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22731
будинок культури, фойє
с.Сорока
050340 вул.Бойка, 9, с.Жорнище, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22721
школа, їдальня
с.Жорнище, с.В’язовиця
050341 пров.Чехова, 2, с.Шевченкове, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22721
будинок тваринника, загальна кімната
с.Шевченкове
050342 вул.Центральна, 6А, с.Іллінецьке, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22712
клуб, зал
с.Іллінецьке
050343 вул.Миру, 70А, с.Романово-Хутір, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22712
будинок культури, зал
с.Романово-Хутір, с-ще Хмельове
050344 вул.Братів Западинських, 1А, с.Кальник, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22732
будинок культури, фойє
с.Кальник
050345 вул.Люсі Яворської, 20А, с.Шабельня, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22733
клуб, зал
с.Шабельня
050346 вул.Калашника, 22, с.Кантелина, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22734
будинок культури, зал
с.Кантелина
050347 вул.Гагаріна, 54, с.Китайгород, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22751
будинок культури, малий зал
с.Китайгород
050348 вул.Центральна, 85, с.Кам’яногірка, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22752
клуб, фойє
с.Кам’яногірка
050349 вул.Кооперативна, 5А, с.Копіївка, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22741
будинок культури, фойє
с.Копіївка
050350 вул.Кирилюка, 1, с.Іванівка, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22741
клуб, зал
с.Іванівка, с.Олексіївка
050351 вул.Соборна, 28, с.Красненьке, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22722
будинок культури, фоїє
с.Красненьке
050352 вул.Соборна, 110, с.Лиса Гора, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22723
клуб-бібліотека, малий зал
с.Лиса Гора
050353 вул.Жовтнева, 60, с.Криштопівка, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22742
школа, вчительська
с.Криштопівка
050354 вул.Хутірська, 4, с-ще Криштопівське, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22742
ТОВ "Гренвіс", бухгалтерія
с-ще Криштопівське
050355 вул.Центральна, 69, с-ще Вербівка, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22743
клуб, фойє
с-ще Вербівка
050356 вул.Шевченка, 1В, с.Купчинці, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22735
сілький клуб, зал
с.Купчинці
050357 вул.Травнева, 1, с.Волошкове, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22735
ФАП, к.1
с.Волошкове
050358 вул.Центральна, 7, с.Яструбинці, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22736
будинок культури, зал
с.Яструбинці
050359 вул.Лесі Українки, 7А, с.Леухи, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22756
будинок культури, зал
с.Леухи
050360 вул.Центральна, 98, с.Павлівка, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22713
будинок культури, кімната бойової слави
с.Павлівка
050361 вул.Чкалова, 6, с.Слобідка, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22713
клуб-бібліотека, зал
с.Слобідка
050362 вул.М.Грушевського, 54А, с.Паріївка, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22726
сільський будинок культури, фойє
с.Паріївка
050363 вул.Шевченка, 25А, с.Райки, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22700
адмінбудинок, хол
с.Райки
050364 вул.Шевченка, 41, с.Росоховата, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22750
клуб, фойє
с.Росоховата, с.Петро-Марківка
050365 вул.Центральна, 35, с.Слободище, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22755
клуб, фойє
с.Слободище
050366 вул.Миру, 7А, с.Тягун, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22710
будинок культури, фойє
с.Тягун
050367 вул.Центральна, 1Б, с.Володимирівка, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22711
СТОВ "Маяк", актовий зал
с.Володимирівка
050368 вул.Першотравнева, 92, с.Хрінівка, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22724
сільська рада, кімната засідань
с.Хрінівка, с-ще Червоне
050369 вул.Миру, 72А, с.Пархомівка, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22725
клуб, зал
с.Пархомівка
050370 пл.Перемоги, 10, с.Якубівка, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22720
будинок культури, зал
с.Якубівка
050371 вул.1 Травня, 5Б, с.Лугова, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22720
клуб, зал
с.Лугова
050372 вул.Некрасова, 1, с.Уланівка, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22720
клуб, зал
с.Уланівка
050373 вул.Вільшанська, 48, м.Іллінці, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22700
клуб РТМО, актовий зал
Комунальне некомерційне підприємство "Іллінецька центральна районна лікарня" Іллінецької районної ради
050374 вул.Пирогова, 2, смт Дашів, Іллінецький р-н, Вінницька обл., 22740
поліклініка, фойє
Комунальне некомерційне підприємство "Дашівська міська лікарня" Дашівської селищної ради
050551 вул.Шевченка, 2, м.Липовець, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22500
районний будинок культури, актовий зал
м.Липовець – вул.В. Липківського, вул.Виноградна, вул.Героїв Майдану: 3–18, 20, 24; вул.Гончарова, вул.Замкова: 1–8 к.А, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; вул.Зіндельса, вул.Квітуча, вул.Липова, вул.Маяковського, вул.Михайличенка, вул.Подільська: 3–10; вул.Пушкіна: 1–20, 22, 24, 26, 28, 30; вул.Свято-Покровська, вул.Чернишевського, вул.Шаталова, вул.Шевченка: 3–31; вул.Шкільна, вул.40 років Перемоги, вул.8 Березня, пров.Квітучий
050552 вул.Шевченка, 6, м.Липовець, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22500
дитячо-юнацька спортивна школа, спортивний зал
м.Липовець – вул.Березівська, вул.Ватутіна, вул.Весняна, вул.Докучаєва, вул.Єрмака, вул.Зарічна, вул.Зорге, вул.Кам’янецька, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Мітарова, вул.Можайського, вул.Молодіжна, вул.Москаленка, вул.О. Довженка, вул.Подільська: 12–42; вул.Толстого, вул.Чайковського, вул.Черняховського, вул.Шевченка: 32–74; вул.Ювілейна, пров.Докучаєва, пров.Мітарова, пров.Можайського, пров.Шевченка, проїзд Шевченка
050553 вул.А. Ковбасюка, 3, м.Липовець, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22500
школа, каб.1
м.Липовець – вул.А. Ковбасюка, вул.А. Шептицького, вул.Гастелло, вул.Глінки, вул.Затишна, вул.Макаренка, вул.Матросова, вул.Нахімова, вул.О. Кукурузи, вул.Озерна, вул.Прорізна, вул.Суворова, вул.Тутківського, пров.А. Ковбасюка, тупик Глінки
050554 вул.1 Травня, 1, м.Липовець, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22500
школа №3, спортивний зал
м.Липовець – вул.Б. Хмельницького, вул.Бажана, вул.В. Вруцького, вул.В. Симоненка, вул.Вінницька, вул.Дорошенка, вул.Зелена, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Копитка, вул.Космонавтів, вул.Л. Муравської, вул.Лебедина, вул.Мічуріна, вул.О. Грабчака, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Приступова, вул.Родинна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Соборності: 1–50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66; вул.Стельмаха, вул.Степова, вул.Чехова, вул.Яблунева, вул.Ярова, вул.1 Травня, пров.Б. Хмельницького, пров.Зелений, пров.Київський, пров.Мічуріна, пров.Пирогова, пров.Соборності, пров.Чехова, пров.Яровий, тупик Пирогова, тупик Чехова
050555 вул.Шкільна, 2, м.Липовець, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22500
школа №1, їдальня
м.Липовець – вул.А. Новодворського, вул.Будівельників, вул.В. Полупанова, вул.Визволення, вул.Вишнева, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Новоселів, вул.Острозького, вул.Соборності: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67–120; пров.В. Полупанова, пров.Коцюбинського, пров.Ломоносова, пров.Набережний, пров.Некрасова, проїзд В. Полупанова, проїзд Некрасова
050556 вул.Героїв Майдану, 41, м.Липовець, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22500
КП "Комунсервіс", бухгалтерія
м.Липовець – вул.Бестужева, вул.В. Чорновола, вул.Вікентіївська, вул.Гагаріна, вул.Героїв Майдану: 19, 21–23, 25–74; вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Декабристів, вул.Журавлина, вул.Замкова: 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23–49; вул.Заозерна, вул.Зоряна, вул.Іллінецька, вул.Козацька, вул.Козаченка, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Павлова, вул.Поповича, вул.Пушкіна: 21, 23, 25, 27, 29, 31–66; вул.Рилєєва, вул.Романа Грушка, вул.Столярського
050557 вул.Волинська, 1, корп.А, с.Богданівка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22543
Богданівська сільська рада, кімната для засідань
с.Богданівка
050558 вул.Миру, 10, с.Війтівці, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22553
сільський будинок культури, актовий зал
с.Війтівці, с-ще Пилипенкове
050559 вул.Молодіжна, 80, с.Іваньки, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22554
сільський будинок культури, актовий зал
с.Іваньки
050560 вул.Миру, 1, с.Пісочин, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22555
клуб-бібліотека, актовий зал
с.Пісочин
050561 вул.Центральна, 48, с.Лозувата, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22533
Лозуватська сільська рада, кімната для засідань
с.Лозувата
050562 вул.Першотравнева, 1, с.Лукашівка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22534
сільський будинок культури, актовий зал
с.Лукашівка
050563 вул.Лесі Українки, 19, с.Берестівка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22562
сільський клуб, актовий зал
с.Берестівка
050564 вул.Перемоги, 18, корп.А, с.Нарцизівка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22535
школа, актовий зал
с.Нарцизівка
050565 вул.Івана Богуна, 1, с.Ясенки, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22536
сільський клуб, актовий зал
с-ще Ясенецьке, с.Ясенки
050566 вул.Центральна, 7, с.Нападівка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22541
ПСП "Агрофірма "Нападівська", актовий зал
с.Нападівка
050567 вул.Миру, 30, с.Вікентіївка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22506
фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2
с.Вікентіївка
050568 вул.Незалежності, 21, с.Попівка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22551
сільський будинок культури, актовий зал
с.Попівка, с.Вернянка
050569 вул.Грушевського, 20, корп.А, с.Росоша, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22542
сільський будинок культури, актовий зал
с.Росоша
050570 вул.Привокзальна, 18, с-ще Липовець, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22544
ТОВ "Липовецький елеватор", актовий зал
с-ще Липовець
050571 вул.Садова, 30, с.Скитка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22545
школа, актовий зал
с.Скитка, с-ще Тельмана
050572 вул.Струтинського, 13, с.Хороша, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22558
фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2
с.Теклинівка, с.Хороша
050573 вул.Соборна, 5, с.Славна, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22540
сільський будинок культури, актовий зал
с.Славна
050574 вул.Соборна, 26, с.Ганнівка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22546
сільський клуб, актовий зал
с.Ганнівка
050575 вул.Соборна, 20, с.Улянівка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22557
СТОВ "Дружба", кімната для засідань
с.Улянівка
050576 вул.Гагаріна, 2, с.Струтинка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22550
сільський будинок культури, актовий зал
с.Струтинка
050577 вул.Шкільна, 35, с.Троща, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22552
сільський клуб, актовий зал
с.Троща, с.Гордіївка
050578 вул.Б. Хмельницького, 1, корп.Е, с.Щаслива, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22532
сільський будинок культури, актовий зал
с.Щаслива, с-ще Підлісне
050579 вул.Поповича, 29, корп.А, с.Білозерівка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22547
сільський клуб, актовий зал
с.Білозерівка
050580 вул.Садова, 42, корп.А, с.Королівка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22537
будинок комунальної власності, загальна кімната
с.Королівка
050581 вул.Миру, 42, смт Турбів, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22513
Турбівська селищна рада, кімната для засідань
смт Турбів – вул.Б. Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Зарічна, вул.Княгині Ольги: 3–23; вул.Корольова, вул.Коцюбинського, вул.Лисенка, вул.Маяковського: 1–83 к.А; вул.Миру: 50, 52, 54, 56, 66, 70, 72, 74, 82, 105, 111, 113, 117–131, 135, 137–137 к.А, 139; вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Незалежності, вул.Примирення, вул.Черняховського, вул.Шкільна, пров.Зарічної, пров.Маяковського, пров.Примирення, пров.Черняховського, пров.1 Коцюбинського, пров.1 Маяковського, пров.1 Незалежності, пров.2 Коцюбинського, пров.2 Маяковського, пров.2 Незалежності
050582 вул.Миру, 80, смт Турбів, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22513
школа №2, актовий зал
смт Турбів – вул.Ватутіна, вул.Відродження, вул.Водоп’янова, вул.Волкова, вул.Гагаріна, вул.Галицьких Стрільців, вул.Дачна, вул.Деснянка, вул.Докучаєва, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Княгині Ольги: 24–61; вул.Леонтовича, вул.Лесі Українки, вул.Люсі Яворської, вул.М. Кривоноса, вул.Миру: 88–94, 100, 110 к.А, 112, 114, 132, 136, 138, 140–169; вул.Мічуріна, вул.Польова, вул.Соборна, вул.Ярослава Мудрого, пров.1 Деснянки, пров.2 Деснянки
050583 вул.Миру, 24, смт Турбів, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22513
школа №1, актовий зал
смт Турбів – вул.Затишна, вул.Кар’єрна, вул.Миру: 1–47, 51, 53, 55, 57–65, 67–69, 71, 73, 75–81, 83–87, 97–99 к.А; вул.Паркова, вул.Садова, вул.Червона Гірка, пров.1 Парковий, пров.1 Червоної Гірки, пров.2 Парковий, пров.2 Червоної Гірки, пров.3 Парковий
050584 вул.Маяковського, 84, корп.А, смт Турбів, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22513
Приміщення "Торговий дім", торговий зал
смт Турбів – вул.Данила Нечая, вул.Золотаренка, вул.Лісна, вул.Маяковського: 85–148; вул.Набережна, вул.Осипенка, вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.Набережний, пров.1 Шевченка, пров.2 Шевченка
050585 вул.Миру, 51, с.Біла, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22520
сільський клуб, актовий зал
с.Біла, с-ще Мала Біла
050586 вул.Садова, 38, с.Шендерівка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22564
фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2
с.Нове, с.Шендерівка
050587 вул.Молодіжна, 69, с.Брицьке, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22523
сільський будинок культури, актовий зал
с.Брицьке, с.Конюшівка
050588 вул.Миру, 4, с.Вахнівка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22524
сільський будинок культури, актовий зал
с.Вахнівка – вул.Космонавтів, вул.Лесі Українки, вул.Миру: 1–59; вул.Молодіжна, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Шевченка, вул.Юності
050589 вул.Миру, 148, с.Вахнівка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22524
СФГ "Ольга", кімната для засідань
с.Вахнівка – вул.Золота Нива, вул.Лісова, вул.Миру: 60–124; вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Озерна, вул.Хліборобів
050590 вул.Перемоги, 1, корп.А, с.Журава, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22565
сільський клуб, актовий зал
с.Журава
050591 вул.Центральна, 53, с.Вербівка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22522
сільський будинок культури, актовий зал
с.Вербівка, с-ще Ксаверівка
050592 вул.Соборна, 47, с.Зозів, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22525
сільський будинок культури, актовий зал
с.Зозів, с.Олександрівка
050593 вул.Сонячна, 9, с.Зозівка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22521
сільський клуб, актовий зал
с.Зозівка
050594 вул.Перемоги, 17, с.Козинці, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22530
сільський будинок культури, актовий зал
с.Козинці
050595 вул.Перемоги, 12, с.Кобильня, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22519
сільський клуб, актовий зал
с.Кобильня
050596 вул.Першотравнева, 48, с.Коханівка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22539
сільський клуб, актовий зал
с.Коханівка
050597 вул.Миру, 32, с.Пеньківка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22549
сільський будинок культури, актовий зал
с.Пеньківка
050598 вул.Миру, 31, с.Костянтинівка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22510
Костянтинівська сільська рада, кімната засідань
с.Костянтинівка
050599 вул.Українського Козацтва, 18, с.Петрівка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22507
будинок тваринника, загальна кімната
с.Петрівка
050600 вул.Івана Богуна, 35, с.Чупринівка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22509
фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2
с.Чупринівка
050601 вул.Травнева, 47, с.Нова Прилука, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22512
сільський будинок культури, актовий зал
с.Нова Прилука
050602 вул.Івана Франка, 1, с.Приборівка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22515
школа, спортивний зал
с.Приборівка
050603 вул.Шкільна, 16, с.Косаківка, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22538
сільський клуб, актовий зал
с.Косаківка
050604 вул.Центральна, 98, с.Сиваківці, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22514
сільський клуб, актовий зал
с.Сиваківці, с.Соболівка
050605 вул.Гагаріна, 22, с.Стара Прилука, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22511
сільський будинок культури, актовий зал
с.Стара Прилука
050606 вул.Пирогова, 9, м.Липовець, Липовецький р-н, Вінницька обл., 22500
центральна районна лікарня, актовий зал
Липовецька центральна районна лікарня
050770 вул.Горького, 93, м.Немирів, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22800
будинок культури, хол
м.Немирів – вул.Бузкова, вул.Горького: 48, 50, 52, 54–149; вул.Джерельна, вул.Дзвонарна, вул.Зарічна, вул.Коцюбинського, вул.Левадна, вул.Лугова, вул.Маяковського, вул.М.Вовчка, вул.Покровська, вул.Сонячна, вул.Сошенка, вул.Тімірязєва, вул.Травнева, вул.Улановського, вул.Урожайна, вул.Щаслива, пров.Гетьмана Виговського, пров.Горького, пров.Заводський, пров.Коцюбинського, пров.Кутузова, пров.Маяковського, пров.Мічуріна, пров.Островського, пров.Покровський, пров.Тімірязєва
050771 вул.Гімназійна, 29, м.Немирів, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22800
будівельний технікум, актовий зал
м.Немирів – вул.Будівельників, вул.Ватутіна, вул.Ведибіди, вул.Гімназійна, вул.Євдокименко, вул.Княгині Щербатової, вул.Поділ, вул.Соборна: 1–42, 44–46, 48, 50–50А, 52, 54, 56–58Б; вул.Шевченка, пров.Будівельників, пров.Буко, пров.Кооперативний, пров.Михайлівський, пров.Набережний, пров.Нєкрасова, пров.Поділ, пров.Соборний
050772 вул.Горького, 31, м.Немирів, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22800
будинок культури спиртзаводу, зал
м.Немирів – вул.Брилінг, вул.Горького: 1–47, 49, 51, 53; вул.Каретна, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Кривоноса, вул.Нечая Д., вул.Райдужна, вул.Сагайдачного, вул.Сірка І., вул.Суворова, вул.Толстого Л., вул.Українська, вул.Целіш, вул.Чкалова, вул.Яблунева, вул.Янюка Миколи, пров.Гоголя, пров.Матросова, пров.Озерний
050773 вул.Соборна, 78, м.Немирів, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22800
спортивний комплекс, спортивний зал
м.Немирів – вул.Богуна Івана, вул.Гетьмана Дорошенко, вул.Козоріза, вул.Кошового О., вул.Ліцейна, вул.Марковича, вул.Молодіжна, вул.Паркова, вул.Соборна: 43, 47, 49, 51, 53, 55, 59–170, 172, 174–190, 192–194, 196, 198, 200; вул.Франка І., пров.Марковича, пров.Нахімова, пров.Парковий, пров.Чорнопищука Миколи
050774 вул.Соборна, 191А, м.Немирів, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22800
школа-інтернат, спортивний зал
м.Немирів – вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.Грушевського, вул.Залізнична, вул.Леонтовича, вул.Миру, вул.Свято-Троїцька, вул.Соборна: 171А, 173, 191–191Б, 195, 197, 199, 201–279; вул.Хмельницького Богдана, пров.Гагаріна, пров.Дачний, пров.Залізничний, пров.Медовий, пров.Миру, пров.Привокзальний, пров.Санаторний, пров.Свято-Троїцький, пров.Юності
050775 вул.Соборна, 6, смт Брацлав, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22870
будинок культури, хол
смт Брацлав – вул.Базарна, вул.Вільний Вал, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Зелена, вул.Ковпака, вул.Коцюбинського, вул.Леонтовича, вул.Максима Кривоноса, вул.Набережна, вул.Надбужжя, вул.Наливайка, вул.Павликівська, вул.Пирогова, вул.Пушкіна, вул.Свято-Миколаївська, вул.Суворова, вул.Турчановича
050776 вул.Шкільна, 7, смт Брацлав, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22870
школа №1, актовий зал
смт Брацлав – вул.Б.Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Грушевського, вул.Заводська, вул.Затишна, вул.І.Богуна, вул.Карбишева, вул.Костецького, вул.Матросова, вул.М.Вовчок, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Попова, вул.П.Орлика, вул.Привітна, вул.Руданського, вул.Соборна, вул.Терешкової, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Подільський
050777 вул.Кармелюка, 19, смт Брацлав, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22870
школа №2, актовий зал
смт Брацлав – вул.Дружби, вул.І.Франка, вул.Кармелюка, вул.Келдиша, вул.Комарова, вул.Кошового, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нечая, вул.О.Довженка, вул.Отця Міни, вул.Перемоги, вул.Покрова, вул.Свободи, вул.Слобідська, вул.Сонячна, вул.Стуса
050778 вул.Івана Франка, 5, смт Ситківці, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22865
школа, спортивний зал
смт Ситківці – вул.Бузкова, вул.Вишнева, вул.Жовтнева, вул.Івана Франка, вул.Матросова, вул.Молодіжна, вул.Монастирського, вул.Переяславська, вул.Пирогова, вул.Савича, вул.Садова, вул.Світанкова, вул.Середи, вул.Центральна: 2–143; вул.Шевченка, вул.Яблунева, вул.30 років Перемоги, пров.Матросова, пров.Переяславський, пров.Шевченка, пров.Яблуневий
050779 вул.Мандролька, 19, смт Ситківці, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22865
будинок культури, актовий зал
смт Ситківці – вул.Вокзальна, вул.Волошкова, вул.Гагаріна, вул.Гайдара, вул.Гоголя, вул.Заводська, вул.Ковальчука, вул.Комарова, вул.ЛізиЧайкіної, вул.Лісова, вул.Мандролька, вул.Механізаторів, вул.Піонерська, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Центральна: 145–178; вул.Чкалова, вул.1Травня, пров.Комарова, пров.1Травня, тупик Вокзальний, тупик Нагорний
050780 вул.Шкільна, 5А, с.Байраківка, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22814
сільська рада, зал засідань
с.Байраківка
050781 вул.Космонавтів, 1А, с.Дубмаслівка, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22816
ФАП, оглядова кімната
с.Дубмаслівка
050782 вул.Жученка, 11А, с.Глинянець, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22815
клуб, хол
с.Глинянець
050783 вул.Миру, 32, с.Боблів, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22813
будинок культури, зал для засідань
с.Боблів
050784 вул.Х.Малика, 4, с.Бондурівка, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22832
сільський клуб, актовий зал
с.Бондурівка, с.Мар’янівка(Бондурівська с/р)
050786 вул.А.Мовчана, 33, с.Бугаків, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22852
будинок культури, актовий зал
с.Бугаків
050787 вул.Центральна, 11А, с.Велика Бушинка, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22845
будинок культури, приміщення для засідань
с.Велика Бушинка, с.Березівка
050788 вул.Вишнева, 2, с.Вишківці, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22847
будинок культури, хол
с.Вишківці
050789 вул.Соборна, 35, с.Забужжя, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22848
клуб, актовий зал
с.Вигнанка, с.Забужжя
050790 вул.Центральна, 2, с.Вища Кропивна, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22867
будинок культури, приміщення для засідань
с.Вища Кропивна, с.Гута
050791 вул.Коцюбинського, 13, с.Вовчок, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22855
школа, коридор
с.Вовчок(Вовчоцька с/р)
050792 вул.Мазура, 24А, с.Довжок, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22858
школа-сад, ігрова кімната
с.Довжок
050793 вул.Миру, 22, с.Воловодівка, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22810
школа, спортивний зал
с.Воловодівка, с-ще Шевченка
050794 вул.Братів Тернових, 24, с.Воробіївка, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22844
сільська рада, кабінет голови
с.Воробіївка, с.Нова Миколаївка
050795 вул.Ковпака, 4, с.Головеньки, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22891
школа, кабінет німецької мови
с.Головеньки
050796 вул.Незалежності, 58А, с.Грабовець, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22874
сільська рада, зал засідань
с.Грабовець, с.Гранітне, с.Сорокодуби
050797 вул.Миру, 59, с.Гриненки, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22873
школа, спортивний зал
с.Гриненки
050798 вул.Молодіжна, 1А, с.Джуринці, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22864
будинок культури, кабінет директора
с.Джуринці
050799 вул.Миру, 38В, с.Зарудинці, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22850
адмінбудинок СВК "Поділля", зал засідань
с.Зарудинці
050800 вул.Привокзальна, 19А, с-ще Кароліна, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22869
фельдшерський пункт, кабінет фельдшера
с.Зеленянка, с-ще Кароліна
050801 вул.Лісова, 1А, с.Озеро, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22879
клуб, актовий зал
с.Озеро
050802 вул.Центральна, 3, с.Йосипенки, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22817
сільський клуб, актова зала
с.Вовчок(Зарудинецька с/р), с.Йосипенки
050803 вул.Перемоги, 54, с.Зяньківці, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22882
сільська рада, зал засідань
с.Зяньківці
050804 вул.Жовтнева, 54, с.Анциполівка, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22884
ФАП, оглядова кімната
с.Анциполівка
050805 пл.Незалежності, 2, с.Рачки, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22833
будинок культури, актовий зал
с.Рачки, с.Коровайна
050806 вул.Садова, 26, с.Селевинці, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22893
клуб, актовий зал
с.Монастирок, с.Сажки, с.Селевинці
050808 вул.Центральна, 2, с.Ковалівка, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22830
будинок культури, танцювальний зал
с.Ковалівка – вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Долинна, вул.Дубинська, вул.Зелена: 10–35; вул.Корольова: 77–123; вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Свободи, вул.Сиротенка: 43–63; вул.Соборна, вул.Травнева: 69–126; вул.Урожайна, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Ярівська
050809 вул.Соборна, 3, с.Ковалівка, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22830
школа, актовий зал
с.Ковалівка – вул.Дж.Говарда, вул.Заводська, вул.Зелена: 1–9; вул.І.Франка, вул.Корольова: 1–75; вул.М.Вовчок, вул.Некрасова, вул.Рубанського, вул.Садова, вул.Сиротенка: 2–41; вул.Слави, вул.Травнева: 1–68; вул.Хоменка
050810 вул.Дружби, 31, с.Потоки, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22829
клуб, хол
с.Межигірка, с.Потоки
050811 вул.Перемоги, 16, с.Коржівка, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22876
адмінбудинок ВСК "Надія", зал засідань
с.Коржівка, с.Городниця, с-ще Коржів
050812 вул.Соборна, 3, с.Криківці, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22834
будинок культури, актовий зал
с.Криківці
050813 пров.Миру, 2, с.Будки, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22807
клуб, актовий зал
с.Будки
050814 вул.Клубна, 48, с.Сорокотяжинці, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22835
клуб, актовий зал
с.Данилки, с.Сорокотяжинці
050815 вул.Першотравнева, 15, с.Кудлаї, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22820
клуб, актовий зал
с.Кудлаї
050816 вул.Шкільна, 10, с.Дубовець, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22805
школа, спортивний зал
с.Дубовець, с.Чаульське
050817 вул.Центральна, 116, с.Монастирське, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22872
будинок культури, актовий зал
с.Монастирське, с.Яструбиха
050818 вул.Соборна, 10, с.Медвежа, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22822
школа, коридор
с.Медвежа
050819 вул.Дружби, 2, с.Гостинне, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22823
школа, кабінет початкових класів
с.Гостинне
050820 вул.Миру, 10, с.Мельниківці, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22860
будинок культури, кіноконцертний зал
с.Мельниківці
050821 вул.Центральна, 20А, с.Червоне, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22861
клуб, коридор
с.Червоне
050822 вул.Соборна, 36А, с.Мухівці, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22840
будинок культури, обрядовий зал
с.Мухівці
050823 вул.Городецького, 45А, с.Шолудьки, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22842
клуб, хол
с.Шолудьки
050824 вул.М.Гаврилюка, 22А, с.Мала Бушинка, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22841
клуб, актовий зал
с.Мала Бушинка
050825 вул.Центральна, 39, с.Никифорівці, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22821
будинок культури, актовий зал
с.Никифорівці
050826 вул.Церковна, 5, с.Лука, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22896
клуб-бібліотека, актовий зал
с.Лука
050827 вул.Мельника, 26, с.Нові Обиходи, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22856
школа, хол
с.Нові Обиходи, с.Самчинці
050828 вул.Бугова, 24, с.Новоселівка, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22887
клуб, хол
с.Новоселівка, с.Глинське
050829 вул.Центральна, 10, с.Обідне, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22811
будинок культури, актовий зал
с.Обідне
050830 вул.Центральна, 8, с.Ометинці, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22862
будинок культури, зал засідань
с.Ометинці
050831 вул.Миру, 16А, с.Райгород, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22880
будинок культури, хол
с.Райгород, с.Слобідка
050832 вул.Грабовського, 30, с.Нижча Кропивна, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22881
клуб, актовий зал
с.Нижча Кропивна
050833 вул.Озерна, 63, с.Рубань, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22831
будинок культури, обрядовий зал
с.Рубань
050834 вул.Молодіжна, 13А, с.Семенки, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22892
будинок культури, хол
с.Семенки
050835 вул.Перемоги, 11А, с.Салинці, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22897
бібліотека, читальний зал
с.Мар’янівка(Райгородська сільська громада), с.Салинці
050836 вул.Центральна, 37А, с.Скрицьке, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22883
будинок культури, кімната для гурткової роботи
с.Скрицьке, с.Шура
050837 вул.Михайлівська, 17, с.Сокілець, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22846
будинок культури, актовий зал
с.Сокілець, с.Гвоздів, с.Олексіївка
050839 вул.Центральна, 6/1, с.Сподахи, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22812
Будинок культури, актовий зал
с.Сподахи
050840 вул.Квітнева, 21Б, с.Стрільчинці, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22843
будинок культури, актовий зал
с.Стрільчинці
050841 вул.Леонтовича, 4, с.Чуків, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22851
будинок культури, хол
с.Чуків
050842 вул.Мельниченка, 17, с.Остапківці, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22853
клуб, актовий зал
с.Остапківці
050843 вул.Центральна, 9, с.Перепеличчя, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22854
клуб, актовий зал
с.Перепеличчя
050844 вул.Центральна, 9, с.Юрківці, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22863
будинок культури, хол
с.Юрківці, с.Рубіжне
050845 вул.І.Богуна, 72, с.Язвинки, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22819
клуб, актовий зал
с.Язвинки
050846 вул.Молодіжна, 35, с.Гунька, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22826
будинок культури, актовий зал
с.Гунька
050847 вул.Дружби, 26А, с.Супрунівка, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22825
школа, кабінет початкових класів
с.Козаківка, с.Супрунівка
050848 вул.Євдокименко, 21, м.Немирів, Немирівський р-н, Вінницька обл., 22800
Немирівська центральна районна лікарня, актова зала
Немирівська центральна районна лікарня
050849 вул.Паркова, 14, смт Оратів, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22600
музична школа, актова зала
смт Оратів – вул.Братів Коробкових, вул.Будівельників, вул.Ватутіна, вул.Героїв Майдану, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Космонавтів, вул.Котляревського, вул.Паркова, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Сковороди, вул.Соснова, вул.Суворова, вул.Хмельницького, вул.Шевченка, вул.Яблунева, пров.Дружби, пров.Комунальний, пров.Медичний, пров.Миру, пров.Садовий
050850 вул.Паркова, 14, смт Оратів, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22600
будинок культури, актова зала
смт Оратів – вул.Василя Стуса, вул.Вереснева, вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул.Івана Франка, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Невського, вул.Незалежності, вул.Подільська, вул.Солідарності, вул.Шкільна, вул.50-річчя Перемоги, пров.Аграрний, пров.Лісовий, пров.Луговий, пров.Молодіжний, пров.Набережний, пров.Подільський 1, пров.Подільський 2, пров.Подільський 3, пров.Подільський 4, пров.Яровий
050851 вул.Перемоги, 4, с.Прибережне, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22600
сільський клуб, актова зала
с.Прибережне
050852 вул.Центральна, 24, с.Балабанівка, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22653
будинок культури, актова зала
с.Балабанівка, с.Богданівка, с.Лінеччина, с.Ступки
050853 вул.Щаслива, 20, с.Велика Ростівка, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22630
ПрАТ "Агрофорт", актова зала
с.Велика Ростівка
050854 вул.Центральна, 16, с.Животівка, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22623
будинок культури, актова зала
с.Животівка
050855 вул.Центральна, 1, с.Заруддя, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22643
будинок культури, актова зала
с.Заруддя
050856 вул.Радгоспна, 6, с.Гоноратка, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22600
сільський клуб, актова зала
с.Гоноратка
050857 вул.Щорса, 30, с.Кожанка, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22611
сільська рада, сесійна зала
с.Кожанка, с.Бартошівка
050858 вул.Миру, 15, с.Кошлани, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22644
сільський клуб, актова зала
с.Кошлани
050859 вул.Шкільна, 5, с.Дібровинці, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22645
школа, к. 9
с.Дібровинці
050860 вул.Жовтнева, 7А, с.Лопатинка, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22632
сільський клуб, актова зала
с.Лопатинка, с.Тарасівка(Лопатинська с/р)
050861 вул.Першотравнева, 31, с.Медівка, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22631
будинок культури, актова зала
с.Медівка
050862 вул.Перемоги, 46Б, с.Новоживотів, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22620
будинок культури, актова зала
с.Новоживотів
050863 вул.Миру, 33, с.Оратів, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22633
сільський клуб, актова зала
с.Оратів
050864 вул.Центральна, 49, с.Осична, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22624
будинок культури, актова зала
с.Осична
050865 вул.Незалежності, 41, с.Очитків, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22610
сільська рада, зал засідань
с.Очитків
050866 вул.Перемоги, 22А, с.Люлинці, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22610
сільський клуб, актова зала
с.Люлинці
050867 вул.Центральна, 20, с.Підвисоке, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22655
будинок культури, актова зала
с.Підвисоке, с.Тарасівка(Підвисоцька с/р)
050868 вул.Софії Козлової, 11, с.Рожична, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22650
сільський клуб, актова зала
с.Рожична
050869 вул.Київська, 1, с.Оратівка, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22650
дитячий садок, ігрова кімната
с.Оратівка
050870 вул.Шевченка, 1А, с.Сабарівка, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22651
будинок культури, актова зала
с.Сабарівка, с.Дівочина
050871 вул.Молодіжна, 18А, с.Скала, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22616
сільський клуб, актова зала
с.Скала
050872 вул.Центральна, 7А, с.Скоморошки, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22615
сільський клуб, актова зала
с.Скоморошки
050873 вул.Миру, 5Б, с.Вербівка, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22616
сільський клуб, актова зала
с.Вербівка
050874 вул.Центральна, 42, с.Кам’яногірка, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22615
сільський клуб, актова зала
с.Кам’яногірка
050875 вул.Перемоги, 4А, с.Сологубівка, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22634
будинок культури, актова зала
с.Сологубівка
050876 вул.Шевченка, 26, с.Стрижаків, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22640
будинок культури, актова зала
с.Стрижаків
050877 вул.Вишнева, 40, с.Синарна, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22640
сільський клуб, актова зала
с.Синарна
050878 вул.Молодіжна, 3А, с.Угарове, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22625
сільський клуб, актова зала
с.Угарове, с.Березівка, с.Каленівка
050879 вул.Центральна, 37, с.Фронтівка, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22654
будинок культури, актова зала
с.Фронтівка
050880 вул.Заіки, 26, с.Чагів, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22635
будинок культури, актова зала
с.Чагів, с-ще Чагівське
050881 вул.Польова, 24, с.Мала Ростівка, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22635
дитячий садок, ігрова кімната
с.Мала Ростівка
050882 вул.Зелена, 50, с.Мервин, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22636
школа, актова зала
с.Мервин
050883 вул.Першотравнева, 17, с.Чернявка, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22612
будинок культури, актова зала
с.Чернявка
050884 вул.Центральна, 50, с.Човновиця, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22613
школа, актова зала
с.Човновиця, с-ще Озерне, с-ще Степове
050885 вул.Липова, 1, с.Закриниччя, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22613
будинок механізатора, актова зала
с.Закриниччя
050886 вул.Шевченка, 19, с.Юшківці, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22652
будинок культури, актова зала
с.Юшківці
050887 вул.Шевченка, 2, с.Яблуновиця, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22642
СВК "Яблуневий", актова зала
с.Яблуновиця
050888 вул.Миру, 2, с.Скибин, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22642
сільський клуб, актова зала
с.Скибин
050889 вул.Київська, 79, с.Якимівка, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22622
будинок культури, актова зала
с.Якимівка
050890 вул.Космонавтів, 2А, с.Бугаївка, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22622
сільський клуб, актова зала
с.Бугаївка
050891 вул.Пирогова, 2, смт Оратів, Оратівський р-н, Вінницька обл., 22600
Адміністрація лікарні, кабінет №2, 3 поверх
Комунальне неприбуткове підприємство "Оратівська центральна районна лікарня" Оратівської районної Ради
050921 вул.Б.Хмельницького, 85, м.Погребище, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22200
кінотеатр імені Терлецького, фойє
м.Погребище – вул.Базарна, вул.Б.Хмельницького: 18–147; вул.Вишнева, вул.Вінницька: 1–19, 21; вул.Гагаріна, вул.Жовтнева, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Набережна, вул.Н.Присяжнюк, вул.О.Вишні, вул.Росяна, вул.Соборна, вул.Степана Короля, вул.Театральна, вул.Тракторна, вул.У.Кармелюка, вул.Шевченка
050922 вул.Київська, 39, м.Погребище, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22200
будинок культури, фойє
м.Погребище – вул.Ватутіна, вул.Гонти, вул.Грушевського, вул.Дорошенка, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Кам’янка: 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98–98 к.А, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132–261; вул.Київська, вул.Кравченка, вул.Кручанська, вул.Ланова, вул.М.Мудрова, вул.Потьомкіна, вул.Селянська, вул.Суворова, вул.Терлецького, вул.Яблунева: 1–82; пров.1 Яблуневий, пров.2 Яблуневий
050923 вул.Коцюбинського, 23, м.Погребище, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22200
СО "Погребищенські електромережі", актова зала
м.Погребище – вул.Будівельників, вул.Б.Хмельницького: 1–17; вул.Володимирська, вул.Енергетиків, вул.Залізнична, вул.І.Франка, вул.Кам’янка: 1–81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111–111А, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131; вул.Коцюбинського, вул.Лісна, вул.Нагірна, вул.Нахімова, вул.Першотравнева, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Українська, вул.Чернеча, вул.Яблунева: 83–155;
050924 вул.Чкалова, 217, м.Погребище, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22200
міський клуб-бібліотека, глядацька зала
м.Погребище – вул.Богуна, вул.Чкалова
050925 вул.П.Тичини, 76, м.Погребище, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22200
Погребищенський медичний коледж, актова зала
м.Погребище – вул.Вінницька: 20, 22–87; вул.Л.Українки, вул.Матросова, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.П.Тичини, вул.Рокитна, вул.Садова, вул.Сьомака
050926 вул.Миру, 62, с.Адамівка, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22261
сільська рада, зала засідань
с.Адамівка
050927 вул.Залізнична, 28, с-ще Погребище Перше, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22262
сільський клуб, актова зала
с-ще Погребище Перше
050928 вул.В.Речмедіна, 24А, с.Андрушівка, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22255
будинок культури, фойє
с.Андрушівка, с-ще Філютка
050929 вул.Шевченка, 3, с.Паріївка, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22256
ФАП, бібліотека
с.Паріївка
050930 вул.Перемоги, 33, с.Бабинці, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22224
сільська рада, актова зала
с.Бабинці
050931 вул.Кооперативна, 4, с.Бистрик, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22266
сільський клуб, актова зала
с.Бистрик
050932 вул.Центральна, 20, с.Білашки, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22215
школа, фойє
с.Білашки
050933 вул.Травнева, 14А, с.Вишнівка, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22217
сільський клуб, каб.1
с.Вишнівка
050934 вул.Кооперативна, 32, с.Смаржинці, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22219
сільський клуб, глядацька зала
с.Смаржинці
050935 вул.Іскри і Кочубея, 33, с.Борщагівка, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22233
школа, фойє
с.Борщагівка
050936 вул.Центральна, 9, с.Скибинці, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22234
сільський клуб, глядацький зал
с.Скибинці
050937 вул.Центральна, 1А, с.Гопчиця, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22216
будинок культури, глядацька зала
с.Гопчиця
050938 вул.Кооперативна, 5В, с.Дзюньків, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22232
будинок культури, фойє
с.Дзюньків
050939 вул.Шкільна, 5, с.Довгалівка, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22236
будинок культури, актова зала
с.Довгалівка
050940 вул.Шкільна, 10, с.Збаржівка, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22235
будинок культури, фойє
с.Збаржівка
050941 вул.Центральна, 74, с.Обозівка, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22238
сільський клуб, глядацький зал
с.Обозівка
050942 вул.Жовтнева, 9, с.Травневе, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22257
сільський клуб, к.1
с.Травневе
050943 вул.Центральна, 12, с.Левківка, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22243
бібліотека, читальна зала
с.Левківка
050944 вул.Шкільна, 15, с.Ординці, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22244
школа, фойє
с.Ординці
050945 вул.Центральна, 61В, с.Мончин, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22246
школа, фойє
с.Мончин
050946 вул.Центральна, 23, с.Сопин, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22247
сільський клуб, фойє
с-ще Григорівка, с.Сопин
050947 вул.Кооперативна, 1А, с.Морозівка, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22220
сільська рада, зал засідань
с.Морозівка
050948 вул.Центральна, 9А, с.Бухни, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22221
адмінприміщення ФГ "Бухнівське", кім. агронома
с.Бухни
050949 вул.Садова, 6, с.Новофастів, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22223
будинок культури, глядацька зала
с.Новофастів
050950 вул.Кооперативна, 6А, с.Бурківці, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22226
ФАП, оглядовий кабінет
с.Бурківці
050951 вул.Центральна, 35А, с.Очеретня, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22253
будинок культури, глядацька зала
с.Очеретня
050952 вул.Центральна, 62, с.Довжок, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22254
сільський клуб, актова зала
с.Довжок
050953 вул.Центральна, 5А, с-ще Погребище Друге, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22271
сільський клуб, глядацька зала
с-ще Погребище Друге
050954 вул.Першотравнева, 48, с.Павлівка, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22260
будинок культури, актова зала
с.Павлівка
050955 вул.Піщанка, 30, с.Круподеринці, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22229
сільський клуб, фойє
с.Круподеринці
050956 вул.Центральна, 15Б, с.Педоси, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22209
будинок культури, глядацька зала
с.Педоси
050957 вул.Центральна, 22В, с.Малинки, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22225
сільський клуб, глядацька зала
с.Малинки
050958 вул.Броніцького, 13, с.Плисків, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22252
будинок культури, фойє
с.Плисків
050959 вул.Центральна, 92, с.Розкопане, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22263
школа, фойє
с.Розкопане
050960 вул.Садова, 40, с.Саражинці, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22230
будинок культури, фойє
с.Саражинці
050961 вул.Травнева, 44, с.Попівці, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22237
сільський клуб, фойє
с.Попівці
050962 вул.Тракторна, 19, с.Кур’янці, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22231
сільський клуб, фойє
с.Кур’янці
050963 вул.Зелена, 56, с.Юнашки, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22259
сільський клуб, фойє
с.Юнашки
050964 вул.Шаляпіна, 1А, с.Сніжна, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22222
сільська рада, зал засідань
с.Сніжна
050965 вул.Кооперативна, 1А, с.Задорожнє, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22227
гуртожиток, к.2
с.Задорожнє
050966 вул.Паркова, 1, с.Озерна, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22228
ФАП, оглядовий кабінет
с.Озерна
050967 вул.Поштова, 31, с.Спичинці, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22250
будинок культури, фойє
с.Спичинці
050968 вул.Центральна, 35, с.Васильківці, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22251
сільський клуб, фойє
с.Васильківці
050969 вул.Центральна, 24А, с.Станилівка, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22214
школа, фойє
с.Станилівка
050970 вул.Центральна, 23, с.Талалаї, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22239
будинок культури, глядацька зала
с.Талалаї
050971 вул.Незалежності, 30, с.Старостинці, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22212
сільська рада, актова зала
с.Старостинці
050972 вул.Вигінна, 7, с.Іваньки, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22218
ФАП, к.1
с.Іваньки
050973 вул.Колгоспна, 33, с.Ліщинці, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22213
будинок культури, к.1
с.Ліщинці
050974 вул.Театральна, 42, с.Надросся, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22245
будинок культури, глядацький зал
с.Надросся
050975 вул.Шкільна, 5, с.Булаї, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22248
школа, фойє
с.Булаї
050976 вул.ім.Хоменка В.П., 14А, с.Черемошне, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22240
школа, фойє
с.Черемошне
050977 вул.Центральна, 1, с.Веселівка, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22249
контора САТ "Погребищенське", фойє
с.Веселівка
050978 вул.Колгоспна, 16, с.Кулешів, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22265
ФАП, фізкабінет
с.Кулешів
050979 вул.Шкільна, 18, с.Степанки, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22242
школа, фойє
с.Степанки
050980 вул.Трудова, 36, с.Ширмівка, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22210
будинок культури, фойє
с.Ширмівка
050981 вул.Шкільна, 4, с.Свитинці, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22211
сільський клуб, малий зал
с.Свитинці
050982 вул.Кооперативна, 7А, с.Соснівка, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22267
сільський клуб, к.2
с.Соснівка
050983 вул.П.Тичини, 54, м.Погребище, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22200
центральна районна лікарня, актова зала
Комунальне підприємство "Погребищенська центральна районна лікарня" Погребищенської районної ради
050984 вул.Пирогова, 6, с.Плисків, Погребищенський р-н, Вінницька обл., 22252
соціальний центр "Милосердя", фойє
Погребищенський територіальний центр соціального обслуговування