Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Сумська область, Територіальний виборчий округ № 157

Дільниць - 100

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
000001 проїзд Гайовий, 19, м. Суми
Державна установа "Сумський слідчий ізолятор" управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області
590884 вул.Соборна, 37, м.Суми, Сумська обл., 40000
палац дітей та юнацтва, вестибюль
м.Суми – вул.Бєлінського, вул.Вільний Лужок, вул.Воскресенська, вул.Героїв Сумщини, вул.Козацький вал, вул.Кооперативна, вул.Левітана, вул.Нижньособорна, вул.Рилєєва, вул.Соборна, пл.Покровська: 8, 10; пров.Пляжний, пров.Терезова, пров.1-й Продольний, пров.2-й Продольний, пров.9-го Травня, майдан Незалежності
590885 вул.Петропавлівська, 59, м.Суми, Сумська обл., 40000
Сумський державний університет, навчальний корпус №3, хол
м.Суми – вул.Академічна, вул.Гагаріна, вул.Герасима Кондратьєва: 4–33 к.1; вул.Кузнечна: 1–54, 56, 58; вул.Перекопська, вул.Першотравнева: 10, 10 к.Б; вул.Петропавлівська: 47–68; вул.Покровська, пл.Покровська: 9–9 к.А, 15; пров.Перекопський, пров.Садовий, пров.Стадіонний, пров.1-й Перекопський, пров.2-й Перекопський, проїзд Кузнечний
590886 вул.Петропавлівська, 79, м.Суми, Сумська обл., 40000
школа №4, коридор
м.Суми – вул.Олександра Аніщенка: 1–3 к.1; вул.Петропавлівська: 72–81 к.Б; вул.Шишкарівська: 1–15;
590887 вул.Петропавлівська, 108, м.Суми, Сумська обл., 40021
будівельний коледж, ауд.101
м.Суми – вул.Айвазовського, вул.Вавілова, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Кузнечна: 55, 57, 59–88; вул.Олександра Аніщенка: 10–13 к.А; вул.Петропавлівська: 83–109, 111, 113; вул.Шишкарівська: 16–106; пров.Айвазовського, пров.Вавілова, пров.Книшевський
590888 вул.Герасима Кондратьєва, 76, м.Суми, Сумська обл., 40021
школа №2, вестибюль
м.Суми – вул.Берегова, вул.Герасима Кондратьєва: 35–73 к.1, 75–77, 81–81 к.1, 83–83 к.2, 85, 99–109, 111, 115, 117, 119–121, 123–123 к.Б, 125, 127–127 к.2, 129; вул.Набережна річки Псел, вул.Над’ярна, вул.Олександра Олеся, вул.Олексія Береста, пров.Над’ярний, пров.Огарьова, пров.Сурікова
590889 вул.Герасима Кондратьєва, 76, м.Суми, Сумська обл., 40021
школа №2, вестибюль
м.Суми – вул.Богдана Хмельницького: 1–11; вул.Герасима Кондратьєва: 80–80 к.1, 82, 84–84/2, 86, 88, 90–98 к.3, 110, 112–114, 116, 118, 122, 124 к.2, 137, 141–143, 145; вул.Малиновського, вул.Маяковського, вул.Черняховського
590890 вул.20 років Перемоги, 9, м.Суми, Сумська обл., 40021
школа №3, коридор
м.Суми – вул.Богдана Хмельницького: 12–23; вул.Ватутіна, вул.Герасима Кондратьєва: 74, 87–87 к.Б, 89–89 к.Б; вул.Гоголя, вул.Зої Космодем’янської, вул.Петропавлівська: 110, 112, 114–129; вул.Шишкарівська: 110–112 к.А; вул.2-га Набережна річки Стрілки, вул.20 років Перемоги, пров.Ватутіна, пров.Громадянський, пров.Профспілковий, проїзд Богдана Хмельницького
590891 вул.Герасима Кондратьєва, 136, м.Суми, Сумська обл., 40021
школа №1, коридор
м.Суми – вул.Герасима Кондратьєва: 165–165 к.148;
590892 вул.Герасима Кондратьєва, 136, м.Суми, Сумська обл., 40021
школа №1, коридор
м.Суми – вул.Герасима Кондратьєва: 148, 152–154 к.2, 167 к.1–168 к.8, 173–211 к.1;
590893 вул.Герасима Кондратьєва, 160, м.Суми, Сумська обл., 40021
Сумський національний аграрний університет, хол головного корпусу
м.Суми – вул.Герасима Кондратьєва: 158 к.1–160/7;
590894 вул.Герасима Кондратьєва, 160, м.Суми, Сумська обл., 40021
Сумський національний аграрний університет, хол факультету механізації
м.Суми – вул.Герасима Кондратьєва: 126, 128, 130–136 к.2, 138–140, 144–144 к.3, 146 к.1, 150, 157, 171–171 к.А;
590895 вул.Герасима Кондратьєва, 160, м.Суми, Сумська обл., 40021
Сумський національний аграрний університет, хол економічного факультету
м.Суми – вул.Аеродромна, вул.Аерофлотська, вул.Гамалія, вул.Гостинна, вул.Гризодубової, вул.Грушевського, вул.Європейська, вул.Задунайська, вул.Запорізька, вул.Івана Багряного, вул.Калнишевського, вул.Лебединська, вул.Льотна, вул.Микитенська, вул.Миколи Хвильового, вул.Нестерова, вул.Олексіївська, вул.Роменська: 105; вул.Сагайдачного, вул.Січова, вул.Твардовського, пров.Аерофлотський, пров.Льотний, проїзд Андріївський, проїзд Дачний, проїзд 1-й Лановий, проїзд 2-й Лановий, просп.Козацький
590926 просп.Михайла Лушпи, 54, м.Суми, Сумська обл., 40034
філія №14 Центральної міської бібліотечної системи ім.Т.Г.Шевченка, читальна зала
м.Суми – вул.Івана Сірка: 43; вул.Інтернаціоналістів: 43 к.В, 51 к.Б–51 к.В; просп.Михайла Лушпи: 49;
590927 просп.Михайла Лушпи, 36, м.Суми, Сумська обл., 40034
школа №23, фойє
м.Суми – вул.Героїв Крут: 30–38 к.Б, 42–42 к.1, 46–46 к.В;
590928 просп.Михайла Лушпи, 36, м.Суми, Сумська обл., 40034
школа №23, центральний хол
м.Суми – вул.Героїв Крут: 40; вул.Івана Сірка: 37–41, 45; вул.Інтернаціоналістів: 20; просп.Михайла Лушпи: 38, 40;
590929 просп.Михайла Лушпи, 36, м.Суми, Сумська обл., 40034
школа №23, спортивна зала
м.Суми – вул.Героїв Крут: 44; вул.Івана Сірка: 33–35; вул.Інтернаціоналістів: 23–25;
590930 вул.Заливна, 25, м.Суми, Сумська обл., 40034
школа №29, фойє
м.Суми – вул.Героїв Крут: 4–8; вул.Заливна: 19–33;
590931 вул.Заливна, 25, м.Суми, Сумська обл., 40034
школа №29, фойє
м.Суми – вул.Інтернаціоналістів: 4, 8; просп.Михайла Лушпи: 35, 39–39 к.2, 43 к.1–43 к.2, 47;
590932 вул.Заливна, 25, м.Суми, Сумська обл., 40034
школа №29, фойє
м.Суми – вул.Героїв Крут: 10–26; просп.Михайла Лушпи: 51, 55–57;
590933 вул.Інтернаціоналістів, 18, м.Суми, Сумська обл., 40034
Сумський міський центр науково-технічної творчості молоді, актова зала
м.Суми – вул.Інтернаціоналістів: 10–15; просп.Михайла Лушпи: 19, 23–23 к.2, 31;
590934 просп.Михайла Лушпи, 18, м.Суми, Сумська обл., 40034
школа №17, коридор
м.Суми – вул.Івана Сірка: 15; просп.Михайла Лушпи: 9–10;
590935 просп.Михайла Лушпи, 18, м.Суми, Сумська обл., 40034
школа №17, коридор
м.Суми – вул.Інтернаціоналістів: 17; просп.Михайла Лушпи: 24–27, 30, 42, 44, 48, 50, 52;
590936 просп.Михайла Лушпи, 18, м.Суми, Сумська обл., 40034
школа №17, коридор
м.Суми – вул.Івана Сірка: 16; вул.Інтернаціоналістів: 6; просп.Михайла Лушпи: 20–20 к.1, 29–29/1, 32;
590937 вул.Івана Сірка, 19/1, м.Суми, Сумська обл., 40034
спортивно-оздоровчий центр, спортивна зала
м.Суми – вул.Івана Сірка: 25–31; вул.Інтернаціоналістів: 22;
590938 вул.Івана Сірка, 19/1, м.Суми, Сумська обл., 40034
громадська організація "Спорт для всіх", спортивна зала
м.Суми – вул.Івана Сірка: 17, 19–23; просп.Михайла Лушпи: 12–14, 22;
590939 вул.Івана Сірка, 2А, м.Суми, Сумська обл., 40035
школа №30, корпус 2, їдальня
м.Суми – вул.Заливна: 1–7; вул.Івана Сірка: 2–4 к.А; просп.Михайла Лушпи: 11, 15;
590940 вул.Харківська, 35, м.Суми, Сумська обл., 40035
Адміністративна будівля Сумської міської ради по вул.Харківська, 35, зала засідань
м.Суми – просп.Михайла Лушпи: 2/1–7;
590941 вул.Герасима Кондратьєва, 23, м.Суми, Сумська обл., 40000
Державна установа "Територіальне медичне об’єднання МВС України по Сумській області, актова зала
Державна установа "Територіальне медичне об’єднання МВС України по Сумській області"
590942 вул.20 років Перемоги, 13, м.Суми, Сумська обл., 40021
Комунальна установа "Сумська міська клінічна лікарня №1, хол"
Комунальна установа «Сумська міська клінична лікарня № 1»
590943 вул.20 років Перемоги, 15, м.Суми, Сумська обл., 40021
Сумська обласна інфекційна клінічна лікарня імені З.Й. Красовицького, конференційна зала
Обласний комунальний заклад "Сумська обласна інфекційна клінічна лікарня імені З.Й. Красовицького"
590947 вул.Троїцька, 1, м.Суми, Сумська обл., 40022
облспоживспілка, актова зала
м.Суми – вул.Робітниче Селище: 14; вул.Троїцька: 9, 13, 17–17 к.А, 21–23 к.1; пров.Інститутський
590948 вул.Троїцька, 5, м.Суми, Сумська обл., 40022
Сумська класична гімназія, фойє
м.Суми – вул.Лучанська: 1–36/1, 43–45; вул.Псільська, вул.Троїцька: 10–12 к.Б, 14–16 к.А, 18; пл.Троїцька, пров.Архітекторів Шольців, пров.Григорія Сковороди, пров.Дачний, пров.Іоанна Хрестителя, пров.Псільський, пров.Суханівський, пров.Чугуївський
590949 вул.Троїцька, 37, м.Суми, Сумська обл., 40022
кооперативний технікум, фойє
м.Суми – вул.Леваневського: 22–28; вул.Лучанська: 38–40; вул.Сербська, вул.Супруна: 32–34; вул.Троїцька: 24–51; пров.лікаря Івана Дерев’янка
590950 вул.Івана Харитоненка, 3, м.Суми, Сумська обл., 40022
школа №19, спортивна зала
м.Суми – вул.Івана Харитоненка, вул.Матросова, вул.Привокзальна, вул.Рубіжна, вул.Територія водокачки ст.Суми, вул.Територія ЧРЗ
590951 вул.Родини Линтварьових, 89, м.Суми, Сумська обл., 40022
міська лікарня ветмедицини, фойє
м.Суми – вул.Братська, вул.Дружби, вул.Івана Франка, вул.Льва Толстого, вул.Мічуріна, вул.Мухіної, вул.Олега Ольжича, вул.Остапа Вишні, вул.Партизанська, вул.Полярна, вул.Пугачова, вул.Родини Линтварьових, вул.Філатова, вул.Чехова, пров.Вітряний, пров.Івана Франка, пров.Линтварьових, пров.Льва Толстого, пров.Остапа Вишні, пров.Плещеєва, пров.Повстанський, пров.Чехова
590952 вул.Доватора, 32, м.Суми, Сумська обл., 40010
школа №5, спортивна зала
м.Суми – вул.Баранівська, вул.Бєлгородська, вул.Донська, вул.Заозерна, вул.Кримська, вул.Липнянська, вул.Любові Шевцової, вул.Марії Приймаченко, вул.Миропільська, вул.Нагірна, вул.Одеська, вул.Панаса Мирного, вул.Фізкультурна, пров.Бєлгородський, пров.Заозерний, пров.Одеський, пров.Софії Русової
590953 вул.Доватора, 32, м.Суми, Сумська обл., 40010
школа №5, актова зала
м.Суми – вул.Битицька, вул.Доватора, вул.Зарічна, вул.Ключова, вул.Курортна, вул.Народна, вул.Передова, вул.Піщанська, вул.Пушкарівська, вул.Сєдова, вул.Соснова, вул.Хвойна, вул.1-ша Севастопольська, вул.2-га Севастопольська, пров.Баранівський, пров.Битицький, пров.Доватора, пров.Лебедєва-Кумача, пров.Миколи Василенка, пров.Народний, пров.Піщанський, пров.Привольний, пров.Саксаганського, пров.Севастопольський, пров.Хвойний, проїзд Доватора
590954 просп.Тараса Шевченка, 17, м.Суми, Сумська обл., 40004
машинобудівний коледж, фойє
м.Суми – вул.Гончарна, вул.Леваневського: 14; вул.Новомістенська: 23–23Б, 25; вул.Рибалка: 2; вул.Супруна: 13, 18, 20; просп.Тараса Шевченка: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25;
590955 вул.Рибалка, 7, м.Суми, Сумська обл., 40004
школа №30, спортивна зала
м.Суми – вул.Бельгійська: 1–9 к.1; вул.Новомістенська: 1–12; вул.Рибалка: 4–10;
590956 вул.Рибалка, 5, м.Суми, Сумська обл., 40004
філія Сумської класичної гімназії, спортивна зала
м.Суми – вул.Бельгійська: 10–34; вул.Леваневського: 16; вул.Рибалка: 1; вул.Супруна: 17–17/1, 19, 21–28;
590957 вул.Новомістенська, 30, м.Суми, Сумська обл., 40004
школа №10, спортивна зала
м.Суми – вул.Нижньохолодногірська: 8; вул.Новомістенська: 24, 26–29, 31; пров.Суджанський, просп.Тараса Шевченка: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26–34;
590958 вул.Новомістенська, 30, м.Суми, Сумська обл., 40004
школа №10, фойє
м.Суми – вул.Горького: 2–2/1, 6–10 к.А, 14, 16, 18, 20, 28 к.1–38 к.А, 40, 48, 50–52; вул.Новомістенська: 30–30 к.1, 33–37; пров.лікаря Зіновія Красовицького
590959 вул.Леваневського, 8, м.Суми, Сумська обл., 40004
школа №18, фойє
м.Суми – вул.Горького: 43; вул.Леваневського: 2–12; вул.Металургів: 2; вул.Супруна: 2–12/1, 14;
590960 вул.Холодногірська, 35, м.Суми, Сумська обл., 40004
клуб ЮТ ПАТ "Сумське МНВО", фойє
м.Суми – вул.Горького: 15, 17, 19; вул.Гулака-Артемовського, вул.Нижньохолодногірська: 10; вул.Олександра Шапаренка, вул.Реміснича: 15, 21–25; вул.Холодногірська: 30 к.1, 33 к.1–39, 42–45; пров.Білоусівський, пров.Марії Башкірцевої, проїзд Білоусівський
590961 пл.Горького, 5, м.Суми, Сумська обл., 40004
палац культури ПАТ "Сумське МНВО", фойє
м.Суми – вул.Герцена, вул.Горького: 1, 3–5 к.А, 11–13 к.А, 19 к.Б, 23–25, 39, 41; вул.Нижньохолодногірська: 3; вул.Холодногірська: 31; пл.Горького, пров.Вільний, пров.Сумський
590962 вул.Олександра Шапаренка, 7, м.Суми, Сумська обл., 40004
центр профтехосвіти, актова зала
м.Суми – вул.Металургів: 7; вул.Праці: 1–28, 31, 37–39; вул.Реміснича: 19, 31–31 к.А; вул.Холодногірська: 41, 49–111, 141–153; пров.Подольний
590963 вул.Металургів, 17, м.Суми, Сумська обл., 40004
КЗ "Дитячо-юнацька спортивна школа єдиноборств", спортивна зала
м.Суми – вул.Горького: 45, 49; вул.Леоніда Бикова: 1; вул.Металургів: 4, 14–16, 24, 30, 32 к.Б–32А; вул.Реміснича: 6 к.А, 10 к.А, 12/2; вул.1-ша Новопоселенська
590964 вул.Олександра Шапаренка, 7, м.Суми, Сумська обл., 40004
центр профтехосвіти, спортивна зала
м.Суми – вул.Металургів: 3, 5, 9–13 к.А; вул.Праці: 30, 32–34, 52; вул.Реміснича: 6, 10, 10 к.1, 31/1;
590965 вул.Металургів, 71, м.Суми, Сумська обл., 40004
школа №20, фойє
м.Суми – вул.Леоніда Бикова: 1 к.1–2/1, 6–6 к.1; вул.Лермонтова: 1–1 к.А; вул.Металургів: 17, 26; вул.Реміснича: 12/1, 27, 33–35;
590966 вул.Металургів, 71, м.Суми, Сумська обл., 40004
школа №20, фойє
м.Суми – вул.Білопільська, вул.Достоєвського, вул.Єсеніна, вул.Івана Виговського, вул.Колесниківська, вул.Леоніда Бикова: 3, 7–27; вул.Лермонтова: 3–17; вул.Металургів: 32, 42–101/1; вул.Салтикова-Щедріна, вул.Степаненківська, вул.Холодногірська: 122–134/1;
590967 вул.Шишкіна, 12, м.Суми, Сумська обл., 40020
школа №11, фойє
м.Суми – вул.Бориса Гмирі, вул.Добровільна: 80, 82–111 к.2; вул.Добролюбова, вул.Олексія Братушки: 62, 64, 66–85 к.2; вул.Перова, вул.Руднєва, вул.Сергія Єфремова, вул.Сєченова, вул.Слобідська, вул.Станіславського, вул.Тимірязєва, вул.Ударників, вул.Ціолковського, вул.Юрія Липи: 85, 87–87 к.1, 89–89 к.1, 91–120; вул.2-га Північна: 1–37; пров.Веретенівський, проїзд Веретенівський, проїзд Добролюбова, проїзд Перова
590968 вул.Шишкіна, 12, м.Суми, Сумська обл., 40020
школа №11, актова зала
м.Суми – вул.Аксакова, вул.Андрія Реути, вул.Василя Капніста, вул.Вербна, вул.Волошкова, вул.Докучаєва, вул.Осипенко, вул.Полковника Болбочана, вул.Попова, вул.Слов’янська, вул.Степова, вул.Ушакова, вул.Шишкіна, вул.Шота Руставелі, вул.Юрія Липи: 122–128; вул.1-ша Північна, вул.2-га Північна: 39–43; пров.Семашка
590969 вул.Юрія Липи, 72, м.Суми, Сумська обл., 40009
міжшкільний НВК, актова зала
м.Суми – вул.Верещагіна, вул.Вигонопоселенська, вул.Депутатська, вул.Дмитра Косаренка, вул.Добровільна: 1–79, 81–81/1; вул.Єрмака, вул.Івана Асмолова, вул.Конотопська, вул.Лісна, вул.Металургів: 103–121; вул.Олександра Невського, вул.Олексія Братушки: 1–61, 63, 65; вул.Олени Теліги, вул.Панфілова, вул.Холодногірська: 171–183; вул.Юрія Липи: 1–84, 86, 88–88/3, 90; вул.8 Березня, пров.Лізи Чайкіної, пров.Степана Тимошенка, пров.8 Березня, проїзд Михайла Осадчого
590970 вул.Засумська, 3, м.Суми, Сумська обл., 40009
гімназія №1, фойє
м.Суми – вул.Дмитра Багалія, вул.Засумська: 1–33 к.2; вул.Лугова, вул.Степана Разіна, вул.Шевченка, вул.1-ша Набережна р. Стрілка: 4–32, 42–50; проїзд Ніни Братусь
590971 вул.Люблінська, 10, м.Суми, Сумська обл., 40009
гуртожиток №2 факультету банківських технологій "УАБС" СумДУ, фойє
м.Суми – вул.В’ячеслава Чорновола: 1–54, 56–58 к.3, 60–66; вул.Данила Галицького: 1–26, 28; вул.Засумська: 68–153; вул.Іллінська: 52 к.1–52 к.2; вул.Коцюбинського, вул.Куликівська: 1–74; вул.Лєскова, вул.Люблінська: 20–86; вул.Макаренка, вул.Максима Рильського, вул.Пирогова, вул.Смирнова, вул.Тургенєва: 25, 27–52; вул.Фучика, пров.Гудимівський, пров.Іллінський, пров.Коцюбинського, пров.Лазарцівський, пров.Лєскова, пров.Макаренка, пров.Самсонівський
590972 вул.Садова, 31, м.Суми, Сумська обл., 40009
училище мистецтв і культури, актова зала
м.Суми – вул.Данила Галицького: 27, 34–49; вул.Засумська: 34 к.1–67; вул.Іллінська: 26, 30–30 к.3, 32 к.1, 34–34 к.1, 38, 40, 42–44 к.1; вул.Люблінська: 1–10 к.А; вул.Робітнича: 1–30 к.3, 32–32 к.2, 34–34 к.1, 36–36 к.Б, 38, 40–40 к.1, 42, 51–54, 70–74; вул.Садова: 1–29; вул.Тургенєва: 1–24 к.А, 26–26 к.А; вул.Ярослава Мудрого: 2–4, 6–14/1, 16 к.Б–24;
590973 вул.Іллінська, 9, м.Суми, Сумська обл., 40009
школа №13, спортивна зала
м.Суми – вул.Героїв Чорнобиля, вул.Іллінська: 1–12 к.1; вул.Робітнича: 31, 33–33 к.2, 35, 37, 39–39 к.1, 41, 43–50 к.2, 58–67; вул.Ярослава Мудрого: 5, 15, 25–40 к.Б, 50;
590974 вул.Іллінська, 13, м.Суми, Сумська обл., 40009
ВАТ "Укрхімпроект", фойє
м.Суми – вул.Данила Галицького: 50–57; вул.Іллінська: 12 к.2–25/1, 27–29, 31, 33, 35–37, 39, 41, 46–52, 54–55 к.3; вул.Садова: 32–33, 47, 53;
590975 вул.Пушкіна, 1, м.Суми, Сумська обл., 40009
технікум харчопрому, спортивна зала
м.Суми – вул.Першотравнева: 20, 22, 24, 26, 31, 33, 35, 37; вул.Пушкіна: 1–27/1; вул.Робітнича: 77–110; вул.Садова: 36–42, 55–69; вул.Ярослава Мудрого: 47–49 к.2, 51 к.1–64; вул.1-ша Набережна р. Стрілка: 34–38;
590976 вул.Першотравнева, 29, м.Суми, Сумська обл., 40009
ГУ "Агропромрозвитку", актова зала
м.Суми – вул.Гетьмана Мазепи, вул.Данила Галицького: 65–103, 109, 111–111 к.1, 113, 115; вул.Каховська, вул.Кругова, вул.Павлова: 1–28, 31–31 к.2, 33–33 к.А, 35, 37; вул.Першотравнева: 28, 28 к.3, 30, 32, 34, 34 к.2, 39, 41, 43, 45, 47; вул.Садова: 34–34 к.2, 44–46, 48–48 к.2, 71–83/1; вул.Суворова, вул.Успенського, вул.Цимлянська, вул.Ярослава Мудрого: 68–106; вул.1-ша Набережна р. Стрілка: 54; пров.Геннадія Петрова, пров.Ковалевський, пров.Майданівський, пров.Маковського, пров.Низовий, пров.Новоселицький, пров.Павлова, пров.Суворова, проїзд Павлова
590977 вул.Пушкіна, 56, м.Суми, Сумська обл., 40009
школа №15, фойє
м.Суми – вул.Бородіна, вул.В’ячеслава Чорновола: 55, 59–59/3, 75–151; вул.Данила Галицького: 104–108, 110, 112, 114, 116–211; вул.Іллінська: 58–110; вул.Іоанна Павла ІІ, вул.Куликівська: 75–140 к.2; вул.Лобачевського, вул.Ломоносова, вул.Луганська, вул.Олега Кошового, вул.Павлова: 30, 32, 34–34 к.1, 36, 38–56 к.2; вул.Першотравнева: 38, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 53 к.2, 54, 56 к.1, 56 к.2, 56 к.3, 67, 67 к.2, 68, 69, 71, 73, 75, 77; вул.Пушкіна: 48–86 к.2; вул.Степана Бандери, вул.Шкільна, пров.Стрільчанський, проїзд Молодої Гвардії
590978 пров.Гетьманський, 12, корп.2, м.Суми, Сумська обл., 40013
профліцей будавтотранспорту, актова зала
м.Суми – вул.Григорія Ващенка, вул.Декабристів: 1–69/1, 71–71А, 73, 75, 77, 79–85, 87; вул.Нахімова: 15, 20–22; вул.Пантелеймона Куліша: 1–69; вул.1-ша Поперечна, вул.1-ша Продольна, вул.2-га Продольна: 1–92 к.1; вул.3-тя Продольна: 1–92, 94; вул.4-та Продольна: 1–67, 69, 71, 73–75, 77–93; вул.5-та Продольна: 1–63, 65–65 к.1, 67; вул.6-та Продольна: 1–65 к.1, 72; пров.Гетьманський, пров.Електронний, пров.Косівщинський
590979 вул.Білопільський шлях, 9, м.Суми, Сумська обл., 40009
КП "Міськводоканал", коридор
м.Суми – вул.Андрея Шептицького, вул.Берестова, вул.Білопільський шлях, вул.Дарвіна: 1–16; вул.Кленова, вул.Лепехівська, вул.Нахімова: 1–10, 12, 14, 16–18; вул.Нижньолепехівська, вул.Новолепехівська, пров.Запрудний, пров.Калиновий, пров.Квітковий, пров.Ромашковий, пров.Тихий, пров.Фіалковий, пров.2-й Кленовий, проїзд Дарвіна
590980 пров.Гетьманський, 12, м.Суми, Сумська обл., 40013
профліцей будавтотранспорту, спортивна зала
м.Суми – вул.Дарвіна: 17–40; вул.Джамбула, вул.Жуковського, вул.Івана Кавалерідзе, вул.Косівщинська, вул.Кутузова, вул.Нахімова: 11, 13, 19, 24–83;
590981 вул.Декабристів, 80, м.Суми, Сумська обл., 40002
школа №25, спортивна зала
м.Суми – вул.Вільшанська, вул.Декабристів: 70–70 к.А, 72, 74, 76, 78, 86, 88–99, 101, 103, 105, 109–123, 127–139 к.2; вул.Лисенка, вул.Можайського, вул.Пантелеймона Куліша: 70–145 к.А; вул.Пантелеймонівська: 1–38, 40, 42, 44, 46; вул.Роменська: 1, 2 к.2, 3, 4, 4 к.1, 4 к.4, 4 к.5, 5, 6, 6 к.А, 7, 7 к.А, 8, 9, 10, 10 к.А, 10 к.Б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/2, 31, 32, 32/1, 33, 34, 34 к.1, 35, 35 к.А, 36, 37, 39, 40, 41, 41 к.1, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 56, 58, 60; вул.Спартака, вул.Штепівська, вул.Янки Купала, вул.2-га Поперечна, пров.Авіаційний, пров.Грибоєдова, пров.Декабристів, пров.Костюківський, пров.Оборонний, пров.Семінарівський, пров.Сєрова, пров.Спартака
590982 вул.Декабристів, 80, м.Суми, Сумська обл., 40002
школа №25, фойє
м.Суми – вул.Котляревського: 1/1, 2 к.2А, 2/2–2/9, 3/1; вул.Соколина, вул.2-га Продольна: 94–104; вул.3-тя Продольна: 93, 95–108; вул.4-та Продольна: 68, 70, 72, 76, 95–107/1; вул.5-та Продольна: 64–64/1, 66, 68–78; вул.6-та Продольна: 67–71, 73–94; вул.7-ма Продольна, пров.Василя Філоновича
590983 вул.Роменська, 96, м.Суми, Сумська обл., 40002
центр профтехосвіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу, спортивна зала
м.Суми – вул.Гайова, вул.Грабовського, вул.Декабристів: 100, 102, 104, 106–106А, 125, 143–143 к.1; вул.Зв’язківців, вул.Кармелюка, вул.Котляревського: 1, 2, 2/1, 3, 4–20 к.2; вул.Лохвицька, вул.Пантелеймонівська: 39, 41, 43, 45, 47–60; вул.Перемоги, вул.Роменська: 100, 100А, 104, 110, 110/1; вул.Чекаліна, вул.Щепкіна, проїзд Гайовий: 1–19, 19 к.1;
590984 вул.Роменська, 96, м.Суми, Сумська обл., 40002
центр профтехосвіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу, фойє
м.Суми – вул.Ботанічна, вул.Західна, вул.Крилова, вул.Плодова: 1–43, 45; вул.Роменська: 55, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67 к.А, 67 к.1, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 80/1, 81, 82, 86 к.2, 88, 90, 90 к.2, 92, 92 к.1, 92 к.2, 96, 96 к.А; вул.Чайковського, вул.1-а Оболонська, пров.Високий, пров.Чайковського
590985 вул.Роменська, 87, м.Суми, Сумська обл., 40002
Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка, фойє
м.Суми – вул.Давида Бурлюка, вул.Короленка, вул.Оболонська, вул.Південна, вул.Плодова: 44, 46–55; вул.Роменська: 87 к.2, 89, 89 к.2, 91 к.3, 93 к.4; вул.Чернишевського, проїзд Короленка
590986 вул.Тополянська, 28, м.Суми, Сумська обл., 40022
ТОВ "Демпург-М", хол
м.Суми – вул.Будівельників, вул.Весняна, вул.Героїчна, вул.Горова, вул.Довженка, вул.Космічна, вул.Мусоргського, вул.Новоселівська, вул.Патона, вул.Підгірна, вул.Ползунова, вул.Робітниче Селище: 1, 17–20 к.1; вул.Скрябіна, вул.Тополянська, вул.Шахтарська, вул.Юрія Вєтрова, вул.Ярова, вул.1-ша Залізнична, вул.2-га Заводська, вул.2-га Залізнична, вул.3-тя Заводська, пров.Будівельників, пров.Героїчний, пров.Дмитра Дорошенка, пров.Тополянський, пров.1-й Заводський, пров.2-й Заводський, пров.3-й Заводський, проїзд Горовий, проїзд Довженка, просп.Курський: 1–5, 7–11, 13–13 к.А, 15–17, 19–23; тупик Лісопильний
590987 вул.Лесі Українки, 4, м.Суми, Сумська обл., 40020
філія №16 бібліотеки ім.Шевченка, фойє
м.Суми – вул.Багацького, вул.Гастелло, вул.Зелена, вул.Писарівська, пров.Чкалова, просп.Курський: 6 к.1, 12–12 к.2, 14, 18, 25/1–29, 31–33, 35–39, 41;
590988 вул.Лесі Українки, 23, м.Суми, Сумська обл., 40020
школа №7, фойє
м.Суми – вул.Юнаківська: 2–20 к.1; просп.Курський: 43, 45, 47–77, 103–103/1;
590989 вул.Лесі Українки, 23, м.Суми, Сумська обл., 40020
школа №7, спортивна зала
м.Суми – вул.Генерала Чибісова, вул.Лесі Українки: 1–12, 15, 17–31 к.1; вул.Новорічна, вул.Романа Атаманюка: 1–1 к.А, 3, 5, 7; вул.Юнаківська: 26–35;
590990 вул.Лесі Українки, 23, м.Суми, Сумська обл., 40020
школа №7, актова зала
м.Суми – вул.Київська, вул.Лесі Українки: 14, 16; вул.Матюшенка, вул.Романа Атаманюка: 2, 4, 6, 8–26, 28, 33, 41; вул.Хотінська, пров.Лесі Українки, просп.Курський: 87–97 к.А, 109;
590991 вул.Ковпака, 57, м.Суми, Сумська обл., 40031
школа №22, фойє
м.Суми – вул.Ковпака: 75–75 к.А; вул.Романа Атаманюка: 27, 29–31, 35, 45, 51–55, 59–69;
590992 вул.Ковпака, 57, м.Суми, Сумська обл., 40031
школа №22, спортивна зала
м.Суми – вул.Ковпака: 59–73; вул.Романа Атаманюка: 49, 57–57 к.А;
590993 вул.Ковпака, 57, м.Суми, Сумська обл., 40031
школа №22, актова зала
м.Суми – вул.Ковпака: 77–91/1; вул.Романа Атаманюка: 43 к.А–43 к.Б;
590994 вул.Романа Атаманюка, 49А, м.Суми, Сумська обл., 40031
КП "Сумижилкомсервіс" СМР, фойє
м.Суми – вул.Романа Атаманюка: 37–39, 43;
590995 пров.Піщаний, 26, м.Суми, Сумська обл., 40031
коледж СНАУ, спортивна зала
м.Суми – вул.Батуринська, вул.Березова, вул.Бузкова, вул.Веретенівська, вул.Виноградна, вул.Ганнівська, вул.Горобинова, вул.Залізнична будка 49км 8-ої дистанції колії, вул.Інститутська, вул.Іподромна, вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Кожедуба, вул.Компресорна, вул.Крайня, вул.Малинова, вул.Миколи Василенка, вул.Михайлівська, вул.Наукова, вул.Нова, вул.Осіння, вул.Покришкіна, вул.Поліська, вул.Сонячна, вул.територія сільськогосподарського технікуму, пров.Абрикосовий, пров.Барвінковий, пров.Березовий, пров.Весінній, пров.Виноградний, пров.Горобиновий, пров.Іподромний, пров.Кленовий, пров.Липовий, пров.Осінній, пров.Піщаний, пров.Спортивний, пров.2-й Весінній, пров.2-й Осінній, проїзд Новий, проїзд Спортивний
590996 вул.Ковпака, 20, м.Суми, Сумська обл., 40031
пансіонат ветеранів війни та праці, фойє
м.Суми – вул.Ковпака: 20;
590997 просп.Курський, 141, м.Суми, Сумська обл., 40031
центр профтехосвіти інноваційних технологій, фойє
м.Суми – вул.Ковпака: 1 к.Б–13, 15–19, 23–29; просп.Курський: 105–107, 121–123, 129–129 к.Б;
590998 просп.Курський, 141, м.Суми, Сумська обл., 40031
центр профтехосвіти інноваційних технологій, спортивна зала
м.Суми – вул.Ковпака: 14–14 к.2; просп.Курський: 30, 34, 40, 42, 44, 46, 125–127, 131, 135, 139 к.Б–147 к.Б;
590999 просп.Курський, 139, м.Суми, Сумська обл., 40031
центр профтехосвіти дизайну, фойє
м.Суми – вул.Ковпака: 31–43; просп.Курський: 115–119;
591000 просп.Курський, 139, м.Суми, Сумська обл., 40031
центр профтехосвіти дизайну, спортивна зала
м.Суми – вул.Ковпака: 45–55; просп.Курський: 133, 139;
591001 вул.Шкільна, 47А, с.Піщане, м.Суми, Сумська обл., 40491
СТОВ "Піщане", актова зала
с.Піщане, с.Житейське, с.Кирияківщина
591002 вул.Парнянська, 13, с.Верхнє Піщане, м.Суми, Сумська обл., 40490
школа, спортивна зала
с.Верхнє Піщане, с.Загірське, с.Трохименкове
591003 вул.Троїцька, 20, м.Суми, Сумська обл., 40022
КУ "Сумський міський клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії", жіноча консультація 2 поверх
КУ "Сумський міський клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії"
591004 вул.Троїцька, 28, м.Суми, Сумська обл., 40022
Комунальне некомерційне підприємство "Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди", фойє
Комунальне некомерційне підприємство "Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди" Сумської міської ради
591005 вул.Ковпака, 18, м.Суми, Сумська обл., 40031
КЗ СОР "Сумська обласна клінічна лікарня", корпус "А" - актова зала
КЗ СОР "Сумська обласна клінічна лікарня"
591006 вул.Привокзальна, 31, м.Суми, Сумська обл., 40022
обласний онкологічний диспансер, фойє
Сумський обласний онкологічний диспансер
591007 вул.Привокзальна, 31, м.Суми, Сумська обл., 40022
обласний шкірно-венерологічний диспансер, фойє
Сумський обласний шкірно–венерологічний диспансер
591008 пл.Троїцька, 14, м.Суми, Сумська обл., 40022
обласний диспансер радіаційного захисту населення, актова зала
Сумський обласний диспансер радіаційного захисту населення
591010 вул.Металургів, 38, м.Суми, Сумська обл., 40004
КУ "Сумська міська клінічна лікарня №4", приміщення рентген кабінету
КУ "Сумська міська клінічна лікарня №4"
591011 вул.Ковпака, 30, м.Суми, Сумська обл., 40031
КЗ СОР "Сумський обласний кардіологічний диспансер", фойє
КЗ СОР "Сумський обласний кардіологічний диспансер"
591012 вул.Ковпака, 24, м.Суми, Сумська обл., 40031
КЗ СОР "Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни", фойє
КЗ СОР "Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни"
591013 вул.Ковпака, 22, м.Суми, Сумська обл., 40031
Обласна дитяча клінічна лікарня, кімната
КУ "Сумська обласна дитяча клінічна лікарня"
591014 вул.Роменська, 110, м.Суми, Сумська обл., 40002
Державна установа "Сумська виправна колонія (№116), адмін.будівля, актова зала
Державна установа "Сумська виправна колонія (№116)"
591015 вул.Заливна, 25, м.Суми, Сумська обл., 40034
школа №29, фойє
м.Суми – вул.Заливна: 9–17, 34–63; просп.Михайла Лушпи: 33;
591016 просп.Михайла Лушпи, 18, м.Суми, Сумська обл., 40034
школа №17, рекреація
м.Суми – вул.Івана Сірка: 7/2–14, 18;