Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Одеська область, Територіальний виборчий округ № 140

Дільниць - 113

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
510224 вул.Центральна, 60, с.Березань, Біляївський р-н, Одеська обл., 67622
Будинок культури, зала
с.Березань, с.Важне
510225 вул.Садова, 13, м.Біляївка, Одеська обл., 67600
школа №3, спортивна зала
м.Біляївка – вул.Бєндяка, вул.Бузкова, вул.Весняна, вул.Волошкова: 15, 17–53; вул.Генерала Глібова, вул.Горького: 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200–245; вул.Дачная, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Клубнічная, вул.Крайня: 25, 27, 29, 31–104; вул.Луговая, вул.Матросова, вул.Молодіжна, вул.Орєховая, вул.Отамана Головатого: 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 361, 363–363А, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, 381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 395, 397, 399, 401, 403–409; вул.Парковая, вул.Полєвая, вул.Радужная, вул.Рєзніка, вул.Рябушкіна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Сірєнєвая, вул.Станционная, вул.Теплична, вул.Чкалова, пров.Горького, пров.Каліновий, пров.Костєцкой, пров.Лікарняний, пров.Матросова, пров.Молодіжний, пров.Рєчной, пров.Сагайдачного, пров.Садовий 1-й, пров.Садовий 2-й, пров.Стєпной, пров.Ягодний
510226 вул.Одеська, 15, м.Біляївка, Одеська обл., 67600
ДНЗ"Старокозацький ПАЛ"філія, їдальня
м.Біляївка – вул.Ватутіна, вул.Волошкова: 1–14, 16; вул.Горького: 55–169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193–193Д, 195, 197, 199; вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Зоряна, вул.Калинова: 60, 62, 64–187; вул.Кіпенко: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68–130; вул.Комарова: 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75–158; вул.Крайня: 1–24, 26, 28, 30; вул.Миру: 83, 85, 87, 89, 91, 93–226; вул.Одеська, вул.Остапа Вишні: 59–147; вул.Отамана Білого, вул.Отамана Головатого: 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271–344, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360, 362–362А, 364, 366, 368, 370, 372, 374, 376, 378, 380, 382, 384, 386, 388, 390, 392, 394, 396, 398, 400, 402; вул.Південна: 50–75; вул.Франка: 54–143; вул.Чуйкова: 70, 72, 74–74А, 76, 78, 80, 82, 84–84А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104–181; вул.Ялинкова, пров.Піонерський
510227 вул.Гагаріна, 1Б, м.Біляївка, Одеська обл., 67600
дитяча юнацька спортивна школа, фойє
м.Біляївка – вул.Гагаріна, вул.Горького: 1–54; вул.Калинова: 1–59, 61, 63; вул.Київська, вул.Комарова: 1–62, 64, 66, 68, 70, 72, 74; вул.Миру: 1–82, 84, 86, 88–88А, 90, 92; вул.Московська: 20, 22, 24, 26–125; вул.Остапа Вишні: 1–58; вул.Південна: 1–49; вул.Франка: 1–53; вул.Четвертого Козачого Кубанського корпусу, вул.Чуйкова: 1–69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97–97А, 99–99А, 101, 103; пров.Некрасова, пров.Сонячний, пров.Чуйкова, пров.1-й Успенський, пров.2-й Успенський, просп.Незалежності
510228 вул.Костіна, 3, м.Біляївка, Одеська обл., 67600
школа №1, фойє
м.Біляївка – вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Кіпенко: 2–43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; вул.Костіна, вул.Кравченка, вул.Московська: 1–19, 21, 23, 25; вул.Нижня, вул.Олега Кошового, вул.Отамана Головатого: 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139–224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270; вул.Придністровська, вул.Пушкінська, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Успенська, пров.Костіна, пров.Кравченка, пров.Отамана Головатого, пров.Суворова, пров.Хитрий, пров.1-й Нижній, пров.2-й Нижній, пров.3-й Нижній
510229 пров.1-й Шевченко, 18, м.Біляївка, Одеська обл., 67600
школа №2, спортивна зала
м.Біляївка – вул.Балківська, вул.Березова, вул.Велика Хутірська, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Генерала Плієва, вул.Дністровська 1, вул.Дністровська 2, вул.Дністровська 3, вул.Дністровська 4, вул.Дністровська 5, вул.Дністровська 6, вул.Дністровська 7, вул.Дністровська 8, вул.Зелений Хутір, вул.Канатна, вул.Каштанова, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Кринична, вул.Лесі Українки, вул.Мала Хутірська, вул.Миколаївська, вул.Мисливська, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Отамана Головатого: 1–118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138; вул.Перемоги, вул.Першого Травня, вул.Піщана, вул.Пляжна, вул.Свободи, вул.Слобідська, вул.Степова, вул.Тініста, вул.Хутірська, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.7 Квітня, пров.Каштановий, пров.Колгоспний, пров.Пролетарський, пров.Річний, пров.Шкільний, пров.Яськівський, пров.1-й Балківський, пров.1-й Пушкінський, пров.1-й Шевченко, пров.2-й Балківський, пров.2-й Пушкінський, пров.2-й Шевченко
510231 вул.Центральна, 20А, с.Велика Балка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67662
сільський клуб, актова зала
с.Велика Балка
510232 вул.Покровська, 40А, с.Великий Дальник, Біляївський р-н, Одеська обл., 67668
будинок культури, зала
с.Великий Дальник – вул.Воздвиженська, вул.Покровська, вул.Садова, вул.Тираспольська, пров.Воздвиженський 1, пров.Воздвиженський 2, пров.Воздвиженський 3, пров.1-й Тираспольський, пров.2-й Тираспольський
510233 вул.Соборна, 63Б, с.Великий Дальник, Біляївський р-н, Одеська обл., 67668
ДНЗ "Сонечко", музична зала
с.Великий Дальник – вул.Дальницька: 34–149А; вул.Жовтнева, вул.Зелена, вул.Новоселів, вул.Південна, вул.Соборна, вул.Теплична, пров.Дальницький 1, пров.Дальницький 2, пров.Дальницький 3, пров.Дальницький 4, пров.Дальницький 5, пров.Дальницький 6, пров.1-й Жовтневий, пров.1-й Маяцький, пров.1-й Соборний, пров.1-й Тепличний, пров.2-й Жовтневий, пров.2-й Маяцький, пров.2-й Соборний, пров.2-й Тепличний, пров.3-й Соборний, пров.3-й Тепличний
510234 вул.Безверхого, 32, с.Великий Дальник, Біляївський р-н, Одеська обл., 67668
амбулаторія загальної практики сімейної медицини, червоний куток
с.Великий Дальник – вул.Безверхого, вул.Восточна, вул.Дальницька: 1–33; вул.Івана Липи, вул.Маяцька, вул.Молодіжна, вул.Нижня, вул.Одеська, вул.Польова, вул.Хлібодарська, вул.1-ша Хлібодарська, пров.Івана Липи 1, пров.Івана Липи 2, пров.Івана Липи 3, пров.1-й Восточний, пров.4-й Маяцький
510235 вул.Шкільна, 14А, с.Великий Дальник, Біляївський р-н, Одеська обл., 67668
будинок культури 3 кварталу, зала
с.Великий Дальник – вул.Б.Хмельницького, вул.Миру, вул.Морська, вул.Незалежності, вул.Профсоюзна, вул.Світла, вул.Сортовипробувальна, вул.Степова, вул.Тениста, вул.Чорноморська, вул.Шкільна, вул.1-ша Сортовипробувальна, вул.1-ша Чорноморська, вул.2-га Сортовипробувальна, вул.2-га Чорноморська, пров.1-й Б.Хмельницького, пров.1-й Сортовипробувальний, пров.1-й Степовий, пров.1-й Шкільний, пров.2-й Б.Хмельницького, пров.2-й Сортовипробувальний, пров.2-й Степовий, пров.3-й Маяцький, пров.3-й Степовий, військова частина А 2571, військова частина А1892
510236 вул.Шевченко, 66, с.Великий Дальник, Біляївський р-н, Одеська обл., 67668
клуб 4 кварталу, зала
с.Великий Дальник – вул.Авангардна, вул.Шевченко, пров.1-й Шевченко, пров.2-й Шевченко, пров.3-й Шевченко
510239 вул.Центральна, 79, с.Градениці, Біляївський р-н, Одеська обл., 67640
Школа, актова зала
с.Градениці – вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.О.Згами, вул.Польова, вул.Садова, вул.Степова, вул.Центральна: 1–98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112; пров.Вишневий, пров.Зелений, пров.Миру, пров.Садовий, пров.Шевченко, пров.1-й Степовий, пров.1-й Шевченко, пров.2-й Степовий
510240 вул.Центральна, 129Б, с.Градениці, Біляївський р-н, Одеська обл., 67640
Школа, їдальня
с.Градениці – вул.Дружби, вул.Зоряна, вул.Наберіжна, вул.Перемоги, вул.Прикордонна, вул.Рибацька, вул.Свободи, вул.Сонячна, вул.Хуторська, вул.Центральна: 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113–178; вул.Шевченко, вул.Широка, пров.Перемоги, пров.Радісний, пров.Тихий, пров.Чорноморський, пров.2-й Шевченко
510244 вул.Шевченка, 11, с-ще Дослідне, Біляївський р-н, Одеська обл., 67622
дитячий садочок "Струмочок", актова зала
с-ще Дослідне
510245 вул.Перемоги, 1А, с-ще Радісне, Біляївський р-н, Одеська обл., 67667
клуб, зала
смт Хлібодарське – вул.Артилерійська, військова частина А 2800, с-ще Радісне
510247 вул.Центральна, 2Б, с.Кагарлик, Біляївський р-н, Одеська обл., 67614
будинок культури, фойє
с.Кагарлик
510250 вул.Центральна, 21А, с.Курган, Біляївський р-н, Одеська обл., 67622
Сільський клуб, зала
с.Курган
510251 вул.Л.Українки, 9А, с.Майори, м.Біляївка, Одеська обл., 67650
школа, фойє
с.Майори
510253 вул.Преображенська, 69А, с.Маяки, Біляївський р-н, Одеська обл., 67654
школа, їдальня
с.Маяки – вул.Біляєва, вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Гастелло, вул.Горького, вул.Івана Франко, вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Преображенська: 1–57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; вул.Прикордонників, вул.Тиха, вул.Українська, вул.Успенська, вул.Черноморська, вул.Шевченко, вул.Шкільна, пров.І.Франко, пров.Тихий, пров.Шкільний
510254 вул.Богачова, 83, с.Маяки, Біляївський р-н, Одеська обл., 67654
Міжрайонне Дністровське УВГ, фойє
с.Маяки – вул.Астрономічна, вул.Богачова, вул.Булавіна, вул.Малинова, вул.Миру, вул.Новоселів, вул.Осетяна: 41, 43, 45; вул.Преображенська: 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; вул.Пушкіна, вул.Річна, пров.Астрономічний
510255 вул.Преображенська, 22А, с.Маяки, Біляївський р-н, Одеська обл., 67654
будинок культури, фойє
с.Маяки – вул.Абрикосова (СГТ «Меліоратор»), вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Військова (СГТ "Гудок"), вул.Гончарна, вул.Горіхова (СГТ «Гудок»), вул.Грушева, вул.Зелена, вул.Квіткова (СГТ «Меліоратор»), вул.Літня (СГТ "Гудок"), вул.Лугова, вул.Мельнична, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Огородня, вул.Осетяна: 1–40А, 42–42А, 44, 46–60; вул.Перлина, вул.Садова, вул.Селянська, вул.Степова, вул.Тениста (СГТ "Меліоратор"), вул.Тракторна, вул.Уютна, вул.Центральна (СГТ "Гудок"), пров.Мельничний, пров.Молодіжний, пров.Новий, пров.Осетяна, пров.Садовий, пров.Тракторний
510256 вул.Центральна, 96Г, с.Мирне, Біляївський р-н, Одеська обл., 67652
Школа, спортивна зала
с.Мирне
510258 вул.Зелена, 5А, с.Нерубайське, Біляївський р-н, Одеська обл., 67661
школа №2, актова зала
с.Нерубайське – вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.ДСТ "Вітамін", вул. 1 лінія, вул.ДСТ "Вітамін", вул. 2 лінія, вул.ДСТ ’Вітамін’, 14 провулок, вул.ДСТ "Вітамін", 3 провулок, вул.ДСТ "Вітамін", 6 провулок, вул.ДСТ "Ліра", 4 лінія, вул.Зелена, вул.Космонавтів, вул.Курортна, вул.Набережна: 1, 3–3В, 5–5В, 7–7Г, 9–9Л, 11, 13–13А, 15, 17–17А, 19–19Д, 21–21Б, 23–23К, 25–25Р, 27–27Г, 29–29З, 31, 33, 35А, 37, 39, 41–41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; вул.Ново-Нерубайська, вул.ОК "Лісовод", 2 лінія, вул.ОК "Лісовод", 4 лінія, вул.«ОФ НАТІ», вул. 2 лінія, вул.Полтавська, вул.Полтавська кільцева, вул.Садовий кооператив «Нептун», вул.11 лінія, вул.СК «Нептун» , вул. 10 лінія, вул.СК "Нептун", 7 лінія, вул.СК «Нептун», 8 лінія, вул.СК «Нептун», 9 лінія, вул.СТ «Будівельник» вул. 1 лінія, вул.СТ «Будівельник» вул. 2 лінія, вул.СТ «Будівельник» вул. 3 лінія, вул.СТ «Будівельник» вул. 4 лінія, вул.СТ «Гвоздіка» лінія 2, вул.СТ "Гвоздіка" лінія 3, вул.СТ «Гідробудівельник» вул. 2 лінія, вул.СТ "Гідробудівельник", вул. 3 лінія, вул.СТ «Гідробудівельник» вул. 4 лінія, вул.СТ "Гідробудівельник", вул. 6 лінія, вул.СТ «Гідробудівельник», вул. 7 лінія, вул.СТ "Гідробудівельник", 1 лінія, вул.СТ «Глорія», вул.1 лінія, вул.СТ "Глорія", вул.6 лінія, вул.СТ "Глорія" лінія 4, вул.СТ "Глорія", 2 лінія, вул.СТ "Глорія" 5 лінія, вул.СТ «Глорія», 7 лінія, вул.СТ «Грона», 1 лінія, вул.СТ «Грона», 11 лінія, вул.СТ «Грона», 2 лінія, вул.СТ "Грона", 7 лінія, вул.СТ "Грона", 9 лінія, вул.СТ "Енергетик" 3 лінія, вул.СТ «Енергетик» 5 лінія, вул.СТ "Керамік" 1 лінія, вул.СТ «Керамік» 2 лінія, вул.СТ «Керамік» 3 лінія, вул.СТ "Ліра", 2 лінія, вул.СТ «Медик», вул.1 Лінія, вул.СТ "Медик", вул.2 Лінія, вул.СТ «Отрада», вул. 2 лінія, вул.СТ «Отрада», вул. 3 лінія, вул.СТ «Отрада», вул. 4 лінія, вул.СТ "Отрада" лінія 5, вул.СТ "Салют" 1 лінія, вул.СТ «Салют» 2 лінія, вул.Хаджибейська, вул.ЧСК "Хаджибей-1", 1 лінія, вул.ЧСК "Хаджибей-1", 2 лінія, пров.Гагаріна, пров.ДСТ "Вітамін" 10 провулок, пров.ДСТ "Вітамін" 15 провулок, пров.ДСТ «Вітамін» 17 провулок, пров.ДСТ «Вітамін» 4 провулок, пров.ДСТ "Вітамін", 7 провулок, пров.Комарова, пров.Прилиманський, пров.садівниче товариство "Енергетик" 1 провулок, пров.СТ «Енергетик» 2 провулок, пров.Шоніна, пров.1-й Ново-Нерубайський, пров.2-й Ново-Нерубайський, пров.3-й Ново-Нерубайський, 2 Лінія
510259 пл.Партизан, 2, с.Нерубайське, Біляївський р-н, Одеська обл., 67661
НВК, корпус №2
с.Нерубайське – вул.Весела, вул.Дружби, вул.Коцюбинського, вул.Лиманська, вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.Мечнікова, вул.Набережна: 2, 4, 6–6Г, 8, 10, 12, 14А–14В, 16–16А, 18, 20–20А, 22–22Б, 24, 26–26В, 28–28А, 30, 32, 34, 36–36А, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–130; вул.Одеська, вул.Павлова, вул.Парашутна, вул.Пірогова, вул.Прикордонна, вул.Приморська, вул.Радісна, вул.Фестивальна, вул.Ювілейна, пл.Партизан, пров.Дружби, пров.Кам’янистий, пров.Хуторський, узвіз Ватутіна
510260 вул.Педагогічна, 21, с.Нерубайське, Біляївський р-н, Одеська обл., 67661
Навчально-виховний комплекс, фойє
с.Нерубайське – вул.А.Мікояна, вул.Д.Вариги, вул.Ентузіастів, вул.Європейська, вул.Зоряна, вул.Канатна, вул.Комарова, вул.Корольова, вул.М.Бадаєва, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Педагогічна, вул.Пейзажна, вул.Романтиків, вул.Садова, вул.Теніста, вул.Теплична, вул.Терешкової, вул.Урожайна, вул.Хуторська, вул.Шахтарська, вул.Янтарна, пров.Ентузіастів, пров.Сміливий, пров.Футболіста, військова частина А 4314, військова частина А2800 ’Н’, військова частина А3358-VI
510261 вул.Центральна, 1, с.Нерубайське, Біляївський р-н, Одеська обл., 67661
будинок культури, актова зала
с.Нерубайське – вул.Армійська, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вознесенська, вул.Економічна, вул.Залізняка, вул.Запоріжська, вул.Каштанова, вул.Київська, вул.Львівська, вул.Незалежності, вул.Окружна, вул.Пастера, вул.Перемоги, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Преображенська, вул.Приозерна, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Тиха, вул.Харківська, вул.Центральна, пров.Аркадіївський, пров.Пастера, пров.Перемоги, пров.Покровський, пров.Степовий, пров.Шевченко
510262 вул.Залізничників, 8А, с-ще Усатове, Біляївський р-н, Одеська обл., 67664
ВУЖКГ, адміністративне приміщення
с-ще Усатове
510266 вул.Молодіжна, 26, с.Петрове, Біляївський р-н, Одеська обл., 67623
Школа, актова зала
с.Доброжанове, с.Петрове
510267 вул.Паркова, 1А, с.Повстанське, м.Біляївка, Одеська обл., 67651
будинок культури, актова зала
с.Повстанське
510270 вул.Карла Маркса, 8, с.Троїцьке, Біляївський р-н, Одеська обл., 67641
сільська рада, зала засідання
с.Троїцьке – вул.Абрикосова, вул.Біляївська, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Восточна, вул.Гагаріна, вул.Гоголя: 1–34; вул.Дністровська, вул.Зелена, вул.Івана Ротти: 1–84, 86, 88, 90, 92, 94, 96–96А, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110; вул.Карла Маркса, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Пешехонових, вул.Побєди: 1–48; вул.Пушкіна, вул.Сатова, вул.Тарасенко, вул.Указного, вул.Чехова: 1–84; вул.Чкалова: 32–129; вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.Южна, пров.Сафонцева Б.С., пров.Тихий
510271 вул.Миру, 13А, с.Троїцьке, Біляївський р-н, Одеська обл., 67641
школа, каб.3
с.Троїцьке – вул.Гоголя: 35–124; вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Івана Ротти: 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111–156; вул.Малая, вул.Меліоративна, вул.Миру, вул.Мойсеєва, вул.Побєди: 49–161; вул.Радісна, вул.Садова, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Уютна, вул.Чехова: 85–108; вул.Чкалова: 1–31;
510272 пров.Урядовий, 3, с.Усатове, Біляївський р-н, Одеська обл., 67663
Сільська рада, актова зала
с.Усатове – вул.Абрикосова, вул.Агрономічна, вул.Армійська, вул.Б.Хмельницького, вул.Грушевського: 1–154, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 198–198А, 200, 202, 204–208, 210–230; вул.Довженко, вул.Енергетиків, вул.Зелена, вул.І.Франко, вул.Кільцева, вул.Мічуріна, вул.Остапа Вишні, вул.Переселенська, вул.Польова, вул.Приміська, вул.Радісна, вул.Теплична, вул.Уютна, вул.Хуторська, вул.Чкалова, вул.Ясна, вул.1-Водоп’янова, вул.2-Водоп’янова, вул.3-Водоп’янова, пров.Агрономічний, пров.Кривобалківський, пров.Мирний, пров.Миру, пров.Озерний, пров.Оранжерейний, пров.Пархоменко, пров.Світлий, пров.Тінистий, пров.Урядовий, пров.Южний
510273 вул.Гагаріна, 83, с.Усатове, Біляївський р-н, Одеська обл., 67663
НВК ім.П.Д.Вернідуба, їдальня
с.Усатове – вул.Балківська, вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.ім.Щегульцовой, вул.Кам’яниста, вул.Комарова, вул.Куяльницька, вул.Лазарева, вул.Лисенко, вул.Медова, вул.Молодіжна, вул.Одеська, вул.Преображенська, вул.Сонячна, вул.Центральна, вул.Церковна, вул.Шахтна, вул.Шевченко, пров.Василя Мултих, пров.Промисловий, пров.Спортивний, пров.Тихий, пров.Червоний, пров.1-Шкільний, пров.2-Шкільний, 9-й км Ленінградського шоссе
510274 пров.Урядовий, 3, с.Усатове, Біляївський р-н, Одеська обл., 67663
Сільська рада, сесійна зала
с.Усатове – вул.Берегова, вул.Больнична, вул.Вернидуба, вул.Весела, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Горіхова, вул.Грушевського: 155–157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173–175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193–195, 197, 199, 201, 203, 209, 232–250; вул.Квіткова, вул.Козацька, вул.Лесі Українки, вул.Ломана, вул.Миколаївська, вул.Надлиманська, вул.Першотравнева, вул.Победи, вул.Радгоспна, вул.Садова, вул.Степова, пров.Війсковий, пров.Космонавтів, пров.Матросова, пров.Нагорний, пров.Підйомний, пров.Пограничний, пров.Рибачука, пров.1-Курортний, пров.2-Курортний, пров.3-Курортний, пров.4-Курортний, пров.5-Курортний, пров.6-Курортний
510275 вул.Маяцька дорога, 28, смт Хлібодарське, Біляївський р-н, Одеська обл., 67667
клуб, зала
смт Хлібодарське – вул.Агрономічна, вул.Грушевського, вул.Ізмаїльська, вул.Київська, вул.Маяцька дорога, вул.Одеська, вул.Радісна, вул.Ротмістрові, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Тираспільське шосе, вул.Чорноморська, вул.Шевченко, вул.8-го Березня, пров.Виноградний, пров.Квітковий, пров.Шкільний
510278 вул.Шевченко, 19, с-ще Розселенець, Біляївський р-н, Одеська обл., 67668
школа, актова зала
с.Великий Дальник – військова частина А 2800 В, с-ще Розселенець
510279 вул.Центральна, 21А, с.Широка Балка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67653
Сільський клуб, зала
с.Широка Балка
510280 вул.Шкільна, 85, с.Яськи, Біляївський р-н, Одеська обл., 67642
Школа, спортивна зала
с.Яськи – вул.Довженко, вул.Дружби: 36, 38, 40, 42, 44–105; вул.Карла Маркса: 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83–239; вул.Каховська, вул.Миру: 37–150; вул.Мойси, вул.Московська, вул.Невська, вул.Осіпова, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Севастопольська, вул.Сонячна, вул.Тарасенко, вул.Ткаченко, вул.Фурдуя, вул.Центральна: 100–230; вул.Шевченко, вул.Шкільна: 63–179; пров.Червоний: 1;
510281 вул.Центральна, 38, с.Яськи, Біляївський р-н, Одеська обл., 67642
будинок культури, зала
с.Яськи – вул.Берегова, вул.Вознесенського, вул.Волжська, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Дружби: 1–35, 37, 39, 41, 43; вул.Карла Маркса: 1–68, 70, 72, 74, 76, 78–78А, 80, 82; вул.Київська, вул.Космонавтів, вул.Курчатова, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Миру: 1–36; вул.Набережна, вул.Озерна, вул.Придністровська, вул.Пушкіна, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Толстого, вул.Філатова, вул.Центральна: 1–99; вул.Шкільна: 1–62; пров.Колгоспний, пров.Лабазний, пров.Лікарський, пров.Мисливський, пров.Молдавський, пров.Молодіжний, пров.Писарський, пров.Піонерський, пров.Радгоспний, пров.Топольовий, пров.Тупіковий, пров.Червоний: 2; тупик Полубок
510282 вул.Московська, 32, м.Біляївка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67600
ЦРЛ, фойє метод кабінету
Комунальний заклад «Біляївська центральна районна лікарня»
510672 вул.Добрянського, 28, смт Авангард, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67806
будинок культури, зал
смт Авангард – вул.Абрикосова, вул.Авангардівська, вул.Агрономічна, вул.Ангарська, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Гуртожиток № 2, вул.Добрянського, вул.Дукова, вул.ж/м «Сонячний», вул.Зелена, вул.Нижня, вул.ООО Авангард-Д, вул.Паркова, вул.Садова, вул.Світла, вул.Спортивна, вул.Степна, вул.Теплична, вул.Тіниста, вул.Фруктова, вул.Цвєточна, вул.Центральна, пров.Степний
510673 вул.Ентузіастів, 5/1, смт Великодолинське, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67832
початкова школа, спортивний зал
смт Великодолинське – вул.Абрикосова, вул.Аккаржанська, вул.Ентузіастів, вул.Жуковського, вул.Корольова, вул.Маріїнська, вул.Одеська, вул.с/к ’Механізатор’, вул.СОГ Західний лінія 11, вул.СОГ ’Західний’, лінія14, вул.СОГ Західний 10, вул.СОГ Західний 12, вул.СОГ Західний 13, вул.СОГ Західний 3, вул.СОГ Західний 4, вул.СОГ Західний 5, вул.СОГ Західний 6, вул.СОГ Західний 7, вул.СОГ Західний 8, вул.с/т ’Агронавт’, вул.Труда, лінія СОГ Західний 2
510674 вул.Центральна, 95, смт Великодолинське, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67832
школа №1, фойє
смт Великодолинське – вул.Вишнева, вул.Восточна, вул.Лазурна, вул.Лісна, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Ольгіївська, вул.Осіння, вул.Промислова, вул.Пушкіна, вул.Радужна, вул.Сєвєрна, вул.Соборна, вул.СОГ Озерний, вул.СОГ Озерний, Озерна, вул.СОГ Ява, вул.СОГ Ява 31, вул.СОГ Ява 36, вул.СОГ Ява 37, вул.СОГ Ява 38, вул.СОГ Ява 39, вул.СОГ Ява 40, вул.СОГ Ява 41, вул.СОГ Ява 43, вул.Соснова, вул.СТ "СК "Сатурн", вул.Транспортна, вул.Центральна: 109–109А, 111, 113, 115, 117, 119, 121–121/2, 123–123А, 125–127, 129–248А; вул.Чорноморська, вул.Ювілейна, пров.Восточний, пров.Лазурний, пров.Новий, пров.Озерний, пров.Окрайній, пров.Ювілейний, 22 км., 29 км.
510675 вул.Світла, 1, смт Великодолинське, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67832
Одеська сільськогосподарська школа майстрів, актовий зал
смт Великодолинське – вул.Айвазовського, вул.Б.Хмельницького, вул.ГО ’Жаворонок’, вул.Горького, вул.Європейська, вул.Індустріальна, вул.кут Сонячний, вул.кут Южний, вул.Кутузова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Мічурина, вул.Молодіжна, вул.Нахімова, вул.ОГ ’СТ Великодолинське - 1’, вул.О.Загороднюка, вул.ОК ’СГК Локомотив’, вул.Птахівників, вул.Світла: 2–18А; вул.СОГ ’Шафран’ 13, вул.СОГ ’Шафран’ 15, вул.СОГ Ювілейний, вул.СОГ Ювілейний 1, вул.СОГ Ювілейний 16, вул.СОГ Ювілейний 17, вул.СОГ Ювілейний 18, вул.СОГ Ювілейний 19, вул.СОГ Ювілейний 20, вул.СОГ Ювілейний 21, вул.СОГ Ювілейний 22, вул.СОГ Ювілейний 23, вул.СОГ Ювілейний 25, вул.СОГ Ювілейний 26, вул.СОГ Ювілейний 27, вул.СОГ Ювілейний 29, вул.СОГ Ювілейний 3, вул.СОГ Ювілейний 30, вул.СОГ Ювілейний 31, вул.СОГ Ювілейний 32, вул.СОГ Ювілейний 33, вул.СОГ Ювілейний 34, вул.СОГ Ювілейний 40, вул.Станційна: 1–59/1; вул.Суворова, вул.Тіниста, вул.Центральна: 1–108, 110, 112, 114–114А, 116, 118, 120, 122–122А, 124, 128–128А; вул.Цілинна, вул.Шкільна, вул.Южна, вул.1 Мая, вул.8 Марта, пров.Нахімова, пров.Підгірний, пров.Цілинний
510676 вул.Центральна, 99, смт Великодолинське, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67832
ДЮСШ № 1, спортивна зала
смт Великодолинське – вул.Бебеля, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Западна, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Кооперативна, вул.Лугова, вул.Новоселів, вул.Победи, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Світла: 19–101; вул.Степова, вул.Тімірязєва, вул.Шевченка, вул.30 років Перемоги, пров.Затишний, пров.Садовий
510677 вул.Паркова, 30, смт Великодолинське, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67832
будинок культури, фойє
смт Великодолинське – вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Ковальова, вул.Олімпійська, вул.Паркова, вул.Радісна, вул.Станційна: 60–84; пров.Залізничний
510678 вул.Євгена Колісниченка, 140, смт Овідіополь, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67801
адмінбудинок ТОВ "Україна 2010", зал
смт Овідіополь – вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул.Євгена Колісниченка, вул.Зелена, вул.Каштанова, вул.Київська, вул.Медична, вул.Молодіжна, вул.Новосельська, вул.Пушкінська, вул.Роксоланівська, вул.Серьогіна, вул.Сонячна, вул.Сунична, вул.Троїцька, вул.Туполєва, вул.Т.Шевченка: 281, 283–283А, 285, 287–289, 291, 293, 297, 299, 301, 303–305А, 307, 309, 311–311А, 313, 315, 317, 319, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335–420; вул.Чорноморська, вул.Ювілейна, лінія с/к «Дністровець», пров.Аккерманський, пров.Бузковий, пров.Комарова, пров.Кудрявцева, пров.Південний, пров.Польовий, пров.Світлий
510679 вул.Т.Шевченка, 240, смт Овідіополь, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67801
селищний будинок культури, зал
смт Овідіополь – вул.Берегова, вул.Вертелецького, вул.Горького, вул.Дністровська, вул.Добровольського, вул.Дукова, вул.Європейська, вул.Зоряна, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Портова, вул.Святкова, вул.Суворова: 1–87, 89–89А, 91, 95; вул.Театральна, вул.Тениста, вул.Т.Шевченка: 139, 141, 145, 147–147А, 149, 151–153, 155–155А, 159–280, 282, 284, 286, 290, 292, 294–296А, 298–298А, 300, 302–302В, 306, 308, 310, 312–312А, 314, 316, 318, 320–322, 324, 326–326А, 328, 330, 332–332А, 334; вул.Чижикова, пров.Високий, пров.Іскри, пров.Коса, пров.Лєрмонтова, пров.Маяковського, пров.Набережний, пров.Правди, пров.Причальний, пров.Рибний, пров.Шкільний
510680 вул.Т.Шевченка, 95, смт Овідіополь, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67801
районний будинок культури, зал
смт Овідіополь – вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Кавунова Балка, вул.Лесі Українки: 1–23, 25, 27–27А, 29–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–47А, 49, 51, 55, 57, 59, 61–61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87; вул.Маліновського, вул.Мечнікова, вул.Одеська, вул.Радісна, вул.Соборна: 1–48, 50–50А, 52–52А, 56, 58–58А, 62, 64, 66–66А, 68; вул.Транспортна, вул.Т.Шевченка: 85–138І, 140, 142–144, 146, 148, 150, 154, 156–158А; вул.Уютна, вул.Шмідта, вул.Я.Мудрого, пров.Квітковий, пров.Ковпака, пров.Колодязний, пров.Ласточкіна
510681 вул.Лесі Українки, 111, смт Овідіополь, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67801
школа №2, зал
смт Овідіополь – вул.Армійська, вул.Балкова, вул.Ватутіна, вул.Вінницька, вул.Водоводна, вул.Дальня, вул.Джерельна, вул.Зарічна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Козача, вул.Котковська, вул.Лазарєвська, вул.Лесі Українки: 24–24А, 26–26А, 28, 32–32А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52–54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74–74А, 76, 78, 80, 82–84, 86–86А, 88–190; вул.Миколаївська, вул.Нова, вул.Покровська, вул.Садова, вул.Скуртянська, вул.Соборна: 49, 51, 53–55Б, 57А–57В, 59А–61А, 63–63Б, 65–65В, 67–67Б, 69–144; вул.Спаська, вул.Степова, вул.Суворова: 88–88А, 90, 92–94, 96–122; вул.Т.Шевченка: 1–84; вул.Урожайна, вул.Чкалова, пров.Кленовий, пров.Корольова, пров.Малий, пров.Медовий, пров.Ольховий, пров.Осиковий, пров.Отрадний, пров.Партизанський, пров.Північний, пров.Сєвєрний, пров.Сосновий, пров.Трикутний, пров.Тупік, пров.Шевченка
510682 вул.40-річчя Перемоги, 24, смт Таїрове, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 65496
школа, спортзал
смт Таїрове – вул.Зіркова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.с/к ’Виноградар’, вул.с/к ’Виноградар’ Архітекторська, вул.с/к ’Виноградар’ Землевпорядна, вул.с/к ’Виноградар’ Літературна, вул.с/к ’Виноградар’ Медична, вул.с/к ’Виноградар’ Наукова, вул.с/к ’Таїр’ Айвова, вул.с/к «Таїр» Вишнева, вул.с/к ’Таїр’ Грушева, вул.с/к ’Таїр’ Персикова, вул.с/к ’Таїр’ Центральна, вул.с/к ’Таїр’ Яблунева, вул.с/к ’Чорноморка’ Красива, вул.с/т ’Іллічівець’, вул.Янтарна, вул.40-річчя Перемоги, лінія с/к ’Таїр’, пров.Будівельний, пров.Виноградний, пров.Дачний, с.Балка
510683 пров.ж/м "Совіньйон" Південносанаторний, 2, с.Лиманка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 65037
ТОВ "Совіньйон", конференцзал
смт Таїрове – вул.Берегова, вул.Бірюзова, вул.Бризова, вул.Гірська, вул.Корабельна, вул.Коралова, вул.Курортна, вул.Лазурна, вул.Майстерська, вул.Парусна, вул.Первоцвітна, вул.Пивоварна, вул.Приміська, вул.Сунична, вул.Східної сакури, лінія СОП ’Тополя’, пров.Лагунний, пров.Маячний, пров.Морський, пров.Рейдовий, пров.Штормовий, пров.Якірний, просп.ЖБК ’Люстдорф’ Морський, с.Лиманка – вул.Верф’яна, вул.ж/м "Савіньон" Степова, вул.ж/м "Совіньйон" Берегова, вул.ж/м "Совіньйон" Ближня, вул.ж/м "Совіньйон" Болгарська, вул.ж/м "Совіньйон" Будівельна, вул.ж/м "Совіньйон" Бузкова, вул.ж/м "Совіньйон" Володимирська, вул.ж/м "Совіньйон" Дальня, вул.ж/м "Совіньйон" Дачна, вул.ж/м "Совіньйон" Дмитрівська, вул.ж/м "Совіньйон" Євгеніївська, вул.ж/м "Совіньйон" Затишна, вул.ж/м "Совіньйон" Земна, вул.ж/м "Совіньйон" Зіркова, вул.ж/м "Совіньйон" Каштанова, вул.ж/м "Совіньйон" Квіткова, вул.ж/м "Совіньйон" Київська, вул.ж/м "Совіньйон" Кленова, вул.ж/м "Совіньйон" Леонідівська, вул.ж/м "Совіньйон" Лісова, вул.ж/м "Совіньйон" Лунна, вул.ж/м "Совіньйон" Львівська, вул.ж/м "Совіньйон" Марківська, вул.ж/м "Совіньйон" Молодіжна, вул.ж/м "Совіньйон" Морська, вул.ж/м "Совіньйон" Набережна, вул.ж/м "Совіньйон" Незалежності, вул.ж/м "Совіньйон" Овідіопольська, вул.ж/м "Совіньйон" Одеський Бульвар, вул.ж/м "Совіньйон" Окружна, вул.ж/м "Совіньйон" Олександрійська, вул.ж/м "Совіньйон" Ольгієвська, вул.ж/м "Совіньйон" Офіцерська, вул.ж/м "Совіньйон" Паркова, вул.ж/м "Совіньйон" Південна, вул.ж/м "Совіньйон" Планетна, вул.ж/м "Совіньйон" Приморська, вул.ж/м "Совіньйон" Райдужна, вул.ж/м "Совіньйон" Світанку, вул.ж/м "Совіньйон" Семенівська, вул.ж/м "Совіньйон" Сергіївська, вул.ж/м "Совіньйон" Середня, вул.ж/м "Совіньйон" Сонячна, вул.ж/м "Совіньйон" Соснова, вул.ж/м "Совіньйон" Спортивна, вул.ж/м "Совіньйон" Таїровська, вул.ж/м "Совіньйон" Теплична, вул.ж/м "Совіньйон" Центральна, вул.ж/м "Совіньйон" Юріївська, вул.ж/м "Совіньйон" Ясна, вул.ж/м ’Чорноморка’ З.Космодем’янської, вул.ж/м ’Чорноморка’ Іванівська, вул.ж/м ’Чорноморка’ Камишева, вул.ж/м ’Чорноморка’ Конституції України, вул.ж/м ’Чорноморка’ Крутоярська, вул.ж/м "Чорноморка" Лиманська, вул.ж/м ’Чорноморка’ Майстерська, вул.ж/м ’Чорноморка’ Міліцейська дорога, вул.ж/м ’Чорноморка’ Морська, вул.ж/м ’Чорноморка’ Набережна, вул.ж/м ’Чорноморка’ Надії, вул.ж/м "Чорноморка" Незалежності, вул.ж/м ’Чорноморка’ Новосельська, вул.ж/м ’Чорноморка’ Огородна, вул.ж/м ’Чорноморка’ Пивоварна, вул.ж/м ’Чорноморка’ Під’їзна, вул.ж/м ’Чорноморка’ Подвойського, вул.ж/м ’Чорноморка’ Санаторна, вул.ж/м ’Чорноморка’ Слов’янська, вул.ж/м ’Чорноморка’ Уютна, вул.ж/м ’Чорноморка’ Якірна, вул.ж/м ’Чорноморка’ Ясногорська, лінія ж/м "Совіньйон" г/о "Енергетик 2012", пров.ж/м "Совіньйон" Набережний, пров.ж/м "Совіньйон" Південносанаторний, пров.ж/м "Совіньйон" Світанку, пров.ж/м "Совіньйон" Тінистий, пров.ж/м "Совіньйон" 2-й Земний, пров.ж/м "Совіньйон" 3-й Земний, пров.ж/м "Совіньйон" 4-й Земний, просп.ж/м "Совіньйон" Мирний
510684 просп.ж/м "Чорноморка" Свободи, 6, с.Лиманка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 65037
адмінбудинок КСП "Нива", їдальня
смт Таїрове – вул.Зелена Балка, вул.Масив-11, вул.Масив-15, вул.Масив-30, вул.Массив-9, вул.с/к ’Золота Нива’, вул.Трамвайна, с.Лиманка – вул.Дорожна, вул.ж/м "Дружний" Абрикосова, вул.ж/м "Дружний" Аграрна, вул.ж/м "Дружний" Білоруська, вул.ж/м "Дружний" Вавілова, вул.ж/м "Дружний" Весняна, вул.ж/м "Дружний" Вишнева, вул.ж/м "Дружний" Відважних, вул.ж/м "Дружний" Володимира Висоцького, вул.ж/м "Дружний" Дружна, вул.ж/м "Дружний" Жемчужна, вул.ж/м "Дружний" Зоряна, вул.ж/м "Дружний" Калинова, вул.ж/м "Дружний" Квіткова, вул.ж/м "Дружний" Марії Демченко, вул.ж/м "Дружний" Нова, вул.ж/м "Дружний" Паркова, вул.ж/м "Дружний" Помаранчева, вул.ж/м "Дружний" Проектована-1, вул.ж/м "Дружний" Світла, вул.ж/м "Дружний" Слов’янська, вул.ж/м "Дружний" Сонячна, вул.ж/м "Дружний" Сузір’я, вул.ж/м "Дружний" Теплична, вул.ж/м "Дружний" Яблунева, вул.ж/м "Дружний" Ясинова, вул.ж/м ’Чорноморка’ Ак.Вільямса, вул.ж/м ’Чорноморка’ Б.Стицьковських, вул.ж/м ’Чорноморка’ Весела, вул.ж/м ’Чорноморка’ Горіхова, вул.ж/м ’Чорноморка’ Григор’єва, вул.ж/м ’Чорноморка’ Демченко, вул.ж/м ’Чорноморка’ Джерельна, вул.ж/м ’Чорноморка’ Дорожна, вул.ж/м ’Чорноморка’ Затишна, вул.ж/м ’Чорноморка’ Ізмаїльська, вул.ж/м ’Чорноморка’ Каштанова, вул.ж/м ’Чорноморка’ К.Лібкнехта, вул.ж/м ’Чорноморка’ Кодимська, вул.ж/м ’Чорноморка’ Малинова, вул.ж/м ’Чорноморка’ Миру, вул.ж/м ’Чорноморка’ Новоросійська, вул.ж/м ’Чорноморка’ Новоукраїнська, вул.ж/м ’Чорноморка’ Овідіопольська, вул.ж/м ’Чорноморка’ Отрадна, вул.ж/м ’Чорноморка’ Парникова, вул.ж/м ’Чорноморка’ Побратимів, вул.ж/м ’Чорноморка’ Польова, вул.ж/м ’Чорноморка’ Прикордонна, вул.ж/м ’Чорноморка’ Приморська, вул.ж/м ’Чорноморка’ Проектована 10, вул.ж/м ’Чорноморка’ Рожева, вул.ж/м ’Чорноморка’ Согласія, вул.ж/м ’Чорноморка’ Сьома, вул.ж/м ’Чорноморка’ Тельмана, вул.ж/м ’Чорноморка’ Торгова, вул.ж/м ’Чорноморка’ Трояндова, вул.ж/м ’Чорноморка’ Хутірська, вул.ж/м "Чорноморка" Центральна, вул.ж/м ’Чорноморка-2’ Кілійська, вул.Красива, вул.Малиновського, вул.Молодіжна, вул.Семенівська, вул.Червоногвардійська, лінія Друга, лінія ж/м "Дружний" масив 10, лінія ж/м "Дружний" 1, лінія ж/м "Дружний" 3, лінія ж/м "Луч" Берегова, лінія ж/м "Луч" Венгера, лінія ж/м "Луч" Дукова, лінія ж/м "Луч" Стеценко, лінія ж/м "Луч" Центральна, лінія ж/м ’Чорноморка’ Перша, лінія ж/м ’Чорноморка’ с/к Зелена Балка, лінія ж/м ’Чорноморка’ с/к Зелена гірка, лінія ж/м ’Чорноморка’ с/к Золота Нива, лінія ж/м ’Чорноморка’ с/к Іллічівець, лінія ж/м ’Чорноморка’ Третя, лінія Лінія 18, пров.ж/м "Дружний" 1-й Амундсена, пров.ж/м "Дружний" 2-й Амундсена, пров.ж/м Черноморка ’Амундсена’, пров.ж/м ’Чорноморка’ Затишний, пров.ж/м ’Чорноморка’ Північний, пров.ж/м ’Чорноморка’ Ремонтний, пров.ж/м ’Чорноморка’ Сан. ім. Іванова, пров.ж/м ’Чорноморка’ 1-й Амундсена, пров.ж/м ’Чорноморка’ 2-й Амундсена, пров.ж/м ’Чорноморка’ 3-й Амундсена, просп.ж/м «Дружний» Маршала Жукова, просп.ж/м "Чорноморка" Свободи
510685 вул.ж/м "Червоний хутір" Центральна, 1А, с.Лиманка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 65037
приміщення спортивно-оздоровчого комплексу "Побєда"
смт Таїрове – вул.Садова, с.Лиманка – вул.Будівельна, вул.Горіхова, вул.Дачна, вул.ЖБК «Дайберг», вул.ж/м "Червоний Хутір", вул.ж/м "Червоний Хутір" Абрикосова, вул.ж/м "Червоний Хутір" Березова, вул.ж/м "Червоний Хутір" Виноградна, вул.ж/м "Червоний Хутір" Горіхова, вул.ж/м "Червоний Хутір" Інститутська, вул.ж/м "Червоний Хутір" Каштанова, вул.ж/м "Червоний Хутір" Кленова, вул.ж/м "Червоний Хутір" Колекційна, вул.ж/м "Червоний Хутір" Лабораторна, вул.ж/м "Червоний Хутір" Малинова, вул.ж/м ’Червоний хутір’ Масив 30, вул.ж/м "Червоний Хутір" Мигдальна, вул.ж/м "Червоний Хутір" Новоселів, вул.ж/м ’Червоний хутір’ Одеська, вул.ж/м "Червоний Хутір" Патріотична, вул.ж/м "Червоний Хутір" Першотравнева, вул.ж/м "Червоний Хутір" Північна, вул.ж/м "Червоний Хутір" Польова, вул.ж/м "Червоний Хутір" Ринкова, вул.ж/м "Червоний Хутір" Садівницька, вул.ж/м "Червоний Хутір" Світла, вул.ж/м "Червоний Хутір" с/к "Садовод ОСГІ", вул.ж/м "Червоний Хутір" Таїровська, вул.ж/м "Червоний Хутір" Хуторська, вул.ж/м "Червоний хутір" Центральна, вул.ж/м "Червоний Хутір" Чорноморська, вул.ж/м Чорноморка,Проектовна 4, вул.ж/м Чорноморка,Проектовна 5, вул.ж/м ’Чорноморка-2’ Арцизька, вул.ж/м ’Чорноморка-2’ Балтська, вул.ж/м ’Чорноморка-2’ Березова, вул.ж/м ’Чорноморка-2’ Виноградна, вул.ж/м ’Чорноморка-2’ Гарманна, вул.ж/м ’Чорноморка-2’ Злагоди, вул.ж/м ’Чорноморка-2’ Ізмаїльська, вул.ж/м ’Чорноморка-2’ Камишева, вул.ж/м ’Чорноморка-2’ Кодимська, вул.ж/м ’Чорноморка-2’ Любашівська, вул.ж/м ’Чорноморка-2’ Новоселів, вул.ж/м ’Чорноморка’-2 Овідіопольська, вул.ж/м ’Чорноморка-2’ Польова, вул.ж/м ’Чорноморка’-2 Проектовна 5, вул.ж/м ’Чорноморка-2’ Соснова, вул.ж/м ’Чорноморка-2’ Тиха, вул.ж/м ’Чорноморка-2’ Червонохутірська, вул.ж/м ’Чорноморка-2’ Ширяєвська, вул.ж/м’Чорноморка’ Проектована, вул.ж/м’Чорноморка’ Проектована 1, вул.ж/м’Чорноморка’ Проектовна 3, вул.ж/мЧорноморка-2 Проектована, вул.Паркова, вул.Садова, вул.Степова, вул.’Чорноморка-2’ Маячна, лінія Дільниця 2, пров.ж/м "Червоний Хутір" Безіменний, пров.ж/м "Червоний Хутір" Дальній, пров.ж/м "Червоний хутір" Центральний, пров.ж/м "Червоний Хутір" Ялинковий, пров.ж/м ’Чорноморка’ Маячний
510686 вул.Соборності, 102, с.Барабой, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67841
школа, фойє
с.Барабой, с-ще Богатирівка
510687 вул.Дружби, 126, с.Дальник, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67842
адмінбудинок СТОВ "Маяк", актовий зал
с.Дальник
510688 вул.Миру, 24, с.Грибівка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67842
автогараж СТОВ "Маяк", актовий зал
с.Грибівка
510689 вул.Новоселів, 1А, с.Санжійка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67842
початкова школа, фойє
с.Санжійка
510690 вул.40 років Перемоги, 29, с.Доброолександрівка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67834
будинок культури, актовий зал
с.Доброолександрівка
510691 вул.Софіївська, 79, с.Йосипівка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67811
адмінбудинок сільської ради, актовий зал
с.Йосипівка, с.Лібенталь
510692 вул.Шкільна, 25, с.Калаглія, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67815
школа, спортзал
с.Калаглія
510693 вул.Чорноморська, 5, с.Кароліно-Бугаз, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67844
школа, фойє
с.Кароліно-Бугаз
510694 вул.Миру, 12, с.Мар’янівка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67831
адмінбудинок сільської ради, актовий зал
с.Мар’янівка
510695 вул.Дністровська, 111А, с.Миколаївка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67813
будинок культури, зал
с.Миколаївка
510696 вул.Приморська, 9, с.Молодіжне, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67840
школа, актовий зал
с.Молодіжне – вул.Абрикосова, вул.Вишнева, вул.Європейська, вул.Жовтнева, вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Малинова, вул.Міська, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Новоселів, вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Приморська, вул.Регіональна, вул.Різдвяна, вул.Садова, вул.Санжійська дорога, вул.Святкова, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Студентська, вул.Тіниста, вул.Успенська, вул.Хутірська, вул.Щаслива, вул.Ювілейна, лінія 3-є відділення, пров.Зоряний, пров.Калиновий, пров.Миру, пров.Радянський, пров.Шкільний, просп.Літній, просп.Незалежності
510697 вул.Виноградна, 1, с.Молодіжне, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67840
сільський клуб, зал
с.Молодіжне – вул.Авіаційна, вул.Березова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Василькова, вул.Великодолинська дорога, вул.Виноградна, вул.Гоголя, вул.Горіхова, вул.Горна, вул.ГО«Садівники Антарктики» Центральна, вул.Д.Трофіма, вул.Дукова, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Заречна, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Іллічівська, вул.Іллічівська дорога, вул.Кленова, вул.Комарова, вул.Корабельна, вул.Л. Українки, вул.Лазурна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Михайла Грушевського, вул.Місячна, вул.Набережна, вул.Овідіопольська, вул.Огородня, вул.ОГСТ ’Заря’ Виноградна, вул.ОГСТ ’Заря’ Вишнева, вул.ОГСТ ’Заря’ Горіхова, вул.ОГСТ ’Заря’ Клубнічна, вул.ОГСТ ’Заря’ Малинова, вул.ОГСТ ’Заря’ Набережна, вул.ОГСТ ’Заря’ Озерна, вул.ОГСТ ’Заря’ Садова, вул.ОГСТ ’Заря’ Сірєньова, вул.ОГСТ ’Заря’ Цвіточна, вул.ОГСТ ’Зоря’, вул.Одеська, вул.Озерна, вул.Отрадна, вул.Парусна, вул.Північна, вул.Польова, вул.Портовська, вул.Придорожна, вул.Птахівнича, вул.Радісна, вул.Рибацька, вул.Ромашкова, вул.Св. Миколи, вул.Світла, вул.с/к ’Лиман’ Виноградна, вул.с/к «Лиман» Озерна, вул.с/к Лиман,Садова, вул.Сливова, вул.Слов’янська, вул.Смерикова, вул.СОГ ’Ветеран’ лінія 3 мас. 1, вул.СОГ ’Ветеран’ лінія 6 мас. 1, вул.СОГ ’Приморська’ лінія 1, вул.с/т ’Великодолинське’, вул.Шевченко, вул.Яблунева, вул.Ясна, лінія ГОСК ’Степовий’, лінія ГОСК ’Степовий’ 10, лінія ГОСК ’Степовий’ 2, лінія ГОСК ’Степовий’ 6, лінія ГОСК ’Степовий’ 7, лінія СГСТ Маяк,Калинова, лінія СГСТ Маяк,Косвенна, лінія СГСТ Маяк,Придорожна, лінія СГСТ Маяк,Сливова, лінія с/к ’Глорія’ 1, лінія с/к ’Глорія’ 2, лінія с/к ’Глорія’ 3, лінія СОГ ’Волна’, лінія СОГ ’Волна’ Т 1, лінія СОГ ’Волна’ Т 2, лінія СОГ ’Волна’ Т 3, лінія СОГ ’Волна’ Т 4, лінія СОГ ’Волна’ Т 5, лінія СОГ ’Волна’ Т 6, лінія СОГ ’Волна’ Т 7, лінія СОГ ’Волна’ 1, лінія СОГ ’Волна’ 10, лінія СОГ ’Волна’ 11, лінія СОГ ’Волна’ 12, лінія СОГ ’Волна’ 13, лінія СОГ ’Волна’ 14, лінія СОГ ’Волна’ 15, лінія СОГ ’Волна’ 16, лінія СОГ ’Волна’ 17, лінія СОГ ’Волна’ 18, лінія СОГ ’Волна’ 19, лінія СОГ ’Волна’ 2, лінія СОГ ’Волна’ 20, лінія СОГ ’Волна’ 21, лінія СОГ ’Волна’ 22, лінія СОГ ’Волна’ 23, лінія СОГ ’Волна’ 24, лінія СОГ ’Волна’ 25, лінія СОГ ’Волна’ 26, лінія СОГ ’Волна’ 27, лінія СОГ ’Волна’ 28, лінія СОГ ’Волна’ 29, лінія СОГ ’Волна’ 3, лінія СОГ ’Волна’ 30, лінія СОГ ’Волна’ 31, лінія СОГ ’Волна’ 32, лінія СОГ ’Волна’ 33, лінія СОГ ’Волна’ 34, лінія СОГ ’Волна’ 4, лінія СОГ ’Волна’ 5, лінія СОГ ’Волна’ 6, лінія СОГ ’Волна’ 7, лінія СОГ ’Волна’ 8, лінія СОГ ’Волна’ 9, лінія с/т ’Схід’, лінія с/т Схід лінія 6 масив 2, лінія с/т Схід лінія 9 масив 2, лінія с/т ’Схід’ 1А/1, лінія с/т ’Схід’ 10/2, лінія с/т ’Схід’ 1/1, лінія с/т Схід 11масив 2, лінія с/т «Схід» 1/2, лінія с/т Схід 12, лінія с/т Схід 12 масив 2, лінія с/т «Схід» 13, лінія с/т ’Схід’ 13/2, лінія с/т Схід 1/4, лінія с/т ’Схід’ 2, лінія с/т ’Схід’ 2/1, лінія с/т ’Схід’ 2/2, лінія с/т ’Схід’ 3, лінія с/т ’Схід’ 3/1, лінія с/т ’Схід’ 3/2, лінія с/т ’Схід’ 4, лінія с/т ’Схід’ 4/1, лінія с/т ’Схід’ 4/2, лінія с/т ’Схід’ 5/2, лінія с/т ’Схід’ 7/2, лінія с/т ’Схід’ 8/2, лінія с/т ’Схід’ 9/1, лінія с/т ’Схід’ 9/2, лінія с/т’Схід’ 1А, лінія с/т’Схід’1, лінія с/т’Схід’1/3, лінія с/т’Схід’5/1, лінія ’Ювілейний’, пров.Верхній, пров.Затишний, пров.Зелений, пров.ОГСТ «Вишневий сад» Ботанічний, пров.ОГСТ «Вишневий сад» Лебединий, пров.Рожевий, пров.Трофіма
510698 вул.Б.Хмельницького, 140, с.Надлиманське, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67812
школа, фойє
с.Надлиманське
510699 вул.Шкільна, 1А, с.Новоградківка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67830
школа, фойє
с.Новоградківка
510700 вул.Крупської, 1А, с.Нова Долина, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67822
будинок культури, актовий зал
с.Нова Долина
510701 вул.Садова, 58, с.Петродолинське, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67810
школа, фойє
с.Петродолинське – вул.Березова, вул.Горіхова, вул.Горна, вул.Жука, вул.Зарічна, вул.Каштанова, вул.Кленова, вул.Липова, вул.Лісна, вул.Масив 55, вул.Молодіжна, вул.Новоселів, вул.Садова, вул.«СК Вишенька» Друга, вул.«СК Вишенька» Перша, вул.«СК Вишенька» П’ята, вул.«СК Вишенька» Сьома, вул.«СК Вишенька» Третя, вул.«СК Вишенька» Четверта, вул.«СК Вишенька» Шоста, вул.Соснова, вул.Степова, вул.Ювілейна, вул.40 років Перемоги, пров.Шкільний
510702 вул.Садова, 58, с.Петродолинське, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67810
початкова школа, фойє
с.Петродолинське – вул.Братська, вул.Виноградна, вул.Задорожна, вул.Карнаухіна, вул.Октябрська, вул.Первомайська, вул.Радісна, вул.Соболєва, вул.Сонячна, вул.Шевченко, вул.Южна
510703 вул.Центральна, 120, с.Прилиманське, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67820
будинок культури, фойє
с.Прилиманське – вул.Восточна: 1–144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194–196, 198, 200; вул.Нижня: 1–70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86–90А, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114–114А, 116, 118; вул.Флотська: 1–117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135–135А; вул.Центральна: 1–102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 121–216, 218, 220А, 222, 224, 226, 228; лінія ГО «Авангард», лінія ГО «Магістраль», лінія ОГ «Росток-ОЗК», лінія ОГСТ «Авангард-2», лінія ОГСТ «Струмок», лінія СК «Агродор», лінія с/к ’Будівельний’ Центральна, лінія СК «Джерело», лінія СК «Дорожник-2», лінія СК «Механізатор», лінія СК «Садовод», лінія СК «Сухий лиман», лінія СОГ «Автомобіліст», лінія СОГ «Веселка», лінія СОГ «Вишневий сад», лінія СОГ «Лотос», лінія СОГ «Радуга», лінія СОГ «Ромашка-2», лінія СТ «Будівельник», лінія СТ «Тепличний», Гуртожиток, масив "Весняний"
510704 вул.Центральна, 127, с.Прилиманське, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67820
школа, коридор, 1-й поверх
с.Прилиманське – вул.Восточна: 145, 147, 149, 151–151А, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 199; вул.Молодіжна, вул.Нижня: 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119–146; вул.Нова, вул.Оборонна, вул.Садова, вул.Флотська: 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136–207; вул.Центральна: 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119–119В, 217, 219, 221–221А, 223, 225, 227, 229–268; пров.Верхній, пров.Середній
510705 вул.Іщенко, 10, с.Роксолани, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67843
школа, фойє
с.Роксолани
510706 вул.Чорноморців, 98, с.Сухий Лиман, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67821
початкова школа, фойє
с.Сухий Лиман
511014 вул.Праці, 4, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68001
портовий клуб ДП "МТП "Чорноморськ", зал, 1-й поверх
м.Чорноморськ – вул.Данченка: 2–3, 4, 6, 8, 10; вул.Корабельна, вул.Праці: 3–4; вул.Хантадзе: 2–8, 12–12А; пл.Станіслава Стребка, просп.Миру: 1, 3–3А, 5А, 7–7А, 9;
511015 вул.Праці, 15, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68001
Чорноморський коледж Одеського національного морського університету, фойє
м.Чорноморськ – вул.Данченка: 7, 9, 11, 13–14, 16–38; вул.Олександрійська: 1–1А, 3, 3Т; вул.Перемоги, вул.Праці: 7А–11А; вул.Торгова, вул.Транспортна, вул.Шевченка, просп.Миру: 2, 4–4Б, 6–6А, 8–8А; Сквер Перемоги
511016 пров.Шкільний, 8, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68002
ЗОШ №1, фойє, 1-й поверх
м.Чорноморськ – вул.Зелена, вул.Олександрійська: 2–2А, 4–9, 12; вул.1 Травня: 12–14, 16–16Б; пров.Шкільний: 6; просп.Миру: 14А;
511017 просп.Миру, 20, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68002
Палац спорту "Юність", фойє, 1-й поверх
м.Чорноморськ – вул.Данченка: 15; вул.1 Травня: 1Б–1Г, 5, 10Б; пров.Шкільний: 2–4Б; просп.Миру: 18А, 20А, 22, 29, 35/1;
511018 просп.Миру, 17А, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68001
ЗОШ №2, актовий зал, 1-й поверх
м.Чорноморськ – вул.Данченка: 5–5А, 12; просп.Миру: 10–13А, 15Б–18, 19, 21, 23, 25, 27;
511019 вул.Паркова, 10А, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68001
ЗОШ №3, фойє, 1-й поверх
м.Чорноморськ – вул.Данченка: 3Б–3В; вул.Паркова: 22А–22Б; вул.1 Травня: 4–4П, 6–6Б, 8–8Б, 10; просп.Миру: 15А;
511020 вул.Паркова, 8, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68001
музей образотворчих мистецтв, фойє
м.Чорноморськ – вул.Данченка: 1–1А, 3А; вул.Олександрійська: 3С; вул.Паркова: 2–12; вул.Хантадзе: 10, 14–16; пров.Хантадзе
511021 вул.Паркова, 20А, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68001
гуртожиток №5, актовий зал
м.Чорноморськ – вул.Паркова: 14–22, 24–26; вул.1 Травня: 2–2А;
511022 вул.1 Травня, 9А, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68001
ЗОШ №4, фойє
м.Чорноморськ – вул.Олександрійська: 15; вул.Спортивна: 6–6А, 10, 12А; вул.1 Травня: 7–7А, 9, 11–11Б; просп.Миру: 24;
511023 просп.Миру, 43А, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68003
ЗОШ №7, ліве крило, фойє
м.Чорноморськ – вул.Берегова, вул.Морська, вул.Набережна, вул.Паркова: 36–52; вул.Парусна: 1–1Т; вул.Старе Бугово, вул.Тіниста, пров.Зелений, пров.Сонячний, просп.Миру: 22Б–22Н;
511024 просп.Миру, 43А, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68003
ЗОШ №7, фойє, вхід початкової школи
м.Чорноморськ – вул.Лазурна: 5–7; вул.Паркова: 30–34В; просп.Миру: 41–43;
511025 пров.Олександрійський, 3, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68003
спортивно-оздоровчий комплекс "Бастіон", фойє
м.Чорноморськ – вул.Одеська, вул.Олександрійська: 23–23А, 25–131; вул.Приморська, вул.Радісна, пров.Капітанський, пров.Олександрійський, В/Ч А-3155, В/Ч 2138, В/Ч 41165, В/Ч 44219
511026 просп.Миру, 30, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68003
виставковий зал, великий зал
м.Чорноморськ – вул.Лазурна: 1–3; просп.Миру: 28, 30, 39–39/1;
511027 вул.Спортивна, 3А, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68003
ЗОШ №6, кабінет заступника директора з методичної роботи
м.Чорноморськ – вул.Олександрійська: 17–18, 19–22, 24; вул.Парусна: 14; вул.Спортивна: 5, 12, 14;
511028 вул.Парусна, 9, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68004
ЖЕК №3, фойє
м.Чорноморськ – вул.Парусна: 8–10;
511029 вул.1 Травня, 9А, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68001
ЗОШ №4, фойє, ліве крило
м.Чорноморськ – вул.Парусна: 11–13/1, 15–20;
511030 вул.1 Травня, 9А, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68001
ЗОШ №4, фойє, праве крило
м.Чорноморськ – вул.Віталія Шума: 17–21; ВК ІЗЗБК
511031 вул.Олександрійська, 16, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68004
гуртожиток 1, фойє
м.Чорноморськ – вул.Вишнева, вул.Ізмаїльська, вул.Олександрійська: 11, 13, 16, 18А; вул.Південна, вул.Промислова, вул.8 Березня
511032 вул.Спортивна, 10, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68003
Будинок дитячої та юнацької творчості, актовий зал
м.Чорноморськ – вул.Віталія Шума: 11–15; вул.1 Травня: 15А;
511033 вул.1 Травня, 17, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68004
дитячий юнацький клуб, танцювальний зал
м.Чорноморськ – вул.Виноградна, вул.Олександрійська: 10; вул.Садова, вул.Середня, вул.Сонячна, вул.1 Травня: 17; лінія 1 Садового товариства «Портовик», лінія 2 Садового товариства «Портовик», лінія 3 Садового товариства «Портовик», лінія 4 Садового товариства «Портовик», лінія 5 Садового товатиства «Портовик», лінія 6 Садового товариства «Судноремонтник», лінія 7 Садового товариства «Судноремонтник», лінія 8 Садового товариства «Судноремонтник»
511034 вул.Спортивна, 3А, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68003
ЗОШ №6, спортивний зал, зворотня сторона
м.Чорноморськ – вул.Парусна: 2–2А, 3А–4А, 6; вул.Спортивна: 3–4, 8; просп.Миру: 26, 32–35Г;
511035 вул.Парусна, 15Б, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68004
готель "Сніжна королева", зал урочистих подій
м.Чорноморськ – вул.Віталія Шума: 2А–9; вул.Парусна: 3, 5, 7; вул.1 Травня: 19–42А;
511036 вул.Центральна, 85, смт Олександрівка, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68091
школа, спортивний зал
смт Олександрівка – вул.Вербна, вул.Виноградна, вул.Вчительська, вул.Гагаріна, вул.Дмитра Горбунова: 84–140; вул.Залізнична, вул.Земна, вул.Київська, вул.Лиманська, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Морська, вул.Нова, вул.Новоселів, вул.Пушкіна, вул.Розвитку, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Шкільна, пров.Гагаріна, пров.Лермонтова, пров.Лиманський, пров.Пушкіна, пров.Степовий
511037 вул.Центральна, 76, смт Олександрівка, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68091
будинок культури, великий зал
смт Олександрівка – вул.Лермонтова, вул.Перемоги: 22–91; вул.Світла: 6–72; вул.Сільськогосподарська: 21–43; вул.Судноремонтна, вул.Толстого, вул.Шевченка: 8–86; пров.Гречеський, пров.Судноремонтний
511038 вул.Центральна, 85, смт Олександрівка, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68091
нова будівля школи, спортивний зал, 2-поверх
смт Олександрівка – вул.Абрикосова, вул.Арнаутська, вул.Горіхова, вул.Городня, вул.Дмитра Горбунова: 1–83; вул.Ентузіастів, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Кооперативна, вул.Корабельна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Озерна, вул.Перемоги: 1–21Б; вул.Світла: 1–4; вул.Сільськогосподарська: 1–20; вул.Спортивна, вул.Тіниста, вул.Успішна, вул.Центральна, вул.Шевченка: 2–7; пров.Західний, пров.Зелений, пров.Зірковий, пров.Набережний, пров.Північний, пров.Успенський
511039 вул.Зелена, 2, с.Малодолинське, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68093
ЗОШ, спортивний зал
с.Малодолинське – вул.Будівельна, вул.Вишнева, вул.Вознесенська, вул.Вчительська, вул.Едуарда Савінова, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Лібентальська, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Робоча, вул.Українська, вул.Ювілейна, пров.Весняний, пров.Вишневий, пров.Гвардійський, пров.Новоселів, пров.Південний, пров.Ювілейний
511040 вул.Шмідта, 33, с.Малодолинське, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68093
будинок культури, великий зал
с.Малодолинське – вул.Винокурова, вул.Заводська, вул.Космонавтів, вул.Курортна, вул.Мира, вул.Шевченка, вул.Шмідта, пров.Шмідта, Станція Ксенієво
511041 вул.Центральна, 103, с.Бурлача Балка, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68094
Будинок культури, великий зал
с.Бурлача Балка
511060 вул.Піонерна, 7, м.Теплодар, Одеська обл., 65490
Виконавчий комітет Теплодарської міської ради, каб.24, 2-й поверх
м.Теплодар – вул.Комунальна: 28В; вул.Піонерна: 3, 12–224; вул.Польова, вул.Степова
511061 вул.Комунальна, 1, м.Теплодар, Одеська обл., 65490
школа, актова зала, 2-й поверх
м.Теплодар – вул.Генерала Плієва, просп.Енергетиків: 9;
511062 просп.Енергетиків, 3, м.Теплодар, Одеська обл., 65490
професійний ліцей, актова зала, 1-й поверх
м.Теплодар – вул.Вишнева, вул.Донецька, вул.Київська, вул.Одеська, просп.Енергетиків: 3, 7–8, 71–88;
511063 вул.Комунальна, 1, м.Теплодар, Одеська обл., 65490
школа, фойє, 1-й поверх
м.Теплодар – вул.Виноградна, вул.Західна, вул.Казкова, вул.Комунальна: 3-Б–17; вул.Північна, вул.Піонерна: 4–5; вул.Полунична, вул.Сливова, вул.Сонячна, вул.Тюльпанова, просп.Енергетиків: 6;
511444 вул.Добрянського, 28, смт Авангард, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67806
Будинок культури, танцювальний клас
смт Авангард – вул.Аграрна, вул.Базова, вул.Європейська, вул.Зоряна, вул.Комінтерна, вул.Крайня, вул.Левадна, вул.Молодіжна, вул.Огородна, вул.Польова, вул.Проїздна, вул.Селекціонерів, вул.Сільська, вул.Сонячна, вул.Сосюри, вул.Торгова, вул.Урожайна, вул.Южна, пров.Гагаріна
511445 вул.Т.Шевченка, 422, смт Овідіополь, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 67801
адміністративний корпус, актовий зал
Комунальна установа Овідіопольської районної ради "Овідіопольська центральна районна лікарня"
511446 вул.Віталія Шума, 4, м.Чорноморськ, Одеська обл., 68004
Іллічівська басейнова лікарня, зал, 2-й поверх
Державний заклад Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті Міністерства охорони здоров’я України
511449 вул.ж/м "Ульянівка" масив "Радужний", 20/35Н, с.Лиманка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 65037
офісне приміщення, хол
смт Таїрове – вул.Одеська, вул.1 дільниця, вул.2 дільниця, с.Лиманка – вул.ж/м "Ульянівка" Бузкова, вул.ж/м "Ульянівка" масив "Радужний": 1–5, 12–14, 18–20, 22–23; вул.ж/м "Ульянівка" Одеська
511453 вул.ж/м "Ульянівка" масив "Радужний", 21, с.Лиманка, Овідіопольський р-н, Одеська обл., 65037
приміщення амбулаторії, хол
с.Лиманка – вул.ж/м "Ульянівка" масив "Радужний": 6–11/2, 15/1–17, 21;