Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Вінницька область, Територіальний виборчий округ № 13

Дільниць - 234

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
050375 вул.Центральна, 16, с.Байківка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22430
будинок культури, зал
с.Байківка
050376 вул.Перемоги, 32, с.Грушківці, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22431
школа, актова зала
с.Грушківці
050377 вул.Миру, 8А, с.Глинськ, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22425
Глинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, спортивний зал
с.Глинськ
050378 вул.Весела, 1, с.Панасівка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22425
будинок культури, зал
с.Панасівка
050379 вул.Центральна, 40, с.Голубівка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22442
будинок культури, зал
с.Голубівка, с.Гарасимівка
050380 вул.Шкільна, 1, с.Червоний Степ, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22441
школа, актова зала
с-ще Голендри, с.Червоний Степ
050381 вул.Шевченка, 100, с.Гущинці, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22434
сільський клуб
с.Гущинці
050382 вул.Шкільна, 50, с.Кам’яногірка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22435
сільський клуб, зал
с.Кам’яногірка
050383 вул.Центральна, 54, с.Дружелюбівка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22450
школа, спортивний зал
с.Дружелюбівка
050384 вул.Першотравнева, 1А, с.Дружне, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22453
будинок культури, зал
с.Дружне
050385 вул.Миру, 28, с.Жигалівка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22423
будинок культури, зал
с.Жигалівка
050386 вул.Миру, 15, с.Заливанщина, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22440
будинок культури, хол
с.Заливанщина, с.Весела, с-ще Первомайське
050387 вул.Свинаря, 17, с.Іванів, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22432
сільська рада, зал засідань
с.Іванів – вул.Вишнева, вул.Депівська, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Корольова, вул.Космонавтів, вул.Лугова, вул.Лялі Ратушної, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Орсівська, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Свинаря: 10–114; вул.Українська, вул.Учительська, вул.Холоневська, вул.Шкільна, пров.Депівський, пров.Космонавтів, пров.Миру, пров.Привокзальний, пров.Холоневський, пров.2-й Свинаря, пров.3-й Свинаря
050388 вул.Гагаріна, 26, с.Іванів, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22432
СВК "Іванівський", хол
с.Іванів – вул.Весела, вул.В.І.Кривенка, вул.Гагаріна, вул.Гонти, вул.Гранітна, вул.Зарічна, вул.Лісова, вул.Маяковського, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Поштова, вул.Прибузька, вул.Свинаря: 1–9; вул.Соборна, вул.Спартаківська, вул.Царська Гора, вул.Шевченка, пров.Зарічний, пров.Незалежності, пров.Прибузький, пров.Шевченка, пров.1-й Поштовий, пров.1-й Свинаря, пров.1-й Соборний, пров.2-й Поштовий, пров.2-й Соборний, пров.3-й Поштовий, пров.3-й Соборний, тупик Прибузький
050389 вул.Руданського, 95А, с.Слобідка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22433
школа, спортивний зал
с.Слобідка
050390 вул.Миру, 3А, с.Мирне, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22451
будинок культури, зал засідань
с.Мирне
050391 вул.Незалежності, 6, с.Польова Лисіївка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22451
будинок культури, зал
с.Польова Лисіївка
050392 вул.Лісова, 13, с.Забара, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22451
фельдшерсько-акушерський пункт, хол
с.Забара
050393 вул.Київська, 4, с.Корделівка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22445
школа, спортивний зал, 1-й поверх
с.Корделівка
050394 вул.Перемоги, Сільський клуб, с.Загребельня, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22446
сільський клуб, зал
с.Загребельня
050395 вул.Миру, 16, с.Бережани, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22426
будинок культури, зал
с.Бережани
050396 вул.Центральна, 16А, с.Котюжинці, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22447
будинок культури, зал
с.Котюжинці
050397 вул.Пушкіна, 60, с-ще Гулівці, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22447
фельдшерсько-акушерський пункт, хол
с-ще Гулівці, с.Тарасівка
050398 вул.Шкільна, 14А, с.Лемешівка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22410
школа, хол
с.Лемешівка
050399 вул.Перемоги, 1, с.Райки, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22410
сільський клуб, зал
с.Адамівка, с.Райки
050400 вул.Віктора Ліпського, 11А, с.Малі Кутища, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22410
сільський клуб, зал
с.Малі Кутища
050401 вул.Вінницька, 2А, с.Лісова Лисіївка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22461
школа,спортивний зал
с.Лісова Лисіївка
050402 вул.Сонячна, 25, с.Люлинці, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22411
будинок культури, зал
с.Люлинці, с.Великі Кутища
050403 вул.Гагаріна, 1, с.Мізяків, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22437
сільська рада, зал засідань
с.Мізяків, с.Павленки
050404 вул.Білецької, 40Б, с.Мізяківська Слобідка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22437
фельдшерсько-акушерський пункт, хол
с.Мізяківська Слобідка
050405 вул.Першотравнева, 4, с.Нападівка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22413
будинок культури, зал
с.Нападівка
050406 вул.Садова, 12, с.Мончинці, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22413
сільський клуб, зал
с.Мончинці
050407 вул.Шкільна, 15, с.Нова Гребля, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22452
будинок культури, глядацька зала
с.Нова Гребля
050408 вул.Соборна, 15, с.Пиків, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22420
сільський клуб, зал
с.Пиків – вул.Валігури, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Кам’яна, вул.Медична, вул.Миру, вул.Надрічна, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Трудова, вул.Шевченка, вул.Яблунева
050409 вул.Сонячна, 1А, с.Пиків, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22420
фельдшерсько-акушерський пункт, хол
с.Пиків – вул.Горького, вул.Кармалюка, вул.Короленка, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Маліновського, вул.Миколи Олійника, вул.Некрасова, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Руданського, вул.Сонячна, вул.Чернишевського, вул.Черняхівського, вул.Чумака, вул.Шкільна, вул.Шкорби
050410 вул.8-го Березня, 15, с.Шепіївка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22421
сільський клуб, зал
с.Шепіївка
050411 вул.Миру, 211, с.Павлівка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22436
будинок культури, зал
с.Павлівка – вул.Бабка Юрія, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Зелена, вул.Кам’яна, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Миру: 74, 92, 96, 98, 100–102, 106, 108–110А, 112, 114, 116, 118, 120, 132, 134, 136, 138, 142, 146–315; вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна: 29, 31, 33, 35–92; вул.Сонячна, вул.Суворова, пров.Кам’яний, пров.Молодіжний, пров.Пушкіна, пров.1-й Лесі Українки, пров.1-й Миру, пров.2-й Лесі Українки, пров.2-й Миру, пров.3-й Миру
050412 вул.Шкільна, 10, с.Павлівка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22436
школа, спортивний зал
с.Павлівка – вул.Водоп’янова, вул.Івасюка, вул.Калинівська, вул.Ковальчука Івана, вул.Космонавтів, вул.Кундзіча, вул.Лісова, вул.Миру: 1А–73, 75–91А, 93–95, 97, 99, 103–105А, 107, 111, 113, 115, 117, 119, 121–131, 133, 135, 137, 139–141, 143–145; вул.Мізяківська, вул.Новоселів, вул.Петра Волинця, вул.Пушкіна: 1–28, 30, 32, 34; вул.Садова, вул.Стельмаха, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Ковальчука Івана, пров.Кундзіча, пров.Лісовий, пров.Мізяківський, пров.Стельмаха, пров.Шевченка, пров.1-й Калинівський, пров.1-й Шкільний, пров.2-й Калинівський, пров.2-й Шкільний, пров.3-й Шкільний
050413 вул.Шкільна, 7, с.Писарівка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22407
сільський клуб, зал
с.Писарівка
050414 вул.Центральна, 1, с.Радівка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22415
ПП "Радівське", зал засідань
с.Радівка, с.Софіївка
050415 вул.Сонячна, 7А, с.Сальник, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22460
школа, спортивний зал
с.Сальник
050416 вул.Семполовського, 16, с.Уладівське, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22422
будинок культури, хол
с.Уладівське, с-ще Яблуневе
050417 вул.Садова, 84А, с.Вишневе, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22412
сільський клуб, хол
с.Вишневе
050418 вул.Шкільна, 1А, с.Антонопіль, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22422
сільський клуб, фойє
с.Антонопіль
050419 вул.Першотравнева, 2, с.Хомутинці, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22424
будинок культури, зал
с.Хомутинці
050420 вул.Миру, 16А, с.Чернятин, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22444
школа, хол
с.Чернятин – вул.Гагаріна, вул.Героїв, вул.Київська, вул.Кругова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Тракторна, вул.Українська, вул.Шкільна
050421 вул.Лермонтова, 18, с.Чернятин, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22444
будинок культури, зал
с.Чернятин – вул.Богдана Хмельницького, вул.Горького, вул.Івана Франка, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Пушкіна, вул.Рильського, вул.Тичини, вул.Центральна
050422 вул.Центральна, 5А, с.Черепашинці, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22443
будинок культури, хол
с.Черепашинці
050423 вул.Івана Мазепи, 45, м.Калинівка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22400
ВАТ "Вінніфрут", зал засідань, 1-й поверх
м.Калинівка – вул.Авіаційна, вул.Боженка, вул.Василя Порика, вул.В’ячеслава Катрича, вул.Дружби, вул.Європейська, вул.Затишна, вул.Івана Мазепи, вул.Крилова, вул.Левадна, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Піонерська, вул.Пушкіна, вул.Разіна, вул.Суворова, вул.Устима Кармелюка, вул.Чернишевського, вул.Шевченка: 40, 42–44, 46, 48, 53–67; пров.Європейський, пров.Піонерський, пров.Пушкіна, пров.Устима Кармелюка, пров.1-й Суворова, пров.2-й Суворова
050424 вул.Незалежності, 52, м.Калинівка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22400
будинок культури, хол
м.Калинівка – вул.Вишнева, вул.Возз’єднання: 10; вул.Машинобудівників, вул.Миколи Леонтовича, вул.Незалежності: 30А–30Б, 37–70; вул.Нова, вул.О.Довженка, вул.Робоча, лінія Залізнична будка 1052 км, пров.Робочий
050425 вул.Маяковського, 27, м.Калинівка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22400
школа-гімназія №2, спортивний зал, 1-й поверх
м.Калинівка – вул.Возз’єднання: 1–9, 11–34; вул.Князя Володимира, вул.Макаренка, вул.Сєдова
050426 вул.Промислова, 8, м.Калинівка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22400
ЗАТ "Калина", їдальня, 1-й поверх
м.Калинівка – вул.Анатолія Обухова, вул.Гоголя, вул.Маяковського, вул.Промислова, вул.Чкалова: 2–2Б; пров.Промисловий, пров.1-й Маяковського, пров.2-й Маяковського
050427 вул.Михайла Грушевського, 58, м.Калинівка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22400
школа №3, хол, 2-й поверх
м.Калинівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Василя Стуса, вул.В.Івасюка, вул.Водоп’янова, вул.Гагаріна, вул.Данила Нечая, вул.Жовтнева, вул.Зелена, вул.Кільцева, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Л.Українки, вул.Михайла Грушевського, вул.Новоселів, вул.Н.Яремчука, вул.Олени Теліги, вул.Пархоменка, вул.Пирогова, вул.Руданського, пров.Пархоменка
050428 пл.Шкільна, 1, м.Калинівка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22400
школа №4, актова зала
м.Калинівка – вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Кузнечна, вул.Некрасова, вул.Островського, вул.Підгорна, вул.Сонячна, вул.Степового, вул.Тімірязєва, лінія 1050км, лінія 1051км, пл.Шкільна, пров.Некрасова, пров.Островського
050429 вул.Українська, 35, м.Калинівка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22400
клуб Ремонтно-механічного заводу, зал, 2-й поверх
м.Калинівка – вул.Арсенальна, вул.Вінницька, вул.Волинця, вул.Корольова, вул.Лісова, вул.Механізаторів, вул.Сальницька, вул.Стельмаха, вул.Трудова, вул.Українська, вул.Ціолковського, лінія Залізнична будка 1055 км, лінія 107 км, пров.1-й Механізаторів, пров.2-й Механізаторів
050430 ТОВ «Калинівкаміжрайагротехсервіс», Адмінбудівля, с-ще Калинівка Друга, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22402
хол, 1-й поверх
с-ще Калинівка Друга
050431 вул.Механізаторів, 25, с-ще Рівнинне, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22400
ДП "Артеміда", зал засідань
с.Прилуцьке, с-ще Рівнинне
050432 вул.Незалежності, 22, м.Калинівка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22400
школа №1, спортивний зал, 1-й поверх
м.Калинівка – вул.Андрея Шептицького, вул.Берегова, вул.Вадима Нестерчука, вул.Громова, вул.Євгена Гуцала, вул.Залізнична, вул.Івана Франка, вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Незалежності: 1–30, 31–33; вул.Першутова, вул.Покришкіна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Саксаганського, вул.Чкалова: 1, 2В–35; вул.Шевченка: 1–39, 41, 45, 47, 49–51; вул.1-го Травня, пров.Вадима Нестерчука, пров.Лермонтова, пров.Шевченка, пров.Шкільний
050433 вул.Чкалова, 6, м.Калинівка, Калинівський р-н, Вінницька обл., 22400
Калинівська центральна районна лікарня, хол
Калинівська центральна районна лікарня
050434 вул.Перемоги, 2А, с.Безіменне, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22114
будинок культури, актовий зал
с.Безіменне
050435 вул.Весела, 1Б, с.Молодіжне, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22114
сільський клуб, актовий зал
с.Молодіжне
050436 вул.Перемоги, 1Б, с.Молотківці, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22114
сільський клуб, актовий зал
с.Молотківці
050437 вул.Сонячна, 1А, с.Хліборобне, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22114
столова, зал
с.Хліборобне
050438 вул.Шевченка, 14, с.Чернички, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22114
сільський ФАП, Фойє
с.Чернички
050439 вул.Шкільна, 7А, с.Білопілля, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22120
культурно-спортивний комплекс, вестибюль
с.Білопілля
050440 вул.Центральна, 21А, с.Селище, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22120
сільський клуб, зал
с.Селище
050441 вул.Перемоги, 134, смт Бродецьке, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22115
селищна рада, обрядовий зал
смт Бродецьке – вул.Весела, вул.Гірська, вул.Гуральня, вул.Заріччя, вул.Лугова, вул.О.Ткачук, вул.Перемоги: 98, 100, 102–204; вул.Першотравнева: 82–88; вул.Польова: 34, 36, 38, 40, 67–79; вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Ясенівська, с-ще Дубина
050442 вул.Робітнича, 19, смт Бродецьке, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22115
будинок культури, зал
смт Бродецьке – вул.Білляр, вул.Новоселів, вул.Перемоги: 1–97, 99, 101; вул.Першотравнева: 1–80; вул.Польова: 1–33А, 35, 37, 39, 41–65; вул.Робітнича
050444 вул.Шкільна, 20Б, с.Вернигородок, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22125
школа, фойє
с.Вернигородок
050445 вул.Сонячна, 9, с.Велике, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22125
Приміщення клубу, зал
с.Велике
050446 вул.Шевченка, 60А, с.Верболози, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22125
ФАП, приймальна
с.Верболози
050447 вул.Миру, 53, с.Вовчинець, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22113
сільська рада, кабінет голови
с.Вовчинець
050448 вул.Шкільна, 4, смт Глухівці, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22130
школа, хол
смт Глухівці – вул.Бузкова, вул.Василя Стуса, вул.Верхня Садова, вул.Вишнева: 33, 35–36; вул.Героїв Майдану, вул.Гречна, вул.Зарічна, вул.Кар’єрна: 41; вул.Нижня Садова, вул.Подільська, вул.Прибережна, вул.Робітнича, вул.Шкільна, пров.Автобусний, пров.Робітничий
050449 вул.Шкільна, 4, смт Глухівці, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22130
школа, хол
смт Глухівці – вул.Вишнева: 32, 34, 39–39А; вул.Джерельна, вул.ім.К.Г.Богачука, вул.Кар’єрна: 40, 42–49; вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Механізаторів, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Привокзальна, вул.Шевченка, вул.Шляхова
050450 вул.Кар’єрна, 1Б, с.Жежелів, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22116
будинок культури, актовий зал
с.Жежелів
050451 вул.Лісова, 1В, с.Кашперівка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22121
сільський клуб, актовий зал
с.Кашперівка
050452 вул.Нікольського, 15, с.Махнівка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22133
сільська рада, актовий зал
с.Махнівка – вул.Антоновича, вул.І.Данилюка, вул.Камянка, вул.Київська: 76–80, 82–86, 88, 109–133; вул.Козятинська, вул.Любарська, заїзд Пляхівський, пров.І.Данилюка, пров.Любарський
050453 вул.Шкільна, 3, с.Махнівка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22133
школа, хол
с.Махнівка – вул.Безіменна, вул.Грушевського, вул.Заріччя, вул.Квітнева, вул.Київська: 38, 40, 42, 44, 48–49, 51–74, 81, 87, 89–107; вул.Корольова, вул.Лікарняна, вул.Мазурівка, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Нікольського, вул.Польова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Терешкової, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.1 Травня, пров.Базарний, пров.Береговий, пров.Лозовий, пров.Механізаторів, пров.Молодіжний, пров.Набережний, пров.Польовий, пров.Садовий, пров.Соборний, пров.Шевченка, пров.1 Травня
050454 пров.Київський, 1, с.Махнівка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22133
контора СТОВ "Мрія", актовий зал
с.Махнівка – вул.Березівка, вул.Дружби, вул.Єдинача, вул.Кемпа, вул.Київська: 1–37, 39, 41, 43, 45–45Б, 50; вул.Кулака, вул.Нова, вул.Пушкіна, пров.Київський, пров.Мельники
050455 вул.Колгоспна, 19, с.Марківці, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22133
сільський клуб, зал
с.Марківці
050456 вул.Набережна, 42, с.Медведівка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22133
сільський клуб, зал
с.Медведівка
050457 вул.Центральна, 1А, с.Мшанець, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22133
приміщення бригади, кімната відпочинку
с.Мшанець
050458 вул.Центральна, 6, с-ще Садове, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22132
сільський клуб, зал
с-ще Садове
050459 вул.Гагаріна, 31, с.Непедівка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22123
сільський клуб, зал
с.Непедівка
050460 вул.Перемоги, 12, с.Гурівці, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22124
будинок культури, зал
с.Гурівці
050461 вул.Олександра Лобжина, 24, с.Перемога, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22134
школа, коридор
с.Перемога
050462 вул.Володимира Чорноуса, 49А, с.Немиринці, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22134
сільський клуб, актовий зал
с.Немиринці
050463 вул.Подільська, 1А, с.Пляхова, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22132
сільська рада, актовий зал
с.Пляхова
050464 вул.Дружби, 40, с.Поличинці, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22110
сільський будинок культури, фойє
с.Поличинці
050465 вул.Аграрна, 1, с.Мала Клітинка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22110
сільський будинок культури, зал
с.Мала Клітинка
050466 вул.Шкільна, 14, с.Пузирки, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22122
Будинок культури, актовий зал
с.Пузирки
050467 вул.Садова, 12, с.Держанівка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22122
клуб, актовий зал
с.Держанівка
050468 вул.Білопільська, 43, с.Панасівка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22122
сільський клуб, актовий зал
с.Панасівка
050469 вул.Шевченка, 2, с.Тернівка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22111
Сільський клуб, зал
с.Тернівка
050470 вул.Миру, 23, с.Юрівка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22112
школа, коридор
с.Юрівка
050471 вул.Шевченка, 11, с.Листопадівка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22112
фельдшерський пункт, фізіотерапевтична кімната
с.Листопадівка
050472 вул.Центральна, 75, с.Вівсяники, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22164
будинок культури, актовий зал
с.Вівсяники, с.Мухувата
050474 вул.Миру, 22, с.Воскодавинці, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22155
сільський клуб, актовий зал
с.Воскодавинці
050475 вул.Центральна, 1, с.Дубові Махаринці, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22150
будинок культури, актовий зал
с.Дубові Махаринці
050476 вул.Червоноармійська, 24А, с.Блажіївка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22152
сільський клуб, актовий зал
с.Блажіївка
050477 вул.Центральна, 78, с.Журбинці, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22151
школа, спортзал
с.Журбинці
050478 вул.Васільєва, 4, с.Збараж, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22165
будинок культури, актовий зал
с.Збараж
050479 вул.Захисників Вітчизни, 23А, с.Зозулинці, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22155
школа, коридор
с.Зозулинці
050480 вул.Центральна, 22А, с.Сошанське, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22171
приміщення школи, спортивний зал
с.Сошанське
050481 вул.Т.Г.Шевченка, 88, с.Йосипівка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22154
школа, спортзал
с.Йосипівка, с.Малишівка
050482 вул.Центральна, 90, с.Козятин, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22109
будинок культури, актовий зал
с.Козятин – вул.Водокачна, вул.Гайдара, вул.Горіхова, вул.Грабовського, вул.Депутатська, вул.Дубініна, вул.Заозерна, вул.Каштанова, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Медова, вул.Миру: 1–28, 30, 34–36, 38, 40, 44–46, 48, 50, 52, 54, 60, 62, 66, 68; вул.О.Кобилянської, вул.Пирогова, вул.Подільська, вул.Покровська, вул.Садова, вул.Терешкової, вул.Центральна, вул.Ціолковського, вул.Щаслива, пров.Абрикосовий, пров.Заозерний, пров.Кондрацького, пров.Райський, пров.Щасливий, пров.Яблуневий
050483 вул.Миру, 84, с.Козятин, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22109
школа №9, хол
с.Козятин – вул.Вінницька, вул.Гончарова, вул.Миру: 29, 31–33, 37, 39, 41–43, 47, 49, 51, 53, 55–59, 61, 63–65, 67, 69–95; вул.Поповича, вул.Репіна, вул.Чайковського, вул.8-го Березня, пров.Миру, ст. Сестринівка
050484 вул.Шкільна, 21А, с.Іванківці, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22109
школа, коридор
с.Іванківці
050485 вул.Героїв Майдану, 1, с.Кордишівка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22146
школа, фойє
с.Кордишівка
050486 вул.Чапаєва, 7, с.Прушинка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22146
сільський клуб, фойє
с.Королівка, с.Прушинка
050487 вул.Центральна, 30, с.Куманівка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22135
будинок культури, зал
с.Куманівка
050488 вул.Л.Чайкіної, 20, с.Туча, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22135
ФАП, приймальна кімната
с.Туча
050489 вул.Садова, 5, с.Махаринці, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22141
дитячий садок "Сонечко", актовий зал
с.Махаринці – вул.Волошкова, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Лікарняна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Робітнича, вул.Садова, вул.Центральна: 1–17; вул.Шевченка, пров.Лікарняний, пров.Набережний
050490 вул.Центральна, 50, с.Махаринці, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22141
школа, фойє
с.Махаринці – вул.Берегова, вул.Березова, вул.Гулака-Артемовського, вул.Залізнична, вул.Калинова, вул.Крушельницької, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Трудова, вул.Центральна: 17А–75; вул.Чкалова, вул.1 Гагаріна, вул.9 Травня, пров.Вишневий, пров.Дружній, пров.Колгоспний, пров.Лісовий, пров.Миру
050491 вул.Миру, 51Б, с.Миколаївка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22160
школа, кімната початкового класу 2
с.Миколаївка
050492 вул.Миру, 1А, с.Великий Степ, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22160
ФАП, кабінет завідуючого ФАП
с.Великий Степ
050493 вул.Космонавтів, 6, с.Лопатин, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22161
ФАП, кабінет завідуючого ФАП
с.Лопатин
050494 вул.Кооперативна, 13, с.Михайлин, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22162
сільський клуб, зал
с.Михайлин
050495 вул.Заводська, 7, с.Широка Гребля, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22172
сільський клуб, танцювальний зал
с.Широка Гребля
050496 вул.Незалежності, 37, с.Пиковець, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22144
школа-дитячий сад, фойє
с.Пиковець
050497 вул.Івана Богуна, 3, с.Пустоха, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22144
Фельдшерський пункт, коридор
с.Пустоха
050498 вул.Миру, 52, с.Самгородок, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22163
будинок культури, хол
с.Самгородок
050499 вул.Садова, 12, с.Коритувата, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22163
ФАП, кабінет фельдшера
с.Коритувата
050500 вул.Центральна, 58, с.Красне, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22163
ФАП, кабінет фельдшера
с.Красне
050501 вул.братів Тихонюків, 12, с.Лозівка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22163
сільський клуб, зал
с.Лозівка
050502 вул.Грушевського, 23, с.Сестринівка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22140
школа-дитячий садок, спортзал
с.Сестринівка
050503 вул.Білоцерківська, 16, с.Сокілець, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22142
школа, клас 2
с.Сокілець
050504 вул.Космонавтів, 37, с.Сигнал, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22145
будинок культури, зал
с.Сигнал
050505 вул.Героїв, 36, с.Титусівка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22143
магазин, торговий зал
с.Титусівка
050506 вул.Йосипівська, 1, с.Флоріанівка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22153
школа, фойє
с.Флоріанівка
050507 вул.Колгоспна, 9, с.Рубанка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22153
сільський клуб, зал
с.Рубанка
050508 вул.Планова, 1, с.Сестринівка, Козятинський р-н, Вінницька обл., 22140
Козятинська обласна туберкульозна лікарня, актовий зал
Комунальний заклад «Козятинська обласна туберкульозна лікарня»
051210 вул.Івана Богуна, 2А, с.Березна, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22052
будинок культури, хол
с.Березна
051211 вул.Першотравнева, 32А, с.Крупин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22052
сільський клуб, зал
с.Крупин
051212 вул.Першотравнева, 42А, с.Чудинівці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22052
сільський клуб, зал
с.Чудинівці
051213 пл.Перемоги, 2, с.Великий Митник, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22060
будинок культури, зал
с.Великий Митник
051214 вул.Центральна, 17А, с.Філіопіль, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22063
сільський клуб, зал
с.Філіопіль
051215 вул.Центральна, 15, с.Малий Митник, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22061
сільський клуб, зал
с.Будків, с.Малий Митник
051216 вул.Степова, 30, с.Кушелівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22060
школа - сад, зал
с.Кушелівка
051217 вул.8 Березня, 1А, с.Великий Острожок, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22040
зал, сілький клуб
с.Великий Острожок
051218 вул.Поштова, 12, с.Вишенька, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22041
сільський клуб, зал
с.Вишенька, с.Червоний Степ
051219 вул.Польська, 3, с.Малий Острожок, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22041
фельдшерсько-акушерський пункт, хол
с.Малий Острожок
051220 вул.Миру, 50А, с.Голодьки, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22064
школа, хол
с.Голодьки
051221 вул.Шевченка, 55А, с.Стара Гута, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22084
сільський клуб, зал
с.Стара Гута
051222 вул.Заводська, 2А, с.Війтівці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22050
будинок культури, зал
с.Війтівці, с.Ольгине
051223 вул.Шкільна, 4, с.Дібрівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22051
сільський клуб, зал
с.Дібрівка
051224 вул.Миру, 14, с.Качанівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22015
сільська рада, зал
с.Качанівка
051225 вул.Франка, 11, с.Семки, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22016
школа, хол
с.Семки
051226 вул.Гагаріна, 45А, с.Кривошиї, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22073
молодіжний центр, зал
с.Кривошиї
051227 вул.Поштова, 1А, с.Колибабинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22072
школа, зал
с.Колибабинці
051228 вул.Привокзальна, 1, с.Крижанівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22042
Прат "Зернопродукт", зал
с.Крижанівка
051229 вул.Крамнична, 11А, с.Слобода-Кустовецька, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22042
сільський клуб, зал
с.Слобода-Кустовецька
051230 вул.Шкільна, 2, с.Осична, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22042
школа, хол, зал
с.Осична
051231 вул.Гагаріна, 6, с.Кропивна, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22026
школа, хол, зал
с.Кропивна
051232 вул.1-гоТравня, 50, с.Ступник, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22026
школа, зал
с.Ступник
051233 вул.Стельмаха, 1, с.Клітенка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22026
школа, хол, зал
с.Клітенка
051234 вул.Кошового, 1А, с.Куманівці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22053
школа, хол, зал
с.Куманівці
051235 вул.Коцюбинського, 2, с.Кустівці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22081
сільський клуб, зал
с.Кустівці
051236 вул.Миру, 2, с.Рогинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22044
сільський клуб, зал
с.Рогинці
051237 вул.Лесі Українки, 23Б, с.Лелітка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22008
школа, хол, клас 1
с.Лелітка, с.Вербівка, с.Крутнів
051238 вул.Лесі Українки, 2, с.Лип’ятин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22020
школа, зал
с.Лип’ятин
051239 вул.Радісна, 34А, с.Чеснівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22020
фельдшерсько-акушерський пункт, хол, кабінет медсестри
с.Чеснівка
051240 вул.Шевченка, 25, с.Морозівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22021
сільський клуб, хол
с.Морозівка
051241 вул.Дачна, 5А, с.Лозова, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22054
школа, хол
с.Лозова
051242 вул.Чкалова, 10А, с.Вугли, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22054
школа, зал
с.Вугли
051243 вул.Стуса В, 25А, с.Педоси, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22054
сільський клуб, зал
с.Педоси
051244 вул.Шевченка, 3А, с.Думенки, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22055
сільський клуб, зал
с.Гулі, с.Думенки
051245 вул.Шкільна, 4, с.Лозна, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22045
школа, зал
с.Лозна, с.Дубина
051246 вул.Шкільна, 1, с.Хутори-Кривошиїнецькі, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22046
сільський клуб, зал
с.Хутори-Кривошиїнецькі
051247 вул.Богдана Хмельницького, 14, с.Маркуші, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22030
сільський клуб, зал
с.Маркуші
051248 вул.Лесі Українки, 1, с.Митинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22030
сільська бібліотека, читальний зал
с.Митинці
051249 вул.Центральна, 48, с.Мар’янівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22010
сільський клуб, зал
с.Мар’янівка
051250 вул.Щорса, 15, с.Лісогірка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22010
сільський клуб, зал
с.Лісогірка
051251 вул.Першотравнева, 55, с.Володимирівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22010
сільський клуб, зал
с.Володимирівка
051252 вул.Незалежності, 33, с.Петриківці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22023
сільський клуб, зал
с.Петриківці
051253 вул.Шевченка, 7, с.Подорожня, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22024
школа, зал
с.Подорожня
051254 вул.Шевченка, 15, с.Сміла, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22023
школа, хол
с.Сміла
051255 вул.Свободи, 70А, с.Порик, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22066
будинок культури, зал
с.Порик – вул.Ватутіна, вул.Івана Свідерського, вул.Лугова, вул.Свободи, вул.Шкільна, пров.Свободи
051256 вул.Гагаріна, 67Б, с.Порик, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22066
сільський клуб, зал
с.Порик – вул.Гагаріна, вул.Космонавтів, вул.Надбужна, вул.Польова, вул.Чкалова, вул.Ювілейна
051257 вул.О.Кошового, 131В, с.Курилівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22068
сільський клуб, зал
с.Курилівка
051258 вул.Івана Богуна, 16, с.Томашпіль, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22067
школа, хол
с.Томашпіль
051259 вул.Центральна, 152Б, с.Пустовійти, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22036
сільський клуб, зал
с.Пустовійти
051260 вул.Шевченка, 141А, с.Зозулинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22036
школа, хол
с.Зозулинці
051261 вул.Шкільна, 79, с.Чернятинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22037
школа, хол
с.Чернятинці
051262 вул.Козацька, 89, с.Рибчинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22031
школа, хол, зал
с.Рибчинці – вул.виселокГишківка, вул.Козацька, пров.Козацький, пров.Шкільний
051263 вул.Колгоспна, 1А, с.Рибчинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22031
центр дозвілля, зал
с.Рибчинці – вул.виселокПисарівна, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Садова, вул.1-го Травня
051264 вул.Соборна, 38, с.Сальниця, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22022
сільська рада, зал
с.Сальниця – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Перемоги, вул.Плахотнюка, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Соборна: 2–9; вул.Столярчука, вул.Шевченка, вул.Шпильова, вул.Янківського, вул.8 Березня, пров.Перемоги
051265 вул.Соборна, 52, с.Сальниця, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22022
школа, зал
с.Сальниця – вул.Базарна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Братів Павленків, вул.Ватутіна, вул.Гринькова, вул.Гузенка, вул.Європейська, вул.Зої Космодем’янської, вул.Миру, вул.Соборна: 12–105; вул.Сонячна, вул.Тімірязєва, вул.Травнева, вул.Ярослава Шпорти, пров.Соборний
051266 вул.Лесі Українки, 13, с.Гнатівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22082
фельдшерсько-акушерський пункт, хол
с.Гнатівка
051267 вул.Парсяка, 10, с.Скаржинці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22011
будинок культури, зал
с.Скаржинці
051268 вул.Гагаріна, 100, с.Соколова, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22009
сільський клуб, зал
с.Соколова
051269 вул.Лесі Українки, 27, с.Сулківка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22013
сільська рада, зал
с.Сулківка, с.Нова Сулківка
051270 вул.Коцюбинського, 8, с.Торчин, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22013
школа, хол, зал
с.Торчин
051271 вул.Шкільна, 2, с.Сьомаки, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22070
сільський клуб, зал
с.Сьомаки
051272 пров.Шкільний, 6, с.Сербанівка, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22070
сільський клуб, зал
с.Сербанівка
051273 вул.Шевченка, 39А, с.Білий Рукав, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22071
сільський клуб, зал
с.Білий Рукав
051274 вул.Миру, 1, с.Терешпіль, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22014
сільська рада, зал
с.Терешпіль, с.Держанівка, с.Софіївка, с.Українське
051276 вул.Миру, 7, с.Уланів, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22032
будинок культури, зал
с.Уланів – вул.Березнянська, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.В.Тарноградського, вул.Героїв праці, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Єдності, вул.Замостянська, вул.Івана Франка, вул.Кармелюка, вул.Лесі Українки, вул.Миру: 1, 3, 5, 7, 13, 15, 23, 29–37, 41, 43, 45, 49; вул.Незалежності, вул.Острозького, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Руданського, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Сиротюка, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.40 років Перемоги, вул.50 років Перемоги, пров.Юності
051277 вул.Соборна, 51, с.Уланів, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22032
школа естетичного виховання, зал
с.Уланів – вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Миру: 2, 4, 6, 8–12, 14, 16–22, 24–26, 40, 42, 44, 46; вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Першотравнева, вул.Поліщука, вул.Синьоводська, вул.Столярчука, вул.Тимощука, вул.Шевченка, пров.Комарова
051278 вул.Шкільна, 2, с.Воронівці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22034
сільський клуб, зал
с.Воронівці
051279 вул.Миру, 17, с.Пагурці, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22035
сільський клуб, зал
с.Пагурці
051280 вул.Шкільна, 24, с.Тараски, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22033
школа, зал
с.Тараски
051281 вул.Коцюбинського, 2А, с.Чепелі, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22040
магазин ССТ, торгівельний зал
с.Чепелі
051282 вул.Центральна, 75, с.Широка Гребля, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22065
школа, зал
с.Широка Гребля – вул.Визволителів, вул.Гагаріна, вул.Квіткова, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Прибужська, вул.Промислова, вул.Пушкіна, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.ГЕС, пров.Сонячний
051283 вул.Першотравнева, 80, с.Широка Гребля, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22065
сільська рада, зал
с.Широка Гребля – вул.Василя Порика, вул.Глибока, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Лісова, вул.Низова, вул.Першотравнева, вул.Чкалова, вул.Ярова, пров.Весняний, пров.Вишневий, пров.Сандрацький
051284 вул.Миру, 4, с.Уланів, Хмільницький р-н, Вінницька обл., 22032
районна лікарня, хол
Терапевтичне відділення №2 с.Уланів Хмільницької центральної районної лікарні Вінницької області
051608 вул.Винниченка, 29, м.Козятин, Вінницька обл., 22100
школа №1, їдальня
м.Козятин – вул.Бойка, вул.Винниченка, вул.Вінниченка-Підгорбунського, вул.Данила Галицького: 3–4; вул.Д.Нечая, вул.І.Виговського, вул.Князів Острозьких, вул.Коцюбинського, вул.Маяковського, вул.П. Орлика: 1–3, 6, 8; вул.Підгорбунського: 1–7; вул.Січових Стрільців: 1–8; вул.Склярова: 1–6, 8; вул.Толстого, вул.Червоної Калини, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Шевченка-Підгорбунського, вул.Шмідта: 1–7, 12–16; пров.Аптечний, пров.Грушевського: 3–17; пров.Партизанський: 1–12, 18, 20–22, 139; пров.Степовий, пров.Толстого, пров.Червоної Калини, пров.Шевченка
051609 вул.Героїв Майдану, 22, м.Козятин, Вінницька обл., 22100
міський будинок культури, хол
м.Козятин – вул.Героїв Майдану: 15–131; вул.Данила Галицького: 6–30; вул.П. Орлика: 5, 7, 14; вул.Підгорбунського: 9–34; вул.Шмідта: 11, 19–60; пров.Грушевського: 21–25; пров.Крайній, пров.Партизанський: 15, 19, 26–44; пров.Шмідта
051610 вул.Незалежності, 75, м.Козятин, Вінницька обл., 22100
"Козятинський міський центр первинної медико - санітарної допомоги", хол
м.Козятин – вул.В.Антоновича, вул.В.Земляка, вул.В.Стуса, вул.Грушевського: 31, 35–35А, 37, 39–163; вул.Лисенка, вул.Незалежності: 34, 36–94; вул.П. Орлика: 18–22; вул.Пушкіна: 28, 37–39; вул.Склярова: 7, 9–41; пров.Веселий, пров.В.Наумова, пров.Лікарняний, пров.Лікувальний
051611 вул.Володимира Великого, 20, м.Козятин, Вінницька обл., 22100
"НВК І-ІІІ ст. "ліцей-школа" Козятинської міської ради Вінницької області", хол
м.Козятин – вул.ак.Павлова: 11–62; вул.Бесарабова, вул.Володимира Великого, вул.Куликівського: 22–102; вул.Мічуріна: 12, 13А–59; вул.Незалежності: 1–33, 35; вул.Січових Стрільців: 9–38Б; пров.ак.Павлова, пров.Мічуріна
051612 вул.Героїв Майдану, 2, м.Козятин, Вінницька обл., 22100
школа №2, актова зала
м.Козятин – вул.ак.Павлова: 1–10; вул.Героїв Майдану: 1–14; вул.Грушевського: 1–30, 32–32А, 36, 38; вул.Куликівського: 1–12; вул.Мічуріна: 2–9, 13; вул.Пушкіна: 1–26, 30–35;
051613 вул.Дружби, 55, смт Залізничне, м.Козятин, Вінницька обл., 22131
школа №6, хол
смт Залізничне
051614 вул.Г.Сковороди, 4, м.Козятин, Вінницька обл., 22100
школа №5, коридор,фойе
м.Козятин – вул.А.Шептицького, вул.Ватутіна, вул.Г.Сковороди, вул.Зоряна: 49, 51, 55–152; вул.І.Мазепи, вул.Козацька, вул.Космонавтів: 54, 56, 61–93; вул.Суворова: 49, 51–159; вул.Ярослава Мудрого: 61–172; вул.8 Гвардійська: 61–61А, 63, 65, 69, 71, 73–116; пров.Ватутіна, пров.Г.Сковороди, пров.І.Мазепи, пров.Інтернатський
051615 вул.Матросова, 41, м.Козятин, Вінницька обл., 22100
школа №3, фойе
м.Козятин – вул.Білоцерківська, вул.Валдаєвська: 19, 21–50; вул.Горького, вул.Київська, вул.Лермонтова, вул.Лятошинського, вул.Матросова: 1–72, 74, 76, 78; вул.Московська, вул.Павленка, вул.Поліни Осипенко, вул.Пролетарська: 62–64А, 66–66А, 70–139; вул.Сєдова, вул.Харківська, вул.Черняховського, пров.Пролетарський
051616 вул.Васьковського, 8, м.Козятин, Вінницька обл., 22100
дирекція залізничних перевезень, зал засідань
м.Козятин – вул.Б. Хмельницького: 1–18, 20, 22, 24, 28, 30, 32–34; вул.Валдаєвська: 1–18А, 20; вул.Васьковського: 24, 31–69; вул.Грибальова, вул.Матросова: 73, 75, 77, 79–119; вул.Пролетарська: 24, 26, 28, 30–61, 65, 67–69; вул.Сагайдачного, вул.Сербіна, вул.Сокілецька, вул.Чкалова, вул.9 Січня: 42–44, 46, 50, 54, 56–93; пров.Береговий, пров.Валдаєвський, пров.Вишневий, пров.Клубний, пров.Сокілецький, пров.9 Січня
051617 вул.Васьковського, 10, м.Козятин, Вінницька обл., 22100
дистанція сигналізації та зв’язку, актова зала
м.Козятин – вул.Б. Хмельницького: 19, 21, 23, 25–27, 29, 31, 35–47; вул.Васьковського: 1–23, 25–29; вул.Вишневецького, вул.Гоголя, вул.Джерельна: 1–52; вул.І.Сікорського, вул.Кривоноса, вул.Матросова: 120–181, 183, 185, 187, 189, 191; вул.Некрасова, вул.Пролетарська: 1–23, 25, 27, 29; вул.9 Січня: 1–40, 45, 47–49, 51–53, 55; пров.Вишневецького, пров.Водопровідний, пров.Гоголя, пров.І.Сікорського, пров.Луговий, пров.Матросова, пров.Некрасова, пров.Сербіна
051618 вул.І.Франка, 2, м.Козятин, Вінницька обл., 22100
спортивний клуб "Молодіжний", зал для занять
м.Козятин – вул.Баженова, вул.Гагаріна, вул.Грибна, вул.Джерельна: 54–166; вул.І.Франка, вул.Комарова, вул.Корольова, вул.Крилова, вул.Кутузова, вул.Леонтовича, вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.Матросова: 182–182Б, 184, 186, 188, 190, 192–303; вул.Менделєєва, вул.Трудова, вул.Українська, пров.Богуна, пров.Деповський, пров.Джерельний, пров.Лісовий, пров.Таращанський, пров.Тихий, пров.Тупіковий
051619 пров.Кондрацького, 2, м.Козятин, Вінницька обл., 22100
управління газового господарства, кабінет
м.Козятин – вул.Довженка: 37–105А; вул.Кондрацького, пров.Заводський, пров.Кондрацького, пров.Микояна
051620 вул.Катукова, 44, м.Козятин, Вінницька обл., 22100
Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту, хол
м.Козятин – вул.Бабаджаняна, вул.Вишнева, вул.Депутатська, вул.Зелена, вул.Зої Космодемянської, вул.Катукова, вул.Космонавтів: 1–53, 55, 57–59; вул.Кривошеїна, вул.Миру, вул.Перемоги, пров.А.Шептицького, пров.Катукова, пров.Новий, пров.Перемоги
051621 вул.Олега Кошового, 42, м.Козятин, Вінницька обл., 22100
гуртожиток Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту
м.Козятин – вул.Довженка: 1–33; вул.Зоряна: 1–48, 50, 52–54; вул.Олега Кошового, вул.Суворова: 1–48, 50; вул.Ярослава Мудрого: 1–60; вул.1 травня, вул.8 Гвардійська: 1–60, 62, 64, 66–68, 70, 72; пров.Довженка, пров.Зоряний, пров.Кузнечний, пров.1 Травня
051622 вул.Червоноармійська, 75, м.Козятин, Вінницька обл., 22100
"Міська лікарня" Козятинської міської ради"
"Міська лікарня" Козятинської міської ради"
051623 вул.Винниченка, 9, м.Козятин, Вінницька обл., 22100
Комунальне підприємство "Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради"
Комунальне підприємство "Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради".
051656 вул.Столярчука, 23, м.Хмільник, Вінницька обл., 22000
Хмільницька Дитячо-юнацька спортивна школа, спортивна зала, 1-й поверх
м.Хмільник – вул.Василя Порика, вул.Вишнева, вул.Вінницька, вул.Волошкова, вул.Вузькоколійна: 9–36А; вул.Гагаріна, вул.Давида Копиці, вул.Елеваторна, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Кармелюка: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–57А, 59, 62–90; вул.Лермонтова, вул.Лізи Чайкіної, вул.Набережна, вул.Олега Кошового, вул.Ольги Кобилянської, вул.Панаса Мирного, вул.Привокзальна, вул.Робітнича, вул.Руданського, вул.Сидориська, вул.Сонячна, вул.Східна, вул.9Січня, пров.Івана Франка, пров.Лермонтова, пров.2Івана Богуна
051657 вул.Столярчука, 23, м.Хмільник, Вінницька обл., 22000
Школа №2, їдальня, 1-й поверх
м.Хмільник – вул.Вузькоколійна: 1–6; вул.Кармелюка: 2–36А, 38, 40, 42–42А, 44–44А, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; вул.Котляревського: 55–55А, 57, 59–84; вул.Маяковського, вул.Михайла Рачка, вул.Нахімова, вул.Сергія Муравського: 3, 5, 7, 9, 11, 13; вул.Соборності: 57, 59, 61, 63, 65–67, 69, 71, 73, 75–93; вул.Старосидориська, вул.Столярчука: 29, 31, 33, 35–56; пров.Маяковського, пров.Столярчука, пров.1Івана Богуна, пров.1Старосидориський, пров.2Старосидориський
051658 вул.Небесної Сотні, 12, м.Хмільник, Вінницька обл., 22000
школа №1, актова зала, 1-й поверх
м.Хмільник – вул.Джерельна, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Комарова: 1–15, 17–17А, 19–19А; вул.Котляревського: 3–54, 56, 58; вул.Коцюбинського: 1–58, 60, 62, 64, 66–66А, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82–106Е; вул.Меморіальна: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; вул.Небесної Сотні, вул.Новоміська: 1–14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; вул.Пушкіна: 1–35, 38–40, 42, 44; вул.Сергія Муравського: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14–23; вул.Станційна, вул.Столярчука: 5–26, 30, 32, 34; пров.Котляревського, пров.Коцюбинського, пров.1Пушкіна, пров.2Пушкіна, проїзд Коцюбинського, просп.Свободи: 13–33;
051659 вул.Некрасова, 3, м.Хмільник, Вінницька обл., 22000
Школа №3, актова зала, 2-й поверх
м.Хмільник – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельників, вул.Гайдамацька, вул.Герасимчука, вул.Героїв Крут, вул.Електриків, вул.Затишна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Індустріальна, вул.Калинова, вул.Кар’єрна, вул.Колійна, вул.Комарова: 16, 18, 20–93; вул.Коцюбинського: 59, 61, 63, 65, 67–67Б, 69–69А, 71, 73, 75–77, 79, 81, 108–148; вул.Лесі Українки, вул.Меморіальна: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39–57; вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Озерянська, вул.Олійника, вул.Пирогова, вул.Північна, вул.Пушкіна: 37, 41, 43, 45–161; вул.Ринкова, вул.Трипільська, вул.18Армії, вул.71 стрілецької дивізії, пров.Богдана Хмельницького, пров.Гайдамацький, пров.Героїв Крут, пров.Калиновий, пров.Некрасова, пров.Пирогова, пров.Ринковий, пров.Трипільський
051660 вул.Літописна, 7, м.Хмільник, Вінницька обл., 22000
Комунальний позашкільний навчальний заклад Хмільницька школа мистецтв, концертно-виставковий зал
м.Хмільник – вул.Валі Котика, вул.Василя Стуса, вул.Висоцького, вул.Ентузіастів, вул.Запорізького козацтва, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Івана Мазепи, вул.Ігоря Сікорського, вул.Карпатська, вул.Карпенка-Карого, вул.Літописна, вул.Мазурівська, вул.Маліновського, вул.Меморіальна: 3–12, 14, 16, 18, 20, 22; вул.Миру, вул.Михайла Вербицького, вул.Надрічна, вул.Незалежності, вул.Новоміська: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27–52; вул.Новоселів, вул.Олеся Гончара, вул.Павла Чубинського, вул.Південнобузька, вул.Польова, вул.Свято-Троїцька, вул.Січових Стрільців, вул.Сковороди, вул.Соколівська, вул.Черешнева, вул.Юрія Збанацького, пров.Магістральний, пров.Свято-Троїцький, просп.Свободи: 7–11;
051661 просп.Свободи, 12, м.Хмільник, Вінницька обл., 22000
районний Будинок культури, вестибюль
м.Хмільник – вул.Волочаївська, вул.Декабристів, вул.Лугова, вул.Свято-Покровська, вул.Сиротюка, вул.Слобідська, вул.Соборності: 3–56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74; вул.Староміська, вул.Тургенєва, вул.Шевченка, вул.Шолом Алейхема, вул.1Травня: 6, 14, 16, 18; пл.Перемоги, пров.Декабристів, пров.Слобідський, пров.Соборності
051662 вул.Кутузова, 5, м.Хмільник, Вінницька обл., 22000
дошкільний навчальний заклад №5, спортивний зал
м.Хмільник – вул.Автодромна, вул.Бистрицького, вул.Виноградна, вул.Кутузова, вул.Лелітська, вул.Лисенка, вул.Садовського, вул.Стельмаха, вул.Суворова, вул.1Травня: 22–38; вул.276 стрілецької дивізії, пров.Кутузова, пров.Лисенка, пров.2Садовського
051663 вул.1Травня, 39, м.Хмільник, Вінницька обл., 22000
Школа №4, вестибюль
м.Хмільник – вул.Вугринівська: 1–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; вул.Монастирська: 1–40, 42–42А, 44, 46, 48, 50, 52–54, 56–62; вул.Чкалова, вул.1Травня: 9–13, 15, 17; пров.1Монастирський, пров.1Травня, пров.2Монастирський, пров.3Монастирський
051664 вул.1Травня, 39, м.Хмільник, Вінницька обл., 22000
Центральний військовий клінічний санаторій "Хмільник", клуб, танцювальний зал
м.Хмільник – вул.Абрикосова, вул.Вавілова, вул.Ватутіна, вул.Вербівська, вул.Визволення, вул.Гарнізонна, вул.Глібова, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Крутнівська, вул.Левадна, вул.Липова, вул.Молодіжна, вул.Неспосудного, вул.Освіти, вул.Паркова: 3–32; вул.Подільська, вул.Полтавська, вул.Рильського, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Сьомака, вул.Цицурова, вул.Щусєва, вул.1Травня: 39–108; вул.50-річчя Перемоги, пров.Травневий, просп.Вернадського
051665 вул.Монастирська, 59, м.Хмільник, Вінницька обл., 22000
технічна школа ТСОУ, хол, 2-й поверх
м.Хмільник – вул.Бондарчука, вул.Володимира Івасюка, вул.Вугринівська: 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–127; вул.Гоголя, вул.Лялі Ратушної, вул.Марка Вовчка, вул.Монастирська: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 79–81; вул.Озерна, вул.Тичини, вул.Тімірязєва, вул.Чайковського, пров.Володимира Івасюка, пров.Марка Вовчка, пров.Тімірязєва, пров.1Вугринівський, пров.1Чайковського, пров.2Вугринівський, пров.2Чайковського, пров.3Вугринівський, пров.4Вугринівський
051666 вул.Курортна, 2, м.Хмільник, Вінницька обл., 22003
ДП Клінічний санаторій "Хмільник", Палац культури, танцювальний зал, 2-й поверх
м.Хмільник – вул.Вишневецького, вул.Глушкова, вул.Гонти, вул.Данила Нечая, вул.Квітнева, вул.Курортна, вул.Нагірна, вул.Остапа Вишні, вул.Паркова: 36–52; вул.Поліна, вул.Соснова
051667 вул.Шолом Алейхема, 8, м.Хмільник, Вінницька обл., 22000
обласна фізіотерапевтична лікарня, хол клубу, 2-й поверх
Хмільницька обласна фізіотерапевтична лікарня
051668 вул.Монастирська, 71, м.Хмільник, Вінницька обл., 22000
КУ "Хмільницька центральна районна лікарня", педіатричне відділення, актова зала, 3-й поверх
Комунальна установа "Хмільницька центральна районна лікарня"