Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Одеська область, Територіальний виборчий округ № 141

Дільниць - 145

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
510168 вул.Сонячна, 5, с.Адамівка, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67790
будинок культури, фойє
с.Адамівка
510169 вул.Шкільна, 15, с.Авидівка, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67790
сільський клуб, зал
с.Авидівка
510170 вул.Першотравнева, 19, с.Благодатне, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67790
сільський клуб, зал
с.Благодатне
510171 вул.Центральна, 56, с.Андріївка, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67742
будинок культури, зал
с.Андріївка
510172 вул.Соборна, 29, с.Розкішне, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67743
сільський клуб, зал
с.Розкішне
510173 вул.Центральна, 51Б, с.Бритівка, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67755
будинок культури, фойє
с.Бритівка
510174 вул.Шкільна, 35А, с.Вигон, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67727
школа, фойє
с.Вигон
510175 вул.Полівська, 12, с.Польове, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67701
клуб, зал
с.Польове
510176 вул.Суворова, 36А, с.Черкеси, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67701
клуб, зал
с.Черкеси
510177 вул.Шкільна, 115, с.Великомар’янівка, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67762
будинок культури, фойє
с.Великомар’янівка
510178 вул.Тіниста, 1, с.Долинівка, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67763
сільський клуб, кабінет художнього керівника
с.Долинівка
510179 вул.Центральна, 59А, с.Володимирівка, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67720
будівля клубу, приміщення № 1
с.Володимирівка
510180 вул.Суворова, 16В, с.Дальнічень, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67720
школа, коридор
с.Дальнічень
510181 вул.Шкільна, 21А, с.Чистоводне, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67726
школа, коридор
с.Чистоводне
510182 вул.Чаїрська, 1Д, с.Сухолужжя, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67798
ДНЗ "Струмок", актовий зал
с.Сухолужжя
510183 вул.Кишинівська, 83, с.Випасне, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67752
школа №1, їдальня
с.Випасне – вул.Артільна, вул.Байдановського, вул.Виноградна, вул.Випасненська, вул.Грушевського: 1–10Б, 12, 14–14А, 16–16Б; вул.Затишна, вул.Кишинівська: 1–113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127; вул.Кільцева, вул.Козацька, вул.Коцюбинського: 1–14, 16–16А; вул.Кривдянська, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Масив №62, вул.Михайлівська, вул.Нечуя-Левицького, вул.Огуленко, вул.Озерна, вул.Переможненська, вул.Пісчана, вул.Плавньова, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Скіфська, вул.Слов’янська, вул.Толбухіна: 1–37А, 39, 41–41А, 43, 45, 47–49А; вул.9 Мая, пров.Затишний, пров.Козацький, пров.Кривдянський, пров.Миколи Джері, пров.Михайлівський, пров.Слов’янський
510184 вул.Кишинівська, 208, с.Випасне, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67752
школа №2, спортзал
с.Випасне – вул.Абрикосова, вул.Багряного, вул.Балківська, вул.Берегова, вул.Вишнева, вул.Володі Смертенюка, вул.Горіхова, вул.Грушевського: 11–11Б, 13–13В, 15–15Б, 17–50; вул.Квіткова, вул.Кишинівська: 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 127А–280; вул.Коцюбинського: 15, 17–50; вул.Крушельницької, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова, вул.Львівська, вул.Межева, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Пугачова, вул.Пушкіна, вул.Соборна: 1–37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; вул.Степана Разіна, вул.Толбухіна: 38, 40, 42, 44, 46–46А, 51–63А; вул.Турлацька: 1–72, 74–74А, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; вул.Шевченко, вул.Шкільна, пров.Грушевського, пров.Кишинівський, пров.Коцюбинського, пров.Л.Українки, пров.Межевий, пров.Новий, пров.Огородний, пров.Перемоги, пров.Садовий, пров.Соборний, пров.Шкільний
510185 вул.Турлацька, 178, с.Випасне, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67752
школа, вестибюль
с.Випасне – вул.Аграрна, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Кринична, вул.Ласточкіна, вул.Лісова, вул.Нахімова, вул.Партизанська, вул.Підгірна, вул.Поповича, вул.Соборна: 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48–48А, 50–50А, 52, 54–54А, 56, 58, 60–60А, 62, 64–157; вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Степова, вул.Турлацька: 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101А–278; вул.Ушакова, вул.Філата Рудницького, вул.Чижикова, вул.28 Іюня, пров.Ватутіна, пров.Глухий, пров.Джерельний, пров.Зелений, пров.Надії, пров.Олега Кошового, пров.Солов’їний, пров.Спортивний
510186 вул.Гастелло, 15А, с.Карналіївка, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67740
будинок культури, зал
с.Карналіївка
510187 вул.Міщенко, 11, с.Козацьке, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67733
школа, фойє
с.Козацьке
510188 вул.Шкільна, 16, с.Красна Коса, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67734
будинок культури, малий зал
с.Красна Коса
510189 вул.40 років Перемоги, 4, с.Крутоярівка, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67722
будинок культури, фойє
с.Крутоярівка
510190 вул.Центральна, 6Б, с.Олексіївка, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67761
школа, фойє
с.Зелене, с.Олексіївка
510191 вул.Миру, 152, с.Маразліївка, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67760
будинок культури, фойє
с.Маразліївка, с.Полянка, с.Романівка
510192 вул.Перемоги, 2, с.Миколаївка, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67794
будинок культури, фойє
с.Миколаївка
510193 вул.Польова, 24, с.Бикоза, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67701
сільський клуб, зал
с.Бикоза
510194 вул.Кишинівська, 310, с.Молога, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67751
школа, спортзала
с.Молога, с.Нове, с.Садове
510195 вул.Миру, 118А, с.Монаші, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67744
будинок культури, зал
с.Монаші
510196 вул.Шевченко, 43, с.Нова Царичанка, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67724
будинок культури, зал
с.Нова Царичанка
510197 вул.Звягінцева Б.Г., 7, с.Петрівка, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67732
будинок культури, зал
с.Петрівка
510198 вул.Пушкіна, 61, с.Підгірне, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67741
будинок культури, фойє
с.Підгірне
510199 вул.Центральна, 40А, с.Вільне, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67792
сільський клуб, глядацький зал
с.Вільне
510200 вул.Центральна, 62А, с.Приморське, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67792
будинок культури, обрядовий зал
с.Приморське
510201 вул.Набережна, 1, с.Косівка, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67792
сільський клуб, глядацький зал
с.Косівка, с.Чабанське
510202 вул.Чорноморська, 11А, с.Курортне, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67793
будинок культури санаторія "Приморський", фойє
с.Курортне
510203 вул.Шкільна, 7, с.Попаздра, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67792
сільський клуб, глядацький зал
с.Попаздра
510204 вул.Шкільна, 19, с.Руськоіванівка, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67721
школа, спортзал
с.Руськоіванівка
510205 вул.Шабська, 20Б, с.Салгани, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67725
центр дозвілля молоді, фойє
с.Салгани
510206 вул.Степова, 11, с.Абрикосове, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67704
клуб, актовий зал
с.Абрикосове
510207 пров.Ювілейний, 8, с.Привітне, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67791
клуб, актовий зал
с.Привітне
510208 вул.Надлиманська, 1, с.Веселе, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67750
клуб, зал
с.Веселе
510209 вул.Гоголя, 21, с.Гончарівка, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67742
клуб, зал
с.Гончарівка
510210 вул.Молодіжна, 4, с.Семенівка, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67750
школа, фойє
с.Семенівка, с.Південне
510211 вул.28 Червня, 57, с.Софіївка, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67791
сільський клуб, зал
с.Софіївка
510212 вул.Гагаріна, 30, с.Зеленівка, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67741
школа, кл.1
с.Зеленівка
510213 вул.Соборна, 34, с.Старокозаче, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67730
сільська рада, актовий зал
с.Старокозаче – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Малиновського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Тіниста, вул.Шевченко
510214 вул.Шкільна, 8, с.Старокозаче, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67730
школа, фойє
с.Старокозаче – вул.Братів Іванових, вул.Водоп’янова, вул.Козацька, вул.Кочубинського, вул.Лікарняна, вул.Прикордонна, вул.Хмельницького, вул.Центральна, вул.Чкалова, вул.Шкільна
510215 вул.Покровська, 135, с.Стара Царичанка, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67723
школа, фойє
с.Стара Царичанка
510216 вул.Кочубинського, 75, с.Удобне, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67731
будинок культури, танцювальний зал
с.Удобне
510217 вул.Центральна, 8Б, с.Біленьке, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67771
будинок культури, зал
с.Біленьке
510218 вул.Центральна, 15, с.Шабо, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67770
школа, спортзал
с.Шабо – вул.Бессарабська, вул.Водопідйомна, вул.Вокзальна, вул.Кооперативна, вул.Лиманська, вул.Островського, вул.Петровська, вул.Покровська, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Троїцька, вул.Центральна: 1–16А, 18–20А, 22, 24–32, 38, 40–40Б, 44, 46; вул.Швейцарська, вул.5 Військове містечко, пров.Бессарабський, пров.Новий, пров.Новосільський, пров.Островського, пров.Піщаний, пров.Поштовий, пров.Садовий, пров.Санаторний, пров.Старосільський, пров.Троїцький
510219 вул.Шанцера, 1, с.Шабо, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67770
школа №1, спортзал
с.Шабо – вул.Будацька, вул.Дружби, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Огородна, вул.Одеська, вул.Перемоги, вул.Пожарського, вул.Польова, вул.Садова: 80, 82, 84–226; вул.Селянська, вул.Тениста, вул.Трухінова, вул.Центральна: 81–81А, 83, 85–85А, 87, 89–89А, 91, 93, 95, 118А–204; вул.40 років Перемоги, пров.Зелений, пров.Отрядний, с-ще Прибережне
510220 вул.Центральна, 35А, с.Шабо, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67770
будинок культури, хол
с.Шабо – вул.Виноградна, вул.Горького, вул.Дністровська, вул.імені Сауляка, вул.імені Чечулова, вул.Космонавтів, вул.Миколаївська, вул.Молодіжна, вул.Паркова, вул.Першотравнева, вул.Садова: 1–79, 81, 83; вул.Центральна: 17, 21, 23, 33–35, 39, 41–43, 45, 47–80, 82, 84–84А, 86–86А, 88, 90, 92, 94, 96–118; вул.Шабська, вул.Шанцера, вул.Шевченко, вул.Яблунева, пров.Базарний, пров.Вигонний, пров.Лиманський, пров.Миколаївський, пров.Першотравневий, пров.Рибний, пров.Сонячний, пров.Шосейний, ОСТ «Колос»
510221 вул.Миру, 10, с.Широке, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл., 67764
адміністративний центр, зала засідань
с.Широке
510407 вул.Лермонтова, 29, м.Кілія, Кілійський р-н, Одеська обл., 68300
районна санітарно-епідеміологічна станція, актова зала
м.Кілія – вул.Вилківська, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Перемоги: 1–12А, 14, 16–18, 20, 22, 24, 26; вул.Степова, вул.Тимошенка
510408 вул.Кубишкіна, 20, м.Кілія, Кілійський р-н, Одеська обл., 68300
ВАТ "Рута і К", актова зала
м.Кілія – вул.Кубишкіна, вул.Лермонтова, вул.Садова, вул.Тургенєва
510409 вул.Миру, 2, м.Кілія, Кілійський р-н, Одеська обл., 68300
школа №2, актова зала
м.Кілія – вул.Букова, вул.Гагаріна: 2–22, 24–28-30, 30, 32, 34, 36; вул.Дружби, вул.Дунайська: 2–13, 15, 17, 19; вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.Карадобрі, вул.Козацька: 1–34, 36, 42, 44, 46, 48; вул.Миколаївська, вул.Миру: 1–21; вул.Перемоги: 13, 15, 19–19А, 21, 23, 25, 27–32Б, 34А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–48Б; вул.Першотравнева: 1А–38, 40–44, 46–50; вул.Портова, вул.П.Осипенко, вул.Суворова: 1–26, 28, 30–30-30А, 32, 34, 36, 38; вул.Татарбунарська, вул.Чехова, вул.Чорноморська: 1–4, 6, 8; пров.Букова, пров.Татарбунарський, пров.Чехова
510410 вул.Гагаріна, 27, м.Кілія, Кілійський р-н, Одеська обл., 68300
районний будинок культури, мала зала
м.Кілія – вул.Гагаріна: 23, 29, 31, 33, 35, 40, 42–52, 54–62; вул.Гоголя: 1–12, 14; вул.Грецька: 1–12, 14, 16, 18, 20; вул.Дунайська: 14, 16–16А, 18, 22–41А, 43, 45, 47–49, 51, 53, 55, 59–59А, 63, 65; вул.Європейська, вул.Козацька: 35, 37–41, 43, 45, 47, 49–70, 72–74, 76, 78, 80–82, 84, 86; вул.Кооперативна, вул.Миру: 25–56, 59–69; вул.П.Дивізії, вул.Перемоги: 33–33А, 35, 37–37А, 39, 41, 43, 45, 47, 50, 54–56, 58–64, 68–80; вул.Першотравнева: 39, 45, 51–70, 72, 74, 76–78, 88, 90–92; вул.Поштова, вул.Пушкіна: 1–6, 10; вул.Севастопільська, вул.Суворова: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–45, 48А, 50, 52, 54, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80–80А, 82–82А, 84; вул.Чорноморська: 5А, 7, 10–18А; вул.8 Березня: 1–40, 42;
510411 вул.Гагаріна, 46, м.Кілія, Кілійський р-н, Одеська обл., 68300
школа №1, спортивна зала
м.Кілія – вул.Болградська: 1–35, 37, 39, 41, 47–49; вул.Гагаріна: 39, 41–41А, 53, 66–76-78, 78, 81, 84, 86, 92; вул.Дунайська: 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56–58, 60–62, 64, 66–83, 85, 89, 91, 93, 95, 99–101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 121; вул.Кіченка: 1–27, 29–29-31, 31–31А, 33, 35, 37, 39–43; вул.Козацька: 71А, 75, 77, 79, 83, 85, 88–104, 106, 108–110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124–126, 128, 130, 132, 134–136, 138, 140–140А; вул.Кутузова: 1–6, 9–15, 17–21А, 23; вул.Миру: 58, 74–93, 95, 97, 99, 103, 107, 109, 111, 113–115, 119–121; вул.Першотравнева: 71, 73, 75, 79–87, 89, 94–96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124–124А, 128; вул.П.Комуни: 1–22, 24; вул.Покровська: 1–25, 27, 31, 81; вул.Суворова: 47, 49, 51, 53, 55, 59, 88, 90–92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106–106-108, 108, 110–112А, 114–115, 120, 122, 124; вул.Толстого, вул.Торгова: 1–29, 31, 33, 37, 41, 43, 47, 49, 51, 53А; вул.Черновицька: 1–33, 35; вул.Щаслива: 1–47, 49–51, 53, 55; вул.Щербахі, вул.28 Червня: 1–47, 51; вул.8 Березня: 41, 43–84, 86, 88; пров.Рибальський, пров.Соловйова
510412 вул.Кіченка, 71, м.Кілія, Кілійський р-н, Одеська обл., 68300
школа №3, спортивна зала
м.Кілія – вул.Белінського: 36, 42, 44, 46, 48, 62, 87–111; вул.Богдана Хмельницького, вул.Гоголя: 13, 15–38; вул.Грецька: 13, 15, 17, 19–19А, 22–108; вул.Затишна, вул.Ізмаїльська: 10–10А, 12, 14, 16, 20, 22–67Б; вул.Кіченка: 28, 30, 32–32Б, 34, 36, 38, 44–83; вул.Кутузова: 8, 16, 22, 24–69; вул.Новоселів, вул.Образко, вул.Перемоги: 49–49А, 53, 57, 67, 81–160, 162, 168, 172–174, 176, 178, 180, 182, 184–186, 188, 192–194, 196–196А, 198, 200, 202, 204; вул.Покровська: 26, 28–30, 32–59; вул.Пушкіна: 7–9, 11–28; вул.Радісна, вул.Семенова, вул.Соловйова: 30, 32, 36, 45, 57–67; вул.Торгова: 30, 32, 34–36, 38–40, 42, 44–46, 48, 50, 52, 54–99; вул.Челюскіна, пров.Образко
510413 вул.Гагаріна, 73, м.Кілія, Кілійський р-н, Одеська обл., 68300
Кілійська дитячо-юнацька спортивна школа, спортивна зала
м.Кілія – вул.Белінського: 1–35, 37, 43, 45, 47, 49–59, 63–81; вул.Болградська: 36, 38, 40, 44, 50–80, 82–89, 91–93, 95, 97, 99, 103; вул.Гагаріна: 77, 79, 83, 85, 87–91, 93–137, 140, 142, 144, 148, 150, 152, 154; вул.Дунайська: 84, 88, 90, 92, 94, 96–98, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116–116А, 118–120, 122–149, 153, 155, 157, 159, 161–163, 165, 167, 171, 175, 177, 179–181, 183; вул.Ізмаїльська: 1–9, 11, 13, 15, 17–19, 21; вул.Козацька: 105–105Б, 107–107А, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 137, 139, 141–158, 160–162, 166–186; вул.Миру: 94, 96, 98, 100–100-102, 104–106, 108, 110, 112, 116–118, 122–157, 161–163, 165, 167–169, 171, 173, 175, 177–179, 181, 183; вул.Першотравнева: 93, 97, 99, 101, 103, 105, 107–109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125–127, 129–158, 160, 162, 164, 168–170, 172–180, 182–184, 188, 190, 192, 196, 198, 200; вул.П.Комуни: 23, 25–77, 81, 83, 85, 87; вул.Пушкіна: 30–69, 71, 73, 76–77; вул.Соловйова: 1А–29, 31, 33, 37–43, 49–55; вул.Суворова: 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85–87, 89, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107–107А, 109, 113, 117–119, 128, 130–130А, 132, 134–136, 138А, 142, 144, 146, 150, 152, 154–156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170–172, 174, 176, 178, 180, 186; вул.Черновицька: 34, 37–91, 95, 97–99; вул.Щаслива: 48, 52, 54, 56–105; вул.28 Червня: 48–50, 52–102, 104, 110, 112; вул.8 Березня: 85, 87, 89–143;
510414 вул.Белінського, 21, м.Кілія, Кілійський р-н, Одеська обл., 68300
ТОВ "Південне", червоний куток
м.Кілія – вул.Болградська: 81, 90, 94, 96, 98, 100–102, 104–145; вул.Гагаріна: 139, 141, 143, 145–147, 149, 151, 153, 155–186, 188, 190, 192, 196–198, 202, 204, 206, 208; вул.Горького, вул.Дунайська: 150–152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168–170, 172–174, 176, 178–178Б, 182, 191–227; вул.Іванова, вул.Козацька: 159, 163, 190–212; вул.Миру: 158–160, 164, 166, 170, 172, 174, 176, 180, 182, 186–221; вул.Першотравнева: 159, 161, 163, 165–167, 171, 181–181А, 185–187, 189, 191, 193–195, 197, 199, 201–244; вул.П.Комуни: 80, 82, 84, 86, 88–99; вул.Пушкіна: 70, 72, 74, 80–111; вул.Суворова: 121, 123, 125А–127, 129, 131, 133, 137, 139–141, 143, 145, 147, 151, 153, 157, 159, 161, 194, 196–228; вул.Т.Шевченка, вул.Черновицька: 92, 96, 100–145; вул.Чкалова: 1–35, 37, 39, 41, 43, 45; вул.Щаслива: 107–127; вул.28 Червня: 103, 105–109, 111, 113–144;
510415 вул.Українська, 108, м.Кілія, Кілійський р-н, Одеська обл., 68300
школа №5, спортивна зала
м.Кілія – вул.Бесарабська, вул.Дмитрівська: 82–86, 88, 90, 92, 94, 98, 100–173; вул.Молодіжна, вул.Одеська, вул.Перемоги: 161, 163–167, 169–171, 175, 177, 179, 181, 183, 187, 189–191, 195, 197, 199, 201, 203, 205–300; вул.Сонячна, вул.Українська, вул.Чкалова: 36–36А, 38, 40, 42, 44, 48–289;
510416 вул.Київська, 71, м.Кілія, Кілійський р-н, Одеська обл., 68300
СВК "Маяк", мала зала
м.Кілія – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна: 187, 189, 191, 193–195, 201, 203, 205–205А, 207–207А, 209–282; вул.Горіхова, вул.Дмитрівська: 46–46А, 48, 50, 56, 58, 62А–81, 87, 89, 91, 93, 97–97А, 99; вул.Зелена, вул.Кагульська, вул.Київська, вул.Маяковського, вул.Сільгосптехніка, вул.Суворова: 163, 165–165А, 167, 169, 173, 175, 177, 179, 183, 187–193, 195, 230–288; пров.Гагаріна, пров.Київський
510417 вул.Вишнева, 62А, м.Кілія, Кілійський р-н, Одеська обл., 68300
Кілійський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія", спортивна зала
м.Кілія – вул.Дмитрівська: 1–45, 47, 49, 51–55, 57, 59; вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Маяк, вул.Нахімова, вул.Хлібна, вул.Хотинська, вул.Шкільна
510418 вул.Лесі Українки, 155, м.Кілія, Кілійський р-н, Одеська обл., 68300
клуб, актова зала
м.Кілія – вул.Весняна, вул.Короленка, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова, вул.Толбухіна, вул.Урожайна, вул.Ягідна
510419 вул.Т.Повстання, 164, м.Вилкове, Кілійський р-н, Одеська обл., 68355
ТДВ "ПМК-98", їдальня
м.Вилкове – вул.Запорізька, вул.Зелена, вул.Конституції, вул.Матросова, вул.Миру, вул.О.Кошевого, вул.Піщана, вул.Портова, вул.Прикордонна, вул.Приморська, вул.Сонячна, вул.Т.Повстання: 99–160А; вул.Українських прикордонників, пров.Піщаний, пров.Приморський, пров.Сонячний, Базарчук
510420 вул.Т.Повстання, 40, м.Вилкове, Кілійський р-н, Одеська обл., 68355
школа-ліцей, вестибюль
м.Вилкове – вул.к-л Шевченка, вул.Моряків-десантників: 1–46А; вул.Першотравнева: 1–84; вул.Різдвяна: 2–92; вул.Свободи, вул.Толстого, вул.Т.Повстання: 1–98; вул.Чехова, пров.Першотравневий, пров.Толстого, пров.Т.Повстання
510421 вул.Різдвяна, 62, м.Вилкове, Кілійський р-н, Одеська обл., 68355
школа №1, актова зала
м.Вилкове – вул.Вилківська, вул.Горького, вул.Гризодубової, вул.Грушева, вул.Івана Франка, вул.Лермонтова, вул.Лиманська, вул.Масленнікова, вул.Матюшенка: 14–26; вул.Маяковського, вул.Нахімова, вул.Павлова: 20–25А; вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Рибачий канал, вул.Чкалова, вул.28 Червня, вул.8 Березня, Анкундіново, о.Очаковський, о.Полуденний
510422 вул.Моряків-десантників, 18, м.Вилкове, Кілійський р-н, Одеська обл., 68355
міська рада, зала засідань
м.Вилкове – вул.Айвова, вул.Б.Канал, вул.Богдана Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Кожедуба, вул.Матюшенка: 1–10; вул.Нікольська, вул.Павлова: 5–18; вул.Пірогова, вул.Пугачова, вул.Рибацька, вул.Суворова, вул.Тімірязєва
510423 вул.Різдвяна, 11, м.Вилкове, Кілійський р-н, Одеська обл., 68355
будинок культури, велика зала
м.Вилкове – вул.Бессарабська, вул.Гагаріна, вул.Кутузова, вул.Лесі Українки, вул.Моряків-десантників: 47–129; вул.Першотравнева: 85–197; вул.Придунайська, вул.Різдвяна: 93–189; вул.Свято-Миколаївська, вул.Солов’їна, вул.Української Армії, вул.Шкільна, пров.Придунайський, пров.Солов’їний
510425 вул.Дружби, 33, с.Мирне, Кілійський р-н, Одеська обл., 68340
школа, фойє
с.Мирне
510426 вул.Шкільна, 37, с.Десантне, Кілійський р-н, Одеська обл., 68341
школа, актова зала
с.Десантне
510427 вул.Дунайська, 34, с.Новомиколаївка, Кілійський р-н, Одеська обл., 68342
школа-дитячий садок, мале фойє
с.Новомиколаївка
510428 вул.Центральна, 32, с.Приморське, Кілійський р-н, Одеська обл., 68350
будинок культури, велика зала
с.Приморське
510431 вул.Шкільна, 34, с.Василівка, Кілійський р-н, Одеська обл., 68323
Будинок культури, мала зала
с.Василівка
510435 вул.Дунайська, 37, с.Ліски, Кілійський р-н, Одеська обл., 68354
будинок культури, актова зала
с.Ліски
510439 вул.Кубишкіна, 19, м.Кілія, Кілійський р-н, Одеська обл., 68300
центральна районна лікарня, вестибюль
Кілійська центральна районна лікарня
510440 вул.Різдвяна, 55, м.Вилкове, Кілійський р-н, Одеська обл., 68355
міська лікарня, вестибюль
Вилківська міська лікарня
510861 вул.Центральна, 31А, м.Татарбунари, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68100
Палац культури, танцювальна зала
м.Татарбунари – вул.Армійська, вул.Гімназична, вул.Горького: 1–22; вул.Григорія Черненко, вул.Каштанова, вул.Космонавтів, вул.Лесі Українки: 1–19, 21–23, 25; вул.Лугова, вул.Микити Лісового, вул.Молодіжна, вул.Одеська, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Центральна, вул.23 Серпня, пров.Григорія Черненко
510862 вул.Василя Тура, 32, м.Татарбунари, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68100
Татарбунарська підстанція екстреної медичної допомоги , урочиста зала КЗ "Татарбунарська ЦРЛ"
м.Татарбунари – вул.Борисівська, вул.Буджакська, вул.Василя Тура, вул.Верхня, вул.Вишнева, вул.Горького: 23–41; вул.Дністровська, вул.Кілійська, вул.Леона Попова, вул.Лиманська, вул.Новоселів, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Романа Гульченка, вул.Суворова, вул.Тимошенко, вул.Чорноморська, вул.Шкільна, вул.16 Вересня
510863 вул.Центральна, 1, м.Татарбунари, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68100
професійно-технічне аграрне училище, фойє
м.Татарбунари – вул.Бесарабська: 41, 43, 45–45А, 47, 49–112; вул.Богдана Хмельницького, вул.Бузкова, вул.Героя Радянського союзу М.Колісниченка, вул.Горіхова, вул.Затишна, вул.Івана Кожедуба, вул.Ізмаїльська, вул.Іустина Батіщева, вул.Капітана Салтикова, вул.Київська: 39–39Б, 41–41А, 43, 45, 47, 49, 51–110; вул.Кутузова, вул.Маяковського: 53–97; вул.Отрадна, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Татарбунарського повстання, вул.Федора Бальца, вул.Шевченко, вул.50 років Перемоги, пров.Шевченко
510864 вул.Гімназична, 1, м.Татарбунари, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68100
Палац спорту, спортивна зала
м.Татарбунари – вул.Бесарабська: 1–40, 42, 44, 46, 48–48А; вул.Зоряна, вул.Київська: 1–38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Клюшнікова, вул.Князєва: 1–29, 31; вул.Лесі Українки: 20, 24, 26–125; вул.Маяковського: 1–52; вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Нагорна, вул.Папаніна, вул.Перемоги, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Скальська, пров.Івана Яковича Франка
510865 вул.Барінова, 10, м.Татарбунари, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68100
школа №1, фойє
м.Татарбунари – вул.Барінова, вул.Джерельна, вул.Князєва: 30–30А, 32–86А; вул.Кооперативна, вул.Лазарівська, вул.Робоча, вул.Слов’янська, вул.Тіниста, вул.Трудова, вул.Чкалова, пров.Ветеринарний
510866 вул.Шевченка, 17, с.Базар’янка, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68162
школа, актова зала
с.Базар’янка
510867 вул.Василя Антоновича Вєтрогона, 48А, с.Баштанівка, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68111
сільський клуб, фойє
с.Баштанівка
510868 вул.Миру, 78А, с.Безім’янка, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68161
Будинок культури, дискотечна зала
с.Безім’янка, с.Веселе, с.Садове
510869 вул.Центральна, 81А, с.Білолісся, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68130
Будинок культури, фойє
с.Білолісся
510870 вул.Гагаріна, 50, с.Борисівка, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68112
Будинок культури, фойє
с.Борисівка
510871 вул.Центральна, 50, с.Вишневе, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68131
будинок культури, фойє
с.Вишневе
510872 вул.Центральна, 35, с.Глибоке, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68113
Будинок культури, танцювальна зала
с.Глибоке
510873 вул.Дружби, 18, с.Дивізія, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68150
Будинок культури, концертна зала
с.Дивізія – вул.А.Дротенко, вул.Дружби: 3–15; вул.Лесі Українки, вул.Садова, пров.Нижній
510874 вул.Миру, 100, с.Дивізія, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68151
зала засідань СПАТ "Україна"
с.Дивізія – вул.Верхня, вул.Дружби: 2; вул.Лугова, вул.Миру, вул.Суворова, пров.Луговий, с.Лиман(Дивізійська с/р)
510875 вул.Гагаріна, 11В, с.Дельжилер, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68110
Будинок культури, фойє
с.Дельжилер – вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Миру, вул.Сільська, вул.Шкільна
510876 вул.Шкільна, 115, с.Дельжилер, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68110
школа, фойє
с.Дельжилер – вул.Курчатова, вул.Нова, вул.Перемоги, вул.Пушкіна, с.Нова Олексіївка
510877 вул.Миру, 6, с.Жовтий Яр, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68152
сільський клуб, фойє
с.Жовтий Яр
510878 вул.Садова, 33, с.Маразліївка, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68152
сільський клуб, актова зала
с.Маразліївка
510879 вул.Бессарабська, 18А, с.Нове, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68152
сільський клуб, актова зала
с.Нове
510880 вул.Лиманська, 61А, с.Ройлянка, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68152
сільський клуб, актова зала
с.Ройлянка, с.Царичанка
510881 вул.Миру, 123А, с.Кочкувате, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68133
сільський клуб, актова зала
с.Кочкувате
510882 вул.Героїв України, 47А, с.Лиман, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68141
Будинок культури, фойє
с.Лиман(Лиманська сільська громада)
510883 вул.Центральна, 38, с.Нерушай, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68122
школа, фойє
с.Нерушай – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Калинова, вул.Мельнична, вул.Миру, вул.Мічуріна: 14–39; вул.Річна, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Татарбунарського повстання, пров.Бригадний, пров.Радісний, пров.Світлий: 14; пров.Степовий, пров.Червоний: 8;
510884 вул.Центральна, 81, с.Нерушай, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68122
Будинок культури, фойє
с.Нерушай – вул.Горького, вул.Колгоспна, вул.Мічуріна: 1–12; вул.Пушкіна, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Зелений, пров.Світлий: 2–10; пров.Червоний: 1–6;
510885 вул.Шкільна, 56А, с.Приморське, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68142
школа, фойє
с.Приморське
510886 вул.Суворова, 21А, с.Трихатки, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68142
сільський клуб, актова зала
с.Трихатки
510887 вул.Центральна, 20, с.Рибальське, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68132
Будинок культури, фойє
с.Рибальське, с.Балабанка
510888 вул.Перемоги, 97, с.Струмок, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68120
школа, фойє
с.Струмок
510889 вул.Центральна, 128, с.Спаське, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68121
школа, к.7
с.Спаське
510890 вул.Миру, 71, с.Трапівка, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68140
Будинок культури, актова зала
с.Трапівка
510891 вул.Миру, 67, с.Новоселиця, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68140
сільський клуб, актова зала
с.Зарічне, с.Новоселиця
510892 вул.Завгороднього, 25, с.Тузли, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68160
Будинок культури, фойє
с.Тузли
510893 вул.Кутузова, 57А, с.Весела Балка, Татарбунарський р-н, Одеська обл., 68160
сільський клуб, актова зала
с.Весела Балка, с.Лебедівка, с.Новомихайлівка
510945 вул.Незалежності, 2, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
школа №1, вестибюль, коридор, 1-й поверх
м.Білгород-Дністровський – вул.Вірменська, вул.Горького: 2–34; вул.Грецька, вул.Кирилова: 2–30; вул.Кутузова: 1–30; вул.Миколаївська: 1, 3, 5, 7–7 к.А, 9, 11; вул.Михайлівська: 1–43, 46, 48, 50, 54, 60, 62, 64–64 к.В, 68; вул.Незалежності: 1–9 к.А, 11–15, 17, 19, 21–21 к.А, 23–23 к.А; вул.Олімпійська: 1–11, 13, 15, 17–19, 23, 25; вул.Суворова, вул.Ушакова: 1, 3–3 к.А; вул.Шабська: 1–23, 25, 27, 29, 31–31 к.Б, 33, 35, 37; вул.Шевченко: 1–40, 46–46 к.Б, 50, 52–52 к.А; пров.Вірменський
510946 вул.Пушкіна, 17, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
Білгород-Дністровське педагогічне училище, актова зала
м.Білгород-Дністровський – вул.Горького: 36; вул.Захисників України: 3–30, 32–32 к.А, 34, 36, 38, 40; вул.Незалежності: 27, 29, 31–31/33, 33; вул.Педагогічна, вул.Першотравнева: 1 к.А–28, 32–34, 36, 38, 42, 44; вул.Пушкіна: 1–25; вул.Тимирязєва: 1–14, 16, 18; вул.Шабська: 24, 26, 28–28 к.А, 30, 32, 34, 36, 38–49, 51–51 к.Г, 53–53 к.В, 55, 57; пров.Безіменний, пров.Вільний, пров.Затишний, пров.Казарменний, пров.Офіцерський, пров.Першотравневий
510947 вул.Франко, 9, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
школа №3, вестибюль, 1-й поверх
м.Білгород-Дністровський – вул.Горького: 37–55 к.А; вул.Захисників України: 31, 33, 35, 37, 39, 42–104; вул.Кар’єрна, вул.Лиманська, вул.Ломоносова, вул.Провадійська: 15 к.А, 27; вул.Франко, вул.Шабська: 50, 52, 54, 56–56 к.А, 58–116; пров.Бебеля, пров.Дністровський, пров.Лиманський, пров.Східний, пров.Франко, пров.Шабський
510948 вул.Незалежності, 47, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
Державний аграрний технікум, спортивна зала
м.Білгород-Дністровський – вул.Військової слави: 12–12 к.А, 14–16 к.А, 23–23 к.А; вул.Миру, вул.Незалежності: 37, 43, 45–47 к.2; вул.Провадійська: 1–15, 16–25; вул.Тимирязєва: 15, 17, 19–40; пров.Лікарняний
510949 вул.Незалежності, 12, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
Морський рибопромисловий технікум, їдальня
м.Білгород-Дністровський – вул.Військової слави: 1–11, 13, 19–21; вул.Мічуріна, вул.Незалежності: 16, 18, 20, 22, 24–26, 28, 30, 32, 34–36, 38–42, 44; вул.Олімпійська: 20–22, 24, 26, 28–30 к.А, 32–53; вул.Портова: 2, 4, 6, 8–8 к.А, 10–12 к.А; вул.Чкалова, пров.Мічуріна, пров.Портовий, пров.Пудівітра
510950 вул.Єврейська, 13, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
школа №5, актова зала, 1-й поверх
м.Білгород-Дністровський – вул.Єврейська: 2 к.А–21 к.А; вул.Кирилова: 32–34; вул.Лікарняна, вул.Маяковського: 1–35, 37–37 к.А, 39–47; вул.Миколаївська: 13–17, 19, 21, 35–41, 43–51, 53, 57–57 к.Б, 59, 61, 63, 65–65 к.А; вул.Московська: 3–14; вул.Незалежності: 10–10 к.В; вул.Олімпійська: 12, 14, 16, 27–27 к.Б, 31; вул.Першотравнева: 31, 35, 37, 39–41, 43, 45–71, 80; вул.Портова: 16, 18, 20; вул.Пушкіна: 28–33 к.В; вул.Свято-Георгіївська: 2–12 к.А; вул.8-го березня: 9, 10 к.Б–30; пров.Вокзальний, пров.Залізничників, пров.Зелений, пров.Маяковського, пров.Мельничний
510951 вул.Кирилова, 16, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
Центр культури та дозвілля імені Т.Г.Шевченка, центральний вхід, фойє, 1-й поверх
м.Білгород-Дністровський – вул.Єврейська: 23–52 к.Б; вул.Ізмаїльська: 1–30, 32, 34–36, 38, 40, 44; вул.Кишинівська: 1–37, 39–39 к.А, 41, 43–43 к.А, 45, 47, 49, 51; вул.Кутузова: 32–48; вул.Миколаївська: 2–2 к.А, 4–4 к.А, 6, 8, 10–10 к.Б, 12, 18, 20–20 к.Б, 22–28; вул.Михайлівська: 45, 47, 49, 53, 55–59, 61, 63, 65–67, 70–96; вул.Соборна: 1 к.А–48; вул.Ушакова: 2, 4–34; вул.Шевченко: 41–43 к.А, 47, 51, 53–72; пров.Пекарний
510952 вул.Московська, 37, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
школа №2, актова зала
м.Білгород-Дністровський – вул.Ізмаїльська: 31–31 к.Б, 33, 37, 39–39 к.Б, 41–43, 47–67, 74–76, 78, 80, 82; вул.Кишинівська: 38, 40, 42, 44–44 к.А, 46–46 к.А, 48, 50–50 к.А, 52–55 к.А, 57, 59–59 к.Г, 61–63, 65–65 к.А, 67–69 к.Б; вул.Колодязьна, вул.Миколаївська: 42–42 к.Б, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76; вул.Московська: 18–51 к.Б; вул.Першотравнева: 77–79, 81–118 к.А; вул.Свято-Георгіївська: 14–43; вул.Соборна: 51–82, 84, 86–86 к.Б, 88, 90; вул.8-го березня: 1–8, 10–10 к.А; пров.Колодязьний, пров.Миколаївський, пров.Свято-Георгіївський, пров.Соборний, пров.Творчий
510953 вул.Кишинівська, 74, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
школа №6, спортивна зала, 1-й поверх
м.Білгород-Дністровський – вул.Анісімова, вул.Болгарська: 23–23 к.А, 25–25 к.А, 27, 30–34; вул.Буджакська: 41–41 к.А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–60; вул.Жуковського, вул.Заливна: 1–9; вул.Кишинівська: 56, 58, 60, 64–64 к.А, 66, 70–116 к.А, 118–118 к.А, 120, 124–124 к.А, 126, 128–128 к.А, 130, 132, 134–134 к.А, 136, 138, 140, 142, 144–144 к.А, 146; вул.Лесі Українки: 58–58 к.Е, 64–68; вул.Огородна, вул.Островського: 44, 48–81; вул.Плавньова: 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47–125 к.А; вул.Плеханова, пров.Крилова, пров.Московський, пров.Огородний
510954 вул.Вокзальна, 19, корп.А, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
швейна фабрика, гуртожиток, спортивна зала, 1-й поверх
м.Білгород-Дністровський – вул.Білгород, вул.Болгарська: 1–22, 24–24 к.А, 26, 28; вул.Вокзальна, вул.Ізмаїльська: 69–73, 77, 79, 81, 84–86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102; вул.Лесі Українки: 1 к.А–56, 59–63 к.А; вул.Маяковського: 36, 38; вул.Миколаївська: 67 к.А–67 к.В, 69–71, 73, 75, 76 к.А–88 к.В; вул.Плавньова: 1–32, 34, 36, 40, 42, 44, 46–46 к.А; вул.Портова: 3, 5, 7, 9, 13–13 к.А, 17–17 к.А, 19–19 к.В, 21–34, 45; вул.Соборна: 83–83 к.Б, 85–85 к.А, 87–87 к.А, 89, 91–108; вул.Толбухіна: 1–24, 25; вул.Чорноморська: 1–13, 14, 16, 18–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–40 к.Б, 44, 46, 48–50, 52; вул.28-го червня, пров.Білгород, пров.Глухий: 1–18; пров.Лесі Українки, пров.Плавньовий, пров.Чорноморський
510955 вул.Ізмаїльська, 130, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
школа №4, вестибюль, 1-й поверх
м.Білгород-Дністровський – вул.Автомобільна, вул.Буджакська: 1–12, 14, 16; вул.Дністровська, вул.Запорізька: 1–38, 39, 41–43, 45, 47, 51, 61; вул.Ізмаїльська: 87, 89, 91, 93, 95–95 к.Б, 97, 99, 101, 103–126, 127 к.А–128, 132, 134, 136–138, 140, 142–142 к.А, 144, 146, 148, 150–152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168–168 к.А, 170, 172; вул.Козацька: 1–16, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; вул.Короленко, вул.Маршала Бірюзова, вул.Підгорна, вул.Портова: 36; вул.Садова, вул.Слов’янська: 1–34, 36, 38, 40–40 к.Г, 42, 46–50; вул.Тургенєва, вул.26-го серпня, пров.Запорізький, пров.Козацький, пров.Островського, пров.Слов’янський
510956 вул.Толбухіна, 83, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
Професійне училище торгівлі та технологій харчування, фойє, 1-й поверх
м.Білгород-Дністровський – вул.Акерман, вул.Буджакська: 13–13 к.А, 15, 17–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54–54 к.В; вул.Виноградна: 2–8, 10, 12–14, 16; вул.Дунайська, вул.Заводська, вул.Кишинівська: 117, 119, 121–123, 125, 127–127 к.А, 129–129 к.А, 131–131 к.А, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 159, 161–161 к.Б, 163, 165, 167, 169, 171–171 к.Б, 173–173 к.А, 175, 177, 179 к.А, 181, 183–183 к.Б, 185–185 к.А, 187; вул.Кільцева, вул.Козацька: 20–22, 24, 26, 28, 30–30 к.А, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–59; вул.Новосадова, вул.Островського: 2–43 к.А, 45; вул.Толбухіна: 24 к.А, 26–81 к.Б, 85, 89, 91–91 к.А, 93, 97, 99, 101, 103–103 к.А; вул.Чорноморська: 13 к.А, 15, 17, 21, 23–23 к.А, 25, 27, 29–29 к.А, 31–31 к.А, 33–33 к.А, 35, 37, 39–39 к.А, 41–43 к.А, 45–45 к.А, 47, 54–56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 к.А, 74–76, 78, 80–82 к.А, 84–84 к.Г, 86–86 к.В, 88–88 к.Б, 90–92, 94–102; пров.Абрикосовий, пров.Буджакський, пров.Будівельний, пров.Виноградний, пров.Глухий: 20–45; пров.Горний, пров.Дальний, пров.Дунайський, пров.Квітковий, пров.Кривий, пров.Новосадовий, пров.Окраїнний, пров.Толбухіна
510957 вул.Кишинівська, 227, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
школа №7, актова зала
м.Білгород-Дністровський – вул.Виноградна: 9 к.А–9 к.Б, 11, 15, 17–55; вул.Декабристів, вул.Десантників, вул.Єльцова, вул.Кишинівська: 148, 150, 154, 156–156 к.А, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188–213, 215, 217, 219, 223, 231; вул.Кропивницького: 2–17, 21–21 к.А; вул.Лермонтова, вул.Межова, вул.Мирна, вул.Переможненська: 20, 22, 24, 28, 30, 32–49 к.А, 51, 53–55 к.А, 57, 59–59 к.А, 61, 63, 65; вул.Пригородна, вул.Сергія Задорожного: 1–36 к.А, 38–38-40, 40, 42–50; вул.Степова: 57–57 к.А, 59–76 к.А; вул.Тираспільська: 31, 33, 35, 37, 39–39 к.А, 41, 43, 47–58, 60, 64–94; вул.Тіверська, вул.Толбухіна: 82–84, 86–88, 90, 92, 94–94/96, 98, 100, 102, 104–129; вул.Чорноморська: 51, 53, 57–57 к.А, 59–59 к.Б, 61–61 к.А, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 93–93 к.А, 103–130 к.А; вул.30 років Перемоги: 20–20 к.А, 22–22 к.А, 24, 26–51, 53–53 к.А, 55, 57, 61, 63, 65–65 к.А, 67; пров.Десантників, пров.Мирний, пров.30 років Перемоги
510958 вул.Ізмаїльська, 149, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
торгівельно-спортивний комплекс "Олімп", спортивна зала
м.Білгород-Дністровський – вул.Бессарабська, вул.Запорізька: 38 к.А, 40, 44, 46, 48–50 к.А, 54–60 к.А, 62–65; вул.Ізмаїльська: 153, 155, 157–157 к.А, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173–280; вул.Коперативна, вул.Кропивницького: 20–20 к.А, 22–73; вул.Льва Толстого, вул.Нова, вул.Паустовського, вул.Переможненська: 1–19, 21, 23, 25–27, 29, 31; вул.Пісчана, вул.Сергія Задорожного: 37–37 к.А, 39, 41, 52–58; вул.Слов’янська: 35, 37, 39, 41, 43–43 к.А, 52–84 к.Г; вул.Степова: 78–88; вул.Тираспільська: 59, 61–63; вул.Чехова, вул.Чічеріна, вул.Шатрова, вул.Шкільна, вул.30 років Перемоги: 52, 54, 56, 58–60, 62, 64, 66, 68–139; пров.Веселий, пров.Ізмаїльський, пров.Коперативний, пров.Кропивницького, пров.Новий, пров.Польовий
510959 вул.Кишинівська, 240, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
школа №6, вестибюль
м.Білгород-Дністровський – вул.Артільна, вул.Архітектурна, вул.Б. Хмельницького, вул.Багрицького, вул.Горіхова, вул.Демократична, вул.Дружби, вул.Економічна, вул.Ентузіастів, вул.Заливна: 20–35; вул.Катаєва, вул.Каштанова, вул.Кишинівська: 214, 216, 218, 220–222, 224–230, 232–338; вул.Лихачова, вул.Міцкевича, вул.Некрасова, вул.Новобудов, вул.Овражна, вул.Переможненська: 50–50 к.А, 52, 56, 58 к.А, 60, 62, 64–64 к.Б, 65 к.А–115; вул.Промислова, вул.Профсоюзна, вул.Робоча, вул.Степова: 1–56, 58; вул.Тираспільська: 1–30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–46 к.А; вул.Тіниста, вул.Шаповалова, вул.Ювілейна, вул.30 років Перемоги: 1–19, 21, 23, 25; вул.9-го січня, пров.Катаєва, пров.Кишинівський, пров.Міцкевича, пров.Новоселів, пров.Овражний, пров.Переможненський, пров.Тінистий, пров.Шаповалова, пров.9-го січня
510960 вул.Ізмаїльська, 130, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
школа №4, вестибюль, 1-й поверх
м.Білгород-Дністровський – вул.Абрикосова, вул.Активістів, вул.Березова, вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул.Долинівська, вул.Івасюка, вул.Ізмаїльська: 127, 129–131 к.А, 133–133 к.А, 135–135 к.А, 139–139 к.Б, 141–141 к.В, 143–143 к.А, 145–145 к.А, 147–147 к.А, 149–149 к.А; вул.Індустріальна, вул.Лісова, вул.Софіївська, вул.Шовковична, пров.Лісовий, пров.Шовковичний
510961 вул.Театральна, 14, корп.1, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
Білгород-Дністровський начально-виховний комплекс, спортивна зала
м.Білгород-Дністровський – вул.Гагаріна, вул.Космонавтів, вул.Маяковського: 61; вул.Молодіжна, вул.Приморська: 1, 3, 5–5 к.А, 7, 9–9 к.А, 11, 13–13 к.А, 15–15 к.Б, 17–17 к.А, 19 к.А, 21–21 к.А, 23, 25, 27, 29–29 к.А, 31–31 к.А, 33–33 к.А, 35, 39, 41–41 к.А, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–65, 67, 71, 81; пров.Молодіжний, пров.Приморський
510962 вул.Театральна, 14, корп.2, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
Білгород-Дністровський навчально-виховний комплекс, хореографічний клас
м.Білгород-Дністровський – вул.Белінського, вул.Київська, вул.Кочубинського, вул.Одеська, вул.Приморська: 2–2 к.В, 4, 6–6 к.Б, 8, 10–10 к.А, 12, 14–14 к.А, 16, 18 к.А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–38, 40, 42, 44–46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66–66 к.А, 68–70, 72–74; вул.Татарбунарського повстання, вул.Театральна, пров.Одеський
510963 вул.Перемоги, 3, корп.А, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
Бібліотека ім. О.С. Пушкіна, читальна зала дорослого відділу
м.Білгород-Дністровський – вул.Бугазська, вул.Перемоги: 2–8 к.А, 12;
510964 вул.Перемоги, 11, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
вул.Перемоги, житловий будинок 11, червоний куточок, 1-й поверх
м.Білгород-Дністровський – вул.Перемоги: 11–11 к.А, 13–20 к.Г, 23, 25–28, 31 к.Б;
510965 вул.Шабська, 81, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
Морський торгівельний порт, спортивна зала
м.Білгород-Дністровський – вул.Паркова: 1–6; вул.Перемоги: 21–22 к.А, 24, 29–30 к.Б, 33–34;
510966 вул.Сонячна, 4, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
Економіко-правовий коледж, вестибюль навчального корпусу
м.Білгород-Дністровський – вул.Григорія Сковороди, вул.Пирогова, вул.Салганська, вул.Сонячна: 4–11 к.Б, 19–25 к.В;
510967 вул.Південна, 25, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
школа №11, вестиблюль корпусу початкових класів, 1-й поверх
м.Білгород-Дністровський – вул.Мала Миколаївська, вул.Мала Михайлівська, вул.Південна: 23–56 к.В; вул.Сонячна: 12–14 к.А;
510968 вул.Південна, 25, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
школа №11, вестибюль гардеробу, 1-й поверх
м.Білгород-Дністровський – вул.Паркова: 8–64 к.А; вул.Південна: 4–15 к.А;
510969 вул.Заріпова, 2, смт Затока, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67772
Затоківський навчально-виховний комплекс, фойє
смт Затока
510970 вул.Гагаріна, 3, смт Сергіївка, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67780
селищна рада, сесійна зала, 1-й поверх
смт Сергіївка – вул.Буджакська, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Космонавтів, вул.Лазурна, вул.Лесі Українки, вул.Лиманська, вул.Молодіжна, вул.Пірогова, вул.Центральна, вул.Чорноморська: 1–3, 23; вул.Шаболатська, пров.Курортний, пров.Торговий
510971 вул.Шкільна, 2, смт Сергіївка, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67780
школа №8, актова зала, 1-й поверх
смт Сергіївка – вул.Лісна, вул.Чорноморська: 5–21, 25–51; вул.Шкільна
510972 вул.Московська, 2, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
стоматологічна поліклініка міської лікарні, актова зала, 1-й поверх
Комунальне некомерційне підприємство "Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня"
510973 вул.Незалежності, 35, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
акушерсько-гінекологічне відділенння міської лікарні, буфет
Комунальне некомерційне підприємство "Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня" акушерсько-гінекологічне відділення.
510974 вул.Свято-Георгіївська, 4, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
районна лікарня, зал інформаційно-аналітичного відділу
комунальне некомерційне підприємство "Білгород-Дністровська центральна районна лікарня"
510975 вул.Військової слави, 6, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
шкірно-венерологічний диспансер, амбулаторно-консультаційне відділення, каб.2
Комунальне некомерційне підприємство "Шкірно-венерологічний диспансер" Одеської обласної ради"
510976 вул.Шабська, 67, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
психіатрична лікарня, конференційна зала адміністративного корпусу
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна психіатрична лікарня №4" Одеської обласної ради"
510977 вул.Військової слави, 17, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл., 67700
протитуберкульозний диспансер, червоний куточок
Комунальне некомерційне підприємство "Одеський обласний центр соціально значущих хвороб" Одеської обласної ради"