Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Луганська область, Територіальний виборчий округ № 112

Дільниць - 42

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
000001
Луганська обл., Попаснянський р-н, у р-ні м. Золоте
000002
Луганська обл., Попаснянський р-н, у р-ні смт Новотошківське
440787 вул.Садова, 2, смт Новотошківське, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93891
навчально-виховний комплекс №10, фойє, 1-й поверх
смт Новотошківське
440997 вул.Кленова, 14, м.Золоте, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93298
клуб імені Дзержинського, зал
м.Золоте – вул.Верхньо Дачна, вул.Довженка, вул.Друга Вільна, вул.Друга Райдужна, вул.Експериментальна, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Кленова, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Надєжда, вул.Нахімова, вул.Оріхова, вул.Остапа Вишні, вул.Павла Тичини, вул.Перша Вільна, вул.Перша Райдужна, вул.Підстанція, вул.Польова, вул.Романенка, вул.Стандартна, вул.Студенська, вул.Хуторна, вул.Широка
440998 вул.Театральна, 2, м.Золоте, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93297
школа №14, спортивний зал, 1-й поверх
м.Золоте – вул.Ломоносова, вул.Мічуріна, вул.Нєкрасова, вул.Садова, вул.Степова, вул.Театральна, вул.Чернишевського, вул.Чехова, вул.Шахтарська
440999 вул.Центральна, 51А, м.Золоте, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93294
клуб "Шахтар", фойє
м.Золоте – вул.Базарна, вул.Больнична, вул.Верхньо Гірська, вул.Верхньо Електрична, вул.Видна, вул.Виноградна, вул.Висока, вул.Вісімнадцята, вул.Водокачка, вул.Вугільна, вул.Горняцька, вул.Електрична, вул.Жуковського, вул.Клубна, вул.Кузнечна, вул.Лємєщенка, вул.Мирна, вул.Нижньо Дачна, вул.Нижньо Електрична, вул.Нижньо Центральна, вул.Підлісна, вул.Попова, вул.Прирічна, вул.Прудова, вул.Річна, вул.Центральна, вул.Яблунева, вул.8 Марта
441000 квартал Сонячний, 12, м.Золоте, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93295
Золотовська багатопрофільна гімназія, спортивний зал, 1-й поверх
м.Золоте – вул.Менделєєва: 1–7; вул.Цвіточна, квартал Сонячний
441001 вул.Медична, 18, м.Золоте, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93295
Палац культури "Красний Октябрь", фойє
м.Золоте – вул.Богдана Хмельницького, вул.Весняна, вул.Джерельна, вул.Дубровка, вул.Макаренка, вул.Медична, вул.Молодіжна, вул.Привокзальна, вул.Сєвєрна, вул.Травнева
441002 вул.Михайла Коцюбинського, 28, м.Золоте, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93295
школа №5, їдальня
м.Золоте – вул.Гайова, вул.Герцена, вул.Горького, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Калинова, вул.Лесі Українки, вул.Лєрмонтова, вул.Льва Толстого, вул.Малишки, вул.Менделєєва: 8–31; вул.Михайла Коцюбинського, вул.Новий Зубок, вул.Футбольна, вул.Чайковського, вул.Шкільна
441003 вул.Молодіжна, 1, м.Золоте, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93295
АПК шахти "Карбоніт", хол
м.Золоте – вул.Абрикосова, вул.Бахмутського, вул.Бузкова, вул.Гагаріна, вул.Донецька, вул.Дружби, вул.Железнодорожна, вул.Заводська, вул.Ігнатьєва, вул.Каштанова, вул.Лісова, вул.Московська, вул.Народна, вул.Павлова, вул.Привольнянська, вул.Рєпіна, вул.Рудченка, вул.Соборна, вул.Транспортна, вул.Трудова, вул.Шевченка
441005 вул.Центральна, 26, м.Гірське, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93292
Гірська школа мистецтв, навчальний клас, 1-й поверх
м.Гірське – вул.Больнична, вул.Вавілова, вул.Віктора Дмитренко, вул.Восточна, вул.Донецька, вул.Енгельса, вул.Євгена Петренко, вул.Желєзнодоріжна, вул.К. Маркса, вул.Квіткова, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Кринична, вул.Л. Шевцової, вул.Мала, вул.Михайла Грушевського, вул.Нахімова, вул.Осипенко, вул.Польова, вул.Путева, вул.С. Тюленіна, вул.Совхозна, вул.Сонячна, вул.Тімірязєва, вул.Ушакова, вул.Центральна, вул.Чехова
441006 вул.Івана Данькова, 21, м.Гірське, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93292
АПК шахти "Гірська", 1-й поверх
м.Гірське – вул.Анастасії Трощілової, вул.Бєлінського, вул.Василя Стуса, вул.Гоголя, вул.Горноспасательна, вул.Зелена, вул.Івана Ревенко, вул.Лермонтова, вул.Маяковського, вул.Медова, вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Островського, вул.Петра Малєєва, вул.Підлісна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Солов’їна, вул.Станціонна, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Хмари, вул.Чайковського, вул.Чернопятко, вул.Шахтарської слави, вул.Шевченко, пров.Мічуріна, пров.Островського, пров.Садовий
441007 вул.Гагаріна, 13А, м.Гірське, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93292
Палац культури "Україна", фойє
м.Гірське – вул.Абрикосова, вул.Гагаріна, вул.Донбаська, вул.Достоєвського, вул.Западна, вул.Ломоносова, вул.Матросова, вул.О. Кошового, вул.Олександра Гаруса, вул.П. Болото, вул.Поштова, вул.Прудна, вул.Радіщева, вул.Свердлова, вул.Суворова, вул.Фабрична, вул.Фестивальна, вул.Філатова, вул.Чернишевського, вул.Чкалова, вул.Шахтаря, вул.Ювілейна, пров.Прудний
441008 вул.Гагаріна, 19, м.Гірське, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93292
Гірська багатопрофільна гімназія, спортивний зал, 1-й поверх
м.Гірське – вул.Дружби, вул.І. Франко, вул.Калинова, вул.Мира, вул.Стадіонна
441009 вул.Первомайська, 88, м.Гірське, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93293
школа №15, хол, 1-й поверх
м.Гірське – вул.Благодатна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Добролюбова, вул.Кільцева, вул.Л. Українки, вул.Л. Чайкіної, вул.Лісна, вул.Мелова, вул.Незалежності, вул.Первомайська, вул.Пирогова, вул.Підгірна, вул.Пригородна, вул.Пушкіна, вул.Свободна, вул.Соборна, вул.Степна, вул.8-го Марта, пров.Вугільний, пров.Гірський, пров.Лісний, пров.Первомайський, пров.Пригородний, пров.Пушкіна, пров.Шкільний, пров.8-го Марта
441010 вул.Челюскіна, 2, смт Тошківка, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93281
клуб "Маяк", фойє
смт Тошківка – вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Желізнодорожна, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Кольцева, вул.Кринична, вул.Мічуріна, вул.Підгорна, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Челюскіна, вул.Шевченка, вул.8 Марта, квартал Цуприка
441011 вул.Шкільна, 1А, смт Тошківка, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93280
школа, хол, 1-й поверх
смт Тошківка – вул.Артема, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Восточна, вул.Гоголя, вул.Донецька, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Нова, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Райдужна, вул.Спортивна, вул.Степна, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шахтарська, вул.Шкільна
441012 вул.Слободська, 6Б, смт Нижнє, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93290
клуб "Супутник", хол, 1-й поверх
смт Нижнє – вул.Барбарисова, вул.Березнева, вул.Вишнева, вул.Волохська, вул.Гагаріна, вул.Донецька, вул.Дороніна, вул.Клубна, вул.Колхозна, вул.Міокова, вул.Мічуріна, вул.Паркова, вул.Підгорна, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Слободська, вул.Тернова, вул.Торгова, вул.Тридцята, вул.Центральна, вул.Чорноп’ятко, вул.Шевченко, пров.І. Франка, пров.Калиновий, пров.Красний, пров.Меловий, пров.Мостовий, пров.Пригородний, пров.Шахтний, пров.Шкільний
441013 вул.Шкільна, 16, смт Нижнє, Попаснянський р-н, Луганська обл., 93291
Нижнєнський навчально-виховний комплекс, спортивна кімната, 1-й поверх
с.Жолобок, смт Нижнє – вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Миру, вул.Нова, вул.Пригородна, вул.Шкільна, вул.1-а Заярська, вул.2-га Заярська, вул.3-тя Заярська
441069 вул.Будівельників, 32, м.Рубіжне, Луганська обл., 93012
Державний заклад "Луганський державний медичний університет", актова зала, 2-й поверх
м.Рубіжне – вул.Будівельників: 34–34А; просп.Московський: 21–23А, 25, 29А;
441070 вул.Будівельників, 32, м.Рубіжне, Луганська обл., 93012
Державний заклад "Луганський державний медичний університет", спортивна зала, 2-й поверх
м.Рубіжне – вул.Будівельників: 30Б; вул.Володимирська: 45Б–45В, 47, 49–51; просп.Московський: 19, 27–27А;
441071 вул.Володимирська, 51, м.Рубіжне, Луганська обл., 93012
Центральна міська бібліотека, хол
м.Рубіжне – вул.Володимирська: 44, 46, 48; просп.Московський: 8, 12–14, 24А, 26;
441072 просп.Переможців, 28, м.Рубіжне, Луганська обл., 93011
школа №2, хол, 1-й поверх
м.Рубіжне – вул.Визволителів: 73–73Б, 75–75А, 77–77А, 116; вул.30 років Перемоги: 2–4; просп.Московський: 1–5А;
441073 вул.Мєндєлєєва, 49, м.Рубіжне, Луганська обл., 93010
комунальне підприємство "РВУВКГ", червоний куточок, 2-й поверх
м.Рубіжне – вул.Биченкова, вул.Б.Хмельницького: 102, 104, 106–150; вул.Героїв Чорнобиля: 85–124; вул.Енергетиків, вул.Іванова: 109–182; вул.Колгоспна, вул.Мєндєлєєва: 56–63; вул.Некрасова, вул.Парківська: 31, 33–37А, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53–55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 79; вул.Східна, вул.Тургєнєва: 18, 20, 22, 24–87; вул.Українська: 29–69; пров.Б.Хмельницького, пров.Енергетиків, пров.Лермонтова, пров.Л.Чайкіної, пров.Некрасова, пров.О. Тєплова, пров.О.Кошового, пров.Трикотажників, пров.Український, пров.Чайковського, пров.Шмідта
441074 вул.Мєндєлєєва, 47В, м.Рубіжне, Луганська обл., 93010
клуб боксу "Ринг" ДЮСШ №1, хол
м.Рубіжне – вул.Визволителів: 61, 63, 67–67А, 102–104В; вул.Мєндєлєєва: 37Б–37В, 39, 41–45А, 47–47А; вул.Миру: 44;
441075 вул.Визволителів, 53, м.Рубіжне, Луганська обл., 93010
школа №7, фойє, 1-й поверх
м.Рубіжне – вул.Б.Хмельницького: 99–101А, 103–103Б, 105; вул.Визволителів: 51–51А, 55–55А, 84–88; вул.Мєндєлєєва: 32, 34–36Б, 38, 40, 46; вул.О. Тєплова: 3–20; вул.Парківська: 3–30; вул.Українська: 4–27; пров.М. Чумак, просп.Переможців: 6, 8–8Б, 10–10Б, 12;
441076 вул.Смирнова, 27, м.Рубіжне, Луганська обл., 93003
школа №1, їдальня, 1-й поверх
м.Рубіжне – вул.В. Даля, вул.Ватутіна: 1–21, 23, 25, 27; вул.Визволителів: 9, 11, 13, 15, 40, 42, 44; вул.Вишнева, вул.Героїв Чорнобиля: 1–80; вул.І. Богуна, вул.І. Котляревського: 8–47; вул.Іванова: 9, 11–108; вул.К.Маркса, вул.Краснікова, вул.Лазутіна: 24, 26, 28, 30–91; вул.Матросова: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41; вул.О. Тєплова: 21–90; вул.Парківська: 32, 38, 40, 42, 44–46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–78, 80–84; вул.Радіщева: 64–99; вул.Смирнова, вул.Степова, вул.Тургєнєва: 1–17, 19, 21, 23; вул.Фрунзе, вул.Шевченка: 40–85А; пров.Абрикосовий, пров.Бузковий, пров.В. Алєксєєва, пров.В. Даля, пров.Героїв Чорнобиля, пров.Заводський, пров.І. Богуна, пров.І. Котляревського, пров.К.Маркса, пров.Монтажників, пров.Нахімова: 13–30; пров.Невського, пров.Партизанський, пров.Слободський: 41–74; пров.Суворова, пров.Толстого, пров.Шкільний
441077 вул.В. Сосюри, 9, м.Рубіжне, Луганська обл., 93008
школа №5, фойє, 1-й поверх
м.Рубіжне – вул.В. Сосюри, вул.Ватутіна: 22, 24, 26, 28–100; вул.Визволителів: 2–8, 10, 12, 14, 16–18; вул.Висока, вул.Гоголя, вул.З.Космодем’янської, вул.І. Котляревського: 1–6; вул.Іванова: 1–8, 10; вул.Київська, вул.Коцюбинського, вул.Л. Українки, вул.Матросова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28–30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–56; вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Радіщева: 8–60; вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Харківська, вул.Хлібозаводська, вул.Чорнопащенка, вул.Шевченка: 1–35; вул.Шкільна, пров.Ватутіна, пров.Гоголя, пров.Київський, пров.Козацький, пров.Коцюбинського, пров.Матросова, пров.Нахімова: 1–10; пров.Слободський: 4–36; пров.Слов’янський, пров.Транспортний, пров.Харківський, пров.Хлібозаводський, пров.Шевченка
441078 вул.Южная, 2, м.Рубіжне, Луганська обл., 93001
КП "Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс", хол, 1-й поверх
м.Рубіжне – вул.Горького, вул.Дачна, вул.Заводська, вул.Кутузова: 3–9; вул.Озерна: 1–57; вул.Почаївська: 13, 15, 17–19, 32–42; вул.Тимірязєва, вул.Хіміків: 11–21; вул.Чехова: 13–22; вул.Чкалова: 1–7, 14, 16–20, 22, 27–60; вул.Южная, пров.Дачний, пров.Тимірязєва, пров.Чкалова
441079 вул.Чехова, 11, м.Рубіжне, Луганська обл., 93001
Філія МКУ "Палац культури", вестибюль, 1-й поверх.
м.Рубіжне – вул.Забіркіно, вул.Кутузова: 2–2А; вул.Озерна: 58–151; вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Почаївська: 3–10, 14, 16, 20–28А; вул.Соснова, вул.Франка, вул.Хіміків: 2А–5; вул.Чехова: 5–9; вул.Чкалова: 9–13, 15–15А, 21, 23–25; пров.В. Бишенка, пров.Виноградний, пров.Озерний, пров.Підлісний, пров.Світанковий
441080 вул.Будівельників, 28, м.Рубіжне, Луганська обл., 93012
школа №10, фойє, 1-й поверх, праве крило
м.Рубіжне – вул.Будівельників: 30–30А; вул.Володимирська: 39А–39Г, 43, 45–45А; вул.30 років Перемоги: 12А;
441081 вул.Будівельників, 28, м.Рубіжне, Луганська обл., 93012
школа №10, фойє, 1-й поверх, ліве крило
м.Рубіжне – вул.Будівельників: 26, 55; вул.Володимирська: 42; вул.30 років Перемоги: 10–12, 14–16; квартал Сонячний
441082 пл.Володимирська, 1, м.Рубіжне, Луганська обл., 93010
МКУ "Палац культури", мала зала, 2-й поверх
м.Рубіжне – вул.Миру: 28–30, 36–38; просп.Московський: 7–7Б, 9–11Б; просп.Переможців: 20, 20Б;
441083 пл.Володимирська, 1, м.Рубіжне, Луганська обл., 93010
МКУ "Палац культури", фойє, 2-й поверх
м.Рубіжне – вул.Миру: 24–26, 34А; вул.30 років Перемоги: 4Б–6; просп.Переможців: 16А, 20А, 20В, 26, 30–30А, 32–41;
441084 вул.Мєндєлєєва, 35, м.Рубіжне, Луганська обл., 93010
школа №8, вестибюль, 1-й поверх
м.Рубіжне – вул.Б.Хмельницького: 91–93; вул.Визволителів: 67Б–67В; вул.Володимирська: 30–32А; вул.Мєндєлєєва: 20–30; просп.Переможців: 16, 25–25А, 27–29А, 31–31А;
441085 пров.Клубний, 12, м.Рубіжне, Луганська обл., 93003
Рубіжанський політехнічний коледж, хол, 1-й поверх
м.Рубіжне – вул.Б.Хмельницького: 88–90А, 94–96; вул.Визволителів: 19–39, 41, 43, 45–50, 52–54, 56–60, 62, 64–66, 68–72, 74, 76, 78–82; вул.Володимирська: 2, 10, 12, 14–16, 18–20, 24–24А, 26, 28–28А; вул.Д. Береста, вул.Дойчева, вул.Лазутіна: 3–23, 25, 27, 29; вул.містечко ІТР, вул.О. Бондаренка, вул.Померанчука: 3–22; вул.Пушкіна: 4–6А; вул.Руденка, пров.Клубний, пров.Рубіжанський, просп.Переможців: 1–5, 7, 9, 11, 13–15, 17–19, 23;
441086 вул.Померанчука, 28, м.Рубіжне, Луганська обл., 93009
Рубіжанський індустріально-педагогічний технікум, вестибюль, 1-й поверх
м.Рубіжне – вул.Будівельників: 2–9, 15, 27–29; вул.Б.Хмельницького: 4–69, 71, 73; вул.Залізнична, вул.Західна, вул.Ліньовська, вул.Лісна, вул.Луганська, вул.Мєндєлєєва: 8А, 10А; вул.Першотравнева, вул.Померанчука: 26–155; вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Студентська: 4, 23; вул.Трудова, вул.Фестивальна, пров.Залізничний, пров.Західний, пров.Кінцевий, пров.Ліньовський, пров.Лісний, пров.Першотравневий, пров.Пісчаний, пров.Футбольний
441087 вул.Володимирська, 19, м.Рубіжне, Луганська обл., 93009
школа №6, їдальня, 2-й поверх
м.Рубіжне – вул.Б.Хмельницького: 70, 72, 74–85; вул.Володимирська: 7–9, 11, 13, 17, 21–23, 25–25В, 27А–27В; вул.Короленка, вул.Мєндєлєєва: 14В, 18; вул.Пушкіна: 15–28; вул.Студентська: 10–22, 24–28А, 32Б; вул.Червоноармійська, пров.Червоноармійський
441088 вул.Володимирська, 31, м.Рубіжне, Луганська обл., 93009
Інститут хімічних технологій СНУ імені В.Даля, хол, 1-й поверх
м.Рубіжне – вул.Володимирська: 27, 29, 34–36А; вул.Мєндєлєєва: 32А–33В, 37–37А; вул.Миру: 22–22В;
441089 вул.Будівельників, 39, м.Рубіжне, Луганська обл., 93009
Державний заклад "Луганський державний медичний університет", їдальня, 1-й поверх.
м.Рубіжне – вул.Будівельників: 18–22, 39 к.1–39 к.2; вул.Мєндєлєєва: 3–3А; вул.Студентська: 33–33Б, 35; пров.Зелений, пров.Робочий
441090 вул.Будівельників, 39, м.Рубіжне, Луганська обл., 93009
Державний заклад "Луганський державний медичний університет", хол, 1-й поверх.
м.Рубіжне – вул.Будівельників: 12–14; вул.Мєндєлєєва: 2, 4–8, 9–10, 12–14А, 16–16А; вул.Студентська: 29–32А, 34;
441091 вул.Студентська, 19, м.Рубіжне, Луганська обл., 93009
Центральна міська лікарня, хол, 1-й поверх
Комунальна установа «Рубіжанська центральна міська лікарня»