Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Тернопільська область, Територіальний виборчий округ № 166

Дільниць - 271

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
610132 вул.Місто, 16, с.Бариш, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48424
сільська рада, зал засідань
с.Бариш – вул.Верхне Завалля, вул.Горинська, вул.Малий Кут, вул.Місто, вул.Нижне Завалля, вул.Спортивна, вул.Тисів, вул.Цвинтарна, вул.Шкільна
610133 вул.Місто, 36, с.Бариш, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48424
будинок культури, танцювальний зал
с.Бариш – вул.Брідок, вул.Великий Кут, вул.Гаї Бариські, вул.Голоївка, вул.Дубовий Гай, вул.Зелена, вул.Конопельна, вул.Нагірянка, вул.Садова, вул.Черемшина
610134 вул.Гутишино, 27, с.Бариш, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48424
сільський клуб, глядацький зал
с.Бариш – вул.Гутишино, вул.Луги
610135 вул.Центральна, 25, с.Берем’яни, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48464
сільський клуб, глядацький зал
с.Берем’яни
610136 вул.Центральна, 3, с.Бобулинці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48472
будинок культури, глядацький зал
с.Бобулинці
610137 вул.Генерала Шухевича, 61, м.Бучач, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48400
філія "Бучацький райавтодор", актова зала
м.Бучач – вул.Генерала Шухевича: 50–63А;
610138 вул.Дорошенка, 4, м.Бучач, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48400
школа №3, актова зала
м.Бучач – вул.Бічна Генерала Шухевича, вул.Бічна Камінна, вул.Вербова, вул.Винниченка, вул.Гавдиди, вул.Генерала Шухевича: 9–44А; вул.Грушевського, вул.Дорошенка, вул.Калинова, вул.Камінна, вул.Спадова, вул.Стрипна, вул.Теребовлянська
610139 вул.Галицька, 21, м.Бучач, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48400
бібліотека, фойє
м.Бучач – вул.Бічна Вузька, вул.Вузька, вул.Галицька: 1–103, 107, 109; вул.Леся Курбаса, вул.Підгаєцька: 1–6, 8, 10, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46–48, 50; вул.Просвіти, вул.Рильського, вул.Торгова
610140 вул.Шкільна, 8, м.Бучач, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48400
будинок культури, глядацький зал №2
м.Бучач – вул.Агнона, вул.Бічна Мулярська, вул.Бічна Цегельна, вул.Богдана Лепкого, вул.Василя Стуса, вул.Гишки, вул.Гнатюка, вул.Лесі Українки, вул.Міцкевича, вул.Мулярська, вул.Пушкіна, вул.Святого Миколая, вул.Цегельна, вул.Шевченка, вул.Шкільна
610141 вул.Галицька, 145, м.Бучач, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48400
Бучацький лісозавод, актова зала
м.Бучач – вул.Бариська, вул.Бічна Бариська, вул.Бічна Галицька, вул.Бічна Садова, вул.Галицька: 106, 108, 110–154, 164, 166, 168, 170, 172–172А, 174–174Б, 176А, 180, 182, 184; вул.Зелена, вул.Кринична, вул.Польова, вул.Садова
610142 вул.Степана Бандери, 12, м.Бучач, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48400
Бучацьке лісове господарство, актова зала
м.Бучач – вул.Бічна Замкова, вул.Бічна Лисенка, вул.Бічна Ст.Бандери, вул.Вишнева, вул.Володимира Великого, вул.Гончара, вул.Євгена Коновальця, вул.Замкова, вул.Івасюка, вул.Квітнева, вул.Коцюбинського, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Маковея, вул.Назарія Яремчука, вул.С.Крушельницької, вул.Сосюри, вул.Степана Бандери, вул.Стефаника, вул.Стрілецька, вул.Травнева, вул.Хвильового, вул.Чайковського, вул.1 Грудня
610143 вул.П.Тичини, 13, м.Бучач, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48400
школа, актова зала
м.Бучач – вул.Бучацькі Гаї, вул.Галицька: 161–163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177–179, 181, 183, 185–196; вул.Енергетична, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Морозенка, вул.П.Куліша, вул.П.Тичини, вул.Яворницького
610144 вул.Богдана Хмельницького, 25, м.Бучач, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48400
Бучацький інститут менеджменту і аудиту, актова зала
м.Бучач – вул.Бічна Богдана Хмельницького, вул.Бічна Сонячна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Весела, вул.Гоголя, вул.Довбуша, вул.І.Франка, вул.Космонавтів, вул.Луціва, вул.Некрасова, вул.Озерянська, вул.Сагайдачного, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна
610145 вул.Підгаєцька, 158, м.Бучач, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48400
міський клуб, глядацький зал
м.Бучач – вул.Баштова, вул.Водна, вул.Млинарська, вул.Ольги Кобилянської, вул.Підгаєцька: 7, 9, 11, 13–15А, 17, 21, 23, 25, 27, 29–29А, 31, 33, 35–37, 39, 41, 43, 45, 49, 51–204; вул.Руська, вул.Середня
610146 вул.Івана Франка, 41, с.Возилів, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48456
сільський клуб, глядацький зал
с.Возилів – вул.Вишнева, вул.Гайова, вул.Євгена Коновальця, вул.Івана Франка, вул.Кут, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Надії, вул.Назарія Яремчука, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Тараса Шевченка
610147 вул.Тараса Шевченка, 10, с.Возилів, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48456
сільський клуб, глядацький зал
с.Возилів – вул.Василя Стуса, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Діброва, вул.Зелена, вул.Лугова, вул.Миколи Слободяна, вул.Набережна, вул.Наддністрянська, вул.Наддністрянська (бічна), вул.Степана Бандери
610148 вул.Шупарка, 3, с.Доброполе, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48410
будинок культури, глядацький зал
с.Доброполе
610149 вул.Центральна, 6, с.Матеушівка, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48410
сільський клуб, глядацький зал
с.Матеушівка
610150 вул.Центральна, 49, с.Дуліби, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48473
сільський клуб, глядацький зал
с.Дуліби
610151 вул.Т.Г.Шевченка, 136, с.Жизномир, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48432
школа, спортивний зал
с.Жизномир
610152 вул.Ковалівка, 7, с.Жнибороди, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48474
сільський клуб, глядацький зал
с.Жнибороди
610153 вул.Горішня, 72, с.Заривинці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48475
сільський клуб, глядацький зал
с.Заривинці
610154 вул.Клубна, 3, с.Рукомиш, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48420
сільський клуб, глядацький зал
с.Рукомиш
610155 вул.Середня, 5, с.Зелена, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48476
сільський клуб, глядацький зал
с.Зелена
610156 вул.Зелена, 2, смт Золотий Потік, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48451
школа, спортивний зал
смт Золотий Потік
610157 вул.Шкільна, 7, с.Рублин, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48465
фельдшерсько-акушерський пункт, маніпуляційний кабінет
с.Рублин
610158 вул.Центральна, 33, с.Зубрець, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48441
сільський клуб, глядацький зал
с.Зубрець
610159 вул.Шкільна, 1, с.Киданів, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48412
сільський клуб, глядацький зал
с.Киданів
610160 вул.Дружби, 21, с.Космирин, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48454
сільський клуб, глядацький зал
с.Космирин
610161 вул.Горішня, 34, с.Набережне, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48413
школа, каб.2
с.Набережне
610162 вул.Макухова, 29, с.Костільники, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48463
сільський клуб, глядацький зал
с.Костільники
610163 вул.Квасниці, 27, с.Ліщанці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48442
сільський клуб, глядацький зал
с.Ліщанці
610164 вул.Центральна, 30, с.Миколаївка, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48465
сільський клуб, глядацький зал
с.Миколаївка
610165 вул.Головна, 34А, с.Губин, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48443
сільський клуб, глядацький зал
с.Губин
610166 вул.Горішня, 32, с.Сокілець, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48465
сільський клуб, глядацький зал
с.Сокілець
610167 вул.Центральна, 4А, с.Медведівці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48477
сільський клуб, глядацький зал
с.Медведівці
610168 вул.Фільвароцька, 72, с.Нові Петликівці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48411
будинок культури, глядацький зал
с.Нові Петликівці
610169 вул.Долішня, 25, с.Пушкарі, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48441
сільський клуб, глядацький зал
с.Пушкарі
610170 вул.Переволоцька, 59, с.Озеряни, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48422
будинок культури, глядацький зал
с.Озеряни
610171 вул.Л.Українки, 64, с.Верб’ятин, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48422
сільський клуб, глядацький зал
с.Верб’ятин
610172 вул.Центральна, 76, с.Осівці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48412
сільський клуб, глядацький зал
с.Осівці
610173 вул.Шкільна, 21, с.Переволока, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48420
сільський клуб, глядацький зал
с.Переволока – вул.Велике Забріддя, вул.Дзьобова, вул.Кут, вул.Мале Забріддя, вул.Хоминці, вул.Шкільна
610174 вул.Купрійова, 2, с.Переволока, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48420
будинок культури, глядацький зал
с.Переволока – вул.Валькова, вул.Гавронець, вул.Горбок, вул.Гостинець, вул.Гудзова, вул.Залісся, вул.Кавунова, вул.Кадуб, вул.Купрійова, вул.Мусова, вул.Понькова, вул.Ятки, с.Курдибанівка
610175 вул.Сонячна, 7, с.Передмістя, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48467
будинок культури, фойє
с.Передмістя
610176 вул.Центральна, 79, с.Заліщики, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48467
будинок культури, фойє
с.Заліщики
610177 вул.Центральна, 70, с.Пилява, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48414
сільська рада, зал засідань
с.Пилява
610178 вул.Центральна, 57, с.Новоставці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48478
школа, спортивний зал
с.Новоставці
610179 вул.Войтихівка, 88, с.Мартинівка, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48414
сільський клуб, глядацький зал
с.Мартинівка
610180 вул.Шевченка, 87, с.Пишківці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48430
сільський клуб, глядацький зал
с.Пишківці
610181 вул.Тернопільська, 71, с.Підзамочок, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48423
сільський клуб, глядацький зал
с.Підзамочок
610182 вул.Центральна, 56, с.Звенигород, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48421
сільський клуб, глядацький зал
с.Звенигород
610183 вул.Л.Українки, 81, с.Підлісся, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48423
сільський клуб, глядацький зал
с.Підлісся
610184 вул.Центральна, 7, с.Порохова, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48443
школа, актова зала
с.Порохова
610185 вул.Центральна, 27, с.Ріпинці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48433
будинок культури, глядацький зал
с.Ріпинці, с.Помірці
610186 вул.Центральна, 22Б, с.Русилів, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48444
школа, фойє
с.Русилів
610187 вул.Центральна, 101А, с.Скоморохи, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48462
будинок культури, глядацький зал
с.Скоморохи
610188 вул.Гостинець, 22, с.Сновидів, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48455
будинок культури, глядацький зал
с.Сновидів
610189 вул.Шкільна, 29, с.Соколів, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48444
школа, фойє
с.Соколів
610190 вул.Центральна, 14, с.Сороки, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48440
сільський клуб, глядацький зал
с.Сороки
610191 вул.Застрипна, 20, с.Старі Петликівці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48413
сільський клуб, глядацький зал
с.Старі Петликівці
610192 вул.Горішня, 3, с.Білявинці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48471
сільський клуб, глядацький зал
с.Білявинці
610193 вул.Широка, 94, с.Стінка, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48450
будинок культури, танцювальний зал
с.Стінка
610194 вул.Бічна, 29, с.Млинки, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48450
сільський клуб, глядацький зал
с.Млинки
610195 вул.Винниченка, 4, с.Трибухівці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48431
Бучацький коледж Подільського державного аграрно-технічного університету, актова зала
с.Трибухівці – вул.Винниченка, вул.В.Івасюка, вул.Горішня: 1–15, 17, 19, 21, 23–25, 27, 29–30; вул.Заново, вул.І.Франка, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Сагайдачного, вул.Язловецька
610196 вул.Грушевського, 3, с.Трибухівці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48431
будинок культури, вестибюль
с.Трибухівці – вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Зелена, вул.І.Балюка, вул.Котляревського, вул.Маланчука, вул.Озерна, вул.Поперечки, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.С.Крушельницької
610197 вул.Грушевського, 1, с.Трибухівці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48431
школа, їдальня
с.Трибухівці – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Стуса, вул.Галицька, вул.Гоголя, вул.Горішня: 16, 18, 20, 22, 26, 28, 31–209; вул.Долини, вул.Ломоносова, вул.Сковороди, вул.Шевченка, вул.8-го Березня
610198 вул.Ринок, 16, с.Цвітова, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48480
сільський клуб, глядацький зал
с.Цвітова
610199 вул.Центральна, 25, с.Язловець, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48467
будинок культури, фойє
с.Язловець
610200 вул.Т.Шевченка, 27, с.Броварі, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48467
сільський клуб, глядацький зал
с.Броварі
610201 вул.Церковна, 1, с.Новосілка, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48461
сільський клуб, глядацький зал
с.Новосілка, с.Пожежа
610202 вул.Галицька, 40, м.Бучач, Тернопільська обл., 48400
Поліклінічне відділення Бучацької центральної комунальної районної лікарні, зала засідань
Поліклінічне відділення Бучацької центральної комунальної районної лікарні
610203 вул.Троянівська, 5, с.Боднарівка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48207
фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
с.Боднарівка
610204 вул.Грушевського, 2, с.Буцики, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48210
сільський клуб, концертний зал
с.Буцики
610205 вул.Незалежності, 54, с.Васильківці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48257
будинок культури, фойє
с.Васильківці
610206 вул.Грушевського, 42, с.Верхівці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48245
сільський клуб, концертний зал
с.Верхівці
610207 вул.Підлісна, 55А, с.Вигода, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48273
сільський клуб, каб.1
с.Вигода – вул.Підлісна
610208 вул.Набережна, 54, с.Волиця, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48233
сільський клуб, концертний зал
с.Волиця
610209 вул.Центральна, 136А, с.Вікно, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48217
будинок культури, концертний зал
с.Вікно
610210 вул.Івана Франка, 19, с.Вільхівчик, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48254
сільська рада, кабінет голови
с.Вільхівчик
610211 вул.Шевченка, 1, с.Гадинківці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48273
школа, фойє
с.Гадинківці
610212 вул.Центральна, 5, с.Глібів, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48216
будинок культури, фойє
с.Глібів
610213 пл.І.Пулюя, 1, смт Гримайлів, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48210
будинок культури, концертний зал
смт Гримайлів
610214 вул.Центральна, 330А, с.Городниця, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48237
будинок культури, танцювальний зал
с.Городниця
610215 вул.Наливайка, 2, смт Гусятин, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48201
будинок культури, танцювальний зал
смт Гусятин – вул.Л.Українки, вул.Набережна, вул.Надозерна, вул.Стуса, вул.Суходільська, вул.Хамчука, вул.Цехова, вул.Шашкевича, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Героїв Майдану, просп.Незалежності
610216 вул.Шевченка, 5, смт Гусятин, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48201
школа, фойє
смт Гусятин – вул.Богуна, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнівецького, вул.Гайова, вул.Грушевського, вул.Ів.Франка, вул.Коцюбинського, вул.Кривоноса, вул.Крушельницької, вул.Лисенка, вул.Л.Курбаса, вул.Мазепи, вул.Миру, вул.Надзбручанська, вул.Народицька, вул.Підлісна, вул.Привокзальна, вул.Пулюя, вул.Робітнича, вул.Сагайдачного, вул.Санаторна, вул.Січинського, вул.Січових Стрільців, вул.Спартака, вул.Стефаника, вул.Тарнавського, вул.Тернопільська, вул.Чорновола, вул.Яремчука
610217 вул.Центральна, 191, с.Жабинці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48271
будинок культури, танцювальний зал
с.Жабинці
610218 вул.Заремба Підлісна, 50А, с.Вигода, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48273
сільський клуб, каб.1
с.Вигода – вул.Заремба Підлісна
610219 вул.Центральна, 1, с.Зелене, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48230
сільський клуб, концертний зал
с.Зелене
610220 вул.Сатанівська, 27, с.Калагарівка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48233
сільський клуб, концертний зал
с.Калагарівка, с.Крутилів
610221 вул.Міцкевича, 1, с.Карашинці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48281
сільський клуб, концертний зал
с.Карашинці
610222 вул.Нова, 6, с.Клювинці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48246
школа, фойє
с.Клювинці
610223 вул.Центральна, 436, с.Козина, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48231
фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
с.Козина
610224 вул.Висока, 41, с.Кокошинці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48215
фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
с.Кокошинці
610225 вул.Шевченка, 13, м.Копичинці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48260
будинок культури, танцювальний зал
м.Копичинці – вул.Бандери, вул.Вагилевича, вул.Весела, вул.Коротка, вул.Лепкого, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Мазепи, вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Польова, вул.Сірка, вул.Січових Стрільців, вул.Стуса, вул.Шевченка: 3–95, 97–118; вул.Ясна
610226 вул.Шевченка, 6, м.Копичинці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48260
Центр дитячої та юнацької творчості
м.Копичинці – вул.Байди, вул.Виговського, вул.Головацького, вул.Гринченка, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Кобилянської, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Крива, вул.Кривоноса, вул.Крушельницької, вул.Кутець, вул.Лисенка, вул.Паркова, вул.Ринок, вул.Садова, вул.Січинського, вул.Сонячна, вул.Чайковського, вул.Чічки, вул.Чортківська, вул.Шашкевича, вул.Шопена, вул.22 Січня
610227 вул.Лесі Українки, 7, м.Копичинці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48260
школа №2, фойє
м.Копичинці – вул.Богуна, вул.Гусятинська, вул.Довга, вул.Долішня, вул.І.Франка, вул.Кабівці, вул.Коновальця, вул.Крута, вул.Курбаса, вул.Сагайдачного, вул.Словацького, вул.Стефаника, вул.Урожайна, вул.Хмельницького
610228 вул.Шевченка, 129, с.Котівка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48270
будинок культури, фойє
с.Котівка, с.Ємелівка
610229 вул.Нагаївщина, 1Б, с.Коцюбинці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48271
школа, фойє
с.Коцюбинці
610230 вул.Центральна, 1А, с.Красне, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48231
школа, фойє
с.Красне
610231 вул.Центральна, 5, с.Крогулець, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48256
будинок культури, фойє
с.Крогулець
610232 вул.Шевченка, 20, с.Лежанівка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48210
сільський клуб, концертний зал
с.Білинівка, с.Лежанівка
610233 вул.Ліривка, 11, с.Личківці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48253
будинок культури, фойє
с.Личківці, с.Трибухівці
610234 вул.Центральна, 100, с.Майдан, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48266
сільський клуб, концертний зал
с.Майдан
610235 вул.Шевченка, 40, с.Малі Бірки, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48234
сільський клуб, концертний зал
с.Малі Бірки
610236 вул.І. Левицького, 25, с.Мала Лука, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48215
сільська рада, зал засідань
с.Мала Лука
610237 вул.Центр, 31, с.Целіїв, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48250
сільський клуб, концертний зал
с.Целіїв – вул.Загороди, вул.Заміст, вул.Кольонія, вул.Центр, вул.Шкільна
610238 вул.Польова, 3, с.Монастириха, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48215
сільський клуб, концертний зал
с.Монастириха
610239 вул.Центральна, 1, с.Нижбірок, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48255
сільська рада, зал засідань
с.Нижбірок
610240 вул.Лесі Українки, 28, с.Новосілка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48234
фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
с.Новосілка
610241 вул.Шкільна, 2, с.Оленівка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48210
сільський клуб, концертний зал
с.Оленівка
610242 вул.Грушевського, 26, с.Оришківці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48272
будинок культури, фойє
с.Оришківці
610243 вул.Нова, 21, с.Паївка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48230
сільський клуб, концертний зал
с.Паївка
610244 вул.Незалежності, 2, с.Перемилів, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48245
будинок культури, фойє
с.Перемилів
610245 вул.Нижня, 18, с.Пізнанка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48216
сільська рада, кабінет секретаря
с.Пізнанка
610246 вул.Раків Кут, 11Б, с.Постолівка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48236
будинок культури, фойє
с.Постолівка
610247 вул.Центральна, 250, с.Раштівці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48235
будинок культури, фойє
с.Раштівці
610248 вул.Незалежності, 32, с.Саджівка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48231
сільський клуб, концертний зал
с.Саджівка
610249 вул.Петра Козака, 18, с.Самолусківці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48251
будинок культури, танцювальний зал
с.Самолусківці
610250 вул.Центральна, 39, с.Сидорів, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48208
будинок культури, фойє
с.Сидорів
610251 вул.Центральна, 25А, с.Сорока, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48238
будинок культури, концертний зал
с.Сорока
610252 вул.Центральна, 1А, с.Красне, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48231
сільська рада, каб. 2
с.Ставки
610253 вул.Миру, 55, с.Старий Нижбірок, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48252
будинок культури, зал урочистих подій
с.Старий Нижбірок
610254 вул.Центральна, 13, с.Суходіл, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48207
будинок культури, фойє
с.Суходіл
610255 вул.М.Заньковецької, 4, с.Сухостав, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48265
сільський клуб, концертний зал
с.Сухостав
610256 вул.Шевченка, 38А, с.Теклівка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48270
сільський клуб, концертний зал
с.Теклівка
610257 вул.Боднарівка, 2, с.Товсте, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48232
сільська рада, зал засідань, 2-й поверх
с.Товсте, с.Кут
610258 вул.Центральна, 10, с.Тудорів, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48266
сільська рада, зал засідань, 2-й поверх
с.Тудорів
610259 вул.Ясна, 9, с.Увисла, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48206
школа, актова зала
с.Увисла
610260 вул.Шевченка, 216А, с.Хлопівка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48247
будинок культури, концертний зал
с.Хлопівка
610261 вул.Івасюка, 19, м.Хоростків, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48240
будинок культури, фойє
м.Хоростків – вул.Галана, вул.Грушевського, вул.Дмитра Макогона, вул.Івана Пулюя, вул.Івасюка, вул.Незалежності: 2–12, 14, 16–46, 89, 188; вул.Польова, вул.Січинського, вул.Січових Стрільців, вул.Чайковського
610262 вул.Івасюка, 3, м.Хоростків, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48240
школа №1, фойє
м.Хоростків – вул.Василенького, вул.Весела, вул.Вибранівська, вул.Галицька, вул.Зелена, вул.Чорновола, вул.Шевченка
610263 вул.Незалежності, 17, м.Хоростків, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48240
школа №2, фойє
м.Хоростків – вул.Б. Лепкого, вул.Гагаріна, вул.Голосна, вул.І.Франка, вул.Кармелюка, вул.Кн. Володимира, вул.Коновальця, вул.Коцюбинського, вул.Кошового, вул.Л. Українки, вул.Лисенка, вул.Мазепи, вул.Малишка, вул.Мирна, вул.М.Палія, вул.Незалежності: 13, 15, 56–76; вул.Низова, вул.Руська, вул.Сагайдачного, вул.Шептицького, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.17 вересня
610264 вул.Незалежності, 21, м.Хоростків, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48240
Хоростківський спиртовий завод, фойє
м.Хоростків – вул.Бічна, вул.Б.Хмельницького, вул.Висока, вул.Вузька, вул.Довга, вул.Дружби, вул.Кобилянської, вул.Комарова, вул.Коротка, вул.Музейна, вул.Наливайка, вул.Незалежності: 78–84, 90–110; вул.Прибережна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Тайна, вул.Тиха, вул.Торгова
610265 вул.Гора, 1А, с.Целіїв, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48250
сільський клуб, концертний зал
с.Целіїв – вул.Гайдівка, вул.Гора, вул.Зацерква, вул.Лихманівка, вул.Мазурівка, вул.Підлісок
610266 вул.Центральна, 421, с.Чабарівка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48258
будинок культури, фойє
с.Чабарівка
610267 вул.Центральна, 2А, с.Чагарі, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48256
сільський клуб, концертний зал
с.Чагарі
610268 вул.Садова, 4, с.Шидлівці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48208
сільський клуб, концертний зал
с.Шидлівці
610269 вул.Грушевського, 42, с.Яблунів, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48265
школа, фойє
с.Яблунів, с.Рудки
610270 вул.Шевченка, 96, м.Копичинці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48260
Копичинецька виправна колонія №112, кімната психоемоційного розвантаження
Державна установа"Копичинецька виправна колонія (№112)"
610665 вул.Шкільна, 2, м.Монастириська, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48300
районний палац культури, глядацький зал
м.Монастириська – вул.Б.Хмельницького, вул.Відродження України, вул.Грушевського, вул.Добровідка, вул.Є.Коновальця, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Р.Шухевича, вул.Сагайдачного, вул.Січ.Стрільців, вул.С.Петлюри, вул.Чорновола, вул.Шкільна, вул.Я.Стецька
610666 вул.Шевченка, 18, м.Монастириська, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48300
бібліотека, фойє
м.Монастириська – вул.В.Стуса, вул.Ів.Франка, вул.Краснікова, вул.Пекарська, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.Тичини, вул.Хвильового, вул.Шевченка: 2–61;
610667 вул.Долішня, 4, м.Монастириська, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48300
школа, фойє
м.Монастириська – вул.Вол.Великого, вул.Галицька, вул.Горішня, вул.Долішня, вул.Зелена, вул.Нова, вул.О.Кисілевської, вул.Підгородня
610668 вул.Підгородня, 5, м.Монастириська, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48300
КП "Монастириський комунсервіс", зал засідань
м.Монастириська – вул.ак.Гнатюка, вул.Горіхова, вул.Злуки, вул.І.Мазепи, вул.Озерна, вул.родини Павлюкевичів, вул.С.Крушельницької, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Шевченка: 63–153; пров.Довбуша, пров.Дорошенка, пров.Затишний, пров.Молодіжний, пров.Наливайка
610669 вул.Шевченка, 12, с.Чехів, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48324
сільська рада, фойє
с.Чехів
610670 вул.Відродження, 30, с.Тростянці, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48333
сільський клуб, глядацький зал
с.Тростянці
610671 вул.Шевченка, 19А, с.Гончарівка, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48332
дитячий садок, ігрова кімната
с.Гончарівка
610672 вул.Шевченка, 1А, с.Вербка, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48360
школа, спортивний зал
с.Вербка
610673 вул.Шевченка, 1А, с.Вербка, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48360
школа, актова зала
с.Діброва
610674 вул.Шевченка, 54, с.Доброводи, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48321
школа, спортивний зал
с.Доброводи
610675 вул.Центральна, 9, с.Дубенка, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48350
школа, спортивний зал
с.Дубенка
610676 вул.Центральна, 38, с.Завадівка, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48313
школа, спортивний зал
с.Завадівка
610677 вул.Центральна, 10, с.Маркова, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48382
школа-сад, ігрова кімната
с.Маркова
610678 вул.Ів.Франка, 1, с.Коржова, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48313
школа, актова зала
с.Коржова
610679 вул.Одаї, 3, с.Лазарівка, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48342
сільська рада, каб.1
с.Лазарівка
610680 вул.Кути, 1, с.Низьколизи, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48340
фельдшерсько-акушерський пункт, фойє
с.Низьколизи
610681 вул.Центральна, 9, с.Лядське, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48343
сільська рада, зал засідань
с.Лядське
610682 вул.Гора, 3, с.Бобрівники, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48343
сільський клуб, глядацький зал
с.Бобрівники – вул.Відлуга, вул.Гора, вул.Довжок, вул.Замлин, вул.Затока, вул.Кругляк
610683 вул.Добромишля, 38, с.Бобрівники, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48343
сільський клуб, глядацький зал
с.Бобрівники – вул.Добромишля
610684 вул.Центральна, 183, с.Ковалівка, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48322
школа, спортивний зал
с.Ковалівка
610685 вул.Шевченка, 29, с.Олеша, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48323
сільський клуб, глядацький зал
с.Олеша
610686 вул.Підлісна, 1А, с.Савелівка, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48322
сільський клуб, глядацький зал
с.Савелівка
610687 вул.Дворського, 109, с.Горигляди, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48372
будинок культури, глядацький зал
с.Горигляди
610688 вул.Марка Каганця, 28, смт Коропець, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48370
школа, актова зала
смт Коропець – вул.Ів-Франка: 2–15; вул.Козацька, вул.Лесі Українки, вул.Марка Каганця, вул.Надвода, вул.Незалежності: 2 к.А–20, 57–89; вул.Січових Стрільців, вул.Шевченка: 2–102;
610689 вул.Шевченка, 180, смт Коропець, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48370
школа, к.1
смт Коропець – вул.Дворського, вул.Зелена, вул.Куриляка, вул.Незалежності: 21–55 к.А; вул.Шевченка: 104–196;
610690 вул.Ів-Франка, 110, смт Коропець, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48370
будинок культури, глядацький зал
смт Коропець – вул.Ів-Франка: 16–206;
610691 вул.Вадівська, 46А, с.Світле, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48370
школа, фойє
с.Світле
610692 вул.Черешнева, 49Б, с.Стигла, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48370
сільський клуб, глядацький зал
смт Коропець – вул.Черешнева, с.Стигла
610693 вул.Центральна, 5, с.Комарівка, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48352
школа, спортивний зал
с.Комарівка, с.Затишне
610694 вул.Шевченка, 105, с.Красіїв, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48334
будинок культури, глядацький зал
с.Красіїв
610695 вул.Шевченка, 28А, с.Горішня Слобідка, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48315
будинок культури, глядацький зал
с.Горішня Слобідка
610696 вул.Миру, 31А, с.Нова Гута, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48300
сільський клуб, глядацький зал
с.Нова Гута, с.Рідколісся
610697 вул.М.Грушевського, 36, с.Вістря, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48371
школа, спортивний зал
с.Вістря
610698 вул.Шевченка, 17, с.Задарів, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48340
сільська рада, зал засідань
с.Задарів
610699 вул.Шевченка, 11, с.Сеньків, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48340
сільський клуб, глядацький зал
с.Сеньків
610700 вул.Шевченка, 101, с.Григорів, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48324
сільська рада, фойє
с.Григорів
610701 вул.Нагірянка, 14, с.Велеснів, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48351
сільський клуб, глядацький зал
с.Велеснів
610702 вул.Л.Українки, 36, с.Залісся, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48312
школа, актова зала
с.Залісся
610703 вул.Шевченка, 11, с.Криниця, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48381
школа, актова зала
с.Криниця
610704 вул.Центральна, 8А, с.Заставці, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48314
школа, спортивний зал
с.Заставці
610705 вул.Шевченка, 15, с.Гранітне, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48331
будинок культури, глядацький зал
с.Гранітне
610706 вул.Чорновола, 35А, с.Високе, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48312
школа, спортивний зал
с.Високе
610707 вул.Шевченка, 41, с.Садове, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48361
сільська рада, зал засідань
с.Садове
610708 вул.Підлісна, 19, с.Яргорів, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48330
школа, спортивний зал
с.Яргорів
610709 вул.Шевченка, 31А, с.Устя-Зелене, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48341
школа, спортивний зал
с.Устя-Зелене
610710 вул.Шевченка, 13, с.Лука, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48341
сільський будинок культури, глядацький зал
с.Лука
610711 вул.Шевченка, 27А, с.Межигір’я, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48341
сільський будинок культури, глядацький зал
с.Межигір’я
610712 вул.Галицька, 36А, с.Підлісне, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48310
школа, спортивний зал
с.Підлісне
610713 вул.Шевченка, 58, с.Бертники, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48324
дитячий садок, ігрова кімната
с.Бертники
610714 вул.Шкільна, 2А, с.Швейків, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48314
сільська рада, зал засідань
с.Швейків
610715 вул.Першотравнева, 68, с.Горожанка, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48311
школа, фойє
с.Горожанка
610716 вул.Краснікова, 7, м.Монастириська, Тернопільська обл., 48300
терапевтичне відділення РТМО, фойє
Монастириське районне територіальне медичне об’єднання
610814 вул.М.Грушевського, 1, с.Багатківці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48110
сільський клуб, глядацький зал
с.Багатківці
610815 вул.ім.Т.Г.Шевченка, 21, с.Бенева, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48111
сільський клуб, глядацький зал
с.Бенева
610816 вул.Міцкевича, 10, с.Буданів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48154
будинок культури, глядацький зал
с.Буданів
610817 вул.Ровиська, 55А, с.Папірня, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48150
сільський клуб, глядацький зал
с.Папірня
610818 вул.Шкільна, 23, с.Бурканів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48116
будинок культури, глядацький зал
с.Бурканів
610819 вул.Є.Олесницького, 28, с.Великий Говилів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48162
будинок культури, фойє
с.Великий Говилів
610820 вул.С.Бандери, 1, с.Малий Говилів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48162
сільський клуб, глядацький зал
с.Малий Говилів
610821 вул.Кульчики, 15, с.Вербівці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48155
будинок культури, глядацький зал
с.Вербівці
610822 вул.Й.Сліпого, 77, с.Вишнівчик, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48142
сільська рада, зал засідань
с.Вишнівчик, с.Вишеньки
610823 вул.Шевченка, 17, с.Гайворонка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48140
будинок культури, глядацький зал
с.Гайворонка
610824 вул.Центральна, 27, с.Гвардійське, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48141
будинок культури, фойє
с.Гвардійське
610825 вул.Центральна, 22, с.Глещава, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48136
будинок культури, глядацький зал
с.Глещава
610826 вул.Сонячна, 1А, с.Дарахів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48146
будинок культури, глядацький зал
с.Дарахів
610827 вул.С.Бандери, 91, с.Тютьків, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48147
сільський клуб, глядацький зал
с.Тютьків
610828 вул.Слобідська, 28, с.Кам’янка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48146
сільський клуб, глядацький зал
с.Кам’янка
610829 вул.М.Грушевського, 37, с.Дворіччя, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48123
сільська рада, зал засідань
с.Дворіччя
610830 вул.В.Гжицького, 3А, с.Довге, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48160
будинок культури, глядацький зал
с.Довге
610831 вул.Купчинського, 114А, с.Деренівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48173
сільський клуб, великий зал
с.Деренівка
610832 вул.Янівська, 12А, с.Долина, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48163
сільський клуб, глядацький зал
с.Долина
610833 вул.Дисевича, 47, с.Слобідка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48163
сільський клуб, глядацький зал
с.Слобідка
610834 вул.Й.Сліпого, 99, с.Заздрість, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48125
будинок культури, глядацький зал
с.Заздрість
610835 вул.К.Шептицького, 28, с.Зарваниця, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48143
сільський клуб, глядацький зал
с.Зарваниця
610836 вул.Ореста Гальчука, 4, с.Сапова, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48143
сільський клуб, глядацький зал
с.Сапова
610837 вул.Містечко, 20, с.Золотники, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48115
будинок культури, глядацький зал
с.Золотники
610838 вул.Ринок, 16, с.Іванівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48137
будинок культури, глядацький зал
с.Іванівка
610839 вул.Набережна, 2, с.Лозівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48137
сільський клуб, глядацький зал
с.Лозівка
610840 вул.ім.Т.Г.Шевченка, 66, с.Ілавче, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48134
сільська рада, зал засідань
с.Ілавче
610841 вул.Центральна, 168, с.Кобиловолоки, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48164
будинок культури, глядацький зал
с.Кобиловолоки
610842 вул.Центральна, 202, с.Млиниська, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48164
сільський клуб, глядацький зал
с.Млиниська
610843 вул.Лесі Українки, 46, с.Котузів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48141
будинок культури, глядацький зал
с.Котузів
610844 вул.Лошнівська, 1А, с.Кровинка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48135
сільський клуб, глядацький зал
с.Кровинка
610845 вул.Т.Шевченка, 4, с.Ладичин, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48124
сільська рада, зал засідань
с.Ладичин
610846 вул.Центральна, 104, с.Ласківці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48153
будинок культури, глядацький зал
с.Ласківці
610847 вул.Центральна, 40, с.Лошнів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48133
будинок культури, глядацький зал
с.Лошнів
610848 вул.Шкільна, 34, с.Маловоди, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48148
будинок культури, великий зал
с.Маловоди
610849 вул.Центральна, 14, с.Нова Могильниця, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48179
сільська рада, зал засідань
с.Нова Могильниця
610850 вул.Центральна, 15, с.Стара Могильниця, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48179
будинок культури, глядацький зал
с.Стара Могильниця
610851 вул.Шевченка, 38, с.Мшанець, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48161
школа, фойє
с.Мшанець
610852 вул.Зелена, 2, с.Надрічне, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48113
будинок культури, глядацький зал
с.Надрічне
610853 вул.Центральна, 13, с.Острівець, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48107
школа, кабінет групи продовженого дня
с.Острівець
610854 вул.Центральна, 13, с.Острівець, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48107
школа, кабінет зарубіжної літератури
с.Застіноче
610855 вул.Підстінка, 65, с.Гумниська, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48172
школа, учительська
с.Гумниська
610856 вул.Шляхетна, 21, с.Підгайчики, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48150
будинок культури, глядацький зал
с.Підгайчики
610857 вул.Семенівська, 74, с.Семенів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48108
сільський клуб, глядацький зал
с.Семенів
610858 вул.Зеленецька, 45А, с.Зеленче, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48108
сільський клуб, глядацький зал
с.Зеленче, с.Підгора
610859 вул.Малівська, 23, с.Малів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48108
сільський клуб, кабінет завідувача
с.Малів
610860 вул.Князя Василька, 17, с.Плебанівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48117
будинок культури, фойє
с.Плебанівка
610861 вул.Т.Г.Шевченка, 12А, с.Залав’є, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48174
сільський клуб, глядацький зал
с.Залав’є
610862 вул.Братів Бойчуків, 58, с.Романівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48151
сільський клуб, глядацький зал
с.Романівка
610863 вул.Шевченка, 10А, с.Різдвяни, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48178
сільський клуб, глядацький зал
с.Різдвяни
610864 вул.Стависко, 1А, с.Зубів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48108
сільський клуб, глядацький зал
с.Зубів
610865 вул.Набережна, 45, с.Семиківці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48111
сільський клуб, глядацький зал
с.Семиківці
610866 вул.Молодіжна, 25, с.Підруда, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48111
фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет завідувача
с.Підруда
610867 вул.Шевченка, 25, с.Соколів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48124
сільський клуб, глядацький зал
с.Соколів, с.Сокільники, с.Панталиха
610868 вул.Нова, 41, с.Сороцьке, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48132
будинок культури, глядацький зал
с.Сороцьке
610869 вул.Шкільна, 3, с.Соснів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48112
будинок культури, глядацький зал
с.Соснів
610870 вул.Клубна, 5, с.Раковець, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48112
сільський клуб, глядацький зал
с.Раковець
610871 вул.Центральна, 38А, с.Сущин, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48131
будинок культури, глядацький зал
с.Сущин
610872 вул.Центральна, 55А, с.Остальці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48131
школа, каб.3
с.Остальці
610873 вул.Миру, 3, с.Струсів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48127
сільська рада, зал засідань
с.Струсів
610874 вул.Братів Шкамбар, 42, с.Варваринці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48126
школа, фойє
с.Варваринці
610875 вул.Дружби, 42, с.Налужжя, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48176
школа-сад, каб.1
с.Налужжя
610876 вул.Центральна, 40, с.Бернадівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48127
бібліотека, каб.1
с.Бернадівка
610877 вул.Сонячна, 20, с.Хмелівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48145
будинок культури, глядацький зал
с.Хмелівка, с.Стара Брикуля
610878 вул.Центральна, 50, с.Нова Брикуля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48145
фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет завідувача
с.Нова Брикуля
610879 вул.Лесі Українки, 6А, смт Дружба, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48130
будинок культури, глядацький зал
смт Дружба
610880 вул.22 Січня, 8, смт Микулинці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48120
будинок культури, великий зал
смт Микулинці – вул.Балканська, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Стуса, вул.Гагаріна, вул.І.Франка, вул.Й.Сліпого, вул.Князя Острозького, вул.Коновальця, вул.Кооперативна, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.М.Грушевського, вул.Миру, вул.Міцкевича, вул.Набережна, вул.Надрічна, вул.Поштова, вул.С.Бандери, вул.С.Наливайка, вул.22 Січня, вул.8 Березня
610881 вул.Тернопільська, 35, смт Микулинці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48120
ВАТ "Булат", їдальня
смт Микулинці – вул.Андрущишиних, вул.А.Шептицького, вул.В.Івасюка, вул.Галицька, вул.Данила Галицького, вул.І.Мазепи, вул.Калнишевського, вул.Паркова, вул.Поперечна, вул.П.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Санаторна, вул.Тернопільська, вул.Шевченка, вул.Шкільна
610882 вул.Стебніцького, 50, с.Воля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48171
школа-сад, каб.1
с.Воля
610883 вул.Коновальця, 1, с.Конопківка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48122
сільський клуб, глядацький зал
с.Конопківка
610884 вул.Зелена, 25А, с.Кривки, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48120
сільський клуб, глядацький зал
с.Кривки
610885 вул.Шевченка, 12А, с.Боричівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48106
сільський клуб, глядацький зал
с.Боричівка
610886 вул.Князя Василька, 106, м.Теребовля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48100
спортивна школа, спортивний зал
м.Теребовля – вул.Бартка Золотого, вул.Бічна, вул.Братів Гринівих, вул.Б.Хмельницького, вул.Вузька, вул.Гірняка, вул.Глещавецька: 1–11А; вул.Грушевського, вул.І.Мазепи, вул.Кладкова, вул.Князя Василька: 83–206; вул.Корольова, вул.Мандичевського, вул.М.Зарицького, вул.Наливайка, вул.Остапа Пасіки, вул.Плебанівська, вул.П.Орлика, вул.Привокзальна, вул.Сонячна, вул.Степана Будного, вул.Стрімка: 1–5; вул.Федьковича, вул.Ювілейна, вул.3 Вересня, пров.Князя Василька, пров.Сонячної
610887 вул.Шевченка, 3, м.Теребовля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48100
районний будинок культури, фойє
м.Теребовля – вул.Гжицького, вул.Зазамче, вул.І.Франка, вул.Коротка, вул.Підзамче, вул.Покрівка, вул.Родини Юрчаків, вул.Січових Стрільців: 1–5А; пл.Шевченка
610888 вул.Січових Стрільців, 23, м.Теребовля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48100
школа №2, фойє
м.Теребовля – вул.Вербова, вул.Застіноцька: 1–20, 20Е–39А; вул.М.Паращука, вул.Небесної сотні, вул.Паркова, вул.Січових Стрільців: 6–29, 31–36; вул.22 Січня
610889 вул.Січових Стрільців, 51А, м.Теребовля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48100
школа №1, актова зала
м.Теребовля – вул.Григорія Коссака, вул.Зелена, вул.Надрічна, вул.Нова, вул.Підлісна, вул.Р.Шухевича, вул.Січових Стрільців: 30, 37–106, гурт. в/ч; вул.Тиха, вул.Ф.Маковського, пров.Нової, пров.Січових Стрільців
610890 вул.Застіноцька, 41, м.Теребовля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48100
гімназія, актова зала
м.Теребовля – вул.Богуна, вул.Галицька, вул.Довженка, вул.Застіноцька: 20А–20Б, 40–84; вул.І.Котляревського, вул.Навроцького, вул.О.Кобилянської, вул.Садики, вул.Садова, пров.Застіноцької
610891 вул.Шевченка, 188, м.Теребовля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48100
школа №3, актова зала
м.Теребовля – вул.Василя Щурата, вул.Волиця, вул.В.Стуса, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Глещавецька: 12–153; вул.Г.Хоткевича, вул.Дружби, вул.Євгена Купчинського, вул.Злуки, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Максима Залізняка, вул.М.Бойчука, вул.Миру, вул.М.Крушельницького, вул.М.Рильського, вул.Народицька, вул.О.Довбуша, вул.Польова, вул.Садівська, вул.Стрімка: 6–30; вул.Шевченка: 84–202А; вул.Ю.Миколаєнко
610892 вул.Залізнична, 8, м.Теребовля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48100
школа-інтернат для дітей з фізичними вадами, фойє
м.Теребовля – вул.Вавілова, вул.Залізнична, вул.Князя Василька: 1–82; вул.Лисенка, вул.Лошнівська, вул.Тернопільська, вул.Чайковського, вул.Шевченка: 1–83Б;
611183 вул.Наливайка, 2, смт Гусятин, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48201
будинок культури, зал засідань
смт Гусятин – вул.Б.Лепкого, вул.Кобилянської, вул.Коновальця, вул.Лук’яновича, вул.Наливайка