Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Тернопільська область, Територіальний виборчий округ № 165

Дільниць - 307

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
610001 вул.Січових Стрільців, 69, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501
управління водного господарства, актова зала
м.Бережани – вул.Лесі Українки, вул.Січових Стрільців: 36, 38–40, 42, 44–46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–139;
610002 вул.Шевченка, 67, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501
народний дім "Просвіта", актова зала
м.Бережани – вул.Адамівська, вул.Д.Галицького, вул.Залісся, вул.Старе Місто, вул.Шашкевича, вул.Шевченка: 43–43 к.А, 45–260; пров.Шевченка
610003 вул.Гімназійна, 2, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501
школа №1, їдальня
м.Бережани – вул.Валова, вул.Володимирська, вул.Гімназійна, вул.Загороди, вул.Збічна, вул.Зоряна, вул.Кармелюка, вул.Комарова, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Кривоноса, вул.Крушельницької, вул.Кушніра, вул.Лепких: 3–24, 27, 29–29 к.А, 31; вул.Мазепи, вул.Маковея, вул.Медова, вул.Молодіжна, вул.Пирогова, вул.Просвіти, вул.Репіна, вул.Червона
610004 вул.Шевченка, 1, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501
школа №2, каб.3
м.Бережани – вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Крута, вул.Руська, вул.Січових Стрільців: 1–35, 37, 41, 43, 47, 49, 51, 53–53 к.А, 55, 57, 59; вул.Тепла, вул.Шевченка: 1–42, 44; пл.Незалежності
610005 вул.Руська, 12, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501
школа-інтернат, їдальня
м.Бережани – вул.Академічна, вул.Банкова, вул.Вірменська, вул.Кульчицької, вул.Родини Старухів, вул.Степана Бандери, вул.Твердохліба, вул.Хмельницького
610006 вул.Міцкевича, 4, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501
районний будинок культури, актова зала
м.Бережани – вул.Бояна, вул.Браїлка, вул.В.Чорновола, вул.Гагаріна, вул.Гайова, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Захарка, вул.Ковшевича, вул.Костельна, вул.Кошова, вул.Львівська, вул.Набережна, вул.Підгірна, вул.Сагайдачного, вул.Сергія Нігояна, вул.Стефаника, вул.8-го Березня
610007 вул.Міцкевича, 4, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501
Районний будинок культури, РЦПО, хореографічна зала
м.Бережани – вул.Верхня, вул.Дружби, вул.Замкова, вул.Замость, вул.Золочівська, вул.Кобилянської, вул.Корольова, вул.Манастирського, вул.Міцкевича, вул.Підкови, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Тернопільська, вул.Хатки, пл.Ринок
610008 вул.Сонячна, 4, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501
полігон Бережанського агротехнічного інституту, актова зала
м.Бережани – вул.Жорнисько, вул.Зарайський потік, вул.Західна, вул.Інституцька, вул.Квіткова, вул.Ковпака, вул.Козацька, вул.Коперніка, вул.Корнійчука, вул.Лисенка, вул.Мечнікова, вул.Миру, вул.Нахімова, вул.Рогатинська, вул.Сонячна, вул.Сторожисько, вул.Тиха, вул.Топольна, вул.Цегельна, вул.Чотирнастівка
610009 вул.Садова, 5, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501
школа №3, фойє
м.Бережани – вул.Бездільного, вул.Богуна, вул.Героїв Майдану, вул.Гоголя, вул.Депутатська, вул.Джерельна, вул.Зелена, вул.Лепких: 26, 28, 30–30 к.Б, 32–40Б к.1; вул.Лісова, вул.Наконечного, вул.Нечуя-Левицького, вул.Панаса Мирного, вул.Підлісна, вул.Рильського, вул.Рурисько, вул.Садова, вул.Тичини, вул.Чайковського, вул.Шептицького, вул.Шептицького-бічна
610010 вул.Шепети, 2, с.Лісники, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501
народний дім, актова зала
с.Лісники
610011 вул.Раївська, 20, с.Рай, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501
народний дім, актова зала
с.Рай
610012 вул.Шевченка, 82, с.Біще, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47512
народний дім, актова зала
с.Біще
610013 вул.Л. Лепкого, 58, с.Поручин, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47545
народний дім, актова зала
с.Залужжя, с.Поручин
610014 вул.Центральна, 43, с.Божиків, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47535
народний дім, актова зала
с.Божиків
610015 вул.Горішня, 3, с.Волощина, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47535
будинок народної творчості, актова зала
с.Волощина
610016 вул.Горішня, 77, с.Квіткове, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47535
народний дім, актова зала
с.Квіткове
610017 вул.Мазепи, 40, с.Вербів, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47514
школа, актова зала
с.Вербів
610018 вул.Бережанська, 1А, с.Вільховець, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47526
народний дім, актова зала
с.Вільховець
610019 вул.Івана Франка, 8, с.Жовнівка, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47524
народний дім, актова зала
с.Жовнівка
610020 вул.Б.Лепкого, 7, с.Жуків, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47515
будинок народної творчості, актова зала
с.Жуків
610021 вул.Лесі Українки, 7, с.Гиновичі, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47515
народний дім, актова зала
с.Гиновичі
610022 вул.Зелена, 2, с.Підлісне, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47515
народний дім, актова зала
с.Підлісне
610023 вул.Тиха, 1, с.Котів, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47542
будинок народної творчості, актова зала
с.Котів, с.Молохів
610024 вул.Центральна, 17, с.Куропатники, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47516
будинок народної творчості, актова зала
с.Куропатники, с.Ясне
610025 вул.Бічна, 1, с.Баранівка, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47516
народний дім, актова зала
с.Баранівка
610026 вул.Шевченка, 71, с.Куряни, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47522
сільська рада, фойє
с.Куряни
610027 вул.Центральна, 34, с.Павлів, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47522
школа, фойє
с.Павлів
610028 вул.Дубник, 24, с.Лапшин, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47517
народний дім актова зала
с.Лапшин, с.Гайок
610029 вул.Центральна, 115, с.Літятин, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47530
народний дім, актова зала
с.Літятин
610030 вул.Центральна, 111, с.Мечищів, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47525
народний дім, актова зала
с.Мечищів, с.Кути, с.Червоне
610031 вул.Центральна, 24, с.Надорожнів, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47525
народний дім, актова зала
с.Надорожнів
610032 вул.Богдана Хмельницького, 3, с.Надрічне, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47544
народний дім, актова зала
с.Надрічне
610033 вул.Центральна, 1, с.Нараїв, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47513
будинок народної творчості, актова зала
с.Нараїв – вул.Глина, вул.Загороди, вул.Зарічна, вул.Зацерква, вул.Макарівка: 1–34; вул.Молодіжна, вул.Раковиця, вул.Сонячна, вул.Тарасівка, вул.Центральна, с.Дуляби, с.Шайбівка
610034 вул.Потік, 1А, с.Нараїв, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47513
народний дім, актова зала
с.Нараїв – вул.Колонія, вул.Кордон, вул.Кут, вул.Макарівка: 35–69; вул.Потік, вул.Серединка, вул.Ступник
610035 вул.Центральна, 4, с.Нараїв, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47513
актоаий зал Нараївської ЗОШ1-3 ступенів
с.Нараїв – вул.Запуст, вул.Лани, вул.Чверті
610036 вул.Зелена, 16, с.Демня, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47523
народний дім, актова зала
с.Підвисоке, с.Демня
610037 вул.Шевченка, 15, с.Гутисько, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47523
народний дім, актова зала
с.Гутисько
610038 вул.Бережанська, 2, с.Посухів, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47546
народний дім, актова зала
с.Посухів
610039 вул.Д. Некрасова, 31, с.Потутори, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47524
сільська рада, актова зала
с.Потутори
610040 вул.Центральна, 62А, с.Рекшин, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47511
народний дім, актова зала
с.Рекшин, с.Писарівка
610041 вул.Центральна, 74А, с.Поточани, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47511
школа, спортивний зал
с.Поточани
610042 вул.Зелена, 10, с.Стриганці, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47547
народний дім, актова зала
с.Двірці, с.Стриганці
610043 вул.Центральна, 5, с.Рибники, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47531
народний дім, актова зала
с.Рибники, с.Нова Гребля
610044 вул.Шкільна, 4, с.Рогачин, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47520
школа, актова зала
с.Рогачин
610045 вул.Шевченка, 46, с.Волиця, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47541
народний дім, актова зала
с.Волиця
610046 вул.Личакова, 2, с.Саранчуки, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47533
школа, актова зала
с.Саранчуки, с.Базниківка
610048 вул.Шевченка, 76, с.Слов’ятин, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47536
народний дім, актова зала
с.Слов’ятин, с.Діброва
610049 вул.Шевченка, 67, с.Тростянець, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47534
народний дім, актова зала
с.Тростянець
610050 вул.Сонячна, 3, с.Урмань, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47510
бібліотека,актовий зал
с.Урмань
610051 вул.Зарічна, 4, с.Пліхів, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47510
народний дім, актова зала
с.Краснопуща, с.Пліхів
610052 Площа Героїв Майдану, 3, с.Шибалин, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47521
народний дім, актова зала
с.Шибалин
610053 вул.Центральна, 3, с.Комарівка, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47521
школа, каб.2
с.Комарівка
610404 вул.Б.Хмельницького, 37, м.Зборів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47201
районний будинок культури, фойє
м.Зборів – вул.Базарна, вул.Б.Хмельницького: 1–54; вул.Галицька, вул.Зарічна, вул.Козацька: 1, 2А–3, 5–59; вул.Котляревського, вул.Л.Українки, вул.Львівська, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Пушкіна, вул.Січових Стрільців, вул.Шевченка, вул.8 Березня
610405 вул.Гоголя, 12, м.Зборів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47201
школа №1, фойє
м.Зборів – вул.Вербова, вул.Вишнева, вул.Гетьманська, вул.Гоголя, вул.Гончара, вул.Д.Галицького, вул.Космонавтів, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Садова, вул.Травнева, вул.Чорновола
610406 вул.Б.Хмельницького, 57, м.Зборів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47201
Зборівський коледж ТДТУ ім.І.Пулюя, фойє
м.Зборів – вул.Б.Хмельницького: 57–71А; вул.В.Івасюка, вул.Грушевського, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Козацька: 2, 4; вул.Коцюбинського, вул.Ліпінського, вул.Млиновецька, вул.Надії, вул.Паркова, вул.Р.Купчинського
610407 вул.Тернопільська, 47, м.Зборів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47201
ветеринарна лікарня, зал засідань
м.Зборів – вул.Верхня, вул.Верхоставна, вул.В.Стуса, вул.Дружби, вул.Загребелля, вул.Заозерна, вул.І. Франка, вул.І.Богуна, вул.Коханівка, вул.Куклинці, вул.Медова, вул.О.Довженка, вул.Сонячна, вул.Тернопільська, вул.Чумацька
610408 вул.Зборівська, 29, с.Футори, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47201
школа, каб.1
с.Футори
610409 вул.Шевченка, 103, смт Залізці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47234
школа, фойє
смт Залізці – вул.Бродівська, вул.Вишнівецька, вул.Л.Українки, вул.Міцкевича, вул.М.Шашкевича, вул.О.Пчілки, вул.Сонячна (Нові Залізці), вул.Шевченка, вул.Я.Музики, пров.Сонячний
610410 вул.Шевченка, 103, смт Залізці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47234
міжшкільний навчально-виробничий комбінат, коридор, 2-й поверх
смт Залізці – вул.Воїнів УПА, вул.Жуковського, вул.Зборівська, вул.Зелена, вул.Набережна, вул.Р.Купчинського, вул.Р.Шухевича, вул.Садова, вул.С.Крушельницької, вул.Сонячна (Старі Залізці), вул.Цегельна, пров.Вишневий, Хутір Бонзулі
610411 вул.Шкільна, 11, с.Беримівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47227
будинок культури, глядацький зал
с.Беримівці
610412 вул.Загребельна, 20, с.Кудинівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47227
сільський клуб, глядацький зал
с.Кудинівці
610413 вул.Головна, 3, с.Бзовиця, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47236
сільська рада, зал засідань
с.Бзовиця
610414 вул.Центральна, 1А, с.Білоголови, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47236
школа, каб.2
с.Білоголови
610415 вул.Грабаса, 1А, с.Нетерпинці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47236
сільський клуб, глядацький зал
с.Нетерпинці
610416 вул.Центральна, 1, с.Богданівка, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47260
сільський клуб, глядацький зал
с.Богданівка
610417 вул.Центральна, 34А, с.Білківці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47260
сільський клуб, глядацький зал
с.Білківці
610418 вул.Центральна, 8А, с.Сировари, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47260
будинок культури, глядацький зал
с.Сировари, с.Яцківці
610419 вул.Шевченка, 231А, с.Висипівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47281
сільська рада, зал засідань
с.Висипівці
610420 вул.Висока, 82А, с.Воробіївка, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47263
сільський клуб, глядацький зал
с.Воробіївка, с.Серединці
610421 вул.Бучинська, 412А, с.Кокутківці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47281
сільський клуб, глядацький зал
с.Кокутківці
610422 вул.Кутна, 1Б, с.Вірлів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47241
сільська рада, зал засідань
с.Вірлів
610423 вул.Зелена, 21, с.Храбузна, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47241
сільський клуб, глядацький зал
с.Храбузна
610424 вул.Шевченка, 38, с.Вовчківці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47224
школа, каб.2
с.Вовчківці
610425 вул.Золочівська, 4, с.Івачів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47224
фельдшерсько-акушерський пункт, оглядова кімната
с.Івачів
610426 вул.Центральна, 16, с.Нище, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47224
фельдшерсько-акушерський пункт, оглядова кімната
с.Корчунок, с.Нище
610427 вул.Шевченка, 18, с.Гаї-Розтоцькі, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47232
будинок культури, фойє
с.Гаї-Розтоцькі
610428 вул.Незалежності, 18, с.Гаї-за-Рудою, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47231
школа, каб.1
с.Гаї-за-Рудою
610429 вул.Заріка, 27, с.Гарбузів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47221
сільський клуб, глядацький зал
с.Гарбузів
610430 вул.Ракова, 20, с.Манаїв, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47220
сільський клуб, фойє
с.Манаїв
610431 вул.Шаповалова, 1, с.Годів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47272
сільський клуб, фойє
с.Годів
610432 вул.Садова, 1, с.Йосипівка, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47272
сільський клуб, глядацький зал
с.Йосипівка, с.Цецівка
610433 вул.Центральна, 1, с.Городище, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47237
сільська рада, великий зал
с.Городище
610434 вул.Ямиці, 3, с.Носівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47237
сільський клуб, глядацький зал
с.Носівці
610435 вул.Глиняники, 22, с.Гукалівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47223
сільський клуб, танцювальний зал
с.Гукалівці
610436 вул.Бічна, 24, с.Лопушани, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47223
сільський клуб, глядацький зал
с.Лопушани
610437 вул.Центральна, 40, с.Загір’я, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47211
будинок культури, фойє
с.Загір’я
610438 вул.Колгоспна, 7, с.Заруддя, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47243
контора КСП "Зарудянське", фойє
с.Заруддя, с.Лавриківці, с.Озерянка, с.Травотолоки
610439 вул.Загородня, 34, с.Коршилів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47243
сільський клуб, глядацький зал
с.Коршилів
610440 вул.Шевченка, 16, с.Кабарівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47240
сільський клуб, глядацький зал
с.Кабарівці
610441 вул.Центральна, 39А, с.Метенів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47240
сільський клуб, глядацький зал
с.Метенів
610442 вул.Дмитрієнка, 20, с.Кальне, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47270
сільська рада, зал засідань
с.Кальне
610443 вул.Центральна, 39, с.Жабиня, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47270
будинок культури, фойє
с.Жабиня
610444 вул.Центральна, 19, с.Кобзарівка, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47250
сільський клуб, глядацький зал
с.Кобзарівка
610445 вул.Центральна, 21, с.Вертелка, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47250
сільський клуб, глядацький зал
с.Вертелка
610446 вул.Нова, 12, с.Курівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47266
сільський клуб, глядацький зал
с.Курівці
610447 вул.Незалежності, 44, с.Малашівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47253
сільський клуб, глядацький зал
с.Малашівці
610448 вул.Зелена, 9, с.Іванківці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47251
сільський клуб, глядацький зал
с.Іванківці
610449 вул.Красовеччина, 29, с.Мильне, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47233
сільська рада, зал засідань
с.Мильне
610450 вул.Сонячна, 72, с.Бліх, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47233
сільський клуб, глядацький зал
с.Бліх
610451 вул.Грабковецька, 3, с.Млинівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47242
сільський клуб, глядацький зал
с.Млинівці
610452 вул.Грабковецька, 106, с.Грабківці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47242
фельдшерсько-акушерський пункт, оглядова кімната
с.Грабківці
610453 вул.Єрьоменка, 26, с.Кудобинці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47242
сільський клуб, глядацький зал
с.Кудобинці
610454 вул.Зборівська, 12, с.Присівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47201
сільський клуб, глядацький зал
с.Присівці
610455 вул.Дружби, 2, с.Тустоголови, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47242
сільський клуб, глядацький зал
с.Тустоголови
610456 вул.Центральна, 31В, с.Мшанець, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47235
будинок культури, глядацький зал
с.Мшанець
610457 вул.Центральна, 10А, с.Дітківці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47235
сільський клуб, глядацький зал
с.Дітківці
610458 вул.Пролетарська, 10, с.Хомівка, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47235
сільський клуб, глядацький зал
с.Хомівка
610459 вул.Зелена, 169А, с.Нестерівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47281
сільський клуб, глядацький зал
с.Нестерівці
610460 вул.Зарудка, 1, с.Озерна, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47264
школа, їдальня
с.Озерна – вул.Б.Хмельницького, вул.Велика Безкупчина, вул.Гагаріна, вул.Довга, вул.Долина Княжа, вул.Зарудка, вул.Івана Франка, вул.Мала Безкупчина, хут.Демидяки, хут.Марущаки, хут.Під Покропивна
610461 вул.Шевченка, 9Б, с.Озерна, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47264
будинок культури, танцювальний зал
с.Озерна – вул.Долина Б.Хмельницького, вул.Забрамська, вул.Княжа, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Нове Село, вул.Під лісом, вул.Привокзальна, вул.Шевченка
610462 вул.Залозецька, 8, с.Оліїв, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47226
будинок культури, танцювальний зал
с.Оліїв
610463 вул.Центральна, 260, с.Осташівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47260
школа, каб.1
с.Осташівці
610464 вул.Село, 170, с.Данилівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47260
сільський клуб, глядацький зал
с.Данилівці
610465 вул.Миру, 32А, с.Панасівка, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47210
сільський клуб, глядацький зал
с.Панасівка
610466 вул.Львівська, 29А, с.Чорний Ліс, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47211
сільський клуб, глядацький зал
с.Чорний Ліс
610467 вул.Глибока, 3, с.Перепельники, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47222
школа, актова зала
с.Перепельники
610468 вул.Степана Мартинюка, 1, с.Плісняни, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47241
сільська рада, кабінет голови
с.Плісняни
610469 вул.Миру, 25, с.Погрібці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47201
сільська рада, зал засідань
с.Погрібці
610470 вул.Перемоги, 8, с.Калинівка, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47201
сільський клуб, глядацький зал
с.Калинівка
610471 вул.Активістів, 11, с.Красна, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47201
сільський клуб, глядацький зал
с.Красна
610472 вул.Набережна, 37В, с.Ратищі, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47230
сільський клуб, глядацький зал
с.Ратищі
610473 вул.Центральна, 31, с.Піщане, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47230
сільський клуб, глядацький зал
с.Піщане
610474 вул.Озерна, 3, с.Ренів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47284
сільський клуб, глядацький зал
с.Ренів
610475 вул.Бережанська, 48, с.Розгадів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47270
будинок культури, танцювальний зал
с.Розгадів
610476 вул.Й.Козачевського, 22, с.Серетець, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47213
сільський клуб, глядацький зал
с.Серетець
610477 вул.Шевченка, 22, с.Підберізці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47213
школа, сїдальня
с.Підберізці
610478 вул.Церковна, 1, с.Славна, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47241
сільська рада, бухгалтерія
с.Славна
610479 вул.Бічна, 16, с.Тростянець, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47226
сільська рада, кабінет засідань
с.Тростянець
610480 вул.Центральна, 14, с.Білокриниця, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47226
сільський клуб, глядацька зала
с.Білокриниця
610481 вул.Шевченка, 102, с.Цебрів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47265
сільський клуб, глядацький зал
с.Цебрів
610482 вул.Центральна, 26, с.Чернихів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47252
будинок культури, фойє
с.Чернихів
610483 вул.Горішня, 3, с.Глядки, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47252
сільський клуб, глядацький зал
с.Глядки
610484 вул.Центральна, 15, с.Плесківці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47252
сільський клуб, глядацький зал
с.Плесківці
610485 вул.Малі Гаї, 5, с.Чистопади, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47285
сільський клуб, танцювальний зал
с.Чистопади
610486 вул.Центральна, 10, с.Ярославичі, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47223
сільська рада, зал засідань
с.Ярославичі
610487 вул.Кут, 49, с.Монилівка, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47223
сільський клуб, глядацький зал
с.Монилівка
610488 вул.Шевченка, 2, с.Ярчівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47261
сільська рада, зал засідань
с.Ярчівці
610489 вул.Польова, 9, с.Вільшанка, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47261
сільський клуб, глядацький зал
с.Вільшанка
610490 вул.Дружби, 34, с.Волосівка, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47261
сільський клуб, танцювальний зал
с.Волосівка, с.Підгайчики
610491 вул.І.Франка, 16, с.Мшана, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47261
сільський клуб, глядацький зал
с.Жуківці, с.Мшана
610492 вул.Б. Хмельницького, 17, м.Зборів, Тернопільська обл., 47201
центральна районна лікарня, столова терапевтичного відділення
Зборівська центральна районна лікарня
610494 вул.Глибока, 3, с.Перепельники, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47222
Перепельницьке геріатричне відділення, їдальня
Перепельницьке геріатричне відділення територіального центру соціального обслуговування Зборівської районної державної адміністрації
610495 вул.Грушевського, 23, смт Козова, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47600
будинок культури, зал дискотеки
смт Козова – вул.Бордуляка, вул.Валова, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Галицька, вул.Грушевського: 13–85; вул.Дружби, вул.Зацного, вул.Івана Франка, вул.Котляревського, вул.Леся Курбаса, вул.Марусі Чурай, вул.Миру, вул.М.Кривоноса, вул.Народичівська, вул.Пекарська, вул.Пилипа Орлика, вул.Подільська, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Садова, вул.С.Крушельницької, вул.Степана Бандери, вул.Федьковича, вул.Шкільна, вул.Ярослава Мудрого
610496 вул.Грушевського, 34, смт Козова, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47600
школа мистецтв, актова зала
смт Козова – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гвардійська, вул.Герети, вул.Дорошенка, вул.Зелена, вул.Іванни Блажкевич, вул.Корольова, вул.Лесі Українки, вул.Надрічна, вул.Ольги Кобилянської, вул.Петрушевича, вул.Пушкіна, вул.Рильського, вул.Роксолани, вул.Сагайдачного, вул.Семашко, вул.Січових Стрільців, вул.Сосюри, вул.Федоріва, вул.Чалдаєва, вул.Ювілейна
610497 вул.Грушевського, 7, смт Козова, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47600
гімназія, гімнастичний зал
смт Козова – вул.Вербицького, вул.Весела, вул.Гагаріна, вул.Грушевського: 2А–12; вул.Довженка, вул.Князя Володимира, вул.Козацька, вул.Колійова: 2–45; вул.Коновальця, вул.Костюшка: 1–65, 67–71; вул.Коцюбинського, вул.Купчинського, вул.Лисенка, вул.Набережна, вул.Привітна, вул.Стельмаха, вул.Тернопільська, вул.Ушинського, вул.Федора Коковського, вул.Шевченка
610498 вул.Вітошинського, 11, смт Козова, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47600
будинок культури, фойє
смт Козова – вул.Березовського, вул.Богдана Лепкого, вул.Винниченка, вул.Вишиваного, вул.Вітовського, вул.Вітошинського, вул.Гоголя, вул.Драгоманова, вул.Кармелюка, вул.Колійова: 46–122; вул.Комарова, вул.Костюшка: 66, 75–81; вул.Мазепи, вул.Мариновича, вул.Марії Заньковецької, вул.Мічуріна, вул.Наливайка, вул.Нова, вул.Ольжича, вул.Павла Думки, вул.Підстанція, вул.Стефаника, вул.Суворова, вул.Хоткевича, вул.Ціолковського, вул.Чайківського, вул.Чубинського
610499 вул.Галицька, 15, смт Козлів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47631
селищна рада, актова зала
смт Козлів
610500 вул.Тернопільська, 48, с.Дмухівці, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47683
сільський клуб, к.2
с.Дмухівці
610501 вул.Бічна, 5, с.Августівка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47610
сільська рада, к.3
с.Августівка
610502 вул.Лопаївка, 250, с.Хоростець, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47610
школа, каб.2
с.Хоростець, с.Хоробрів
610503 вул.Шевченка, 63, с.Бишки, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47613
школа, каб.7
с.Бишки
610504 вул.Центральна, 29, с.Будилів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47623
школа, актова зала
с.Будилів
610505 вул.Шкільна, 11, с.Медова, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47623
сільський клуб, к.1
с.Медова
610506 вул.Центральна, 51, с.Велика Плавуча, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47620
сільський клуб, к.1
с.Велика Плавуча
610507 вул.Центральна, 22, с.Цицори, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47620
фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2
с.Цицори
610508 вул.Бордуляка, 14, с.Великий Ходачків, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47660
будинок культури, глядацький зал
с.Великий Ходачків
610509 вул.Центральна, 19, с.Вибудів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47614
сільський клуб, к.2
с.Вибудів
610510 вул.Будилівська, 11, с.Вимислівка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47614
сільський клуб, к.3
с.Вимислівка
610511 вул.Шевченка, 57, с.Вікторівка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47681
навчально-виховний комплекс, каб.2
с.Вікторівка
610512 вул.Центральна, 27, с.Вівся, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47673
сільська рада, к.1
с.Вівся
610513 вул.Центральна, 74, с.Геленки, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47682
сільський клуб, к.3
с.Геленки
610514 вул.Загороди, 16, с.Глинна, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47611
будинок культури, к.1
с.Глинна
610515 вул.Центральна, 19, с.Золочівка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47611
сільський клуб, к.1
с.Золочівка
610516 вул.Тернопільська, 41, с.Городище, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47633
сільський клуб, к.1
с.Городище, с.Горби, с.Млинці
610517 вул.Центральна, 13, с.Денисів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47651
сільський клуб, к.1
с.Денисів, с.Веснівка
610518 вул.Бережанська, 23, с.Дибще, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47643
сільська рада, к.2
с.Дибще
610519 вул.Грушевського, 87, с.Золота Слобода, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47653
будинок культури, к.3
с.Золота Слобода
610520 вул.Шкільна, 38, с.Ішків, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47663
школа, музичний кабінет
с.Ішків, с.Дворище
610521 вул.Ярослава Струхманчука, 1, с.Росохуватець, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47663
сільський клуб, к.2
с.Росохуватець
610522 вул.Центральна, 11, с.Кальне, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47672
сільський клуб, глядацький зал
с.Кальне, с.Будова, с.Маковисько
610523 вул.Центральна, 89, с.Конюхи, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47612
школа, актова зала
с.Конюхи – вул.Гайова, вул.Гнатишина, вул.Долина, вул.Залужжя, вул.Кацюба, вул.Корсів, вул.Курилова, вул.Мелникова, вул.Містечко, вул.Назарова, вул.Нова, вул.Підцерковна, вул.Федьова, вул.Хамузова, вул.Центральна: 1–121, 123, 125–129, 131, 135, 137, 141; вул.Щорса, вул.Юркова, с.Залісся
610524 вул.Центральна, 102, с.Конюхи, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47612
сільська рада, каб.1
с.Конюхи – вул.Бойкова, вул.Валєнтого, вул.Вітринка, вул.Каспрова, вул.Качайова, вул.Клебанівка, вул.Малярчукова, вул.Прусова, вул.Тринькова, вул.Центральна: 122, 124, 130, 132–134, 136, 138–140, 142–267; вул.Шевченка, с.Заберізки
610525 вул.Косівка, 4, с.Криве, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47670
амбулаторія
с.Криве
610526 вул.Шкрибанівка, 35, с.Йосипівка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47672
сільський клуб, к.2
с.Йосипівка
610527 вул.Івана Франка, 65, с.Купчинці, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47662
сільський клуб, к.1
с.Купчинці, с.Драгоманівка
610528 вул.Центральна, 20, с.Козівка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47642
сільський клуб, каб.2
с.Козівка
610529 вул.Центральна, 71, с.Мала Плавуча, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47621
сільський клуб, к.1
с.Мала Плавуча
610530 вул.Шевченка, 34, с.Олесине, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47641
сільський клуб, каб.1
с.Олесине
610531 вул.Стара Уритва, 26, с.Уритва, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47641
фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2
с.Уритва
610532 вул.Центральна, 126, с.Покропивна, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47630
сільський клуб, к.1
с.Покропивна
610533 вул.Шевченка, 25, с.Потік, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47684
сільський клуб, к.3
с.Потік, с.Сеньків
610534 вул.Грушевського, 16, с.Плотича, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47650
сільська рада, к.2
с.Плотича
610535 вул.Львівська, 9, с.Слобідка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47632
сільський клуб, к.1
с.Слобідка
610536 вул.Центральна, 3, с.Таурів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47622
дитячий садок, ігрова кімната
с.Таурів
610537 вул.Мічуріна, 60, с.Теофіпілка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47652
будинок культури, глядацький зал
с.Теофіпілка, с.Плоске
610538 вул.Центральна, 16, с.Ценів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47640
сільський клуб, к.3
с.Ценів
610539 вул.Центральна, 32, с.Щепанів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47671
сільський клуб, к.1
с.Щепанів, с.Бартошівка
610540 вул.Промислова, 19, с.Яструбове, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47661
сільський клуб, к.1
с.Яструбове
610541 вул.Зелена, 19, смт Козова, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47600
Центральна районна комунальна лікарня, актова зала, к.2
Козівська центральна районна комунальна лікарня
610542 вул.Героїв Небесної Сотні, 2, с.Башуки, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47065
сільський клуб, глядацький зал
с.Башуки
610543 вул.Почаївська, 1, с.Новий Олексинець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47077
сільський клуб, глядацький зал
с.Новий Олексинець
610553 вул.Шевченка, 2, с.Велика Горянка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47054
сільська рада, зал засідань
с.Велика Горянка, с.Волиця, с.Мала Горянка
610588 вул.Т.Шевченка, 24, с.Лопушне, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47054
сільська рада, зал засідань
с.Лопушне
610589 вул.Центральна, 30, с.Крутнів, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47053
сільський клуб, глядацький зал
с.Крутнів
610590 вул.Л.Українки, 49, с.Раславка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47054
сільський клуб, глядацький зал
с.Раславка
610593 вул.Центральна, 17, с.Млинівці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47061
сільський клуб, глядацький зал
с.Млинівці
610594 вул.Центральна, 14, с.Бакоти, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47061
сільський клуб, глядацький зал
с.Бакоти
610595 вул.Центральна, 35, с.Хотовиця, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47061
фельдшерсько-акушерський пункт, фойє
с.Хотовиця
610605 вул.Центральна, 93, с.Ридомиль, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47060
сільська рада, зал засідань
с.Ридомиль
610606 пров.Спортивний, 2, с.Розтоки, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47055
будинок культури, глядацький зал
с.Розтоки
610608 вул.Перемоги, 3, с.Старий Олексинець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47063
сільська рада, зал засідань
с.Старий Олексинець, с.Івання
610611 вул.Шкільна, 11, с.Устечко, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47062
школа, актова зала
с.Устечко
610612 вул.Миру, 42, с.Очеретне, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47064
школа, актова зала
с.Очеретне
610781 вул.Тараса Шевченка, 68А, с.Білокриниця, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48014
школа, кабінет хімії
с.Білокриниця
610782 вул.Степана Бандери, 2, с.Боків, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48032
сільський клуб, глядацький зал
с.Боків
610783 вул.Центральна, 24, с.Бронгалівка, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48013
сільський клуб, глядацький зал
с.Бронгалівка, с.Вага
610784 вул.Центральна, 25, с.Михайлівка, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48013
сільський клуб, глядацький зал
с.Михайлівка
610785 вул.Центральна, 96, с.Вербів, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48022
сільська рада, актова зала
с.Вербів
610786 вул.Димитрова, 61А, с.Галич, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48000
сільський клуб, глядацький зал
с.Галич
610787 вул.Центральна, 6А, с.Голгоча, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48024
сільська рада, актова зала, 1-й поверх
с.Голгоча – вул.Бурта, вул.Комарівка, вул.Кути, вул.Магрошина, вул.Майдан, вул.Молодіжна, вул.Нагоринка, вул.Сенькова, вул.Хутір, вул.Шевцева
610788 вул.Центральна, 10, с.Голгоча, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48024
школа, актова зала, 1-й поверх
с.Голгоча – вул.Бойкова, вул.Валькова, вул.Медведева, вул.Монастириська, вул.Потік, вул.Ребедакова, вул.Тарасівка, вул.Центральна, вул.Чепурівка
610789 вул.Колонія, 1Б, с.Волиця, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48024
школа, початковий клас
с.Голгоча – вул.Волицька, с.Волиця
610790 вул.Майдан Незалежності, 5А, с.Гнильче, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48034
сільський клуб, глядацький зал
с.Гнильче
610791 вул.Шкільна, 4А, с.Пановичі, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48034
сільський клуб, глядацький зал
с.Пановичі
610792 вул.Замкова, 11, с.Червень, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48034
приватне домоволодіння
с.Червень
610793 вул.Центральна, 26, с.Завалів, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48023
школа, актова зала, 1-й поверх
с.Завалів, с.Заставче
610794 вул.Центральна, 61, с.Затурин, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48023
сільський клуб, глядацький зал
с.Затурин
610795 вул.Середнянська, 117, с.Середнє, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48023
сільський клуб, глядацький зал
с.Середнє
610796 вул.Калнишевського, 23, с.Лиса, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48033
сільський клуб, глядацький зал
с.Лиса
610797 вул.Бережанська, 104, с.Литвинів, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48030
школа, фойє
с.Литвинів, с.Старий Литвинів
610798 вул.Підгаєцька, 54, с.Рудники, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48030
сільський клуб, глядацький зал
с.Рудники
610799 вул.Івана Франка, 51, с.Мирне, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48010
сільський клуб, глядацький зал
с.Мирне
610800 вул.Лесі Українки, 23, с.Мозолівка, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48024
сільський клуб, глядацький зал
с.Мозолівка
610801 вул.Лесі Українки, 1, с.Мужилів, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48011
будинок культури, глядацький зал
с.Мужилів
610802 вул.Центральна, 58, с.Новосілка, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48012
Будинок культури, зал для виступів
с.Новосілка
610803 вул.Івана Франка, 4А, с.Носів, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48033
школа, кабінет музики
с.Носів
610804 вул.Бережанська, 13, м.Підгайці, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48000
народний дім, глядацький зал, 2-й поверх
м.Підгайці – вул.Бережанська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вузька, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гетьмана Мазепи, вул.Євгена Коновальця, вул.Злуки, вул.Івана Франка, вул.Мартина Мізерного Рена, вул.Марусі Богуславки, вул.Марцелівська, вул.Миколи Лисенка, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Олекси Яворського, вул.Поповича, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Тараса Шевченка, вул.Юрдика Горішня, вул.Юрія Федьковича
610805 вул.Василя Стуса, 1, м.Підгайці, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48000
школа, актова зала, 2-й поверх
м.Підгайці – вул.Адама Міцкевича, вул.Андрея Шептицького, вул.Боднарська, вул.Василя Стуса, вул.Гайдамацька, вул.Галицька, вул.Героїв УПА, вул.Замкова, вул.Катерини Сікорської, вул.Кравецька, вул.Лесі Українки, вул.Майдан Незалежності, вул.Михайла Рудницького, вул.Спасівська, вул.Тараса Гунчака
610806 вул.Тараса Шевченка, 59, с.Поплави, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48013
будинок культури, глядацький зал
с.Поплави, с.Сонячне, с.Степове
610807 вул.Монастириська, 11, с.Сільце, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48021
сільський клуб, глядацький зал
с.Сільце
610808 вул.Староміська, 37, с.Старе Місто, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48042
будинок культури, глядацький зал
с.Старе Місто, с.Голендра, с.Загайці
610809 вул.Центральна, 61, с.Угринів, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48020
сільський клуб, глядацький зал
с.Угринів
610810 вул.Галицька, 101, с.Яблунівка, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48020
сільський клуб, глядацький зал
с.Яблунівка
610811 вул.Тараса Шевченка, 28, с.Шумляни, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48031
сільський клуб, глядацький зал
с.Шумляни
610812 вул.Тараса Шевченка, 23, с.Юстинівка, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48012
школа, їдальня
с.Юстинівка
610813 вул.Тараса Шевченка, 19, м.Підгайці, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48000
центральна районна комунальна лікарня, актова зала, 2-й поверх
Підгаєцька центральна районна комунальна лікарня
610893 вул.Лесі Українки, 1А, с.Баворів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47743
сільський клуб, глядацький зал
с.Баворів
610894 вул.Шевченка, 19, с.Застав’є, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47743
сільський клуб, глядацький зал
с.Застав’є
610895 вул.Січових Стрільців, 41, с.Байківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47711
будинок культури, танцювальний зал
с.Байківці
610896 вул.Крушельницької, 49, с.Біла, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47707
сільський клуб, глядацький зал
с.Біла – вул.Б.Хмельницького, вул.Відродження, вул.Галицька, вул.Івасюка, вул.І.Франка, вул.Київська, вул.Коновальця, вул.Кос-Анатольського, вул.Коцюбинського, вул.Крушельницької, вул.Личаківська, вул.Л.Курбаса, вул.Л.Українки, вул.Медова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Надії, вул.Наливайка, вул.Нова, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Стефаника, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Київський
610897 вул.Мазепи, 27, с.Біла, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47707
сільська рада, кабінет сільського голови
с.Біла – вул.Б.Лепкого, вул.Богуна, вул.Бродівська, вул.Бродівська-бічна, вул.Вишнева, вул.Володимира Великого, вул.В.Стуса, вул.В.Чорновола, вул.Героїв Крут, вул.Героїв Майдану, вул.Грушевського, вул.Д.Вишнівецького, вул.Дорошенка, вул.Затишна, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Й.Сліпого, вул.Княгині Ольги, вул.Козацька, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Львівська, вул.Мазепи, вул.Мазепи-бічна, вул.Морозенка, вул.Небесної Сотні, вул.Незалежності, вул.Н.Яремчука, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.Соборності, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Чиста, вул.Чумацька, вул.Шептицького, вул.Шухевича, пров.Дорошенка, пров.Мазепи, пров.Морозенка, пров.Сагайдачного, пров.Шептицького
610898 вул.Шевченка, 35, с.Буцнів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47730
будинок культури, глядацький зал
с.Буцнів
610899 вул.Серединецька, 41А, с.Серединки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47730
сільський клуб, глядацький зал
с.Серединки
610900 вул.Шевченка, 2, смт Велика Березовиця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47725
будинок культури, глядацький зал
смт Велика Березовиця – вул.Березовицька СТ«Нива», вул.Братів Підгайних, вул.Б.Хмельницького, вул.Б.Хмельницького-бічна, вул.Виноградна СТ«Нива», вул.Вишнева друга СТ«Нива», вул.В.Чорновола, вул.Героям Небесної Сотні, вул.Гетьмана Мазепи, вул.Заводська, вул.Затишна СТ«Нива», вул.Зелена, вул.Івана Вітишина, вул.Івана Франка, вул.Квітова СТ«Нива», вул.Ланова, вул.Левка Крупи, вул.Лугова, вул.Медова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Над Ставом СТ«Нива», вул.Національного Відродження, вул.Незалежності, вул.Петриківська, вул.Подільська, вул.Революції Гідності, вул.Родини Геретів, вул.С.Бандери, вул.Середня СТ«Нива», вул.Січових Стрільців, вул.Столярчука СТ«Нива», вул.Шевченка, пров.Б.Хмельницького
610901 вул.Лесі Українки, 4, смт Велика Березовиця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47724
школа, глядацький зал
смт Велика Березовиця – вул.В.Стуса: 1–16, 18, 20–22; вул.Гагаріна, вул.Гаївська, вул.Галицька, вул.Дубрівська, вул.Дубрівська-бічна, вул.Енергетична, вул.Злуки, вул.Козацька, вул.Лесі Українки, вул.Миру-бічна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Чумацька
610902 вул.Микулинецька, 42, смт Велика Березовиця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47725
селищна рада, зала засідань
смт Велика Березовиця – вул.Березова, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.В.Стуса: 17–17А, 19–19А; вул.Глибока, вул.Глибока бічна, вул.Дружби, вул.Дружби бічна, вул.Микулинецька, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Студинського, вул.Тернопільська, вул.Трудова, пров.Микулинецький
610903 вул.Івана Франка, 4, с.Кип’ячка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47729
сільський клуб, глядацький зал
с.Кип’ячка
610904 вул.Шкільна, 1, смт Великі Бірки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47740
школа, спортивний зал
смт Великі Бірки – вул.Абрикосова СТ«Надія», вул.Балея, вул.Балея бічна, вул.Бічна СТ«Надія», вул.Верхня СТ«Заозерне», вул.Вишнева СТ«Надія», вул.Гагаріна, вул.Глибока СТ«Заозерне», вул.Горішня СТ«Надія», вул.Грушевського: 58–130В; вул.Дачна СТ«Надія», вул.Долішня СТ«Надія», вул.Дорошенка, вул.Залізнична: 10–20; вул.Зелена, вул.Зелена СТ«Енергетик-1», вул.Квітова СТ«Надія», вул.Київська, вул.Коновальця, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Круча, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Міцкевича, вул.Надрічна бічна СТ«Збруч», вул.Наливайка, вул.Нижня СТ«Заозерне», вул.Нова, вул.Огіркова СТ«Надія», вул.Окружна СТ«Надія», вул.Панаса Мирного, вул.Південна СТ«Заозерне», вул.Підгірна СТ«Збруч», вул.Польова, вул.Польова СТ«Надія», вул.Ромашка СТ«Надія», вул.Сагайдачного, вул.Скалатська, вул.Сливова СТ«Надія», вул.Сонячна, вул.Стрілецька, вул.Стуса, вул.Сунична СТ«Надія», вул.Українська, вул.Франка, вул.Хмельницького, вул.Центральна СТ«Збруч», вул.Центральна СТ«Надія», вул.Шевченка: 107, 109, 111, 113, 126–135; вул.Шкільна, вул.Яблунева СТ«Надія», вул.16 липня, пров.Зелений, пров.Франка
610905 вул.Шевченка, 2, смт Великі Бірки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47740
будинок культури, фойє
смт Великі Бірки – вул.Баштова СТ«Веселка», вул.Великобірківська СТ«Казка», вул.Виноградна СТ«Пролісок», вул.Вишнева, вул.Володимира Великого, вул.Галицька, вул.Глибока, вул.Глибока СТ«Казка», вул.Грушевського: 1–54; вул.Дичківська, вул.Загребельна, вул.Задорожних, вул.Залізнична: 1–8; вул.Заозерна СТ«Казка», вул.Зелена СТ«Казка», вул.Зелена СТ«Пролісок», вул.Кармелюка, вул.Квіткова СТ«Пролісок», вул.Квітова СТ«Казка», вул.Кірпічна СТ«Казка», вул.Княгині Ольги, вул.Коротка СТ«Казка», вул.Кривоноса, вул.Крушельницької, вул.Лисенка, вул.Медова СТ«Казка», вул.Миру СТ«Веселка», вул.Нагірна СТ«Пролісок», вул.Над ставом СТ«Казка», вул.Надбережна СТ«Веселка», вул.Надії СТ«Веселка», вул.Незалежності, вул.Об’їзна СТ«Казка», вул.Оболонна, вул.Підволочиська, вул.Подільська, вул.Садова, вул.Садова СТ«Казка», вул.Садова СТ«Пролісок», вул.Смиковецька СТ«Казка», вул.Спадиста СТ«Казка», вул.Сторожова СТ«Казка», вул.Східна СТ«Казка», вул.Центральна СТ«Казка», вул.Шевченка: 1–106, 108, 110, 112, 114–124; вул.Юності СТ«Веселка», вул.Юрківська СТ«Веселка», вул.Яблунева СТ«Казка», вул.Ярослава Мудрого, пров.Загребельний, пров.Крушельницької, пров.Садовий, пров.Шкільний
610906 вул.Галицька, 44А, с.Великі Гаї, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47722
школа, фойє
с.Великі Гаї – вул.Бориса Бобинського, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Великого, вул.Верхня Підлісна, вул.В.Чубатого, вул.Галицька: 1–51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Галицька-бічна, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Глибока, вул.Д.Галицького, вул.Дружби, вул.Дружби-бічна, вул.Зелена, вул.І.Мазепи, вул.І.Франка, вул.І.Франка-бічна, вул.Козацька, вул.Крушельницька, вул.Лісова, вул.Лісова-бічна, вул.Л.Українки, вул.Михайла Сеника, вул.Молодіжна, вул.М.Сосновського, вул.Незалежності, вул.Об’їзна, вул.Паркова, вул.Підлісна, вул.Підлісна-бічна, вул.Подільська, вул.Р.Завадовича, вул.Романа Кордуби, вул.Стефаника, вул.Студинського, вул.Тернопільська, вул.Фестивальна, вул.Якима Сеньківського, вул.Ярмуша, пров.Тернопільський
610907 вул.Галицька, 50, с.Великі Гаї, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47722
сільський клуб, глядацький зал
с.Великі Гаї – вул.В.Лучаківського, вул.Гагаріна, вул.Гагаріна-бічна, вул.Гайова, вул.Гайова-бічна, вул.Галицька: 52, 54, 56, 58, 60, 62–240; вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Залізнична, вул.Залізнична-бічна, вул.Кобзаря, вул.Л.Курбаса, вул.Медова, вул.Миру, вул.М.Чурай, вул.Наливайка, вул.Н.Яремчука, вул.Отця Кашуби, вул.Садова, вул.Садова-бічна, вул.С.Бандери, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Сонячна-бічна, вул.Стуса, вул.Стуса-бічна, вул.Шевченка, вул.Шевченка-бічна, вул.Шептицького
610908 вул.Грушевського, 5, с.Великий Глибочок, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47703
школа, фойє
с.Великий Глибочок
610909 вул.Лесі Українки, 27, с.Велика Лука, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47732
сільський клуб, глядацький зал
с.Велика Лука, с.Хатки
610910 вул.Тернопільська, 10, с.Гаї-Шевченківські, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47705
сільська рада, глядацький зал
с.Гаї-Шевченківські
610911 вул.Шевченка, 12, с.Грабовець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47716
сільський клуб, глядацький зал
с.Грабовець
610912 вул.Шевченка, 36А, с.Білоскірка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47716
сільський клуб, глядацький зал
с.Білоскірка
610913 вул.М.Демидася, 8, с.Дичків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47736
сільський клуб, глядацький зал
с.Дичків
610914 вул.Б.Хмельницького, 46, с.Красівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47736
сільський клуб, глядацький зал
с.Красівка
610915 вул.Містечко, 46, с.Довжанка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47708
школа, фойє
с.Довжанка
610916 вул.І.Франка, 4, с.Домаморич, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47709
школа, фойє
с.Домаморич
610917 вул.8 Березня, 2, с.Драганівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47721
сільський клуб, глядацький зал
с.Драганівка
610918 вул.Шевченка, 5, с.Дубівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47717
школа, їдальня
с.Дубівці
610919 вул.Незалежності, 60, с.Івачів Долішній, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47704
сільський клуб, глядацький зал
с.Івачів Долішній
610920 вул.Миру, 3А, с.Івачів Горішній, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47717
сільський клуб, глядацький зал
с.Івачів Горішній
610921 вул.Гагаріна, 57, с.Ігровиця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47701
сільська рада, кабінет секретаря
с.Ігровиця
610922 вул.Дружби, 4, с.Йосипівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47735
сільська рада, глядацький зал
с.Йосипівка
610923 вул.Шевченка, 82, с.Козівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47745
будинок культури, глядацький зал
с.Козівка
610924 вул.Грушевського, 63, с.Лозова, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47710
будинок культури, фойє
с.Лозова
610925 вул.Шевченка, 57, с.Курники, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47717
сільський клуб, глядацький зал
с.Курники
610926 вул.Січових Стрільців, 2, с.Малий Ходачків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47741
сільський клуб, глядацький зал
с.Малий Ходачків
610927 вул.Т.Шевченка, 4А, с.Костянтинівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47741
сільський клуб, глядацький зал
с.Костянтинівка
610928 вул.Івана Франка, 43, с.Мар’янівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47735
школа, кабінет трудового навчання
с.Мар’янівка
610929 вул.І.Франка, 8, с.Миролюбівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47716
школа-садок, спортивний зал
с.Миролюбівка
610930 вул.Л.Українки, 21, с.Лучка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47716
сільський клуб, глядацький зал
с.Лучка
610931 вул.Січових Стрільців, 25, с.Мишковичі, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47732
будинок культури, фойє
с.Мишковичі
610932 вул.Сонячна, 305, с.Настасів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47734
будинок культури, фойє
с.Настасів
610933 вул.М.Кордуби, 98, с.Острів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47728
сільський клуб, глядацький зал
с.Острів
610934 вул.Шептицького, 118А, с.Петриків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47720
сільський клуб, глядацький зал
с.Петриків – вул.Академічна, вул.Б.Лепкого, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Вояків УПА, вул.В.Стуса, вул.В.Чорновола, вул.Довбуша, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Енергетична, вул.Західна, вул.Зелена: 1–14, 15А–250; вул.Зелена-бічна, вул.Злуки, вул.І.Франка, вул.Козацька, вул.Коновальця, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Л.Українки-бічна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Наукова, вул.Національного Відродження, вул.Н.Яремчука, вул.Об’їзна, вул.Опільського, вул.Петриківська, вул.Петриківська-бічна, вул.Підгородня, вул.Польна, вул.Польна-бічна, вул.Полюя, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Ст.Бандери, вул.Стефаника, вул.Тернопільська, вул.Тернопільська-бічна, вул.Університецька, вул.Шевченка, вул.Шевченка-бічна, вул.Шептицького: 1–137; вул.Шкільна, вул.Ясна
610935 вул.Шептицького, 118А, с.Петриків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47720
сільський клуб, танцювальний зал
с.Петриків – вул.Абрикосова СТ«Темп», вул.Березовицька, вул.Бічна СТ«Сучасник», вул.Весела СТ«Явір», вул.Весняна СТ«Явір», вул.Виноградна СТ«Вишневий сад», вул.Виноградна СТ«Темп», вул.Вишнева СТ«Нектар», вул.Вишнева СТ«Явір», вул.Вишнівецького, вул.Гайова СТ«Лаванда», вул.Галицька, вул.Горіхова СТ«Лаванда», вул.Горіхова СТ«Сучасник», вул.Горішня СТ«Жасмин», вул.Дачна СТ«Жасмин», вул.Долина, вул.Заозерна СТ«Лаванда», вул.Зарічна СТ«Нектар», вул.Затишна СТ«Жасмин», вул.Зелена СТ«Лаванда», вул.Зелена СТ«Нектар», вул.Зелена СТ«Троянда», вул.Квіткова СТ«Вишневий сад», вул.Квіткова СТ«Троянда», вул.Крушельницької, вул.Кутова СТ«Жасмин», вул.Лісова, вул.Лісова СТ«Вишневий сад», вул.Лісова СТ«Лаванда», вул.Лісова СТ«Сучасник», вул.Лісова СТ«Троянда», вул.Малинова СТ«Явір», вул.Медична СТ«Явір», вул.Надрічна СТ«Явір», вул.Овочева СТ«Вишневий сад», вул.Паркова СТ«Лаванда», вул.Підлісна СТ«Нектар», вул.Подільська, вул.Садова СТ«Нектар», вул.Світанкова, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна СТ«Сучасник», вул.Сонячна СТ«Явір», вул.Східна СТ«Жасмин», вул.Тіниста СТ«Темп», вул.Тіниста СТ«Явір», вул.Урожайна СТ«Троянда», вул.Центральна СТ«Вишневий сад», вул.Центральна СТ«Жасмин», вул.Центральна СТ«Троянда», вул.Шашкевича, вул.Шептицького: 138–217А; вул.Яблунева СТ«Лаванда», вул.Яблунева СТ«Нектар», вул.Яблунева СТ«Сучасник», вул.Яблунева СТ«Темп», вул.Ягідна СТ«Вишневий сад», вул.Ягідна СТ«Троянда»
610936 вул.Зелена, 15, с.Петриків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47720
обласний геріатричний будинок, фойє
с.Петриків – вул.Зелена: 15;
610937 вул.Бережанська, 1, с.Підгородне, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47726
сільський клуб, глядацький зал
с.Підгородне
610938 вул.Садова, 8А, с.Плотича, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47704
будинок культури, глядацький зал
с.Плотича
610939 вул.Жовтнева, 5, с.Почапинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47721
школа, фойє
с.Почапинці
610940 вул.Шевченка, 3, с.Забойки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47721
будинок культури, глядацький зал
с.Забойки
610941 вул.Б.Хмельницького, 19, с.Романівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47715
сільський клуб, глядацький зал
с.Романівка
610942 вул.Шевченка, 1, с.Ангелівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47714
школа, спортивний зал
с.Ангелівка
610943 вул.Галицька, 96, с.Скоморохи, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47744
сільський клуб, глядацький зал
с.Скоморохи, с.Теофілівка
610944 вул.Л.Українки, 10, с.Смолянка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47744
сільський клуб, фойє
с.Смолянка
610945 вул.Шевченка, 53, с.Прошова, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47716
сільський клуб, глядацький зал
с.Прошова
610946 вул.С.Бандери, 25, с.Смиківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47723
сільський клуб, глядацький зал
с.Смиківці
610947 вул.Лесі Українки, 4, с.Стегниківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47717
сільський клуб, глядацький зал
с.Стегниківці
610948 вул.Тернопільська, 37, с.Ступки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47718
сільський клуб, глядацький зал
с.Ступки
610949 вул.Шевченка, 17, с.Товстолуг, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47742
сільський клуб, глядацький зал
с.Товстолуг
610950 вул.Шевченка, 25А, с.Застінка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47742
сільський клуб, глядацький зал
с.Застінка
610951 вул.М.Михалевича, 31, с.Чернелів-Руський, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47713
будинок культури, глядацький зал
с.Чернелів-Руський
610952 вул.Л.Українки, 28, с.Соборне, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47713
будинок культури, зал засідань
с.Соборне
610953 вул.І.Франка, 5, с.Чистилів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47704
школа: фойє
с.Чистилів
610954 вул.Барвінського, 16, с.Шляхтинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47710
сільський клуб, глядацький зал
с.Шляхтинці, с.Гаї-Гречинські
610955 вул.Грушевського, 51, смт Великі Бірки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47740
лікарня, фойє
Великобірківське стаціонарне відділення комунального некомерційного підприємства Тернопільської районної ради "Тернопільська центральна районна лікарня"
610956 вул.Підлісна, 26А, с.Великі Гаї, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47722
лікарня, фойє
Тернопільський обласний протитуберкульозний диспансер
610957 вул.Т.Шевченка, 22, с.Великий Глибочок, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47703
лікарня, фойє
Великоглибочецьке стаціонарне відділення комунального некомерційного підприємства Тернопільської районної ради "Тернопільська центральна районна лікарня"
610958 вул.Глибочецька, 5, с.Плотича, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47704
лікарня, фойє
Комунальне некомерційне підприємство Тернопільська обласна лікарня "Хоспіс" Тернопільської обласної ради
611092 вул.Мирна, 43, м.Тернопіль, Тернопільська обл., 46012
будинок культури мікрорайону "Пронятин", актова зала, 1-й поверх
м.Тернопіль – вул.Вербова, вул.Глибочанська, вул.Зарічна, вул.Калинова, вул.Медобірна, вул.Мирна, вул.Низинна, вул.Проектна, вул.Хутірська, хутір Анастазіївка
611093 вул.Агрономічна, 1, м.Тернопіль, Тернопільська обл., 46012
будинок культури мікрорайону "Кутківці", фойє, 1-й поверх
м.Тернопіль – вул.Агрономічна, вул.Бригадна, вул.В. Болюха, вул.Вишнева, вул.Глибока Долина, вул.Золотогірська: 16–26; вул.Лісова, вул.М. Бенцаля, вул.Підгірна, вул.Приміська, вул.Тернопільська, вул.Урожайна, вул.Хліборобна, вул.Яблунева
611094 вул.Хліборобна, 26, м.Тернопіль, Тернопільська обл., 46012
школа №25, фойє, 1-й поверх
м.Тернопіль – вул.Золотогірська: 1–15;
611095 майдан Перемоги, 3, м.Тернопіль, Тернопільська обл., 46020
Тернопільський національний економічний університет, корпус 3, вестибюль, 1-й поверх
м.Тернопіль – вул.Гетьмана І. Мазепи: 2, 4, 6–6А, 14, 16–16Е, 18, 20–21, 24–28; вул.Куток, вул.Львівська: 3–4; вул.М. Михалевича, вул.Спадиста, вул.Чумацька, майдан Перемоги
611182 вул.Князя Острозького, 9, м.Тернопіль, Тернопільська обл., 46000
лікарня, актовий зал
Тернопільське стаціонарне відділення комунального некомерційного підприємства Тернопільської районної ради "Тернопільська центральна районна лікарня"