Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Миколаївська область, Територіальний виборчий округ № 132

Дільниць - 184

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
480001 вул.Шевченко, 91, смт Арбузинка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55301
РК ТСОУ, к.2А, 1-й поверх
смт Арбузинка – вул.Гоголя, вул.Садова: 1–6; вул.Степова: 1–14, 16, 18; вул.Хліборобна: 2, 4–6; вул.Центральна: 4–25, 27; вул.Шевченко: 1–116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132; вул.Ювілейна, вул.40 років Перемоги, пров.Далекий, пров.Котляревського, пров.Крайній, пров.Кузнечний, пров.Л.Українки, пров.Матросова, пров.Рибний, пров.Широкий
480002 вул.Шевченко, 203, смт Арбузинка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55301
школа №2, спортивний зал, 1-й поверх
смт Арбузинка – вул.Зарічна, вул.Молодіжна: 1–23, 25; вул.Садова: 7–87, 89, 91; вул.Степова: 15, 17, 19–104, 106; вул.Східна, вул.Хліборобна: 1, 3–3А, 8–36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; вул.Центральна: 26, 28–95, 97, 99, 101, 103; вул.Шевченко: 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133–198, 202, 206, 210, 212, 214; пров.Артилерійський, пров.Вишневий, пров.Гагаріна, пров.Каштановий: 3–14; пров.Комарова, пров.Короткий, пров.Сонячний, пров.Торговий, пров.Травневий
480003 вул.Шевченко, 219, смт Арбузинка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55301
Арбузинський аграрний ліцей, фойє, 2-й поверх
смт Арбузинка – вул.Будівельна, вул.Івана Франка, вул.Миру, вул.Молодіжна: 24, 26–67; вул.Садова: 88, 90, 92–201; вул.Степова: 105, 107–210; вул.Хліборобна: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73–156; вул.Центральна: 96, 98, 100, 102, 104–163; вул.Шевченко: 199–201, 203–205, 207–209, 211, 213, 215–330; вул.Яблунева, пров.Дружби, пров.Новий, пров.Новокрасненський, пров.Піщаний, пров.Тихий
480004 вул.Шкільна, 96, смт Арбузинка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55301
школа №1, к.1, 1-й поверх
смт Арбузинка – вул.Бондаренко: 1; вул.Верхня: 1–5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; вул.Набережна, вул.Олега Ольжича, вул.Пушкіна, вул.Шкільна: 1–90, 92, 94; пров.Виноградний, пров.Квітневий, пров.Костянтинівський, пров.Криничний
480005 вул.Учительська, 7, смт Арбузинка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55301
магазин-кафе "Кардинал", зал, 1-й поверх
смт Арбузинка – вул.Бондаренко: 2–89; вул.Верхня: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64–123; вул.Жовтнева: 1–38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–72Б, 74, 76, 78; вул.О.Закерничного, вул.Учительська: 1–56; вул.Шкільна: 91, 93, 95–158; вул.Ясна, пров.Калиновий, пров.Каштановий: 1–2; пров.Редакційний, пров.Фестивальний
480006 вул.Учительська, 138, смт Арбузинка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55301
міський будинок культури, глядацький зал, 1-й поверх
смт Арбузинка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Жовтнева: 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79–150; вул.Коцюбинського, вул.Лугова, вул.Мостова, вул.Низова, вул.Учительська: 57–199;
480007 вул.Центральна, 47, с.Полянка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55311
будинок культури, зал, 1-й поверх
с.Вишневе, с.Полянка
480008 пл.Соборна, 20, смт Костянтинівка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55340
селищна рада, зал засідань, 1-й поверх
смт Костянтинівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельна, вул.Весняна, вул.Гідробудівників, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.І.Франко, вул.Лермонтова, вул.Маяковського: 11А–78; вул.Михайла Грушевського, вул.Набережна: 1–71, 73, 75, 76А–77, 79, 81–83, 85–85В; вул.Небесної сотні, вул.Нікітіна, вул.Паркова, вул.Південна, вул.Поспєлова, вул.Прибузька, вул.Привільна, вул.Приміська, вул.Промислова, вул.Рибальська, вул.Синявського, вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Учительська, вул.Чехмистренко: 1–53; вул.Шевченко, вул.Ювілейна, вул.Ярослава Мудрого, пл.Соборна, пров.Вишневий, пров.Мирний, пров.Пушкінський, пров.Рибальський, пров.Слобідський, пров.Тихий, пров.Фонтанний, пров.Чумацький
480009 вул.Садова, 2, смт Костянтинівка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55340
школа, фойє, 1-й поверх
смт Костянтинівка – вул.Антіпіна, вул.Виноградна, вул.Володимирська: 1/1–10; вул.Горбенко, вул.Горіхова, вул.Затишна, вул.Козацька, вул.Кузнечна, вул.Л.Українки, вул.Маяковського: 80–126; вул.Миколаївська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86–201; вул.Новоселів, вул.Огородня, вул.Островського, вул.Перемоги, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Спаська, вул.Степова, вул.Чехмистренко: 54–99; вул.Шкільна, вул.93 Стрілецької дивізії, вул.96 Танкової бригади, пров.Бузький, пров.Криничний, пров.Пересипський
480010 вул.Шкільна, 31, с.Бузьке, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55347
школа, к.10, 1-й поверх
с.Бузьке
480011 вул.Шкільна, 62, с-ще Кавуни, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55310
школа, спортивний зал, 1-й поверх
с-ще Кавуни
480012 пров.Парковий, 2, с.Агрономія, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55353
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Агрономія, с.Новий Ставок
480013 вул.Дяченка, 7, с.Благодатне, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55325
школа, фойє, 1-й поверх
с.Благодатне
480014 вул.Лісова, 1, с.Воєводське, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55320
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Воєводське
480015 вул.Вишнева, 16, с.Іванівка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55332
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Іванівка
480016 вул.Шкільна, 22, с.Панкратове, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55333
школа, спортивний зал, 1-й поверх
с.Панкратове
480017 вул.Центральна, 28, с.Любоіванівка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55324
школа, спортивний зал, 1-й поверх
с.Любоіванівка
480018 вул.Шкільна, 14, с.Новогригорівка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55321
інформаційно-культурний центр, фойє, 1-й поверх
с.Новогригорівка
480019 вул.Миру, 153, с.Новокрасне, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55323
сільський будинок культури, актовий зал, 1-й поверх
с.Новокрасне
480020 вул.Шкільна, 7, с.Новоселівка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55350
школа, фойє, 1-й поверх
с.Новоселівка
480021 пров.Шкільний, 1, с.Мар’янівка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55352
школа, спортивний зал, 1-й поверх
с.Мар’янівка
480022 вул.Молодіжна, 2, с.Воля, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55351
Вольський ФАП, к.1, 1-й поверх
с.Воля
480023 вул.Набережна, 56, с.Рябоконеве, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55322
сільський клуб, фойє, 1-й поверх
с.Рябоконеве
480024 вул.Миру, 6, с.Садове, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55312
будинок культури, глядацький зал, 1-й поверх
с.Садове, с.Виноградний Яр, с.Зелена Поляна, с.Новомихайлівка
480025 вул.Шкільна, 46, с.Семенівка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55330
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Семенівка
480026 вул.Шкільна, 1, с.Остапівка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55326
сільський клуб, глядацький зал, 1-й поверх
с.Булацелове, с.Остапівка
480027 вул.Володимирська, 1, смт Костянтинівка, Арбузинський р-н, Миколаївська обл., 55340
виправна колонія, кімната виховної роботи №4, 1-й поверх
Державна установа "Арбузинська виправна колонія (№83)"
480130 вул.Сухомлинського, 30, смт Братське, Братський р-н, Миколаївська обл., 55401
гімназія, фойє
смт Братське – вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Лісова, вул.Миру: 92–211; вул.Сухомлинського, вул.Тобілевича, вул.Толстого, вул.Тургєнєва, вул.Франка, вул.Шкільна, пров.Європейський, пров.Комарова, пров.Лікарняний, пров.Північний, пров.Сінний, пров.Сонячний, пров.Шкільний, с.Висока Гора
480131 вул.Вороніна, 2, смт Братське, Братський р-н, Миколаївська обл., 55401
їдальня професійно-технічного училища 17, фойє
смт Братське – вул.Бенардоса, вул.Богдана Хмельницького, вул.Волкова, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Кушнікова, вул.Лермонтова, вул.Лікарняна, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Островського, вул.Садовського, вул.Чернишевського, пров.Некрасова, с.Антонове
480132 вул.Живковича, 17, смт Братське, Братський р-н, Миколаївська обл., 55401
Братська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, спортивний зал
смт Братське – вул.Виноградна, вул.Вороніна, вул.Гоголя, вул.Живковича, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Карпенка Карого, вул.Ковпака, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Миру: 1–91; вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Перемоги, вул.Промислова, вул.Пушкіна, вул.Саксаганського, вул.Сергія Параджанова, вул.Фархутдінова, вул.Чкалова, вул.Шевченко, пров.Вороніна, пров.Кооперативний, пров.Парковий, с.Зелений Яр, с.Новоолексіївка, с.Озеринівка
480134 вул.Шкільна, 12, с.Кам’януватка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55411
школа, фойє
с.Кам’януватка
480136 вул.Шкільна, 8, с.Ганнівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55430
школа, фойє
с.Ганнівка, с.Дарниця, с.Єлизаветівка
480137 вул.Вороніна, 4, с.Мостове, Братський р-н, Миколаївська обл., 55432
школа, фойє
с.Воронине, с.Мостове, с.Новофедорівка
480138 вул.Першотравнева, 61В, с.Григорівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55420
будинок культури, фойє
с.Григорівка, с.Орлове Поле
480139 вул.Садова, 89, с.Антонівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55420
сільський клуб, глядачевий зал
с.Антонівка, с.Тимофіївка
480140 вул.Привокзальна, 1, с-ще Людмилівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55423
сільський клуб, глядачевий зал
с-ще Людмилівка, с.Степове
480141 вул.Набережна, 65, с.Михайло-Жукове, Братський р-н, Миколаївська обл., 55423
школа, актова зала
с.Михайло-Жукове
480142 вул.Набережна, 26, с.Іванівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55472
школа, фойє
с.Іванівка
480143 вул.Шкільна, 18, с.Микільське, Братський р-н, Миколаївська обл., 55472
школа, фойє
с.Микільське
480144 вул.Шкільна, 17, с.Кам’яно-Костувате, Братський р-н, Миколаївська обл., 55442
школа, фойє
с.Кам’яно-Костувате, с.Кам’янопіль, с.Прищепівка, с.П’ятихатки
480145 вул.Шкільна, 48, с.Костувате, Братський р-н, Миколаївська обл., 55434
школа, фойє
с.Костувате, с.Петрівка Перша
480146 вул.Хмеленка, 27, с.Крива Пустош, Братський р-н, Миколаївська обл., 55450
Кривопустоський сільський Будинок культури, фойє
с.Крива Пустош, с.Антонопіль, с.Кудрявське
480147 вул.Гамазіна, 2, с.Миколаївка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55460
сільський клуб, глядачевий зал
с.Миколаївка, с.Єгорівка, с.Красноярка, с.Павлодарівка
480148 вул.Центральна, 36, с.Миролюбівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55444
Миролюбівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, фойє
с.Миролюбівка, с.Лісове, с.Юр’ївка
480149 вул.Миру, 42, с.Новокостянтинівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55482
Будинок творчості, обрядовий зал
с.Новокостянтинівка, с.Новопетрівка, с.Трудолюбівка
480150 вул.Жовтнева, 3А, с.Надеждівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55485
бібліотека, читальний зал
с.Надеждівка
480151 пров.Шкільний, 8, с.Новомар’ївка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55424
школа, фойє
с.Новомар’ївка
480152 вул.Горького, 8А, с.Обухівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55425
сільський клуб, глядачевий зал
с.Обухівка
480153 вул.Шкільна, 1А, с.Новоолександрівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55480
Будинок культури, фойє
с.Новоолександрівка, с.Мирне
480154 вул.Аграрна, 1, с.Петропавлівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55462
школа, фойє
с.Петропавлівка, с.Українець
480155 вул.Шкільна, 1, с.Сергіївка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55440
Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, фойє
с.Сергіївка, с.Михайлівка, с.Сергіївське
480156 вул.Гагаріна, 10, с.Улянівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55452
школа, актова зала
с.Улянівка, с.Макарове
480157 вул.Шмадченко, 3, с.Соколівка, Братський р-н, Миколаївська обл., 55453
школа, фойє
с.Соколівка
480158 вул.Шевченка, 26, с.Шевченко, Братський р-н, Миколаївська обл., 55470
будинок культури, фойє
с.Шевченко, с.Веселий Роздол, с.Вікторівка, с.Ясна Поляна
480222 вул.Героїв Врадіївщини, 61, смт Врадіївка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56301
СТОВ АФ "Україна", актова зала
смт Врадіївка – вул.Героїв Врадіївщини: 1–38, 39, 41–43, 45, 47–47А, 49, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 85–87, 91–93, 99, 103, 105–109, 111, 115, 117, 121, 131; вул.Грушевського: 47–146; вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Залізнична, вул.Івана Врадія: 1–84А; вул.Кооперативна, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Олександра Невського: 1–74, 77, 79А, 81, 83, 85, 87–89, 91–91А, 93, 95, 97, 99–99А, 101; вул.Перемоги, вул.Покровська, вул.Пушкіна, вул.Толстого, вул.Шевченка
480223 вул.Івана Врадія, 112, смт Врадіївка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56301
районна гімназія, фойє
смт Врадіївка – вул.Аграрна, вул.Армійська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Влада Лістьєва, вул.Героїв Врадіївщини: 38А, 40, 44, 46, 48, 50–56, 58, 60, 62, 64, 66, 68–68А, 70, 74, 76, 78, 82, 90, 94–98, 100–102, 104; вул.Гросула, вул.Грушевського: 147–290; вул.Затишна, вул.Івана Врадія: 85–118; вул.Кутузова, вул.Леонова, вул.Нова, вул.Олександра Невського: 76, 78, 80, 82, 84, 86–86А, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 103–209А; вул.Рожка, вул.Суворова, вул.Травнева
480224 вул.Незалежності, 94, смт Врадіївка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56301
районний будинок культури, танцювальний зал
смт Врадіївка – вул.Берліяна, вул.Визволення: 1–53, 55; вул.Героїв Врадіївщини: 110, 112–114, 116, 120, 124–130, 132–164; вул.Гоголя, вул.Даші Дяченко: 1–26; вул.Заводська: 1–76, 78, 80, 82–84, 86–88, 92, 94, 96; вул.Котляревського: 87, 91–117; вул.Магістральна: 3–105, 107, 109, 111, 113, 115, 117; вул.Незалежності: 1–177, 179, 181, 183–185, 187; вул.Паркова: 1–87, 93–95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 111, 115; вул.Радісна, вул.Торгова, вул.Української Армії: 1–36, 38;
480225 вул.Правди, 46, смт Врадіївка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56301
ДП "Врадіївський лісгосп", актова зала
смт Врадіївка – вул.Грушевського: 1А–46; вул.Даші Дяченко: 28–91А; вул.Козацька, вул.Котляревського: 1–86, 90; вул.Правди, вул.Садова, вул.Української Армії: 37, 40–199; Хутір Яблуневий
480226 вул.Магістральна, 145, смт Врадіївка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56301
селищний будинок культури, глядацький зал
смт Врадіївка – вул.Визволення: 54, 56–122; вул.Заводська: 77, 79, 81, 85, 89–91, 93–93А, 95, 97–188; вул.Івана Франка, вул.Калинова, вул.Лугова, вул.Магістральна: 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118–177; вул.Набережна, вул.Незалежності: 178, 180, 182, 186, 188–238; вул.Паркова: 88–92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112–114, 116–129; вул.Сонячна, вул.Шкільна
480227 вул.Центральна, 27, с.Адамівка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56316
сільський клуб, фойє
с.Адамівка, с.Новогригорівка
480228 вул.Шкільна, 29, с.Великовеселе, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56317
школа, фойє, 2-й поверх
с.Великовеселе, с.Бобрик, с.Макієве
480229 вул.Шкільна, 1, с.Новоолексіївка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56336
початкова школа, другий клас
с.Новоолексіївка
480230 вул.Центральна, 34, с.Покровське, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56323
сільський будинок культури, фоє
с.Покровське, с.Капітанка, с.Тарасівка, с.Юр’ївка
480231 вул.Лесі Українки, 19, с.Йосипівка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56325
сільский клуб, глядацкий зал
с.Йосипівка, с.Филимонівка
480232 вул.Шкільна, 2А, с.Доброжанівка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56312
школа, фойє
с.Доброжанівка, с.Мар’янівка
480233 вул.Миру, 40, с.Богемка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56314
сільський будинок культури, фойє
с.Богемка
480234 вул.Новоселів, 13В, с.Новомиколаївське, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56335
сільський будинок культури, фойє
с.Михайлівка, с.Новомиколаївське
480235 вул.Центральна, 4, с.Новомихайлівське, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56315
школа, фойє
с.Новомихайлівське, с.Мала Врадіївка
480236 вул.Миру, 7, с.Іванівка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56330
школа, їдальня
с.Іванівка
480237 вул.Центральна, 7, с.Захарівка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56318
школа, фойє
с.Захарівка
480238 вул.Миру, 134, с.Кумарі, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56309
будинок культури, фойє
с.Кумарі
480239 вул.Молодіжна, 2, с.Краснопіль, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56326
школа, фойє
с.Краснопіль, с.Веселий Лан, с.Зимницьке, с.Краснівка
480240 вул.Центральна, 17А, с.Федорівка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56322
сільський будинок культури, фоє
с.Федорівка, с.Шевченко
480241 вул.Шкільна, 1А, с.Нововасилівка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56332
школа, фойє
с.Нововасилівка, с.Гражданівка
480242 вул.Центральна, 30, с.Новопавлівка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56341
школа, коридор
с.Новопавлівка, с.Біляєве, с.Ковалівка, с.Острогірське
480243 вул.Центральна, 109Г, с.Сирове, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56310
сільський будинок культури, глядацький зал
с.Сирове, с.Болгарка
480244 вул.Фрунзе, 2, смт Врадіївка, Врадіївський р-н, Миколаївська обл., 56301
центральна районна лікарня, актова зала
Врадіївська центральна районна лікарня
480377 вул.Горького, 22, с.Багачівка, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55152
будинок культури, актова зала
с.Багачівка, с.Мала Багачівка
480378 вул.Садова, 28, с.Миколаївка, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55152
будинок культури, фойє
с-ще Климівка, с.Миколаївка
480379 вул.45 років Перемоги, 1, с.Берізки, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55114
школа, спортивна зала
с.Берізки
480380 вул.Молодіжна, 144, с.Бурилове, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55150
будинок культури, фойє
с.Бурилове
480381 вул.Голембієвського, 68, с.Велика Мечетня, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55130
будинок культури, актова зала
с.Велика Мечетня, с-ще Купріянівка
480382 вул.Центральна, 39, с.Тернувате, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55131
будинок культури, фойє
с.Тернувате
480383 вул.Берегова, 51, с.Токарівка, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55130
будинок культури, актова зала
с-ще Іванівка, с.Токарівка
480384 вул.Центральна, 7А, с.Красненьке, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55121
сільський будинок культури
с.Красненьке
480385 майдан Незалежності, 1А, смт Криве Озеро, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55104
районний будинок культури, фойє
смт Криве Озеро – вул.Академіка Корольова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Кобзаря, вул.Лікарняна, вул.Матросова, вул.Мостова, вул.Набережна: 1–19, 21, 23–23А, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–39А, 41, 43–43А, 45, 47, 49–49Б; вул.Озерна, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Центральна: 44, 46, 48, 50А, 52, 54, 56, 58, 60, 62–62Б, 64, 66, 68, 70–105, 107, 111–111А, 113, 115, 117, 119; вул.Шевченка: 35–82; пров.Академіка Філатова, пров.Артезіанський, пров.Базарний: 1–5Б; пров.Будівельників, пров.Виноградний, пров.Лікарняний, пров.Набережний, пров.Шевченка
480386 вул.Калантирська, 11, смт Криве Озеро, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55104
аграрний ліцей, фойє, 2-й поверх
смт Криве Озеро – вул.Калантирська: 1–44А; вул.Лермонтова, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Свободи: 2–18, 20, 22, 24–24А; вул.Степова, вул.Шевченка: 1–34; вул.1 Травня, пров.Базарний: 6–19; пров.1 Травня
480387 вул.Зоряна, 42, смт Криве Озеро, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55104
початкова школа, актова зала
смт Криве Озеро – вул.Гуртового, вул.Зоряна, вул.Калантирська: 45–133; вул.Мирна, вул.Свободи: 19–19Б, 21, 23, 25–45А; вул.Слов’янська, вул.Українська, вул.Урожайна: 3Б; вул.Центральна: 1–43, 45, 47, 49–49Б, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69; вул.Широка, пров.Весняний, пров.Господарський, пров.Осипенка
480388 вул.Центральна, 153А, смт Криве Озеро, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55104
школа №1, фойє
смт Криве Озеро – вул.Артезіанська, вул.Гвардійська, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Ентузіастів, вул.Індустріальна, вул.Кирила Байди, вул.Набережна: 20, 22, 24–24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36–36А, 38, 40, 42, 44, 46–46А, 48, 51–51А, 53А, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83–83Б; вул.Нахімова, вул.Пролетарська, вул.Соборна, вул.Стефаника, вул.Урожайна: 1–3, 4–59, 61, 63, 65, 67, 69–77; вул.Фестивальна, вул.Центральна: 106, 108–110, 112–112А, 114, 116–116А, 118, 120–143А, 145–145А, 147–147А, 149–149А, 151, 153–169; вул.40 років Перемоги, пров.Гуртового, пров.Урожайний, пров.Шкільний
480389 вул.Поштова, 45, смт Криве Озеро, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55104
адмінбудинок "Райавтодор", фойє
смт Криве Озеро – вул.Аеродромна, вул.Верхня, вул.Гетьманська, вул.Каштанова, вул.Київська, вул.Коцюбинського, вул.Лисенка, вул.Миколаївська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Одеська, вул.Осипенка, вул.Павла Чубинського, вул.Пархоменка, вул.Первомайська, вул.Поштова, вул.Пшенична, вул.Радісна, вул.Світанкова, вул.Середня, вул.Скабіна, вул.Сонячна, вул.Стрельнікова, вул.Хіміків, вул.Чайковського, пров.Дорожний, пров.Каштановий, пров.Миру
480390 вул.Центральна, 153А, смт Криве Озеро, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55104
школа, спортивна зала
смт Криве Озеро – вул.Волощанська: 1–74; вул.Довбуша, вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Набережна: 50, 52–52А, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84–96; вул.Незалежна, вул.Нижньо-Устрікська, вул.Польова, вул.Сагайдачного, вул.Скородненська, вул.Урожайна: 60, 62, 64, 66, 68, 81–93; вул.Центральна: 144, 146, 148, 150, 152–152А, 171–181; вул.Чкалова, вул.Янтарна, пров.Івана Франка, пров.Чкалова
480391 вул.Волощанська, 121, смт Криве Озеро, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55104
сільський будинок культури, фойє
смт Криве Озеро – вул.Волощанська: 75–140; вул.Гедвілівська, вул.Кільцева, вул.Нижня, вул.Олександра Невського, вул.Партизанська, вул.8 Березня, пров.Лісний
480392 вул.Гагаріна, 87є, с.Секретарка, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55142
Секретарський будинок культури, музична вітальня
с.Секретарка
480393 вул.Садова, 24, с.Криве Озеро Друге, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55103
будинок культури, фойє
с.Криве Озеро Друге – вул.Горького: 2–231, 233–233А, 235, 237, 239, 241, 243, 245–245Б, 247, 251, 253, 255, 257–257Б; вул.Медична, вул.Петровського, вул.Підгірна, вул.Садова, пров.Кодимський
480394 вул.Горького, 311А, с.Криве Озеро Друге, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55103
будинок культури, фойє
с.Криве Озеро Друге – вул.Виноградна, вул.Горького: 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244–244А, 246, 248–250, 252–252А, 254, 256, 258–466А; вул.Кодимська, вул.Космонавтів, вул.Котовського, вул.Кутузова, вул.Леонова, вул.Новобудова, вул.Пушкіна, вул.Сінна, пров.Торговий
480395 вул.Шкільна, 15, с-ще Семенівка, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55101
будинок культури, фойє
с-ще Семенівка
480396 вул.Центральна, 60А, с.Курячі Лози, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55120
школа, спортивна зала
с.Курячі Лози
480397 вул.1 Травня, 7, с.Гойдаї, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55151
будинок культури, фойє
с.Гойдаї
480398 вул.Героя Бодні, 127Б, с.Луканівка, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55113
будинок культури, фойє
с.Луканівка
480399 вул.Щербатого, 40, с.Мазурове, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55110
будинок культури, фойє
с.Мазурове
480400 вул.Ткачова, 22, с.Михалкове, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55110
школа, фойє
с.Михалкове
480401 вул.Шкільна, 1, с.Мала Мечетня, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55122
школа, спортивна зала
с.Мала Мечетня
480402 вул.Центральна, 34, с.Ониськове, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55123
будинок культури, фойє
с.Ониськове, с.Голоскове
480403 вул.Космонавтів, 28, с.Очеретня, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55111
будинок культури, фойє
с.Очеретня
480404 вул.Центральна, 103, с.Тридуби, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55140
будинок культури, фойє
с.Тридуби – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Лесі Українки, вул.Партизанська, вул.Поштова: 16–18, 20, 22–26, 28–30, 32, 34–53; вул.Садова: 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 109–153; вул.Свято-Михайлівська, вул.Соборності: 60, 62, 64, 66, 68, 70–117; вул.Урожайна, вул.Центральна: 86, 89, 91, 93, 95, 97–198; вул.Шевченка: 9, 11, 13, 28–46; вул.8 Березня, пров.Вишневий, с.Сорочинка
480405 вул.1Травня, 47, с.Тридуби, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55140
школа, їдальня
с.Тридуби – вул.Виноградна, вул.Горького, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Лісна, вул.Мічуріна, вул.Поштова: 1–15, 19, 21, 27, 31, 33; вул.Садова: 1–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–107; вул.Соборності: 1–59, 61, 63–63А, 65, 67, 69; вул.Центральна: 1–85, 87–88, 90, 92, 94, 96; вул.Шевченка: 1–8, 10, 12, 14–26; вул.Шкільна, вул.1Травня, пров.Мічуріна, пров.Садовий
480406 вул.Шевченка, 59, смт Криве Озеро, Кривоозерський р-н, Миколаївська обл., 55104
ЦРЛ, к.2
Кривоозерська центральна районна лікарня
480553 вул.Соборна, 12А, смт Підгородна, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55222
селищна рада, фойє
смт Підгородна, с.Вербова Балка
480554 вул.Центральна, 16, с.Болеславчик, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55220
сільська рада, фойє
с.Болеславчик
480555 вул.Шкільна, 6, с.Станіславчик, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55221
школа, фойє
с.Станіславчик
480556 вул.Центральна, 34, с.Грушівка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55225
школа, спортивна зала
с.Грушівка
480557 вул.Шкільна, 4, с.Кінецьпіль, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55230
школа, фойє
с.Кінецьпіль – вул.Виноградна, вул.Забарська, вул.Залізнична, вул.Зоря, вул.Квіткова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Перемоги, вул.Садова, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Учительська, вул.Центральна: 1–60; вул.Юності, пров.Забарський, пров.Зарічний, пров.Зоря, пров.ім. Шевченка, пров.Кодимський, пров.Новий, пров.Щасливий
480558 вул.Шкільна, 4, с.Кінецьпіль, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55230
школа, перше крило, фойє
с.Кінецьпіль – вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Джерельна, вул.Зелена, вул.ім. Шевченка, вул.Миру, вул.Польова, вул.Просьолочна, вул.Центральна: 61–183; вул.Шкільна, вул.Яблунева, вул.Ягідна, пров.Вишневий, пров.Кузнєчний, пров.Сонячний, пров.Центральний, пров.Шкільний, пров.Ягідний
480559 вул.Т.Г. Шевченка, 98, с.Кам’яний Міст, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55232
школа, фойє
с.Кам’яний Міст
480560 вул.П.Гречаного, 21, с.Кримка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55261
сільський клуб, актова зала
с.Кримка, с.Коломіївка
480561 вул.Центральна, 116, с.Кумарі, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55260
школа, фойє
с.Кумарі
480562 вул.Велика, 55, с.Лиса Гора, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55250
дитячий садок, актова зала
с.Лиса Гора – вул.Абрикосова, вул.Велика: 1–52А; вул.Гвардійська, вул.Д.Бідного, вул.Запорізька, вул.Затишна, вул.Івана Богуна, вул.Козацька: 2, 4–6, 8, 12, 18, 22, 24, 26–28, 30, 32, 34, 36; вул.Котляревського, вул.Кузнєчна, вул.Кутянська, вул.Молодіжна, вул.Отаманська, вул.Полтавська, вул.Пушкіна, вул.Рибальська, вул.Співдружності, пров.Зелений, пров.Івана Франка, пров.Пасічний
480563 вул.Вахненко, 7, с.Лиса Гора, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55250
школа №3, фойє
с.Лиса Гора – вул.Вахненко, вул.В.Садова, вул.Гірська, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Заливна, вул.Короленка, вул.Космонавтів, вул.Леванівського, вул.М.Молдавська, вул.Молдавська, вул.Н.Левицького, вул.Поперечна, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Східна, вул.Тиха, вул.Черняхівського
480564 пров.Парковий, 2, с.Лиса Гора, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55250
будинок культури, актова зала
с.Лиса Гора – вул.Велика: 54–121; вул.Вороб’ївська: 1, 3, 5, 7–9, 11, 13, 15, 19, 21, 29–33, 35, 37, 39, 41, 43–47, 53; вул.Гагаріна, вул.Дорошенка, вул.Козацька: 1, 3, 7, 9–11, 13–17, 19–21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37–47; вул.Кустарна: 1–36; вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.Маслозаводська, вул.Мельнична, вул.Набережна, вул.Південна, вул.Сонячна, вул.Ташлична, вул.Церковна, вул.Чкалова, пров.Верхній, пров.Вузький, пров.Гірський, пров.Гоголя, пров.Лєрмонтова: 1, 3; пров.Мельничний, пров.Парковий, пров.Шкільний: 2, 4, 6, 8;
480565 вул.Шевченка, 45/1, с.Лиса Гора, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55250
будинок культури, актова зала
с.Лиса Гора – вул.Велика: 122–177; вул.Вербова, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вороб’ївська: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16–18, 20, 24–28, 34, 36, 38, 40, 42, 48–52, 54–58; вул.Кармелюка, вул.Кустарна: 37–66; вул.Північна, вул.Степова, вул.Тобілевича, вул.Трудова, вул.Хутірська, вул.Шевченка, вул.Шовковична, пров.Варварівський, пров.Іванівського, пров.Лєрмонтова: 2; пров.Шкільний: 1, 3, 5, 7, 11; с.Новопавлівка
480566 вул.Садова, 4, с.Лукашівка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55242
навчально-виховний комплекс, актова зала
с.Лукашівка, с-ще Єрмолаївка
480567 вул.Миру, 1А, с.Чаусове Друге, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55235
сільський клуб, глядацька зала
с.Чаусове Друге
480568 вул.Первомайська, 41, с.Мигія, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55223
сільський клуб, фойє
с.Мигія, с.Гаївське
480569 вул.Лісова, 6, с.Куріпчине, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55223
сільський клуб, фойє
с.Куріпчине
480570 вул.Набережна, 66, с.Підгір’я, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55236
Клуб, глядацький зал
с.Підгір’я
480571 вул.Центральна, 14, с.Мічуріне, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55237
ПрАТ "Підгур’ївське", актова зала
с.Мічуріне
480572 вул.Шевченка, 19, с.Полтавка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55264
сільський клуб, фойє
с.Полтавка
480573 вул.Шевченка, 35, с.Старі Кошари, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55264
сільський клуб, фойє
с.Новоандріївка, с.Старі Кошари
480574 вул.Шкільна, 2, с.Романова Балка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55270
школа, фойє
с.Романова Балка, с.Львів
480575 вул.Трудової Слави, 26, с-ще Іванівка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55272
сільський клуб, глядацька зала
с-ще Іванівка
480576 вул.Первомайська, 1, с.Соколівка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55270
сільський клуб, фойє
с.Соколівка
480577 вул.Садова, 10, с.Генівка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55271
сільський клуб, фойє
с.Генівка
480578 вул.Шкільна, 13А, с.Синюхин Брід, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55243
школа, актова зала
с.Синюхин Брід
480579 вул.Первомайська, 5, с.Степківка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55274
школа, фойє
с.Степківка
480580 вул.Центральна, 13, с.Зоряне, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55275
сільський клуб, фойє
с.Зоряне, с.Степове
480581 вул.Ювілейна, 20, с.Зелені Кошари, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55276
школа, фойє
с.Зелені Кошари, с-ще Садибне
480582 вул.Центральна, 21, с.Софіївка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55253
сільський клуб, актова зала
с.Софіївка, с.Богословка
480583 вул.Шкільна, 1, с-ще Бандурка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55247
навчально-виховний комплекс, фойє
с-ще Бандурка
480584 вул.Центральна, 44, с.Довга Пристань, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55240
школа, спортивна зала
с.Довга Пристань
480585 вул.Центральна, 34, с.Брід, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55241
сільський клуб, фойє
с.Брід, с.Зелена Левада
480586 вул.Центральна, 13, с.Кам’яна Балка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55233
школа, фойє
с.Кам’яна Балка
480587 вул.Шевченка, 22А, с-ще Кам’яний Міст, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55231
школа, спортивна зала
с-ще Кам’яний Міст
480588 вул.Центральна, 1, с.Катеринка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55263
школа, актова зала
с.Катеринка, с.Петрівка
480589 вул.Центральна, 10, с.Тарасівка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55244
сільський клуб, фойє
с.Тарасівка, с.Світоч, с.Шевченко
480590 вул.Степова, 3А, с.Лозуватка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55244
сільський клуб, фойє
с.Лозуватка
480591 вул.Київська, 86, с.Бандурка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55247
сільський клуб, фойє
с.Бандурка
480592 вул.Вишнева, 50, с-ще Новоолександрівка, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55244
сільський клуб, фойє
с-ще Новоолександрівка
480593 вул.Антонова, 9, с.Чаусове, Первомайський р-н, Миколаївська обл., 55234
сільський клуб, фойє
с.Чаусове
480674 вул.Театральна, 26, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
гімназія, фойє
м.Первомайськ – вул.Берегова, вул.Вадима Яновича, вул.Війська Запорозького, вул.Вокзальна: 2–2 к.А, 4–12, 14–32; вул.Івана Ґонти, вул.Тараса Шевченка: 6–14, 16, 20–22; вул.Театральна, пров.Мостовий, пров.Новорічний
480675 вул.Михайла Грушевського, 1, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
будинок культури, фойє
м.Первомайськ – вул.Вокзальна: 1, 3–3 к.А, 13, 38–58; вул.Івана Виговського, вул.Льва Толстого, вул.Михайла Грушевського, вул.Тараса Шевченка: 15, 17; вул.Юрка Тютюнника, пл.Тараса Григоровича Шевченка, пров.Бебюш Капон
480676 вул.Михайла Грушевського, 50, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
медичне училище, кабінет № 12
м.Первомайськ – вул.Авангардна: 1–30, 32; вул.Будівельна: 1, 3, 5, 7–7 к.А, 9, 11, 13, 15–15 к.А, 17, 19–19 к.А, 21–23, 25–25 к.А, 27, 29, 31–36 к.А, 38–40; вул.Василя Молокова: 1–24, 26; вул.Волонтерська, вул.Дмитра Менделєєва, вул.Залізнична: 1 к.1–5 к.2; вул.Івана Мічуріна, вул.Лізи Чайкіної: 1–21 к.А; вул.Миколи Гуцаленка: 2–19; вул.Одеська: 2–2 к.1, 4–4 к.А, 6–6 к.А, 8, 10, 12, 18, 20–20 к.2, 22, 24, 28, 30, 32 к.А, 34, 36–36 к.А, 38, 40, 42, 44–44 к.2, 46 к.А, 50, 52, 54–54 к.2, 56, 58, 60, 62, 66; вул.Петра Грищенка, вул.Польова: 1, 3, 5, 7, 9–11; вул.Правди, вул.Херсонська: 14–40; вул.Якова Лобова: 1–20, 22, 24; пров.Володимира Комарова: 1–3, 5, 7–7 к.А, 9, 11–15; пров.Миколи Лобачевського
480677 вул.Олександра Пушкіна, 5, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
Первомайський РЕМ, актова зала
м.Первомайськ – вул.Авангардна: 31, 33–50; вул.Антона Чехова, вул.Брянська: 1, 3, 5–5 к.2, 9–9 к.А, 11, 13, 15, 19; вул.Будівельна: 2, 4, 6 к.А, 8, 10, 12–12 к.А, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28–28 к.А, 30; вул.Василькова, вул.Володимира Коккінакі, вул.Володимира Маяковського, вул.Залізнична: 6–144; вул.Крива: 1–31; вул.Лізи Чайкіної: 22–35; вул.Миколи Гуцаленка: 20–51 к.1, 53, 55, 57, 59–59 к.А, 61; вул.Олександра Карпінського, вул.Олександра Пушкіна, вул.Польова: 2, 4, 6, 8, 12–20 к.2, 22, 24–24 к.А, 28, 30, 32, 34; вул.Терези Марголіс, вул.Херсонська: 1 к.А–13; пров.Академіка Володимира Вернадського, пров.Володимира Комарова: 4–4 к.3, 6–6 к.3, 8–8 к.А, 10–10 к.1; пров.Вузький, пров.Карпатський, пров.Кодимський, пров.Софії Ковалевської, пров.Щасливий
480678 вул.Лейтенанта Шмідта, 25, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
школа №1, спортивна зала
м.Первомайськ – вул.Академіка Миколи Володарського, вул.Андрія Юмашева: 1–21, 23, 25, 27–27 к.А, 29–29 к.А, 31, 33 к.А; вул.Василя Молокова: 25–25 к.А, 27–36, 37 к.А–38 к.А, 40–42, 44–44 к.А, 46, 48, 50; вул.Лейтенанта Шмідта, вул.Машинобудівна: 2–2 к.А, 4, 6, 8–8 к.2, 10, 12–14 к.1, 16–16 к.А, 18–22; вул.Одеська: 1 к.2, 3–3 к.7, 5–5 к.2, 7, 9, 11, 13–17, 19, 21–21 к.4, 23–23 к.2, 25–27, 29–29 к.А, 31–31 к.1, 33, 35, 37, 39–39 к.А, 41, 43–43 к.А, 45–45 к.А, 47–49 к.А, 51–51 к.А, 53, 55, 57, 59–59 к.3, 61, 63–65, 69, 71, 73, 75, 79–97; вул.Олександра Матросова, вул.Павла Нахімова, вул.Туган-Барановського, вул.Успенська, вул.Харківська, вул.Якова Лобова: 21, 23–23 к.А, 25–66; пров.Костянтина Станіславського, пров.Леоніда Собінова, пров.Шкільний
480679 вул.Одеська, 109, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
школа №16, каб.3
м.Первомайськ – вул.Андрія Юмашева: 98 к.1–98 к.2, 102–102 к.1, 106 к.1–106 к.4, 108 к.1–108 к.4, 110–110 к.3; вул.Василя Жуковського, вул.Гвардійська, вул.Космонавтів: 1–20; вул.40 років Перемоги
480680 вул.Юрія Гагаріна, 17, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
АТВТ "Первомайсьдизельмаш", їдальня
м.Первомайськ – вул.Андрія Юмашева: 22–22 к.3, 24–24 к.А, 26–26 к.А, 28 к.А, 30, 32, 36–97; вул.Базарна, вул.Василя Молокова: 37, 39–39 к.А, 43–43 к.1, 45–45 к.А, 47–47 к.1, 49, 51–94; вул.Василя Стуса: 1–46, 50–50 к.А; вул.Декабристів, вул.Індустріальна, вул.Машинобудівна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15–15 к.1, 17; вул.Миколи Вавілова: 1–25, 27, 29, 31, 33; вул.Надії: 1 к.А–55, 57; вул.Олекси Гірника: 1–46 к.2, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70–72 к.2, 74, 76 к.2, 78–78 к.5, 80, 82, 84, 86, 88–88 к.А, 90; вул.Олексія Некрасова: 1–30, 32, 34; вул.Олени Пчілки: 1–47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75–75 к.1, 77, 79, 81–81 к.1, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95–97, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 113–113 к.1, 115, 117, 119, 121; вул.Пролетарська: 2, 4, 6, 8, 10–12, 14 к.А, 16, 20, 22, 24, 26, 28–28 к.2; вул.Федора Медвєдєва, вул.Юрія Гагаріна, пров.Володимира Чехівського, пров.Гранітний, пров.Молодіжний: 1, 3, 5–7, 9–13; пров.Олександра Бородіна, пров.Олексія Некрасова, пров.Прибузький, пров.Ярослава Гашека
480681 вул.Олени Пчілки, 155, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
школа №3, спортивна зала
м.Первомайськ – вул.Андрія Юмашева: 99–101, 103–105 к.2, 107, 109, 111–135; вул.Василя Стуса: 47–49, 52–90; вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Космонавтів: 21–49; вул.Кубанська, вул.Лесі Українки: 1–12, 14, 16; вул.Миколи Вавілова: 26, 28, 30, 32, 34–95; вул.Миколи Плав’юка, вул.Надії: 56, 58–131; вул.Овражна, вул.Олекси Гірника: 47, 49, 51, 53, 55–55 к.А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 92–198; вул.Олексія Некрасова: 31, 33, 35–66; вул.Олени Пчілки: 48, 50, 52–54, 56, 58, 60–60 к.А, 62, 64–64 к.А, 66–68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102–104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122–137, 139, 141–141 к.2, 143, 145–147, 153, 155, 157, 159–161, 163, 165, 167, 169, 171, 175, 177, 179, 181–183, 187, 189, 191, 195, 197, 199; вул.Пролетарська: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15–15 к.А, 17–19, 21, 23, 25, 27; вул.Селянська, вул.Семена Дежньова, вул.Широка, вул.1-го Травня: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; пров.Василя Перова, пров.Дальній, пров.Євгена Патона, пров.Карла Брюллова, пров.Красний, пров.Літній, пров.Львівський, пров.Лютневий, пров.Молодіжний: 2, 4, 8; пров.Олександра Довженка, пров.Отрадний, пров.Полтавський, пров.Просвіти, пров.Чернігівський
480682 вул.1-го Травня, 62, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
школа №7, спортивна зала
м.Первомайськ – вул.Балтська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Бузького козацтва, вул.Володимира Короленка, вул.Івана Тобілевича, вул.Костянтина Ціолковського, вул.Кримська, вул.Лесі Українки: 13, 15, 17–104; вул.Миколи Добролюбова, вул.Михайла Кутузова, вул.Олександра Невського, вул.Олександра Радищева, вул.Олени Пчілки: 138, 140, 142, 144, 148–152, 154, 156, 158, 162, 164, 166, 168, 170, 172–174, 176, 178, 180, 184–186, 188, 190, 192–194, 196, 198, 200–323 к.3; вул.Омеляновича-Павленка, вул.Острівна Набережна, вул.Панаса Саксаганського, вул.Семена Руднєва, вул.1-го Травня: 1, 3, 5, 7, 9 к.А–9 к.2, 11, 13, 15–76; пров.Виноградний, пров.Вишневий, пров.Грушівський, пров.Каштановий, пров.Миколи Огарьова, пров.Нестора Літописця, пров.Отамана Бондарука
480683 вул.Одеська, 109, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
школа №16, спортивна зала
м.Первомайськ – вул.Академіка Миколи Амосова: 30–35; вул.Дніпровська, вул.Івана Черняховського, вул.Парфентія Гречаного, вул.Первомайська, вул.Південна, вул.Тиха: 3, 5–9, 11; вул.8-ої Повітряно-Десантної Дивізії
480684 вул.Одеська, 109, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
школа №16, актова зала
м.Первомайськ – вул.Академіка Миколи Зелінського, вул.Будівельна: 37–37 к.А, 42–56; вул.Дунайська, вул.Ернста Кренкеля, вул.Кам’яномостівська, вул.Нова: 2–41 к.А, 43, 45, 47 к.А, 49, 53–53 к.А, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93–99; вул.Одеська: 70, 72, 74, 76–76 к.А, 113–119; вул.Польова: 21; вул.Тиха: 1–2, 4, 10–10 к.2, 12–50;
480685 вул.Миколи Гуцаленка, 103, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
школа №8, спортивна зала
м.Первомайськ – вул.Академіка Миколи Амосова: 1–28; вул.Андрія Красіна, вул.Брянська: 2–2 к.А, 4–4 к.А, 6, 10, 12, 14, 16–18, 20–30 к.1; вул.Волгоградська, вул.Володимира Головченка, вул.Євгена Коновальця, вул.Івана Тургенєва, вул.Івана Франка, вул.Іллі Рєпіна, вул.Кам’яноломна, вул.Крива: 32–51; вул.Маршала Костянтина Рокоссовського, вул.Миколи Гастелло, вул.Миколи Гуцаленка: 52, 54 к.2, 56, 58, 60, 61 к.А–158; вул.Нова: 42, 44, 46, 48, 50–52, 54, 56, 58–60, 62, 64, 66, 68–70, 72, 74–76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92; вул.Олега Кошового, вул.Омеляна Пугачова, вул.Польова: 23, 25–27, 29, 31, 33, 35–166; вул.Просьолочна, вул.Січових Стрільців, вул.Чарльза Дарвіна, вул.Челюскінців, пров.Благодатний, пров.Весняний, пров.Віктора Лягіна, пров.Геннадія Гладкова, пров.Крайній, пров.Марії Єрмолової, пров.Миколи Кузнєцова, пров.Михайла Бутенка, пров.Московський, пров.Сергія Аксакова, пров.Смоленський, пров.Янки Купали
480686 вул.Юності, 7, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
школа №9, фойє
м.Первомайськ – бульв.Миру, вул.Заводська, вул.Маршала Павла Рибалка, вул.Миколи Пржевальського, вул.Перемоги, пров.Водопровідний, пров.Павла Глазового, пров.Річковий, пров.Романа Слободянюка, пров.Студентський
480687 вул.Юності, 7, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
школа №9, актова зала
м.Первомайськ – вул.Академіка Ігоря Курчатова, вул.Василя Вишиваного, вул.Гуртожиток ’Мрія’, вул.Кодимська, вул.Миколи Міхновського, вул.общ.Менжхозоткорм, вул.общ.Откормсохоза, вул.Промислова, вул.Юності, пров.Мирний, просп.Праці
480688 вул.Богопільська, 25, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
Первомайська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Миколаївської обласної ради, актова зала
м.Первомайськ – вул.Богопільська: 2–27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 к.А–43 к.Д; вул.Дмитра Абриньби, вул.Кузнєчна, вул.Максима Кривоноса, вул.Марії Демченко, вул.Маршала Родіона Малиновського, вул.Миколи Вінграновського: 1–1 к.А, 5–7Б, 9 к.А–11, 13, 15–17, 23–29, 31–33 к.3, 35, 37, 41 к.1–43 к.4, 45 к.1–45 к.4, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–77; вул.Набережна, вул.Олександра Грибоєдова, вул.Покровська, пров.Виборзький, пров.Віссаріона Бєлінського, пров.Любові Шевцової, пров.Олекси Довбуша, пров.Райдужний, пров.Різдвяний, пров.Спортивний, пров.Уманський
480689 вул.Князя Святослава, 43, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
приватний будинок, к.2
м.Первомайськ – вул.Антона Макаренка, вул.Зої Космодем’янської, вул.Князя Святослава, вул.Михайла Глінки, вул.Михайла Ломоносова, вул.Панаса Мирного, вул.Партизанської Іскри, вул.Сидора Ковпака, пров.Віктора Талаліхіна, пров.Івана Карпенка-Карого, пров.Івана Пулюя, пров.Миколи Пирогова, пров.Модеста Мусоргського, пров.Сонячний, пров.Фестивальний
480690 вул.Шолом Алейхема, 56, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
школа № 17, спортивна зала
м.Первомайськ – вул.Академіка Сергія Корольова, вул.Андрія Антонюка, вул.Андрія Суліми, вул.Богопільська: 28 к.1–28 к.4, 30–30 к.4, 32 к.1–32 к.3, 34, 36, 38, 40, 42–42 к.1, 44–100; вул.Больнічна, вул.Гвардійців Родимцева, вул.Зарічна, вул.Каховська, вул.Климента Тимірязєва, вул.Лугова, вул.Миколи Вінграновського: 2 к.Б–4, 8 к.1, 12–12 к.А, 14, 18–22, 30, 34, 36–36 к.2, 38, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; вул.Назарія Яремчука, вул.Олексія Зінов’єва, вул.Петра Чайковського, вул.Приміська, вул.Свободи, вул.Спартака, вул.Шолом Алейхема, пров.Генерала Павла Батова, пров.Івана Крилова, пров.Миколи Бурденка, пров.Олександра Волкова, пров.Тараса Мазура
480691 вул.Павла Поповича, 60, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
школа-сад №14, актова зала
м.Первомайськ – вул.Валентини Гризодубової, вул.Марії Раскової, вул.Миколи Гоголя, вул.Михайла Водоп’янова, вул.Остапа Вишні, вул.Павла Поповича, вул.Поліни Осипенко, пров.Лісний
480692 вул.Січнева, 78, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
ВАТ ПМК 226, актова зала
м.Первомайськ – вул.Автодорівська: 43, 45–45 к.А, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59–59 к.В, 61, 63–71 к.А, 77, 130–186 к.А; вул.Армійська: 18–45; вул.Михайла Бакуніна: 1, 3, 5, 7–7 к.А, 9, 11, 15, 17, 19–19 к.Б, 21, 25, 27, 29, 31–37, 39–45; вул.Пилипа Орлика: 35–37, 39 к.А, 43, 46–76; вул.Січнева: 33, 35, 37, 39, 41 к.А–76; вул.Степана Разіна: 24–34; вул.Степова: 16 к.А, 18–18 к.А, 22–22 к.А, 24–24 к.А, 28, 30, 34, 36 к.А–77; вул.Шовковична: 29 к.А, 31–31 к.Б, 33, 35–86; пров.Березовий, пров.Водопійний, пров.Волзький, пров.Володимира Моргуненка, пров.Георгія Добровольського, пров.Дем’яна Бєдного, пров.Ентузіастів, пров.Запорізький, пров.Каспійський, пров.Миколая Коперника, пров.Новоселів, пров.Офіцерський, пров.Патриса Лумумби, пров.Травневий, пров.Уральський, пров.Шахтарський
480693 вул.Валерія Чкалова, 19, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
школа №12, спортивна зала
м.Первомайськ – вул.Автодорівська: 1–42 к.А, 44, 46–46 к.А, 48, 50–50 к.А, 52, 54, 56, 58–58 к.А, 60, 62, 74–76, 78–128; вул.Армійська: 1–17; вул.Жовтнева, вул.Івана Багряного, вул.Костя Гордієнка, вул.Кустарна, вул.Михайла Бакуніна: 2–2 к.А, 4, 6, 8–8 к.Б, 10–10 к.Б, 14, 16, 18, 20–20 к.Б, 22 к.А–24, 26–26 к.А, 28, 30, 38; вул.Ніла Хасевича, вул.Олександра Бестужева, вул.Павла Пестеля, вул.Пилипа Орлика: 1–33 к.А, 38, 40–42, 44; вул.Сакко і Ванцетті, вул.Севастопольська, вул.Сидора Білого: 3, 5–5 к.2, 7, 9, 11–11 к.2, 13–13 к.А, 17–17 к.2, 21, 23–23 к.А, 25–27, 29, 31 к.А–31 к.3, 33, 35, 37, 41–41 к.А, 43, 45–45 к.2, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Січнева: 2–32 к.А, 34–34 к.2, 36, 38, 40; вул.Степана Разіна: 1 к.А–23; вул.Степова: 1–15, 17, 19–21, 23, 25–27, 29, 31–33 к.А, 35; вул.Шовковична: 1–29, 30, 32–32 к.А, 34–34 к.А; пров.Амурський, пров.Антіна Головатого, пров.Арсенальський, пров.Кондратія Рилєєва, пров.Листопадний, пров.Михайла Тухачевського
480694 вул.Валерія Чкалова, 19, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
школа №12, фойє
м.Первомайськ – вул.Валерія Чкалова: 1 к.1–61, 64, 66, 68; вул.Генерала Івана Турунова: 2–2 к.А, 4–4 к.Б; вул.Дмитра Вишневецького: 1–39, 41–45, 47; вул.Єврейська, вул.Київська: 1–3, 13, 15–15 к.А, 17, 23, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–51, 53–55; вул.Олександра Герцена: 1–30 к.А, 32–32 к.2, 34, 36, 38; вул.Романа Шухевича: 42, 46, 48, 50, 52–52 к.А, 56, 58, 60–60 к.А, 62, 64, 66–66 к.А; вул.Сидора Білого: 2, 4–4 к.2, 6, 8–8 к.1, 10–10 к.2, 12–12 к.4, 14–16, 18–20, 22–22 к.2, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38–40, 42–42 к.2, 44–44 к.А, 46, 48–50, 52, 54, 56, 58, 60, 62–124; пров.Братський, пров.Василя Сурикова, пров.Героїв Крут: 1–17; пров.Данила Галицького, пров.Керченський, пров.Робочий
480695 вул.Трудової Слави, 13, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
міська лікарня, актова зала
м.Первомайськ – вул.Академіка Івана Павлова, вул.Валерія Чкалова: 63, 65 к.А, 67, 69–90; вул.Вознесенська: 1–22; вул.Гайдамацька, вул.Генерала Івана Турунова: 1, 3, 5–87 к.А; вул.Героїв Чорнобиля, вул.Дмитра Вишневецького: 40 к.А, 46–46 к.А, 48–93; вул.Дружби, вул.Жана-Поля Марата: 1–21, 23–23 к.2, 25; вул.Загородня: 1–36; вул.Івана Панфілова, вул.Київська: 57, 59, 61, 63 к.2, 65–65 к.А, 67–69 к.5, 71, 73, 75–79, 81 к.2, 83, 85, 89, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105, 107–119, 121–131 к.2; вул.Леоніда Федорова: 1–2, 3, 5, 7, 9, 11–13, 15–15 к.А, 17, 19, 21, 23, 25 к.А, 27, 29, 31–31 к.Б, 33; вул.Михайла Громова, вул.Олександра Бєлякова, вул.Олександра Герцена: 31–31 к.А, 33–33 к.А, 35, 37–37 к.4, 39–55; вул.Олександра Суворова, вул.Підгороднянське Шосе, вул.Романа Шухевича: 1–41, 43–45, 47, 49–49 к.А, 51–51 к.А, 53–55, 57, 59, 61, 63, 65–65 к.2, 67, 69, 71; вул.Трудової Слави: 1–22, 24, 26–30, 32, 34, 36, 38, 40–42, 44–44 к.4, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62–62 к.2, 64; вул.Устима Кармелюка, пров.Балтійський, пров.Героїв Крут: 19–33; пров.Дніпрової Чайки, пров.Зоряний, пров.Книжний, пров.Маршала Семена Тимошенка, пров.Мисливський
480696 вул.Київська, 76, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
школа №4, актова зала
м.Первомайськ – вул.Андрія Чернецького: 2–44, 46, 48, 50; вул.Вознесенська: 26; вул.Генріха Бебеля: 1–32 к.А; вул.Жана-Поля Марата: 22 к.А, 24, 26–51; вул.Загородня: 37–49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Зелена: 13–28; вул.Івана Папаніна: 2–53 к.Б, 59, 61–63, 65; вул.Київська: 4–12 к.3, 14–14 к.2, 16–16 к.2, 18–22, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 52, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74–74 к.А, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94–96, 98, 100, 102, 104, 106 к.А, 120; вул.Леоніда Федорова: 2 к.В, 4 к.А, 35–35 к.3, 37–39, 41, 43, 45, 47, 49; вул.Максиміліана Робесп’єра: 1–21 к.2, 23, 25–25 к.А, 27; вул.Олександріївська, вул.Олексія Стаханова: 1, 3, 5, 7, 9–9 к.А, 11, 15, 17, 19–21, 23, 25, 27, 29–29 к.А; вул.Романа Шухевича: 68, 70, 72–93, 95, 97, 99–103 к.1; вул.Столярна, вул.Тракторна, вул.Трудової Слави: 23 к.А–23 к.Б, 66, 68, 70–70 к.3, 72 к.1–72 к.2, 74–74 к.А, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88; пров.Маршала Андрія Єрьоменка: 1–7; пров.Маршала Кирила Мерецкова, пров.Миколи Загубелюка, пров.Олександра Копиленка, пров.Поштовий, пров.Сергія Білоуса, пров.Чистий, пров.Шота Руставелі
480697 вул.Загородня, 48, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
ВАТ "Первомайськавтотранс", актова зала
м.Первомайськ – вул.Андрія Чернецького: 45, 47–47 к.А, 49, 52–59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 77–79, 83, 85, 89, 91, 93, 95–97, 99–99 к.А; вул.Вознесенська: 23–25, 27–93; вул.Генріха Бебеля: 33–80; вул.Гетьмана Мазепи: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13–15, 17, 19–21, 23, 25, 27–29, 31, 33, 35–37, 39–43, 45, 47–49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75–102, 104, 106, 108, 110; вул.Загородня: 50, 52, 54, 56, 58, 60–60 к.А, 64–123; вул.Зелена: 1–12 к.А; вул.Знам’янська: 67, 69–69 к.Б, 71 к.А, 73–91; вул.Івана Папаніна: 54–58, 60, 64, 66–84; вул.Івана Сєченова, вул.Кришталева, вул.Леоніда Федорова: 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–26 к.А, 28, 30, 32, 34, 36–36 к.А, 40, 42, 44, 46 к.А, 48, 50–109; вул.Максиміліана Робесп’єра: 22, 24, 26, 28–37; вул.Миколи Чернишевського: 1–3, 5, 7, 9–11; вул.Олександра Островського, вул.Олексія Стаханова: 2, 4, 6, 8, 10, 12–14 к.А, 16–16 к.А, 18, 22, 24–24 к.А, 26, 28–28 к.А, 30–46; вул.Романа Шухевича: 94 к.А–94 к.1, 96, 98, 107–121; вул.Трудова: 1–12, 16–16 к.А, 18; вул.Трудової Слави: 23, 25, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53–55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89–122; вул.Трудшкільна, вул.Українська, пров.Василя Стасова, пров.Восточний, пров.Гірський, пров.Григорія Сковороди, пров.Грудневий, пров.Дмитра Писарєва, пров.Івана Крип’якевича, пров.Квітковий, пров.Костянтина Ольшанського, пров.Луцький, пров.Маршала Андрія Єрьоменка: 8–17; пров.Молодогвардійців, пров.Олексія Леонова, пров.Петра Холодного, пров.Підпільників ОУН, пров.Радісний, пров.Сальвадора Альєнде, пров.Самуїла Маршака, пров.Саші Чекаліна, пров.Ювілейний
480698 вул.Андрія Чернецького, 108, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
АТЗТ "Санта-Україна", будинок культури
м.Первомайськ – вул.Андрія Чернецького: 60–60 к.1, 62, 64, 66–68, 70, 72, 74–76, 82, 84, 86–88, 90, 92, 94, 98, 100–109, 113–191; вул.Василя Недайкаші, вул.Гетьмана Мазепи: 2, 4, 6 к.1–6 к.4, 8, 10, 12–12 к.2, 16, 18, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 38 к.А, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–72 к.А, 74; вул.Затишна, вул.Знам’янська: 1–66 к.А, 68, 70, 72; вул.Маршала Івана Конєва, вул.Миколи Чернишевського: 4–4 к.А, 6, 8, 11 к.А–39; вул.Михайла Лермонтова, вул.Орєхова, вул.Павла Тичини: 1–12, 14; вул.Сергія Даниліна, вул.Трудова: 13–15, 17, 20–42; вул.Трудової Слави: 128–142 к.А; вул.Фабрична: 1–21, 23–25; пров.Авіації, пров.Білоруський: 1, 3, 5–5 к.А, 7; пров.Ботанічний, пров.Володимира Сальського, пров.Генерала Дмитра Карбишева, пров.Захарія Чепіги, пров.Івана Сусаніна, пров.Ірини Сеник, пров.Малий, пров.Олександра Бєляєва: 2–10; пров.Очаківський, пров.Профспілковий, пров.П’ятигорський, пров.Ризький, пров.Ростовський, пров.Сергія Єсеніна, пров.Ягідний
480699 вул.Павла Тичини, 50, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
школа №6, спортивна зала
м.Первомайськ – вул.Академіка Слабченка, вул.Андрія Андрєєва: 33–94; вул.Андрія Чернецького: 112 к.Б–112 к.Г, 193–227; вул.Дачна, вул.Катерини Білокур, вул.Кооперативна: 1–28, 30, 32; вул.Максима Рильського: 2–14, 16; вул.Михайла Коцюбинського: 1–14; вул.Павла Тичини: 13–13 к.А, 15–60 к.В; вул.Садова, вул.Трояндова: 1–15; вул.Федора Толбухіна: 1–18 к.А, 20, 22, 24, 26, 28–28 к.А, 32–32 к.А, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Чорноморців: 1–18; вул.8-го Березня, пров.Академіка Мориса Семашка, пров.Білоруський: 2 к.А, 4, 6, 8–12; пров.Василя Симоненка, пров.Володі Дубініна, пров.Костянтина Ушинського, пров.Леоніда Філатова, пров.Олександра Бєляєва: 12–48;
480700 вул.Фабрична, 26, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
дитячий навчальний заклад №13, актова зала
м.Первомайськ – бульв.Незалежності, вул.Абрикосова, вул.Андрія Андрєєва: 1–32; вул.Відродження, вул.Жасминова, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Кооперативна: 29, 31, 33–99; вул.Максима Рильського: 15, 17–92; вул.Михайла Булгакова, вул.Михайла Коцюбинського: 15–123 к.А; вул.Трояндова: 16–108; вул.Фабрична: 22, 27–59; вул.Федора Толбухіна: 19, 21–21 к.А, 23, 25, 27, 29–31, 33, 35–37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51–98, 100–102, 104–126; вул.Чорноморців: 19–105; вул.Яблунева, пров.Віталія Севастьянова, пров.Молдавський, пров.Світлий
480701 вул.Корабельна, 20, корп.2, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
ДНЗ "ПППЛ", актова зала
м.Первомайськ – вул.Гетьмана Мазепи: 103–103 к.А, 105, 107, 109, 112–120; вул.Корабельна: 19, 20; вул.Михайла Зощенка, вул.Федора Толбухіна: 99, 103;
480702 вул.Корабельна, 4, корп.А, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
школа №5, фойє
м.Первомайськ – вул.Корабельна: 1–15, 19 к.А;
480703 вул.Корабельна, 30, корп.А, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
БКіТ "Фрегат", фойє
м.Первомайськ – вул.Корабельна: 16–18, 21–46 к.А;
480704 вул.Олександра Коротченка, 18, корп.А, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
школа №15, актова зала
м.Первомайськ – вул.Одеська: 127–147; вул.Олександра Коротченка: 24–33; вул.Федора Достоєвського: 2–10, 32;
480705 вул.Олександра Коротченка, 18, корп.А, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
школа №15, спортивна зала
м.Первомайськ – вул.Олександра Коротченка: 1–22;
480706 вул.Федора Достоєвського, 14, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
"Комунтехбудсервіс", актова зала
м.Первомайськ – вул.Жамбила Тулаєва, вул.Маршала Миколи Крилова, вул.Митрофана Недєліна, вул.Нижньодніпровська, вул.Рожева, вул.Федора Достоєвського: 12–31; вул.Федора Чегодаєва, вул.Якова Устюжаніна
480707 вул.Федора Толбухіна, 105, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
міська лікарня, актова зала
Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня
480708 вул.Богопільська, 43, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
пологовий будинок, к.1
Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня акушерсько-гінекологічний стаціонар
480709 вул.Академіка Миколи Амосова, 28, корп.А, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55200
первомайська районна лікарня, актова зала
Первомайська центральна районна лікарня