Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Львівська область, Територіальний виборчий округ № 123

Дільниць - 251

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
460510 вул.Чорновола В., 1, м.Золочів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80700
районний Народний дім, фойє
м.Золочів – вул.Базарна, вул.Бандери Ст. Героя України, вул.Безпалька О., вул.Бенівська, вул.Валова, вул.Ваня Т., вул.Варівна, вул.Дурбака Р., вул.Зарічна, вул.Зелений Луг, вул.Козацька, вул.Котляревського І., вул.Кривоноса М., вул.Кука В., вул.Лазенна, вул.Лазенна бічна, вул.Неціла, вул.Новий світ, вул.Паркова, вул.Передмістя, вул.Руставелі Ш., вул.Сірка І., вул.Спадиста, вул.Стефаніва Г., вул.Шухевича Р. Героя України
460511 вул.Пушкіна О., 11, м.Золочів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80700
Центральна районна лікарня, актова зала, к.1
м.Золочів – вул.Болгарська, вул.Івасюка В., вул.Кармелюка У., вул.Ковалевської С., вул.Крилова І., вул.Міцкевича А., вул.Нестора Літописця, вул.Партизанська, вул.Пелеха Б., вул.Польна, вул.Франка Ів., пров.Франка Ів.
460512 вул.Павлова академіка, 72, м.Золочів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80700
професійний ліцей, фойє
м.Золочів – вул.Будівельна, вул.Вокзальна, вул.Вороняцька, вул.Гайдамацька, вул.Джерельна, вул.Крута, вул.Промислова, вул.Січових Стрільців: 26–53;
460513 вул.Героїв Небесної сотні, 4А, м.Золочів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80700
шола №1, актова зала
м.Золочів – бульв.Сковороди Г., вул.Героїв Небесної сотні, вул.Героїв УПА, вул.Замкова, вул.Коперніка М., вул.Лермонтова М., вул.Мазепи І., вул.Пачовського В., вул.Перемоги, вул.Підзамче, вул.Пушкіна О., вул.Репіна І., вул.Січових Стрільців: 1–1Б, 2А–14Б; вул.Спортивна, вул.Тернопільська, вул.Тімірязєва К., вул.Труша І., вул.Феньвеші М., пров.Феньвеші М.
460514 вул.Львівська, 50, м.Золочів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80700
управління по експлуатації газового господарства, актова зала
м.Золочів – вул.Вишнева, вул.Довбуша О., вул.Електрична, вул.Залізняка М., вул.Львівська, вул.Хмельницького Б.
460515 вул.Шашкевича М., 24, м.Золочів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80700
Золочівська райспоживспілка, актова зала
м.Золочів – вул.Домбровського В., вул.Симоненка В., вул.Січових Стрільців: 15–25А; вул.Тарнавського генерала, вул.Шашкевича М.
460516 вул.Закарпатська, 1, м.Золочів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80700
управління водного господарства, актова зала
м.Золочів – вул.Барвінського В., вул.Бродівська, вул.Бродівська бічна, вул.Вітрова, вул.Галицька, вул.Закарпатська, вул.Заріччя, вул.Крушельницької С., вул.Лесі Українки, вул.Олега Ольжича, вул.Олени Пчілки, вул.Покрови, вул.Сагайдачного П., вул.Шмигельського А., вул.Щитова, вул.Ярослава Мудрого, пров.Барвінського В.
460517 вул.Шевченка Т., 112, м.Золочів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80700
станція юних техніків, кабінет гурткової роботи
м.Золочів – вул.Богуна І., вул.Гонти І., вул.Дачна, вул.Дорошенка П., вул.Зелена, вул.Кобилянської О., вул.Лідіце, вул.Марка Черемшини, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Озерна, вул.Панаса Мирного, вул.Польна бічна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Стуса В., вул.Шевченка Т., вул.Шевченка Т. - бічна, вул.Шевченка Т. - дольна, вул.Шевченка Т. - луг
460518 вул.Січових Стрільців, 7, м.Золочів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80700
Золочівський економічний ліцей, актова зала
м.Золочів – вул.Гастелло М., вул.Огієнка І., вул.Павлова академіка, вул.Січових Стрільців: 2–2 к.45; вул.Тиха, вул.Яворницького Д.
460519 вул.Зелена, 13, с.Бібщани, Золочівський р-н, Львівська обл., 80762
Народний дім, актова зала
с.Бібщани
460520 вул.Зелена, 24, с.Нестюки, Золочівський р-н, Львівська обл., 80762
Народний дім, актова зала
с.Нестюки
460521 вул.Шашкевича, 14, с.Білий Камінь, Золочівський р-н, Львівська обл., 80710
адмінбудинок сільської ради, к.1
с.Білий Камінь
460522 вул.Особи Д., 19, с.Бужок, Золочівський р-н, Львівська обл., 80711
Народний дім, актова зала
с.Бужок
460523 вул.Шевченка, 13, с.Розваж, Золочівський р-н, Львівська обл., 80710
Народний дім, актова зала
с.Розваж
460524 вул.Шашкевича, 11А, с.Підлисся, Золочівський р-н, Львівська обл., 80710
Народний дім, актова зала
с.Підлисся
460525 вул.Центральна, 13, с.Гавареччина, Золочівський р-н, Львівська обл., 80710
фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
с.Гавареччина
460526 вул.Лесі Українки, 20, с.Черемошня, Золочівський р-н, Львівська обл., 80710
Народний дім, актова зала
с.Черемошня
460527 вул.Головна, 57, с.Бортків, Золочівський р-н, Львівська обл., 80730
Народний дім, актова зала
с.Бортків
460528 вул.Головна, 2, с.Скнилів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80730
Народний дім, фойє
с.Скнилів
460529 вул.Довга, 30Б, с.Мала Вільшанка, Золочівський р-н, Львівська обл., 80731
Народний дім, фойє, 1-й поверх
с.Мала Вільшанка
460530 вул.Незалежності, 78А, с.Велика Вільшаниця, Золочівський р-н, Львівська обл., 80732
Народний дім, актова зала
с.Велика Вільшаниця
460531 вул.Гологірська, 36А, с.Гологірки, Золочівський р-н, Львівська обл., 80732
Народний дім, актова зала
с.Гологірки
460532 вул.Головна, 12А, с.Стінка, Золочівський р-н, Львівська обл., 80732
Народний дім, актова зала
с.Стінка
460533 вул.Серпнева, 18, с.Трудовач, Золочівський р-н, Львівська обл., 80732
Народний дім, актова зала
с.Трудовач
460534 вул.Шевченка, 52, с.Великий Полюхів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80724
адмінбудинок сільської ради, бібліотека
с.Великий Полюхів
460535 вул.Золочівська, 52, с.Вороняки, Золочівський р-н, Львівська обл., 80751
Народний дім, актова зала
с.Вороняки – вул.Боднарська: 17, 23, 26–104; вул.Будівельна, вул.Вишнева: 1–12; вул.Галицька, вул.Гнучка: 1–47, 53, 55, 57–57А, 59, 63, 65, 67, 69, 73, 75–169; вул.Гориста, вул.Золочівська: 1–48, 51, 53, 57, 60, 63, 65, 67А, 69, 71–73, 77, 79, 81, 83, 85–86; вул.Польна, вул.Привокзальна, вул.Прикарпатська: 1–45А, 50–54; вул.Тиха, вул.Широка, вул.Шкільна: 1–35, 39, 41, 43, 45;
460536 вул.Зелена, 3, с.Вороняки, Золочівський р-н, Львівська обл., 80751
адмінбудинок сільської ради, актова зала
с.Вороняки – вул.Боднарська: 1–16, 18–22, 24; вул.Вишнева: 13–55; вул.Гайова, вул.Героїв УПА, вул.Гнучка: 48–52, 54, 56, 58, 60–61А, 64, 66, 68, 72, 74, 171–181; вул.Зелена, вул.Золочівська: 50, 52, 54–56А, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 74–76, 78, 80, 82–82А, 84, 88–103; вул.Лісова, вул.Прикарпатська: 47–49, 58–62; вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Шкільна: 36–38А, 40, 42, 44, 46–55;
460537 вул.Св.Миколая, 33, м.Глиняни, Золочівський р-н, Львівська обл., 80720
Народний дім, актова зала
м.Глиняни – вул.Андрея Шептицького, вул.Балтаровича, вул.В.Стуса, вул.Гетьмана Ів.Мазепи, вул.Грушевського, вул.Зафоса, вул.Зафоса І, вул.Зафоса ІІ, вул.І.Підкови, вул.Київська, вул.Котляревського, вул.Міцкевича, вул.Мічуріна, вул.Перемишлянська, вул.Сагайдачного, вул.Св.Миколая, вул.Сонячна, вул.Супроновського, вул.Філатова, вул.Шашкевича, вул.Шевченка
460538 вул.Шевченка, 36, м.Глиняни, Золочівський р-н, Львівська обл., 80720
школа, спортивний зал
м.Глиняни – вул.Бічна Львівська, вул.Б.Хмельницького, вул.Галицька, вул.Дорошенка, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Коцюбинського, вул.Лисенка, вул.Лісна, вул.Львівська, вул.Мельники, вул.Мирна, вул.Розворянська, вул.Св.Анни, вул.Січових Стрільців, вул.Степова, вул.Тарасова, вул.Торгова, пров.Степовий
460539 вул.Л.Українки, 17, с.Женів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80720
Народний дім, актова зала
м.Глиняни – вул.Некрасова, вул.П.Полуботка, вул.Стефаника, с.Женів
460540 вул.Головна, 12А, с.Гологори, Золочівський р-н, Львівська обл., 80736
Народний дім, актова зала
с.Гологори
460541 вул.Головна, 7А, с.Зашків, Золочівський р-н, Львівська обл., 80736
бібліотека, к.1
с.Зашків, с.Лісові
460542 вул.Головна, 70А, с.Майдан-Гологірський, Золочівський р-н, Львівська обл., 80736
Народний дім, фойє
с.Майдан-Гологірський
460543 вул.М.Шашкевича, 4, с.Гончарівка, Золочівський р-н, Львівська обл., 80715
Народний дім, фойє
с.Гончарівка
460544 вул.Ім.Галана, 54, с.Єлиховичі, Золочівський р-н, Львівська обл., 80716
Народний дім, актова зала
с.Єлиховичі
460545 вул.Перемоги, 2А, с.Зозулі, Золочівський р-н, Львівська обл., 80717
Народний дім, актова зала
с.Зозулі, с.Луг
460546 вул.Весела, 14, с.Городилів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80716
актова зала
с.Городилів
460547 вул.Центральна, 13, с.Копані, Золочівський р-н, Львівська обл., 80716
Народний дім, актова зала
с.Копані
460548 вул.Шевченка, 25, с.Монастирок, Золочівський р-н, Львівська обл., 80716
Народний дім, актова зала
с.Монастирок
460549 вул.Шевченка, 18, с.Обертасів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80716
Народний дім, актова зала
с.Обертасів
460550 вул.Центральна, 3, с.Жуків, Золочівський р-н, Львівська обл., 80754
Народний дім, актова зала
с.Жуків, с.Роздоріжне
460551 вул.Липова, 1, с.Кропивна, Золочівський р-н, Львівська обл., 80754
фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
с.Кропивна
460552 вул.Головна, 7, с.Заставне, Золочівський р-н, Львівська обл., 80724
школа, актова зала
с.Заставне
460553 вул.Головна, 79, с.Вижняни, Золочівський р-н, Львівська обл., 80723
Народний дім, актова зала
с.Вижняни
460554 вул.Головна, 21, с.Розворяни, Золочівський р-н, Львівська обл., 80724
Народний дім, актова зала
с.Розворяни
460555 вул.Івана Франка, 1, с.Княже, Золочівський р-н, Львівська обл., 80733
Народний дім, актова зала
с.Княже
460556 вул.Головна, 30, с.Колтів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80741
школа, спортивний зал
с.Колтів
460557 вул.Головна, 10А, с.Кругів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80741
Народний дім, актова зала
с.Кругів
460558 вул.Комарівка, 20А, с.Верхобуж, Золочівський р-н, Львівська обл., 80742
Народний дім, актова зала
с.Верхобуж
460559 вул.Сонячна, 17, с.Коропець, Золочівський р-н, Львівська обл., 80762
школа, клас фізики
с.Коропець
460560 вул.Просвіти, 1А, с.Куровичі, Золочівський р-н, Львівська обл., 80725
Народний дім, актова зала
с.Куровичі
460561 вул.Галицька, 30А, с.Печенія, Золочівський р-н, Львівська обл., 80725
фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
с.Печенія
460562 вул.Лисенка, 7А, с.Солова, Золочівський р-н, Львівська обл., 80725
Народний дім, актова зала
с.Солова
460563 вул.Головна, 50, с.Новосілки, Золочівський р-н, Львівська обл., 80734
адмінбудинок сільської ради, актова зала
с.Новосілки
460564 вул.Водна, 1, с.Митулин, Золочівський р-н, Львівська обл., 80735
Народний дім, актова зала
с.Митулин
460565 вул.Шевченка, 1, с.Перегноїв, Золочівський р-н, Львівська обл., 80722
Народний дім, актова зала
с.Перегноїв
460566 вул.Шевченка, 27, с.Кривичі, Золочівський р-н, Львівська обл., 80735
Народний дім, актова зала
с.Кривичі
460567 вул.Шкільна, 1, с.Підгайчики, Золочівський р-н, Львівська обл., 80726
школа, кабінет української мови
с.Підгайчики, с.Косичі, с.Шопки
460568 вул.Центральна, 15, с.Погорільці, Золочівський р-н, Львівська обл., 80726
школа, к.1
с.Погорільці
460569 вул.Сонячна, 20, с.Туркотин, Золочівський р-н, Львівська обл., 80725
Народний дім, актова зала
с.Туркотин
460570 вул.Тернопільська, 61, с.Підгородне, Золочівський р-н, Львівська обл., 80743
школа, к.1
с.Підгородне
460571 вул.Панаси, 3, с.Підлипці, Золочівський р-н, Львівська обл., 80744
Народний дім, актова зала
с.Підлипці
460572 вул.Підлипецька, 8, с.Плугів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80746
Народний дім, актова зала
с.Плугів
460573 вул.Лісок, 32, с.Тростянець, Золочівський р-н, Львівська обл., 80745
школа, спортивний зал
с.Тростянець
460574 вул.Шашкевича, 45, с.Новоселище, Золочівський р-н, Львівська обл., 80745
Народний дім, актова зала
с.Дерев’янки, с.Новоселище, с.Осовиця
460575 вул.1 Травня, 10, с.Кам’янисте, Золочівський р-н, Львівська обл., 80746
Народний дім, актова зала
с.Кам’янисте, с.Руда
460576 вул.9-го Травня, 1, с.Поляни, Золочівський р-н, Львівська обл., 80752
школа, актова зала
с.Поляни
460577 вул.Незалежності, 33А, с.Красносільці, Золочівський р-н, Львівська обл., 80752
школа, актова зала
с.Красносільці
460578 вул.Воїнів УПА, 10, с.Махнівці, Золочівський р-н, Львівська обл., 80752
церковне приборство, к.1
с.Махнівці
460579 вул.Зелена, 12, с.Чижів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80752
Народний дім, актова зала
с.Чижів
460580 вул.Верхній Підгай, 3А, смт Поморяни, Золочівський р-н, Львівська обл., 80761
школа, коридор
смт Поморяни, с.Загора, с.Кульби, с.Надільне
460581 вул.Шевченка, 295А, с.Богутин, Золочівський р-н, Львівська обл., 80760
Народний дім, актова зала
с.Богутин
460582 вул.Б.Хмельницького, 33, с.Торгів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80760
фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
с.Торгів
460583 вул.Головна, 29А, с.Почапи, Золочівський р-н, Львівська обл., 80714
Народний дім, актова зала
с.Почапи
460584 вул.Шевченка, 60, с.Жуличі, Золочівський р-н, Львівська обл., 80714
Народний дім, актова зала
с.Жуличі
460585 вул.Шкільна, 1, с.Ремезівці, Золочівський р-н, Львівська обл., 80755
школа, актова зала
с.Ремезівці
460586 вул.Головна, 1, с.Підгір’я, Золочівський р-н, Львівська обл., 80755
Народний дім, актова зала
с.Підгір’я
460587 вул.Піщана, 46, с.Руда-Колтівська, Золочівський р-н, Львівська обл., 80741
Народний дім, актова зала
с.Руда-Колтівська
460588 вул.Верхобужська, 8, с.Опаки, Золочівський р-н, Львівська обл., 80740
Народний дім, к.1
с.Опаки
460589 вул.Зелена, 35, с.Хмелева, Золочівський р-н, Львівська обл., 80741
Народний дім, актова зала
с.Хмелева
460590 вул.Бродівська, 4А, с.Сасів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80713
Народний дім, актова зала
с.Сасів, с.Бір, с.Папірня, с.Пісок
460591 вул.Головна, 29, с.Ушня, Золочівський р-н, Львівська обл., 80713
Народний дім, актова зала
с.Ушня
460592 вул.Гора, 14, с.Гутище, Золочівський р-н, Львівська обл., 80713
фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
с.Гутище
460593 вул.Головна, 17, с.Побіч, Золочівський р-н, Львівська обл., 80713
Народний дім, актова зала
с.Грабово, с.Побіч, с.Хомець
460594 вул.Січових Стрільців, 48, с.Скварява, Золочівський р-н, Львівська обл., 80712
Народний дім, актова зала
с.Скварява
460595 вул.Шевченка, 9, с.Стадня, Золочівський р-н, Львівська обл., 80712
Народний дім, актова зала
с.Стадня
460596 вул.Івана Богуслова, 1А, с.Словіта, Золочівський р-н, Львівська обл., 80735
Народний дім, актова зала
с.Словіта
460597 вул.Унівська, 24Б, с.Якторів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80735
Народний дім, актова зала
с.Мазів, с.Якторів – вул.Будинкова: 1–28; вул.Лісова, вул.Млинівська, вул.Монастирська, вул.Нова, вул.Панська, вул.Перемишлянська, вул.Унівська, вул.Чумацька
460598 вул.Шевченка, 42А, с.Сновичі, Золочівський р-н, Львівська обл., 80753
Народний дім, актова зала
с.Сновичі, с.Коропчик
460599 вул.Солтівського, 9, с.Струтин, Золочівський р-н, Львівська обл., 80743
Народний дім, актова зала
с.Струтин, с.Кийків, с.Кобилеччина
460600 вул.Шевченка, 2, с.Зарваниця, Золочівський р-н, Львівська обл., 80746
Народний дім, актова зала
с.Зарваниця
460601 вул.Б.Хмельницького, 35, с.Золочівка, Золочівський р-н, Львівська обл., 80743
Народний дім, актова зала
с.Золочівка
460602 вул.Л.Українки, 8А, с.Козаки, Золочівський р-н, Львівська обл., 80746
фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
с.Козаки
460603 вул.Шашкевича, 16, с.Лука, Золочівський р-н, Львівська обл., 80746
Народний дім, актова зала
с.Лука
460604 вул.Львівська, 27, с.Червоне, Золочівський р-н, Львівська обл., 80733
фойє
с.Червоне
460605 вул.Центральна, 1, с.Шпиколоси, Золочівський р-н, Львівська обл., 80756
Народний дім, актова зала
с.Шпиколоси
460606 вул.Миру, 2, с.Ясенівці, Золочівський р-н, Львівська обл., 80750
школа, актова зала
с.Ясенівці
460607 вул.Головна, 32В, с.Бонишин, Золочівський р-н, Львівська обл., 80750
Народний дім, актова зала
с.Бонишин
460608 вул.Л.Українки, 27, с.Залісся, Золочівський р-н, Львівська обл., 80750
Народний дім, актова зала
с.Залісся
460609 вул.Головна, 51А, с.Хильчиці, Золочівський р-н, Львівська обл., 80714
Народний дім, актова зала
с.Хильчиці
460610 вул.Будинкова, 30, с.Якторів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80735
Грушківський психоневрологічний інтернат, актова зала
с.Якторів – вул.Будинкова: 30;
460611 вул.Павлова академіка, 48, м.Золочів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80700
Золочівська центральна районна лікарня, фізкабінет
Комунальне некомерційне підприємство "Золочівська центральна районна лікарня" Золочівської районної ради Львівської області
460612 вул.Січових Стрільців, 2, м.Золочів, Золочівський р-н, Львівська обл., 80700
Військовий госпіталь в/ч 3080, актова зала
Військовий госпіталь Національної гвардії України (військова частина 3080)
460613 вул.Зелена, 35, с.Новоселище, Золочівський р-н, Львівська обл., 80745
Стаціонарне відділення для постійного та тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян
Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с.Новоселище Золочівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
460680 вул.Івана Франка, 26, с.Добряни, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81610
народний дім, зал
с.Добряни
460681 вул.Т.Шевченка, 18, с.Тернопілля, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81610
народний дім, зал
с.Тернопілля
460682 вул.Шевченка, 21, с.Красів, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81611
колишнє приміщення ТзОВ "Нива", актовий зал
с.Красів
460683 вул.Стрілецька, 81, с.Поляна, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81611
народний дім, фойє
с.Поляна
460684 вул.Шевченка, 11, с.Луб’яна, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81612
народний дім, зал
с.Луб’яна
460685 вул.Зарічна, 6, с.Бродки, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81612
народний дім, зал
с.Бродки
460686 вул.Джерельна, 14, с.Глухівець, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81612
народний дім, зал
с.Глухівець
460687 вул.Івана Франка, 78, с.Тростянець, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81612
народний дім, зал
с.Тростянець
460688 вул.Центральна, 38, с.Суха Долина, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81612
народний дім, зал
с.Суха Долина
460689 вул.Шевченка, 59, с.Велика Горожанна, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81620
народний дім, зал
с.Велика Горожанна, с.Підлісся, с.Трудове
460690 вул.Лесі Українки, 6, с.Ричагів, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81623
народний дім, зал
с.Павуки, с.Ричагів
460691 вул.Шевченка, 4, с.Кагуїв, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81630
народний дім, зал
с.Кагуїв
460692 вул.24 серпня, 5, с.Вербіж, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81631
школа, спортзал
с.Вербіж
460693 вул.Шевченка, 7, с.Гонятичі, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81630
народний дім, зал
с.Гонятичі
460694 вул.Шкільна, 43, с.Демня, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81613
школа, спортзал
с.Демня
460695 вул.Шевченка, 141, с.Новосілки-Опарські, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81621
народний дім, зал
с.Новосілки-Опарські, с.Листв’яний
460696 вул.Тиха, 1, с.Мала Горожанна, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81622
народний дім, зал
с.Мала Горожанна
460697 вул.Івана Франка, 12, с.Сайків, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81623
громадська будівля, коридор
с.Сайків
460698 вул.Шкільна, 30, с.Дроговиж, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81632
школа, спортзал
с.Дроговиж
460699 вул.Шевченка, 7, с.Устя, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81633
школа, спортзал
с.Устя
460700 вул.Стуса, 5А, с.Заклад, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81606
народний дім, малий актовий зал
с.Заклад – вул.Січинського, вул.Січових Стрільців, вул.Скарбека, вул.Стуса: 1, 3–14;
460701 вул.Львівська, 15, м.Миколаїв, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81600
школа №1, актовий зал
м.Миколаїв – вул.Берівка, вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Вузька, вул.Данила Галицького: 19; вул.Загуменна, вул.Зелена, вул.Зелена Бічна, вул.Лисенка, вул.Львівська, вул.Миколи Тарла, вул.Міцкевича, вул.Наливайка, вул.Олімпійська, вул.Просвіти, вул.Соломії Крушельницької, вул.Спаська, вул.Стасіва, вул.Стефаника, вул.Чорновола, пров.Зеленої, пров.Наливайка, пров.Новий, просп.Грушевського: 10–12, 18–20;
460702 пл.Ринок, 23, м.Миколаїв, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81600
гімназія, спортзал
м.Миколаїв – вул.Бічна Шевченка, вул.Богуна, вул.Гагаріна, вул.Гончарів, вул.Заньковецької, вул.Київська, вул.Коновальця, вул.Копачів, вул.Космонавтів, вул.Котляревського, вул.Лісна, вул.Михайла Палідовича-Карпатського, вул.Мочульського, вул.Олександра Олеся, вул.Південна, вул.Підлісся, вул.Ринок, вул.Степана Бандери, вул.Устияновича, вул.Федусевичів, вул.Фільварки, вул.Хмельницького, вул.Шевченка, вул.400-річчя Миколаєва, пров.Степана Бандери
460703 пл.Ринок, 24, м.Миколаїв, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81600
школа мистецтв, актовий зал
м.Миколаїв – вул.Болоня, вул.Дорошенка, вул.Дроговизька: 10–18; вул.Завалля, вул.Івана Франка, вул.Кіндрацького Василя, вул.Лесі Українки, вул.М.Вороного, вул.Пилипа Орлика, вул.Повстанців, вул.Прийма, вул.Пришляків, вул.Радів, вул.Сагайдачного, вул.Уляни Кравченко, вул.Чешека, вул.Шептицького, пл.Ринок, пров.Радівський
460704 Майдан Незалежності, 4, м.Миколаїв, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81600
палац культури, 1-й поверх, малий актовий зал
м.Миколаїв – бульв.Проектний, вул.Біласа і Данилишина, вул.Возз’єднання, вул.Володимира Великого, вул.Данила Галицького: 1–7, 8–11, 12–13, 15, 17; вул.Дроговизька: 2–9А, 20–24; вул.Дружби, вул.Куліша, вул.Мазепи: 1–19, 63; вул.Миру, вул.Привокзальна, вул.П’ятихатки, вул.Романа Шухевича, вул.Тарнавського, вул.Федьковича: 1, 3–30; вул.Чайковського, вул.Шашкевича, пров.Возз’єднання
460705 Майдан Незалежності, 4, м.Миколаїв, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81600
палац культури, 2-й поверх, виставковий зал
м.Миколаїв – вул.Данила Галицького: 7В, 11А, 13А–13Б, 15А–15Б; вул.Мазепи: 21–23, 63А; вул.Федьковича: 2; вул.Ярослава Мудрого
460706 вул.Мазепи, 15, м.Миколаїв, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81600
школа №2, спортзал
м.Миколаїв – вул.Виговського, вул.Винниченка, вул.Каденюка, вул.Калнишевського, вул.Мазепи: 25–35; вул.Полуботка, вул.Сахарова, просп.Грушевського: 2–8, 14–16;
460707 вул.Шевченка, 20, с-ще Липівка, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81605
народний дім, фойє
с-ще Липівка
460709 вул.Зелена, 63, с.Велика Воля, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81615
ФАП, коридор
с.Велика Воля
460710 вул.Шевченка, 129, с.Стільсько, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81615
народний дім, зал
с.Стільсько, с.Мала Воля
460711 вул.Роздільська, 7, с.Дуброва, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81615
народний дім, зал
с.Дуброва
460712 вул.Дубова, 60, с.Ілів, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81615
народний дім, зал
с.Ілів
460713 вул.Б.Хмельницького, 8, с.Повергів, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81624
народний дім, зал
с.Повергів
460714 вул.Івана Франка, 24, с.Колодруби, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81624
народний дім, зал
с.Колодруби
460715 вул.Гірська, 26, с.Липиці, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81625
народний дім, зал
с.Липиці
460716 вул.Козловського, 17, с.Гірське, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81625
народний дім, зал
с.Гірське
460717 вул.Шевченка, 24, с.Раделичі, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81626
навчальновиховний комплекс, спортзал
с.Раделичі
460718 вул.Біласа і Данилишина, 18А, с.Розвадів, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81634
народний дім, зал
с.Розвадів
460719 вул.Коновальця, 14, с.Верин, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81635
колишнє приміщення адмінбудинку сільської ради, фойє
с.Верин
460720 вул.Івана Франка, 28, с.Надітичі, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81640
народний дім, зал
с.Надітичі
460721 вул.Шевченка, 114, с.Пісочна, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81640
колишнє приміщення адмінбудинку сільської ради, зал урочистих подій
с.Пісочна
460722 вул.Майдан УСС, 2, с.Черниця, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81641
народний дім, зал
с.Черниця
460723 вул.Володимира Великого, 164А, с.Крупське, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81636
народний дім, зал
с.Крупське
460724 вул.Лісна, 5, смт Розділ, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81650
народний дім, зал
смт Розділ
460725 вул.Січових Стрільців, 94, с.Березина, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81616
школа, спортзал
с.Березина
460726 вул.Дрогобицька, 105, с.Криниця, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81643
народний дім, зал
с.Криниця
460727 вул.Івана Франка, 14, с.Більче, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81644
навчальновиховний комплекс, спортзал
с.Більче
460728 вул.Богдана Хмельницького, 51, с.Болоня, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81644
народний дім, зал
с.Болоня
460729 вул.Рибгоспна, 4, с.Рудники, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81642
народний дім, зал
с.Рудники
460730 вул.Лесі Українки, 44, с.Держів, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81645
народний дім, фойє
с.Держів, с.Острів
460731 вул.Шкільна, 5, с.Київець, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81646
школа, фойє
с.Київець
460732 вул.Шевченка, 53, с.Горішнє, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81656
сільська рада, зал засідань
с.Горішнє
460733 вул.Шевченка, 12, с.Долішнє, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81656
народний дім, зал
с.Долішнє
460734 вул.Травнева, 2, с.Берездівці, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81657
народний дім, фойє
с.Берездівці
460735 вул.Шкільна, 2, с.Гранки-Кути, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81658
народний дім, зал
с.Гранки-Кути
460736 вул.Наддністрянська, 23, с.Тужанівці, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81659
Тужанівська ЗОШ І-ІІ ст., спортзал
с.Станківці
460737 вул.Заводська, 21, с.Підгірці, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81659
народний дім, зал
с.Підгірці
460738 вул.Наддністрянська, 1, с.Тужанівці, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81659
народний дім, зал
с.Тужанівці
460739 вул.Федьковича, 1А, с.Дроговиж, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81632
районна лікарня, п.5
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська центральна районна лікарня" Миколаївської районної ради Львівської області
460740 вул.Січинського, 1Б, с.Заклад, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81606
психіатрична лікарня, актовий зал
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівська обласна психіатрична лікарня "Заклад"
460741 вул.Стуса, 2, с.Заклад, Миколаївський р-н, Львівська обл., 81606
Миколаївська ВК-50, адміністративний корпус
Державна установа "Миколаївська виправна колонія (№50)"
460831 вул.Т.Г.Шевченка, 20, с.Лагодів, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81212
фойє 1-й поверх
с.Лагодів
460832 вул.Стрімка, 29, с.Під’ярків, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81213
Народний Дім, актовий зал
с.Під’ярків
460833 вул.Центральна, 3, с.Романів, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81213
Народний Дім, актовий зал
с.Романів
460834 вул.Центральна, 6, с.Селиська, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81213
Народний Дім, актовий зал
с.Селиська
460835 вул.Центральна, 1, с.Підгородище, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81214
Народний дім, актовий зал
с.Підгородище
460836 вул.П.Колодія, 52А, с.Станимир, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81210
Народний Дім, актовий зал
с.Станимир
460837 вул.Г.Кузневича, 38, с.Ганачівка, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81211
Народний Дім, актовий зал
с.Ганачівка
460838 вул.о.Горчинського, 28, с.Лоні, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81230
Народний Дім, актовий зал
с.Лоні
460839 вул.Миру, 10, с.Липівці, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81230
Народний Дім, актовий зал
с.Липівці
460840 вул.Центральна, 4, с.Вишнівчик, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81231
Народний Дім, актовий зал
с.Вишнівчик
460841 вул.Миру, 39Б, с.Плеників, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81231
школа, фойє
с.Плеників
460842 вул.Садова, 4Г, с.Затемне, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81215
Народний Дім, актовий зал
с.Затемне
460843 вул.Центральна, 85, с.Унів, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81215
Народний Дім, актовий зал
с.Унів
460844 вул.Весела, 14А, с.Сивороги, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81215
Народний Дім, актовий зал
с.Сивороги
460845 вул.Центральна, 83, с.Коросне, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81215
Народний Дім, актовий зал
с.Коросне
460846 вул.Зелена, 59А, с.Підмонастир, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81228
Народний Дім, актовий зал
с.Підмонастир
460847 вул.Шевченка Т., 59, с.Волощина, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81229
Народний Дім, актовий зал
с.Волощина
460848 вул.Шкільна, 1, с.Великі Глібовичі, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81228
школа, спортзал, 1-й поверх
с.Великі Глібовичі – вул.Бібрська, вул.Залізнична, вул.Привокзальна, вул.Тимошенка, вул.Шевченка: 1–86;
460849 вул.Шевченка, 129А, с.Великі Глібовичі, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81228
початкова школа, фойє
с.Великі Глібовичі – вул.Л. Українки, вул.Миру, вул.Шевченка: 87–128А;
460850 вул.Львівська, 67, с.Шпильчина, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81222
школа, фойє, 1-й поверх
с.Шпильчина
460851 вул.Торгова, 2, м.Бібрка, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81220
Народний дім, актовий зал, 1-й поверх
м.Бібрка – вул.Андрія Париса, вул.Василя Стуса, вул.Весела, вул.Вузька, вул.Галицька, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Глібовецька, вул.Грушевського, вул.Дмитра Вітовського, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Кобзаревий Майдан, вул.Козацька, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Мельнична, вул.Нова, вул.Ольги Кобилянської, вул.Піддовге, вул.Птахівнича, вул.Сонячна, вул.Торгова, вул.Церковна, вул.Шашкевича, вул.Шептицького, вул.Шкільна, вул.Ясна, пл.Національного Відродження
460852 вул.Уляни Кравченко, 17, м.Бібрка, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81220
дитячий садок, актовий зал, 2-й поверх
м.Бібрка – вул.Бічна Львівська, вул.Бічна Шевченка, вул.Богдана Лепкого, вул.Винниченка, вул.Генерала Тарнавського, вул.Котляревського, вул.Крива, вул.Леся Курбаса, вул.Лисенка, вул.Львівська, вул.Марії Заньковецької, вул.Молодіжна, вул.Обширна, вул.Пекарська, вул.Польова, вул.Ринкова, вул.Робітнича, вул.Слюсарська, вул.Соломії Крушельницької, вул.Уляни Кравченко, вул.Фестинна, вул.Цехова, вул.Шевченка, вул.22 січня
460853 вул.Шевченка, 40, с.Волове, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81223
школа, фойє
с.Волове, с.Мостище
460854 вул.Галицька, 1, с.Стрілки, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81223
Народний Дім, актовий зал
с.Стрілки
460855 вул.Івана Франка, 4, с.Стоки, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81224
Народний Дім, актовий зал
с.Стоки
460856 вул.Івана Франка, 85А, с.Малі Ланки, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81223
школа, спортзал, 1-й поверх
с.Малі Ланки
460857 вул.Галицька, 16А, с.Вілявче, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81223
Народний Дім, актовий зал
с.Вілявче
460859 вул.Перша, 82, с.Свірж, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81225
Народний Дім, актовий зал
с.Свірж, с.Копань
460860 вул.Гора, 64, с.Глібовичі, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81226
Народний Дім, актовий зал
с.Глібовичі
460861 вул.Галицька, 80А, с.Кимир, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81240
Народний Дім, актовий зал
с.Кимир
460862 вул.Шкільна, 2, с.Чуперносів, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81240
школа, фойє
с.Чуперносів
460863 вул.Джерельна, 1А, с.Неділиська, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81240
Народний Дім, актовий зал
с.Неділиська
460864 вул.Шевченка, 16, с.Ушковичі, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81240
Адмінбудинок сільської ради, актовий зал
с.Ушковичі
460865 вул.Привокзальна, 1, м.Перемишляни, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81200
Народний Дім, фойє, 2-й поверх
м.Перемишляни – вул.Б. Хмельницького, вул.Бічна Липова Алея, вул.Бічна Топольна, вул.Винниченка, вул.І. Сірка, вул.І.Федорова, вул.Калнишевського, вул.Липова Алея, вул.Новаківського, вул.Привокзальна, вул.Тиха, вул.Топольна
460866 вул.Галицька, 32, м.Перемишляни, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81200
школа №2, спортзал, 1-й поверх
м.Перемишляни – вул.Б. Лісна, вул.Базарна, вул.Бічна І. Франка, вул.Бічна Л. Українки, вул.Богуна, вул.Боршівська, вул.Братів Трофим’яків, вул.Галицька: 2–48; вул.Джерельна, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.І. Гонти, вул.І. Мазепи, вул.І. Франка, вул.Івахова, вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Л. Українки, вул.Лисенка, вул.Лісна, вул.М. Залізняка, вул.Миру, вул.Міжгірська, вул.О. Ковча, вул.Пекарська, вул.Петлюри, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Стефаника, вул.Толстого, вул.Шашкевича, вул.Шкільна, вул.Шухевича
460867 вул.Галицька, 71, м.Перемишляни, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81200
Центр дозвілля молоді, фойє
м.Перемишляни – вул.Бічна Над Липою, вул.Бічна Підвальна, вул.Бічна Польова, вул.Бічна Чуперносівська, вул.В. Івасюка, вул.В.Сікори, вул.Галицька: 49–182; вул.Д. Вітовського, вул.Дорошенка, вул.Є. Коновальця, вул.Залипська, вул.Карпенка, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Над Липою, вул.Нова, вул.Підвальна, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Січових Стрільців, вул.Терешкова, вул.Хутір Залип’я, вул.Чуперносівська, вул.Шевченка
460868 вул.отця Боднара, 87, с.Борщів, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81232
школа, актовий зал, 1-й поверх
с.Борщів
460869 вул.Шевченка, 12, с.Виписки, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81232
школа, фойє
с.Виписки
460870 вул.Коновальця, 9, с.Ладанці, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81232
Народний Дім, актовий зал
с.Ладанці
460871 вул.Івана Франка, 29, с.Пнятин, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81232
Народний Дім, актовий зал
с.Пнятин
460872 вул.Центр, 7, с.Чемеринці, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81233
Народний Дім, актовий зал
с.Чемеринці
460873 вул.Підлісна, 2, с.Смереківка, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81234
Народний Дім, актовий зал
с.Смереківка
460874 пл.Шевченка, 7А, с.Дунаїв, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81234
Народний Дім, актовий зал
с.Дунаїв
460875 вул.Лесі Українки, 13А, с.Лопушна, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81227
Народний Дім, актовий зал
с.Лопушна
460876 вул.Івана Габрусевича, 2, с.Вільховець, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81227
школа, фойє
с.Вільховець
460877 вул.Тараса Шевченка, 1, с.Суходіл, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81227
Народний Дім, актовий зал
с.Суходіл
460878 вул.Шевченка, 82, с.Лани, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81250
Адмінбудинок сільської ради, актовий зал
с.Лани
460879 вул.Зелена, 64, с.Серники, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81250
школа, фойє
с.Серники
460880 вул.Шевченка, 23, с.Любешка, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81251
Народний Дім, актовий зал
с.Любешка
460881 вул.Підгірна, 12А, с.Розсохи, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81243
Народний Дім, актовий зал
с.Розсохи
460882 вул.Центральна бічна, 1А, с.Осталовичі, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81243
Адмінбудинок сільської ради, актовий зал
с.Осталовичі
460883 вул.Шкільна, 6, с.Утіховичі, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81243
школа, фойє
с.Утіховичі
460884 вул.Івана Франка, 54, с.Мерещів, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81242
Народний Дім, актовий зал
с.Мерещів
460885 вул.Зелена, 47, с.Вовків, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81241
Народний Дім, актовий зал
с.Вовків, с.Брикун
460886 вул.Шкільна, 1, с.Плетеничі, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81241
школа, фойє
с.Плетеничі
460887 вул.Зелена, 26, с.Малий Полюхів, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81241
Народний Дім, актовий зал
с.Малий Полюхів
460888 вул.Батьківщина, 3А, с.Біле, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81235
Народний Дім, актовий зал
с.Біле
460889 вул.Садова, 58А, с.Новосілки, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81235
Народний Дім, актовий зал
с.Новосілки
460890 вул.Лісна, 1, с.Тучне, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81253
Школа, фойє, 1-ий поверх
с.Плоска, с.Тучне
460891 вул.Шевченка, 35, с.Добряничі, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81252
Адмінбудинок сільської ради, актовий зал
с.Добряничі
460892 вул.Зелена, 20, с.Брюховичі, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81244
Народний Дім, актовий зал
с.Брюховичі
460893 вул.Галицька, 60А, с.Костенів, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81245
Народний Дім, актовий зал
с.Костенів
460894 вул.Галицька, 40А, с.Білка, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81244
Народний Дім, актовий зал
с.Білка
460895 вул.Володимира, 80, с.Подусів, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81260
Народний Дім, актовий зал
с.Подусів
460896 вул.Львівська, 79, с.Іванівка, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81262
Народний Дім, актовий зал
с.Іванівка
460897 вул.Шевченка, 5А, с.Болотня, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81261
адмінбудинок сільської ради, актовий зал
с.Болотня
460898 вул.Шевченка, 26, с.Прибинь, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81254
Народний Дім, актовий зал
с.Прибинь
460899 вул.Перемоги, 93, с.Кореличі, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81254
фойє, 1-й поверх
с.Кореличі
460900 вул.М.Бунта, 4, с.Дусанів, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81263
Народний Дім, актовий зал
с.Дусанів
460901 вул.Нова, 18, с.Бачів, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81264
Народний Дім, актовий зал
с.Бачів
460902 вул.Зелена, 6, с.Подусільна, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81261
адмінбудинок сільської ради, актовий зал
с.Подусільна
460903 вул.Галицька, 12, м.Перемишляни, Перемишлянський р-н, Львівська обл., 81200
центральна районна лікарня, актовий зал, 1-й поверх
Комунальне підприємство Перемишлянська центральна районна лікарня
461746 вул.Зелена, 18, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652
будинок дитячої та юнацької творчості, фойє
м.Новий Розділ – вул.Вас.Барвінського, вул.Героя України Романа Шухевича, вул.Є.Коновальця, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.І.Котляревського, вул.Малехівська, вул.М.Грушевського: 3–13, 25–29, 31; вул.Миколаївська, вул.М.Кривоноса, вул.Наддністрянська, вул.О.Довбуша, вул.Пряма, вул.Січових Стрільців, вул.Уляни Кравченко, вул.Чорновола: 7–9; вул.Шевченка, пров.Малехівський, пров.Придорожний
461747 вул.Чорновола, 9, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652
гуртожиток професійного ліцею, актовий зал
м.Новий Розділ – вул.В.Винниченка: 1–9; вул.Гетьмана Мазепи: 9; вул.М.Грушевського: 35, 39; вул.Чорновола: 1–6, 12–14, 16, 18, 20–22; просп.Шевченка: 1–4, 6, 8;
461748 просп.Шевченка, 9Б, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652
школа №2, фойє, 1-й поверх
м.Новий Розділ – вул.В.Винниченка: 11–19; вул.Гетьмана Мазепи: 3–8, 10; вул.Д.Яворницького: 3, 7–9; вул.М.Грушевського: 20–22, 30, 32, 41–47; вул.Чорновола: 14А, 16А, 18А, 22А; просп.Шевченка: 5–5Б, 7А, 9–9А, 11–11Б;
461749 просп.Шевченка, 13, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652
КУ МКПЦ "Молодість", фойє, 1-й поверх
м.Новий Розділ – вул.М.Шашкевича, просп.Шевченка: 10, 12–18, 19;
461750 вул.В.Винниченка, 35, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652
школа №3, ліве крило, 1-й поверх
м.Новий Розділ – вул.В.Винниченка: 21–33; вул.Д.Яворницького: 4; вул.М.Грушевського: 34, 36; вул.Ходорівська, просп.Шевченка: 18А, 20–20А, 22А;
461751 вул.В.Винниченка, 35, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652
школа №3, праве крило, 1-й поверх
м.Новий Розділ – просп.Шевченка: 21–22, 23–29;
461752 вул.Гетьмана Сагайдачного, 15А, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652
професійний ліцей будівництва та побуту, фойє, 2-й поверх
м.Новий Розділ – бульв.О.Довженка: 2–6; вул.Героя України Степана Бандери: 7–14; вул.Гетьмана Сагайдачного
461753 вул.Героя України Степана Бандери, 8, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652
політехнічний коледж, актовий зал, 1-й поверх
м.Новий Розділ – вул.Лесі Українки, просп.Шевченка: 40Б;
461754 вул.Героя України Степана Бандери, 5, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652
школа №4, фойє, 2-й поверх
м.Новий Розділ – бульв.О.Довженка: 8–14; вул.Героя України Степана Бандери: 3–3Б; просп.Шевченка: 32–32А, 34–36А;
461755 вул.Героя України Степана Бандери, 5, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652
школа №4, ліве крило, 2-й поверх
м.Новий Розділ – просп.Шевченка: 31, 33, 38–38Б, 40–40А, 41–44;
461756 просп.Шевченка, 35, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652
школа №5, ліве крило, 1-й поверх
м.Новий Розділ – вул.Вас.Стуса, просп.Шевченка: 31А, 33А;
461757 просп.Шевченка, 35, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652
школа №5, праве крило, 1-й поверх
м.Новий Розділ – вул.А.Шептицького, просп.Шевченка: 37, 39–39Б;
461758 вул.В.Винниченка, 37, м.Новий Розділ, Львівська обл., 81652
міська лікарня, к.15а
Комунальне некомерційне підприємство "Новороздільська міська лікарня" Новороздільської міської ради
462155 вул.Галицька, 144, м.Бібрка, Перемишлянський р-н., Львівська обл., 81220
районна лікарня, фойє, 1-й поверх
Бібрська районна лікарня