Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Дніпропетровська область, Територіальний виборчий округ № 24

Дільниць - 86

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
121233 вул.Березинська, 31, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130
школа №135, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Березинська: 41, 43, 45; вул.Генерала Захарченка: 12–14; пров.Вільний: 3, 5, 7;
121234 вул.Березинська, 31, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130
школа №135, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Генерала Захарченка: 2–6; просп.Миру: 18; Садівниче товариство «Золотий Ренет», Садівниче товариство «Трубосталь»
121235 вул.Березинська, 31, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130
школа №135, вестибюль, 2-й поверх
м.Дніпро – пров.Вільний: 4, 6 к.1–6 к.2; просп.Миру: 12;
121236 вул.Березинська, 31, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130
школа №135, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Березинська: 33, 35, 37, 39; пров.Фестивальний: 3, 14–16;
121237 вул.Березинська, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130
гімназія №138, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – пров.Фестивальний: 2, 4; просп.Миру: 2–2А, 6;
121238 вул.Березинська, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130
гімназія №138, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – пров.Фестивальний: 6–12, 20–24; просп.Миру: 4–4А;
121239 вул.Березинська, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130
гімназія №138, спортивна зала, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Миколи Міхновського: 11–31;
121240 вул.Березинська, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130
гімназія №138, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Миколи Міхновського: 9; шосе Донецьке: 123, 123А, 129, 131;
121241 вул.Березинська, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130
гімназія №138, коридор, 3-й поверх
м.Дніпро – вул.Миколи Міхновського: 2–7; просп.Миру: 3, 5; шосе Донецьке: 107, 109, 111;
121242 просп.Миру, 51А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130
школа №147, рекреація, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Усенка: 1–11; шосе Донецьке: 97, 97А, 99, 103;
121243 просп.Миру, 51А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130
школа №147, коридор, 3-й поверх
м.Дніпро – вул.Рилєєва: 2, 4, 6, 8, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 34А, 38, 38А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; вул.Усенка: 13–23А; шосе Донецьке: 113, 115, 119, 121, 121А;
121244 просп.Миру, 51А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130
школа №147, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – бульв.Кобзаря, вул.Гетьманська, вул.Січеславська, просп.Миру: 7–11, 13–17, 19–37;
121245 просп.Миру, 51А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130
школа №147, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – просп.Миру: 43–71;
121246 просп.Миру, 51А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130
школа №147, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – просп.Миру: 73–95;
121247 вул.Янтарна, 71А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49108
школа №63, вестибюль, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Березинська: 18, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
121248 вул.Янтарна, 71А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49108
школа №63, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Березинська: 10, 12, 14, 24; вул.Янтарна: 71 к.1, 71 к.2, 71 к.3, 73 к.1, 73 к.2, 73 к.3, 73 к.4, 73 к.5, 73 к.6;
121249 вул.Янтарна, 71А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49108
школа №63, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Холодильна: 79; вул.Янтарна: 73А; шосе Донецьке: 128, 130, 132, 134, 136, 140, 144, 146, 148;
121250 вул.Березинська, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130
Навчально-виховний комплекс №139, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Рєпіна, вул.Холодильна: 57; вул.Янтарна: 77 к.1, 77 к.2, 77 к.3, 77 к.4, 79 к.1, 79 к.2, 79 к.3, 79 к.4, 79 к.5, 79 к.6, 79 к.7, 79 к.8, 79 к.9, 79 к.10, 79 к.11, 79 к.12, 79А;
121251 вул.Березинська, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130
Навчально-виховний комплекс №139, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Холодильна: 59–75; вул.Янтарна: 81 к.1, 81 к.2, 81 к.3, 81 к.4, 81 к.5, 83 к.1, 83 к.2, 83 к.3, 83 к.4;
121252 вул.Березинська, 4, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49130
Навчально-виховний комплекс №139, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Ашхабадська: 35–80, 82, 84, 86; вул.Байкальська: 78–84; вул.Верещагіна: 1–79, 81; вул.Менделєєва: 1–68, 70, 72, 74, 76, 78; вул.Янтарна: 54, 56А, 58, 58А, 60, 62, 75 к.1, 75 к.2, 75 к.3, 75 к.4, 75А к.1, 75А к.2, 75А к.3, 75А к.4, 77А, 81А;
121253 вул.Верещагіна, 103, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49108
Центр професійної освіти, актова зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Амурська: 85, 87–190; вул.Ашхабадська: 81, 83, 85, 87–194; вул.Варшавська, вул.Верещагіна: 80, 82–150; вул.Змагання: 112–185; вул.Менделєєва: 69, 71–71А, 73, 75А, 77, 79–133; вул.Травнева: 138–172; вул.Холодильна: 55 к.1–55 к.2; пров.Базавлуцький, пров.Дуговий, пров.Кальміуський, пров.Протавчанський, пров.Федосєєва
121254 вул.Воронезька, 67, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49087
школа №47, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Балтійська: 22–141; вул.Волонтерська, вул.Воронезька: 65–86; вул.Змагання: 36–111; вул.Кубинська, вул.Кузбаська, вул.Льоні Голикова, вул.Мелітопольська, вул.Поштова, вул.Софії Ковалевської: 84, 86, 88, 90; вул.Тополина, вул.Травнева: 110–136;
121255 вул.Софії Ковалевської, 88А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49087
школа №45, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Змагання: 1–35; вул.Калинова: 94, 96, 98, 100, 100А, 102 к.1, 102 к.2, 102 к.3, 104, 106, 108, 116;
121256 вул.Софії Ковалевської, 88А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49087
школа №45, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Амурська: 1–34; вул.Ашхабадська: 1–34; вул.Балтійська: 1–21; вул.Софії Ковалевської: 69, 71, 71А, 72, 73, 75, 77, 79, 81;
121257 вул.Софії Ковалевської, 86А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49087
школа №69, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Академіка Образцова: 1/1, 1/2, 1-3, 1/3, 3А, 4А, 5/7, 9/11, 13/15, 17/19, 21/23, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45; вул.Калинова: 82, 82А, 82Б, 84, 86, 88, 88А, 90; вул.Кримська, вул.Софії Ковалевської: 67;
121258 вул.Воронезька, 67, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49087
школа №47, спортивна зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Академіка Образцова: 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63/65, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101А, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 114А, 115, 116, 116А, 116Б, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 140А, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 150, 151, 152, 153, 153А, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 166, 168, 170, 172, 174; вул.Амурська: 35–84, 86; вул.Араратська: 4, 8, 10, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97А, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114, 114А, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 180; вул.Байкальська: 64/66–76; вул.Василя Макуха: 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20Б, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56А, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82А, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 151, 153, 155, 157; вул.Воронезька: 55–64; вул.Ізмаїла Срезневського, вул.Кривоноса, вул.Софії Ковалевської: 60, 62, 64, 66, 68, 70; вул.Травнева: 74–108;
121259 вул.Смоленська, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49074
школа №17, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Байкальська: 3–6, 10/180, 16А–60/62; вул.Броварська, вул.Вологодська: 1–104, 106, 108, 110, 112–112Б, 114, 116, 118; вул.Воронезька: 19, 21–21А, 23–54; вул.Всеволода Нестайка, вул.В’яземська, вул.Далекосхідна: 1–127, 145–155А; вул.Єнісейська, вул.Іркутська: 1–101А, 103, 105/107, 109, 111, 113, 115, 117–119, 121, 125, 129, 131–133А; вул.Карельська, вул.Марка Вовчка, вул.Новосибірська: 1–53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79; вул.Оренбурзька: 1–78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 96, 98, 100, 102, 104–104А, 106, 108, 110–110А, 112, 114, 116, 118, 120; вул.Саратовська, вул.Смоленська: 2–35, 38, 40–42, 44, 46, 48–50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; вул.Софії Ковалевської: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58; вул.Хабарівська: 39, 41, 43, 45, 47, 49, 50-52, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62А, 63, 65, 67, 68А, 69, 71, 73, 73А, 75, 77, 79, 81, 83, 83А, 85, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 101А; вул.Холодильна: 13, 15, 17Б–17В, 19, 21–24, 31–41, 43, 49;
121261 вул.Смоленська, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49074
школа №17, їдальня, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Вологодська: 105–105А, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119–155; вул.Воронезька: 1, 3–18, 20, 22–22/24; вул.Радищева, вул.Сакко, вул.Тихоокеанська, просп.Слобожанський: 111, 111А, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 127А, 127Б;
121262 вул.Тверська, 18, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051
"Спеціалізована школа № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов", вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Байкальська: 7; вул.Батумська: 1Б–7; вул.Софії Ковалевської: 2, 8, 10, 12; просп.Слобожанський: 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109А;
121263 вул.Лобачевського, 17А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49045
навчально-виховне об’єднання №113, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Архімеда, вул.Блакитна, вул.Верхня, вул.Ветеринарна, вул.Дзвінка, вул.Журавлина, вул.Збройна, вул.Кільченська, вул.Кринична, вул.Лобачевського, вул.Ракетна, вул.Туристів
121264 вул.Лобачевського, 17А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49045
Навчально-виховне об’єднання №113, їдальня, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Бутова, вул.Висока, вул.Єсеніна, вул.Лісозаводська, вул.Літня, вул.Святкова, вул.Шахтинська, пров.Богуславський, пров.Добрий, пров.Лісозаводський, пров.Надії, пров.Шахтинський, пров.Шляхетний, станція Самарівка
121265 просп.Слобожанський, 137А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49074
Будинок дитячої творчості, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Воронезька: 2; вул.Далекосхідна: 129–143; вул.Киснева, вул.Оренбурзька: 79–79А, 81, 83, 85, 87–89, 91, 93–95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 120А–180; вул.Холодильна: 2–12А, 14, 16–16А, 18, 20, 26–29, 42, 44–48; просп.Слобожанський: 98, 100, 104, 129, 135, 137, 139, 141, 143, 145;
121266 просп.Слобожанський, 137А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49074
Будинок дитячої творчості, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Запасна, вул.Іркутська: 102, 104, 106–108, 110, 112, 114, 116, 120, 122–124, 126–128, 130, 134–203; вул.Магдалинівська, вул.Новосибірська: 54–54А, 56, 58–60, 62–62А, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 79А–129; вул.Одеська, вул.Смоленська: 37А, 39, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59–61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82А–138; вул.Травнева: 1–72; просп.Слобожанський: 106, 108;
121267 вул.Осіння, 9Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051
КЖЕП №26, червоний куток, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Гулі Корольової: 16А, 18, 20–28; вул.Осіння: 9–9Б, 11–11А;
121268 вул.Гулі Корольової, 14Г, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051
школа №121, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Богдана Хмельницького: 27; вул.Осіння: 4–8А, 10, 12, 14; просп.Петра Калнишевського: 41, 43, 57, 59, 61;
121269 вул.Гулі Корольової, 14Г, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051
школа №121, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Гулі Корольової: 10, 12–12В, 14–14А, 16, 16Б; просп.Петра Калнишевського: 29–29Б, 37–37А, 39;
121270 вул.Гулі Корольової, 14Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051
гімназія №3, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Богдана Хмельницького: 25–25Б; просп.Петра Калнишевського: 33, 35, 45–45А, 47–47А, 49, 51, 53;
121271 вул.Батумська, 20А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051
школа №14, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Батумська: 8–32; просп.Петра Калнишевського: 2, 4–4А, 6, 8, 10;
121272 вул.Батумська, 20А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051
школа №14, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Байкальська: 11–13; вул.Сагайдачного, просп.Слобожанський: 68, 68А, 70, 70А, 70Б, 72, 74, 76, 78, 82, 88, 90; Садівниче товариство «Металург»
121273 вул.Батумська, 64, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051
школа №29, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Батумська: 34–60; вул.Гулі Корольової: 11, 15, 17, 19; вул.Журналістів
121274 вул.Тверська, 18, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051
спеціалізована школа №7, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Калинова: 1, 10; вул.Пулковська, вул.Тверська: 29–37; просп.Петра Калнишевського: 12–14, 16, 20, 22, 26, 28, 34; просп.Слобожанський: 60, 62, 62А, 64, 66, 66А;
121275 вул.Батумська, 64, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051
школа №29, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Гулі Корольової: 13; вул.Осіння: 13–13Б к.2, 15–19; просп.Петра Калнишевського: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 15, 27–27А;
121276 просп.Петра Калнишевського, 27, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051
Палац культури "Металург", вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Гулі Корольової: 1–9; просп.Петра Калнишевського: 17–19А, 21, 23–25, 30–32, 36, 38;
121277 вул.Гулі Корольової, 14Б, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051
гімназія №3, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Богдана Хмельницького: 8, 10–12, 14, 19–24, 26; вул.Осіння: 3;
121278 вул.Богдана Хмельницького, 15, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051
школа №118, коридор, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Калинова: 12; просп.Петра Калнишевського: 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58–58А, 60, 62–66;
121279 вул.Богдана Хмельницького, 15, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051
школа №118, коридор, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Богдана Хмельницького: 7, 9, 13, 17; вул.Тверська: 2–5, 9–13, 19; просп.Петра Калнишевського: 70–72;
121280 вул.Богдана Хмельницького, 3А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49051
Дніпропетровське вище професійне училище будівництва, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Богдана Хмельницького: 2; вул.Калинова: 11А, 11Б; вул.Тверська: 7–8, 15–17; просп.Слобожанський: 34, 40А, 40Б, 44, 46, 48, 52, 54, 56;
121281 вул.Бердянська, 5, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49081
Машинобудівний коледж, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Ванцетті, вул.Коротка, вул.Кропоткіна, вул.Степана Разіна: 2, 3, 4, 5Н, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23/25, 27, 28, 28А, 30, 31, 32, 33, 34, 34/36, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 50А, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 61, 63, 63Б, 75, 77, 79, 81; вул.Столєтова, пров.Московський, пров.Новомосковський, просп.Слобожанський: 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10/3, 14Б, 16, 18, 26;
121282 вул.Бердянська, 5, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49081
Машинобудівний коледж, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Бердянська: 1, 7; просп.Слобожанський: 2, 4, 6, 6А, 10, 10/1, 10/2, 12, 14;
121283 вул.Батумська, 13, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49074
КЗ "Дніпропетровська шоста міська клінічна лікарня" ДОР, хол, 2-й поверх
Комунальний заклад "Дніпропетровська шоста міська клінічна лікарня" Дніпропетровської обласної ради
121284 просп.Слобожанський, 96, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49074
Інститут гастроентерології НАМН України, службове приміщення, хол, 1-й поверх
Державна установа "Інститут гастроентерології НАМН України"
121285 вул.Байкальська, 9А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49074
Комунальне підприємство "Обласний шкірно-венерологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради".
Комунальне підприємство "Обласний шкірно-венерологічний диспансер" Дніпропетровської обласної ради".
121444 вул.Липова, 12, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49124
ПК "Північний", лекційний зал, ліве крило, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Іларіонівська: 3А; вул.Липова, вул.Лісозахисна, вул.Лісопаркова, вул.Магаданська
121445 вул.Липова, 12, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49124
ПК "Північний", лекційний зал, праве крило, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Буковинська, вул.Залізноводська: 2; вул.Іларіонівська: 5–21; вул.Красноводська, вул.Семафорна: 2–13;
121446 вул.Генерала Радієвського, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49124
школа №70, їдальня, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Генерала Радієвського, вул.Залізноводська: 2А–11; вул.Іларіонівська: 3, 22–30; вул.Кондукторська: 1–5; вул.Ладозька, вул.Семафорна: 14–22А;
121447 вул.Семафорна, 29, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49124
"ДТШМЛ", їдальня, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Семафорна: 24–28А, 30А, 31–36, 52;
121448 вул.Семафорна, 30, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49124
Гуртожиток Придніпровської залізниці, актова зала, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Семафорна: 30, 38–50;
121449 вул.Синельниківська, 5, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49124
школа №39, рекреація, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Анапська, вул.Вагонна, вул.Деповська, вул.Дирижабельна, вул.Електровозна, вул.Іларіонівська: 32–144; вул.Кабельна, вул.Конградська, вул.Кондукторська: 6–55; вул.Котельна, вул.Локомотивна, вул.Мазана, вул.Олексіївська, вул.Переїзна, вул.Пісочна, вул.Планерна, вул.Путійська, вул.Рибальська, вул.Семафорна: 30Б; вул.Синельниківська, вул.Шляхова, пров.Кондукторський, пров.Синельниківський
121450 вул.Аграрна, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49043
навчально-виховний комплекс №125, спортивний зал, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Аграрна, вул.Білоцерківська, вул.Голосіївська, вул.Елеваторна, вул.Заозерна, вул.Івана Андрощука, вул.Кадрова, вул.Каракумська, вул.Коломенська, вул.Магістральна, вул.Новаторська, вул.Новгородська, вул.Олександрійська, вул.Ольги Кобилянської, вул.Памірська, вул.Пензенська, вул.Роксолани, вул.Столярна, вул.Таймирська, вул.Таращанська, вул.Транспортна, вул.Фонвізіна, вул.Хасанська, узвіз Самарський: 15, 17–28; Садівниче товариство «Озеленитель», Садівниче товариство"Локомотив"
121451 вул.Молодогвардійська, 18, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49022
школа №24, вестибюль, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Масивна, вул.Механічна, вул.Молодогвардійська: 7–9, 39–102; вул.Сортувальна
121452 вул.Молодогвардійська, 18, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49022
школа №24, вестибюль, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Єлисєєвська, вул.Кренкеля, вул.Люблянська, вул.Молодогвардійська: 10–31; вул.Нерівна, вул.Океанська, вул.Порцелянова, вул.Снігова, пров.Безимянний, тупик Океанський, узвіз Самарський: 7–14, 16;
121453 вул.Здоров’я, 45А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49117
навчально-виховне об’єднання №109, спортивний зал, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Виставочна, вул.Горіхова, вул.Гречихіна, вул.Джамбульська, вул.Дніпробуду, вул.Дніпрогесу, вул.Жовтоводська, вул.Здоров’я, вул.Кокчетавська, вул.Наставників, вул.Пальмова, вул.Порт-Артурська, вул.Пролісків, вул.Пушкарська, вул.Томська, пров.В’язовий, пров.Джамбульський, пров.Дніпробуду, пров.Здоров’я, пров.Порт Артурський, пров.Пушкарський, пров.Томський
121454 вул.Дежньова, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49127
Самарський РСТК ТСОУ, учбовий клас, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Автопаркова, вул.Богатирська, вул.Дежньова, вул.Івана Виговського, вул.Нагатинська, вул.Нижньогородська, вул.Норильська, вул.Окська, вул.Омеляновича-Павленка, вул.Палісадна, вул.Піщана, вул.Пономарчука, вул.Радіальна, вул.Шереметьєвська, вул.Ярової, вул.Ярославни, пров.Івана Купали, пров.Михайла Дідевича
121455 вул.Бехтерева, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49115
Клуб "Дніпропетровська обласна клінічна психіатрична лікарня", актовий зал, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Бехтерева: 1–4, 16А–79; вул.Бузкова, вул.Винахідників, вул.Владивостоцька, вул.Гостинна, вул.Дитинства: 110–161; вул.Ковтуненка, вул.Мостобудівельників, вул.Немирівська, вул.Профспілкова, вул.Сержанта Литвищенка: 47–198; вул.Тетяни Пати, вул.Щоглова: 103, 107, 109, 111–115, 117, 119, 121–146; пров.Малосамарський, пров.Порічковий
121456 вул.Спогадів, 177, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49116
школа №110, спортивний зал, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Академіка Корольова: 11–123; вул.Баштанна, вул.Вільногірська, вул.Волошкова, вул.Довженка, вул.Курська, вул.Лелеча, вул.Маячки, вул.Одинківська, вул.Орлина, вул.П’ятигорська, вул.П’ятихатки, вул.Соняшникова, вул.Трояндова, вул.Черемхова, пров.Квітневий, пров.Любистковий, пров.Ромашковий
121457 вул.Спогадів, 177, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49116
школа №110, спортивний зал, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Азербайджанська, вул.Академіка Корольова: 1–7; вул.Броньова, вул.Історична, вул.Лебедина, вул.Новобогородицька, вул.Новоміська, вул.Пристань, вул.Рильського, вул.Самарська, вул.Сержанта Литвищенка: 2–46; вул.Спогадів, вул.Стефаника, пров.Пристань
121458 вул.Кожедуба, 49, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49115
навчально-виховний комплекс №122, каб.16, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Апостолівська, вул.Батуринська, вул.Гайова: 1–36, 37, 39–45, 47, 49; вул.Гвая, вул.Гвая - Кожедуба, вул.Гур’ївська, вул.Дитинства: 1–109; вул.Івана Піддубного, вул.Кожедуба, вул.Тарасова: 1, 3, 5, 7, 9, 11–11А, 13, 15, 17, 21–39; вул.Туполєва, вул.Фіалок, вул.Човнова, вул.Щоглова: 1–102, 104–106, 108, 110, 116, 118, 120; пров.Апостолівський, пров.Гороховський, пров.Короткий, пров.Парковий, тупик Гайовий
121459 вул.Кожедуба, 49, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49115
навчально-виховний комплекс №122, каб.12, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Автодорожна, вул.Біловодська, вул.Ветеранів, вул.Відпочинку: 50–135; вул.Гайова: 36А, 38, 46, 48, 54–110; вул.Зоопаркова: 64–120; вул.Керамічна, вул.Командира Юніна: 63, 65, 69, 71, 75, 77–114; вул.Липнева, вул.Мальовнича: 65–65А, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83, 87, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 111–178; вул.Північнодонецька, вул.Поповича, вул.Роз’їзна, вул.Романовського: 75, 77–77А, 79, 81–122; вул.Солов’їна: 41–70, 72–173; вул.Тарасова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20–20А; вул.Туркменська: 71–153; вул.Червнева, вул.Червоногірська, пров.Відпочинку, пров.Гайовий, пров.Ігренський, пров.Ніколаєва, пров.Стефаника, пров.Тарасова
121460 вул.Мальовнича, 55, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49114
школа №87, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Антарктична: 1–82, 84–86, 90, 92, 94, 96; вул.Бестужева, вул.Відпочинку: 1–49; вул.Дачна: 1–30; вул.Євгена Сердюкова, вул.Залізнична: 2–17, 19–21; вул.Зоопаркова: 1–63; вул.Князя Костянтина Острозького, вул.Командира Юніна: 1–62, 64, 66–68, 70, 72–74, 76; вул.Косогірна: 1–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–49, 51; вул.Мальовнича: 1–64, 66, 68, 70, 72, 74–74А, 76, 79–80, 82, 84–86, 88–92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108–110; вул.Маршала Тимошенка, вул.Олександра Серебрякова, вул.Оранжерейна, вул.Прорізна, вул.Романовського: 2–74, 76–76А, 78, 80; вул.Солов’їна: 1–40, 71; вул.Сонячногірська, вул.Таджицька, вул.Туркменська: 1–69; вул.Цілиноградська, Казарма 205 км
121461 вул.Календарна, 20А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49114
школа №127, спортивний зал, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Адлерська, вул.Активістів, вул.Андрія Сахарова, вул.Антарктична: 83, 87–89, 91–91А, 93–93А, 95, 97–166; вул.Богородицька, вул.В’єтнамська, вул.Героїв Дніпра, вул.Дачна: 31–332; вул.Естафетна, вул.Залізнична: 18, 22–74; вул.Календарна, вул.Косогірна: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52–121; вул.Листопадна, вул.Луцька, вул.Марійська, вул.Олешківська, вул.Прохорова, вул.Псковська, вул.Пшенична, вул.Таврійська, вул.Чебоксарська, пров.Героїчний, пров.Дачний, пров.Марійський, пров.Ягідний
121462 вул.Чаплинська, 203, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49118
школа №108, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Домодєдовська: 31–128; вул.Житня, вул.Підгірна: 48–50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74–123; вул.Польова, вул.Сергія Кульчицького: 23, 25, 27–27А, 29, 33, 35–119; вул.Халхінгольська, вул.Чаплинська: 124, 126, 128, 130, 132–132Б, 134, 136–138, 142, 144, 146, 150, 152–154, 156, 158–158А, 160, 164, 166, 168, 170, 172–172А, 174, 177–385; Садівниче товариство «Шиянка»
121463 вул.Чаплинська, 139, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49118
будинок культури села Чаплі, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Акацієва, вул.Білокам’яна, вул.Домодєдовська: 1–30; вул.Дубінінська, вул.Зелена, вул.Каширська, вул.Любимівська, вул.Нектарна, вул.Підгірна: 1–47, 51, 53, 55, 57, 59, 61–63, 65, 67, 69, 71, 73; вул.Сергія Кульчицького: 1–22, 24, 26, 28, 32, 34; вул.Спортивна, вул.Тюльпанова, вул.Чаплинська: 2–123, 125, 127, 129–129А, 131, 133, 135, 139–141, 143, 145, 147–149, 151, 155, 157, 159, 161–163, 165, 167, 169, 171, 173, 175; вул.Ялинова, пров.Дербентський
121467 вул.Космонавтів, 7А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49127
школа №98, хол, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Адмірала Макарова, вул.Карагандинська: 1–9; вул.Лівобережна, вул.Немировича-Данченка: 2–22А; вул.Педагогічна, вул.Роторна: 17–17Г, 19–19Д, 21, 23–23Б; вул.Череповецька
121468 вул.Космонавтів, 7А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49127
школа №98, спортивний зал, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Дрогобицька, вул.Роторна: 25–27; вул.Рудниченка, вул.20-річчя Перемоги: 1–15, 30; Садівниче товариство «Придніпровець»
121469 вул.Космонавтів, 7А, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49127
школа №98, хол, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Карагандинська: 9А–13; вул.Космонавтів: 1–5, 9–11, 15; вул.20-річчя Перемоги: 17;
121470 вул.Космонавтів, 12, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49127
спеціалізована школа №129, спортивний зал, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Космонавтів: 14, 16–26; вул.Немировича-Данченка: 26/1–32, 46;
121471 вул.Космонавтів, 12, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49127
спеціалізована школа №129, рекреація, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Агнії Барто: 2–7, 13; вул.Немировича-Данченка: 36–44;
121472 вул.Космонавтів, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49127
гімназія №136, рекреація, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Космонавтів: 6; вул.Немировича-Данченка: 60; вул.20-річчя Перемоги: 23–29, 31–35, 43–47; Садівниче товариство «Енергетик»
121473 вул.Космонавтів, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49127
гімназія №136, рекреація молодшої школи, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Агнії Барто: 18–19; вул.Немировича-Данченка: 64–68; вул.20-річчя Перемоги: 49–55;
121474 вул.Космонавтів, 10, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49127
гімназія №136, рекреація старшої школи, 2-й поверх
м.Дніпро – вул.Агнії Барто: 10–12, 17, 39; вул.Немировича-Данченка: 48–56; вул.20-річчя Перемоги: 37;
121475 вул.Гаванська, 15, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49127
КЗ "Дніпропетровський геріатричний пансіонат", актовий зал, 1-й поверх
м.Дніпро – вул.Гаванська: 15–17; Садівниче товариство «Мічурінець-1»
121477 вул.Бехтерева, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49115
Обласна клінічна психіатрична лікарня, зал засідань, 2-й поверх
Комунальний заклад "Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня" Дніпропетровської обласної ради"
121478 вул.Бехтерева, 1, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49115
Центр з профілактики та боротьби зі СНІДом, ординаторська, 2-й поверх
Комунальний заклад "Дніпропетровський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом"
121479 вул.Бехтерева, 12, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49115
Обласне комунальне клінічне лікувально-профілактичне об’єднання "Фтизіатрія", хол, 3-й поверх
Комунальний заклад "Дніпропетровське обласне клінічне лікувально-профілактичне об’єднання "Фтизіатрія" Дніпропетровської обласної ради"
121481 вул.Бехтерева, 5, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49115
Ігренський виправний центр (№ 133), їдальня, 1-й поверх
Державна установа "Ігренський виправний центр (№133)"
121785 вул.Батумська, 13, м.Дніпро, Дніпропетровська обл., 49074
"Дніпропетровське лікувально-профілактичне об’єднання "Фтизіатрія", хол, 1-й поверх
Комунальне підприємство "Дніпропетровське обласне клінічне лікувально-профілактичне об’єднання "Фтизіатрія" Дніпропетровської обласної ради".