Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Рівненська область, Територіальний виборчий округ № 154

Дільниць - 261

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
560157 вул.Млинівська, 2, с.Лішня, Демидівський р-н, Рівненська обл., 35226
Будівля СПМК №3, приміщення колишнього відділу статистики
с.Лішня
560158 вул.Івана Франка, 45А, с.Дубляни, Демидівський р-н, Рівненська обл., 35219
школа, актовий зал
с.Дубляни
560159 вул.Хмельницького, 12, смт Демидівка, Демидівський р-н, Рівненська обл., 35200
районний будинок культури, актовий зал
смт Демидівка – вул.Відродження, вул.Газова, вул.Заводська, вул.Замкова, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Івана Богуна, вул.Кооперативна, вул.Космонавтів, вул.Медична, вул.Миру, вул.Михайла Вербицького, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Тиха, вул.Хмельницького, вул.Шевченка, пров.Новий
560160 вул.Луцька, 40, смт Демидівка, Демидівський р-н, Рівненська обл., 35200
філія "Райавтодор", актовий зал
смт Демидівка – вул.Валер’яна Поліщука, вул.Василя Стуса, вул.Воз’єднання, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Луцька, вул.Михайла Грушевського, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Пилипа Орлика, вул.Степана Бандери, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.1 Травня, пров.Першотравневий
560161 вул.Замкова, 11, с.Рудка, Демидівський р-н, Рівненська обл., 35221
будинок культури, танцювальний зал
с.Рудка, с.Калинівка
560162 вул.Центральна, 117, с.Ільпибоки, Демидівський р-н, Рівненська обл., 35234
сільський клуб, глядацька зала
с.Ільпибоки
560163 вул.Грушевського, 156А, с.Вовковиї, Демидівський р-н, Рівненська обл., 35224
будинок культури, фойє
с.Вовковиї
560164 вул.Перемоги, 12Б, с.Рогізне, Демидівський р-н, Рівненська обл., 35222
будинок культури, глядацька зала
с.Рогізне
560165 вул.Центральна, 41, с.Глибока Долина, Демидівський р-н, Рівненська обл., 35223
сільський клуб, танцювальний зал
с.Глибока Долина, с.Копань
560166 вул.19 Березня, 10А, с.Вербень, Демидівський р-н, Рівненська обл., 35225
будинок культури, тацювальний зал
с.Вербень
560167 вул.Грабівець, 1А, с.Товпижин, Демидівський р-н, Рівненська обл., 35239
приміщення клубу, зал
с.Товпижин
560168 вул.Шкільна, 6, с.Хрінники, Демидівський р-н, Рівненська обл., 35220
будинок культури, фойє
с.Хрінники
560169 вул.Центральна, 61, с.Вичавки, Демидівський р-н, Рівненська обл., 35236
сільський клуб, глядацька зала
с.Вичавки
560170 вул.Бригадна, 6, с.Лисин, Демидівський р-н, Рівненська обл., 35237
сільський клуб, глядацька зала
с.Лисин
560171 вул.Зелена, 31, с.Лопавше, Демидівський р-н, Рівненська обл., 35238
приміщення ФАП, дитяча кімната
с.Лопавше
560172 вул.Першотравнева, 63, с.Боремель, Демидівський р-н, Рівненська обл., 35210
приміщення клубу, зал
с.Боремель, с.Смиків, с.Шибин
560173 вул.Набережна, 24Б, с.Набережне, Демидівський р-н, Рівненська обл., 35214
приміщення гуртожитку школи, зал
с.Набережне, с.Новий Тік
560174 вул.Шкільна, 9, с.Золочівка, Демидівський р-н, Рівненська обл., 35211
школа, ідальня
с.Золочівка, с.Ниви-Золочівські
560175 вул.Шкільна, 15, с.Берестечко, Демидівський р-н, Рівненська обл., 35231
приміщення школи, зал
с.Берестечко
560176 вул.Набережна, 7, с.Малеве, Демидівський р-н, Рівненська обл., 35212
сільський клуб, актовий зал
с.Малеве, с.Більче
560177 вул.Центральна, 5, с.Пашева, Демидівський р-н, Рівненська обл., 35233
школа, кл.1
с.Пашева
560178 вул.Млинівська, 1А, с.Княгинине, Демидівський р-н, Рівненська обл., 35213
сільський клуб, фойє
с.Княгинине, с.Вишневе
560179 вул.Першотравнева, 21, с.Перекалі, Демидівський р-н, Рівненська обл., 35213
приміщення ФАП, оглядовий кабінет
с.Охматків, с.Перекалі
560180 вул.Дмитра Момотюка, 86А, с.Берег, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35683
адмінприміщення старостату, фойє
с.Берег, с.Комарівка
560181 вул.Молодіжна, 34А, с.Миньківці, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35683
клуб, актова зала
с.Миньківці, с.Онишківці, с.Сапанівчик, с.Тур’я
560182 вул.Шкільна, 2, с.Варковичі, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35612
гімназіія, спортивна зала
с.Варковичі, с.Зелений Гай, с.Крилів
560183 вул.Шкільна, 2, с.Верба, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35670
школа, спортивна зала
с.Верба – вул.Воля, вул.Гончариха, вул.Грушевського, вул.Г.Сковороди, вул.Дубенська, вул.Застав’я-І, вул.Застав’я-ІІ, вул.Застав’я-ІІІ, вул.Кременецька, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Церковна, вул.Шкільна, вул.40-річчя Перемоги
560184 вул.Львівська, 88, с.Верба, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35670
сільська рада, актова зала
с.Верба – вул.Б.Хмельницького, вул.Вербська Софіївка, вул.Гагаріна, вул.І.Франка, вул.Кузнєцова, вул.Л.Українки, вул.Львівська, вул.Нова, вул.Сагайдачного, вул.Смолярня, вул.Шевченка, пров.Львівський
560185 вул.Центральна, 33, с.Софіївка Перша, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35670
клуб, актова зала
с.Білогородка, с.Софіївка Друга, с.Софіївка Перша
560186 вул.Ковалівська, 8, с.Збитин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35652
клуб, глядацька зала
с.Збитин
560187 вул.Центральна, 9А, с.Здовбиця, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35652
будинок культури, фойє 2
с.Гірники, с.Здовбиця, с.Злинець
560188 вул.Набережна, 7, с.Клинці, Дубенський р-н, Рівненська обл., 34811
ФАП, каб.1, каб.2
с.Клинці
560189 вул.Клубна, 1, с.Бортниця, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35621
клуб, фойє
с.Бортниця
560190 вул.Шкільна, 13, с.Іваннє, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35620
будинок культури, актова зала
с.Іваннє, с.Зелене, с.Лебедянка
560191 вул.В.Галія, 9, с.Кривуха, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35619
клуб, актова зала
с.Кліщиха, с.Кривуха
560192 вул.Миру, 23, с.Білоберіжжя, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35631
клуб, глядацька зала
с.Білоберіжжя
560193 вул.Зелена, 1А, с.Заруддя, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35628
клуб, глядацька зала
с.Заруддя
560194 вул.Незалежності, 4, с.Княгинин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35630
будинок культури, глядацька зала
с.Княгинин, с.Молодіжне, с.Травневе
560195 вул.Садова, 1А, с.Листвин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35636
клуб, глядацька зала
с.Боцянівка, с.Листвин
560196 вул.Л.Українки, 40А, с.Нараїв, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35632
клуб, глядацька зала
с.Нараїв
560197 вул.П.Сагайдачного, 48, с.Острів, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35648
клуб, глядацька зала
с.Острів
560198 вул.Ковпака, 22, с.Майдан, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35661
клуб, актова зала
с.Майдан
560199 вул.24 Серпня, 4А, с.Великі Сади, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35697
клуб, актова зала
с.Великі Сади
560200 вул.Центральна, 12, с.Малі Сади, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35640
школа, актова зала
с.Малі Сади
560201 вул.Рикуна, 2А, с.Придорожне, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35696
клуб, актова зала
с.Придорожне
560202 вул.Миру, 19, с.Мильча, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35642
будинок культури, танцювальна зала
с.Мильча
560203 вул.Островського, 68, с.Пирятин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35643
школа, актова зала
с.Пирятин
560204 вул.Шевченка, 104, с.Костянець, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35634
клуб, актова зала
с.Костянець
560205 вул.Гагаріна, 15, с.Липа, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35635
клуб, актова зала
с.Липа
560206 вул.Миру, 68, с.Мирогоща Перша, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35623
Школа, спортзал
с.Мирогоща Перша, с.Мирогоща Друга
560207 вул.Шкільна, 63, с.Мокре, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35625
клуб, глядацька зала
с.Мокре
560208 вул.Незалежності, 88, с.Молодаво Друге, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35633
клуб, актова зала
с.Молодаво Друге
560209 вул.Перемоги, 55, с.Молодаво Третє, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35637
клуб, актова зала
с.Молодаво Третє, с.Молодаво Перше
560210 вул.Шкільна, 35, с.Квітневе, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35629
будинок культури, глядацька зала
с.Квітневе
560211 вул.1 Травня, 35, с.Нагірне, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35614
сільський клуб, бібліотека, читальна зала
с.Копани, с.Нагірне
560212 вул.Шевченка, 46, с.Озеряни, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35613
клуб, глядацька зала
с.Озеряни
560213 пров.Шкільний, 4, с.Дитиничі, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35617
школа, каб.1, 2
с.Дитиничі, с.Клюки
560214 вул.Миколи Дробоцького, 10, с.Переросля, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35653
клуб, фойє
с.Переросля
560215 вул.Л.Українки, 2А, с.Плоска, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35651
будинок культури, фойє
с.Плоска
560216 вул.Ковальова, 14А, с.Судобичі, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35691
клуб, фойє
с.Бірки, с.Судобичі
560217 вул.Рикуна, 65, с.Повча, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35644
будинок культури, фойє
с.Повча, с.Будераж
560218 вул.Шкільна, 30А, с.Панталія, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35627
школа, каб.1
с.Панталія
560219 вул.Грушевського, 4, с.Привільне, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35622
будинок культури, актова зала
с.Привільне, с.Дубрівка
560220 вул.Миру, 9, с.Черешнівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35658
ФАП, маніпуляційний кабінет
с.Черешнівка
560221 вул.Шевченка, 33А, с.Кам’яниця, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35689
школа, фойє
с.Кам’яниця
560222 вул.Шкільна, 2, с.Микитичі, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35688
школа, фойє
с.Микитичі, с.Турковичі
560223 вул.Кременецька, 22, с.Стара Носовиця, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35695
школа, фойє
с.Замчисько, с.Нова Носовиця, с.Стара Носовиця
560224 вул.Шевченка, 83А, с.Підлужжя, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35646
школа, фойє
с.Підлужжя
560225 вул.Львівська, 32, с.Птича, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35645
будинок культури, фойє
с.Птича
560226 вул.Центральна, 30, с.Рачин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35609
будинок культури, глядацька зала
с.Рачин
560227 вул.Нова, 9, с.Дядьковичі, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35659
ФАП, фойє
с.Дядьковичі
560228 вул.Центральна, 32, с.Жорнів, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35611
ФАП, фойє
с.Жорнів
560229 вул.Шевченка, 19, с.Олибів, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35663
ФАП, фойє
с.Олибів
560230 вул.Миру, 53А, с.Сатиїв, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35610
школа, спортивна зала
с.Сатиїв, с.Маяки
560231 вул.Центральна, 29, с.Грядки, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35664
клуб, актова зала
с.Грядки
560232 вул.Центральна, 43, с.Довге Поле, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35618
клуб, актова зала
с.Довге Поле
560233 вул.Центральна, 24, с.Залужжя, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35665
клуб, фойє
с.Залужжя
560234 вул.Центральна, 46, с.Семидуби, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35650
школа, каб.1, каб.2
с.Семидуби
560235 вул.Центральна, 41, с.Тростянець, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35675
клуб, актова зала
с.Іваниничі, с.Тростянець
560236 вул.Б.Хмельницького, 45, смт Смига, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35680
будинок культури, глядацька зала
смт Смига
560237 вул.Молодіжна, 30, с.Соснівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35660
школа, спортивна зала
с.Нагоряни, с.Ясинівка
560238 вул.Анастасії Мороз, 20, с.Соснівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35660
клуб, глядацька зала
с.Соснівка, с.Бондарі, с.Кліпець
560239 вул.Центральна, 42А, с.Кам’яна Верба, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35679
клуб, глядацька зала
с.Дубовиця, с.Забірки, с.Кам’яна Верба
560240 вул.Незалежності, 17, с.Стовпець, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35672
будинок культури, глядацька зала
с.Стовпець, с.Рідкодуби
560241 вул.Б.Хмельницького, 1, с.Великі Загірці, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35685
клуб, актова зала
с.Великі Загірці, с.Малі Загірці
560242 вул.Зелена, 1, с.Тараканів, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35641
школа, спортивна зала
с.Тараканів
560243 вул.Л.Українки, 11, с.Мартинівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35667
клуб, актова зала
с.Буща, с.Мартинівка
560244 вул.Кременецька, 102, с.Стара Миколаївка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35655
школа, актова зала
с.Стара Миколаївка
560245 вул.Б.Хмельницького, 14, с.Студянка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35681
клуб, глядацька зала
с.Студянка
560246 вул.Шкільна, 9, с.Шепетин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35682
школа, спортивна зала
с.Шепетин, с.Голуби, с.Нова Миколаївка
560247 вул.Львівська, 73, м.Дубно, Рівненська обл., 35600
Дубенська районна лікарня
Комунальне некомерційне підприємство "Дубенська центральна районна лікарня" Дубенської районної ради
560346 вул.Шкільна, 40, м.Здолбунів, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35701
школа №6, актова зала
м.Здолбунів – вул.Лесі Українки, вул.Шкільна: 29, 31, 39–42А; вул.2 Лютого: 4–6;
560347 вул.Лесі Українки, 2, м.Здолбунів, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35701
школа №7, актова зала
м.Здолбунів – вул.Коперніка: 2–61, 67–105; вул.Шкільна: 33–33А, 35, 37, 44; вул.2 Лютого: 6А;
560348 вул.Шкільна, 11, м.Здолбунів, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35705
школа №4, фойє 2-й поверх
м.Здолбунів – вул.Берегова, вул.Василя Стуса, вул.Вишнева, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Західна, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Коперніка: 63–65; вул.Мелетія Смотрицького, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Паркова, вул.Сонячна, вул.Уласа Самчука, вул.Шкільна: 2–28, 30–30А, 34, 36, 38; вул.2 Лютого: 1–2; пров.Квітневий, пров.Парковий, пров.Шкільний
560349 вул.Шкільна, 1, м.Здолбунів, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35705
центр творчості дітей та юннацтва, зал хореографії
м.Здолбунів – вул.Зелена: 4, 6, 8–10/2, 12, 14, 16–16А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–36А, 38–97/1; вул.Івана Богуна, вул.Івана Огієнка, вул.Калнишевського, вул.Михайла Драгоманова, вул.Молодіжна, вул.Ольги Кобилянської, вул.Симона Петлюри, вул.Степана Бандери, вул.Ціолковського, вул.Чайковського, вул.Шевченка: 165, 169–171, 173, 175–175А, 177, 179, 181–181А, 183А–185А, 187, 189, 214–266; вул.8 Березня: 1–14, 16, 18–18А, 20, 22–22А, 24, 26, 28–40, 40/1–40/2; пров.Зелений, пров.Івана Богуна, пров.Івана Огієнка, пров.Ольги Кобилянської
560350 вул.Грушевського, 7, м.Здолбунів, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35705
БК ПАТ "Волинь-Цемент", фойє
м.Здолбунів – вул.Бориса Грінченка, вул.Василя Жука, вул.Гетьмана Богдана Хмельницького, вул.Грушевського: 2–69А, 71; вул.Д.Галицького: 1–32; вул.Д.Яворницького: 1–34, 36–36А, 38–38/2, 40, 42, 46, 48, 50–60А; вул.Зелена: 3, 5, 7–7А/1, 11–11А, 13–13/1, 15, 17–17/2, 19, 21–21А, 23–23Б, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; вул.Княгині Ольги, вул.Князя Володимира, вул.Коротка, вул.Лермонтова, вул.Нова, вул.Полярна, вул.Пушкіна, вул.Словацького: 3–31А; вул.Франка, вул.Шевченка: 202–212; пров.Пушкіна
560351 вул.Незалежності, 15, м.Здолбунів, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35705
гуманітарна гімназія №2, спортивний зал
м.Здолбунів – вул.Базарна, вул.Гетьмана Полуботка, вул.Незалежності: 1–33; вул.Садки, вул.Северина Наливайка, вул.Цегельна, вул.Шевченка: 1–164, 166–168, 172–172А, 174, 176, 178, 180, 182, 186, 188, 190–200; вул.Ясна, пров.Новий, пров.Северина Наливайка, пров.Шевченка
560352 вул.Віли-1, 1, м.Здолбунів, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35705
фізкультурно-спортивний клуб, спортивний зал
м.Здолбунів – вул.Віли-1, вул.Віли-2, вул.Віли-3, вул.Віли-4, вул.Віли-5, вул.Віли-6, вул.Віли-7, вул.Віли-8, вул.Віли-9, вул.Гетьмана Івана Мазепи, вул.Гранична, вул.Незалежності: 34–64; вул.Олекси Стефановича, вул.Фабрична, Другий обвідний кілометр
560353 вул.Івана Гончара, 1, м.Здолбунів, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35704
локомотивне депо, зал засідань
м.Здолбунів – вул.Гоголя, вул.Івана Гончара, вул.Коцюбинського, вул.Миколи Максися, вул.Міцкевича, вул.Нечуя-Левицького, вул.Олега Ольжича, вул.Павла Чубинського, вул.Південна, вул.Садова, вул.Старомильська, вул.Толстого, вул.Церковна, пров.Івана Гончара, пров.Олега Ольжича, пров.Старомильський, пров.Церковний
560354 вул.8 Березня, 27А, м.Здолбунів, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35703
"Здолбунівський райавтодор", актова зала
м.Здолбунів – вул.Бориса Возницького, вул.Б.Тена, вул.Грушевського: 70, 72–85А; вул.Д.Галицького: 33–61; вул.Д.Яворницького: 35, 37, 39, 41, 43–45, 47, 49, 62–72; вул.Залізнична, вул.Івана Гонти, вул.Івасюка, вул.Львівська, вул.Мартинівка, вул.Польова, вул.Словацького: 32–61; вул.Тиха, вул.Чехова, вул.Щепкіна, вул.8 Березня: 15–15А, 17, 19, 21, 23–23А, 25, 27–27А, 40А–40Б/3, 42–46; пров.Грушевського, пров.Князя Володимира, пров.Чехова, пров.Щепкіна
560355 вул.Устима Кармелюка, 3, м.Здолбунів, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35702
школа №3, фойє 2-й поверх
м.Здолбунів – вул.Дружби, вул.Кутузова, вул.Михайла Старицького, вул.Пирогова, вул.Покровська, вул.Попова, вул.Соломії Крушельницької, вул.Устима Кармелюка, вул.Ярослава Мудрого, пров.Дружби, пров.Михайла Старицького, пров.Пирогова, пров.Попова, просп.Цементників: 1, 3, 5, 7, 9;
560356 вул.Устима Кармелюка, 1, м.Здолбунів, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35702
міський клуб, фойє
м.Здолбунів – вул.Герцена, вул.Заводська, вул.Котляревського, вул.Фестивальна, просп.Цементників: 2, 4, 6, 8, 10–12;
560357 вул.Тараса Якимчука, 12, смт Мізоч, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35740
селищна рада, зал засідань
смт Мізоч – вул.Бориса Тена, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Гоголя, вул.Заводська, вул.Здолбунівська, вул.Івана Богуна, вул.Козацька, вул.Красна Горка, вул.Литовка, вул.Півченська, вул.Сонячна, вул.Старе селище, вул.Тараса Якимчука, вул.Тиха, вул.Тіньковщина, вул.Учасників АТО, вул.Херма, вул.1-Травня, вул.14 Жовтня, пров.Заводський
560358 вул.Тараса Якимчука, 10, смт Мізоч, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35740
будинок культури, глядацький зал
смт Мізоч – вул.Базарна, вул.Берегова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Дерманська, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Кам’янка, вул.Кунинщина, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Острозька, вул.Паркова, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сергія Шолудька, вул.Середня, вул.Соснова, вул.Сурмичі, вул.Уласа Самчука, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Івана Франка, пров.Острозький, пров.Сурмичі, с.Клопіт
560359 вул.Шевченка, 24, с.Озерко, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35736
клуб, глядацький зал
с.Мізочок, с.Озерко
560360 вул.Попівська, 34, с.Білашів, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35741
школа, фойє
с.Білашів
560361 вул.Тараса Шевченка, 3, с.Богдашів, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35707
сільська рада, зал урочистих подій
с.Богдашів
560362 вул.Незалежності, 14, с.Ільпінь, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35708
школа, клас 1
с.Ільпінь, с.Кошатів
560363 вул.Шевченка, 57, с.Орестів, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35737
школа, к.1
с.Орестів
560364 вул.Центральна, 92, с.Будераж, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35752
Будеразька ЗОШ І-ІІІ ст., актовий зал
с.Будераж, с.Новий Світ
560365 вул.Центральна, 33А, с.Зелений Дуб, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35749
клуб, актова зала
с.Зелений Дуб
560366 вул.Центральна, 26, с.Мости, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35714
клуб, актова зала
с.Мости, с.Святе
560367 вул.Осередок, 3, с.Буща, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35753
школа, фойє
с.Буща
560368 вул.Вишнева, 13, с.Борщівка Друга, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35718
ФАП, оглядовий кабінет
с.Борщівка Перша, с.Борщівка Друга
560369 вул.Центральна, 17, с.Глинськ, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35710
сільська рада, зал урочистих подій
с.Глинськ, с.Загора, с.Підцурків
560370 вул.Шкільна, 1, с.Дермань Друга, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35751
Дерманський НВК, актова зала
с.Дермань Друга
560371 вул.Шевченка, 1А, с.Дермань Перша, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35750
будинок культури, актова зала
с.Дермань Перша
560372 вул.Шосова, 120, с.Здовбиця, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35709
будинок культури, танцювальний зал
с.Здовбиця – вул.Гранична, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Івана Богуна, вул.Квітнева, вул.Коротка, вул.Локомотивна, вул.Мартинівка, вул.Третя, вул.Шевченка, вул.Шкільна
560373 вул.Шосова, 105, с.Здовбиця, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35709
сільська рада, зал засідань
с.Здовбиця – вул.Василя Стуса, вул.Глинська, вул.Зацерків’я, вул.Кавказ, вул.Кн. Острозького, вул.Крутий Берег, вул.Куток, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Морозенка, вул.Набережна, вул.Паркова, вул.Приймацька, вул.Сагайдачного, вул.Селедчина, вул.С.Наливайка, вул.Четверта
560374 вул.Шосова, 126, с.Здовбиця, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35709
школа, фойє
с.Здовбиця – вул.Грушевського, вул.Дорошенка, вул.Друга, вул.Лісова, вул.Мізоцька, вул.Осада, вул.Перша, вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.Хутір Загайський, вул.Хутір Каменуха, вул.Шосова
560375 вул.Шкільна, 10А, с.Копиткове, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35720
будинок культури, фойє
с.Копиткове, с.Мар’янівка
560376 вул.Центральна, 39А, с.Новомильськ, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35763
клуб, актова зала
с.Новомильськ
560377 вул.Приходька, 15, с.Степанівка, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35729
клуб, актова зала
с.Степанівка
560378 вул.Незалежності, 9А, с.Мала Мощаниця, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35730
будинок культури, фойє
с.Мала Мощаниця
560379 вул.Т.Бульби, 24А, с.Залібівка, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35732
клуб, актова зала
с.Залібівка
560380 вул.Шевченка, 75, с.Гільча Перша, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35761
клуб, фойє 1-й поверх
с.Гільча Перша, с.Замлинок
560381 вул.Б.Хмельницького, 70, с.Миротин, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35721
сільська рада, зал засідань
с.Миротин – вул.Б.Хмельницького, вул.Хутір Замосток, с.В’юнівщина
560382 вул.Дружби, 38А, с.Миротин, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35721
клуб, фойє 1-й поверх
с.Миротин – вул.Дружби, вул.Хутір Зарічка
560383 вул.Сільрадська, 44, с.Івачків, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35722
будинок культури, фойє
с.Івачків
560384 вул.Центральна, 34, с.Нова Мощаниця, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35744
клуб, зал
с.Нова Мощаниця
560385 вул.Шкільна, 2, с.Новосілки, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35723
клуб, актова зала
с.Новосілки
560386 вул.Героїв Майдану, 58, с.Півче, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35743
будинок культури, фойє
с.Півче
560387 вул.Героїв Майдану, 60, с.Півче, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35743
сільська рада, к.1
с.Суйми
560388 вул.Центральна, 25Б, с.П’ятигори, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35764
клуб, актова зала
с.П’ятигори
560389 вул.Сагайдачного, 3А, с.Спасів, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35713
будинок культури, танцювальний зал
с.Спасів
560390 вул.Квітнева, 2Б, с.Стеблівка, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35765
клуб, актова зала
с.Стеблівка
560391 вул.Миру, 25, с.Цурків, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35738
школа, кл.2
с.Цурків
560392 вул.Центральна, 23, с.Стара Мощаниця, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35742
клуб, глядацький зал
с.Стара Мощаниця, с.Підгайне
560393 вул.Центральна, 2, с.Ступно, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35731
будинок культури, велика зала
с.Ступно
560394 вул.Незалежності, 35, с.Уїздці, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35711
сільська рада, актова зала
с.Уїздці, с.Коршів
560395 вул.Травнева, 2А, с.Кунин, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35712
школа, кабінет математики
с.Кунин
560396 вул.Молодіжна, 10А, с.Лідаво, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35726
клуб, зал гурткової роботи
с.Загребля, с.Лідаво
560397 вул.Чеська, 65В, с.Гільча Друга, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35762
будинок культури, актова зала
с.Урвенна, с.Гільча Друга
560398 вул.Берегова, 28А, с.Йосипівка, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35748
клуб, актова зала
с.Йосипівка
560399 вул.Шкільна, 1А, с.Залісся, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35746
клуб, актова зала
с.Залісся
560400 вул.Степана Бандери, 1, м.Здолбунів, Здолбунівський р-н, Рівненська обл., 35701
ЦРЛ, хірургічний корпус
Здолбунівська центральна районна лікарня
560518 вул.Народна, 14, смт Млинів, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35100
школа №1, спортзал
смт Млинів – вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Загребельна, вул.Злуки, вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Максима Кривоноса, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Муравицька, вул.Набережна, вул.Наливайка, вул.Народна, вул.Олександра Довгалюка, вул.Пилипа Орлика, вул.Покровська, вул.Поліщука: 7, 9, 11–79Б; вул.Технікумівська, вул.Шевченка, вул.Ярослава Мудрого, пров.Береговий, пров.Зарічний, пров.Народний, пров.Парковий
560519 вул.Олексія Кірися, 27, смт Млинів, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35100
гуманітарна гімназія, фойє
смт Млинів – вул.Богуна, вул.Б.Хмельницького, вул.Вербова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна: 8; вул.Героїв Крут, вул.Григорія Сковороди, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Євгена Коновальця, вул.Затишна, вул.Івана Мазепи, вул.Кармелюка, вул.Козацька, вул.Костянтина Острозького, вул.Незалежності, вул.Нестора Літописця, вул.Нова, вул.Олексія Кірися, вул.Південна, вул.Пушкіна: 1–16, 18–18А, 20, 22–34; вул.Садова, вул.Соборна, вул.Степана Бандери, вул.Тополева, вул.Травнева, вул.Яблунева
560520 вул.Рівненська, 15, смт Млинів, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35100
школа №3, фойє
смт Млинів – вул.Василя Симоненка, вул.Волинська, вул.В.Стуса, вул.Гагаріна: 2–6; вул.Дорошенка, вул.Княгині Ольги, вул.Коцюбинського, вул.Михайлівська, вул.Об’їздна, вул.Поліщука: 1–6, 8, 10; вул.Польова, вул.Пушкіна: 17–17А, 19, 21–21А; вул.Рівненська, вул.Романа Шухевича, вул.Сагайдачного, вул.Слобідська, вул.Тиха, пров.Романа Галаса
560521 вул.Шкільна, 2, с.Береги, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35109
школа, к.1
с.Береги
560522 вул.Кленова, 1, с.Перевередів, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35109
ФАП, к.1
с.Перевередів
560523 вул.Шкільна, 4, с.Бокійма, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35162
школа, к.1
с.Бокійма, с.Козирщина
560524 вул.Шевченка, 22, с.Війниця, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35137
будинок культури, фойє
с.Війниця, с.Баболоки
560525 вул.Ювілейна, 9А, с.Владиславівка, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35152
сільська рада, к.1
с.Владиславівка, с.Іванівка, с.Улянівка
560526 вул.Млинівська, 26, с.Новоселівка, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35153
будинок культури, к.1
с.Гончариха, с.Косареве, с.Новоселівка
560527 вул.Соборна, 16, с.Вовничі, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35135
сільська рада, к.1
с.Вовничі, с.Рудливе
560528 вул.Шкільна, 1А, с.Красне, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35118
школа, к.1
с.Красне
560529 вул.Молодіжна, 5, с.Добрятин, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35136
клуб, к.1
с.Добрятин, с.Новина-Добрятинська
560530 вул.Шкільна, 2, с.Остріїв, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35126
дитячий садок, к.1
с.Остріїв, с.Травневе
560531 вул.Радянська, 25, с.Довгошиї, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35121
школа, к.1
с.Довгошиї
560532 вул.Центральна, 28, с.Кораблище, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35150
клуб, к.1
с.Кораблище, с.Радів
560533 вул.Шкільна, 20, с.Малин, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35114
клуб, к.1
с.Малин, с.Підгай
560534 вул.Шевченка, 19, с.Малі Дорогостаї, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35108
клуб, зал
с.Малі Дорогостаї, с.Стоморги
560535 вул.Правди, 38А, с.Брищі, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35128
клуб, зал
с.Брищі
560536 вул.Пугачівська, 8, с.Маслянка, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35185
школа, к.1
с.Маслянка
560537 вул.Шевченка, 30, с.Мальоване, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35131
школа, к.1
с.Долина, с.Мальоване
560538 вул.Шевченка, 4, с.Миколаївка, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35171
будинок культури, к.1
с.Миколаївка, с.Підбрусинь, с.Яблунівка – вул.Набережна
560539 вул.Яблунева, 6, с.Яблунівка, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35141
клуб, к.1
с.Буди, с.Яблунівка – вул.Зелена, вул.Першотравнева, вул.Яблунева, пров.Каролінський, пров.Тополевий
560540 вул.Центральна, 39А, с.Гнатівка, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35140
ФАП с.Гнатівка, фойє
с.Гнатівка
560541 вул.1 Травня, 2В, с.Новосілки, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35110
сільська рада, к.1
с.Новосілки, с.Заболотинці, с.Заболоття
560542 вул.Молодіжна, 1, с.Новоукраїнка, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35130
сільська рада, к.1
с.Новоукраїнка, с.Зоряне, с.Надчиці, с.Свищів
560544 вул.Незалежності, 21, с.Острожець, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35113
будинок культури, к.1
с.Острожець – вул.Б.Хмельницького, вул.Волинська, вул.Енергетиків, вул.Миру, вул.М.Ляшука, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Незалежності: 2–47; вул.Нова, вул.Робітнича, вул.Центральна: 1–38, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 59; вул.Шевченка, пров.Енергетиків, пров.Центральний, с.Залав’я
560545 вул.Центральна, 91, с.Острожець, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35113
навчально-виховний комплекс, к.1
с.Острожець – вул.Берегова, вул.Вільна, вул.Грушевського, вул.Данила Галицького, вул.Зарічна, вул.Каштанова, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Ліни Костенко, вул.Незалежності: 49–53; вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Сухомлинського, вул.Тиха, вул.Центральна: 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54–58, 60–177; вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пров.Береговий
560546 вул.Соборна, 52, с.Певжа, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35111
школа, фойє
с.Певжа, с.Бакорин
560547 вул.Центральна, 67, с.Мошків, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35159
клуб, к.1
с.Перемилівка, с.Лукарівка, с.Мошків, с.Іванківці
560548 вул.Народна, 34, с.Підгайці, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35154
сільська рада, к.1
с.Підгайці, с.Коблин, с.Озліїв
560549 вул.Шевченка, 2, с.Ужинець, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35187
клуб, зал
с.Ужинець
560550 вул.Незалежності, 4, с.Підлозці, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35132
сільська рада, к.1
с.Підлозці, с.Велике, с.Загатинці, с.Ставрів, с.Топілля
560551 вул.Шкільна, 19, с.Пітушків, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35120
сільська рада, к.2
с.Пітушків, с.Річище
560552 вул.Центральна, 16, с.Тушебин, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35175
школа, к.1
с.Тушебин
560553 вул.Центральна, 73А, с.Посників, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35122
сільська рада, к.1
с.Посників, с.Богушівка
560554 вул.Т.Шевченка, 16, с.Привітне, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35123
клуб, к.1
с.Привітне, с.Терешів
560555 вул.Нова, 1, с.Пугачівка, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35134
сільська рада, к.1
с.Пугачівка, с.Московщина
560556 вул.Центральна, 58, с.Новини, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35179
школа, к.1
с.Новини
560557 вул.Молодіжна, 3Б, с.П’яннє, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35186
школа, к.1
с.П’яннє, с.Зборів
560558 вул.Центральна, 3, с.Смордва, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35160
сільська рада, к.1
с.Смордва, с.Клин
560559 вул.Гур’янова, 2, с.Торговиця, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35133
сільська рада, к.1
с.Торговиця, с.Завалля, с.Лихачівка, с.Нове
560560 вул.Шевченка, 7, с.Уїздці, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35115
школа, к.1
с.Уїздці, с.Ставище
560561 вул.Шкільна, 11, с.Борбин, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35182
школа, к.1
с.Борбин
560562 вул.Соборна, 3, с.Хорупань, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35161
будинок культури, фойє
с.Хорупань
560563 вул.Фермська, 12, с.Мятин, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35191
школа, к.1
с.Головчиці, с.Мятин
560564 вул.Шевченка, 23, с.Аршичин, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35181
школа, к.1
с.Аршичин, с.Пекалів
560565 вул.Шкільна, 30, с.Ярославичі, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35112
школа, к.2
с.Ярославичі
560566 вул.Центральна, 30Б, с.Велика Городниця, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35183
клуб, зал
с.Велика Городниця
560567 вул.Зарічна, 6Б, с.Яловичі, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35196
клуб, зал
с.Чекно, с.Яловичі
560568 вул.Молодіжна, 6, с.Боремець, Млинівський р-н, Рівненська обл., 35193
клуб, зал
с.Боремець, с.Підлісці
560609 вул.Кременецька, 1, м.Радивилів, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35500
будинок культури, фойє, 2-й поверх
м.Радивилів – бульв.Черняка, вул.Волковенка, вул.Демьохіна, вул.І.Франка, вул.Козланюка, вул.Комунальна, вул.Кременецька: 2–34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 54, 56, 58–60; вул.Кривоноса, вул.О.Невського: 2–50, 52, 54, 56; вул.Паркова, вул.Піскова: 2–19; вул.Проста: 3–26; вул.Четвертного, пров.І.Франка, пров.О.Невського, пров.Четвертного
560610 вул.Грушевського, 39, м.Радивилів, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35500
школа №1- гімназія, столова, 1-й поверх
м.Радивилів – вул.Бальзака, вул.Богуна, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Г.Чубая, вул.Квіткова, вул.Конституції, вул.Л.Українки, вул.Мазепи, вул.Мандрика, вул.Маркелова: 35–138; вул.Молодіжна, вул.М.Похільченка, вул.П.Мирного, вул.Проста: 28–79; вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Стрижака, вул.24 Серпня, пров.Грушевського, пров.Садовий
560611 вул.Шкільна, 5, м.Радивилів, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35500
школа №2, актова зала, 2-й поверх
м.Радивилів – вул.Балки, вул.Б.Хмельницького, вул.Володимирська, вул.Гвардійська, вул.Героїв, вул.Г.Сковороди, вул.Довбуша, вул.Єднання, вул.Їжакевича, вул.Кармелюка, вул.Ковпака, вул.Козацька, вул.Корольова, вул.Кременецька: 35, 37, 39, 41–41А, 43, 45, 47, 49–53, 55, 57, 61–120; вул.Левицького, вул.Лісова, вул.Л.Толстого, вул.Маркелова: 2–32; вул.Міцкевича, вул.М.Коцюбинського, вул.Нахімова, вул.О.Вишні, вул.О.Невського: 51, 53, 55, 60–110А; вул.О.Пчілки, вул.Піскова: 22–51; вул.Стеценка, вул.Т.Шевченка, вул.Чепчуріна, вул.Широка, вул.Шкільна, пров.Кременецький
560612 вул.Почаївська, 44, м.Радивилів, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35500
міський кінотеатр, глядацький зал
м.Радивилів – вул.Гагаріна, вул.Галана, вул.Залізняка, вул.Зелена, вул.Лев’ятинська, вул.Ломоносова, вул.Набережна, вул.Почаївська, вул.Терешкової, вул.Тиха, вул.Фабрична, пров.Гагаріна, пров.Почаївський, пров.Терешкової, пров.Тихий
560613 вул.Набережна, 14А, с.Башарівка, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35550
сільська рада, зал засідань
с.Башарівка, с.Приски
560614 вул.Почаївська, 33, с.Перенятин, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35551
клуб, глядацький зал
с.Перенятин, с.Старики
560615 вул.Центральна, 6, с.Березини, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35521
клуб, глядацький зал
с.Березини, с.Курсики, с.Пасіки, с.Радихівщина, с.Середнє
560616 вул.Шляхова, 28А, с.Боратин, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35522
сільська рада, зал засідань
с.Боратин
560617 вул.Садова, 58, с.Гоноратка, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35569
школа-садок, вестибюль
с.Гоноратка
560618 вул.Шкільна, 97, с.Довгалівка, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35507
школа, їдальня
с.Довгалівка
560619 вул.Шевченка, 36, с.Бугаївка, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35561
сільська рада, зал засідань
с.Бугаївка, с.Балки
560620 вул.Стрижака, 30, с.Опарипси, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35564
клуб, глядацький зал
с.Лев’ятин, с.Опарипси
560621 вул.Перемоги, 63А, с.Добривода, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35520
клуб, глядацький зал
с.Добривода
560622 вул.Зелена, 27, с.Станіслави, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35579
клуб, глядацький зал
с.Підвисоке, с.Станіслави
560623 вул.Шкільна, 1Б, с.Дружба, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35554
школа, вестибюль
с.Дружба, с.Малі Гайки, с.Новоукраїнське
560624 вул.Шкільна, 3Б, с.Іващуки, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35530
школа, фойє
с.Іващуки, с.Білогорівка
560625 вул.Набережна, 65А, с.Бригадирівка, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35531
клуб, глядацький зал
с.Бригадирівка
560626 вул.40 років Перемоги, 112А, с.Зарічне, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35519
дитячий садок, читальний зал
с.Зарічне
560627 вул.Першотравнева, 49, с.Нова Пляшева, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35534
вул.Першотравнева, 49, с.Нова Пляшева, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35534
с.Нова Пляшева
560628 вул.Берестецька, 145, с.Козин, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35523
сільська рада, каб.1
с.Козин
560629 вул.Шевченка, 18, с.Гранівка, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35562
школа, вестибюль
с.Гранівка
560630 вул.Миру, 31Б, с.Дубини, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35518
клуб, каб.1
с.Дубини
560631 вул.Миру, 26Б, с.Савчуки, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35527
клуб, вестибюль
с.Савчуки
560632 вул.Довга, 68, с.Крупець, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35541
сільська рада, зал засідань
с.Крупець, с.Гайки, с.Гнильче
560633 вул.Л.Українки, 84А, с.Баранне, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35535
клуб, глядацький зал
с.Баранне
560634 вул.Шкільна, 59, с.Срібне, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35542
школа, центральний коридор
с.Заміщина, с.Срібне
560635 вул.Київська, 1, с.Михайлівка, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35544
сільська рада, актова зала
с.Михайлівка, с.Засув
560636 вул.Й.Петлюка, 1, с.Немирівка, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35563
школа, спортзал
с.Немирівка, с.Батьків
560638 вул.Ів.Франка, 11, с.Гаї-Лев’ятинські, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35574
клуб, зал засідань
с.Гаї-Лев’ятинські
560639 вул.Почаївська, 1, с.Підзамче, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35552
сільська рада, актовий зал
с.Підзамче, с.Казмірі, с.Круки, с.Підлипки, с.Стоянівка
560640 вул.Миру, 40, с.Копані, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35553
дитячий садок, кімната відпочинку
с.Адамівка, с.Копані
560641 вул.Лесі Українки, 15, с.Пляшева, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35510
клуб, глядацький зал
с.Пляшева, с.Солонів
560642 вул.Богдана Хмельницького, 74, с.Острів, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35511
будинок культури, фойє
с.Острів
560643 вул.Першотравнева, 3, с.Пустоіванне, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35532
будинок культури, фойє
с.Пустоіванне, с.Гай, с.Гусари, с.Рудня
560644 вул.ім.Шевченка, 46, с.Іванівка, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35558
клуб, фойє
с.Іванівка
560645 вул.Набережна, 5А, с.Рідків, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35565
клуб, глядацький зал
с.Рідків
560646 вул.Шкільна, 13А, с.Митниця, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35514
клуб, глядацький зал
с.Митниця, с.Нова Митниця
560647 вул.Проста, 83, с.Сестрятин, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35540
дошкільний навчальний заклад, зал культурно-дозвілевого комплексу
с.Сестрятин, с.Безодня
560648 вул.Шкільна, 1, с.Ситне, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35543
сільська рада, зал засідань
с.Ситне, с.Коти, с.Табачуки
560649 вул.Садова, 20, с.Гайки-Ситенські, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35560
клуб, фойє
с.Гайки-Ситенські
560650 вул.Грушевського, 68, с.Карпилівка, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35571
дитячий садок, музично-фізкультурний зал
с.Карпилівка
560651 вул.Т.Г.Шевченка, 56, с.Теслугів, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35512
сільська рада, зал засідань
с.Теслугів
560652 вул.Берестецька, 25Б, с.Пляшівка, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35580
клуб, глядацький зал
с.Коритне, с.Пляшівка
560653 вул.Шкільна, 100А, с.Хотин, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35524
школа, актова зала
с.Хотин, с.Веселе, с.Полуничне
560654 вул.Садова, 4, м.Радивилів, Радивилівський р-н, Рівненська обл., 35500
районна лікарня, хірургічний корпус, вестибюль, 1-й поверх,
Радивилівська районна лікарня
560857 вул.Свободи, 44, м.Дубно, Рівненська обл., 35603
Дубенський коледж РДГУ, актова зала
м.Дубно – вул.Костянтина Острозького, вул.Миколи Лисенка, вул.Михайла Драгоманова, вул.Пекарська, вул.Свободи, вул.Скарбова, вул.Тараса Шевченка, пров.Володимира Селедця, пров.Вузький, пров.Ікв’янський, пров.Кошиковий, пров.Купальний, пров.Носалів, пров.Тараса Шевченка
560858 пл.м-н Незалежності, 1, м.Дубно, Рівненська обл., 35603
будинок дітей та молоді, фойє
м.Дубно – вул.Данила Галицького, вул.Данила Нечая, вул.Замкова, вул.Івана Павлюченка, вул.Канторська, вул.Кирила і Мефодія, вул.Северина Наливайка, вул.Спасівська, вул.Стара, вул.Шолом Алейхема, пл.м-н Незалежності, пров.Данила Нечая, пров.Конторський, пров.Шолом Алейхема
560859 вул.Данила Галицького, 24, м.Дубно, Рівненська обл., 35603
районний будинок культури, фойє, 1-й поверх
м.Дубно – вул.Аркадія Гайдара, вул.Безіменна, вул.Бориса Огороднікова, вул.Василя Стуса, вул.Володимира Винниченка, вул.Городня, вул.Забрама, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Крива, вул.Лесі Українки, вул.Миколи Некрасова, вул.Михайла Ломоносова, вул.Млинарська, вул.Олекси Сацюка, вул.Ситарська, вул.Тараса Бульби, вул.Цегельна, пров.Авеніра Коломийця, пров.Городній, пров.Забрама, пров.Івана Франка, пров.Короткий, пров.Лесі Українки, пров.Миколи Боришкевича, пров.Миколи Некрасова, пров.Цегельний
560860 вул.Львівська, 59, м.Дубно, Рівненська обл., 35603
філія "Дубенська ДЕД", актова зала
м.Дубно – вул.Василя Стефаника, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Григорія Сковороди, вул.Дмитра Яворницького, вул.Дружби, вул.Євгена Коновальця, вул.Золота, вул.Ігоря Свєшнікова, вул.Квітнева, вул.Комісара Попеля, вул.Кругла, вул.Льва Толстого, вул.Львівська, вул.Оксани Петрусенко, вул.Олександра Довженка, вул.Олеся Гончара, вул.Павла Грабовського, вул.Павла Поповича, вул.Соломії Крушельницької, вул.Степана Бандери, пров.Григорія Сковороди, пров.Дмитра Фурманова, пров.Дмитра Яворницького, пров.Квітневий, пров.Круглий, пров.Льва Толстого, пров.Львівський, пров.Степана Бандери
560861 вул.Стара, 20, м.Дубно, Рівненська обл., 35603
школа №3, спортзала
м.Дубно – вул.Берестецька, вул.Василя Гелети, вул.Вигнанка, вул.Гостинна, вул.Григорія Чубая, вул.Житня, вул.Івана Ле, вул.Івана Лозов’юка, вул.Івана Новохацького, вул.Млинівська, вул.Мотрі Братійчук, вул.М’ятинська, вул.Панаса Мирного, вул.Святослава Балея, вул.Сонячна, вул.Торгова, пров.Адама Міцкевича, пров.Берестецький, пров.Вигнанка, пров.Млинівський, пров.М’ятинський, пров.Панаса Мирного, пров.Феофана Прокоповича
560862 вул.Садова, 51А, м.Дубно, Рівненська обл., 35604
КП "Дубнорембуд"
м.Дубно – вул.Академіка Сахарова, вул.Броварна, вул.Василя Жуковського, вул.В’ячеслава Липинського, вул.Гарбарська, вул.Дмитра Менделеєва, вул.Євгена Гребінки, вул.Івана Богуна, вул.Іллі Рєпіна, вул.Козацька, вул.Костянтина Ціолковського, вул.Леся Курбаса, вул.Марка Вовчка, вул.Меліоративна, вул.Михайла Вербицького, вул.Олени Теліги, вул.Садова, вул.Сергія Корольова, вул.Юрія Федьковича, вул.Янки Купали, пров.Академіка Сахарова, пров.Василя Жуковського, пров.Вільяма Шекспіра, пров.Волинський, пров.Дмитра Менделеєва, пров.Івана Богуна, пров.Кирила Стеценка, пров.Максима Березовського, пров.Меліоративний, пров.Миколи Вороного, пров.Михайла Вербицького, пров.Садовий, пров.Юрія Федьковича, пров.Яна Гуса
560863 вул.Венецька, 11А, м.Дубно, Рівненська обл., 35604
школа - сад, актовий зал
м.Дубно – вул.Венецька, вул.Мирогощанська: 1–6; вул.Сурмичі: 1–56, 59–101; вул.Хмільна
560864 вул.Гірницька, 3А, м.Дубно, Рівненська обл., 35604
КП "Дубноводоканал"
м.Дубно – вул.Богдана Лепкого, вул.Володимира Івасюка, вул.Володимира Короленка, вул.Гірницька, вул.Миколи Добролюбова, вул.Мирогощанська: 8–87; вул.Ольги Кобилянської, вул.Остапа Вишні, вул.Привільна, пров.Володимира Короленка, пров.Миколи Добролюбова, пров.Мирогощанський, пров.Ольги Кобилянської, пров.Остапа Вишні
560865 вул.Михайла Грушевського, 16, м.Дубно, Рівненська обл., 35604
Дубенський міжшкільний навчально-виробничий комбінат
м.Дубно – вул.Богдана Хмельницького, вул.Івана Виговського, вул.Івана Мазепи, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Семидубська, вул.Якова Щоголіва, пров.Івана Виговського, пров.Семидубський, пров.Шота Руставелі, пров.Якова Щоголіва
560866 вул.Станіслава Морозенка, 34, м.Дубно, Рівненська обл., 35604
гімназія №2, фойє
м.Дубно – вул.Миколи Зерова, вул.Михайла Грушевського: 1, 14–18, 54–54А, 79–92, 109, 110–110БОС, 112, 116–118, 120–128, 138, 140–156, 159; вул.Панаса Саксаганського, вул.Петра Вишневського, вул.Станіслава Морозенка: 4–36, 41, 43–43А, 45, 47, 49–53; вул.Сурмичі: 58, В/Ч А1519; вул.Фабрична, вул.Юліуша Словацького, пров.Миколи Зерова, пров.Панаса Саксаганського, пров.Слов’янський, пров.Фабричний
560867 вул.Маркіяна Шашкевича, 3, м.Дубно, Рівненська обл., 35604
Дубенський професійний ліцей, кабінет №9
м.Дубно – вул.Дубовецька, вул.Запорізька, вул.Маркіяна Шашкевича, вул.Монастирська, вул.Набережна, вул.Паркова, вул.Петра Калнишевського, вул.Станіслава Морозенка: 40, 42, 44, 46, 48, 61–83; вул.Тиха, вул.Уласа Самчука, пров.Маркіяна Шашкевича, пров.Станіслава Морозенка, пров.Уласа Самчука
560868 вул.Митрополита Шептицького, 3, м.Дубно, Рівненська обл., 35604
спеціалізована школа №5
м.Дубно – вул.Гайдамацька, вул.Григорія Квітки-Основ’яненка, вул.Лінійна, вул.Лугова, вул.Митрополита Шептицького, вул.Михайла Грушевського: 4, 27–51, 55–55Б, 107, 109', 111, 113–115, 131–137, 139, 160БОС, 177; вул.Олени Пчілки, вул.Павла Тичини, вул.Спортивна, пров.Олександра Пушкіна
560869 вул.Михайла Грушевського, 182, м.Дубно, Рівненська обл., 35604
школа №6, фойє
м.Дубно – вул.Бориса Тена, вул.Івана Котляревського, вул.Миколи Леонтовича, вул.Миколи Чернишевського, вул.Миру, вул.Михайла Грушевського: 158, 160, 162–174, 178–200; вул.Промислова, пров.Миру
560870 вул.Михайла Грушевського, 184, м.Дубно, Рівненська обл., 35604
ТЗОВ "Агролен", клуб
м.Дубно – вул.Антона Чехова, вул.Валер’яна Поліщука, вул.Івана Гонти, вул.Івана Тургенєва, вул.Миколи Гоголя, вул.Миколи Костомарова, вул.Миколи Хвильового, вул.Михайла Глінки, вул.Михайла Грушевського: 119; вул.Михайла Лермонтова, вул.Олекси Довбуша, вул.Олекси Тихого, вул.Павла Чубинського, вул.Петра Григоренка, вул.Петра Чайковського, вул.Підборці, вул.Симона Петлюри, вул.Устима Кармелюка, вул.Ярослава Стецька, пров.Івана Тургенєва, пров.Миколи Гоголя, пров.Михайла Лермонтова, пров.Устима Кармелюка, пров.Ярослава Стецька
560871 пров.Павла Шумовського, 7А, м.Дубно, Рівненська обл., 35600
управління меліоративних систем, кабінет ДВК
м.Дубно – вул.Архипа Тесленка, вул.Залізнична, вул.Зої Гайдай, вул.Івана Крип’якевича, вул.Клима Савура, вул.Кременецька, вул.Максима Кривоноса, вул.Мостова, вул.Павла Полуботка, вул.Річкова, пров.Вишневий, пров.Залізничний, пров.Кременецький, пров.Павла Шумовського
560872 пров.Шкільний, 5, м.Дубно, Рівненська обл., 35601
міський будинок культури
м.Дубно – вул.Заводська, вул.Миколи Кондратюка, вул.Миколи Коперника, вул.Молодіжна, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Сергія Єсеніна, вул.Степана Руданського, вул.Тадеуша Костюшко, пров.Медичний, пров.Проїзний, пров.Центральний, пров.Шкільний
560873 вул.Страклівська, 55, м.Дубно, Рівненська обл., 35602
Міський клуб
м.Дубно – вул.Андрія Мельника, вул.Василя Симоненка, вул.Космонавтів, вул.Страклівська, вул.Широка, вул.Юрія Гагаріна, пров.Пилипа Орлика, пров.Страклівський
560874 вул.Страклівська, 113, м.Дубно, Рівненська обл., 35602
"ДТСАФ"
м.Дубно – вул.Андрія Малишка, вул.Волицька, вул.Володимира Сосюри, вул.Журавлина, вул.Івана Багряного, вул.Івана Золотаренка, вул.Івана Федорова, вул.Кедрова, вул.Максима Залізняка, вул.Миколи Кропивницького, вул.Михайла Старицького, вул.Петра Дорошенка, вул.Петра Ніщинського, вул.Петра Сагайдачного, вул.Яна Коменського, пров.Волицький, пров.Дубовий, пров.Івана Золотаренка, пров.Івана Федорова, пров.Кедровий, пров.Омеляна Ярославського
560875 вул.М.Грушевського, 103, м.Дубно, Рівненська обл., 35604
Дубенська міська лікарня матері та дитини
Дубенська міська лікарня матері та дитини
560876 вул.Шевченка, 51, м.Дубно, Рівненська обл., 35603
Дубенський медичний коледж Рівненської обласної ради, відділення паліоативної медицини
Дубенський медичний коледж Рівненської обласної ради, відділення паліоативної медицини