Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Донецька область, Територіальний виборчий округ № 60

Дільниць - 131

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
000001
Донецька обл., Волноваський р-н, у р-ні с. Павлопіль
000002
Донецька обл., Нікольський р-н, у р-ні смт Нікольське
000003
Донецька обл., Волноваський р-н, у р-ні с. Бердянське
000004
Донецька обл., Волноваський р-н, у р-ні смт Донське
000005
Донецька обл., Волноваський р-н, у р-ні с. Старогнатівка
000006
Донецька обл., Волноваський р-н, у р-ні с. Богданівка
000007
Донецька обл., Волноваський р-н, у р-ні м. Волноваха
000008
Донецька обл., Волноваський р-н, у р-ні с. Гранітне
000009
Донецька обл., Волноваський р-н, у р-ні смт Новотроїцьке
000010
Донецька обл., Волноваський р-н, у р-ні с. Андріївка
000011
Донецька обл., Волноваський р-н, у р-ні с. Рівнопіль
000012
Донецька обл., Волноваський р-н, у р-ні с. Чермалик
000013
Донецька обл., Волноваський р-н, у р-ні с. Діанівка
000014
Донецька обл., Волноваський р-н, у р-ні с. Затишне
000015
Донецька обл., Мангушський р-н, у р-ні смт Мангуш
000016
Донецька обл., Волноваський р-н, у р-ні с. Новоселівка Друга
140137 вул.Полтавська, 274, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700
школа №4, спортзал
м.Волноваха – вул.Вишнева, вул.Донецька: 142, 144, 146, 148, 150, 152–322; вул.Лісна, вул.Полтавська: 145, 147, 149, 151, 153–153А, 155–155А, 157–157А, 159, 161, 163, 165, 167, 169–352; вул.Степна, пров.Колгоспний, пров.Трудовий, с.Новогригорівка(Волноваська міська рада), с.Новопавлівка, с.Трудове
140138 вул.Ломоносова, 13, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700
школа №6, їдальня
м.Волноваха – вул.Громової, вул.Донецька: 6, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 60, 62–62А, 64, 66, 68, 70, 72–74, 76, 78, 80, 82, 84–84А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134–136, 138, 140–140А; вул.Козацька: 3, 5, 7–122; вул.Ломоносова, вул.Нахімова, вул.Обуховського, вул.Одеська, вул.Севастопольська, вул.Селіванова, вул.Суворова, вул.Терешкової, вул.Ушакова, вул.Харченка, пров.Гоголя: 46, 48, 50, 55–59; пров.Мирний: 20–26; пров.Осінній, пров.Патріотичний: 41–48; пров.Транспортний: 21, 23; пров.Фруктовий: 37–49;
140139 вул.Шевченка, 76, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700
творчий центр молоді, рекреація
м.Волноваха – вул.Надії: 9–134; вул.Народна: 66–145; вул.Челюскіна: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–48А, 50, 52–54, 56–125; вул.Шевченка: 66–127; вул.40 років Перемоги: 19–153; пров.Гоголя: 2–45, 47, 49, 51–53; пров.Мирний: 1–19; пров.Патріотичний: 1–40; пров.Стовповий, пров.Транспортний: 1–20, 22–22А, 26; пров.Фруктовий: 3–36; пров.Футбольний
140140 пров.Спортивний, 8, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700
школа №3, рекреація
м.Волноваха – вул.Віктора Граффа, вул.Грушевського, вул.Донецька: 3–5, 7–9, 11, 13, 15, 17, 19–21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51–53, 55, 57–59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115–117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151; вул.Козацька: 1–2, 4, 6; вул.Кошового, вул.Надії: 1–8А; вул.Народна: 2–63; вул.Островського, вул.Полтавська: 1–144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168; вул.Сєдова, вул.Тімірязєва, вул.Челюскіна: 3–23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55; вул.40 років Перемоги: 1–18; пров.Арсенальний: 17, 24–52; пров.Куїнджі: 15–19, 21–49; пров.Незалежний: 20А, 22–35; пров.Спортивний: 13, 17, 20–43; пров.Шкільний
140141 вул.Шевченка, 2, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700
вагонне депо, їдальня
м.Волноваха – вул.Азовська, вул.Будівельників, вул.Виноградна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Київська, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Панфілова, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Тітова, вул.Чехова, вул.Шевченка: 5–65; пров.Арсенальний: 1–16, 18; пров.Відродження, пров.Залізничний, пров.Карлівський, пров.Куїнджі: 2–14, 20–20А; пров.Локомотивний, пров.Мічуріна, пров.Незалежний: 6А–19, 21; пров.Спортивний: 2–12, 14, 18;
140142 пров.Путійський, 18, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700
школа №2, рекреація
м.Волноваха – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гастелло, вул.Геологів, вул.Григорія Сковороди, вул.Кузнєцова, вул.Наріманова, вул.Обручева, вул.Патона, вул.Пересічення, вул.Фіалковського, вул.Харківська, вул.Центральна: 1–29; вул.Чайкіної, вул.Шевцової, вул.100 років Червоного Хреста
140143 вул.Центральна, 94, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700
районний центр культури й дозвілля, фойє
м.Волноваха – вул.академіка Чайки, вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Гвардійська: 2–25; вул.Героїв 51 ОМБр: 6–38, 45, 47, 49, 51, 53, 55–59; вул.Докучаєва, вул.Каневського: 1–24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40–42, 44, 46, 48; вул.Карла Маркса, вул.Короленка: 4–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Кості Бабіна, вул.Луцька, вул.Миру, вул.Мистецька, вул.Набережна: 1, 3, 5–5А, 7–9, 47; вул.Паркова, вул.Українська, вул.Центральна: 30–63, 70, 72–72А, 76, 82; вул.Чижевського, вул.Ювілейна, пров.Алмазний, пров.Безіменний, пров.Березовий, пров.Ближній, пров.Весняний, пров.Геологічний, пров.Дачний, пров.Дружби, пров.Ентузіастів, пров.Жемчужний, пров.Заводський, пров.Загородний, пров.Ініціативний, пров.Квітковий, пров.Космічний, пров.Лермонтова, пров.Маяковського, пров.Московський, пров.Павлова, пров.Перемоги, пров.Поштовий, пров.Радужний, пров.Ринковий, пров.Робочий, пров.Сінний, пров.Сонячний, пров.Стадіонний, пров.Торговий, пров.Травневий, пров.Ясний
140144 пров.Путійський, 44, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700
будівельно-монтажне управління, актова зала
м.Волноваха – вул.Артеменка, вул.Гвардійська: 26–63; вул.Губенка: 1–77, 79, 81, 83; вул.Кузьми Скрябіна, вул.Магістральна, вул.Олександра Олійника, вул.Центральна: 65–69, 71, 73–75, 77–79, 83–120, 122, 124, 126, 128–134, 136, 138, 140–146, 148, 150, 152, 154, 156–158, 160, 164, 166, 168, 170–170А, 172; вул.9 Січня, пров.Бабушкіна, пров.Матросова, пров.Партизанський, пров.Піонерський, пров.Путійський
140145 вул.Героїв 51 ОМБр, 97, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700
Волноваське ВУ ВКГ КП "Компанія "Вода Донбасу", актова зала
м.Волноваха – вул.Героїв 51 ОМБр: 40–44, 46, 48, 50, 52, 54, 61–123; вул.Губенка: 78–78А, 80, 82, 84–183; вул.Каневського: 25, 27, 29, 31–33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49–134; вул.Короленка: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–148; вул.Орлова: 123–123А, 125–158; вул.2 Гвардійської Армії: 118–146; пров.Економічний, пров.Краснофлотський, пров.Некрасова, пров.Новий, пров.Платонівський: 3–62, 64–64А, 66; пров.Річний, пров.Сагайдачного, пров.Садовий, пров.Тихий, пров.Чкалова: 2–64, 70, 72; пров.Шмідта
140146 вул.Менделєєва, 2, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700
Волноваське професійно-технічне училище, хол
м.Волноваха – вул.Бєлінського, вул.Весела, вул.Гвардійська: 66–89; вул.Герцена, вул.Горького, вул.Дачна, вул.Донбаська, вул.Енгельса, вул.Курганна, вул.Мостова, вул.Набережна: 2–2Б, 4, 6, 10–24; вул.Орлова: 1–122, 124–124А; вул.Польова, вул.Філіпських, вул.Центральна: 121, 123, 125, 127, 135, 137, 139, 147, 149, 151, 153, 155, 159, 161, 174–212; вул.Ярослава Мудрого, вул.2 Гвардійської Армії: 3–116Б; пров.Громадянський, пров.Деповський, пров.Енергетичний, пров.Єсенінський, пров.Західний, пров.Зелений, пров.Курганний, пров.Літвінова, пров.Молодіжний, пров.Мостовий, пров.Платонівський: 63, 65, 67–74; пров.Тяговий, пров.Чкалова: 69, 71, 74–96; пров.8 Березня
140147 вул.Менделєєва, 7, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700
школа №7, фойє
м.Волноваха – вул.Менделєєва, вул.Центральна: 163, 165, 167, 169, 171, 173;
140148 вул.Ювілейна, 45, смт Благодатне, Волноваський р-н, Донецька обл., 85725
міський будинок культури, фойє
смт Благодатне, смт Графське
140149 вул.Гагаріна, 2, смт Володимирівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85721
школа №1, коридор
смт Володимирівка – вул.Гагаріна, вул.Запоріжця, вул.Проценка: 1–9, 23–24, 26; вул.Симоненка
140150 вул.Центральна, 1, смт Володимирівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85721
будинок культури імені Чайковського, фойє
смт Володимирівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Донбаська, вул.Дорожня, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Каштанова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.О.Матросова, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Проценка: 21, 25, 27–29; вул.Пушкіна, вул.Руднична, вул.Садова, вул.Центральна, вул.Ювілейна, вул.8 Березня, пров.Академіка Корольова, пров.Перлинний, пров.Трудовий, пров.Шахтарський
140151 вул.Грушева, 83, смт Володимирівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85721
Володимирівський міський будинок культури, фойє
смт Володимирівка – вул.Грушева, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Островського, вул.Ф.Солов’я, вул.Шевченка, вул.Яблунева, пров.Арсенальний, пров.Гоголя, пров.Горького, пров.Донецький, пров.Зоряний, пров.Калиновий, пров.Київський, пров.Кошового, пров.Лермонтова, пров.Михайлівський, пров.Некрасова, пров.Озерний, пров.Терешкової, пров.Шкільний, пров.Щасливий
140152 вул.Спортивна, 8А, смт Донське, Волноваський р-н, Донецька обл., 85772
еколого-натуралістичний центр, коридор
смт Донське – вул.Бойка, вул.Заводська: 22, 24, 26, 28–41; вул.Менделєєва, вул.Набережна, вул.Першотравнева: 6, 9–13, 15–19; вул.Спортивна, вул.Степна, вул.Українська, вул.8 Березня
140153 вул.Кошового, 5, смт Донське, Волноваський р-н, Донецька обл., 85772
школа, фойє
смт Донське – вул.Гагаріна, вул.Геологічна, вул.Дачна 1, вул.Заводська: 1–21, 23, 25, 27; вул.Кошового, вул.Металургів, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева: 1–5, 7А, 14А; вул.Південна, вул.Садова, вул.Світанкова, вул.Східна, вул.Торгова, вул.Франка, вул.Цирконівська, вул.Шевченка, вул.40 років Перемоги, пров.Донський, пров.Шкільний
140154 вул.Кошового, 36, смт Новотроїцьке, Волноваський р-н, Донецька обл., 85732
будинок культури "Гірник", фойє
смт Новотроїцьке – вул.Вербна: 1–31; вул.Громової: 24, 28–67; вул.Івана Кононенка: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; вул.Київська: 40, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64–77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; вул.Кошового: 36–36А, 38–55; вул.Лермонтова, вул.Покровська: 30, 32, 36, 38–119, 121–121А, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147–149; вул.Пушкіна, вул.Фабрична, вул.Шевцової: 59–78; пров.Верхній, пров.Молодіжний, пров.Надії, пров.Нижній, пров.Театральний, пров.Центральний
140155 вул.Покровська, 148, смт Новотроїцьке, Волноваський р-н, Донецька обл., 85732
будинок культури імені Л.Українки, фойє
смт Новотроїцьке – вул.Вербна: 32–200; вул.Верхня, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Відродження, вул.Гагаріна, вул.Івана Кононенка: 50, 52, 54, 56–56А, 58, 60, 62А, 64, 66–205; вул.Київська: 78–78А, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96–249; вул.Набережна, вул.Партизанська, вул.Побєди, вул.Покровська: 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146–146А, 150–407; вул.Поповича, вул.Садова, вул.Юності, вул.40 років України, пров.Асфальтний, пров.Калиновий, пров.Купальський, пров.Минки, пров.Патріотичний, пров.Перекопський, пров.Поштовий, пров.Свободний, пров.Тихий, пров.Шкільний
140156 вул.Кошового, 32, смт Новотроїцьке, Волноваський р-н, Донецька обл., 85732
спортпавільйон, вестибюль
смт Новотроїцьке – вул.Гастелло, вул.Громової: 1–23, 25–27; вул.Земнухова, вул.З.Космодем’янської, вул.Івана Кононенка: 2–36; вул.Київська: 1–39, 41, 43, 45–49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63; вул.Кошового: 1–35, 37–37В; вул.Народна, вул.Покровська: 1–29, 31, 33–35, 37; вул.Тюленіна, вул.Цвєточна, вул.Чехова, вул.Шевцової: 1–58А; пров.Восточний, пров.Дружби, пров.Новий, пров.Степний, пров.Чкалова, пров.Южний, м-н Южний
140159 вул.Маяковського, 32А, смт Ольгинка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85730
міський будинок культури, фойє
смт Ольгинка – вул.Автомобільна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Больнична, вул.Вербова, вул.Докучаєва, вул.Дружби, вул.Калинова, вул.Каріди, вул.Лесі Українки, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Первомайська, вул.Північна, вул.Степна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, с.Пільне
140160 вул.Шкільна, 38, смт Ольгинка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85730
школа, фойє
смт Ольгинка – вул.Водоп’янова, вул.Ентузіастів, вул.Заводська, вул.Молодіжна, вул.Побєди, вул.Привокзальна, вул.Сонячна, вул.Строїтелів, вул.Українська, вул.Хлібосольна, вул.Центральна, вул.Ювілейна, вул.Яблунева, блокпост 1172 км, блокпост 1175 км, блокпост 1177 км, блокпост 1184 км, блокпост 1188 км, станція Південнодонбаська, с.Лісне
140161 вул.Грецька, 19Б, с.Анадоль, Волноваський р-н, Донецька обл., 85790
школа, фойє
с.Анадоль, с.Полкове
140164 вул.Центральна, 35, с.Бугас, Волноваський р-н, Донецька обл., 85764
сільська рада, зала засідань
с.Бугас
140165 вул.Центральна, 34А, с.Валер’янівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85754
школа, хол
с.Валер’янівка, с.Благовіщенка, с.Зелений Гай
140166 вул.Центральна, 90, с.Вільне, Волноваський р-н, Донецька обл., 85762
сільський будинок культури, фойє
с.Вільне
140167 вул.Шкільна, 40, с.Дмитрівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85771
школа, їдальня
с.Дмитрівка
140168 вул.Ювілейна, 31, с.Єгорівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85724
сільський будинок культури, фойє
с.Єгорівка, с.Шевченко(Єгорівська с/р)
140169 вул.Центральна, 11, с.Зачатівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85767
школа №1, фойє
с.Зачатівка
140170 вул.Широка, 37Б, с-ще Зачатівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85761
школа №2, фойє
с-ще Зачатівка
140171 вул.Чернігівська, 52, с.Златоустівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85765
школа, фойє
с.Златоустівка, с.Веселе, с.Голубицьке, с.Затишне, с.Малинівка, с.Новомиколаївка
140172 вул.40 років Перемоги, 54, с.Іванівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85763
сільський будинок культури, фойє
с.Іванівка, с.Новотатарівка
140173 вул.Центральна, 16, с.Калинове, Волноваський р-н, Донецька обл., 85781
сільський будинок культури, фойє
с.Калинове
140174 вул.Соборна, 5, с.Діанівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85783
школа, спортзал
с.Діанівка
140175 вул.Миру, 26, с.Сонячне, Волноваський р-н, Донецька обл., 85782
школа, коридор
с.Сонячне, с.Знаменівка
140177 вул.Центральна, 81А, с.Микільське, Волноваський р-н, Донецька обл., 85720
сільський будинок культури, фойє
с.Микільське
140178 вул.Центральна, 59А, с.Миколаївка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85734
сільський будинок культури, фойє
с.Миколаївка
140179 пров.Шкільний, 2, с.Новогнатівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85734
школа, спортзал
с.Богданівка, с.Вікторівка, с.Новогнатівка
140180 вул.Молодіжна, 26А, с.Новоолексіївка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85791
сільський будинок культури, фойє
с.Новоолексіївка, с.Лідине
140181 вул.Центральна, 40А, с.Новоандріївка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85752
шкільна їдальня, зала
с.Новоандріївка
140182 вул.Шкільна, 5, с.Кирилівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85753
навчально-виховний комплекс, спортзал
с.Кирилівка
140183 вул.Центральна, 25, с.Стрітенка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85780
будинок культури, вестибюль
с.Стрітенка, с.Лазарівка, с.Петрівка, с.Шевченко(Стрітенська с/р)
140184 вул.Центральна, 45А, с.Петрівське, Волноваський р-н, Донецька обл., 85750
школа, спортзал
с.Петрівське
140185 вул.Центральна, 1, с.Привільне, Волноваський р-н, Донецька обл., 85784
сільський будинок культури, обрядова зала
с.Привільне
140186 вул.Центральна, 50, с.Прохорівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85773
школа, фойє
с.Прохорівка, с.Малогнатівка, с.Тарасівка, с.Новоапостолівка
140187 вул.Донецька, 67, с.Рівнопіль, Волноваський р-н, Донецька обл., 85760
сільський будинок культури, фойє
с.Рівнопіль, с.Передове
140188 вул.Молодіжна, 18А, с.Рибинське, Волноваський р-н, Донецька обл., 85735
школа, фойє
с.Рибинське
140189 вул.Центральна, 21, с.Трудівське, Волноваський р-н, Донецька обл., 85735
сільський клуб, глядацька зала
с.Василівка, с.Трудівське
140190 вул.Федора Волонця, 20А, с.Ближнє, Волноваський р-н, Донецька обл., 85736
школа, спортивна зала
с.Ближнє
140191 вул.Центральна, 104, с.Свободне, Волноваський р-н, Донецька обл., 85770
будинок культури, фойє
с.Свободне
140192 вул.Центральна, 22, с.Степне, Волноваський р-н, Донецька обл., 85751
сільський будинок культури, фойє
с.Степне, с.Кропивницьке
140193 вул.Центральна, 17, с.Хлібодарівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 85766
сільська рада, актова зала
с.Хлібодарівка
140194 пров.Матросова, 5, м.Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85700
Волноваська центральна районна лікарня, поліклінічне відділення, зала засідань
Комунальний заклад охорони здоров’я «Волноваська центральна районна лікарня»
140196 вул.Свободи, 126, смт Нікольське, Нікольський р-н, Донецька обл., 87000
районний будинок культури, мала зала
смт Нікольське – вул.Благодатна: 130, 132, 136, 138–199; вул.Горького: 32, 37А–41; вул.Джерельна, вул.Кооперативна: 41, 43, 45–78; вул.Мостова, вул.Набережна, вул.О.Кошевого, вул.Паркова: 51, 53, 55, 57, 59–94; вул.Польова, вул.Садова, вул.Свободи: 103, 105, 107, 109–228; вул.Суворова, вул.Цвіточна, вул.Чехова, вул.Ювілейна: 39, 45–94; вул.Ярослава Мудрого: 105, 107, 117–262; вул.1 Травня: 12, 14, 16–16А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 35–59; пров.Северний, пров.Ярослава Мудрого
140197 вул.Паркова, 23, смт Нікольське, Нікольський р-н, Донецька обл., 87000
школа №2, фойє
смт Нікольське – вул.Богдана Хмельницького: 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66–230; вул.Восточна, вул.Горького: 1–30А, 33–37; вул.З.Космодем’янської, вул.Йосипа Гладкого: 1–87А, 90, 92, 94; вул.Калинова: 58–58А, 60–262А; вул.Кооперативна: 1–40, 42, 44; вул.Молодіжна, вул.Паркова: 1–50, 52, 54, 56, 58; вул.Підгірна, вул.Пушкіна: 4–82, 84, 86; вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.Ювілейна: 1–38, 40–42; вул.1 Травня: 1–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31–33; пров.Береговий, пров.Богдана Хмельницького, пров.Калиновий, пров.Пушкіна
140198 вул.Свободи, 124, смт Нікольське, Нікольський р-н, Донецька обл., 87000
школа №1, фойє
смт Нікольське – вул.Аеродромна, вул.Благодатна: 72, 74–74А, 76, 80–129, 131, 133–135, 137; вул.Богдана Хмельницького: 1–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Йосипа Гладкого: 89, 91, 93, 95–156; вул.Калинова: 1–57, 59; вул.Миру, вул.Нікольська, вул.Овальна, вул.Покровська, вул.Пушкіна: 83, 85, 87–134; вул.Річна, вул.Свободи: 35, 37, 39, 41, 43, 45–49, 51, 53–102, 104, 106, 108; вул.Степна, вул.Чкалова, вул.Ярослава Мудрого: 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59–104, 106, 108–116; пров.Ближній: 25–52; пров.Врожайний, пров.Свободи, пров.Степний
140199 вул.Свободи, 1, смт Нікольське, Нікольський р-н, Донецька обл., 87000
районна центральна лікарня, приміщення поліклініки, 1-й поверх
смт Нікольське – вул.Благодатна: 2–71, 73, 75, 79; вул.Крайня, вул.Л.Українки, вул.Незалежності, вул.Освобождєнія, вул.Підлісна, вул.Свободи: 3–34, 36, 38, 40, 42, 44, 50, 52; вул.Сонячна, вул.Ярослава Мудрого: 1–46, 48, 50, 52–52А, 54, 56, 58; пров.Ближній: 1–23; пров.Дальній, с-ще Лісне
140200 вул.Комарова, 25, с.Новоянисоль, Нікольський р-н, Донецька обл., 87005
школа, спортивна зала
с.Новоянисоль
140201 вул.Сенатосенка, 81Д, с.Бойове, Нікольський р-н, Донецька обл., 87060
школа, фойє
с.Бойове, с.Суженка
140202 вул.Шкільна, 1, с.Малинівка, Нікольський р-н, Донецька обл., 87062
школа, фойє
с.Малинівка
140203 вул.Центральна, 1В, с.Новогригорівка, Нікольський р-н, Донецька обл., 87061
школа, фойє
с.Новогригорівка, с.Паннівка
140204 вул.Центральна, 31Б, с.Зелений Яр, Нікольський р-н, Донецька обл., 87023
школа, спортивна зала
с.Зелений Яр, с.Веселе, с.Лугове, с.Садове
140205 вул.Центральна, 24, с.Федорівка, Нікольський р-н, Донецька обл., 87024
сільський клуб, фойє
с.Федорівка
140206 вул.Садова, 22А, с.Зоря, Нікольський р-н, Донецька обл., 87042
школа, хол, 2-й поверх
с.Зоря, с.Водяне, с.Гранітне, с.Приовражне
140207 вул.Центральна, 47, с.Кальчик, Нікольський р-н, Донецька обл., 87040
будинок дозвілля, глядацька зала
с.Кальчик
140208 вул.Мира, 52, с.Кирилівка, Нікольський р-н, Донецька обл., 87041
сільський клуб, глядацька зала
с.Кирилівка, с.Келерівка
140209 вул.Гагаріна, 15Б, с.Касянівка, Нікольський р-н, Донецька обл., 87030
школа, спортивна зала
с.Касянівка, с.Ключове
140210 вул.Центральна, 29Б, с.Кременівка, Нікольський р-н, Донецька обл., 87031
будинок культури, фойє
с.Кременівка
140211 вул.Гагаріна, 79А, с.Македонівка, Нікольський р-н, Донецька обл., 87032
школа, спортивна зала
с-ще Асланове, с.Македонівка, с.Херсонес
140212 вул.Центральна, 48, с.Малоянисоль, Нікольський р-н, Донецька обл., 87010
будинок культури, фойє
с.Малоянисоль
140213 вул.Центральна, 19, с.Труженка, Нікольський р-н, Донецька обл., 87011
школа, фойє
с.Катеринівка, с.Труженка
140214 вул.Миру, 44, с.Новокраснівка, Нікольський р-н, Донецька обл., 87022
сільський центр дозвілля, фойє
с.Новокраснівка, с.Кальчинівка, с.Назарівка, с.Українка
140215 вул.Центральна, 1, с.Республіка, Нікольський р-н, Донецька обл., 87021
адміністративна будівля сільської ради, зала для голосування
с.Республіка, с.Ксенівка, с.Новороманівка, с.Сергіївка
140216 вул.Центральна, 74, с.Темрюк, Нікольський р-н, Донецька обл., 87020
школа, фойє
с.Темрюк
140218 вул.Шкільна, 12, с.Тополине, Нікольський р-н, Донецька обл., 87050
школа, фойє
с.Тополине, с.Криничне, с.Первомайське, с.Перемога, с.Шевченко
140376 вул.Радянська, 38, м.Маріуполь, Донецька обл., 87642
школа, фойє
м.Маріуполь – вул.Гагаріна, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Радянська: 1–202А; вул.Шевченко, пров.Жемчужний, пров.Морський, пров.Шкільний, Садівниче товариство «Ентузіаст», садове товариство ,,Приазов’є,,
140377 вул.Шкільна, 37А, м.Маріуполь, Донецька обл., 87642
сільський будинок культури, актова зала
м.Маріуполь – вул.Азовська, вул.Набережна, вул.Октябрьська, вул.Пролетарська, вул.Радянська: 203–310; вул.Сєдова, вул.Шкільна, пров.Дачний, пров.Лазурний, пров.Сонячний, пров.Тенистий, пров.Тихий, пров.Янтарний
140379 вул.Центральна, 24А, с.Лебединське, Волноваський р-н, Донецька обл., 87640
Лебединський центр культури та дозвілля, актова зала
с.Водяне, с.Заїченко
140382 вул.Центральна, 24А, с.Лебединське, Волноваський р-н, Донецька обл., 87640
Лебединський центр культури та дозвілля, фойє
с.Лебединське, с.Сопине
140383 вул.Підгорна, 175А, с-ще Калинівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 87640
Калинівський клуб, актова зала
с-ще Калинівка
140384 вул.Сивухіна, 77, с.Павлопіль, Волноваський р-н, Донецька обл., 87610
сільський будинок культури, актова зала
с.Павлопіль, с.Пищевик, с.Черненко
140392 вул.Центральна, 24А, с.Лебединське, Волноваський р-н, Донецька обл., 87640
Лебединський центр культури та дозвілля, спортивна зала
с.Широкине, с.Бердянське
140412 просп.Миру, 71, смт Мангуш, Мангушський р-н, Донецька обл., 87400
районний будинок культури, глядацька зала
смт Мангуш – вул.Гагаріна: 9А, 11–11А, 13, 15, 17–19, 26А, 28–44; вул.Горького: 25/28–39, 41–41А, 59; вул.Дружби: 3, 7–9, 15А–34/26, 36–36А; вул.Котанова: 50/113, 52/108, 54, 58–58А, 60, 62, 64/9, 66/10, 68–87, 89, 91; вул.Маріупольська: 88, 90, 96, 98, 102, 104–106А, 110/69–112, 114–114/24; вул.Морських десантників: 59–67, 69, 71, 73–88А, 90, 94, 98, 100, 102/51, 104А, 106–106А, 108–108А, 110–110А, 114–114А, 116–116А, 118–118А, 122–122А, 130/37; вул.Мурзи: 16, 17, 23, 25–31Б, 32–38/30, 40–40А, 42–42В, 44–46; вул.Поштова: 54/72, 65А, 76–113А, 115/39, 121–121Б, 123, 125–127/18; вул.Прохолодна: 22–49А; вул.Пушкіна: 47–53; вул.Тітова: 55/102, 57, 59–59А, 61–84, 86; вул.Чкалова: 27–32/26, 35/28–43; вул.Шкільна: 22–29А; пров.Котанова, пров.Матросова, просп.Миру: 34, 38, 40, 42–44, 58–58/95, 72/54, 85;
140413 просп.Миру, 64, смт Мангуш, Мангушський р-н, Донецька обл., 87400
відділ освіти, фойє, 2-й поверх
смт Мангуш – вул.Академіка Возіанова: 2–58; вул.Білосарайська: 36–39; вул.Грецька: 55А/106, 106–108, 110–132А; вул.Джерельна, вул.Маріупольська: 116, 118, 120, 122–122А, 124–167; вул.Нахімова, вул.Паризька: 1/8–26, 28–30; вул.Річна, вул.Степна: 3–52, 55/38–58; вул.Суворова, вул.Фонтанна: 4, 5А, 6А–11, 12–16, 18; вул.Челюскіна, вул.Шкільна: 55–55А, 57–59/30, 61–61/59, 63–65, 67; вул.Щаслива, пров.Академіка Возіанова, пров.Грецький, пров.Маріупольський, пров.Паризький: 3–4А, 22; пров.Річний, пров.Степний, пров.Фонтанний, пров.Щасливий, просп.Миру: 84–84Б, 86–135;
140414 вул.Поштова, 14, смт Мангуш, Мангушський р-н, Донецька обл., 87400
КП "Водхоз", зала засідань
смт Мангуш – вул.Азовська, вул.Білосарайська: 1/13–35; вул.Гагаріна: 1–7, 10–10А, 12, 13/104–14, 16–16А, 20–20А, 22–22А; вул.Грецька: 78–104, 109; вул.Зарічна, вул.Котанова: 1А–50, 51, 53–53/105, 55/100–57, 59–59А, 61, 63, 65, 67; вул.Маріупольська: 89–89А, 93–95, 97–97А, 99–99А, 103А, 107, 113А, 117–117А, 119, 121А–121/22, 123; вул.Морських десантників: 1–58/82, 68–68А, 70, 72; вул.Поштова: 1–4Б, 6–8, 10–25, 27–31, 33/3–53, 55, 65, 67–73А; вул.Свободи, вул.Тиха, вул.Тітова: 1А–54А, 56, 58, 60, 93/46; вул.Фонтанна: 3, 5, 6, 11/36, 16/25, 20–41А; пров.Азовський, пров.Зарічний, пров.Поштовий, пров.Свободи
140415 вул.Горького, 62, смт Мангуш, Мангушський р-н, Донецька обл., 87400
школа №1, спортивна зала
смт Мангуш – вул.Академіка Возіанова: 59–114; вул.Гагаріна: 19А, 21А, 25, 27–27А, 49А–87; вул.Горького: 1/12–23, 39А, 48–57, 62–65; вул.Дружби: 35А, 38–54; вул.Котанова: 88–88/8, 90–90/1, 92–133; вул.Крилова, вул.Лісна, вул.Морських десантників: 89, 91–93, 95–97, 99, 101, 103, 105, 107, 109–109А, 111–113/45, 115–115/46, 117, 119–121, 127; вул.Мурзи: 39, 41–41А, 43–43А, 47–58; вул.Набережна, вул.Паризька: 27А–27/56, 31–92; вул.Поштова: 114, 116–118, 122, 124, 128–155/39; вул.Прохолодна: 1–21/8; вул.Степна: 54, 60–112; вул.Тітова: 85, 87–93, 94–166; вул.Шкільна: 1–20А, 30–54А, 56А, 60, 62/46, 66, 68/50; пров.Вишневий, пров.Горького, пров.Дружби, пров.Зенітний, пров.Лісний, пров.Магістральний, пров.Паризький: 6–8, 40А–70; пров.Польовий, пров.Прохолодний, пров.Тітова, пров.Шкільний, просп.Миру: 2–4, 6–6А, 8–8А, 10, 12, 14, 16–18, 20–22, 24–24/36, 26–28, 80–82;
140416 вул.Мурзи, 8, смт Мангуш, Мангушський р-н, Донецька обл., 87400
школа №2, спортивна зала
смт Мангуш – вул.Виноградна, вул.Гоголя, вул.Грецька: 1–54/10, 56А–71; вул.Дружби: 4–4А, 12; вул.Корабельна, вул.Маріупольська: 1–81А; вул.Мурзи: 1/44–14, 16/31, 18А–20, 24А–24/16, 31/16, 42/18; вул.Поштова: 5, 9, 26, 32, 58–64; вул.Пушкіна: 1А–46; вул.Садова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Чехова, вул.Чкалова: 3–22, 34; пров.Гоголя, пров.Пушкіна, пров.Садовий, пров.Суворова, пров.Чехова, просп.Миру: 5–5А, 7, 9–9А, 11, 13–13А, 15, 19, 23, 25, 29–33, 37, 39, 41–41А, 47–51/22, 61–65/14;
140417 вул.Артезіанська, 19, смт Ялта, Мангушський р-н, Донецька обл., 87450
селищний будинок культури, фойє
смт Ялта – вул.Азовська: 3Б, 14–126; вул.Грецька: 58–67, 68–77/3; вул.Куінджи, вул.Лазурна, вул.Лісова, вул.Мира, вул.Мічурінська, вул.Молодіжна: 37/7, 39–90/4; вул.Партизанська: 15–16, 17–20, 21–122; вул.Рилєєва, вул.Сеченова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Тітова, вул.Ткаченко-Петренко, вул.Центральна: 48–151; вул.Щорса, вул.Янтарна, вул.40 років Перемоги: 35–70; пров.Грецький, пров.Лазурний, пров.Рилєєва, пров.Сонячний, пров.Тітова, пров.Центральний, СТОВ Ентузіаст
140418 вул.Гагаріна, 64, смт Ялта, Мангушський р-н, Донецька обл., 87450
школа №2, спортивна зала
смт Ялта – вул.Азовська: 1–3А, 4–13; вул.Артезіанська, вул.Бахчіванджі, вул.Благодатна: 1А–30А; вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Грецька: 1–57, 67/41; вул.Еллінська, вул.Квіткова, вул.Лавицького, вул.Лугова, вул.Магістральна, вул.Маяковського: 1–23, 24–32А, 34–34/1, 36; вул.Миколаївська, вул.Митрополитська: 1–74; вул.Молодіжна: 3–37, 38; вул.Партизанська: 1–14Б, 16А, 20А; вул.Первомайська, вул.Покришкіна, вул.Польова, вул.Просторна, вул.Пушкіна: 1–32А; вул.Радужна, вул.Садова, вул.Центральна: 1–47Б; вул.Шевченко, вул.40 років Перемоги: 1/10–34; пров.Азовський, пров.Весняний, пров.Еллінський, пров.Партизанський, пров.Первомайський, пров.Польовий, пров.Пушкіна, пров.Радужний, пров.Садовий, пров.Суворова, пров.Український, пров.Шевченко, пров.Шкільний
140419 вул.Центральна, 30, смт Ялта, Мангушський р-н, Донецька обл., 87450
школа №1, спортивна зала
смт Ялта – вул.Благодатна: 31–52; вул.Богдана Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Донбаська, вул.Жуковського, вул.Коперніка, вул.Коцюбинського, вул.Курортна, вул.Лермонтова, вул.Матросова, вул.Маяковського: 23/37, 33, 35, 37–57/10; вул.Менделєєва, вул.Митрополитська: 75–97; вул.Набережна, вул.Нахімова, вул.Попова, вул.Приморська, вул.Пушкіна: 33–55; вул.Тополина, вул.Чехова, вул.Чкалова, пров.Гурова, пров.Донбаський, пров.Коперніка, пров.Курортний, пров.Лермонтова, пров.Менделєєва, пров.Набережний, пров.Пісчаний, пров.Приморський, пров.Санаторний
140420 вул.Набережна, 30В, с.Юр’ївка, Мангушський р-н, Донецька обл., 87454
сільський клуб, глядацька зала
с.Юр’ївка
140421 вул.Мира, 35, с.Азовське, Мангушський р-н, Донецька обл., 87453
сільський клуб, фойє
с.Азовське
140422 вул.Шкільна, 50, с.Бердянське, Мангушський р-н, Донецька обл., 87430
школа, спортивна зала
с.Бердянське, с.Агробаза, с.Приміське, с.Шевченко
140423 вул.Центральна, 15, с.Приазовське, Мангушський р-н, Донецька обл., 87431
сільський клуб, фойє
с.Приазовське
140424 вул.Транспортна, 9А, с.Покровське, Мангушський р-н, Донецька обл., 87440
сільська рада, зала засідань
с.Покровське, с-ще Рибацьке, с.Червоне, с.Широка Балка
140425 вул.Центральна, 24, с.Комишувате, Мангушський р-н, Донецька обл., 87420
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Комишувате, с.Українка
140426 вул.Шкільна, 11, с.Дем’янівка, Мангушський р-н, Донецька обл., 87421
школа, спортивна зала
с.Дем’янівка
140427 вул.Гагаріна, 78, с.Мелекіне, Мангушський р-н, Донецька обл., 87441
школа, спортивна зала
с.Мелекіне, с.Бурякова Балка
140428 вул.Мира, 3А, с.Портівське, Мангушський р-н, Донецька обл., 87442
школа, спортивна зала
с.Глибоке, с.Огороднє, с.Портівське
140429 вул.Безуха, 139А, с.Білосарайська Коса, Мангушський р-н, Донецька обл., 87443
сільський клуб, фойє
с.Білосарайська Коса
140430 вул.Миру, 52, с.Стародубівка, Мангушський р-н, Донецька обл., 87410
школа, спортивна зала
с.Стародубівка
140431 вул.Гагаріна, 12А, с.Захарівка, Мангушський р-н, Донецька обл., 87411
школа, спортивна зала
с.Захарівка
140432 вул.Центральна, 62, с.Урзуф, Мангушський р-н, Донецька обл., 87455
сільський будинок культури, фойє
с.Урзуф, с.Бабах-Тарама
140520 вул.Самохіна, 19, с.Гранітне, Волноваський р-н, Донецька обл., 87123
сільський будинок культури, фойє
с.Гранітне – вул.Азовська, вул.Бейди: 47, 49, 51, 53, 63, 65–122; вул.Богдана Хмельницького: 2, 4, 6, 8, 10–12, 18–20, 26–28, 30, 32, 34, 36, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74–78, 80, 82, 86, 88, 90; вул.Воропаєва: 59–109; вул.Демінського, вул.Донецька, вул.Ісмаілова: 34–51; вул.Каранська, вул.Колхозна, вул.Кришталя: 37, 39, 44–89; вул.Куїнджі: 22–75; вул.Набережна, вул.Пісочна, вул.Поштова, вул.Самохіна: 29–66; вул.Степна, вул.Фомічова, вул.Хайтулова, вул.Чкалова, вул.Шкільна, вул.Южна, пров.Больничний: 1–9; пров.Вербний, пров.Гагаріна, пров.Дорожний, пров.Зорі, пров.Квітковий, пров.Кришталя, пров.Овражний, пров.Річний, пров.Сумський, пров.Тітова, пров.Толстого, пров.Торговий, пров.Тургенєва, пров.Фодлаша
140521 вул.Богдана Хмельницького, 33, с.Гранітне, Волноваський р-н, Донецька обл., 87123
школа, спортивний зал
с.Гранітне – вул.Бейди: 3–46, 48, 50, 52, 56–62, 64; вул.Богдана Хмельницького: 3, 5, 7, 9, 13–17, 23–25А, 29, 31А, 33, 35, 37–49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 79, 81, 83–85, 87, 89, 91–95; вул.Воропаєва: 1–53; вул.Горького, вул.Грецька, вул.Ісмаілова: 2–33; вул.Кришталя: 1–36, 38, 42–42А; вул.Куїнджі: 1–17; вул.Молодіжна, вул.Рибалка, вул.Самохіна: 3–14; вул.Чукаріна, вул.Шевченка, пров.Больничний: 12–25; пров.Корюка, пров.Макаренка, пров.Северний, пров.Степний, пров.Строітельний, пров.Тихий, с.Старомар’ївка
140527 вул.Шкільна, 37, с.Старогнатівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 87110
школа, фойє
с.Старогнатівка, с.Новогригорівка(Старогнатівська с/р)
140528 вул.Шкільна, 1, с.Новоселівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 87140
школа, спортивний зал
с.Новоселівка
140529 вул.Паркова, 10, с.Новоселівка Друга, Волноваський р-н, Донецька обл., 87140
будинок культури, фойє
с.Новоселівка Друга
140530 вул.Яблунева, 14, с.Степанівка, Волноваський р-н, Донецька обл., 87140
будинок культури, фойє
с.Запорізьке, с-ще Маловодне, с.Степанівка
140531 вул.Центральна, 14А, с.Кам’янка, Волноваський р-н, Донецька обл., 87141
будинок культури, к.3
с.Кам’янка
140532 вул.Центральна, 6А, смт Мирне, Волноваський р-н, Донецька обл., 87124
будинок культури, фойє
смт Мирне
140533 вул.Миру, 38, с.Чермалик, Волноваський р-н, Донецька обл., 87142
будинок культури, фойє
с.Чермалик, с.Федорівка
140534 вул.Центральна, 31, с.Орловське, Волноваський р-н, Донецька обл., 87142
дитячий садок, к.2
с.Орловське
140535 пров.Шкільний, 1, смт Андріївка, Волноваський р-н, Донецька обл., 87120
школа, спортивний зал
смт Андріївка, с-ще Дружне
140537 вул.Центральна, 5, с-ще Бахчовик, Волноваський р-н, Донецька обл., 87122
школа, каб.2
с-ще Бахчовик, с-ще Обільне