Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Львівська область, Територіальний виборчий округ № 118

Дільниць - 139

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
460904 вул.Шухевича, 81, с.Зимна Вода, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81110
народний дім, актовий зал
с.Зимна Вода – вул.бічна Галицька, вул.бічна Заньковецької, вул.бічна І.Франка, вул.бічна О.Кобилянської, вул.Бічна Тичини, вул.бічна Шухевича, вул.Богуна, вул.Винниченка, вул.Галицька, вул.Гоголя, вул.Городоцька, вул.Дорошенка, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Князя Святослава, вул.Конопницька, вул.Куліша, вул.М.Заньковецької, вул.Миколи Хвильового, вул.Нечуя-Левицького, вул.Нова, вул.О.Кобилянської, вул.Олеся, вул.Опільського, вул.Палія, вул.Південна, вул.Підгір’янки, вул.Полуботка, вул.Свободи, вул.Суховільська: 1–22А, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; вул.Тичини, вул.Чорновола, вул.Чупринки, вул.Шевченка, вул.Шептицького, вул.Шкільна, вул.Шухевича
460905 вул.Мазепи, 2, с.Зимна Вода, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81110
школа №1, фойє
с.Зимна Вода – вул.бічна Глібова, вул.бічна Мазепи, вул.бічна Суховільська, вул.В.Великого, вул.Виговського, вул.В.Стуса, вул.Гайдамацька: 10, 12, 14, 16, 18, 22, 31–37; вул.Глібова, вул.Довбуша, вул.Івасюка, вул.І.Підкови, вул.Козацька, вул.Коротка, вул.Коцюбинського, вул.Крип’якевича, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Львівська: 31, 33, 35–59, 86–104; вул.Мазепи, вул.Наливайка, вул.О.Барановського, вул.Озерна, вул.Скоропадського, вул.Суховільська: 24, 26, 28–28А, 30, 32, 34, 36, 38–67, 69, 71–75, 77, 79, 81, 83, 85, 87–105; вул.Тесленка, вул.Тихого, вул.Тютюнника, вул.Чубинського, вул.Шашкевича, вул.Яворницького
460906 вул.М.Вовчка, 1, с.Зимна Вода, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81110
поліклініка, фойє
с.Зимна Вода – вул.бічна Гонти, вул.Вітовського, вул.Гайдамацька: 1–9, 11, 13, 15, 17, 19–21, 23–29; вул.Гонти, вул.Грушевського, вул.Д.Галицького, вул.Залізняка, вул.Калнишевського, вул.Кравченко, вул.Курбаса, вул.Лисенка, вул.Львівська: 1–30, 32, 34, 60–84; вул.Людкевича, вул.Мартовича, вул.Миру: 1–49; вул.Морозенка, вул.Орлика, вул.Польова, вул.Сагайдачного, вул.Садівницька, вул.С.Бандери, вул.Сірка: 1–13, 15, 17–17Б, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45–45А, 47, 49–49А, 51, 53; вул.Суховільська: 68, 70, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 107–129; вул.Федьковича, вул.Я.Мудрого, вул.Ярова
460907 вул.Сірка, 75, с.Зимна Вода, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81110
школа №2, фойє
с.Зимна Вода – вул.Берегова, вул.бічна Б.Хмельницького, вул.бічна Котляревського, вул.бічна Лісова, вул.бічна Миколайчука, вул.бічна Миру, вул.бічна Сонячна, вул.Б.Хмельницького, вул.Волошина, вул.Журавлина, вул.Княгині Ольги, вул.Коновальця, вул.Котляревського, вул.Кропивницького, вул.Крушельницької, вул.Купчинського, вул.Леонтовича, вул.Лесі Українки, вул.М.Вовчка, вул.Миколайчука, вул.Миру: 51–105; вул.Мисливська, вул.О.Вишні, вул.Панаса Мирного, вул.Петлюри, вул.Роксолани, вул.Світла, вул.Сірка: 14, 16, 18, 20, 22, 24–24А, 26, 28–30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–44, 46, 48, 50, 52, 54–109; вул.Січових Стрільців, вул.Сковороди, вул.Сонячна, вул.Теліги, вул.Тиха, вул.Чайковського
460908 вул.Городоцька, 2, с.Конопниця, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81111
народний дім, актовий зал
с.Конопниця
460909 вул.Геофізиків, 25, с.Лапаївка, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81113
школа, фойє
с.Лапаївка
460910 вул.П.Тичини, 1, с.Холодновідка, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81112
музична школа, каб.1
с.Холодновідка
460911 вул.Шевченка, 5, с.Оброшине, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81115
народний дім, актовий зал
с.Оброшине – вул.Бічна Здоров’я, вул.Бічна Коцюбинського, вул.Бічна Миру, вул.Бічна Шкільна, вул.Богуна, вул.Будівельна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Грушевського, вул.Довга, вул.Залізнична, вул.Здоров’я, вул.Ів.Франка, вул.Карпенка-Карого, вул.Кн.Ольги, вул.Козацька, вул.Коротка, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Мазепи, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Олеся, вул.Паркова, вул.Пароха Левицького, вул.Переїзд, вул.Польова, вул.Садова, вул.Самбірська: 3, 5, 11, 13–13А, 17–19, 21, 25, 27–27А, 29, 31, 35, 37; вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Спортивна, вул.Шашкевича, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Яблунева
460912 вул.Грушевського, 5, с.Оброшине, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81115
адміністративний корпус інституту, фойє
с.Оброшине – вул.Бузкова, вул.Буковина, вул.Б.Хмельницького, вул.Гоголя, вул.Зелена, вул.Крута, вул.Морози, вул.Південна, вул.П.Мирного, вул.Повітряна, вул.Пришляки, вул.Самбірська: 1–2А, 4, 6–10, 12, 14–16, 20, 22–24, 26–26А, 28, 30, 32–34, 36, 38–80; вул.С.Бандери, вул.Старицького, вул.Стуса, вул.Східна, вул.Чорновола, просп.Вольського, с.Пришляки
460913 вул.Шашкевича, 44, с.Ставчани, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81118
народний дім, актовий зал
с.Ставчани, с.Дібрівки, с.Підгайці
460914 вул.Шевченка, 2, с.Годовиця, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81117
школа, каб.2
с.Годовиця
460915 вул.Зелена, 127, с.Басівка, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81115
школа, каб.3
с.Басівка
460916 вул.Івана Франка, 27, с.Скнилів, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81114
народний дім, актовий зал
с.Скнилів
460917 вул.Д.Галицького, 16, с.Сокільники, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81130
школа, історичний клас
с.Сокільники – вул.Антоновича, вул.Березнева, вул.Бічна Садова, вул.Бічна Успенська, вул.Бузкова, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Великого, вул.В.Винниченка, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.Гайдамацька, вул.Головатого Ю., вул.Гонти, вул.Грінченка, вул.Діброва, вул.Довбуша, вул.Дубівка, вул.Залізняка, вул.Зелена, вул.І. Сірка: 44, 46, 48, 50, 52, 54–54А, 56, 58–58А, 60, 62, 64–105; вул.І.Білозіра, вул.І.Вільде, вул.Кармелюка, вул.Квітнева, вул.Княгині Ольги, вул.Князя Романа, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Кривоноса, вул.Лемківська, вул.Медова, вул.Миру, вул.М.Павлика, вул.Озерна, вул.Орлика, вул.Панська Гора, вул.Пасічна, вул.Підковальська, вул.Підкови, вул.Полуботка, вул.Романа Шухевича, вул.Садова, вул.Салютна, вул.С.Бандери, вул.Свободи, вул.Святкова, вул.Спокійна, вул.Сяйво, вул.У.Кравченко, вул.Успенська, вул.Художня, вул.Черемшини, вул.Чупринки, вул.Яремчука, вул.Ярослава Мудрого
460918 вул.Д.Галицького, 16, с.Сокільники, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81130
школа, спортзал
с.Сокільники – вул.А.Шептицького, вул.Бічна І.Франка, вул.Д.Галицького, вул.І. Сірка: 1–43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–61А, 63; вул.І. Франка, вул.Кобелянської, вул.Л.Українки, вул.Січових Стрільців, вул.Сковороди, вул.Стрийська
460919 вул.Паркова, 2, м.Пустомити, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81100
школа №1, актовий зал
м.Пустомити – вул.Гончара, вул.Грушевського, вул.Кандиби, вул.Козацька, вул.Мазепи, вул.Спортивна
460920 вул.Даші Дяченко, 17, м.Пустомити, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81100
школа №2, спортзал
м.Пустомити – вул.Бабія, вул.Відродження, вул.Володимира Великого, вул.Даші Дяченко, вул.Дністрова, вул.Довбуша, вул.Довженка, вул.Заводська, вул.Замкова, вул.Івасюка, вул.Княгині Ольги, вул.Коцюбинського, вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Нова, вул.Новий Світ, вул.Оксамитова, вул.Пасічна, вул.Піщанка, вул.Полуботка, вул.Поршнянська, вул.Радоцинська, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Франка, вул.Хвильового, вул.Шептицького, вул.Шкільна, вул.Шухевича, вул.Юність, пров.Газовий, пров.Тихий, пров.Тихий-1, квартал Новий
460921 вул.Шептицького, 22, м.Пустомити, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81100
Пустомитівське УЕГГ, зал
м.Пустомити – вул.Андрія Дигдаловича, вул.Антоновича, вул.Київська, вул.Котляревського, вул.Лисенка, вул.Ліста, вул.Миру, вул.Нижанківського, вул.Рильського, вул.Фабрична, вул.Футбольна, вул.Шевченка
460922 вул.Глинська, 42, м.Пустомити, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81100
народний дім, актовий зал
м.Пустомити – вул.Бічна Лугова, вул.Винниченка, вул.Гайдамацька, вул.Глинська, вул.Грінченка, вул.Залізнична, вул.Коновальця, вул.Конституції, вул.Короленка, вул.Космічна, вул.Крип’якевича, вул.Куліша, вул.Кучабського, вул.Лесі Українки, вул.Лісневицька: 2, 8; вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Марченка, вул.Озерна, вул.Побутова, вул.Привокзальна, вул.Симоненка, вул.Філатова, вул.Хмельницького, пров.Замкнений
460923 вул.Львівська, 10, с.Наварія, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81105
народний дім, актовий зал
с.Наварія
460924 вул.Ставкова, 60, м.Пустомити, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81100
ТзОВ "Озерний край", зал урочистих подій
м.Пустомити – вул.Бориславська, вул.Вигадівка, вул.Грабина, вул.Данила Галицького, вул.Дрогобицька, вул.Забудівська, вул.Заньковецької, вул.Зелена, вул.Лісневицька: 1, 3–7, 9–25; вул.Людкевича, вул.Польова, вул.Пустомитівська, вул.Ставкова, вул.Стуса, вул.Тичини, вул.Чайковського
460925 вул.Центральна, 29А, с.Містки, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81119
народний дім, актовий зал
с.Містки, с.Диб’янки, с.Малинівка
460926 вул.Центральна, 39А, с.Полянка, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81119
народний дім, актовий зал
с.Полянка
460927 вул.Т.Шевченка, 1, с.Семенівка, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81162
школа, фойє
с.Семенівка
460928 вул.І.Мазепи, 1А, с.Милошевичі, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81162
народний дім, актовий зал
с.Береги, с.Віняви, с.Милошевичі
460929 вул.Острівська, 2, смт Щирець, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81160
дошкільний навчальний заклад №1, актовий зал
смт Щирець – вул.Богуна, вул.Вокзальна, вул.Гайдамацька: 2–18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–38; вул.Д.Галицького, вул.Залізнична, вул.Залізнична-Бічна, вул.Княжа, вул.О.Куриласа, вул.Острівська: 1–31, 33, 35, 37–37А, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 95–101, 105, 107; вул.П.Адермаха, вул.Сагайдачного: 1–45; вул.С.Бандери, вул.Спортивна, пл.Ринок
460930 вул.П.Адермаха, 20, смт Щирець, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81160
школа №2, спортзал
смт Щирець – вул.Б.Хмельницького, вул.Вербицького, вул.Весела, вул.В.Івасюка, вул.В.Стуса, вул.Г.Мацейка, вул.Загородки, вул.Зелена, вул.Золотогірська, вул.Кобилянської, вул.Коновальця, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Крушельницької, вул.Лепкого, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Набережна, вул.П.Мирного, вул.Сонячна, вул.Стефаника, вул.Стрілецька, вул.Тибінки, вул.Чайковського, вул.Черемшини, вул.Шевченка
460931 вул.Сагайдачного, 47, смт Щирець, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81160
Щирецька ЗОШ І-ІІ ст., фоє
смт Щирець – вул.Вишнева, вул.В.Чорновола, вул.Гайдамацька: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39–80; вул.Грушевського, вул.І.Франка, вул.Квіткова, вул.Космонавтів, вул.Молодіжна, вул.Острівська: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–50, 52, 54, 56, 58–60, 62, 64, 66, 68–70, 72–74, 76, 78, 80, 82, 84–84А, 86–88А, 90, 92, 94, 102–104, 106, 108–211; вул.Р.Шухевича, вул.Сагайдачного: 48–94; вул.Фізкультурна, вул.Шашкевича, вул.900-річчя Щирця
460932 вул.М.Кураха, 46, с.Сердиця, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81160
школа, спортзал
с.Сердиця
460933 вул.Грушевського, 13, с.Соколівка, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81171
школа, актовий зал
с.Соколівка
460934 вул.Соняшна, 67, с.Никонковичі, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81170
школа, каб.1
с.Никонковичі
460935 вул.Лесі Українки, 4, с.Сороки, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81171
громадський дім, каб.2
с.Сороки
460936 вул.Львівська, 9А, с.Яструбків, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81171
народний дім, актовий зал
с.Льопи, с.Яструбків
460937 19А, с.Гуменець, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81173
народний дім, актовий зал
с.Гуменець
460938 вул.Шевченка, 89, с.Лани, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81173
народний дім, актовий зал
с.Лани
460939 317, с.Дмитре, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81174
народний дім, актовий зал
с.Дмитре
460940 914, с.Попеляни, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81174
бібліотека, каб.2
с.Попеляни
460941 472, с.Черкаси, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81176
народний дім, актовий зал
с.Черкаси
460942 716, с.Горбачі, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81175
народний дім, актовий зал
с.Горбачі
460943 228, с.Піски, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81163
адміністративна будівля Пісківського старостинського округу, каб.1
с.Піски
460944 вул.Шевченка, 47А, с.Поршна, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81133
народний дім, актовий зал
с.Поршна
460945 вул.Довбуша, 3, с.Підсадки, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81133
народний дім, актовий зал
с.Підсадки
460946 вул.Поршнянська, 7, с.Липники, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81134
народний дім, актовий зал
с.Липники
460947 вул.Центральна, 1, с.Солонка, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81131
народний дім, актовий зал
с.Солонка – вул.Винниченка, вул.Волошкова, вул.В.Стуса, вул.Городнича, вул.Дорошенка, вул.Електрична С.т. «Електрик», вул.Зелена, вул.Зерова, вул.Івасюка, вул.Квіткова С.т."Сокіл-1", вул.Кільцева, вул.К.с.т. «Автобусобудівник», вул.К.с.т. «Мрія», вул.Лугова, вул.Львівська, вул.Людкевича, вул.О.Олеся, вул.Польова, вул.П.Орлика, вул.Сагайдачного, вул.Садова СТ «Сокіл-1», вул.Салютна, вул.С.г.к. «Верховина», вул.С.г.т. «Мрія», вул.Січових Стрільців, вул.С.к.в. «Газета», вул.С.к.в. «Салют», вул.С.к.в."Ветеран", вул.Сонячна, вул.С.т. «Айстра», вул.С.т. «Ватра», вул.С.т. «Веселка», вул.С.т. «Достаток», вул.С.т. «Електрик», вул.С.т ."Зв’язківець", вул.С.т. «Калина Червона», вул.С.т. «Керамік», вул.С.т. «Лаванда», вул.С.т. «Медик», вул.С.т. «Пегас», вул.С.т. "Ремонтник", вул.С.т.«Берізка», вул.С.т.«Ратний ветеран», вул.С.Т.С. «Троянда», вул.Урожайна, вул.Центральна, вул.Червоної Калини, вул.б/н: 1;
460948 вул.Людкевича, 2, с.Солонка, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81131
школа, спортзал
с.Солонка – вул.Бажана, вул.Бічна Наварійська, вул.Б.Лепкого, вул.Бузкова, вул.Вечірня, вул.Володимира Великого, вул.Володимира Мономаха, вул.Гоголя, вул.Гонти, вул.Грушевського, вул.Данила Галицького, вул.Демократична, вул.Долинна, вул.Жирівська, вул.Залізняка, вул.Зубрицьких, вул.І.Сірка, вул.І.Франка, вул.Карпатська, вул.Карпенка Карого, вул.Квітнева, вул.Кн.Ольги, вул.Князя Романа, вул.Козацька, вул.Коновальця, вул.Костюшка, вул.Коцюбинського, вул.Крушельницької, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Лісна, вул.Л.Курбаса, вул.М.Вовчка, вул.Наварійська, вул.Назарія Яремчука, вул.Олени Пчілки, вул.О.Тихого, вул.Павла Апостола, вул.П.Мирного, вул.Роксолани, вул.Ромашкова, вул.Рубчака, вул.Руданського, вул.Сахарова, вул.Симоненка, вул.Спортивна, вул.Ст.Бандери, вул.Стрийська, вул.Тараса Шевченка, вул.Хвильового, вул.Черемшини, вул.Шашкевича, вул.Шухевича, вул.1-го Листопада, вул.б/н: 7;
460949 вул.Повітряна, в/м Липники, с.Солонка, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81131
пошта в/м Липники, каб.2
с.Солонка – вул.в/ч А2166, вул.в/ч А2556, вул.в/ч А4324, вул.Повітряна
460950 вул.Нова, 10, с.Малечковичі, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81132
народний дім, актовий зал
с.Малечковичі, с.Нагоряни
460951 вул.Центральна, 61А, с.Раковець, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81164
народний дім, актовий зал
с.Раковець, с.Деревач, с.Новосілка, с.Підтемне
460952 вул.Шкільна, 32А, с.Хоросно, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81164
Хороснянський навчально виховний комплекс І-ІІ ступенів, каб.5
с.Хоросно
460953 144, с.Вовків, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81139
народний дім, актовий зал
с.Вовків
460954 202, с.Загір’я, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81139
народний дім, актовий зал
с.Загір’я
460955 93, с.Кугаїв, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81139
фельшерсько-акушерський пункт, каб.1
с.Грабник, с.Кугаїв
460956 25А, с.Товщів, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81139
народний дім, актовий зал
с.Товщів
460957 105, с.Селисько, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81139
фельшерсько-акушерський пункт, каб.1
с.Селисько
460958 вул.Ринок, 50, с.Жирівка, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81138
народний дім, актовий зал
с.Жирівка, с.Ков’ярі
460959 вул.К.Устияновича, 36, с.Милятичі, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81138
народний дім, актовий зал
с.Милятичі
460960 вул.Ів.Франка, 6Б, с.Зубра, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81135
народний дім, актовий зал
с.Зубра – вул.Б.Хмельницького, вул.Гонти, вул.Дорошенка, вул.Л.Українки, вул.Підлісна, вул.Сагайдачного, вул.С.Бандери, вул.Шевченка
460961 вул.Лесі Українки, 70, с.Пасіки-Зубрицькі, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81137
школа, спортзал
с.Горішній, с.Пасіки-Зубрицькі
460962 вул.Княгині Ольги, 50А, с.Кротошин, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81136
народний дім, актовий зал
с.Кротошин
460963 вул.Галицька, 4Б, с.Давидів, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81151
школа, актовий зал
с.Давидів – вул.Б.Лепкого, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Івасюка, вул.Вітряна, вул.В.Чорновола, вул.Галицька: 7, 8А, 11А, 19, 21, 23–23А, 25, 27, 29–127; вул.Героїв Крут, вул.Гр.Сковороди, вул.Д.Галицького, вул.Зелена, вул.Ів.Франка: 48, 50, 53–54, 56, 58–60, 62, 64–162; вул.І.Мазепи, вул.Карпатська, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Річна, вул.Сагайдачного, вул.С.Бандери, вул.Сонячна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17–17А, 19, 23, 27, 29–31, 33, 35, 37, 39, 41–41А, 43, 45, 47–49, 51, 53, 55, 59–63, 65, 67–69, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 89–91, 93, 95, 101–103, 105, 111, 115–117, 119–121, 123, 127, 131, 133, 135, 137–137А, 139А, 143, 145–147, 149, 151, 155–155А, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181–183, 185, 187–328; вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шухевича, вул.б/н: 60;
460964 вул.Незалежності, 1А, с.Давидів, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81151
народний дім, фойє
с.Давидів – вул.Вербова, вул.Галицька: 1–6, 8, 9–11, 12–18, 20, 22, 24, 26, 28; вул.Ів.Франка: 1–47, 49, 51–51А, 55, 57, 61, 63; вул.Коновальця, вул.Львівська, вул.Львівська бічна, вул.Незалежності, вул.Озерна, вул.Олега Ольжича, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сонячна: 2, 4, 6, 8, 10, 12–14Б, 16–16А, 18–18Б, 20–20А, 24–26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56–58, 64–64А, 66, 70–72, 74, 76, 78, 80–82, 84, 86–88, 92, 94, 98–100, 104, 108–110, 112–114, 118, 122, 126, 128, 132, 134, 136, 138, 140–142, 144, 148, 150, 152, 156, 158–160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 184, 186; вул.б/н: 1;
460965 102, с.Черепин, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81151
народний дім, актовий зал
с.Давидів – вул.в/ч А2166, с.Черепин
460966 вул.Львівська, 19, с.Старе Село, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81154
народний дім №1, актовий зал
с.Старе Село – вул.Возз’єднання, вул.Залізнична, вул.Зелена: 95, 104–255А; вул.Лісна, вул.Львівська: 7–118, 120, 152Б; вул.Підзамче
460967 вул.Львівська, 169А, с.Старе Село, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81154
народний дім №2, актовий зал
с.Старе Село – вул.Зелена: 1–91, 97–102; вул.Львівська: 119, 122–152А, 153–469;
460968 вул.Підгірна, 195А, с.Будьків, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81155
народний дім, бібліотека
с.Будьків
460969 пл.Звенигородська, 2, с.Звенигород, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81156
школа, фойє
с.Звенигород
460970 вул.Т.Г. Шевченка, 514А, с.Шоломинь, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81158
народний дім, актовий зал
с.Шоломинь
460971 вул.Шкільна, 1007А, с.Відники, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81157
народний дім, актовий зал
с.Відники
460972 вул.Ангеловича, 1130А, с.Гринів, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81156
народний дім, головний зал
с.Гринів
460973 вул.Центральна, 1373А, с.Коцурів, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81156
народний дім, актовий зал
с.Коцурів
460974 вул.Шкільна, 3, с.Виннички, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81150
школа, спортзал
с.Виннички
460975 вул.Шкільна, 1, с.Дмитровичі, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81150
школа, спортзал
с.Дмитровичі
460976 вул.Центральна, 2, с.Гончари, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81150
школа, спортзал
с.Гончари
460977 вул.Шевченка, 84, с.Чишки, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81144
народний дім, актовий зал
с.Чишки
460978 вул.Бічна Шептицьких, 15, с.Чишки, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81144
адміністративний корпус ПАФ, каб.2
с.Бережани, с.Волиця, с.Соснівка
460979 вул.Шевченка, 41, с.Чижиків, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81145
народний дім, актовий зал
с.Чижиків
460980 вул.Центральна, 4, с.Глуховичі, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81145
народний дім, актовий зал
с.Глуховичі
460981 вул.Дучимінської Ольги, 58, с.Миколаїв, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81153
школа, актовий зал
с.Миколаїв, с.Підсоснів
460982 вул.Шевченка Тараса, 57, с.Городиславичі, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81153
народний дім, актовий зал
с.Городиславичі
460983 вул.Бандери Степана, 56, с.Гаї, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81153
народний дім, актовий зал
с.Гаї
460984 вул.Шевченка, 27А, с.Підберізці, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81146
народний дім, актовий зал
с.Підберізці
460985 вул.Т.Шевченка, 32, с.Миклашів, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81140
сільська рада, актовий зал
с.Миклашів
460986 вул.Наукова, 1, с.Підгірне, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81153
адміністративний корпус інституту, актовий зал
с.Підгірне
460987 вул.Винниківська, 2А, с.Лисиничі, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81126
народний дім, актовий зал
с.Лисиничі
460988 вул.Митрополита Яхимовича, 149А, с.Підбірці, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81127
народний дім, актовий зал
с.Підбірці
460989 вул.І.Франка, 71А, с.Ямпіль, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81122
школа, фойє
с.Ямпіль
460990 вул.Старе Село, 95, с.Кам’янопіль, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81122
фельшерсько-акушерський пункт, каб.1
с.Кам’янопіль
460991 вул.Лукашевичів, 201, с.Сороки-Львівські, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81120
школа, фойє
с.Сороки-Львівські
460992 вул.Січових Стрільців, 43, с.Муроване, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81121
школа, фойє
с.Муроване – вул.Бічна Будівельна, вул.Бічна Індустріальна, вул.Бічна Молодіжна, вул.Будівельна, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Господарська, вул.Дорошенка, вул.Енергетична, вул.Житня, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Індустріальна, вул.Квітнева, вул.Л.Українки, вул.Львівська, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Нижня, вул.Партизанська, вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.Шевченка: 1–6; вул.б/н
460993 вул.Січових Стрільців, 43, с.Муроване, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81121
школа, каб.2
с.Муроване – вул.Вокзальна, вул.Залізнична, вул.Меліоративна, вул.Шевченка: 7–17;
460994 вул.М.Булеци, 255, с.Пикуловичі, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81125
школа, актовий зал
с.Пикуловичі
460995 вул.С.Бандери, 96, с.Борщовичі, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81124
народний дім, фойє
с.Борщовичі
460996 вул.Івана Франка, 16, с.Верхня Білка, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81141
народний дім, фойє
с.Верхня Білка
460997 вул.Тракт Глинянський, 7, с.Нижня Білка, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81142
народний дім, фойє
с.Нижня Білка
460998 вул.Івана Франка, 36, с.Сухоріччя, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81141
школа, каб.1
с.Сухоріччя
460999 вул.М.Грушевського, 160, с.Гамаліївка, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81123
народний дім, актовий зал
с.Гамаліївка
461000 вул.Річкова, 1, с.Чорнушовичі, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81143
народний дім, актовий зал
с.Чорнушовичі
461001 1А, с.Журавники, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81143
школа, каб.2
с.Журавники
461002 4А, с.Тарасівка, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81143
народний дім, актовий зал
с.Тарасівка
461929 вул.Глинянський Тракт, 151Б, м.Львів, Львівська обл., 79067
школа-садок "Провесінь", музичний зал, 1-й поверх
м.Львів – вул.Бігова, вул.Глинянський Тракт: 61, 67–67А, 69, 75, 77–79А, 81, 83–83А, 85–87, 89–89А, 89В, 91, 93, 95, 97, 99–99А, 101–103, 105, 107, 109, 111, 113–113А, 115, 117–119, 121А, 123–123А, 125, 127, 129, 131–131А, 133–133А, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147–147Б, 149–159, 161А; вул.Переможна, вул.Поетична
461930 вул.Глинянський Тракт, 152, м.Львів, Львівська обл., 79067
агрофірма "Провесінь", актовий зал, 1-й поверх
м.Львів – вул.Глинянський Тракт: 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–60, 62–66, 68, 72, 76, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 96–96Б, 98, 100–100А, 104–104Б, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 161, 161Б–165; вул.Дубова, вул.Залісна, вул.Кравса А., ген., вул.Курінна, вул.Лебедина, вул.Лодія П., вул.Навколишня, вул.Над’ярна, вул.Наступальна, вул.Січова
461933 вул.Каштанова, 9, м.Львів, Львівська обл., 79038
школа №42, їдальня, 2-й поверх
м.Львів – вул.Каштанова, вул.Садівнича, вул.Симиренків, вул.Ярошинської Є.
461934 вул.Каштанова, 9, м.Львів, Львівська обл., 79038
школа №42, коридор, 2-й поверх
м.Львів – вул.Китайська
461937 вул.Кривчицька Дорога, 1, м.Львів, Львівська обл., 79014
школа №70, спортзал, 1-й поверх
м.Львів – вул.Вільде І., вул.Глинянський Тракт: 9–32; вул.Голинського М., вул.Грушева, вул.Долішня, вул.Казахська, вул.Козацька, вул.Козика М., вул.Козланюка П., вул.Колумба Х., вул.Копальна, вул.Коцка А., вул.Кошова, вул.Кривчицька Дорога: 1–52; вул.Личаківська: 157, 159, 161, 165, 167, 169, 169А, 171А, 175, 183, 185, 187, 189; вул.Міжгірна, вул.Мучна: 2–24; вул.На Сторожі, вул.Низова, вул.Ніщинського П., вул.Ромоданівська, вул.Станція Личаків, вул.Табірна, вул.Чарнецького М., єписк., вул.Чернеча Гора, вул.Чумацька, вул.Шишманова І., вул.Ялтинська, вул.Яричівська
461938 вул.Кривчицька Дорога, 92, м.Львів, Львівська обл., 79067
школа №71, спортзал, 1-й поверх
м.Львів – вул.Березова, вул.Бескидська, вул.Богданівська, вул.Визвольна, вул.Вовка Ф., вул.Втіха, вул.Глиняна, вул.Горліса-Горського Ю., вул.Духновича О., вул.Зрубова, вул.Корпанюків, вул.Краснянська, вул.Кривчицька Дорога: 53–117; вул.Лотоцького А., вул.Малі Кривчиці, вул.Марунька, вул.Монгольська, вул.На Копані, вул.Над Джерелом, вул.Подолинського С., вул.Приязна, вул.Прогулкова, вул.Розкіш, вул.Самокиша М., вул.Старознесенська: 121, 123, 125–127, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145–145Б, 147–200А; вул.Тарасівська
461939 вул.Лисеницька, 3, м.Львів, Львівська обл., 79032
школа-гімназія, хол, 1-й поверх
м.Львів – вул.Лисеницька: 1, 4–62; вул.Пасічна: 75, 77, 79;
461943 вул.Личаківська, 171, м.Львів, Львівська обл., 79014
школа №63, хол, 1-й поверх
м.Львів – вул.Базальтова, вул.Бахматюка О., вул.Букова, вул.Винниківська, вул.Глинянський Тракт: 33–41, 43, 45, 47–47В, 49–49А, 51, 53, 55, 89Б; вул.Голубця М.: 7–11А, 21, 23–23А, 25–25А, 27, 29–29А, 31–31А, 33, 35, 37, 39–39А, 41, 43, 45, 69–75, 77, 79, 87, 89, 91–93А, 95, 97, 99, 101, 103–103А, 105, 107, 109–109А; вул.Горівська, вул.Гранітна, вул.Дріжджова, вул.Запольської Г., вул.Зборівська, вул.Іванова Гора, вул.Кінцева, вул.Кобзарська, вул.Личаківська: 150, 152, 162, 162А, 164, 166, 172, 174, 176, 180, 182, 184, 184А, 184Б, 188, 190, 190А, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 202, 204, 206, 206А, 207, 208, 208А, 211, 212, 212А, 212Б, 213, 214, 215, 216, 217, 219А, 221, 222, 222А, 223, 224, 228, 228А, 237, 239, 240, 241, 243, 245, 245А, 253, 257, 257А, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 271А, 273, 275, 277, 279, 281; вул.Милорадович Є., вул.Пасічна: 3, 5А, 11; вул.Полуднева, вул.Поморянська, вул.Россі К., вул.Січнева, вул.Цетнерівка, вул.Яловець, вул.Ярова
461944 вул.Медової Печери, 39, м.Львів, Львівська обл., 79038
гуртожиток №3 ЛНУ ім.І.Франка, спортзал, 1-й поверх
м.Львів – вул.Медової Печери: 2–37; вул.Пасічна: 55, 57, 59, 59А, 61, 63, 65, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 84;
461945 вул.Медової Печери, 39А, м.Львів, Львівська обл., 79038
гуртожиток ЛНУ ім.І.Франка, спортивна кімната, 1-й поверх
м.Львів – вул.Медової Печери: 39–39А;
461946 вул.Медової Печери, 53, м.Львів, Львівська обл., 79038
Львівська державна фінансова академія, хол, 1-й поверх
м.Львів – вул.Кленова, вул.Кузьми О., вул.Латвійська, вул.Майорівка, вул.Медової Печери: 38–38А, 39В–77-3; вул.Соколина, вул.Стешенка І.
461951 вул.Пасічна, 62, м.Львів, Львівська обл., 79038
гуртожиток №8 ЛНУ ім.І.Франка, їдальня, 1-й поверх
м.Львів – вул.Пасічна: 42, 54, 56, 58, 60, 62, 62А, 62Б, 62В, 64, 64А, 66, 68, 71, 71А, 73;
461952 вул.Пасічна, 64А, м.Львів, Львівська обл., 79038
гуртожиток №1 інституту фізкультури, хол, 1-й поверх
м.Львів – вул.Боровиковського Л., вул.Голубця М.: 2–6А, 14–20, 22, 24–24А, 26, 28–28Б, 30, 32–32А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–68В, 76, 78–78А, 80–86, 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102–102Б, 104, 106, 108, 110–122А; вул.Грибова, вул.Пасічна: 8, 21, 22, 25, 25А, 27, 27А, 28, 29, 29А, 29Б, 30, 31, 32, 32А, 33, 33А, 33Б, 33В, 33Г, 34, 36, 37, 38, 39В, 40, 45, 47, 49, 51, 53; вул.Таджицька
461953 вул.Пасічна, 87, м.Львів, Львівська обл., 79032
техніко-економічний коледж ЛНУ "Львівська політехніка", хол, 1-й поверх
м.Львів – вул.Лисеницька: 2–2А; вул.Пасічна: 81, 84Б, 84В, 84Д, 85, 86А, 86Б, 88, 88А, 89, 90, 91, 92, 92А, 94А, 96, 98, 98А, 102, 104, 121, 121А, 123Б;
461960 вул.Хмельницького Б., 132, м.Львів, Львівська обл., 79024
школа №7, спортзал, 1-й поверх
м.Львів – вул.Бодянського О., вул.Бринського М., вул.Бродівська, вул.Васильченка С., вул.Врізана, вул.Гнатевича Б., вул.Горіхова, вул.Золочівська, вул.Ковельська, вул.Металістів, вул.Падури Т., вул.Польова: 13, 15–86; вул.Помірки, вул.Черкаська, вул.Черника Ф., вул.Юнацька
461961 вул.Хмельницького Б., 132, м.Львів, Львівська обл., 79024
школа №7, коридор, 2-й поверх
м.Львів – вул.Белзька, вул.Галечко С., вул.Гамалії М., вул.Грядкова, вул.Дніпрової Чайки, вул.Земельна, вул.Зубрицького Д., вул.Ігорева, вул.Ковальська, вул.Корейська, вул.Корецька, вул.Крайня, вул.Кукурудзяна, вул.Механічна, вул.Милятинська, вул.Миргородська, вул.Молочна, вул.Новознесенська, вул.Перехід, вул.Петрусенко О., вул.Пинська, вул.Пластова, вул.Поворотна, вул.Потелицька, вул.Радехівська, вул.Ратича О., вул.Ребета Л., вул.Саковича К., вул.Сушкевича К., вул.Таращанська, вул.Тарнавка, вул.Теребовлянська, вул.Трависта, вул.Хмельницького Б.: 116, 140, 144, 148, 150, 158, 160, 162, 164, 164А, 192, 194, 194Б, 196, 196А, 196Б, 198, 216, 220, 222, 224, 226, 230А, 284, 284А, 284Б, 286, 286А, 286Б, 286Г; вул.Шатківського О., вул.Щоголева Я.
462095 вул.Замарстинівська, 11, м.Львів, Львівська обл., 79019
СЗШ №87, актовий зал, 2-й поверх
м.Львів – вул.Гайдамацька, вул.Долинського Л., вул.Замарстинівська: 11, 11А, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 31, 33, 36, 38, 47, 50, 52, 54, 58; вул.Ковалевської С., вул.Кушевича С., вул.Лемківська, вул.Лобачевського М., вул.Тесленка А., вул.Хмельницького Б.: 42, 44, 46, 48, 50А, 73;
462096 вул.Хімічна, 7, м.Львів, Львівська обл., 79019
школа №22, хол, 2-й поверх
м.Львів – вул.Бальзака О., вул.Доступна, вул.Оглоблина О., вул.Сорочинська, вул.Ставова, вул.Угнівська, вул.Хімічна, просп.Чорновола В.: 43, 45, 47, 49, 55;
462097 вул.Хімічна, 7, м.Львів, Львівська обл., 79019
школа №22, хол, 3-й поверх
м.Львів – вул.Баронча С., вул.Городницька, вул.Замарстинівська: 51, 64, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 79, 82, 84, 86, 92, 94, 96, 97, 98, 100, 106, 106А, 107, 108; вул.Квітова, вул.Колодійська, вул.Корінна, вул.Крута, вул.Купали Я., вул.Малинова, вул.Мельничука С., вул.Перекопська, вул.Підрічна, вул.Половинна, вул.Реміснича, вул.Східна, вул.Узбецька, вул.Фіалкова, вул.Циганівка, вул.Чучмана І., вул.Януша Б., просп.Чорновола В.: 16А, 16В, 16Г, 16Д, 16Е, 16Є, 16Ж, 16З;
462098 просп.Чорновола В., 61, м.Львів, Львівська обл., 79020
Львівський інститут банківської справи, ауд.108, 1-й поверх
м.Львів – вул.Кошиця О.: 1; вул.Липинського В.: 3–6; вул.Могильницького А., вул.Окуневського Т., вул.Петровського Г., вул.Плетенецького Є., вул.Пожежників, просп.Чорновола В.: 75;
462099 вул.Скидана К., 18, м.Львів, Львівська обл., 79019
школа №20, спортзал, 1-й поверх
м.Львів – вул.Донецька, вул.Караїмська, вул.Огіркова, вул.Остряниці Я., вул.Підзамче, вул.Скидана К., вул.Стрімка, вул.Хмельницького Б.: 56, 58, 60, 62, 64, 66, 72, 74, 83, 85, 87, 95, 97, 105, 105А, 109А, 113; вул.Шкільна
462100 вул.Скидана К., 18, м.Львів, Львівська обл., 79019
школа №20, кабінет №5, 1-й поверх
м.Львів – вул.Бобинського В., вул.Вилітна, вул.Волинська, вул.Діаманда Г., вул.Дублянська, вул.Зустрічна, вул.Нафтова, вул.Погідна, вул.Промислова, вул.Равська, вул.Сміла, вул.Хмельницького Б.: 82, 88, 94, 96, 100, 115, 117, 119, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155А, 159, 161, 163, 165, 167, 173, 175, 177, 179, 187, 187А, 187Б, 189, 191, 195, 199, 201, 203, 203А, 205, 213А, 215, 219А, 221, 223, 225;
462101 вул.Жовківська, 6, м.Львів, Львівська обл., 79019
Ліцей №57 ім.Короля Данила Львівської міської ради, актовий зал, 1-й поверх
м.Львів – вул.Біляшівського М., вул.Дашкевича Р., вул.Жовківська, вул.Заводська, вул.Ткацька
462102 вул.Плужника Є., 6, м.Львів, Львівська обл., 79020
Ставропігійський ліцей, їдальня, 1-й поверх
м.Львів – вул.Варшавська: 73, 83–120, 123–123А, 125–135А, 137–141; вул.Винниця: 1А–42, 52–90; вул.Випасова, вул.Ждахи М., вул.Загула Д., вул.Зимова горішня, вул.Зимова долішня, вул.Ланова, вул.Млинова, вул.Плужника Є., вул.Рільнича, вул.Тунельна
462103 вул.Варшавська, 126, м.Львів, Львівська обл., 79020
школа №23, спортзал, 1-й поверх
м.Львів – вул.Буковинська, вул.Варшавська: 122, 124, 136, 143А–193; вул.Возняка М., акад., вул.Жнивна, вул.Коверка А., вул.Липи Ю.: 45; вул.На Нивах, вул.Орна, вул.Під Голоском: 1–13; вул.Теслярська, просп.Чорновола В.: 95, 99, 101, 103;
462104 вул.Варшавська, 126, м.Львів, Львівська обл., 79020
школа №23, їдальня, 2-й поверх
м.Львів – вул.Липи Ю.: 10–43; вул.Щепова
462105 вул.Варшавська, 58, м.Львів, Львівська обл., 79020
школа №91, хол, 1-й поверх
м.Львів – вул.Акацієва, вул.Алчевської Х., вул.Варшавська: 19А–68; вул.Вишнева, вул.Дивізійна, вул.Кедрова, вул.Купчинського Р., вул.Мови В., вул.Молодіжна, вул.Петрицького А., вул.Поштова, вул.Соснова, вул.Холмська, вул.Чубинського П.
462106 вул.Варшавська, 58, м.Львів, Львівська обл., 79020
школа №91, спортзал, 1-й поверх
м.Львів – вул.Варшавська: 69–70, 76А; вул.Зимова, вул.Панча П.: 8, 10, 12–26; вул.Яблунева
462107 вул.Масарика Т., 9, м.Львів, Львівська обл., 79020
школа №43, фойє, 1-й поверх
м.Львів – вул.Кошиця О.: 4–9; вул.Масарика Т.: 8–18; вул.Панча П.: 5; просп.Чорновола В.: 67Б, 67В, 73;
462108 вул.Масарика Т., 9, м.Львів, Львівська обл., 79020
школа №43, їдальня, 1-й поверх
м.Львів – вул.Білоруська, вул.Варшавська: 2–18; вул.Горбкова, вул.Гранична, вул.Масарика Т.: 2–6, 26; вул.Панча П.: 7, 9, 11; вул.Ручай, вул.Сосюри В., вул.Струмок, вул.Тисова, вул.Черемхова
462114 вул.Замарстинівська, 132, м.Львів, Львівська обл., 79019
школа №78, хол, 1-й поверх
м.Львів – вул.Бетховена Л., вул.Вербова, вул.Весняна, вул.Грабова, вул.Замарстинівська: 109, 109А, 113, 115, 115А, 117, 118А, 118Б, 118В, 120, 132, 133, 133А, 134, 134А, 139, 139А, 141, 147, 147А, 149, 151А, 153, 157А; вул.Липинського В.: 13–50; вул.Лінкольна А.: 1–6А, 11–23А; вул.Мурашка О., вул.Пачовського В., вул.Покутська, вул.Ржегоржа Ф., вул.Сінна, вул.Стеблиста, вул.Тена Б., вул.Торф’яна, вул.Тучапського П., вул.Шеремети П.
462115 вул.Лінкольна А., 23, м.Львів, Львівська обл., 79068
ВПУ комп’ютерних технологій і будівництва, хол, 1-й поверх
м.Львів – вул.Господарська, вул.Лінкольна А.: 10А, 29, 43А, 45А; вул.Польна, вул.Тичини П.: 9–17; вул.Хвильового М.: 14;
462116 вул.Лінкольна А., 23, м.Львів, Львівська обл., 79068
ВПУ комп’ютерних технологій і будівництва, хол, 2-й поверх
м.Львів – вул.Льняна, вул.Селянська, вул.Тичини П.: 18–23; вул.Хвильового М.: 7, 9–9А, 11А–11Б, 14А–19А, 23А, 25А, 30;
462117 вул.Хвильового М., 16, м.Львів, Львівська обл., 79068
школа №54, хол, 1-й поверх
м.Львів – вул.Кревецького І., вул.Лінкольна А.: 37–43, 47; вул.Хвильового М.: 23, 25, 29, 31–36, 38;
462118 вул.Хвильового М., 16, м.Львів, Львівська обл., 79068
школа №54, актова зала, 2-й поверх
м.Львів – вул.Липинського В.: 58–65; вул.Лінкольна А.: 45, 51–57; вул.Миколайчука І.: 1–1Б, 3; вул.Хвильового М.: 42–62;
462151 вул.Миколайчука І., 9, м.Львів, Львівська обл., 79059
Львівська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, лекційна зала, 4-й поверх
Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м.Львова"
462152 вул.Шевченка, 156, м.Львів, Львівська обл., 79039
Личаківська виправна колонія №30, 1-й поверх
Державна установа "Личаківська виправна колонія (№30)"
462157 вул.Січових Стрільців, 10, с.Сокільники, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81130
початкова школа, каб.2
с.Сокільники – вул.Богуна, вул.Героїв Крут, вул.Героїв Майдану, вул.Грушевського, вул.Івасюка, вул.Куліша, вул.Львівська, вул.Нова, вул.О.Вишні, вул.Південна, вул.Стуса, вул.Хвильового, вул.Чорновола, вул.Шевченка
462160 вул.Шкільна, 1А, с.Зубра, Пустомитівський р-н, Львівська обл., 81135
навчально-виховний комплекс I-III ступенів, спортзал
с.Зубра – вул.В.Стуса, вул.Г.Сковороди, вул.Залізняка, вул.Івана Богуна, вул.Ів.Франка, вул.Кривоноса, вул.Лісна, вул.Мазепи, вул.Шкільна
462162 вул.Плужника Є., 6, м.Львів, Львівська обл., 79020
Ставропігійський ліцей, фойє актового залу, 2-й поверх
м.Львів – вул.Малоголосківська