Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Харківська область, Територіальний виборчий округ № 178

Дільниць - 161

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
630001 пл.Ростовцева, 14, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64207
районний будинок культури, мала зала
м.Балаклія – в’їзд Спортивний, в’їзд Шевченка, вул.Алієва: 103, 105, 138–142; вул.Берегова, вул.Жовтнева: 30–34, 36, 38–46, 48, 50, 52–56, 58, 60, 82, 92; вул.Набережна: 1–39, 41, 43, 45; вул.Нижньо-Садова, вул.Соборна: 103, 105–145; вул.Спортивна: 7–17; вул.Шевченка, вул.Юннатівська, вул.1-го Травня: 13, 16–22, 25; пл.ім.В.Й.Казмірука: 1–3, 9–21; пров.Верхній, пров.Воїнів-інтернаціоналістів, пров.Герцена, пров.Дачний, пров.Жовтневий: 2, 4, 8, 10–61; пров.Нижньо-Садовий: 1/17, 3–12; пров.Південний, пров.Серпуховський: 2/17–3, 5–28; пров.Спортивний, пров.Шевченка: 1–16, 18, 20, 22, 24;
630002 вул.Соборна, 95, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64207
Балаклійська школа №1, актова зала
м.Балаклія – вул.Алієва: 132; вул.Соборна: 89–102, 104; пл.ім.В.Й.Казмірука: 4; пл.Ростовцева, пров.Серпуховський: 4;
630003 пров.1-го Травня, 12, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64207
Балаклійська школа №2, їдальня
м.Балаклія – вул.Соборна: 65–65Д, 67–69, 71–74, 76, 78, 80–88; вул.Спортивна: 4; вул.Центральна: 21; вул.1-го Травня: 7; пров.Нижньо-Садовий: 2; пров.1-го Травня
630004 пров.1-го Травня, 12, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64207
Балаклійська школа №2, фойє
м.Балаклія – в’їзд Алієва, вул.Алієва: 31/5–102, 104, 106–110; вул.Жовтнева: 1–5, 7, 9, 19–21/1; вул.Муканова: 1–27, 30, 32, 34, 36; вул.Соборна: 37, 39–41, 43, 47, 49, 51, 53, 55–63, 66, 70, 75, 77, 79; вул.Центральна: 2А–20, 22–34; вул.1-го Травня: 1–6, 14–14/2; пров.Алієва, пров.Веселий, пров.Міський, пров.Муканова
630005 вул.8-го Березня, 5, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64207
музична школа, велика зала, 2-й поверх
м.Балаклія – в’їзд Банківський, вул.Жовтнева: 6, 8, 11–16, 22–28, 35, 37/1, 47, 49, 51, 57, 59, 61–79, 83–91, 93–111/18; вул.Котляревського, вул.Муканова: 29, 31, 33, 35, 37–128; вул.Набережна: 40, 42, 44, 46–67; вул.Підгірна, вул.Радіщева, вул.Садки, вул.1-го Травня: 23; вул.8-го Березня, пров.Жовтневий: 1, 3, 5–7, 9; пров.Ковальський, пров.Мисливський, пров.Набережний, пров.Підрічний, пров.Шевченка: 17, 19, 21, 23/1, 25–52;
630006 вул.Соборна, 45, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64207
управління Пенсійного фонду, фойє
м.Балаклія – в’їзд Заводський, в’їзд Поетичний, вул.Алієва: 2–30; вул.Армійська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Декабристів, вул.Заводська, вул.Зої Космодем’янської, вул.Леоніда Лимаря, вул.Лермонтова, вул.Оборонна: 5, 9/69, 11–11/55, 13–13А, 15; вул.Поетична, вул.Слобожанська, вул.Соборна: 2–6, 10, 12, 14–16, 18, 20–20А, 24–25, 27–29, 31–36, 38, 42, 44–46, 48, 50, 52, 54; вул.Удальцова, вул.Українська: 1, 3, 5, 7, 9–11, 13, 15, 17–69/5; вул.Чайковського, пров.Абрикосовий, пров.Гоголя, пров.Лермонтова, пров.Народний, пров.Слобожанський, пров.Український, тупик Заводський
630007 вул.Соборна, 22, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64203
Будівля релігійної організації "Світло Євангелія", зала
м.Балаклія – в’їзд Миру, в’їзд Привокзальний, вул.Арсенальна, вул.Вишнева, вул.Вторчорметова, вул.Геологічна, вул.Гоголя, вул.Миру, вул.Петра Азаренка, вул.Покровська: 2–4; вул.Соборна: 1, 7–9, 11, 13, 17, 19, 21–23, 26, 30; вул.Тимірязєва, вул.Чкалова, вул.40 років Перемоги, пров.Вишневий, пров.Залізничний, пров.Полковий, пров.Привокзальний, тупик Привокзальний, військова частина А-1352
630008 вул.Покровська, 25, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64207
Балаклійська школа №3, спортивна зала
м.Балаклія – в’їзд Грушевського, в’їзд Пушкіна, в’їзд Рєпіна, в’їзд Цегельний, вул.Аверіна, вул.Весняна, вул.Грушевського, вул.Гуртових, вул.Кооперативна, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Новоселівка, вул.Оборонна: 1–4, 6–8, 10, 12, 14, 16–86; вул.Олександра Матросова, вул.Рєпіна, вул.Українська: 2, 4, 6, 8, 12, 14–14А, 16, 71/58–85; вул.Цегельна, вул.172 Стрілецької Дивізії, пров.Весняний, пров.Грушевського, пров.Дарвіна, пров.Некрасова, пров.Новоселівський, пров.Цегельний, тупик Цегельний
630009 вул.Покровська, 25, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64207
Балаклійська школа №3, їдальня
м.Балаклія – в’їзд Дніпровський, вул.Володимирська, вул.Льва Толстого, вул.Підлужна, вул.Покровська: 5–126; вул.Пушкіна, вул.Родинна, вул.Стадіонна, вул.Ціолковського, вул.35 Гвардійської Дивізії, пров.Дніпровський, пров.Луговий, пров.Льва Толстого, пров.Мостовий, пров.Підлужний, пров.Плеханова, пров.Покровський, пров.Пушкіна
630010 вул.Гагаріна, 14, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64203
Балаклійська школа №6, фойє
м.Балаклія – вул.Академіка Губкіна, вул.Буровиків, вул.Гагаріна, вул.Газовиків, вул.Запорізька, вул.Івана Франка, вул.Костянтина Калініна, вул.Липова, вул.Медова, вул.Нафтовиків, вул.Оксани Петрусенко, вул.Полтавська, вул.Савинське шосе, вул.Тараса Бульби, вул.Харківська, вул.Якова Чернігівця, пров.Гагаріна, пров.Запорізький, пров.Коцюбинського, пров.Харківський, пров.Якова Чернігівця
630011 вул.Заміська, 7, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64203
приміщення ДП "Світанок", вестибюль
м.Балаклія – вул.Заміська, вул.Ново-Заміська
630012 вул.Перемоги, 100, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64201
Балаклійський НВК (школа), їдальня
м.Балаклія – вул.Вербна, вул.Веселкова: 1/20–8; вул.Гастелло, вул.Залиманська, вул.Затишна, вул.Короленка, вул.Крейдяна, вул.Крилова, вул.Лізи Чайкіної, вул.Московська, вул.Олега Кошового, вул.Перемоги: 1–135, 137, 139, 141, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167/8, 169–173, 175, 177, 179; вул.Польова, вул.Пугачова, вул.Річкова, вул.Слобідська, вул.Чернишевського, вул.Шкільна, вул.Юрія Смирнова: 1–62, 64, 66, 68–68А, 70, 72, 74, 76; пров.Залиманський, пров.Затишний, пров.Крейдяний, пров.Олега Кошового, пров.Пугачова, пров.Річковий, пров.Східний, тупик Крилова
630013 вул.Перемоги, 211/35, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64201
лагерський клуб, зала
м.Балаклія – в’їзд Київський, вул.Будівельна, вул.Веселкова: 9–60; вул.Дмитра Павлова, вул.Дружби, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Лагерська, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Перемоги: 136, 138, 140, 142–144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 174, 176, 178, 180–323; вул.Полярна, вул.Ранкова, вул.Сергія Тюленіна, вул.Уляни Громової, вул.Цементників, вул.Цемзаводське шосе, вул.Юрія Смирнова: 63, 65, 67, 69–69А, 71, 73, 75–75А, 77–177; пров.Будівельний, пров.Веселковий, пров.Гвардійський, пров.Лагерський, пров.Полярний, пров.Юрія Смирнова
630014 вул.Партизанська, 5, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64207
Балаклійська спеціальна школа-інтернат, актова зала
м.Балаклія – вул.Балтійська, вул.Борова, вул.Данилевського, вул.Задінецька, вул.Зелена, вул.Ново-Задонецька, вул.Партизанська, вул.Північна, вул.Піщана, вул.Шахтарська, пров.Піщаний, пров.Шосейний, с.Крейдянка
630015 пл.Центральна, 41, смт Андріївка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64220
Андріївська школа №1, актова зала
смт Андріївка – в’їзд Краснокутський, в’їзд Першотравневий, вул.А.Шеховцова, вул.Банна, вул.Барвінкова, вул.Весела, вул.Гетьманська, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Докучаєва, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Кооперативна, вул.Краснокутська, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Мистецька, вул.Молочна, вул.Набережна, вул.Павлова, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Поштова, вул.Сірого, вул.Слобідська, вул.Сонячна, вул.Центральна, вул.Червонодонецька, вул.Черняховського, вул.Ярослава Мудрого, вул.8 Березня, пл.Спортивна, пл.Центральна, пров.Банний, пров.Барвінковий, пров.Грушевського, пров.Кооперативний, пров.Ломоносова, пров.Набережний, пров.Першотравневий, пров.Сонячний, пров.Центральний, пров.Червонодонецький, тупик Вокзальний, тупик Молочний, Будинки тягової підстанції 303 кілометр
630016 пл.Центральна, 41, смт Андріївка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64220
Андріївська школа №1, спортивна зала
смт Андріївка – в’їзд Пушкіна, в’їзд Український, вул.Балаклійська: 1А–183; вул.Будівельна, вул.Ветеринарна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Горького, вул.Григорія Сковороди, вул.Джерельна, вул.Дружби, вул.Енергетиків, вул.Зої Космодем’янської, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Кошевого, вул.Лермонтова, вул.Московська, вул.Некрасова, вул.Новоселівка, вул.Підлиманська, вул.Польова, вул.Садова, вул.С.Підченка, вул.Титова, вул.Толстого, вул.Українська, вул.Університетська, вул.Чернишевського, вул.Чехова, пров.Ветеринарний, пров.Горького, пров.Григорія Сковороди, пров.Зої Космодем’янської, пров.Кошевого, пров.Кузнечний, пров.Молодіжний, пров.Новоселівка, пров.Підлиманський, пров.Садовий
630017 вул.Шевченка, 1, смт Андріївка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64222
Андріївська школа №2, актова зала
смт Андріївка – в’їзд Залізничний, в’їзд Патріотичний, в’їзд Підвокзальний, в’їзд Сергія Коробки, вул.Балаклійська: 186–382; вул.Б.Хмельницького, вул.Володимирська, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Івана Франка, вул.Лісна, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Паркова, вул.Патріотична, вул.Підвокзальна, вул.Підлісна, вул.Поетична, вул.Потьомкіна, вул.Світла, вул.Сергія Коробки, вул.Толбухіна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пл.Підвокзальна, пров.Балаклійський, пров.Володимирський, пров.Залізничний, пров.Патріотичний, пров.Підлісний, пров.Поетичний, пров.Потьомкіна, пров.Шевченка
630018 вул.20 Гвардійської Дивізії, 10Б, смт Савинці, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64270
Савинський ліцей, спортивна зала
смт Савинці – в’їзд Слобожанський, вул.Больнична, вул.Борисівська, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул.Дмитра Чигринова, вул.Заводська, вул.Івана Тихого, вул.Івана Франка, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Леоніда Талалая, вул.Лесі Українки, вул.Липова, вул.Ломоносова, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Партизанська, вул.Поштова, вул.Пушкінська, вул.Рівненська, вул.Садова, вул.Слобожанська, вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Театральна, вул.Тимофієнка, вул.Українська, вул.Ярослава Мудрого, вул.20 Гвардійської Дивізії, вул.30 років Перемоги, пров.Грушевського, пров.Поштовий, пров.Ярослава Мудрого, пров.8 Березня, тупик Больничний
630019 вул.Шкільна, 1А, смт Савинці, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64272
Савинська філія Петрівського аграрного ліцею, спортивна зала
смт Савинці – в’їзд Народний, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Затишна, вул.Комунальна, вул.Кооперативна, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Народна, вул.Першотравнева, вул.Північна, вул.Підгорна, вул.Чайковського, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Першотравневий, пров.Шевченка, тупик Шевченка
630020 вул.Привокзальна, 50, смт Савинці, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64270
ПАТ ДПДЗКУ "Савинський елеватор", зала засідань
смт Савинці – в’їзд казарма 338 км, в’їзд казарма 340 км, в’їзд Лісний, в’їзд Сосновий, вул.Ветеринарна, вул.Залізнична, вул.Кам’янка, вул.Київська, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Привокзальна, вул.Придонецька, вул.П’ятихатка, вул.Рєпіна, вул.Соснова, вул.Сумська, вул.Сунична, вул.Центральна, вул.Чехова, вул.Якова Чернігівця, пров.Київський, пров.Придонецький, пров.Сосновий, пров.Сумський, пров.Центральний, пров.Шкільний
630021 вул.Донецька, 38, с.Довгалівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64270
Довгалівська школа, коридор
с.Довгалівка
630022 вул.Центральна, 29, смт Донець, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64250
Донецька школа №1, актова зала, корпус 2
смт Донець – вул.Весняна: 42, 44, 61–69; вул.Вишнева, вул.Газовиків, вул.Кулікова, вул.Набережна, вул.Стадіонна: 9–9А; вул.Центральна: 27, 29, 31–31А, 33–33А, 35–35Б, 44–66; вул.Шевченко
630023 вул.Центральна, 29, смт Донець, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64250
Донецька школа №1, спортивна зала, корпус 1
смт Донець – вул.Білогірська, вул.Донецька, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Мічуріна, вул.Прилужна, вул.Стадіонна: 7; с.Дальня Шебелинка, с.Копанка, с.Прогрес, с.Червона Гірка
630024 вул.Центральна, 13, смт Донець, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64250
палац культури ГПУ "Шебелинкагазвидобування", фойє
смт Донець – вул.Будівельників, вул.Спортивна: 9–9Б, 11–11Б, 13, 15–15А, 28А–38; вул.Стадіонна: 5–5Б; вул.Центральна: 11А–11Б, 15–15А, 17–17А, 19, 23, 25, 40;
630025 вул.Центральна, 3, смт Донець, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64250
Донецька школа №2, фойє
смт Донець – в’їзд Шкільний, вул.Бурильників, вул.Весняна: 1–41, 43, 45–59; вул.В.Лук’янова, вул.Затишна, вул.Кольцова, вул.Лікарняна, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Михайлівська, вул.Південна, вул.Спортивна: 1–8, 10, 12, 14, 16–28; вул.Стадіонна: 1–3Б; вул.Степова, вул.Центральна: 2–11, 12–14, 16, 18, 20–22, 24, 26, 28, 30–30Б, 32, 34–34Б; вул.7-го Вересня, вул.7-го Вересня/Спортивна, пров.Лісний, пров.Південний
630026 вул.Центральна, 11, с.Асіївка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64260
Асіївський будинок культури, фойє
с.Асіївка, с.Попівка, с.Соколівка, с.Успенське
630027 вул.Миру, 3, с-ще Слобожанське, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64260
Слобожанський НВК (школа), спортивна зала
с-ще Слобожанське, с.Новомиколаївка
630028 вул.Центральна, 47, с.Борщівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64240
Борщівська сільська рада, зала засідань
с.Борщівка
630029 вул.Центральна, 84, с.Бригадирівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64230
Бригадирівський ліцей, вестибюль
с.Бригадирівка
630030 вул.Центральна, 68, с.Вербівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64219
Вербівська школа, спортивна зала, 1-й поверх
с.Вербівка – вул.За мир, вул.Зелена, вул.Карусельна, вул.Кирпична, вул.Лугова, вул.Партизанська, вул.Пригородня, вул.Пришкільна, вул.Пушкіна, вул.Рокитянська, вул.Стадіонна, вул.Степова, вул.Східна, вул.Тернова, вул.Центральна: 1–81; пров.Банний, пров.Луговий, пров.Новий, пров.Партизанський, пров.Степовий, пров.Східний, пров.Терновий, пров.Центральний
630031 вул.Центральна, 68, с.Вербівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64219
Вербівська школа, актова зала, 2-й поверх
с.Вербівка – вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Кооперативна, вул.Левадна, вул.Молдавська, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Північна, вул.Свободи, вул.Спортивна, вул.Центральна: 83–138; вул.Шкільна, пров.Бригадний, пров.Залізничний, пров.Зарічний, пров.Південний, пров.Шкільний, Будинок газовика
630032 вул.8-го Березня, 10А, с-ще Веселе, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64235
Веселівська школа, їдальня
с-ще Веселе
630033 вул.Шкільна, 1, с-ще Крючки, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64231
Крючківський сільський клуб, велика зала
с-ще Крючки, с-ще Новоселівка, с-ще Нурове
630034 вул.Центральна, 35, с.Слабунівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64232
Будівля колишньої Слабунівської школи, актова зала
с.Пазіївка, с.Слабунівка, с-ще Теплянка, с.Українка
630035 пл.40 років Перемоги, 1В, с.Вишнева, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64231
Вишнівська школа, спортивна зала
с.Вишнева, с.Першотравневе
630036 вул.Миру, 15, с.Гусарівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64264
Гусарівський будинок культури, актова зала
с.Гусарівка
630037 вул.Перемоги, 14, с.Волобуївка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64264
Будівля колишньої Волобуївської школи, фойє
с.Волобуївка
630038 вул.Центральна, 71, с.Залиман, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64271
Залиманський ліцей, спортивна зала
с.Залиман, с.Мирна Долина, с.Норцівка
630039 вул.Центральна, 21, с.Лозовенька, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64261
Лозовеньківський сільський клуб, кінозал
с.Лозовенька, с.Вільне, с.Нова Серпухівка
630040 вул.імені Героя Радянського Союзу М.П.Хоршунова, 1Б, с.Мілова, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64253
Міловський сільський клуб, актова зала
с.Мілова, с.Криничне, с.Первомайське, с.Червоний Шлях
630041 вул.Центральна, 25, с.Морозівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64241
Будинок культури, глядацька зала
с.Морозівка
630042 вул.Шкільна, 26, с.Вільхуватка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64241
Вільхуватський сільський клуб, коридор
с.Бородоярське, с.Вільхуватка
630043 вул.Шкільна, 1/3, с.Петрівське, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64282
ТОВ АПК "Донець", їдальня
с.Петрівське – вул.Бригадна, вул.Дружби, вул.Космонавтів, вул.Кріпосна, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Петрівська, вул.Спортивна, вул.Українка, вул.Шахтар, вул.Шкільна, пров.Дружби, пров.Партизан, пров.Спортивний, пров.Шахтар
630044 вул.Центральна, 2, с.Петрівське, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64282
Будинок культури, глядацька зала
с.Петрівське – вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Миру, вул.Прибольнична, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Світла, вул.Соборна, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Гагаріна, пров.Прибольничний, пров.Світлий, пров.Сонячний, пров.Центральний, пров.8 Березня, с.Завгороднє – вул.8 Березня
630045 вул.Завгородня, будинок культури, с.Завгороднє, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64282
Завгороднівський будинок культури, велика зала
с.Берестянки, с.Завгороднє – вул.Аеродромна, вул.Вітрівка, вул.Дачна, вул.Завгородня, вул.Лермонтова, вул.Лугова, вул.Придінецька, пров.Завгородній, пров.Лермонтова, пров.Луговий, пров.Південний, пров.Придінецький, пров.Річний, пров.Шосейний
630046 вул.Данилевського, 70, с.Пришиб, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64223
Пришибський НВК (школа), спортивна зала
с.Пришиб
630047 вул.Центральна, 73, с.Явірське, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64223
Явірський будинок культури, танцювальна зала
с.Явірське
630048 63, с-ще Покровське, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64266
Покровська школа, фойє
с-ще Покровське – вул.б/н, гуртожиток
630049 вул.Стовбова, 7, с.Протопопівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64281
СТОВ "Протопопівське", актова зала
с.Протопопівка, с.Волвенкове
630050 вул.Шкільна, 4, с-ще П’ятигірське, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64252
П’ятигірська школа, фойє
с-ще П’ятигірське, с.Глазунівка, с.Серафимівка
630051 вул.Миру, 41, с.Чепіль, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64280
Чепільська школа, коридор
с.Чепіль, с.Вітрівка
630052 вул.Центральна, 47, с.Нова Гусарівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64264
Новогусарівський НВК (школа), коридор
с.Нова Гусарівка, с.Байрак, с.Щурівка
630053 вул.Центральна, 19, с.Шебелинка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64251
Шебелинська школа, фойє
с.Шебелинка, с.Новотроїцьке
630054 вул.Центральна, 90Б, с.Шевелівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64263
Шевелівський сільський клуб, актова зала
с.Шевелівка
630055 вул.Миру, 13, с.Яковенкове, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64225
Яковенківська школа, коридор
с.Яковенкове
630056 вул.Центральна, 69А, с.Калинівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64225
Будівля колишньої Червоноярської школи, кабінет 1
с.Вовчий Яр, с.Таранушине, с.Степок, с.Калинівка
630057 вул.Партизанська, 25, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64200
приміщення медучилища, актова зала, 2-й поверх
Комунальне некомерційне підприємство Балаклійської районної ради Харківської області "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня"
630059 Покровська виправна колонія-17, с-ще Покровське, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64242
Покровська виправна колонія-17, клуб для засуджених в житловій зоні
Державна установа "Покровська виправна колонія (№ 17)"
630060 вул.Некрасова, 1, м.Барвінкове, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64701
навчально-виробничий комбінат, каб.8
м.Барвінкове – вул.Автодорожна, вул.Івана Барвінка, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Скрипника, вул.Штирова: 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143–263; вул.8-е Березня, пров.Аграрний, пров.Нагірний
630061 вул.Освіти, 80, м.Барвінкове, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64701
ЗОШ №1, фойє
м.Барвінкове – вул.І. Величко, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Матросова, вул.Механізаторів, вул.Незалежності, вул.Освіти: 5–186; вул.Садова, вул.Штирова: 1–88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108–108А, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142; пров.Дубовський, пров.Зелений, пров.Лісний, пров.Лозівський, пров.Матросова, пров.Потьомкіна, пров.Садовий, пров.Червоний
630062 вул.Центральна, 9, м.Барвінкове, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64701
районний будинок культури, обрядова зала
м.Барвінкове – вул.Базарна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Запорожська, вул.Карпенка: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18–58; вул.Ковпака, вул.Кут, вул.М. Гоголя, вул.Освіти: 1–4; вул.Островського, вул.Першотравнева, вул.Північна, вул.Пристін, вул.Пушкіна, вул.Центральна: 2–14, 16–26; пров.Зміївський, пров.Першотравневий, пров.Підгірний, пров.Пушкіна, пров.Сосновий, пров.Степовий
630063 вул.І. Плиса, 1, м.Барвінкове, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64703
будинок культури завод, глядацька зала
м.Барвінкове – вул.Весняна, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Калинова, вул.Комарова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.О. Навродського: 1–43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71–81; вул.Онуфрієва, вул.Привокзальна, вул.Робоча, вул.Соборна, пров.Залізничний
630064 вул.І. Плиса, 8, м.Барвінкове, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64703
дитяча музична школа, зала хореографії
м.Барвінкове – вул.Григорія Данилевського, вул.Зорге, вул.І. Плиса: 1–58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88–88А, 90, 92, 94–94А, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128–154; вул.Івашинівська, вул.Карпенка: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; вул.Московська, вул.Олега Кошового, вул.Перемоги, вул.Радьківська, вул.Центральна: 15, 28–88; пров.Лиманський
630065 вул.Шевченка, 86, м.Барвінкове, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64703
школа №4, фойє
м.Барвінкове – вул.І. Плиса: 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85–85А, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107–107А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127–127А, 156–230; вул.Кочубея, вул.Мічуріна, вул.Софіївська, вул.Тімірязева, вул.Торецька, вул.Чайкин міст, вул.Шевченка
630066 вул.Ломоносова, 5, м.Барвінкове, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64703
школа №3, спортивний зал
м.Барвінкове – вул.Берестова, вул.Гагаріна, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Горького, вул.Дніпровська, вул.Заводська, вул.Залізнодорожня будка, вул.Київська: 1–69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111; вул.Короленко, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова: 1–9; вул.Ломоносова, вул.Надеждівська, вул.О. Навродського: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 69, 85–123; вул.Овчиннікова, вул.Південна, вул.Польова, вул.Сонячна, вул.Таганрозька, вул.Франка, вул.Харківська, вул.Чкалова, пров.Вишневий, пров.Шкільний
630067 вул.Донецька, 79, м.Барвінкове, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64703
Агрофірма "Барвінківська", відділення РТП
м.Барвінкове – вул.Гастелло, вул.Донецька, вул.Київська: 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112–389; вул.Козацька, вул.Кутузова: 14–156; вул.Слов’янська, пров.Київський, пров.Транспортний
630068 вул.Миру, 1А, с.Богодарове, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64750
Богодарівська школа, фойє
с.Богодарове, с.Надеждівка, с.Федорівка(Богодарівська с/р)
630069 пров.Шкільний, 12, с.Погонівка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64752
Погонівський сільський будинок культури, глядацька зала
с.Погонівка
630070 вул.Гагаріна, 29, с.Велика Комишуваха, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64722
Великокомишуваська школа, фойє
с.Велика Комишуваха, с.Барабашівка
630071 вул.Миру, 17, с.Африканівка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64741
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Африканівка, с.Степове, с.Червона Зоря
630072 вул.Привокзальна, 24, с.Гаврилівка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64740
сільська рада, зала засідань
с.Гаврилівка, с.Ковалівка
630073 вул.Миру, 49, с.Котівка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64705
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Богданове, с.Котівка, с.Новобогданове
630074 вул.Центральна, 55, с.Пригоже, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64742
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Іванівка(Гаврилівська с/р), с.Малинівка, с.Пригоже
630075 вул.Центральна, 1А, с.Григорівка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64751
сільський клуб, глядацька зала
с.Григорівка, с.Малолітки, с.Миколаївка, с.Петрівка
630076 вул.Миру, 33, с.Грушуваха, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64720
Грушуваська школа, спортивний зал
с.Грушуваха, с.Степок
630077 вул.Весняна, 63, с.Василівка Друга, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64780
сільський будинок культури, фойє
с.Василівка Друга, с.Василівка Перша
630078 вул.Сонячна, 24, с.Гусарівка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64780
Гусарівська школа, фойє
с.Гусарівка, с.Маяк, с.Новопавлівка, с.Олександрівка(Гусарівська с/р)
630079 вул.Зоряна, 2А, с.Нікополь, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64780
сільський будинок культури, фойє
с.Веселе, с.Нікополь
630080 вул.Миру, 5, с.Іванівка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64730
контора філії "Іванівська", актова зала
с.Іванівка(Іванівська с/р), с.Велика Андріївка, с.Високе
630081 вул.Центральна, 5, с.Червона Поляна, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64704
сільський клуб, фойє
с.Семиланне, с.Ставкова Балка, с.Червона Поляна, с.Червоне
630082 вул.Шкільна, 24, с-ще Іванівка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64713
Іванівська Друга школа, фойє
с-ще Іванівка, с.Червона Балка
630083 вул.Шкільна, 47, с.Дмитрівка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64711
Дмитрівська школа, їдальня
с.Дмитрівка, с.Мар’ївка
630084 вул.Центральна, 60, с.Рідне, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64760
приміщення контори, зал засідань сільської ради
с.Рідне
630085 вул.Миру, 6, с.Курулька, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64762
Фельдшерсько-акушерський пункт с.Курулька, фойє
с.Дібрівне, с.Курулька, с.Пашкове
630086 вул.Свободи, 41Б, с.Нова Дмитрівка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64762
сільський будинок культури, фойє
с.Нова Дмитрівка
630087 вул.Центральна, 1, с.Мечебилове, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64712
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Мечебилове, с.Стара Семенівка, с.Українка, с.Федорівка(Мечебилівська с/р)
630088 вул.Центральна, 23, с.Нова Миколаївка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64721
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Нова Миколаївка
630089 вул.Гагаріна, 56, с.Червоний Лиман, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64721
Червонолиманський НВК, фойє
с.Червоний Лиман
630090 вул.Клубна, 3, с.Подолівка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64732
сільський будинок культури, фойє
с.Подолівка, с.Архангелівка, с.Благодатне, с.Данилівка, с.Олександрівка(Подолівська с/р), с-ще Язикове
630091 вул.Незалежності,20, м.Барвінкове, Барвінківський р-н, Харківська обл.,64701
центральна районна лікарня, актова зала
Комунальний заклад охорони здоров’я, Барвінківська центральна районна лікарня
630092 вул.Надеждівська, 115, м.Барвінкове, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64702
обласна психіатрична лікарня, актова зала
Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласна психіатрична лікарня №2"
630093 вул.Богдана Хмельницького, 2, смт Близнюки, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64801
будинок культури, фойє, 1-й поверх
смт Близнюки – вул.Богдана Хмельницького, вул.Бруславця, вул.Ватутіна, вул.Геологів, вул.Гонтаренка: 12–16; вул.Горького, вул.Далека, вул.Добровольського, вул.Матросова: 19–29; вул.Набережна, вул.Незалежності: 24–76; вул.Новосадова, вул.Патріотів, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Польова, вул.Привітна, вул.Свободи, вул.Сонячна, вул.Суліми, вул.Ткаченко, вул.Челюскінців, вул.Чкалова, вул.Юрка Старостіна, вул.35-ї Дивізії, пров.Завітний, пров.Зелений, пров.Луговий, пров.Парковий, пров.Першотравневий, пров.Сонячний, пров.Тихий
630094 вул.Дружби, 2, смт Близнюки, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64801
КП "Комунальник", к.1, 1-й поверх
смт Близнюки – вул.Бузкова, вул.Виноградна, вул.Гонтаренка: 3–7; вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Краєвидна, вул.Матросова: 3; вул.Механізаторів, вул.Садова, вул.Торбіна, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, пров.Затишний, с.Батюшки
630095 вул.Шкільна, 1, с.Садове, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64808
Садовська ЗОШ, к.6, 1-й поверх
с.Садове
630096 вул.Центральна, 1, с.Алісівка, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64811
Будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Алісівка, с.Безпальцеве, с.Рижове
630097 вул.Гагаріна, 15, с.Башилівка, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64870
сільська рада, актова зала, 1-й поверх
с.Башилівка, с.Лугове, с.Новоіванівка, с.Новопокровка, с.Рясне, с.Софіївка, с.Червоне
630098 вул.Миру, 2, с.Берестове, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64851
сільський клуб, фойє, 1-й поверх
с.Берестове(Берестівська с/р), с.Новоселівка(Берестівська с/р), с.Остерське, с.Преображенівка, с.Тимофіївка
630099 вул.Шкільна, 1, с.Бурбулатове, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64820
школа, спортзал, 1-й поверх
с.Бурбулатове, с.Вільне Перше, с.Вільне Друге, с.Енергетиків, с.Миколаївка Перша
630100 вул.Перемоги, 13, с.Олександрівка, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64822
сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Олександрівка
630101 вул.Центральна, 59, с.Верхня Самара, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64872
сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Верхня Самара, с.Варварівка, с.Веселе, с.Павлівка, с.Федорівка
630102 вул.Центральна, 1, с.Добровілля, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64862
сільський клуб, фойє, 1-й поверх
с.Добровілля, с.Берестове(Добровільська с/р), с.Ганнівка, с.Одинецьке, с.Яковівка
630103 вул.Свободи, 11, с.Мирне, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64832
школа, спортивна зала, 1-й поверх
с.Квітневе, с.Слобожанське, с.Мирне, с.Шевченкове Друге
630104 вул.Центральна, 49А, с.Шевченкове Перше, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64836
ФАП, актова зала, 1-й поверх
с.Шевченкове Перше
630105 вул.Центральна, 7, с.Криштопівка, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64850
сільський клуб, зал, 1-й поверх
с.Криштопівка, с.Андріївка, с.Дмитрівка(Криштопівська с/р), с.Миколаївка Друга, с.Самійлівка(Криштопівська с/р)
630106 вул.Богдана Хмельницького, 46, с.Лукашівка, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64860
школа, спортзал, 1-й поверх
с.Лукашівка, с.Водолазьке, с.Водяне(Лукашівська с/р), с.Водяне(Лукашівська с/р), с.Ганно-Рудаєве, с.Дмитрівка(Лукашівська с/р), с.Катеринівка, с.Ладне, с.Миролюбівка, с.Сергієва Балка, с.Степове
630107 вул.Центральна, 45, с.Надеждине, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64813
сільський будинок культури,фойє,1-й поверх
с.Надеждине, с.Верхове, с.Настасівка, с.Якимівка
630108 вул.Шкільна, 24А, с.Новонадеждине, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64814
школа, спортивна зала, 1-й поверх
с.Новонадеждине, с.Богданівка, с.Морокине, с.Новотроїцьке, с.Привілля
630109 вул.Центральна, 1, с.Новоукраїнка, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64863
сільська рада, кімната засідань, 1-й поверх
с.Новоукраїнка, с.Новомиколаївка, с.Холодне
630110 вул.Миру, 40, с.Олексіївка, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64845
школа, спортивна зала, 1-й поверх
с.Олексіївка, с.Васюкове, с.Григорівка, с.Микільське
630111 вул.Шкільна, 21, с.Острівщина, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64821
школа, фоє, 1-й поверх
с.Острівщина, с.Валер’яновка, с.Дунине, с.Серафимівка
630112 вул.Молодіжна, 14, с.Вишневе, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64852
Приміщення відділу освіти, актовий зал, 1-й поверх
с.Вишневе, с.Далеке
630113 вул.Миру, 51, с.Самійлівка, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64840
школа, к.1, 1-й поверх
с.Самійлівка(Самійлівська с/р)
630114 вул.Центральна, 1А, с.Широке, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64843
сільський будинок культури, спортивна зала, 1-й поверх
с.Широке
630115 пров.Київський, 6, с.Верхньоводяне, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64841
сільський клуб, актовий зал, 1-й поверх
с.Верхньоводяне, с.Новопавлівка
630116 вул.Ватутіна, 88, с.Новоолександрівка, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64842
сільський клуб, хол, 1-й поверх
с.Новоолександрівка
630117 вул.Центральна, 37, с.Семенівка, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64810
нежитлове приміщення, об’єкт житлової нерухомості Семенівської сільської ради, спортзал, 1-й поверх
с.Семенівка, с.Дубове, с.Плахтіївка
630118 вул.Миру, 22, с.Софіївка Перша, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64871
школа, спортивна зала, 1-й поверх
с.Софіївка Перша, с.Зубове, с.Мар’ївка, с.Новомар’ївка, с.Новоселівка(Софіївська с/р), с.Роздолівка, с.Рудаєве
630119 вул.Шкільна, 1, с.Уплатне, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64844
школа, актовий зал, 1-й поверх
с.Уплатне, с.Милівка, с.Новоуплатне, с.Кленове
630120 вул.Незалежності, 12, смт Близнюки, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64801
спортивна зала, к.3, 1-й поверх
смт Близнюки – в’їзд Будматеріалів, в’їзд Харчокомбінату, вул.Васильченко, вул.Вишнева, вул.В.Складнєвої, вул.Гвардійців Танкістів, вул.Заводська, вул.Калинова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 3–16; вул.Пушкіна, пров.Клінічний
630121 вул.Калинова, 3, смт Близнюки, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64801
Близнюківська центральна рацонна лікарня, 1-й поверх, к.6
Комунальне підприємство "Близнюківська центральна районна лікарня"
630709 вул.Старооскольська, 28А, с.Берека, Первомайський р-н, Харківська обл., 64110
школа, актова зала
с.Берека – вул.Висока, вул.ім.Количєва, вул.Польова, вул.Старооскольська
630710 вул.ім.Корнєва, 8, с.Берека, Первомайський р-н, Харківська обл., 64110
сільська рада, зал засідань
с.Берека – вул.Восточна, вул.Зелена, вул.ім.Корнєва, вул.Красна, вул.Піщана, вул.Соколинська, вул.Хуторянська
630711 вул.Харківська, 1В, с-ще Трійчате, Первомайський р-н, Харківська обл., 64111
будинок культури, фойє
с-ще Трійчате
630712 вул.Косінова, 41, с.Верхній Бишкин, Первомайський р-н, Харківська обл., 64120
сільська рада, актова зала
с.Верхній Бишкин
630713 вул.Центральна, 69, с.Верхня Орілька, Первомайський р-н, Харківська обл., 64133
сільська рада, зал засідань
с.Верхня Орілька
630714 вул.Центральна, 4, с.Грушине, Первомайський р-н, Харківська обл., 64131
сільська рада , зал засідань
с.Грушине, с.Високе, с.Калинівка, с.Караченців, с.Кашпурівка, с.Маслівка
630715 вул.Центральна, 1А, с.Дмитрівка, Первомайський р-н, Харківська обл., 64130
сільська рада, великий зал
с.Дмитрівка, с.Мар’ївка
630716 вул.Красна, 30, с.Єфремівка, Первомайський р-н, Харківська обл., 64112
сільська рада, фойє
с.Єфремівка, с.Семенівка
630717 вул.Гуторова, 7, с-ще Троїцьке, Первомайський р-н, Харківська обл., 64113
ТОВ "АПК Більшовик", зал засідань
с-ще Троїцьке
630718 вул.Зелена, 9А, с.Новоберецьке, Первомайський р-н, Харківська обл., 64111
школа, фойє
с.Новоберецьке
630719 вул.Миру, 3А, с.Закутнівка, Первомайський р-н, Харківська обл., 64150
Будинок культури, фойє
с.Закутнівка
630720 вул.Кооперативна, 60, с.Веселе, Первомайський р-н, Харківська обл., 64141
райспоживспілка, великий зал
с.Веселе
630721 вул.Центральна, 1, с.Картамиш, Первомайський р-н, Харківська обл., 64144
сільська рада, актова зала
с.Картамиш, с.Крутоярка, с.Лозівське, с.Миколаївка, с.Степове
630722 вул.Перемоги, 69Б, с.Киселі, Первомайський р-н, Харківська обл., 64121
Будинок культури, фойє
с.Киселі, с.Кам’янка, с.Перерізнівка
630723 вул.Копцова, 1А, с.Красне, Первомайський р-н, Харківська обл., 64132
сільська рада, великий зал
с.Красне, с.Нове, с.Задорожнє, с.Нова Семенівка, с.Червоне
630724 вул.Мироненко, 16, с.Миронівка, Первомайський р-н, Харківська обл., 64134
школа, актова зала
с.Миронівка, с.Кіптівка, с.Новоєгорівка, с.Тимченки
630725 вул.Центральна, 2, с.Михайлівка, Первомайський р-н, Харківська обл., 64143
сільська рада, зал засідань
с.Михайлівка, с.Берестки, с.Сумці
630726 вул.Центральна, 53, с.Одрадове, Первомайський р-н, Харківська обл., 64142
будинок культури, зал для глядачів
с.Одрадове, с.Красиве, с.Максимівка, с.Рокитне, с.Шевченкове
630727 вул.Шкільна, 15, с.Олексіївка, Первомайський р-н, Харківська обл., 64122
школа, спортивний зал
с.Олексіївка
630728 вул.Гагаріна, 5А, с-ще Слобідське, Первомайський р-н, Харківська обл., 64123
навчально - виховний комплекс, спортивний зал
с-ще Слобідське
630729 вул.Центральна, 4, с.Ржавчик, Первомайський р-н, Харківська обл., 64135
будинок культури, зал відпочинку
с.Ржавчик, с.Радомислівка
630730 вул.Центральна, 129, с.Роздолля, Первомайський р-н, Харківська обл., 64151
приміщення для проведення культурно - масових заходів, кімната для відпочинку
с.Роздолля, с.Крюкове
630731 вул.Центральна, 64, с.Шульське, Первомайський р-н, Харківська обл., 64152
школа, кімната молодших класів
с-ще Краснопавлівське, с.Шульське
630732 вул.Лозівська, 1, с-ще Біляївка, Первомайський р-н, Харківська обл., 64141
навчально - виховний комплекс, актова зала
с-ще Біляївка, с.Петрівка
630733 вул.Ювілейна, 1А, с.Суданка, Первомайський р-н, Харківська обл., 64140
приміщення комплексного пункту, великий зал
с.Суданка, с.Булацелівка, с.Зеленівка, с.Паризьке, с.Побєда
631056 вул.Пристанційна, 1, м.Первомайський, Харківська обл., 64107
Сиваський клуб, хол
м.Первомайський – вул.Гірська, вул.Зеленогірська, вул.Лихачовська, вул.Набережна, вул.Олексіївська, вул.Призаводська, вул.Пристанційна, вул.Роза, вул.Селянська, вул.Сиваська, пров.Олексіївський
631057 вул.Соборна, 12, м.Первомайський, Харківська обл., 64107
школа №1, фойє
м.Первомайський – вул.будинки 869 км, вул.Будівельна, вул.Губкіна, вул.Залізнична, вул.Кільцева, вул.Комунальна, вул.Кооперативна, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Першого Травня, вул.Підстанційна, вул.Сінна, вул.Хлібна, пров.Миру, пров.Хлібний
631058 вул.Польова, 6, м.Первомайський, Харківська обл., 64107
Первомайський райавтодор, каб.2
м.Первомайський – вул.Грушинська, вул.Дорожня, вул.Дружби, вул.Лісозахисна, вул.Механізаторів, вул.МТС, вул.Наш Шлях, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Станційна, вул.Учительська, пров.Грушинський, пров.Лісозахисний
631059 вул.Спортивна, 34, м.Первомайський, Харківська обл., 64107
гімназія №3, актова зала
м.Первомайський – в’їзд Копцова, в’їзд Н.Курченко, вул.Бугайченко, вул.В.С.Ульянова, вул.Гагаріна, вул.Героїв праці, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Копцова, вул.Лісна, вул.Мічуріна, вул.Н.Курченко, вул.Нова, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Фізкультурна, вул.Харківська, вул.Шевченка, вул.Юності, вул.Юр’єва, пров.Гагаріна, пров.Копцова, пров.Мічуріна, пров.Н.Курченко, пров.Новий, пров.Садовий
631060 Перший-Другий мікрорайон, школа №2, м.Первомайський, Харківська обл., 64102
фойє
м.Первомайський – Перший-Другий мікрорайон: 1–11, 16–19; Третій мікрорайон: 25–27;
631061 Перший-Другий мікрорайон, 35, м.Первомайський, Харківська обл., 64102
КП "Тепломережі", актова зала
м.Первомайський – Перший-Другий мікрорайон: 12–15, 20–29, 40, 50–51;
631062 Перший-Другий мікрорайон, 56, м.Первомайський, Харківська обл., 64102
буд. №56, кімната червоний куток
м.Первомайський – Перший-Другий мікрорайон: 30, 46–49, 52–80;
631063 вул.Кіндратьєва, школа №5, м.Первомайський, Харківська обл., 64102
фойє
м.Первомайський – Третій мікрорайон: 1–5, 9–17;
631064 вул.Кіндратьєва, школа №6, м.Первомайський, Харківська обл., 64102
фойє
м.Первомайський – Третій мікрорайон: 6–8, 18–24, 32 к.1–33А;
631065 вул.Світанкова, 4А, м.Первомайський, Харківська обл., 64102
професійний ліцей, фойє
м.Первомайський – вул.Весняна, вул.Генеральська, вул.Світанкова, пров.Грушевий, пров.Лісний, Третій мікрорайон: 28–29;
631066 вул.Кіндратьєва, школа №4, м.Первомайський, Харківська обл., 64102
актова зала
м.Первомайський – Третій мікрорайон: 30–31; Четвертий мікрорайон: 1–2/3, 6–7А, 9–11;
631067 просп.40 років Перемоги, 2, м.Первомайський, Харківська обл., 64102
Палац культури "Хімік", фойє
м.Первомайський – вул.Докучаєва, вул.ім.228-стрілецької дивізії, вул.Космонавта Комарова, вул.Культури, вул.Магістральна, вул.Первомайська, вул.Перших Будівельників, вул.Промислова, вул.Хліборобська, вул.Чорнобильців, Четвертий мікрорайон: 5–5А, 15, 18–29;
631068 Четвертий мікрорайон, школа №7, м.Первомайський, Харківська обл., 64102
фойє
м.Первомайський – вул.Берецька, вул.Зоряна, вул.Інженерна, вул.Ломоносова, вул.Менделєєва, вул.Народна, вул.Слобожанська, вул.Слов’янська, вул.Сунична, вул.Широнінців, пров.Верхній, пров.Південний, пров.Східний, просп.Культури, Четвертий мікрорайон: 8, 12–14, 15А–17; Шостий мікрорайон: 2–3, 24–25А;
631069 Четвертий мікрорайон, школа №7, м.Первомайський, Харківська обл., 64102
спортивна зала
м.Первомайський – Шостий мікрорайон: 1, 4–15, 26;
631070 вул.Світанкова, 3(лікарня), м.Первомайський, Харківська обл., 64102
Центральна районна лікарня, лікувальний корпус №2
Комунальне некомерційне підприємство Первомайська центральна районна лікарня
631071 вул.Первомайська, 132, с.Грушине, Первомайський р-н, Харківська обл., 64131
Виправна колонія №117, клуб, актова зала
Державна установа "Первомайська виправна колонія (№117)"