Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Чернігівська область, Територіальний виборчий округ № 208

Дільниць - 200

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
740001 вул.Конотопська, 62, м.Бахмач, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16500
автомобільна школа ТСОУ, фойє
м.Бахмач – в’їзд Котляревського, вул.Авіаторів, вул.В.Забіли, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Ганни Барвінок, вул.Гастелло, вул.Гоголя, вул.Г.Яременка, вул.Декабристів, вул.Достоєвського, вул.Кожедуба, вул.Котляревського, вул.К.Розумовського, вул.Л.Ревуцького, вул.Маяковського, вул.М.Драгоманова, вул.Мирна, вул.М.Костомарова, вул.М.Кропивницького, вул.М.Пирогова, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.О.Теліги, вул.П.Куліша, вул.П.Прокоповича, вул.Привокзальна, вул.Сонячна, вул.Шолохова, пров.Гагаріна, пров.Достоєвського, пров.Котляревського, пров.К.Розумовського, пров.М.Пирогова, пров.Незалежності, пров.О.Теліги, пров.Привокзальний, пров.1 Котляревського, пров.1 Некрасова, пров.1 О.Теліги, пров.2 Достоєвського, пров.2 Котляревського, пров.2 Некрасова, пров.2 О.Теліги, пров.3 Некрасова
740002 вул.Сотницька, 21, м.Бахмач, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16500
районна лікарня ветмедицини, актова зала
м.Бахмач – вул.Вербова, вул.Гайдамацька, вул.Гайдара, вул.Гомельська, вул.Деснянська, вул.Довженка, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Історична, вул.Київська, вул.Корольова, вул.Макаренка, вул.Н.Сагайдак, вул.Олени Пчілки, вул.Пилипа Орлика, вул.Пісочна, вул.Поштова, вул.Святославівська, вул.Сотницька, вул.Чехова, пров.Гайдамацький, пров.Довженка, пров.Історичний, пров.Київський, пров.Пилипа Орлика, пров.Поштовий, пров.Святославівський, пров.1 Гомельський, пров.1 Деснянський, пров.1 Чехова, пров.2 Гомельський, пров.2 Деснянський, пров.3 Деснянський
740003 вул.Богунівська, 1, м.Бахмач, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16500
СТОВ "Надія", актова зала
м.Бахмач – вул.Бахмацьких дивізій, вул.Богодарівка, вул.Богунівська, вул.В.Стуса, вул.Грузька, вул.Г.Сковороди, вул.Єсеніна, вул.Конотопська: 134–162; вул.Північна, вул.Польова, вул.Сергія Кошмала, пров.Єсеніна, пров.1 Бахмацьких дивізій, пров.1 Богунівський, пров.2 Богунівський
740004 вул.Соборності, 59, м.Бахмач, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16500
будинок культури, фойє
м.Бахмач – вул.Академіка Амосова, вул.Батюка, вул.Весняна, вул.Героїв Крут, вул.Г.Жованик, вул.Заводська, вул.Затишна, вул.І.Піддубного, вул.Конотопська: 1–130; вул.Коцюбинського, вул.Л.Толстого, вул.О.Матросова, вул.Партизанська, вул.Садова, вул.Чернігівська, пров.Героїв Крут, пров.Г.Жованик, пров.О.Матросова, пров.Садовий, пров.Чернігівський
740005 вул.Соборності, 55, м.Бахмач, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16500
будинок дитячої та юнацької творчості, фойє
м.Бахмач – вул.Батуринська, вул.Білоножка, вул.Бузкова, вул.В.Бережного, вул.В.Ніколаєнка, вул.Волинська, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Кирпоноса, вул.О.Вишні, вул.Першотравнева, вул.Подільська, вул.Поліська, вул.Рокитки, вул.Слобідська, вул.Сухобокова, вул.Тургенєва, пров.Батуринський, пров.В.Бережного, пров.1 Поліський, пров.2 Поліський, пров.3 Поліський, пров.4 Поліський, пров.5 Поліський, пров.6 Поліський, пров.7 Поліський, пров.8 Поліський
740006 вул.Східна, 13, м.Бахмач, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16500
хлібна база №87, зала засідань
м.Бахмач – вул.Берегова, вул.Зелений Гай, вул.Роменська, вул.Східна, вул.Тиницька: 1А–1Б, 90–114; пров.Береговий, пров.1 Роменський, пров.2 Роменський, пров.3 Роменський, пров.4 Роменський
740007 вул.Пушкіна, 3, м.Бахмач, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16500
школа №5, фойє
м.Бахмач – вул.Богомольця, вул.Василя Прохорського, вул.Вишнева, вул.Генерала Горішного, вул.Горіхова, вул.Залізнична, вул.Зоряна, вул.І.Сікорського, вул.І.Черняхівського, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Лозова, вул.М.Заньковецької, вул.Пушкіна, вул.Слов’янська, вул.Спасівська, вул.Тиницька: 1, 2–88; вул.Шкільна, вул.Ю.Бутусова, пров.Богомольця, пров.Залізничний, пров.Зоряний, пров.Лермонтова, пров.Пушкіна
740008 вул.Південна, 48, м.Бахмач, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16500
КВП "Комунальник", актова зала
м.Бахмач – вул.В.Винниченка, вул.В.Москальця, вул.І.Франка, вул.Козацька, вул.Комунальна, вул.Лесі Українки, вул.Мєчнікова, вул.Островського, вул.Панаса Мирного, вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Спортивна, вул.Тесленка, вул.Яворова, пров.Перемоги, пров.Тесленка, пров.1 Мєчнікова, пров.1 Південний, пров.2 Мєчнікова, пров.2 Перемоги, пров.2 Південний
740009 вул.Б.Хмельницького, 1, м.Бахмач, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16500
школа №4, актова зала
м.Бахмач – вул.Б.Хмельницького, вул.Визволителів, вул.Гайки, вул.Глінки, вул.Грушевського, вул.Даньківський шлях, вул.Дачна, вул.Кутузова, вул.Ломоносова, вул.Мічуріна, вул.Прикордонна, вул.Промислова, вул.Робітнича, вул.Суворова, вул.Сухомлинського, вул.Тарновських, вул.Терещенківська, вул.8-го Березня, вул.9-го Вересня, пров.Б.Хмельницького, пров.Мічуріна, пров.Прикордонний, пров.Робітничий-Залізничний, пров.1 Ломоносова, пров.1 Робітничий, пров.1 8-го Березня, пров.2 Ломоносова, пров.2 Робітничий, пров.2 8-го Березня, пров.2 9-го Вересня, пров.3 9-го Вересня, пров.9-го Вересня
740010 вул.Я.Мудрого, 4, м.Бахмач, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16500
школа №1, фойє
м.Бахмач – вул.В.Вернадського, вул.Деповська, вул.Дружби, вул.Європейська, вул.Короленка, вул.Соборності, вул.Тімірязєва, вул.Чернишевського, вул.Шевели, вул.Шевченка, вул.Я.Мудрого
740011 вул.ім. В.Ющенка, 47В, м.Батурин, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16512
школа, фойє
м.Батурин – вул.Бутка, вул.Гетьманська, вул.Грушевського, вул.Д.Многогрішного, вул.ім. В.Ющенка: 34, 36, 38, 40, 42, 44–109; вул.Кодакова, вул.Кооперативна, вул.К.Розумовського, вул.Мазепи, вул.Незалежності України, вул.Південна, вул.Прокоповича, вул.Самойловича, вул.Шовковиця, пров.Гетьманський, пров.Д.Многогрішного, пров.Самойловича
740012 вул.Партизанська, 14, м.Батурин, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16512
будинок культури, фойє
м.Батурин – вул.Заводська, вул.ім. В.Ющенка: 1–33, 35, 37, 39, 41, 43; вул.Кадуна, вул.Корнієнка, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.О.П.Згурського, вул.Партизанська, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Соколова, вул.Шевченка, вул.Шкляра, вул.70 Дивізії, пров.Заводський, пров.Шевченка, пров.Шкляра, пров.1 ім. В.Ющенка, пров.1 Корнієнка, пров.1 Набережний, пров.1 Партизанський, пров.1 70 Дивізії, пров.2 ім. В.Ющенка, пров.2 Корнієнка, пров.2 Набережний, пров.2 Партизанський, пров.2 70 Дивізії, пров.3 Набережний
740013 вул.Незалежності, 18, смт Дмитрівка, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16572
селищна рада, зал засідань
смт Дмитрівка – вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.генерала Жованика, вул.генерала Савченка, вул.Залізнична, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Незалежності, вул.Олександра Пащенка, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Піщана, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Чапаєва, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Яценка
740014 вул.Незалежності, 21, смт Дмитрівка, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16572
школа, фойє
смт Дмитрівка – вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Миру, вул.Нова, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Робітнича, вул.Романкова, вул.Франка, вул.Шури Селіванової, вул.Яблунева, пров.Ломоносова, пров.Перемоги, пров.1 Яблуневий, пров.2 Яблуневий
740015 вул.Василя Прохорського, 62А, с.Щуча Гребля, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16572
сільський клуб, фойє
с.Щуча Гребля
740016 вул.Лесі Українки, 6Б, с.Бахмач, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16506
сільська рада, зала засідань
с.Бахмач – вул.Бережного, вул.Б.Хмельницького, вул.Довженка, вул.Зоряна, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Федора Жили, вул.Франка, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Довженка, пров.Козацький, пров.1 Коцюбинського, пров.1 Лесі Українки, пров.1 Шевченка, пров.1 Шкільний, пров.2 Коцюбинського, пров.2 Лесі Українки, пров.2 Шевченка, пров.2 Шкільний
740017 вул.Південна, 21Б, с.Бахмач, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16506
СТОВ "Прогрес", зала засідань
с.Бахмач – вул.Богуна, вул.Гайова, вул.Південна, вул.Попудренка, пров.Богуна, с.Кошмалів, с.Острів, с.Пашків
740018 вул.Грушевського, 1, с.Бахмач, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16506
школа, фойє
с.Бахмач – вул.Вишнева, вул.Гончара, вул.Грушевського, вул.Колгоспна, вул.Лермонтова, вул.Мазепи, вул.Народна, вул.Першотравнева, вул.Поліська, вул.Пушкіна, вул.Розумовського, вул.Садова, вул.Суворова, пров.Гончара, пров.Поліський, пров.Садовий, пров.1 Суворова, пров.2 Суворова
740019 вул.Центральна, 44, с.Біловежі Перші, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16551
сільський клуб, фойє
с.Біловежі Перші, с.Біловежі Другі, с.Вишнівське
740020 вул.Центральна, 86Б, с.Зеленівка, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16551
ПСП "Зеленівське", зала засідань
с.Зарукавне, с.Зеленівка, с.Кальчинівка
740021 вул.Хітєєва, 6, с.Гайворон, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16563
будинок культури, фойє
с.Гайворон, с.Восьме Березня, с.Нечаїв, с.Залісся, с.Шевченкове
740022 вул.Незалежності, 57, с.Голінка, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16562
сільська рада, зала засідань
с.Голінка
740023 вул.Шевченка, 1А, с.Городище, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16520
сільська рада, зала засідань
с.Городище, с.Шумин
740024 вул.Кримського, 1А, с.Часниківка, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16520
сільський клуб, фойє
с.Часниківка
740025 вул.Спортивна, 27А, с.Григорівка, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16561
будинок культури, фойє
с.Григорівка
740026 вул.Весела, 80, с-ще Веселе, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16561
сільський клуб, глядацька зала
с-ще Веселе
740027 вул.Каденюка, 1, с.Кропивне, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16574
сільський клуб, фойє
с.Кропивне
740028 вул.Міщенка, 1, с.Красне, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16531
будинок культури, фойє
с.Красне, с.Карпенкове, с.Пирогівка, с.Тасуїв
740029 вул.Перемоги, 6, с.Красилівка, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16541
будинок культури, фойє
с.Красилівка, с-ще Перемога, с-ще Черемушки
740030 вул.Центральна, 45, с.Курінь, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16544
будинок культури №1, фойє
с.Курінь – вул.Бахмацька, вул.Берег, вул.Героїв України, вул.Залізнична, вул.Зоряна, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Сонячна, вул.Хутірна, вул.Центральна: 1, 3, 5, 7, 9–9А, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 33, 45–47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67–79; вул.Шевченка, пров.Шевченка, с.Ополонське, с.Українське
740031 вул.Шкільна, 5, с.Курінь, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16544
школа, актова зала, 2-й поверх
с.Курінь – вул.Весняна, вул.Городок, вул.Дружби, вул.Жилівка, вул.Загребельна, вул.Затишна, вул.І.Франка, вул.Кобища, вул.Коцюбинського, вул.Лугова, вул.Міщенка: 1–19; вул.Пісочна, вул.Польова, вул.Прикордонна, вул.Робітнича, вул.Садова, вул.Соборності, вул.Сумська, вул.Центральна: 2, 4, 6, 8, 10, 12–14, 16, 18, 20, 22, 24–28, 30–32, 34–42, 48, 50–50А, 52А, 54–54А, 56–58, 60, 62, 64, 66; вул.Шкільна, вул.8-го Березня, пров.Садовий, пров.Центральний
740032 вул.В.Кеслера, 8, с.Курінь, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16544
будинок культури №2, фойє
с.Курінь – вул.Бірюзова, вул.Богунська, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Кеслера, вул.Гриненки, вул.Дачна, вул.Кар’єр, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Міщенка: 22–59; вул.Південна, вул.Фермська, вул.Яблунева, пров.Б.Хмельницького, пров.В.Кеслера, пров.Гриненки, пров.Південно-Східний, с.Шумейків
740033 вул.Центральна, 2, с.Матіївка, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16514
приміщення колишньої школи, фойє
с.Матіївка, с.Бондарі, с.Веселівка, с-ще Голубів, с-ще Каціри, с.Лісова Поляна, с-ще Лопатин, с.Мости, с.Нове Полісся, с.Обірки, с-ще Прохори, с-ще Шумейкине
740034 вул.Клубна, 10, с.Митченки, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16530
сільська рада, зала засідань
с.Митченки
740035 вул.Лесі Українки, 78, с.Обмачів, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16510
сільський клуб, фойє
с.Обмачів, с.Слобідка
740036 вул.Пушкіна, 14, с.Осіч, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16510
клуб-бібліотека, глядацька зала
с.Вербівка, с.Осіч
740037 вул.Шкільна, 1Б, с.Пальчики, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16522
дитячий садок, спортивна зала
с.Пальчики, с.Веселе
740038 вул.Центральна, 32, с.Піски, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16542
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Піски, с.Запорізьке, с.Кулішове
740039 вул.Привокзальна, 3, с.Варварівка, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16542
клуб-бібліотека, глядацька зала
с.Варварівка, с.Олексіївка, с.Осинівка
740040 вул.Дубини, 39, с.Рубанка, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16570
сільська рада, зала засідань
с.Рубанка, с.Заболоття, с-ще Нове
740041 вул.Сонячна, 14, с.Терешиха, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16570
клуб-бібліотека, фойє
с.Ковальове, с.Смолове, с.Терешиха
740042 вул.Центральна, 24, с.Стрільники, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16540
сільський клуб, фойє
с.Стрільники
740043 вул.Центральна, 3, с.Тиниця, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16560
сільська рада, зала засідань
с.Тиниця
740044 вул.Центральна, 45, с.Фастівці, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16550
сільський клуб, глядацька зала
с.Фастівці, с.Безпечне, с.Грушівка, с.Перше Травня, с.Вишневе(Фастовецька с/р), с.Шевченка
740045 вул.В.М.Сіденка, 33, с.Халимонове, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16532
школа, фойє
с.Халимонове, с.Глибоке, с.Калинівка, с.Мовчинів, с.Вишневе(Халимонівська с/р)
740046 вул.Соборності, 66, м.Бахмач, Бахмацький р-н, Чернігівська обл., 16500
Бахмацька центральна районна лікарня, фойє
Бахмацька центральна районна лікарня
740089 вул.Пантелеймона Куліша, 105, м.Борзна, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16400
районний будинок культури, фойє
м.Борзна – вул.Ганни Барвінок, вул.генерала Кирпоноса, вул.Квітнева, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 1–37Б; вул.Пантелеймона Куліша: 109–129А; вул.Петра Забіли, вул.Поліська, вул.Семена Палія, вул.Червоний Хутір, вул.Шевченка, пров.генерала Кирпоноса, пров.Петра Забіли, пров.Поліський, пров.Семена Палія 1, пров.Семена Палія 2
740090 вул.Богдана Хмельницького, 3, м.Борзна, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16400
школа, фойє
м.Борзна – вул.Берегова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Героїв Майдану, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Івана Плюща, вул.Кожедуба, вул.Красносільського, вул.Лазарчука, вул.Лесі Українки, вул.Олекси Десняка, вул.Пантелеймона Куліша: 1–96; вул.Садова, вул.Саєнка, вул.Степова, вул.Христини Алчевської, вул.40 років Перемоги, пров.Героїв Майдану, пров.Лесі Українки, пров.Олекси Десняка 1, пров.Олекси Десняка 2, пров.Олекси Десняка 3, пров.Пантелеймона Куліша, пров.Христини Алчевської, пров.40 років Перемоги
740091 вул.Воскресенська, 8, м.Борзна, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16400
райавтодор, зала засідань
м.Борзна – вул.Анатоля Олійника, вул.Воїнів-інтернаціоналістів, вул.Воскресенська, вул.Гоголя, вул.Довженка, вул.Козацька, вул.Кузнєцова, вул.Лермонтова, вул.Лещенка, вул.Лугова, вул.Міжнародна, вул.Партизанська, вул.Покровська: 46–101; вул.Робітнича, вул.Чернігівська, вул.Яблунева, вул.8 Березня, пров.Анатоля Олійника, пров.Воскресенський, пров.Лермонтова, пров.Міжнародний, пров.Робітничий, пров.Чернігівський 1, пров.Чернігівський 2
740093 вул.Київська, 48, м.Борзна, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16400
школа №3, актова зала
м.Борзна – вул.Авіації, вул.Василівська, вул.Володимирська, вул.Героїв Крут, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Івана Пулюя, вул.Київська, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Незалежності: 38–148; вул.Некрасова, вул.Олега Куслія, вул.Перше травня, вул.Південна, вул.Покровська: 1–44; вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Спеціалістів, вул.Українська, пров.Київський, пров.Київський 2, пров.Київський 3, пров.Миру, пров.Незалежності 1, пров.Незалежності 2, с.Любомудрівка
740094 вул.Шевченка, 20, с.Забілівщина, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16405
сільський клуб, глядацька зала
с.Забілівщина Друга, с.Забілівщина
740095 вул.Комарова, 1А, с.Кинашівка, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16406
школа, фойє
с.Кинашівка
740096 вул.Центральна, 41, с.Берестовець, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16440
сільська рада, зала засідань
с.Берестовець, с.Іллінці
740097 вул.Поліська, 1А, с.Велика Доч, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16431
сільський клуб, глядацька зала
с.Велика Доч
740098 вул.Центральна, 23А, с.Велика Загорівка, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16450
будинок культури, фойє
с.Велика Загорівка, с.Степ
740099 вул.Центральна, 71, с.Високе, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16412
будинок культури, глядацька зала
с.Високе
740100 вул.Веселий Гай, 35/1, с.Галайбине, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16411
будинок культури, глядацька зала
с.Галайбине
740101 вул.Гайова, 39, с.Маличина Гребля, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16412
сільський клуб, глядацька зала
с.Купченків, с.Маличина Гребля
740102 вул.Садова, 4, с.Головеньки, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16413
школа, спортивна зала
с.Головеньки
740103 вул.Дружби, 11, с.Паристівка, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16413
бригадна контора СТОВ "Головеньківське - плюс", зала засідань
с.Добропілля, с-ще Клипин, с.Паристівка
740104 вул.Соборна, 1, с.Комарівка, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16442
будинок культури, фойє
с.Комарівка
740105 вул.Соборна, 5, с.Красносільське, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16443
будинок культури, фойє
с.Красносільське, с-ще Запоріжжя
740106 вул.Першотравнева, 68/1, с.Мала Загорівка, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16451
будинок культури, глядацька зала
с.Мала Загорівка, с.Вольниця, с.Червоне Озеро
740107 вул.Набережна, 1, с.Миколаївка, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16432
школа, фойє
с.Миколаївка
740108 вул.Перемоги, 3, с.Іванівка, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16433
будинок культури, дискотечна зала
с.Іванівка, с.Суховодка
740109 вул.Ярцева, 8Б, с.Нові Млини, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16410
будинок культури, фойє
с.Нові Млини, с.Червона Гірка
740110 вул.Шевченка, 4, с.Кербутівка, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16410
будинок культури, фойє
с.Кербутівка
740111 вул.Центральна, 5А, с.Носелівка, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16415
сільська рада, зала засідань
с.Носелівка, с.Мала Доч
740112 вул.Шевченка, 93, с.Оленівка, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16441
школа, фойє
с.Оленівка
740113 вул.Незалежності, 4, с.Омбиш, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16463
будинок культури, фойє
с.Омбиш
740114 вул.Центральна, 35, с.Махнівка, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16464
будинок культури, глядацька зала
с.Махнівка
740115 вул.Незалежності, 26, с.Печі, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16462
сільський клуб, глядацька зала
с.Печі
740116 вул.Лісова, 2, с.Пам’ятне, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16461
сільський клуб, глядацька зала
с.Пам’ятне
740117 вул.Робітнича, 1, с.Плиски, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16453
будинок культури, фойє
с.Плиски
740118 вул.Миру, 52, с.Прачі, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16426
будинок культури, фойє
с.Прачі
740119 вул.Шевченка, 33, с.Адамівка, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16426
сільський клуб, глядацька зала
с.Адамівка
740120 вул.Шевченка, 96, с.Прохори, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16445
школа, фойє
с.Прохори
740121 вул.Центральна, 23, с.Шевченка, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16446
бригадна контора СТОВ "Прохорське", зала засідань.
с.Шевченка
740122 вул.Незалежності, 39, с.Сиволож, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16452
школа, спортивна зала
с.Сиволож
740123 вул.Миру, 83, с.Смоляж, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16444
сільська рада, зала засідань
с.Смоляж
740124 вул.Центральна, 48, с.Степанівка, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16421
сільський клуб, глядацька зала
с.Степанівка, с.Березівка
740125 вул.Поліська, 38, с.Воловиця, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16420
сільський клуб, глядацька зала
с.Воловиця
740126 вул.Леміша, 50, с.Тростянка, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16414
будинок культури, фойє
с.Тростянка
740127 вул.Лесі Українки, 50, с.Ховми, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16422
будинок культури, глядацька зала
с.Ховми, с.Линівка
740128 вул.Шевченка, 6, с.Сидорівка, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16423
сільський клуб, глядацька зала
с.Ворона, с.Сидорівка
740129 вул.Незалежності, 11, с.Хороше Озеро, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16460
школа, актова зала
с.Хороше Озеро, с.Українка, с.Остер
740130 вул.Свято-Миколаївська, 9, с.Шаповалівка, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16430
школа, фойє
с.Шаповалівка
740131 вул.Набережна, 36, с.Ядути, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16424
будинок народної творчості, глядацька зала
с.Ядути, с.Гришівка, с.Острів Надії, с.Сапонівка
740132 вул.Кривошеївка, 67Б, с.Красностав, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16425
будинок народної творчості, глядацька зала
с.Жданів, с.Красностав, с.Юрківщина
740133 вул.Семена Палія, 22, м.Борзна, Борзнянський р-н, Чернігівська обл., 16400
центральна районна лікарня, фойє терапевтичного корпусу
Борзнянська центральна районна лікарня Борзнянського району Чернігівської області
740197 вул.Травнева, 45, м.Ічня, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16700
школа №4, спортивна зала
м.Ічня – вул.Бойчак, вул.Вокзальна, вул.Довженка, вул.Дрофаня, вул.Єсеніна, вул.Журавлина, вул.Залізнична, вул.Злагоди, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки: 1–27, 29; вул.Незалежності, вул.Стадіонна, вул.Тарновських, вул.Травнева, вул.Швидченка: 48, 50, 52–101; вул.Шкільна, вул.Шульженка, вул.Якима Сомка, с.Безводівка
740198 вул.Героїв Майдану, 4, м.Ічня, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16700
школа мистецтв, зала засідань
м.Ічня – вул.Бочанівка, вул.Вишнева, вул.Григорія Коваля, вул.Івана Богуна, вул.Іржавський шлях, вул.І.Стороженка, вул.Ковалівка, вул.Комарова, вул.Котляревського, вул.Максиміхіна, вул.Негоди, вул.Покрасівка, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Ревуцького, вул.Сергієнка, вул.Сидорука, вул.Скоропадських, вул.Слобода, вул.Солдатської слави, вул.Франка, вул.Швидченка: 1–47, 49–49А, 51; пл.Васильченка, пл.Т.Г.Шевченка, пров.Безводівський, пров.Поштовий
740199 вул.Героїв Крут, 2, м.Ічня, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16700
школа №3, спортивна зала
м.Ічня – вул.Білосток, вул.Віжень, вул.Волі, вул.Воскресінська: 63, 65, 67, 69, 71, 73–77, 79, 81, 83, 85, 89, 91–91А, 93, 95, 97–97А, 101, 103–350; вул.Героїв Крут, вул.Короленка, вул.Коцюбинського, вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Озерце, вул.Піщана, вул.Софіївка, вул.Хвойна, вул.40-років Перемоги, вул.8 Березня
740200 вул.Богдана Хмельницького, 6, м.Ічня, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16700
гімназія імені С.Васильченка, вестибюль
м.Ічня – вул.Богдана Хмельницького, вул.Братів Гарамів, вул.Бунівка, вул.В.Балабая, вул.Гагаріна, вул.Гетьманська, вул.Дачна, вул.Дворцьова, вул.Жадьківська, вул.Космонавтів, вул.Леваневського, вул.Лесі Українки: 28, 30–147; вул.Лісова, вул.Мартоса, вул.Миру, вул.Небесної Сотні, вул.Нова, вул.Нони Погуляйло, вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Солов’їна, вул.Старицького, пров.Ветеринарний, пров.Зелений, пров.Мартоса, пров.Садовий
740201 вул.Воскресінська, 22, м.Ічня, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16700
районний будинок культури, вестибюль
м.Ічня – вул.Академіка Корольова, вул.Воскресінська: 17–61, 63А–64, 66, 68, 70, 72, 78, 80, 82, 84, 86–88, 90, 92, 94, 96, 98–100, 102; вул.Героїв Майдану, вул.Гоголя, вул.Гончарівка, вул.Григорія Сковороди, вул.Грушевського, вул.І.Мазепи, вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Нікольська, вул.Піщенків, вул.Рєзанова, вул.Свято-Преображенська, вул.Скорбонського, вул.Скубана, вул.С.Маслова, вул.Толстого, вул.Трудова, вул.Чернігівська, вул.Чумака, вул.Шевченка, пров.Гончарний, пров.Заводський, пров.Міліцейський
740204 вул.Тараса Шевченка, 95, смт Парафіївка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16730
будинок культури, фойє
смт Парафіївка, с-ще Лугове, с-ще Софіївка
740208 вул.Миру, 28, с.Бережівка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16740
будинок культури, фойє
с.Бережівка
740209 вул.Садова, 1, с.Більмачівка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16712
школа, спортивна зала
с.Більмачівка
740215 вул.Шкільна, 26, с.Гужівка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16708
школа, актова зала
с.Гужівка
740218 вул.Незалежності, 50, с.Івангород, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16710
школа, вестибюль
с.Івангород
740221 вул.Т.Шевченка, 65, с.Іржавець, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16732
школа, вестибюль
с.Іржавець
740225 вул.Незалежності, 34А, с.Мартинівка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16711
будинок культури, зала
с.Мартинівка, с.Хаїха
740228 вул.Козацька, 24А, с.Петрушівка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16744
сільська рада, кабінет сільського голови
с.Петрушівка, с.Власівка, с-ще Качанівка, с.Проліски, с-ще Шевченка
740231 вул.Першотравнева, 8, с.Рожнівка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16714
школа, спортивна зала
с.Рожнівка
740232 вул.Незалежності, 9, с.Максимівка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16776
сільський клуб, зала
с.Максимівка
740235 вул.Шкільна, 3, с-ще Тростянець, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16742
сільський клуб, зала
с-ще Тростянець
740236 вул.Центральна, 27, с.Верескуни, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16741
сільський клуб, зала
с.Верескуни
740239 вул.Т.Шевченка, 48А, с.Южне, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16731
будинок культури, вестибюль
с.Южне, с.Лисогори, с.Боярщина
740240 вул.Ковалівка, 6, м.Ічня, Ічнянський р-н, Чернігівська обл., 16703
Центральна районна лікарня, терапевтичний корпус, фойє
Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Ічнянська центральна районна лікарня"
740393 вул.Миру, 112, смт Куликівка, Куликівський р-н, Чернігівська обл., 16300
будинок культури, глядацька зала, 1-й поверх
смт Куликівка – вул.Артамонова, вул.Вокзальна, вул.ім. Гагаріна, вул.ім. Короленка, вул.ім. Л.Українки, вул.Козацька, вул.Лінійна, вул.Лугова, вул.Миру: 1–56, 58–60, 62, 64, 66, 68–70, 72–72А, 74–76, 78, 80А, 84–86А, 88–96, 98А, 100, 104, 114; вул.Нова, вул.О.Довженка, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Січова, вул.Стадіонна, вул.Трудова, вул.1-го Травня, вул.8-го Березня, пров.Вокзальний, пров.ім. Гагаріна, пров.ім. Короленка, пров.Садовий, пров.1-й Миру, с.Пенязівка
740394 вул.ім. Шевченка, 4, смт Куликівка, Куликівський р-н, Чернігівська обл., 16300
школа, їдальня, 1-й поверх
смт Куликівка – вул.Вишнева, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Журавка, вул.ім. А.Галушки, вул.ім. Амосова, вул.ім. Б.Хмельницького, вул.ім. Горького, вул.ім. І.Клейнера, вул.ім. Коцюбинського, вул.ім. М.Гузя, вул.ім. С.Мурзи, вул.ім. Чкалова, вул.ім. Шевченка, вул.Миру: 57, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 77, 79, 81–81Б, 87, 97, 99–99А, 101–103, 105–113, 115–188; вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Озерна, вул.Пирогова, вул.Польова, пров.Б.Хмельницького, пров.ім. Шевченка, пров.Незалежності, пров.2-й Миру
740395 вул.Шкільна, 1, с.Авдіївка, Куликівський р-н, Чернігівська обл., 16321
будинок культури, актова зала
с.Авдіївка
740396 вул.Центральна, 25А, с.Бакланова Муравійка, Куликівський р-н, Чернігівська обл., 16312
будинок культури, фойє
с.Бакланова Муравійка
740397 вул.Перемоги, 38, с.Вересоч, Куликівський р-н, Чернігівська обл., 16341
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Вересоч, с.Веселе
740398 вул.Петрівська, 50, с.Вершинова Муравійка, Куликівський р-н, Чернігівська обл., 16313
будинок культури, фойє
с.Вершинова Муравійка, с.Кошарище
740399 вул.Троїцька, 79, с.Виблі, Куликівський р-н, Чернігівська обл., 16310
школа, спортивна зала, 1-й поверх
с.Виблі
740400 вул.Миру, 80, с.Горбове, Куликівський р-н, Чернігівська обл., 16311
школа, коридор, 1-й поверх
с.Горбове, с.Глузди, с.Уборки
740401 вул.Шкільна, 1, с.Грабівка, Куликівський р-н, Чернігівська обл., 16330
будинок фольклору, глядацька зала
с.Грабівка
740402 вул.Сергія Парубця, 1, с.Дрімайлівка, Куликівський р-н, Чернігівська обл., 16352
школа, спортивна зала
с.Дрімайлівка, с.Будище
740403 вул.Гончарівка, 115, с.Дроздівка, Куликівський р-н, Чернігівська обл., 16331
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Дроздівка
740404 вул.Центральна, 84, с.Жуківка, Куликівський р-н, Чернігівська обл., 16340
школа, коридор, 1-й поверх
с.Жуківка
740405 вул.Шевченка, 44, с.Кладьківка, Куликівський р-н, Чернігівська обл., 16351
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Кладьківка
740406 вул.Перемоги, 78, с.Ковчин, Куликівський р-н, Чернігівська обл., 16320
школа, актова зала, 1-й поверх
с.Ковчин, с.Українське
740407 вул.Центральна, 70, с.Орлівка, Куликівський р-н, Чернігівська обл., 16332
сільська рада, зала засідань
с.Орлівка
740408 вул.Куликівський шлях, 100А, с.Салтикова Дівиця, Куликівський р-н, Чернігівська обл., 16322
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Салтикова Дівиця
740409 вул.ім. Козлова, 64, с.Смолянка, Куликівський р-н, Чернігівська обл., 16333
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Смолянка, с.Коростень
740410 вул.Миру, 55, с.Хибалівка, Куликівський р-н, Чернігівська обл., 16350
будинок культури, фойє, 1-й поверх
с.Хибалівка
740411 вул.Пирогова, 16, смт Куликівка, Куликівський р-н, Чернігівська обл., 16300
хірургічний стаціонарний корпус,, фойє, 1-й поверх
Комунальний заклад Куликівської районної ради «Куликівська центральна районна лікарня»
740412 вул.Шевченка, 56, м.Мена, Менський р-н, Чернігівська обл., 15600
гімназія, вестибюль
м.Мена – вул.В.Коробка, вул.Горького, вул.Гуринівська, вул.Дачна, вул.Зарічна, вул.І.Франка, вул.Комарова, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.М.Вовчка, вул.Некрасова, вул.Остреченська, вул.Пирогова, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Семашка, вул.Спортивна, вул.Тиха, вул.Троїцька, вул.Шевченка, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Горького, пров.Зарічний, пров.Шевченка, ур.Остреч
740413 вул.Шевченка, 56, м.Мена, Менський р-н, Чернігівська обл., 15600
гімназія, спортивний зал
м.Мена – вул.Абрикосова, вул.Бузкова, вул.Б.Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Гімназійна, вул.Г.Сахновського, вул.Довженка, вул.Залізнична, вул.З.Космодем’янської, вул.Зоряна, вул.Індустріальна, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.О.Кошового, вул.Паркова, вул.Північна, вул.Привокзальна, вул.Промислова, вул.Ринкова, вул.Садова, вул.Сіверський шлях: 59–142; вул.Слов’янська, вул.Транспортна, вул.Чехова, вул.Яблунева, пров.Виноградний, пров.Вокзальний 1-й, пров.Вокзальний 2-й, пров.Вокзальний 3-й, пров.Північний, Залізнична Будка
740414 вул.Героїв АТО, 3, м.Мена, Менський р-н, Чернігівська обл., 15600
районний будинок культури, вестибюль
м.Мена – вул.Армійська, вул.Ватутіна, вул.Героїв АТО, вул.Козацька, вул.Корольова, вул.Крилова, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Ричакова, вул.Робітнича: 3–69; вул.Сіверський шлях: 1–52; вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Тернова, вул.Титаренка Сергія, вул.Толстого, вул.Українська, вул.Чернігівський шлях: 2, 4–8; вул.Черняховського, вул.Щаслива: 1–20; пров.Поштовий, пров.Ринковий, пров.Робітничий, пров.Щасливий
740415 вул.Чернігівський шлях, 82, м.Мена, Менський р-н, Чернігівська обл., 15600
філія "Менський райавтодор", актова зала
м.Мена – вул.Андрейченка Максима, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Деснянська, вул.Дружня, вул.Ічинська, вул.Калинова, вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Нове Життя, вул.Приозерна, вул.Просужого, вул.Чернігівська, вул.Чернігівський шлях: 1, 3, 13–124; пров.Андрейченка Максима, пров.Гагаріна, пров.Гоголя, пров.Лермонтова, пров.Набережний, пров.1 Нове Життя, пров.1 Просужого, пров.2 Нове Життя, пров.2 Просужого, пров.3 Просужого
740416 вул.Піщанівська, 28, м.Мена, Менський р-н, Чернігівська обл., 15600
клуб СК "Авангард", актова зала
м.Мена – вул.Берегова, вул.Весняна, вул.Жукова, вул.Піщанівська, вул.Польова, вул.Робітнича: 72–105; вул.Сидоренка, вул.Шкільна, вул.Щаслива: 20А–65; пров.Весняний 1-й, пров.Весняний 2-й, пров.Жукова, пров.Піщанівський, пров.Сидоренка, пров.Сонячний, пров.Шкільний, пров.1 Польовий, пров.2 Польовий
740417 вул.Свято-Покровська, 2А, смт Березна, Менський р-н, Чернігівська обл., 15622
селищна рада, зала засідань
смт Березна – вул.Авіації, вул.Благовіщенська, вул.Володимирська, вул.Гагаріна, вул.Горлатова, вул.Григорія Сковороди, вул.Івана Богуна, вул.Комарова, вул.Конституції, вул.Леваневського, вул.Петра Полуботка, вул.площа Революції, вул.Польова, вул.прп.Лаврентія, вул.Пушкіна, вул.Реміснича, вул.Свислоцького, вул.Світла, вул.Сотницька, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Червоний Яр, вул.Шевченка, вул.8 Березня, вул.9 Січня, пров.Авіації, пров.Вишневий, пров.Червоний, пров.Шевченка
740418 вул.Домницька, 18, смт Березна, Менський р-н, Чернігівська обл., 15622
школа, фойє
смт Березна – вул.Берегова, вул.Бурковського, вул.Верьовки, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Домницька, вул.Житня, вул.І.Франка, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Красилівська: 1А–74, 78, 80, 82–82А, 84–86, 88; вул.К.Цеткін, вул.Лісна, вул.Ломоносова, вул.Медова, вул.Партизанська, вул.П.Комуни, вул.Сіверська, вул.Стольненська, вул.Ярослава Мудрого, вул.1 Травня, пров.Зелений, пров.Зоряний, пров.Літке, пров.Спортивний, пров.Успенський
740419 вул.Петропавлівська, 41, смт Березна, Менський р-н, Чернігівська обл., 15622
школа, фойє
смт Березна – вул.Богдана Хмельницького, вул.Василя Стуса, вул.Жуковського, вул.Зарічна, вул.Інтернаціональна, вул.князя Святослава, вул.Красилівська: 75–77, 79, 81, 83, 87, 92–164; вул.Набережна, вул.Петра Сагайдачного, вул.Петропавлівська, вул.Пугачова, вул.Разіна, вул.Соборна, вул.Успенська, вул.Феодосіївська, вул.Челюскіна, пров.Богдана Хмельницького, пров.Бригадний, пров.Некрасова, пров.Прольотний, пров.Пугачова, пров.Толстого
740420 вул.Центральна, 5, смт Макошине, Менський р-н, Чернігівська обл., 15652
будинок культури, танцювальна зала
смт Макошине – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Довженка, вул.Л.Українки, вул.Набережна, вул.Оболонська, вул.О.Десняка, вул.Покровська, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Яблунева, вул.1-го Травня, вул.40 років Перемоги, пров.Гагаріна, пров.Л.Українки, пров.Центральний, пров.1-й Вишневий, пров.1-й 1-го Травня, пров.2-й Вишневий, пров.2-й 1-го Травня, пров.3-й 1-го Травня
740421 вул.Зарічна, 11, смт Макошине, Менський р-н, Чернігівська обл., 15652
лікарня, вестибюль
смт Макошине – вул.Армійська, вул.Бобрицька, вул.Дружби, вул.Жолобок, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Новоселівська, вул.Польова, вул.Придеснянська, вул.Пушкіна, вул.Садовська, вул.Хоробор, вул.Чернігівська, пров.Армійський, пров.Дружби: 5 к.8–49; пров.Жолобок 2, пров.Польовий, пров.Садовський, пров.1-й Дружби, пров.1-й Садовський, ж.д. 48 км
740422 вул.Короленка, 22, с.Остапівка, Менський р-н, Чернігівська обл., 15652
сільський клуб, актова зала
с.Остапівка
740423 вул.Троїцька, 43, с.Бігач, Менський р-н, Чернігівська обл., 15621
сільський клуб, фойє
с.Бігач
740424 пров.Шкільний, 2, с.Бірківка, Менський р-н, Чернігівська обл., 15674
школа, фойє
с.Бірківка
740425 вул.Мацуєва, 1, с.Блистова, Менський р-н, Чернігівська обл., 15675
адміністративне приміщення старостинського округу, фойє
с.Блистова, с.Дерепівка
740426 вул.Центральна, 57, с.Величківка, Менський р-н, Чернігівська обл., 15641
сільський клуб, актова зала
с.Величківка, с.Вільне
740427 вул.1 Травня, 41, с.Волосківці, Менський р-н, Чернігівська обл., 15632
сільська рада, зала засідань
с.Волосківці
740428 вул.1 Травня, 19, с.Степанівка, Менський р-н, Чернігівська обл., 15632
сільський клуб, фойє
с.Степанівка
740429 вул.Шевченка, 27, с.Городище, Менський р-н, Чернігівська обл., 15631
будинок культури, актова зала
с.Городище
740430 вул.Миру, 56, с.Данилівка, Менський р-н, Чернігівська обл., 15642
сільська рада, зала засідань
с.Данилівка, с.Веселе
740431 вул.Покровська, 19, с.Дягова, Менський р-н, Чернігівська обл., 15670
адміністративне приміщення старостинського округу, фойє
с.Дягова
740432 вул.Колгоспна, 3, с.Покровське, Менський р-н, Чернігівська обл., 15650
школа, фойє
с.Покровське
740433 вул.Осипенка, 39, с.Киселівка, Менський р-н, Чернігівська обл., 15640
адміністративне приміщення старостинського округу, бухгалтерія
с.Киселівка, с.Комарівка, с-ще Прогрес
740434 вул.Миру, 36, с.Куковичі, Менський р-н, Чернігівська обл., 15655
будинок культури, кімната дозвілля
с.Куковичі, с.Овчарівка
740435 вул.Лесі Українки, 23Б, с.Загорівка, Менський р-н, Чернігівська обл., 15655
сільський клуб, актова зала
с.Загорівка
740436 вул.Шевченка, 5, с.Сахнівка, Менський р-н, Чернігівська обл., 15620
школа, коридор
с.Сахнівка, с.Святі Гори
740437 вул.Молодіжна, 1А, с.Климентинівка, Менський р-н, Чернігівська обл., 15620
сільський клуб, актова зала
с.Кам’янка, с.Климентинівка
740438 вул.Зелена, 7, с.Лугове, Менський р-н, Чернігівська обл., 15620
сільський клуб, актова зала
с.Лугове, с.Яськове
740439 вул.Шевченка, 34В, с.Ліски, Менський р-н, Чернігівська обл., 15672
будинок культури, танцювальна зала
с.Ліски
740440 вул.Лісова, 4, с.Майське, Менський р-н, Чернігівська обл., 15672
сільський клуб, актова зала
с.Майське
740441 вул.Осипенка, 89, с.Максаки, Менський р-н, Чернігівська обл., 15681
сільський клуб, актова зала
с.Максаки, с.Луки
740442 вул.Перемоги, 2А, с.Локнисте, Менський р-н, Чернігівська обл., 15660
школа, коридор
с.Локнисте, с.Гориця
740443 вул.Соборна, 27А, с.Гусавка, Менський р-н, Чернігівська обл., 15660
школа, коридор
с.Гусавка
740444 вул.Миру, 32, с.Миколаївка, Менський р-н, Чернігівська обл., 15663
школа, спортзала
с.Миколаївка
740445 вул.Першотравнева, 5, с.Гребля, Менський р-н, Чернігівська обл., 15663
фельдшерсько-акушерський пункт, коридор
с.Гребля, с-ще Домниця, с.Мощне, с.Мурівка, с.Подин
740446 вул.Шевченка, 75, с.Осьмаки, Менський р-н, Чернігівська обл., 15673
сільський клуб, актова зала
с.Осьмаки
740447 вул.Перемоги, 5А, с.Семенівка, Менський р-н, Чернігівська обл., 15662
будинок культури, актова зала
с.Семенівка
740448 вул.Дружби, 2, с.Синявка, Менський р-н, Чернігівська обл., 15630
сільський клуб, актова зала
с.Синявка
740449 вул.братів Федоренків, 27, с.Слобідка, Менський р-н, Чернігівська обл., 15651
адміністративне приміщення старостинського округу, зала засідань
с.Слобідка
740450 вул.Миру, 15, с.Стольне, Менський р-н, Чернігівська обл., 15661
школа, фойє
с.Стольне, с.Дмитрівка, с.Лазарівка, с.Чорногорці
740451 пров.Шкільний, 9, с.Ушня, Менський р-н, Чернігівська обл., 15676
сільський клуб, актова зала
с.Ушня, с.Дібрівка
740452 вул.Миру, 31, с.Феськівка, Менський р-н, Чернігівська обл., 15671
будинок культури, фойє
с.Феськівка
740453 вул.Перемоги, 2, с-ще Садове, Менський р-н, Чернігівська обл., 15643
адміністративне приміщення старостинського округу, к.2
с-ще Садове, с.Нові Броди
740454 вул.Шевченка, 61А, м.Мена, Менський р-н, Чернігівська обл., 15600
районна лікарня, бібліотека
Комунальний заклад охорони здоров’я «Менська районна лікарня» Менської районної ради
740455 пров.Дружби, 5, смт Макошине, Менський р-н, Чернігівська обл., 15652
Менська виправна колонія №91, фойє клубу
Державна установа "Менська виправна колонія (№91)"
740783 вул.Слави, 1, с.Березівка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17252
сільський будинок культури, фойє
с.Березівка, с.Колядин, с.Мирне
740784 вул.Миру, 16, с.Болотниця, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17240
сільський будинок культури, фойє
с.Болотниця
740785 вул.Центральна, 21А, с.Корінецьке, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17220
сільський будинок культури, фойє
с.Корінецьке, с.Мигурів
740786 вул.30-річчя Перемоги, 16, с.Красний Колядин, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17210
сільський будинок культури, фойє
с.Красний Колядин, с.Глинське, с-ще Зелений Гай, с.Левівщина
740787 вул.Центральна, 18, с.Липове, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17222
сільський будинок культури, фойє
с.Липове
740788 вул.Шкільна, 4, с.Скороходове, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17223
будинок народної творчості, фойє
с.Березовиця, с.Жолобок, с.Скороходове
740789 вул.Центральна, 12А, с.Понори, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17221
сільський будинок культури, фойє
с.Понори
740790 вул.Вишнева, 1, с.Поповичка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17242
сільська рада, актова зала
с.Поповичка, с.Грабщина
740791 вул.Чоботька, 23, с.Обухове, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17241
сільський будинок культури, фойє
с.Новопетрівське, с.Обухове, с.Рубанів
740792 вул.Садова, 12А, с.Рябухи, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17212
фельдшерсько-акушерський пункт, коридор
с.Рябухи
740793 вул.Набережна, 29А, с.Грицівка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17213
фельдшерсько-акушерський пункт, коридор
с.Грицівка
740794 вул.Вишнева, 12А, с.Петьків, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17241
фельдшерсько-акушерський пункт, коридор
с.Петьків, с.Степанівське
740795 вул.Лесі Українки, 36, с.Плугатар, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17241
школа, фойє
с.Плугатар
740796 вул.Гагаріна, 55, с.Стара Талалаївка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17260
сільський будинок культури, фойє
с.Стара Талалаївка
740797 вул.Ковпака, 1А, с.Слобідка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17260
сільський будинок культури, фойє
с.Слобідка
740798 вул.Першотравнева, 28, с-ще Основа, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17262
фельдшерсько-акушерський пункт, коридор
с-ще Основа
740799 вул.Незалежності, 1, с.Українське, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17230
школа, фойє
с.Українське
740800 вул.Шевченка, 10, с.Займище, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17231
фельдшерсько-акушерський пункт, коридор
с.Займище, с.Нова, с.Степ
740801 вул.Науменка, 44, с.Харкове, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17270
сільський будинок культури, фойє
с.Харкове, с.Лавіркове, с.Шевченка
740802 вул.Новосельна, 9, с.Новоселівка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17271
сільський будинок культури, фойє
с.Новоселівка, с.Степове
740803 вул.Дружби, 35, с.Чернецьке, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17263
сільський будинок культури, фойє
с.Чернецьке, с.Глибоке, с.Діброва, с.Макаренкове, с.Співакове
740804 вул.40 років Перемоги, 11, с.Юрківці, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17250
сільська рада, актова зала
с.Юрківці
740805 вул.Шевченка, 25, с.Довгалівка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17251
контора ТОВ "Лісогір", фойє
с.Довгалівка
740806 вул.Центральна, 24, смт Талалаївка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17200
районний будинок культури, фойє
смт Талалаївка – вул.Затишна, вул.Зернова, вул.Комунальна, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Освіти: 2–35; вул.Перемоги: 1–65; вул.Робітнича: 2–37 к.Б; вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Травнева, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Комунальний, пров.Молодіжний, пров.Центральний
740807 вул.Народна, 30А, смт Талалаївка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17200
школа мистецтв, фойє
смт Талалаївка – вул.Енергетиків, вул.Залізнична, вул.Злагоди, вул.Лугова, вул.Народна, вул.Польова, вул.Сінна, пров.1-й Енергетиків, пров.2-й Енергетиків
740808 вул.Заруддя, 49, смт Талалаївка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17200
селищний будинок культури, кінозал
смт Талалаївка – вул.Гагаріна, вул.Григорія Сковороди, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Заруддя, вул.Мічуріна, вул.Паркова, вул.Перемоги: 66–128; вул.Пирогова, вул.Суворова, вул.Чкалова, пров.1-й Миру, пров.1-й Парковий, пров.1-й Пирогова, пров.1-й Суворова, пров.2-й Миру, пров.2-й Парковий, пров.2-й Пирогова, пров.2-й Суворова, пров.3-й Парковий, пров.3-й Пирогова
740809 вул.Освіти, 38, смт Талалаївка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17200
школа, фойє
смт Талалаївка – вул.Вишнева, вул.Геологів, вул.Калинова, вул.Лермонтова, вул.Медична, вул.Нафтовиків, вул.Незалежності, вул.Освіти: 36–48; вул.Пушкіна, вул.Робітнича: 41–49; вул.Степова, вул.Шкільна, пров.Лермонтова, пров.Шкільний, пров.1-й Калиновий, пров.1-й Лермонтова, пров.2-й Калиновий, пров.2-й Лермонтова, пров.3-й Калиновий
740810 вул.Центральна, 63, смт Талалаївка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл., 17200
центральна районна лікарня, каб.11
Талалаївська центральна районна лікарня