Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Донецька область, Територіальний виборчий округ № 47

Дільниць - 114

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
000001
Донецька обл., Слов’янський р-н, у р-ні с. Малинівка
140393 вул.Травнева, 21, смт Олександрівка, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84000
школа, спортивна зала
смт Олександрівка – вул.Абрикосова, вул.Вишнева, вул.Залізнична, вул.Набережна, вул.Новоселівська, вул.Садова, вул.Самарська, вул.Сонячна, вул.Стадіонна, вул.Тараса Шевченка, вул.Травнева, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.50 років Перемоги, пл.Олександра Невського, пров.Єсеніна, пров.Садовий, пров.Стаханова, пров.Степовий
140394 вул.Івана Франка, 3, смт Олександрівка, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84000
аграрний ліцей, спортивна зала
смт Олександрівка – вул.Будівельників, вул.Гагаріна, вул.Донецька, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Кирпична, вул.Космонавтів, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Навчальна, вул.Паркова, вул.Ювілейна, вул.9 Травня
140395 вул.Паши Ангеліної, 10, с.Варварівка, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84005
бібліотека-клуб, фойє
с.Варварівка, с.Дмитро-Дар’ївка, с.Надеждівка
140396 вул.Центральна, 83, с.Новополтавка, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84000
бібліотека, читальна зала
с.Левадне, с.Новополтавка, с.Петрівка Перша, с.Софіївка
140397 вул.Центральна, 2, с.Високопілля, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84020
школа, їдальня
с.Високопілля, с.Запаро-Мар’ївка
140398 вул.Молодіжна, 14, с.Новостепанівка, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84040
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Беззаботівка, с.Дмитроколине, с.Новоандріївка, с.Новостепанівка, с.Роздолля, с.Софіїно-Лиман
140399 вул.Центральна, 78, с.Золоті Пруди, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84023
школа, спортивна зала
с.Золоті Пруди
140400 вул.Центральна, 10, с.Іверське, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84050
будинок дозвілля, фойє
с.Іверське, с.Новосамарське, с.Шостаківка
140401 вул.Шкільна, 53, с.Криниці, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84041
адміністративний будинок ТОВ "Олександрівка -Агро", актова зала
с.Криниці, с.Куроїдівка, с.Федорівка
140402 вул.Шкільна, 1, с.Михайлівка, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84030
школа, спортивна зала
с.Михайлівка, с.Львівка, с.Шаврове
140403 вул.Молодіжна, 1А, с.Петрівка Друга, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84012
будинок дозвілля, фойє
с.Микільське, с.Зелений Брід, с.Знаменівка, с.Пасічне, с.Петрівка Друга
140404 вул.Шкільна, 3, с.Мирна Долина, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84051
навчально-виховний комплекс, спортивна зала
с.Мирна Долина, с.Бузинівка, с.Мар’ївка, с.Новознаменівка
140405 вул.Дівиченка, 1А, с.Некременне, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84021
школа, спортивна зала
с.Некременне
140406 вул.Миру, 38, с.Новоолександрівка, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84010
будинок дозвілля, фойє
с.Новоолександрівка, с.Єлизаветівка, с.Зелене, с.Карпівка, с.Новий Кавказ, с.Новобахметьєве, с.Новопригоже
140407 вул.Центральна, 1, с.Очеретине, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84022
школа, спортивна зала
с.Очеретине, с.Голубівка, с.Громова Балка
140408 вул.Центральна, 67, с.Весела Гора, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84042
школа, спортивна зала
с-ще Самарське, с.Весела Гора, с-ще Новоявленка
140409 вул.Степова, 3, с.Степанівка, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84043
школа, спортивна зала
с.Степанівка, с.Новоіверське, с.Новопавлівка, с.Самійлівка
140410 вул.Велика Садова, 13, с.Староварварівка, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84031
школа, актова зала
с.Староварварівка, с.Яковлівка
140411 вул.Центральна, 111, с.Спасько-Михайлівка, Олександрівський р-н, Донецька обл., 84052
школа, спортивна зала
с.Спасько-Михайлівка, с.Катеринівка, с.Курицине, с.Новопетрівка, с.Новосергіївка, с.Шевченко
140433 вул.Центральна, 23А, с.Привілля, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84160
школа, коридор
с.Привілля
140434 вул.Шкільна, 1, с.Прелесне, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84161
школа, актова зала
с.Прелесне
140435 вул.Миру, 31А, с.Майдан, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84196
дошкільний навчальний заклад, ігрова кімната
с.Майдан
140436 вул.Дружби, 1А, смт Черкаське, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84162
школа №1, фойє
смт Черкаське – вул.Дружби, вул.Леоніда Бикова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Підгірна, вул.Шевченко, вул.Шидловська, вул.Шкільна, вул.Ясна, пров.Перевалочний, пров.Підгірний, пров.Річний, пров.Свободи, пров.Шевченка, пров.Ясний, тупик Железнодорожний
140437 вул.Паркова, 6, смт Черкаське, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84162
школа №2, спортивний зал
смт Черкаське – вул.Березова, вул.Железнодорожна, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Знаменська, вул.Знаменський Тупік, вул.Кутузова, вул.Островського, вул.Паркова, вул.Робоча, вул.Свободи, вул.Транспортна, вул.Труда, пров.Парковий, пров.Труда
140438 вул.Центральна, 17/1, с.Новомиколаївка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84167
сільський клуб, методичний кабінет
с.Іванівка, с.Новомиколаївка, с.Шнурки
140439 вул.Центральна, 142, с.Новоселівка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84174
сільський клуб, фойє
с.Новоселівка
140440 вул.Шкільна, 10, с.Олександрівка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84168
сільський центр розвитку молодіжних платформ, фойє
с.Олександрівка, с.Маячка, с.Троїцьке
140441 вул.Центральна, 168, смт Билбасівка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84170
центр культури та дозвілля, фойє
смт Билбасівка – в’їзд Підгірний, вул.Благодатна, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Герцена, вул.Джерельна, вул.Залізнична: 1–95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167; вул.Зоряна, вул.Кремінна, вул.Кривоноса, вул.Лугова, вул.Нова, вул.Партизан, вул.Приозерна, вул.Рибгоспна, вул.Річна, вул.Сєвєрна, вул.Центральна: 1–120, 122, 124, 126, 128; вул.Чкалова, вул.Шевченко, пров.Благодатний, пров.Вчительський, пров.Залізничний, пров.Луговий, пров.Мостовий, пров.Підгірний, пров.Сінний, пров.Франко, тупик Новий, тупик Партизан, с.Торець
140442 вул.Шкільна, 14, смт Билбасівка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84171
школа, спортивний зал
смт Билбасівка – в’їзд Садовий, вул.Відродження, вул.Вільна, вул.Гагаріна, вул.Залізнична: 167А, 169, 171–171А, 173–199; вул.Затишна, вул.Квіткова, вул.Леваневського, вул.Л.Українки, вул.Мирна, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Поштова, вул.Садова, вул.Сєдова, вул.Соборна, вул.Тиха, вул.Урожайна, вул.Федорова, вул.Центральна: 121–121А, 123–123А, 125, 127, 129–256; вул.Ширшова, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.Юстиції, вул.Ясенова: 45, 47–79; пров.Космонавтів, пров.Мирний, пров.Федорова, пров.Шкільний, тупик Ширшова
140443 вул.Сонячна, 24, смт Билбасівка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84171
школа, фойє
смт Билбасівка – вул.Абрикосова, вул.Березова, вул.Виноградна, вул.В.Яковенка, вул.Дружби, вул.Жукова, вул.Залізнична: 96–96В, 98, 100, 102, 104, 106, 108–108А, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172–172А, 201–319; вул.Калинова, вул.Мічуріна, вул.Переїздна, вул.Покровська, вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Ясенова: 3–44, 46; вул.Ясна, пров.Березовий, пров.В.Яковенка, пров.Дружби, пров.Калиновий, пров.Ясеновий
140444 вул.Бориса Ніколюка, 27, с-ще Мирне, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84173
будинок культури, фойє
с-ще Мирне
140445 вул.Зарєчная, 45, смт Андріївка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84175
селищний клуб, актова зала
смт Андріївка
140446 вул.Центральна, 2, с.Малинівка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84187
сільський клуб, актова зала
с.Малинівка, с.Васютинське, с.Першомар’ївка, с.Тихонівка
140447 вул.Підгірна, 7, с.Никонорівка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84149
сільський клуб, актова зала
с.Никонорівка, с.Оріхуватка, с.Юрківка
140448 вул.Шкільна, 67, с.Рай-Олександрівка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84186
школа, коридор
с.Рай-Олександрівка, с.Пискунівка, с.Стародубівка
140449 вул.Східна, 4А, смт Райгородок, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84150
будинок природи та дозвілля, актова зала
смт Райгородок – вул.Абрикосова, вул.Виноградна, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Кооперативна, вул.Лиманська, вул.Лісова, вул.Набережна, вул.Партизан, вул.Революції, вул.Свободи, вул.Соборна, вул.Східна, вул.Торецька, вул.Шевченко, вул.Ширшова, вул.Шосейна, вул.Ювілейна, пров.Абрикосовий, пров.Кооперативний, пров.Лісовий, пров.Партизан, пров.Свободи, пров.Соборний, пров.Східний, пров.Шевченко, пров.Ювілейний
140450 вул.Молодіжна, 5А, смт Райгородок, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84150
школа, спортивний зал
смт Райгородок – вул.Ветеранів, вул.Гагаріна, вул.Донецька, вул.Зарічна, вул.Кавказька, вул.Калинова, вул.Комарова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нагорна, вул.Флотська, вул.Центральна, вул.Шкільна, пров.Донецький, пров.І Центральний, пров.ІІ Центральний, пров.ІІІ Центральний, пров.Кавказький, пров.Комарова, пров.Нагорний, пров.Флотський
140451 вул.Садова, 5, смт Донецьке, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84151
будинок культури, актова зала
смт Донецьке
140452 вул.Центральна, 41А, с.Карпівка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84144
сільський будинок культури, актова зала
с.Карпівка, с.Селезнівка
140453 вул.Шкільна, 18, с.Маяки, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84137
школа, коридор
с.Маяки
140454 вул.Садова, 1, с.Сидорове, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84141
школа, коридор
с.Пришиб, с.Сидорове
140455 вул.Центральна, 37, с.Тетянівка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84197
бібліотека, читальна зала
с.Тетянівка
140456 вул.Шкільна, 1, с.Долина, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84140
школа, фойє
с.Долина, с.Краснопілля, с.Мазанівка
140457 вул.Шкільна, 1, с.Богородичне, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84136
школа, фойє
с.Богородичне
140458 пров.Шкільний, 8, с.Хрестище, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84138
школа, коридор
с.Хрестище, с.Глибока Макатиха
140459 вул.Миру, 93, с.Микільське, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84152
сільський клуб, актова зала
с.Адамівка, с.Микільське
140460 вул.Миру, 7В, с.Андріївка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84192
центр культури та дозвілля, фойє
с.Андріївка, с.Варварівка, с.Новоандріївка
140461 вул.Пушкіна, 28, с.Дмитрівка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84190
будинок культури, фойє
с.Дмитрівка
140462 вул.Нова, 1, с.Сергіївка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84191
школа, спортивний зал
с.Сергіївка, с.Роганське
141184 вул.Гагаріна, 5, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84109
Слов’янський професійний ліцей залізничного транспорту, хол
м.Слов’янськ – в’їзд Деповський, вул.Гагаріна, вул.Добролюбова, вул.Електровозна, вул.Кривоноса: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13–15, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 33–33А, 37, 39, 41, 43–43А, 45, 49–49А, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67–69, 71, 75–79; вул.Мостова: 31, 33, 35, 43, 47, 51–70А; вул.Паровозників, вул.Південна, вул.Прилужна, вул.Садова м-н Залізничний №1, вул.Серафимовича: 49–104; вул.Соколовського, вул.Чехова, пров.Амурський, пров.Дачний, пров.Деповський, пров.Електровозний, пров.Залізничний, пров.Зарічний, пров.Краснодонський, пров.Крейдяний, пров.Львівський, пров.Новослов’янський, пров.Паровозників, пров.Рубіновий, пров.Садовий м-н Залізничний №1, пров.Салтикова-Щедріна, пров.Серафимовича, пров.Чернишевського, пров.Чехова, пров.12 Квітня, тупик Чехова
141185 вул.Гагаріна, 7, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84109
Слов’янський технікум залізничного транспорту, актова зала
м.Слов’янськ – в’їзд Мостовий, вул.Армійська: 3–9, 11, 13, 15, 17, 19–23; вул.Вавилова, вул.Голубівська: 2–119, 121, 123, 125; вул.Горова: 187–189, 191, 193; вул.Дніпровська, вул.Зої Космодем’янської, вул.Котельникова: 97, 99, 101, 107–112; вул.Коцюбинського, вул.Кривоноса: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22–22А, 24, 26–30А, 32, 34–36, 38, 40, 42, 44, 46–48, 50, 52, 54, 56, 58–60, 62, 64, 66, 70, 72; вул.Лазурна, вул.Леваневського, вул.Леоніда Бикова, вул.Лугова, вул.Мостова: 1–30, 32, 34–34А, 36–38А, 44, 48; вул.Річкова, вул.Робітничо-Селянська, вул.Серафимовича: 3–44; вул.Сєрова: 102, 104–108, 110–130А; вул.Ударна, вул.Чкалова, пров.Армійський, пров.Дніпровський, пров.Зої Космодем’янської, пров.Івана Франка, пров.Котельникова: 3–20; пров.Луговий, пров.Мостовий, пров.Річковий, пров.Ударний, пров.Чкалова: 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 27;
141186 вул.Вокзальна, 77, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84109
КЗ "Центр культури і довкілля", танцювальна зала
м.Слов’янськ – в’їзд Барвінківський, вул.Армійська: 10, 12, 14, 16, 18; вул.Барвінківська: 157, 159, 161, 163–165, 167, 169, 171, 173, 175, 183, 185, 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 213–215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229–229/1, 232–332; вул.Горова: 159, 161, 163А, 165, 167, 169, 171, 175, 177, 179, 181; вул.Ком’яхова: 1–41, 43, 45, 47, 49–51, 65; вул.Лозівська, вул.Локомотивна, вул.Маломіська: 9А, 75, 81, 83, 85, 89, 93, 95, 97, 101, 103–103А, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 124–140; вул.Марапульця: 1–43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–65А; вул.Маяковського: 1–40; вул.Підгірна: 189, 191, 193–199, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221–223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 241–279; вул.Святогірська: 3–27, 29, 31, 33, 37–37А, 39, 41–43, 49–51, 53–55, 57, 59, 61; вул.9 Травня: 53, 55–59, 61, 65; пл.Привокзальна, пров.Вокзальний: 13, 17, 21, 25, 27–29, 31; пров.Горовий: 1А–22; пров.Західний, пров.Ком’яхова, пров.Маломіський: 3–5/40, 7–9А, 11; пров.Маяковського: 3–13;
141187 вул.Підгірна, 242, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84111
школа №18, фойє
м.Слов’янськ – в’їзд Армійський, в’їзд Маяковського, в’їзд Польовий, вул.Армійська: 24–84; вул.Басейна, вул.Горіхова: 1–44, 50; вул.Горова: 88, 90, 93–156, 160, 162–162А, 164, 166, 168, 170, 172–174, 176, 178, 180, 182–186, 190, 192, 194–216; вул.Зіркова, вул.Котельникова: 4–95, 98, 100, 102–104; вул.Лиманська: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–57, 59, 63, 65, 67; вул.Підгірна: 173, 175, 177, 179, 181–188, 190, 192, 200–202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238А–240; вул.Польова м-н Залізничний, вул.Святогірська: 40, 44–48, 52, 56, 58, 60, 62–147, 149–151, 157–163; вул.Сєрова: 3–100, 103, 109; пров.Горовий: 24–97; пров.Зірковий: 2–80, 82, 88, 90, 92; пров.Котельникова: 21–71; пров.Локомотивний, пров.Маяковського: 18–75, 77–82; пров.Підгірний: 5–9, 11, 13, 15, 21–89, 91–93; пров.Польовий: 1А–41; пров.Рєпіна, пров.Святогірський, пров.Сєрова: 3–4; пров.Чкалова: 4, 6, 8, 10–14, 16, 18, 20, 22, 26, 30–70;
141188 вул.Інтернатна, 1, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84111
допоміжна школа-інтернат №2, хол
м.Слов’янськ – в’їзд Горіховий, вул.Армійська: 85–126; вул.Бірюзова, вул.Василевського: 28; вул.Верхня, вул.Вишнева, вул.Голубівська: 120, 122, 124, 126–139; вул.Горіхова: 49, 52–70; вул.Декабристів, вул.Івана Франка, вул.Інтернатна, вул.Колективна, вул.Лиманська: 58, 60–62, 64, 66, 73; вул.Лісозахисна, вул.Рибгоспна, вул.Святогірська: 148–148/19, 152, 165–179; вул.Сеченова, вул.Сумська, пров.Верхній, пров.Горовий: 98–107; пров.Зірковий: 81, 85–87, 89, 91, 93–114; пров.Лісозахисний, пров.Маяковського: 76, 84–104; пров.Підгірний: 90, 97–101; пров.Польовий: 48–80; пров.Сєрова: 9–11;
141189 вул.Вокзальна, 77, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84109
КЗ "Центр культури і довкілля", фойє
м.Слов’янськ – в’їзд Гречка, вул.Анатолія Комара: 1–34; вул.Богуна Миколи: 2А–40, 42, 44; вул.Вокзальна: 53–139; вул.Гречка, вул.Григорія Данилевського: 2–108; вул.Ком’яхова: 42, 44, 46, 48, 52–60, 66–181; вул.Марапульця: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–56А; пров.Вокзальний: 1, 7, 9; пров.Гречка, пров.Маломіський: 2–2/67, 6, 10, 12–20;
141190 вул.Вокзальна, 32, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84109
школа №19, спортивна зала
м.Слов’янськ – в’їзд Богуна Миколи, вул.Анатолія Комара: 35–100; вул.Богуна Миколи: 41, 43, 45–92, 94, 96, 98–100, 102; вул.Вокзальна: 24–24/1, 26, 28, 30, 34, 36, 38–51; вул.Волзька: 3–91; вул.Маломіська: 8–9, 10–72, 76–80, 82, 84, 86–88, 90–92, 94, 96, 98–100, 102, 104, 106, 108, 110–112, 114, 116–116А, 118–122; вул.Олександра Невського, вул.Полярна: 1–23, 85, 87, 91–93; вул.Святогірська: 28, 30, 32, 34–36, 38; вул.Сорочинська: 3, 5–5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23–23А; вул.9 Травня: 2–52, 54, 60, 62–64, 66–78; пров.Анатолія Комара, пров.Богуна Миколи: 1–61, 63, 65, 67, 69, 71; пров.Вокзальний: 2–6, 8, 10–12, 14А–16, 18–20А, 24, 26, 30–30А, 34–42; пров.Затишний, пров.Конституції, пров.Олега Кошового, пров.Олександра Невського, пров.Перекопський, пров.Полярний
141191 вул.Вокзальна, 22, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84109
школа №11, спортивна зала
м.Слов’янськ – в’їзд Можайського, в’їзд Підгірний, в’їзд Харитонова, вул.Барвінківська: 17, 19, 21, 23, 25–25А, 27, 31, 33, 35–37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67–156, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174–174А, 176–182, 184, 186–188, 190–190А, 192, 194–196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210–212, 216–216А, 218, 220, 222–222Б, 224, 226, 228–228А, 230; вул.Богомольця: 1–8; вул.Волзька: 94–162; вул.Горова: 2–87, 89, 91; вул.Довженка, вул.Лиманська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; вул.Лідіце, вул.Миколи Гайворонського: 1–21, 29, 31; вул.Можайського, вул.Підгірна: 43, 45–172, 174, 176–176Б, 178, 180; вул.Полярна: 99, 101, 103–105, 107, 109, 111, 113, 115, 117–119, 121, 123, 125, 129, 131, 133, 135–137, 139, 141, 143, 147; вул.Рєпіна, вул.Руданського, вул.Ярослава Мудрого: 150, 152, 154, 158, 160, 162, 187–221; пров.Богомольця: 2А–73; пров.Богуна Миколи: 62, 64, 66, 68, 70, 76–105; пров.Вокзальний: 44–80; пров.Волзький, пров.Волочаєвський, пров.Довженка: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–77; пров.Лазурний, пров.Малояровий, пров.Миколи Гайворонського: 27–45; пров.Можайського, пров.Підгірний: 4, 10, 12, 14, 16; пров.Піщаний
141192 вул.Вокзальна, 1А, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84105
ЗАТ "Кераммаш", хол
м.Слов’янськ – в’їзд Каховський, в’їзд Керамічний, вул.Барвінківська: 1–16, 18, 20, 22–22Б, 24–24Б, 26, 28–30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46–46/1, 48–52А, 54, 56, 58–60, 62, 64, 66; вул.Богомольця: 9–22; вул.Богуна Миколи: 93–93А, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 117А, 119–119Б, 121, 123, 125, 127–129; вул.Вокзальна: 1–23, 25, 27, 29, 31–33, 35, 37; вул.Ізоляторна, вул.Каховська, вул.Керамічна, вул.Лермонтова, вул.Маломіська: 3–7; вул.Миколи Гайворонського: 22–24, 30, 32; вул.Підгірна: 3–40, 44; вул.Полярна: 26–84, 86, 88, 96–98, 100, 102, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 126–128, 130, 132, 134, 138, 140, 142, 144–146, 148; вул.Солоділова: 3–8А, 10–10А, 12, 14–16, 18, 20–22, 24, 26; вул.Урожайна, вул.Ярослава Мудрого: 77, 79, 81, 83–148, 151, 153, 155–157, 159, 161, 163–181; пров.Довженка: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–22, 24–26, 28, 30–32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; пров.Ізоляторний, пров.Каховський, пров.Лермонтова, пров.Миколи Гайворонського: 3–23; пров.Солоділова, пров.Ярослава Мудрого
141193 вул.Солоділова, 1, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84105
будинок культури і техніки ЗАТ"Бетонмаш", вестибюль
м.Слов’янськ – в’їзд Київський, вул.Богуна Миколи: 104, 106, 108–108А, 110, 112, 114–116, 118, 120, 122, 124–124А, 126; вул.Вернадського: 21–52; вул.Відродження, вул.Григорія Данилевського: 109–258; вул.Індустріальна, вул.Київська, вул.Кооперативна, вул.Краматорська: 39, 41, 43, 45, 47, 51А–75; вул.Новий Побут, вул.Острозька, вул.Полтавська, вул.Промислова: 4, 6, 10, 12, 14, 16, 20, 22–24, 26, 28–30, 38, 40; вул.Райдужна: 108, 110, 112, 116–118, 120, 122–130; вул.Ростроповича Мстислава, вул.Силікатна, вул.Слобідська, вул.Солоділова: 9, 11–11А, 13, 17, 19, 23, 25, 36–74; вул.Сорочинська: 2–2А, 4, 6, 8, 10, 12–12А, 14, 16, 18, 20, 22, 24–30; вул.Транспортна, вул.Шишкова, вул.5 Липня, пров.Данилевського Григорія, пров.Індустріальний, пров.Київський, пров.Ростроповича Мстислава, пров.Транспортний
141194 вул.Свободи, 23, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122
Слов’янський технікум Луганського НАУ, хол
м.Слов’янськ – в’їзд Героїв Пілотів, вул.Володимира Чернявського, вул.Героїв Пілотів: 4–44; вул.Глинки, вул.Гранична: 2–35, 36–40; вул.Грибоєдова: 2, 4, 6, 8–8А, 10, 14–22; вул.Карбишева, вул.Коккінакі, вул.Командирська: 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–76; вул.Кубанська, вул.Ломоносова, вул.Машчорметівська: 1–24, 28; вул.Медична: 1, 3, 7, 9–9А, 11–11А, 13, 15, 17, 19, 21, 23–39; вул.Мічуріна: 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19–21, 23, 25, 27, 29–31; вул.Надії, вул.Райдужна: 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75–77, 79, 81, 87, 89, 91, 93, 95, 97–97А, 99, 101, 103, 105, 107–107А, 109, 111, 115–115А, 119, 121; вул.Солідарна: 38, 42, 48–50, 52, 54, 56–56А, 58, 60, 62, 64–64А, 66, 68–70, 72, 74, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94–103, 105, 107, 109, 111, 113–115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129–129А, 131, 133, 135; вул.Шкільна, пров.Батайський, пров.Граничний, пров.Карбишева, пров.Коккінакі, пров.Медичний, пров.Мистецтва: 2–12; пров.Надії, пров.Солідарний: 3А, 28, 30, 32, 35–51; пров.Челюскінців: 6, 8, 10, 12, 14, 18–20, 22–22А, 24, 26, 28, 30, 32А–34, 36;
141195 вул.Центральна, 39, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122
центр дитячої та юнацької творчості, актова зала
м.Слов’янськ – в’їзд З’їздівський, в’їзд Торговий, вул.Василівська: 1–7, 9; вул.Вернадського: 1–18; вул.Короленка, вул.Краматорська: 1–38, 40, 42, 44, 46, 48–50; вул.Кримська: 82, 84, 86, 88, 90–115; вул.Міська, вул.Промислова: 1–3, 5, 7–9, 11, 13, 15, 19, 21, 25, 27, 33–37, 39, 79; вул.Професійна: 4, 6, 8, 10–14, 20–71; вул.Райдужна: 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–72А, 74, 78, 80, 82–86А, 88, 90, 92–92А, 94, 96, 98–98А, 100, 102, 104, 106; вул.Робоча, вул.Торгова: 22, 28, 44, 59–95; вул.Українська, вул.Центральна: 53; вул.Шовковична: 29–39; пров.Вернадського, пров.Краматорський, пров.Райдужний, пров.Робочий, пров.Силікатний
141196 вул.Свободи, 28, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122
школа №1, спортивна зала
м.Слов’янськ – в’їзд Гудованцева, в’їзд Солідарний, в’їзд Челюскінців, вул.Варшавська, вул.Грибоєдова: 1, 3, 5, 7, 9, 11; вул.Гудованцева, вул.Командирська: 3–33, 35, 37–37А, 39, 41, 43–43А, 45; вул.Кримська: 2–53, 57, 59, 61, 63; вул.Райдужна: 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 31, 33; вул.Свободи: 32, 34, 38, 40, 70–84, 92–108; вул.Солідарна: 1–37, 41, 43–47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75–77, 79, 81–81А, 83–85/1, 87, 89, 91, 93; вул.Суворова, вул.Торецько-Набережна: 1–10; вул.Чайковського, вул.Челюскінців, пров.Варшавський, пров.Глинки, пров.Матросова, пров.Муравйова, пров.Свободи, пров.Солідарний: 1–3, 4–27, 29, 31, 33; пров.Суворова, пров.Челюскінців: 3–5, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37–39;
141197 вул.Торгова, 8, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122
школа №15, хол
м.Слов’янськ – вул.Василівська: 8–8А, 10–10А, 12–14, 16–18, 20, 22, 24, 28; вул.Вчительська: 2–19; вул.Кримська: 54–54А, 58, 60, 62, 64–81, 83, 85, 87–87А, 89; вул.Перемоги, вул.Поштова: 4–28, 32; вул.Професійна: 1–3, 5, 7, 9–9А, 15–19; вул.Райдужна: 8, 10, 12, 14–14А, 16, 18, 20, 22, 24–28, 30, 32, 34, 36–38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; вул.Свободи: 3–18; вул.Таврійська, вул.Торгова: 4–21, 23–27, 29–41, 45–53; вул.Ярмаркова: 17; пров.Кримський, пров.Перемоги
141198 вул.Поштова, 13, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122
КПСМНЗ "Школа мистецтв м.Слов’янська", хол
м.Слов’янськ – вул.Василівська: 35–40; вул.Добровольського, вул.Університетська: 37, 39, 43–53, 59; вул.Центральна: 20–38;
141199 вул.Центральна, 41, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122
Слов’янський хіміко-механічний технікум, вестибюль
м.Слов’янськ – вул.Василівська: 11, 15, 19, 21, 23, 25–27; вул.Л.Толстого, вул.Центральна: 41–44; вул.Шовковична: 2–27; вул.Ярмаркова: 23–27;
141200 бульв.Пушкіна, 4, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122
школа №12, хол
м.Слов’янськ – вул.Банківська: 73, 75, 77, 79, 81–89; вул.Василівська: 47–51А, 53–55, 57, 59, 83; вул.Лозановича, вул.Тараса Шевченка: 3–5А; вул.Університетська: 56–58; вул.Ярослава Мудрого: 15;
141201 вул.Ярослава Мудрого, 4, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122
школа №5, вестибюль
м.Слов’янськ – бульв.Пушкіна, вул.Банківська: 72, 74, 76, 78, 80; вул.Білоруська, вул.Ботанічна, вул.Василівська: 52, 56, 58, 60–62; вул.Вільямса, вул.Науки: 1–1А, 3–23; вул.Одеська, вул.Тараса Шевченка: 9, 11, 15, 17, 19–23, 25, 33, 35–35Б, 37–39; вул.Ярослава Мудрого: 3–10, 23–75, 78, 80, 82; пров.Одеський, пров.Трунова
141202 вул.Науки, 2, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122
Слов’янський професійний аграрний ліцей, вестибюль
м.Слов’янськ – в’їзд Говорова, вул.Александрова Ігоря, вул.Бродського, вул.Гвардійська, вул.Губкіна: 25–82; вул.Дехтярьова, вул.Дмитрія Донського, вул.Достоєвського, вул.Красногірська: 2–57, 61–63, 67, 71, 75, 77, 79; вул.Літературна: 1–33, 37–39, 41–43, 45, 47, 49, 51, 53; вул.Миру: 1–37, 39, 41, 43, 45–45А, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–61А, 63, 65, 67, 71; вул.Молодіжна, вул.Науки: 2; вул.П.Глазового, вул.Пилипа Орлика, вул.Північна: 21–75; вул.Сімейка, вул.Станіславського, вул.Тараса Шевченка: 42–106; вул.Тимошенка, вул.6-го вересня, пров.Александрова Ігоря, пров.Бродського, пров.Дехтярьова, пров.Достоєвського: 13–18; пров.Літературний, пров.Тараса Шевченка, пров.6 Вересня
141203 вул.Університетська, 12, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122
Слов’янський державний педагогічний університет, корпус 1, кабінет хореографії
м.Слов’янськ – в’їзд Цимлянський, вул.Банківська: 2А–4, 6, 10, 14, 16, 18–18А, 24–34, 36–40, 42, 44–44А; вул.Вчительська: 68, 70–97; вул.Далекосхідна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Козацька, вул.Колонтаївська, вул.Ланова, вул.Левадна, вул.Маяковського: 59; вул.Музейна, вул.Поштова: 72–104; вул.Реконструкції, вул.Січових стрільців, вул.Цимлянська, вул.Шмідта, вул.Шнурківська, пров.Журналістів, пров.Козацький, пров.Красногірський, пров.Кустарний, пров.Лановий, пров.Музейний, пров.Ординаторський, пров.Поштовий, пров.Слуцького Бориса, пров.Шмідта, пров.Шнурківський
141204 вул.Літературна, 109, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84107
КП "АТП №052814", актова зала
м.Слов’янськ – в’їзд Привільний, в’їзд Толбухіна, вул.Бєлінського, вул.Богатикова Юрія, вул.Гончарова, вул.Калузька, вул.Ковалевської, вул.Кольцова, вул.Котляревського, вул.Літературна: 54–141А; вул.Менделєєва, вул.Миру: 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64–64А, 66, 68–70, 72–109; вул.Нахімова, вул.Новоселівська, вул.Панфілова, вул.Північна: 1–20; вул.Привільна, вул.Радищева, вул.Рибалка, вул.Свєтлова, вул.Тениста, вул.Толбухіна, вул.Тургенєва, вул.Янтарна, пров.Бєлінського, пров.Достоєвського: 19–100; пров.Менделєєва, пров.Новоселівський, пров.Панфілова, пров.Привільний, пров.Толбухіна, пров.Тургенєва, пров.Ягідний
141205 вул.Батюка, 22, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84121
Науково-дослідний інститут високих напруг, хол
м.Слов’янськ – вул.Батюка: 2–16, 18–20; вул.Паркова, вул.Сонячна (м-н Сонячний), пров.Парковий: 4, 8–10;
141206 вул.Батюка, 20, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84121
школа-інтернат №1, їдальня
м.Слов’янськ – пров.Батюка: 2, 6, 8–10; пров.Виноградний: 3–7; пров.Парковий: 1–3, 5–7, 11–13;
141207 вул.Батюка, 24Б, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84121
міський відділ РАЦС, кафе
м.Слов’янськ – вул.Батюка: 24–24А, 26; вул.Вільна: 2, 4, 6, 8; пров.Батюка: 3–5, 7, 12–33; пров.Виноградний: 9; пров.Парковий: 15–43;
141208 вул.Батюка, 17, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84116
Слов’янський державний педагогічний університет, гуртожиток 3, актова зала
м.Слов’янськ – вул.Батюка: 17, 21/83; пров.Богомольця: 75–81;
141209 вул.Батюка, 19, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84116
Державний педагогічний університет, головний учбовий корпус, вестибюль
м.Слов’янськ – вул.Батюка: 25; вул.Василевського: 2–14;
141210 вул.Олімпійська, 4, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84116
школа №17, вестибюль
м.Слов’янськ – вул.Батюка: 31–33, 35; вул.Василевського: 22А; вул.Олімпійська: 1–5, 7–13;
141211 вул.Бульварна, 6, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84116
школа №10, спортивна зала
м.Слов’янськ – вул.Батюка: 30, 34, 40, 44–46; вул.Бульварна: 2–7; вул.Вільна: 1, 3, 5, 7; вул.Олімпійська: 6; вул.Ясна: 5;
141212 вул.Ясна, 19, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84116
школа №13, хол
м.Слов’янськ – вул.Батюка: 42, 48–64; вул.Бульварна: 9, 11, 13; вул.Ясна: 15–25;
141213 вул.Ясна, 34, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84116
КП "Слов’янське тролейбусне управління", технічний клас, 1-й поверх
м.Слов’янськ – вул.Арматурна, вул.Брянська, вул.Бульварна: 8–8А, 10, 12, 14–90; вул.Виноградна, вул.Вільна: 9–76; вул.Зелена, вул.Курська, вул.Офіцерська, вул.Руська, вул.Смоленська, вул.Сніжна, вул.Солдатська, вул.Тиха, вул.Фізкультурників, вул.Чернігівська, вул.Ярославська, пров.Арматурний, пров.Тихий, тупик Арматурний
141214 вул.8 Березня, 1, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84107
школа №16, хол
м.Слов’янськ – в’їзд 8 Березня, вул.Анатолія Свиридюка, вул.Ватутіна, вул.Вітебська, вул.Воронезька, вул.Гастелло, вул.Гірська: 3А–36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–48Б; вул.Губкіна: 3–22; вул.Демократична: 39–62; вул.Зоряна, вул.Ізюмська, вул.Керченська, вул.Красногірська: 60, 64–66, 70, 74, 76, 78, 80–111; вул.Лебедєва-Кумача, вул.Липецька, вул.Лісна, вул.Літературна: 34–36, 40, 44, 46, 48, 50, 52; вул.Луганська, вул.Л.Українки, вул.Маяцька, вул.Осипенко, вул.Рокоссовського, вул.Рязанська, вул.Самбірська, вул.Степана Разіна, вул.Тамбовська, вул.Філатова, вул.Цілинна, вул.Ціолковського, вул.Чаплигіна, вул.Юмашева, вул.8 Березня, пров.Вітебський, пров.Воронезький, пров.Гірський, пров.Зоряний, пров.Ізюмський, пров.Керченський, пров.Союзний, пров.Степана Разіна, пров.Ушакова, пров.Цілинний, пров.Ціолковського
141215 вул.Сользаводська, 6, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84116
КП "Водозниження", актова зала
м.Слов’янськ – в’їзд Багратіона, в’їзд Яковлєва Олексія, вул.Геологічна, вул.Гірська: 37–37/2, 39, 41–41А, 43, 45–45А, 47, 50А–72; вул.Демократична: 1–36; вул.Санаторна, вул.Сользаводська, вул.Фортечна, вул.Яковлєва Олексія, пров.Багратіона, пров.Високий, пров.Демократичний, пров.Івана Кавалерідзе, пров.Раскової, пров.Солеварів, пров.Хрестини Алчевської, пров.Яковлєва Олексія, проїзд Фурманова
141216 вул.Університетська, 12, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122
Слов’янський державний педагогічний університет, корпус 1, ауд.5, 1-й поверх
м.Слов’янськ – вул.Банківська: 54–71; вул.Гоголя, вул.Корольова, вул.Поштова: 49–53, 55, 62–71; вул.Тараса Шевченка: 10, 12, 16, 18, 24, 26–32, 34, 36; вул.Університетська: 28–36, 38, 42; пров.Андріївський, пров.Макаренка
141217 вул.Торська, 35, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122
Сіверське-Донецьке басейне управління водних ресурсів, хол
м.Слов’янськ – вул.Валківська: 2–2А, 4, 6–6А, 8, 10–10А, 12–14, 16, 18–18А, 22, 24, 26, 32–32А, 34–34А, 36, 38–38А, 40, 42, 44–44А, 46; вул.Куп’янська: 3–44, 48, 50, 54–56, 58–58А, 60, 62, 64, 66; вул.Нова, вул.Праці: 1–11; вул.Світлодарська: 9–12; вул.Торська: 1–16, 23, 25, 27, 29–31, 33–33Б, 37, 41–43, 47–49, 53–53А; вул.Університетська: 1–9; пров.Глєкова, пров.Університетський: 4, 6–8, 10, 12–16;
141218 вул.Вчительська, 40, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122
Слов’янський енергобудівельний технікум, спортивна зала
м.Слов’янськ – вул.Банківська: 35, 41, 43, 47–53; вул.Вчительська: 20–67, 69; вул.Поштова: 29–31, 34–48, 54, 56–60А; вул.Світлодарська: 1, 3, 5, 7; вул.Сінна, вул.Торська: 18–22, 24–24А, 26, 28; вул.Університетська: 11–26; вул.Центральна: 1–4; пров.Вчительський, пров.Гоголя, пров.Світлодарський, пров.Університетський: 3, 5, 9А, 11;
141219 вул.Світлодарська, 28Б, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122
Управління газопостачання і газифікації, хол
м.Слов’янськ – вул.Бажана Миколи: 1–5, 7, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31А, 33А, 35, 37–48; вул.Банківська: 5, 9, 11, 15, 17–17А, 19; вул.Валківська: 1, 3, 5–5А, 7, 9, 11, 15, 17, 19–21, 23–23А, 25, 27–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–121; вул.Глекова, вул.Куп’янська: 45–47А, 49, 51–53, 57, 59–59А, 61, 63–63/2, 65, 67–91А; вул.Мартиненка, вул.Мержанова, вул.Праці: 15–48; вул.Прокоф’єва Сергія, вул.Рилєєва, вул.Світлодарська: 13–61; вул.Спортивна, вул.Торецько-Набережна: 11–110; пров.Валківський, пров.Інтернаціональний, пров.Слюсарний, пров.Соляний, пров.Спартака, пров.Спортивний, пров.Торський: 18–43;
141220 вул.Торгова, 8, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122
школа №15, хол початкової школи
м.Слов’янськ – в’їзд Свободи, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Мінська, вул.Світлодарська: 2А, 4–4А, 6; вул.Свободи: 23–31, 33, 37, 39, 41–47, 87; пров.Героїв Чорнобиля, пров.Мінський
141221 вул.Торська, 55, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122
школа №8, хол
м.Слов’янськ – вул.Бажана Миколи: 6, 8–10, 12, 14, 16–18, 20–20А, 22, 24, 26–26А, 28, 30, 32, 34, 36; вул.Світлодарська: 8–8А; вул.Торська: 32, 34–36, 40, 46–46А, 50–52, 57–65Г; пров.Торський: 3–13;
141222 вул.Дарвіна, 21, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84102
школа №20, хол
м.Слов’янськ – в’їзд Карпінського, вул.Героїв Пілотів: 50–62; вул.Гранична: 35А, 43–49; вул.Дарвіна, вул.Заводська, вул.Карпінського, вул.Квіткова, вул.Кільцева, вул.Машчорметівська: 27, 29–35; вул.Медична: 2, 4–6, 8, 10–10А, 12, 14, 16, 18, 20, 22; вул.Микитенка, вул.Мічуріна: 4, 6–6А, 8, 10–12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28; вул.Поповича, вул.Симеренка, вул.Солідарна: 104, 106, 108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136–165; вул.Танкістів, пров.Городний, пров.Карпінського, пров.Мистецтва: 15–64;
141223 вул.Данила Галицького, 17, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84108
школа №4, спортивна зала
м.Слов’янськ – вул.Аграрна, вул.Відрадна, вул.Горлівська, вул.Крайня, вул.Криворізька, вул.Межева, вул.Мелітопольська, вул.Металістів, вул.Оскольська, вул.Садова м-н Черевківка, вул.Теплична, вул.Теплічна, вул.Торецька, вул.Тюленіна, вул.Чугуївська, пров.Горлівський, пров.Криворізький, пров.Оскольський, пров.Садовий м-н Черевківка, пров.Тепличний, пров.Торецький, пров.Тюленіна, пров.Фестивальний
141224 вул.Торська, 55, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122
школа №8, хол
м.Слов’янськ – в’їзд Челябінський, вул.Богдана Ступки, вул.Житомирська, вул.Кармелюка, вул.Каспійська, вул.Конєва, вул.Кронштадтська: 3, 5, 7, 9; вул.Леонтовича, вул.Набережна, вул.Радісна, вул.Свободи: 110–168; вул.Сучасна, вул.Челябінська, вул.Яблочкіна, пров.Данила Галицького, пров.Житомирський, пров.Каспійський, пров.Леонтовича, пров.Миколи Хвильового: 2–4, 6; пров.Набережний, пров.Радісний, пров.Сучасний, пров.Челябінський
141225 вул.Тихого Олекси, 2, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84108
філія школи №4, хол
м.Слов’янськ – вул.Аеродромна: 1–52; вул.Героїв України: 4, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52–52А, 54, 56, 66; вул.Гладиша, вул.Данила Галицького: 2–35, 37; вул.Костянтинівська, вул.Курчатова, вул.Престижна, вул.Путилівська, вул.Тихого Олекси, вул.Уральська, вул.Харківська, пров.Героїв України, пров.Гладиша: 3–9А; пров.Курчатова, пров.Престижний, пров.Путилівський, пров.Тихого Олекси: 2–13; пров.Харківський: 4А–20;
141226 вул.Данила Галицького, 17, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84108
школа №4, вестибюль
м.Слов’янськ – в’їзд Сковороди Григорія, вул.Аеродромна: 101А–145; вул.Бакайська, вул.Бахмутська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Данила Галицького: 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 67, 71, 73–75, 77, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97–179; вул.Дружби, вул.Запорізька, вул.Кавказька, вул.Комунальна, вул.Кронштадтська: 4, 6, 8, 10–147; вул.Медична: 47–59; вул.Молочарська, вул.Остапа Вишні, вул.Польова м-н Черевківка, вул.Республіканська, вул.Сковороди Григорія, вул.Сонячна, вул.Українських воїнів, пров.Воїнів-Інтернаціоналістів, пров.Дружби, пров.Запорізький, пров.Кавказький, пров.Кронштадтський, пров.Миколи Хвильового: 5–5А, 7; пров.Остапа Вишні, пров.Республіканський, пров.Сковороди Григорія, пров.Слов’янський, Хутір Сулиміський
141227 вул.Кутузова, 5, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84101
школа №9, спортивна зала
м.Слов’янськ – вул.Донбасенерго, вул.Донська, вул.Кутузова, вул.Новосодівська: 2–12, 14, 16–16Б, 18–50; вул.Новосодова, пров.Канівський, пров.Курганський, пров.Тюменський
141228 вул.Донська, 5, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84101
амбулаторія №7, актова зала
м.Слов’янськ – вул.Водоп’янова, вул.Новосодівська: 13, 15, 17; вул.Хользунова, пров.Донський
141229 вул.Пушкінська, 5А, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84110
кафе "Александрія", банкетна зала
м.Слов’янськ – в’їзд Сосновий бір, вул.Героїв Труда, вул.Герцена, вул.Золочевського, вул.Костюріна, вул.Коха, вул.Лизенко, вул.Матвєєва, вул.Некрасова, вул.Приозерна, вул.Приозерна 80, вул.Пушкінська, вул.Рапно-Набережна, вул.Рахманівська, вул.Сергіївська, вул.Степова м-н Славкурорт, пров.Матвєєва, пров.Озерний, пров.Приозерний, пров.Рапний, пров.Рапно-Набережний, пров.Сергіївський, пров.Степана Васильченка
141230 вул.Енергетиків, 24, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84110
школа №7, спортивна зала
м.Слов’янськ – вул.Бесcарабська, вул.Біломорська, вул.Бориса Грінченка, вул.Геннадія Тимофєєва, вул.Донецька, вул.Енергетиків, вул.Крилова, вул.Курортна, вул.Лівобережна, вул.Майкопська, вул.Макіївська, вул.Малиновського, вул.Молдавська, вул.Подільська, вул.Райгородоцька, вул.Селянська, вул.Солов’яненка Анатолія, вул.Черняховського, вул.Широка, вул.Штеменка, пров.Біломорський, пров.Донецький, пров.Крилова, пров.Лівобережний, пров.Л.Чайкіної, пров.Райгородоцький, пров.Селянський, пров.Солов’яненка Анатолія, пров.Тимофєєва Геннадія, пров.Широкий, пров.Штеменка
141231 вул.Лисичанська, 105, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84115
Слов’янський навчально-виховний комплекс №1, спортивна зала
м.Слов’янськ – в’їзд Доватора, в’їзд Криничний, вул.Ангарська, вул.Весняна, вул.Гресівська, вул.Доватора, вул.Карпатська, вул.Кринична, вул.Лисичанська, вул.Миронівська, вул.Нарвська, вул.Орденоносців, вул.Парникова, вул.Пирогова, вул.Попова, вул.Ростовська, вул.Степова м-н Семенівка, вул.Таганрозька, вул.Талаліхіна, вул.Турецька, вул.Черкаська, вул.Шахтарська, пров.Доватора, пров.Карпатський, пров.Криничний, пров.Лисичанський, пров.Миронівський, пров.Орденоносців, пров.Пирогова, пров.Попова, пров.Турецький, пров.Шахтарський
141232 вул.Престижна, 2, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84108
бібліотека-філія №5, хол
м.Слов’янськ – в’їзд Героїв України, вул.Аеродромна: 53–101; вул.Володимира Івасюка, вул.Героїв України: 3, 5–13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–65, 67–121; вул.Григорія Сковороди, вул.Громадянська, вул.Данила Галицького: 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54–54А, 56, 58, 60, 62–66, 68–70, 72, 76, 78–80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96; вул.Зв’язку, вул.Краснодарська, вул.Мілютенка, вул.Новаторів, вул.Ставропольська, вул.Херсонська, вул.Чорноморська, пров.Аеродромний, пров.Болгарський, пров.Відкісний, пров.Володимира Івасюка, пров.Гладиша: 16–36Б; пров.Грабовського, пров.Громадянський, пров.Дальній, пров.Новосодівський, пров.Новосодовий, пров.Перспективний, пров.Ставропольський, пров.Східний, пров.Тихого Олекси: 18–43; пров.Харківський: 22–52; пров.Херсонський, пров.Чорноморський
141233 вул.Січових стрільців, 4, м.Миколаївка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84180
Миколаївська державна гімназія, фойє, 1-й поверх
м.Миколаївка – вул.Біляївська, вул.Будівельників, вул.Воїнів-Інтернаціоналістів: 6–8; вул.Вокзальна, вул.Дмитра Багалія, вул.Енергетиків, вул.Європейська: 1–12, 16, 18, 20, 22–24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–116; вул.Коцюбинського, вул.Кошуби: 4; вул.Мічуріна, вул.Молчанова, вул.Музична: 7; вул.Новоселівська, вул.Приозерна, вул.Садова, вул.Святомиколаївська, вул.Січових стрільців: 1–7, 11, 13, 15; вул.Українська, пров.Будівельників, пров.Водопровідний: 9–11; пров.Дмитра Багалія, пров.Енергетиків, пров.Механізаторів
141234 вул.50-річчя Слов’янської ТЕС, 11, м.Миколаївка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84182
Миколаївська школа №2, фойє, 2-й поверх
м.Миколаївка – вул.Грунських, вул.Європейська: 13–15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33; вул.Івана Франка, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Колодія, вул.Кошуби: 6–77; вул.Миколаївська, вул.Михайла Петренка, вул.Музична: 4, 10, 24, 26–26/2, 30; вул.О.Островського: 3, 5, 11, 15, 17; вул.Свободи, вул.Синецького: 6–14, 16, 20–24, 26; вул.Січових стрільців: 10, 12, 14, 16–33, 39–41/9; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.50-річчя Слов’янської ТЕС: 3–5; пров.Абрикосовий, пров.Андріївський, пров.Біляївський, пров.Водопровідний: 1–3; пров.Грунських, пров.Донецький, пров.Зелений, пров.Калиновий, пров.Кар’єрний, пров.Київський, пров.Криничний, пров.Матросова, пров.Миколаївський, пров.Молодіжний, пров.Польовий, пров.Прохідний, пров.Слов’янський, пров.Чкалова, пров.8 березня, тупик Чкалова
141235 вул.Музична, 11, м.Миколаївка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84180
Миколаївська школа №1, фойє, 2-й поверх
м.Миколаївка – вул.Воїнів-Інтернаціоналістів: 22–32; вул.Миру: 1, 3, 5, 7–9, 11–11/1, 20–22; вул.Музична: 13–23, 25, 27–29, 31–54; вул.Перемоги, вул.Ювілейна: 4; пров.Геологів
141236 вул.50-річчя Слов’янської ТЕС, 16, м.Миколаївка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84182
Палац культури, мала зала
м.Миколаївка – вул.Європейська: 35, 37, 39, 41, 43, 45; вул.Лесі Українки, вул.О.Островського: 4, 6, 12–14, 16, 18; вул.Синецького: 15, 17, 25, 30–34; вул.Січових стрільців: 34–38, 43–47; вул.50-річчя Слов’янської ТЕС: 8–51; пл.Енергетиків, пл.Миру, пров.Незалежності, пров.Шкільний
141237 вул.Миру, 8, м.Миколаївка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84182
Миколаївська школа №3, фойє, 1-й поверх
м.Миколаївка – вул.Миру: 2–2А, 4, 6, 10, 12–18; вул.Паркова, вул.Південна, вул.Сонячна, вул.Центральна, вул.Ювілейна: 6–10; пров.Парковий
141238 вул.Шкільна, 57, м.Святогірськ, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84130
Святогірська школа, їдальня
м.Святогірськ – в’їзд Незалежності, в’їзд 8 Березня, вул.Баннівська, вул.Володимира Сосюри, вул.Генерала Батюка, вул.Запорізька, вул.Зарічна, вул.Камишева, вул.Кооперативна, вул.Курортна, вул.Леваневського, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 38–103; вул.Святогірська, вул.Сібільова, вул.Січових стрільців, вул.Сковороди, вул.Соборна, вул.Соснова, вул.Степова, вул.Чайковського, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Лісовий, пров.Незалежності, пров.Підлісний, пров.Приозерний, пров.Січових стрільців, пров.Шукліна, пров.8 Березня
141239 вул.Івана Мазепи, 54, м.Святогірськ, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84130
ПАТ "Укртелеком" Донецька філія цех №21, телеграфна зала
м.Святогірськ – вул.Івана Мазепи, вул.Кільцева, вул.Незалежності: 3–37; вул.Санаторій ’Шахтар’, пров.Парковий
141240 вул.Василівська, 31, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122
міська лікарня №1, неврологічне відділення, хол
Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Міська лікарня №1", неврологічне відділення
141241 вул.Медична, 2, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122
міська лікарня №1, терапевтичне відділення №2, хол
Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Міська лікарня №1", терапевтичне відділення №2
141243 вул.Університетська, 15, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122
пологовий будинок, хол, 1-поверх
Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Пологовий будинок"
141244 вул.Кільцева, 1, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84102
обласна психіатрична лікарня, кімната лікаря психотерапевта
Комунальна лікувально-профілактична установа «Обласна психіатрична лікарня м.Слов’янська»
141245 вул.Миру, 13, м.Миколаївка, Слов’янський р-н, Донецька обл., 84182
Слов’янська центральна районна лікарня, актова зала
Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Слов’янська центральна районна лікарня"
141246 вул.Ярослава Мудрого, 24, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122
Слов’янський міський протитуберкульозний диспансер, хол лікарні
Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Слов’янський міський протитуберкульозний диспансер"
141247 вул.Тараса Шевченка, 40, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122
міська лікарня ім.Леніна, актова зала, 4-й поверх
Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Міська клінічна лікарня м.Слов’янська"
141248 вул.Молодіжна, 66, м.Святогірськ, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84130
обласний госпіталь для ветеранів війни, їдальня
Комунальна лікувально-профілактична установа "Обласний госпіталь для ветеранів війни м.Святогірська"