Виборчі дільниці територіального виборчого округу
Перейти до повторного голосування 21.04.2019

Сумська область, Територіальний виборчий округ № 159

Дільниць - 220

№ дільниці Адреса та місцезнаходження Опис меж
590135 вул.Шевченко, 1, с.Ходине, Глухівський р-н, Сумська обл., 41476
сільський клуб, фойє
с.Ходине, с.Вовківка, с.Гудове
590136 вул.Ковйонська, 154, смт Шалигине, Глухівський р-н, Сумська обл., 41470
ДНЗ "Горобинка", спортивний зал
смт Шалигине – вул.Висотна, вул.Затишна, вул.Ільїнська, вул.Ковйонська, вул.Кринична, вул.Первомайська, пров.Ільїнський, с.Ємадикине
590137 вул.Шкільна, 2, смт Шалигине, Глухівський р-н, Сумська обл., 41470
Шалигинська школа, фойє
смт Шалигине – вул.Березова, вул.Вишнева, вул.Заводська, вул.Красна, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Озерна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Троєцька, вул.Фабрична, вул.Цукровий завод, вул.Чернишевського, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.40 років Перемоги, пров.Депутатський, пров.Красний, пров.Лісний
590138 вул.Центральна, 61, с.Старикове, Глухівський р-н, Сумська обл., 41444
сільський клуб, фойє
с.Старикове
590139 вул.Миру, 70, с.Соснівка, Глухівський р-н, Сумська обл., 41442
Соснівська школа, фойє
с.Соснівка, с.Катеринівка
590141 вул.Покровська, 17А, с.Білокопитове, Глухівський р-н, Сумська обл., 41446
сільський клуб, фойє
с.Білокопитове, с-ще Будівельне, с.Заруцьке
590142 вул.Миколаївська, 7, с.Сваркове, Глухівський р-н, Сумська обл., 41445
Сварківська школа, спортивний зал
с.Сваркове
590143 вул.Пивоварова, 1А, с.Черневе, Глухівський р-н, Сумська обл., 41461
Черневська школа, фойє
с.Черневе
590144 вул.О.Цигикала, 100А, с.Перемога, Глухівський р-н, Сумська обл., 41460
сільська рада, зал засідань
с.Перемога
590145 вул.Мурашка, 171Б, с.Баничі, Глухівський р-н, Сумська обл., 41462
Баницька школа, їдальня
с.Баничі, с.Будища, с.Мацкове
590146 вул.Шкільна, 1, с.Уздиця, Глухівський р-н, Сумська обл., 41463
Уздицька школа, спортивний зал
с.Уздиця, с.Вікторове
590147 вул.Сутиська, 14, с.Дунаєць, Глухівський р-н, Сумська обл., 41456
будинок культури, танцювальний зал
с.Дунаєць, с.Сутиски, с.Щебри
590148 вул.Центральна, 8, с.Семенівка, Глухівський р-н, Сумська обл., 41454
сільський клуб, глядацький зал
с.Семенівка, с.Іонине, с.Калюжне, с.Кравченкове
590149 вул.Пушкіна, 32, с.Некрасове, Глухівський р-н, Сумська обл., 41455
будинок культури, глядацький зал
с.Некрасове
590150 вул.Центральна, 1, с.Полошки, Глухівський р-н, Сумська обл., 41452
Полошківська школа, спортивна зала
с.Полошки
590151 вул.Коцеби, 51А, с.Обложки, Глухівський р-н, Сумська обл., 41453
будинок культури, фойє
с.Обложки
590152 вул.Туманського, 103, с.Шевченкове, Глухівський р-н, Сумська обл., 41451
Шевченківська школа, фойє
с.Шевченкове
590153 вул.Воронізький шлях, 36А, с.Землянка, Глухівський р-н, Сумська обл., 41450
будинок культури, актовий зал
с.Землянка, с.Гута, с.Кушкине
590154 вул.Шкільна, 17, с.Слоут, Глухівський р-н, Сумська обл., 41436
будинок культури, танцювальний зал
с.Слоут, с.Долина
590155 вул.Довженка, 2А, с.Береза, Глухівський р-н, Сумська обл., 41437
будинок культури, фойє
с.Береза
590156 вул.Нова, 8, с.Іващенкове, Глухівський р-н, Сумська обл., 41437
сільський клуб, актовий зал
с.Іващенкове, с.Кривенкове, с.Шакутівщина
590157 вул.40 років Перемоги, 6, с.Горіле, Глухівський р-н, Сумська обл., 41435
сільський клуб, танцювальний зал
с.Горіле, с.Клочківка
590158 вул.Слави, 3, с.Первомайське, Глухівський р-н, Сумська обл., 41430
Первомайська школа, актовий зал
с.Первомайське, с-ще Есмань, с.Жалківщина, с.Масензівка, с.Нарбутівка, с.Перше Травня
590159 вул.Шкільна, 49, смт Есмань, Глухівський р-н, Сумська обл., 41432
Есманьська школа, актовий зал
смт Есмань, с.Лужки
590160 вул.Гагаріна, 2, с.Пустогород, Глухівський р-н, Сумська обл., 41414
будинок культури, фойє
с.Пустогород, с.Смикарівка, с.Смолине, с.Ходуня
590161 вул.Миру, 9, с.Фотовиж, Глухівський р-н, Сумська обл., 41410
сільський клуб, фойє
с.Фотовиж, с.Баранівка, с.Муравейня
590162 вул.Чкалова, 9, с.Сопич, Глухівський р-н, Сумська обл., 41412
Будинок культури, танцювальний зал
с.Сопич, с.Потапівка
590163 вул.Трибунського, 1, с.Бачівськ, Глухівський р-н, Сумська обл., 41411
Бачівська школа, фойє
с.Бачівськ, с.Товстодубове
590164 вул.Слобідська, 8, с.Вільна Слобода, Глухівський р-н, Сумська обл., 41415
будинок культури, актова зала
с.Вільна Слобода, с.Мала Слобідка
590165 вул.Нова, 27, с.Суходіл, Глухівський р-н, Сумська обл., 41420
Суходільська школа, фойє
с.Суходіл, с.Тополя
590166 вул.Коренська, 50, с.Кореньок, Глухівський р-н, Сумська обл., 41420
Комунальний заклад "Корінський об’єкт дозвіллєвої роботи", глядацький зал
с.Кореньок
590167 вул.Успенська, 42Б, с.Уланове, Глухівський р-н, Сумська обл., 41422
будинок культури, глядацький зал
с.Уланове, с.Біла Береза, с.Бобилівка, с.Комарівка, с.Сидорівка
590168 вул.Центральна, 67, с.Яструбщина, Глухівський р-н, Сумська обл., 41421
сільський клуб, танцювальний зал
с.Вишеньки, с.Яструбщина
590169 вул.Миру, 2, с.Кучерівка, Глухівський р-н, Сумська обл., 41426
будинок культури, танцювальний зал
с.Кучерівка, с.Харківка
590170 вул.Центральна, 17, с.Студенок, Глухівський р-н, Сумська обл., 41441
Студеноцька школа, фойє
с.Студенок
590171 вул.Нова, 18, с.Привілля, Глухівський р-н, Сумська обл., 41440
сільський клуб, глядацький зал
с.Привілля, с.Годунівка, с.Москаленки, с.Хотминівка
590176 вул.Соборна, 8, с.Бочечки, Конотопський р-н, Сумська обл., 41635
сільський будинок культури, хол
с.Бочечки – вул.Анатолія Давидова, вул.Байовська, вул.Загребля, вул.Зарічна, вул.Короленка, вул.Лісова, вул.Муровська, вул.Нагорна, вул.Носовка, вул.Поштова, вул.Соборна, вул.Толстого, вул.Чехова, вул.Шевченка
590177 вул.Садова, 13, с.Бочечки, Конотопський р-н, Сумська обл., 41635
контора ТОВ"Бочечківське", зал засідань
с.Бочечки – вул.Гоголя, вул.Заболотних, вул.Кленова, вул.Конотопських партизан, вул.Крайня, вул.Куточок, вул.Мічуріна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Середня, вул.Степова, вул.Тракторна
590181 вул.Покровська, 10Б, с.В’язове, Конотопський р-н, Сумська обл., 41650
сільський будинок культури, актова зала
с.В’язове, с.Жигайлівка, с.Совинка, с.Червоний Яр
590182 вул.Перемоги, 21, с.Грузьке, Конотопський р-н, Сумська обл., 41651
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Грузьке
590183 вул.Вишнева, 1, с.Дубинка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41652
фельдшерський пункт, к.2
с.Дубинка
590185 вул.Клубна, 8, с.Духанівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41646
сільський будинок культури, к.1
с.Духанівка, с.Анютине, с.Бережне
590188 вул.Шкільна, 16, с.Землянка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41653
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Землянка
590190 вул.40 років Перемоги, 20, с.Козацьке, Конотопський р-н, Сумська обл., 41644
будинок культури, к.2
с.Козацьке – вул.Борова, вул.Долинівка, вул.Затишна, вул.Клубна, вул.Конотопських партизан, вул.Кооперативна, вул.Куйдовка, вул.Лісова, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Низова, вул.Республіканська, вул.Садова, вул.Слобідка, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.40 років Перемоги, с.Щекинське
590191 вул.Львовщина, 4, с.Козацьке, Конотопський р-н, Сумська обл., 41644
агрофірма "Козацька", к.1
с.Козацьке – вул.Груд, вул.Захватовка, вул.Кругова, вул.Львовщина, вул.Польова, вул.Село, вул.Ярок, пров.Ярківський
590192 вул.Шкільна, 15, с.Новомутин, Конотопський р-н, Сумська обл., 41645
сільський клуб, к.2
с.Вовчик, с.Новомутин
590196 вул.Шевченка, 1А, с.Кузьки, Конотопський р-н, Сумська обл., 41632
сільський будинок культури, хол
с.Кузьки, с.Новоселівка
590197 вул.Заводська, 42, с.Раки, Конотопський р-н, Сумська обл., 41632
ТОВ "Агробудмат", к.2
с.Раки
590198 вул.Володимира Кичі, 1, с.Гути, Конотопський р-н, Сумська обл., 41633
фельдшерський пункт, к. 2
с.Гути, с.Жолдаки
590210 вул.Центральна, 106, с.Сахни, Конотопський р-н, Сумська обл., 41636
сільський клуб, кінозала
с.Сахни, с.Бондарі, с.Савойське
590213 вул.Центральна, 74, с.Хижки, Конотопський р-н, Сумська обл., 41643
сільський клуб, актова зала
с.Хижки, с.Прилужжя
590260 вул.Андріївська, 73, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300
школа №6, фойє
м.Кролевець – вул.Аеродромна, вул.Андріївська, вул.Балюка, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Західна, вул.Івана Богуна, вул.Колективна, вул.Кооперативна, вул.Корольова, вул.Кругова, вул.Новопрорізна, вул.Підгірна, вул.Підреть, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Рокитна, вул.Сільськогосподарська, вул.Транспортна, вул.Успенська, вул.Шкільна, вул.9 Травня, пров.Заводський, пров.Івана Богуна, пров.Круговий, пров.Підгірний, пров.1-й Андріївський, пров.1-й Сільськогосподарський, пров.2-й Андріївський, пров.2-й Сільськогосподарський, пров.3-й Андріївський
590261 вул.Чкалова, 40, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300
школа №3, фойє
м.Кролевець – вул.Виноградова, вул.Івана Дударя, вул.Нововокзальна, вул.Орлика Пилипа, вул.Токаря І. А., вул.Чкалова, просп.Миру: 10, 12, 14, 16, 21–44;
590262 просп.Миру, 2, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300
спеціалізована школа №1, фойє
м.Кролевець – пл.Миру, просп.Миру: 3–9, 11, 13–13А, 15, 17–19;
590263 вул.Ярмаркова, 16, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300
будинок дітей та юнацтва, актова зала
м.Кролевець – вул.Героїв Крут, вул.Гоголя, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки: 1–36; вул.Огієвських, вул.Островського, вул.Прорізна, вул.Стрілецька, вул.Українська, вул.Ярмаркова, пров.Коцюбинського, пров.Огієвських, пров.Прорізний, пров.1-й Український, пров.2-й Український, пров.3-й Український
590264 просп.Миру, 7, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300
районний центр зайнятості, фойє
м.Кролевець – вул.Грушева, вул.Зоряна, вул.Ковпака, вул.Максима Рильського, вул.Райська, вул.Салія П.Ф., вул.Спортивна, вул.Старовокзальна, вул.Трудова, вул.8 Березня: 3–29, 31, 33; пров.8 Березня
590265 вул.8 Березня, 36, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300
ВПУ-23, фойє
м.Кролевець – бульв.Шевченка, вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, вул.Приозерна, вул.8 Березня: 30–30А, 32–32А, 34; пров.Бульвару Шевченка, пров.Приозерний
590266 вул.Грушевського, 23, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300
школа мистецтв, фойє
м.Кролевець – вул.Берегова: 1–33А; вул.Героїв України: 2–35, 37; вул.Грушевського, вул.Замковище, вул.Козацька, вул.Лермонтова, вул.Поштова, вул.Соборна, вул.Ставище, вул.Фортечна, вул.Чехова, пров.Замковище, пров.Лермонтова, пров.Поштовий, пров.1-й Героїв України, пров.1-й Грушевського, пров.2-й Грушевського
590267 вул.Героїв України, 39, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300
школа №2, фойє
м.Кролевець – вул.Берегова: 38–108; вул.Гагаріна, вул.Героїв України: 36, 38–88; вул.Енергетична, вул.Задорожного, вул.Застава, вул.Зелена, вул.Зої Космодем’янської, вул.Комунальна, вул.Космонавтів, вул.Котляревського, вул.Молодіжна, вул.Низова, вул.Олександра Довженка, вул.Павлова, вул.Першотравнева, вул.Петра Калнишевського, вул.Покровська, вул.Тімірязєва, вул.Толстого, вул.Ялинівка, пров.Енергетичний, пров.Застава, пров.Зої Космодем’янської, пров.Олександра Довженка, пров.1-й Зелений, пров.1-й Першотравневий, пров.1-й Покровський, пров.1-й Толстого, пров.1-й Ялинівський, пров.2-й Героїв України, пров.2-й Зелений, пров.2-й Першотравневий, пров.2-й Покровський, пров.2-й Толстого, пров.2-й Ялинівський
590268 вул.Ранкова, 21, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300
держлісгосп, актова зала
м.Кролевець – вул.Будівельна, вул.Горова, вул.Гребениківська, вул.Добра Вода, вул.Калиновського, вул.Козинська, вул.Лугова, вул.Лукаша, вул.Майстренка, вул.Мічуріна, вул.Південна, вул.Профспілкова, вул.Ранкова, вул.Сонячна, вул.Ювілейна, пров.Гребениківський, пров.Калиновського, пров.Козинський, пров.Луговий, пров.Південний, пров.Ранковий, пров.Ювілейний, пров.1-й Горовий, пров.1-й Мічуріна, пров.2-й Горовий, пров.2-й Мічуріна
590269 пл.Свободи, 5, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300
школа №5, фойє
м.Кролевець – вул.Василя Стуса, вул.Депутатська, вул.Дорожна, вул.Європейська, вул.Загребельна, вул.Маяковського, вул.Новоподолівська, вул.Франка: 2–28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50; пл.Свободи, пров.Василя Стуса, пров.пл. Свободи, пров.1-й Загребельний, пров.2-й Загребельний
590270 вул.Зелінського, 19, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300
школа №4, спортивна зала
м.Кролевець – вул.Богдана Хмельницького: 3–16, 18, 20А; вул.Гвардійська: 3–22; вул.Гончарівська: 1–35, 37, 43, 45–49, 51, 53, 55А, 57–57Б, 59, 63, 67, 69, 71, 75; вул.Зелінського: 1–43, 46, 48; вул.Лесі Українки: 37–60, 68–72; вул.Преображенська, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Тургенєва, вул.Шевченка: 3–29; пров.Гончарівський, пров.Робочий, пров.1-й Зелінського
590271 вул.Олега Кошового, 18, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300
навчально-виховний комплекс №4, актова зала
м.Кролевець – вул.Вишнева, вул.Гончарівська: 36, 38–42, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 60–62, 66, 68, 70, 72–74, 76–183; вул.Горіхова, вул.Кочури, вул.Кучерява, вул.Лесі Українки: 61–67, 73–152; вул.Лісова, вул.Ломоносова, вул.Мала Гончарівка, вул.Матросова, вул.Новогрузчанська, вул.Олега Кошового, вул.Олеся Гончара, вул.Олімпійська, вул.Остапа Вишні, вул.Панкова, вул.Перемоги, вул.Петрушенка, вул.Серпнева, вул.Чайковського, вул.Шосткинська, пров.Лісовий, пров.Малий Гончарівський, пров.Матросова, пров.Новогрузчанський, пров.Олега Кошового, пров.Олеся Гончара, пров.Олімпійський, пров.1-й Лесі Українки
590272 вул.Лесі Українки, 25, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300
спортивний комплекс, фойє
м.Кролевець – вул.Богдана Хмельницького: 17, 19, 21–104; вул.Гастелло, вул.Гвардійська: 27–79; вул.Жаркова В.Є., вул.Зелінського: 45, 47, 49–122; вул.Північна, вул.Садова, вул.Ткацька, вул.Франка: 29, 31–31А, 33–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–49, 52–84; вул.Цимбала, вул.Шевченка: 30–190; пров.Цимбала, пров.Шевченка, пров.2-й Зелінського
590273 вул.Франка, 90, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300
підлітковий клуб, актова зала
м.Кролевець – вул.Осипенко, вул.Франка: 86–110;
590274 вул.Подолівська, 21, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300
подолівський клуб, актова зала
м.Кролевець – вул.Залізнична, вул.Кільцева, вул.Клубна, вул.Кузнеча, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Піщана, вул.Подолівська, вул.Поселкова, вул.Річна, вул.Ярова, пров.Яровий, ж-д 589 км Путьова будка
590276 вул.Центральна, 80Ж, с.Бистрик, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41330
будинок культури, актова зала
с.Бистрик, с.Безкровне, с.Ковбасине, с.Марухи, с.Папкине, с.Прогрес, с.Ретик, с.Соломашине, с.Срібровщина, с.Червона Гірка
590277 вул.Шкільна, 32, с.Білогриве, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41323
будинок культури, актова зала
с.Білогриве, с-ще Луч, с.Медведеве, с.Пасіка, с.Перемога, с.Сажалки, с.Хрещатик, с.Шлях
590278 вул.Центральна, 9, с.Буйвалове, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41353
сільська рада, бухгалтерія
с.Буйвалове, с.Миколаєнкове, с-ще Мирне, с.Неровнине, с.Свидня
590280 вул.Шкільна, 31, с.Грузьке, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41324
школа, фойє
с.Грузьке, с.Мостище, с.Тарасівка
590282 вул.Павла Цимбала, 11, с.Дубовичі, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41321
Загальноосвітня школа, фойє
с.Дубовичі
590283 вул.Заозерна, 1, с.Зазірки, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41332
бібліотека. читацька зала
с.Зазірки, с.Калашинівка, с.Новоселиця
590284 вул.Шевченка, 7, с.Камінь, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41350
будинок культури, мала зала
с.Камінь, с.Морозівка
590287 вул.Центральна, 59А, с.Литвиновичі, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41334
сільська рада, фойє
с.Литвиновичі, с.Антонівка, с.Воргол
590288 вул.Центральна, 9, с.Локня, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41336
сільська рада, актова зала
с.Локня
590291 вул.Центральна, 41, с.Мутин, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41351
сільська рада, актова зала
с.Мутин, с.Горохове, с.Жабкине, с.Кащенкове, с.Кубахове, с.Отрохове, с.Хоменкове
590295 вул.Шлях, 55, с.Тулиголове, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41320
будинок культури, фойє
с.Тулиголове
590296 вул.Кооперативна, 13, с.Божок, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41352
навчально виховний комплекс, фойє
с.Божок, с.Веселі Гори, с.Заболотове
590297 вул.Селянівка, 14, с.Ярове, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41337
сільська рада, бухгалтерія
с.Ярове, с.Загорівка
590298 вул.Перемоги, 16, с.Ярославець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41331
школа, фойє
с.Ярославець, с.Покровське
590299 бульв.Шевченка, 57, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300
Поліклініка, фойє
Кролевецька центральна районна лікарня
590432 просп.Іоанна Путивльського, 2, м.Путивль, Путивльський р-н, Сумська обл., 41500
спортивний комплекс, допоміжні приміщення, 1-й поверх
м.Путивль – вул.Базими, вул.Глухівська, вул.Дачна, вул.Кузнечна, вул.Михайлова, вул.Новоселівська, вул.Партизанська, вул.Першотравнева: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; вул.Польова, вул.Спортивна, пров.Баранникова, пров.Дачний, пров.Кузнечний, пров.Лісний, пров.Пирогова, просп.Іоанна Путивльського: 3–7, 9, 11, 13, 15, 17, 21–23;
590433 вул.Миколи Маклакова, 80, м.Путивль, Путивльський р-н, Сумська обл., 41500
коледж СНАУ, їдальня, 1-й поверх
м.Путивль – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельників, вул.Вознесенська: 1–35, 37–41, 43–57; вул.Дружби, вул.князя Володимира: 1–47; вул.Миколи Маклакова: 2–64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; вул.Північна, вул.Поліська, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Чехова, пров.Георгія Козаченка, пров.Миколи Маклакова, пров.Рябініна, пров.Садовий, пров.Чехова
590434 вул.Миколи Маклакова, 79, м.Путивль, Путивльський р-н, Сумська обл., 41500
педагогічний коледж, фойє, 1-й поверх
м.Путивль – вул.Кролевецька, вул.Миколи Маклакова: 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77–133; вул.Першотравнева: 47, 51, 53, 57, 59–61, 63, 65, 67, 69–71, 73, 75–77, 79, 81–128, 132–172; вул.Руднєва, вул.Сапегіна, вул.Соборна, вул.Шевченка, пров.Новгородський, пров.Студентський, пров.8 Березня
590435 вул.Першотравнева, 76, м.Путивль, Путивльський р-н, Сумська обл., 41500
школа №1, фойє, 1-й поверх
м.Путивль – вул.Горького: 1–51, 53, 55; вул.князя Володимира: 49–68; вул.Першотравнева: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27–46, 48–50А, 52, 54, 58, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 78, 80, 130; просп.Іоанна Путивльського: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 30;
590436 просп.Іоанна Путивльського, 77, м.Путивль, Путивльський р-н, Сумська обл., 41500
центр позашкільної роботи, фойє, 1-й поверх
м.Путивль – вул.Благовіщенська, вул.Вознесенська: 36, 42, 61–65; вул.Горького: 52, 54, 56–87; вул.Ковпака, вул.Кооперативна, вул.Коренева, вул.Красноярська, вул.Лермонтова, вул.Молченська, вул.Монастирська, вул.Набережно - Сеймська, вул.Нова, вул.Пушкіна, вул.Сеймська, вул.Старомикитинська, вул.Сумська, пров.Двохрамний, пров.Красноярський, пров.Лермонтова, пров.Н.Сеймський, пров.Сеймський, просп.Іоанна Путивльського: 25, 27, 29, 31–56;
590437 просп.Іоанна Путивльського, 79, м.Путивль, Путивльський р-н, Сумська обл., 41500
школа №2, методичний кабінет, 1-й поверх
м.Путивль – вул.Білобережна, вул.Борисоглібська, вул.Гагаріна, вул.Грунська, вул.Двохрамна, вул.Козацька, вул.Миколо-Можайська, вул.Слобідська, вул.Челюскіна, вул.Чкалова, пров.Болотнікова, пров.Борисоглібський, пров.Гагаріна, пров.Козацький, пров.Пугачова, пров.Різницький, пров.Слобідський, пров.Челюскіна, пров.Шевченка, просп.Іоанна Путивльського: 58–151; Перший садовий проїзд
590438 вул.Сумська, 4А, с.Бобине, Путивльський р-н, Сумська обл., 41506
дошкільний навчальний заклад, актовий зал
с.Бобине, с.Пищикове, с.Плахівка, с.Товченикове
590439 вул.Центральна, 18, с.Бояро-Лежачі, Путивльський р-н, Сумська обл., 41552
школа, актова зала
с.Бояро-Лежачі, с.Дорошівка, с.Кружок, с.Рівне
590440 вул.Мірошникова, 1, с.Бунякине, Путивльський р-н, Сумська обл., 41533
сільська рада, фойє
с.Бунякине, с.Бруски, с.Бувалине, с.Гірки
590441 вул.Шкільна, 1, с.Веселе, Путивльський р-н, Сумська обл., 41520
школа, фойє
с.Веселе, с.Шулешівка
590442 вул.Миру, 3, с.Волокитине, Путивльський р-н, Сумська обл., 41510
сільська рада, обрядова кімната
с.Волокитине, с.Щербинівка
590443 вул.Центральна, 67, с.Кочерги, Путивльський р-н, Сумська обл., 41511
Фельдшерський пункт, кабінет прийому фельдшера
с.Кочерги, с.Кубареве
590444 вул.Незалежна, 3, с.В’язенка, Путивльський р-н, Сумська обл., 41512
навчально-виховний комплекс, класна кімната
с.В’язенка, с.Вегерівка, с.Котівка
590445 вул.Загородня, 6, с.Ховзівка, Путивльський р-н, Сумська обл., 41512
фельдшерський пункт, кабінет прийому громадян
с.В’ятка, с.Окіп, с.Роща, с.Ховзівка
590446 вул.Зарічна, 12, с.Зінове, Путивльський р-н, Сумська обл., 41545
навчально-виховний комплекс, кабінет літератури
с.Зінове, с.Білогалиця, с.Курдюмове, с.Латишівка, с.Пересипки, с.Пішкове, с.Сонцеве, с.Харівка, с.Щекине
590447 вул.Жовтнева, 25, с.Князівка, Путивльський р-н, Сумська обл., 41543
навчально-виховний комплекс, фойє, 1-й поверх
с.Князівка, с.Мінакове, с.Сахарове, с.Сиром’ятникове
590448 вул.Висоцького, 17, с.Ширяєве, Путивльський р-н, Сумська обл., 41544
сільський клуб, актова зала
с.Нові Гончарі, с.Старі Гончарі, с.Ширяєве
590449 вул.Дзекунова, 7, с.Козаче, Путивльський р-н, Сумська обл., 41522
Сільський будинок культури, методичний кабінет
с.Козаче, с.Малушине, с.Сімейкине
590450 вул.Кринична, 6, с.Линове, Путивльський р-н, Сумська обл., 41531
Сільський клуб, актовий зал
с.Линове
590451 вул.Миру, 15, с.Мазівка, Путивльський р-н, Сумська обл., 41532
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Мазівка, с.Воронівка, с-ще Новослобідське, с.Оріхівка, с.Почепці, с.Соловйове
590452 вул.Центральна, 10А, с.Манухівка, Путивльський р-н, Сумська обл., 41553
Манухівський сільський клуб, коридор
с.Манухівка, с.Іванівка
590453 вул.Набережна, 30, с.Мачулища, Путивльський р-н, Сумська обл., 41525
сільська рада, загальна кімната
с.Мачулища, с.Уцькове, с.Вощинине
590454 вул.Велика, 60А, с.Нова Слобода, Путивльський р-н, Сумська обл., 41530
сільський будинок культури, актова зала
с.Нова Слобода, с-ще Партизанське, с.Свобода
590455 вул.Шевченко, 108, с.Зарічне, Путивльський р-н, Сумська обл., 41540
навчально-виховний комплекс, спортивна зала
с.Зарічне
590456 вул.Шевченко, 66, с.Скуносове, Путивльський р-н, Сумська обл., 41541
навчально-виховний комплекс, кабінет початкових класів
с.Корольки, с.Скуносове
590457 вул.Молодіжна, 2, с.Рев’якине, Путивльський р-н, Сумська обл., 41521
сільський клуб, фойє
с.Рев’якине, с.Мишутине
590458 вул.комісара Руднєва, 37, с.Руднєве, Путивльський р-н, Сумська обл., 41526
сільський будинок культури, глядацька зала
с.Руднєве
590459 вул.Центральна, 14, с.Сафонівка, Путивльський р-н, Сумська обл., 41507
центр дозвілля, актова зала
с.Сафонівка, с.Зозулине, с.Кардаші, с.Красне, с.Спадщина
590460 вул.Зелена, 1А, с.Пруди, Путивльський р-н, Сумська обл., 41501
центр дозвілля, актова зала
с.Пруди, с.Селезнівка
590461 вул.Центральна, 50, с.Стрільники, Путивльський р-н, Сумська обл., 41513
навчально-виховний комплекс, фойє
с.Стрільники
590462 вул.Федора Опадчего, 31, с.Ротівка, Путивльський р-н, Сумська обл., 41513
фельдшерський пункт, кабінет фельдшера
с.Кагань, с.Ротівка
590463 вул.Присеймівська, 29А, с.Чаплищі, Путивльський р-н, Сумська обл., 41546
фельдшерський пункт, кабінет фельдшера
с.Козлівка, с.Чаплищі
590464 вул.Молодіжна, 1, с.Червоне Озеро, Путивльський р-н, Сумська обл., 41546
центр дозвілля, актова зала
с.Червоне Озеро, с.Жари
590465 вул.Миру, 18А, с.Чорнобривкине, Путивльський р-н, Сумська обл., 41508
сільська рада, зала засідань
с.Чорнобривкине, с.Голубкове
590466 вул.Партизанська, 29, с.Суворове, Путивльський р-н, Сумська обл., 41508
фельдшерський пункт, кабінет фельдшера
с.Іллінське, с.Плотникове, с.Суворове, с.Трудове
590467 вул.Шкільна, 1А, с.Юр’єве, Путивльський р-н, Сумська обл., 41502
навчально-виховний комплекс, навчальний клас
с.Юр’єве
590468 вул.Першотравнева, 8, с.Волинцеве, Путивльський р-н, Сумська обл., 41502
навчально-виховний комплекс, актова зала
с.Волинцеве, с-ще Волинцівське
590469 вул.Центральна, 26, с.Яцине, Путивльський р-н, Сумська обл., 41514
сільська рада, фойє
с.Яцине, с.Нова Шарпівка, с.Стара Шарпівка
590470 вул.Глухівська, 1, м.Путивль, Путивльський р-н, Сумська обл., 41500
Центральна районна лікарня, актова зала, 1-й поверх
Комунальна установа Путивльської районної ради Сумської області "Путивльська центральна районна лікарня"
590544 вул.Вокзальна, 4, м.Середина-Буда, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41000
районний будинок культури, фойє
м.Середина-Буда – вул.Вокзальна, вул.Заря, вул.Лугова, вул.Новгород-Сіверська, вул.Озерна, вул.Сонячна, вул.Станційний Посьолок, вул.Старо-Вокзальна, пров.Новгород-Сіверський, пров.Новгород-Сіверський ІІ, пров.Старо-Вокзальний, с.Винторівка, с-ще Рудак, с-ще Зарічне, с.Хлібороб
590545 вул.Троїцька, 1, м.Середина-Буда, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41000
школа №1, актова зала, 2-й поверх
м.Середина-Буда – вул.Благодатна, вул.Богданівська, вул.Воробйовська, вул.Європейська, вул.Козацька, вул.Кругла, вул.Ластовецька, вул.Нікольська, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Стародубська, вул.Троїцька, вул.Центральна, пров.Благодатний, пров.Богданівський, пров.Б.Хмельницького, пров.Громадянський, пров.Ластовецький, пров.Нікольський, пров.Троїцький
590546 вул.Сівер’янівська, 5, м.Середина-Буда, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41000
будинок дітей та юнацтва, актова зала
м.Середина-Буда – вул.Василівська, вул.Гастелло, вул.Громадянська, вул.Зерновська, вул.Лісова, вул.Л.Чайкіной, вул.Набережна, вул.Прикордонна, вул.Севська, вул.Сівер’янівська, вул.Слобожанська, вул.Суземська, вул.Трудова, пров.Василівський, пров.Зерновський, пров.Сівер’янівський, пров.Слобожанський, пров.Суземський, пров.Трудовий
590547 вул.Ярмаркова, 22, м.Середина-Буда, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41000
школа №2, коридор, 1-й поверх
м.Середина-Буда – вул.Гагаріна, вул.Глухівська, вул.Дорожна, вул.Матросова, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Покровська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ярмаркова, вул.40 років Перемоги, пров.Глухівський
590548 вул.Дачна, 38, м.Середина-Буда, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41000
дитяча юнацька спортивна школа, спортивна зала
м.Середина-Буда – вул.Горожанська, вул.Дачна, вул.Кооперативна, вул.Паркова, пров.Горожанський, пров.Дачний, пров.Кооперативний
590549 вул.Індустріальна, 4, м.Середина-Буда, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41000
ВАТ "СЗМО", адмінбудівля, мала зала для засідань, 1-й поверх
м.Середина-Буда – вул.Заводська, вул.Індустріальна, вул.Київська, вул.Прогресівська, вул.Путейська, вул.Сумська, пров.Київський, пров.Путейський, пров.Ювілейний
590550 вул.Сонячна, 3, с-ще Прогрес, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41000
магазин ПП "В.В.Агафонкін", торгівельна зала
с-ще Прогрес, с.Сорокине, с.Шалимівка
590551 вул.Шевченко, 19, с.Ситне, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41055
фельдшерський пункт, каб.1
с.Ситне
590552 вул.Пушкіна, 93, с.Рожковичі, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41054
сільська рада, фойє
с.Рожковичі
590553 вул.Садова, 32, с.Порохонь, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41054
контора колишнього СТОВ ім.Калініна, каб.1
с.Нововолодимирівка, с.Порохонь
590554 вул.Сумська, 25, с.Кам’янка, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41053
сільський клуб, зала
с.Кам’янка
590555 вул.Центральна, 16, с.Ромашкове, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41051
сільська рада, кабінет бухгалтера
с.Ромашкове, с.Демченкове, с.Лісова Поляна
590556 вул.Центральна, 27, с.Чернацьке, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41050
будинок культури, фойє
с.Чернацьке
590557 вул.Лісна, 31, с.Пигарівка, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41052
сільський клуб, глядацька зала
с.Пигарівка, с.Луг, с.Ріг
590558 вул.Миру, 58, с.Велика Берізка, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41032
сільська рада, зал засідань
с.Велика Берізка, с.Перемога, с.Троїцьке, с.Ясна Поляна
590559 вул.Лугова, 2, с.Лукашенкове, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41052
об’єкт дозвілевої роботи, ігрова кімната
с.Лукашенкове
590561 вул.Миру, 13, с.Жихове, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41034
сільська рада, зал засідань
с.Жихове, с.Гутко-Ожинка, с.Красичка, с-ще Нова Спарта
590562 вул.Центральна, 24, с.Рудня, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41036
зал засідань
с.Рудня
590563 вул.Центральна, 15, с.Уралове, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41044
будинок культури, танцювальна зала
с.Уралове, с.Чигин
590564 вул.Центральна, 1, с.Хильчичі, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41042
сільський клуб, глядацька зала
с.Хильчичі
590565 вул.Центральна, 38, с.Кривоносівка, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41042
будинок культури, глядацька зала
с.Кривоносівка, с.Таборище
590566 вул.Центральна, 26, с.Боровичі, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41042
об’єкт дозвілевої роботи, глядацька зала
с.Боровичі
590567 вул.Шевченко, 1А, с.Журавка, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41041
навчально-виховний комплекс, кабінет іноземної мови
с.Журавка
590568 вул.Довга, 77, с.Очкине, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41040
будинок культури, фойє
с.Очкине, с.Красноярське
590569 вул.Центральна, 45, с.Кренидівка, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41024
навчально-виховний комплекс, коридор
с.Кренидівка, с.Василівське, с.Червоне
590570 вул.Планова, 22, с.Мефедівка, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41025
будинок культури, фойє
с.Четвертакове, с.Мефедівка, с.Українське
590571 вул.Мезенська, 9, с.Нововасилівка, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41020
сільська рада, зал засідань
с.Нововасилівка
590572 вул.Шкільна, 3, с.Зноб-Трубчевська, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41021
навчально-виховний комплекс, кабінет зарубіжної літератури
с.Зноб-Трубчевська, с.Карпеченкове, с.Кудоярове, с.Любахове, с.Улиця
590573 вул.Шкільна, 13, смт Зноб-Новгородське, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41022
школа, спортивна зала
смт Зноб-Новгородське – вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Маршала Бірюзова, вул.Миру, вул.Озерна, вул.Партизанська, вул.Пролетарська, вул.Руденька, вул.Тетяни Горелової, вул.Шкільна, пров.Низовий
590574 вул.Планова, 11, смт Зноб-Новгородське, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41022
будинок культури, танцювальна зала, 1-й поверх
смт Зноб-Новгородське – вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.Кутузова, вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Планова, вул.Привокзальна, вул.Трудова, вул.30 років Перемоги, пров.Службовий, с.Кустине, с.Люте
590575 вул.Шкільна, 2, с.Стягайлівка, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41023
сільська рада, приймальня голови
с.Стягайлівка
590576 вул.Центральна, 54, с.Лісне, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41032
фельдшерський пункт, каб.1
с.Лісне
590577 вул.Перемоги, 50, с.Голубівка, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41032
сільська рада, обрядова кімната
с.Голубівка, с.Заріччя, с.Поліське
590578 вул.Базарна, 4, с.Стара Гута, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41030
навчально-виховний комплекс, коридор
с.Стара Гута, с.Василівка
590579 вул.Центральна, 36, с.Нова Гута, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41030
об’єкт дозвілевої роботи, глядацька зала
с.Гаврилова Слобода, с.Нова Гута
590581 вул.Вокзальна, 29, м.Середина-Буда, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41000
хол педіатричного відділення, 1-й поверх
Середино-Будська центральна районна лікарня
590679 вул.Зоряний Шлях, 110, с.Богданівка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41121
школа, к.1
с.Богданівка
590680 вул.Перемоги, 17, с.Пирогівка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41123
клуб, к.1
с.Пирогівка
590681 вул.Центральна, 66, с.Вовна, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41111
Сільська рада, фойє
с.Вовна
590682 вул.Центральна, 20, с.Дібрівка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41111
ТОВ "АФ Мрія", адмінбудинок, к.1
с.Дібрівка
590683 вул.І.Скоропадського, 52В, с.Гамаліївка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41132
клуб, вестибюль
с.Гамаліївка
590684 вул.Куліша, 2, с.Гукове, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41131
фельдшерський пункт, коридор
с.Гукове
590685 вул.Центральна, 1, с.Глазове, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41110
сільська рада, актова зала
с.Глазове
590686 вул.Сіверська, 67, с.Івот, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41113
школа, вестибюль
с.Івот
590687 вул.Першотравнева, 43, с.Каліївка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41112
сільська рада, к.1
с.Каліївка, с.Гудівщина
590688 вул.Цибенка, 25А, с.Погребки, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41114
школа, фойє
с.Погребки, с.Остроушки, с.Свірж
590694 вул.Озерна, 4, с.Макове, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41131
адмінбудинок, актова зала
с.Макове
590695 вул.Гагаріна, 93, с.Миронівка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41130
будинок культури, глядацька зала
с.Миронівка – вул.Гагаріна, вул.Заозерна, вул.Меліораторів, вул.Перемоги: 1–50; вул.Тополина
590696 вул.Миру, 5, с.Миронівка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41130
школа, спортивна зала
с.Миронівка – вул.Миру, вул.Перемоги: 55–103; с.Крупець, с.Шкирманівка
590697 пров.Шкільний, 6, с.Ображіївка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41120
школа, коридор
с.Ображіївка
590698 вул.Центральна, 1, с.Собич, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41124
школа, спортивна зала
с.Собич, с.Лісне
590699 пров.Молодіжний, 1А, с.Собичеве, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41133
їдальня, к.1
с.Собичеве
590704 вул.Дачна, 24, смт Свеса, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41226
ДП "Свеське лісове господарство", фойє
смт Свеса – вул.Благодатна, вул.Дачна, вул.Залізнична, вул.Козацька, вул.Кошового, вул.Макаренка, вул.Матросова, вул.Перемоги, вул.Привокзальна, вул.Соборна: 3А; вул.Троїцька, вул.Щастя, пров.Благодатний, пров.Дачний, пров.Залізничний, пров.Макаренка, пров.Щастя
590705 вул.Центральна, 6, смт Свеса, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41226
школа №2, спортивна зала
смт Свеса – вул.М.Коцюбинського, вул.Соборна: 1, 2; вул.Софіївська: 1–4; вул.Центральна: 2, 7; пров.Менделєєва
590706 вул.Грушевського, 25, смт Свеса, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41226
школа №1, спортивна зала
смт Свеса – вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Журавльова, вул.Заводська, вул.Миру, вул.Нова, вул.Олімпійська, вул.Соборна: 1А, 3, 4; вул.Софіївська: 5–6; вул.Центральна: 1, 3–5, 17–17А; вул.Чехова, пров.Миру, пров.Олімпійський, пров.Чехова
590707 вул.Неплюєва, 2, смт Свеса, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41226
аграрний ліцей, зал
смт Свеса – вул.Берегова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гастело, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Кожедуба, вул.Лісна, вул.Менделєєва, вул.Неплюєва, вул.Низова, вул.Прокоф’єва, вул.Пушкіна, вул.Суворова, вул.Терещенська, вул.Тургенєва, вул.Ушакова, вул.Франка, вул.Ціолковського, вул.Чайкіної, вул.Шевченко, пров.Гастело, пров.Кожедуба, пров.Низовий, пров.Прокоф’єва, пров.Пушкіна, пров.Терещенський
590708 вул.Неплюєва М., 2А, с.Воздвиженське, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41242
школа, фойє
с.Воздвиженське, с.Говорунове, с.Рождественське, с.Сороковий Клин
590709 вул.Штанюк М., 50, с.Грем’ячка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41243
школа, фойє
с.Грем’ячка, с.Окіп, с.Олине, с.Туранівка
590710 вул.П.Сагайдачного, 30, с.Княжичі, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41244
школа, спортивний зал
с.Княжичі, с.Веселий Гай, с.Гирине, с.Орлів Яр, с.Степанівка
590711 вул.Центральна, 15, с.Марчихина Буда, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41224
школа, спортивна зала
с.Марчихина Буда, с.Дем’янівка, с.Ломленка, с.Родіонівка, с.Руденка
590712 вул.Центральна, 3, с.Микитівка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41241
сільська рада, зала засідань
с.Микитівка, с.Зелена Діброва, с.Зорине
590713 вул.Центральна, 55, с.Орлівка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41240
будинок культури, фойє
с.Орлівка, с.Ржане, с.Шевченкове
590714 вул.Центральна, 7, с.Усок, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41230
школа, фойє
с.Усок
590715 вул.Заболотівка, 63, с.Паліївка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41231
сільська рада, зала засідань
с.Паліївка
590716 вул.Кожедуба, 6, м.Дружба, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41220
школа №1, спортивний зал
м.Дружба – вул.Березова, вул.Джерельна, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Кожедуба, вул.Лісна, вул.Марченка І., вул.Миру, вул.Підлісна, вул.Поліська, вул.Роздольна, вул.С.Гнібеди, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Шарапова М., вул.Шевченка, пров.Миру
590717 вул.Шкільна, 13, м.Дружба, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41220
будинок культури, актова зала
м.Дружба – вул.В.Артеменка, вул.Вишнева, вул.Заводська: 1А–17, 33, 35; вул.Мокрушина, вул.Набережна, вул.Паркова, вул.Садова, вул.Шкільна, пров.Вишневий, пров.Парковий, пров.Садовий
590718 вул.Кооперативна, 18, м.Дружба, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41220
Юрасівський клуб, глядацька зала
м.Дружба – вул.Дружба, вул.Кооперативна, вул.Польова, вул.Юрасівська, пров.Юрасівський, с.Довжик
590719 вул.Калинова, 19, м.Дружба, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41220
школа, спортивний зал
м.Дружба – вул.Б.Хмельницького, вул.Журавська: 13–230; вул.Калинова, вул.Клубна, вул.Л.Чайкіної, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Степова, вул.Терещенка, вул.Тургенєва, вул.Центральна, пров.Журавський, пров.Клубний, пров.Молодіжний, пров.Центральний
590720 вул.Привокзальна, 10, м.Дружба, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41220
Хутір-Михайлівська дистанція колії, актова зала
м.Дружба – вул.Базарна, вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Журавська: 1–12; вул.Заводська: 18–29, 34, 36–71; вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Західна, вул.Зоряна, вул.Козацька, вул.Коцюбинського М., вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Михайлівська, вул.Незалежності, вул.Озерна, вул.Партизанська, вул.Покровська, вул.Привокзальна, вул.Проектна, вул.Путійська, вул.Свободи, вул.Солов’їна, вул.Соровського, вул.Стаханова, вул.Тиха, вул.Учительська, вул.8 Березня, пров.Луговий, пров.Озерний
590721 бульв.Ювілейний, 5, смт Ямпіль, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200
районний центр культури і дозвілля, фойє
смт Ямпіль – вул.Бузкова, вул.Вишнева, вул.Глухівський Шлях, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Красняка, вул.Лугова, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Незалежна, вул.Неплюєва, вул.Нова, вул.Речицька, вул.Сіверська, вул.Спасо-Преображенська: 26, 28, 32, 34–42, 52; пров.Бузковий, пров.Глухівський Шлях, пров.Михайла Коцюбинського, пров.Незалежний, пров.Неплюєва, пров.Спасо-Преображенський
590722 вул.Ботанічна, 23, смт Ямпіль, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200
Ямпільска районна станція юних натуралістів, фойє
смт Ямпіль – бульв.Ювілейний, вул.Ботанічна, вул.Заводська, вул.Поліська, вул.Соборна, вул.Спасо-Преображенська: 25, 27, 29–31А, 33, 43–51, 53–78; пров.Поліський
590723 вул.Шкільна, 10, смт Ямпіль, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200
школа №1, фойє
смт Ямпіль – вул.Бондарівка, вул.Вербова, вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Єгорівська, вул.Кооперативна, вул.Красний Кут, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Садова, вул.Спасо-Преображенська: 4–16; вул.Травнева, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.75 Гвардійської дивізії, пров.Шевченка, пров.Шкільний, с.Івотка, с-ще Неплюєве
590724 вул.Партизанська, 32, с.Прудище, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200
контора лісництва, фойє
с.Ольгине, с.Прудище, с.Ростов
590725 вул.Садова, 14А/2, с-ще Привокзальне, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200
фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
с-ще Привокзальне
590726 вул.Центральна, 54, с.Імшана, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41209
будинок культури, фойє
с.Діброва, с.Імшана
590727 вул.Центральна, 2, с.Антонівка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41212
сільська рада, зала засідань
с.Антонівка, с.Лісне
590728 вул.Зарічна, 2, с.Білиця, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41214
сільський клуб, глядацька зала
с.Білиця, с.Чижикове
590729 вул.Центральна, 3, с.Дорошівка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41213
сільська рада, зала засідань
с.Дорошівка, с.Василець, с.Дорошенкове, с.Косинське, с.Палащенкове, с.Романькове
590730 вул.Центральна, 41, с.Степне, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41210
сільська рада, зала засідань
с.Степне, с.Майське, с.Феофілівка
590731 вул.Центральна, 5, с.Чуйківка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41223
школа, фойє
с.Чуйківка, с.Бугор
590732 вул.Гончаровка, 68, с.Шатрище, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41211
школа, фойє
с.Шатрище, с.Деражня, с.Папірня, с.Скобичівське
590733 вул.Незалежна, 38, смт Ямпіль, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200
КЗ"Центральна районна лікарня", фойє, 1-й поверх
Комунальне некомерційне підприємство "Ямпільська центральна районна лікарня" Ямпільської районної ради Сумської області
590734 вул.Есманський шлях, 17А, м.Глухів, Сумська обл., 41400
Глухівське вище професійне училище, актова зала, 2-й поверх
м.Глухів – вул.Героїв Крут: 1–4; вул.Есманський шлях, вул.Пушкіна: 58, 60, 62, 64–105; вул.Ушакова
590735 вул.Героїв Крут, 5, м.Глухів, Сумська обл., 41400
школа №6, коридор, 2-й поверх
м.Глухів – вул.Героїв Крут: 8–10; вул.Києво-Московська: 8, 10; вул.Ковпака, вул.Ціолковського: 8–14;
590736 вул.Києво-Московська, 10, м.Глухів, Сумська обл., 41400
школа мистецтв ім.М.Березовського, холл, 1-й поверх
м.Глухів – вул.Вокзальна, вул.Гоголя, вул.Індустріальна, вул.Києво-Московська: 1Б–7А, 9, 11, 13–15, 21, 23–27; вул.Лобачевського, вул.Нова, вул.Промислова, вул.Рильський шлях, вул.Хреннікова, вул.Чкалова, пров.Водотеченський: 1–14, 16, 18, 20, 22; пров.Гастелло, пров.Гоголя, пров.Новий
590737 вул.Вознесенська, 1, м.Глухів, Сумська обл., 41400
Глухівське медичне училище, спортивна зала, 1-й поверх
м.Глухів – вул.Вознесенська: 1–14, 16–18, 20; вул.Гришка, вул.Дівовича, вул.Козельського, вул.Космонавтів, вул.Кульбаки, вул.Курлука, вул.Поліська, вул.Сенченка, вул.Сковороди, вул.Спаська: 37, 39А–39Б, 41, 43–45, 47, 49–156; вул.Ханенка, пров.Водотеченський: 15А, 17, 19, 21, 23–50; пров.Крупецький, пров.Курлука, пров.Угловий
590738 вул.Вознесенська, 13, м.Глухів, Сумська обл., 41400
ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, кабінет історії, 1-й поверх
м.Глухів – вул.Вознесенська: 15, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–42, 44; вул.Києво-Московська: 12, 16–20, 22, 29–31, 33–35, 37, 39, 41; вул.Спаська: 17, 23–36, 38, 40, 42, 46, 48; вул.Ціолковського: 1, 3–7; пров.Вознесенський
590739 вул.Києво-Московська, 24, м.Глухів, Сумська обл., 41400
ГНПУ ім. О.Довженка, корп.5, фойє, 1-й поверх
м.Глухів – вул.Вознесенська: 19, 23, 25А–27А, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45–46Б, 48, 50, 52, 54–82; вул.Інститутська: 20–42, 44, 46, 52, 54; вул.Каплунова, вул.Партизан Глухівщини, вул.Пушкіна: 8, 10, 12, 14–57А, 59, 61, 63; вул.Ціолковського: 2; вул.Шевченка: 10А, 12; пров.Ветеринарний, пров.Олексіївський, пров.Толстого, пров.Шевченка: 8–59;
590740 вул.Києво-Московська, 45, м.Глухів, Сумська обл., 41400
ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, фойє, 1-й поверх
м.Глухів – вул.Березова, вул.Гарматна: 8, 10, 12, 14–25; вул.Героїв Небесної Сотні: 14, 16–25; вул.Івана Мазепи: 3, 12–16; вул.Інститутська: 3А–19; вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.Павлова, вул.Путивльська, вул.Сергєєва-Ценського, вул.Спаська: 3–14, 18–22; вул.Суворова: 47, 49, 51–68; вул.Шевченка: 2–2А, 10; пров.Лермонтова, пров.Павлова, пров.Путивльський, пров.Сергєєва-Ценського
590741 вул.Києво-Московська, 51, м.Глухів, Сумська обл., 41400
професійно-педагогічний коледж ГНПУ ім.О.Довженка, холл, 2-й поверх
м.Глухів – вул.Валова: 2–76, 78, 80, 82, 84–122; вул.Києво-Московська: 32, 53–67; вул.Спартака, вул.Терещенків: 28, 32, 49, 53, 55–57, 59, 61; пров.Кооперативний, пров.Михайлівський, пров.Пожежний, пров.Поштовий, пров.Спартака, пров.Ушинського
590742 вул.Терещенків, 45, м.Глухів, Сумська обл., 41400
Дослідна станція луб’яних культур інституту с/г, актова зала, 2-й поверх
м.Глухів – вул.Анни Ярославни, вул.Валова: 77, 79, 81, 83, 124–132; вул.Гарматна: 1–7, 9, 11, 13; вул.Героїв Небесної Сотні: 2–13, 15; вул.Заболотного, вул.Івана Мазепи: 2, 4–10; вул.Слобідська: 38–46; вул.Суворова: 29, 31, 33, 37, 39–41, 43, 45, 48, 50; вул.Терещенків: 1–27, 29–31, 33–37, 39, 41–43; вул.Червона Гірка: 1–47; пров.Бульварний, пров.Кошового, пров.Чайкіної, пров.Червона Гірка
590743 вул.Жужоми, 8, м.Глухів, Сумська обл., 41400
КЗ СОР Глухівський ліцей-інтернат, приміщення їдальні
м.Глухів – вул.Апостола, вул.Березовського, вул.Ернста, вул.Жужоми, вул.Заводська, вул.Комунальна, вул.Куліша, вул.Лобисевича, вул.Некрасова, вул.Павла Голобородька, вул.Польова, вул.Робоча, вул.Слобідська: 1–36; вул.Спортивна, вул.Суворова: 3–27, 30, 32, 34–36, 38, 42, 44; вул.Туманського, вул.Туптала, вул.Уманця, вул.Уютна, вул.Хмельницького, вул.Червона Гірка: 48–66; пров.Березовського, пров.Будівельний, пров.Комунальний, пров.Космодем’янської, пров.Некрасова, пров.Павлівка, пров.Пісочний, пров.Проїзний, пров.Слобідський
590744 вул.Васильченка, 39, с.Сліпород, м.Глухів, Сумська обл., 41400
ФАП, к.1
с.Сліпород
590745 вул.Києво-Московська, 53, м.Глухів, Сумська обл., 41400
КЗ "Глухівська центральна районна бібліотека", читацька зала, 1-й поверх.
м.Глухів – вул.Ватутіна, вул.Зарічна, вул.Києво-Московська: 36, 38, 40, 42–46; вул.Курчатова, вул.Кутузова, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Миколи Василенка, вул.Мічуріна, вул.Олександра Безбородька, вул.Південна, вул.Рудченка, вул.Румянцева, пров.Боїнський, пров.Зарічний, пров.Луговий, пров.Миколи Василенка, пров.Мічуріна, пров.Рудченка
590746 пров.Шкільний, 1, м.Глухів, Сумська обл., 41400
НВК: ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4, к.2, 3
м.Глухів – вул.Веригинська, вул.Декабристів, вул.Довженка, вул.Дорошенків, вул.Івана Богуна, вул.Київський шлях, вул.Короленка, вул.Корольова, вул.Лесковського, вул.Маяковського, вул.Миколи Мурашка, вул.Молодіжна, вул.Островського, вул.Репіна, вул.Різдвяна, вул.Тургенєва, вул.Черняховського, пл.Ярмаркова, пров.Бригадний, пров.Веригінський, пров.Довженка, пров.Дорошенків, пров.Івана Богуна, пров.Козацький, пров.Молодіжний, пров.Партизанський, пров.Репіна, пров.Сєрова, пров.Слоутський, пров.Сотницький, пров.Шкільний, пров.Ярмарковий
590747 вул.Покровська, 63, м.Глухів, Сумська обл., 41400
НВК: ДНЗ-ЗОШ І ступеня №5, коридор
м.Глухів – вул.Баришева, вул.Берегова, вул.Грибоєдова, вул.Добролюбова, вул.Заозерна, вул.Йосипа Шкловського, вул.Квасова, вул.Котляревського, вул.Ломоносова, вул.Марченка, вул.Паркова, вул.Пивоварова, вул.Покровська, вул.Разіна, вул.Руднєва, вул.Святошна, вул.Франка, вул.Чехова, пров.Ломоносова, пров.Пивоварова, пров.Святошний, пров.Усівський, пров.Франка
590748 вул.Терещенків, 36, м.Глухів, Сумська обл., 41400
Глухівський агротехнічний інститут ім.С.А.Ковпака СНАУ, корп.2, холл, 1-й поверх
м.Глухів – вул.Благодатна, вул.Євгена Онацького, вул.Залізнична, вул.Озерна, вул.Пилипа Орлика, вул.Пушкіна: 1–7, 9, 11, 13; вул.Садова, вул.Терещенків: 38, 40, 44–48, 50–52, 54, 58, 60, 62–121; вул.Трьохсвятська, вул.Шевченка: 1, 5–9, 11, 14–118; пров.Ентузіастів, пров.Євгена Онацького, пров.Залізничний, пров.Трьохсвятський, пров.Шевченка: 1–7;
590749 вул.Інститутська, 41, м.Глухів, Сумська обл., 41400
школа №2, коридор, 1-й поверх
м.Глухів – вул.Вознесенська: 47, 49, 51, 53, 84–90; вул.Гагаріна, вул.Генерала Грекова, вул.Годунівська, вул.Джерельна, вул.Зелена, вул.Інститутська: 43–43А, 45, 47–51, 53, 55–132; вул.Ковалевської, вул.Комарова, вул.Костянтина Реви, вул.Леонова, вул.Лосенка, вул.Молодогвардійців, вул.Набережна, вул.Нарбутів, вул.Осипенка, вул.Павла Полуботка, вул.Пирогова, вул.Професора Бєлявського, вул.Сєдова, вул.Сонячна, вул.Черешнева, вул.Шапоріна, пров.Гагаріна, пров.Годунівський, пров.Кузнечний
590750 вул.Інститутська, 3, м.Глухів, Сумська обл., 41400
Глухівська ЦРЛ, актова зала
Глухівська центральна районна лікарня
590751 вул.Інститутська, 3, м.Глухів, Сумська обл., 41400
КЗ СОР "Третя обласна спеціалізована психіатрична лікарня", коридор поліклін. відділення
Комунальний заклад «Третя обласна спеціалізована психіатрична лікарня»